Reklama

Handlarze godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Handlarze

+ Obserwuj

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Handlarze będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 28 maja 2020 (Czwartek)
15:05 Handlarze, sez. 2, odc. 7/12 Logo METRO

Opis (streszczenie): Hubert Urbański z Handlarzami znów rusza w Polskę, żeby zarobić duże pieniądze. Będziemy świadkami spektakularnie udanych zakupów, jak i porażek. Pokonają setki kilometrów, żeby sprawdzić, co kryją strychy, zagracone piwnice i opuszczone domy. Będą walczyć do ostatniej złotówki, a wszystko po to, by tanio kupić i sprzedać z zyskiem. W tym sezonie poznamy ekspertów od renowacji, którzy stare rupiecie zmieniają w przedmioty użytkowe.

/ Polska / program
Program TV na 29 maja 2020 (Piątek)
15:05 Handlarze, sez. 2, odc. 8/12 Logo METRO
Polska / program
Reklama
Program TV na 1 czerwca 2020 (Poniedziałek)
15:05 Handlarze, sez. 2, odc. 9/12 Logo METRO
Polska / program
Program TV na 2 czerwca 2020 (Wtorek)
15:05 Handlarze, sez. 2, odc. 10/12 Logo METRO
Polska / program
Program TV na 3 czerwca 2020 (Środa)
15:05 Handlarze, sez. 2, odc. 11/12 Logo METRO
Polska / program
Program TV na 4 czerwca 2020 (Czwartek)
15:05 Handlarze, sez. 2, odc. 12 Logo METRO
Polska / program
Program TV na 5 czerwca 2020 (Piątek)
15:05 Handlarze, odc. 1/12 Logo METRO

Opis (streszczenie): Ryzykują, ale czy zawsze wygrywają? To program przedstawiający zawodowych handlarzy, których nadrzędnym celem jest zysk. Tropią i wykorzystują najlepsze okazje do dużego zarobku. Czy to aukcje, sprzedaż fabryki, domu, magazynu – zarobić można na wszystkim. Ludzie często nie wiedzą jak cenne rzeczy posiadają w swoich domach, nasi HANDLARZE bezbłędnie „wywęszą” takie skarby. Rywalizacja jest motorem napędowym ich działań. Jeśli mowa o pieniądzach, to nie może być inny prowadzący niż Hubert Urbański. „Czyściciel”, „Jastrząb”, „Żółtodziób”- każdy z handlarzy chce udowodnić, że to on jest najlepszy w swoim fachu. W Wejherowie trafiają do niesamowitej kamienicy, liczącej kilkanaście wyjątkowych pokoi. Wszędzie wiszą zegary… Miejsce takie jak to, śni się każdemu profesjonalnemu handlarzowi. Jan, Damian i Paweł mogą kupić z tego skarbca każdą rzecz, która wpadnie im w oko. Który z nich straci na zakupach a który zyska? Jeśli chcecie wiedzieć, kto okaże się zwycięzcą, oglądajcie 1 odcinek programu „Handlarze”. (Wejherowo)

/ Polska / program
Program TV na 8 czerwca 2020 (Poniedziałek)
15:05 Handlarze, odc. 2/12 Logo METRO

Opis (streszczenie): Ryzykują, ale czy zawsze wygrywają? To program przedstawiający zawodowych handlarzy, których nadrzędnym celem jest zysk. Tropią i wykorzystują najlepsze okazje do dużego zarobku. Czy to aukcje, sprzedaż fabryki, domu, magazynu – zarobić można na wszystkim. Ludzie często nie wiedzą jak cenne rzeczy posiadają w swoich domach, nasi HANDLARZE bezbłędnie „wywęszą” takie skarby. Rywalizacja jest motorem napędowym ich działań. Jeśli mowa o pieniądzach, to nie może być inny prowadzący niż Hubert Urbański. W każdą ostatnią niedzielę miesiąca na giełdę staroci w Lublinie zjeżdżają tłumy. Wtedy to właśnie Stare Miasto i okolice Placu Wolności zamieniają się w wielki targ. Handlarze znajdą tu wszystko: od przedwojennych mebli, przez gramofony po maszyny do szycia i obrazy. Tu, gdzie jedni na swoich zakupach tracą a inni potrafią zbić majątek nie mogło zabraknąć zawodowców. Paweł „Czyściciel”, Jan zwany „Jastrzębiem” z żoną Ajuną i Damian, o którym mówią „Żółtodziób” ruszają na łowy.. . Każdy z nich uważa, że w tym fachu nie ma sobie równych. Czy zarobią? Czy stracą? Z jakim zyskiem zakończą się zakupy Pawła w Węgrzynowie? Co w starej chatce w Borkach Wyrkach znajdzie Jan? Nie przegapcie drugiego odcinka „Handlarzy”! Będzie targowanie, adrenalina i spory zysk. (Lublin)

/ Polska / program
Program TV na 9 czerwca 2020 (Wtorek)
15:05 Handlarze, odc. 3/12 Logo METRO

Opis (streszczenie): Ryzykują, ale czy zawsze wygrywają? To program przedstawiający zawodowych handlarzy, których nadrzędnym celem jest zysk. Tropią i wykorzystują najlepsze okazje do dużego zarobku. Czy to aukcje, sprzedaż fabryki, domu, magazynu – zarobić można na wszystkim. Ludzie często nie wiedzą jak cenne rzeczy posiadają w swoich domach, nasi HANDLARZE bezbłędnie „wywęszą” takie skarby. Rywalizacja jest motorem napędowym ich działań. Jeśli mowa o pieniądzach, to nie może być inny prowadzący niż Hubert Urbański. Na jarmark staroci w Wasilkowie koło Białegostoku zjeżdżają handlarze z wielu stron Polski. Pod „gołym niebem” kupić można obrazy, porcelanę, lampy, zegary i zaskakujące bibeloty, pozornie niewiele warte. W Wasilkowie nie mogło zabraknąć zawodowców. Paweł „Czyściciel”, Jan zwany „Jastrzębiem” z żoną Ajuną i kolejny bohater Damian, o którym mówią „Żółtodziób” ruszają na łowy. Prześwietlają każde pudełko i jeśli na straganach jest ukryty choć jeden skarb, Oni na pewno go wywęszą. Czy na mało znanym jarmarku żółtodziób Damian, inwestując niewielkie pieniądze udowodni weteranom, że przyszłość w tym biznesie należy do Niego? Jakie kwoty zaryzykuje Paweł i na jaką perełkę trafi Jan „Jastrząb”? Nie przegapcie trzeciego odcinka „Handlarzy”! Emocje gwarantowane!! (Wasilków)

/ Polska / program
Program TV na 10 czerwca 2020 (Środa)
15:05 Handlarze, odc. 4/12 Logo METRO

Opis (streszczenie): Są ludzie, którzy potrafią zarobić fortunę tam, gdzie zwykły człowiek widzi tylko śmieci. Zawodowi handlarze: Jan zwany „Jastrzębiem” i jego żona Ajuna, Paweł pseudonim „Czyściciel”, który wymiecie wszystko, co ma wartość i dwaj bracia Knorr- młode wilki tego biznesu. Zarobek zawsze jest dla nich niewiadomą. kolejnym odcinku bohaterowie trafiają na aukcję do restauracji w Łodzi. Czy z morza rzeczy uda się im wyłowić perełkę a potem kupić ją jak najtaniej, by odsprzedać z zyskiem? Który z bohaterów zdecyduje się sięgnąć do kieszeni, kiedy pod młotek trafi wyposażenie baru? Jeśli chcecie wiedzieć, czy kwoty, które handlarze zarobili przyprawiają o zawrót głowy, oglądajcie kolejny odcinek „Handlarzy”. Będzie ekscytująco! (Łódź)

/ Polska / program
Reklama
Program TV na 11 czerwca 2020 (Czwartek)
15:05 Handlarze, odc. 5/12 Logo METRO

Opis (streszczenie): Ryzykują, ale czy zawsze wygrywają? To program przedstawiający zawodowych handlarzy, których nadrzędnym celem jest zysk. Tropią i wykorzystują najlepsze okazje do dużego zarobku. Czy to aukcje, sprzedaż fabryki, domu, magazynu – zarobić można na wszystkim. Ludzie często nie wiedzą jak cenne rzeczy posiadają w swoich domach, nasi HANDLARZE bezbłędnie „wywęszą” takie skarby. Rywalizacja jest motorem napędowym ich działań. Jeśli mowa o pieniądzach, to nie może być inny prowadzący niż Hubert Urbański. Na Jarmarku Dominikańskim w Gdańsku handluje się starociami, ale także dziełami sztuki. Punktualnie o szóstej rano przy swoich stoiskach pojawia się kilkuset wystawców, nie tylko z Polski. Jan, Damian i Paweł ruszają na łowy mając dwa cele: kupić tanio oraz pokazać konkurencji, kto jest królem tego biznesu. Komu podczas targowania sprzyjała fortuna, a kto stracił nie tylko pieniądze, ale i dobry humor? Na jakie perełki w Garwolinie trafi Damian? Kto zarobił a kto stracił? Wszystko stanie się jasne w piątym odcinku programu „Handlarze”! (Gdańsk)

/ Polska / program
Program TV na 12 czerwca 2020 (Piątek)
15:05 Handlarze, odc. 6/12 Logo METRO

Opis (streszczenie): Ryzykują, ale czy zawsze wygrywają? To program przedstawiający zawodowych handlarzy, których nadrzędnym celem jest zysk. Tropią i wykorzystują najlepsze okazje do dużego zarobku. Czy to aukcje, sprzedaż fabryki, domu, magazynu – zarobić można na wszystkim. Ludzie często nie wiedzą jak cenne rzeczy posiadają w swoich domach, nasi HANDLARZE bezbłędnie „wywęszą” takie skarby. Rywalizacja jest motorem napędowym ich działań. Jeśli mowa o pieniądzach, to nie może być inny prowadzący niż Hubert Urbański. Setki wystawców, handlarzy staroci, antyków i rupieci- speców od transakcji „pod chmurką” i tysiące chętnych na udane zakupy. Na jarmark staroci w Bytomiu zjeżdżają nie tylko Polacy. Można tu spotkać sprzedawców z Niemiec, Czech i Słowacji. W takim miejscu nie mogło zabraknąć „Jastrzębia”, „Czyściciela” i Damiana. Jarmark to ich żywioł, ale czy wśród tysięcy ludzi, w upalny dzień uda im się wyłowić prawdziwe skarby? Nie przegapcie kolejnego odcinka „Handlarzy”! Będzie targowanie, adrenalina i spory zysk. (Bytom)

/ Polska / program
Program TV na 15 czerwca 2020 (Poniedziałek)
15:05 Handlarze, odc. 7/12 Logo METRO

Opis (streszczenie): Ryzykują, ale czy zawsze wygrywają? To program przedstawiający zawodowych handlarzy, których nadrzędnym celem jest zysk. Tropią i wykorzystują najlepsze okazje do dużego zarobku. Czy to aukcje, sprzedaż fabryki, domu, magazynu – zarobić można na wszystkim. Ludzie często nie wiedzą jak cenne rzeczy posiadają w swoich domach, nasi HANDLARZE bezbłędnie „wywęszą” takie skarby. Rywalizacja jest motorem napędowym ich działań. Jeśli mowa o pieniądzach, to nie może być inny prowadzący niż Hubert Urbański. Na Jarmarku Staroci w Kiermusach - największej tego typu imprezie w regionie wystawiają się nie tylko kolekcjonerzy staroci i militariów. Swoje stoiska mają tu również kowale, hafciarki i garncarze. W Kiermusach nie mogło zabraknąć handlarzy, którzy prześwietlają każde pudełko i jeśli na straganach jest ukryty choć jeden skarb, Oni na pewno go wywęszą. Czy Damian znowu wykorzysta swój urok osobisty? Czy Paweł zaryzykuje duże pieniądze? Czy Janka nie zawiedzie instynkt i z morza rzeczy wyłowi prawdziwą perełkę? Jeśli chcecie wiedzieć, kto okaże się zwycięzcą, oglądajcie siódmy odcinek programu „Handlarze”. Emocje gwarantowane! (Kiermusy)

/ Polska / program
Program TV na 16 czerwca 2020 (Wtorek)
15:05 Handlarze, odc. 8/12 Logo METRO

Opis (streszczenie): Ryzykują, ale czy zawsze wygrywają? To program przedstawiający zawodowych handlarzy, których nadrzędnym celem jest zysk. Tropią i wykorzystują najlepsze okazje do dużego zarobku. Czy to aukcje, sprzedaż fabryki, domu, magazynu – zarobić można na wszystkim. Ludzie często nie wiedzą jak cenne rzeczy posiadają w swoich domach, nasi HANDLARZE bezbłędnie „wywęszą” takie skarby. Rywalizacja jest motorem napędowym ich działań. Jeśli mowa o pieniądzach, to nie może być inny prowadzący niż Hubert Urbański. Myślicie, że licytacje przedmiotów w największych na świecie domach aukcyjnych Christie’s i Sotheby’s to dla naszych Handlarzy czarna magia? Nic bardziej mylnego. Tym razem „Jastrząb”, „Czyściciel” i „Bracia Knorr” znajdą arcydzieła, na które naprawdę długo czekali. Przed nimi licytacja prac Salvadora Dali, Andy’ego Warhola i wielu innych. „Bracia Knorr”, twierdzą, że takie transakcje to dla nich codzienność. Czy aby na pewno? Być może tym razem to Janek lub Paweł pokażą Braciom „gdzie raki zimują”? Który z nich straci na zakupach a który zyska? Jeśli chcecie wiedzieć, kto okaże się zwycięzcą, oglądajcie kolejny odcinek programu „Handlarze”. (Mościbrody)

/ Polska / program
Program TV na 17 czerwca 2020 (Środa)
15:05 Handlarze, odc. 9/12 Logo METRO

Opis (streszczenie): Ryzykują, ale czy zawsze wygrywają? To program przedstawiający zawodowych handlarzy, których nadrzędnym celem jest zysk. Tropią i wykorzystują najlepsze okazje do dużego zarobku. Czy to aukcje, sprzedaż fabryki, domu, magazynu – zarobić można na wszystkim. Ludzie często nie wiedzą jak cenne rzeczy posiadają w swoich domach, nasi HANDLARZE bezbłędnie „wywęszą” takie skarby. Rywalizacja jest motorem napędowym ich działań. Jeśli mowa o pieniądzach, to nie może być inny prowadzący niż Hubert Urbański. Czy coś jeszcze jest w stanie zaskoczyć naszych handlarzy? Z pozoru zwykła, wiejska chatka, okaże się dla Janka, Damiana i Pawła miejscem rodem z filmów science fiction. Nietypowy wystrój z pewnością rozpali ich wyobraźnię. A stosy manekinów, sztucznych głów i całej masy starych, mrocznych przedmiotów, wywołają spory dreszczyk emocji. Tym razem nie tylko perspektywa wielkiego zysku, ale też aura całego otoczenia przyprawią ich o zawrót głowy. Jak Jan zareaguje na widok takiej ilości staroci? Czy Paweł zaryzykuje i wyda fortunę? Czy Damian w zwykłych przedmiotach, mocno naznaczonych duchem czasu dostrzeże piękno i na chwilę zapomni o swoich ulubionych srebrnych papierośnicach? Nie przegapcie dziewiątego odcinka „Handlarzy”! (Kalisz)

/ Polska / program
Program TV na 18 czerwca 2020 (Czwartek)
15:05 Handlarze, odc. 10/12 Logo METRO

Opis (streszczenie): Ryzykują, ale czy zawsze wygrywają? To program przedstawiający zawodowych handlarzy, których nadrzędnym celem jest zysk. Tropią i wykorzystują najlepsze okazje do dużego zarobku. Czy to aukcje, sprzedaż fabryki, domu, magazynu – zarobić można na wszystkim. Ludzie często nie wiedzą jak cenne rzeczy posiadają w swoich domach, nasi HANDLARZE bezbłędnie „wywęszą” takie skarby. Rywalizacja jest motorem napędowym ich działań. Jeśli mowa o pieniądzach, to nie może być inny prowadzący niż Hubert Urbański. Tym razem Jastrząb, Czyściciel i Zółtodziób idą na prawdziwą wojnę – stawką aukcji – głównie militaria. Który handlarz wyjedzie z Białegostoku z workiem pełnym „amunicji”, a kto z pustymi rękami? A co zdarzy się podczas indywidualnych zakupów? Czy kolekcjoner antyków okaże się dla Damiana godnym przeciwnikiem i udowodni mu, że „Żółtodziób” musi się jeszcze sporo nauczyć? Czy może to Paweł w starej, wiejskiej chatce odnajdzie skarby, które pozwolą mu zarobić realną kasę. A co z Jankiem? Czy i tym razem jego szczęśliwa świnia przyniesie mu spory zarobek w dolnośląskim Witoszowie? Oglądajcie „Handlarzy” i przekonajcie się, który z zawodowców rozbije bank. (Białystok)

/ Polska / program
Program TV na 19 czerwca 2020 (Piątek)
01:30 Handlarze, odc. 1/12 Logo METRO
Polska / program
15:05 Handlarze, odc. 11/12 Logo METRO

Opis (streszczenie): Ryzykują, ale czy zawsze wygrywają? To program przedstawiający zawodowych handlarzy, których nadrzędnym celem jest zysk. Tropią i wykorzystują najlepsze okazje do dużego zarobku. Czy to aukcje, sprzedaż fabryki, domu, magazynu – zarobić można na wszystkim. Ludzie często nie wiedzą jak cenne rzeczy posiadają w swoich domach, nasi HANDLARZE bezbłędnie „wywęszą” takie skarby. Rywalizacja jest motorem napędowym ich działań. Jeśli mowa o pieniądzach, to nie może być inny prowadzący niż Hubert Urbański. Czasem żeby dotrzeć do prawdziwego skarbu trzeba naprawdę się najeździć. Dobrze wiedzą o tym nasi handlarze. Tym razem w pogoni za upragnionymi przedmiotami i zyskiem przemierzą całą Polskę. Czy prawie pięćset kilometrów od domu, w zapuszczonej stodole, na skraju lasu, w maleńkiej miejscowości Sokolec w Górach Sowich, znajdą wyczekiwane okazje? Kto wygra aukcje, a kto sprawdzi się podczas indywidualnych zakupów? Janek trafi do magicznego domu, który przed laty zamieszkiwała grupa artystów. Teraz to miejsce ataków lokalnych złodziei. Czy w tym niezwykłym miejscu Jastrząb odnajdzie ukryte skarby? Wszystko stanie się jasne w jedenastym odcinku programu „Handlarze”. Emocje gwarantowane! (Sokolec)

/ Polska / program
Reklama
Program TV na 22 czerwca 2020 (Poniedziałek)
12:30 Handlarze, odc. 12 Logo METRO

Opis (streszczenie): Ryzykują, ale czy zawsze wygrywają? To program przedstawiający zawodowych handlarzy, których nadrzędnym celem jest zysk. Tropią i wykorzystują najlepsze okazje do dużego zarobku. Czy to aukcje, sprzedaż fabryki, domu, magazynu – zarobić można na wszystkim. Ludzie często nie wiedzą jak cenne rzeczy posiadają w swoich domach, nasi HANDLARZE bezbłędnie „wywęszą” takie skarby. Rywalizacja jest motorem napędowym ich działań. Jeśli mowa o pieniądzach, to nie może być inny prowadzący niż Hubert Urbański. Marzeniem Jana i Ajuny od zawsze było znalezienia miejsca pełnych staroci- wozów, beczek i maszyn rolniczych. Tym razem sen Jana ma szansę się spełnić. Czy podczas aukcji w uroczych, sielskich Bartnikach wśród beczek, drewnianych kół i maselnic pamiętających gospodarstwa naszych dziadków Janek przelicytuje Damiana i Pawła?? Wydawać by się mogło, że to miejsce stworzone idealnie dla „Jastrzębia” - miłośnika wiejskich przedmiotów, ale czy na pewno? Może to właśnie pośród nich Żółtodziób i Czyściciel znajdą prawdziwe skarby. Kto zarobi więcej?? Kto straci? Nie przegapcie ostatniego odcinka programu „Handlarze”! (Bartniki)

/ Polska / program
Program TV na 23 czerwca 2020 (Wtorek)
12:30 Handlarze, sez. 2, odc. 1/12 Logo METRO
Polska / program
Program TV na 24 czerwca 2020 (Środa)
01:15 Handlarze, odc. 2/12 Logo METRO
Polska / program
12:30 Handlarze, sez. 2, odc. 2/12 Logo METRO
Polska / program
Program TV na 25 czerwca 2020 (Czwartek)
12:30 Handlarze, sez. 2, odc. 3/12 Logo METRO
Polska / program
Program TV na 26 czerwca 2020 (Piątek)
01:20 Handlarze, odc. 3/12 Logo METRO
Polska / program
12:30 Handlarze, sez. 2, odc. 4/12 Logo METRO
Polska / program
Program TV na 27 czerwca 2020 (Sobota)
02:05 Handlarze, odc. 4/12 Logo METRO
Polska / program
12:00 Handlarze, sez. 2, odc. 3/12 Logo METRO
Polska / program
Program TV na 29 czerwca 2020 (Poniedziałek)
12:30 Handlarze, sez. 2, odc. 5/12 Logo METRO
Polska / program
Program TV na 30 czerwca 2020 (Wtorek)
12:30 Handlarze, sez. 2, odc. 6/12 Logo METRO
Polska / program
Program TV na 1 lipca 2020 (Środa)
01:30 Handlarze, odc. 5/12 Logo METRO
Polska / program
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Handlarze. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Handlarze w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Handlarze.

Poprzednie emisje Handlarze


Emisja Handlarze miała miejsce:

2020-05-27 15:05 Handlarze, sez. 2, odc. 6/12 Logo METRO
Polska / program
2020-05-26 15:05 Handlarze, sez. 2, odc. 5/12 Logo METRO
Polska / program
Reklama
2020-05-25 15:05 Handlarze, sez. 2, odc. 4/12 Logo METRO
Polska / program
2020-05-22 15:05 Handlarze, sez. 2, odc. 3/12 Logo METRO
Polska / program
2020-05-21 15:05 Handlarze, sez. 2, odc. 2/12 Logo METRO
Polska / program
2020-05-20 15:05 Handlarze, sez. 2, odc. 1/12 Logo METRO
Polska / program
2020-05-19 15:05 Handlarze, odc. 12 Logo METRO
Polska / program
2020-05-18 15:05 Handlarze, odc. 11/12 Logo METRO
Polska / program
2020-05-15 15:05 Handlarze, odc. 10/12 Logo METRO
Polska / program
2020-05-14 15:05 Handlarze, odc. 9/12 Logo METRO
Polska / program
2020-05-13 15:05 Handlarze, odc. 8/12 Logo METRO
Polska / program
2020-05-12 15:05 Handlarze, odc. 7/12 Logo METRO
Polska / program
2020-05-11 15:10 Handlarze, odc. 6/12 Logo METRO
Polska / program
2020-05-08 15:05 Handlarze, odc. 5/12 Logo METRO
Polska / program
2020-05-06 15:05 Handlarze, odc. 3/12 Logo METRO
Polska / program
2020-05-05 15:05 Handlarze, odc. 2/12 Logo METRO
Polska / program
2020-05-04 15:05 Handlarze, odc. 1/12 Logo METRO
Polska / program
2020-03-16 02:05 Handlarze, sez. 2, odc. 12 Logo TTV
Polska / program
2020-03-09 02:45 Handlarze, sez. 2, odc. 11/12 Logo TTV
Polska / program
2020-03-09 01:55 Handlarze, sez. 2, odc. 10/12 Logo TTV
Polska / program
2020-03-02 02:35 Handlarze, sez. 2, odc. 9/12 Logo TTV
Polska / program
2020-03-02 01:45 Handlarze, sez. 2, odc. 8/12 Logo TTV
Polska / program
2020-02-24 03:20 Handlarze, sez. 2, odc. 7/12 Logo TTV
Polska / program
2020-02-24 02:40 Handlarze, sez. 2, odc. 6/12 Logo TTV
Polska / program
2020-02-17 02:20 Handlarze, sez. 2, odc. 5/12 Logo TTV
Polska / program
2020-02-17 01:30 Handlarze, sez. 2, odc. 4/12 Logo TTV
Polska / program
2020-02-10 02:20 Handlarze, sez. 2, odc. 3/12 Logo TTV
Polska / program

Handlarze gdzie obejrzeć?


Handlarze można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: METRO, TTV

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry