Reklama

Beauty ekspert godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Beauty ekspert


Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Beauty ekspert będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 2019-08-23
13:50 Beauty ekspert, odc. 1/10 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Nie ma kobiety, dla której wygląd nie ma znaczenia. A jak być piękną bez wychodzenia z domu? Wystarczy zaopatrzyć się w kilka sprawdzonych gadżetów. Co naprawdę nam się przyda? W co warto zainwestować? Jaki przedmiot niezbędny jest w kosmetyczce, a czego nie może zabraknąć na łazienkowej półce? Ku chwale urody nasza prowadząca "Radzka" czyli vlogerka Magdalena Kanoniak przetestuje wszystko to, co sprawia byśmy były młodsze, gładsze i ładniejsze. Podpowie, co dla kogo i ile to kosztuje. Z kolei Ania Orłowska pomoże wybrać idealny kosmetyk. Odkryje, który tusz spektakularnie wydłuża rzęsy, jaki błyszczyk powiększa usta i czy istnieje podkład, który naprawdę nie brudzi ubrań. Rozwieje wszelkie wątpliwości czy tańszy zawsze znaczy gorszy i czy najlepsze produkty dostępne są jedynie w sklepach. Dzięki kilku prostym sztuczkom i ukrytym w kuchennych szafkach produktom każda z Was będzie potrafiła zrobić sobie domowy salon piękności. W pierwszym odcinku najnowszego programu „Beauty Ekspert” zobaczycie rzeczy niezbędne do tego, by czuć się piękniejszą. Uwaga, w dodatku one wszystkie rzeczywiście działają! Wszystko przetestuje na sobie Radzka i Orłowska. Będą naturalne kremy prosto z lodówki i pomadki, które można zjeść! Ania Orłowska pokaże, jak idealnie pomalować usta, przy pomocy magicznej różdżki. Radzka odwiedzi salon z unikatową biżuterią, która na pewno Was zachwyci i... poradzi jak ją przechowywać w domu i podróży. Zrelaksujcie się i włączcie TVN Style! Będzie pięknie!

/ Polska / magazyn lifestylowy
Program TV na 2019-08-26
13:50 Beauty ekspert, odc. 1/10 Logo Discovery Life
Polska / magazyn lifestylowy
Reklama
14:20 Beauty ekspert, odc. 2/10 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Nie ma kobiety, dla której wygląd nie ma znaczenia. A jak być piękną bez wychodzenia z domu? Wystarczy zaopatrzyć się w kilka sprawdzonych gadżetów. Co naprawdę nam się przyda? W co warto zainwestować? Jaki przedmiot niezbędny jest w kosmetyczce, a czego nie może zabraknąć na łazienkowej półce? Ku chwale urody nasza prowadząca "Radzka" czyli vlogerka Magdalena Kanoniak przetestuje wszystko to, co sprawia byśmy były młodsze, gładsze i ładniejsze. Podpowie, co dla kogo i ile to kosztuje. Z kolei Ania Orłowska pomoże wybrać idealny kosmetyk. Odkryje, który tusz spektakularnie wydłuża rzęsy, jaki błyszczyk powiększa usta i czy istnieje podkład, który naprawdę nie brudzi ubrań. Rozwieje wszelkie wątpliwości czy tańszy zawsze znaczy gorszy i czy najlepsze produkty dostępne są jedynie w sklepach. Dzięki kilku prostym sztuczkom i ukrytym w kuchennych szafkach produktom każda z Was będzie potrafiła zrobić sobie domowy salon piękności. W tym odcinku "Beauty Ekspert" Radzka zaprezentuje gadżety do oczyszczania i dbania o skórę twarzy. Na wiosnę powinna ona wyglądać promiennie i idealnie! Ania pokaże też, jakich gadżetów używać do nakładania kosmetyków oraz podpowie jak umyć pędzel za pomocą ... jajka! Wiosną warto zadbać o piękny uśmiech! Czy Radzka odważy się poddać zabiegowi wybielania zębów przed kamerą? Oglądajcie koniecznie, będziecie zaskoczone!

/ Polska / magazyn lifestylowy
17:00 Beauty ekspert Logo NTL Radomsko

Opis (streszczenie): Chcesz być piękna i zadbana? Najłatwiej wybrać się do ekskluzywnego gabinetu kosmetycznego oraz kupić drogie i dobre kremy. Nowe prowadzące TVN Style – Lidia Piechota i Ula Chincz – nie idą na łatwiznę! Podpowiedzą widzom, jak za dużo mniejsze pieniądze stworzyć salon piękności we własnym domu.

Czas trwania: 30min. / Polska
Program TV na 2019-08-27
10:30 Beauty ekspert Logo NTL Radomsko
Czas trwania: 30min. / Polska
Program TV na 2019-08-28
22:00 Beauty ekspert Logo NTL Radomsko
Czas trwania: 30min. / Polska
Program TV na 2019-08-29
14:50 Beauty ekspert, odc. 1/10 Logo Discovery Life
Polska / magazyn lifestylowy
Program TV na 2019-08-30
13:50 Beauty ekspert, odc. 3/10 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Nie ma kobiety, dla której wygląd nie ma znaczenia. A jak być piękną bez wychodzenia z domu? Wystarczy zaopatrzyć się w kilka sprawdzonych gadżetów. Co naprawdę nam się przyda? W co warto zainwestować? Jaki przedmiot niezbędny jest w kosmetyczce, a czego nie może zabraknąć na łazienkowej półce? Ku chwale urody nasza prowadząca "Radzka" czyli vlogerka Magdalena Kanoniak przetestuje wszystko to, co sprawia byśmy były młodsze, gładsze i ładniejsze. Podpowie, co dla kogo i ile to kosztuje. Z kolei Ania Orłowska pomoże wybrać idealny kosmetyk. Odkryje, który tusz spektakularnie wydłuża rzęsy, jaki błyszczyk powiększa usta i czy istnieje podkład, który naprawdę nie brudzi ubrań. Rozwieje wszelkie wątpliwości czy tańszy zawsze znaczy gorszy i czy najlepsze produkty dostępne są jedynie w sklepach. Dzięki kilku prostym sztuczkom i ukrytym w kuchennych szafkach produktom każda z Was będzie potrafiła zrobić sobie domowy salon piękności. W tym odcinku „Beauty Ekspert” Radzka pokaże gadżety, które wyprostują i wymodelują włosy, oraz zadbają o ich zdrowy wygląd i odpowiednie nawilżenie. Tak! To jest możliwe! Ania Orłowska również podpowie jak zajmować się włosami. Zobaczycie jak łatwo i szybko zamaskować odrost. Ekspertka ma na to kilka sposobów. Jeżeli wolicie domowe rozwiązania, koniecznie wypróbujcie przepis na naturalną maskę wzmacniającą włosy. W tym odcinku zadbamy też o wasz pozytywny nastrój i dobry sen. Zapraszamy!

/ Polska / magazyn lifestylowy
Program TV na 2019-09-02
13:50 Beauty ekspert, odc. 2/10 Logo Discovery Life
Polska / magazyn lifestylowy
14:20 Beauty ekspert, odc. 4/10 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Nie ma kobiety, dla której wygląd nie ma znaczenia. A jak być piękną bez wychodzenia z domu? Wystarczy zaopatrzyć się w kilka sprawdzonych gadżetów. Co naprawdę nam się przyda? W co warto zainwestować? Jaki przedmiot niezbędny jest w kosmetyczce, a czego nie może zabraknąć na łazienkowej półce? Ku chwale urody nasza prowadząca "Radzka" czyli vlogerka Magdalena Kanoniak przetestuje wszystko to, co sprawia byśmy były młodsze, gładsze i ładniejsze. Podpowie, co dla kogo i ile to kosztuje. Z kolei Ania Orłowska pomoże wybrać idealny kosmetyk. Odkryje, który tusz spektakularnie wydłuża rzęsy, jaki błyszczyk powiększa usta i czy istnieje podkład, który naprawdę nie brudzi ubrań. Rozwieje wszelkie wątpliwości czy tańszy zawsze znaczy gorszy i czy najlepsze produkty dostępne są jedynie w sklepach. Dzięki kilku prostym sztuczkom i ukrytym w kuchennych szafkach produktom każda z Was będzie potrafiła zrobić sobie domowy salon piękności. W najbliższym odcinku „Beauty Ekspert” Radzka pokaże najlepsze sposoby na domowy msaż. Zajmiemy się też preparatami, które pomogą pozbyc się makijażu oraz pokażemy kilka spasobów na idealne oczyszczenie skóry! Ania Orłowska pokaże, jak podkreślić spojrzenie czyli szybko wydłużyć i zagęścić rzęsy. Jeżeli wolicie naturalne metody, koniecznie wypróbujcie przepis na naturalną odżywkę wzmacniającą rzęsy.

/ Polska / magazyn lifestylowy
Reklama
Program TV na 2019-09-03
10:30 Beauty ekspert Logo NTL Radomsko
Czas trwania: 30min. / Polska
Program TV na 2019-09-05
14:50 Beauty ekspert, odc. 2/10 Logo Discovery Life
Polska / magazyn lifestylowy
Program TV na 2019-09-06
13:50 Beauty ekspert, odc. 5/10 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Nie ma kobiety, dla której wygląd nie ma znaczenia. A jak być piękną bez wychodzenia z domu? Wystarczy zaopatrzyć się w kilka sprawdzonych gadżetów. Co naprawdę nam się przyda? W co warto zainwestować? Jaki przedmiot niezbędny jest w kosmetyczce, a czego nie może zabraknąć na łazienkowej półce? Ku chwale urody nasza prowadząca "Radzka" czyli vlogerka Magdalena Kanoniak przetestuje wszystko to, co sprawia byśmy były młodsze, gładsze i ładniejsze. Podpowie, co dla kogo i ile to kosztuje. Z kolei Ania Orłowska pomoże wybrać idealny kosmetyk. Odkryje, który tusz spektakularnie wydłuża rzęsy, jaki błyszczyk powiększa usta i czy istnieje podkład, który naprawdę nie brudzi ubrań. Rozwieje wszelkie wątpliwości czy tańszy zawsze znaczy gorszy i czy najlepsze produkty dostępne są jedynie w sklepach. Dzięki kilku prostym sztuczkom i ukrytym w kuchennych szafkach produktom każda z Was będzie potrafiła zrobić sobie domowy salon piękności. W najbliższym odcinku „Beauty Ekspert” Radzka pokaże, jak najskuteczniej zadbać o stopy. Przetestuje na własnej skórze pilniki, tarki i pumeksy. Wszystko po to, aby podpowiedzieć, co najlepiej wybrać, aby Wasze stopy były gładkie i zadbane na wiosnę i pięknie prezentowały się w odkrytych klapkach i sandałkach. Podpowiemy też, jak pomóc stopom zmęczonym wielogodzinnym chodzeniem w szpilkach. Radzka ma receptę na wszystko! Zaspałaś? Wyskoczyło spontaniczne spotkanie, a Ty jeszcze w szlafroku? Natychmiast potrzebny jest szybki make up! Ania Orłowska podpowie, jakich kosmetyków 2w1 warto używać. A poza tym w odcinku peelingi do twarzy, ciała i ust. Który spodoba Wam się najbardziej?

/ Polska / magazyn lifestylowy
Program TV na 2019-09-07
13:30 Beauty ekspert Logo NTL Radomsko
Czas trwania: 30min. / Polska
Program TV na 2019-09-08
17:00 Beauty ekspert Logo NTL Radomsko
Czas trwania: 30min. / Polska
Program TV na 2019-09-09
13:50 Beauty ekspert, odc. 3/10 Logo Discovery Life
Polska / magazyn lifestylowy
14:20 Beauty ekspert, odc. 6/10 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Nie ma kobiety, dla której wygląd nie ma znaczenia. A jak być piękną bez wychodzenia z domu? Wystarczy zaopatrzyć się w kilka sprawdzonych gadżetów. Co naprawdę nam się przyda? W co warto zainwestować? Jaki przedmiot niezbędny jest w kosmetyczce, a czego nie może zabraknąć na łazienkowej półce? Ku chwale urody nasza prowadząca "Radzka" czyli vlogerka Magdalena Kanoniak przetestuje wszystko to, co sprawia byśmy były młodsze, gładsze i ładniejsze. Podpowie, co dla kogo i ile to kosztuje. Z kolei Ania Orłowska pomoże wybrać idealny kosmetyk. Odkryje, który tusz spektakularnie wydłuża rzęsy, jaki błyszczyk powiększa usta i czy istnieje podkład, który naprawdę nie brudzi ubrań. Rozwieje wszelkie wątpliwości czy tańszy zawsze znaczy gorszy i czy najlepsze produkty dostępne są jedynie w sklepach. Dzięki kilku prostym sztuczkom i ukrytym w kuchennych szafkach produktom każda z Was będzie potrafiła zrobić sobie domowy salon piękności. W najbliższym odcinku „Beauty Ekspert” dużo nowości. Radzka pokaże gadżety do podkręcenia i idealnego rozczesywania rzęs, oraz ciekawy sposób na idealną kreskę. Ania Orłowska zaprezentuje trzy nietypowe sposoby na lekki wiosenny makijaż. Podkład w spayu, w postaci „gąbki” czy pigment zamieniający krem w podkład – który wybierzecie dla siebie? Będą również naklejki na paznokcie oraz wegańskie lakiery, wolne od toksyn w niesamowitych holograficznych odcieniach. Musicie to zobaczyć!

/ Polska / magazyn lifestylowy
Program TV na 2019-09-10
10:30 Beauty ekspert Logo NTL Radomsko
Czas trwania: 30min. / Polska
Program TV na 2019-09-12
14:50 Beauty ekspert, odc. 3/10 Logo Discovery Life
Polska / magazyn lifestylowy
Program TV na 2019-09-13
13:50 Beauty ekspert, odc. 7/10 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Nie ma kobiety, dla której wygląd nie ma znaczenia. A jak być piękną bez wychodzenia z domu? Wystarczy zaopatrzyć się w kilka sprawdzonych gadżetów. Co naprawdę nam się przyda? W co warto zainwestować? Jaki przedmiot niezbędny jest w kosmetyczce, a czego nie może zabraknąć na łazienkowej półce? Ku chwale urody nasza prowadząca "Radzka" czyli vlogerka Magdalena Kanoniak przetestuje wszystko to, co sprawia byśmy były młodsze, gładsze i ładniejsze. Podpowie, co dla kogo i ile to kosztuje. Z kolei Ania Orłowska pomoże wybrać idealny kosmetyk. Odkryje, który tusz spektakularnie wydłuża rzęsy, jaki błyszczyk powiększa usta i czy istnieje podkład, który naprawdę nie brudzi ubrań. Rozwieje wszelkie wątpliwości czy tańszy zawsze znaczy gorszy i czy najlepsze produkty dostępne są jedynie w sklepach. Dzięki kilku prostym sztuczkom i ukrytym w kuchennych szafkach produktom każda z Was będzie potrafiła zrobić sobie domowy salon piękności. W tym odcinku „Beauty Ekspert” Radzka podpowie, jakimi gadżetami wspomóc dietę, aby osiągnąć idealną sylwetkę na zbliżające się lato. Równie ważna jest gładka skóra; Radzka pokaże więc jak pozbyć się włosków szybko, skutecznie ale również bezpiecznie. Będą też sposoby Ani Orłowskiej na efekt naturalnie opalonej skóry, bez wystawiania jej na słońce. Samoopalacze i bronzery - zobaczcie co najlepiej wybrać! Oglądajcie!

/ Polska / magazyn lifestylowy
Program TV na 2019-09-14
13:30 Beauty ekspert Logo NTL Radomsko
Czas trwania: 30min. / Polska
Program TV na 2019-09-15
17:00 Beauty ekspert Logo NTL Radomsko
Czas trwania: 30min. / Polska
Program TV na 2019-09-16
13:50 Beauty ekspert, odc. 4/10 Logo Discovery Life
Polska / magazyn lifestylowy
14:20 Beauty ekspert, odc. 8/10 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Nie ma kobiety, dla której wygląd nie ma znaczenia. A jak być piękną bez wychodzenia z domu? Wystarczy zaopatrzyć się w kilka sprawdzonych gadżetów. Co naprawdę nam się przyda? W co warto zainwestować? Jaki przedmiot niezbędny jest w kosmetyczce, a czego nie może zabraknąć na łazienkowej półce? Ku chwale urody nasza prowadząca "Radzka" czyli vlogerka Magdalena Kanoniak przetestuje wszystko to, co sprawia byśmy były młodsze, gładsze i ładniejsze. Podpowie, co dla kogo i ile to kosztuje. Z kolei Ania Orłowska pomoże wybrać idealny kosmetyk. Odkryje, który tusz spektakularnie wydłuża rzęsy, jaki błyszczyk powiększa usta i czy istnieje podkład, który naprawdę nie brudzi ubrań. Rozwieje wszelkie wątpliwości czy tańszy zawsze znaczy gorszy i czy najlepsze produkty dostępne są jedynie w sklepach. Dzięki kilku prostym sztuczkom i ukrytym w kuchennych szafkach produktom każda z Was będzie potrafiła zrobić sobie domowy salon piękności. W najbliższym odcinku „Beauty Ekspert” przyjrzymy się paznokciom. Radzka sprawdzi, czy możliwe jest samodzielne wykonanie manicuru hybrydowego i wyjaśni, czym różni się on od takiego, wykonanego w salonie kosmetycznym. Jak wzmocnić paznokcie? Wypróbujcie koniecznie przepis na naturalną odżywkę domowej roboty! Ania Orłowska zajmie się nowinkami: krem w sprayu i pomadki w intensywnych kolorach muszą przejść jej testy. Będą też gadżety do torebki, które przydadzą się każdej kobiecie.

/ Polska / magazyn lifestylowy
Program TV na 2019-09-17
10:30 Beauty ekspert Logo NTL Radomsko
Czas trwania: 30min. / Polska
Program TV na 2019-09-19
14:50 Beauty ekspert, odc. 4/10 Logo Discovery Life
Polska / magazyn lifestylowy
Program TV na 2019-09-20
13:50 Beauty ekspert, odc. 9/10 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Nie ma kobiety, dla której wygląd nie ma znaczenia. A jak być piękną bez wychodzenia z domu? Wystarczy zaopatrzyć się w kilka sprawdzonych gadżetów. Co naprawdę nam się przyda? W co warto zainwestować? Jaki przedmiot niezbędny jest w kosmetyczce, a czego nie może zabraknąć na łazienkowej półce? Ku chwale urody nasza prowadząca "Radzka" czyli vlogerka Magdalena Kanoniak przetestuje wszystko to, co sprawia byśmy były młodsze, gładsze i ładniejsze. Podpowie, co dla kogo i ile to kosztuje. Z kolei Ania Orłowska pomoże wybrać idealny kosmetyk. Odkryje, który tusz spektakularnie wydłuża rzęsy, jaki błyszczyk powiększa usta i czy istnieje podkład, który naprawdę nie brudzi ubrań. Rozwieje wszelkie wątpliwości czy tańszy zawsze znaczy gorszy i czy najlepsze produkty dostępne są jedynie w sklepach. Dzięki kilku prostym sztuczkom i ukrytym w kuchennych szafkach produktom każda z Was będzie potrafiła zrobić sobie domowy salon piękności. W tym odcinku Magdalena "Radzka" Kanoniak pokaże, jak zadbać o skórę twarzy oraz o delikatną okolicę oczu. Przetestuje kremy i gadżety pielęgnacyjne. Sprawdzi, czego warto używać, aby spojrzenie było świeże i pełne blasku. Ania Orłowska pokaże, jak podkreślić linię brwi i uzyskać naturalny efekt. Będzie również przepis na domowy liftingujący krem pod oczy. Zobaczcie, jak go zrobić!

/ Polska / magazyn lifestylowy
Program TV na 2019-09-21
13:30 Beauty ekspert Logo NTL Radomsko
Czas trwania: 30min. / Polska
Program TV na 2019-09-22
17:00 Beauty ekspert Logo NTL Radomsko
Czas trwania: 30min. / Polska
Program TV na 2019-09-23
13:50 Beauty ekspert, odc. 5/10 Logo Discovery Life
Polska / magazyn lifestylowy
14:20 Beauty ekspert, odc. 10 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Nie ma kobiety, dla której wygląd nie ma znaczenia. A jak być piękną bez wychodzenia z domu? Wystarczy zaopatrzyć się w kilka sprawdzonych gadżetów. Co naprawdę nam się przyda? W co warto zainwestować? Jaki przedmiot niezbędny jest w kosmetyczce, a czego nie może zabraknąć na łazienkowej półce? Ku chwale urody nasza prowadząca "Radzka" czyli vlogerka Magdalena Kanoniak przetestuje wszystko to, co sprawia byśmy były młodsze, gładsze i ładniejsze. Podpowie, co dla kogo i ile to kosztuje. Z kolei Ania Orłowska pomoże wybrać idealny kosmetyk. Odkryje, który tusz spektakularnie wydłuża rzęsy, jaki błyszczyk powiększa usta i czy istnieje podkład, który naprawdę nie brudzi ubrań. Rozwieje wszelkie wątpliwości czy tańszy zawsze znaczy gorszy i czy najlepsze produkty dostępne są jedynie w sklepach. Dzięki kilku prostym sztuczkom i ukrytym w kuchennych szafkach produktom każda z Was będzie potrafiła zrobić sobie domowy salon piękności. W najbliższym odcinku „Beauty Ekspert” Magdalena „Radzka” Kanoniak pokaże gadżety, które świetnie sprawdzą się w sezonie letnim i w podróży. Będzie też magiczna prostownica, dzięki której naturalnie ciemne włosy Radzkiej zmienią się w blond! Ania Orłowska doradzi jak rozświetlić i nadać wypoczętego wyglądu twarzy. Użyć rozświetlacza czy różu? Koniecznie zobaczcie jej propozycje. Zobaczycie również metamorfozę Joanny, zwyciężczyni konkursu. Dobrze dobrany kolor włosów, idealny make up i modna stylizacja odmieni każdą kobietę. Zapraszamy na premierę nowego odcinka tylko w TVN Style, już w czwartek o godzinie 21:55.

/ Polska / magazyn lifestylowy
Program TV na 2019-09-24
10:30 Beauty ekspert Logo NTL Radomsko
Czas trwania: 30min. / Polska
Program TV na 2019-09-26
14:50 Beauty ekspert, odc. 5/10 Logo Discovery Life
Polska / magazyn lifestylowy
Program TV na 2019-09-27
13:50 Beauty ekspert, sez. 2, odc. 1/12 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Chcesz być piękna i zadbana? Najłatwiej wybrać się do ekskluzywnego gabinetu kosmetycznego oraz kupić drogie i dobre kremy. Nowe prowadzące TVN Style – Lidia Piechota i Ula Chincz – nie idą na łatwiznę! Podpowiedzą widzom, jak za dużo mniejsze pieniądze stworzyć salon piękności we własnym domu. Każdemu od czasu do czasu marzy się weekend w spa. Jak zorganizować sobie tego typu wypoczynek, nie wychodząc z mieszkania? Okazuje się, że czasem wystarczy kilka sprawdzonych produktów i gadżetów pielęgnacyjnych oraz dobre chęci. Jak to zrobić? Firmy kosmetyczne prześcigają się w wypuszczaniu na rynek różnego rodzaju produktów. Co z tego gąszczu propozycji wybrać dla siebie? Jak dopasować kosmetyki do indywidualnych potrzeb? W co warto zainwestować czas i pieniądze, nie kierując się tylko tymczasową modą? Czego nie powinno zabraknąć w podręcznej torebce? Odpowiedzi na te wszystkie pytania znają nowe prowadzące TVN Style – Lidia Piechota i Ula Chincz. Zdradzą widzom najlepsze urodowe triki. Lidia przetestuje na sobie wszystko, co pokaże w programie. Wyłapie najważniejsze nowinki kosmetyczne, żeby nikt nie pozostał w tyle. Ula jest specjalistką od domowych patentów. Jak zrobić maseczkę do twarzy z tego, co mamy w lodówce? Pora zadbać o siebie z „Beauty ekspert”! PIĘKNA SKÓRA I LŚNIĄCE WŁOSY W pierwszym odcinku nowego sezonu nasze niezawodne prowadzące zdradzą sprawdzone sposoby na piękną skórę i lśniące włosy. Ula Chincz pokaże, jak powstaje krem szyty na miarę oraz podpowie, w jaki sposób z prostych składników zrobić skuteczną odżywkę do włosów. Lidia Piechota przetestuje dla Was wielozadaniowe urządzenie do oczyszczania twarzy. Nie możecie tego przegapić!

/ Polska / magazyn lifestylowy
Program TV na 2019-09-28
13:30 Beauty ekspert Logo NTL Radomsko
Czas trwania: 30min. / Polska
Program TV na 2019-09-29
17:00 Beauty ekspert Logo NTL Radomsko
Czas trwania: 30min. / Polska
Program TV na 2019-09-30
13:50 Beauty ekspert, odc. 6/10 Logo Discovery Life
Polska / magazyn lifestylowy
14:20 Beauty ekspert, sez. 2, odc. 2/12 Logo Discovery Life

Opis (streszczenie): Chcesz być piękna i zadbana? Najłatwiej wybrać się do ekskluzywnego gabinetu kosmetycznego oraz kupić drogie i dobre kremy. Nowe prowadzące TVN Style – Lidia Piechota i Ula Chincz – nie idą na łatwiznę! Podpowiedzą widzom, jak za dużo mniejsze pieniądze stworzyć salon piękności we własnym domu. Każdemu od czasu do czasu marzy się weekend w spa. Jak zorganizować sobie tego typu wypoczynek, nie wychodząc z mieszkania? Okazuje się, że czasem wystarczy kilka sprawdzonych produktów i gadżetów pielęgnacyjnych oraz dobre chęci. Jak to zrobić? Firmy kosmetyczne prześcigają się w wypuszczaniu na rynek różnego rodzaju produktów. Co z tego gąszczu propozycji wybrać dla siebie? Jak dopasować kosmetyki do indywidualnych potrzeb? W co warto zainwestować czas i pieniądze, nie kierując się tylko tymczasową modą? Czego nie powinno zabraknąć w podręcznej torebce? Odpowiedzi na te wszystkie pytania znają nowe prowadzące TVN Style – Lidia Piechota i Ula Chincz. Zdradzą widzom najlepsze urodowe triki. Lidia przetestuje na sobie wszystko, co pokaże w programie. Wyłapie najważniejsze nowinki kosmetyczne, żeby nikt nie pozostał w tyle. Ula jest specjalistką od domowych patentów. Jak zrobić maseczkę do twarzy z tego, co mamy w lodówce? Pora zadbać o siebie z „Beauty ekspert”! JAK ZATRZYMAĆ UPŁYWAJĄCY CZAS Jak zatrzymać upływający czas? Na to pytanie spróbują odpowiedzieć prowadzące. Lidia Piechota przetestuje liftingujące urządzenie do twarzy oraz oryginalny gadżet do modelowania podbródka. Ula Chincz zdradzi przepis na odmładzający i oczyszczający sok. Zobaczycie, jak za pomocą nowoczesnych pędzli ułatwić sobie poranny make up oraz jak zadbać o czystość akcesoriów do makijażu.

/ Polska / magazyn lifestylowy
19:50 Beauty ekspert, sez. 2, odc. 1/12 Logo Discovery Life
Polska / magazyn lifestylowy
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Beauty ekspert. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Beauty ekspert w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Beauty ekspert.

Poprzednie emisje Beauty ekspert


Emisja Beauty ekspert miała miejsce:

2019-08-21 22:00 Beauty ekspert Logo NTL Radomsko
Czas trwania: 30min. / Polska
2019-08-20 10:30 Beauty ekspert Logo NTL Radomsko
Czas trwania: 30min. / Polska
2019-08-19 17:00 Beauty ekspert Logo NTL Radomsko
Czas trwania: 30min. / Polska
2019-08-14 22:00 Beauty ekspert Logo NTL Radomsko
Czas trwania: 30min. / Polska
2019-08-13 10:30 Beauty ekspert Logo NTL Radomsko
Czas trwania: 30min. / Polska
2019-08-12 17:00 Beauty ekspert Logo NTL Radomsko
Czas trwania: 30min. / Polska
2019-08-07 22:00 Beauty ekspert Logo NTL Radomsko
Czas trwania: 30min. / Polska
2019-08-06 10:30 Beauty ekspert Logo NTL Radomsko
Czas trwania: 30min. / Polska
2019-08-05 17:00 Beauty ekspert Logo NTL Radomsko
Czas trwania: 30min. / Polska
2019-07-31 22:00 Beauty ekspert Logo NTL Radomsko
Czas trwania: 30min. / Polska
2019-07-30 10:30 Beauty ekspert Logo NTL Radomsko
Czas trwania: 30min. / Polska
2019-07-29 17:00 Beauty ekspert Logo NTL Radomsko
Czas trwania: 30min. / Polska
2019-07-26 06:30 Beauty ekspert, odc. 10 Logo TVN Style
Polska / magazyn lifestylowy
2019-07-24 22:00 Beauty ekspert Logo NTL Radomsko
Czas trwania: 30min. / Polska
2019-07-23 10:30 Beauty ekspert Logo NTL Radomsko
Czas trwania: 30min. / Polska

Emisje archiwalne Beauty ekspert


Emisja Beauty ekspert miała miejsce:

2019-07-22 17:00 Beauty ekspert Logo NTL Radomsko
Czas trwania: 30min. / Polska
2019-07-19 06:25 Beauty ekspert, odc. 9/10 Logo TVN Style
Polska / magazyn lifestylowy
2019-07-17 22:00 Beauty ekspert Logo NTL Radomsko
Czas trwania: 30min. / Polska
2019-07-16 10:30 Beauty ekspert Logo NTL Radomsko
Czas trwania: 30min. / Polska
2019-07-15 17:00 Beauty ekspert Logo NTL Radomsko
Czas trwania: 30min. / Polska
2019-07-12 06:25 Beauty ekspert, odc. 8/10 Logo TVN Style
Polska / magazyn lifestylowy
2019-07-10 22:00 Beauty ekspert Logo NTL Radomsko
Czas trwania: 30min. / Polska
2019-07-09 10:30 Beauty ekspert Logo NTL Radomsko
Czas trwania: 30min. / Polska
2019-07-08 17:00 Beauty ekspert Logo NTL Radomsko
Czas trwania: 30min. / Polska
2019-07-05 06:25 Beauty ekspert, odc. 7/10 Logo TVN Style
Polska / magazyn lifestylowy
2019-07-03 22:00 Beauty ekspert Logo NTL Radomsko
Czas trwania: 30min. / Polska
2019-07-02 10:30 Beauty ekspert Logo NTL Radomsko
Czas trwania: 30min. / Polska
2019-07-01 17:00 Beauty ekspert Logo NTL Radomsko
Czas trwania: 30min. / Polska
2019-06-28 06:25 Beauty ekspert, odc. 6/10 Logo TVN Style
Polska / magazyn lifestylowy
2019-06-26 22:00 Beauty ekspert Logo NTL Radomsko
Czas trwania: 30min. / Polska
2019-06-25 10:30 Beauty ekspert Logo NTL Radomsko
Czas trwania: 30min. / Polska
2019-06-24 17:00 Beauty ekspert Logo NTL Radomsko
Czas trwania: 30min. / Polska
2019-06-21 06:20 Beauty ekspert, odc. 5/10 Logo TVN Style
Polska / magazyn lifestylowy
2019-06-19 22:00 Beauty ekspert Logo NTL Radomsko
Czas trwania: 30min. / Polska
2019-06-18 10:30 Beauty ekspert Logo NTL Radomsko
Czas trwania: 30min. / Polska
2019-06-17 17:00 Beauty ekspert Logo NTL Radomsko
Czas trwania: 30min. / Polska

Emisja w stacjach


Beauty ekspert można obejrzeć w:

Emisje w: Discovery Life, NTL Radomsko, TVN Style

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry