Reklama

GEOlino godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

GEOlino w TV - najbliższe emisje

+ Obserwuj
Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja GEOlino będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 15 lipca 2020 (Środa)
10:00 GEOlino: Słonie spod góry Kenia Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): W rezerwacie u podnóży góry Kenia mieszka 2000 słoni. Zwierzęta niszczą pola uprawne, ale same giną z rąk kłusowników. W rezerwacie u podnóży góry Kenia mieszka 2000 słoni. Często wybuchają tam konflikty: zwierzęta niszczą pola uprawne wzdłuż granicy parku, same zaś coraz częściej giną z rąk kłusowników.

Czas trwania: 12min. / program kulturoznawczy
10:15 GEOlino: Arktyka: chłopiec staje się myśliwym Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Innuici z północnej Grenlandii do dziś polują na foki i niedźwiedzie polarne. Coraz mniej chłopców chce jednak zostać myśliwymi. Innuici, rdzenni mieszkańcy północnej Grenlandii, do dziś polują na foki i niedźwiedzie polarne. Coraz mniej chłopców chce jednak zostać myśliwymi. Qaaqqukannguaq jest wyjątkiem. Ten dwunastolatek po raz pierwszy rusza na łowy z dorosłymi.

Czas trwania: 13min. / program kulturoznawczy
Reklama
13:50 GEOlino: Słonie spod góry Kenia Logo Da Vinci
19:35 GEOlino: Kambodża: Soun i węże Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): W porze deszczowej wody jeziora Tonle Sap w Kambodży zalewają okoliczne lasy. Rybacy wypływają z wiosek i polują na węże wodne. W porze deszczowej wody jeziora Tonle Sap w Kambodży zalewają okoliczne lasy. Rybacy wypływają z wiosek i polują na cenną zwierzynę – węże wodne. Osierocona Soun rusza w łodzi z krewnymi.

Czas trwania: 12min. / program kulturoznawczy
Program TV na 16 lipca 2020 (Czwartek)
10:00 GEOlino: Hannah i kuce szetlandzkie Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Hannah ma 12 lat i chce wystąpić w najważniejszej brytyjskiej gonitwie. Ma jednak problem, bo kuc szetlandzki to uparte zwierzę. Kuce to bodaj najsłynniejszy towar eksportowy Szetlandów. Hannah ma 12 lat i chce wypaść dobrze w kilku mniejszych imprezach, aby wystąpić w najważniejszej brytyjskiej gonitwie. Ma jednak problem, bo kuc szetlandzki to uparte zwierzę.

Czas trwania: 12min. / program kulturoznawczy
10:15 GEOlino: Niewidome dzieci z Tybetu Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): W Tybecie ślepota uchodzi za karę za grzechy w poprzednich wcieleniach. Niewidoma Sabriye odważyła się uczyć niewidzące dzieci. W Tybecie życie jest ciężkie, zwłaszcza dla osób niewidomych – ślepota uchodzi tu za karę za złe czyny w poprzednich wcieleniach. Tylko Sabriye, sama pozbawiona wzroku, odważyła się uczyć samodzielności niewidzące dzieci. W jej szkole uczy się i mieszka 28 maluchów.

Czas trwania: 13min. / program kulturoznawczy
13:50 GEOlino: Arktyka: chłopiec staje się myśliwym Logo Da Vinci
19:35 GEOlino: Nietypowa duża rodzina Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Pewien pop przygarnął dzieci z najdalszych zakątków Rosji. Mają wspólną pasję – śpiew w chórze. Wkrótce wystąpią w pobliskim poprawczaku. Pewien pop przygarnął maluchy z najdalszych zakątków Rosji. U Stremskich starsze dzieci opiekują się młodszymi. Czują się tam dobrze także ze względu na wspólną pasję – śpiew w chórze. Wkrótce wystąpią w pobliskim poprawczaku.

Czas trwania: 12min. / program kulturoznawczy
Program TV na 17 lipca 2020 (Piątek)
10:00 GEOlino: Sumatra: nowa nadzieja dla orangutanów Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Na Sumatrze mieszka ok. 6000 orangutanów. Plantacje palm zagarniają ich naturalne środowisko, a wielu miejscowych traktuje je jak zabawki. Na Sumatrze mieszka ok. 6000 orangutanów, ale ten zagrożony gatunek może nie przetrwać następnej dekady. Plantacje palm olejowych zagarniają ich naturalne środowisko, zaś wielu miejscowych traktuje je jak zabawki, zamiast dostrzegać w małpach część dziedzictwa wyspy.

Czas trwania: 12min. / program kulturoznawczy
Reklama
10:15 GEOlino: Kambodża: Soun i węże Logo Da Vinci
13:50 GEOlino: Hannah i kuce szetlandzkie Logo Da Vinci
19:35 GEOlino: Sierociniec na wyprawie arktycznej Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Na Grenlandii stoi najdalej wysunięty na północ sierociniec. Dziesięcioro dzieci jedzie na biegun północny, aby lepiej radzić sobie w życiu. Na Grenlandii stoi najdalej wysunięty na północ sieroniciec na Ziemi. Mieszka tu dziesięcioro dzieci, każde z trudnej rodziny. Dwumiesięczna wyprawa na biegun północny nauczy je radzić sobie w skrajnych warunkach – a także na co dzień.

Czas trwania: 12min. / program kulturoznawczy
Program TV na 18 lipca 2020 (Sobota)
07:25 GEOlino: Lamu – ośla wyspa Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Na wysepce Lamu, tropikalnym raju u wybrzeży Kenii, mieszka 6000 osłów. Shee ma 14 lat i marzy o własnym osiołku. Na wysepce Lamu, tropikalnym raju u wybrzeży Kenii, mieszka 20 000 ludzi i 6000 osłów. Shee ma 14 lat i marzy o własnym osiołku. Być może marzenia spełnią się dzięki pewnemu wyścigowi.

Czas trwania: 13min. / program kulturoznawczy
Program TV na 19 lipca 2020 (Niedziela)
07:25 GEOlino: Walia - mistrzostwa świata psów pasterskich Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): W Walii żyje 11 milionów owiec i najlepsze psy pasterskie. Nigel i jego utalentowany wychowanek trenują przed mistrzostwami świata. W Walii żyje 11 milionów owiec, a także najlepsze psy pasterskie. Nigel to rolnik i wicemistrz świata w zaganianiu owiec. Wraz ze swoim utalentowanym wychowankiem, psem imieniem Lad z rasy Border Collie, trenuje do następnych mistrzostw.

Czas trwania: 12min. / program kulturoznawczy
Program TV na 20 lipca 2020 (Poniedziałek)
10:00 GEOlino: Nietypowa duża rodzina Logo Da Vinci
10:15 GEOlino: Sierociniec na wyprawie arktycznej Logo Da Vinci
13:50 GEOlino: Niewidome dzieci z Tybetu Logo Da Vinci
19:35 GEOlino: Szkoła polarna dzieci nomadów Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Śmigłowiec zabiera 600 dzieci pasterzy-nomadów do szkoły z internatem. Pięcioletnia Katj pierwszy raz rozstanie się z rodzicami. Co roku w sierpniu na Półwyspie Jamalskim 600 dzieci nomadów, wypasających renifery, czeka na śmigłowiec, który po wakacjach zabierze je do szkoły z internatem. Pięcioletnią Katję czeka pierwsza w życiu rozłąka z rodzicami.

Czas trwania: 13min. / program kulturoznawczy
Program TV na 21 lipca 2020 (Wtorek)
10:00 GEOlino: Szkoła polarna dzieci nomadów Logo Da Vinci
Reklama
10:20 GEOlino: Psy ratownicze znad jeziora Garda Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Ester ma 17 lat, wraz z suczką Mią ratuje ludzi nad jeziorem Garda. Nowofundlandy nie boją się wody i sprawnie wyciągają z niej tonących. Ester ma 17 lat, wraz ze swoją suczką Mią ratuje ludzi nad jeziorem Garda we Włoszech. Utonięcia, to druga po wypadkach drogowych, przyczyna nagłej śmierci na świecie. Nowofundlandy nie boją się wody i dzięki swojej masie wyciągają z niej tonących.

Czas trwania: 13min. / program kulturoznawczy
13:50 GEOlino: Sumatra: nowa nadzieja dla orangutanów Logo Da Vinci
19:35 GEOlino: Psy ratownicze znad jeziora Garda Logo Da Vinci
Program TV na 22 lipca 2020 (Środa)
10:00 GEOlino: Indie – włosy dla bóstw Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): 10-letni Balaji i jego matka poświęcą swoje włosy w świątyni, prosząc boga Murugana o pobłogosławienie ich nowego domu. 10-letni Balaji i jego matka poświęcą swoje włosy w świątyni, prosząc boga Murugana o pobłogosławienie ich nowego domu. Co roku w Palani miliony ludzi ścina włosy, które są następnie sprzedawane przez świątynię.

Czas trwania: 13min. / program kulturoznawczy
10:20 GEOlino: W trasie z moskiewską szkołą cyrkową Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Słynna moskiewska szkoła cyrkowa ożywia rosyjską prowincję – jest tu i taniec na linie, i kobieta-wąż. A wszystko dzięki ciężkiej pracy. Młodzi artyści ze słynnej moskiewskiej szkoły cyrkowej ożywiają rosyjską prowincję. Elena jest mistrzynią utrzymywania równowagi, zaś Alessa to kobieta-wąż. Zawód cyrkowca wymaga ciężkiej pracy.

Czas trwania: 12min. / program kulturoznawczy
13:50 GEOlino: Kambodża: Soun i węże Logo Da Vinci
19:35 GEOlino: Indie – włosy dla bóstw Logo Da Vinci
Program TV na 23 lipca 2020 (Czwartek)
10:00 GEOlino: Jenny i jej lisy latające Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Na północnym wybrzeżu Australii żyją tysiące latających lisów. Zagraża im choroba, powodująca paraliż: wypadają przez to z gniazd. Na północnym wybrzeżu Australii żyją tysiące lisów latających. Zagraża im choroba, powodująca paraliż: wypadają przez to z gniazd. Chorują zwłaszcza podczas okresu lęgowego, co może prowadzić do reakcji łańcuchowej.

Czas trwania: 12min. / program kulturoznawczy
10:15 GEOlino: Indyjski szpital z Księgi Dżungli Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Jedyne profesjonalne schronisko w Indiach pomaga dzikim zwierzakom, które nie przeżyłyby w tym gęsto zaludnionym kraju. Indie są tak gęsto zaludnione, że zaczyna brakować miejsca dla dzikich zwierząt. Jedyne profesjonalne schronisko w kraju pomaga dzikim zwierzakom, które nie przeżyłyby na wolności. To bawół z gorączką, osierocone słoniki i młody nosorożec.

Czas trwania: 12min. / program kulturoznawczy
13:50 GEOlino: Nietypowa duża rodzina Logo Da Vinci
Reklama
19:35 GEOlino: W trasie z moskiewską szkołą cyrkową Logo Da Vinci
Program TV na 24 lipca 2020 (Piątek)
10:00 GEOlino: Lamu – ośla wyspa Logo Da Vinci
10:20 GEOlino: Walia - mistrzostwa świata psów pasterskich Logo Da Vinci
13:50 GEOlino: Sierociniec na wyprawie arktycznej Logo Da Vinci
19:35 GEOlino: Jenny i jej lisy latające Logo Da Vinci
Program TV na 25 lipca 2020 (Sobota)
07:25 GEOlino: Islandia – życie na beczce prochu Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Islandia to kraina wulkanów. Dzieci z Vik uczą się o nich w szkole, zwłaszcza o tym, co robić, gdy wybuchnie pobliski, czynny wulkan Katla. Islandia to kraina wulkanów. W wiosce Vik dzieci uczą się o nich w szkole, zwłaszcza o tym, co robić, gdy wybuchnie pobliski, czynny wulkan Katla. Wszystkie muszą być gotowe na szybką ewakuację.

Czas trwania: 12min. / program kulturoznawczy
Program TV na 26 lipca 2020 (Niedziela)
07:25 GEOlino: Inti Wara Yassi – boliwijska arka Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Boliwijski projekt pomaga bezdomnym zwierzętom, ale i sierotom. Miguel ma 14 lat, jest dzieckiem ulicy. Dostał młodą pumę. Boliwijski projekt Inti Wara Yassi jest wyjątkowy – pomaga bezdomnym zwierzętom, ale i sierotom z narkotykowego piekła La Paz. Miguel ma 14 lat, jest dzieckiem ulicy. W ramach projektu ma zaopiekować się młodą pumą.

Czas trwania: 13min. / program kulturoznawczy
Program TV na 27 lipca 2020 (Poniedziałek)
10:00 GEOlino: Islandia – życie na beczce prochu Logo Da Vinci
10:15 GEOlino: Inti Wara Yassi – boliwijska arka Logo Da Vinci
13:50 GEOlino: Szkoła polarna dzieci nomadów Logo Da Vinci
19:35 GEOlino: Indyjski szpital z Księgi Dżungli Logo Da Vinci
Program TV na 28 lipca 2020 (Wtorek)
10:00 GEOlino: Indie: największy szkolny posiłek na świecie Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Misbah pochodzi z bardzo ubogiej rodziny. Na szczęście szkolne stołówki w Indiach podają zbilansowane i pożywne posiłki. Misbah pochodzi z bardzo ubogiej rodziny, jej tata jest robotnikiem sezonowym. Na szczęście szkolne stołówki w Indiach podają uczniom zbilansowane i pożywne posiłki. Codziennie w zakładzie na południowym wschodzie kraju gotuje się obiady dla ośmiuset szkół.

Czas trwania: 12min. / program kulturoznawczy
10:15 GEOlino: Ermitaż – koci pałac Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): W Ermitażu mieszka ponad 50 kotów. Wiele z nich przygarniają dobrzy ludzie – właśnie w ten sposób Pietia trafił do domu na wsi. Kocur Wasyl od lat mieszka w słynnym Ermitażu. To stałe lokum dla ponad 50 kotów, ale miejsca już brak. Wiele z nich przygarniają dobrzy ludzie – właśnie w ten sposób Pietia trafił do cudownego domu na wsi.

Czas trwania: 12min. / program kulturoznawczy
13:50 GEOlino: Psy ratownicze znad jeziora Garda Logo Da Vinci
19:35 GEOlino: Lamu – ośla wyspa Logo Da Vinci
Program TV na 29 lipca 2020 (Środa)
10:00 GEOlino: Słonie spod góry Kenia Logo Da Vinci
Reklama
10:15 GEOlino: Arktyka: chłopiec staje się myśliwym Logo Da Vinci
13:50 GEOlino: Indie – włosy dla bóstw Logo Da Vinci
19:35 GEOlino: Walia - mistrzostwa świata psów pasterskich Logo Da Vinci
Program TV na 30 lipca 2020 (Czwartek)
10:00 GEOlino: Hannah i kuce szetlandzkie Logo Da Vinci
10:15 GEOlino: Niewidome dzieci z Tybetu Logo Da Vinci
13:50 GEOlino: W trasie z moskiewską szkołą cyrkową Logo Da Vinci
19:35 GEOlino: Islandia – życie na beczce prochu Logo Da Vinci
Program TV na 31 lipca 2020 (Piątek)
10:00 GEOlino: Sumatra: nowa nadzieja dla orangutanów Logo Da Vinci
10:15 GEOlino: Kambodża: Soun i węże Logo Da Vinci
13:50 GEOlino: Jenny i jej lisy latające Logo Da Vinci
19:35 GEOlino: Inti Wara Yassi – boliwijska arka Logo Da Vinci
Program TV na 1 sierpnia 2020 (Sobota)
07:25 GEOlino: Indie: największy szkolny posiłek na świecie Logo Da Vinci
Program TV na 2 sierpnia 2020 (Niedziela)
07:25 GEOlino: Ermitaż – koci pałac Logo Da Vinci
Program TV na 3 sierpnia 2020 (Poniedziałek)
10:00 GEOlino: Nietypowa duża rodzina Logo Da Vinci
10:15 GEOlino: Sierociniec na wyprawie arktycznej Logo Da Vinci
13:50 GEOlino: Indyjski szpital z Księgi Dżungli Logo Da Vinci
Program TV na 4 sierpnia 2020 (Wtorek)
10:00 GEOlino: Szkoła polarna dzieci nomadów Logo Da Vinci
10:20 GEOlino: Psy ratownicze znad jeziora Garda Logo Da Vinci
13:50 GEOlino: Lamu – ośla wyspa Logo Da Vinci
Program TV na 5 sierpnia 2020 (Środa)
10:00 GEOlino: Indie – włosy dla bóstw Logo Da Vinci
10:20 GEOlino: W trasie z moskiewską szkołą cyrkową Logo Da Vinci
13:50 GEOlino: Walia - mistrzostwa świata psów pasterskich Logo Da Vinci
19:35 GEOlino: Indie: największy szkolny posiłek na świecie Logo Da Vinci
Program TV na 6 sierpnia 2020 (Czwartek)
10:00 GEOlino: Jenny i jej lisy latające Logo Da Vinci
10:15 GEOlino: Indyjski szpital z Księgi Dżungli Logo Da Vinci
13:50 GEOlino: Islandia – życie na beczce prochu Logo Da Vinci
19:35 GEOlino: Ermitaż – koci pałac Logo Da Vinci
Program TV na 7 sierpnia 2020 (Piątek)
10:00 GEOlino: Lamu – ośla wyspa Logo Da Vinci
10:20 GEOlino: Walia - mistrzostwa świata psów pasterskich Logo Da Vinci
13:50 GEOlino: Inti Wara Yassi – boliwijska arka Logo Da Vinci
19:35 GEOlino: Słonie spod góry Kenia Logo Da Vinci
Program TV na 8 sierpnia 2020 (Sobota)
07:25 GEOlino: Słonie spod góry Kenia Logo Da Vinci
Program TV na 9 sierpnia 2020 (Niedziela)
07:25 GEOlino: Arktyka: chłopiec staje się myśliwym Logo Da Vinci
Program TV na 10 sierpnia 2020 (Poniedziałek)
10:00 GEOlino: Islandia – życie na beczce prochu Logo Da Vinci
10:15 GEOlino: Inti Wara Yassi – boliwijska arka Logo Da Vinci
Program TV na 11 sierpnia 2020 (Wtorek)
10:00 GEOlino: Indie: największy szkolny posiłek na świecie Logo Da Vinci
10:15 GEOlino: Ermitaż – koci pałac Logo Da Vinci
Program TV na 12 sierpnia 2020 (Środa)
10:00 GEOlino: Słonie spod góry Kenia Logo Da Vinci
10:15 GEOlino: Arktyka: chłopiec staje się myśliwym Logo Da Vinci
13:50 GEOlino: Indie: największy szkolny posiłek na świecie Logo Da Vinci
19:35 GEOlino: Arktyka: chłopiec staje się myśliwym Logo Da Vinci
Program TV na 13 sierpnia 2020 (Czwartek)
10:00 GEOlino: Hannah i kuce szetlandzkie Logo Da Vinci
10:15 GEOlino: Niewidome dzieci z Tybetu Logo Da Vinci
13:50 GEOlino: Ermitaż – koci pałac Logo Da Vinci
19:35 GEOlino: Hannah i kuce szetlandzkie Logo Da Vinci
Program TV na 14 sierpnia 2020 (Piątek)
10:00 GEOlino: Sumatra: nowa nadzieja dla orangutanów Logo Da Vinci
10:15 GEOlino: Kambodża: Soun i węże Logo Da Vinci
13:50 GEOlino: Słonie spod góry Kenia Logo Da Vinci
19:35 GEOlino: Niewidome dzieci z Tybetu Logo Da Vinci
Program TV na 15 sierpnia 2020 (Sobota)
07:25 GEOlino: Hannah i kuce szetlandzkie Logo Da Vinci
Program TV na 16 sierpnia 2020 (Niedziela)
07:25 GEOlino: Niewidome dzieci z Tybetu Logo Da Vinci
Program TV na 17 sierpnia 2020 (Poniedziałek)
10:00 GEOlino: Nietypowa duża rodzina Logo Da Vinci
10:15 GEOlino: Sierociniec na wyprawie arktycznej Logo Da Vinci
Program TV na 18 sierpnia 2020 (Wtorek)
10:00 GEOlino: Szkoła polarna dzieci nomadów Logo Da Vinci
10:20 GEOlino: Psy ratownicze znad jeziora Garda Logo Da Vinci
Program TV na 19 sierpnia 2020 (Środa)
10:00 GEOlino: Indie – włosy dla bóstw Logo Da Vinci
10:20 GEOlino: W trasie z moskiewską szkołą cyrkową Logo Da Vinci
13:50 GEOlino: Arktyka: chłopiec staje się myśliwym Logo Da Vinci
19:35 GEOlino: Sumatra: nowa nadzieja dla orangutanów Logo Da Vinci
Program TV na 20 sierpnia 2020 (Czwartek)
10:00 GEOlino: Jenny i jej lisy latające Logo Da Vinci
10:15 GEOlino: Indyjski szpital z Księgi Dżungli Logo Da Vinci
13:50 GEOlino: Hannah i kuce szetlandzkie Logo Da Vinci
19:35 GEOlino: Kambodża: Soun i węże Logo Da Vinci
Program TV na 21 sierpnia 2020 (Piątek)
10:00 GEOlino: Lamu – ośla wyspa Logo Da Vinci
10:20 GEOlino: Walia - mistrzostwa świata psów pasterskich Logo Da Vinci
13:50 GEOlino: Niewidome dzieci z Tybetu Logo Da Vinci
19:35 GEOlino: Nietypowa duża rodzina Logo Da Vinci
Program TV na 22 sierpnia 2020 (Sobota)
07:25 GEOlino: Sumatra: nowa nadzieja dla orangutanów Logo Da Vinci
Program TV na 23 sierpnia 2020 (Niedziela)
07:25 GEOlino: Kambodża: Soun i węże Logo Da Vinci
Program TV na 24 sierpnia 2020 (Poniedziałek)
10:00 GEOlino: Islandia – życie na beczce prochu Logo Da Vinci
10:15 GEOlino: Inti Wara Yassi – boliwijska arka Logo Da Vinci
Program TV na 25 sierpnia 2020 (Wtorek)
10:00 GEOlino: Indie: największy szkolny posiłek na świecie Logo Da Vinci
10:15 GEOlino: Ermitaż – koci pałac Logo Da Vinci
Program TV na 26 sierpnia 2020 (Środa)
10:00 GEOlino: Słonie spod góry Kenia Logo Da Vinci
10:15 GEOlino: Arktyka: chłopiec staje się myśliwym Logo Da Vinci
13:50 GEOlino: Sumatra: nowa nadzieja dla orangutanów Logo Da Vinci
19:35 GEOlino: Sierociniec na wyprawie arktycznej Logo Da Vinci
Program TV na 27 sierpnia 2020 (Czwartek)
10:00 GEOlino: Hannah i kuce szetlandzkie Logo Da Vinci
10:15 GEOlino: Niewidome dzieci z Tybetu Logo Da Vinci
13:50 GEOlino: Kambodża: Soun i węże Logo Da Vinci
19:35 GEOlino: Szkoła polarna dzieci nomadów Logo Da Vinci
Program TV na 28 sierpnia 2020 (Piątek)
10:00 GEOlino: Sumatra: nowa nadzieja dla orangutanów Logo Da Vinci
10:15 GEOlino: Kambodża: Soun i węże Logo Da Vinci
13:50 GEOlino: Nietypowa duża rodzina Logo Da Vinci
19:35 GEOlino: Psy ratownicze znad jeziora Garda Logo Da Vinci
Program TV na 29 sierpnia 2020 (Sobota)
07:25 GEOlino: Nietypowa duża rodzina Logo Da Vinci
Program TV na 30 sierpnia 2020 (Niedziela)
07:25 GEOlino: Sierociniec na wyprawie arktycznej Logo Da Vinci
Program TV na 31 sierpnia 2020 (Poniedziałek)
10:00 GEOlino: Nietypowa duża rodzina Logo Da Vinci
10:15 GEOlino: Sierociniec na wyprawie arktycznej Logo Da Vinci
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla GEOlino. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku GEOlino w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji GEOlino.

Poprzednie emisje GEOlino w telewizji

Emisja GEOlino miała miejsce:

2020-07-14 19:35 GEOlino: Sumatra: nowa nadzieja dla orangutanów Logo Da Vinci
2020-07-14 13:50 GEOlino: Ermitaż – koci pałac Logo Da Vinci
2020-07-14 10:15 GEOlino: Ermitaż – koci pałac Logo Da Vinci
2020-07-14 10:00 GEOlino: Indie: największy szkolny posiłek na świecie Logo Da Vinci
2020-07-13 19:35 GEOlino: Niewidome dzieci z Tybetu Logo Da Vinci

GEOlino gdzie obejrzeć?

GEOlino można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: Da Vinci

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry