Reklama

Kuchnia na Maksa godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Kuchnia na Maksa będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2018-11-16

02:20 Kuchnia na Maksa, sez. 1, odc. 3 Logo TV Puls
Opis (streszczenie): Max otrzymuje misję specjalną. Ma zająć się rozładunkiem warzyw i ubojem gęsi. Szef kuchni przygotowuje ucztę dla sędziego. Okazuje się, że jest on mężczyzną, który odebrał kucharzowi prawo jazdy.
/ Rosja / 2012 / fabularny
03:00 Kuchnia na Maksa, sez. 1, odc. 4 Logo TV Puls
Opis (streszczenie): Max otrzymuje odpowiedzialne zadanie. Musi ugotować obiad dla wszystkich pracowników kuchni. W międzyczasie szef prowadzi małe śledztwo, uważa, że w jego załodze jest zdrajca. Kostyjowi wpadła w oko Nastyja i Max postanawia mu pomóc. Czy wspólnymi siłami uda im się oczarować piękną kelnerkę?
/ Rosja / 2012 / fabularny

2018-11-23

02:30 Kuchnia na Maksa, sez. 1, odc. 5 Logo TV Puls
Opis (streszczenie): Max próbuje wyjaśnić Kostyji, że między nim a Nastyją do niczego nie doszło. Fedyja wzywa młodego kucharza do rybnego pojedynku. Reszta załogi obstawia zakłady. Czy Max w końcu udowodni swoje kulinarne umiejętności?
/ Rosja / 2012 / fabularny
Reklama
03:10 Kuchnia na Maksa, sez. 1, odc. 6 Logo TV Puls
Opis (streszczenie): Victor przygotowuje restaurację na inspekcję sanitarną. Zarządza wielkie kuchenne sprzątanie, podczas którego Max i Kostyja przypadkowo wyrzucają bardzo rzadkie, cenne grzyby. By je odzyskać, proszą o pomoc bezdomnego mężczyznę. Czy uda im się wyjść z opresji obronną ręką?
/ Rosja / 2012 / fabularny

2018-11-30

03:30 Kuchnia na Maksa, sez. 1, odc. 7 Logo TV Puls
Opis (streszczenie): Szef Victor poparzył sobie usta i obecnie nie może spróbować żadnego dania. Prosi o pomoc kucharzy, jednak ma wrażenie, że ich opinie nie są szczere. W międzyczasie Max i Nastyja konkurują ze sobą o wolny pokój w mieszkaniu Kostyji.
/ Rosja / 2012 / fabularny
04:10 Kuchnia na Maksa, sez. 1, odc. 8 Logo TV Puls
Opis (streszczenie): Odbywają się zawody kucharskie. Następuje nieoczekiwany zwrot akcji i Jelena musi przetrwać w grupie Victora. Właściciel restauracji prosi Vikę o zaopiekowanie się jego psem. Cała akcja kończy się poszukiwaniami nowego zwierzaka dla szefa, a to wszystko z winy Maxa.
/ Rosja / 2012 / fabularny

2018-12-07

03:45 Kuchnia na Maksa, sez. 1, odc. 9 Logo TV Puls
Opis (streszczenie): Była żona Victora przyprowadza ich córkę do restauracji. Prosi Vikę o pomoc w opiece nad dziewczynką. Okazuje się, że nie jest to łatwe zadanie, nawet dla jej ojca. Max pracuje pod okiem jednego z najlepszych cukierników. Ma nadzieję podpatrzeć warsztat mistrza, jednak zamiast nowych dań, uczy się smaczków z życia Francuza.
/ Rosja / 2012 / fabularny
04:10 Kuchnia na Maksa, sez. 1, odc. 10 Logo TV Puls
Opis (streszczenie): Victor zamierza obstawić zakłady sportowe, jednak nie ma wystarczającej ilości pieniędzy. Postanawia zainwestować fundusze, przeznaczone na czarny kawior. Czy ten interes faktycznie mu się opłaci? W międzyczasie Max zaczyna unikać Viki, wydaje mu się, że wpadł dziewczynie w oko.
/ Rosja / 2012 / fabularny
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Kuchnia na Maksa. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Kuchnia na Maksa w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Kuchnia na Maksa.

Poprzednie emisje Kuchnia na Maksa

Emisja Kuchnia na Maksa miała miejsce:

2018-11-09, 04:05 Kuchnia na Maksa, sez. 1, odc. 2 Logo TV Puls
Opis (streszczenie): W kuchni od rana panuje wielki chaos. Szef zgubił swój ulubiony nóż i odmawia gotowania. Max ma możliwość zarządzać barem. W trakcie dnia próbnego okazuje się, że nie jest to łatwe zadanie. Chłopak kompletnie sobie nie radzi, dlatego Vika uważa, że powinien zostać zwolniony. By ułatwić sobie zadanie, prowokuje bójkę między Maxem a barmanem Kostyjem.
Rosja / 2012 / fabularny
2018-11-09, 03:25 Kuchnia na Maksa, sez. 1, odc. 1 Logo TV Puls
Opis (streszczenie): Młody kucharz Max przyjeżdża do Moskwy w poszukiwaniu pracy. Nie może uwierzyć w swoje szczęście, gdyż zostaje zatrudniony w jednej z najlepszych restauracji w mieście. Rzeczywistość nie jest jednak aż tak kolorowa. Wybuchowy szef i zastraszeni pracownicy nie ułatwiają Maxowi pierwszego dnia w pracy. Chłopak, aby stać się częścią zespołu, będzie musiał wykazać się czymś więcej, niż tylko umiejętnością do gotowania.
Rosja / 2012 / fabularny

Emisja w stacjach

Kuchnia na Maksa można obejrzeć w:

Emisje w: TV Puls

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Obsada (osoby)

Lista zwiera odnośniki do stron osób związanych z produkcją (aktorzy, reżyser):

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info