Reklama

Anatomia głupoty według Richarda Hammonda godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Anatomia głupoty według Richarda Hammonda w TV - najbliższe emisje

+ Obserwuj

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Anatomia głupoty według Richarda Hammonda będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 7 lipca 2020 (Wtorek)
04:30 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda, odc. 4 - Przykre spotkanie z lodem Logo National Geographic

Opis (streszczenie): Filmik "Cannon Ball Ice Dude" na YouTubie obejrzały ponad 2 miliony osób. Richard stara się naukowo udowodnić, dlaczego kaskaderskie sztuczki na lodzie są skazane na niepowodzenie. Okazuje się, że ważący 45 ton samolot może bezpiecznie wylądować na pokrywie lodowej o grubości jednego metra. Nie ma zatem powodu, dla którego mężczyzna średniego wzrostu i wagi miałby przebić się przez zamarznięty staw.

Czas trwania: 30min. / Wielka Brytania / 2014 / serial dokumentalny
Program TV na 8 lipca 2020 (Środa)
04:30 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda, odc. 5 - Koń mechaniczny nie jest komiczny Logo National Geographic

Opis (streszczenie): Richard Hammond analizuje, co się stanie, gdy na wodnej ślizgawce nie ma odpowiedniego tarcia. Bada także, jakie będą skutki, kiedy przy uderzeniu w taflę wody po skoku z 9 metrów opór jest zbyt duży. Ponadto naukowiec sprawdza siłę uderzenia, kiedy nadmierna śliskość przydaje zjeżdżalni ogromnej mocy. Nurkowie amatorzy przekonują się, co się stanie, kiedy uderzą w taflę wodę maksymalną powierzchnią ciała.

Czas trwania: 30min. / Wielka Brytania / 2014 / serial dokumentalny
Reklama
Program TV na 9 lipca 2020 (Czwartek)
04:30 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda, odc. 6 - Jazda na jednym kole Logo National Geographic

Opis (streszczenie): Richard wyjaśnia, jakie prawa fizyki rządzą skokami na trampolinie. Na przykładzie huśtania się na linie pokazuje działanie siły grawitacji oraz pędu. Na koniec, obserwując niedoświadczonych amatorów breakdance'u, pokazuje skutki znalezienia się środka ciężkości ciała w niewłaściwym miejscu.

Czas trwania: 30min. / Wielka Brytania / 2014 / serial dokumentalny
Program TV na 10 lipca 2020 (Piątek)
04:30 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda, odc. 7 - Na falach oceanu Logo National Geographic

Opis (streszczenie): Richard wyjaśnia naukowo działanie kuli armatniej. Pokazuje też skutki, które towarzyszą sytuacji, w której sieć nie jest tak odporna, by wytrzymać moment pędu. Entuzjaści parkouru prezentują rodzaje wypadków, jakie mogą się zdarzyć podczas skakania po dachach.

Czas trwania: 30min. / Wielka Brytania / 2014 / serial dokumentalny
Program TV na 11 lipca 2020 (Sobota)
04:30 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda, odc. 8 - Na ogromniastych oponach Logo National Geographic

Opis (streszczenie): Fakty naukowe wyjaśniają niepowodzenia kaskaderów, którzy do swoich sztuczek wykorzystują rowery i potężne ciężarówki. Richard prezentuje sposób, w jaki rowerzysta może zjechać ze schodów, wykonując "bunny hop", a ciężarówka zrobić salto w tył. Następnie pokazuje amatorskie filmiki, na których paralotniarze wpadają na drzewa, przesuwają ciężarówkę, a nawet zderzają się ze Statuą Wolności.

Czas trwania: 30min. / Wielka Brytania / 2014 / serial dokumentalny
10:00 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda, odc.19 Science of Stupid 19/30 Logo TV6

Opis (streszczenie): Drugi sezon programu, w którym najbardziej niemądre, ryzykowne i zwariowane wyczyny uwiecznione na amatorskich nagraniach trafiają pod lupę naukowej analizy, w obrazowy sposób wyjaśniającej, dlaczego te karkołomne pomysły musiały znaleźć niefortunny finał. Przedstawiając poszczególne przypadki w różnym ujęciu – w zwolnionym tempie, w specjalnych animacjach czy w odwróconej sekwencji – i opatrując je szczegółowym komentarzem, program odpowiada na pytanie, co i dlaczego poszło nie tak oraz czemu lepiej nie iść w ślady tyleż odważnych co nierozważnych bohaterów tych zdarzeń.   Dla małoletnich od lat 12

/ Wielka Brytania / 2015
Program TV na 14 lipca 2020 (Wtorek)
04:30 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda, odc. 9 - Trykający się amatorzy Logo National Geographic

Opis (streszczenie): Widzowie poznają naukową odpowiedź na z pozoru banalne pytanie - dlaczego podczas beztroskiej przygody tak łatwo o nieszczęśliwy wypadek.

Czas trwania: 30min. / Wielka Brytania / 2014 / serial dokumentalny
Program TV na 15 lipca 2020 (Środa)
04:30 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda, odc. 10 - Na polu golfowym Logo National Geographic
Czas trwania: 30min. / Wielka Brytania / 2014 / serial dokumentalny
Reklama
Program TV na 16 lipca 2020 (Czwartek)
04:30 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda, odc. 11 - Wodowanie Logo National Geographic

Opis (streszczenie): Widzowie przekonają się, jak może skończyć się próba połknięcia mielonego cynamonu i nieroztropny zjazd kolejką tyrolską.

Czas trwania: 30min. / Wielka Brytania / 2014 / serial dokumentalny
Program TV na 17 lipca 2020 (Piątek)
04:30 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda, odc. 12 - Piła łańcuchowa w natarciu Logo National Geographic

Opis (streszczenie): Prowadzący przedstawia zabawy, którym towarzyszą upadki, zderzenia i wybuchy. Analizuje m.in. zachowania kierowców samochodów i skuterów śnieżnych.

Czas trwania: 30min. / Wielka Brytania / 2014 / serial dokumentalny
Program TV na 18 lipca 2020 (Sobota)
04:30 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda, odc. 13 - Lot idioty Logo National Geographic

Opis (streszczenie): Richard Hammond sprawdza, jak kończy się nieumiejętne skakanie o tyczce. Przedstawia też skutki przejażdżki z góry w pojemniku na śmieci.

Czas trwania: 30min. / Wielka Brytania / 2014 / serial dokumentalny
10:00 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda, odc.20 Science of Stupid 20/30 Logo TV6
Wielka Brytania / 2015
Program TV na 21 lipca 2020 (Wtorek)
04:30 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda, odc. 14 - Latanie po ścianie Logo National Geographic

Opis (streszczenie): Richard Hammond sprawdza, jak może skończyć się bieganie po ścianach, latanie z jet packiem i zjazdy na linie.

Czas trwania: 27min. / Wielka Brytania / 2014 / serial dokumentalny
Program TV na 22 lipca 2020 (Środa)
04:30 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda, odc. 4 - Bieg przez płotki i zawroty głowy Logo National Geographic

Opis (streszczenie): Richard Hammond przedstawia wzbijających się w powietrze kitesurferów, płotkarzy, którzy źle obliczyli moment skoku i tancerzy breakdance, którzy tracą równowagę. Pokazuje także graczy w kręgle, którzy boleśnie doświadczają skutków działania prędkości i grawitacji. Z kolei flowriderzy, czyli surferzy ślizgający się po sztucznie tworzonych falach, próbują surfować bez desek. Na deser prowadzący pokazuje pracowników biurowych, którzy wykorzystują krzesła biurowe w sposób niezgodny z zaleceniami producenta.

Czas trwania: 24min. / Wielka Brytania / 2015 / serial dokumentalny
Program TV na 23 lipca 2020 (Czwartek)
04:30 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda, odc. 6 - Surfowanie, piasek i buty na wysokim obcasie Logo National Geographic

Opis (streszczenie): Richard Hammond wraca do czasów dzieciństwa i przygląda się dziecięcym próbom wspinania się na drzewa. Następnie zagląda na pustynię, piaskowi surferzy amatorzy zmagają się z siłą tarcia. Podpatruje też nieudane próby wykonania rzutu pięciometrową, ważącą 59 kg kłodą. Na koniec, badając zagadnienie niestabilności w matematyce, Richard pokazuje, jak trudno chodzić na obcasach.

Czas trwania: 24min. / Wielka Brytania / 2015 / serial dokumentalny
Program TV na 24 lipca 2020 (Piątek)
04:30 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda, odc. 8 - Wiadra z lodem i kajaki Logo National Geographic

Opis (streszczenie): Zjazd po poręczy schodów może skończyć się bolesnym upadkiem - podobnie jak jazda windą przyspieszającą do 97 km/h w zaledwie cztery sekundy. Akcja "Ice Bucket Challenge" okazała się hitem mediów społecznościowych. Niektórzy jednak, nie znając praw fizyki, nie potrafili prawidłowo wylać na siebie kubła lodowatej wody. Gimnastyka akrobatyczna czy chodzenie po linie wymagają precyzji. Niektórzy jednak nie potrafią odpowiednio rozłożyć środka ciężkości ciała, co skutkuje kontuzją.

Czas trwania: 24min. / Wielka Brytania / 2015 / serial dokumentalny
Reklama
Program TV na 25 lipca 2020 (Sobota)
04:30 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda, odc. 5 - Kajaki i kolarstwo terenowe Logo National Geographic

Opis (streszczenie): Prowadzący analizuje ruch latających samochodów, motocykli i kajaków. Kierowcy wykonujący skoki samochodowe poznają w praktyce, jaki wpływ na odległość ma kąt najazdu na skocznię. Ścigający się motocykliści kończą upadkiem podjazd pod strome zbocze. Z kolei skok w dale kończy się upadkiem, jeśli skaczący zapomni o pewnej zasadzie. Richard sięga po internetowy hit - jazdę na wózku inwalidzkim na dwóch kołach. Tłumaczy, że ważne jest zachowanie środka ciężkości.

Czas trwania: 24min. / Wielka Brytania / 2015 / serial dokumentalny

Powiązane z Anatomia głupoty według Richarda Hammonda

Anatomia głupoty Anatomia głupoty według Doroty Wellman
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Anatomia głupoty według Richarda Hammonda. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Anatomia głupoty według Richarda Hammonda w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Anatomia głupoty według Richarda Hammonda.

Poprzednie emisje Anatomia głupoty według Richarda Hammonda w telewizji


Emisja Anatomia głupoty według Richarda Hammonda miała miejsce:

2020-07-04 10:30 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda, odc.18 Science of Stupid 18/30 Logo TV6
Wielka Brytania / 2015
2020-07-04 10:00 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda, odc.17 Science of Stupid 17/30 Logo TV6
Wielka Brytania / 2015
2020-07-04 04:30 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda, odc. 3 - Fajerwerki dla idiotów Logo National Geographic

Opis (streszczenie): Drwale amatorzy pokazują nam na własnym przykładzie, co się dzieje, kiedy przed ścięciem drzewa nie wyliczy się środka masy. Następnie, na przykładzie drążka pogo, uliczni profesjonaliści prezentują działanie prawa Hooke'a, które pokazuje zależność odkształcenia od naprężenia.

Czas trwania: 30min. / Wielka Brytania / 2014 / serial dokumentalny
2020-07-03 04:30 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda, odc. 2 - Skoki z dachu - w nieskończoność i coraz niżej Logo National Geographic

Opis (streszczenie): Konfrontacja poszukiwaczy przygód z nieugiętymi prawami fizyki. Wyrzutnia ziemniaków może spowodować niemałe zniszczenia. Wystrzelony z niej pocisk ma zasięg 300 metrów i prędkość sięgającą 300 km/h. Mimo to pewien śmiałek postanawia przyjąć ziemniaczany cios "na klatę".

Czas trwania: 30min. / Wielka Brytania / 2014 / serial dokumentalny
2020-07-02 04:30 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda, odc. 1 - Japonki i przejściowe przepięcia Logo National Geographic

Opis (streszczenie): W programie pojawiają się śmiałkowie, którzy próbują przeskoczyć nad poruszającym się samochodem, wykonać przewrót w tył nad ceglaną ścianą i poderwać przednie koło motocykla na zatłoczonej ulicy. Richard stara się naukowo uzasadnić przyczyny ich niepowodzeń.

Czas trwania: 30min. / Wielka Brytania / 2014 / serial dokumentalny
2020-06-27 07:30 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda, odc. 34 - Dzicz Logo Nat Geo People

Opis (streszczenie): Stworzenia, którym zachciewa się wspinaczki po śliskich słupach albo zjedzenia czegoś, co się do tego nie nadaje, czekają nieprzyjemne, niekiedy zabawne konsekwencje.

Czas trwania: 28min. / Wielka Brytania / 2015 / serial dokumentalny
2020-06-27 07:00 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda, odc. 33 - Psy Logo Nat Geo People

Opis (streszczenie): Prowadzący obserwuje, w jaki sposób psy potrafią ośmieszyć siebie i swoich właścicieli podczas zabawy z frisbee.

Czas trwania: 28min. / Wielka Brytania / 2015 / serial dokumentalny
2020-06-21 07:30 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda, odc. 32 - Koty Logo Nat Geo People

Opis (streszczenie): Prowadzący przekonuje się, czy koty domowe rzeczywiście są zwinnymi stworzeniami. Podpatruje, jak pechowo kończą się ich skoki po śliskiej powierzchni czy balansowanie na płotach.

Czas trwania: 28min. / Wielka Brytania / 2015 / serial dokumentalny
Reklama
2020-06-21 07:00 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda, odc. 31 - Gwiazdkowe wydanie Logo Nat Geo People

Opis (streszczenie): Świąteczne wydanie programu przedstawia specjalnie wybrany zestaw niewiarygodnych, a czasem także bolesnych wyczynów.

Czas trwania: 30min. / Wielka Brytania / 2015 / serial dokumentalny
2020-06-20 07:30 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda, odc. 30 Logo Nat Geo People

Opis (streszczenie): Gigantyczne nadmuchiwane zjeżdżalnie sprawdzają się na placu zabaw, ale mogą być też wykorzystywane na różne dziwne sposoby w innych miejscach - niekiedy z nie najlepszym skutkiem.

Czas trwania: 28min. / Wielka Brytania / 2015 / serial dokumentalny
2020-06-20 07:00 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda, odc. 29 Logo Nat Geo People

Opis (streszczenie): Skok przez okno, obręcz albo wąskie dziury może budzić podziw albo śmiech - jeśli się nie uda. Poza tym nie warto szarżować, jeżdżąc gokartem.

Czas trwania: 28min. / Wielka Brytania / 2015 / serial dokumentalny
2020-06-14 07:30 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda, odc. 28 - Skutery wodne i walki na poduszki Logo Nat Geo People

Opis (streszczenie): Prowadzący pokazuje, na ile sposobów można się poturbować i ośmieszyć podczas ćwiczeń baletowych, jazdy skuterem wodnym lub walki na poduszki.

Czas trwania: 30min. / Wielka Brytania / 2015 / serial dokumentalny
2020-06-14 07:00 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda, odc. 27 - Jazda na lodzie i tańce na huśtawce Logo Nat Geo People

Opis (streszczenie): Zderzenie się głowami jest bolesne, a jazda na lodzie może być niebezpieczna. Warto poznać działanie łódki zanim się z niej wyskoczy.

Czas trwania: 30min. / Wielka Brytania / 2015 / serial dokumentalny
2020-06-13 07:30 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda, odc. 26 - Break dance i deskorolki Logo Nat Geo People

Opis (streszczenie): Jest wiele okazji, aby się nieźle skompromitować i poturbować - na przykład podczas wspinaczki na lampy uliczne, tańca lub jazdy na deskorolce.

Czas trwania: 30min. / Wielka Brytania / 2015 / serial dokumentalny
2020-06-13 07:00 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda, odc. 25 - Uderzenia w ścianę i łyżworolki Logo Nat Geo People

Opis (streszczenie): Wykonując ćwiczenia na koniu z łękami, można najeść się wstydu. Podobnie jak obijając się o ściany i próbując skakać w łyżworolkach.

Czas trwania: 30min. / Wielka Brytania / 2015 / serial dokumentalny
2020-06-11 07:00 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda, odc.15 Science of Stupid 15/30 Logo TV4
Wielka Brytania / 2015
2020-06-09 08:30 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda, odc. 34 - Dzicz Logo National Geographic
Czas trwania: 27min. / Wielka Brytania / 2015 / serial dokumentalny
2020-06-09 08:00 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda, odc. 33 - Psy Logo National Geographic
Czas trwania: 27min. / Wielka Brytania / 2015 / serial dokumentalny
2020-06-08 08:30 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda, odc. 32 - Koty Logo National Geographic
Czas trwania: 27min. / Wielka Brytania / 2015 / serial dokumentalny
2020-06-08 08:00 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda, odc. 31 - Gwiazdkowe wydanie Logo National Geographic
Czas trwania: 30min. / Wielka Brytania / 2015 / serial dokumentalny
2020-06-07 07:30 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda, odc. 24 - Rakiety tenisowe i tańce przy krześle Logo Nat Geo People

Opis (streszczenie): Twórcy odcinka pokazują, jak można się poturbować, machając rakietą, bujając się na krześle lub jadąc na rowerze z ostrym kołem.

Czas trwania: 28min. / Wielka Brytania / 2015 / serial dokumentalny
2020-06-07 07:00 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda, odc. 23 - Stanie na głowie i skutery wodne Logo Nat Geo People

Opis (streszczenie): Amatorskie nagrania ujawniają, jak można się skutecznie skompromitować, kręcąc bączki na skuterze wodnym lub choćby biorąc udział w czyimś ślubie.

Czas trwania: 28min. / Wielka Brytania / 2015 / serial dokumentalny
2020-06-06 07:30 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda, odc. 22 - Ping-pong i depilacja woskiem Logo Nat Geo People

Opis (streszczenie): Całkowita kompromitacja i niespodziewany ból może spotkać amatorów skoków między łodziami albo gry w ping ponga.

Czas trwania: 28min. / Wielka Brytania / 2015 / serial dokumentalny
2020-06-06 07:00 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda, odc. 21 - Piwo-pong i skoki na ścianę Logo Nat Geo People

Opis (streszczenie): Aby się poturbować i ośmieszyć, wystarczy nieumiejętnie przeskakiwać przez mury, podskakiwać na piłce gimnastycznej czy grać w piwnego ping ponga. Richard analizuje te i podobne czynności.

Czas trwania: 28min. / Wielka Brytania / 2015 / serial dokumentalny
2020-06-05 08:50 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda, odc. 30 Logo National Geographic
Czas trwania: 27min. / Wielka Brytania / 2015 / serial dokumentalny
2020-06-05 08:20 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda, odc. 29 Logo National Geographic
Czas trwania: 27min. / Wielka Brytania / 2015 / serial dokumentalny
2020-06-04 08:50 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda, odc. 28 - Skutery wodne i walki na poduszki Logo National Geographic
Czas trwania: 27min. / Wielka Brytania / 2015 / serial dokumentalny
2020-06-04 08:20 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda, odc. 27 - Jazda na lodzie i tańce na huśtawce Logo National Geographic
Czas trwania: 27min. / Wielka Brytania / 2015 / serial dokumentalny
2020-06-03 08:50 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda, odc. 26 - Break dance i deskorolki Logo National Geographic
Czas trwania: 27min. / Wielka Brytania / 2015 / serial dokumentalny
2020-06-03 08:20 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda, odc. 25 - Uderzenia w ścianę i łyżworolki Logo National Geographic
Czas trwania: 27min. / Wielka Brytania / 2015 / serial dokumentalny
2020-06-02 08:50 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda, odc. 24 - Rakiety tenisowe i tańce przy krześle Logo National Geographic
Czas trwania: 27min. / Wielka Brytania / 2015 / serial dokumentalny
2020-06-02 08:20 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda, odc. 23 - Stanie na głowie i skutery wodne Logo National Geographic
Czas trwania: 27min. / Wielka Brytania / 2015 / serial dokumentalny
2020-06-01 08:50 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda, odc. 22 - Ping-pong i depilacja woskiem Logo National Geographic
Czas trwania: 27min. / Wielka Brytania / 2015 / serial dokumentalny
2020-06-01 08:20 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda, odc. 21 - Piwo-pong i skoki na ścianę Logo National Geographic
Czas trwania: 27min. / Wielka Brytania / 2015 / serial dokumentalny
2020-05-31 07:30 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda, odc. 20 - Klata na klatę i wykopy karate Logo Nat Geo People

Opis (streszczenie): Amatorskie nagrania pokazują, że można się skompromitować podczas wizyty w parku wodnym, starcia "klata na klatę" lub wykonywania kopnięcia karate.

Czas trwania: 28min. / Wielka Brytania / 2015 / serial dokumentalny
2020-05-31 07:00 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda, odc. 19 - Nunczaki i łyżworolki Logo Nat Geo People

Opis (streszczenie): Nieumiejętne wymachiwanie nunchaku, tak samo jak jazda na rolkach czy motorynce, może skończyć się bardzo niefortunnie. Richard analizuje tego typu przypadki.

Czas trwania: 28min. / Wielka Brytania / 2015 / serial dokumentalny
2020-05-31 01:00 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda, odc.4 Science of Stupid 4/30 Logo TV4

Opis (streszczenie):   Dla małoletnich od lat 12

/ Wielka Brytania / 2015
2020-05-30 07:30 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda, odc. 18 - Tańce na stole i spadające skarpetki Logo Nat Geo People

Opis (streszczenie): Prowadzący program pokazuje, w jaki sposób można się skompromitować, tańcząc na stole, jeżdżąc quadem na tylnych kołach czy ślizgając się po podłodze.

Czas trwania: 28min. / Wielka Brytania / 2015 / serial dokumentalny
2020-05-30 07:00 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda, odc. 17 - Piłki nożne i pułapki na myszy Logo Nat Geo People

Opis (streszczenie): Prowadzący analizuje próby podkręcania piłki na wzór Beckhama oraz skoki między budynkami. Zastanawia się też, dlaczego trzylatek umie zjechać ze zjeżdżalni na placu zabaw, a dorosły już nie.

Czas trwania: 28min. / Wielka Brytania / 2015 / serial dokumentalny
2020-05-30 01:10 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda, odc.3 Science of Stupid 3/30 Logo TV4
Wielka Brytania / 2015
2020-05-29 08:30 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda, odc. 20 - Klata na klatę i wykopy karate Logo National Geographic
Czas trwania: 27min. / Wielka Brytania / 2015 / serial dokumentalny
2020-05-29 08:00 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda, odc. 19 - Nunczaki i łyżworolki Logo National Geographic
Czas trwania: 27min. / Wielka Brytania / 2015 / serial dokumentalny

Anatomia głupoty według Richarda Hammonda gdzie obejrzeć?


Anatomia głupoty według Richarda Hammonda można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: Nat Geo People, National Geographic, TV4, TV6

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Obsada (osoby)


Lista zwiera odnośniki do stron osób związanych z produkcją (aktorzy, reżyser):

Lata produkcji

Lista zawiera lata, w których powstawała audycja:

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry