Reklama

Kossakowski. Wtajemniczenie godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Kossakowski. Wtajemniczenie

+ Obserwuj

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Kossakowski. Wtajemniczenie będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 28 czerwca 2020 (Niedziela)
17:00 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 3, odc. 1/3 Logo TTV

Opis (streszczenie): Przemek Kossakowski kontynuuje podroż do Azji i Afryki, by przejść na wyższy stopień wtajemniczenia. Wraz z nim trafimy do miejsc, których odwiedzenie wymagać będzie prawdziwej odwagi. Przemierzając Indonezję, prowadzący dopłynie do wioski Mentawajów. Tu jego celem będzie spotkanie z ostatnim Sikereiem - szamanem, który podejmie się odczytania jego drogi życia z wnętrzności rytualnie upolowanego zwierzęcia. Co czeka go w przyszłości? Już w pierwszym odcinku Przemek Kossakowski trafi do Indii, gdzie zostanie zaproszony na Wielkie Indyjskie Wesele w Kalkucie. Czy dziennikarz, który na co dzień niezbyt lubi tańczyć da się przekonać do udziału w tradycyjnym tańcu Bharatanatjam? Kalkuta to miejsce o wielu obliczach, które bardziej niż z szaloną zabawą, kojarzy się z ubóstwem. Dziennikarz TTV sprawdzi jak wygląda prawdziwe życie na ulicach tego miasta. Jedno jest pewne! Nie zabraknie mocnych wrażeń! Przemek przyłączy się do lokalnych… poszukiwaczy złota. Jak mu pójdzie? O tym dowiecie się w tym odcinku. Szykuje się niezapomniana podróż. Jedna z wielu! Bądźcie z nami!

/ Polska / program
22:00 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 4, odc. 1/7 Logo TTV

Opis (streszczenie): Niesamowici ludzie i ich zwyczaje pochodzące z czterech różnych kontynentów oraz niezaspokojona ciekawość podróżnika Przemka Kossakowskiego muszą stanowić mieszankę wybuchową! W nowej serii programu prowadzący wyruszy w podróż po Azji, Afryce, Ameryce Południowej i Europie. Weźmie udział w niezwykłych ceremoniach, prymitywnych rytuałach i spróbuje sprostać prawdziwie męskim wyzwaniom. Które przeżycie na zawsze zostanie w jego pamięci? Gorączka złota w Kenii, niebezpieczny połów skorupiaków percebes, portugalska odmiana corridy – tourada czy gruzińskie rozgrywki ku czci zmarłych kończące się na cmentarzu. Droga Przemka Kossakowskiego w nowym sezonie będzie niezwykle ekstremalna i wyboista, tym bardziej, że niektóre zwyczaje ciężko będzie mu zrozumieć. Co przeżyje i jacy ludzie staną na jego drodze w nowej serii programu „Kossakowski. Wtajemniczenie”? W pierwszym odcinku Przemek jedzie do Portugalii, gdzie nauczy się poławiać niezmiernie kosztowne małże Percebes. Dołączy do rybaków z Peniche, którzy w sezonie połowów ryzykują życiem wśród niebezpiecznych klifów oceanicznych. Pod okiem jednego z poławiaczy - Lele, nauczy się podstaw surfingu, aby lepiej zrozumieć ocean. Zanim wyruszy na połów, trafi na arenę tourradorów, gdzie stanie do walki z rozjuszonym bykiem. Tak przygotowany będzie wreszcie gotów, aby zmierzyć się z oceanem.

/ Polska / program edukacyjny
Reklama
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Kossakowski. Wtajemniczenie. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Kossakowski. Wtajemniczenie w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Kossakowski. Wtajemniczenie.

Poprzednie emisje Kossakowski. Wtajemniczenie


Emisja Kossakowski. Wtajemniczenie miała miejsce:

2020-01-26 23:45 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 4, odc. 4/7 Logo TTV

Opis (streszczenie): Niesamowici ludzie i ich zwyczaje pochodzące z czterech różnych kontynentów oraz niezaspokojona ciekawość podróżnika Przemka Kossakowskiego muszą stanowić mieszankę wybuchową! W nowej serii programu prowadzący wyruszy w podróż po Azji, Afryce, Ameryce Południowej i Europie. Weźmie udział w niezwykłych ceremoniach, prymitywnych rytuałach i spróbuje sprostać prawdziwie męskim wyzwaniom. Które przeżycie na zawsze zostanie w jego pamięci? Gorączka złota w Kenii, niebezpieczny połów skorupiaków percebes, portugalska odmiana corridy – tourada czy gruzińskie rozgrywki ku czci zmarłych kończące się na cmentarzu. Droga Przemka Kossakowskiego w nowym sezonie będzie niezwykle ekstremalna i wyboista, tym bardziej, że niektóre zwyczaje ciężko będzie mu zrozumieć. Co przeżyje i jacy ludzie staną na jego drodze w nowej serii programu „Kossakowski. Wtajemniczenie”? Przemek Kossakowski po latach wraca na Ukrainę, by sprawdzić, czy istnieją tam jeszcze prawdziwi czarownicy, wierni pradawnym tradycjom. Na Ukrainie od jakiegoś czasu trwa moda na szamanizm, w telewizji pojawiają się programy dla czarowników, którzy demonstrują swoje magiczne umiejętności. Są tam prawdziwymi celebrytami. Z dala od tego zgiełku istnieje kolebka tradycyjnej medycyny i magii – Huculszczyzna. To właśnie tam Przemek będzie próbował dotrzeć do prawdziwych czarowników, którzy potrafią zaklęciem rzucić na kogoś urok a nawet doprowadzić do jego śmierci.

/ Polska / program edukacyjny
2019-12-27 01:45 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 4, odc. 3/7 Logo TTV

Opis (streszczenie): Niesamowici ludzie i ich zwyczaje pochodzące z czterech różnych kontynentów oraz niezaspokojona ciekawość podróżnika Przemka Kossakowskiego muszą stanowić mieszankę wybuchową! W nowej serii programu prowadzący wyruszy w podróż po Azji, Afryce, Ameryce Południowej i Europie. Weźmie udział w niezwykłych ceremoniach, prymitywnych rytuałach i spróbuje sprostać prawdziwie męskim wyzwaniom. Które przeżycie na zawsze zostanie w jego pamięci? Gorączka złota w Kenii, niebezpieczny połów skorupiaków percebes, portugalska odmiana corridy – tourada czy gruzińskie rozgrywki ku czci zmarłych kończące się na cmentarzu. Droga Przemka Kossakowskiego w nowym sezonie będzie niezwykle ekstremalna i wyboista, tym bardziej, że niektóre zwyczaje ciężko będzie mu zrozumieć. Co przeżyje i jacy ludzie staną na jego drodze w nowej serii programu „Kossakowski. Wtajemniczenie”? Tym razem Przemek odwiedzi Kenię, gdzie ruszy afrykańskiej gorączki złota. Jego przewodnikiem będzie czarnoskóry Ryszard, rdzenny Kenijczyk, który wiele lat spędził w Polsce. Razem trafią do miasteczka Migori, gdzie Przemek na własne oczy przekona się na czym polega złoty biznes w Afryce. Dowie się nie tylko ile można na tym zarobić, ale także w jakich warunkach odbywają się poszukiwania. Odwiedzi podziemne tunele i naziemne kopalnie odkrywkowe, a wreszcie zdecyduje sam poszukać drogocennego kruszcu.

/ Polska / program edukacyjny
2019-12-26 08:20 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 4, odc. 3/7 Logo TTV
Polska / program edukacyjny
2019-12-26 01:20 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 4, odc. 2/7 Logo TTV

Opis (streszczenie): Niesamowici ludzie i ich zwyczaje pochodzące z czterech różnych kontynentów oraz niezaspokojona ciekawość podróżnika Przemka Kossakowskiego muszą stanowić mieszankę wybuchową! W nowej serii programu prowadzący wyruszy w podróż po Azji, Afryce, Ameryce Południowej i Europie. Weźmie udział w niezwykłych ceremoniach, prymitywnych rytuałach i spróbuje sprostać prawdziwie męskim wyzwaniom. Które przeżycie na zawsze zostanie w jego pamięci? Gorączka złota w Kenii, niebezpieczny połów skorupiaków percebes, portugalska odmiana corridy – tourada czy gruzińskie rozgrywki ku czci zmarłych kończące się na cmentarzu. Droga Przemka Kossakowskiego w nowym sezonie będzie niezwykle ekstremalna i wyboista, tym bardziej, że niektóre zwyczaje ciężko będzie mu zrozumieć. Co przeżyje i jacy ludzie staną na jego drodze w nowej serii programu „Kossakowski. Wtajemniczenie”? W kolejnym odcinku Przemek trafi do Gruzji, aby poznać ekscytujący sport: Lelo Burti. Co roku setki Gruzinów przybywają do niewielkiego miasteczka Shukhuti, gdzie toczą niebezpieczną grę bez zasad w hołdzie zmarłych krewnych. Zwycięzca ma prawo złożyć trofeum na grobie wybranej osoby. Podczas przygotowań do zawodów odwiedzi drużynę rugby w Tbilisi, a także pozna jedynego w Gruzji szewca piłek do Lelo Burti. Podczas samej gry pozna tragiczne historie utraconych bliskich, a także weźmie udział w jednym z najdziwniejszych zwyczajów pogrzebowych na świecie - w radosnej suprze na gruzińskim cmentarzu.

/ Polska / program edukacyjny
2019-12-25 08:20 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 4, odc. 2/7 Logo TTV
Polska / program edukacyjny
2019-12-25 02:05 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 4, odc. 1/7 Logo TTV
Polska / program edukacyjny
2019-12-24 08:00 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 4, odc. 1/7 Logo TTV
Polska / program edukacyjny
2019-10-27 23:30 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 4, odc. 7 Logo TTV

Opis (streszczenie): Niesamowici ludzie i ich zwyczaje pochodzące z czterech różnych kontynentów oraz niezaspokojona ciekawość podróżnika Przemka Kossakowskiego muszą stanowić mieszankę wybuchową! W nowej serii programu prowadzący wyruszy w podróż po Azji, Afryce, Ameryce Południowej i Europie. Weźmie udział w niezwykłych ceremoniach, prymitywnych rytuałach i spróbuje sprostać prawdziwie męskim wyzwaniom. Które przeżycie na zawsze zostanie w jego pamięci? Gorączka złota w Kenii, niebezpieczny połów skorupiaków percebes, portugalska odmiana corridy – tourada czy gruzińskie rozgrywki ku czci zmarłych kończące się na cmentarzu. Droga Przemka Kossakowskiego w nowym sezonie będzie niezwykle ekstremalna i wyboista, tym bardziej, że niektóre zwyczaje ciężko będzie mu zrozumieć. Co przeżyje i jacy ludzie staną na jego drodze w nowej serii programu „Kossakowski. Wtajemniczenie”?

/ Polska / program edukacyjny
Reklama
2019-10-27 17:00 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 4, odc. 7 Logo TTV
Polska / program edukacyjny
2019-10-24 23:30 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 4, odc. 7 Logo TTV
Polska / program edukacyjny
2019-10-23 22:30 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 4, odc. 7 Logo TTV
Polska / program edukacyjny
2019-10-20 23:30 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 4, odc. 6/7 Logo TTV

Opis (streszczenie): Niesamowici ludzie i ich zwyczaje pochodzące z czterech różnych kontynentów oraz niezaspokojona ciekawość podróżnika Przemka Kossakowskiego muszą stanowić mieszankę wybuchową! W nowej serii programu prowadzący wyruszy w podróż po Azji, Afryce, Ameryce Południowej i Europie. Weźmie udział w niezwykłych ceremoniach, prymitywnych rytuałach i spróbuje sprostać prawdziwie męskim wyzwaniom. Które przeżycie na zawsze zostanie w jego pamięci? Gorączka złota w Kenii, niebezpieczny połów skorupiaków percebes, portugalska odmiana corridy – tourada czy gruzińskie rozgrywki ku czci zmarłych kończące się na cmentarzu. Droga Przemka Kossakowskiego w nowym sezonie będzie niezwykle ekstremalna i wyboista, tym bardziej, że niektóre zwyczaje ciężko będzie mu zrozumieć. Co przeżyje i jacy ludzie staną na jego drodze w nowej serii programu „Kossakowski. Wtajemniczenie”? Tym razem Przemek Kossakowski odwiedzi Benin w Afryce Zachodniej, aby poznać tajemnice voodoo. Ta mroczna religia, pełna krwawych ofiar ze zwierząt i transowych rytuałów, uznawana jest za jedno z najbardziej niebezpiecznych wierzeń na świecie. Hollywoodzkie filmy wykreowały obraz rzucających śmiertelne klątwy szamanów, ale czy w rzeczywistości są równie groźni? Przewodnikiem Przemka po mieście Ouidah, kolebce voodoo, będzie Gadeon, lokalny adept czarnej magii. Pozna także kapłana voodoo, Olu Obę, wraz z którym weźmie udział w ceremonii przywoływania okrutnego bóstwa, Eshu.

/ Polska / program edukacyjny
2019-10-20 17:05 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 2, odc. 4/7 Logo TTV

Opis (streszczenie): W nowej serii programu Przemek Kossakowski wyrusza w podróż do najdzikszych zakątków Azji i Afryki. Wszystko po to by wziąć udział w pradawnych ceremoniach, prymitywnych rytuałach i okrutnych męskich sprawdzianach. Nepal Tym razem Przemek Kossakowski wyruszy w podróż do Nepalu na spotkanie z mężczyznami palującymi na dziki miód, zaliczany do najdroższych na świecie. By się do nich dostać czeka go długa, męcząca podróż, podczas której towarzyszyć będzie mu lokalny szerpa Rajwaj. To on doprowadzi go do wioski Landrung, położonej u podnóża Annapurny. W wiosce pozna dwóch niezwykłych mężczyzn, którzy by utrzymać swoje rodziny, codziennie ryzykują swoje życie polując na ten drogi przysmak. Zbieranie miodu z gniazd pszczelich odbywa się na stromych ścianach skalnych, łowcy są zawieszeni na bambusowych linach, bez żadnych profesjonalnycn zabezpieczeń. Mężczyźni, których odwiedzi Przemek, wtajemniczą go w sposób zbierania tego drogocennego surowca. Przed Prowadzącym niezwykle niebezpieczne zadania, 100 – metrowa ściana i gigantyczne gniaza pszczół, z których trzeba wykraść miód. A ukąszenie przez taką pszczołe może grozić śmiercią.

/ Polska / program
2019-10-17 23:30 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 4, odc. 6/7 Logo TTV
Polska / program edukacyjny
2019-10-16 22:30 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 4, odc. 6/7 Logo TTV
Polska / program edukacyjny
2019-10-13 23:30 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 4, odc. 5/7 Logo TTV

Opis (streszczenie): Niesamowici ludzie i ich zwyczaje pochodzące z czterech różnych kontynentów oraz niezaspokojona ciekawość podróżnika Przemka Kossakowskiego muszą stanowić mieszankę wybuchową! W nowej serii programu prowadzący wyruszy w podróż po Azji, Afryce, Ameryce Południowej i Europie. Weźmie udział w niezwykłych ceremoniach, prymitywnych rytuałach i spróbuje sprostać prawdziwie męskim wyzwaniom. Które przeżycie na zawsze zostanie w jego pamięci? Gorączka złota w Kenii, niebezpieczny połów skorupiaków percebes, portugalska odmiana corridy – tourada czy gruzińskie rozgrywki ku czci zmarłych kończące się na cmentarzu. Droga Przemka Kossakowskiego w nowym sezonie będzie niezwykle ekstremalna i wyboista, tym bardziej, że niektóre zwyczaje ciężko będzie mu zrozumieć. Co przeżyje i jacy ludzie staną na jego drodze w nowej serii programu „Kossakowski. Wtajemniczenie”? W kolejnym odcinku serii Przemek kontynuuje podróż po Afryce. W Kenii odwiedzi rangersów, którzy ryzykując swoje życie walczą z kłusownikami polującymi na dziko żyjące zwierzęta. Powodem tych masowych polowań są rogi, które na nielegalnych azjatyckich rynkach osiągają astronomiczne ceny. Następnie robione są z nich pseudoleki m.in. na potencje. W rezerwacie Przemek spotka także Zaca - opiekuna dwóch ostatnich żyjących na świecie samic nosorożca białego północnego. Poza rezerwatem nie przeżyłyby ani jednego dnia. Ich rogi są bardzo cennym łupem dla kłusowników, dlatego też rangersi dzień i noc je chronią. Walczą o gatunek, który z winy człowieka wymiera na naszych oczach.

/ Polska / program edukacyjny
2019-10-13 17:05 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 4, odc. 5/7 Logo TTV
Polska / program edukacyjny
2019-10-10 23:30 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 4, odc. 5/7 Logo TTV
Polska / program edukacyjny
2019-10-09 22:30 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 4, odc. 5/7 Logo TTV
Polska / program edukacyjny
Reklama
2019-10-08 20:20 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 4, odc. 4/7 Logo TTV
Polska / program edukacyjny
2019-10-06 23:30 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 4, odc. 4/7 Logo TTV
Polska / program edukacyjny
2019-10-06 17:00 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 4, odc. 4/7 Logo TTV
Polska / program edukacyjny
2019-10-03 23:30 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 4, odc. 4/7 Logo TTV
Polska / program edukacyjny
2019-10-02 22:30 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 4, odc. 4/7 Logo TTV
Polska / program edukacyjny
2019-10-01 20:20 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 4, odc. 3/7 Logo TTV

Opis (streszczenie): Niesamowici ludzie i ich zwyczaje pochodzące z czterech różnych kontynentów oraz niezaspokojona ciekawość podróżnika Przemka Kossakowskiego muszą stanowić mieszankę wybuchową! W nowej serii programu prowadzący wyruszy w podróż po Azji, Afryce, Ameryce Południowej i Europie. Weźmie udział w niezwykłych ceremoniach, prymitywnych rytuałach i spróbuje sprostać prawdziwie męskim wyzwaniom. Które przeżycie na zawsze zostanie w jego pamięci? Gorączka złota w Kenii, niebezpieczny połów skorupiaków percebes, portugalska odmiana corridy – tourada czy gruzińskie rozgrywki ku czci zmarłych kończące się na cmentarzu. Droga Przemka Kossakowskiego w nowym sezonie będzie niezwykle ekstremalna i wyboista, tym bardziej, że niektóre zwyczaje ciężko będzie mu zrozumieć. Co przeżyje i jacy ludzie staną na jego drodze w nowej serii programu „Kossakowski. Wtajemniczenie”? W kolejnym odcinku serii Przemek jedzie do Portugalii, gdzie nauczy się poławiać niezmiernie kosztowne małże percebes. Dołączy do rybaków z Peniche, którzy w sezonie połowów ryzykują życiem wśród niebezpiecznych klifów oceanicznych. Pod okiem jednego z poławiaczy - Lele, nauczy się podstaw surfingu, aby lepiej zrozumieć ocean. Zanim wyruszy na połów, trafi na arenę tourradorów, gdzie stanie do walki z rozjuszonym bykiem. Tak przygotowany będzie wreszcie gotów, aby zmierzyć się z oceanem.

/ Polska / program edukacyjny
2019-09-29 23:00 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 4, odc. 3/7 Logo TTV
Polska / program edukacyjny
2019-09-29 17:00 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 4, odc. 3/7 Logo TTV
Polska / program edukacyjny
2019-09-26 23:30 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 4, odc. 3/7 Logo TTV
Polska / program edukacyjny
2019-09-25 22:30 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 4, odc. 3/7 Logo TTV
Polska / program edukacyjny
2019-09-24 20:20 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 4, odc. 2/7 Logo TTV

Opis (streszczenie): Niesamowici ludzie i ich zwyczaje pochodzące z czterech różnych kontynentów oraz niezaspokojona ciekawość podróżnika Przemka Kossakowskiego muszą stanowić mieszankę wybuchową! W nowej serii programu prowadzący wyruszy w podróż po Azji, Afryce, Ameryce Południowej i Europie. Weźmie udział w niezwykłych ceremoniach, prymitywnych rytuałach i spróbuje sprostać prawdziwie męskim wyzwaniom. Które przeżycie na zawsze zostanie w jego pamięci? Gorączka złota w Kenii, niebezpieczny połów skorupiaków percebes, portugalska odmiana corridy – tourada czy gruzińskie rozgrywki ku czci zmarłych kończące się na cmentarzu. Droga Przemka Kossakowskiego w nowym sezonie będzie niezwykle ekstremalna i wyboista, tym bardziej, że niektóre zwyczaje ciężko będzie mu zrozumieć. Co przeżyje i jacy ludzie staną na jego drodze w nowej serii programu „Kossakowski. Wtajemniczenie”? Tym razem Przemek trafi do Gruzji, aby poznać ekscytujący sport: Lelo Burti. Co roku setki Gruzinów przybywają do niewielkiego miasteczka Shukhuti, gdzie toczą niebezpieczną grę bez zasad w hołdzie zmarłych krewnych. Zwycięzca ma prawo złożyć trofeum na grobie wybranej osoby. Podczas przygotowań do zawodów odwiedzi drużynę rugby w Tbilisi, a także pozna jedynego w Gruzji szewca piłek do Lelo Burti. Podczas samej gry pozna tragiczne historie utraconych bliskich, a także weźmie udział w jednym z najdziwniejszych zwyczajów pogrzebowych na świecie - w radosnej suprze na gruzińskim cmentarzu.

/ Polska / program edukacyjny
2019-09-22 23:00 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 4, odc. 2/7 Logo TTV
Polska / program edukacyjny
2019-09-22 17:00 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 4, odc. 2/7 Logo TTV
Polska / program edukacyjny
Reklama
2019-09-19 23:30 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 4, odc. 2/7 Logo TTV
Polska / program edukacyjny
2019-09-18 22:30 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 4, odc. 2/7 Logo TTV
Polska / program edukacyjny
2019-09-17 20:20 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 4, odc. 1/7 Logo TTV

Opis (streszczenie): Niesamowici ludzie i ich zwyczaje pochodzące z czterech różnych kontynentów oraz niezaspokojona ciekawość podróżnika Przemka Kossakowskiego muszą stanowić mieszankę wybuchową! W nowej serii programu prowadzący wyruszy w podróż po Azji, Afryce, Ameryce Południowej i Europie. Weźmie udział w niezwykłych ceremoniach, prymitywnych rytuałach i spróbuje sprostać prawdziwie męskim wyzwaniom. Które przeżycie na zawsze zostanie w jego pamięci? Gorączka złota w Kenii, niebezpieczny połów skorupiaków percebes, portugalska odmiana corridy – tourada czy gruzińskie rozgrywki ku czci zmarłych kończące się na cmentarzu. Droga Przemka Kossakowskiego w nowym sezonie będzie niezwykle ekstremalna i wyboista, tym bardziej, że niektóre zwyczaje ciężko będzie mu zrozumieć. Co przeżyje i jacy ludzie staną na jego drodze w nowej serii programu „Kossakowski. Wtajemniczenie”? W pierwszym odcinku Przemek odwiedzi Kenię, gdzie ruszy afrykańskiej gorączki złota. Jego przewodnikiem będzie czarnoskóry Ryszard, rdzenny Kenijczyk, który wiele lat spędził w Polsce. Razem trafią do miasteczka Migori, gdzie Przemek na własne oczy przekona się na czym polega złoty biznes w Afryce. Dowie się nie tylko ile można na tym zarobić, ale także w jakich warunkach odbywają się poszukiwania. Odwiedzi podziemne tunele i naziemne kopalnie odkrywkowe, a wreszcie zdecyduje sam poszukać drogocennego kruszcu.

/ Polska / program edukacyjny
2019-09-15 23:00 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 4, odc. 1/7 Logo TTV
Polska / program edukacyjny
2019-09-15 16:55 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 4, odc. 1/7 Logo TTV
Polska / program edukacyjny
2019-09-12 23:30 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 4, odc. 1/7 Logo TTV
Polska / program edukacyjny
2019-09-11 22:30 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 4, odc. 1/7 Logo TTV
Polska / program edukacyjny
2019-09-08 23:00 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 3, odc. 3 Logo TTV

Opis (streszczenie): Przemek Kossakowski kontynuuje podroż do Azji i Afryki, by przejść na wyższy stopień wtajemniczenia. Wraz z nim trafimy do miejsc, których odwiedzenie wymagać będzie prawdziwej odwagi. Przemierzając Indonezję, prowadzący dopłynie do wioski Mentawajów. Tu jego celem będzie spotkanie z ostatnim Sikereiem - szamanem, który podejmie się odczytania jego drogi życia z wnętrzności rytualnie upolowanego zwierzęcia. Co czeka go w przyszłości? Przemek odwiedzi Indie, by poznać Niedotykalnych – jedną z najniższych warstw społecznych w Indiach. Pozna ludzi, którzy zajmują się najtrudniejszymi i najbardziej nieczystymi zajęciami. Niektórzy z nich zamiatają ulice Kalkuty w poszukiwaniu opiłków złota, inni palą ludzkie szczątki w świętym mieście Waranasi. Przemek spotka na swojej drodze budzących kontrowersje aghori i nekro-pustelników, którzy żywią się ludzkimi zwłokami. Na koniec trafi na wielkie bengalskie wesele, bo gdzie jak nie w Indiach można dobrze się zabawić?

/ Polska / program
2019-09-08 16:55 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 3, odc. 1/3 Logo TTV
Polska / program
2019-09-07 03:55 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 3, odc. 3 Logo TTV
Polska / program
2019-09-04 22:30 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 3, odc. 3 Logo TTV
Polska / program
2019-09-01 08:10 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 2, odc. 3/7 Logo TTV

Opis (streszczenie): W nowej serii programu Przemek Kossakowski wyrusza w podróż do najdzikszych zakątków Azji i Afryki. Wszystko po to by wziąć udział w pradawnych ceremoniach, prymitywnych rytuałach i okrutnych męskich sprawdzianach. Kirgistan W kolejnym odcinku Przemek Kossakowski wyruszy na spotkanie z kirgiskimi nomadami mieszkającymi nad Jeziorem Songköl, by wziąć udział w zawodach Kok Boru – narodowej dyscyplinie sportowej, krwawej i niebezpiecznej. Jego nauczycielem zostanie Ermek – kapitan lokalnej drużyny, który za drobną opłatą zdecyduje się go trenować. W grze, w której weźmie udział Przemek, nie ma prawie żadnych zasad. Po prostu – dwie drużyny mężczyzn na koniach walczą o martwą kozę. Przeciwnicy tratują się konno i smagają batami, by zdobyć trofeum, a następnie przewieźć dokoła boiska i zrzucić do specjalnej „bramki”. Przemek będzie musiał zmierzyć się z Kirgizami, dla których jazda konna to podstawowa umiejętność życia na stepie. Pojedynek nie będzie łatwy, nie obejdzie się bez potu i krwi.

/ Polska / program
2019-07-08 00:05 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 3, odc. 2/3 Logo TTV

Opis (streszczenie): Przemek Kossakowski kontynuuje podroż do Azji i Afryki, by przejść na wyższy stopień wtajemniczenia. Wraz z nim trafimy do miejsc, których odwiedzenie wymagać będzie prawdziwej odwagi. Przemierzając Indonezję, prowadzący dopłynie do wioski Mentawajów. Tu jego celem będzie spotkanie z ostatnim Sikereiem - szamanem, który podejmie się odczytania jego drogi życia z wnętrzności rytualnie upolowanego zwierzęcia. Co czeka go w przyszłości?

/ Polska / program
2019-07-03 23:00 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 3, odc. 2/3 Logo TTV
Polska / program
2019-06-21 20:00 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 3, odc. 1/3 Logo TTV
Polska / program
2019-06-20 09:05 Kossakowski. Wtajemniczenie, sez. 3, odc. 1/3 Logo TTV
Polska / program

Kossakowski. Wtajemniczenie gdzie obejrzeć?


Kossakowski. Wtajemniczenie można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: TTV

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry