Reklama

Lombard. Życie pod zastaw godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć, opisy odcinków serialu, streszczenia

Najbliższe emisje Lombard. Życie pod zastaw

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Lombard. Życie pod zastaw będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2019-05-26

18:00 Trwa...  Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 97 Logo PULS 2
Opis odcinka serialu (streszczenie): 9-letni Alan dowiaduje się o planowanym rozwodzie rodziców. Zrozpaczony chłopak chce ratować ich małżeństwo, więc zastawia w lombardzie swoją elektryczną deskorolkę. Adek (Mateusz Murański) i Marzena (Magdalena Waligórska-Lisiecka) nie mogą przyjąć zastawu. Chłopak postanawia poszukać innego sposobu na pogodzenie rodziców. Przy okazji pracownicy lombardu odkryją ważny trop. Co to będzie? Jak zakończy się historia?
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 98 Logo PULS 2
Opis odcinka serialu (streszczenie): Monika, niezamożna studentka i, pochodzący z bogatej, prawniczej rodziny Jurek planują ślub. Niespodziewanie dziewczyna zaczyna być szantażowana przez byłego szefa, przez co musi zastawić w lombardzie biżuterię. Czy to wystarczy? Jak zakończy się ta historia?
Reklama
20:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 99 Logo PULS 2
Opis odcinka serialu (streszczenie): Łukasz gra w football amerykański w klubie, który wspiera finansowo. Podczas jednego z treningów zostaje kontuzjowany i musi przejść operację. Jego żona postanawia pozwać klub o odszkodowanie. W lombardzie pojawia się prezes klubu, który szuka tam dla niego ratunku.
21:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 100 Logo PULS 2
Opis odcinka serialu (streszczenie): W lombardzie pojawia się Ambroży – starszy pan o szlacheckich korzeniach. Mężczyzna chce zastawić zabytkowe pistolety. Niedługo potem pojawia się jego brat, który chce odzyskać broń. W trakcie wywiązuje się awantura. Jakie fakty wyjdą na jaw? Jak zakończy się historia braci?
22:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 101 Logo PULS 2
Opis odcinka serialu (streszczenie): Chora na Alzhaimera Zofia mieszka z córką Janiną, jej mężem oraz ich córką. Sytuacja w domu nie jest łatwa, dlatego mężczyzna decyduje się zastawić kilka rzeczy w lombardzie. Rozważa też oddanie teściowej do domu opieki. Czy zdecyduje się na taki krok?

2019-05-27

08:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 106 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Wacław szuka pomocy u swojego syna Bartosza, jednak ten nie chce go znać. Kiedy Bartosz, jego żona Aneta i ich córeczka Basia wracają z wakacji, dowiadują się, że Bartosza poszukuje pracownica MOPS-u. Okazuje się, że sprawa dotyczy ojca Bartosza, Wacława. Aneta jest w szoku.
15:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 85 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Podczas zaaranżowanej bitwy grup rekonstrukcyjnych Wojów, Szymon wpada w szał. Jest nie do okiełznania, a jego zachowanie grozi życiu innych uczestników wydarzenia. Szary, jego kumpel, nie widząc innego wyjścia, uderza go w tył głowy. Szymon trafia do szpitala. Okazuje się, że nie jest ubezpieczony i jego żona musi zapłacić za opiekę medyczną. Nie widząc innego wyjścia, zastawia w lombardzie rynsztunek męża. Na wieść o tym, Szymon ucieka ze szpitala i pojawia się w lombardzie.
18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 106 Logo TV Puls
Reklama
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 107 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Basia, znajoma Beni, interesuje się rozwojem osobistym. Kobieta wpada w sidła Adama – charyzmatycznego trenera personalnego. W lombardzie chce kupić czytnik do e-booków, aby czytać książki Adama. Benia dość szybko stwierdza, że to naciąganie. Czy znajdzie sposób, żeby przekonać Basię, że padła ofiarą oszustwa? Czy naciągacze pozwolą, żeby kobieta przejrzała na oczy?
20:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 97 Logo PULS 2

2019-05-28

02:55 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 84 Logo PULS 2
Opis odcinka serialu (streszczenie): Arek jest fizjoterapeutą i masażystą. To jego zawód i pasja. Pacjentów przyjmuje w domu. Jego radości z wykonywania zawodu nie podziela żona Monika – jest zazdrosna o wizyty młodych kobiet przychodzących na masaże. Ma powód, bo Arek kiedyś wdał się w romans z jedną z pacjentek. Po kolejnej awanturze, w tajemnicy przed mężem, zastawia stół do masażu w lombardzie. Arek usiłuje go odzyskać, ale nie może bez zgody żony, a nie chce powiadamiać organów ścigania o kradzieży, w końcu ją jednak kocha. Namawiając pracowników lombardu do zmiany zdania, oferuje darmowe masaże.
08:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 107 Logo TV Puls
15:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 86 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Agnieszka i Tadeusz nie potrafią okiełznać syna, Miłosza. Dla dobra krnąbrnego dziesięciolatka, Agnieszka zastawia w lombardzie telewizor. Rodzice postanawiają zatrudnić Igora – „pana nianię” od trudnej młodzieży. Chłopiec reaguje na niego agresją – na pewno nie będzie go słuchał. Kiedy zauważa brak telewizora, robi awanturę i niszczy sprzęty w domu. Z uporem ignoruje polecenia rodziców, więc Igor prosi ich, aby pozwolili mu zostać sam na sam z chłopcem, żeby mógł z nim porozmawiać. Odgłosy awantury dochodzące z mieszkania Agnieszki i Tadeusza budzą niepokój sąsiadów, którzy zawiadamiają policję.
18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 107 Logo TV Puls
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 108 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Witold Chełmoński prowadzi prywatny zakład kamieniarski. Coraz trudniej utrzymać mu się na rynku z powodu zalania rynku byle jakimi, tanimi kamieniami z Chin, oferowanymi przez „sieciówki”. Kiedy trafia mu się nieuczciwy klient, który nie chce zapłacić za całą usługę, sugerując, że nie została wykonana prawidłowo, 14-letni Michał, syn Chełmońskiego, postanawia pomoc tacie. Czy to właśnie chłopiec znajdzie metodę na uchylającego się od płatności Białostockiego? Jaki finał będzie miało mieszanie się nastolatka w sprawy dorosłych?
20:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 98 Logo PULS 2

2019-05-29

02:05 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 85 Logo PULS 2
08:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 108 Logo TV Puls
15:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 87 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Mika i Kuba pracują w jednej korporacji. Oboje nie pasują do świata blichtru, drogich ciuchów i wypasionych zagranicznych wycieczek. Nie stać ich na drogie wyjścia do restauracji ze znajomymi. Jednak i oni ulegają presji sukcesu. Potrzebują zastrzyku gotówki, więc Mika zastawia w lombardzie biżuterię i stary telefon komórkowy, żeby kupić nowy, bardzo drogi, którym popisuje się przed znajomymi podczas lunchu. Towarzystwo planuje kolejny zakup – drogi prezent dla wspólnej koleżanki, korporacyjnej przodowniczki, Dżoany. Mika znów pojawia się w lombardzie. Zupełnie niespodziewanie natrafia w nim na… Kubę, przed którym ukrywa się na zapleczu.
Reklama
18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 108 Logo TV Puls
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 109 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Do Lombardu przychodzi mężczyzna, który potrzebuje pieniędzy na remont barki. Kazimierz nie wierzy w powodzenie jego planów, ale determinacja i zaangażowanie mężczyzny robią na nim wrażenie. Postanawia mu pomóc.
20:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 99 Logo PULS 2

2019-05-30

02:05 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 86 Logo PULS 2
08:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 109 Logo TV Puls
15:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 88 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Do lombardu przychodzi Zbigniew i zastawia pamiątki sprezentowane mu przez znanych sportowców. Mężczyzna niedawno stracił pracę parkingowego i jednocześnie dach nad głową, dlatego zamieszkał w budce parkingowej. Okazuje się, że kiedyś był komentatorem sportowym, jednak po nieudanej operacji stracił głos... Mariusz postanawia mu pomóc. Pisze do redakcji sportowych, ale jedyny odzew to zainteresowanie dziennikarza, który widzi okazję do zarobienia pieniędzy na dramacie mężczyzny. Mariusz wysyła wiadomość do sportowców, których przedmioty zastawił Zbigniew. Odpowiada jedynie syn Waldemara Marszałka – Bartłomiej. Jest zainteresowany odkupieniem od Zbigniewa kasku, w który ścigał się jego ojciec! W lombardzie zjawia się Maniek, który zastawia młoto-wiertarkę sprezentowaną przez teściową. Kobieta za bardzo ingeruje w małżeństwo córki Iwony. Udowadnia to odkupując młoto-wiertarkę i ponownie prezentując ją Mańkowi, chcąc, aby chłopak zrobił jej remont. Andżelika martwi się o Cezarego, który przestał się z nią kontaktować. Prosi o pomoc Kaśkę, by ta dowiedziała się czegoś od kolegi Cezarego oraz Darka. Kazimierz odkrywa, że Wojtek jest synem Korynta. Ma pretensje do Marty i domaga się, by jego córka z nim zerwała. Marta wścieka się. Nie zostawi Wojtka tylko dlatego, że jest synem Korynta.
18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 109 Logo TV Puls
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 110 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Emerytka Władysława Radczewska oddaje pod zastaw swój zabytkowy zegar. Wezwany rzeczoznawca Kawecki zabiera zabytek do wyceny. Do Władysławy wraca jej wnuczek Robert - oficjalnie z pracy za granicą, nieoficjalnie - z więzienia. Kiedy dowiaduje się, że babcia oddała zegar do lombardu, zaczyna się denerwować. Czyżby wnuczek ukrywał jakąś tajemnicę? Jaki to ma związek z zabytkowym zegarem? Czy Robert wplątał się w jakąć aferę i grozi mu niebezpieczeństwo?
20:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 100 Logo PULS 2

2019-05-31

02:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 87 Logo PULS 2
08:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 110 Logo TV Puls
15:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 89 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Do lombardu przychodzi Kołpak, cwaniaczek i drobny złodziejaszek. Ma do sprzedania radio i kamerkę samochodową. Adek przyjmuje jego rzeczy w zastaw. Niedługo potem w lombardzie pojawia się klient poszukujący czegoś na prezent dla kolegi. Podoba mu się sprzęt zastawiony przez Kołpaka. Żeby go sprzedać Adek musi ściągnąć jego właściciela i zmienić umowę. Dodatkowo, nagrania na kamerze są zabezpieczone kodem, którego użycie umożliwia kasowanie nagrania. Klient, majstrując przy kamerze, odkrywa zapisane w niej nagranie wypadku drogowego. Adek nie mogąc dogadać się z Kołpakiem, żąda od niego wycofania umowy i zwrotu pieniędzy. Wezwany na miejsce Beton stwierdza, że sprzęt jest kradziony z porzuconego na mieście samochodu. Marzena jest wdzięczna Adkowi za uratowanie Iwa przed popełnieniem samobójstwa. Syn Kazimierza ostrzega ją przed zwariowanym wielbicielem. Adek na dzień przed walką postanawia spędzić wieczór z Aliną. Marzenę odwiedza Kornel. Następnego dnia wielki dzień dla Adka – walka z Ryżym w klubie Nastuli. Marta wychodzi rano z domu po sprzeczce z Kazimierzem. Pokłócili się o syna Korynta. Kazimierz próbuje skontaktować się z córką, ale ta znika jak kamfora. Wojtek też przepadł. To nie wygląda na zwykłą ucieczkę z domu, z powodu kłótni z rodzicami...
18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 110 Logo TV Puls
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 111 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): 15-latki Asia i Michalina to koleżanki z jednej, prywatnej szkoły. Asia jest zakompleksiona, nieśmiała i preferuje styl „emo”, Michalina to jej zupełne przeciwieństwo. Dziewczyny za sobą nie przepadają, a Asia jest szykanowana przez „koleżanki” za swoją odmienność. W szatni Michalina odkrywa, że ktoś ukradł jej telefon. Główną podejrzaną jest oczywiście Asia, którą Michalina i jej „kumpele” napadają w szkolnej toalecie... Co w odwecie zrobi Asia? Jaki związek z Asią mają okrutne filmiki znalezione w jej komórce? Czy fala hejtu, która wylewa się na Asię nie popchnie jej do zrobienia sobie krzywdy?
20:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 101 Logo PULS 2
21:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 102 Logo PULS 2
Opis odcinka serialu (streszczenie): Klomb i Dzida to „kibolska” para, zaangażowana w chuligańską działalność dwóch nienawidzących się klubów. Swój związek muszą utrzymywać w tajemnicy. Kiedy podczas jednej z ustawek, Dzida pokonuje w walce kilku chłopaków z ekipy Klomba, ci w odwecie napadają na nią dwukrotnie. Klomb dowiaduje się od swoich nie tylko o zajściu, ale jeszcze o czymś, co jest ważne dla niego i jego dziewczyny…

2019-06-01

01:50 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 88 Logo PULS 2
10:10 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 107 Logo TV Puls
11:10 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 108 Logo TV Puls
12:05 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 109 Logo TV Puls
13:05 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 110 Logo TV Puls
14:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 111 Logo TV Puls

2019-06-02

18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 102 Logo PULS 2
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 103 Logo PULS 2
Opis odcinka serialu (streszczenie): Nastoletni Krystian, który już nie raz był w lombardzie przynosi kolejne fanty. Nie wie, że pomagając koledze kręci lewe interesy.
20:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 104 Logo PULS 2
Opis odcinka serialu (streszczenie): Gosię i Anitę, niegdyś przyjaciółki, obecnie łączy głęboka niechęć. Przestały się przyjaźnić, kiedy pewnego dnia ojciec Anity, szanowany profesor, zostawił dla Gosi rodzinę. Po śmierci mężczyzny następuje dalsza eskalacja konfliktu pomiędzy kobietami. Kością niezgody jest ukochane pianino profesora.
21:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 105 Logo PULS 2
Opis odcinka serialu (streszczenie): Przemysław - przemytnik na usługach grupy przestępczej - wpadł na pomysł przeszmuglowania diamentu w brzuchu jednego z psów, które miał przewieźć na wystawę w Antwerpii. Niestety wystraszony czworonóg ucieka. Odnajduje go wolontariuszka, która, widząc, że zwierzak wymaga pomocy lekarskiej, zanosi go do weterynarza. Jego zdziwienie jest bezgraniczne, kiedy z brzucha pacjenta wyjmuje diament. Co zrobi z tym znaleziskiem?
22:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 106 Logo PULS 2

2019-06-03

08:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 111 Logo TV Puls
15:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 90 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Z powodu afrykańskiego pomoru świń małżeństwo rolników – Danuta i Wiesiek – stracili całą swoją zdrową trzodę. Tragedia odbija się na ich córce – nie będą mogli jej opłacić studiów. Oboje są sfrustrowani, a Wiesiek dodatkowo jest agresywny – winą za nieszczęście obarcza swojego szwagra, też rolnika, Heńka. Twierdzi, że to on przyniósł do nich chorobę. Zdesperowany Wiesiek podjeżdża pod lombard traktorem, żeby zastawić sprzęt rolniczy. Okazuje się, że sprzęt należy do Heńka, a Wiesiek pożyczył go pod jego nieobecność i za zgodą żony. Konflikt między mężczyznami przeradza się w awanturę i bijatykę. Kazimierz gromadzi część pieniędzy na okup za Martę i Wojtka. Obwinia Korynta, że to przez niego doszło do dramatu. Barskim pomaga Mariusz. Jest przekonany, że ktoś od porywaczy obserwuje lombard i że to właśnie dzięki obserwatorowi trafią do miejsca, gdzie są przetrzymywani młodzi. Kiedy to się w końcu udaje, Mariusz w asyście policji wpada do miejsca porwania Marty i Wojtka. Do lombardu, przychodzi Ziutek. Jest wyjątkowo elegancko ubrany – okazuje się, że Oliwka przysłała jemu i Grażynce ciuchy z Paryża. Nowe ubranie nie oduczyło Ziutka starych nawyków – mężczyzna chce zastawić zegarek, który należy do pijanego w sztok Kawulca. Andżelika odmawia jego przyjęcia. Ziutek unosi się honorem i zastawia swój scyzoryk. Nietrzeźwy i agresywny Kawulec oskarża Ziutka o kradzież zegarka.
18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 111 Logo TV Puls
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 112 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Do lombardu wraca Lolek (Jerzy Górski). Kazimierz (Zbigniew Buczkowski) przydziela go do pary z nową pracownicą. Wspólną pracę zaczynają od pojawienia się kobiety, która chce zastawić uszkodzony naszyjnik. Niedługo później w lombardzie zjawia się Beton poszukujący uciekinierki z więzienia. Czy kobiety mają ze sobą coś wspólnego?
20:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 102 Logo PULS 2

2019-06-04

02:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 89 Logo PULS 2
08:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 112 Logo TV Puls
15:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 91 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Siedemnastoletnia Arnika robi sobie tatuaż z imieniem ukochanego. Rodzice są wściekli. Jej ojciec Szymon chce zastawić należące do niej przedmioty i zmusić ją do usunięcia tatuażu. Wkrótce chłopak Arniki rzuca ją, bo ma jej dość. Arnika jest załamana – teraz i ona chce usunąć tatuaż. Po przesłuchaniu w sprawie porwania, Marta wróciła do domu. Lolek dowiaduje się o porwaniu Marty i idzie do domu Barskich. Odkrywa to Lilka. Kazimierz dowiaduje się od Darka, że Martę porwano przy okazji – celem był syn Korynta. Wojtek oświadcza się Marcie, a ona się zgadza! Alina wprowadza się do Adka. W jego mieszkaniu pojawia się Patrycja i mówi, że jest z nim ciąży. Wszystko słyszy Alina. Maciek załatwił niezbędne formalności i może otworzyć filię lombardu. Dostaje na start trochę przedmiotów z lombardu Kazimierza. Cezary pojawia się w lombardzie i tłumaczy Andżeli, że nie odzywał się do niej, bo groził mu Jacek. Podczas ich spotkania pojawia się Jacek, który rzuca się na Cezarego. Nagle Cezary wyjmuje broń, a znikąd zjawiają się Darek i Beton. Jacek zostaje aresztowany. Andżelika czuje się wykorzystana przez Cezarego i nie chce go więcej widzieć. Przeżywającego zabicie Drozda Mariusza dopada przeszłość – w drzwiach lombardu staje piękna kobieta z jedenastoletnią dziewczynką. Okazuje się, że to jego córka…
18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 112 Logo TV Puls
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 113 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Mieczysław to dobry, choć niezbyt urodziwy mężczyzna, który mimo 45 lat nadal pozostaje pod dużym wpływem matki. Żeby znaleźć ujście swojej samotności zaprzyjaźnia się z… manekinem, któremu daje na imię Klara. Kiedy pewnego dnia Mieczysław poznaje Kasię, musi się zdecydować z którą z „kobiet” chce być. Czy zdąży, zanim Kasia dowie się o Klarze i zanim jego matka znów wmiesza się w relację z nową kobietą?
20:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 103 Logo PULS 2

2019-06-05

01:30 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 90 Logo PULS 2
08:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 113 Logo TV Puls
15:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 92 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Małżeństwo rolników najeżdża w polu nieprzytomną kobietę. Prowadzący śledztwo Darek (Tomasz Kutera) i Beton (Dominik Dąbrowski), ustalają, że córka tajemniczej kobiety była m.in. w lombardzie, gdzie zastawiła kilka przedmiotów. Kim jest tajemnicza kobieta i co się wydarzyło?
18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 113 Logo TV Puls
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 114 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Ania i Mirek to dojrzałe małżeństwo. Kobieta uważa, że mąż powinien poświęcać jej więcej czasu. Niestety, on częściej niż do sypialni zagląda na łowiska ryb. Ania, podjudzana przez sąsiadkę, zaczyna śledzić męża. Wkrótce, w akcie desperacji zastawia w lombardzie kosztowne, robione na zamówienie wędki. Czy upodobanie do łowienia ryb, to na pewno jedyny powód, dla którego mężczyzna więcej czasu spędza „na rybach”, niż we wspólnej sypialni?
20:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 104 Logo PULS 2

2019-06-06

01:35 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 91 Logo PULS 2
08:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 114 Logo TV Puls
15:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 93 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Siedemnastoletni Ludwik coraz gorzej znosi szkolną opinię cherlaka. Chłopak postanawia to zmienić i kupuje nielegalnie sterydy. Wkrótce wpada w poważne kłopoty. Okaże się, że pomóc może mu tylko Adek (Mateusz Murański). Co takiego zrobi?
18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 114 Logo TV Puls
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 115 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Leon Radecki jest nauczycielem historii w liceum. Jeden z jego uczniów, Karol, przyłapuje go na randce z innym mężczyzną. Kiedy Leon zauważa, że Karol nagrywa spotkanie, rusza za nim w pościg. Niestety chłopak wpada pod samochód… Jego kumpel, Rudy namawia poszkodowanego w wypadku Karola, żeby zaszantażował swojego nauczyciela… Zdesperowany Leon, aby zdobyć pieniądze przynosi do lombardu dobry aparat fotograficzny i laptop. Jego partner namawia go jednak, żeby zgłosił szantaż na policję. Czy filmik trafi do sieci? Co zrobi Leon – czy za wszelką cenę, będzie chciał ukryć w szkole, że jest w związku z mężczyzną, czy wręcz przeciwnie?
20:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 105 Logo PULS 2

2019-06-07

01:25 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 92 Logo PULS 2
08:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 115 Logo TV Puls
15:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 94 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Młode małżeństwo otrzymuje nietypowy prezent ślubny od matki pana młodego – bule do gry w petankę. Postanawiają jednak sprzedać je w lombardzie. Niespodziewanie okazuje się, że przedmiot skrywa pewną tajemnicę.
18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 115 Logo TV Puls
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 116 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Ogrodnik Olaf ma kłopoty - wdał się w romans ze swoją klientką, a następnie został oskarżony przez nią o gwałt. Mąż rzekomej ofiary jest prawnikiem i robi wszystko, by zniszczyć mężczyznę. Czy kobieta rzeczywiście została zgwałcona, czy mija się z prawdą? Czy, doprowadzony na skraj bankructwa ogrodnik, zdoła odzyskać swój sprzęt? Czy znajdzie się ktoś, kto mu pomoże?
20:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 106 Logo PULS 2
21:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 107 Logo PULS 2

2019-06-08

00:40 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 93 Logo PULS 2
10:10 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 112 Logo TV Puls
11:10 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 113 Logo TV Puls
12:05 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 114 Logo TV Puls
13:05 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 115 Logo TV Puls
14:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 116 Logo TV Puls

2019-06-09

18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 107 Logo PULS 2
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 108 Logo PULS 2
20:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 109 Logo PULS 2
21:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 110 Logo PULS 2
22:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 111 Logo PULS 2

2019-06-10

08:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 116 Logo TV Puls
15:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 95 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Pewien mężczyzna próbuje odzyskać pamiątkę rodzinną z miejscowego kościoła - ikonę. Po odmowie proboszcza, wynosi ją ukradkiem i zastawia w lombardzie. Przedmiot zwraca uwagę Lolka (Jerzy Górski). Kiedy ksiądz zauważa brak ikony, postanawia ją odzyskać przez co dochodzi do niebezpiecznej sytuacji. Co się stanie? Czy ktoś ucierpi?
18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 116 Logo TV Puls
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 117 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Zygmunt Chwaszczyk to doświadczony chirurg zawieszony przez sąd w prawach do wykonywania zawodu. Mężczyzna przynosi do lombardu narzędzie chirurgiczne oraz zestaw do tracheotomii. To jego gest sprzeciwu wobec wszechobecnemu kultowi pieniądza. Po wyjściu z lombardu, niespodziewanie widzi duszącego się mężczyznę, któremu postanawia uratować życie.
20:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 107 Logo PULS 2

2019-06-11

02:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 94 Logo PULS 2
08:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 117 Logo TV Puls
15:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 96 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Staszek to mężczyzna, który od wielu lat jest na urlopie ojcowskim. Mężczyzna chce, by jego żona spełniała się zawodowo. Kiedy pewnego dnia wraca do domu, czeka na niego niemiła niespodzianka. Co go zaskoczy? W jaki sposób sytuacja mężczyzny powiązana jest z lombardem?
18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 117 Logo TV Puls
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 118 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Bożena rozkleja ogłoszenia o zaginięciu jej dwudziestoletniej córki Kamili – niepokornej dziewczyny, która popada w częste konflikty z matką. Kobieta zgłosiła sprawę na policję, ale, z powodu ich bezczynności, postanawia działać także na własną rękę. W jej domu zjawia się, zwabiony ogłoszeniami, prywatny detektyw, który oferuje swoje usługi i obiecuje znalezienie córki. Tymczasem do Bożeny dzwonią porywacze z żądaniem okupu... Czy kobieta postąpi tak, jak radzi jej detektyw? Na jaki ślad wpadła policja i czy Kamila na pewno została porwana?
20:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 108 Logo PULS 2

2019-06-12

01:35 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 95 Logo PULS 2
08:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 118 Logo TV Puls
15:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 97 Logo TV Puls
18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 118 Logo TV Puls
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 119 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Marek spaceruje po ulicy z Anitą, która jest w zaawansowanej ciąży. Idą objęci, szczęśliwi i zakochani. Wychodząca nagle z naprzeciwka kobieta, na widok pary staje zaszokowana. To Iza, żona Marka… Czy zdradzona małżonka przebaczy niewiernemu mężowi, czy wyrzuci go z domu? Jak zdobędzie pieniądze na życie dla siebie i syna, jeśli jej jedna pensja to za mało? Czy Patryk, ich syn, odzyska tatę?
20:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 109 Logo PULS 2

2019-06-13

01:35 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 96 Logo PULS 2
08:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 119 Logo TV Puls
15:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 98 Logo TV Puls
18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 119 Logo TV Puls
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 120 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Po śmierci swojego ostatniego słonia, Lichecki, 60-letni treser zwierząt cyrkowych jest w beznadziejnej sytuacji. Mężczyzna szuka możliwości zdobycia pieniędzy na życie. Przynosi do lombardu zdjęcia rzeczy, które według niego mają wartość, ale czy pracownicy lombardu też tak uważają? Andżelika (Dominika Skoczylas) jest zdania, że w ogóle nie powinni zajmować się problemami człowieka, parającego się „katowaniem zwierząt”. Pewnego dnia cyrk odjeżdża, zostawiając na placu przyczepę z treserem w środku, który na dodatek okazuje się być chory. Czy Andżelika (Dominika Skoczylas) zmieni zdanie wobec tak dramatycznej sytuacji starszego pana? W jaki sposób schorowany mężczyzna uzyska pomoc?
20:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 110 Logo PULS 2

2019-06-14

01:35 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 97 Logo PULS 2
08:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 120 Logo TV Puls
15:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 99 Logo TV Puls
18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 120 Logo TV Puls
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 121 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Bogumił mieszka z synem Kostkiem i synową Elżunią. Pewnego dnia mężczyzna dowiaduje się o odnalezieniu przez archeologów IPN, zapomnianych grobów partyzanckich z okresu II wojny światowej. Podejrzewa, że może to być mogiła, w której miał spoczywać jego cudownie ocalony w egzekucji ojciec. Wzruszony odkryciem grobu Bogumił, postanawia upamiętnić miejsce kaźni odpowiednim obeliskiem. Jednak wszystkie oszczędności, jakie miał, przekazał synowi na zakup mieszkania… W jaki sposób starszy pan zdobędzie pieniądze na obelisk?
20:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 111 Logo PULS 2
21:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 112 Logo PULS 2

2019-06-15

01:05 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 98 Logo PULS 2
10:10 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 117 Logo TV Puls
11:10 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 118 Logo TV Puls
12:05 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 119 Logo TV Puls
13:05 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 120 Logo TV Puls
14:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 121 Logo TV Puls

2019-06-16

18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 112 Logo PULS 2
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 113 Logo PULS 2
20:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 114 Logo PULS 2
21:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 115 Logo PULS 2
22:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 116 Logo PULS 2

2019-06-17

08:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 121 Logo TV Puls
15:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 100 Logo TV Puls
18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 121 Logo TV Puls
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 122 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Kuba Lisicki zarabia trenując postaci w grze internetowej. Jego „pracy” i opuszczania szkoły nie popierają rodzice, szczególnie ojciec. Pewnego dnia dochodzi między nimi do bójki, po której chłopak ucieka z domu, zabierając przedmioty ojca. Postanawia zastawić je w lombardzie. Czy rodzice znajdą miejsce, w którym się ukrywa ich syn? Jakie tajemnice wyjdą na jaw?
20:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 112 Logo PULS 2

2019-06-18

02:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 99 Logo PULS 2
08:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 122 Logo TV Puls
15:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 101 Logo TV Puls
18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 122 Logo TV Puls
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 123 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): U państwa Przyłuskich giną drogocenne kolczyki. Podejrzenie pada na sprzątającą w domu Ukrainkę – 19-letnią Lenę. Okazuje się, że Przyłuscy mają jednak większy problem. O co może chodzić? Czy Lena rzeczywiście zabrała kolczyki?
20:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 113 Logo PULS 2

2019-06-19

01:35 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 100 Logo PULS 2
08:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 123 Logo TV Puls
15:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 102 Logo TV Puls
18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 123 Logo TV Puls
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 124 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Daniel to nauczyciel języka polskiego. Mężczyzna jest ojcem dwójki dzieci – trzecie jest „w drodze”. Daniel ma poważny problem – z powodu redukcji etatów został zwolniony ze szkoły, ale ponieważ nie chce stresować swojej ciężarnej żony, która rodzi lada dzień, codziennie udaje, że wychodzi do pracy. W jaki sposób Daniel zdobędzie zastrzyk gotówki? Czy Karolina dowie się, że jej mąż stracił pracę?
20:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 114 Logo PULS 2

2019-06-20

01:35 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 101 Logo PULS 2
08:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 124 Logo TV Puls
20:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 115 Logo PULS 2

2019-06-21

01:35 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 102 Logo PULS 2
08:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 100 Logo TV Puls
09:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 102 Logo TV Puls
15:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 103 Logo TV Puls
17:55 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 125 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Marianna to 45-letnia położna i wolontariuszka w ośrodku preadopcyjnym, dokąd przychodzi przytulać dzieci czekające na adopcję. Jedno z dzieci, Staś, staje się szczególnie bliskie jej sercu. Kiedy Marianna dowiaduje się, że biologiczni rodzice chłopca zmienili zdanie i chcą odzyskać synka, doznaje wstrząsu i postanawia jak najszybciej wcielić w życie swój plan... Co zrobi zdeterminowana kobieta, niespełniona jako matka? Czy jej plan zostanie udaremniony? Jaką rolę w wyścigu z czasem, kiedy na szali jest życie dziecka, odegra Kazimierz (Zbigniew Buczkowski)?
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 126 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Jarek i Gawron ścigają się ze sobą nocą ulicami. Ich szaleńczą jazdę obserwuje świadek, który spisuje numery rejestracyjne. Następnego dnia obok auta pojawia się policja, która zabiera Jarkowi dowód rejestracyjny i nakazuje wymienić zbyt głośny tłumik. W jaki sposób zdobędą pieniądze na naprawę auta? Co zrobi Anita, na którą jest zarejestrowany samochód, kiedy dowie się, że Jarek chce nim wystartować w nielegalnych wyścigach?
20:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 116 Logo PULS 2
21:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 117 Logo PULS 2

2019-06-22

00:55 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 103 Logo PULS 2
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Lombard. Życie pod zastaw. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Lombard. Życie pod zastaw w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Lombard. Życie pod zastaw.
W zestawieniu planu emisji można znaleźć opisy odcinków serialu Lombard. Życie pod zastaw. W opisach odcinków mogą znaleźc się informacje na temat tego co się wydarzy lub się wydarzyło w serialu. Jeśli w ramówce zaplanowane są odcinki premierowe umieszczone na stronie opisy pozwolą znaleźć odpowiedź na pytanie Lombard. Życie pod zastaw, co się wydarzy w następny odcinku serialu?. Streszczenia odcinków pozwalają na poznanie tego co się wydarzyło oraz wydarzy.

Emisja w stacjach

Lombard. Życie pod zastaw można obejrzeć w:

Emisje w: PULS 2, TV Puls

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Lata produkcji

Lista zawiera lata, w których powstawała audycja:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info