Reklama

Kryptonim szef godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Kryptonim szef będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2019-05-27

14:50 Kryptonim szef, sez. 4, odc. 14 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Eric Casaburi założył firmę Retro Fitness, ponieważ chciał umożliwić mniej zamożnym klientom korzystanie z wysokiej jakości sprzętu gimnastycznego. Pod jego marką działa już ponad 90 lokali, jednak biznesmen pragnie jeszcze bardziej rozszerzyć swoją działalność. W tym celu musi na własne oczy przekonać się, jakie są najmocniejsze, a jakie najsłabsze strony jego firmy. Pragnie też sprawdzić, czy pracownicy podzielają jego miłość do Retro Fitness. Na swojej drodze spotyka zarówno ludzi aroganckich i pozbawionych kompetencji, jak i pełnych entuzjazmu, choć nie zawsze skutecznych sprzedawców. Poznaje m.in. oddaną firmie Megan, która opowiada mu swoją wstrząsającą historię.
Czas trwania: 41min. / USA / 2012 / serial dokumentalny

2019-05-28

14:50 Kryptonim szef, sez. 4, odc. 15 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): John Wilson na co dzień zajmuje wysokie stanowisko w Rollins/Orkin Pest Control. Ojciec biznesmena przez 37 lat pracował dla tej przedsiębiorstwa, sam John jest w nim zatrudniony już od dwóch dekad. John ceni rodzinne wartości, na których opiera się firma, czego dowodem była troska przełożonych o jego starzejącego się ojca. Po dwunastu latach przerwy Wilson ponownie wyrusza w teren, aby sprawdzić, czy Orkin dalej skutecznie utrzymuje szkodniki z dala od domów swoich klientów. W trakcie tej przygody będzie musiał zmierzyć się z istną plagą karaluchów i ogromnym rojem pszczół. Pozna też kobietę, pod której wpływem całkowicie odmieni swoje wyobrażenie na temat wzorcowego pracownika firmy.
Czas trwania: 40min. / USA / 2012 / serial dokumentalny
Reklama

2019-05-29

14:50 Kryptonim szef, sez. 4, odc. 16 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Od początku istnienia programu już ponad 60 biznesmenów przekonało się, jak wygląda praca na niższych stanowiskach w ich własnych firmach. Uczestnicy poznali swoich najbardziej oddanych i najbardziej aroganckich podwładnych, mieli też okazję wiele się od nich nauczyć na temat kontaktów z klientami, poprawienia warunków pracy oraz oferowanych przez siebie produktów i usług. Kamery odwiedzają wybranych pracowników firm, m.in. Marquesa, który podwoił sprzedaż w prowadzonym przez siebie sklepie spod marki Philly Pretzel Factory, Angel, która szczęśliwie znalazła dom dla siebie i swoich dzieci, oraz Jacqueline, która została zapamiętana jako jedna z najgorszych pracownic w historii programu.
Czas trwania: 41min. / USA / 2012 / serial dokumentalny

2019-05-30

14:50 Kryptonim szef, sez. 5, odc. 1 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Randy DeWitt, współzałożyciel i dyrektor generalny Twin Peaks, dołącza do szeregowych pracowników swojego przedsiębiorstwa, udając uczestnika programu telewizyjnego, w którym można wygrać fundusze na rozkręcenie własnego interesu. Firma szybko się rozwija i biznesmen chce sprawdzić, czy tempo przemian nie wpłynęło na standard usług. Dla Randy'ego dużym zaskoczeniem będzie spotkanie z Marissą, która nawet w trakcie swojej zmiany nie potrafi powstrzymać się od przeklinania. Z pomocą Coby'ego Brooksa DeWitt podda próbie inną pracownicę, blondwłosą barmankę o imieniu Chloe. Biznesmen przekona się również, że nie wszyscy jego podwładni pałają zapałem do swojej pracy.
Czas trwania: 39min. / USA / 2013 / serial dokumentalny

2019-05-31

14:50 Kryptonim szef, sez. 5, odc. 2 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Steven Newman zajmuje wysokie stanowisko w sieci domów towarowych Loehmann's. Urodzony i wychowany w Nowym Jorku biznesmen sam przyznaje się do uzależnienia od zakupów. Ten wielbiciel mody działa w branży, od kiedy skończył 22 lata. Steven jest również pierwszym szefem w historii programu, który nie boi się publicznie mówić o swoim homoseksualizmie. W Loehmann's pracuje od 2 lat, dołączył do zespołu niedługo po tym, jak firma ogłosiła bankructwo. Jego celem od początku było unowocześnienie przedsiębiorstwa i wprowadzenie sprzedaży internetowej. Teraz chce się przekonać, czy poszczególne sklepy wprowadzają w życie jego plany. Pragnie również poznać ludzi, którzy odpowiadają za sukces firmy.
Czas trwania: 39min. / USA / 2013 / serial dokumentalny

2019-06-01

15:00 Kryptonim szef, sez. 3, odc. 7 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Tym razem udział w programie bierze Sam Taylor, stojący na czele Oriental Trading Company, jednego z największych w Stanach Zjednoczonych sprzedawców gadżetów na przyjęcia i imprezy. Ma nadzieję przekonać się, że ideały firmy nie są obce również niższym rangom pracownikom. Kiedy dołączył do Oriental Trading Company, firma przeżywała właśnie poważny kryzys finansowy. Jedną z jego inicjatyw w tym czasie była pierwsza w historii przedsiębiorstwa redukcja etatów. Podczas tego doświadczenia Sam odkryje, że nie dla wszystkich pracowników pomaganie w organizowaniu imprez jest dobrą zabawą.
Czas trwania: 41min. / USA / 2012 / serial dokumentalny

2019-06-02

15:00 Kryptonim szef, sez. 3, odc. 8 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Harlan Kent jest dyrektorem wykonawczym w Yankee Candle, największej na świecie firmie produkującej świece. W trakcie trwania programu udaje Dana Johnsona, kucharza z Cincinnati, który był zmuszony zamknąć swoją restaurację i założyć sklep, choć nie ma żadnego doświadczenia na tym polu. Harlan pracuje w firmie już dziesięć lat. Przez ten czas zajmował różne stanowiska, dyrektorem wykonawczym został dopiero dwa lata temu. Tym razem będzie musiał porzucić swoje biuro i wziąć na siebie obowiązki szeregowego pracownika Yankee Candle. To dla niego okazja, aby dobrze przyjrzeć się swoim podwładnym i sprawdzić, czy podchodzą do swoich zajęć z odpowiednim nastawieniem.
Czas trwania: 41min. / USA / 2012 / serial dokumentalny

2019-06-03

14:50 Kryptonim szef, sez. 5, odc. 3 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Jane Grote Abel nie tylko jest córką założyciela Donatos Pizza, ale też piastuje wysokie stanowisko w firmie. Jej życie od zawsze kręciło się wokół przedsiębiorstwa – wychowywała się w domu położonym naprzeciwko pierwszego lokalu. Do dziś wspomina klientów czekających w jej salonie na odbiór świeżej pizzy. Mimo wszystko pracę w firmie rozpoczynała od najniższej posady i sama awansowała aż do obecnego stanowiska. Ojciec Jane kierował się w biznesie dwoma zasadami: robić jak najlepszą pizzę i traktować innych tak, jak samemu chciałoby się być traktowanym. Teraz jego córka chce sprawdzić, czy wszyscy pracownicy Donatos Pizza postępują według tych zasad.
Czas trwania: 39min. / USA / 2013 / serial dokumentalny
Reklama

2019-06-04

14:50 Kryptonim szef, sez. 5, odc. 4 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Antony Wedo to jeden z najważniejszych ludzi w Buffets Inc. Dołączył do firmy, aby uratować ją przed upadkiem po wielu latach balansowania na skraju bankructwa. Wierzy, że zanim przywróci przedsiębiorstwu dawną świetność, musi dołączyć do jego szeregowych pracowników i na własne oczy przekonać się, co poszło nie tak. W trakcie programu stanie twarzą w twarz z podwładnym, którego brak motywacji zniechęci nawet pełnego entuzjazmu Antony'ego. Z kolei pełna zwrotów akcji opowieść młodej kasjerki wywrze na Wedzie niezapomniane wrażenie. Na swojej drodze biznesmen spotka też małżonków, którzy z trudem łączą koniec z końcem.
Czas trwania: 39min. / USA / 2013 / serial dokumentalny

2019-06-05

14:50 Kryptonim szef, sez. 5, odc. 5 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Pochodzący z Izraela Amit Kleinberger od dziecka marzył o karierze biznesmena. W przeszłości pełnił służbę wojskową i odniósł obrażenia. Wtedy zrozumiał, jakie jest jego prawdziwe przeznaczenie. Dzięki ciężkiej pracy i determinacji szybko stworzył świetnie prosperującą firmę. Dziś chciałby, żeby założona przez niego sieć punktów sprzedaży mrożonego jogurtu Menchie's odniosła międzynarodowy sukces. Amit poświęcił przedsiębiorstwu całe swoje życie i nie spocznie, aż stanie się światowym liderem na rynku. Teraz biznesmen chce się upewnić, że wszystkie oddziały firmy zastosowały się do jego zaleceń. Pragnie również sprawdzić, co powinien jeszcze zmienić, aby podnieść wartość marki Menchie's.
Czas trwania: 39min. / USA / 2013 / serial dokumentalny

2019-06-06

14:50 Kryptonim szef, sez. 5, odc. 6 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Firma Alfred Angelo od 80 lat spełnia marzenia panien młodych. Ta rodzinna spółka osiągnęła ostatnio roczne dochody równe 90 milionom dolarów i stała się drugim co do wielkości tego rodzaju przedsiębiorstwem w USA. Paul Quentel dołączył do zespołu w 2011 roku. Jego zadaniem było wykrycie, skąd pochodzą rozpowszechniane w internecie nieprzychylne opinie na temat firmy. Paulowi trudno odnaleźć się w przemyśle weselnym, gdzie trzeba mieć twardą skórę i nie oglądać się na innych. W trakcie programu Paul spotka pracownika, którego pozytywne nastawienie całkowicie zmieni spojrzenie Quentela na otaczającą go rzeczywistość.
Czas trwania: 38min. / USA / 2013 / serial dokumentalny

2019-06-07

14:50 Kryptonim szef, sez. 5, odc. 7 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Piastujący wysokie stanowisko w Family Dollar biznesmen Mike Bloom poznaje szeregowych pracowników firmy. Dwadzieścia miesięcy temu, kiedy Mike dołączył do ekipy przedsiębiorstwa, powierzono mu trudne zadanie – ma w ciągu kilku lat podwoić liczbę sklepów należących do Family Dollar. Aby upewnić się, że realizacja jego planów przebiegnie bez żadnych komplikacji, mężczyzna postanowił samemu sprawdzić, jakie są zalety firmy, a co należałoby jeszcze poprawić. Nieświadomy tego, że ma do czynienia z szefem, jeden z pracowników zwolni Mike'a za niestosowanie się do przepisów bezpieczeństwa. Inny podwładny uzmysłowi Bloomowi, w jakim stanie znajdują się towary, kiedy docierają do sklepów.
Czas trwania: 39min. / USA / 2013 / serial dokumentalny

2019-06-08

15:00 Kryptonim szef, sez. 3, odc. 9 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Mark King jest dyrektorem wykonawczym w Taylor Made, jednej z wiodących firm zajmujących się produkcją sprzętu do golfa. Na swoje obecne stanowisko zapracował sam, przez ponad trzydzieści lat spędzonych w przedsiębiorstwie. Ponieważ sam zaczynał jako szeregowy pracownik, wierzy, że zna od podszewki życie wszystkich swoich podwładnych. Dzięki udziałowi w programie ma nadzieję znaleźć sposoby na podniesienie zysków firmy, zwłaszcza po ostatnim kryzysie w branży. Przy okazji uświadomi sobie, że warto udostępnić produkowany przez niego sprzęt ludziom, którzy w innych okolicznościach nie mogliby sobie na niego pozwolić.
Czas trwania: 40min. / USA / 2012 / serial dokumentalny

2019-06-09

15:00 Kryptonim szef, sez. 3, odc. 10 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Tym razem pod przykrywką będzie działał Chad Hallock, współzałożyciel Budget Blinds, jednej z największych w Stanach Zjednoczonych firm produkujących żaluzje, rolety itp. Biznesmen udaje bezrobotnego artystę, który pragnie znaleźć nową pracę. Budget Blinds powstało w 1992 roku dzięki inicjatywie Chada, jego brata bliźniaka i ich trzech przyjaciół. Obecnie firma ma ponad 800 sklepów rozrzuconych na terenie całego kraju. Zdaniem Hallocka dużym atutem przedsiębiorstwa jest dobra komunikacja. W trakcie programu będzie mógł się przekonać, czy właściciele wszystkich sklepów rzeczywiście darzą firmę sympatią i szacunkiem.
Czas trwania: 40min. / USA / 2012 / serial dokumentalny

2019-06-10

14:50 Kryptonim szef, sez. 5, odc. 8 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Travis i Dane Boersma założyli Dutch Bros. we wczesnych latach 90. Od tego czasu firma z małego punktu w Oregonie rozrosła się do gigantycznej sieci kawiarni typu drive-through rozmieszczonych na terenie całego USA. Od śmierci Dane'a Travis sam zajmuje się przedsiębiorstwem, które obecnie zatrudnia dwa tysiące pracowników. Biznesmen pragnie sprawdzić, czy we wszystkich spośród 202 lokali należących do firmy zachowuje się standardy, które wyznaczyli on i jego brat. W trakcie programu odwiedzi między innymi uprawę kawy w El Salvador, skąd pochodzą ziarna stosowane w jego kawiarniach. Spotka również pracownika niezwykle oddanego Dutch Bros. i wyznawanym przez Travisa wartościom.
Czas trwania: 38min. / USA / 2013 / serial dokumentalny
Reklama

2019-06-11

14:50 Kryptonim szef, sez. 5, odc. 9 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): W odcinku specjalnym spotkają się ci szefowie, którym nie udało się utrzymać w tajemnicy swojej tożsamości. Niektórzy z nich zostali zdemaskowani przez pracowników, inni sami się wydali, jeszcze inni tylko mały włos uniknęli dekonspiracji. Tym razem porozmawiają o swoich doświadczeniach z programu. Nie wiedzą jednak, że usługiwać im będzie Eric Casaburi udający kelnera. W trakcie "swojego" odcinka biznesmen do końca pozostał nierozpoznany i teraz chce sprawdzić, czy zawdzięcza to własnym zdolnościom, czy zwykłemu przypadkowi. W restauracji zjawiają się Kat Cole, Paul Damico, Andy Wiederhorn, Sheldon Yellen, Tony Wedo i Jane Grote Abell. Część z nich jest już dobrymi przyjaciółmi.
Czas trwania: 40min. / USA / 2013 / serial dokumentalny

2019-06-12

14:50 Kryptonim szef, sez. 5, odc. 10 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Założona w San Antonio w Teksasie w 2004 roku firma Massage Heights posiada już niemal 100 lokali na terenie całej Ameryki Północnej. W teorii marka ma oferować najwyższej jakości usługi w konkurencyjnych cenach. Shane Evans oraz jej mąż spędzili ostatnich 9 lat rozwijając założone przez siebie przedsiębiorstwo. Zanim Massage Heights otworzy kolejnych 300 lokali, kobieta chce sprawdzić, jak wygląda obsługa klientów jej firmy. Jest pełna entuzjazmu i pragnie naprawić wszelkie problemy, na jakie natrafi podczas programu. Na swojej drodze spotka m.in. człowieka, który musi pracować na kilku etatach, aby utrzymać swoją rodzinę.
Czas trwania: 39min. / USA / 2013 / serial dokumentalny

2019-06-13

14:50 Kryptonim szef, sez. 5, odc. 11 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Rdzenny Amerykanin Bruce "Dwa Psy" Bozsum należy do rady nadzorczej sieci kasyn Mohegan Sun w Uncasville, w stanie Connecticut. Firma w dużej mierze wspiera finansowo plemię Mohegan i w ten sposób przyczynia się do jego przetrwania. To właśnie od Bruce'a zależy, czy zarówno samo przedsiębiorstwo, jak i cała wspólnota funkcjonują bez żadnych zakłóceń. Prywatnie biznesmen jest mężem i ojcem ośmiorga dzieci, z których część również pracuje w kasynach. Dzięki udziałowi w programie Bruce chce się upewnić, że firma na siebie zarabia i będzie mogła wspierać plemię przez kolejnych trzynaście pokoleń jego istnienia.
Czas trwania: 39min. / USA / 2013 / serial dokumentalny

2019-06-14

14:50 Kryptonim szef, sez. 5, odc. 12 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Lokale należące do Hudson Group znaleźć można na lotniskach, stacjach i dworcach w Stanach Zjednoczonych. Flagową marką grupy jest Hudson News, jedyna sieć kiosków działająca na terenie całego kraju. W miejscach tych można kupić książki, magazyny, upominki, przekąski i napoje, czyli wszystko to, co przydaje się podróżnym. Firmę założył w latach 80. Mario DiDomizio, ojciec Joego. Po sukcesie przedsiębiorstwa mężczyzna zapragnął, aby jego syn pewnego dnia przejął rodzinny biznes. Joe zaczynał karierę jako zwykły sprzedawca, ale teraz stoi na czele firmy. Pragnie się upewnić, że Hudson News to, zgodnie z mottem przedsiębiorstwa, "najlepszy przyjaciel każdego podróżnika".
Czas trwania: 39min. / USA / 2013 / serial dokumentalny
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Kryptonim szef. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Kryptonim szef w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Kryptonim szef.

Poprzednie emisje Kryptonim szef

Emisja Kryptonim szef miała miejsce:

2019-05-26, 14:55 Kryptonim szef, sez. 3, odc. 6 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Tym razem do szeregowych pracowników swojej firmy dołącza Lynne Zappone, jedna z najważniejszych osób w sieci restauracji Popeye's Louisiana Kitchen. Lynne jest samotną matką, która ciągle próbuje pogodzić życie prywatne z zawodowym. Swoje obecne stanowisko piastuje dopiero od kilku miesięcy, a jej najważniejszym zadaniem jest odpowiednio zadbać o pracowników firmy. Dlatego właśnie tak bardzo chce poznać uczucia personelu względem zatrudniających ich restauracji. Podczas trwania programu Lynne będzie miała okazję przekonać się między innymi, jak źle jej przedsiębiorstwo obeszło się z pracownikami poszkodowanymi podczas huraganu Katrina.
USA / 2012 / serial dokumentalny
2019-05-25, 14:55 Kryptonim szef, sez. 3, odc. 5 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Pochodzący z Norwegii Bernt Bodal zajmuje wysokie stanowisko w American Seafoods, jednej z największych w Stanach Zjednoczonych sieci restauracji serwujących owoce morza. Do Ameryki przybył w 1978 roku. Jest dumny z tego, że karierę zaczynał jako rybak, a nie zawodowy biznesmen. Postanawia dołączyć do szeregowych pracowników swojego przedsiębiorstwa, aby odkryć nowe drogi rozwoju dla firmy. Chce podnieść wydajność i tym samym zwiększyć zyski. Ma również nadzieję, że znajdzie sposób na to, by podnieść poziom zadowolenia wśród podwładnych i pomóc im pogodzić życie zawodowe z prywatnym.
USA / 2012 / serial dokumentalny
2019-05-24, 14:50 Kryptonim szef, sez. 4, odc. 13 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): John Wilson na co dzień zajmuje wysokie stanowisko w Rollins/Orkin Pest Control. Ojciec biznesmena przez 37 lat pracował dla przedsiębiorstwa. John ceni rodzinne wartości, na których opiera się firma. Po dwunastu latach przerwy Wilson ponownie wyrusza w teren, aby sprawdzić, czy Orkin dalej skutecznie utrzymuje szkodniki z dala od domów swoich klientów. Musi zmierzyć się z istną plagą karaluchów i ogromnym rojem pszczół. Poznaje też kobietę, pod której wpływem zmienia swoje wyobrażenie na temat wzorcowego pracownika firmy.
USA / 2012 / serial dokumentalny
2019-05-23, 14:50 Kryptonim szef, sez. 4, odc. 12 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Fatburger powstał w latach 50. jako miejsce spotkań dla muzyków. Firma szybko osiągnęła międzynarodowy sukces, a swoje powodzenie zawdzięcza burgerom, które wielu przywodzą na myśl wspomnienia z rodzinnego domu. Dyrektor wykonawczy przedsiębiorstwa Andy Wiederhorn ma za sobą trudną przeszłość – za swoje nie do końca legalne interesy został skazany na czternaście miesięcy więzienia. Ma nadzieję, że udział w programie pomoże mu rozpocząć nowy etap w życiu prywatnym i zawodowym. W trakcie tej przygody biznesmen poznaje historie pracowników, którzy również zmagają się z wieloma tragediami. Niektórzy z nich pokonali uzależniania, inni stracili bliskich lub zostali z nimi rozdzieleni.
USA / 2012 / serial dokumentalny
2019-05-22, 14:50 Kryptonim szef, sez. 4, odc. 11 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Squaw Valley to jeden z największych w Stanach Zjednoczonych kurortów narciarskich. Dyrektor wykonawczy Andy Werth pragnie rozszerzyć działalność tego oraz jeszcze jednego obiektu i zapewnić im miejsce wśród światowej sławy kompleksów tego rodzaju. Miłości do przyrody nauczył Andy'ego jego dziadek. Biznesmen od zawsze był związany z górami. Po nabyciu nowego ośrodka, Alpine Meadows, Andy stracił bezpośredni kontakt ze swoimi pracownikami, chce to jednak zmienić. W tej przygodzie pomoże mu złoty medalista olimpijski Johnny Moseley. Podczas trwania programu Andy przekona się, że jego podwładni wiele poświęcają dla posady w górskim kurorcie.
USA / 2012 / serial dokumentalny
2019-05-21, 14:50 Kryptonim szef, sez. 4, odc. 10 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Toby Bost jest dyrektorem wykonawczym w O'Neill Clothing, jednej z największych na świecie firm zajmujących się ubiorem sportowym. Przedsiębiorstwo planuje otwarcie kolejnych sklepów, dlatego Toby pragnie dowiedzieć się, jak zapewnić powodzenie nowym placówkom. W trakcie trwania program będzie musiał poradzić sobie z młodym i niewychowanym pracownikiem. Odkryje też, że problemy komunikacyjne między projektantami a wytwórcami nastręczają obu stronom niepotrzebnych trudów. Na szczęście jeden z podwładnych podsunie Toby'emu świetną strategię marketingową. Pytanie, czy zakończy się ona przewidywanym sukcesem.
USA / 2012 / serial dokumentalny
2019-05-20, 14:50 Kryptonim szef, sez. 4, odc. 9 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): 470 restauracji należących do Boston Market pomaga rodzinom, które nie są w stanie przygotowywać swoich posiłków w domu. Do zadań Sary należy tworzenie nowych pozycji w menu oferowanym przez firmę oraz opieka nad promocją marki. Jest zdeterminowana – jako córka samotnej matki szczerze wierzy w misję Boston Market. Od przebiegu programu zależą losy nie tylko samej firmy, od kilku lat stojącej na skraju bankructwa, ale także Sary, która walczy o zachowanie dotychczasowego stanowiska. W trakcie trwania programu kobieta spotka na swojej drodze m.in. Ronniego, który wprost opowiada o swojej nienawiści do klientów. W jego przypadku Sara będzie musiała sięgnąć po drastyczne środki.
USA / 2012 / serial dokumentalny
2019-05-19, 14:55 Kryptonim szef, sez. 3, odc. 4 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Rick Silva – dyrektor wykonawczy sieci barów szybkiej obsługi Checkers & Rallys – objął swoje stanowisko pięć lat temu i natychmiast skoncentrował wszystkie siły na powiększeniu pola działania firmy. Zależy mu na tym, aby przedsiębiorstwo ciągle się rozrastało i stanowiło mocnego rywala dla konkurencji. Dzięki udziałowi w programie Rick może odkryć nowe sposoby na pomnożenie obrotów i zadowolenie klientów. Podczas pracy w restauracji Silva przekonuje się, że personel lokalu nie został odpowiednio przeszkolony, a dania serwowane gościom są niskiej jakości. Rick zmaga się również z przygotowywaniem jedzenia i dowiaduje się, co o jego firmie myślą klienci oraz pracownicy.
USA / 2012 / serial dokumentalny
2019-05-18, 14:55 Kryptonim szef, sez. 3, odc. 3 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Rick Tigner to ważna postać w Kendall-Jackson Wine Estates, drugiej na świecie co do wielkości rodzinnej firmie zajmującej się produkcją wina. Tym razem porzuci swoje biuro, aby pod przykrywką zwykłego sprzedawcy spróbować sił jako szeregowy pracownik własnego przedsiębiorstwa. Prezes firmy stał się dla Ricka drugim ojcem, po jego odejściu mężczyzna czuje się odpowiedzialny za dalsze powodzenie biznesu. Podczas trwania programu spotka pracowników o skandalicznej postawie oraz ludzi, którzy uważają, że po dwudziestu latach starań na rzecz firmy powinni zostać bardziej docenieni. Okaże się też, że Rick ma problemy z kontaktem z własnymi podwładnymi.
USA / 2012 / serial dokumentalny
2019-05-17, 14:50 Kryptonim szef, sez. 4, odc. 8 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Moe's Southwest Grill to jedna z najszybciej rozwijających się sieci restauracji na całym świecie. Stojący na czele firmy Paul Damico zarządza 10 tysiącami pracowników. Biznesmen bardzo wcześnie wyrobił sobie pojęcie o tym, jaki powinien być szef – częściowo za sprawą swojego taty, częściowo jednego z przełożonych ojca, który zadbał o to, aby młodszy brat Paula na czas został poddany przeszczepowi wątroby. Dzięki udziałowi w programie Damico ma nadzieję przekonać się, czy jego firma utrzymuje wyznaczoną na początku jakość usługi. Niestety, nie wszyscy z ludzi zatrudnionych w Moe's Southwest Grill potrafią odpowiednio zachowywać się w pracy.
USA / 2012 / serial dokumentalny
2019-05-16, 14:50 Kryptonim szef, sez. 4, odc. 7 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Przedsiębiorstwo KOA rozpoczęło swoje istnienie w 1962 roku, jako mały punkt przystankowy dla ludzi udających się na biwak. Firma szybko się rozrastała pod okiem Jima Rogersa, miłośnika przyrody i oddanego skauta. Teraz, pięćdziesiąt lat później, mężczyźnie wciąż zależy na tym, aby przede wszystkim przypominać swoim klientom, że w życiu najważniejsza jest rodzina. Aby upewnić się, że jego podwładni podzielają to przekonanie, mężczyzna dołączy do szeregowych pracowników KOA. W trakcie tej przygody pozna niezwykle oddanych, cierpliwych i pełnych dobrych chęci ludzi, a także stawi czoła swojemu lękowi wysokości.
USA / 2012 / serial dokumentalny
2019-05-15, 14:50 Kryptonim szef, sez. 4, odc. 6 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Lorne Abony zajmuje wysokie stanowisko w międzynarodowej firmie zajmującej się dostawą mediów. Biznesmen dorastał w Kanadzie jako jedyne dziecko pary imigrantów. Po rozwodzie rodziców żył z matką w ubóstwie, dlatego postanowił za wszelką cenę zdobyć wykształcenie, skupić się na karierze i nigdy nie pozwolić, by jego dzieci musiały przechodzić to samo. Ma nadzieję, że dzięki udziałowi w programie lepiej pozna pracowników firmy i odkryje nowe potencjalne drogi jej rozwoju. Podczas tej przygody będzie musiał przezwyciężyć swój lęk wysokości i pogodzić się z tym, że wiele osób zatrudnionych w Mood Media nie przykłada się do swoich obowiązków.
USA / 2012 / serial dokumentalny
2019-05-14, 14:50 Kryptonim szef, sez. 4, odc. 5 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Steve Greenbaum jest współzałożycielem i dyrektorem wykonawczym PostNet, firmy wspierającej małe przedsiębiorstwa. Biznesmen ma za sobą trudne dzieciństwo, ale od kiedy odniósł sukces zawodowy, stara się nie spoglądać wstecz. Niestety, ostatnia recesja negatywnie wpłynęła na PostNet, które zaczęło tracić klientów. Firma działa w systemie franczyzowym i wielu przedsiębiorców zrezygnowało z przedłużenia umowy. Steve chce się przekonać, co jest tego przyczyną. W trakcie udziału w programie wysłucha kilku słów krytyki na temat stworzonych przez siebie i swoich współpracowników narzędzi marketingowych. Odkryje też, że wielu jego pracowników zmaga się z poważnymi problemami finansowymi
USA / 2012 / serial dokumentalny
2019-05-13, 14:50 Kryptonim szef, sez. 4, odc. 4 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Ekipa telewizyjna odwiedzi Stephena J. Cloobecka, który brał udział w trzeciej edycji programu. Dzięki tej przygodzie nauczył się rozsądnie zarządzać finansami firmy i traktować pracowników jak członków swojej rodziny. Zarządzane przez niego Diamond Resorts właśnie wykupiło ośrodek Pacific Monarch, który dotąd znajdował się na skraju bankructwa. Od tego, czy punkt wypoczynkowy odbije się od dna i zacznie przyciągać turystów, zależy reputacja Stephena oraz cała przyszłość jego firmy. Mężczyzna znów będzie działał pod przykrywką, a dzięki ludziom spotkanym na swojej drodze przekona się, jak duża jest wartość rodziny.
USA / 2012 / serial dokumentalny
2019-05-12, 14:55 Kryptonim szef, sez. 3, odc. 2 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Tym razem pod przykrywką działa Dina Dwyer-Owens, jedna z najwyżej postawionych osób w firmie The Dwyer Group, zajmującej się konserwacją budynków i pojazdów. Na potrzeby programu kobieta udaje uczestniczkę telewizyjnego show, który pozwala przeciętnym ludziom spróbować swoich sił w wymarzonej przez nich pracy. Dina znalazła się w firmie tuż po zakończeniu nauki, a po śmierci swojego ojca zajęła jego stanowisko dyrektora wykonawczego. Dzięki tej przygodzie będzie miała okazję odkryć, że niektórzy z jej pracowników bardzo lekko traktują firmową hierarchię wartości, oraz przekonać się, że nie wszyscy do końca ufają swoim pracodawcom.
USA / 2012 / serial dokumentalny
2019-05-11, 14:55 Kryptonim szef, sez. 3, odc. 1 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Stephen J. Cloobeck, na co dzień zajmujący wysokie stanowisko w Diamond Resorts International, udaje człowieka spełniającego marzenie o pracy w przemyśle medycznym. W ciągu ostatnich lat firma zakupiła kilka nowych nieruchomości, które teraz muszą zostać doprowadzone do odpowiedniego standardu. Przez udział w programie Stephen ma nadzieję przekonać się, na jakim etapie znajdują się prace remontowe w wymienionych placówkach oraz czy pracownicy firmy zapewniają swoim gościom usługi na najwyższym poziomie. Okaże się jednak, że budując swój biznes, Cloobeck zapomniał o własnych priorytetach, które na pierwszym miejscu stawiały zawsze klienta.
USA / 2012 / serial dokumentalny
2019-05-10, 14:50 Kryptonim szef, sez. 4, odc. 3 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Kat Cole to prezes Cinnabon Incorporated, a zarazem najmłodsza uczestniczka programu. Wychowana przez samotną matkę dziewczyna zaszła na sam szczyt i teraz ma nadzieję rozszerzyć zasięg swojej firmy na cały świat. Dzięki udziałowi w programie chce przekonać się, czy wprowadzone przez nią produkty odniosły sukces na rynku. Jej były szef Coby Brooks udzieli Cole kilku rad, zanim młoda bizneswoman zacznie działać pod przykrywką. Kat ma za sobą ciężką przeszłość – jej matka musiała za jedynie dziesięć dolarów tygodniowo utrzymać siebie i troje dzieci. W trakcie tej przygody dziewczyna odkryje, że wielu z jej pracowników może podzielić się jeszcze bardziej wstrząsającymi historiami.
USA / 2012 / serial dokumentalny
2019-05-09, 14:50 Kryptonim szef, sez. 4, odc. 2 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Ron Lynch to prezes i założyciel jednej z najszybciej rozwijających się sieci pubów w Ameryce. W teorii jego firma opiera się na zasadach szacunku i dobrego stylu. Poprzez udział w programie Ron chce przekonać się, czy wszyscy pracownicy przedsiębiorstwa są odpowiednio traktowani. Pragnie zyskać pewność, że obsługa należących do niego lokali jest utrzymywana na właściwym poziomie i że jakość świadczonych tam usług nie pozostawia niczego do życzenia. W trakcie tej przygody Ron pozna podwładnego, który nie wie, jak powinien odnosić się do klientów, oraz wzorowego pracownika borykającego się z problemami osobistymi. Odkryje też, że musi zainwestować w szkolenia dla menadżerów i ochrony.
USA / 2012 / serial dokumentalny
2019-05-08, 14:50 Kryptonim szef, sez. 4, odc. 1 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Mitch Modell piastuje wysokie stanowisko w Modell's, największym w Ameryce rodzinny przedsiębiorstwie zajmującym się sprzętem sportowym. Na mężczyźnie spoczywa wielka odpowiedzialność – firma już od czterech pokoleń jest zarządzana przez jego krewnych. Od przedwczesnej śmierci swojego brata Mitch musi samotnie dbać o dobro interesu, jednocześnie starając się przygotować własnych synów do przejęcia pałeczki. Podczas trwania programu jeden z szeregowych pracowników firmy zdemaskuje swojego szefa i wprost podzieli się z nim swoją opinią na temat przedsiębiorstwa. Obserwacje, jakie poczyni Mitch w trakcie tej przygody, wywołają u niego skrajne emocje.
USA / 2012 / serial dokumentalny
2019-05-07, 14:50 Kryptonim szef, sez. 3, odc. 13 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Jose Mas jest dyrektorem wykonawczym w MasTec, jednej z największych firm w Ameryce Północnej zajmujących się budową sieci telekomunikacyjnych i energetycznych. Ten doświadczony biznesmen wcieli się w rolę byłego trenera szkolnej drużyny koszykarskiej, rozpoczynającego właśnie swoją karierę od początku. MasTec zostało założone przez ojca Jose, kubańskiego imigranta, który przekształcił podupadające przedsiębiorstwo w wart miliardy dolarów interes. Sam Jose przejął kierownictwo nad firmą dziesięć lat po śmierci ojca. W trakcie programu będzie miał m.in. okazję przekonać się, jak niska jest świadomość pracowników na temat szkoleń i zapomóg oferowanych im przez MasTec.
USA / 2012 / serial dokumentalny
2019-05-06, 14:50 Kryptonim szef, sez. 3, odc. 12 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Catherine Monson stoi u steru firmy Fastsigns, jednego z czołowych amerykańskich przedsiębiorstw produkujących znaki i banery reklamowe. Aby zająć obecne stanowisko, kobieta opuściła swoją rodzinę w Południowej Karolinie i przyjechała do miejscowości Dallas w Teksasie. Dzięki twardemu wychowaniu Catherine potrafi ciężko pracować na swój zawodowy sukces. Szczerze wierzy, że firma zawdzięcza swoje powodzenie świetnej komunikacji i programom szkoleniowym dla personelu. Podczas trwania programu to osobiste odkrycia i doświadczenie okażą się najważniejsze w jej podróży przez kolejne stanowiska szeregowych pracowników.
USA / 2012 / serial dokumentalny
2019-05-05, 14:55 Kryptonim szef, sez. 8, odc. 8 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): John Carona kieruje założoną przez siebie Associą, wiodącą w branży firmą deweloperską i zarządcą nieruchomości. Szef wie, jak ważny jest rozwój przedsiębiorstwa i dostosowywanie oferty do szybko zmieniającego się rynku i oczekiwań klientów. Dlatego też wprowadził nowe rozwiązania, a teraz chce zobaczyć, jak sprawdzają się one w praktyce. W tym celu zatrudnia się incognito na szeregowych stanowiskach w swojej firmie. Przekonuje się, jakim wyzwaniem jest obsługa klientów. Rozmawia też z recepcjonistą, który uważa, że budynek nie jest wystarczająco chroniony. Wreszcie dochodzi do wniosku, że aby pracownicy mogli wykonywać swoje zadania lepiej, trzeba zapewnić im więcej wsparcia.
USA / 2016 / serial dokumentalny
2019-05-04, 14:55 Kryptonim szef, sez. 8, odc. 7 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Bohaterem odcinka jest Mike Rope, prezes i dyrektor generalny Taco Bueno – sieci restauracji szybkiej obsługi, specjalizującej się w daniach kuchni meksykańskiej. W skład firmy wchodzi 178 lokali w siedmiu stanach. Mike chce podwoić liczbę restauracji w ciągu 5 lat. Zależy mu jednak, aby nie odbiło się to na jakości serwowanego jedzenia. Zatrudniając się incognito na szeregowych stanowiskach w swojej firmie, prezes dowiaduje się, że mógłby uczynić o wiele więcej, aby ułatwić życie swoim pracownikom. Odkrywa również, że w jednym z nowych lokali Taco Bueno brakuje podstawowego wyposażenia.
USA / 2016 / serial dokumentalny
2019-05-03, 14:50 Kryptonim szef, sez. 3, odc. 11 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Dan Dizio to dyrektor wykonawczy Philly Pretzel Factory, jednego z najszybciej się rozwijających producentów precli na Wschodnim Wybrzeżu. Mężczyzna zajmuje się sprzedażą wypieków, od kiedy skończył jedenaście lat. Później został maklerem, ale znudzony tym postanowił wraz przyjacielem założyć własną piekarnię. Teraz, gdy Philly Pretzel przynosi czterdzieści pięć milionów dolarów zysków rocznie, Dan nie ma już bezpośredniego kontaktu z klientami ani z wypiekiem precli. Dzięki udziałowi w programie biznesmen ma nadzieję odkryć, w jaki sposób może rozbudować swoje przedsiębiorstwo. Przy okazji dobrze pozna ludzi, którzy codziennie pracują na jego sukces.
USA / 2012 / serial dokumentalny
2019-05-02, 14:50 Kryptonim szef, sez. 3, odc. 10 Logo FOKUS TV
USA / 2012 / serial dokumentalny
2019-05-01, 14:50 Kryptonim szef, sez. 3, odc. 9 Logo FOKUS TV
USA / 2012 / serial dokumentalny
2019-04-30, 13:55 Kryptonim szef, sez. 3, odc. 8 Logo FOKUS TV
USA / 2012 / serial dokumentalny
2019-04-29, 13:55 Kryptonim szef, sez. 3, odc. 7 Logo FOKUS TV
USA / 2012 / serial dokumentalny
2019-04-28, 15:00 Kryptonim szef, sez. 8, odc. 6 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): John Fuller bierze udział w programie po raz drugi. Sześć lat wcześniej występował przed kamerami jako szef firmy Johnny Rockets, teraz jest prezesem i dyrektorem generalnym Coffee Bean & Tea Leaf . Ta działająca od pół wieku sieć kawiarni liczy ponad 1000 lokali w wielu krajach, zatrudnia 15 tysięcy osób i ma ponad 500 mln dochodu rocznie. John Fuller zatrudnia się incognito na szeregowych stanowiskach w swojej firmie, aby sprawdzić, czy wszystko funkcjonuje tak, jak powinno. Dzięki temu odkrywa m.in., że należy poprawić system magazynowy. Przekonuje się też, że niełatwo ukryć swoją tożsamość przed pracownikami.
USA / 2016 / serial dokumentalny
2019-04-27, 15:00 Kryptonim szef, sez. 8, odc. 5 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Na udział w programie zdecydował się Jeff Durdan, założyciel i dyrektor generalny AdvantaClean – firmy oferującej usługi usuwania szkód powstałych w wyniku klęsk żywiołowych. Przedsiębiorstwo powstało w 1994 roku po przejściu nad Florydą huraganu Andrew. Obecnie działa w systemie franczyzy w 225 lokalizacjach w całych Stanach Zjednoczonych, generując ponad 50 mln dolarów dochodu rocznie. Jeff Durdan, zatrudniając się incognito, chce sprawdzić, czy franczyzobiorcy przestrzegają ustalonych przez niego zasad. Przekonamy się, czy uda mu się ukryć swoją prawdziwą tożsamość.
USA / 2016 / serial dokumentalny
2019-04-26, 13:55 Kryptonim szef, sez. 3, odc. 6 Logo FOKUS TV
USA / 2012 / serial dokumentalny
2019-04-25, 13:55 Kryptonim szef, sez. 3, odc. 5 Logo FOKUS TV
USA / 2012 / serial dokumentalny
2019-04-24, 13:55 Kryptonim szef, sez. 3, odc. 4 Logo FOKUS TV
USA / 2012 / serial dokumentalny
2019-04-23, 13:55 Kryptonim szef, sez. 3, odc. 3 Logo FOKUS TV
USA / 2012 / serial dokumentalny

Emisje archiwalne Kryptonim szef

Emisja Kryptonim szef miała miejsce:

2019-04-22, 13:55 Kryptonim szef, sez. 3, odc. 2 Logo FOKUS TV
USA / 2012 / serial dokumentalny
2019-04-21, 15:00 Kryptonim szef, sez. 8, odc. 4 Logo FOKUS TV
Tym razem w programie bierze udział Renee Maloney, współzałożycielka Painting with a Twist – firmy oferującej lekcje malowania na wesoło dla dzieci i dorosłych. Bohaterka odcinka i jej wspólniczka Cathy Deano założyły biznes w 2005 r. Szybko odniosły sukces, stając się wiodącym franczyzodawcą w branży. Mimo że mogą pochwalić się 300 studiami w 36 stanach i 45 mln dochodu rocznie, chcą dalej rozwijać firmę. Zamierzają do 2020 roku otworzyć 700 nowych punktów. Aby upewnić się, że to realny plan, Renee postanawia incognito przyjrzeć się funkcjonowaniu studiów. Dzięki temu dowiaduje się m.in., że artyści nie są wystarczająco wynagradzani, a franczyzobiorcom brakuje narzędzi marketingowych.
USA / 2016 / serial dokumentalny
2019-04-20, 15:00 Kryptonim szef, sez. 8, odc. 3 Logo FOKUS TV
Na udział w programie zdecydował się Greg Scott, dyrektor generalny New York & Co., znanej sieci sklepów z damską odzieżą. W 2016 roku firma znalazła się w kryzysie, kiedy ceny jej akcji spadły o 40 procent w ciągu zaledwie jednego dnia. Szef przedsiębiorstwa chce poprawić jego kondycję, znacząco zwiększając zyski. Postanawia sprawdzić, jak wygląda funkcjonowanie firmy od podszewki i co należałoby zmienić. W tym celu zatrudnia się incognito w sklepach New York & Co. Odkrywa m.in., że w magazynach panuje chaos, a personel nie jest wystarczająco wyszkolony. Jednocześnie Greg poznaje poruszające historie ludzi, którzy pracują w jego firmie.
USA / 2016 / serial dokumentalny
2019-04-19, 13:55 Kryptonim szef, sez. 3, odc. 1 Logo FOKUS TV
USA / 2012 / serial dokumentalny
2019-04-18, 13:55 Kryptonim szef, sez. 8, odc. 8 Logo FOKUS TV
USA / 2016 / serial dokumentalny
2019-04-17, 13:55 Kryptonim szef, sez. 8, odc. 7 Logo FOKUS TV
USA / 2016 / serial dokumentalny
2019-04-16, 13:55 Kryptonim szef, sez. 8, odc. 6 Logo FOKUS TV
USA / 2016 / serial dokumentalny
2019-04-15, 13:55 Kryptonim szef, sez. 8, odc. 5 Logo FOKUS TV
USA / 2016 / serial dokumentalny
2019-04-14, 15:00 Kryptonim szef, sez. 8, odc. 2 Logo FOKUS TV
Tym razem w programie bierze udział Karen Freeman-Wilson, burmistrz Gary w Indianie. Jako rodowita mieszkanka z dzieciństwa pamięta czasy rozkwitu miasta, związane z prosperity przemysłu stalowego. Wraz z kryzysem branży ucierpiało też Gary – spadła liczba mieszkańców, wzrosły bezrobocie i przestępczość. Pani burmistrz chce przywrócić miastu dawną świetność. Szukając wskazówek pomocnych w osiągnięciu tego celu, zatrudnia się incognito na stanowiskach pomocniczych w policji i straży pożarnej. Ma też okazję pracować w oczyszczalni ścieków. Dowiaduje się, że jej sposób zarządzania miastem nie jest oceniany najlepiej.
USA / 2016 / serial dokumentalny
2019-04-13, 15:00 Kryptonim szef, sez. 8, odc. 1 Logo FOKUS TV
Bohaterką odcinka jest Sharon John, od trzech lat stojąca na czele Build-A-Bear Workshop – prężnie rozwijającej się firmy sprzedającej pluszowe zabawki. W ciągu ostatnich trzech lat pani prezes wprowadziła duże zmiany w przedsiębiorstwie, aby unowocześnić markę. Chce sprawdzić, jak przyjęli to pracownicy. W tym celu zatrudnia się incognito na szeregowych stanowiskach. Dzięki temu doświadczeniu odkrywa, że nie wszystko funkcjonuje jeszcze tak, jakby tego chciała. Jest zszokowana, gdy natyka się na asystentkę menedżera, która nie przestrzega zasad przy szkoleniu nowych pracowników. Jednocześnie uświadamia sobie, że to właśnie ludzie są sercem tej firmy.
USA / 2016 / serial dokumentalny
2019-04-12, 13:55 Kryptonim szef, sez. 8, odc. 4 Logo FOKUS TV
USA / 2016 / serial dokumentalny
2019-04-11, 13:55 Kryptonim szef, sez. 8, odc. 3 Logo FOKUS TV
USA / 2016 / serial dokumentalny
2019-04-10, 13:55 Kryptonim szef, sez. 8, odc. 2 Logo FOKUS TV
USA / 2016 / serial dokumentalny
2019-04-09, 13:55 Kryptonim szef, sez. 8, odc. 1 Logo FOKUS TV
USA / 2016 / serial dokumentalny
2019-04-08, 13:55 Kryptonim szef, sez. 7, odc. 12 Logo FOKUS TV
Wienerschnizel to jedna z największych na świecie sieci restauracji serwujących hot dogi, nawet w Panamie i na Guam. Zarządzająca firmą Cindy Galardi Culpepper zamierza sprawdzić, czy wszystko działa bez zarzutu. Po śmierci swojego męża, założyciela firmy, zaangażowała się w rozwój biznesu. Ma ambitne plany na przyszłość. Podczas eksperymentu dowie się, że jej pracownicy narzekają na brak komunikacji w firmie.
USA / 2015 / serial dokumentalny
2019-04-07, 15:00 Kryptonim szef, sez. 4, odc. 16 Logo FOKUS TV
USA / 2012 / serial dokumentalny
2019-04-06, 15:00 Kryptonim szef, sez. 4, odc. 15 Logo FOKUS TV
USA / 2012 / serial dokumentalny
2019-04-05, 13:55 Kryptonim szef, sez. 7, odc. 11 Logo FOKUS TV
Dan Duffy jest szefem United Real Estate Group – ogromnej firmy działającej na rynku nieruchomości. Pracuje tam od 2006 r. Dan wprowadził wiele innowacji technologicznych i biznesowych, dzięki czemu przedsiębiorstwo bardzo się rozwinęło. Obecnie zarządza 600 biurami, a zyski wynoszą rocznie 200 milionów dolarów. Dan postanawia incognito wejść w szeregi zwykłych pracowników, by przyjrzeć się z bliska swojej firmie.
USA / 2015 / serial dokumentalny
2019-04-04, 13:55 Kryptonim szef, sez. 7, odc. 10 Logo FOKUS TV
Dan Duffy jest szefem United Real Estate – firmy działającej na rynku nieruchomości. Pracuje w niej od 2006 roku. Przedsiębiorstwo bardzo się rozwinęło. Dan wprowadził wiele innowacji technologicznych i biznesowych. Obecnie zarządza 600 biurami, a zyski wynoszą rocznie 200 milionów dolarów. Dan decyduje się na wejście w szeregi zwykłych pracowników, by zobaczyć z bliska, jak działa jego firma.
USA / 2015 / serial dokumentalny
2019-04-03, 13:55 Kryptonim szef, sez. 7, odc. 9 Logo FOKUS TV
Ashley i Brandon Wright są współwłaścicielami sieci lokali gastronomicznych Hamburger Mary's. Firma powstała w 1972 r. Bracia przejęli zarządzanie biznesem ponad 10 lat temu. Marzą o posiadaniu restauracji w każdym dużym mieście Stanów Zjednoczonych. Aby poznać firmę od środka, wchodzą w jej szeregi jako zwykli pracownicy.
USA / 2015 / serial dokumentalny
2019-04-02, 13:55 Kryptonim szef, sez. 7, odc. 8 Logo FOKUS TV
Greg Adler jest szefem 4 Wheels Parts – firmy handlującej częściami samochodowymi. W 2005 roku zaczął zarządzać rodzinnym biznesem i szybko go rozwijać. Kryzys gospodarczy z 2008 roku wymógł na nim zwolnienie tempa i dokonanie niezbędnych cięć. Teraz Greg zamierza odbudować swoją potęgę, zachowując najwyższe standardy. Zatrudnia się w swojej firmie jako zwykły pracownik i sprawdza, czy wszystko działa w niej bez zarzutu.
USA / 2015 / serial dokumentalny
2019-04-01, 13:55 Kryptonim szef, sez. 7, odc. 7 Logo FOKUS TV
Marco's Pizza to sieć pizzerii założona w 1978 roku. Jej szef, Bryon Stephens, wchodzi incognito w szeregi swojej firmy. Ma on obsesję na punkcie zwiększenia punktów sprzedaży i śmiałe plany na następne 5 lat. Jako szeregowy pracownik restauracji odkrywa, że jest jeszcze wiele do zrobienia. Bryon poznaje też zapracowanego kierowcę dostarczającego pizzę, który niemal zamieszkał w swoim samochodzie.
USA / 2015 / serial dokumentalny

Emisja w stacjach

Kryptonim szef można obejrzeć w:

Emisje w: FOKUS TV

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Obsada (osoby)

Lista zwiera odnośniki do stron osób związanych z produkcją (aktorzy, reżyser):

Lata produkcji

Lista zawiera lata, w których powstawała audycja:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info