Reklama

A to wiesz godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

A to wiesz w TV - najbliższe emisje

+ Obserwuj
Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja A to wiesz będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 15 lipca 2020 (Środa)
02:35 Zakończone  A to wiesz?: Ciało, zwierzęta, pismo: nauka o językach Logo Da Vinci
07:45 A to wiesz?: Jak sprawić, aby mózg był wydajniejszy? Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Testy IQ powstały po to, aby mierzyć naszą inteligencję. Pamięć można usprawnić. Ponadto: dlaczego dzieci mają przewagę w uczeniu się? Testy IQ powstały po to, aby mierzyć naszą inteligencję. Pamięć można usprawnić. Ponadto: dlaczego dzieci mają przewagę w uczeniu się?

Czas trwania: 25min. / program popularnonaukowy
Reklama
16:10 A to wiesz?: Nowoczesna technologia urlopowa Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Technologia sprawia, że na wakacjach jest nam jeszcze wygodniej. Oto najnowsze rozwiązania w kremach do opalania, nurkowaniu i biwakowaniu. Technologia sprawia, że na wakacjach jest nam jeszcze wygodniej. Oto najnowsze rozwiązania w kremach do opalania, nurkowaniu i biwakowaniu.

Czas trwania: 26min. / program popularnonaukowy
20:00 A to wiesz?: Nauka w służbie pięknu Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Związek nauki i piękna w opowieści o pięknych włosach i skórze oraz perfumach idealnych. Związek nauki i piękna w opowieści o pięknych włosach i skórze oraz perfumach idealnych.

Czas trwania: 26min. / program popularnonaukowy
23:15 A to wiesz?: Życie codzienne człowieka z Cro-Magnon Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Choć ludzie z Cro-Magnon są przedstawiani jako jaskiniowcy ubrani w skóry zwierząt, byli dużo bardziej zaawansowani niż się uważa. Choć ludzie z Cro-Magnon są przedstawiani jako jaskiniowcy ubrani w skóry zwierząt, byli dużo bardziej zaawansowani niż się uważa.

Czas trwania: 28min. / program popularnonaukowy
Program TV na 16 lipca 2020 (Czwartek)
02:35 A to wiesz?: Ciekawość i głód ryzyka Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Ciekawość, sporty ekstremalne i atrakcje w wesołych miasteczkach wpływają na nasze ciała. Naukowcy i inżynierowie wyjaśniają jak. Ciekawość, sporty ekstremalne i atrakcje w wesołych miasteczkach wpływają na nasze ciała. Naukowcy i inżynierowie wyjaśniają jak.

Czas trwania: 26min. / program popularnonaukowy
07:45 A to wiesz?: Powodzie, cofające się wybrzeża, sztormy: jak z nimi żyć? Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Klęski żywiołowe powodują wielkie spustoszenia, ale dzięki danym i nowej technologii można lepiej przygotować się na kolejną katastrofę. Klęski żywiołowe powodują nieraz wielkie spustoszenia, ale są też dobrym materiałem poglądowym na przyszłość. Dzięki nowej technologii możemy lepiej przygotować się na kolejną katastrofę.

Czas trwania: 25min. / program popularnonaukowy
16:10 A to wiesz?: Nietypowi pomocnicy zdrowotni Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Guma do żucia dobrze wpływa na nasze zdrowie. Na dolegliwości żołądkowe może pomóc ryż, soda i banany. Owoce pomagają zachować linię. Guma do żucia dobrze wpływa na nasze zdrowie. Na dolegliwości żołądkowe może pomóc ryż, soda i banany. Owoce pomagają zachować linię.

Czas trwania: 23min. / program popularnonaukowy
Reklama
20:00 A to wiesz?: Wpływ medycyny alternatywnej na zdrowie Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Świat medycyny zmienia się dzięki technologii, jednak wpływają na niego również metody alternatywne. Świat medycyny zmienia się dzięki technologii, jednak wpływają na niego również metody alternatywne.

Czas trwania: 26min. / program popularnonaukowy
23:15 A to wiesz?: Nauka w służbie pięknu Logo Da Vinci
Program TV na 17 lipca 2020 (Piątek)
02:35 A to wiesz?: Życie codzienne człowieka z Cro-Magnon Logo Da Vinci
07:45 A to wiesz?: Akcenty, emocje, śpiew! Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Akcenty, emocje, śpiew: nasz głos mówi wiele na temat naszej osobowości. Da się to zmienić za pomocą rozmaitych technik. Akcenty, emocje, śpiew: nasz głos mówi wiele na temat naszej osobowości. Da się to zmienić za pomocą rozmaitych technik.

Czas trwania: 25min. / program popularnonaukowy
16:10 A to wiesz?: Nowe pomysły do domu Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Odkryj sekrety oświetlania pomieszczeń bez użycia elektryczności, poznaj sztuczki na ogrzewanie domu i lepiej wykorzystaj wnętrze. Odkryj sekrety oświetlania pomieszczeń bez użycia elektryczności dzięki świetlikom, butelkom solarnym, a nawet bioluminescencyjnym roślinom. Dowiesz się też, jak otrzymać więcej ciepła z drewna i lepiej wykorzystać wnętrze.

Czas trwania: 25min. / program popularnonaukowy
20:00 A to wiesz?: Rady dotyczące ekologicznej żywności Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Jak dłużej zachować świeżą żywność? Czy możemy jeść produkty po terminie ważności? Czy tanie jedzenie zawsze jest złe? Sposoby konserwacji żywności są znane od Średniowiecza. Przedłużając świeżość produktów, redukujemy ilość odpadów, jednak czy możemy jeść produkty po terminie ważności? Czy tanie jedzenie zawsze jest złe?

Czas trwania: 25min. / program popularnonaukowy
23:15 A to wiesz?: Wpływ medycyny alternatywnej na zdrowie Logo Da Vinci
Program TV na 18 lipca 2020 (Sobota)
02:35 A to wiesz?: Nauka w służbie pięknu Logo Da Vinci
12:45 A to wiesz?: Myć czy nie myć? Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Nasza skóra i włosy zmieniają się, jeśli nie myjemy ich regularnie. Zwierzęta się nie kąpią, jednak mają sposoby utrzymywania czystości. Nasza skóra i włosy zmieniają się, jeśli nie myjemy ich regularnie. Zwierzęta się nie kąpią, jednak opracowały własne sposoby utrzymywania czystości.

Czas trwania: 26min. / program popularnonaukowy
16:10 A to wiesz?: Niesamowite ciało Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Ludzkie ciało jest zdolne do niezwykłych rzeczy. Nasze ciała i mózgi reagują w niezwykły sposób, gdy przekraczamy nasze ograniczenia. Ludzkie ciało jest zdolne do niezwykłych rzeczy. Nasze ciała i mózgi reagują w niezwykły sposób, gdy przekraczamy nasze ograniczenia.

Czas trwania: 26min. / program popularnonaukowy
Reklama
Program TV na 19 lipca 2020 (Niedziela)
12:45 A to wiesz?: Naukowe zabawy z żywnością, ciałem i zwierzętami Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Nauka odpowiada na proste pytania o żywność, ciało i zwierzęta. Nauka odpowiada na proste pytania o żywność, ciało i zwierzęta.

Czas trwania: 26min. / program popularnonaukowy
16:10 A to wiesz?: Jajka, stek i pomidor pod mikroskopem Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Nauka może wytłumaczyć z czego składają się jajka, pomidory i steki oraz powiedzieć, jakie najlepiej je przyrządzić i zjeść. Nauka może wytłumaczyć z czego składają się jajka, pomidory i steki oraz powiedzieć, jakie najlepiej je przyrządzić i zjeść.

Czas trwania: 26min. / program popularnonaukowy
Program TV na 20 lipca 2020 (Poniedziałek)
07:45 A to wiesz?: Gdy rzeczywistość kłamie Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Nasze oczy potrafią oszukać mózg i sprawić, że inaczej „widzi” ten sam obraz. Nasze oczy potrafią oszukać mózg i sprawić, że inaczej „widzi” ten sam obraz.

Czas trwania: 26min. / program popularnonaukowy
16:10 A to wiesz?: Niezwykłe zjawiska naturalne okiem nauki Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Nauka może wyjaśnić fascynujące zjawiska takie jak pływy, zorza polarna czy pioruny. Nauka może wyjaśnić fascynujące zjawiska takie jak pływy, zorza polarna czy pioruny.

Czas trwania: 25min. / program popularnonaukowy
20:00 A to wiesz?: Dziwactwa przyrody Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Na pierwszy rzut oka niektóre elementy królestwa zwierząt i roślin wydają się dziwne. Nauka tłumaczy te dziwactwa przyrody. Na pierwszy rzut oka niektóre elementy królestwa zwierząt i roślin wydają się dziwne. Nauka tłumaczy te dziwactwa przyrody.

Czas trwania: 26min. / program popularnonaukowy
23:15 A to wiesz?: Rady dotyczące ekologicznej żywności Logo Da Vinci
Program TV na 21 lipca 2020 (Wtorek)
02:35 A to wiesz?: Wpływ medycyny alternatywnej na zdrowie Logo Da Vinci
07:45 A to wiesz?: Jak pokonać nerwicę natręctw, fobie i zaburzenia odżywiania Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Nerwica natręctw, fobie i zaburzenia odżywiania mogą dość szybko minąć lub bardzo mocno odcisnąć się na naszym życiu. Jak je leczyć? Nerwica natręctw, fobie i zaburzenia odżywiania mogą być stanem przejściowym lub bardzo mocno odcisnąć się na ludzkim życiu. Kiedy stają się problemem i jak je leczyć?

Czas trwania: 25min. / program popularnonaukowy
Reklama
16:10 A to wiesz?: Rewolucyjne innowacje codziennego życia Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Technologia błyskawicznie zmienia nasze życie: od sportu, przez budownictwo, po prace domowe. Technologia błyskawicznie zmienia nasze życie: od sportu, przez budownictwo, po prace domowe.

Czas trwania: 25min. / program popularnonaukowy
20:00 A to wiesz?: Chleb, butelki i noże na przestrzeni wieków Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Przez wieki sposób wyrobu szklanych butelek, noży, a nawet mąki na chleb znacząco się zmienił. Przedstawiamy te zmiany. Przez wieki sposób wyrobu szklanych butelek, noży, a nawet mąki na chleb znacząco się zmienił. Przedstawiamy te zmiany.

Czas trwania: 26min. / program popularnonaukowy
23:15 A to wiesz?: Dziwactwa przyrody Logo Da Vinci
Program TV na 22 lipca 2020 (Środa)
02:35 A to wiesz?: Rady dotyczące ekologicznej żywności Logo Da Vinci
07:45 A to wiesz?: Nowoczesna technologia urlopowa Logo Da Vinci
16:10 A to wiesz?: Sekrety zdrowia i młodości Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Geny jedynie w 30% wpływają na młody wygląd i zdrowie – reszta zależy od stylu życia. Naukowcy radzą, jak zdrowo się starzeć. Geny jedynie w 30% wpływają na młody wygląd i zdrowie – reszta zależy od stylu życia. Naukowcy radzą, jak zdrowo się starzeć.

Czas trwania: 26min. / program popularnonaukowy
20:00 A to wiesz?: Tajemnice ziemi, morza i nieba Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Ziemia, morze i niebo są pełne niezwykłych zjawisk. W przeszłości uważano je za magię, jednak dziś tłumaczy je nauka. Ziemia, morze i niebo są pełne niezwykłych zjawisk. W przeszłości uważano je za magię, jednak dziś tłumaczy je nauka.

Czas trwania: 26min. / program popularnonaukowy
23:15 A to wiesz?: Chleb, butelki i noże na przestrzeni wieków Logo Da Vinci
Program TV na 23 lipca 2020 (Czwartek)
02:35 A to wiesz?: Dziwactwa przyrody Logo Da Vinci
07:45 A to wiesz?: Nietypowi pomocnicy zdrowotni Logo Da Vinci
16:10 A to wiesz?: Moda na domowe produkty Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Konserwy, wyposażenie domu, kosmetyki: wszystkie trendy rządzące produktami tworzonymi w domach okiem nauki. Konserwy, wyposażenie domu, kosmetyki: wszystkie trendy rządzące produktami tworzonymi w domach okiem nauki.

Czas trwania: 26min. / program popularnonaukowy
20:00 A to wiesz?: Myć czy nie myć? Logo Da Vinci
23:15 A to wiesz?: Tajemnice ziemi, morza i nieba Logo Da Vinci
Program TV na 24 lipca 2020 (Piątek)
02:35 A to wiesz?: Chleb, butelki i noże na przestrzeni wieków Logo Da Vinci
07:45 A to wiesz?: Nowe pomysły do domu Logo Da Vinci
Reklama
16:10 A to wiesz?: Sekrety naszych przysmaków Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Odkryjcie sekrety pysznych cukierków, parówek i frytek. Odwiedzając fabrykę słodyczy, dowiecie się, jak powstają słodkie pyszności. Małe francuskie parówki to prawdziwy przysmak. Poznajcie naukowe sekrety idealnych frytek!

Czas trwania: 24min. / program popularnonaukowy
20:00 A to wiesz?: Naukowe zabawy z żywnością, ciałem i zwierzętami Logo Da Vinci
23:15 A to wiesz?: Myć czy nie myć? Logo Da Vinci
Program TV na 25 lipca 2020 (Sobota)
02:35 A to wiesz?: Tajemnice ziemi, morza i nieba Logo Da Vinci
12:45 A to wiesz?: Niesamowite ciało Logo Da Vinci
16:10 A to wiesz?: Naukowe podejście do memów wideo Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Internet jest pełen filmików ze zwierzętami i ludźmi robiącymi niesamowite rzeczy. Pokazujemy prawdę o tych nagraniach. Internet jest pełen filmików ze zwierzętami i ludźmi robiącymi niesamowite rzeczy. Pokazujemy prawdę o tych nagraniach.

Czas trwania: 26min. / program popularnonaukowy
Program TV na 26 lipca 2020 (Niedziela)
12:45 A to wiesz?: Jajka, stek i pomidor pod mikroskopem Logo Da Vinci
16:10 A to wiesz?: Wynalazki na przestrzeni wieków Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Nie zwracamy uwagi na wynalazki takie jak odkurzacze, walkmany i lakier do paznokci, jednak miały one wielki wpływ na nasze życie. Nie zwracamy uwagi na wynalazki takie jak odkurzacze, walkmany i lakier do paznokci, jednak miały one wielki wpływ na nasze życie.

Czas trwania: 26min. / program popularnonaukowy
Program TV na 27 lipca 2020 (Poniedziałek)
07:45 A to wiesz?: Niezwykłe zjawiska naturalne okiem nauki Logo Da Vinci
16:10 A to wiesz?: Nauka stojąca za podróżami Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Dzięki nauce podróże są dziś przyjemniejsze niż 50 lat temu: usprawniono transport bagażu, koordynację ruchu i ograniczono nieprzyjemności. Dzięki nauce podróże są dziś przyjemniejsze niż 50 lat temu: usprawniono transport bagażu, koordynację ruchu i ograniczono nieprzyjemności.

Czas trwania: 25min. / program popularnonaukowy
20:00 A to wiesz?: Niesamowite ciało Logo Da Vinci
23:15 A to wiesz?: Naukowe zabawy z żywnością, ciałem i zwierzętami Logo Da Vinci
Program TV na 28 lipca 2020 (Wtorek)
02:35 A to wiesz?: Myć czy nie myć? Logo Da Vinci
07:45 A to wiesz?: Rewolucyjne innowacje codziennego życia Logo Da Vinci
16:10 A to wiesz?: Utrata wagi i utrzymywanie linii Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Aby trwale zrzucić wagę, porzuć ostre diety i wybierz zrównoważone odżywianie się świeżymi produktami, które wolno się trawią. Aby trwale zrzucić wagę, porzuć ostre diety i wybierz zrównoważone odżywianie się świeżymi produktami, które wolno się trawią.

Czas trwania: 26min. / program popularnonaukowy
20:00 A to wiesz?: Jajka, stek i pomidor pod mikroskopem Logo Da Vinci
23:15 A to wiesz?: Niesamowite ciało Logo Da Vinci
Program TV na 29 lipca 2020 (Środa)
02:35 A to wiesz?: Naukowe zabawy z żywnością, ciałem i zwierzętami Logo Da Vinci
07:45 A to wiesz?: Sekrety zdrowia i młodości Logo Da Vinci
16:10 A to wiesz?: Puchate zabawki, smartfony, gry: czy jesteśmy uzależnieni? Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Codzienne zwyczaje pod okiem nauki: od ssania kciuka, bo internetowy hazard. Kiedy stają się problemem? Codzienne zwyczaje pod okiem nauki: od ssania kciuka, bo internetowy hazard.

Czas trwania: 26min. / program popularnonaukowy
20:00 A to wiesz?: Naukowe podejście do memów wideo Logo Da Vinci
23:15 A to wiesz?: Jajka, stek i pomidor pod mikroskopem Logo Da Vinci
Program TV na 30 lipca 2020 (Czwartek)
02:35 A to wiesz?: Niesamowite ciało Logo Da Vinci
07:45 A to wiesz?: Moda na domowe produkty Logo Da Vinci
16:10 A to wiesz?: Kolejne niezwykłe tajemnice naszego ciała Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Nasze ciała są niesamowite, jednak pewne ich własności wymagają naukowego wyjaśnienia! Nasze ciała są niezwykłe, jednak pewne ich własności wymagają naukowego wyjaśnienia!

Czas trwania: 26min. / program popularnonaukowy
20:00 A to wiesz?: Wynalazki na przestrzeni wieków Logo Da Vinci
23:15 A to wiesz?: Naukowe podejście do memów wideo Logo Da Vinci
Program TV na 31 lipca 2020 (Piątek)
02:35 A to wiesz?: Jajka, stek i pomidor pod mikroskopem Logo Da Vinci
07:45 A to wiesz?: Sekrety naszych przysmaków Logo Da Vinci
16:10 A to wiesz?: Tajemnice słuchu Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Eksperci odkrywają tajemnice naszego słuchu: wpływ hałasu i ciszy na ludzi oraz różne sposoby w jakie słyszymy. Eksperci odkrywają tajemnice naszego słuchu: wpływ hałasu i ciszy na ludzi oraz różne sposoby w jakie słyszymy.

Czas trwania: 28min. / program popularnonaukowy
20:00 A to wiesz?: Niezwykłe sekrety jazdy na łyżwach Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Odkryj fizykę jazdy na łyżwach i zobacz, co się dzieje, gdy woda zmienia stan z ciekłego w stały. Łyżwy są niezwykle wydajne. Odkryj fizykę jazdy na łyżwach i zobacz, co się dzieje, gdy woda zmienia stan z ciekłego w stały. Łyżwy są niezwykle wydajne.

Czas trwania: 25min. / program popularnonaukowy
23:15 A to wiesz?: Wynalazki na przestrzeni wieków Logo Da Vinci
Program TV na 1 sierpnia 2020 (Sobota)
12:45 A to wiesz?: Naukowe podejście do memów wideo Logo Da Vinci
16:10 A to wiesz?: Niezwykłe sekrety jazdy na łyżwach Logo Da Vinci
Program TV na 2 sierpnia 2020 (Niedziela)
12:45 A to wiesz?: Wynalazki na przestrzeni wieków Logo Da Vinci
16:10 A to wiesz?: Sekrety ubrań, żywności i leków Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Żywność, ubrania i leki są sprzedawane z oznaczeniami i ważnymi informacjami. Dowiedz się, jak czytać i rozpoznawać te symbole i słowa. Żywność, ubrania i leki są sprzedawane z oznaczeniami i ważnymi informacjami. Dowiedz się, jak czytać i rozpoznawać te symbole i słowa.

Czas trwania: 25min. / program popularnonaukowy
Program TV na 3 sierpnia 2020 (Poniedziałek)
07:45 A to wiesz?: Nauka stojąca za podróżami Logo Da Vinci
16:10 A to wiesz?: Oddzielając fakty od fikcji: żywność, zdrowie i zwierzęta Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Z pokolenia na pokolenie przekazuje się wiele stereotypów. Nauka oddziela prawdę od fikcji. Z pokolenia na pokolenie przekazuje się wiele stereotypów o żywności, zdrowiu i zwierzętach. Nauka oddziela prawdę od fikcji.

Czas trwania: 28min. / program popularnonaukowy
20:00 A to wiesz?: Sekrety ubrań, żywności i leków Logo Da Vinci
23:15 A to wiesz?: Niezwykłe sekrety jazdy na łyżwach Logo Da Vinci
Program TV na 4 sierpnia 2020 (Wtorek)
02:35 A to wiesz?: Wynalazki na przestrzeni wieków Logo Da Vinci
07:45 A to wiesz?: Utrata wagi i utrzymywanie linii Logo Da Vinci
16:10 A to wiesz?: Naukowa prawda o cukrze Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Nauka przygląda się sekretom cukru: jego wpływowi na dietę i nasze kubki smakowe; zajrzymy też do cukrowni. Nauka przygląda się sekretom cukru: jego wpływowi na dietę i nasze kubki smakowe; zajrzymy też do cukrowni.

Czas trwania: 27min. / program popularnonaukowy
20:00 A to wiesz?: Życie w 2030 roku Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Nasze życie gwałtownie się zmienia dzięki technologii. Prezentujemy niektóre zmiany w edukacji, żywności i transporcie. Nasze życie gwałtownie się zmienia dzięki technologii. Prezentujemy niektóre zmiany w edukacji, żywności i transporcie.

Czas trwania: 24min. / program popularnonaukowy
23:15 A to wiesz?: Sekrety ubrań, żywności i leków Logo Da Vinci
Program TV na 5 sierpnia 2020 (Środa)
02:35 A to wiesz?: Niezwykłe sekrety jazdy na łyżwach Logo Da Vinci
07:45 A to wiesz?: Puchate zabawki, smartfony, gry: czy jesteśmy uzależnieni? Logo Da Vinci
16:10 A to wiesz?: Przedmioty, które zmieniły nasze życie Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Nauka to nie tylko laboratorium: zapewniła nam wynalazki, które ułatwiają nasze życie – w domu i podczas podróży. Nauka to nie tylko laboratorium: zapewniła nam wynalazki, które ułatwiają nasze życie – w domu i podczas podróży.

Czas trwania: 27min. / program popularnonaukowy
20:00 A to wiesz?: Technologiczni pomocnicy na urlopie Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Technologia zmieniła wszystkie aspekty naszych wakacji: od sposobu nagrywania sportu, po kontakt z rodziną i bezpieczeństwo. Technologia zmieniła wszystkie aspekty naszych wakacji: od sposobu nagrywania sportu, po kontakt z rodziną i bezpieczeństwo.

Czas trwania: 23min. / program popularnonaukowy
23:15 A to wiesz?: Życie w 2030 roku Logo Da Vinci
Program TV na 6 sierpnia 2020 (Czwartek)
02:35 A to wiesz?: Sekrety ubrań, żywności i leków Logo Da Vinci
07:45 A to wiesz?: Kolejne niezwykłe tajemnice naszego ciała Logo Da Vinci
16:10 A to wiesz?: Nauka analizuje nasze wady! Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Ludzkie wady okiem nauki: Dlaczego kłamiemy, jesteśmy leniwi i jemy, gdy nie czujemy głodu? Ludzkie wady okiem nauki: Dlaczego kłamiemy, jesteśmy leniwi i jemy, gdy nie czujemy głodu?

Czas trwania: 26min. / program popularnonaukowy
20:00 A to wiesz?: Olbrzymie dinozaury i niesamowite krajobrazy Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): We Francji występują niezwykłe formacje geologiczne i rośliny. A kiedyś na jej terenie żyły wielkie dinozaury! We Francji występują niezwykłe formacje geologiczne i rośliny. A kiedyś na jej terenie żyły wielkie dinozaury!

Czas trwania: 24min. / program popularnonaukowy
23:15 A to wiesz?: Technologiczni pomocnicy na urlopie Logo Da Vinci
Program TV na 7 sierpnia 2020 (Piątek)
02:35 A to wiesz?: Życie w 2030 roku Logo Da Vinci
07:45 A to wiesz?: Tajemnice słuchu Logo Da Vinci
16:10 A to wiesz?: Ciało, zwierzęta, pismo: nauka o językach Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Istnieje wiele sposobów komunikacji: mowa, pismo i… wycie oraz skrzeki! Historycy i naukowcy prezentują języki. Istnieje wiele sposobów komunikacji: mowa, pismo i… wycie oraz skrzeki! Historycy i naukowcy prezentują języki.

20:00 A to wiesz?: Ewolucja codziennych przedmiotów Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Rozwój telefonów, telewizji i gadżetów odmienił nasze życie. Dzięki technologii czeka nas jeszcze więcej zmian. Rozwój telefonów, telewizji i gadżetów odmienił nasze życie. Dzięki technologii czeka nas jeszcze więcej zmian.

Czas trwania: 25min. / program popularnonaukowy
23:15 A to wiesz?: Olbrzymie dinozaury i niesamowite krajobrazy Logo Da Vinci
Program TV na 8 sierpnia 2020 (Sobota)
02:35 A to wiesz?: Technologiczni pomocnicy na urlopie Logo Da Vinci
12:45 A to wiesz?: Niezwykłe sekrety jazdy na łyżwach Logo Da Vinci
16:10 A to wiesz?: Życie w 2030 roku Logo Da Vinci
Program TV na 9 sierpnia 2020 (Niedziela)
12:45 A to wiesz?: Sekrety ubrań, żywności i leków Logo Da Vinci
16:10 A to wiesz?: Technologiczni pomocnicy na urlopie Logo Da Vinci
Program TV na 10 sierpnia 2020 (Poniedziałek)
07:45 A to wiesz?: Oddzielając fakty od fikcji: żywność, zdrowie i zwierzęta Logo Da Vinci
16:10 A to wiesz?: Ciekawość i głód ryzyka Logo Da Vinci
20:00 A to wiesz?: Ludzie, zwierzęta i instynkt Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Ludzie i zwierzęta wciąż mają stare instynkty przetrwania. Przedstawiamy ich działanie. Patrzymy na rzeczywistość przez naukowe okulary i oddzielamy fakty od fikcji. Program „A to wiesz?” przedstawia najnowsze dokonania nauk ścisłych i odkrywa sekrety otaczającego nas świata.

Czas trwania: 26min. / program popularnonaukowy
23:15 A to wiesz?: Ewolucja codziennych przedmiotów Logo Da Vinci
Program TV na 11 sierpnia 2020 (Wtorek)
02:35 A to wiesz?: Olbrzymie dinozaury i niesamowite krajobrazy Logo Da Vinci
07:45 A to wiesz?: Naukowa prawda o cukrze Logo Da Vinci
16:10 A to wiesz?: Życie codzienne człowieka z Cro-Magnon Logo Da Vinci
20:00 A to wiesz?: Kreowanie bohaterów w literaturze i kinie Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Czy nasi ulubieni bohaterowie naprawdę istnieli? Dlaczego ciągle wracamy do klasycznych opowieści i jak powstaje dziś magia kina? Czy nasi ulubieni bohaterowie naprawdę istnieli? Dlaczego ciągle wracamy do klasycznych opowieści i jak powstaje dziś magia kina?

Czas trwania: 25min. / program popularnonaukowy
23:15 A to wiesz?: Ludzie, zwierzęta i instynkt Logo Da Vinci
Program TV na 12 sierpnia 2020 (Środa)
02:35 A to wiesz?: Ewolucja codziennych przedmiotów Logo Da Vinci
07:45 A to wiesz?: Przedmioty, które zmieniły nasze życie Logo Da Vinci
16:10 A to wiesz?: Nauka w służbie pięknu Logo Da Vinci
20:00 A to wiesz?: Hiperpołączeni dzięki technologii Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Przedmioty podłączone do internetu rzeczy mogą dzielić się danymi ze sobą, otoczeniem, a nawet z naszymi ciałami. Mają uprościć nasze życie. Przedmioty podłączone do internetu rzeczy mogą dzielić się danymi ze sobą, otoczeniem, a nawet z naszymi ciałami. Mają uprościć nasze życie.

Czas trwania: 25min. / program popularnonaukowy
23:15 A to wiesz?: Kreowanie bohaterów w literaturze i kinie Logo Da Vinci
Program TV na 13 sierpnia 2020 (Czwartek)
02:35 A to wiesz?: Ludzie, zwierzęta i instynkt Logo Da Vinci
07:45 A to wiesz?: Nauka analizuje nasze wady! Logo Da Vinci
16:10 A to wiesz?: Wpływ medycyny alternatywnej na zdrowie Logo Da Vinci
20:00 A to wiesz?: Nauka przetrwania Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Aby przetrwać, potrzebujemy ognia, schronienia i czystej wody. Oto rady na temat przetrwania w dziczy oraz mieście w razie kryzysu. Patrzymy na rzeczywistość przez naukowe okulary i oddzielamy fakty od fikcji. Program „A to wiesz?” przedstawia najnowsze dokonania nauk ścisłych i odkrywa sekrety otaczającego nas świata.

Czas trwania: 25min. / program popularnonaukowy
23:15 A to wiesz?: Hiperpołączeni dzięki technologii Logo Da Vinci
Program TV na 14 sierpnia 2020 (Piątek)
02:35 A to wiesz?: Kreowanie bohaterów w literaturze i kinie Logo Da Vinci
07:45 A to wiesz?: Ciało, zwierzęta, pismo: nauka o językach Logo Da Vinci
16:10 A to wiesz?: Rady dotyczące ekologicznej żywności Logo Da Vinci
20:00 A to wiesz?: Mężczyźni i kobiety: jak bardzo się różnimy? Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Istnieje wiele przekonań na temat różnic między mężczyznami i kobietami. Stereotypy nie zawsze są potwierdzane przez eksperymenty. Istnieje wiele przekonań na temat różnic między mężczyznami i kobietami. Stereotypy nie zawsze są potwierdzane przez eksperymenty.

Czas trwania: 25min. / program popularnonaukowy
23:15 A to wiesz?: Nauka przetrwania Logo Da Vinci
Program TV na 15 sierpnia 2020 (Sobota)
02:35 A to wiesz?: Hiperpołączeni dzięki technologii Logo Da Vinci
12:45 A to wiesz?: Życie w 2030 roku Logo Da Vinci
16:10 A to wiesz?: Olbrzymie dinozaury i niesamowite krajobrazy Logo Da Vinci
Program TV na 16 sierpnia 2020 (Niedziela)
12:45 A to wiesz?: Technologiczni pomocnicy na urlopie Logo Da Vinci
16:10 A to wiesz?: Ewolucja codziennych przedmiotów Logo Da Vinci
Program TV na 17 sierpnia 2020 (Poniedziałek)
07:45 A to wiesz?: Ciekawość i głód ryzyka Logo Da Vinci
16:10 A to wiesz?: Dziwactwa przyrody Logo Da Vinci
20:00 A to wiesz?: Śmiech, płacz i wrzask: dlaczego są dobre dla zdrowia? Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Czasem dzielimy emocje na „dobre” i „złe”, jednak jeśli nauczymy się wyrażać je w zdrowy sposób, wszystkie emocje będą dobre. Czasem dzielimy emocje na „dobre” i „złe”, jednak jeśli nauczymy się wyrażać je w zdrowy sposób, wszystkie emocje będą dobre.

Czas trwania: 26min. / program popularnonaukowy
23:15 A to wiesz?: Mężczyźni i kobiety: jak bardzo się różnimy? Logo Da Vinci
Program TV na 18 sierpnia 2020 (Wtorek)
02:35 A to wiesz?: Nauka przetrwania Logo Da Vinci
07:45 A to wiesz?: Życie codzienne człowieka z Cro-Magnon Logo Da Vinci
16:10 A to wiesz?: Chleb, butelki i noże na przestrzeni wieków Logo Da Vinci
20:00 A to wiesz?: Niezwykłe sekrety waszych ulubionych słodyczy Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Nawet nasze ulubione smakołyki potrzebują nauki. Eksperymenty ujawniają sekrety produkcji oraz ciekawe przepisy na słodycze. Nawet nasze ulubione smakołyki potrzebują nauki. Eksperymenty ujawniają sekrety produkcji oraz ciekawe przepisy na słodycze.

Czas trwania: 28min. / program popularnonaukowy
23:15 A to wiesz?: Śmiech, płacz i wrzask: dlaczego są dobre dla zdrowia? Logo Da Vinci
Program TV na 19 sierpnia 2020 (Środa)
02:35 A to wiesz?: Mężczyźni i kobiety: jak bardzo się różnimy? Logo Da Vinci
07:45 A to wiesz?: Nauka w służbie pięknu Logo Da Vinci
16:10 A to wiesz?: Tajemnice ziemi, morza i nieba Logo Da Vinci
20:00 A to wiesz?: Dinozaury! Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Istnieje wiele mitów na temat dinozaurów. Nowe odkrycia naukowe podważają stare przekonania. Istnieje wiele mitów na temat dinozaurów. Nowe odkrycia naukowe podważają stare przekonania.

Czas trwania: 27min. / program popularnonaukowy
23:15 A to wiesz?: Niezwykłe sekrety waszych ulubionych słodyczy Logo Da Vinci
Program TV na 20 sierpnia 2020 (Czwartek)
02:35 A to wiesz?: Śmiech, płacz i wrzask: dlaczego są dobre dla zdrowia? Logo Da Vinci
07:45 A to wiesz?: Wpływ medycyny alternatywnej na zdrowie Logo Da Vinci
16:10 A to wiesz?: Myć czy nie myć? Logo Da Vinci
20:00 A to wiesz?: Zwierzęta kontra ludzie Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Ludzie mają niezwykłe zdolności umysłowe, jednak zwierzęta stale uczą nas czegoś nowego. Ludzie mają niezwykłe zdolności umysłowe, jednak zwierzęta stale uczą nas czegoś nowego.

Czas trwania: 26min. / program popularnonaukowy
23:15 A to wiesz?: Dinozaury! Logo Da Vinci
Program TV na 21 sierpnia 2020 (Piątek)
02:35 A to wiesz?: Niezwykłe sekrety waszych ulubionych słodyczy Logo Da Vinci
07:45 A to wiesz?: Rady dotyczące ekologicznej żywności Logo Da Vinci
16:10 A to wiesz?: Naukowe zabawy z żywnością, ciałem i zwierzętami Logo Da Vinci
20:00 A to wiesz?: Jak przygotować ciało na zimę? Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Zimą możemy zachorować na przeziębienie, grypę i ból gardła. Można ich jednak uniknąć. Nauka podpowiada, jak przetrwać sezon przeziębień. Zimą możemy zachorować na przeziębienie, grypę i ból gardła. Można ich jednak uniknąć. Nauka podpowiada, jak przetrwać sezon przeziębień.

Czas trwania: 25min. / program popularnonaukowy
23:15 A to wiesz?: Zwierzęta kontra ludzie Logo Da Vinci
Program TV na 22 sierpnia 2020 (Sobota)
02:35 A to wiesz?: Dinozaury! Logo Da Vinci
12:45 A to wiesz?: Olbrzymie dinozaury i niesamowite krajobrazy Logo Da Vinci
16:10 A to wiesz?: Ludzie, zwierzęta i instynkt Logo Da Vinci
Program TV na 23 sierpnia 2020 (Niedziela)
12:45 A to wiesz?: Ewolucja codziennych przedmiotów Logo Da Vinci
16:10 A to wiesz?: Kreowanie bohaterów w literaturze i kinie Logo Da Vinci
Program TV na 24 sierpnia 2020 (Poniedziałek)
07:45 A to wiesz?: Dziwactwa przyrody Logo Da Vinci
16:10 A to wiesz?: Niesamowite ciało Logo Da Vinci
20:00 A to wiesz?: Porzućcie złe nawyki! Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Obgryzanie paznokci, brzydki zapach ciała i złe nawyki mogą negatywnie wpłynąć na nasze życie. Istnieją sposoby na te problemy. Obgryzanie paznokci i brzydki zapach ciała mogą negatywnie wpłynąć na nasze życie. Istnieją sposoby na te problemy.

Czas trwania: 26min. / program popularnonaukowy
23:15 A to wiesz?: Jak przygotować ciało na zimę? Logo Da Vinci
Program TV na 25 sierpnia 2020 (Wtorek)
02:35 A to wiesz?: Zwierzęta kontra ludzie Logo Da Vinci
07:45 A to wiesz?: Chleb, butelki i noże na przestrzeni wieków Logo Da Vinci
16:10 A to wiesz?: Jajka, stek i pomidor pod mikroskopem Logo Da Vinci
20:00 A to wiesz?: Bycie dzieckiem Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Przedstawiamy i omawiamy przeżycia małych ludzi i zwierząt – przed narodzinami i po nich. Przedstawiamy i omawiamy przeżycia małych ludzi i zwierząt – przed narodzinami i po nich.

Czas trwania: 26min. / program popularnonaukowy
23:15 A to wiesz?: Porzućcie złe nawyki! Logo Da Vinci
Program TV na 26 sierpnia 2020 (Środa)
02:35 A to wiesz?: Jak przygotować ciało na zimę? Logo Da Vinci
07:45 A to wiesz?: Tajemnice ziemi, morza i nieba Logo Da Vinci
16:10 A to wiesz?: Naukowe podejście do memów wideo Logo Da Vinci
20:00 A to wiesz?: Testy bezpieczeństwa codziennych rzeczy Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Nasza żywność, auta, zabawki i meble przechodzą rygorystyczne testy, aby nie stanowiły zagrożenia. Nasza żywność, auta, zabawki i meble przechodzą rygorystyczne testy, aby nie stanowiły zagrożenia.

Czas trwania: 25min. / program popularnonaukowy
23:15 A to wiesz?: Bycie dzieckiem Logo Da Vinci
Program TV na 27 sierpnia 2020 (Czwartek)
02:35 A to wiesz?: Porzućcie złe nawyki! Logo Da Vinci
07:45 A to wiesz?: Myć czy nie myć? Logo Da Vinci
16:10 A to wiesz?: Wynalazki na przestrzeni wieków Logo Da Vinci
20:00 A to wiesz?: Siła muzyki Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Muzyka wpływa na nasze umysły i ciała. Zwierzęta używają jej do komunikacji. Technologia wprowadza muzykę w epokę cyfryzacji. Muzyka wpływa na nasze umysły i ciała. Zwierzęta używają jej do komunikacji. Technologia wprowadza muzykę w epokę cyfryzacji.

Czas trwania: 26min. / program popularnonaukowy
23:15 A to wiesz?: Testy bezpieczeństwa codziennych rzeczy Logo Da Vinci
Program TV na 28 sierpnia 2020 (Piątek)
02:35 A to wiesz?: Bycie dzieckiem Logo Da Vinci
07:45 A to wiesz?: Naukowe zabawy z żywnością, ciałem i zwierzętami Logo Da Vinci
16:10 A to wiesz?: Niezwykłe sekrety jazdy na łyżwach Logo Da Vinci
20:00 A to wiesz?: Siła umysłu Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Psy myślą inaczej niż my. Nasze myśli mogą wpływać na nasze ciało a nawet, dzięki nowej technologii, kontrolować przedmioty. Psy myślą inaczej niż my. Nasze myśli mogą wpływać na nasze ciało a nawet, dzięki nowej technologii, kontrolować przedmioty.

Czas trwania: 26min. / program popularnonaukowy
23:15 A to wiesz?: Siła muzyki Logo Da Vinci
Program TV na 29 sierpnia 2020 (Sobota)
02:35 A to wiesz?: Testy bezpieczeństwa codziennych rzeczy Logo Da Vinci
12:45 A to wiesz?: Ludzie, zwierzęta i instynkt Logo Da Vinci
16:10 A to wiesz?: Hiperpołączeni dzięki technologii Logo Da Vinci
Program TV na 30 sierpnia 2020 (Niedziela)
12:45 A to wiesz?: Kreowanie bohaterów w literaturze i kinie Logo Da Vinci
16:10 A to wiesz?: Nauka przetrwania Logo Da Vinci
Program TV na 31 sierpnia 2020 (Poniedziałek)
07:45 A to wiesz?: Niesamowite ciało Logo Da Vinci
16:10 A to wiesz?: Sekrety ubrań, żywności i leków Logo Da Vinci
20:00 A to wiesz?: Niezwykła nauka mikroświatów Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Nauka dokonuje olbrzymich postępów w dziedzinie mikrotechnologii. Pomaga nawet w tworzeniu maleńkich zwierząt. Nauka dokonuje olbrzymich postępów w dziedzinie mikrotechnologii. Pomaga nawet w tworzeniu maleńkich zwierząt.

Czas trwania: 25min. / program popularnonaukowy
23:15 A to wiesz?: Siła umysłu Logo Da Vinci
Program TV na 1 września 2020 (Wtorek)
02:35 A to wiesz?: Siła muzyki Logo Da Vinci
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla A to wiesz. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku A to wiesz w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji A to wiesz.

Poprzednie emisje A to wiesz w telewizji

Emisja A to wiesz miała miejsce:

2020-07-15 02:35 A to wiesz?: Ciało, zwierzęta, pismo: nauka o językach Logo Da Vinci
2020-07-14 23:15 A to wiesz?: Ciekawość i głód ryzyka Logo Da Vinci
2020-07-14 20:00 A to wiesz?: Życie codzienne człowieka z Cro-Magnon Logo Da Vinci
2020-07-14 16:10 A to wiesz?: Jak pokonać nerwicę natręctw, fobie i zaburzenia odżywiania Logo Da Vinci
2020-07-14 07:45 A to wiesz?: Ciało człowieka, albo: niezwykła fabryka Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Nieprzyjemne wonie, bóle, gazy: nasze ciała reagują dziwnie, ale żadna reakcja nie jest bezcelowa. Nieprzyjemne wonie, bóle, gazy: nasze ciała reagują dziwnie, ale żadna reakcja nie jest bezcelowa.

Czas trwania: 25min. / program popularnonaukowy

A to wiesz gdzie obejrzeć?

A to wiesz można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: Da Vinci

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry