Reklama

Człowiek kontra jedzenie godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Człowiek kontra jedzenie

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Człowiek kontra jedzenie będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2018-10-21

05:00 Człowiek kontra jedzenie, odc. 5/10 Logo Food Network
Opis (streszczenie): W Houston w Teksasie Casey Webb podejmie burgerowe wyzwanie. Podda wielkiej próbie swoje kubki smakowe, jedząc burgera z jednym z najostrzejszych sosów chili na świecie. Czy uda mu się przejść do historii i przezwyciężyć ognisty sos? W Houston w Teksasie Casey Webb podejmie burgerowe wyzwanie. Podda wielkiej próbie swoje kubki smakowe, jedząc burgera z jednym z najostrzejszych sosów chili na świecie. Czy uda mu się przejść do historii i przezwyciężyć ognisty sos?
/ Wielka Brytania / program
05:25 Człowiek kontra jedzenie, odc. 6/10 Logo Food Network
Opis (streszczenie): Casey Webb udaje się do Nowego Orleanu, by zmierzyć się z luizjańską kanapką z wołowiną i owocami morza. Spróbuje też podołać ogromnemu dwukilogramowemu deserowi z ośmioma gałkami lodów, bitą śmietaną i całą masą dodatków. Casey Webb udaje się do Nowego Orleanu, by zmierzyć się z luizjańską kanapką z wołowiną i owocami morza. Spróbuje też podołać ogromnemu dwukilogramowemu deserowi z ośmioma gałkami lodów, bitą śmietaną i całą masą dodatków.
/ Wielka Brytania / program
19:15 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2/18: Columbus Logo Food Network
Opis (streszczenie): Adam Richman podróżuje do miasta Columbus w stanie Ohio, by pochłaniać burgery, kiełbaski i największe kanapki w mieście. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.
/ USA / serial
Reklama
19:45 Człowiek kontra jedzenie, odc. 3/18: Austin Logo Food Network
Opis (streszczenie): Adam odwiedza Round Rock Donuts w pobliżu Austin w Teksasie. Właściciel lokalu Dale Cohrs stworzył teksański pączek z dziurką w 1978 roku. Przysmak ten jest potężny, waży kilogram i ma średnicę długości 35 cm. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.
/ USA / serial
20:15 Człowiek kontra jedzenie, odc. 9/10 Logo Food Network
Opis (streszczenie): Casey Webb jest w Des Moines w stanie Iowa, gdzie spróbuje zjeść kanapkę z nadzieniem z wieprzowiny zapieczoną w skorpionowym ostrym sosie w dziesięć minut. Casey Webb jest w Des Moines w stanie Iowa, gdzie spróbuje zjeść kanapkę z nadzieniem z wieprzowiny zapieczoną w skorpionowym ostrym sosie w dziesięć minut.
/ Wielka Brytania / program
20:45 Człowiek kontra jedzenie, odc. 10 Logo Food Network
Opis (streszczenie): Casey Webb udaje się do Billings w stanie Montana, aby w godzinę zmierzyć się ze stekowym wyzwaniem. Casey Webb udaje się do Billings w stanie Montana, aby w godzinę zmierzyć się ze stekowym wyzwaniem.
/ Wielka Brytania / program

2018-10-22

18:45 Człowiek kontra jedzenie, odc. 18: Minneapolis Logo Food Network
Opis (streszczenie): Adam podróżuje do Minneapolis w poszukiwaniu Juicy Lucy, burgera nadziewanego serem. Następnie będzie pałaszował pieczone prosię w towarzystwie specjalnego gościa programu. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.
/ USA / serial
19:15 Człowiek kontra jedzenie, odc. 1/40: Sarasota Logo Food Network
Opis (streszczenie): Adam przebywa w mieście Sarasota na Florydzie, by korzystać z plaż, pływać łódkami i objadać się smażonymi w piwie hot dogami w urządzonym w angielskim stylu lokalu The Old Salty Dog. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.
/ USA / serial

2018-10-23

00:15 Człowiek kontra jedzenie, odc. 16/18: Denver Logo Food Network
Opis (streszczenie): Adam odwiedza Denver, by spróbować najlepszych burgerów w Duffy's Cherry Cricket i zajrzeć do najstarszej restauracji w Denver - Buckhorn Exchange, w której menu znajdzie grzechotnika, a nawet strusia. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.
/ USA / serial

2018-10-24

11:45 Człowiek kontra jedzenie, odc. 12/18: Seattle Logo Food Network
Opis (streszczenie): Adam Richman odwiedza Seattle, by w lokalu Red Mill Burgers skosztować najlepszych w kraju krążków cebulowych. Następnie odwiedzi The Crab Pot, by spałaszować ogromną porcję owoców morza. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.
/ USA / serial
18:45 Człowiek kontra jedzenie, odc. 4/40: Charleston Logo Food Network
Opis (streszczenie): Wiedziony głodem Adam Richman podróżuje do Charlestone w Południowej Karolinie. Na początek odwiedzi Bowen's Island, by zamówić słynne ostrygi gotowane na parze, podawane w potężnych porcjach za pomocą szufli. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.
/ USA / serial
19:15 Człowiek kontra jedzenie, odc. 3/40: Durham Logo Food Network
Opis (streszczenie): Adam powraca do Durham w Północnej Karolinie, by znów posmakować rywalizacji, najlepszych burgerów i potraw z grilla. Najpierw zajrzy do Backyard BBQ Pit, jedynego lokalu z otwartym grillem, serwującym niepowtarzalne żeberka i sosy. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.
/ USA / serial
23:15 Człowiek kontra jedzenie, odc. 18: Minneapolis Logo Food Network
USA / serial
23:45 Człowiek kontra jedzenie, odc. 1/40: Sarasota Logo Food Network
USA / serial

2018-10-25

11:15 Człowiek kontra jedzenie, odc. 13/18: St Louis Logo Food Network
Opis (streszczenie): Adam Richman udaje się do St Louis, by w Crown Candy Kitchen zmierzyć się z najzimniejszym jak dotąd wyzwaniem: ponad 3 litrami koktajlu lodowo-mlecznego. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.
/ USA / serial
Reklama
11:45 Człowiek kontra jedzenie, odc. 14/18: Los Angeles Logo Food Network
Opis (streszczenie): Adam przebywa w słonecznym Los Angeles, gdzie skosztuje słynnej kanapki z sosem francuskim w lokalu Phillipe's. Następnie odwiedzi El Tepeyac, mekkę miłośników kuchni meksykańskiej, gdzie stanie twarzą w twarz z 2,5 kg burrito. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.
/ USA / serial
23:15 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2/40: Las Vegas Logo Food Network
Opis (streszczenie): Adam jest w Las Vegas, którego oferta kulinarna nie ogranicza się wcale do rzęsiście oświetlonych restauracji przy bulwarze "The Strip". Na początek Adam odwiedzi Hash House A Go Go, gdzie śniadanie podaje się w potężnych porcjach. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.
/ USA / serial
23:45 Człowiek kontra jedzenie, odc. 3/40: Durham Logo Food Network
USA / serial

2018-10-26

10:45 Człowiek kontra jedzenie, odc. 15/18: San Jose Logo Food Network
Opis (streszczenie): Adam Richman jest w San Jose w Kalifornii, gdzie odwiedzi Henry's World Famous Hi-Life, by spróbować steków i innych potraw z grilla, przyrządzanych tu od blisko 50 lat. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.
/ USA / serial
21:45 Człowiek kontra jedzenie, odc. 9/18: New York Logo Food Network
Opis (streszczenie): Adam Richman dociera do Nowego Jorku, by skosztować specjałów Katz's Delicatessen, a następnie odwiedzić Sylvia's Restaurant, serwującą słynnego pieczonego kurczaka z goframi. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.
/ USA / serial

2018-10-27

19:15 Człowiek kontra jedzenie, odc. 4/18: Amarillo Logo Food Network
Opis (streszczenie): Adam Richman odwiedza lokal Coyote Bluff w teksańskim mieście Amarillo, by rozprawić się z pikantnym "burgerem z piekła rodem". Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.
/ USA / serial
19:45 Człowiek kontra jedzenie, odc. 5/18: Chicago Logo Food Network
Opis (streszczenie): Adam odwiedza Wietrzne Miasto, by mieć okazję opychania się włoską wołowiną, kanapkami i pizzą pieczoną w głębokim naczyniu. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.
/ USA / serial

2018-10-28

05:00 Człowiek kontra jedzenie, odc. 7/10 Logo Food Network
Opis (streszczenie): Casey Webb odwiedza Portland w Oregonie, by spróbować soczystego peruwiańskiego kurczaka, kanapkę z pieczonym boczkiem i kaktusem oraz zjeść kilogramowe burrito, pełne najostrzejszych papryczek na świecie. Casey Webb odwiedza Portland w Oregonie, by spróbować soczystego peruwiańskiego kurczaka, kanapkę z pieczonym boczkiem i kaktusem oraz zjeść kilogramowe burrito, pełne najostrzejszych papryczek na świecie.
/ Wielka Brytania / program
05:25 Człowiek kontra jedzenie, odc. 8/10 Logo Food Network
Opis (streszczenie): Casey odwiedza Chicago, by spróbować epickich przysmaków tego wietrznego miasta. Zmierzy się z daniem, które składa się kilogramowego cheeseburgera z podwójnym bekonem i takiej samej ilości frytek z serem. Casey odwiedza Chicago, by spróbować epickich przysmaków tego wietrznego miasta. Zmierzy się z daniem, które składa się kilogramowego cheeseburgera z podwójnym bekonem i takiej samej ilości frytek z serem.
/ Wielka Brytania / program
19:15 Człowiek kontra jedzenie, odc. 6/18: Pittsburgh Logo Food Network
Opis (streszczenie): Adam poszukuje przysmaków w Pittsburghu w stanie Pennsylvania, znajdując m.in. śniadaniowe burrito, stek według kwakrów i konkurs jedzenia pikantnych skrzydełek kurczaka. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.
/ USA / serial
19:45 Człowiek kontra jedzenie, odc. 7/18: Atlanta Logo Food Network
Opis (streszczenie): W Atlancie w stanie Georgia Adam odwiedza Chicken&Waffles, lokal założony przez muzyczne legendy - Rona Winansa i Gladys Knight w 1997 r. Następnie zajrzy do swojego ulubionego lokalu - The Vortex Bar and Grill. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.
/ USA / serial
20:15 Człowiek kontra jedzenie, odc. 1/14 Logo Food Network
Opis (streszczenie): Casey Webb jedzie do historycznego Bostonu, w Massachusetts, na epicką ucztę i obfite irlandzkie śniadanie w pubie Flann O'Brien's. Casey Webb jedzie do historycznego Bostonu, w Massachusetts, na epicką ucztę i obfite irlandzkie śniadanie w pubie Flann O'Brien's.
/ Wielka Brytania / program
20:45 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2/14 Logo Food Network
Opis (streszczenie): Casey Webb udaje się do małego miasteczka Burlington w stanie Vermont, by zjeść gigantyczny posiłek z bajglami i piwem oraz podjąć śniadaniowe wyzwanie z kanapką wagi ciężkiej. Casey Webb udaje się do małego miasteczka Burlington w stanie Vermont, by zjeść gigantyczny posiłek z bajglami i piwem oraz podjąć śniadaniowe wyzwanie z kanapką wagi ciężkiej.
/ Wielka Brytania / program

2018-10-29

18:45 Człowiek kontra jedzenie, odc. 6/40: Alaska Logo Food Network
Opis (streszczenie): Adam rozpoczyna kulinarną podróż po Alasce w miejscowości Talkeetna. Jego pierwszym przystankiem jest West Rib Cafe and Pub, w którym można zamówić 2-kilogramową konstrukcję z szynki, bekonu, sera i karibu. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.
/ USA / serial
19:15 Człowiek kontra jedzenie, odc. 7/40: Honolulu Logo Food Network
Opis (streszczenie): W trakcie kulinarnej wyprawy w poszukiwaniu najlepszego jedzonka Adam Richman odwiedza Honolulu na Hawajach. Na początek zagląda do Helena's Hawaiian Foods, doskonałego miejsca na tradycyjną hawajską ucztę. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.
/ USA / serial
Reklama

2018-10-30

00:15 Człowiek kontra jedzenie, odc. 4/40: Charleston Logo Food Network
USA / serial

2018-10-31

11:45 Człowiek kontra jedzenie, odc. 17/18: Karolina Północna Logo Food Network
Opis (streszczenie): Adam odwiedza Raleigh, Durham i Chapel Hill w Karolinie Północnej. W Roast Grill spróbuje pobić tutejszy rekord, jedząc 17 hot dogów z musztardą i domowej roboty sosem chili. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.
/ USA / serial
18:45 Człowiek kontra jedzenie, odc. 8/40: San Francisco Logo Food Network
Opis (streszczenie): Adam Richman podróżuje do San Francisco w stanie Kalifornia. Pierwszy posiłek zje w Taqueria La Cumbre, której burrito wyróżnia się rozmiarem na tle większości meksykańskich restauracji. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.
/ USA / serial
19:15 Człowiek kontra jedzenie, odc. 9/40: Springfield Logo Food Network
Opis (streszczenie): Adam podróżuje do Springfield w stanie Illinois. W D'Arcy's Pint próbuje lokalnego przysmaku, zwanego "Podkową" - potężnej kanapki z frytkami, zanurzonej w stopionym serze. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.
/ USA / serial
23:45 Człowiek kontra jedzenie, odc. 6/40: Alaska Logo Food Network
USA / serial

2018-11-01

11:15 Człowiek kontra jedzenie, odc. 18: Minneapolis Logo Food Network
USA / serial
11:45 Człowiek kontra jedzenie, odc. 1/40: Sarasota Logo Food Network
USA / serial
23:15 Człowiek kontra jedzenie, odc. 7/40: Honolulu Logo Food Network
USA / serial
23:45 Człowiek kontra jedzenie, odc. 8/40: San Francisco Logo Food Network
USA / serial

2018-11-02

21:45 Człowiek kontra jedzenie, odc. 10/18: Nowy Orlean Logo Food Network
Opis (streszczenie): Adam Richman przeżuwa potężne kanapki Ferdi z szynką, pieczoną wołowiną i specjalnym sosem z resztek pieczeni w Mother's Restaurant w Nowym Orleanie,. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.
/ USA / serial

2018-11-03

19:15 Człowiek kontra jedzenie, odc. 9/18: New York Logo Food Network
USA / serial
19:45 Człowiek kontra jedzenie, odc. 10/18: Nowy Orlean Logo Food Network
USA / serial

2018-11-04

05:00 Człowiek kontra jedzenie, odc. 9/10 Logo Food Network
Wielka Brytania / program
05:25 Człowiek kontra jedzenie, odc. 10 Logo Food Network
Wielka Brytania / program
19:15 Człowiek kontra jedzenie, odc. 11/18: Portland Logo Food Network
Opis (streszczenie): Adam Richman zatrzymuje się w Portland w stanie Oregon, gdzie odwiedza Stepping Stone Cafe, lokal słynący z serwowanych tu śniadań, w tym ogromnych, 30-cm naleśników. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.
/ USA / serial
19:45 Człowiek kontra jedzenie, odc. 12/18: Seattle Logo Food Network
USA / serial
20:15 Człowiek kontra jedzenie, odc. 3/14 Logo Food Network
Opis (streszczenie): Casey Webb jedzie do Louisville w stanie Kentucky, by stawić czoła zupie "z prądem" i jedynemu w swoim rodzaju ostremu popcornowi oraz mrożonej "gorącej" czekoladzie w pobliskim Santa Claus w stanie Indiana. Casey Webb jedzie do Louisville w stanie Kentucky, by stawić czoła zupie "z prądem" i jedynemu w swoim rodzaju ostremu popcornowi oraz mrożonej "gorącej" czekoladzie w pobliskim Santa Claus w stanie Indiana.
/ Wielka Brytania / program
20:45 Człowiek kontra jedzenie, odc. 4/14 Logo Food Network
Opis (streszczenie): Casey Webb odwiedza St. Louis, w Missouri, w poszukiwaniu najlepszych lokalnych specjałów. Napotka klopsa wielkich rozmiarów i zmierzy się z pizzą w stylu nowojorskim, tak ogromną, że będzie potrzebował pomocy partnera, aby jej podołać. Casey Webb odwiedza St. Louis, w Missouri, w poszukiwaniu najlepszych lokalnych specjałów. Napotka klopsa wielkich rozmiarów i zmierzy się z pizzą w stylu nowojorskim, tak ogromną, że będzie potrzebował pomocy partnera, aby jej podołać.
/ Wielka Brytania / program

2018-11-05

18:45 Człowiek kontra jedzenie, odc. 10/40: Baseball Logo Food Network
Opis (streszczenie): Adam Richman łączy pasję do jedzenia z ulubionym sportem Ameryki - baseballem. Odwiedza więc stadion GCS w Sauget w stanie Illinois, by pałaszować największe przysmaki na meczu baseballowym - cheeseburgera z bekonem i pączek z dziurką. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.
/ USA / serial
19:15 Człowiek kontra jedzenie, odc. 11/40: Boise Logo Food Network
Opis (streszczenie): Adam dociera do Boise w stanie Idaho, gdzie czeka go nie lada wyzwanie. Na początek zatrzyma się w Big Jud's, barze serwującym potężne burgery z kotletami wielkimi jak talerze. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.
/ USA / serial

2018-11-06

00:15 Człowiek kontra jedzenie, odc. 9/40: Springfield Logo Food Network
USA / serial

2018-11-07

11:45 Człowiek kontra jedzenie, odc. 3/40: Durham Logo Food Network
USA / serial
18:45 Człowiek kontra jedzenie, odc. 12/40: Little Rock Logo Food Network
Opis (streszczenie): Adam wybiera się do Little Rock w stanie Arkansas. Odwiedza rodzinną farmą Jenningsa Osborne'a, by wydać grillową ucztę dla policjantów i strażaków z Little Rock. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.
/ USA / serial
19:15 Człowiek kontra jedzenie, odc. 13/40: Baltimore Logo Food Network
Opis (streszczenie): Adam podróżuje do Baltimore w stanie Maryland. Odwiedza Chap's Charcoal Restaurant, w której podają najlepszą wołowinę z grilla, w tym kanapkę z grillowaną wołowiną, indykiem i wołowiną peklowaną w puszce. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.
/ USA / serial
23:15 Człowiek kontra jedzenie, odc. 11/40: Boise Logo Food Network
USA / serial
23:45 Człowiek kontra jedzenie, odc. 12/40: Little Rock Logo Food Network
USA / serial

2018-11-08

11:45 Człowiek kontra jedzenie, odc. 6/40: Alaska Logo Food Network
USA / serial
23:15 Człowiek kontra jedzenie, odc. 13/40: Baltimore Logo Food Network
USA / serial
23:45 Człowiek kontra jedzenie, odc. 14/40: Waszyngton Logo Food Network
Opis (streszczenie): Poszukiwanie najlepszego jedzonka w kraju zawiedzie Adama Richmana do Waszyngtonu. Pierwsze kroki Adam skieruje do Ben's Chili Bowl, by zamówić wyśmienite chili, z frytkami, burgerem lub legendarną wędzoną kiełbasą wołowo-wieprzową. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.
/ USA / serial

2018-11-09

21:45 Człowiek kontra jedzenie, odc. 11/18: Portland Logo Food Network
USA / serial

2018-11-10

19:15 Człowiek kontra jedzenie, odc. 13/18: St Louis Logo Food Network
USA / serial
19:45 Człowiek kontra jedzenie, odc. 14/18: Los Angeles Logo Food Network
USA / serial

2018-11-11

05:00 Człowiek kontra jedzenie, odc. 1/14 Logo Food Network
Wielka Brytania / program
05:25 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2/14 Logo Food Network
Wielka Brytania / program
19:15 Człowiek kontra jedzenie, odc. 15/18: San Jose Logo Food Network
USA / serial
19:45 Człowiek kontra jedzenie, odc. 16/18: Denver Logo Food Network
USA / serial
20:15 Człowiek kontra jedzenie, odc. 5/14 Logo Food Network
Opis (streszczenie): Casey Webb płynie do Filadelfii, aby zmierzyć się z kanapką wielorybich rozmiarów - to wielki bajgel wypchany kremowym serem i sałatką z łososiem, białorybem i warzywami. Casey Webb płynie do Filadelfii, aby zmierzyć się z kanapką wielorybich rozmiarów - to wielki bajgel wypchany kremowym serem i sałatką z łososiem, białorybem i warzywami.
/ Wielka Brytania / program
20:45 Człowiek kontra jedzenie, odc. 6/14 Logo Food Network
Opis (streszczenie): Casey Webb podróżuje do Seattle, gdzie wspina się na hamburgera wielkości góry Fuji i próbuje zjeść siedem przerażająco pikantnych skrzydełek Buffalo, które pokonały tysiące rywali. Casey Webb podróżuje do Seattle, gdzie wspina się na hamburgera wielkości góry Fuji i próbuje zjeść siedem przerażająco pikantnych skrzydełek Buffalo, które pokonały tysiące rywali.
/ Wielka Brytania / program

2018-11-12

18:45 Człowiek kontra jedzenie, odc. 14/40: Waszyngton Logo Food Network
USA / serial
19:15 Człowiek kontra jedzenie, odc. 15/40: Detroit Logo Food Network
Opis (streszczenie): Adam podróżuje do Detroit w stanie Michigan. Na początek odwiedza Slows Bar BQ, by spróbować najlepszych w mieście potraw z grilla. Potrójna kanapka z wieprzowiną to istna wieża z szynką, bekonem i gotowaną na wolnym ogniu wieprzowiną. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.
/ USA / serial

2018-11-13

00:15 Człowiek kontra jedzenie, odc. 15/40: Detroit Logo Food Network
USA / serial

2018-11-14

11:45 Człowiek kontra jedzenie, odc. 9/40: Springfield Logo Food Network
USA / serial
18:45 Człowiek kontra jedzenie, odc. 17/40: Filadelphia Logo Food Network
Opis (streszczenie): Adam przybywa do Filadelfii w stanie Pensylwania. Swoje pierwsze kroki kieruje na Reading Terminal Market, gdzie odwiedzi bar serwujący jedne z najlepszych w Filadelfii włoskich kanapek z pieczenią wieprzową. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.
/ USA / serial
19:15 Człowiek kontra jedzenie, odc. 18/40: Tuscon Logo Food Network
Opis (streszczenie): Adam Richman odwiedza Tucson w stanie Arizona, by w El Guero Canelo spałaszować hot doga zawiniętego w bekon z masą typowych dla południowego zachodu dodatków. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.
/ USA / serial
23:15 Człowiek kontra jedzenie, odc. 18/40: Tuscon Logo Food Network
USA / serial
23:45 Człowiek kontra jedzenie, odc. 19/40: New Brunswick w stanie New Jersey Logo Food Network
Opis (streszczenie): Adam Richman udaje się do New Brunswick w stanie New Jersey, by zmierzyć się z wyzwaniem słynnej Tłustej Kanapki w lokalu Harold's New York Deli, który serwuje również potężne torty. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.
/ USA / serial

2018-11-15

11:45 Człowiek kontra jedzenie, odc. 10/40: Baseball Logo Food Network
USA / serial
23:15 Człowiek kontra jedzenie, odc. 20/40: Hartford w Connecticut Logo Food Network
Opis (streszczenie): Adam Richman podróżuje do Hartford w stanie Connecticut, mieście, które słynie z licznych barów z hot dogami. Odwiedza Woody's, by zamówić 30-cm hot doga z gotowaną na wolnym ogniu wieprzowiną, serem i sosem barbecue. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.
/ USA / serial
23:45 Człowiek kontra jedzenie, odc. 21/40: San Diego Logo Food Network
Opis (streszczenie): Adam odwiedza San Diego w Kalifornii, gdzie nie brakuje barów serwujących najlepsze meksykańskie jedzenie w kraju. W Lucha Libre Gourmet Taco Shop zamówi niepowtarzalne burrito nadziewane frytkami, mięsem i rybą. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.
/ USA / serial

2018-11-16

21:45 Człowiek kontra jedzenie, odc. 12/18: Seattle Logo Food Network
USA / serial

2018-11-17

19:15 Człowiek kontra jedzenie, odc. 17/18: Karolina Północna Logo Food Network
USA / serial
19:45 Człowiek kontra jedzenie, odc. 18: Minneapolis Logo Food Network
USA / serial

2018-11-18

05:00 Człowiek kontra jedzenie, odc. 3/14 Logo Food Network
Wielka Brytania / program
05:25 Człowiek kontra jedzenie, odc. 4/14 Logo Food Network
Wielka Brytania / program
19:15 Człowiek kontra jedzenie, odc. 1/40: Sarasota Logo Food Network
USA / serial
19:45 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2/40: Las Vegas Logo Food Network
USA / serial
20:15 Człowiek kontra jedzenie, odc. 7/14 Logo Food Network
Opis (streszczenie): Casey Webb podróżuje do słonecznego Los Angeles, by spróbować fenomenalnego jedzenia, między innymi burrito zalewane sosem sześćset razy bardziej pikantnym niż papryczki jalapeno. Casey Webb podróżuje do słonecznego Los Angeles, by spróbować fenomenalnego jedzenia, między innymi burrito zalewane sosem sześćset razy bardziej pikantnym niż papryczki jalapeno.
/ Wielka Brytania / program
20:45 Człowiek kontra jedzenie, odc. 8/14 Logo Food Network
Opis (streszczenie): Casey Webb wyrusza do San Diego, gdzie zmierzy się z olbrzymim naleśnikiem podanym z bekonem, jajkami, kiełbaską oraz stekiem serwowanym z frytkami i szynką. Casey Webb wyrusza do San Diego, gdzie zmierzy się z olbrzymim naleśnikiem podanym z bekonem, jajkami, kiełbaską oraz stekiem serwowanym z frytkami i szynką.
/ Wielka Brytania / program

2018-11-19

18:45 Człowiek kontra jedzenie, odc. 19/40: New Brunswick w stanie New Jersey Logo Food Network
USA / serial
19:15 Człowiek kontra jedzenie, odc. 20/40: Hartford w Connecticut Logo Food Network
USA / serial

2018-11-20

00:15 Człowiek kontra jedzenie, odc. 22/40: Salt Lake City Logo Food Network
Opis (streszczenie): Adam podróżuje do Salt Lake City w stanie Utah, by w Crown Burgers spróbować pysznego podwójnego cheeseburgera z soczystym pastrami. Ten niepowtarzalny burger stał się najbardziej rozpoznawalną potrawą w mieście. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.
/ USA / serial

2018-11-21

11:45 Człowiek kontra jedzenie, odc. 13/40: Baltimore Logo Food Network
USA / serial
18:45 Człowiek kontra jedzenie, odc. 21/40: San Diego Logo Food Network
USA / serial
19:15 Człowiek kontra jedzenie, odc. 22/40: Salt Lake City Logo Food Network
USA / serial
23:15 Człowiek kontra jedzenie, odc. 24/40: Phoenix Logo Food Network
Opis (streszczenie): Adam Richman odwiedza Phoenix w stanie Arizona, gdzie czeka na niego mierzący 60 cm, w pełni napakowany hot dog. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.
/ USA / serial
23:45 Człowiek kontra jedzenie, odc. 25/40: Boulder Logo Food Network
Opis (streszczenie): Adam odwiedza miasto Boulder, by wstąpić do Beau Jo's Pizza na prawdziwą pizzę w stylu Kolorado. Puszyste ciasto i góra smakowitych dodatków sprawiają, że jest to pizza godna dużych wysokości. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.
/ USA / serial

2018-11-22

11:45 Człowiek kontra jedzenie, odc. 14/40: Waszyngton Logo Food Network
USA / serial
23:15 Człowiek kontra jedzenie, odc. 26/40: Puerto Rico Logo Food Network
Opis (streszczenie): Adam Richman jest w San Juan w Puerto Rico, by poznać karaibskie smaki. Odwiedza Restaurante Raices, gdzie zamawia chuleta kan kan - potężny kotlet wieprzowy marynowany w karaibskich przyprawach i perfekcyjnie wysmażony w głębokim tłuszczu. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.
/ USA / serial
23:45 Człowiek kontra jedzenie, odc. 27/40: Richmond Logo Food Network
Opis (streszczenie): Adam Richman jest w Richmond w stanie Wirginia. Wpada do lokalu Buz and Ned's na najlepsze w mieście dania z grilla, by następnie odwiedzić Black Sheep, bar serwujący kanapki wielkie niczym okręty! Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.
/ USA / serial

2018-11-23

21:45 Człowiek kontra jedzenie, odc. 13/18: St Louis Logo Food Network
USA / serial

2018-11-24

19:15 Człowiek kontra jedzenie, odc. 3/40: Durham Logo Food Network
USA / serial
19:45 Człowiek kontra jedzenie, odc. 4/40: Charleston Logo Food Network
USA / serial

2018-11-25

05:00 Człowiek kontra jedzenie, odc. 5/14 Logo Food Network
Wielka Brytania / program
05:25 Człowiek kontra jedzenie, odc. 6/14 Logo Food Network
Wielka Brytania / program
19:15 Człowiek kontra jedzenie, odc. 5/40: San Antonio Logo Food Network
Opis (streszczenie): Adam ponowne odwiedza Stan Samotnej Gwiazdy. Tym razem zatrzymuje się w San Antonio, gdzie zagląda do Lulu's Bakery and Cafe. Lulu podaje solidne steki z kurczaka, znane jako Danie Szefa Policji. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.
/ USA / serial
19:45 Człowiek kontra jedzenie, odc. 6/40: Alaska Logo Food Network
USA / serial
20:15 Człowiek kontra jedzenie, odc. 9/14 Logo Food Network
Opis (streszczenie): Casey Web wybiera się do Pittsburgha na smaczne jedzenie. Spróbuje kanapki z mięsem i serem podanej z frytkami i sałatką colesław. Casey Web wybiera się do Pittsburgha na smaczne jedzenie. Spróbuje kanapki z mięsem i serem podanej z frytkami i sałatką colesław.
/ Wielka Brytania / program
20:45 Człowiek kontra jedzenie, odc. 10/14 Logo Food Network
Opis (streszczenie): Wyjątkowo pyszna misja sprowadza Casey Webba do Dayton Beach na Florydzie. To tu czeka na niego olbrzymia trzywarstwowa kanapka i hamburgery, teksańskie tosty i olbrzymie smaczne bułki. Wyjątkowo pyszna misja sprowadza Casey Webba do Dayton Beach na Florydzie. To tu czeka na niego olbrzymia trzywarstwowa kanapka i hamburgery, teksańskie tosty i olbrzymie smaczne bułki.
/ Wielka Brytania / program

2018-11-26

18:45 Człowiek kontra jedzenie, odc. 23/40: Cleveland Logo Food Network
Opis (streszczenie): Adam wybiera się do Cleveland w stanie Ohio, gdzie odwiedza stoisko Steve's Gyros na miejscowym targu. Podają tam gyros z czterech kilogramów pysznie doprawionej jagnięciny i wołowiny. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.
/ USA / serial
19:15 Człowiek kontra jedzenie, odc. 24/40: Phoenix Logo Food Network
USA / serial

2018-11-27

00:15 Człowiek kontra jedzenie, odc. 28/40: Long Island Logo Food Network
Opis (streszczenie): Adam Richman jest na Long Island w Nowym Jorku, gdzie zamówi ogromną porcję włoskiego jedzenia, potężny deser lodowy i weźmie udział w kulinarnym wyzwaniu w Port Royal Grille. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.
/ USA / serial

2018-11-28

11:45 Człowiek kontra jedzenie, odc. 18/40: Tuscon Logo Food Network
USA / serial
18:45 Człowiek kontra jedzenie, odc. 25/40: Boulder Logo Food Network
USA / serial
19:15 Człowiek kontra jedzenie, odc. 26/40: Puerto Rico Logo Food Network
USA / serial
23:15 Człowiek kontra jedzenie, odc. 30/40: Kansas City Logo Food Network
Opis (streszczenie): Adam Richman jest w Kansas City w stanie Missouri, by zamówić grilla światowej klasy. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.
/ USA / serial
23:45 Człowiek kontra jedzenie, odc. 31/40: Indianapolis Logo Food Network
Opis (streszczenie): Adam odwiedza Indianapolis, by wziąć udział w konkursie wielkich i brzydkich burgerów. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.
/ USA / serial

2018-11-29

11:45 Człowiek kontra jedzenie, odc. 19/40: New Brunswick w stanie New Jersey Logo Food Network
USA / serial
23:15 Człowiek kontra jedzenie, odc. 32/40: Jersey Shore Logo Food Network
Opis (streszczenie): W poszukiwaniu pysznych potraw Adam dociera do słynnego Jersey Shore. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.
/ USA / serial
23:45 Człowiek kontra jedzenie, odc. 33/40: Syracuse Logo Food Network
Opis (streszczenie): Adam Richman przyjechał do Syracuse w stanie Nowy Jork, by zjeść potrawy z grilla i frittatę. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.
/ USA / serial

2018-11-30

21:45 Człowiek kontra jedzenie, odc. 14/18: Los Angeles Logo Food Network
USA / serial
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Człowiek kontra jedzenie. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Człowiek kontra jedzenie w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Człowiek kontra jedzenie.

Emisja w stacjach

Człowiek kontra jedzenie można obejrzeć w:

Emisje w: Food Network

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info