Reklama

Dzień Matki godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Zdjęcie Dzień Matki
Plakat Dzień Matki

Dzień Matki w TV - najbliższe emisje

+ Obserwuj

W najbliższym czasie nie ma w telewizji żadnych emisji: Dzień Matki

Uwaga! Informacje na temat poprzednich emisji znajdują się niżej na stronie.

Reklama

Opis filmu Dzień Matki

Każda rodzina obchodzi Dzień Matki na swój sposób. Jedni w podniosłej i uroczystej atmosferze, inni na luzie i ze śmiechem, ale wszyscy przede wszystkim z miłością. Garry Marshall przedstawia cztery rodziny, których losy splotą się w tym wyjątkowym dniu. Sandy – mąż zostawił ją dla młodszej, a ona robi co może, by udowodnić sobie, że jest lepszą matką dla swoich dzieci niż nowa, fajna macocha. Miranda – całkowicie poświęciła się karierze i choć została gwiazdą, czegoś jej jednak brakuje. Wkrótce niespodziewany gość wywróci jej życie do góry nogami. Jesse – jej stosunki z matką są dalekie od ideału. Niezapowiedziana wizyta rodziców grozi więc eksplozją. Ale przecież każdą bombę można rozbroić. Bradley – czyli pan mama, uczy się roli samotnego rodzica dwóch córek. Sprawa nie jest prosta, bo to co dla matek jest oczywiste, dla tatusiów często pozostaje czarną magią.
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Dzień Matki. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Dzień Matki w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Dzień Matki.

Poprzednie emisje Dzień Matki w telewizji

Emisja Dzień Matki miała miejsce:

2020-05-26 20:00 Dzień matki Logo Polsat

Opis (streszczenie): Każda rodzina obchodzi Dzień Matki na swój sposób. Jedni w podniosłej i uroczystej atmosferze, inni na luzie i ze śmiechem, ale wszyscy przede wszystkim z miłością. Garry Marshall przedstawia cztery rodziny, których losy splotą się w tym wyjątkowym dniu. Sandy – mąż zostawił ją dla młodszej, a ona robi co może, by udowodnić sobie, że jest lepszą matką dla swoich dzieci niż nowa, fajna macocha. Miranda – całkowicie poświęciła się karierze i choć została gwiazdą, czegoś jej jednak brakuje. Wkrótce niespodziewany gość wywróci jej życie do góry nogami. Jesse – jej stosunki z matką są dalekie od ideału. Niezapowiedziana wizyta rodziców grozi więc eksplozją. Ale przecież każdą bombę można rozbroić. Bradley – czyli pan mama, uczy się roli samotnego rodzica dwóch córek. Sprawa nie jest prosta, bo to co dla matek jest oczywiste, dla tatusiów często pozostaje czarną magią.   Dla małoletnich od lat 12

/ USA / 2016
2020-03-08 17:45 Dzień matki Logo TV Puls

Opis (streszczenie): "Dzień matki" to doskonały film w najlepszej gwiazdorskiej obsadzie! Obejrzyj, naprawdę warto! Film przedstawia cztery rodziny, których losy splotą się w Dniu Matki. Sandy (Jenifer Aniston) to kobieta, którą niedawno mąż zostawił dla młodszej kochanki. Kobieta robi więc wszystko co może, by udowodnić sobie, że jest lepszą matką dla swoich dzieci niż nowa, fajna i dużo młodsza macocha. Z kolei Miranda (Julia Roberts) całkowicie poświęciła się karierze i choć została gwiazdą, wciąż ma poczucie, że czegoś jej brakuje. Wkrótce niespodziewany gość wywraca jej życie do góry nogami. Tymczasem jeśli chodzi o Jesse (Kate Hudson) i Gabi (Sarah Chalke) ciężko powiedzieć, aby ich stosunki z matką były idealne. Niezapowiedziana wizyta ich rodziców grozi więc eksplozją. Kobiety nie chcą rozmawiać z nimi o swoich, często kontrowersyjnych wyborach życiowych. Z kolei Bradley – czyli pan mama – uczy się roli samotnego rodzica dwóch córek. Jak się okazuje sprawa nie jest prosta, bo to, co dla matek jest oczywiste, dla tatusiów często pozostaje czarną magią.

/ USA / 2016 / komedia
Reklama
2020-03-07 23:55 Dzień matki Logo TV Puls
2019-10-20 17:40 Dzień matki Logo TV Puls

Opis (streszczenie): „Dzień matki” to doskonały film w najlepszej gwiazdorskiej obsadzie! Film w świetny sposób pokazuje różne poglądy na Dzień Matki każdego z bohaterów. Obejrzyj, naprawdę warto! Film przedstawia cztery rodziny, których losy splotą się w Dniu Matki. Sandy (Jenifer Aniston) to kobieta, którą niedawno mąż zostawił dla młodszej kochanki. –Kobieta robi więc wszystko co może, by udowodnić sobie, że jest lepszą matką dla swoich dzieci niż nowa, fajna i dużo młodsza macocha. Z kolei Miranda (Julia Roberts) całkowicie poświęciła się karierze i choć została gwiazdą, wciąż ma poczucie, że czegoś jej brakuje. Wkrótce niespodziewany gość wywraca jej życie do góry nogami. Tymczasem jeśli chodzi o Jesse (Kate Hudson) i Gabi (Sarah Chalke) ciężko powiedzieć, aby ich stosunki z matką były idealne. Niezapowiedziana wizyta ich rodziców grozi więc eksplozją. Kobiety nie chcą rozmawiać z nimi o swoich, często kontrowersyjnych wyborach życiowych. Z kolei Bradley – czyli pan mama – uczy się roli samotnego rodzica dwóch córek. Jak się okazuje sprawa nie jest prosta, bo to, co dla matek jest oczywiste, dla tatusiów często pozostaje czarną magią. udogodnienia dla niepełnosprawnych: napisy (N)

2019-05-26 15:10 Dzień matki Logo Polsat
2018-09-03 13:15 Dzień matki Logo Polsat Film
2016
2018-09-02 10:25 Dzień matki Logo Polsat Film
2018-05-26 13:10 Dzień matki Logo Polsat
2017-07-28 13:55 Dzień Matki Logo HBO2
Czas trwania: 114min. / USA / 2016 / komedia
Reklama

Informacje dodatkowe o Dzień Matki

Film Dzień Matki (tytuł oryginalny: Mother's Day) z roku 2016.

Czas trwania [minuty] 118
Premiera filmu 2016-04-28
Budżet filmu 25,00(MLN $)
Przychody filmu 48,42(MLN $)
Reżyseria Garry Marshall
Obsada

Dzień Matki gdzie obejrzeć?

Film Dzień Matki można obejrzeć w programie stacji:

Emisje filmu miały lub będą miały miejsce w: HBO2, Polsat, Polsat Film, TV Puls

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Lata produkcji

Lista zawiera lata, w których powstawała audycja:

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry