Reklama

Akcja renowacja USA godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Akcja renowacja USA będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2018-10-21

19:00 Akcja renowacja USA, sez. 1, odc. 3 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Przed Rickiem i jego załogą nie lada wyzwanie – muszą odnowić hełm wyprodukowany w latach 60 przez NASA na potrzebny programu Gemini. To zlecenie może wynieść firmę na całkiem nową orbitę albo stać się przyczyną jej sromotnej klęski. Do sklepu trafia też zardzewiały wózek gazowy. Podczas restauracji pracownicy przedsiębiorstwa spróbują go zatankować, ale nie jest wcale pewne, czy starczy im na to środków i zapału.
Czas trwania: 20min. / USA / 2010 / serial dokumentalny
19:30 Akcja renowacja USA, sez. 1, odc. 4 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Zespół Ricka ma niewiele czasu, aby ukończyć restaurację wyprodukowanego w latach 40., zabytkowego dozownika pysznych słodyczy marki Hershey. Nikt nie może być pewien, czy pracowników firmy czeka kolejny słodki triumf, czy ich nadzieje roztopią się jak czekoladka w słoneczny dzień. Rick próbuje też naprawić lodówkę z lat 50. Robi, co w jego mocy, żeby przywrócić urządzenie do stanu z czasów jego świetności.
Czas trwania: 20min. / USA / 2010 / serial dokumentalny

2018-10-22

14:30 Akcja renowacja USA, sez. 4, odc. 16 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): W warsztacie Ricka zjawia się klient z motocyklem marki BMW, wyposażonym w boczny wózek. Problem z tą maszyną polega na tym, że jest ona zdemontowana. Pracownicy warsztatu muszą złożyć i wyremontować pojazd. Przekonamy się, czy uda im się wykonać to zadanie, które dodatkowo utrudnia fakt, że pewnych części motocykla brakuje. Następnie ekipa Dale'a poddaje renowacji zabytkowy automat do sprzedaży ołówków. Ma on zostać wylicytowany na aukcji charytatywnej. Warsztat odwiedza też zbieracz staroci, który ma na sprzedaż wyjątkowe przedmioty.
Czas trwania: 19min. / USA / 2012 / serial dokumentalny
Reklama
14:55 Akcja renowacja USA, sez. 4, odc. 17 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Z właścicielem warsztatu kontaktują się przedstawiciele lotniczej bazy wojskowej Nellis w południowej Nevadzie. Zlecają Dale'owi renowację repliki samolotu myśliwsko-bombowego Republic F-105 Thunderchief. Przekonamy się, czy ekipa warsztatu sprawdzi się podczas tej nietypowej misji. Następnie na próbę zostają wystawione umiejętności Tylera, który musi zająć się przeglądem i ewentualną naprawą starodawnego grilla z serii Buffalo Forge.
Czas trwania: 19min. / USA / 2012 / serial dokumentalny

2018-10-23

14:30 Akcja renowacja USA, sez. 4, odc. 18 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Jeden z klientów warsztatu Ricka zgadza się zapłacić dziesięć tysięcy dolarów za odremontowanie pieca do prażenia fistaszków, pochodzącego z początków ubiegłego wieku. Właściciel urządzenia okazuje się bardzo wymagający i ma duże oczekiwania wobec ekipy Dale'a. Następnie Ron i Tyler wybierają się na poszukiwania skarbów. Odwiedzają zbieracza staroci, który ma ogródek pełen zabytkowych dystrybutorów paliwa i znaków drogowych. Ron dokonuje pewnego zakupu i potem stara się udowodnić Rickowi, że była to dobra inwestycja.
Czas trwania: 19min. / USA / 2012 / serial dokumentalny
14:55 Akcja renowacja USA, sez. 4, odc. 19 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Do warsztatu trafia terenowy skuter z lat sześćdziesiątych ubiegłego wieku. Rick zwraca się do Danny'ego "The Counta" Kokera, znanego z programu "Gwiazdy lombardu" i "Warsztat Danny'ego", aby pomógł ocenić stan pojazdu. Kelly kupuje klasyczną gitarę Mosrite. Ma to być prezent urodzinowy dla jej syna, Brettly'ego. Aby jednak tak się stało, Rick musi odrestaurować instrument, mimo że nie ma absolutnie żadnego doświadczenia w tej dziedzinie.
Czas trwania: 19min. / USA / 2012 / serial dokumentalny

2018-10-24

14:30 Akcja renowacja USA, sez. 4, odc. 20 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Rick Harrison wstępuje do sklepu, żeby odrestaurować swój zabytkowy automat do sprzedaży napojów gazowanych. Jest zachwycony, kiedy dowiaduje się, że posiadany przez niego egzemplarz to prawdziwy unikat. Pozostaje pytanie, czy załodze uda się pomyślnie odnowić urządzenie. Rick pracuje pod presją, kiedy grupa mieszkańców Kansas ze wspólnych pieniędzy finansuje naprawę neonu, który ma dla ich miasta historyczne znaczenie.
Czas trwania: 19min. / USA / 2012 / serial dokumentalny
14:55 Akcja renowacja USA, sez. 4, odc. 21 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Do sklepu trafia unikatowy wózek. Pojazd ma napęd elektryczny i został zbudowany z części samolotu bombowego B-17 wyprodukowanego w latach 40. ubiegłego wieku. Pozostaje pytanie, czy remont tego jedynego w swoim rodzaju wózka okaże się bombowym pomysłem, czy wielkim niewypałem. Kelly wprawia Tylera i Brettly w zakłopotanie, kiedy urządza wyzywającą sesję zdjęciową – wszystko po to, by sprawić Rickowi niespodziankę z okazji rocznicy.
Czas trwania: 19min. / USA / 2012 / serial dokumentalny

2018-10-25

14:30 Akcja renowacja USA, sez. 4, odc. 22 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Do sklepu zajeżdża pochodzący z lat 30. ubiegłego wieku samochodzik z parku rozrywki. Załoga robi wszystko, aby z powrotem wprawić go w ruch i skierować na właściwe tory. Kolejne zlecenie dotyczy uszkodzonego, ważącego osiem tysięcy funtów sejfu. Skrytka nie była otwierana od lat, więc jej zawartość pozostaje tajemnicą. Przed Rickiem trudne zadanie – musi dostać się do sejfu i dokonać niezbędnych napraw.
Czas trwania: 19min. / USA / 2012 / serial dokumentalny
14:55 Akcja renowacja USA, sez. 4, odc. 23 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Do warsztatu trafia stary skuter, wymagający generalnego remontu. Rick nie jest w stanie sam dojść nawet do tego, jakiej marki to pojazd. Wzywa więc na pomoc Danny'ego "The Counta" Kokera – znanego widzom z programów "Gwiazdy lombardu" i "Warsztat Danny'ego". Przekonamy się, czy ekspert zidentyfikuje model i rozwiąże zagadkę skutera. Pewien dentysta przynosi do remontu aparat rentgenowski z lat 20. ubiegłego wieku. Dale obawia się, że kontakt z urządzeniem może być niebezpieczny dla zdrowia.
Czas trwania: 19min. / USA / 2012 / serial dokumentalny

2018-10-26

14:30 Akcja renowacja USA, sez. 4, odc. 24 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Do sklepu trafiają zabytkowe sanie konne. Zbliżają się święta i zaprzęg potrzebuje całkowitej metamorfozy. Podczas bożonarodzeniowego przyjęcia Rick otrzymuje prezent, który wprowadza go w gwiazdkowy nastrój. Duży Mike zjawia się w lokalu z pochodzącym z lat 30. ubiegłego wieku dozownikiem kubków produkowanych przez firmę Dixie Cup. W urządzeniu brakuje pewnej kluczowej części. Pracownicy sklepu postarają się skompletować automat.
Czas trwania: 19min. / USA / 2012 / serial dokumentalny
14:55 Akcja renowacja USA, sez. 5, odc. 1 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): W warsztacie pojawia się nietypowy pojazd – bicykl. Okazuje się, że przedmiot pochodzi z końca XIX wieku. Ekipa profesjonalnych mechaników staje przed kolejnym trudnym wyzwaniem. Aby zmotywować załogę do działania, Rick wyznacza nagrodę dla pracownika miesiąca. Kolejne zlecenie dotyczy zepsutego pieca z 1930 roku.
Czas trwania: 19min. / USA / 2014 / serial dokumentalny

2018-10-27

19:00 Akcja renowacja USA, sez. 1, odc. 5 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Do sklepu Ricka Dale'a zajeżdża cały ładunek zardzewiałych skarbów. Znawcy lombardu udaje się wypatrzeć i kupić stary, zabawkowy pociąg. Wszyscy mają nadzieję, że naprawa miniaturowej lokomotywy ruszy do przodu pełną parą i nie napotka na swojej drodze żadnych utrudnień. Pracownicy sklepu zostają poproszeni o restaurację zabytkowej maszyny do popcornu z 1948 roku. Pozostaje pytanie, czy wszystko pójdzie im jak po maśle i czy całe przedsięwzięcie nie upadnie z wielkim hukiem.
Czas trwania: 20min. / USA / 2010 / serial dokumentalny
19:30 Akcja renowacja USA, sez. 1, odc. 6 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Rick i jego załoga mają okazję odrestaurować maszynę wrzutową z czasów prohibicji. Dopiero okaże się, czy zgarną całą pulę, czy jednoręki bandyta zagarnie dla siebie ich pieniądze. Następnie do sklepu trafia wyprodukowana w latach 40. ubiegłego wieku chłodziarka do napojów gazowanych. Dla pracowników lokalu to szansa, aby przeprowadzić udaną renowację i tym samym ugasić pragnienie zwycięstwa nad zabytkowym urządzeniem.
Czas trwania: 20min. / USA / 2010 / serial dokumentalny

2018-10-28

19:00 Akcja renowacja USA, sez. 1, odc. 7 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Kiedy do sklepu trafia zabytkowy automat sprzedający do cukierków, Rick i jego załoga mają ręce pełne roboty. Muszą przywrócić do stanu dawnej świetności zardzewiałe ustrojstwo, które kiedyś było eleganckim urządzeniem. Następnie pracownicy sklepu szukają sposobu na otwarcie ogromnego, zabytkowego sejfu. Bez tego nie będzie można nawet rozpocząć jego renowacji. Pozostaje pytanie, czy uda im się choćby uchylić drzwi prowadzące do zlecenia ich marzeń.
Czas trwania: 20min. / USA / 2010 / serial dokumentalny
Reklama
19:30 Akcja renowacja USA, sez. 1, odc. 8 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Rick kupuje wyprodukowaną w latach 50. chłodziarkę do napojów gazowanych, którą planuje zmienić w kolekcjonerski rarytas z prawdziwego zdarzenia – wyjątkowy grill do hot dogów, który jednocześnie może obsmażać parówki i chłodzić napitki. Pozostaje pytanie, jak załoga odnajdzie się w tak skrajnie różnych strefach klimatycznych. Następnie do sklepu zawitają gwiazdy innego programu, aby oddać do naprawy szyld zakładu fryzjerskiego. Szybko okazuje się, że Rick źle ocenił wiek eksponatu.
Czas trwania: 20min. / USA / 2010 / serial dokumentalny

2018-10-29

14:25 Akcja renowacja USA, sez. 5, odc. 2 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Klientka obdarza Ricka ogromnym zaufaniem, kiedy zgadza się zapłacić prawie 9 500 dolarów za odnowienie zabawki z lat 50. – mechanicznego powozu Western Express, który działa na monety. Inny klient przywozi do warsztatu trójkołowy rowerek z 1960 roku. Dla jego żony to cenna niespodzianka. Na odnowienie czeka również unikatowy automat do sprzedaży jabłek z lat 30.
Czas trwania: 19min. / USA / 2014 / serial dokumentalny
14:55 Akcja renowacja USA, sez. 5, odc. 3 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Do warsztatu zostaje oddany stary pojazd ze Światowej Wystawy EXPO w 1964 roku. Rick i jego ekipa mechaników podejmuje się próby przywrócenia maszynie dawnego blasku. Końcowy sukces staje jednak pod znakiem zapytania. Załoga musi też odnowić znalezioną przez klienta na złomowisku zabytkową ostrzałką do narzędzi.
Czas trwania: 19min. / USA / 2014 / serial dokumentalny

2018-10-30

14:30 Akcja renowacja USA, sez. 5, odc. 4 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Ekipa mechaników dostaje zlecenie wyremontowania unikatowego modelu gry automatycznej o nazwie "Shoot the Bear". Zadanie okazuje się bardzo skomplikowane. W tej sytuacji Rick musi poprosić o pomoc elektroników. Mężczyzna kłóci się też z Kowboyem o ubrania robocze dla pracowników – podwładnemu udaje się namówić szefa na zmianę koloru uniformów.
Czas trwania: 19min. / USA / 2014 / serial dokumentalny
14:55 Akcja renowacja USA, sez. 5, odc. 5 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Rick zapowiada, że po przeprowadzeniu remontu wózek golfowy marki Harley-Davidson będzie wyglądał jak nowy. Pojazd pochodzi z lat 70. Kolejne zadanie dotyczy zabawki z lat 50. – konia na pedały dla dzieci. To zlecenie wymaga od ekipy dużego wysiłku.
Czas trwania: 19min. / USA / 2014 / serial dokumentalny

2018-10-31

14:30 Akcja renowacja USA, sez. 5, odc. 6 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Rick walczy z czasem podczas renowacji elektrycznej tablicy wyników. Urządzenie pochodzi z lat 40. XX wieku i powstało na potrzeby pewnej szkoły. Mechaników czeka wytężona praca. Kolejne zlecenie dotyczy wykrywacza uranów. To skomplikowane i unikatowe urządzenie nie będzie wcale łatwe do naprawy.
Czas trwania: 20min. / USA / 2014 / serial dokumentalny
14:55 Akcja renowacja USA, sez. 5, odc. 7 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Do warsztatu zostaje dostarczona chłodziarka do napojów. Pochodzące z lat 50. urządzenie jest w złym stanie technicznym. Rick jest podekscytowany nowym zleceniem. Renowacji wymaga także odkurzacz Rexair z lat 40. Mechanizm do warsztatu trafia w kawałkach.
Czas trwania: 19min. / USA / 2014 / serial dokumentalny

2018-11-01

14:30 Akcja renowacja USA, sez. 5, odc. 8 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Do warsztatu trafia tym razem automat do sprzedaży sprzętu do gry w kręgle. Urządzenie wyprodukowano w latach 50. Mechanicy z nieskrywaną radością zabierają się do wytężonej pracy. Ponadto renowacji zostaje poddany stary opryskiwacz na szkodniki z XX wieku.
Czas trwania: 19min. / USA / 2014 / serial dokumentalny
15:00 Akcja renowacja USA, sez. 5, odc. 9 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Rick wraz ze swoja ekipą zabiera się za renowację kolejnego zabytkowego przedmiotu. Tym razem specjaliści próbują wyremontować wahadłowy semafor kolejowy z lat 20. Widzowie przekonają się, czy projekt zakończy się sukcesem. Kelly zamierza urządzić na terenie warsztatu wystawę samochodów. Rick zaś rzuca swoim podwładnym wyzwanie – gra toczy się o tajemniczą nagrodę.
Czas trwania: 19min. / USA / 2014 / serial dokumentalny

2018-11-02

14:30 Akcja renowacja USA, sez. 5, odc. 10 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Rick zajmuje się niezwykle cennym automatem fotograficznym z lat 30. XX wieku. Specjaliści spróbują przywrócić mu dawny blask. Ponadto Dale wysyła swoją ekipę na pchli targ Rose Bowl, gdzie niegdyś sprzedał swoją pierwszą maszynę.
Czas trwania: 19min. / USA / 2014 / serial dokumentalny
15:00 Akcja renowacja USA, sez. 5, odc. 11 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Rick wraz z zespołem podejmuje się wyremontowania niespełna stuletniej szlifierki do podłóg. Oprócz tego muszą naprawić stary i zniszczony automat do sprzedaży jabłek.
Czas trwania: 19min. / USA / 2014 / serial dokumentalny

2018-11-03

19:00 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 1 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Bracia Dale'owie wybierają się na złomowisko na pustyni w nadziei, że uda im się tam znaleźć ciekawe przedmioty, które mogliby odremontować i sprzedać z zyskiem. Przekonamy się, czy piaszczyste pustkowia okażą się dla nich szczęśliwe. Wkrótce Rick decyduje się zaryzykować i odnowić zabytkowy dystrybutor paliwa, pochodzący z lat 20. ubiegłego wieku. Zobaczymy, czy przedsięwzięcie okaże się opłacalne, gdy Dale wystawi odrestaurowaną pompę na aukcję.
Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / serial dokumentalny
19:30 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 2 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Rick i jego ludzie podejmują się wyremontowania pochodzącej z początków XX wieku maszyny do gry, w której sprawdzało się siłę, boksując w gruszkę treningową. Przekonamy się, czy ekipa wyjdzie z tego wyzwania zwycięsko. Wkrótce Dale przyjmuje zlecenie na odrestaurowanie zabytkowego sejfu kolejowego. To trudne zadanie, zwłaszcza że fachowców goni bardzo krótki termin. Zobaczymy, czy uda się przywrócić świetność tej zardzewiałej żelaznej skrzyni.
Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / serial dokumentalny

2018-11-04

19:00 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 3 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): W dzisiejszym odcinku zobaczymy, jak Dale i jego załoga zabiera się do naprawy aparatu rentgenowskiego z lat 40. ubiegłego wieku. To niezwykle rzadki przedmiot – tego typu urządzenia były używane w domach towarowych do... dopasowywania butów. Rick ostrożnie podchodzi do aparatu, gdyż szkodliwe promieniowanie może być niebezpieczne dla niego i jego pracowników. Następnym przedmiotem, którym zajmuje się ekipa warsztatu, jest zabytkowa obieraczka do jabłek, pochodząca z lat 80. XIX wieku.
Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / serial dokumentalny
19:30 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 4 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Tym razem ekipę Dale'a czeka nie lada wyzwanie. Do warsztatu trafia bowiem wyjątkowo rzadki brytyjski motocykl z lat 50. ubiegłego wieku. W związku z tym Rick narzuca swoim podwładnym niezwykłe tempo pracy. Przekonamy się, czy renowacja pojazdu będzie nie tylko szybka, lecz także udana. Następnie ekipa zajmuje się remontem pochodzącej z lat 40. XX wieku wagi na monety. Zobaczymy, czy bez problemu uda się skalibrować zabytkowe urządzenie.
Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / serial dokumentalny
Reklama
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Akcja renowacja USA. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Akcja renowacja USA w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Akcja renowacja USA.

Poprzednie emisje Akcja renowacja USA

Emisja Akcja renowacja USA miała miejsce:

2018-10-20, 19:30 Akcja renowacja USA, sez. 1, odc. 2 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Po tym jak gwałtowna wichura w Las Vegas przewraca i niszczy lampę uliczną, Rick zostaje poproszony o pomoc w naprawie urządzenia. Pozostaje pytanie, czy załodze sklepu uda się wyciągnąć asa z rękawa i doprowadzić lampę do stanu użyteczności. Tyler, syn Ricka, wycenia Eco-Tire Meter z lat 30. poprzedniego wieku, co okazuje się dla niego twardą lekcją biznesu. Teraz będzie musiał odnowić miernik tak, żeby nie przekroczyć wyznaczonego przez siebie budżetu.
USA / 2010 / serial dokumentalny
2018-10-20, 19:00 Akcja renowacja USA, sez. 1, odc. 1 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Rick podejmuje się restauracji trójkołowego elektrycznego wózka golfowego firmy Marketeer z lat sześćdziesiątych XX wieku. Jeden z pierwszych tego typu pojazdów, jaki pojawił na rynku, był bardzo drogą zabawką, na którą mogli pozwolić sobie tylko najbogatsi. Dziś egzemplarz, który trafił do Ricka, jest w opłakanym stanie. Rick zajmie się także wyjątkowo rzadkim modelem roweru z lat pięćdziesiątych marki Hopalong Cassidy. Naprawa rozklekotanego jednośladu nie będzie łatwa, bo zdobycie brakujących części graniczy z cudem.
USA / 2010 / serial dokumentalny
2018-10-19, 14:55 Akcja renowacja USA, sez. 4, odc. 15 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Tym razem do warsztatu Dale'a trafia pochodząca z wesołego miasteczka maszyna do gry polegającej na jak najsilniejszym uderzaniu młotem. Urządzenie, które mają odnowić pracownicy Ricka, pochodzi z lat 40. ubiegłego wieku. Przekonamy się, czy ekipie uda się sprawić, że po potężnym uderzeniu rozlegnie się dzwonek. Następnym przedmiotem, który trafia do renowacji, jest prawdziwy unikat – ręcznie zrobiona dziewiętnastowieczna gwoździarka.
USA / 2012 / serial dokumentalny
2018-10-19, 14:30 Akcja renowacja USA, sez. 4, odc. 14 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): W warsztacie Ricka zjawia się Austin "Chumlee" Russell, znany z programu "Gwiazdy lombardu". Przyprowadza on samochód na pedały marki Murray z 1950 roku, który chce oddać do renowacji i przeróbki. Precyzyjnie przedstawia swoje specyficzne oczekiwania. Przekonamy się, czy Dale będzie próbował przekonać go do zmiany swojej wizji. Następnie ekipa naprawia hondę superhawk z 1965 roku, która nie jeździła od lat 80. Okazuje się, że brakuje ważnej części motocyklu.
USA / 2012 / serial dokumentalny
2018-10-18, 14:55 Akcja renowacja USA, sez. 4, odc. 13 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Tym razem do naprawy trafia pochodzący z lat 50. ubiegłego wieku automat do gry w koszykówkę. Przy renowacji tej maszyny pojawiają się pewne problemy z elektroniką. Nieoczekiwanie doprowadza to do zawarcia przez Ricka wyjątkowej umowy biznesowej. Tymczasem w warsztacie banalne nieporozumienie między Tylerem a Ronem przeradza się w prawdziwą wojnę na słowa. Kolejny klient zleca Rickowi wykonanie repliki zabytkowego fotela fryzjerskiego.
USA / 2012 / serial dokumentalny
2018-10-18, 14:30 Akcja renowacja USA, sez. 4, odc. 12 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Rick podejmuje się naprawy saturatora z lat 50. ubiegłego wieku. Właściciel urządzenia, który zgodził się zapłacić za renowację 10 tysięcy dolarów, ma bardzo duże wymagania i oczekiwania. Stały klient zleca remont, który okazuje się prawdziwym wyzwaniem dla pracowników Dale'a. Dostarcza bowiem do renowacji starą budkę telefoniczną. Kelly uważa, że Rick za dużo pracuje. Próbuje go skłonić do wzięcia wolnego i spędzenia czasu z dala od warsztatu.
USA / 2012 / serial dokumentalny
2018-10-17, 14:55 Akcja renowacja USA, sez. 4, odc. 11 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Jeden z klientów przynosi miniaturę klasycznego forda T, znalezioną na śmietnisku. Rick podejmuje się renowacji tego zabawkowego pojazdu, który może dać wiele radości nie tylko małym chłopcom, lecz także dorosłym mężczyznom. W warsztacie zjawia się również strażak, który oddaje do przeróbki telefon z lat 30. XX wieku. Ten specjalny aparat był umieszczony w lesie i służył do zgłaszania pożarów. Tymczasem Kowboy wpada we wściekłość, kiedy odkrywa, że ktoś podkradał mu lunch z lodówki dla pracowników.
USA / 2012 / serial dokumentalny
2018-10-17, 14:30 Akcja renowacja USA, sez. 4, odc. 10 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Kelly chce się bardziej zaangażować w pracę warsztatu Ricka. Proponuje też pewne zmiany, które jednak spotykają się z chłodnym przyjęciem wśród niechętnej do współpracy ekipy. Wkrótce do renowacji trafia automat do siłowania się na rękę. Maszyna wywołuje ekscytację pracujących w warsztacie mężczyzn. Kiedy Tyler proponuje zakłady, nie mogą się oprzeć pokusie. Przekonamy się, czy dobra zabawa nie stanie na przeszkodzie efektywnej pracy.
USA / 2012 / serial dokumentalny
2018-10-16, 14:55 Akcja renowacja USA, sez. 4, odc. 9 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Tym razem klientem warsztatu jest Sammy Hagar, wokalista rockowy znany między innymi z zespołu Van Halen. Ma on dla ekipy Ricka Dale'a nietypowe zlecenie. Oddaje do renowacji starą lodówkę. Chce jednak, żeby po remoncie urządzenie pełniło funkcję dystrybutora rumu. Następnie do warsztatu trafia automat do gry, który został upuszczony podczas przenoszenia i od tego czasu nie działa. Przekonamy się, czy pracownikom Dale'a uda się naprawić maszynę.
USA / 2012 / serial dokumentalny
2018-10-16, 14:25 Akcja renowacja USA, sez. 4, odc. 8 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Rick podejmuje się remontu zabytkowego działa pochodzącego z pierwszej dekady XX wieku. Przekonamy się, czy pracownikom warsztatu uda się tak przygotować armatę, aby można było oddać z niej strzał. Następnie oglądamy przygotowania do pierwszej aukcji organizowanej przez Dale'a. Przekonamy się, czy to przedsięwzięcie okaże się zyskowne. No i wreszcie zobaczymy, jak przebiega renowacja włoskiego roweru składaka z lat 50. XX wieku.
USA / 2012 / serial dokumentalny
2018-10-15, 14:55 Akcja renowacja USA, sez. 4, odc. 7 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Tym razem Ricka i jego pracowników czeka prawdziwe wyzwanie. Do warsztatu trafia bowiem trójkołowy motocykl z 1972 roku – klasyczna honda ATC. Dowiemy się, jakie problemy sprawi remont tego zabytkowego pojazdu. Tymczasem z Rona i Tylera nie ma wielkiego pożytku, ponieważ obaj są pochłonięci planowaniem szczegółów wieczoru kawalerskiego Ricka. Mają naprawdę szalone pomysły na imprezę. Przekonamy się, czy rzeczywiście wcielą je w życie.
USA / 2012 / serial dokumentalny
2018-10-15, 14:30 Akcja renowacja USA, sez. 4, odc. 6 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): W dzisiejszym odcinku do warsztatu Ricka trafia zabytkowy trójkołowy wózek tajemniczego pochodzenia. Aby go odremontować, trzeba najpierw dojść, co to właściwie jest i do czego służy. Przekonamy się, czy Dale'owi i jego ekipie uda się rozwiązać zagadkę tego intrygującego przedmiotu. Kolejny klient oddaje do renowacji olbrzymi piec z lat dwudziestych ubiegłego wieku. Rozmiary i waga urządzenia utrudniają zadanie pracownikom warsztatu.
USA / 2012 / serial dokumentalny
2018-10-14, 19:30 Akcja renowacja USA, sez. 5, odc. 21 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Rick postanawia poddać gruntownej metamorfozie stary automat chłodzący do coca-coli z lat 50. XX wieku. Zamierza przerobić go na wózek służący do sprzedaży hot-dogów w barwach Los Angeles Dodgers. Wyniki jego pracy ocenią znani baseballiści, w tym Tommy Lasorda, Ron Cey i Paul Lo Duca.
USA / 2014 / serial dokumentalny
2018-10-14, 19:00 Akcja renowacja USA, sez. 5, odc. 20 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Warsztat odwiedza wokalista i autor tekstów piosenek Jason Mraz. Muzyk przynosi szyld, który pragnie wyremontować w hołdzie dla swojego dziadka. Renowacja może przysporzyć Rickowi wielu problemów.
USA / 2014 / serial dokumentalny
2018-10-13, 19:30 Akcja renowacja USA, sez. 5, odc. 19 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Zespół Ricka podejmuje się renowacji neonu w kształcie gwiazdy sieci barów fast-foodów z lat 70. minionego wieku. Przedsięwzięcie obarczone jest dużym ryzykiem i może zakończyć się porażką. W trakcie swoich poszukiwań Ron znajduje sporo skarbów.
USA / 2014 / serial dokumentalny
2018-10-13, 19:00 Akcja renowacja USA, sez. 5, odc. 18 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Do warsztatu przychodzi ulubiony klient Ricka, Big Mike. Gość ma ze sobą fragmenty motocykla ducati z 1964 roku. Teraz mechanicy muszą znaleźć niezbędne części zamienne. Zespół czeka dużo wytężonej pracy.
USA / 2014 / serial dokumentalny
2018-10-12, 14:55 Akcja renowacja USA, sez. 4, odc. 5 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Tym razem do warsztatu Ricka trafia zabytkowy motocykl terenowy hiszpańskiej marki Montesa z lat 70. ubiegłego wieku. Jego właścicielem jest Greg Biffle, kierowca wyścigów NASCAR. Przekonamy się, czy remont jego maszyny przebiegnie bez problemów i opóźnień. Ekipa Dale'a zajmuje się jeszcze jednym nietypowym pojazdem. Tym razem do renowacji zostaje oddany Kidillac z lat 50. XX wieku – czyli dziecięca wersja na pedały słynnego sportowego auta.
USA / 2012 / serial dokumentalny
2018-10-12, 14:25 Akcja renowacja USA, sez. 4, odc. 4 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Najwyższa pora, aby Tyler i Brettly, którzy wkrótce mają zostać przyrodnimi braćmi, trochę się zaprzyjaźnili. Pojawia się ku temu okazja, kiedy obaj zgłaszają się do remontu drezyny z 1947 roku. Zobaczymy, czy współpraca pójdzie gładko i renowacja szybko się zakończy. Kolejny klient dostarcza do warsztatu pochodzący z Nowego Jorku uliczny automat telefoniczny służący do wzywania policji. Przekonamy się, czy ekipa remontująca urządzenie nie wpadnie w kłopoty.
USA / 2012 / serial dokumentalny
2018-10-11, 14:55 Akcja renowacja USA, sez. 4, odc. 3 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Tym razem Big Mike, stały klient Ricka, przynosi do remontu taksometr z nowojorskiej taksówki z lat pięćdziesiątych ubiegłego wieku. Przekonamy się, czy ekipie Dale'a uda się osiągnąć cel bez nieprzewidzianych opóźnień, czy może pracownicy zostaną zablokowani przez jakąś przeszkodę techniczną. Następnie Brettly nadzoruje renowację wyprodukowanego w XIX wieku automatu z gumą do żucia. Ted przedstawia projekt nowej odsłony warsztatu.
USA / 2012 / serial dokumentalny
2018-10-11, 14:25 Akcja renowacja USA, sez. 4, odc. 2 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Jeden z klientów zauważa na zapleczu warsztatu Ricka zabytkowy dziewiętnastowieczny młynek do kawy. Dale i jego ludzie podejmują się odnowienia przedmiotu. Przekonamy się, czy po renowacji urządzenie będzie działało. Kolejne wyzwanie, jakie czeka ekipę Ricka, to remont silnika łodzi rybackiej z lat 30. ubiegłego wieku. Taki kuter to okaz kolekcjonerski, więc właścicielowi zależy na tym, by motor nie tylko ładnie wyglądał, ale też dobrze pracował.
USA / 2012 / serial dokumentalny
2018-10-10, 14:55 Akcja renowacja USA, sez. 4, odc. 1 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Przed Rickiem Dale'em i jego zespołem wyjątkowo trudne zadanie. Muszą odremontować potężny sejf w kształcie kuli armatniej. Zabytkowy obiekt pochodzi z lat 20. ubiegłego wieku. Przekonamy się, czy eksperci od renowacji podołają temu wyzwaniu i jak poradzą sobie z przedmiotem, który jest tak ciężki. Następnie do warsztatu trafiają zabytkowe narzędzia rolnicze. Pracownicy muszą ostrożnie się z nimi obchodzić, aby ich nie uszkodzić.
USA / 2012 / serial dokumentalny
2018-10-10, 14:30 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 17 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Do warsztatu trafiają dwa zabytkowe skutery – jeden z lat 20., drugi z lat 50. XX wieku. Rick i jego syn zabierają się do pracy, chcąc przekonać się, który pierwszy zakończy renowację swojego pojazdu. Choć Tyler ma łatwiejsze zadanie, decyduje się skorzystać z pomocy, podczas gdy jego ojciec pracuje sam. Stały klient zleca remont pochodzącego z lat 40. XX wieku automatu do sprzedaży słodyczy. Rick musi sprowadzić brakujący mechanizm maszyny.
USA / 2012 / serial dokumentalny
2018-10-09, 14:25 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 18 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Rick podejmuje się największego wyzwania w swojej dotychczasowej karierze – remontu pochodzącej z lat 60. XX wieku zjeżdżalni stylizowanej na statek kosmiczny. Ta ogrodowa zabawka jest naprawdę duża, ma około 9 metrów wysokości. Przyjeżdża do warsztatu w częściach, a wiele z nich jest w bardzo kiepskim stanie. Ponadto pracownicy Dale'a próbują przerobić stary dystrybutor paliwa na maszynę do liczenia bilonu. Inny klient przynosi do renowacji zabytkowy samochodzik, którym bawił się w dzieciństwie.
USA / 2012 / serial dokumentalny
2018-10-08, 14:55 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 16 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Do warsztatu trafia pochodzący z lat 40. XX wieku specjalny rower z chłodziarką, którym jeździł sprzedawca lodów marki Good Humor. Inny klient przynosi do naprawy i renowacji radio, które należało do jego dziadków. To sprzęt marki Atwater Kent, wyprodukowany w latach 20. ubiegłego wieku. Rick decyduje się wprowadzić nowe zasady, w myśl których pracownicy muszą mieć na sobie odpowiednie obuwie. Ron nie jest zachwycony zarządzeniem brata.
USA / 2012 / serial dokumentalny
2018-10-08, 14:30 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 15 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Podczas nieobecności Ricka w warsztacie jego brat Ron bierze sprawy w swoje ręce. Przyjmuje zlecenie renowacji pochodzącego z początku XX wieku automatu testującego... siłę miłości. Maszyna została wyprodukowana w Wielkiej Brytanii, więc Rick będzie musiał przystosować ją do napięcia w amerykańskich gniazdkach. Następnie do warsztatu trafia stary billboard reklamujący kasyno El Ray. Klient chce, aby odnowić baner, ale zachować jego dawny styl.
USA / 2012 / serial dokumentalny
2018-10-07, 19:30 Akcja renowacja USA, sez. 5, odc. 17 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Gościem specjalnym odcinka jest Rick, znany z reality show "Gwiazdy lombardu". Niecodzienny gość poszukuje urodzinowego prezentu dla syna, Coreya. Właściciel warsztatu proponuje mu, aby kupił sofę zrobioną z siedzenia starego samochodu. Harrison przekonuje się, że znalezienie idealnego podarku to niezwykle trudne zadanie.
USA / 2014 / serial dokumentalny
2018-10-07, 19:00 Akcja renowacja USA, sez. 5, odc. 16 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Rick musi znaleźć sposób, jak połączyć stare z nowym. W warsztacie czeka stary telewizor z lat 50., który na życzenie klienta ma zostać zmodernizowany. Fryzjerski podgrzewacz do ręczników z 1890 roku będzie kolejnym wyzwaniem dla załogi.
USA / 2014 / serial dokumentalny
2018-10-06, 19:30 Akcja renowacja USA, sez. 5, odc. 14 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Do warsztatu trafia respirator, zwany żelaznymi płucami. Urządzenie powstało w 1937 roku, dlatego stanowi zabytek. Rick ma nadzieję, że były klient wyjawi mu tajemnice tej zaskakującej machiny. Ron wywołuje wojnę na psikusy. Tymczasem Brettley powraca ze swojej pierwszej samodzielnej wyprawy.
USA / 2014 / serial dokumentalny
2018-10-05, 14:30 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 14 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): W dzisiejszym odcinku zobaczymy, jak Rick i jego pracownicy remontują pochodzącą z lat 60. ubiegłego wieku maszynę do popcornu. Po renowacji ma ona trafić do kina. Przekonamy się, czy ekipie Dale'a uda się sprawnie uporać z tym zadaniem. Następnie do warsztatu przychodzi klient, który przynosi zabytkową sprężarkę z ludzikiem Michelina. Tymczasem Rick podejmuje ważną decyzję dotyczącą życia prywatnego. Postanawia oświadczyć się Kelly.
USA / 2012 / serial dokumentalny
2018-10-04, 14:25 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 13 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Tyler otrzymuje upragniony awans i w związku z tym zleca Ronowi i Kowboyowi zbudowanie biurka. Stały klient zgłasza się z prośbą o renowację pistoletu natryskowego do betonu. Urządzenie ma trafić do muzeum kolejnictwa. Następnie starsza para przynosi do warsztatu gramofon Alba z lat 20. ubiegłego wieku. Pracownicy Dale'a muszą oczyścić odtwarzacz z ptasich odchodów, którymi był pokryty. Przekonamy się, czy to wystarczy, by urządzenie znów działało.
USA / 2012 / serial dokumentalny
2018-10-03, 14:25 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 12 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Do warsztatu Ricka Dale'a zgłasza się klient, który zleca odremontowanie pochodzącej z 1943 roku maszyny wyrzucającej rzutki. Właściciel zamierza używać urządzenia, więc musi ono nie tylko dobrze wyglądać, lecz także być w pełni sprawne. Ron i Tyler za 400 dolarów kupują od handlarza starociami rzadki egzemplarz pompy paliwowej z początku XX wieku. Okazuje się, że po renowacji mogą sprzedać urządzenie nawet za 9 tysięcy dolarów.
USA / 2012 / serial dokumentalny
2018-10-02, 14:30 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 11 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Tym razem przed Rickiem i jego pracownikami gigantyczne wyzwanie. Muszą odnowić konstrukcję reklamową w kształcie trzech postaci, które są w logo sieci komisów samochodowych Pep Boys. Ogromne wymiary "chłopców" nie ułatwiają zadania. Następnie do warsztatu trafia automat do sprzedaży coca-coli. Pochodząca z 1948 roku maszyna jest jedną z niewielu rzeczy, które udało się ocalić właścicielom sklepu zniszczonego przez huragan Irene w 2011 roku.
USA / 2012 / serial dokumentalny
2018-10-01, 14:25 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 10 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Do warsztatu Dale'a trafia działo z czasów wojny secesyjnej. Rick zwraca się o pomoc do eksperta, który ma ustalić, czy armata rzeczywiście pochodzi z XIX wieku. Po zakończeniu renowacji, na życzenie właścicieli działa, ma być z niego oddana salwa. Następnie pracownicy warsztatu zajmują się automatem hazardowym z lat 60. ubiegłego wieku, pochodzącym ze starego kasyna. Okazuje się, że aby naprawić mechanizm maszyny, trzeba wezwać fachowca.
USA / 2012 / serial dokumentalny
2018-09-30, 19:30 Akcja renowacja USA, sez. 5, odc. 14 Logo FOKUS TV
USA / 2014 / serial dokumentalny
2018-09-30, 19:00 Akcja renowacja USA, sez. 5, odc. 13 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Pochodząca z lat 20. piła łańcuchowa wzbudza ogromne emocje u współpracowników Ricka. Ponadto jeden z klient przynosi do naprawy automat, który wydaje piłki golfowe zamiast monet. Renowacja tak dziwnej maszyny wymaga dużej wprawy.
USA / 2014 / serial dokumentalny
2018-09-29, 19:30 Akcja renowacja USA, sez. 5, odc. 12 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Rick przeprowadza renowację wyprodukowanego w latach 50. zabawkowego samochodu wyścigowego Ferrari "Bimbo". Ron, Tyler i Brettly zajmują się zaś starym kinematografem, automatem do cygar i żywym tygrysem.
USA / 2014 / serial dokumentalny
2018-09-28, 15:25 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 9 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Do warsztatu trafia używana w latach 40. XX wieku maszyna do robienia wojskowych nieśmiertelników. Okazuje się, że w urządzeniu brakuje kilku elementów, które trzeba odtworzyć. Klient prosi o renowację konika zabawki sprzed pół wieku. Pierwotnie rumak był brązowy, teraz pracownicy Dale'a malują wierzchowca na biało z czarną grzywą i ogonem. Dodają mu też skórzane wodze. Brettley, syn partnerki Ricka, decyduje się przygarnąć psa z miejscowego schroniska.
USA / 2012 / serial dokumentalny
2018-09-28, 13:00 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 8 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Klient przysyła do warsztatu Dale'a dziewiętnastowieczną maszynkę do mięsa firmy Berkel. Następnie ekipa Ricka zajmuje się renowacją pochodzącego z lat 50. XX wieku automatu do sprzedaży znaczków pocztowych. Aby naprawić zepsuty zamek i dorobić klucz do maszyny, Rick musi wezwać ślusarza. Samochód Brettleya psuje się podczas podróży. Okazuje się, że silnik jest zniszczony, ponieważ od miesięcy pracował na zużytym oleju. Za karę Brettley ma codziennie sprawdzać olej we wszystkich firmowych samochodach.
USA / 2012 / serial dokumentalny
2018-09-28, 12:40 Akcja renowacja USA, sez. 5, odc. 21 Logo FOKUS TV
USA / 2014 / serial dokumentalny
2018-09-28, 12:10 Akcja renowacja USA, sez. 5, odc. 20 Logo FOKUS TV
USA / 2014 / serial dokumentalny
2018-09-27, 15:25 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 8 Logo Nowa TV
USA / 2012 / serial dokumentalny
2018-09-27, 12:55 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 7 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Rick podejmuje się odnowienia włoskiego samochodziku o dużych zderzakach tzw. bumper cara. Przekonamy się, czy pracownicy warsztatu poradzą sobie z tym wyzwaniem. Następnie realizują zlecenie klienta, który chce odremontować traktor zabawkę na pedały. Ten dziecięcy pojazd pochodzi z lat 70. XX wieku. Kowboy uczy Brettleya, aby wkładał wszystkie części do skrzyni, dzięki czemu niczego nie zgubi. Po pracy ekipa warsztatu bierze udział w rozgrywce paintballowej.
USA / 2012 / serial dokumentalny
2018-09-27, 12:45 Akcja renowacja USA, sez. 5, odc. 19 Logo FOKUS TV
USA / 2014 / serial dokumentalny
2018-09-27, 12:10 Akcja renowacja USA, sez. 5, odc. 18 Logo FOKUS TV
USA / 2014 / serial dokumentalny
2018-09-26, 15:25 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 7 Logo Nowa TV
USA / 2012 / serial dokumentalny
2018-09-26, 12:55 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 6 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Rick kupił większy budynek, do którego przenosi swój warsztat. Wszyscy pracownicy pomagają w przeprowadzce. Klient zwraca się z prośbą o renowację zabytkowej wagi na monety, która stała przed laty na promenadzie w Santa Cruz. Do warsztatu przyjeżdża handlarz starociami. Ron kupuje od niego wyprodukowany w latach 30. XX wieku chodzik dla dziecka. Okazuje się, że brakuje do niego kilku części i trzeba ja zrobić ręcznie. Udaje się jednak odsprzedać wyremontowany przedmiot z dużym zyskiem.
USA / 2012 / serial dokumentalny
2018-09-26, 12:40 Akcja renowacja USA, sez. 5, odc. 17 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Rick i jego zespół mają okazję zająć się telewizorem Predicta z lat 50. ubiegłego wieku. Właściciel zastanawia się, jak wyposażyć antyk w nowoczesne technologie. Ponadto ekipa musi także gruntownie wyremontować podgrzewacz do ręczników z salonu fryzjerskiego. Urządzenie pochodzi z lat 90. XIX.
USA / 2014 / serial dokumentalny
2018-09-26, 12:10 Akcja renowacja USA, sez. 5, odc. 16 Logo FOKUS TV
USA / 2014 / serial dokumentalny
2018-09-25, 15:25 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 6 Logo Nowa TV
USA / 2012 / serial dokumentalny
2018-09-25, 12:55 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 5 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Rick podejmuje się odnowienia mechanicznego byka. Ron ma wypróbować odremontowaną maszynę, ale w ostatniej chwili traci odwagę. Kolejny klient zwraca się z prośbą o renowację wyprodukowanej w latach 40. XX wieku chłodziarki do sprzedaży napojów Pepsi. Ten rzadki model nazywany jest "Gullwing" ze względu na drzwiczki, które wyglądają podobnie do drzwi mercedesów gullwing. Tyler przekonuje ojca, aby kupił mu starego forda F-100 w prezencie z okazji ukończenia szkoły.
USA / 2012 / serial dokumentalny
2018-09-25, 12:10 Akcja renowacja USA, sez. 5, odc. 15 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Wizytę w warsztacie składa Billy Joel. Mężczyzna podjął decyzję, aby w końcu oddać swój cenny przedmiot do renowacji. Ekipę programu czeka trudna walka z rdzą. Szef wysyła Rona, Tylera i Brettle'a na łowy. Kto powróci z najlepszą zdobyczą, będzie mógł towarzyszyć Rickowi w podróży do Nowego Jorku. Załoga warsztatu musi też naprawić unikatowy ciągnik.
USA / 2014 / serial dokumentalny
2018-09-24, 15:20 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 5 Logo Nowa TV
USA / 2012 / serial dokumentalny
2018-09-24, 12:55 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 4 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Rick i jego brat Ron kontynuują poszukiwania ciekawych przedmiotów, podróżując słynną drogą Route 66. Natrafiają na elementy wyposażenia dawnej stacji obsługi pojazdów. Przekonamy się, czy Tylerowi uda się przeprowadzić renowację tych urządzeń. Tymczasem w warsztacie zjawia się klient z zabytkowym kinetoskopem, czyli urządzeniem do wyświetlania ruchomych obrazów, opatentowanym przez Thomasa Edisona. Rick próbuje oduczyć pracowników używania ręczników jako chusteczek. Podwładni jednak ignorują zakazy. W końcu Dale instaluje kamerę, aby przyłapać winnych.
USA / 2012 / serial dokumentalny
2018-09-24, 12:45 Akcja renowacja USA, sez. 5, odc. 13 Logo FOKUS TV
USA / 2014 / serial dokumentalny
2018-09-24, 12:25 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 3 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Podróżując słynną drogą Route 66, Rick i jego brat natykają się na zabytkową szafę grającą marki Seeburg Wurlitzer z lat 50. Licząca ponad pół wieku maszyna wymaga generalnego remontu. Tymczasem w warsztacie Tyler i Ron pracują nad pochodzącym z lat 40. ubiegłego wieku automatem do sprzedaży batoników czekoladowych. Muszą wymienić uszkodzony napis znajdujący się na górze urządzenia. Kowboy wybiera się ze swoim kotem do weterynarza.
USA / 2012 / serial dokumentalny
2018-09-24, 12:25 Akcja renowacja USA, sez. 5, odc. 12 Logo FOKUS TV
USA / 2014 / serial dokumentalny
2018-09-23, 19:30 Akcja renowacja USA, sez. 5, odc. 10 Logo FOKUS TV
USA / 2014 / serial dokumentalny
2018-09-23, 19:00 Akcja renowacja USA, sez. 5, odc. 9 Logo FOKUS TV
USA / 2014 / serial dokumentalny
2018-09-22, 19:30 Akcja renowacja USA, sez. 5, odc. 8 Logo FOKUS TV
USA / 2014 / serial dokumentalny
2018-09-21, 15:50 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 4 Logo Nowa TV
USA / 2012 / serial dokumentalny
2018-09-21, 15:20 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 3 Logo Nowa TV
USA / 2012 / serial dokumentalny
2018-09-21, 12:55 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 2 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Stały klient chce kupić dwa dystrybutory paliwa z lat 20. ubiegłego wieku. Okazuje się, że Rick ma tylko jeden taki na stanie. Zleca więc Tylerowi i Ronowi znalezienie drugiego. Po długich poszukiwaniach w końcu wracają oni do warsztatu. Przekonamy się, czy mają ze sobą dokładnie to, czego oczekuje nabywca. Następnie inny klient przynosi do renowacji koło obrotowe z motywem koni. To zabytkowe akcesorium hazardowe pochodzi z lat 30. ubiegłego wieku.
USA / 2012 / serial dokumentalny
2018-09-21, 12:40 Akcja renowacja USA, sez. 5, odc. 11 Logo FOKUS TV
USA / 2014 / serial dokumentalny
2018-09-21, 12:30 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 1 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Tyler i Ron, nie pytając Ricka o zdanie, podejmują się remontu zdezelowanego tandemu. Odnowiony dwuosobowy rower trafi do zbieracza, który specjalizuje się w dziwacznych przedmiotach, takich jak replika pojazdu Batmana. Tymczasem klient warsztatu przynosi do naprawy stuletni mutoskop – urządzenie wyświetlające ruchome obrazy za opłatą. Oryginalnie pokazywał on scenę z Adamem i Ewą, ale zostaje ona zastąpiona sceną bójki w barze.
USA / 2012 / serial dokumentalny
2018-09-21, 12:10 Akcja renowacja USA, sez. 5, odc. 10 Logo FOKUS TV
USA / 2014 / serial dokumentalny
2018-09-20, 15:50 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 2 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Trzeci sezon wciągającego show o ludziach, którzy potrafią dać drugie życie starym przedmiotom. Podglądamy przy pracy ekipę rodzinnej firmy Ricka Dale'a z Las Vegas – eksperta od renowacji i napraw najróżniejszych rzeczy i maszyn. Do jego warsztatu trafiają stare zabawki, motocykle, automaty do napojów oraz wiele innych mniej lub bardziej przydatnych gadżetów. Czasem przywrócenie im blasku to prawdziwe wyzwanie. Rick zawsze może liczyć na swoich pracowników, choć czasem trudno nimi zarządzać, zwłaszcza że są wśród nich członkowie najbliższej rodziny Dale'a.
USA / 2012 / serial dokumentalny
2018-09-20, 15:25 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 1 Logo Nowa TV
USA / 2012 / serial dokumentalny
2018-09-20, 13:00 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 26 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Brettly kupuje za 1500 dolarów chevroleta K10 z 1965 roku. Zamierza sam nim jeździć i remontuje go z pomocą pozostałych członków ekipy. Tymczasem Tyler i Ron oglądają stare flippery wystawione na sprzedaż. Natrafiają na automat z lat 40. ubiegłego wieku, który po wrzuceniu monety pokazywał obrazki ze striptizem. Zafascynowani maszyna postanawiają ją nabyć i poszukać filmu do niej pasującego. Rickowi udaje się znaleźć na nią kupca.
USA / 2011 / serial dokumentalny
2018-09-20, 12:45 Akcja renowacja USA, sez. 5, odc. 9 Logo FOKUS TV
USA / 2014 / serial dokumentalny
2018-09-20, 12:35 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 25 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Tyler i Ron kupują rzadki automat sprzedający mleko, wyprodukowany w latach 50. ubiegłego wieku. Wydają jednak więcej pieniędzy, niż pozwolił im Rick. Tyler i Brettly znajdują w maszynie drobne, które decydują się przeznaczyć na pizzę. Później opróżniają kolejne kasetki z monetami, co prowadzi do konfliktu z Kowboyem i Kyle'em, którzy znalezione w pracy pieniądze chcą wydać na piwo. Tymczasem do warsztatu przychodzi klient, który chce odremontować stare wagoniki kolejki z parku rozrywki.
USA / 2011 / serial dokumentalny
2018-09-20, 12:10 Akcja renowacja USA, sez. 5, odc. 8 Logo FOKUS TV
USA / 2014 / serial dokumentalny
2018-09-19, 15:50 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 26 Logo Nowa TV
USA / 2011 / serial dokumentalny
2018-09-19, 15:25 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 25 Logo Nowa TV
USA / 2011 / serial dokumentalny
2018-09-19, 13:05 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 24 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): W warsztacie Dale'a zjawia się klient, który chce odremontować czechosłowacki skuter marki Čezeta z lat 60. XX wieku. Okazuje się, że pojazd nie był na chodzie od dwóch lat. Ekipa Ricka zajmuje się też malutkim samochodzikiem cysterną z lat 30. Zabawkę kupił pradziadek klienta i przez lata była ona przekazywana kolejnym dzieciom w ich rodzinie. Pracownicy warsztatu wybierają się na pchli targ. Ron dokonuje zakupu, który nie znajduje zrozumienia u jego towarzyszy.
USA / 2011 / serial dokumentalny
2018-09-19, 12:45 Akcja renowacja USA, sez. 5, odc. 7 Logo FOKUS TV
USA / 2014 / serial dokumentalny
2018-09-19, 12:35 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 23 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Właściciel cukierni oddaje do renowacji pochodzący z planu "Bonanzy" piecyk Round Oak z 1881 roku. Kolejny klient przynosi do warsztatu zabawkę ze swojego dzieciństwa – rodzaj rowerka z lat 40. XX wieku. Ekipę Dale'a czeka nie lada wyzwanie, ponieważ z powodu awarii sprężarki część pracy musi być wykonana ręcznie. Później Rick kupuje kolejną maszynę, ale i ta nie działa. Okazuje się, że z nową sprężarką wszystko jest w porządku, ale Brettly zapomniał nalać paliwa.
USA / 2011 / serial dokumentalny
2018-09-19, 12:10 Akcja renowacja USA, sez. 5, odc. 6 Logo FOKUS TV
USA / 2014 / serial dokumentalny
2018-09-18, 15:55 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 24 Logo Nowa TV
USA / 2011 / serial dokumentalny
2018-09-18, 15:25 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 23 Logo Nowa TV
USA / 2011 / serial dokumentalny
2018-09-18, 12:55 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 21 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Ekipa warsztatu pracuje nad japońskim rowerem Maruishi z lat 40. ubiegłego wieku. Trzeba go przemalować na oryginalny kolor i odtworzyć zdobiące go pierwotnie ornamenty. Kolejne zlecenie dotyczy automatu do sprzedaży gum do żucia. Kelly przygotowuje corocznego grilla. Ku niezadowoleniu Ricka wydaje 200 dolarów na wegetariańskie burgery, słabe piwo i ser o niskiej zawartości tłuszczu. Jej menu nie spotyka się z entuzjazmem uczestników imprezy.
USA / 2011 / serial dokumentalny
2018-09-18, 12:45 Akcja renowacja USA, sez. 5, odc. 5 Logo FOKUS TV
USA / 2014 / serial dokumentalny
2018-09-18, 12:10 Akcja renowacja USA, sez. 5, odc. 4 Logo FOKUS TV
USA / 2014 / serial dokumentalny

Emisja w stacjach

Akcja renowacja USA można obejrzeć w:

Emisje w: FOKUS TV, Nowa TV

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Obsada (osoby)

Lista zwiera odnośniki do stron osób związanych z produkcją (aktorzy, reżyser):

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info