Reklama

Detektyw do zadań specjalnych godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Detektyw do zadań specjalnych

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Detektyw do zadań specjalnych będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2018-10-22

04:40 Detektyw do zadań specjalnych: Wścibska sąsiadka Logo ID
Opis (streszczenie): Wścibska sąsiadka myślała, że w zaginięcie Karen zamieszany jest jej chłopak. Cała prawda wyszła na jaw, gdy sprawą zajął się detektyw Brian Wolfe.

2018-10-23

04:40 Detektyw do zadań specjalnych: Zauroczony nauczycielką Logo ID
Opis (streszczenie): Zatroskana matka podejrzewa, że jej syn wdał się w romans ze zmysłową nauczycielką. Chcąc poznać prawdę, prosi o pomoc do prywatnego detektywa.

2018-10-24

04:40 Detektyw do zadań specjalnych: Oczy szeroko zamknięte Logo ID
Opis (streszczenie): Żona podejrzewa męża o romans i zwraca się o pomoc do Briana Wolfe'a, żeby dowiedział się prawdy.
Reklama

2018-10-25

04:40 Detektyw do zadań specjalnych: Szatan Logo ID
Opis (streszczenie): Mężczyzna zaręczył się z kobietą, którą poznał na sesjach Anonimowych Alkoholików. Wkrótce jej zachowanie zmienia się do tego stopnia, że postanawia zwrócić się o pomoc Wolfe'a.

2018-10-26

04:40 Detektyw do zadań specjalnych: Tajniacy Logo ID
Opis (streszczenie): Prywatny detektyw Brian Wolfe i jego partner Perez prowadzą tajną operację w luksusowym kurorcie. Na celownik biorą złodzieja okradającego bogatych klientów.

2018-10-27

04:40 Detektyw do zadań specjalnych: Zakupoholiczka Logo ID
Opis (streszczenie): Gdy na wyciągu z karty pojawia się ogromna liczba niewyjaśnionych transakcji, mąż zaczyna podejrzewać, że żona znów popadła w zakupoholizm. Zatrudnia więc detektywa Wolfe'a.
06:00 Detektyw do zadań specjalnych: Wszystko zostaje w rodzinie Logo ID
Opis (streszczenie): Młoda żona podejrzewa, że jej dużo starszy mąż zamienił ją na nowszy model. Prywatny detektyw Wolfe odkrywa prawdę i rozwiązuje sprawę.

2018-10-28

04:40 Detektyw do zadań specjalnych: Zaginione dziewczynki Logo ID
Opis (streszczenie): Zaniepokojony ojciec obawia się najgorszego po tym, jak jego córki nie wróciły do domu, a policja ciągle nie może ich odnaleźć. Detektyw Wolfe odkrywa prawdę.
06:00 Detektyw do zadań specjalnych: Szlakiem organów Logo ID
Opis (streszczenie): Detektyw Wolfe nabiera podejrzeń, gdy mężczyzna nie chce zgłosić kradzieży swojego samochodu. Czy śledczy znajdzie pojazd i odkryje, co jest przyczyną oporu?

2018-10-29

04:40 Detektyw do zadań specjalnych: Wszystko zostaje w rodzinie Logo ID

2018-10-30

04:40 Detektyw do zadań specjalnych: Szlakiem organów Logo ID

2018-10-31

04:40 Detektyw do zadań specjalnych: Kosztowna randka Logo ID
Opis (streszczenie): Po upojnej nocy dziewczyna jest szantażowana — musi zapłacić wysoki okup, aby jej nagie zdjęcia nie znalazły się w Internecie.

2018-11-01

04:40 Detektyw do zadań specjalnych: Tresowany błazen Premiera Logo ID
Opis (streszczenie): Na zlecenie małżeństwa o niecodziennych zainteresowaniach detektyw Wolfe prowadzi śledztwo w sprawie kradzieży. Dociera do dziwacznego świata ekstremalnego „błaznowania".

2018-11-02

04:40 Detektyw do zadań specjalnych: Nie do końca książę z bajki Premiera Logo ID
Opis (streszczenie): Kobieta bierze ślub z internetową miłością zaledwie cztery dni po pierwszym spotkaniu w realu. Nowy mąż okazuje się zupełnie innym człowiekiem, niż ten którego znała z internetu.

2018-11-03

04:40 Detektyw do zadań specjalnych: Zasady w narzeczeństwie Logo ID
Opis (streszczenie): Kobieta znajduje rachunek za najszyjnik, którego nigdy nie otrzymała. Martwi się, że jej narzeczony prowadzi podejrzane interesy. Czy Wolfe dotrze do źródła tej zagadki?
Reklama

2018-11-04

04:40 Detektyw do zadań specjalnych: Sieć zła Logo ID
Opis (streszczenie): Żona weterana wojennego podejrzewa męża o romans. Śledztwo Briana Wolfe'a rzuca mężczyznę w siatkę pewnych mrocznych powiązań.

2018-11-05

04:40 Detektyw do zadań specjalnych: Gdzie jest moja siostra? Logo ID
Opis (streszczenie): Zmartwiony brat zwraca się do Wolfe'a o pomoc. Nie może odnaleźć swej zaginionej siostry. Podczas poszukiwań detektyw odkrywa, dlaczego kobieta zdecydowała się ukryć.

2018-11-06

04:40 Detektyw do zadań specjalnych: Diabelskie nasienie Logo ID
Opis (streszczenie): Kobieta marzy o dziecku i wybiera niekonwencjonalną metodę zajścia w ciążę. Czy padła ofiarą oszustwa? Podczas śledztwa Wolfa trafia do dziwnego, nieznanego mu półświatka.

2018-11-07

04:40 Detektyw do zadań specjalnych: Zapach kobiety Logo ID
Opis (streszczenie): Kobieta podejrzewa, że jej mąż ją zdradza. Kiedy Wolf bliżej przygląda się życiu niewiernego małżonka, odkrywa, że nic nie jest takie, jakie się wydaje. Czy pozory naprawdę mylą?

2018-11-08

04:40 Detektyw do zadań specjalnych: Prześladowca Logo ID
Opis (streszczenie): Kobieta odkrywa, że ktoś ją śledzi i boi się o życie. Wolfe jak najszybciej musi ustalić prawdę, aby ukrócić cierpienia kobiety zanim sytuacja wymyknie się spod kontroli.
16:00 Detektyw do zadań specjalnych: (Nie)wierny małżonek Logo ID
Opis (streszczenie): Brittany podejrzewa, że jej mąż Todd ma romans z jej najlepszą przyjaciółką Francescą. Wynajmuje prywatnego detektywa, aby go śledził i zebrał dowody. Czego dowie się kobieta?
16:30 Detektyw do zadań specjalnych: Idź za tropem Logo ID
Opis (streszczenie): Sandra podejrzewa Jacka o zdradę, chociaż uważa go za idealnego partnera. Niespodziewany zwrot wydarzeń sprawia jednak, że nawet Wolfe zmienia zdanie o chłopaku.

2018-11-09

04:40 Detektyw do zadań specjalnych: Ukryte zasoby Logo ID
Opis (streszczenie): Małżeństwo jest w trakcie rozwodu. Kobieta twierdzi, że jej mąż zataił majątek. Kiedy Wolf próbuje dociec prawdy, odkrywa, że mężczyzna ukrywa coś więcej niż tylko pieniądze.
16:00 Detektyw do zadań specjalnych: Jestem kobietą Logo ID
Opis (streszczenie): Jeff nigdy przedtem nie miał tak namiętnej dziewczyny, jak Mandy. Kobieta nagle przestaje pozwalać mu na pieszczoty. Czy nadal zależy jej na Jeffie. A może chodzi o jego pieniądze?
16:30 Detektyw do zadań specjalnych: Poznasz przystojnego kłamcę Logo ID
Opis (streszczenie): Zora jest jasnowidzką. Nic się przed nią nie ukryje. By sprawdzić, czy jej wizja o zdradach męża była prawdziwa, kobieta zwraca się o pomoc do detektywa Wolfe'a.

2018-11-10

04:40 Detektyw do zadań specjalnych: Żywy trup Logo ID
Opis (streszczenie): Mąż próbuje ustalić przyczyny przypadkowej śmierci żony. Wolf prowadzi śledztwo, ale im więcej wie, tym sprawy się komplikują, a prawda jest dużo gorsza, niż przypuszczał mąż.

2018-11-11

04:40 Detektyw do zadań specjalnych: Naoczny świadek morderstwa Logo ID
Opis (streszczenie): Bezdomna kobieta z problemami psychicznymi nagle znika i jej siostra obawia się najgorszego. Wolf prowadzi poszukiwania zaginionej, ale czy uda mu się odnaleźć ją żywą?

2018-11-12

04:40 Detektyw do zadań specjalnych: Śmiertelna trucizna Logo ID
Opis (streszczenie): Chora kobieta podejrzewa, że mąż ją zdradza. Podczas swoich działań Wolfe odkrywa sekret, który naraża jego klientkę na bardzo poważne niebezpieczeństwo.
16:00 Detektyw do zadań specjalnych: Przeprowadzenie transakcji Logo ID
Opis (streszczenie): Sara podejrzewa, że Brent sypia z Lindsay, która pracuje w agencji nieruchomości. Podczas śledztwa, Wolfe ponownie przekonuje się, że niektórzy ludzie nie cofną się przed niczym.
16:30 Detektyw do zadań specjalnych: Czarny wdowiec Logo ID
Opis (streszczenie): Tracy jest wdowcem chorującym na chłoniaka 4 stopnia. Zawiera znajomość z mężczyzną również chorym na nowotwór. Czy może mu zaufać?
Reklama

2018-11-13

04:40 Detektyw do zadań specjalnych: Mama mia Logo ID
Opis (streszczenie): Kobieta odkrywa, że była adoptowana. Prosi więc Wolfe'a o znalezienie jej biologicznej matki. Jednak prawda okazuje się być zbyt szokująca dla kobiety.
16:00 Detektyw do zadań specjalnych: Zaufaj sąsiadowi Logo ID
Opis (streszczenie): Steve'a i jego żonę Nicole czeka smutne Boże Narodzenie. Elektryk o imieniu Bill miał naprawić im oświetlenie, lecz się nie zjawił. Dlaczego?
16:30 Detektyw do zadań specjalnych: Ta druga Logo ID
Opis (streszczenie): Debbie jest grubo po trzydziestce i marzy o macierzyństwie. Tymczasem jej mąż Hal coraz rzadziej bywa w domu. Kobieta podejrzewa, że ją zdradza. Wynajmuje Wolfe'a, by to sprawdzić.

2018-11-14

04:40 Detektyw do zadań specjalnych: Jak przez lupę Logo ID
Opis (streszczenie): Nauczyciel prosi Wolfe'a, by sprawdził, kto go prześladuje. Wkrótce detektyw dowiaduje się, że mężczyźnie i jego rodzinie zagraża coś więcej niż tylko wygłupy licealistów.
16:00 Detektyw do zadań specjalnych: Tak, tak Logo ID
Opis (streszczenie): Mąż Amy pracuje jako komiwojażer. Gdy Patrick przedłuża podróż służbową, żona zaczyna podejrzewać go o zdradę. Czy Wolfe dowie się prawdy?
16:30 Detektyw do zadań specjalnych: Przegrana miłość Logo ID
Opis (streszczenie): Morty i Elaine są zamożnym małżeństwem, mieszkającym w Beverly Hills. Elaine martwi się, że Morty wpadł w hazard. Czy Wolfe potwierdzi jej podejrzenia?

2018-11-15

04:40 Detektyw do zadań specjalnych: Niegrzeczny profesor Logo ID
Opis (streszczenie): Za skok w bok profesor płaci wysoką cenę. Szantażysta grozi, że ujawni prawdę o seksualnej przygodzie. Czy Wolfe znajdzie przestępcę, zanim profesor straci pracę i małżeństwo?
16:00 Detektyw do zadań specjalnych: Papierowy trop Logo ID
Opis (streszczenie): Devin jest właścicielem niewielkiej firmy drukarskiej. Podejrzewa, że jeden z jego pracowników kradnie drogie artykuły biurowe. Czy Wolfe przyłapie sprawcę na gorącym uczynku?
16:30 Detektyw do zadań specjalnych: Wścibska sąsiadka Logo ID

2018-11-16

04:40 Detektyw do zadań specjalnych: Smutny chłopiec Logo ID
Opis (streszczenie): Pewna kobieta zleca Wolfe'owi poszukiwania nastoletniego syna. Poznając jego przeszłość, Wolfe i McCarthy zdają sobie sprawę, że chłopak może zrobić krzywdę sobie — lub innym.
16:00 Detektyw do zadań specjalnych: Zauroczony nauczycielką Logo ID
16:30 Detektyw do zadań specjalnych: Szatan Logo ID

2018-11-17

04:40 Detektyw do zadań specjalnych: Przybrana córka Logo ID
Opis (streszczenie): Rodzice zastępczy zwracają się o pomoc do Wolfe'a, kiedy jedno z ich dzieci znika. Podczas poszukiwań zaginionej dziewczyny, Wolfe trafia do przestępczego półświatka w mieście.

2018-11-18

04:40 Detektyw do zadań specjalnych: To nie jest kraj dla starych kobiet Logo ID
Opis (streszczenie): Do Wolfe'a zgłasza się kobieta, którą niepokoi nowy mąż jej matki. Śledztwo w sprawie tajemniczego mężczyzny ujawni prawdę, która będzie wstrząsem dla całej rodziny.

2018-11-19

16:00 Detektyw do zadań specjalnych: Tajniacy Logo ID
16:30 Detektyw do zadań specjalnych: Zakupoholiczka Logo ID

2018-11-20

16:00 Detektyw do zadań specjalnych: Zaginione dziewczynki Logo ID
16:30 Detektyw do zadań specjalnych: Wszystko zostaje w rodzinie Logo ID

2018-11-21

16:00 Detektyw do zadań specjalnych: Szlakiem organów Logo ID
16:30 Detektyw do zadań specjalnych: Przebierańcy i błazny Logo ID
Opis (streszczenie): Detektyw Wolfe bada sprawę włamania u pary o nietypowych zainteresowaniach. Śledztwo prowadzi do dziwacznego świata klaunów.

2018-11-22

16:00 Detektyw do zadań specjalnych: Książę nie z bajki Logo ID
Opis (streszczenie): Cztery dni po spotkaniu kobieta i jej długoletnia internetowa miłość biorą ślub. Jednak jej nowy mąż może nie być księciem z bajki, za którego się podawał.
16:30 Detektyw do zadań specjalnych: Zasady w narzeczeństwie Logo ID

2018-11-23

16:00 Detektyw do zadań specjalnych: Sieć zła Logo ID
16:30 Detektyw do zadań specjalnych: Gdzie jest moja siostra? Logo ID

2018-11-26

16:00 Detektyw do zadań specjalnych: Diabelskie nasienie Logo ID
16:30 Detektyw do zadań specjalnych: Zapach kobiety Logo ID

2018-11-27

16:00 Detektyw do zadań specjalnych: Prześladowca Logo ID
16:30 Detektyw do zadań specjalnych: Ukryte zasoby Logo ID

2018-11-28

16:00 Detektyw do zadań specjalnych: Żywy trup Logo ID
16:30 Detektyw do zadań specjalnych: Naoczny świadek morderstwa Logo ID

2018-11-29

16:00 Detektyw do zadań specjalnych: Śmiertelna trucizna Logo ID
16:30 Detektyw do zadań specjalnych: Mama mia Logo ID

2018-11-30

16:00 Detektyw do zadań specjalnych: Jak przez lupę Logo ID
16:30 Detektyw do zadań specjalnych: Niegrzeczny profesor Logo ID
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Detektyw do zadań specjalnych. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Detektyw do zadań specjalnych w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Detektyw do zadań specjalnych.

Emisja w stacjach

Detektyw do zadań specjalnych można obejrzeć w:

Emisje w: ID

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info