Reklama

Agencie, podaj łapę godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Zdjęcie Agencie, podaj łapę
Plakat Agencie, podaj łapę

Najbliższe emisje Agencie, podaj łapę

+ Obserwuj

W najbliższym czasie nie ma żadnych emisji pozycji programowych: Agencie, podaj łapę

Uwaga! Informacje na temat poprzednich emisji znajdują się niżej na stronie.

Reklama
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Agencie, podaj łapę. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Agencie, podaj łapę w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Agencie, podaj łapę.

Emisje archiwalne Agencie, podaj łapę


Emisja Agencie, podaj łapę miała miejsce:

2019-04-27 13:00 Agencie, podaj łapę Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Listonosz Gordon (David Arquette) to człowiek, którego prześladuje pech, ale przynajmniej przybłąkał się do niego bardzo sympatyczny pies. Gordon nie domyśla się, że i tym razem los spłatał mu okropnego figla. Jego nawy pupil jest psem-agentem, specjalistą od wyszukiwania narkotyków, który ma na pieńku z mafią. Agent 11 to sympatyczny buldog, który służy w FBI i jest specjalistą od wykrywania narkotyków. Jego opiekunem i trenerem jest agent Murdoch (Michael Clarke Duncan). Pewnego razu obaj agenci, Murdoch i jego pies, przeszukują posesję Sonny'ego (Paul Sorvino), podejrzewanego o kierowanie mafią. W czasie akcji czworonożny Agent 11 gryzie podejrzanego. Sonny nie zamierza wybaczyć zniewagi i zaczyna szykować się do zemsty. Aby ratować psa, Murdoch organizuje dla niego program ochrony świadków, przygotowany specjalnie dla zwierząt. Agent 11 nie wytrzymuje rozłąki i ucieka. Przez przypadek zaprzyjaźnia się z listonoszem Gordonem. Kto, jak kto, ale listonosz potrafi ujarzmiać dzikie bestie, bez tej umiejętności nie mógłby przecież wykonywać swego zawodu? Gordon cieszy się, że wreszcie ma wiernego przyjaciela i nawet nie domyśla się, że wraz z pojawieniem się psa, któremu nadał imię Spot, nadciągają poważne kłopoty. Sonny i wynajęci przez niego mordercy są już na tropie Spota.

/ USA / 2001 / film komedia
2019-04-21 11:00 Agencie, podaj łapę Logo TVN Fabuła
USA / 2001 film komedia
Reklama
2019-03-31 14:00 Agencie, podaj łapę Logo TVN
USA / 2001 film komedia
2018-11-12 17:55 Agencie, podaj łapę Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Listonosz Gordon (David Arquette) to człowiek, którego prześladuje pech, ale przynajmniej przybłąkał się do niego bardzo sympatyczny pies. Gordon nie domyśla się, że i tym razem los spłatał mu okropnego figla. Jego nawy pupil jest psem-agentem, specjalistą od wyszukiwania narkotyków, który ma na pieńku z mafią. Agent 11 to sympatyczny buldog, który służy w FBI i jest specjalistą od wykrywania narkotyków. Jego opiekunem i trenerem jest agent Murdoch (Michael Clarke Duncan). Pewnego razu obaj agenci, Murdoch i jego pies, przeszukują posesję Sonny'ego (Paul Sorvino), podejrzewanego o kierowanie mafią. W czasie akcji czworonożny Agent 11 gryzie podejrzanego. Sonny nie zamierza wybaczyć zniewagi i zaczyna szykować się do zemsty. Aby ratować psa, Murdoch organizuje dla niego program ochrony świadków, przygotowany specjalnie dla zwierząt. Agent 11 nie wytrzymuje rozłąki i ucieka. Przez przypadek zaprzyjaźnia się z listonoszem Gordonem. Kto, jak kto, ale listonosz potrafi ujarzmiać dzikie bestie, bez tej umiejętności nie mógłby przecież wykonywać swego zawodu? Gordon cieszy się, że wreszcie ma wiernego przyjaciela i nawet nie domyśla się, że wraz z pojawieniem się psa, któremu nadał imię Spot, nadciągają poważne kłopoty. Sonny i wynajęci przez niego mordercy są już na tropie Spota., napisy

/ USA / 2001 / film komedia
2018-11-10 11:00 Agencie, podaj łapę Logo TVN Fabuła
USA / 2001 film komedia
2018-11-06 15:40 Agencie, podaj łapę Logo TVN Fabuła
USA / 2001 film komedia
2018-03-31 13:15 Agencie, podaj łapę Logo TVN Fabuła
USA / 2001 film komedia
2018-03-29 18:00 Agencie, podaj łapę Logo TVN Fabuła
USA / 2001 film komedia
Reklama

Informacje dodatkowe o Agencie, podaj łapę

Film Agencie, podaj łapę (tytuł oryginalny: See Spot Run) z roku 2001.

Czas trwania [minuty] 94
Premiera filmu 2001-03-02
Reżyseria John Whitesell
Obsada

Agencie, podaj łapę gdzie obejrzeć?


Film Agencie, podaj łapę można obejrzeć w programie stacji:

Emisje filmu miały lub będą miały miejsce w: TVN, TVN Fabuła

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Lata produkcji

Lista zawiera lata, w których powstawała audycja:

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry