Reklama

Kulinarne podróże z Guyem Fierim godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Kulinarne podróże z Guyem Fierim

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Kulinarne podróże z Guyem Fierim będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2018-10-22

00:15 Kulinarne podróże z Guyem Fierim, odc. 9/12: Do Bakersfield i dalej Logo Food Network
Opis (streszczenie): Guy odwiedza miasto o wielu smakach: Bakersfield w Kalifornii. Zagląda do baskijskiej knajpy serwującej czterodaniowe posiłki, grecką restaurację gotującą autentyczne specjały i oryginalny azjatycki bar.
/ USA / serial
00:45 Kulinarne podróże z Guyem Fierim, odc. 10/12: Wyścig na ulicach Charlotte Logo Food Network
Opis (streszczenie): Guy zwiedza wysokooktanowe knajpy w Charlotte w Północnej Karolinie w towarzystwie kierowcy NASCAR - Clinta Bowyera.
/ USA / serial
02:05 Kulinarne podróże z Guyem Fierim, odc. 1/12: Ryby, frytki i stopy Logo Food Network
Opis (streszczenie): Guy odwiedza wyrazistą restaurację fusion, która serwuje wyjątkowe burrito. W Beaverdale zagląda do knajpy w południowym stylu, oferującej pełen wybór klasyków. W Atlantic City poznaje małżeństwo, którego potrawy są lekiem dla duszy.
/ USA / serial
Reklama
02:30 Kulinarne podróże z Guyem Fierim, odc. 2/12: Podróże po włoskiej wsi Logo Food Network
Opis (streszczenie): Guy Fieri wybiera się w pełną smaków podróż po włoskiej Toskanii. W Montecatini Alto, położony na zboczu wzgórza bar z owocami morza serwuje specjalność z sepią z kalmarów oraz puree z krewetek i karczochów w śródziemnomorskim stylu.
/ USA / serial

2018-10-28

00:15 Kulinarne podróże z Guyem Fierim, odc. 11/12: Potrawy dla łasuchów Logo Food Network
Opis (streszczenie): Guy pozwala sobie na przyjemność kosztowania wysokokalorycznych dań w Los Angeles oraz w Charlotte w stanie Północna Karolina.
/ USA / serial
00:45 Kulinarne podróże z Guyem Fierim, odc. 13: Międzykontynenalne święto smaków Logo Food Network
Opis (streszczenie): Guy celebruje smaki świata w Los Angeles. Odwiedza koreańsko-meksykański lokal oraz bar inspirowany Nowym Orleanem w Chinatown. Następnie udaje się do Charlotte w stanie Północna Karolina, gdzie zajrzy do serbskiej pizzerii.
/ USA / serial

2018-10-29

00:15 Kulinarne podróże z Guyem Fierim, odc. 1/13: Rrzejażdżka po Beantown Logo Food Network
Opis (streszczenie): Guy Fieri parkuje Camaro w Beantown, by uraczyć się szwedzkim bufetem w bostońskim stylu. W pobliżu Allston dwie restauracje dzielą jedną kuchnię, lecz serwują różne potrawy - meksykańskie jedzenie uliczne i specjały z gastropubu. Guy Fieri parkuje Camaro w Beantown, by uraczyć się szwedzkim bufetem w bostońskim stylu. W pobliżu Allston dwie restauracje dzielą jedną kuchnię, lecz serwują różne potrawy - meksykańskie jedzenie uliczne i specjały z gastropubu.
/ USA / serial
00:45 Kulinarne podróże z Guyem Fierim, odc. 2/13: W poważnym sosie Logo Food Network
Opis (streszczenie): Guy Fieri doprawia solidne potrawy rozmaitymi sosami. W Cincinnati pewna oryginalna kawiarnia serwuje grillowanego kurczaka i wegańskie chilli w nietypowym wydaniu. Guy Fieri doprawia solidne potrawy rozmaitymi sosami. W Cincinnati pewna oryginalna kawiarnia serwuje grillowanego kurczaka i wegańskie chilli w nietypowym wydaniu.
/ USA / serial
02:05 Kulinarne podróże z Guyem Fierim, odc. 5/12: W drodze Logo Food Network
Opis (streszczenie): Guy próbuje płastugi faszerowanej krabem w Atlantic City. W Phoenix odwiedza rodzinny lokal z pizzą. W Bakersfield w Kalifornii znajduje specjały amerykańskiego Południa warte dalekiej podróży.
/ USA / serial
02:30 Kulinarne podróże z Guyem Fierim, odc. 6/12: Od Atlantyku po Pacyfik Logo Food Network
Opis (streszczenie): W trakcie kolejnej wyprawy Guy poznaje szeroki zakres smaków, podróżując z Kalifornii aż nad Atlantyk.
/ USA / serial

2018-11-04

00:15 Kulinarne podróże z Guyem Fierim, odc. 3/13: Klasyki z całego kraju Logo Food Network
Opis (streszczenie): Guy Fieri podróżuje po całym kraju, szukając potraw domowej roboty. W Jackson stuletnia knajpa serwuje domowej roboty specjały. A w Superior bar sportowy punktuje dzięki klasykom w menu. Guy Fieri podróżuje po całym kraju, szukając potraw domowej roboty. W Jackson stuletnia knajpa serwuje domowej roboty specjały. A w Superior bar sportowy punktuje dzięki klasykom w menu.
/ USA / serial
00:45 Kulinarne podróże z Guyem Fierim, odc. 4/13: Międzynarodowe święto smaków Logo Food Network
Opis (streszczenie): Guy Fieri poznaje smaki świata. W Cincinnati, jamajski bar serwuje kurczaka po jamajsku i pikantnego lucjana. W Duluth przygraniczna knajpa serwuje rozmaite smaki Tajlandii. Guy Fieri poznaje smaki świata. W Cincinnati, jamajski bar serwuje kurczaka po jamajsku i pikantnego lucjana. W Duluth przygraniczna knajpa serwuje rozmaite smaki Tajlandii.
/ USA / serial

2018-11-05

00:15 Kulinarne podróże z Guyem Fierim, odc. 5/13: Małomiasteczkowe specjały Logo Food Network
Opis (streszczenie): Guy Fieri zagląda do małych miast po bajeczne smaki. W Parkland przydrożny bar sprzedaje kanapki z bombowym mostkiem i chrupiącym boczkiem. W Jackson w Wyoming eko bar serwuje różne egzotyczne potrawy. Guy Fieri zagląda do małych miast po bajeczne smaki. W Parkland przydrożny bar sprzedaje kanapki z bombowym mostkiem i chrupiącym boczkiem. W Jackson w Wyoming eko bar serwuje różne egzotyczne potrawy.
/ USA / serial
00:45 Kulinarne podróże z Guyem Fierim, odc. 6/13: Cuda pewnej ulicy Logo Food Network
Opis (streszczenie): Guy Fieri wybiera się do Cincinnati, by odwiedzić trzy solidne restauracje na jednej ulicy. Najpierw wyrazisty pub, w którym małżeństwo serwuje hot dogi i kanapki, później belgijski bar sprzedający prawdziwe gofry i precle serowo-piwne. Guy Fieri wybiera się do Cincinnati, by odwiedzić trzy solidne restauracje na jednej ulicy. Najpierw wyrazisty pub, w którym małżeństwo serwuje hot dogi i kanapki, później belgijski bar sprzedający prawdziwe gofry i precle serowo-piwne.
/ USA / serial

2018-11-11

00:15 Kulinarne podróże z Guyem Fierim, odc. 7/13: Lokale w dawnym stylu Logo Food Network
Opis (streszczenie): Guy poznaje smak minionych lat. W Duluth włoska restauracja podaje domowej roboty lasagne i muffalettę. W Oregon wegański bar sprzedaje kanapki z tofu i mrożone ciasto z masłem orzechowym. Guy poznaje smak minionych lat. W Duluth włoska restauracja podaje domowej roboty lasagne i muffalettę. W Oregon wegański bar sprzedaje kanapki z tofu i mrożone ciasto z masłem orzechowym.
/ USA / serial
Reklama
00:45 Kulinarne podróże z Guyem Fierim, odc. 8/13: Mięso Środka Logo Food Network
Opis (streszczenie): Guy rzuca się na talerze pełne niezawodnych smakołyków. W Baltimore przytulny bar z makaronem zaprasza na obłędne ravioli. W Oregon, food truck z kanapkami tworzy mięsno-serowe arcydzieła. Guy rzuca się na talerze pełne niezawodnych smakołyków. W Baltimore przytulny bar z makaronem zaprasza na obłędne ravioli. W Oregon, food truck z kanapkami tworzy mięsno-serowe arcydzieła.
/ USA / serial

2018-11-12

00:15 Kulinarne podróże z Guyem Fierim, odc. 1/13: Miska z duszą Logo Food Network
Opis (streszczenie): Guy Fieri szuka potraw z duszą na poprawę nastroju. Odwiedza Północną Karolinę i Kalifornię, gdzie pałaszuje pyszną zieleninę i smakowite chili z indyka. Nie ma nic lepszego od dekadenckich przysmaków z tych regionów.
/ USA / serial
00:45 Kulinarne podróże z Guyem Fierim, odc. 2/13: Smak Azji Logo Food Network
Opis (streszczenie): Guy odkrywa smaki Dalekiego Wschodu. W Las Vegas odwiedza japoński lokal, który zwija niesamowite sushi i makaron udon. W Denver odkrywa koreański lokal, który rozpala grilla w ramach uczty smaków, podczas której można jeść bez ograniczeń.
/ USA / serial

2018-11-18

00:15 Kulinarne podróże z Guyem Fierim, odc. 3/13: Kuchnia trzech kontynentów Logo Food Network
Opis (streszczenie): Guy Fieri testuje zabójczą kuchnię, podróżując po trzech różnych kontynentach. W Denver pałaszuje specjały indyjskie i brazylijskie. W Atlancie zatrzymuje się, by zamówić stary dobry amerykański przysmak: kanapki z mięsem.
/ USA / serial
00:45 Kulinarne podróże z Guyem Fierim, odc. 4/13: Ciastka i mostek Logo Food Network
Opis (streszczenie): Guy wcina dania na poprawę nastroju. W Atlancie próbuje kurczaka z bułeczkami i wędzonym łososiem w domowej marynacie. Na drugim końcu miasta bracia bliźniacy grillują przekąski w południowym stylu - burgery z mostka i żeberka w panierce.
/ USA / serial

2018-11-19

00:15 Kulinarne podróże z Guyem Fierim, odc. 5/13: Ojczyste przysmaki Logo Food Network
Opis (streszczenie): Guy celebruje przysmaki rozmaitych kultur. W stanie Minnesota trafia na meksykańską restaurację połączoną z targiem, serwującą pyszne tacos i ciasto kukurydziane nadziewane mięsem. W Denver czeka na niego wyjątkowy przysmak deserowy.
/ USA / serial
00:45 Kulinarne podróże z Guyem Fierim, odc. 6/13: Jaka to kuchnia? Logo Food Network
Opis (streszczenie): Guy poluje na solidne knajpy. W Kolorado dwójka sportowców serwuje zielone chili i odlotowe burgery. Natomiast w Massachusetts Guy pałaszuje idealne chipsy z marynowanymi warzywami i smakowite kanapki z bułeczek.
/ USA / serial

2018-11-25

00:15 Kulinarne podróże z Guyem Fierim, odc. 7/13: Wołowe przysmaki Logo Food Network
Opis (streszczenie): Guy trafia do wołowego raju. W Minneapolis pewien pub serwuje pyszne kanapki pełne steków i duszonej wołowiny, a w Atlancie pewna żydowska knajpa przyrządza rybny specjał oraz zabójczą zapiekankę z pastrami i ziemniaków.
/ USA / serial
00:45 Kulinarne podróże z Guyem Fierim, odc. 8/13: Ręką i widelcem Logo Food Network
Opis (streszczenie): Guy wynajduje wybuchowe potrawy! W Denver argentyńska knajpa serwuje wołowe empanadas i tartę wegetariańską. W Massachusetts bar w domowym stylu podaje solidne teksańsko-meksykańskie śniadania.
/ USA / serial

2018-11-26

00:15 Kulinarne podróże z Guyem Fierim, odc. 9/13: Palce lizać Logo Food Network
Opis (streszczenie): W trakcie tej wyprawy Guy Fieri odwiedza Atlantę, Minneapolis i Massachusetts, gdzie będzie pałaszować przekąski bez widelca i noża.
/ USA / serial
00:45 Kulinarne podróże z Guyem Fierim, odc. 10/13: Brytyjskie przekąski Logo Food Network
Opis (streszczenie): Podczas tej wyprawy Guy Fieri używa życia w Londynie i odwiedza autentyczną ucztę regionalną.
/ USA / serial
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Kulinarne podróże z Guyem Fierim. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Kulinarne podróże z Guyem Fierim w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Kulinarne podróże z Guyem Fierim.

Poprzednie emisje Kulinarne podróże z Guyem Fierim

Emisja Kulinarne podróże z Guyem Fierim miała miejsce:

2018-10-21, 00:45 Kulinarne podróże z Guyem Fierim, odc. 8/12: Słodkie, słone i pikantne Logo Food Network
Opis (streszczenie): W trakcie tej wyprawy kubki smakowe Guy'a czeka niezła przygoda dzięki takim przysmakom, jak pełne mięsa teksańskie chili, dekadenckie naleśniki z dynią, burgery z masłem orzechowym, lody o smaku bekonu oraz sos mole.
USA / serial
2018-10-21, 00:15 Kulinarne podróże z Guyem Fierim, odc. 7/12: Smaki świata Logo Food Network
Opis (streszczenie): W trakcie kolejnej wycieczki Guy pozna autentyczne smaki z całego świata, od latynoskiego fusion, poprzez oryginalne tajskie dania, aż po specjały kuchni sycylijskiej.
USA / serial
2018-10-15, 02:30 Kulinarne podróże z Guyem Fierim, odc. 14/16 Logo Food Network
Opis (streszczenie): Guy Fieri zanurzy się w wyśmienite dania z kurczakiem w roli głównej. Spróbuje mieszanki kuchni tajskiej i hawajskiej. Guy Fieri zanurzy się w wyśmienite dania z kurczakiem w roli głównej. Spróbuje mieszanki kuchni tajskiej i hawajskiej.
USA / program
2018-10-15, 02:05 Kulinarne podróże z Guyem Fierim, odc. 13/16 Logo Food Network
Opis (streszczenie): Czas na grillowanie! Odwiedzimy między innymi Palm Springs oraz wietnamski bar w Orlando, gdzie specjalnością zakładu jest "płonąca" wołowina! Czas na grillowanie! Odwiedzimy między innymi Palm Springs oraz wietnamski bar w Orlando, gdzie specjalnością zakładu jest "płonąca" wołowina!
USA / program
Reklama
2018-10-15, 00:45 Kulinarne podróże z Guyem Fierim, odc. 6/12: Od Atlantyku po Pacyfik Logo Food Network
USA / serial
2018-10-15, 00:15 Kulinarne podróże z Guyem Fierim, odc. 5/12: W drodze Logo Food Network
USA / serial
2018-10-14, 00:45 Kulinarne podróże z Guyem Fierim, odc. 4/12: Gwiazdy Arizony Logo Food Network
Opis (streszczenie): Guy wybiera się w pełną smaków podróż po Scottsdale w stanie Arizona. Spróbuje włoskiego przysmaku z wołowiny, by później oszaleć na punkcie nietypowego baru z burgerami.
USA / serial
2018-10-14, 00:15 Kulinarne podróże z Guyem Fierim, odc. 3/12: Do pełna we Florencji Logo Food Network
Opis (streszczenie): Guy Fieri robi rundkę po stuprocentowo tradycyjnych włoskich lokalach we Florencji. Znany lokal o 50-letniej tradycji serwuje słynne danie ze spaghetti oraz bajecznego kurczaka.
USA / serial
2018-10-08, 02:45 Kulinarne podróże z Guyem Fierim, odc. 10/16 Logo Food Network
program
2018-10-08, 02:20 Kulinarne podróże z Guyem Fierim, odc. 9/16 Logo Food Network
program
2018-10-08, 01:00 Kulinarne podróże z Guyem Fierim, odc. 2/12 Logo Food Network
USA / serial
2018-10-08, 00:30 Kulinarne podróże z Guyem Fierim, odc. 1/12 Logo Food Network
USA / serial
2018-10-07, 00:45 Kulinarne podróże z Guyem Fierim, odc. 16 Logo Food Network
Opis (streszczenie): Dziś poznamy prawdziwy skarb na wyspie w postaci wyjątkowego smaku. Znajdziemy też oazę na pustyni, czyli w Palm Desert w Kalifornii - śniadanie i lunch podają tu na słono i słodko. Zaś na Maui spróbujemy bezglutenowej pizzy. A w Virginia Beach oddamy się karaibskiemu szaleństwu. Dziś poznamy prawdziwy skarb na wyspie w postaci wyjątkowego smaku. Znajdziemy też oazę na pustyni, czyli w Palm Desert w Kalifornii - śniadanie i lunch podają tu na słono i słodko. Zaś na Maui spróbujemy bezglutenowej pizzy. A w Virginia Beach oddamy się karaibskiemu szaleństwu.
USA / program
2018-10-07, 00:15 Kulinarne podróże z Guyem Fierim, odc. 15/16 Logo Food Network
Opis (streszczenie): Dziś zjemy lody. Spróbujemy też czegoś na ostro. Przyjdzie pora również na wyspiarskie przysmaki na hawajskiej wyspie Maui. Dziś zjemy lody. Spróbujemy też czegoś na ostro. Przyjdzie pora również na wyspiarskie przysmaki na hawajskiej wyspie Maui.
USA / program
2018-10-01, 02:30 Kulinarne podróże z Guyem Fierim, odc. 6/16 Logo Food Network
Opis (streszczenie): Tym razem Guy jedzie do Cancun, w poszukiwaniu smaków Meksyku. Posmakuje rellenos i gordity przyrządzanych przez niezwykłą babcię. Spróbuje też kreatywnych potraw w artystycznej oazie i zaprosi widzów do swojej nowej knajpy Playa del Carmen. Tym razem Guy jedzie do Cancun, w poszukiwaniu smaków Meksyku. Posmakuje rellenos i gordity przyrządzanych przez niezwykłą babcię. Spróbuje też kreatywnych potraw w artystycznej oazie i zaprosi widzów do swojej nowej knajpy Playa del Carmen.
USA / program
2018-10-01, 02:05 Kulinarne podróże z Guyem Fierim, odc. 5/16 Logo Food Network
Opis (streszczenie): Dziś udamy się na Południe, by spróbować niecodziennych dań. W Charlotte skosztujemy dań z azjatycką nutą, potem będą burgery z niewiarygodnymi sosami, a w Kentucky odwiedzimy pub irlandzki. Dziś udamy się na Południe, by spróbować niecodziennych dań. W Charlotte skosztujemy dań z azjatycką nutą, potem będą burgery z niewiarygodnymi sosami, a w Kentucky odwiedzimy pub irlandzki.
USA / program
2018-10-01, 00:45 Kulinarne podróże z Guyem Fierim, odc. 14/16 Logo Food Network
USA / program
2018-10-01, 00:15 Kulinarne podróże z Guyem Fierim, odc. 13/16 Logo Food Network
USA / program
2018-09-30, 00:45 Kulinarne podróże z Guyem Fierim, odc. 12/16 Logo Food Network
Opis (streszczenie): Sięgające nieba kanapki, ziemniaczany raj w Orlando i ozdobne hot-dogi przyrządzane przez sławę - wszystko to w tym odcinku Kulinarnych podróży Guya Fieri. Sięgające nieba kanapki, ziemniaczany raj w Orlando i ozdobne hot-dogi przyrządzane przez sławę - wszystko to w tym odcinku Kulinarnych podróży Guya Fieri.
USA / program
2018-09-30, 00:15 Kulinarne podróże z Guyem Fierim, odc. 11/16 Logo Food Network
Opis (streszczenie): Guy Fieri rusza w podróż po tradycyjnych smakach wielu odmiennych kultur. Skosztuje specjałów kuchni meksykańskiej, portorykańskiej i żydowskiej. Guy Fieri rusza w podróż po tradycyjnych smakach wielu odmiennych kultur. Skosztuje specjałów kuchni meksykańskiej, portorykańskiej i żydowskiej.
USA / program
2018-09-24, 02:30 Kulinarne podróże z Guyem Fierim, odc. 2/16 Logo Food Network
Opis (streszczenie): Kontynuujemy kulinarną podróż Guya po Barcelonie. Tym razem spróbujemy eleganckich tapas z krewetkami, szalonych katalońskich przysmaków, a także tradycyjnych paelli. Kontynuujemy kulinarną podróż Guya po Barcelonie. Tym razem spróbujemy eleganckich tapas z krewetkami, szalonych katalońskich przysmaków, a także tradycyjnych paelli.
USA / program
2018-09-24, 02:05 Kulinarne podróże z Guyem Fierim, odc. 1/16 Logo Food Network
Opis (streszczenie): Razem z Guyem Fierim przepłyniemy Atlantyk, by przekonać się, jak smakuje Barcelona. Guy zanurkuje w restauracyjną otchłań tego miasta, by spróbować bogactwa jej potraw. Zaczynamy od domowej knajpki serwującej ośmiornicę, potem chwycimy kanapkę z tradycyjną kiełbasą i sosem. A na koniec spróbujemy rodzinnej kuchni, która oferuje królika i ślimaki po katalońsku. Razem z Guyem Fierim przepłyniemy Atlantyk, by przekonać się, jak smakuje Barcelona. Guy zanurkuje w restauracyjną otchłań tego miasta, by spróbować bogactwa jej potraw. Zaczynamy od domowej knajpki serwującej ośmiornicę, potem chwycimy kanapkę z tradycyjną kiełbasą i sosem. A na koniec spróbujemy rodzinnej kuchni, która oferuje królika i ślimaki po katalońsku.
USA / program
2018-09-24, 00:45 Kulinarne podróże z Guyem Fierim, odc. 10/16 Logo Food Network
Opis (streszczenie): Guy Fieri odwiedza kobiety podbijające świat kuchni! W Houston, gotująca babcia serwuje rodzinne przepisy, takie jak domowe tamale i chile z niespodzianką. W restauracji w Orlando tworzone są prawdziwe mięsne arcydzieła. Dodatkowo, pewna bombowa piekarnia zdradzi swoje słodkie i pikantne sekrety. Guy Fieri odwiedza kobiety podbijające świat kuchni! W Houston, gotująca babcia serwuje rodzinne przepisy, takie jak domowe tamale i chile z niespodzianką. W restauracji w Orlando tworzone są prawdziwe mięsne arcydzieła. Dodatkowo, pewna bombowa piekarnia zdradzi swoje słodkie i pikantne sekrety.
USA / program
2018-09-24, 00:15 Kulinarne podróże z Guyem Fierim, odc. 9/16 Logo Food Network
Opis (streszczenie): Podczas swojej kolejnej podróży, Guy Fieri spróbuje jedzenia dla prawdziwego gangstera! Podczas swojej kolejnej podróży, Guy Fieri spróbuje jedzenia dla prawdziwego gangstera!
USA / program
2018-09-23, 00:45 Kulinarne podróże z Guyem Fierim, odc. 8/16 Logo Food Network
Opis (streszczenie): Guy Fieri skosztuje potraw łączących obie Ameryki - burgery, tacos, empanady. Guy Fieri skosztuje potraw łączących obie Ameryki - burgery, tacos, empanady.
USA / program
2018-09-23, 00:15 Kulinarne podróże z Guyem Fierim, odc. 7/16 Logo Food Network
Opis (streszczenie): W tej podróży Guy Fieri zbacza z trasy by skosztować odjechanych potraw w knajpach z mniej codzienną kuchnią. W tej podróży Guy Fieri zbacza z trasy by skosztować odjechanych potraw w knajpach z mniej codzienną kuchnią.
USA / program

Emisja w stacjach

Kulinarne podróże z Guyem Fierim można obejrzeć w:

Emisje w: Food Network

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info