Reklama

Człowiek kontra jedzenie godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Człowiek kontra jedzenie w TV - najbliższe emisje

+ Obserwuj
Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Człowiek kontra jedzenie będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 9 lipca 2020 (Czwartek)
14:00 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Adam Richman łączy pasję do jedzenia z ulubionym sportem Ameryki - baseballem. Odwiedza więc stadion GCS w Sauget w stanie Illinois, by pałaszować największe przysmaki na meczu baseballowym - cheeseburgera z bekonem i pączek z dziurką. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.

/ USA / serial
14:30 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Adam dociera do Boise w stanie Idaho, gdzie czeka go nie lada wyzwanie. Na początek zatrzyma się w Big Jud's, barze serwującym potężne burgery z kotletami wielkimi jak talerze. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.

Reklama
Program TV na 10 lipca 2020 (Piątek)
00:20 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Adam rozpoczyna kulinarną podróż po Alasce w miejscowości Talkeetna. Jego pierwszym przystankiem jest West Rib Cafe and Pub, w którym można zamówić 2-kilogramową konstrukcję z szynki, bekonu, sera i karibu. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.

21:15 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Adam ponowne odwiedza Stan Samotnej Gwiazdy. Tym razem zatrzymuje się w San Antonio, gdzie zagląda do Lulu's Bakery and Cafe. Lulu podaje solidne steki z kurczaka, znane jako Danie Szefa Policji. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.

21:45 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network
Program TV na 11 lipca 2020 (Sobota)
22:20 Człowiek kontra jedzenie, odc. 4 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Casey Webb płynie do Filadelfii, aby zmierzyć się z kanapką wielorybich rozmiarów - to wielki bajgel wypchany kremowym serem i sałatką z łososiem, białorybem i warzywami. Casey Webb płynie do Filadelfii, aby zmierzyć się z kanapką wielorybich rozmiarów - to wielki bajgel wypchany kremowym serem i sałatką z łososiem, białorybem i warzywami.

/ Wielka Brytania / program
22:50 Człowiek kontra jedzenie, odc. 4 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Casey Webb podróżuje do Seattle, gdzie wspina się na hamburgera wielkości góry Fuji i próbuje zjeść siedem przerażająco pikantnych skrzydełek Buffalo, które pokonały tysiące rywali. Casey Webb podróżuje do Seattle, gdzie wspina się na hamburgera wielkości góry Fuji i próbuje zjeść siedem przerażająco pikantnych skrzydełek Buffalo, które pokonały tysiące rywali.

Program TV na 13 lipca 2020 (Poniedziałek)
14:05 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Adam wybiera się do Little Rock w stanie Arkansas. Odwiedza rodzinną farmą Jenningsa Osborne'a, by wydać grillową ucztę dla policjantów i strażaków z Little Rock. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.

Reklama
14:35 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Adam podróżuje do Baltimore w stanie Maryland. Odwiedza Chap's Charcoal Restaurant, w której podają najlepszą wołowinę z grilla, w tym kanapkę z grillowaną wołowiną, indykiem i wołowiną peklowaną w puszce. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.

Program TV na 14 lipca 2020 (Wtorek)
00:15 Człowiek kontra jedzenie, odc. 4 Logo Food Network
14:05 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Poszukiwanie najlepszego jedzonka w kraju zawiedzie Adama Richmana do Waszyngtonu. Pierwsze kroki Adam skieruje do Ben's Chili Bowl, by zamówić wyśmienite chili, z frytkami, burgerem lub legendarną wędzoną kiełbasą wołowo-wieprzową. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.

14:35 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Adam podróżuje do Detroit w stanie Michigan. Na początek odwiedza Slows Bar BQ, by spróbować najlepszych w mieście potraw z grilla. Potrójna kanapka z wieprzowiną to istna wieża z szynką, bekonem i gotowaną na wolnym ogniu wieprzowiną. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.

23:50 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network

Opis (streszczenie): W trakcie kulinarnej wyprawy w poszukiwaniu najlepszego jedzonka Adam Richman odwiedza Honolulu na Hawajach. Na początek zagląda do Helena's Hawaiian Foods, doskonałego miejsca na tradycyjną hawajską ucztę. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.

Program TV na 15 lipca 2020 (Środa)
00:20 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Adam Richman podróżuje do San Francisco w stanie Kalifornia. Pierwszy posiłek zje w Taqueria La Cumbre, której burrito wyróżnia się rozmiarem na tle większości meksykańskich restauracji. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.

14:05 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Adam przybywa do Filadelfii w stanie Pensylwania. Swoje pierwsze kroki kieruje na Reading Terminal Market, gdzie odwiedzi bar serwujący jedne z najlepszych w Filadelfii włoskich kanapek z pieczenią wieprzową. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.

14:35 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Adam Richman odwiedza Tucson w stanie Arizona, by w El Guero Canelo spałaszować hot doga zawiniętego w bekon z masą typowych dla południowego zachodu dodatków. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.

Reklama
Program TV na 16 lipca 2020 (Czwartek)
00:00 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Adam podróżuje do Springfield w stanie Illinois. W D'Arcy's Pint próbuje lokalnego przysmaku, zwanego "Podkową" - potężnej kanapki z frytkami, zanurzonej w stopionym serze. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.

00:30 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network
14:00 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Adam Richman udaje się do New Brunswick w stanie New Jersey, by zmierzyć się z wyzwaniem słynnej Tłustej Kanapki w lokalu Harold's New York Deli, który serwuje również potężne torty. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.

14:30 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Adam Richman podróżuje do Hartford w stanie Connecticut, mieście, które słynie z licznych barów z hot dogami. Odwiedza Woody's, by zamówić 30-cm hot doga z gotowaną na wolnym ogniu wieprzowiną, serem i sosem barbecue. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.

Program TV na 17 lipca 2020 (Piątek)
00:20 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network
21:15 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network
21:45 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network
Program TV na 18 lipca 2020 (Sobota)
22:20 Człowiek kontra jedzenie, odc. 4 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Casey Webb podróżuje do słonecznego Los Angeles, by spróbować fenomenalnego jedzenia, między innymi burrito zalewane sosem sześćset razy bardziej pikantnym niż papryczki jalapeno. Casey Webb podróżuje do słonecznego Los Angeles, by spróbować fenomenalnego jedzenia, między innymi burrito zalewane sosem sześćset razy bardziej pikantnym niż papryczki jalapeno.

22:50 Człowiek kontra jedzenie, odc. 4 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Casey Webb wyrusza do San Diego, gdzie zmierzy się z olbrzymim naleśnikiem podanym z bekonem, jajkami, kiełbaską oraz stekiem serwowanym z frytkami i szynką. Casey Webb wyrusza do San Diego, gdzie zmierzy się z olbrzymim naleśnikiem podanym z bekonem, jajkami, kiełbaską oraz stekiem serwowanym z frytkami i szynką.

Program TV na 20 lipca 2020 (Poniedziałek)
14:05 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Adam odwiedza San Diego w Kalifornii, gdzie nie brakuje barów serwujących najlepsze meksykańskie jedzenie w kraju. W Lucha Libre Gourmet Taco Shop zamówi niepowtarzalne burrito nadziewane frytkami, mięsem i rybą. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.

Reklama
14:35 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Adam podróżuje do Salt Lake City w stanie Utah, by w Crown Burgers spróbować pysznego podwójnego cheeseburgera z soczystym pastrami. Ten niepowtarzalny burger stał się najbardziej rozpoznawalną potrawą w mieście. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.

Program TV na 21 lipca 2020 (Wtorek)
00:15 Człowiek kontra jedzenie, odc. 4 Logo Food Network
14:05 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Adam wybiera się do Cleveland w stanie Ohio, gdzie odwiedza stoisko Steve's Gyros na miejscowym targu. Podają tam gyros z czterech kilogramów pysznie doprawionej jagnięciny i wołowiny. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.

14:35 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Adam Richman odwiedza Phoenix w stanie Arizona, gdzie czeka na niego mierzący 60 cm, w pełni napakowany hot dog. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.

23:50 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network
Program TV na 22 lipca 2020 (Środa)
00:20 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network
14:05 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Adam odwiedza miasto Boulder, by wstąpić do Beau Jo's Pizza na prawdziwą pizzę w stylu Kolorado. Puszyste ciasto i góra smakowitych dodatków sprawiają, że jest to pizza godna dużych wysokości. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.

14:35 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Adam Richman jest w San Juan w Puerto Rico, by poznać karaibskie smaki. Odwiedza Restaurante Raices, gdzie zamawia chuleta kan kan - potężny kotlet wieprzowy marynowany w karaibskich przyprawach i perfekcyjnie wysmażony w głębokim tłuszczu. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.

23:55 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network
Program TV na 23 lipca 2020 (Czwartek)
00:25 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network
14:00 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Adam Richman jest w Richmond w stanie Wirginia. Wpada do lokalu Buz and Ned's na najlepsze w mieście dania z grilla, by następnie odwiedzić Black Sheep, bar serwujący kanapki wielkie niczym okręty! Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.

14:30 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Adam Richman jest na Long Island w Nowym Jorku, gdzie zamówi ogromną porcję włoskiego jedzenia, potężny deser lodowy i weźmie udział w kulinarnym wyzwaniu w Port Royal Grille. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.

Reklama
Program TV na 24 lipca 2020 (Piątek)
00:20 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network
21:15 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network
21:45 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network
Program TV na 25 lipca 2020 (Sobota)
22:20 Człowiek kontra jedzenie, odc. 4 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Casey Web wybiera się do Pittsburgha na smaczne jedzenie. Spróbuje kanapki z mięsem i serem podanej z frytkami i sałatką colesław. Casey Web wybiera się do Pittsburgha na smaczne jedzenie. Spróbuje kanapki z mięsem i serem podanej z frytkami i sałatką colesław.

22:50 Człowiek kontra jedzenie, odc. 4 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Wyjątkowo pyszna misja sprowadza Casey Webba do Dayton Beach na Florydzie. To tu czeka na niego olbrzymia trzywarstwowa kanapka i hamburgery, teksańskie tosty i olbrzymie smaczne bułki. Wyjątkowo pyszna misja sprowadza Casey Webba do Dayton Beach na Florydzie. To tu czeka na niego olbrzymia trzywarstwowa kanapka i hamburgery, teksańskie tosty i olbrzymie smaczne bułki.

Program TV na 27 lipca 2020 (Poniedziałek)
14:05 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Adam Richman przyjechał do Oklahoma City, by zamówić prezydencki stek z kostką. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.

14:35 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Adam Richman jest w Kansas City w stanie Missouri, by zamówić grilla światowej klasy. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.

Program TV na 28 lipca 2020 (Wtorek)
00:15 Człowiek kontra jedzenie, odc. 4 Logo Food Network
14:05 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Adam odwiedza Indianapolis, by wziąć udział w konkursie wielkich i brzydkich burgerów. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.

14:35 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network

Opis (streszczenie): W poszukiwaniu pysznych potraw Adam dociera do słynnego Jersey Shore. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.

23:50 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network
Program TV na 29 lipca 2020 (Środa)
00:20 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network
14:05 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Adam Richman przyjechał do Syracuse w stanie Nowy Jork, by zjeść potrawy z grilla i frittatę. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.

14:35 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Adam odwiedza kraj latarnii morskich i homarów: Portland w stanie Maine. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.

23:50 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network
Program TV na 30 lipca 2020 (Czwartek)
00:20 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network
14:00 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Adam spieszy na randkę ze stekiem do knajpy Riverstone Grill w mieście Niagara Falls. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.

14:30 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Adam Richman odwiedza "Kraj wielkiego nieba", czyli zabytkową miejscowość Butte w stanie Montana. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.

Program TV na 31 lipca 2020 (Piątek)
00:20 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network
21:15 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network
21:45 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network
Program TV na 1 sierpnia 2020 (Sobota)
22:20 Człowiek kontra jedzenie, odc. 4 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Casey Webb odwiedza piękne miasto Boise w stanie Idaho, żeby zmierzyć się z sushi i niezwykle pikantną zupą o nazwie „Demon’s Delight”. Casey Webb odwiedza piękne miasto Boise w stanie Idaho, żeby zmierzyć się z sushi i niezwykle pikantną zupą o nazwie „Demon’s Delight”.

22:50 Człowiek kontra jedzenie, odc. 4 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Casey Webb odwiedza miasto Grand Rapids w stanie Michigan. Tam czeka na niego taca z trzema olbrzymimi kanapkami, grubo krojone frytki z cebulowymi krążkami i wielki gazowany napój. Casey Webb odwiedza miasto Grand Rapids w stanie Michigan. Tam czeka na niego taca z trzema olbrzymimi kanapkami, grubo krojone frytki z cebulowymi krążkami i wielki gazowany napój.

Program TV na 3 sierpnia 2020 (Poniedziałek)
14:05 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Adam jest w słonecznym Sacramento w Kalifornii, by poznać smaki Złotego Stanu. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.

14:35 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Adam Richman przyjechał do Des Moines w stanie Iowa po potrawy na poprawę nastroju serwowane na Środkowym Zachodzie. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.

Program TV na 4 sierpnia 2020 (Wtorek)
00:15 Człowiek kontra jedzenie, odc. 4 Logo Food Network
14:15 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Zobaczcie, jak Adam podejmuje wyzwanie związane z 2,5-kilogramowym burrito w barze Sweet P's BBQ w mieście Knoxville. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.

14:45 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Adam Richman podróżuje do Ann Arbor w stanie Michigan, ojczyźnie Michigan Wolverines. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.

23:50 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network
Program TV na 5 sierpnia 2020 (Środa)
00:20 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network
14:05 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Adam jako pierwszy poradził sobie ze stekiem Don Shula w 20 minut. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.

23:45 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network
Program TV na 6 sierpnia 2020 (Czwartek)
00:15 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network
13:50 Człowiek kontra jedzenie, odc. 1 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Adam odwiedza Memphis w stanie Tennessee, by skosztować strawy serwowanej w Gus's Fried Chicken i pochłaniać żeberka wieprzowe w słynnym Charlie Vergos' Rendezvous. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.

/ USA / serial
14:20 Człowiek kontra jedzenie, odc. 1 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Adam Richman podróżuje do miasta Columbus w stanie Ohio, by pochłaniać burgery, kiełbaski i największe kanapki w mieście. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.

Program TV na 7 sierpnia 2020 (Piątek)
00:20 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network
21:15 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network
21:45 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network
Program TV na 8 sierpnia 2020 (Sobota)
22:20 Człowiek kontra jedzenie, odc. 4 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Casey Webb wybiera się w podróż po Krainie Ozark, aby poradzić sobie z olbrzymim słodkim ciastkiem wielkością porównywanym do dwudziestu dwóch ciastek normalnej wielkości. Casey Webb wybiera się w podróż po Krainie Ozark, aby poradzić sobie z olbrzymim słodkim ciastkiem wielkością porównywanym do dwudziestu dwóch ciastek normalnej wielkości.

22:50 Człowiek kontra jedzenie, odc. 4 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Casey Webb ze swoją misją dociera do Tennessee. To tam czeka na niego wyzwanie i chrupiący kurczak w panierce zatopiony w pysznym sosie. Co wyjdzie z tego spotkania? Casey Webb ze swoją misją dociera do Tennessee. To tam czeka na niego wyzwanie i chrupiący kurczak w panierce zatopiony w pysznym sosie. Co wyjdzie z tego spotkania?

Program TV na 10 sierpnia 2020 (Poniedziałek)
14:05 Człowiek kontra jedzenie, odc. 1 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Adam odwiedza Round Rock Donuts w pobliżu Austin w Teksasie. Właściciel lokalu Dale Cohrs stworzył teksański pączek z dziurką w 1978 roku. Przysmak ten jest potężny, waży kilogram i ma średnicę długości 35 cm. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.

14:35 Człowiek kontra jedzenie, odc. 1 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Adam Richman odwiedza lokal Coyote Bluff w teksańskim mieście Amarillo, by rozprawić się z pikantnym "burgerem z piekła rodem". Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.

Program TV na 11 sierpnia 2020 (Wtorek)
00:15 Człowiek kontra jedzenie, odc. 4 Logo Food Network
14:15 Człowiek kontra jedzenie, odc. 1 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Adam odwiedza Wietrzne Miasto, by mieć okazję opychania się włoską wołowiną, kanapkami i pizzą pieczoną w głębokim naczyniu. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.

14:45 Człowiek kontra jedzenie, odc. 1 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Adam poszukuje przysmaków w Pittsburghu w stanie Pennsylvania, znajdując m.in. śniadaniowe burrito, stek według kwakrów i konkurs jedzenia pikantnych skrzydełek kurczaka. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.

23:50 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network
Program TV na 12 sierpnia 2020 (Środa)
00:20 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network
14:00 Człowiek kontra jedzenie, odc. 1 Logo Food Network

Opis (streszczenie): W Atlancie w stanie Georgia Adam odwiedza Chicken&Waffles, lokal założony przez muzyczne legendy - Rona Winansa i Gladys Knight w 1997 r. Następnie zajrzy do swojego ulubionego lokalu - The Vortex Bar and Grill. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.

14:30 Człowiek kontra jedzenie, odc. 1 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Adam Richman dociera do Nowego Jorku, by skosztować specjałów Katz's Delicatessen, a następnie odwiedzić Sylvia's Restaurant, serwującą słynnego pieczonego kurczaka z goframi. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.

23:45 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network
Program TV na 13 sierpnia 2020 (Czwartek)
00:15 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network
13:50 Człowiek kontra jedzenie, odc. 1 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Adam Richman przeżuwa potężne kanapki Ferdi z szynką, pieczoną wołowiną i specjalnym sosem z resztek pieczeni w Mother's Restaurant w Nowym Orleanie,. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.

14:20 Człowiek kontra jedzenie, odc. 1 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Adam Richman zatrzymuje się w Portland w stanie Oregon, gdzie odwiedza Stepping Stone Cafe, lokal słynący z serwowanych tu śniadań, w tym ogromnych, 30-cm naleśników. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.

Program TV na 14 sierpnia 2020 (Piątek)
00:20 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network
21:15 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network
21:45 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network
Program TV na 15 sierpnia 2020 (Sobota)
22:20 Człowiek kontra jedzenie, odc. 3 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Szukając pysznych dań, Casey Webb dotarł do Milwaukee. Mają tam gigantyczne precle i krwawą Mery, przybraną całym obiadem, a także olbrzymią kanapkę z wołowiną, której będzie chciał podołać Casey. Szukając pysznych dań, Casey Webb dotarł do Milwaukee. Mają tam gigantyczne precle i krwawą Mery, przybraną całym obiadem, a także olbrzymią kanapkę z wołowiną, której będzie chciał podołać Casey.

/ Wielka Brytania / program
22:50 Człowiek kontra jedzenie, odc. 3 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Przed Casey'em nowojorskie wyzwanie o nazwie "wybierz swoją truciznę". Na co się zdecyduje? Czterolitrowy koktajl, czterokilogramową kanapkę, czy sześć bardzo ostrych skrzydełek? Spośród 322 śmiałków, tylko 21 udało się sprostać temu zadaniu. Jak poradzi sobie Casey?

Program TV na 17 sierpnia 2020 (Poniedziałek)
14:05 Człowiek kontra jedzenie, odc. 1 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Adam Richman odwiedza Seattle, by w lokalu Red Mill Burgers skosztować najlepszych w kraju krążków cebulowych. Następnie odwiedzi The Crab Pot, by spałaszować ogromną porcję owoców morza. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.

14:35 Człowiek kontra jedzenie, odc. 1 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Adam Richman udaje się do St Louis, by w Crown Candy Kitchen zmierzyć się z najzimniejszym jak dotąd wyzwaniem: ponad 3 litrami koktajlu lodowo-mlecznego. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.

Program TV na 18 sierpnia 2020 (Wtorek)
00:15 Człowiek kontra jedzenie, odc. 3 Logo Food Network
14:15 Człowiek kontra jedzenie, odc. 1 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Adam przebywa w słonecznym Los Angeles, gdzie skosztuje słynnej kanapki z sosem francuskim w lokalu Phillipe's. Następnie odwiedzi El Tepeyac, mekkę miłośników kuchni meksykańskiej, gdzie stanie twarzą w twarz z 2,5 kg burrito. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.

14:45 Człowiek kontra jedzenie, odc. 1 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Adam Richman jest w San Jose w Kalifornii, gdzie odwiedzi Henry's World Famous Hi-Life, by spróbować steków i innych potraw z grilla, przyrządzanych tu od blisko 50 lat. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.

23:55 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network
Program TV na 19 sierpnia 2020 (Środa)
00:25 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network
14:00 Człowiek kontra jedzenie, odc. 1 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Adam odwiedza Denver, by spróbować najlepszych burgerów w Duffy's Cherry Cricket i zajrzeć do najstarszej restauracji w Denver - Buckhorn Exchange, w której menu znajdzie grzechotnika, a nawet strusia. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.

14:30 Człowiek kontra jedzenie, odc. 1 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Adam odwiedza Raleigh, Durham i Chapel Hill w Karolinie Północnej. W Roast Grill spróbuje pobić tutejszy rekord, jedząc 17 hot dogów z musztardą i domowej roboty sosem chili. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.

23:50 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network
Program TV na 20 sierpnia 2020 (Czwartek)
00:20 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network
14:10 Człowiek kontra jedzenie, odc. 1 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Adam podróżuje do Minneapolis w poszukiwaniu Juicy Lucy, burgera nadziewanego serem. Następnie będzie pałaszował pieczone prosię w towarzystwie specjalnego gościa programu. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.

Program TV na 21 sierpnia 2020 (Piątek)
00:20 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network
21:15 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network
21:45 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network
Program TV na 22 sierpnia 2020 (Sobota)
22:20 Człowiek kontra jedzenie, odc. 3 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Casey Webb kieruje się do Charleston w Karolinie Południowej, by wziąć udział w kolejnym wyzwaniu. Tym razem stanie w jedzeniowym pojedynku o nazwie "pogromca pasków", w którym spróbuje zjeść kilogramowego burgera, kilogram nachosów, ogromną liczbę tostów i wypić koktajl mleczny w 20 minut. Casey Webb kieruje się do Charleston w Karolinie Południowej, by wziąć udział w kolejnym wyzwaniu. Tym razem stanie w jedzeniowym pojedynku o nazwie "pogromca pasków", w którym spróbuje zjeść kilogramowego burgera, kilogram nachosów, ogromną liczbę tostów i wypić koktajl mleczny w 20 minut.

22:50 Człowiek kontra jedzenie, odc. 3 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Casey podejmie hot-dogowe wyzwanie w nowojorskiej knajpie Sleepy Hollow. Ma 30 minut na zjedzenie 12 napakowanych bułek z parówką. Czy zwycięży w tym pojedynku? Casey podejmie hot-dogowe wyzwanie w nowojorskiej knajpie Sleepy Hollow. Ma 30 minut na zjedzenie 12 napakowanych bułek z parówką. Czy zwycięży w tym pojedynku?

Program TV na 25 sierpnia 2020 (Wtorek)
00:15 Człowiek kontra jedzenie, odc. 3 Logo Food Network
14:45 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Adam przebywa w mieście Sarasota na Florydzie, by korzystać z plaż, pływać łódkami i objadać się smażonymi w piwie hot dogami w urządzonym w angielskim stylu lokalu The Old Salty Dog. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.

23:50 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network
Program TV na 26 sierpnia 2020 (Środa)
00:20 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network
14:05 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Adam jest w Las Vegas, którego oferta kulinarna nie ogranicza się wcale do rzęsiście oświetlonych restauracji przy bulwarze "The Strip". Na początek Adam odwiedzi Hash House A Go Go, gdzie śniadanie podaje się w potężnych porcjach. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.

14:35 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Adam powraca do Durham w Północnej Karolinie, by znów posmakować rywalizacji, najlepszych burgerów i potraw z grilla. Najpierw zajrzy do Backyard BBQ Pit, jedynego lokalu z otwartym grillem, serwującym niepowtarzalne żeberka i sosy. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.

23:50 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network
Program TV na 27 sierpnia 2020 (Czwartek)
00:20 Człowiek kontra jedzenie, odc. 1 Logo Food Network
14:10 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Wiedziony głodem Adam Richman podróżuje do Charlestone w Południowej Karolinie. Na początek odwiedzi Bowen's Island, by zamówić słynne ostrygi gotowane na parze, podawane w potężnych porcjach za pomocą szufli. Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami.

14:40 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network
Program TV na 28 sierpnia 2020 (Piątek)
00:20 Człowiek kontra jedzenie, odc. 1 Logo Food Network
21:15 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network
21:45 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network
Program TV na 29 sierpnia 2020 (Sobota)
22:20 Człowiek kontra jedzenie, odc. 3 Logo Food Network

Opis (streszczenie): W Houston w Teksasie Casey Webb podejmie burgerowe wyzwanie. Podda wielkiej próbie swoje kubki smakowe, jedząc burgera z jednym z najostrzejszych sosów chili na świecie. Czy uda mu się przejść do historii i przezwyciężyć ognisty sos? W Houston w Teksasie Casey Webb podejmie burgerowe wyzwanie. Podda wielkiej próbie swoje kubki smakowe, jedząc burgera z jednym z najostrzejszych sosów chili na świecie. Czy uda mu się przejść do historii i przezwyciężyć ognisty sos?

22:50 Człowiek kontra jedzenie, odc. 3 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Casey Webb udaje się do Nowego Orleanu, by zmierzyć się z luizjańską kanapką z wołowiną i owocami morza. Spróbuje też podołać ogromnemu dwukilogramowemu deserowi z ośmioma gałkami lodów, bitą śmietaną i całą masą dodatków. Casey Webb udaje się do Nowego Orleanu, by zmierzyć się z luizjańską kanapką z wołowiną i owocami morza. Spróbuje też podołać ogromnemu dwukilogramowemu deserowi z ośmioma gałkami lodów, bitą śmietaną i całą masą dodatków.

Program TV na 31 sierpnia 2020 (Poniedziałek)
14:05 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network
14:35 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network
Program TV na 1 września 2020 (Wtorek)
00:15 Człowiek kontra jedzenie, odc. 3 Logo Food Network
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Człowiek kontra jedzenie. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Człowiek kontra jedzenie w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Człowiek kontra jedzenie.

Poprzednie emisje Człowiek kontra jedzenie w telewizji

Emisja Człowiek kontra jedzenie miała miejsce:

2020-07-09 00:30 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network
2020-07-09 00:00 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network
2020-07-08 14:35 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network
2020-07-08 14:05 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network
2020-07-08 00:20 Człowiek kontra jedzenie, odc. 2 Logo Food Network

Człowiek kontra jedzenie gdzie obejrzeć?

Człowiek kontra jedzenie można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: Food Network

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry