Reklama

Kossakowski. Inicjacja godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Kossakowski. Inicjacja będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2019-02-21

23:30 Kossakowski. Inicjacja, sez. 3, odc. 5/12 Logo TTV
Opis (streszczenie): W trzecim sezonie INICJACJI, Przemek Kossakowski tradycyjnie sięgnie po szeroki wachlarz tematów dla swoich inicjacji. Zróżnicowany będzie też stopień ich trudności. Wszystkie sytuacje będą dla Przemka nowe, niektóre zadziwią go bardziej niż inne, pytanie jednak brzmi: który odcinek będzie dla niego najważniejszą Inicjacją? Kossakowski sprawdzi m.in. jak wygląda życie ludzi gotowych na atak terrorystyczny, przywiezie bagaż doświadczeń z obozu dla uchodźców. Zmierzy się z własnymi fobiami i strachem, by zrozumieć, czego boimy się najbardziej. Przyjmie także najpopularniejsze i najbardziej kontrowersyjne substancje psychoaktywne. Dla równowagi skosztuje też życia w luksusie w ogarniętej wojną Ukrainie i sprawdzi jak to być ceprem w Zakopanem. KOSSAKOWSKI. INICJACJA to program o tym, czego warto doświadczyć w życiu. Nie każdy ma odwagę, by się podjąć takich wyzwań. Za tych wszystkich rzeczywistość testuje Przemek Kossakowski. Każdego dnia nasze ciała atakują toksyny, grzyby, pasożyty. Nasz mózg zaśmieca niezliczona ilość informacji. Jaki jest najlepszy sposób na szybkie wyeliminowanie ich z organizmu? Odpowiedzi na to pytanie poszuka Przemek. Inicjację zacznie od relaksującej kąpieli w kapsule oczyszczającej umysł. Na jego nieszczęście, wizyta we floatarium będzie ostatnim przyjemnym akcentem tego odcinka. Czeka go kilkudniowa głodówka, płukanie jelita grubego 60 litrami wody oraz oczyszczająca ceremonia żaby kambo. To będzie wyjątkowo wymagająca Inicjacja. Czy w akcie desperacji Przemek zdecyduje się na wypicie własnego moczu, by zwalczyć narastające uczucie przejmującego głodu?
/ Polska / program

2019-02-22

00:00 Kossakowski. Inicjacja, sez. 3, odc. 6/12 Logo TTV
Opis (streszczenie): W trzecim sezonie INICJACJI, Przemek Kossakowski tradycyjnie sięgnie po szeroki wachlarz tematów dla swoich inicjacji. Zróżnicowany będzie też stopień ich trudności. Wszystkie sytuacje będą dla Przemka nowe, niektóre zadziwią go bardziej niż inne, pytanie jednak brzmi: który odcinek będzie dla niego najważniejszą Inicjacją? Kossakowski sprawdzi m.in. jak wygląda życie ludzi gotowych na atak terrorystyczny, przywiezie bagaż doświadczeń z obozu dla uchodźców. Zmierzy się z własnymi fobiami i strachem, by zrozumieć, czego boimy się najbardziej. Przyjmie także najpopularniejsze i najbardziej kontrowersyjne substancje psychoaktywne. Dla równowagi skosztuje też życia w luksusie w ogarniętej wojną Ukrainie i sprawdzi jak to być ceprem w Zakopanem. KOSSAKOWSKI. INICJACJA to program o tym, czego warto doświadczyć w życiu. Nie każdy ma odwagę, by się podjąć takich wyzwań. Za tych wszystkich rzeczywistość testuje Przemek Kossakowski. Kossakowski idzie do wojska. Miejsce fizycznego i psychicznego terroru – tak od zawsze kojarzyła się armia, przed którą młodzi chłopcy wzbraniali się jak mogli. Czy zreformowane polskie profesjonalne wojsko wygląda inaczej? Żeby się o tym przekonać Przemek Kossakowski założy mundur i złapie za broń. Nie mając pojęcia o panujących w wojsku zasadach, na każdym kroku będzie narażony na kary ze strony przełożonych. Jego nieznajomość regulaminu ściągnie na niego gniew dowódcy oraz całego plutonu. Nikt z pozostałych żołnierzy nie przepuści też żadnej okazji, żeby pokazać Przemkowi gdzie jest jego miejsce w szeregu. Nie będzie taryfy ulgowej –„na telewizję”. Czy napiętnowany przez kolegów dostosuje się do grupy i będzie wykonywał niezrozumiałe dla niego rozkazy? Przemek dowie się także, czy jest gotów, by odpowiednio zareagować w obliczu ataków terrorystycznych, takich jak te, które miały miejsce w Londynie, Paryżu i Brukseli. Na koniec zabawa w wojsko przerodzi się dla Kossakowskiego w koszmar. Co zobaczy? Dlaczego będzie bliski płaczu i pęknięcia?
/ Polska / program

2019-02-24

08:20 Kossakowski. Inicjacja, sez. 4, odc. 9/12 Logo TTV
Opis (streszczenie): Przemek Kossakowski, frontmen stacji związany z TTV od początku, powraca z nowym sezonem INICJACJI, w którym zostanie między innymi przodownikiem pracy 600 metrów pod ziemią. Przywdzieje też korporacyjny garnitur, będzie próbował trudnej sztuki manipulacji, by z cyrkowych akrobacji przerzucić się na praktyki fryzjerskie u warszawskich stylistów. W każdym odcinku zaskoczą widzów skrajne emocje, trudne zadania i inspirujące osoby, które Przemek spotka na swoje drodze. Prowadzący stawi czoła nietypowym i trudnym dla siebie sytuacjom. Pozna prawdziwy, często gorzki, smak pracy w gastronomii. Zmierzy się z czterema żywiołami i pozna ich destrukcyjną siłę. Będzie miał także okazję przywrócić kobiecie utraconą w wyniku choroby pewność siebie. Połamie sobie język, ucząc się wierszyka z dziecięcych lat na śląską nutę. Jako osoba na co dzień nie przywiązująca dużej wagi do swojego wyglądu, sprawdzi się także w roli blogera modowego. Przemek niektórym wyzwaniom podoła, a inne go przerosną. Już niebawem dowiecie się, która z Inicjacji zrobiła na nim największe wrażenie! MĘSKIE ZAWODY KONTRA PŁEĆ PIĘKNA Tym razem Przemek wkroczy w świat niebezpiecznych i bardzo ciężkich zawodów wykonywanych przez kobiety. Jego przewodniczkami będą: kierowca tira Bernadetta, brygadzistka w hucie stali Tatiana oraz specjalizująca się w handlu obwoźnym Aurelia, które pokażą mu, jak odnajdują się w męskim świecie. Przemek stanie u boku tych trzech niezwykłych kobiet, by sprawdzić, jak radzą sobie w profesjach zwyczajowo przypisywanym mężczyznom. Będzie z nimi przenosił ciężary, budował konstrukcje oraz pokonywał niezliczone kilometry. W tej podróży będzie też szukał miejsca dla kobiecości w ich codziennych pracach. Czego dowie się od Bernadetty, Tatiany i Aurelii? Jedna z nich pokaże mu, jak bronić się przed natarczywością obcych, druga da mu lekcję pokory, trzecia zaś nauczy go, jak ustrzec się przed oszustwem. Ta inicjacja unaoczni Przemkowi, że stereotypowy podział na męskie i damskie zawody może być bardzo zwodniczy. Jak po tym doświadczeniu oceni mężczyzn we współczesnym świecie?
/ Polska / program
Reklama
22:00 Kossakowski. Inicjacja, sez. 3, odc. 7/12 Logo TTV
Opis (streszczenie): W trzecim sezonie INICJACJI, Przemek Kossakowski tradycyjnie sięgnie po szeroki wachlarz tematów dla swoich inicjacji. Zróżnicowany będzie też stopień ich trudności. Wszystkie sytuacje będą dla Przemka nowe, niektóre zadziwią go bardziej niż inne, pytanie jednak brzmi: który odcinek będzie dla niego najważniejszą Inicjacją? Kossakowski sprawdzi m.in. jak wygląda życie ludzi gotowych na atak terrorystyczny, przywiezie bagaż doświadczeń z obozu dla uchodźców. Zmierzy się z własnymi fobiami i strachem, by zrozumieć, czego boimy się najbardziej. Przyjmie także najpopularniejsze i najbardziej kontrowersyjne substancje psychoaktywne. Dla równowagi skosztuje też życia w luksusie w ogarniętej wojną Ukrainie i sprawdzi jak to być ceprem w Zakopanem. KOSSAKOWSKI. INICJACJA to program o tym, czego warto doświadczyć w życiu. Nie każdy ma odwagę, by się podjąć takich wyzwań. Za tych wszystkich rzeczywistość testuje Przemek Kossakowski. Czego się boi Przemek Kossakowski? Fobie to paraliżujące lęki uniemożliwiające normalne funkcjonowanie, które potrafią zniszczyć życie. Niektórzy boją się kur, innych obezwładnia sama myśl o wejściu do ciasnego pomieszczenia, wielu mdleje na widok krwi. Fobie bywają straszne, dziwaczne i śmieszne – nigdy jednak dla człowieka, który z nimi walczy. Nie jest od nich wolny również Przemek Kossakowski. W kolejnej „Inicjacji” podejmie on próbę przezwyciężenia swojego największego lęku. Jego przełamanie będzie wymagało stawienia czoła strachowi, jakiego jeszcze nigdy nie doświadczył. Czy balansując na linie zawieszonej kilkadziesiąt metrów nad ziemią Przemek straci kontrolę nad samym sobą? A może rosnące przerażenie sprowokuje go do przekroczenia granicy, która dotychczas wydawała mu się nieosiągalna? W nierównej walce z przemożnym strachem Przemek pozna tę część swojej natury, o której istnienie nigdy się nie podejrzewał. Kto wygra? Kosa, czy jego fobie ?
/ Polska / program
22:30 Kossakowski. Inicjacja, sez. 3, odc. 8/12 Logo TTV
Opis (streszczenie): W trzecim sezonie INICJACJI, Przemek Kossakowski tradycyjnie sięgnie po szeroki wachlarz tematów dla swoich inicjacji. Zróżnicowany będzie też stopień ich trudności. Wszystkie sytuacje będą dla Przemka nowe, niektóre zadziwią go bardziej niż inne, pytanie jednak brzmi: który odcinek będzie dla niego najważniejszą Inicjacją? Kossakowski sprawdzi m.in. jak wygląda życie ludzi gotowych na atak terrorystyczny, przywiezie bagaż doświadczeń z obozu dla uchodźców. Zmierzy się z własnymi fobiami i strachem, by zrozumieć, czego boimy się najbardziej. Przyjmie także najpopularniejsze i najbardziej kontrowersyjne substancje psychoaktywne. Dla równowagi skosztuje też życia w luksusie w ogarniętej wojną Ukrainie i sprawdzi jak to być ceprem w Zakopanem. KOSSAKOWSKI. INICJACJA to program o tym, czego warto doświadczyć w życiu. Nie każdy ma odwagę, by się podjąć takich wyzwań. Za tych wszystkich rzeczywistość testuje Przemek Kossakowski. W Europę za „stówę” z Kosą. W tej INICJACJI Przemek Kossakowski na własną rękę pokona ponad 1000 km trasy z Sofii do Warszawy. W portfelu będzie miał zaledwie 100 zł. Podczas tej trudnej drogi będzie musiał łapać autostop, przemieszczać się tanimi liniami kolejowymi i spać pokątnie u nieznanych mu ludzi. Po drodze czeka na niego wiele przygód. Trafi na obchody święta wiosny w małej rumuńskiej wiosce, przez pomyłkę, w środku nocy, wysiądzie na peronie w niewłaściwej miejscowości, a także spróbuje zarobić pieniądze myjąc okna na węgierskiej stacji benzynowej. Przemek sprawdzi też, czy z Węgrami naprawdę nie da się porozumieć. Niestety nieznajomość języków obcych spowoduje, że będzie musiał spędzić noc na przystanku autobusowym pośrodku niczego. Pozna też piękną Słowaczkę, z którą zje kolację przy świecach i winie. Czy niedwuznaczna sytuacja przerodzi się w kolację ze śniadaniem? Czy Przemkowi uda się bezpiecznie wrócić do domu?
/ Polska / program

2019-03-01

00:00 Kossakowski. Inicjacja, sez. 3, odc. 7/12 Logo TTV
Polska / program
00:30 Kossakowski. Inicjacja, sez. 3, odc. 8/12 Logo TTV
Polska / program

2019-03-03

08:15 Kossakowski. Inicjacja, sez. 4, odc. 4/12 Logo TTV
Opis (streszczenie): Przemek Kossakowski, frontmen stacji związany z TTV od początku, powraca z nowym sezonem INICJACJI, w którym zostanie między innymi przodownikiem pracy 600 metrów pod ziemią. Przywdzieje też korporacyjny garnitur, będzie próbował trudnej sztuki manipulacji, by z cyrkowych akrobacji przerzucić się na praktyki fryzjerskie u warszawskich stylistów. W każdym odcinku zaskoczą widzów skrajne emocje, trudne zadania i inspirujące osoby, które Przemek spotka na swoje drodze. Prowadzący stawi czoła nietypowym i trudnym dla siebie sytuacjom. Pozna prawdziwy, często gorzki, smak pracy w gastronomii. Zmierzy się z czterema żywiołami i pozna ich destrukcyjną siłę. Będzie miał także okazję przywrócić kobiecie utraconą w wyniku choroby pewność siebie. Połamie sobie język, ucząc się wierszyka z dziecięcych lat na śląską nutę. Jako osoba na co dzień nie przywiązująca dużej wagi do swojego wyglądu, sprawdzi się także w roli blogera modowego. Przemek niektórym wyzwaniom podoła, a inne go przerosną. Już niebawem dowiecie się, która z Inicjacji zrobiła na nim największe wrażenie!
/ Polska / program

2019-03-10

08:15 Kossakowski. Inicjacja, sez. 4, odc. 9/12 Logo TTV
Polska / program

2019-03-17

08:15 Kossakowski. Inicjacja, sez. 3, odc. 11/12 Logo TTV
Opis (streszczenie): W trzecim sezonie INICJACJI, Przemek Kossakowski tradycyjnie sięgnie po szeroki wachlarz tematów dla swoich inicjacji. Zróżnicowany będzie też stopień ich trudności. Wszystkie sytuacje będą dla Przemka nowe, niektóre zadziwią go bardziej niż inne, pytanie jednak brzmi: który odcinek będzie dla niego najważniejszą Inicjacją? Kossakowski sprawdzi m.in. jak wygląda życie ludzi gotowych na atak terrorystyczny, przywiezie bagaż doświadczeń z obozu dla uchodźców. Zmierzy się z własnymi fobiami i strachem, by zrozumieć, czego boimy się najbardziej. Przyjmie także najpopularniejsze i najbardziej kontrowersyjne substancje psychoaktywne. Dla równowagi skosztuje też życia w luksusie w ogarniętej wojną Ukrainie i sprawdzi jak to być ceprem w Zakopanem. KOSSAKOWSKI. INICJACJA to program o tym, czego warto doświadczyć w życiu. Nie każdy ma odwagę, by się podjąć takich wyzwań. Za tych wszystkich rzeczywistość testuje Przemek Kossakowski.
/ Polska / program

2019-03-24

08:15 Kossakowski. Inicjacja, sez. 4, odc. 10/12 Logo TTV
Opis (streszczenie): Przemek Kossakowski, frontmen stacji związany z TTV od początku, powraca z nowym sezonem INICJACJI, w którym zostanie między innymi przodownikiem pracy 600 metrów pod ziemią. Przywdzieje też korporacyjny garnitur, będzie próbował trudnej sztuki manipulacji, by z cyrkowych akrobacji przerzucić się na praktyki fryzjerskie u warszawskich stylistów. W każdym odcinku zaskoczą widzów skrajne emocje, trudne zadania i inspirujące osoby, które Przemek spotka na swoje drodze. Prowadzący stawi czoła nietypowym i trudnym dla siebie sytuacjom. Pozna prawdziwy, często gorzki, smak pracy w gastronomii. Zmierzy się z czterema żywiołami i pozna ich destrukcyjną siłę. Będzie miał także okazję przywrócić kobiecie utraconą w wyniku choroby pewność siebie. Połamie sobie język, ucząc się wierszyka z dziecięcych lat na śląską nutę. Jako osoba na co dzień nie przywiązująca dużej wagi do swojego wyglądu, sprawdzi się także w roli blogera modowego. Przemek niektórym wyzwaniom podoła, a inne go przerosną. Już niebawem dowiecie się, która z Inicjacji zrobiła na nim największe wrażenie! Kossakowski nie jest nocnym markiem i nocą najczęściej śpi. Tej nocy będzie jednak inaczej... Wsiądzie za kierownicę taksówki i uda się w trasę w towarzystwie coraz bardziej zaskakujących i interesujących pasażerów. Noc na Ziemi Kossakowskiego to inicjacja pełna wrażeń. Od jadącej na wieczór kawalerski wesołej striptizerki dowie się, jak radzić sobie z napalonymi facetami. Podejrzany o morderstwo zostanie wplątany w zagadkę kryminalną, a od rasowych podrywaczy otrzyma niezapomnianą lekcję uwodzenia kobiet. Przemek pozna też człowieka, który od 26 lat prowadzi nocne życie i dzięki temu stał się kultową postacią w Krakowie. Na koniec czeka go prawdziwa przyjemność, której doświadczyć można tylko późną porą. Czy Przemek będzie żałował, że większość nocy w życiu do tej pory przespał?
/ Polska / program

2019-03-31

08:15 Kossakowski. Inicjacja, sez. 4, odc. 12 Logo TTV
Polska / program
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Kossakowski. Inicjacja. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Kossakowski. Inicjacja w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Kossakowski. Inicjacja.

Poprzednie emisje Kossakowski. Inicjacja

Emisja Kossakowski. Inicjacja miała miejsce:

2019-02-17, 22:30 Kossakowski. Inicjacja, sez. 3, odc. 6/12 Logo TTV
Polska / program
2019-02-17, 22:00 Kossakowski. Inicjacja, sez. 3, odc. 5/12 Logo TTV
Polska / program
2019-02-17, 08:20 Kossakowski. Inicjacja, sez. 3, odc. 10/12 Logo TTV
Opis (streszczenie): W trzecim sezonie INICJACJI, Przemek Kossakowski tradycyjnie sięgnie po szeroki wachlarz tematów dla swoich inicjacji. Zróżnicowany będzie też stopień ich trudności. Wszystkie sytuacje będą dla Przemka nowe, niektóre zadziwią go bardziej niż inne, pytanie jednak brzmi: który odcinek będzie dla niego najważniejszą Inicjacją? Kossakowski sprawdzi m.in. jak wygląda życie ludzi gotowych na atak terrorystyczny, przywiezie bagaż doświadczeń z obozu dla uchodźców. Zmierzy się z własnymi fobiami i strachem, by zrozumieć, czego boimy się najbardziej. Przyjmie także najpopularniejsze i najbardziej kontrowersyjne substancje psychoaktywne. Dla równowagi skosztuje też życia w luksusie w ogarniętej wojną Ukrainie i sprawdzi jak to być ceprem w Zakopanem. KOSSAKOWSKI. INICJACJA to program o tym, czego warto doświadczyć w życiu. Nie każdy ma odwagę, by się podjąć takich wyzwań. Za tych wszystkich rzeczywistość testuje Przemek Kossakowski. Kossakowski za ladą. Wiele polskich kobiet na co dzień pracuje w sklepach. Dla niewtajemniczonych ich obowiązki mogą wydawać się trywialne. Nic bardziej mylnego. Na własnej skórze przekona się o tym Przemek Kossakowski, który trafi w sam środek przedświątecznego zamieszania w dużym markecie. Przyjdzie mu sprawdzić się jako kasjer, sprzedawca na stoisku mięsnym oraz pracownik działu z nabiałem. Ogrom obowiązków i nawał ciężkiej pracy nie pozwolą mu na chwilę odpoczynku. Czy Przemek, który nie lubi konfliktów, poradzi sobie z trudnymi, wymagającymi i kapryśnymi klientami? Jak sprawdzi się w świecie zdominowanym przez kobiety? Przemek szybko przekona się, że każdy błąd i brak skrupulatności w dopełnianiu obowiązków może być bardzo kosztowny. Dowie się też, że nieprzestrzeganie błahych reguł może się skończyć wstydliwymi wpadkami.
Polska / program
Reklama
2019-02-15, 00:40 Kossakowski. Inicjacja, sez. 3, odc. 4/12 Logo TTV
Opis (streszczenie): W trzecim sezonie INICJACJI, Przemek Kossakowski tradycyjnie sięgnie po szeroki wachlarz tematów dla swoich inicjacji. Zróżnicowany będzie też stopień ich trudności. Wszystkie sytuacje będą dla Przemka nowe, niektóre zadziwią go bardziej niż inne, pytanie jednak brzmi: który odcinek będzie dla niego najważniejszą Inicjacją? Kossakowski sprawdzi m.in. jak wygląda życie ludzi gotowych na atak terrorystyczny, przywiezie bagaż doświadczeń z obozu dla uchodźców. Zmierzy się z własnymi fobiami i strachem, by zrozumieć, czego boimy się najbardziej. Przyjmie także najpopularniejsze i najbardziej kontrowersyjne substancje psychoaktywne. Dla równowagi skosztuje też życia w luksusie w ogarniętej wojną Ukrainie i sprawdzi jak to być ceprem w Zakopanem. KOSSAKOWSKI. INICJACJA to program o tym, czego warto doświadczyć w życiu. Nie każdy ma odwagę, by się podjąć takich wyzwań. Za tych wszystkich rzeczywistość testuje Przemek Kossakowski. Nieprzystępni, uparci i ponad wszystko ceniący sobie dudki, czyli pieniądze – to stereotypowe wyobrażenie o góralach. Ale jak wiele ma ono wspólnego z rzeczywistością? Tego w Zakopanem postara dowiedzieć się Przemek. W poszukiwaniu prawdy o rodowitych mieszkańcach Podhala wejdzie w ich zamkniętą społeczność i spróbuje żyć tak jak oni. Będzie z nimi pracował i bawił się na góralskiej "posiadzie". Po raz pierwszy w życiu założy oryginalny podhalański strój, ugotuje "kaślane kluski", a nawet zaśpiewa na góralską nutę. Dowie się też, że jak na budowie jest robota, to góralski majster nie przebiera w słowach. Czy Przemek, ceper, dotychczas znający Zakopane głównie z Krupówek, zostanie zaakceptowany przez prawdziwych ludzi gór? A może do zgłębienia góralskiej duszy wystarczy przebranie białego misia?
Polska / program
2019-02-15, 00:10 Kossakowski. Inicjacja, sez. 3, odc. 3/12 Logo TTV
Opis (streszczenie): W trzecim sezonie INICJACJI, Przemek Kossakowski tradycyjnie sięgnie po szeroki wachlarz tematów dla swoich inicjacji. Zróżnicowany będzie też stopień ich trudności. Wszystkie sytuacje będą dla Przemka nowe, niektóre zadziwią go bardziej niż inne, pytanie jednak brzmi: który odcinek będzie dla niego najważniejszą Inicjacją? Kossakowski sprawdzi m.in. jak wygląda życie ludzi gotowych na atak terrorystyczny, przywiezie bagaż doświadczeń z obozu dla uchodźców. Zmierzy się z własnymi fobiami i strachem, by zrozumieć, czego boimy się najbardziej. Przyjmie także najpopularniejsze i najbardziej kontrowersyjne substancje psychoaktywne. Dla równowagi skosztuje też życia w luksusie w ogarniętej wojną Ukrainie i sprawdzi jak to być ceprem w Zakopanem. KOSSAKOWSKI. INICJACJA to program o tym, czego warto doświadczyć w życiu. Nie każdy ma odwagę, by się podjąć takich wyzwań. Za tych wszystkich rzeczywistość testuje Przemek Kossakowski. Czy jesteśmy gotowi na koniec świata? Jak kobieta może przygotować się na wybuch termojądrowy? Jakie umiejętności i przedmioty okażą się naprawdę przydatne, kiedy nadejdzie apokalipsa? Żeby poznać odpowiedzi na te pytania, Przemek Kossakowski zamieszka z ludźmi, którzy przygotowani są na wszystko, czyli preppersami. W dzikich rejonach Mazur nauczy się sztuki kamuflażu oraz dowie się, jakie zastosowanie w sytuacji kryzysowej mogą mieć buty na wysokim obcasie. Jego wiedza o poruszaniu się po nieznanym terenie zostanie zweryfikowana przez małą dziewczynkę. To jednak tylko niewinne preludium, które doprowadzi do jednej z jego najbardziej wymagających inicjacji. Czy Przemek przezwycięży swój strach i podejmie wyzwanie, które zagraża jego życiu?
Polska / program
2019-02-10, 22:30 Kossakowski. Inicjacja, sez. 3, odc. 4/12 Logo TTV
Polska / program
2019-02-10, 22:00 Kossakowski. Inicjacja, sez. 3, odc. 3/12 Logo TTV
Polska / program
2019-02-10, 08:15 Kossakowski. Inicjacja, sez. 4, odc. 7/12 Logo TTV
Opis (streszczenie): Przemek Kossakowski, frontmen stacji związany z TTV od początku, powraca z nowym sezonem INICJACJI, w którym zostanie między innymi przodownikiem pracy 600 metrów pod ziemią. Przywdzieje też korporacyjny garnitur, będzie próbował trudnej sztuki manipulacji, by z cyrkowych akrobacji przerzucić się na praktyki fryzjerskie u warszawskich stylistów. W każdym odcinku zaskoczą widzów skrajne emocje, trudne zadania i inspirujące osoby, które Przemek spotka na swoje drodze. Prowadzący stawi czoła nietypowym i trudnym dla siebie sytuacjom. Pozna prawdziwy, często gorzki, smak pracy w gastronomii. Zmierzy się z czterema żywiołami i pozna ich destrukcyjną siłę. Będzie miał także okazję przywrócić kobiecie utraconą w wyniku choroby pewność siebie. Połamie sobie język, ucząc się wierszyka z dziecięcych lat na śląską nutę. Jako osoba na co dzień nie przywiązująca dużej wagi do swojego wyglądu, sprawdzi się także w roli blogera modowego. Przemek niektórym wyzwaniom podoła, a inne go przerosną. Już niebawem dowiecie się, która z Inicjacji zrobiła na nim największe wrażenie! ZAWÓD: FRYZJER Przemek przekona się, czy ma szansę zostać „wyczesanym stylistą fryzur”. Fryzjer to nie tylko fachowiec, który potrafi obciąć, wymodelować czy ufarbować włosy. To także pocieszyciel, spowiednik i psycholog w jednej osobie. Wizyta u fryzjera to coś więcej niż kosmetyczny zabieg. To często dopełnienie lub początek rewolucyjnych zmian w życiu. Przemek Kossakowski sprawdzi, co oznacza być dobrym fryzjerem i czy nadawałby się do tego zawodu. By poznać podstawy fachu, odbędzie praktyki u fryzjerki z czterdziestoletnim stażem, u której pozna podstawowe techniki fryzjerskie, nauczy się kręcić wałki i dbać o nieskazitelną czystość szczotek fryzjerskich. Podczas swojego jednodniowego stażu przejdzie przede wszystkim przyspieszony kurs z rozumienia kobiet. By rozwinąć skrzydła, uda się do stylisty Łukasza Urbańskiego. Pod okiem, dbającego o wizerunek gwiazd, eksperta stworzy swoją autorską fryzurę do sesji fotograficznej. Czy nieokiełznana wyobraźnia i ograniczone umiejętności Przemka znajdą aprobatę mistrza? Czy zaproponowana przez Przemka fryzura przypadnie do gustu stylizowanej modelce, finalistce „Top Model”, Ewie Niespodzianie? Przygoda fryzjerska Przemka zakończy się spotkaniem z kobietą, która spróbuje uzmysłowić mu, że możliwość stworzenia wymarzonej fryzury, to coś znacznie więcej niż tylko fanaberia. Jakie piętno odciśnie na nim to spotkanie? Czy Kossakowski będzie o włos od katastrofy? Przekonajcie się sami.
Polska / program
2019-02-10, 07:45 Kossakowski. Inicjacja, sez. 4, odc. 6/12 Logo TTV
Opis (streszczenie): Przemek Kossakowski, frontmen stacji związany z TTV od początku, powraca z nowym sezonem INICJACJI, w którym zostanie między innymi przodownikiem pracy 600 metrów pod ziemią. Przywdzieje też korporacyjny garnitur, będzie próbował trudnej sztuki manipulacji, by z cyrkowych akrobacji przerzucić się na praktyki fryzjerskie u warszawskich stylistów. W każdym odcinku zaskoczą widzów skrajne emocje, trudne zadania i inspirujące osoby, które Przemek spotka na swoje drodze. Prowadzący stawi czoła nietypowym i trudnym dla siebie sytuacjom. Pozna prawdziwy, często gorzki, smak pracy w gastronomii. Zmierzy się z czterema żywiołami i pozna ich destrukcyjną siłę. Będzie miał także okazję przywrócić kobiecie utraconą w wyniku choroby pewność siebie. Połamie sobie język, ucząc się wierszyka z dziecięcych lat na śląską nutę. Jako osoba na co dzień nie przywiązująca dużej wagi do swojego wyglądu, sprawdzi się także w roli blogera modowego. Przemek niektórym wyzwaniom podoła, a inne go przerosną. Już niebawem dowiecie się, która z Inicjacji zrobiła na nim największe wrażenie! Praca na wysypisku Przemek zmierzy się z różnymi aspektami brudu. Wszystko co nieczyste, śmierdzące i nieatrakcyjne zamiatane jest najczęściej pod dywan. Jednak na co dzień wielu z nas styka się z brudem i odpadami naszego codziennego życia. Są też tacy, którzy „weryfikują” świat śmieci dogłębnie, pracując na składowisku odpadów komunalnych. Kim są ci ludzie? Jak postrzegają świat? Przemek wraz z nimi stawi czoła przytłaczającej górze śmieci. Dowie się też, czy wyrzucamy tylko niepotrzebne rzeczy. Można by rzec: „pokaż mi swoje śmieci, a powiem ci kim jesteś”. Kossakowski, by jeszcze się bardziej upaprać, odwiedzi złomowisko, gdzie zrealizuje marzenie każdego mężczyzny. Jako kominiarz będzie próbował przełamać swój największy lęk, a także zrozumie dlaczego brudna robota może być zaskakująco przyjemna. Na koniec przekona się, jak bardzo pozory mylą i że największy bród może skrywać prawdziwy skarb. To będzie odcinek kontrastujący z dzisiejszym światem, w którym liczy się to co czyste, ładne, zadbane, schludne.
Polska / program
2019-02-08, 00:00 Kossakowski. Inicjacja, sez. 3, odc. 2/12 Logo TTV
Opis (streszczenie): W trzecim sezonie INICJACJI, Przemek Kossakowski tradycyjnie sięgnie po szeroki wachlarz tematów dla swoich inicjacji. Zróżnicowany będzie też stopień ich trudności. Wszystkie sytuacje będą dla Przemka nowe, niektóre zadziwią go bardziej niż inne, pytanie jednak brzmi: który odcinek będzie dla niego najważniejszą Inicjacją? Kossakowski sprawdzi m.in. jak wygląda życie ludzi gotowych na atak terrorystyczny, przywiezie bagaż doświadczeń z obozu dla uchodźców. Zmierzy się z własnymi fobiami i strachem, by zrozumieć, czego boimy się najbardziej. Przyjmie także najpopularniejsze i najbardziej kontrowersyjne substancje psychoaktywne. Dla równowagi skosztuje też życia w luksusie w ogarniętej wojną Ukrainie i sprawdzi jak to być ceprem w Zakopanem. KOSSAKOWSKI. INICJACJA to program o tym, czego warto doświadczyć w życiu. Nie każdy ma odwagę, by się podjąć takich wyzwań. Za tych wszystkich rzeczywistość testuje Przemek Kossakowski. Przemek wraz z Kamaliyą i Mohammadem Zahoor kontynuuje swoją podróż po świecie niewyobrażalnych pieniędzy. Odwiedzi sklep jubilerski z naszyjnikami za miliony złotych oraz butik z futrami za 50 tysięcy złotych. To miejsca do których wstęp mają tylko najbogatsi. Przemek będzie miał okazję zapytać w jaki sposób zarobić swój pierwszy milion. Czy otrzyma odpowiedź? Dowie się także czy wielkie bogactwo potrafi dać szczęście i jakie marzenia maj ludzie, których stać na wszystko. Na koniec uda się na organizowany przez swoich gospodarzy bal charytatywny. Jego towarzyszką będzie żyjąca na co dzień w luksusie kuzynka Kamaliyi, piękna Anna. Na imprezie Przemek będzie za wszelką cenę próbował dopasować się do otoczenia. Czy urok osobisty i chęci, wystarczą by ukryć fakt, że pochodzi z zupełnie innego świata?
Polska / program
2019-02-07, 23:30 Kossakowski. Inicjacja, sez. 3, odc. 1/12 Logo TTV
Opis (streszczenie): W trzecim sezonie INICJACJI, Przemek Kossakowski tradycyjnie sięgnie po szeroki wachlarz tematów dla swoich inicjacji. Zróżnicowany będzie też stopień ich trudności. Wszystkie sytuacje będą dla Przemka nowe, niektóre zadziwią go bardziej niż inne, pytanie jednak brzmi: który odcinek będzie dla niego najważniejszą Inicjacją? Kossakowski sprawdzi m.in. jak wygląda życie ludzi gotowych na atak terrorystyczny, przywiezie bagaż doświadczeń z obozu dla uchodźców. Zmierzy się z własnymi fobiami i strachem, by zrozumieć, czego boimy się najbardziej. Przyjmie także najpopularniejsze i najbardziej kontrowersyjne substancje psychoaktywne. Dla równowagi skosztuje też życia w luksusie w ogarniętej wojną Ukrainie i sprawdzi jak to być ceprem w Zakopanem. KOSSAKOWSKI. INICJACJA to program o tym, czego warto doświadczyć w życiu. Nie każdy ma odwagę, by się podjąć takich wyzwań. Za tych wszystkich rzeczywistość testuje Przemek Kossakowski. Przemek Kossakowski powraca na Ukrainę. Tym razem na dłużej zagości w Kijowie, mieście kontrastów w którym ubóstwo sąsiaduje z niewyobrażalnym bogactwem. Do swojego życia zaproszą go miliarderzy Kamaliya i Mohammad Zahoor. Gigantyczna rezydencja z basenem i przystanią dla jachtu, służba składająca się z kilkudziesięciu osób, garnitur wart 20 tysięcy złotych czy bielizna wysadzana kryształami Swarovskiego, to dla nich chleb powszedni. Jak Przemek odnajdzie się w świecie diamentów, ekskluzywnych marek i kosztujących miliony złotych kryształowych żyrandoli? Czy wszechobecny luksus sprawi, że Przemek zapomni o szarej codzienności?
Polska / program
2019-02-03, 22:30 Kossakowski. Inicjacja, sez. 3, odc. 2/12 Logo TTV
Polska / program
2019-02-03, 22:00 Kossakowski. Inicjacja, sez. 3, odc. 1/12 Logo TTV
Polska / program
2019-02-03, 08:15 Kossakowski. Inicjacja, sez. 4, odc. 2/12 Logo TTV
Opis (streszczenie): Przemek Kossakowski, frontmen stacji związany z TTV od początku, powraca z nowym sezonem INICJACJI, w którym zostanie między innymi przodownikiem pracy 600 metrów pod ziemią. Przywdzieje też korporacyjny garnitur, będzie próbował trudnej sztuki manipulacji, by z cyrkowych akrobacji przerzucić się na praktyki fryzjerskie u warszawskich stylistów. W każdym odcinku zaskoczą widzów skrajne emocje, trudne zadania i inspirujące osoby, które Przemek spotka na swoje drodze. Prowadzący stawi czoła nietypowym i trudnym dla siebie sytuacjom. Pozna prawdziwy, często gorzki, smak pracy w gastronomii. Zmierzy się z czterema żywiołami i pozna ich destrukcyjną siłę. Będzie miał także okazję przywrócić kobiecie utraconą w wyniku choroby pewność siebie. Połamie sobie język, ucząc się wierszyka z dziecięcych lat na śląską nutę. Jako osoba na co dzień nie przywiązująca dużej wagi do swojego wyglądu, sprawdzi się także w roli blogera modowego. Przemek niektórym wyzwaniom podoła, a inne go przerosną. Już niebawem dowiecie się, która z Inicjacji zrobiła na nim największe wrażenie! Przemek Kossakowski wyrusza na Śląsk. Przekona się, że Ślązacy różnią się od Polaków praktycznie wszystkim. Ich język jest niezrozumiały, ich przywiązanie do tradycji i honoru wyjątkowo mocne, a rozrywki odmienne. Przemek spróbuje poznać zasady czyniące tradycyjnych Ślązaków tak wyjątkową grupą społeczną. Czy pomimo odmienności zostanie przez nich przyjęty jak swój? Jak się okaże każdy, nawet Przemek, ma braki w wychowaniu, które Ślązak potrafi skorygować. Przemek rozpocznie więc od lekcji kindersztuby. Jak każde śląskie dziecko będzie się uczył języka, porządku i eleganckiego jedzenia. Z tą wiedzą uda się na zarezerwowaną tylko dla kobiet imprezę, gdzie zgłębi prawdę na temat relacji damsko-męskich na Śląsku. Na koniec czeka go praca na szychcie w kopalni. Jak każdy górnik zmierzy się ze strachem, zagrożeniem, pyłem, wysoką temperaturą i ciężką pracą fizyczną, przez co stanie u kresu swojej wytrzymałości. To będzie szybki i niełatwy kurs śląskości. Czy Przemek go zaliczy? Czy odnajdzie esencję śląskiej świadomości?
Polska / program
2019-02-03, 07:45 Kossakowski. Inicjacja, sez. 4, odc. 1/12 Logo TTV
Opis (streszczenie): Przemek Kossakowski, frontmen stacji związany z TTV od początku, powraca z nowym sezonem INICJACJI, w którym zostanie między innymi przodownikiem pracy 600 metrów pod ziemią. Przywdzieje też korporacyjny garnitur, będzie próbował trudnej sztuki manipulacji, by z cyrkowych akrobacji przerzucić się na praktyki fryzjerskie u warszawskich stylistów. W każdym odcinku zaskoczą widzów skrajne emocje, trudne zadania i inspirujące osoby, które Przemek spotka na swoje drodze. Prowadzący stawi czoła nietypowym i trudnym dla siebie sytuacjom. Pozna prawdziwy, często gorzki, smak pracy w gastronomii. Zmierzy się z czterema żywiołami i pozna ich destrukcyjną siłę. Będzie miał także okazję przywrócić kobiecie utraconą w wyniku choroby pewność siebie. Połamie sobie język, ucząc się wierszyka z dziecięcych lat na śląską nutę. Jako osoba na co dzień nie przywiązująca dużej wagi do swojego wyglądu, sprawdzi się także w roli blogera modowego. Przemek niektórym wyzwaniom podoła, a inne go przerosną. Już niebawem dowiecie się, która z Inicjacji zrobiła na nim największe wrażenie! Praca w cyrku Przemek dołączy do trupy najstarszego cyrku w Polsce. Przekona się na własnej skórze, jak to wygląda od kulis. Doświadczy, jak ciężko pracują ludzie w tej „instytucji na kołach” po to, żeby usłyszeć gromkie brawa od publiczności. Będzie próbował znaleźć swoje miejsce w tej ogromnej machinie, której głównym zadaniem jest rozrywka dla ludu i rozśmieszanie. Czy pokona fizyczne zmęczenie, tremę i strach obecny przy organizacji przedstawienia ? Jak sobie poradzi z niebezpiecznymi przygotowaniami do występów, podczas których przejdzie próbę ognia i pokona grawitację. W ciągu zaledwie 24 godzin będzie musiał udowodnić, że może wystąpić na arenie. Czy sprosta wyzwaniu? Czy spróbuje swoich sił w akrobatyce, tuż pod kopułą areny cyrkowej? Czy zweryfikuje prawdę o cyrku? Czy akrobaci i osoby pracujące nad sprawnym przebiegiem widowiska bawią się równie dobrze jak widzowie? Czy podczas ciągłej tułaczki można stworzyć prawdziwy dom? Jakie zadania przygotują dla Przemka artyści? Przed Kossakowskim doprawdy trudna inicjacja.
Polska / program

Emisje archiwalne Kossakowski. Inicjacja

Emisja Kossakowski. Inicjacja miała miejsce:

2018-09-14, 07:50 Kossakowski. Inicjacja, sez. 4, odc. 10/12 Logo TTV
Polska / program
2018-09-13, 07:50 Kossakowski. Inicjacja, sez. 4, odc. 9/12 Logo TTV
Polska / program
2018-09-12, 07:50 Kossakowski. Inicjacja, sez. 4, odc. 8/12 Logo TTV
Polska / program
Reklama
2018-09-11, 07:50 Kossakowski. Inicjacja, sez. 4, odc. 7/12 Logo TTV
Polska / program
2018-09-10, 07:55 Kossakowski. Inicjacja, sez. 4, odc. 6/12 Logo TTV
Polska / program
2018-09-07, 07:50 Kossakowski. Inicjacja, sez. 3, odc. 7/12 Logo TTV
Polska / program
2018-09-06, 07:50 Kossakowski. Inicjacja, sez. 4, odc. 4/12 Logo TTV
Polska / program
2018-09-05, 07:50 Kossakowski. Inicjacja, sez. 4, odc. 3/12 Logo TTV
Polska / program
2018-09-04, 07:50 Kossakowski. Inicjacja, sez. 4, odc. 2/12 Logo TTV
Polska / program
2018-09-03, 07:55 Kossakowski. Inicjacja, sez. 4, odc. 1/12 Logo TTV
Przemek Kossakowski, frontmen stacji związany z TTV od początku, powraca z nowym sezonem INICJACJI, w którym zostanie między innymi przodownikiem pracy 600 metrów pod ziemią. Przywdzieje też korporacyjny garnitur, będzie próbował trudnej sztuki manipulacji, by z cyrkowych akrobacji przerzucić się na praktyki fryzjerskie u warszawskich stylistów. W każdym odcinku zaskoczą widzów skrajne emocje, trudne zadania i inspirujące osoby, które Przemek spotka na swoje drodze. Prowadzący stawi czoła nietypowym i trudnym dla siebie sytuacjom. Pozna prawdziwy, często gorzki, smak pracy w gastronomii. Zmierzy się z czterema żywiołami i pozna ich destrukcyjną siłę. Będzie miał także okazję przywrócić kobiecie utraconą w wyniku choroby pewność siebie. Połamie sobie język, ucząc się wierszyka z dziecięcych lat na śląską nutę. Jako osoba na co dzień nie przywiązująca dużej wagi do swojego wyglądu, sprawdzi się także w roli blogera modowego. Przemek niektórym wyzwaniom podoła, a inne go przerosną. Już niebawem dowiecie się, która z Inicjacji zrobiła na nim największe wrażenie! Ślązacy różnią się od Polaków praktycznie wszystkim. Ich język jest niezrozumiały, ich przywiązanie do tradycji i honoru wyjątkowo mocne, a rozrywki bardzo odmienne. Przemek spróbuje poznać zasady czyniące tradycyjnych Ślązaków tak wyjątkową grupą społeczną. Czy pomimo odmienności zostanie przez nich przyjęty jak swój? Jak się okaże każdy, nawet Przemek, ma braki w wychowaniu, które Ślązak potrafi skorygować. Przemek pozna lekcję kindersztuby. Jak każde ślaskie dziecko będzie się uczył języka, porządku i eleganckiego jedzenia. Z tą wiedzą uda się na zarezerwowaną tylko dla kobiet imprezę, dowie się więcej na temat relacji damsko - męskich na Śląsku. Na koniec czeka go praca na szychcie w kopalni. Jak każdy górnik zmierzy się ze strachem, zagrożeniem, pyłem, wysoką temperaturą i ciężką harówą fizyczną.
Polska / program
2018-08-31, 08:00 Kossakowski. Inicjacja, sez. 3, odc. 12 Logo TTV
Polska / program
2018-08-31, 00:00 Kossakowski. Inicjacja, sez. 2, odc. 4/12 Logo TTV
Jak jest naprawdę w cygańskiej społeczności? Co każdego poranka po obudzeniu się czują ludzie nadmiernie otyli? Jak wytrzymać życie na pustelni? Często o takich sprawach mamy mgliste pojęcie i nie wiemy jaka jest prawda. Dlatego powstał program KOSSAKOWSKI. INICJACJE. Dlatego Przemek Kossakowski po raz kolejny weźmie udział w bardzo osobistym doświadczeniu. Bo dla niego jest to doświadczenie, coś nowego, inicjacja. Przestaje myśleć o tym jaki jest na co dzień. Wchodzi w nieznany dla siebie, często obcy świat. Inicjacja jest dla Kossakowskiego jak piąty żywioł. Po wodzie, ogniu, ziemi i powietrzu. I pozostaje w jego głowie zapisana mocno jak tatuaż. Dlatego tak prawdziwie może podzielić się swoimi doznaniami z widzami. Przemek podejmie kolejne ekstremalne wyzwanie dla organizmu i weźmie udział w triathlonie. Omdlenia. Urazy. Zatrzymanie akcji serca. Ta dyscyplina co roku pochłania dziesiątki ofiar na świecie. Czy Przemkowi uda przygotować do zawodów w których uczestniczą tylko najwytrwalsi zawodnicy? Czy zrozumie dlaczego, mimo nadludzkiego wysiłku, dla wielu ludzi triathlon stał się sensem życia? Triathlon
Polska / program
2018-08-30, 23:30 Kossakowski. Inicjacja, sez. 4, odc. 8/12 Logo TTV
Polska / program
2018-08-30, 08:00 Kossakowski. Inicjacja, sez. 3, odc. 11/12 Logo TTV
Polska / program
2018-08-29, 08:00 Kossakowski. Inicjacja, sez. 3, odc. 10/12 Logo TTV
Polska / program
2018-08-28, 08:00 Kossakowski. Inicjacja, sez. 3, odc. 9/12 Logo TTV
Polska / program
2018-08-27, 08:00 Kossakowski. Inicjacja, sez. 3, odc. 8/12 Logo TTV
Polska / program
2018-08-26, 23:30 Kossakowski. Inicjacja, sez. 3, odc. 12 Logo TTV
Polska / program
2018-08-26, 23:00 Kossakowski. Inicjacja, sez. 2, odc. 10/12 Logo TTV
Polska / program
2018-08-25, 22:40 Kossakowski. Inicjacja, odc. 8/9 Logo TTV
Polska / program
2018-08-25, 22:10 Kossakowski. Inicjacja, sez. 4, odc. 8/12 Logo TTV
Polska / program
2018-08-24, 07:55 Kossakowski. Inicjacja, sez. 4, odc. 5/12 Logo TTV
Polska / program
2018-08-24, 00:00 Kossakowski. Inicjacja, sez. 2, odc. 7/12 Logo TTV
Polska / program

Emisja w stacjach

Kossakowski. Inicjacja można obejrzeć w:

Emisje w: TTV

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info