Reklama

Druga strona medalu godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Druga strona medalu


Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Druga strona medalu będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 2019-10-24
02:05 Druga strona medalu, sez. 3, odc. 8 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Izabela Sokołowska. Jolanta Pieńkowska zaprasza do swojego programu osoby, które zaistniały w świecie medialnym w trudnych okolicznościach. To ludzie, którzy niejednokrotnie zostali osądzeni przez media, ale nigdy nie mieli szansy opowiedzieć jak było naprawdę.

/ Polska / talk show
Program TV na 2019-10-26
01:45 Druga strona medalu, sez. 4, odc. 3/8 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Tomasz Gollob. Jolanta Pieńkowska zaprasza do swojego programu osoby, które zaistniały w świecie medialnym w trudnych okolicznościach. To ludzie, którzy niejednokrotnie zostali osądzeni przez media, ale nigdy nie mieli szansy opowiedzieć jak było naprawdę.

/ Polska / talk show
Reklama
Program TV na 2019-10-27
00:55 Druga strona medalu, sez. 3, odc. 4/8 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Karol Bielecki. Jolanta Pieńkowska zaprasza do swojego programu osoby, które zaistniały w świecie medialnym w trudnych okolicznościach. To ludzie, którzy niejednokrotnie zostali osądzeni przez media, ale nigdy nie mieli szansy opowiedzieć jak było naprawdę.

/ Polska / talk show
01:25 Druga strona medalu, sez. 3, odc. 5/8 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Henryka Krzywonos. Jolanta Pieńkowska zaprasza do swojego programu osoby, które zaistniały w świecie medialnym w trudnych okolicznościach. To ludzie, którzy niejednokrotnie zostali osądzeni przez media, ale nigdy nie mieli szansy opowiedzieć jak było naprawdę.

/ Polska / talk show
01:55 Druga strona medalu, sez. 4, odc. 1/8 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Dariusz Krupa. Jolanta Pieńkowska zaprasza do swojego programu osoby, które zaistniały w świecie medialnym w trudnych okolicznościach. To ludzie, którzy niejednokrotnie zostali osądzeni przez media, ale nigdy nie mieli szansy opowiedzieć jak było naprawdę.

/ Polska / talk show
Program TV na 2019-10-28
01:45 Druga strona medalu, sez. 4, odc. 2/8 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Jan Podgórski. Jolanta Pieńkowska zaprasza do swojego programu osoby, które zaistniały w świecie medialnym w trudnych okolicznościach. To ludzie, którzy niejednokrotnie zostali osądzeni przez media, ale nigdy nie mieli szansy opowiedzieć jak było naprawdę.

/ Polska / talk show
Program TV na 2019-10-30
02:05 Druga strona medalu, sez. 4, odc. 4/8 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Caroline Woźniacki. Jolanta Pieńkowska zaprasza do swojego programu osoby, które zaistniały w świecie medialnym w trudnych okolicznościach. To ludzie, którzy niejednokrotnie zostali osądzeni przez media, ale nigdy nie mieli szansy opowiedzieć jak było naprawdę.

/ Polska / talk show
Program TV na 2019-11-01
03:40 Druga strona medalu, sez. 4, odc. 8 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Weronika Marczuk. Urodziła się w Kijowie. Od 20 lat mieszka i pracuje w Polsce. Jest wziętym prawnikiem, kobietą biznesu i mediów. Zyskała sympatię widzów występując jako juror popularnego programu „You can dance. Po prostu tańcz!“. Kiedy wydawało się, że wszystko w życiu Weroniki układa się idealnie, mediami wstrząsnęła informacja o rozpadzie jej małżeństwa z Cezarym Pazurą. Dwa lata później Weronika padła ofiarą misternej prowokacji CBA i słynnego agenta Tomka. Została oskarżona o płatną protekcję, a jej życie prywatne i kariera legły w gruzach. Czy ma sobie coś do zarzucenia w związku z tą sprawą? Co dziś daje jej najwięcej siły? Komu jest najbardziej wdzięczna?

/ Polska / talk show
Reklama
04:15 Druga strona medalu, sez. 4, odc. 5/8 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Henryk Blida. Jolanta Pieńkowska zaprasza do swojego programu osoby, które zaistniały w świecie medialnym w trudnych okolicznościach. To ludzie, którzy niejednokrotnie zostali osądzeni przez media, ale nigdy nie mieli szansy opowiedzieć jak było naprawdę.

/ Polska / talk show
Program TV na 2019-11-03
02:00 Druga strona medalu, odc. 2/8 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie córka Lecha Wałęsy, Anna Domińska z domu Wałęsa. Anna Domińska opowie Jolancie Pieńkowskiej o tym, jak wyglądało jej dzieciństwo, kiedy mieszkała z rodzicami i ośmiorgiem rodzeństwa w osiedlu na gdańskiej ZASPIE. Wyzna, co czuje przejeżdżając obok stoczni gdańskiej. Dowiemy się także, jak wygląda jej obecne życie - skromnej matki dwójki dzieci, której mąż jest sekretarzem Lecha Wałęsy. Wreszcie, Anna Domińska wyjaśni motywy, które zadecydowały o jej wystąpieniu do sądu z pozwem przeciwko obraźliwym tezom zawartym w książce Pawła Zyzaka o Lechu Wałęsie. Bo to dzięki temu wydarzeniu Polacy po raz pierwszy usłyszeli niedawno o kolejnym dziecku z klanu Wałęsów. To będzie pierwszy telewizyjny wywiad, jakiego Anna Domińska udzieli telewizji.

/ Polska / talk show
Program TV na 2019-11-05
02:15 Druga strona medalu, sez. 4, odc. 8 Logo TVN 7
Polska / talk show
Program TV na 2019-11-10
02:15 Druga strona medalu, odc. 6/8 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Jacek Olszewski. Jolanta Pieńkowska zaprasza do swojego programu osoby, które zaistniały w świecie medialnym w trudnych okolicznościach. To ludzie, którzy niejednokrotnie zostali osądzeni przez media, ale nigdy nie mieli szansy opowiedzieć jak było naprawdę.

/ Polska / talk show
Program TV na 2019-11-16
01:55 Druga strona medalu, odc. 8 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Alicja Tysiąc. Matka trójki dzieci i inwalidka pierwszej grupy, która po zajściu po raz trzeci w ciążę mogła stracić wzrok. Gdy zdecydowała się na aborcję, ginekolodzy odmówili jej wykonania zabiegu. Z tego powodu w 2003 roku Alicja napisała skargę do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka, zarzucając Polsce naruszenie jej prawa do poszanowania życia prywatnego

/ Polska / talk show
Program TV na 2019-11-17
01:55 Druga strona medalu, sez. 2, odc. 4/7 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Jan Mela. Ma dopiero 22 lata, to swoimi doświadczeniami mógłby obdzielić wielu dorosłych wokół siebie. Los nigdy nie był dla niego łaskawy. Janek uległ tragicznemu wypadkowi - w niezabezpieczonym budynku transformatora poraził go prąd o napięciu 15 tysięcy wolt. Od tamtej pory zdobył biegun północy i południowy, szczyty Kilimandżaro oraz Elbrusa, pobiegł w nowojorskim maratonie i założył fundację „Poza Horyzonty”, a wszystko to mając amputowaną prawą rękę i lewą nogę.

/ Polska / talk show
Program TV na 2019-11-19
01:35 Druga strona medalu, sez. 2, odc. 5/7 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Sarah Fergusson. Księżna Yorku. Niegdyś żona następcy tronu brytyjskiego - księcia Andrzeja. Enfant terrible na dworze królowej Elżbiety II. Dziś filantropka, producentka filmowa i spełniona matka dwóch dorosłych córek.

/ Polska / talk show
02:10 Druga strona medalu, sez. 2, odc. 6/7 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Ewa Kopacz. Jest jednym z bardziej kontrowersyjnych polityków, znana z niepopularnych decyzji i opinii.

/ Polska / talk show
Reklama
Program TV na 2019-11-24
01:35 Druga strona medalu, sez. 3, odc. 1/8 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Mariola Gołota. Jolanta Pieńkowska zaprasza do swojego programu osoby, które zaistniały w świecie medialnym w trudnych okolicznościach. To ludzie, którzy niejednokrotnie zostali osądzeni przez media, ale nigdy nie mieli szansy opowiedzieć jak było naprawdę.

/ Polska / talk show
02:10 Druga strona medalu, sez. 3, odc. 2/8 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Maja Włoszczowska. Jolanta Pieńkowska zaprasza do swojego programu osoby, które zaistniały w świecie medialnym w trudnych okolicznościach. To ludzie, którzy niejednokrotnie zostali osądzeni przez media, ale nigdy nie mieli szansy opowiedzieć jak było naprawdę.

/ Polska / talk show
Program TV na 2019-11-26
02:00 Druga strona medalu, sez. 3, odc. 3/8 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Krzysztof Krauze. Jolanta Pieńkowska zaprasza do swojego programu osoby, które zaistniały w świecie medialnym w trudnych okolicznościach. To ludzie, którzy niejednokrotnie zostali osądzeni przez media, ale nigdy nie mieli szansy opowiedzieć jak było naprawdę.

/ Polska / talk show
Program TV na 2019-11-27
02:10 Druga strona medalu, sez. 3, odc. 4/8 Logo TVN 7
Polska / talk show
Program TV na 2019-11-29
02:15 Druga strona medalu, sez. 3, odc. 5/8 Logo TVN 7
Polska / talk show
Program TV na 2019-12-01
01:25 Druga strona medalu, sez. 3, odc. 6/8 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Anja Rubik. Jolanta Pieńkowska zaprasza do swojego programu osoby, które zaistniały w świecie medialnym w trudnych okolicznościach. To ludzie, którzy niejednokrotnie zostali osądzeni przez media, ale nigdy nie mieli szansy opowiedzieć jak było naprawdę.

/ Polska / talk show
01:55 Druga strona medalu, sez. 3, odc. 7/8 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie prof.Andrzej Bochenek. Jolanta Pieńkowska zaprasza do swojego programu osoby, które zaistniały w świecie medialnym w trudnych okolicznościach. To ludzie, którzy niejednokrotnie zostali osądzeni przez media, ale nigdy nie mieli szansy opowiedzieć jak było naprawdę.

/ Polska / talk show
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Druga strona medalu. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Druga strona medalu w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Druga strona medalu.

Poprzednie emisje Druga strona medalu


Emisja Druga strona medalu miała miejsce:

2019-10-22 02:10 Druga strona medalu, sez. 3, odc. 7/8 Logo TVN 7
Polska / talk show
2019-10-20 02:10 Druga strona medalu, sez. 3, odc. 5/8 Logo TVN 7
Polska / talk show
Reklama
2019-10-20 01:35 Druga strona medalu, sez. 3, odc. 4/8 Logo TVN 7
Polska / talk show
2019-10-17 01:55 Druga strona medalu, sez. 3, odc. 8 Logo TVN 7
Polska / talk show
2019-10-16 02:15 Druga strona medalu, sez. 3, odc. 3/8 Logo TVN 7
Polska / talk show
2019-10-15 01:50 Druga strona medalu, sez. 3, odc. 2/8 Logo TVN 7
Polska / talk show
2019-10-15 01:20 Druga strona medalu, sez. 3, odc. 1/8 Logo TVN 7
Polska / talk show
2019-10-13 02:00 Druga strona medalu, sez. 2, odc. 6/7 Logo TVN 7
Polska / talk show
2019-10-12 01:55 Druga strona medalu, sez. 2, odc. 7 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Izabela Małysz. Rodowita wiślanka, od 1997 roku żona jednego z najlepszych skoczków narciarskich na świecie – Adama Małysza. Mama Karolinki, absolwentka Krakowskiej Szkoły Wyższej im. A.F. Modrzewskiego. Założycielka Fundacji Adama i Izabeli Małyszów „Wystarczy chcieć”. Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że gdyby nie ona, Adam Małysz już dawno schowałby narty do szafy i nie zachwycałby kibiców swoimi długimi skokami.

/ Polska / talk show
2019-10-06 01:40 Druga strona medalu, sez. 2, odc. 5/7 Logo TVN 7
Polska / talk show
2019-10-06 01:10 Druga strona medalu, sez. 2, odc. 4/7 Logo TVN 7
Polska / talk show
2019-10-05 02:00 Druga strona medalu, sez. 3, odc. 1/8 Logo TVN 7
Polska / talk show
2019-10-05 01:30 Druga strona medalu, sez. 2, odc. 6/7 Logo TVN 7
Polska / talk show
2019-10-04 01:55 Druga strona medalu, sez. 2, odc. 2/7 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Anna Komorowska. Anna Komorowska - rodowita warszawianka, absolwentka słynnego liceum im. Rejtana, a w młodości instruktorka harcerska. To właśnie harcerstwo przyniosło jej miłość na całe życie. Na jednym z rajdów poznała swojego przyszłego męża – Bronisława Komorowskiego. Mają piątkę dzieci, mieszkają w Warszawie. Ze spokojem patrzy w przyszłość i mocno wierzy w siłę rodziny.

/ Polska / talk show
2019-10-03 01:55 Druga strona medalu, sez. 2, odc. 1/7 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Aneta Krawczyk. Bohaterka głośnej seksafery w Samoobronie. Kobieta, która pogrążyła polityczną karierę Andrzeja Leppera i odważyła się pod swoim nazwiskiem stawić mu czoła w sali sądowej. Rozwiedziona matka trzech dziewczynek. Niedoszła posłanka na Sejm. Cała Polska poznała Anetę w grudniu 2006 r. kiedy ukazał się sensacyjny artykuł „Praca za seks” opisujący praktyki molestowania seksualnego kobiet w Samoobronie.

/ Polska / talk show
2019-10-02 01:30 Druga strona medalu, odc. 8 Logo TVN 7
Polska / talk show
2019-10-01 01:55 Druga strona medalu, odc. 6/8 Logo TVN 7
Polska / talk show
2019-09-29 01:50 Druga strona medalu, odc. 4/8 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Otylia Jędrzejczak. Mistrzyni olimpijska i mistrzyni świata i Europy w pływaniu. W rozmowie z Jolantą Pieńkowska opowie, jak wpłynęła na nią porażka w "Tańcu z gwiazdami". Wyzna jak bardzo wypadek samochodowy i śmierć jej brata Szymona zmieniły jej życie.

/ Polska / talk show
Reklama
2019-09-28 02:10 Druga strona medalu, odc. 3/8 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Aleksander Gawronik. Biznesman i były senator. Przypisuje mu się autorstwo największej afery gospodarczej w III RP- przywłaszczenie sobie 9mln z podatku VAT. Gawronik był także posądzany o kradzież słynnej kolekcji obrazów spółki ARTBi i kontakty z mafią pruszkowską. W maju tego roku po ośmiu latach wyszedł z więzienia. Nigdy nie przyznał się do winy. To będzie jego pierwszy telewizyjny wywiad. Gawronik opowie Jolancie Pieńkowskiej o swoich pierwszych dniach w więzieniu, a także o tym jak próbowano nakłonić go tam do samobójstwa. Przyzna się do swojego pracoholizmu przez który nie umiał nigdy stworzyć szczęśliwej rodziny. Gawronik szczerze wyzna Jolancie Pieńkowskiej, że dopiero teraz w wieku 61 lat udało mu się naprawić relacje z córką. Buduje swoje prywatne i zawodowe życie od nowa.

/ Polska / talk show
2019-09-26 02:00 Druga strona medalu, sez. 4, odc. 6/8 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Monika Palikot. Jolanta Pieńkowska zaprasza do swojego programu osoby, które zaistniały w świecie medialnym w trudnych okolicznościach. To ludzie, którzy niejednokrotnie zostali osądzeni przez media, ale nigdy nie mieli szansy opowiedzieć jak było naprawdę.

/ Polska / talk show
2019-09-24 02:00 Druga strona medalu, sez. 4, odc. 3/8 Logo TVN 7
Polska / talk show

Emisje archiwalne Druga strona medalu


Emisja Druga strona medalu miała miejsce:

2019-09-20 02:00 Druga strona medalu, sez. 4, odc. 1/8 Logo TVN 7
Polska / talk show
2019-09-15 02:10 Druga strona medalu, sez. 3, odc. 5/8 Logo TVN 7
Polska / talk show
2019-09-13 01:55 Druga strona medalu, sez. 3, odc. 3/8 Logo TVN 7
Polska / talk show
2019-09-13 01:25 Druga strona medalu, sez. 3, odc. 2/8 Logo TVN 7
Polska / talk show
2019-09-12 02:15 Druga strona medalu, sez. 3, odc. 1/8 Logo TVN 7
Polska / talk show
2019-09-10 02:05 Druga strona medalu, sez. 2, odc. 5/7 Logo TVN 7
Polska / talk show
2019-09-10 01:35 Druga strona medalu, sez. 2, odc. 4/7 Logo TVN 7
Polska / talk show
2019-09-06 02:15 Druga strona medalu, sez. 2, odc. 2/7 Logo TVN 7
Polska / talk show
2019-09-04 02:10 Druga strona medalu, odc. 6/8 Logo TVN 7
Polska / talk show
2019-09-03 02:15 Druga strona medalu, odc. 3/8 Logo TVN 7
Polska / talk show
2019-09-03 01:45 Druga strona medalu, odc. 2/8 Logo TVN 7
Polska / talk show
2019-09-03 01:15 Druga strona medalu, odc. 1/8 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Jolanta Szczypińska. Przyjaciółka i bliski współpracownik premiera Jarosława Kaczyńskiego. Opowie o relacji z Jarosławem Kaczyńskim. Wyjawi również dramatyczną historię swojej choroby-raka szyjki macicy.

/ Polska / talk show
2019-09-02 02:15 Druga strona medalu, sez. 2, odc. 2/7 Logo TVN 7
Polska / talk show
2019-09-02 01:45 Druga strona medalu, sez. 2, odc. 3/7 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Cherie Blair. Jolanta Pieńkowska zaprasza do swojego programu osoby, które zaistniały w świecie medialnym w trudnych okolicznościach. To ludzie, którzy niejednokrotnie zostali osądzeni przez media, ale nigdy nie mieli szansy opowiedzieć jak było naprawdę.

/ Polska / talk show
2019-08-31 02:15 Druga strona medalu, sez. 4, odc. 6/8 Logo TVN 7
Polska / talk show
2019-08-30 04:20 Druga strona medalu, sez. 2, odc. 1/7 Logo TVN 7
Polska / talk show
2019-08-30 01:35 Druga strona medalu, odc. 8 Logo TVN 7
Polska / talk show
2019-08-30 01:00 Druga strona medalu, odc. 6/8 Logo TVN 7
Polska / talk show
2019-08-28 01:40 Druga strona medalu, odc. 4/8 Logo TVN 7
Polska / talk show
2019-08-28 01:10 Druga strona medalu, odc. 3/8 Logo TVN 7
Polska / talk show
2019-08-27 01:55 Druga strona medalu, odc. 2/8 Logo TVN 7
Polska / talk show
2019-08-26 01:50 Druga strona medalu, odc. 1/8 Logo TVN 7
Polska / talk show
2019-08-24 02:25 Druga strona medalu, sez. 4, odc. 8 Logo TVN 7
Polska / talk show
2019-08-24 01:55 Druga strona medalu, sez. 4, odc. 6/8 Logo TVN 7
Polska / talk show
2019-08-24 01:25 Druga strona medalu, sez. 4, odc. 5/8 Logo TVN 7
Polska / talk show
2019-08-24 00:50 Druga strona medalu, sez. 4, odc. 4/8 Logo TVN 7
Polska / talk show
2019-08-23 01:45 Druga strona medalu, sez. 4, odc. 3/8 Logo TVN 7
Polska / talk show
2019-08-23 01:15 Druga strona medalu, odc. 2/8 Logo TVN 7
Polska / talk show
2019-08-19 02:10 Druga strona medalu, sez. 4, odc. 2/8 Logo TVN 7
Polska / talk show
2019-08-18 02:40 Druga strona medalu, sez. 4, odc. 1/8 Logo TVN 7
Polska / talk show
2019-08-17 02:30 Druga strona medalu, sez. 3, odc. 8 Logo TVN 7
Polska / talk show

Emisja w stacjach


Druga strona medalu można obejrzeć w:

Emisje w: TVN 7

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry