Reklama

Akcja renowacja USA godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Akcja renowacja USA


Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Akcja renowacja USA będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 2019-06-19
13:15 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 15 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Rick Harrison z show "Gwiazdy lombardu" zjawia się w warsztacie Dale'a z kolejnym zleceniem. Chce odrestaurować dziecięcy samochodzik na pedały z lat 50. ubiegłego wieku. Pojazd jest w kształcie rakiety. Rick każe synowi nadzorować pracę Brettleya. Tyler jednak nie wywiązuje się z zadania. Za karę chłopak ma zatrudnić się na zmywaku w pobliskiej pizzerii. Tymczasem klient warsztatu zleca odnowienie kasy biletowej z początku XX wieku.

Czas trwania: 19min. / USA / 2011 / serial dokumentalny
13:35 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 16 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Wnuk weterana przynosi do warsztatu hełm, który nosił jego dziadek, kiedy był członkiem załogi helikoptera walczącego w wojnie wietnamskiej. Klient chce, by na pamiątkowym przedmiocie znalazło się oznaczenie pułku, w którym służył jego dziadek. Ekipa Dale'a otrzymuje też zlecenie odrestaurowania produkowanego w latach 40. XX wieku i rzadko dziś spotykanego automatu do sprzedaży coli. Praca przy tym zadaniu staje się cenną lekcją dla Tylera.

Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / serial dokumentalny
Reklama
Program TV na 2019-06-20
13:15 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 17 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Tym razem ekipa Dale'a ma odrestaurować specjalną chłodziarkę, służącą do sprzedaży coca-coli. Urządzenie pochodzi z lat 40. XX wieku i jest niezwykle rzadkie, gdyż wyprodukowano zaledwie 200 sztuk tego modelu. Rick prosi syna, aby poszukał brakujących części na złomowisku. Tyler uważa jednak, że szybciej i taniej będzie je kupić. W warsztacie zjawia się handlarz starociami. Z jego kolekcji zainteresowanie Dale'a budzi jedynie fotel fryzjerski z lat 30. ubiegłego wieku.

Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / serial dokumentalny
13:35 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 18 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Do warsztatu trafia flipper z lat 40. XX wieku. Pierwotnie maszyna stała na nadmorskiej promenadzie w Santa Cruz i miała drewniane kulki, które potem zmieniono na stalowe. Narobiły one wiele szkód w mechanizmie automatu. Rick i jego ludzie mają dużo pracy przy tym zleceniu. Inny klient chce, by Dale zreperował podnośnik samochodowy z lat 20. XX wieku. Urządzenie jest mocno zardzewiałe i trzeba użyć radykalnych metod, by doprowadzić je do porządku.

Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / serial dokumentalny
Program TV na 2019-06-21
13:15 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 19 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Dale i jego ludzie zajmują się zdezelowaną hondą scrambler z 1967 roku, która ma dużą wartość sentymentalną dla jej właściciela. Tyler otrzymuje zadanie znalezienia brakującego przedniego błotnika. Przekonuje się, że wcale nie jest to łatwe. Inny klient przynosi do odnowienia znak z numerem lotu Trans World Airlines. Rick każe pasierbowi umyć swój samochód. W drodze z myjni Brettly postanawia zrobić przystanek, którego potem żałuje.

Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / serial dokumentalny
13:35 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 20 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Klient zleca naprawę ciągnika, który należał do jego ojca. Traktor jest w częściach i ponowne go złożenie wymaga sporo główkowania. Tuż przed tym, jak pojazd ma zostać odebrany z warsztatu, ekipa Ricka odkrywa, że układ kierowniczy nie działa prawidłowo. Przekonamy się, czy uda im się usunąć usterkę przed przyjazdem klienta. W dzisiejszym odcinku zobaczymy także, jak pracownicy warsztatu zabiorą się do remontu testera hamulca pneumatycznego lokomotywy. Okazuje się, że niezbędna będzie konsultacja z ekspertem.

Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / serial dokumentalny
Program TV na 2019-06-24
13:15 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 21 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Ekipa warsztatu pracuje nad japońskim rowerem Maruishi z lat 40. ubiegłego wieku. Trzeba go przemalować na oryginalny kolor i odtworzyć zdobiące go pierwotnie ornamenty. Kolejne zlecenie dotyczy automatu do sprzedaży gum do żucia. Kelly przygotowuje corocznego grilla. Ku niezadowoleniu Ricka wydaje 200 dolarów na wegetariańskie burgery, słabe piwo i ser o niskiej zawartości tłuszczu. Jej menu nie spotyka się z entuzjazmem uczestników imprezy.

Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / serial dokumentalny
13:35 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 22 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Do renowacji trafia dziewiętnastowieczny wózek z działkiem gaśniczym. W trakcie prac klient zmienia koncepcję, co sprawia, że Rick zaczyna się zastanawiać, czy w ogóle coś zarobi na tym zleceniu. Ron i Tyler kupują od starszego człowieka wyprodukowaną w latach 60. XX wieku deskę surfingową z silnikiem. Brettly testuje ją w basenie przy kasynie. Kowboy cierpi z powodu bólu zęba. Postanawia jednak zaoszczędzić na dentyście i samemu usunąć problem.

Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / serial dokumentalny
Reklama
Program TV na 2019-06-25
13:15 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 23 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Właściciel cukierni oddaje do renowacji pochodzący z planu "Bonanzy" piecyk Round Oak z 1881 roku. Kolejny klient przynosi do warsztatu zabawkę ze swojego dzieciństwa – rodzaj rowerka z lat 40. XX wieku. Ekipę Dale'a czeka nie lada wyzwanie, ponieważ z powodu awarii sprężarki część pracy musi być wykonana ręcznie. Później Rick kupuje kolejną maszynę, ale i ta nie działa. Okazuje się, że z nową sprężarką wszystko jest w porządku, ale Brettly zapomniał nalać paliwa.

Czas trwania: 19min. / USA / 2011 / serial dokumentalny
13:35 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 24 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): W warsztacie Dale'a zjawia się klient, który chce odremontować czechosłowacki skuter marki Čezeta z lat 60. XX wieku. Okazuje się, że pojazd nie był na chodzie od dwóch lat. Ekipa Ricka zajmuje się też malutkim samochodzikiem cysterną z lat 30. Zabawkę kupił pradziadek klienta i przez lata była ona przekazywana kolejnym dzieciom w ich rodzinie. Pracownicy warsztatu wybierają się na pchli targ. Ron dokonuje zakupu, który nie znajduje zrozumienia u jego towarzyszy.

Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / serial dokumentalny
Program TV na 2019-06-26
13:15 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 25 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Tyler i Ron kupują rzadki automat sprzedający mleko, wyprodukowany w latach 50. ubiegłego wieku. Wydają jednak więcej pieniędzy, niż pozwolił im Rick. Tyler i Brettly znajdują w maszynie drobne, które decydują się przeznaczyć na pizzę. Później opróżniają kolejne kasetki z monetami, co prowadzi do konfliktu z Kowboyem i Kyle'em, którzy znalezione w pracy pieniądze chcą wydać na piwo. Tymczasem do warsztatu przychodzi klient, który chce odremontować stare wagoniki kolejki z parku rozrywki.

Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / serial dokumentalny
13:35 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 26 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Brettly kupuje za 1500 dolarów chevroleta K10 z 1965 roku. Zamierza sam nim jeździć i remontuje go z pomocą pozostałych członków ekipy. Tymczasem Tyler i Ron oglądają stare flippery wystawione na sprzedaż. Natrafiają na automat z lat 40. ubiegłego wieku, który po wrzuceniu monety pokazywał obrazki ze striptizem. Zafascynowani maszyna postanawiają ją nabyć i poszukać filmu do niej pasującego. Rickowi udaje się znaleźć na nią kupca.

Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / serial dokumentalny
Program TV na 2019-06-27
13:15 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 1 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Tyler i Ron, nie pytając Ricka o zdanie, podejmują się remontu zdezelowanego tandemu. Odnowiony dwuosobowy rower trafi do zbieracza, który specjalizuje się w dziwacznych przedmiotach, takich jak replika pojazdu Batmana. Tymczasem klient warsztatu przynosi do naprawy stuletni mutoskop – urządzenie wyświetlające ruchome obrazy za opłatą. Oryginalnie pokazywał on scenę z Adamem i Ewą, ale zostaje ona zastąpiona sceną bójki w barze.

Czas trwania: 20min. / USA / 2012 / serial dokumentalny
13:35 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 2 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Stały klient chce kupić dwa dystrybutory paliwa z lat 20. ubiegłego wieku. Okazuje się, że Rick ma tylko jeden taki na stanie. Zleca więc Tylerowi i Ronowi znalezienie drugiego. Po długich poszukiwaniach w końcu wracają oni do warsztatu. Przekonamy się, czy mają ze sobą dokładnie to, czego oczekuje nabywca. Następnie inny klient przynosi do renowacji koło obrotowe z motywem koni. To zabytkowe akcesorium hazardowe pochodzi z lat 30. ubiegłego wieku.

Czas trwania: 20min. / USA / 2012 / serial dokumentalny
Program TV na 2019-06-28
13:15 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 3 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Podróżując słynną drogą Route 66, Rick i jego brat natykają się na zabytkową szafę grającą marki Seeburg Wurlitzer z lat 50. Licząca ponad pół wieku maszyna wymaga generalnego remontu. Tymczasem w warsztacie Tyler i Ron pracują nad pochodzącym z lat 40. ubiegłego wieku automatem do sprzedaży batoników czekoladowych. Muszą wymienić uszkodzony napis znajdujący się na górze urządzenia. Kowboy wybiera się ze swoim kotem do weterynarza.

Czas trwania: 20min. / USA / 2012 / serial dokumentalny
13:35 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 4 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Rick i jego brat Ron kontynuują poszukiwania ciekawych przedmiotów, podróżując słynną drogą Route 66. Natrafiają na elementy wyposażenia dawnej stacji obsługi pojazdów. Przekonamy się, czy Tylerowi uda się przeprowadzić renowację tych urządzeń. Tymczasem w warsztacie zjawia się klient z zabytkowym kinetoskopem, czyli urządzeniem do wyświetlania ruchomych obrazów, opatentowanym przez Thomasa Edisona. Rick próbuje oduczyć pracowników używania ręczników jako chusteczek. Podwładni jednak ignorują zakazy. W końcu Dale instaluje kamerę, aby przyłapać winnych.

Czas trwania: 20min. / USA / 2012 / serial dokumentalny
Program TV na 2019-07-01
12:55 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 5 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Rick podejmuje się odnowienia mechanicznego byka. Ron ma wypróbować odremontowaną maszynę, ale w ostatniej chwili traci odwagę. Kolejny klient zwraca się z prośbą o renowację wyprodukowanej w latach 40. XX wieku chłodziarki do sprzedaży napojów Pepsi. Ten rzadki model nazywany jest "Gullwing" ze względu na drzwiczki, które wyglądają podobnie do drzwi mercedesów gullwing. Tyler przekonuje ojca, aby kupił mu starego forda F-100 w prezencie z okazji ukończenia szkoły.

Czas trwania: 20min. / USA / 2012 / serial dokumentalny
13:15 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 6 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Rick kupił większy budynek, do którego przenosi swój warsztat. Wszyscy pracownicy pomagają w przeprowadzce. Klient zwraca się z prośbą o renowację zabytkowej wagi na monety, która stała przed laty na promenadzie w Santa Cruz. Do warsztatu przyjeżdża handlarz starociami. Ron kupuje od niego wyprodukowany w latach 30. XX wieku chodzik dla dziecka. Okazuje się, że brakuje do niego kilku części i trzeba ja zrobić ręcznie. Udaje się jednak odsprzedać wyremontowany przedmiot z dużym zyskiem.

Czas trwania: 20min. / USA / 2012 / serial dokumentalny
Program TV na 2019-07-02
12:55 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 7 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Rick podejmuje się odnowienia włoskiego samochodziku o dużych zderzakach tzw. bumper cara. Przekonamy się, czy pracownicy warsztatu poradzą sobie z tym wyzwaniem. Następnie realizują zlecenie klienta, który chce odremontować traktor zabawkę na pedały. Ten dziecięcy pojazd pochodzi z lat 70. XX wieku. Kowboy uczy Brettleya, aby wkładał wszystkie części do skrzyni, dzięki czemu niczego nie zgubi. Po pracy ekipa warsztatu bierze udział w rozgrywce paintballowej.

Czas trwania: 20min. / USA / 2012 / serial dokumentalny
13:15 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 8 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Klient przysyła do warsztatu Dale'a dziewiętnastowieczną maszynkę do mięsa firmy Berkel. Następnie ekipa Ricka zajmuje się renowacją pochodzącego z lat 50. XX wieku automatu do sprzedaży znaczków pocztowych. Aby naprawić zepsuty zamek i dorobić klucz do maszyny, Rick musi wezwać ślusarza. Samochód Brettleya psuje się podczas podróży. Okazuje się, że silnik jest zniszczony, ponieważ od miesięcy pracował na zużytym oleju. Za karę Brettley ma codziennie sprawdzać olej we wszystkich firmowych samochodach.

Czas trwania: 20min. / USA / 2012 / serial dokumentalny
Program TV na 2019-07-03
12:55 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 9 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Do warsztatu trafia używana w latach 40. XX wieku maszyna do robienia wojskowych nieśmiertelników. Okazuje się, że w urządzeniu brakuje kilku elementów, które trzeba odtworzyć. Klient prosi o renowację konika zabawki sprzed pół wieku. Pierwotnie rumak był brązowy, teraz pracownicy Dale'a malują wierzchowca na biało z czarną grzywą i ogonem. Dodają mu też skórzane wodze. Brettley, syn partnerki Ricka, decyduje się przygarnąć psa z miejscowego schroniska.

Czas trwania: 20min. / USA / 2012 / serial dokumentalny
13:15 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 10 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Do warsztatu Dale'a trafia działo z czasów wojny secesyjnej. Rick zwraca się o pomoc do eksperta, który ma ustalić, czy armata rzeczywiście pochodzi z XIX wieku. Po zakończeniu renowacji, na życzenie właścicieli działa, ma być z niego oddana salwa. Następnie pracownicy warsztatu zajmują się automatem hazardowym z lat 60. ubiegłego wieku, pochodzącym ze starego kasyna. Okazuje się, że aby naprawić mechanizm maszyny, trzeba wezwać fachowca.

Czas trwania: 20min. / USA / 2012 / serial dokumentalny
Program TV na 2019-07-04
12:55 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 11 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Tym razem przed Rickiem i jego pracownikami gigantyczne wyzwanie. Muszą odnowić konstrukcję reklamową w kształcie trzech postaci, które są w logo sieci komisów samochodowych Pep Boys. Ogromne wymiary "chłopców" nie ułatwiają zadania. Następnie do warsztatu trafia automat do sprzedaży coca-coli. Pochodząca z 1948 roku maszyna jest jedną z niewielu rzeczy, które udało się ocalić właścicielom sklepu zniszczonego przez huragan Irene w 2011 roku.

Czas trwania: 19min. / USA / 2012 / serial dokumentalny
13:15 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 12 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Do warsztatu Ricka Dale'a zgłasza się klient, który zleca odremontowanie pochodzącej z 1943 roku maszyny wyrzucającej rzutki. Właściciel zamierza używać urządzenia, więc musi ono nie tylko dobrze wyglądać, lecz także być w pełni sprawne. Ron i Tyler za 400 dolarów kupują od handlarza starociami rzadki egzemplarz pompy paliwowej z początku XX wieku. Okazuje się, że po renowacji mogą sprzedać urządzenie nawet za 9 tysięcy dolarów.

Czas trwania: 20min. / USA / 2012 / serial dokumentalny
Program TV na 2019-07-05
12:55 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 13 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Tyler otrzymuje upragniony awans i w związku z tym zleca Ronowi i Kowboyowi zbudowanie biurka. Stały klient zgłasza się z prośbą o renowację pistoletu natryskowego do betonu. Urządzenie ma trafić do muzeum kolejnictwa. Następnie starsza para przynosi do warsztatu gramofon Alba z lat 20. ubiegłego wieku. Pracownicy Dale'a muszą oczyścić odtwarzacz z ptasich odchodów, którymi był pokryty. Przekonamy się, czy to wystarczy, by urządzenie znów działało.

Czas trwania: 20min. / USA / 2012 / serial dokumentalny
13:15 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 14 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): W dzisiejszym odcinku zobaczymy, jak Rick i jego pracownicy remontują pochodzącą z lat 60. ubiegłego wieku maszynę do popcornu. Po renowacji ma ona trafić do kina. Przekonamy się, czy ekipie Dale'a uda się sprawnie uporać z tym zadaniem. Następnie do warsztatu przychodzi klient, który przynosi zabytkową sprężarkę z ludzikiem Michelina. Tymczasem Rick podejmuje ważną decyzję dotyczącą życia prywatnego. Postanawia oświadczyć się Kelly.

Czas trwania: 20min. / USA / 2012 / serial dokumentalny
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Akcja renowacja USA. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Akcja renowacja USA w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Akcja renowacja USA.

Poprzednie emisje Akcja renowacja USA


Emisja Akcja renowacja USA miała miejsce:

2019-06-18 13:35 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 14 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Kelly namawia Ricka, aby odremontował pochodzący z lat 40. ubiegłego wieku automat do sprzedaży podpasek higienicznych. Przedmiot ma trafić na aukcję charytatywną, z której dochód przeznaczony jest na badania dotyczące metod leczenia nowotworów piersi. Choć pierwotnie automat był biały, zostaje pomalowany na różowo i przyozdobiony różową wstążką – symbolem, który ma okazywać wsparcie kobietom walczącym z rakiem. Tymczasem w warsztacie zjawia się klient, który chce odrestaurować dziewiętnastowieczną cysternę na paliwo.

Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / serial dokumentalny
2019-06-18 13:15 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 13 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Do warsztatu zgłasza się klient, który chce odremontować stary samochodzik – zabawkę, którą można pojeździć w wesołych miasteczkach. Jednak negocjacje dotyczące ceny za taką renowację okazują się trudne. Tymczasem ekipie trafia się inne zlecenie. Pracownicy Dale'a zajmują się naprawą bujaka na monety z lat 60. ubiegłego wieku. Kolejny klient chce odrestaurować stary automat sprzedający napoje. Tyler popełnia błąd, malując maszynę.

Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / serial dokumentalny
2019-06-17 13:35 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 12 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Rick decyduje się nabyć kołowrót od zbieracza specjalizującego się w oryginalnych przedmiotach. Kyle uważa, że zakup szefa jest absurdalny. Do warsztatu trafia skrzynka pocztowa z lat 40. ubiegłego wieku. Do ekipy Dale'a zwraca się klient, który chce odremontować harleya-davidsona z 1967 roku. Pojazd ma być prezentem dla jego żony z okazji rocznicy ślubu. Maszyna, która oryginalnie była niebieska, zostaje pomalowana na czarno-pomarańczowo.

Czas trwania: 19min. / USA / 2011 / serial dokumentalny
2019-06-17 13:15 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 11 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Rick i jego ekipa podejmują się odrestaurowania tzw. bujaka na monety z lat 50. ubiegłego wieku. Remontowana zabawka to miniatura motorówki, będąca na wyposażeniu salonu gier w New Hampshire. Dale przyjmuje również specjalne zlecenie – odnowienia roweru trójkołowego z lat 40. XX wieku, który stanowi eksponat muzealny. Tymczasem Tyler i Ron jadą naprawić automat do napojów, umieszczony w studiu tatuażu. Spędzają tam więcej czasu, niż się spodziewali.

Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / serial dokumentalny
2019-06-14 13:35 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 10 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Tym razem w warsztacie Dale'a zjawiają się występujący w innym reality show Mike Wolfe i Frank Fritz. Zlecają oni renowację chevroleta z 1957 roku, który ma być prezentem dla ojca Ricka Harrisona, znanego z programu "Gwiazdy lombardu". Aby wykonać zlecenie na czas, Dale zwraca się z prośbą o pomoc do innego eksperta pojawiającego się w telewizji – Danny'ego Kokera. W dzisiejszym odcinku zobaczymy również, jak dawną świetność odzyskuje neon kawiarni, w której regularnie gościł John Wayne.

Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / serial dokumentalny
2019-06-14 13:15 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 9 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): W warsztacie Ricka zjawia się klient z gokartem z lat 60. ubiegłego wieku. Ekipa rozpoczyna prawdziwy wyścig z czasem, aby jak najszybciej przywrócić pojazdowi jego dawną świetność. Przekonamy się, czy pracownicy Dale'a odniosą sukces, czy też przedsięwzięcie okaże się katastrofą. Następny projekt to odrestaurowanie wentylatora z lat 50. XX wieku. Tyler stara się utrzymać całą sprawę w tajemnicy. Chce bowiem sprawić Rickowi niespodziankę na Dzień Ojca.

Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / serial dokumentalny
2019-06-13 13:35 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 8 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Syn Ricka, Tyler, natyka się na automat do kawy z lat 50. ubiegłego wieku. Przekonamy się, czy pracownicy warsztatu zdołają odremontować to zabytkowe urządzenie. Gdy ekipa Dale'a upora się już z przyrządzaniem gorących napojów, czas na radykalną zmianę temperatury. Rick podejmuje się przerobienia lodówki marki Montgomery Ward z lat 30. na specjalny pojemnik do przechowywania wina. Zobaczymy, czy ten nietypowy pomysł uda się zrealizować.

Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / serial dokumentalny
2019-06-13 13:15 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 7 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Przy okazji kolejnego zlecenia Rick i jego pracownicy mają okazję, żeby popisać się swoimi mięśniami. Remontują bowiem montowaną w salonach gier maszynę na monety, za pomocą której można zmierzyć swoją siłę. Odnawiany egzemplarz pochodzi z lat 40. ubiegłego wieku. Następne wyzwanie również wiąże się z naprawą automatu do gry. Ekipa odnawia jednorękiego bandytę z lat 30. XX wieku, który wypłaca nagrody w postaci gum do żucia i papierosów.

Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / serial dokumentalny
2019-06-12 13:35 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 6 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Tym razem Rick i jego zespół wybiera się do miejscowego muzeum. Specjaliści od napraw nie będą jednak zwiedzać, lecz zajmą się renowacją jednego z eksponatów. Jest nim pochodząca z 1957 roku syrena alarmowa, która była na wyposażeniu obrony cywilnej i miała ostrzegać m.in. przed atakiem atomowym. Następnie klient przynosi do warsztatu kasę sklepową z przełomu XIX i XX wieku. Przekonamy się, czy remont tego przedmiotu okaże się opłacalny.

Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / serial dokumentalny
2019-06-12 13:15 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 5 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): W dzisiejszym odcinku zobaczymy, ile pracy trzeba włożyć, aby naprawić zabytkowy profesjonalny odkurzacz, używany do sprzątania wagonów kolejowych. Przekonamy się, czy ekipie Dale'a uda się szybko doprowadzić do porządku to stare urządzenie. Następny klient zwraca się z prośbą o renowację czerwonego wózka, którym lubił bawić się w dzieciństwie. Zobaczymy, czy ten klasyczny przedmiot sprawi wiele kłopotów pracownikom warsztatu Ricka.

Czas trwania: 19min. / USA / 2011 / serial dokumentalny
2019-06-11 13:35 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 4 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Tym razem ekipę Dale'a czeka nie lada wyzwanie. Do warsztatu trafia bowiem wyjątkowo rzadki brytyjski motocykl z lat 50. ubiegłego wieku. W związku z tym Rick narzuca swoim podwładnym niezwykłe tempo pracy. Przekonamy się, czy renowacja pojazdu będzie nie tylko szybka, lecz także udana. Następnie ekipa zajmuje się remontem pochodzącej z lat 40. XX wieku wagi na monety. Zobaczymy, czy bez problemu uda się skalibrować zabytkowe urządzenie.

Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / serial dokumentalny
2019-06-11 13:15 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 3 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): W dzisiejszym odcinku zobaczymy, jak Dale i jego załoga zabiera się do naprawy aparatu rentgenowskiego z lat 40. ubiegłego wieku. To niezwykle rzadki przedmiot – tego typu urządzenia były używane w domach towarowych do... dopasowywania butów. Rick ostrożnie podchodzi do aparatu, gdyż szkodliwe promieniowanie może być niebezpieczne dla niego i jego pracowników. Następnym przedmiotem, którym zajmuje się ekipa warsztatu, jest zabytkowa obieraczka do jabłek, pochodząca z lat 80. XIX wieku.

Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / serial dokumentalny
2019-06-10 13:35 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 2 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Rick i jego ludzie podejmują się wyremontowania pochodzącej z początków XX wieku maszyny do gry, w której sprawdzało się siłę, boksując w gruszkę treningową. Przekonamy się, czy ekipa wyjdzie z tego wyzwania zwycięsko. Wkrótce Dale przyjmuje zlecenie na odrestaurowanie zabytkowego sejfu kolejowego. To trudne zadanie, zwłaszcza że fachowców goni bardzo krótki termin. Zobaczymy, czy uda się przywrócić świetność tej zardzewiałej żelaznej skrzyni.

Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / serial dokumentalny
2019-06-10 13:15 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 1 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Bracia Dale'owie wybierają się na złomowisko na pustyni w nadziei, że uda im się tam znaleźć ciekawe przedmioty, które mogliby odremontować i sprzedać z zyskiem. Przekonamy się, czy piaszczyste pustkowia okażą się dla nich szczęśliwe. Wkrótce Rick decyduje się zaryzykować i odnowić zabytkowy dystrybutor paliwa, pochodzący z lat 20. ubiegłego wieku. Zobaczymy, czy przedsięwzięcie okaże się opłacalne, gdy Dale wystawi odrestaurowaną pompę na aukcję.

Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / serial dokumentalny
2019-06-07 13:35 Akcja renowacja USA, sez. 1, odc. 8 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Rick kupuje wyprodukowaną w latach 50. chłodziarkę do napojów gazowanych, którą planuje zmienić w kolekcjonerski rarytas z prawdziwego zdarzenia – wyjątkowy grill do hot dogów, który jednocześnie może obsmażać parówki i chłodzić napitki. Pozostaje pytanie, jak załoga odnajdzie się w tak skrajnie różnych strefach klimatycznych. Następnie do sklepu zawitają gwiazdy innego programu, aby oddać do naprawy szyld zakładu fryzjerskiego. Szybko okazuje się, że Rick źle ocenił wiek eksponatu.

Czas trwania: 20min. / USA / 2010 / serial dokumentalny
2019-06-07 13:15 Akcja renowacja USA, sez. 1, odc. 7 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Kiedy do sklepu trafia zabytkowy automat sprzedający do cukierków, Rick i jego załoga mają ręce pełne roboty. Muszą przywrócić do stanu dawnej świetności zardzewiałe ustrojstwo, które kiedyś było eleganckim urządzeniem. Następnie pracownicy sklepu szukają sposobu na otwarcie ogromnego, zabytkowego sejfu. Bez tego nie będzie można nawet rozpocząć jego renowacji. Pozostaje pytanie, czy uda im się choćby uchylić drzwi prowadzące do zlecenia ich marzeń.

Czas trwania: 20min. / USA / 2010 / serial dokumentalny
2019-06-06 13:35 Akcja renowacja USA, sez. 1, odc. 6 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Rick i jego załoga mają okazję odrestaurować maszynę wrzutową z czasów prohibicji. Dopiero okaże się, czy zgarną całą pulę, czy jednoręki bandyta zagarnie dla siebie ich pieniądze. Następnie do sklepu trafia wyprodukowana w latach 40. ubiegłego wieku chłodziarka do napojów gazowanych. Dla pracowników lokalu to szansa, aby przeprowadzić udaną renowację i tym samym ugasić pragnienie zwycięstwa nad zabytkowym urządzeniem.

Czas trwania: 20min. / USA / 2010 / serial dokumentalny
2019-06-06 13:15 Akcja renowacja USA, sez. 1, odc. 5 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Do sklepu Ricka Dale'a zajeżdża cały ładunek zardzewiałych skarbów. Znawcy lombardu udaje się wypatrzeć i kupić stary, zabawkowy pociąg. Wszyscy mają nadzieję, że naprawa miniaturowej lokomotywy ruszy do przodu pełną parą i nie napotka na swojej drodze żadnych utrudnień. Pracownicy sklepu zostają poproszeni o restaurację zabytkowej maszyny do popcornu z 1948 roku. Pozostaje pytanie, czy wszystko pójdzie im jak po maśle i czy całe przedsięwzięcie nie upadnie z wielkim hukiem.

Czas trwania: 20min. / USA / 2010 / serial dokumentalny
2019-06-05 13:35 Akcja renowacja USA, sez. 1, odc. 4 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Zespół Ricka ma niewiele czasu, aby ukończyć restaurację wyprodukowanego w latach 40. zabytkowego dozownika pysznych słodyczy marki Hershey. Nikt nie może być pewien, czy pracowników firmy czeka kolejny słodki triumf, czy ich nadzieje roztopią się jak czekoladka w słoneczny dzień. Rick próbuje też naprawić lodówkę z lat 50. Robi, co w jego mocy, żeby przywrócić urządzenie do stanu z czasów jego świetności.

Czas trwania: 20min. / USA / 2010 / serial dokumentalny
2019-06-05 13:15 Akcja renowacja USA, sez. 1, odc. 3 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Przed Rickiem i jego załogą nie lada wyzwanie – muszą odnowić hełm wyprodukowany w latach 60 przez NASA na potrzebny programu Gemini. To zlecenie może wynieść firmę na całkiem nową orbitę albo stać się przyczyną jej sromotnej klęski. Do sklepu trafia też zardzewiały wózek gazowy. Podczas restauracji pracownicy przedsiębiorstwa spróbują go zatankować, ale nie jest wcale pewne, czy starczy im na to środków i zapału.

Czas trwania: 20min. / USA / 2010 / serial dokumentalny
2019-06-04 13:35 Akcja renowacja USA, sez. 1, odc. 2 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Po tym jak gwałtowna wichura w Las Vegas przewraca i niszczy lampę uliczną, Rick zostaje poproszony o pomoc w naprawie urządzenia. Pozostaje pytanie, czy załodze sklepu uda się wyciągnąć asa z rękawa i doprowadzić lampę do stanu użyteczności. Tyler, syn Ricka, wycenia Eco-Tire Meter z lat 30. poprzedniego wieku, co okazuje się dla niego twardą lekcją biznesu. Teraz będzie musiał odnowić miernik tak, żeby nie przekroczyć wyznaczonego przez siebie budżetu.

Czas trwania: 20min. / USA / 2010 / serial dokumentalny
2019-06-04 13:15 Akcja renowacja USA, sez. 1, odc. 1 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Rick podejmuje się restauracji trójkołowego elektrycznego wózka golfowego firmy Marketeer z lat sześćdziesiątych XX wieku. Jeden z pierwszych tego typu pojazdów, jaki pojawił na rynku, był bardzo drogą zabawką, na którą mogli pozwolić sobie tylko najbogatsi. Dziś egzemplarz, który trafił do Ricka, jest w opłakanym stanie. Rick zajmie się także wyjątkowo rzadkim modelem roweru z lat pięćdziesiątych marki Hopalong Cassidy. Naprawa rozklekotanego jednośladu nie będzie łatwa, bo zdobycie brakujących części graniczy z cudem.

Czas trwania: 20min. / USA / 2010 / serial dokumentalny

Emisje archiwalne Akcja renowacja USA


Emisja Akcja renowacja USA miała miejsce:

2018-12-09 11:50 Akcja renowacja USA, sez. 1, odc. 8 Logo Nowa TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2010 / serial dokumentalny
2018-12-09 11:20 Akcja renowacja USA, sez. 1, odc. 7 Logo Nowa TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2010 / serial dokumentalny
2018-12-08 11:30 Akcja renowacja USA, sez. 1, odc. 6 Logo Nowa TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2010 / serial dokumentalny
2018-12-08 11:00 Akcja renowacja USA, sez. 1, odc. 5 Logo Nowa TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2010 / serial dokumentalny
2018-12-03 14:55 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 2 Logo Nowa TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / serial dokumentalny
2018-12-03 14:25 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 1 Logo Nowa TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / serial dokumentalny
2018-12-02 11:55 Akcja renowacja USA, sez. 1, odc. 4 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Zespół Ricka ma niewiele czasu, aby ukończyć restaurację wyprodukowanego w latach 40., zabytkowego dozownika pysznych słodyczy marki Hershey. Nikt nie może być pewien, czy pracowników firmy czeka kolejny słodki triumf, czy ich nadzieje roztopią się jak czekoladka w słoneczny dzień. Rick próbuje też naprawić lodówkę z lat 50. Robi, co w jego mocy, żeby przywrócić urządzenie do stanu z czasów jego świetności.

Czas trwania: 20min. / USA / 2010 / serial dokumentalny
2018-12-02 11:30 Akcja renowacja USA, sez. 1, odc. 3 Logo Nowa TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2010 / serial dokumentalny
2018-12-01 11:40 Akcja renowacja USA, sez. 1, odc. 2 Logo Nowa TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2010 / serial dokumentalny
2018-12-01 11:10 Akcja renowacja USA, sez. 1, odc. 1 Logo Nowa TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2010 / serial dokumentalny
2018-11-30 16:00 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 2 Logo Nowa TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / serial dokumentalny
2018-11-30 15:30 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 1 Logo Nowa TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / serial dokumentalny
2018-11-29 16:00 Akcja renowacja USA, sez. 1, odc. 8 Logo Nowa TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2010 / serial dokumentalny
2018-11-29 15:30 Akcja renowacja USA, sez. 1, odc. 7 Logo Nowa TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2010 / serial dokumentalny
2018-11-28 16:00 Akcja renowacja USA, sez. 1, odc. 6 Logo Nowa TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2010 / serial dokumentalny
2018-11-28 15:30 Akcja renowacja USA, sez. 1, odc. 5 Logo Nowa TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2010 / serial dokumentalny
2018-11-27 16:00 Akcja renowacja USA, sez. 1, odc. 4 Logo Nowa TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2010 / serial dokumentalny
2018-11-27 15:30 Akcja renowacja USA, sez. 1, odc. 3 Logo Nowa TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2010 / serial dokumentalny
2018-11-26 16:00 Akcja renowacja USA, sez. 1, odc. 2 Logo Nowa TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2010 / serial dokumentalny
2018-11-26 15:30 Akcja renowacja USA, sez. 1, odc. 1 Logo Nowa TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2010 / serial dokumentalny
2018-11-25 19:30 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 16 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / serial dokumentalny
2018-11-25 19:00 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 15 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 19min. / USA / 2011 / serial dokumentalny
2018-11-24 19:30 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 14 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / serial dokumentalny
2018-11-24 19:00 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 13 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / serial dokumentalny
2018-11-18 19:30 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 12 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 19min. / USA / 2011 / serial dokumentalny
2018-11-18 19:00 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 11 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / serial dokumentalny
2018-11-17 19:30 Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 10 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / serial dokumentalny

Emisja w stacjach


Akcja renowacja USA można obejrzeć w:

Emisje w: FOKUS TV, Nowa TV

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Lata produkcji

Lista zawiera lata, w których powstawała audycja:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry