Reklama

Diagnoza godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć, opisy odcinków, streszczenia

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Diagnoza będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2018-10-21

12:25 Diagnoza, sez. 3, odc. 7/13 Logo TVN
Opis odcinka (streszczenie): Odłączenie Langera od respiratora, zostaje zakwalifikowane jako zabójstwo. Wszyscy są wstrząśnięci. Prokurator Wilecki prowadzi śledztwo w szpitalu, mające ustalić kto odłączył Karola od urządzenia. Początkowo wszyscy myślą, że to Maria Kaleta. Jednak Bogna wskazuje na Annę, jako tę, która ostatnia była u Langera...W toku prowadzonych czynności coraz więcej poszlak wskazuje na Leśniewską... Michał przyjmuje w przychodni pacjenta, którego ukąsił kleszcz. Udziela rutynowej porady. Zupełnie nie przywiązuje do tego wagi. Jednak Tomasz prosi brata by nie bagatelizował takich sytuacji. Mówi mu o zaskakujących przypadkach, kiedy niezwykle trudne do zdiagnozowania choroby okazywały się boreliozą. Wolski zaczyna interesować się tematem... Wanda i Gerard stawiają się w sądzie na pierwszą rozprawę rozwodową. Obojgu jest bardzo ciężko. Artman spotyka się z Sylwią Makusz i jej córką, które przyjechały do sąsiednich Katowic na konsultację lekarską, zorganizowaną przez Jana. Sylwia jest ogromnie wdzięczna Artmanowi za pomoc w zdiagnozowaniu Kasi. Nie ma pojęcia jaką tajemnicę skrywa Jan i co stoi za jego życzliwością... Sadzik dzwoni do Wandy, chce sprawdzić jak czuje się po pierwszej rozprawie rozwodowej. Jureczko nie odbiera. Zaniepokojony Piotr jedzie do Wandy aby upewnić się czy wszystko jest w porządku. Marta w końcu daje się zaprosić prokuratorowi na kolację. Podczas spotkania próbuje wyciągnąć informacje dotyczące śledztwa w sprawie śmierci Langera. Wilecki jest rozczarowany - ma wrażenie, że Marta potraktowała go instrumentalnie. Anna zostaje zatrzymana w związku z podejrzeniem spowodowania śmierci Langera.
/ Polska / serial

2018-10-23

21:30 Diagnoza, sez. 3, odc. 8/13 Logo TVN
Opis odcinka (streszczenie): Anna jest przesłuchiwana na komisariacie, jako główna podejrzana o zabójstwo Langera. Michał chce przyjrzeć się dokładniej pierwszemu przypadkowi nielegalnego przeszczepiania, z jakim się zetknęli z Anną. Wraca więc do sprawy pacjenta bez fragmentu wątroby, Jerzego Matczaka. Wolski jedzie do jego żony, dostaje od niej notes z numerami telefonów. Wśród nich Michał znajduje pewien tajemniczy kontakt... Dzwoni i umawia się na spotkanie z nieznajomym mężczyzną... Artman opiekuje się dziećmi. Musi udawać, że z Anną jest wszystko w porządku, niebawem wróci do domu i na pewno zdąży na przedstawienie Marcela. Chłopcu bardzo na tym zależy. W szpitalu pojawia się Sylwia Makusz z córką. Gdy Bogna słyszy ich nazwisko, jest przerażona. Tymczasem Sylwia i Kasia spotykają Artmana przed szpitalem. Sylwia informuje go, że musi zrezygnować z badań córki, ponieważ w okolicach Gdańska, w lesie, znaleziono ciało – to może być jej zaginiony przed laty, mąż. Artman jest w szoku. Po ataku paniki, bierze się jednak w garść i proponuje Sylwii oraz jej córce, że zawiezie je do Gdańska. Znajomość Marty i prokuratora Wileckiego rozwija się. Idą na kolację do restauracji i choć Marta dobrze się czuje w towarzystwie Pawła, to nie może udawać, że nie martwi się o Annę. Pyta o nią Wileckiego, Pawłowi bardzo się to nie podoba... Anna zostaje wypuszczona z aresztu, prokurator nie ma podstaw, by postawić jej zarzuty. Jednak pod komisariatem nikt na nią nie czeka, a Michał nie odbiera telefonów. Anna natychmiast jedzie do przedszkola. Tam dowiaduje się, że Marcel nie wystąpił w przedstawieniu, rozżalony nieobecnością rodziców.
/ Polska / serial

2018-10-30

21:30 Diagnoza, sez. 3, odc. 9/13 Logo TVN
Polska / serial
Reklama

2018-11-01

13:00 Diagnoza, sez. 3, odc. 8/13 Logo TVN
Polska / serial
13:55 Diagnoza, sez. 3, odc. 9/13 Logo TVN
Opis odcinka (streszczenie): Artman jedzie z Sylwią Makusz do komisariatu w Redłowie, w związku z koniecznością identyfikacji odnalezionych w lesie zwłok. Okazuje się, że nie jest to ciało jej męża. Gdy Sylwia składa dodatkowe zeznania, Artman rozmawia z policjantem i wyciąga od niego informacje o tajemniczym zaginięciu Wojtka Makusza. W willi na przedmieściach, która stanowi siedzibę podziemia transplantacyjnego, Michał, jako potencjalny dawca, zostaje poddany badaniom. Ich wyniki są dobre, Michał zgadza się więc na oddanie nerki. Dostaje pierwszą ratę umówionej sumy i ostrzeżenie aby być dyskretnym. Anna, zaniepokojona długą nieobecnością Wolskiego, zaczyna go szukać. Artman zawozi Makusz do jej domu na wsi. Sylwia, po zaginięciu męża, rzadko tu zagląda. Teraz chce tylko odebrać pocztę, zabrać jakieś drobiazgi. Artman wszędzie widzi pamiątki po mężczyźnie, którego przed laty potrącił. Nie jest w stanie tego znieść... Gdy wraca do Rybnika, przed jego domem czeka Bogna. Żąda by zerwał wszelkie kontakty z Sylwią. Olga kłóci się z Agnieszką. Agnieszka zarzuca Bujak, że ta nie traktuje ich związku poważnie. Na SOR zostaje przywieziona siostra zakonna z ostrym bólem brzucha. Kalina, jako lekarz dyżurny, przejmuje pacjentkę. Ku zaskoczeniu wszystkich okazuje się, że siostra zna dobrze Wysocką. Kalina razem z nią jest w zakonnym nowicjacie! Olga zaczepia Agnieszkę przed szpitalem. Agnieszka jest przekonana, że rozmowa będzie dalszym ciągiem ich wzajemnych pretensji. Nieoczekiwanie Bujak wręcza partnerce bilety na lot do Holandii. Chce żeby wzięły tam ślub. Agnieszka jest bardzo zaskoczona. Anna w końcu spotyka Michała. Ten opowiada jej o wizycie w tajnej klinice. Postanawiają powiadomić o wszystkim prokuratora Wileckiego...
/ Polska / serial

2018-11-06

21:30 Diagnoza, sez. 3, odc. 10/13 Logo TVN
Polska / serial

2018-11-11

12:05 Diagnoza, sez. 3, odc. 10/13 Logo TVN
Polska / serial

2018-11-13

21:30 Diagnoza, sez. 3, odc. 11/13 Logo TVN
Polska / serial

2018-11-18

12:00 Diagnoza, sez. 3, odc. 11/13 Logo TVN
Polska / serial

2018-11-20

21:30 Diagnoza, sez. 3, odc. 12/13 Logo TVN
Polska / serial

2018-11-25

12:10 Diagnoza, sez. 3, odc. 12/13 Logo TVN
Polska / serial

2018-11-27

21:30 Diagnoza, sez. 3, odc. 13 Logo TVN
Polska / serial
Diagnoza można zobaczyć online w:

HBO GO

Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Diagnoza. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Diagnoza w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Diagnoza.
W zestawieniu planu emisji można znaleźć opisy odcinków Diagnoza. W opisach odcinków mogą znaleźc się informacje na temat tego co się wydarzy lub się wydarzyło. Jeśli w ramówce zaplanowane są odcinki premierowe umieszczone na stronie opisy pozwolą znaleźć odpowiedź na pytanie Diagnoza, co się wydarzy w następny odcinku?. Streszczenia odcinków pozwalają na poznanie tego co się wydarzyło oraz wydarzy.

Poprzednie emisje Diagnoza

Emisja Diagnoza miała miejsce:

2018-10-16, 21:30 Diagnoza, sez. 3, odc. 7/13 Logo TVN
Polska / serial
2018-10-14, 12:30 Diagnoza, sez. 3, odc. 6/13 Logo TVN
Opis odcinka (streszczenie): Maria opiekuje się nieprzytomnym Langerem. Anna uświadamia jej, że zapis EEG wskazuje na śmierć mózgową. Wydaje się, że Kaleta nie przyjmuje tego do wiadomości. Podczas odprawy Anna zdaje relację ze stanu Langera. Proponuje zwołanie konsylium. Artman, który miał przeprowadzić wspólnie z Anną prezentację, zostaje nagle wezwany do Katowic w sprawie konsultacji. Bogna decyduje, że zastąpi go podczas pokazu. Leśniewskiej cala sytuacja wydaje się podejrzana. Prosi więc Michała by ten śledził Jana w drodze do Katowic. Wolski jedzie za Artmanem... Do Marty Artman dzwoni, poznany na przyszpitalnym parkingu, prokurator. Ma dla niej propozycję. Chce by Marta wzięła udział jako biegły w przesłuchaniu podejrzanej. Marta zgadza się. Kalina zaprasza Kacpra na koleżeński lunch. Pielęgniarka z kliniki w Gdańsku informuje Bognę, że kilka dni temu odwiedziła ich Anna i pytała o feralną operację sprzed lat, podczas której wycięła zdrową nerkę. Artman nie kryje swojego niepokoju. Bogna przekonuje go, że panuje nad sytuacją. Do Jana dzwoni Sylwia Makusz. Dziękuje mu za pomoc w zdiagnozowaniu choroby córeczki. Jej telefon sprawia, że do Artmana wracają koszmarne wspomnienia... Podczas nocnego dyżuru, pielęgniarka zostaje wywołana z pokoju Langera przez ochronę – w jej samochodzie włączył się alarm. Kiedy wraca, zauważa, że aparatura podtrzymująca życie Karola jest wyłączona...
Polska / serial
2018-10-09, 21:30 Diagnoza, sez. 3, odc. 6/13 Logo TVN
Polska / serial
Reklama
2018-10-07, 12:25 Diagnoza, sez. 3, odc. 5/13 Logo TVN
Opis odcinka (streszczenie): Gdy Artman bada pacjenta VIP dowiaduje się, że była u niego również dr Leśniewska. Zaalarmowany idzie z tym do Bogny, sugerując przeniesienie byłego ministra. Mróz szybko organizuje miejsce dla VIPa w stacji dializ w Katowicach. Kiedy Langer usiłuje pogodzić się z myślą, że będzie musiał żyć z jedną sprawną ręką, Maria przynosi mu kolejną druzgocącą informację. Nieusunięty podczas operacji fragment kości może się przemieścić i pogłębić paraliż, a to oznacza całkowitą niesprawność Langera. Karol nie okazuje po sobie, że te wieści są dla niego jak wyrok śmierci... Anna i Michał przyjeżdżają do Gdańska by szukać informacji związanych z pacjentem VIP i feralną operacją nerki, którą Leśniewska wykonała kilka lat temu. Zapisy w archiwum i informacje ze stacji dializ jednoznacznie wskazują, że zabieg omyłkowego usunięcia zdrowej nerki mógł tak naprawdę być precyzyjnie zaplanowany...Anna i Michał są przerażeni swoim odkryciem... Tymczasem Artman pojawia się w Rogowie, w miejscowości związanej z jego przeszłością. Tam poznaje Sylwię Makusz i jej córeczkę. Dziewczynka ciągle kaszle, a lekarze są bezradni, Artman sugeruje testy alergiczne. Marta postanawia usunąć się z życia Marcela i Zosi. Rozmawia o tym z Anną. Uważa, że tak będzie lepiej dla nich i dla niej samej, w końcu musi zacząć żyć własnym życiem. Kacper zaprasza Kalinę na randkę. Na przyszpitalnym parkingu, Marta przez nieuwagę zastawia pewien samochód. Jego właścicielem okazuje się być prokurator Paweł Wilecki. Artman dowiaduje się, że Anna była w Gdańsku i szukała informacji o feralnej operacji nerki. Opowiada jej swoją wersję wydarzeń. Anna mu nie wierzy.
Polska / serial
2018-10-02, 21:30 Diagnoza, sez. 3, odc. 5/13 Logo TVN
Polska / serial
2018-09-30, 12:25 Diagnoza, sez. 3, odc. 4/13 Logo TVN
Polska / serial
2018-09-25, 21:30 Diagnoza, sez. 3, odc. 4/13 Logo TVN
Polska / serial
2018-09-23, 12:30 Diagnoza, sez. 3, odc. 3/13 Logo TVN
Opis odcinka (streszczenie): Bogna wymusza na Artmanie zaangażowanie się w leczenie pacjenta VIP. Jan nie może jej odmówić... Michał przekonuje Annę, że nowa ordynator pozbyła się go ze szpitala celowo. Uważa, że jego "śledztwo" w sprawie pacjenta z wyciętym fragmentem wątroby, miało z tym związek. Leśniewska podchodzi ostrożnie do tej spiskowej teorii. Jednak w szpitalu zaczepia Bognę i pyta wprost skąd ta wiedziała o chorobie Michała. Mróz, zaskoczona pytaniem, nieprzyjemnie zbywa Annę. Od pracownicy administracji szpitala Leśniewska dowiaduje się, że nowa ordynator przed zawieszeniem Michała, studiowała jego teczkę osobową... Wyniki badań radiologicznych Karola Langera są niepokojące. Trzeba pilnie przeprowadzić ryzykowną operację. Maria Kaleta jest jej przeciwna. Anna stara się ją przekonać, przypomina, że decyzje i tak musi podjąć Langer. Marta odbiera z przedszkola dzieci Anny. Marcel i Zosia nie chcą pójść z Martą – wolą by odebrali je rodzice... Przytłoczony chorobą Michał idzie do klubu. Tam spotyka się z poznanymi ubiegłej nocy znajomymi. Impreza przenosi się do jego mieszkania. Wtedy do Wolskiego przychodzi Anna...
Polska / serial
2018-09-18, 21:30 Diagnoza, sez. 3, odc. 3/13 Logo TVN
Polska / serial
2018-09-16, 12:40 Diagnoza, sez. 3, odc. 2/13 Logo TVN
Opis odcinka (streszczenie): Michał drąży sprawę wyciętego fragmentu wątroby pacjenta, Jerzego Matczaka. Podejrzewa nielegalny przeszczep. Idzie z tym do nowej ordynator. Bogna bardzo niechętnie zgadza się przyjrzeć sprawie. Wolski zaczyna brać leki przeciw SLA, ale nie mówi o swoim stanie Annie. Bogna dowiaduje się o chorobie Michała. Podczas spotkania z personelem Mróz odbiera Wolskiemu pacjentów i przekazuje ich pod opiekę innych lekarzy. Wysyła go na L4. Daje tym Michałowi do zrozumienia, że wie o jego chorobie i że jej zdaniem, w tym stanie, nie powinien operować. Dr Wolski nie może się bronić, ponieważ w świetle prawa ordynator ma rację. Michał zabiera swoje rzeczy ze szpitala… Wieczorem Anna idzie do mieszkania Wolskiego. Chce z nim porozmawiać, natchnąć go optymizmem, dodać otuchy. Ma ze sobą informacje o ośrodkach leczących SLA. Michał źle reaguje na Leśniewską, ostatecznie wyrzuca ją z mieszkania. Anna jest w szoku, ale nie odpuszcza. Dzwoni do Tomasza, brata Michała, z prośbą o wsparcie… Tymczasem Karol Langer robi zdjęcia zabytkowej kopalni „Ignacy”. Aby mieć lepsze ujęcie, wchodzi na najwyższą kondygnację. W wyniku nieszczęśliwego wypadku spada. Trafia do szpitala z bardzo poważnymi obrażeniami. Maria Kaleta robi wszystko by uratować życie ukochanego. Langer przechodzi bardzo skomplikowana operację… Nowi lekarze - Kalina i Leszek wraz z Dagmarą, Kacprem i Rafałem umawiają się na wspólne wyjście. Podczas spotkania integracyjnego wszyscy dobrze się bawią, do czasu, gdy Leszek wdaje się w dyskusję i szarpaninę z osiłkami… Artmana niepokoją wspomnienia sprzed lat… Odwiedza Bognę pod pozorem koleżeńskiej wizyty, chce się dowiedzieć po co tak naprawdę tu przyjechała.
Polska / serial

Emisje archiwalne Diagnoza

Emisja Diagnoza miała miejsce:

2018-09-11, 21:30 Diagnoza, sez. 3, odc. 2/13 Logo TVN
Michał drąży sprawę wyciętego fragmentu wątroby pacjenta, Jerzego Matczaka. Podejrzewa nielegalny przeszczep. Idzie z tym do nowej ordynator. Bogna bardzo niechętnie zgadza się przyjrzeć sprawie. Wolski zaczyna brać leki przeciw SLA, ale nie mówi o swoim stanie Annie. Bogna dowiaduje się o chorobie Michała. Podczas spotkania z personelem Mróz odbiera Wolskiemu pacjentów i przekazuje ich pod opiekę innych lekarzy. Wysyła go na L4. Daje tym Michałowi do zrozumienia, że wie o jego chorobie i że jej zdaniem, w tym stanie, nie powinien operować. Dr Wolski nie może się bronić, ponieważ w świetle prawa ordynator ma rację. Michał zabiera swoje rzeczy ze szpitala… Wieczorem Anna idzie do mieszkania Wolskiego. Chce z nim porozmawiać, natchnąć go optymizmem, dodać otuchy. Ma ze sobą informacje o ośrodkach leczących SLA. Michał źle reaguje na Leśniewską, ostatecznie wyrzuca ją z mieszkania. Anna jest w szoku, ale nie odpuszcza. Dzwoni do Tomasza, brata Michała, z prośbą o wsparcie… Tymczasem Karol Langer robi zdjęcia zabytkowej kopalni „Ignacy”. Aby mieć lepsze ujęcie, wchodzi na najwyższą kondygnację. W wyniku nieszczęśliwego wypadku spada. Trafia do szpitala z bardzo poważnymi obrażeniami. Maria Kaleta robi wszystko by uratować życie ukochanego. Langer przechodzi bardzo skomplikowana operację… Nowi lekarze - Kalina i Leszek wraz z Dagmarą, Kacprem i Rafałem umawiają się na wspólne wyjście. Podczas spotkania integracyjnego wszyscy dobrze się bawią, do czasu, gdy Leszek wdaje się w dyskusję i szarpaninę z osiłkami… Artmana niepokoją wspomnienia sprzed lat… Odwiedza Bognę pod pozorem koleżeńskiej wizyty, chce się dowiedzieć po co tak naprawdę tu przyjechała.
Polska / serial
2018-09-09, 13:00 Diagnoza, sez. 3, odc. 1/13 Logo TVN
Annę niepokoi nowa ordynator, podejrzewa, że Bognę i Artmana coś łączyło w przeszłości. Bogna wprowadza na oddziele rządy autorytarne i swoje zasady - koniec z samowolnymi zamianami dyżurów. Przedstawia też nowych pracowników: Kalina (Kamila Kamińska) – chirurg, Leszek (Paweł Dobek) – stażysta, internista. Do nagłej, ratującej życie pacjenta operacji, ku zdziwieniu wszystkich, sama wyznacza Michałowi asystę - Kalinę. Na bloku okazuje się, że pacjent ma wycięty fragment wątroby. Michała to niepokoi, zaczyna drążyć temat. Okazuje się, że pacjenta nie ma w rejestrze dawców, a żona zmarłego nic nie wie o wcześniejszej operacji... Marta pilnuje Marcela i Zosi. Jest jej przykro, że dzieci zaczynają się się od niej odsuwać. Artmana zaczynają dręczyć wspomnienia sprzed lat, pojawienie się Bogny wyraźnie go przeraziło. Kacper ma dość wszechobecności partnera matki – Karola Langera w ich domu i życiu. Dochodzi do ostrej kłótni między nim, a Marią Kaletą. Wanda spotyka się z Gerardem. Ten wciąż liczy, że uda im się uratować małżeństwo...
Polska / serial
2018-09-04, 21:30 Diagnoza, sez. 3, odc. 1/13 Logo TVN
Polska / serial
2018-05-20, 12:50 Diagnoza, sez. 2, odc. 13 Logo TVN
Polska / serial
2018-05-15, 21:30 Diagnoza, sez. 2, odc. 13 Logo TVN
Polska / serial
2018-05-13, 12:45 Diagnoza, sez. 2, odc. 12/13 Logo TVN
Polska / serial
2018-05-08, 21:30 Diagnoza, sez. 2, odc. 12/13 Logo TVN
Polska / serial
2018-05-06, 12:40 Diagnoza, sez. 2, odc. 11/13 Logo TVN
Polska / serial
Reklama
2018-05-01, 21:30 Diagnoza, sez. 2, odc. 11/13 Logo TVN
Polska / serial
2018-04-29, 13:00 Diagnoza, sez. 2, odc. 10/13 Logo TVN
Polska / serial
2018-04-24, 21:30 Diagnoza, sez. 2, odc. 10/13 Logo TVN
Polska / serial
2018-04-22, 12:55 Diagnoza, sez. 2, odc. 9/13 Logo TVN
Polska / serial
2018-04-17, 21:30 Diagnoza, sez. 2, odc. 9/13 Logo TVN
Polska / serial
2018-04-15, 12:55 Diagnoza, sez. 2, odc. 8/13 Logo TVN
Polska / serial
2018-04-10, 21:30 Diagnoza, sez. 2, odc. 8/13 Logo TVN
serial
2018-04-08, 12:55 Diagnoza, sez. 2, odc. 7/13 Logo TVN
serial
2018-04-03, 21:30 Diagnoza, sez. 2, odc. 7/13 Logo TVN
serial
2018-03-31, 12:50 Diagnoza, sez. 2, odc. 6/13 Logo TVN
serial
2018-03-27, 21:30 Diagnoza, sez. 2, odc. 6/13 Logo TVN
serial
2018-03-25, 12:55 Diagnoza, sez. 2, odc. 5/13 Logo TVN
serial
2018-03-20, 21:30 Diagnoza, sez. 2, odc. 5/13 Logo TVN
serial
2018-03-18, 13:10 Diagnoza, sez. 2, odc. 4/13 Logo TVN
serial
2018-03-13, 21:30 Diagnoza, sez. 2, odc. 4/13 Logo TVN
serial
2018-03-11, 13:00 Diagnoza, sez. 2, odc. 3/13 Logo TVN
serial
2018-03-06, 21:30 Diagnoza, sez. 2, odc. 3/13 Logo TVN
serial
2018-03-04, 12:15 Diagnoza, sez. 2, odc. 2/13 Logo TVN
serial
2018-02-27, 21:30 Diagnoza, sez. 2, odc. 2/13 Logo TVN
serial
2018-02-25, 13:00 Diagnoza, sez. 2, odc. 1/13 Logo TVN
serial
Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info