Reklama

Furia (film 2014) godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Zdjęcie Furia (film 2014)
Plakat Furia (film 2014)

Najbliższe emisje Furia (film 2014)

+ Obserwuj

W najbliższym czasie nie ma żadnych emisji pozycji programowych: Furia (film 2014)

Uwaga! Informacje na temat poprzednich emisji znajdują się niżej na stronie.

Reklama
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Furia (film 2014). Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Furia (film 2014) w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Furia (film 2014).

Poprzednie emisje Furia (film 2014)


Emisja Furia (film 2014) miała miejsce:

2020-02-23 22:00 Furia Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Tchórzysz, czy walczysz? Na to pytanie musieli odpowiedzieć sobie bohaterowie filmu Furia, w reżyserii Davida Ayera. Akcja filmu rozgrywa się wiosną 1945 roku, pod koniec II Wojny Światowej. Alianci decydują o ostatecznym uderzeniu na Niemcy. Jednym z dowódców czołgu, o nazwie Furia, dowodzi weteran wojenny Don „Wardaddy” Collier (Brad Pitt). Razem z nim na front wyruszają Boyd „Biblia” Swan (Shia LaBeouf), Grady „Jaskiniowiec” Travis (Jon Bernthal) oraz Trini „Gordo” Garcia (Michael Peña). Niestety, w trakcie bitwy jeden z członków załogi ginie, a na jego miejsce zostaje przydzielony szeregowy Norman Ellison (Logan Lerman). Załoga dostaje piekielnie niebezpieczne zadanie do wykonania. Czy Norman, nowy i nie skażony jeszcze brutalnością żołnierz, zniesie rzeczywistość wojny? Jak sytuacja, w której się znajdują wpłynie na ich relacje? Czy ich działania przyczynią się do zakończenia wojny? Pewne jest tylko jedno: „Wojna nigdy nie kończy się w ciszy”. Świetnie zrealizowany, w pełni oddający oblicze frontu wojennego film, ukazujący lojalność i prawdziwą męską przyjaźń, niezależnie od okoliczności. Obraz podkreślony niesamowitą muzyką przeniesie widzów wprost na krwawy front.

/ Chiny, USA, Wielka Brytania / 2014 / akcja
2020-02-19 20:00 Furia Logo TV Puls
Chiny, USA, Wielka Brytania / 2014 akcja
Reklama
2019-11-23 22:00 Furia Logo TV Puls
Chiny, USA, Wielka Brytania / 2014 akcja
2019-11-17 20:00 Furia Logo TV Puls
Chiny, USA, Wielka Brytania / 2014 akcja
2019-07-27 22:10 Furia Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Tchórzysz, czy walczysz? Na to pytanie musieli odpowiedzieć sobie bohaterowie filmu Furia, w reżyserii Davida Ayera. Akcja filmu rozgrywa się wiosną 1945 roku, pod koniec II Wojny Światowej. Alianci decydują o ostatecznym uderzeniu na Niemcy. Jednym z dowódców czołgu, o nazwie Furia, dowodzi weteran wojenny Don „Wardaddy” Collier (Brad Pitt). Razem z nim na front wyruszają Boyd „Biblia” Swan (Shia LaBeouf), Grady „Jaskiniowiec” Travis (Jon Bernthal) oraz Trini „Gordo” Garcia (Michael Peña). Niestety, w trakcie bitwy jeden z członków załogi ginie, a na jego miejsce zostaje przydzielony szeregowy Norman Ellison (Logan Lerman). Załoga dostaje piekielnie niebezpieczne zadanie do wykonania. Czy Norman, nowy i nie skażony jeszcze brutalnością żołnierz, zniesie rzeczywistość wojny? Jak sytuacja, w której się znajdują wpłynie na ich relacje? Czy ich działania przyczynią się do zakończenia wojny? Pewne jest tylko jedno: „Wojna nigdy nie kończy się w ciszy”. Świetnie zrealizowany, w pełni oddający oblicze frontu wojennego film, ukazujący lojalność i prawdziwą męską przyjaźń, niezależnie od okoliczności. Obraz podkreślony niesamowitą muzyką przeniesie widzów wprost na krwawy front. udogodnienia dla niepełnosprawnych: napisy (N)

/ Chiny, USA, Wielka Brytania / 2014 / akcja
2019-07-21 20:00 Furia Logo TV Puls
Chiny, USA, Wielka Brytania / 2014 akcja
2019-04-06 22:00 Furia Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Furia to ekscytujący dramat wojenny w najlepszej gwiazdorskiej obsadzie. Jest rok 1945, zbliża się koniec krwawej i pełnej ofiar wojny. Załoga czołgu Furia znajduje się na tyłach wroga. Przed amerykańskimi żołnierzami niezwykle ważne zadanie. Przygotowują się do ostatecznego ataku na Berlin. Jednak sytuacja w Niemczech jest bardziej skomplikowana niż mogłoby się wydawać. Obawiające się o swój los władze zwołują do walki ludność, wśród której są nawet kobiety i dzieci. Tytułową Furią dowodzi bezwzględny i brutalny sierżant Don Collier „Wardaddy” (Brad Pitt). Do jego załogi należą doświadczeni w walce żołnierze – Boyd Swan (Shia LaBeouf), Grady Travis (Jon Bernthal) i Trini Garcia (Michael Peña). Wkrótce dołącza też Norman Ellison (Logan Lerman). Chłopak jest w armii dopiero od kilku tygodni. Nie zna jeszcze okrucieństwa wojny i bestialstwa, do którego zdolni są ludzie. Sam wzbrania się przed rozlewem krwi. Niestety musi dostosować się do realiów wojny. Do tego, że może albo zabić, albo zginąć. Niespodziewanie sierżant Collier otrzymuje niebezpieczne zadanie specjalne. Razem ze swoją załogą będzie musiał wykonać tajną misję poza linią frontu. Muszą tylko odnaleźć resztki sensu tkwiącego w wojennym chaosie…

/ Chiny, USA, Wielka Brytania / 2014 / akcja
2019-03-31 20:00 Furia Logo TV Puls
Chiny, USA, Wielka Brytania / 2014 akcja
2018-03-24 22:00 Furia Logo TV Puls
Chiny, USA, Wielka Brytania / 2014 akcja
2018-03-18 20:00 Furia Logo TV Puls
Chiny, USA, Wielka Brytania / 2014 akcja
Reklama

Furia (film 2014) gdzie obejrzeć?


Film Furia (film 2014) można obejrzeć w programie stacji:

Emisje filmu miały lub będą miały miejsce w: TV Puls

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Lata produkcji

Lista zawiera lata, w których powstawała audycja:

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry