Reklama

Kryptonim szef godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Kryptonim szef będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2018-09-29

14:55 Kryptonim szef, sez. 5, odc. 14 Logo FOKUS TV
Po raz pierwszy w historii programu pod przykrywką będą działać nie szefowie, ale ich podwładni. Pracownicy Menchie's, Twin Peaks oraz jeszcze jednej firmy w zastępstwie swoich przełożonych - którzy już kiedyś wzięli udział w telewizyjnym eksperymencie, przez co stali się zbyt rozpoznawalni - sprawdzą, jak wygląda codzienność w ich przedsiębiorstwach. Współzałożyciel pierwszej z wymienionych firm, Amit Kleinberger, martwi się, że jego klienci każdego dnia spotykają się z niewłaściwym zachowaniem obsługi. Aby to sprawdzić, po raz kolejny zgłosił się do udziału w programie.
Czas trwania: 39min. / USA / 2013 / serial dokumentalny

2018-09-30

14:55 Kryptonim szef, sez. 5, odc. 15 Logo FOKUS TV
Podczas swojej wizyty w placówce w Westborough Jeff z radością odkrywa, że zatrudnieni tam pracownicy doskonale zdają sobie sprawę ze swoich obowiązków - mają zapewnić bezpieczeństwo dzieciom pozostającym pod ich opieką, ale jednocześnie nie zakłócać ich dobrej zabawy. Niestety okazuje się, że sam szef ma często problemy z zastosowaniem się do własnych ideałów i w kontaktach z małymi klientami łatwo traci cierpliwość. Podczas tej przygody Jeff spotyka również pracownika, który ze względu na własne doświadczenia z przeszłości sprawy bezpieczeństwa traktuje z jak największą powagą.
Czas trwania: 39min. / USA / 2013 / serial dokumentalny

2018-10-06

15:00 Kryptonim szef, sez. 1, odc. 8 Logo FOKUS TV
Rick Arquilla jest prezesem i dyrektorem ds. operacyjnych firmy Roto-Rooter, zajmującej się usługami hydraulicznymi i kanalizacyjnymi dla klientów prywatnych i komercyjnych. Szef przedsiębiorstwa postanawia zatrudnić się incognito na najniższych stanowiskach, aby sprawdzić, z jakimi wyzwaniami stykają się jego pracownicy i jak sobie radzą w czasie kryzysu. Szuka też sposobów, aby ulepszyć swoją firmę. Na początek jedzie do Nowego Orleanu, gdzie zatrudnia się jako pomocnik hydraulika. Następnie pracuje w call center w Chicago, a potem znów porzuca biuro i stara się dorównać fachowcom z Nowego Orleanu. Na koniec odwiedza fabrykę w Iowa, gdzie produkowane są maszyny używane w jego firmie.
Czas trwania: 41min. / USA / 2010 / serial dokumentalny
Reklama

2018-10-07

15:00 Kryptonim szef, sez. 2, odc. 8 Logo FOKUS TV
Steven Foster, współzałożyciel oraz dyrektor wykonawczy Lucky Strike, jednej z największych w Stanach Zjednoczonych sieci kręgielni, przyjmuje fałszywą tożsamość, aby poznać swoją firmę od podszewki. Jako były telemarketer ubiega się o posadę we własnym przedsiębiorstwie. Dla Stevena - byłego tancerza disco - kariera biznesmena zaczęła się w 1979 roku, kiedy to mężczyzna otworzył wrotkarnię. Oprócz zarządzania swoją firmą Foster z zapałem oddaje się medytacji. W ciągu ponad czterdziestu lat mężczyzna nie przegapił ani jednej sesji.
Czas trwania: 42min. / USA / 2010 / serial dokumentalny

2018-10-13

15:00 Kryptonim szef, sez. 5, odc. 1 Logo FOKUS TV
Randy DeWitt, współzałożyciel i dyrektor generalny Twin Peaks, dołącza do szeregowych pracowników swojego przedsiębiorstwa, udając uczestnika programu telewizyjnego, w którym można wygrać fundusze na rozkręcenie własnego interesu. Firma szybko się rozwija i biznesmen chce sprawdzić, czy tempo przemian nie wpłynęło na standard usług. Dla Randy'ego dużym zaskoczeniem będzie spotkanie z Marissą, która nawet w trakcie swojej zmiany nie potrafi powstrzymać się od przeklinania. Z pomocą Coby'ego Brooksa DeWitt podda próbie inną pracownicę, blondwłosą barmankę o imieniu Chloe. Biznesmen przekona się również, że nie wszyscy jego podwładni pałają zapałem do swojej pracy.
Czas trwania: 39min. / USA / 2013 / serial dokumentalny

2018-10-14

15:00 Kryptonim szef, sez. 5, odc. 2 Logo FOKUS TV
Steven Newman zajmuje wysokie stanowisko w sieci domów towarowych Loehmann's. Urodzony i wychowany w Nowym Jorku biznesmen sam przyznaje się do uzależnienia od zakupów. Ten wielbiciel mody działa w branży, od kiedy skończył 22 lata. Steven jest również pierwszym szefem w historii programu, który nie boi się publicznie mówić o swoim homoseksualizmie. W Loehmann's pracuje od 2 lat, dołączył do zespołu niedługo po tym, jak firma ogłosiła bankructwo. Jego celem od początku było unowocześnienie przedsiębiorstwa i wprowadzenie sprzedaży internetowej. Teraz chce się przekonać, czy poszczególne sklepy wprowadzają w życie jego plany. Pragnie również poznać ludzi, którzy odpowiadają za sukces firmy.
Czas trwania: 39min. / USA / 2013 / serial dokumentalny

2018-10-20

15:00 Kryptonim szef, sez. 5, odc. 3 Logo FOKUS TV
Jane Grote Abel nie tylko jest córką założyciela Donatos Pizza, ale też piastuje wysokie stanowisko w firmie. Jej życie od zawsze kręciło się wokół przedsiębiorstwa - wychowywała się w domu położonym naprzeciwko pierwszego lokalu. Do dziś wspomina klientów czekających w jej salonie na odbiór świeżej pizzy. Mimo wszystko pracę w firmie rozpoczynała od najniższej posady i sama awansowała aż do obecnego stanowiska. Ojciec Jane kierował się w biznesie dwoma zasadami: robić jak najlepszą pizzę i traktować innych tak, jak samemu chciałoby się być traktowanym. Teraz jego córka chce sprawdzić, czy wszyscy pracownicy Donatos Pizza postępują według tych zasad.
Czas trwania: 39min. / USA / 2013 / serial dokumentalny

2018-10-21

15:00 Kryptonim szef, sez. 5, odc. 4 Logo FOKUS TV
Tony Wedo to jeden z najważniejszych ludzi w Buffets Inc. Dołączył do firmy, aby uratować ją przed upadkiem po wielu latach balansowania na skraju bankructwa. Wierzy, że zanim przywróci przedsiębiorstwu dawną świetność, musi dołączyć do jego szeregowych pracowników i na własne oczy przekonać się, co poszło nie tak. W trakcie programu stanie twarzą w twarz z podwładnym, którego brak motywacji zniechęci nawet pełnego entuzjazmu Tony'ego. Z kolei pełna zwrotów akcji opowieść młodej kasjerki wywrze na Wedzie niezapomniane wrażenie. Na swojej drodze biznesmen spotka też małżonków, którzy z trudem łączą koniec z końcem.
Czas trwania: 39min. / USA / 2013 / serial dokumentalny
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Kryptonim szef. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Kryptonim szef w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 170 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Kryptonim szef.

Poprzednie emisje Kryptonim szef

Emisja Kryptonim szef miała miejsce:

2018-09-23, 14:55 Kryptonim szef, sez. 5, odc. 13 Logo FOKUS TV
W roku 1985 Larry H. Miller przekształcił podupadającą firmę Jazz w jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w kraju. Po jego śmierci miejsce dyrektora wykonawczego zajął syn Larry'ego, Greg Miller. Zmiany wprowadzone przez niego w Utah Jazz pozwoliły podwoić dochody firmy. Larry słynął ze swojego osobistego zaangażowania. Greg przyznaje, że sam woli kierować przedsiębiorstwem "zza kulis". Teraz jednak biznesmen chce na własne oczy przekonać się, czy ideały jego ojca są wciąż żywe wśród szeregowych pracowników firmy.
USA / 2013 / serial dokumentalny
2018-09-22, 14:55 Kryptonim szef, sez. 4, odc. 16 Logo FOKUS TV
Od początku istnienia programu już ponad 60 biznesmenów przekonało się, jak wygląda praca na niższych stanowiskach w ich własnych firmach. Uczestnicy poznali swoich najbardziej oddanych i najbardziej aroganckich podwładnych, mieli też okazję wiele się od nich nauczyć na temat kontaktów z klientami, poprawienia warunków pracy oraz oferowanych przez siebie produktów i usług. Kamery odwiedzają wybranych pracowników firm, m.in. Marquesa, który podwoił sprzedaż w prowadzonym przez siebie sklepie spod marki Philly Pretzel Factory, Angel, która szczęśliwie znalazła dom dla siebie i swoich dzieci, oraz Jacqueline, która została zapamiętana jako jedna z najgorszych pracownic w historii programu.
USA / 2012 / serial dokumentalny
2018-09-16, 14:55 Kryptonim szef, sez. 4, odc. 15 Logo FOKUS TV
John Wilson na co dzień zajmuje wysokie stanowisko w Rollins/Orkin Pest Control. Ojciec biznesmena przez 37 lat pracował dla tej przedsiębiorstwa, sam John jest w nim zatrudniony już od dwóch dekad. John ceni rodzinne wartości, na których opiera się firma, czego dowodem była troska przełożonych o jego starzejącego się ojca. Po dwunastu latach przerwy Wilson ponownie wyrusza w teren, aby sprawdzić, czy Orkin dalej skutecznie utrzymuje szkodniki z dala od domów swoich klientów. W trakcie tej przygody będzie musiał zmierzyć się z istną plagą karaluchów i ogromnym rojem pszczół. Pozna też kobietę, pod której wpływem całkowicie odmieni swoje wyobrażenie na temat wzorcowego pracownika firmy.
USA / 2012 / serial dokumentalny
2018-09-15, 14:55 Kryptonim szef, sez. 4, odc. 14 Logo FOKUS TV
Eric Casaburi założył firmę Retro Fitness, ponieważ chciał umożliwić mniej zamożnym klientom korzystanie z wysokiej jakości sprzętu gimnastycznego. Pod jego marką działa już ponad 90 lokali, jednak biznesmen pragnie jeszcze bardziej rozszerzyć swoją działalność. W tym celu musi na własne oczy przekonać się, jakie są najmocniejsze, a jakie najsłabsze strony jego firmy. Pragnie też sprawdzić, czy pracownicy podzielają jego miłość do Retro Fitness. Na swojej drodze spotyka zarówno ludzi aroganckich i pozbawionych kompetencji, jak i pełnych entuzjazmu, choć nie zawsze skutecznych sprzedawców. Poznaje m.in. oddaną firmie Megan, która opowiada mu swoją wstrząsającą historię.
USA / 2012 / serial dokumentalny
2018-09-09, 14:55 Kryptonim szef, sez. 4, odc. 13 Logo FOKUS TV
John Wilson na co dzień zajmuje wysokie stanowisko w Rollins/Orkin Pest Control. Ojciec biznesmena przez 37 lat pracował dla przedsiębiorstwa. John ceni rodzinne wartości, na których opiera się firma. Po dwunastu latach przerwy Wilson ponownie wyrusza w teren, aby sprawdzić, czy Orkin dalej skutecznie utrzymuje szkodniki z dala od domów swoich klientów. Musi zmierzyć się z istną plagą karaluchów i ogromnym rojem pszczół. Poznaje też kobietę, pod której wpływem zmienia swoje wyobrażenie na temat wzorcowego pracownika firmy.
USA / 2012 / serial dokumentalny
2018-09-08, 14:55 Kryptonim szef, sez. 4, odc. 12 Logo FOKUS TV
Fatburger powstał w latach 50. jako miejsce spotkań dla muzyków. Firma szybko osiągnęła międzynarodowy sukces, a swoje powodzenie zawdzięcza burgerom, które wielu przywodzą na myśl wspomnienia z rodzinnego domu. Dyrektor wykonawczy przedsiębiorstwa Andy Wiederhorn ma za sobą trudną przeszłość - za swoje nie do końca legalne interesy został skazany na czternaście miesięcy więzienia. Ma nadzieję, że udział w programie pomoże mu rozpocząć nowy etap w życiu prywatnym i zawodowym. W trakcie tej przygody biznesmen poznaje historie pracowników, którzy również zmagają się z wieloma tragediami. Niektórzy z nich pokonali uzależniania, inni stracili bliskich lub zostali z nimi rozdzieleni.
USA / 2012 / serial dokumentalny
2018-09-02, 14:55 Kryptonim szef, sez. 4, odc. 11 Logo FOKUS TV
Squaw Valley to jeden z największych w Stanach Zjednoczonych kurortów narciarskich. Dyrektor wykonawczy Andy Werth pragnie rozszerzyć działalność tego oraz jeszcze jednego obiektu i zapewnić im miejsce wśród światowej sławy kompleksów tego rodzaju. Miłości do przyrody nauczył Andy'ego jego dziadek. Biznesmen od zawsze był związany z górami. Po nabyciu nowego ośrodka, Alpine Meadows, Andy stracił bezpośredni kontakt ze swoimi pracownikami, chce to jednak zmienić. W tej przygodzie pomoże mu złoty medalista olimpijski Johnny Moseley. Podczas trwania programu Andy przekona się, że jego podwładni wiele poświęcają dla posady w górskim kurorcie.
USA / 2012 / serial dokumentalny
Reklama
2018-09-01, 14:55 Kryptonim szef, sez. 4, odc. 10 Logo FOKUS TV
Toby Bost jest dyrektorem wykonawczym w O'Neill Clothing, jednej z największych na świecie firm zajmujących się ubiorem sportowym. Przedsiębiorstwo planuje otwarcie kolejnych sklepów, dlatego Toby pragnie dowiedzieć się, jak zapewnić powodzenie nowym placówkom. W trakcie trwania program będzie musiał poradzić sobie z młodym i niewychowanym pracownikiem. Odkryje też, że problemy komunikacyjne między projektantami a wytwórcami nastręczają obu stronom niepotrzebnych trudów. Na szczęście jeden z podwładnych podsunie Toby'emu świetną strategię marketingową. Pytanie, czy zakończy się ona przewidywanym sukcesem.
USA / 2012 / serial dokumentalny
2018-08-31, 19:05 Kryptonim szef, sez. 3, odc. 3 Logo Nowa TV
Rick Tigner to ważna postać w Kendall-Jackson Wine Estates, drugiej na świecie co do wielkości rodzinnej firmie zajmującej się produkcją wina. Tym razem porzuci swoje biuro, aby pod przykrywką zwykłego sprzedawcy spróbować sił jako szeregowy pracownik własnego przedsiębiorstwa. Prezes firmy stał się dla Ricka drugim ojcem, po jego odejściu mężczyzna czuje się odpowiedzialny za dalsze powodzenie biznesu. Podczas trwania programu spotka pracowników o skandalicznej postawie oraz ludzi, którzy uważają, że po dwudziestu latach starań na rzecz firmy powinni zostać bardziej docenieni. Okaże się też, że Rick ma problemy z kontaktem z własnymi podwładnymi.
USA / 2012 / serial dokumentalny
2018-08-31, 15:30 Kryptonim szef, sez. 5, odc. 13 Logo Nowa TV
USA / 2013 / serial dokumentalny
2018-08-30, 19:05 Kryptonim szef, sez. 3, odc. 2 Logo Nowa TV
Tym razem pod przykrywką działa Dina Dwyer-Owens, jedna z najwyżej postawionych osób w firmie The Dwyer Group, zajmującej się konserwacją budynków i pojazdów. Na potrzeby programu kobieta udaje uczestniczkę telewizyjnego show, który pozwala przeciętnym ludziom spróbować swoich sił w wymarzonej przez nich pracy. Dina znalazła się w firmie tuż po zakończeniu nauki, a po śmierci swojego ojca zajęła jego stanowisko dyrektora wykonawczego. Dzięki tej przygodzie będzie miała okazję odkryć, że niektórzy z jej pracowników bardzo lekko traktują firmową hierarchię wartości, oraz przekonać się, że nie wszyscy do końca ufają swoim pracodawcom.
USA / 2012 / serial dokumentalny
2018-08-30, 15:30 Kryptonim szef, sez. 5, odc. 12 Logo Nowa TV
Lokale należące do Hudson Group znaleźć można na lotniskach, stacjach i dworcach w Stanach Zjednoczonych. Flagową marką grupy jest Hudson News, jedyna sieć kiosków działająca na terenie całego kraju. W miejscach tych można kupić książki, magazyny, upominki, przekąski i napoje, czyli wszystko to, co przydaje się podróżnym. Firmę założył w latach 80. Mario DiDomizio, ojciec Joego. Po sukcesie przedsiębiorstwa mężczyzna zapragnął, aby jego syn pewnego dnia przejął rodzinny biznes. Joe zaczynał karierę jako zwykły sprzedawca, ale teraz stoi na czele firmy. Pragnie się upewnić, że Hudson News to, zgodnie z mottem przedsiębiorstwa, "najlepszy przyjaciel każdego podróżnika".
USA / 2013 / serial dokumentalny
2018-08-29, 19:05 Kryptonim szef, sez. 3, odc. 1 Logo Nowa TV
Stephen J. Cloobeck, na co dzień zajmujący wysokie stanowisko w Diamond Resorts International, udaje człowieka spełniającego marzenie o pracy w przemyśle medycznym. W ciągu ostatnich lat firma zakupiła kilka nowych nieruchomości, które teraz muszą zostać doprowadzone do odpowiedniego standardu. Przez udział w programie Stephen ma nadzieję przekonać się, na jakim etapie znajdują się prace remontowe w wymienionych placówkach oraz czy pracownicy firmy zapewniają swoim gościom usługi na najwyższym poziomie. Okaże się jednak, że budując swój biznes, Cloobeck zapomniał o własnych priorytetach, które na pierwszym miejscu stawiały zawsze klienta.
USA / 2012 / serial dokumentalny
2018-08-29, 15:30 Kryptonim szef, sez. 5, odc. 11 Logo Nowa TV
Rdzenny Amerykanin Bruce "Dwa Psy" Bozsum należy do rady nadzorczej sieci kasyn Mohegan Sun w Uncasville, w stanie Connecticut. Firma w dużej mierze wspiera finansowo plemię Mohegan i w ten sposób przyczynia się do jego przetrwania. To właśnie od Bruce'a zależy, czy zarówno samo przedsiębiorstwo, jak i cała wspólnota funkcjonują bez żadnych zakłóceń. Prywatnie biznesmen jest mężem i ojcem ośmiorga dzieci, z których część również pracuje w kasynach. Dzięki udziałowi w programie Bruce chce się upewnić, że firma na siebie zarabia i będzie mogła wspierać plemię przez kolejnych trzynaście pokoleń jego istnienia.
USA / 2013 / serial dokumentalny
2018-08-28, 19:05 Kryptonim szef, sez. 2, odc. 22 Logo Nowa TV
Pochodzący z Argentyny Tim White zajmuje stanowisko kanclerza na UC Riverside, jednym z największych, a zarazem najbardziej różnorodnych etnicznie i kulturowo uniwersytetów w Kalifornii. Jest dyrektorem wykonawczym uczelni i odpowiada za spokój na tamtejszym kampusie. Przybył do USA jako młody chłopak, nie było mu łatwo odnaleźć się w nowym otoczeniu. Ciężko pracował, by zdobyć obecną pozycję. Ma za sobą też osobistą tragedię - jego ojciec zginął w wypadku samochodowym, kiedy jechał w odwiedziny do świeżo awansowanego syna. Podczas trwania programu Tim odkryje, że jego studenci i podwładni zmagają się z tymi samymi trudnościami, jakich on sam doświadczył w przeszłości.
USA / 2010 / serial dokumentalny
2018-08-28, 15:30 Kryptonim szef, sez. 5, odc. 10 Logo Nowa TV
Założona w San Antonio w Teksasie w 2004 roku firma Massage Heights posiada już niemal 100 lokali na terenie całej Ameryki Północnej. W teorii marka ma oferować najwyższej jakości usługi w konkurencyjnych cenach. Shane Evans oraz jej mąż spędzili ostatnich 9 lat rozwijając założone przez siebie przedsiębiorstwo. Zanim Massage Heights otworzy kolejnych 300 lokali, kobieta chce sprawdzić, jak wygląda obsługa klientów jej firmy. Jest pełna entuzjazmu i pragnie naprawić wszelkie problemy, na jakie natrafi podczas programu. Na swojej drodze spotka m.in. człowieka, który musi pracować na kilku etatach, aby utrzymać swoją rodzinę.
USA / 2013 / serial dokumentalny
2018-08-27, 19:05 Kryptonim szef, sez. 2, odc. 21 Logo Nowa TV
Shelly Sun jest dyrektorem wykonawczym, a zarazem współzałożycielką BrightStar Care, prywatnej firmy zajmującej się świadczeniami medycznymi. Wraz z mężem pragnęła stworzyć przedsiębiorstwo, które zapewni swoim klientom właściwą opiekę. Teraz oboje wcielą się w role szeregowych pracowników BrightStar Care. Shelly ma nadzieję, że przez to doświadczenie nie straci dobrego mniemania o własnej firmie. Podczas trwania programu przekona się, że nie zawsze potrafi utrzymać zdrowy dystans do pracy i wspomni ostatnie dni życia swojego ojca. Będzie również mogła sprawdzić się w roli opiekunki do dzieci oraz pielęgniarki.
USA / 2010 / serial dokumentalny
2018-08-27, 15:30 Kryptonim szef, sez. 5, odc. 9 Logo Nowa TV
W odcinku specjalnym spotkają się ci szefowie, którym nie udało się utrzymać w tajemnicy swojej tożsamości. Niektórzy z nich zostali zdemaskowani przez pracowników, inni sami się wydali, jeszcze inni tylko mały włos uniknęli dekonspiracji. Tym razem porozmawiają o swoich doświadczeniach z programu. Nie wiedzą jednak, że usługiwać im będzie Eric Casaburi udający kelnera. W trakcie "swojego" odcinka biznesmen do końca pozostał nierozpoznany i teraz chce sprawdzić, czy zawdzięcza to własnym zdolnościom, czy zwykłemu przypadkowi. W restauracji zjawiają się Kat Cole, Paul Damico, Andy Wiederhorn, Sheldon Yellen, Tony Wedo i Jane Grote Abell. Część z nich jest już dobrymi przyjaciółmi.
USA / 2013 / serial dokumentalny
2018-08-26, 15:00 Kryptonim szef, sez. 4, odc. 9 Logo FOKUS TV
470 restauracji należących do Boston Market pomaga rodzinom, które nie są w stanie przygotowywać swoich posiłków w domu. Do zadań Sary należy tworzenie nowych pozycji w menu oferowanym przez firmę oraz opieka nad promocją marki. Jest zdeterminowana - jako córka samotnej matki szczerze wierzy w misję Boston Market. Od przebiegu programu zależą losy nie tylko samej firmy, od kilku lat stojącej na skraju bankructwa, ale także Sary, która walczy o zachowanie dotychczasowego stanowiska. W trakcie trwania programu kobieta spotka na swojej drodze m.in. Ronniego, który wprost opowiada o swojej nienawiści do klientów. W jego przypadku Sara będzie musiała sięgnąć po drastyczne środki.
USA / 2012 / serial dokumentalny
2018-08-25, 15:00 Kryptonim szef, sez. 4, odc. 8 Logo FOKUS TV
Moe's Southwest Grill to jedna z najszybciej rozwijających się sieci restauracji na całym świecie. Stojący na czele firmy Paul Damico zarządza 10 tysiącami pracowników. Biznesmen bardzo wcześnie wyrobił sobie pojęcie o tym, jaki powinien być szef - częściowo za sprawą swojego taty, częściowo jednego z przełożonych ojca, który zadbał o to, aby młodszy brat Paula na czas został poddany przeszczepowi wątroby. Dzięki udziałowi w programie Damico ma nadzieję przekonać się, czy jego firma utrzymuje wyznaczoną na początku jakość usługi. Niestety, nie wszyscy z ludzi zatrudnionych w Moe's Southwest Grill potrafią odpowiednio zachowywać się w pracy.
USA / 2012 / serial dokumentalny

Emisje archiwalne Kryptonim szef

Emisja Kryptonim szef miała miejsce:

2018-08-24, 19:05 Kryptonim szef, sez. 2, odc. 20 Logo Nowa TV
USA / 2010 / serial dokumentalny
2018-08-24, 15:30 Kryptonim szef, sez. 5, odc. 8 Logo Nowa TV
USA / 2013 / serial dokumentalny
Reklama
2018-08-23, 19:05 Kryptonim szef, sez. 2, odc. 19 Logo Nowa TV
USA / 2010 / serial dokumentalny
2018-08-23, 15:30 Kryptonim szef, sez. 5, odc. 7 Logo Nowa TV
USA / 2013 / serial dokumentalny
2018-08-22, 19:05 Kryptonim szef, sez. 2, odc. 18 Logo Nowa TV
USA / 2010 / serial dokumentalny
2018-08-22, 15:30 Kryptonim szef, sez. 5, odc. 6 Logo Nowa TV
USA / 2013 / serial dokumentalny
2018-08-21, 19:05 Kryptonim szef, sez. 2, odc. 17 Logo Nowa TV
USA / 2011 / serial dokumentalny
2018-08-21, 15:30 Kryptonim szef, sez. 5, odc. 5 Logo Nowa TV
USA / 2013 / serial dokumentalny
2018-08-20, 19:05 Kryptonim szef, sez. 2, odc. 16 Logo Nowa TV
USA / 2011 / serial dokumentalny
2018-08-20, 15:30 Kryptonim szef, sez. 5, odc. 4 Logo Nowa TV
USA / 2013 / serial dokumentalny
2018-08-19, 15:00 Kryptonim szef, sez. 4, odc. 7 Logo FOKUS TV
USA / 2012 / serial dokumentalny
2018-08-18, 15:00 Kryptonim szef, sez. 4, odc. 6 Logo FOKUS TV
USA / 2012 / serial dokumentalny
2018-08-17, 19:05 Kryptonim szef, sez. 2, odc. 15 Logo Nowa TV
USA / 2011 / serial dokumentalny
2018-08-17, 15:30 Kryptonim szef, sez. 5, odc. 3 Logo Nowa TV
USA / 2013 / serial dokumentalny
2018-08-16, 19:05 Kryptonim szef, sez. 2, odc. 14 Logo Nowa TV
USA / 2011 / serial dokumentalny
2018-08-16, 15:30 Kryptonim szef, sez. 5, odc. 2 Logo Nowa TV
USA / 2013 / serial dokumentalny
2018-08-15, 19:05 Kryptonim szef, sez. 2, odc. 13 Logo Nowa TV
USA / 2011 / serial dokumentalny
2018-08-15, 15:30 Kryptonim szef, sez. 5, odc. 1 Logo Nowa TV
USA / 2013 / serial dokumentalny
2018-08-14, 19:05 Kryptonim szef, sez. 2, odc. 12 Logo Nowa TV
USA / 2011 / serial dokumentalny
2018-08-14, 15:25 Kryptonim szef, sez. 4, odc. 16 Logo Nowa TV
USA / 2012 / serial dokumentalny
2018-08-13, 19:05 Kryptonim szef, sez. 2, odc. 11 Logo Nowa TV
USA / 2010 / serial dokumentalny
2018-08-13, 15:30 Kryptonim szef, sez. 4, odc. 15 Logo Nowa TV
USA / 2012 / serial dokumentalny

Emisja w stacjach

Kryptonim szef można obejrzeć w:

Emisje w: FOKUS TV, Nowa TV

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info