Reklama

Kossakowski. Wtajemniczenie godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Kossakowski. Wtajemniczenie


W najbliższym czasie nie ma żadnych emisji pozycji programowych: Kossakowski. Wtajemniczenie

Uwaga! Informacje na temat poprzednich emisji znajdują się niżej na stronie.

Reklama
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Kossakowski. Wtajemniczenie. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Kossakowski. Wtajemniczenie w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Kossakowski. Wtajemniczenie.

Poprzednie emisje Kossakowski. Wtajemniczenie


Emisja Kossakowski. Wtajemniczenie miała miejsce:

2019-07-08 00:05 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 3, odc. 2/3 Logo TTV

Opis (streszczenie): Przemek Kossakowski kontynuuje podroż do Azji i Afryki, by przejść na wyższy stopień wtajemniczenia. Wraz z nim trafimy do miejsc, których odwiedzenie wymagać będzie prawdziwej odwagi. Przemierzając Indonezję, prowadzący dopłynie do wioski Mentawajów. Tu jego celem będzie spotkanie z ostatnim Sikereiem - szamanem, który podejmie się odczytania jego drogi życia z wnętrzności rytualnie upolowanego zwierzęcia. Co czeka go w przyszłości?

/ Polska / program
2019-07-03 23:00 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 3, odc. 2/3 Logo TTV
Polska / program
Reklama
2019-06-21 20:00 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 3, odc. 1/3 Logo TTV

Opis (streszczenie): Przemek Kossakowski kontynuuje podroż do Azji i Afryki, by przejść na wyższy stopień wtajemniczenia. Wraz z nim trafimy do miejsc, których odwiedzenie wymagać będzie prawdziwej odwagi. Przemierzając Indonezję, prowadzący dopłynie do wioski Mentawajów. Tu jego celem będzie spotkanie z ostatnim Sikereiem - szamanem, który podejmie się odczytania jego drogi życia z wnętrzności rytualnie upolowanego zwierzęcia. Co czeka go w przyszłości? Już w pierwszym odcinku Przemek Kossakowski trafi do Indii, gdzie zostanie zaproszony na Wielkie Indyjskie Wesele w Kalkucie. Czy dziennikarz, który na co dzień niezbyt lubi tańczyć da się przekonać do udziału w tradycyjnym tańcu Bharatanatjam? Kalkuta to miejsce o wielu obliczach, które bardziej niż z szaloną zabawą, kojarzy się z ubóstwem. Dziennikarz TTV sprawdzi jak wygląda prawdziwe życie na ulicach tego miasta. Jedno jest pewne! Nie zabraknie mocnych wrażeń! Przemek przyłączy się do lokalnych… poszukiwaczy złota. Jak mu pójdzie? O tym dowiecie się w tym odcinku. Szykuje się niezapomniana podróż. Jedna z wielu! Bądźcie z nami!

/ Polska / program
2019-06-20 09:05 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 3, odc. 1/3 Logo TTV
Polska / program

Emisje archiwalne Kossakowski. Wtajemniczenie


Emisja Kossakowski. Wtajemniczenie miała miejsce:

2019-05-17 02:15 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 3, odc. 2/3 Logo TTV
Polska / program
2019-05-16 00:10 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 3, odc. 2/3 Logo TTV
Polska / program
2019-05-14 01:30 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 3, odc. 2/3 Logo TTV
Polska / program
2019-05-13 21:00 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 3, odc. 1/3 Logo TTV
Polska / program
2019-05-12 23:00 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 3, odc. 2/3 Logo TTV
Polska / program
2019-05-11 13:50 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 3, odc. 1/3 Logo TTV
Polska / program
2019-04-22 06:30 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 3, odc. 1/3 Logo TTV
Polska / program
2019-04-22 04:05 Kossakowski. Wtajemniczenie, odc. 2/8 Logo TTV

Opis (streszczenie): W jutrzejszym odcinku Przemek Kossakowski przeżyje spotkanie z duchami, które go osobiście bardzo poruszy. Celem podróży Przemka do Mongolii, kraju duchów i szamanów, jest znalezienie odpowiedzi na pytanie: co kieruje losem człowieka. W jednej z mongolskich odwiedzi niezwykłą kobietę o imieniu Oygo. Jednak przed spotkaniem z nią postanawia odwiedzić kilku znanych lokalnych uzdrowicieli w Ułan Bator. Chociaż podróż zacznie się od skomercjalizowanej świątyni buddyjskiej, gdzie za opłata można poddać się duchowemu leczeniu u mnichów, z dnia na dzień będzie coraz trudniej i bardziej mistycznie. Przemek pozna prawdę o tym jak bardzo pomocne w medycynie są ...kolce jeża i doświadczy wylizania starej rany. Wreszcie spotka się z szamanką, która 20 lat spędziła w Polsce, dopóki nie wezwały ją mongolskie duchy. Czy mongolska medium rozmawiająca z duchami pomoże Przemkowi odpowiedzieć na pytanie, z którym do niej przyszedł? Dowiemy się już w sobotę.

/ Polska / program
2019-04-22 03:35 Kossakowski. Wtajemniczenie, odc. 1/8 Logo TTV

Opis (streszczenie): Na własnej skórze sprawdzi skuteczność szamańskich obrzędów i zabiegów medycyny niekonwencjonalnej m.in. z Kolumbii, Peru, Syberii, Mongolii czy Beninu. Dowie się, jakie tajemnice skrywają współczesne praktyki szamańskie i co z tym wspólnego ma np. niedozwolona w Europie, a często stosowana w Amazonii halucynogenna ayahuaska. Zweryfikuje, jaką moc ma bieganie nago w temperaturze minus 40 stopni po syberyjskiej wiosce. Sprawdzi, jakie jest uzdrawiające działanie krwi wielbłąda czy głowy węża. W pierwszym odcinku Przemek Kossakowski wyruszy do Kazachstanu, aby poznać Bifatimę, szamankę słynącą z kontrowersyjnych obrzędów. Mała, niepozorna kobieta, o sile wielbłąda otrzymała swój specyficzny „dar” już w dzieciństwie. Przybywają do niej ludzie, by odzyskać sens życia, a nawet samo życie. Gościnność Bifatimy okaże się dla Przemka dość brutalna. Dowie się też, jaki jest materialny wymiar wkupienia się w łaski duchów. Prowadzący na miejscu spotyka Amana, człowieka przygotowujące się do prastarego obrzędu. Prosi on Przemka o udział w rytuale, w którym zostanie złożona ofiara ze zwierzęcia. Czy Kossakowski zgodzi się towarzyszyć mężczyźnie w tej ceremonii? Dowiemy się już w sobotę.

/ Polska / program
2019-04-22 02:05 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 3, odc. 1/3 Logo TTV
Polska / program
2019-04-21 20:05 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 3, odc. 1/3 Logo TTV
Polska / program
2019-04-21 11:05 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 3, odc. 1/3 Logo TTV
Polska / program
2019-04-19 20:00 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 2, odc. 4/7 Logo TTV

Opis (streszczenie): W nowej serii programu Przemek Kossakowski wyrusza w podróż do najdzikszych zakątków Azji i Afryki. Wszystko po to by wziąć udział w pradawnych ceremoniach, prymitywnych rytuałach i okrutnych męskich sprawdzianach. Nepal Tym razem Przemek Kossakowski wyruszy w podróż do Nepalu na spotkanie z mężczyznami palującymi na dziki miód, zaliczany do najdroższych na świecie. By się do nich dostać czeka go długa, męcząca podróż, podczas której towarzyszyć będzie mu lokalny szerpa Rajwaj. To on doprowadzi go do wioski Landrung, położonej u podnóża Annapurny. W wiosce pozna dwóch niezwykłych mężczyzn, którzy by utrzymać swoje rodziny, codziennie ryzykują swoje życie polując na ten drogi przysmak. Zbieranie miodu z gniazd pszczelich odbywa się na stromych ścianach skalnych, łowcy są zawieszeni na bambusowych linach, bez żadnych profesjonalnycn zabezpieczeń. Mężczyźni, których odwiedzi Przemek, wtajemniczą go w sposób zbierania tego drogocennego surowca. Przed Prowadzącym niezwykle niebezpieczne zadania, 100 – metrowa ściana i gigantyczne gniaza pszczół, z których trzeba wykraść miód. A ukąszenie przez taką pszczołe może grozić śmiercią.

/ Polska / program
2019-02-01 00:00 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 2, odc. 6/7 Logo TTV

Opis (streszczenie): W nowej serii programu Przemek Kossakowski wyrusza w podróż do najdzikszych zakątków Azji i Afryki. Wszystko po to by wziąć udział w pradawnych ceremoniach, prymitywnych rytuałach i okrutnych męskich sprawdzianach. Etiopia – Surma W kolejnym odcinku Przemek Kossakowski postanowił odwiedzić etiopskie plemię Surma, uznawane za jednno z najbardziej wojowniczych ludów Afryki. Dla mężczyzn z tego plemienia ważnym elementem kultury jest walka na kije Donga - skuteczny sposób na rozwiązywanie wszelkich konfliktów. Przemek poznaje tam młodego chłopaka, który aby udowodnić swoją męskość, musi wziąć udział w najbliższej walce. Prowadzący postanawia mu towarzyszyć i dołącza do jego drużyny. Przed nimi walka, z której ciężko wyjść bez żadnego uszczerbku.

/ Polska / program
2019-01-31 23:30 Kossakowski. Wtajemniczenie, odc. 7/8 Logo TTV
Polska / program
2019-01-27 22:30 Kossakowski. Wtajemniczenie, odc. 7/8 Logo TTV
Polska / program
2019-01-27 22:00 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 2, odc. 6/7 Logo TTV
Polska / program
2019-01-27 09:15 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 2, odc. 3/7 Logo TTV

Opis (streszczenie): W nowej serii programu Przemek Kossakowski wyrusza w podróż do najdzikszych zakątków Azji i Afryki. Wszystko po to by wziąć udział w pradawnych ceremoniach, prymitywnych rytuałach i okrutnych męskich sprawdzianach. Kirgistan W kolejnym odcinku Przemek Kossakowski wyruszy na spotkanie z kirgiskimi nomadami mieszkającymi nad Jeziorem Songköl, by wziąć udział w zawodach Kok Boru – narodowej dyscyplinie sportowej, krwawej i niebezpiecznej. Jego nauczycielem zostanie Ermek – kapitan lokalnej drużyny, który za drobną opłatą zdecyduje się go trenować. W grze, w której weźmie udział Przemek, nie ma prawie żadnych zasad. Po prostu – dwie drużyny mężczyzn na koniach walczą o martwą kozę. Przeciwnicy tratują się konno i smagają batami, by zdobyć trofeum, a następnie przewieźć dokoła boiska i zrzucić do specjalnej „bramki”. Przemek będzie musiał zmierzyć się z Kirgizami, dla których jazda konna to podstawowa umiejętność życia na stepie. Pojedynek nie będzie łatwy, nie obejdzie się bez potu i krwi.

/ Polska / program
2019-01-27 08:40 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 2, odc. 2/7 Logo TTV

Opis (streszczenie): W nowej serii programu Przemek Kossakowski wyrusza w podróż do najdzikszych zakątków Azji i Afryki. Wszystko po to by wziąć udział w pradawnych ceremoniach, prymitywnych rytuałach i okrutnych męskich sprawdzianach. Dani W drugim odcinku serii Przemek Kossakowski wyruszy w podróż do oddalonego o ponad 20 tysięcy kilometrów od Polski wojowniczego plemienia Dani, zamieszkującego środkową część Papui Zachodniej. Do niedawna ich zwyczaje budziły mnóstwo kontrowersji ze względu na brutalny charakter. Jednym z nich są odbywające się regularnie walki z innymi plemionami. Dla Dani prawdziwy mężczyzna to wojownik, gotowy do nieustanej walki. Przemek jedzie tam spotkać się z Jani Mebelem wodzem plemienia, który postanowi uczynić z niego tajną broń podczas najbliższej potyczki. Aby wziąć udział w walce, Przemek będzie musiał założyć tradycyjny strój, czyli horim, pozbywając się przy tym całego ubrania.

/ Polska / program
2019-01-25 00:00 Kossakowski. Wtajemniczenie, odc. 4/8 Logo TTV

Opis (streszczenie): W jutrzejszym odcinku Przemek Kossakowski uda się do Kolumbii, gdzie popłynie wraz z radosną falą procesji na cześć obchodów święta trzech króli. W Timbiki, w którym postara się odnaleźć lekarstwo dla swojej duszy. Ku jego własnemu zaskoczeniu da się porwać gorącym tańcom, a muzyka będzie go kołysać do snu i budzić. Trafi do znachora, który uleczywszy jego fizyczne dolegliwości podpowie mu dalszy trop w drodze do uzdrowienia duszy. Przemek wyruszy do Amazonii, gdzie ma odnaleźć szamana Renato. To będzie spotkanie, które może wpłynąć na całe jego życie. Weźmie udział w ceremonii, po której dostanie noc do namysłu, by zdecydować czy podejmie wyzwanie i poddania się procesowi kilkudniowego odosobnienia w dżungli.

/ Polska / program
2019-01-24 23:30 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 2, odc. 5/7 Logo TTV

Opis (streszczenie): W nowej serii programu Przemek Kossakowski wyrusza w podróż do najdzikszych zakątków Azji i Afryki. Wszystko po to by wziąć udział w pradawnych ceremoniach, prymitywnych rytuałach i okrutnych męskich sprawdzianach. Etiopia – Hamer Przemek Kossakowski dotrze tym razem do mieszkającego w Dolinie Omo w Etiopii plemienia Hamer, słynącego z odbywających się tam skoków przez byki. Rytuału potwierdzającego męstwo i pozwalającego założyć rodzinę. Spotka tam młodego chłopaka – Bargolę, który przygotowuje się by wziąć w nim udział. Prowadzący dołącza do niego. Poznaje jego rodzinę i zasady, które należy spełnić by zostać pełnoprawnym mężczyzną. Rytuał z pozoru wymagający jedynie sprawności fizycznej, kryje jeszcze jeden bardzo kontrowersyjny element, związany z zadawaniem fizycznego bólu. Jak w tej sytuacji odnajdzie się Przemek?

/ Polska / program
2019-01-20 22:30 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 2, odc. 5/7 Logo TTV
Polska / program
2019-01-20 22:00 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 2, odc. 4/7 Logo TTV
Polska / program
2019-01-20 09:15 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 2, odc. 1/7 Logo TTV

Opis (streszczenie): W nowej serii programu Przemek Kossakowski wyrusza w podróż do najdzikszych zakątków Azji i Afryki. Wszystko po to by wziąć udział w pradawnych ceremoniach, prymitywnych rytuałach i okrutnych męskich sprawdzianach. Mentawaje Przemek Kossakowski dotrze tym razem do mieszkającego w środku indonezyjskiej dżungli plemienia Mentawai, których przodkowie byli wojowniczymi kanibalami i łowcami głów. Odcięci od świata, przez lata bronili się przed naporem cywilizacji. Skutecznie walczyli o niezależność i pozostanie wiernym pradawnym tradycją. Jak żyją teraz? Przemek pozna rodzinę jednego z ostatnich przewodników duchowych plemienia Mentawajów – Tereona. To on wprowadzi go w tajniki życia w środku dźungli, wspólnie wyruszą na polowanie, by następnie Przemek mógł poznać, jaką wróżbę przygotowali dla niego na dalszą drogę.

/ Polska / program
2019-01-20 08:40 Kossakowski. Wtajemniczenie, odc. 8 Logo TTV
Polska / program
2019-01-18 00:00 Kossakowski. Wtajemniczenie, odc. 1/8 Logo TTV
Polska / program
2019-01-17 23:30 Kossakowski. Wtajemniczenie, odc. 5/8 Logo TTV

Opis (streszczenie): W poprzednim odcinku zostawiliśmy Przemka Kossakowski podczas ceremonii przygotowującej go do kilkudniowego odosobnienia w dżungli. Ma tam bez jedzenia, bez wody, bez dachu nad głową. Zanim wyruszy na to najważniejsze spotkanie ze sobą i swoi strachem będzie musiał się poddać rytuałowi oczyszczania. Dowie się, że strach jest tylko wytworem umysłu. Czy mu to pomoże w jego zmaganiach z samym sobą? Post go tak nie przeraża, jak brak możliwości picia. Kim się stanie po tych czterech dniach? Czy znajdzie remedium dla swojej duszy ?

/ Polska / program
2019-01-13 23:05 Kossakowski. Wtajemniczenie, odc. 2/8 Logo TTV
Polska / program
2019-01-13 22:35 Kossakowski. Wtajemniczenie, odc. 1/8 Logo TTV
Polska / program
2019-01-13 09:10 Kossakowski. Wtajemniczenie, odc. 6/8 Logo TTV
Polska / program
2019-01-13 08:40 Kossakowski. Wtajemniczenie, odc. 5/8 Logo TTV
Polska / program
2019-01-11 00:00 Kossakowski. Wtajemniczenie, odc. 2/8 Logo TTV
Polska / program
2019-01-10 23:30 Kossakowski. Wtajemniczenie, odc. 3/8 Logo TTV

Opis (streszczenie): W kolejnym odcinku Przemek Kossakowski wyruszy do Ameryki Południowej w poszukiwaniu kontaktu ze światem zmarłych. W Wenezueli i Kolumbii spotka się z kapłanami religii Santoria, którzy oferują pomoc w dotarciu tam, gdzie żywi nie mają wstępu. Weźmie udział w ceremoniach prowadzonych przez Babalao (kapłanów), którzy poprzez kontakt z duchami pomagają swoim klientom odpowiedzieć na nurtujące ich pytania i rozwiązywać problemy dnia codziennego. W Wenezueli Przemek weźmie udział w mrocznej ceremonii paleria, przed którą go ostrzegano. Jest to doświadczenie na granicy czarnej magii z udziałem medium. W Kolumbii zaskoczy go odbiegający od standardowego pojęcia o kapłanach, były biznesmen, naznaczony błogosławieństwem, który podda Przemka rytuałom oczyszczającym z klątw z użyciem koguta.

/ Polska / program
2019-01-06 09:10 Kossakowski. Wtajemniczenie, odc. 3/8 Logo TTV
Polska / program
2019-01-06 08:40 Kossakowski. Wtajemniczenie, odc. 2/8 Logo TTV
Polska / program
2019-01-04 00:00 Kossakowski. Wtajemniczenie, odc. 8 Logo TTV
Polska / program
2019-01-03 23:30 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 2, odc. 7 Logo TTV

Opis (streszczenie): W nowej serii programu Przemek Kossakowski wyrusza w podróż do najdzikszych zakątków Azji i Afryki. Wszystko po to by wziąć udział w pradawnych ceremoniach, prymitywnych rytuałach i okrutnych męskich sprawdzianach.

/ Polska / program
2019-01-01 08:15 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 2, odc. 4/7 Logo TTV
Polska / program
2019-01-01 07:40 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 2, odc. 3/7 Logo TTV
Polska / program
2018-12-31 01:15 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 2, odc. 2/7 Logo TTV
Polska / program
2018-12-28 08:15 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 2, odc. 6/7 Logo TTV
Polska / program
2018-12-27 23:25 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 2, odc. 7 Logo TTV
Polska / program
2018-12-27 08:15 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 2, odc. 5/7 Logo TTV
Polska / program
2018-12-27 00:45 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 2, odc. 7 Logo TTV
Polska / program
2018-12-26 08:55 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 2, odc. 4/7 Logo TTV
Polska / program
2018-12-26 08:25 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 2, odc. 3/7 Logo TTV
Polska / program
2018-12-25 08:55 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 2, odc. 2/7 Logo TTV
Polska / program
2018-12-25 08:25 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 2, odc. 1/7 Logo TTV
Polska / program
2018-12-24 08:50 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 2, odc. 7 Logo TTV
Polska / program
2018-12-23 22:30 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 2, odc. 7 Logo TTV
Polska / program
2018-12-23 09:15 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 2, odc. 6/7 Logo TTV
Polska / program
2018-12-20 23:30 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 2, odc. 6/7 Logo TTV
Polska / program
2018-12-20 01:40 Kossakowski. Wtajemniczenie, odc. 3/8 Logo TTV
Polska / program
2018-12-20 01:10 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 2, odc. 6/7 Logo TTV
Polska / program
2018-12-18 00:15 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 2, odc. 6/7 Logo TTV
Polska / program
2018-12-16 22:30 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 2, odc. 6/7 Logo TTV
Polska / program
2018-12-16 09:10 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 2, odc. 5/7 Logo TTV
Polska / program
2018-12-13 23:30 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 2, odc. 5/7 Logo TTV
Polska / program
2018-12-13 01:40 Kossakowski. Wtajemniczenie, odc. 2/8 Logo TTV
Polska / program
2018-12-13 01:10 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 2, odc. 5/7 Logo TTV
Polska / program
2018-12-11 00:15 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 2, odc. 5/7 Logo TTV
Polska / program
2018-12-09 22:30 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 2, odc. 5/7 Logo TTV
Polska / program
2018-12-09 09:10 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 2, odc. 4/7 Logo TTV
Polska / program
2018-12-06 23:30 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 2, odc. 4/7 Logo TTV
Polska / program
2018-12-06 01:40 Kossakowski. Wtajemniczenie, odc. 1/8 Logo TTV
Polska / program
2018-12-06 01:10 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 2, odc. 4/7 Logo TTV
Polska / program
2018-12-04 00:15 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 2, odc. 4/7 Logo TTV
Polska / program
2018-12-02 22:30 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 2, odc. 4/7 Logo TTV
Polska / program
2018-12-02 09:10 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 2, odc. 3/7 Logo TTV
Polska / program
2018-11-29 23:30 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 2, odc. 3/7 Logo TTV
Polska / program
2018-11-29 01:25 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 2, odc. 3/7 Logo TTV
Polska / program

Emisja w stacjach


Kossakowski. Wtajemniczenie można obejrzeć w:

Emisje w: TTV

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry