Reklama

Lombard. Życie pod zastaw godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć, opisy odcinków serialu, streszczenia

Najbliższe emisje Lombard. Życie pod zastaw


Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Lombard. Życie pod zastaw będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 2019-09-19
19:00 Trwa...  Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 210: 210 Logo TV Puls

Opis odcinka serialu (streszczenie): W lombardzie pojawia się starsze małżeństwo – Gienek i Maryla – które chce zastawić przedwojenną maszynę dziewiarską. Twierdzą, że to pozostałość z fabryki, przy której mieszkają. Kazimierz (Zbigniew Buczkowski), który czuje, że to może być niezły interes, wysyła Lolka (Jerzy Górski), żeby dowiedział się więcej na ten temat. Wychodzi na jaw, że Gienek i Maryla są spowinowaceni z właścicielami fabryki. W jaki sposób i co to może oznaczać dla sprawy?

20:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 199: 199 Logo PULS 2

Opis odcinka serialu (streszczenie): 16-letni Tymon to syn dobrze sytuowanej i znanej w mieście pary prawników. Prowadzi dosyć hulaszczy tryb życia, nie stroniąc od imprez i używek, a wszystko to, na koszt rodziców. Podczas jednej z imprez zadłuża się u dilera, a sama impreza kończy się interwencją policjantów, którzy „po znajomości” oddają syna rodzicom. Ojciec Tymona postanawia odciąć go od pieniędzy, a koszty zniszczeń podczas imprezy pokrywa ze sprzedaży rzeczy syna w lombardzie, nie wiedząc o tym, że ma on długi. Jak Tymon poradzi sobie z dilerem? Jak rozwiąże się sytuacja w domu?

Reklama
Program TV na 2019-09-20
01:45 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 1, odc. 20: 20 Logo PULS 2

Opis odcinka serialu (streszczenie): W lombardzie pojawia się młody, wysportowany chłopak, który przynosi piękne pledy z wełny czesankowej. Zastawia je, by mieć pieniądze na swoją pasję, czyli kolarstwo. Po chwili do sklepu przychodzi dziewczyna, która zastawia wyczynową kolarkę. W zamian chce odzyskać pledy. Okazuje się, że młodzi ludzie są parą, tyle że skonfliktowaną. Pracownicy lombardu wmieszani w problemy, próbują im pomóc się dogadać. W międzyczasie Andżelika idzie razem z Marysią na spotkanie do więzienia, w czasie którego dochodzi do emocjonalnych scen…

08:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 210: 210 Logo TV Puls
15:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 1, odc. 20: 20 Logo TV Puls
18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 210: 210 Logo TV Puls
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 211: 211 Logo TV Puls

Opis odcinka serialu (streszczenie): Kama jest wychowanką zakładu poprawczego. Po skończonej edukacji dziewczyna udaje się do innego miasta, żeby podjąć pracę w zakładzie fryzjerskim niejakiego Lepkiego. Podróżuje autostopem i korzysta z podwózki, jaką oferuje jej Podlecki, który jednak nie od razu zawozi dziewczynę na miejsce. Co dzieje się po drodze i jakie to ma konsekwencje dla Kamy? Dlaczego dziewczyna pojawia się w lombardzie?

20:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 200: 200 Logo PULS 2

Opis odcinka serialu (streszczenie): Rafał Kwiatkowski jest dobrze zapowiadającym się żużlowcem. Niestety jego karierę stopuje poważna kontuzja, przez którą Rafał musi pauzować pół roku. W efekcie traci sponsorów, a jego najlepszy motor wymaga remontu, na który go nie stać. Zdesperowany ojciec, chcąc zapewnić synowi powrót do ścigania, zapożycza się u podejrzanego faceta – Kosiora. Kosior w zamiar żąda konkretnych rzeczy. Jakich i jak bardzo są sprzeczne z prawem?

21:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 201: 201 Logo PULS 2

Opis odcinka serialu (streszczenie): Łucja, to nastolatka, która wygrywa casting w konkursie ogłoszonym przez znaną agencję. Może zostać modelką, ale musi wziąć udział w kosztownym szkoleniu. Jej rodzice nie są zamożni, w końcu decydują się postawić wszystko na jedną kartę i zastawiają w lombardzie laptop i telewizor. Niedługo potem agencja odsłania swoją mroczną stronę. Jaką i jaki to ma związek z nastolatką?

Reklama
Program TV na 2019-09-21
02:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 1, odc. 21: 21 Logo PULS 2

Opis odcinka serialu (streszczenie): Mieszko i Monika wychowują córkę cierpiącą na niedorozwój tętnic płucnych. Szansa dla dziewczynki to operacja w USA, która niestety jest bardzo kosztowna. Mieszko zastawia w lombardzie swoją kolekcję winyli, ale nadal nie jest to wystarczająca kwota. Posiada jedną bardzo cenną płytę, której jednak nie chciałby sprzedawać. Przedmiot ten, ma też wartość sentymentalną dla Kazimierza, który proponuje Mieszkowi pożyczkę na niski procent, w zamian za opiekę nad płytą przez rok. Czy pozwoli to na sfinansowanie operacji jego córki?

10:20 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 207: 207 Logo TV Puls

Opis odcinka serialu (streszczenie): Kamil, to młody chłopak, który, z pomocą swojego ojca i dziewczyny, zaangażował się społecznie i otworzył „Jadłodzielnię”. To miejsce, w którym można zaspokoić głód oraz wymienić się jedzeniem i przynieść potrawy dla innych. Niespodziewanie, jeden ze stołujących się ulega zatruciu i zostaje zabrany do szpitala. W lokalu Kamila pojawia się też Sanepid. Oba zdarzenia wydają się być nieprzypadkowe. Kto za nimi stoi i dlaczego tak źle życzy mężczyźnie i jego bliskim?

11:15 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 208: 208 Logo TV Puls

Opis odcinka serialu (streszczenie): W wakeparku zostaje okradzionych czworo przyjaciół – tracą pieniądze i telefony komórkowe. Nie mają jak wrócić do domu, ani jak zapłacić za pobyt, dlatego jeden z nich, Antek, zmuszony jest zastawić swoją deskę do wakeboardu. Wkrótce zaginione komórki zostają znalezione przy Roleckim… Czy to faktycznie on je ukradł młodym ludziom?

12:15 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 209: 209 Logo TV Puls

Opis odcinka serialu (streszczenie): Grzegorz, to 38-letni, obsesyjnie skoncentrowany na swoim ciele kulturysta. Mężczyzna przygotowuje się do kolejnych zawodów. Nie jest jednak świadomy tego, że wkrótce całe jego życie wywróci się do góry nogami. Pierwsze symptomy zmian odczuwa, kiedy zjawia się u niego niewidziana przez lata córka, Asia. Jakie jeszcze niespodzianki spotkają mężczyznę?

13:10 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 210: 210 Logo TV Puls
14:10 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 211: 211 Logo TV Puls
Program TV na 2019-09-22
18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 202: 202 Logo PULS 2

Opis odcinka serialu (streszczenie): Daria Witkowska to 19-latka, która na skutek nieszczęśliwego wypadku doznała uszkodzenia rdzenia kręgowego. Dziewczyna jest niemal całkowicie sparaliżowana. Załamana swoim życiem, wysyła list do instytutu eutanazji w Szwajcarii. Rodzice Darii przekonani, że ich córka potrzebuje pieniędzy na leczenie, zastawiają w lombardzie przedmioty, w tym elektryczny wózek. Czy sekret dziewczyny w końcu wyjdzie na jaw? Jak jej rodzice zareagują na fakt, że Daria robi wszystko, żeby przestać żyć? Kto przyjdzie z pomocą w tej trudnej sytuacji?

19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 203: 203 Logo PULS 2

Opis odcinka serialu (streszczenie): 68-letnia Wanda jest emerytką. Kobieta żyje skromnie i nie stać jej na drogie prezenty dla ukochanego wnuka, Mikołaja. Z kolei druga babcia chłopca rozpieszcza go. Zdesperowana Wanda nie chce być gorsza i postanawia kupić chłopcu drogi tablet. W tym celu zastawia w lombardzie pamiątki po mężu. Syn pani Wandy uświadamia w końcu Mikołajowi, skąd babcia miała pieniądze. Czy wnuczek przejmie się faktem, że jego babcia wydała wszystkie oszczędności i pozbyła się pamiątek po mężu, aby kupić mu prezent? Co będzie dla niego ważniejsze – tablet czy spokój i szczęście babci?

20:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 204: 204 Logo PULS 2

Opis odcinka serialu (streszczenie): Grzegorz Rybacki chce zastawić młodzieżowy rower dziewczęcy. Lolkowi (Jerzy Górski) i Andżelice (Dominika Skoczylas) tłumaczy, że to własność jego córki, która chce pojechać na obóz wioślarski. Wkrótce brak roweru dziewczynki zauważa żona Grzegorza i wściekła zjawia się w lombardzie. Opowiada pracownikom, że jej mąż nie pracuje i jedynie żeruje na rodzinie. Wkrótce okazuje się, że prawda jest jednak zupełnie inna. W lombardzie zjawia się Borecki z drogim laptopem i komórką. Jego syn Kamil, grając w gry internetowe, wydał ponad półtora tysiąca złotych. Jak rodzina rozwiąże problemy syna?

Reklama
21:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 205: 205 Logo PULS 2

Opis odcinka serialu (streszczenie): Igor i Jolanta prowadzą schronisko dla zwierząt, któremu grozi zamknięcie. Zmuszeni są sprzedać „wilka” – specjalistyczną maszynę do rozdrabniania mięsa i kości. Pewnego dnia zjawia się u nich stróż z cmentarza z psem, który po śmierci swojego bezdomnego właściciela, cały czas siedzi przy grobie swojego pana. Czy Jolanta i Igor mimo kłopotów przygarną psa? Na jaki pomysł wpada Mariusz (Michał Chorosiński), żeby pomóc schronisku?

22:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 206: 206 Logo PULS 2

Opis odcinka serialu (streszczenie): Ada to 30-letnia, atrakcyjna mama kilkuletniego chłopca. Kobieta zostaje osobistą asystentką szefa – Majaka. Mężczyzna w jej obecności rzuca początkowo luźne aluzje i seksistowskie żarty, w końcu wymusza na Adzie pracy pracę po godzinach i składa jej niedwuznaczna propozycję… Jak skończy się afera z rozwiązłym szefem? Kto na tym straci najbardziej – Ada, szef czy… jego żona?

Program TV na 2019-09-23
08:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 211: 211 Logo TV Puls
15:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 1, odc. 21: 21 Logo TV Puls
18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 211: 211 Logo TV Puls
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 212: 212 Logo TV Puls

Opis odcinka serialu (streszczenie): Sobiech i Hryjewicz to sąsiedzi, pomiędzy którymi trwa konflikt. Spór pogłębia się, gdy jedno z drzew rosnących na posesji Sobiecha zostaje wycięte i przewraca się na posesję Hryjewicza. Okazuje się, że wycinka nie została zgłoszona do gminy i trzeba zapłacić karę. Na kogo ona spadnie i kto tak naprawdę stoi za wycięciem drzewa?

20:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 201: 201 Logo PULS 2
Program TV na 2019-09-24
01:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 1, odc. 22: 22 Logo PULS 2

Opis odcinka serialu (streszczenie): Do lombardu przychodzi klient z zamiarem wykupy zastawionego laptopa. Niestety sprzęt został już sprzedany. Mężczyzna upiera się, że musi go odzyskać – są tam ważne dla niego dane. Brak laptopa ma dramatyczne skutki – szantażujący go bandyci porywają mu żonę i synka. Okazuje się, że komputer zawierał ważne dla przestępców informacje. Jeśli sprzęt się nie znajdzie kobieta i dziecko zginą… Zrozpaczony i zdesperowany mężczyzna porywa Andżelikę i jej córkę Marysię. Mariusz postanawia natychmiast działać. Czy kierownikowi lombardu uda się uwolnić dziewczyny?

08:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 212: 212 Logo TV Puls
15:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 1, odc. 22: 22 Logo TV Puls
Reklama
18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 212: 212 Logo TV Puls
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 213: 213 Logo TV Puls

Opis odcinka serialu (streszczenie): Zygmunt to 55-letni, schorowany mężczyzna, który od lat nie potrafi pogodzić się ze śmiercią swojej żony. Kobieta zmarła przy porodzie ich syna, Michała. Z powodu konfliktu z ojcem, chłopak wyprowadza się z domu od razu po swoich 18-tych urodzinach. Niespodziewanie życie Zygmunta komplikuje się jeszcze bardziej... Jaka będzie jego reakcja na wiadomość, na którą nie był przygotowany?

20:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 202: 202 Logo PULS 2
Program TV na 2019-09-25
01:40 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 1, odc. 23: 23 Logo PULS 2

Opis odcinka serialu (streszczenie): Syn i synowa znanego fotografa przynoszą do lombardu jego sprzęt fotograficzny. Kobieta chce w ten sposób zabezpieczyć ruchomy majątek po ojcu, ponieważ reszta rodziny chce się na nim wzbogacić. Lolka zainteresowała stara klisza znaleziona w aparacie. Postanawia wywołać film i zdjęcia. Zastawiony w lombardzie sprzęt rozbudza w nim na nowo dawne pasje. Wykorzystuje okazję, żeby zbliżyć się do Marty i robi jej zdjęcia. Podczas wspólnego wywoływania fotografii między młodymi dochodzi do pocałunku. Dziewczyna wycofuje się jednak, bo ma chłopaka. Lolek jest załamany…

08:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 213: 213 Logo TV Puls
15:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 1, odc. 23: 23 Logo TV Puls
18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 213: 213 Logo TV Puls
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 214: 214 Logo TV Puls

Opis odcinka serialu (streszczenie): Justyna organizuje kolejne wesele i zostaje oskarżona o kradzież kopert z pieniędzmi. Pan młody zaczyna grozić kobiecie. Tymczasem Mariusz (Michał Chorosiński) od razu podejrzewa, że mężczyzna jest oszustem, więc postanawia pomóc Justynie. Wkrótce wychodzi na jaw pewna tajemnica pana młodego. Jaki sekret skrywał?

20:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 203: 203 Logo PULS 2
Program TV na 2019-09-26
01:45 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 1, odc. 24: 24 Logo PULS 2

Opis odcinka serialu (streszczenie): Lombard wystawia na sprzedaż profesjonalny barowy ekspres do kawy. Rezerwuje go Malwina – młoda mama, planująca otworzenie kawiarni przyjaznej rodzinom z dziećmi. Okazuje się, że jego poprzedni właściciel nie odebrał sprzętu z powodu choroby i teraz próbuje go odzyskać. Mąż Malwiny zmusza żonę, aby zrezygnowała z zakupu. Andżelika i Mariusz odkrywają, że kobieta jest ofiarą przemocy domowej i zawiadamiają policję o sytuacji. Oboje nie przypuszczają, że mężczyzna, były zawodowy żołnierz, będzie agresywny nie tylko w stosunku do żony. Andżelika prócz problemów w pracy, ma także nieciekawą sytuację w domu. Jej mąż uciekł z więzienia, czym naraża całą rodzinę na niebezpieczeństwo…

08:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 214: 214 Logo TV Puls
15:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 1, odc. 24: 24 Logo TV Puls
18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 214: 214 Logo TV Puls
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 215: 215 Logo TV Puls

Opis odcinka serialu (streszczenie): Katarzyna to korpulentna pięćdziesięciolatka, która podczas wycieczki do Egiptu poznała młodszego od siebie mężczyznę, Ahmeda. Egipcjanin razem z nią przyjechał do Polski. Córka kobiety, Iga jest przeciwna znajomości owdowiałej matki i jej ponownemu zamążpójściu. Oskarża też Ahmeda, że ukradł jej łańcuszek. Czy Egipcjaninowi rzeczywiście zależy tylko na pieniądzach Katarzyny?

20:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 204: 204 Logo PULS 2
Reklama
Program TV na 2019-09-27
01:45 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 1, odc. 25: 25 Logo PULS 2

Opis odcinka serialu (streszczenie): W lombardzie pojawia się kobieta, która zastawia wysokiej klasy laptopa. Nie wygląda na bogatą, dlatego budzi podejrzenia pracowników. Okazuje się, że laptop był używany przez syna kobiety, początkującego pisarza. Matka zastawiając jego komputer, chce zmusić go do normalnej pracy, żeby przestał być dla niej obciążeniem. Karol, sprawdzając laptopa pod kątem nielegalnych treści, znajduje powieść. Zaczyna ją czytać i stwierdza, że jest ciekawa. Postanawia pójść na rękę pisarzowi. Zgrywa mu na przenośny dysk pracę. Potem nawet udostępnia swój komputer, by chłopak mógł poprawić dzieło, bo właśnie powieścią zainteresowało się jedno z wydawnictw. Lombard Kazimierza traci coraz więcej klientów przez konkurencję. Adrian stara się znaleźć sposób na dokuczenie konkurencyjnemu lombardowi i wykorzystując swój urok osobisty podpytuje pracowniczkę urzędu skarbowego, czy możliwe jest nasłanie na nich kontroli. Czy to choć trochę pomoże w rodzinnym biznesie?

08:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 215: 215 Logo TV Puls
15:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 1, odc. 25: 25 Logo TV Puls
18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 215: 215 Logo TV Puls
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 216: 216 Logo TV Puls

Opis odcinka serialu (streszczenie): Nika to seksowna 33-latka, pracująca w liniach lotniczych. Ma trzech „narzeczonych”, których poznała na jednym z randkowych portali. Niestety żaden z nich nie jest idealny: Marek jest metroseksualny, Bogumił to maminsynek, Piotrek jest młodym studentem. Czy rozwiązaniem na jej problemy będzie spotkany przed lombardem mężczyzna? Czy okaże się w końcu tym jedynym?

20:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 205: 205 Logo PULS 2
21:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 206: 206 Logo PULS 2
Program TV na 2019-09-28
01:55 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 1, odc. 26: 26 Logo PULS 2

Opis odcinka serialu (streszczenie): Pani Renata, samotnie wychowująca dziecko, nie ma gdzie mieszkać i nielegalnie zajmuje pustostan, który kończy remontować. Kobieta sprzedaje i zastawia w lombardzie różne rzeczy, w tym hulajnogę syna. Niepocieszony chłopiec rzuca na podłogę figurkę żołnierzyka, którą się bawił. Okazuje się, że to bardzo drogocenny przedmiot. Kazimierz, który odwiedza Renatę, by zapytać czy ma więcej takich figurek, staje się nagle świadkiem dramatycznej sceny odebrania jej dziecka. Postanawia pomóc kobiecie. Sypki wciąż nagabuje Andżelikę, ona jednak twardo nie zgadza się na żadne propozycje z jego strony. Chwilę później dziewczyna dowiaduje się, że jej córka Marysia zniknęła ze szkoły. W poszukiwaniach pomaga Mariusz…

10:10 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 212: 212 Logo TV Puls
11:05 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 213: 213 Logo TV Puls
12:05 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 214: 214 Logo TV Puls
13:05 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 215: 215 Logo TV Puls
14:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 216: 216 Logo TV Puls
Program TV na 2019-09-29
18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 207: 207 Logo PULS 2
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 208: 208 Logo PULS 2
20:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 209: 209 Logo PULS 2
21:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 210: 210 Logo PULS 2
22:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 211: 211 Logo PULS 2
Program TV na 2019-09-30
08:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 216: 216 Logo TV Puls
15:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 1, odc. 26: 26 Logo TV Puls
18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 216: 216 Logo TV Puls
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 217: 217 Logo TV Puls

Opis odcinka serialu (streszczenie): Nikodem, to 19-latek, który po maturze chce przeżyć „przygodę życia” i udać się w podróż autostopem do Chin. Kiedy zatrzymuje jedną z „podwózek”, kierowca odjeżdża zaraz po zapakowaniu przez Nikodema plecaka do auta. Okazuje się, że złodziej to 48-letni Kozłowski na „zwolnieniu warunkowym”. Mężczyzna zastawia w lombardzie plecak i znajdujący się w nim aparat. Wkrótce wychodzi na jaw, że Kozłowski ma więcej problemów, niż tylko okradzenie autostopowicza. Jak poważne są kłopoty Kozłowskiego? Czy Nikodem odzyska plecak i będzie kontynuował podróż życia?

20:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 206: 206 Logo PULS 2
Program TV na 2019-10-01
01:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 1, odc. 27: 27 Logo PULS 2

Opis odcinka serialu (streszczenie): Do lombardu przychodzi nastolatek, żeby zastawić cenny laptop. Niedługo potem pojawia się znowu – tym razem z telefonem. Karol widzi jak młody klient rozmawia z dilerem i zaczyna podejrzewać, że nastolatek ma jakieś kłopoty. Od Krystiana, stałego klienta lombardu, dowiaduje się, że chłopak pochodzi z bogatej rodziny. Kiedy nastolatek ponownie odwiedza lombard, tym razem z oryginalną grafiką Witkacego, Lolek postanawia odwiedzić jego rodziców. Wtedy wychodzą na jaw wszystkie problemu młodego klienta.

08:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 217: 217 Logo TV Puls
15:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 1, odc. 27: 27 Logo TV Puls
18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 217: 217 Logo TV Puls
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 218: 218 Logo TV Puls

Opis odcinka serialu (streszczenie): Wojtek Grzegorzewski jest 17-letnim gejem i z oczywistych przyczyn musi ukrywać się ze swoją orientacją. Wiedzą o niej jednak Kuba i Michał - dwaj wzorowi uczniowie z dobrych domów - którzy regularnie dręczą Wojtka. W pewnym momencie ten nie wytrzymuje i wdaje się w bójkę z nimi... Jak skończy się konflikt między uczniami? Co zrobi ojciec, kiedy dowie się, że jego syn jest homoseksualistą? Czy stanie w obronie syna?

20:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 207: 207 Logo PULS 2
Program TV na 2019-10-02
01:35 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 1, odc. 28: 28 Logo PULS 2

Opis odcinka serialu (streszczenie): Andżelika dostaje pocztą przesyłkę od mafii: zegarek taki, jaki ma jej mąż Jacek w więzieniu. Marysia po porwaniu boi się iść do szkoły, więc Andżelika zabiera ją do lombardu. Jedną z klientek jest Ada, której pies potrzebuje drogiego leczenia. Dziewczyna oddaje całą swoją biżuterię, w tym pierścionek zaręczynowy. Do lombardu przychodzi także Krzysztof, żeby zastawić hulajnogę swojego syna. Wszyscy są świadkami kłótni między ojcem a synem. Kiedy Krzysztof ucieka się do przemocy, Andżela i Mariusz ostro reagują. Czy będą mieć z tego powodu większe problemy?

08:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 218: 218 Logo TV Puls
15:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 1, odc. 28: 28 Logo TV Puls
18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 218: 218 Logo TV Puls
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 219: 219 Logo TV Puls

Opis odcinka serialu (streszczenie): Młody kucharz – Krzysiek, pracuje w ekskluzywnej restauracji. Mimo iż chłopak potrafi świetnie gotować, jest tylko pomocnikiem szefa kuchni. Wkrótce w restauracji pojawia się krytyk kulinarny, który chwali jego danie. Jednak kiedy następnego dnia Krzysiek przychodzi do pracy, okazuje się, że szef oskarża go o kradzież trufli. Kto stoi za tą kradzieżą i jakie pobudki kierują złodziejem? Czy to faktycznie Krzysiek?

20:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 208: 208 Logo PULS 2
Program TV na 2019-10-03
01:50 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 1, odc. 29: 29 Logo PULS 2

Opis odcinka serialu (streszczenie): Jarek pracuje jako kelner i obsługując dwóch biznesmenów, podsłuchuje ich rozmowę. Wspominają o akcjach, których cena na giełdzie niebawem osiągnie zawrotną cenę. Chłopak widzi w tym możliwość zarobienia dużych pieniędzy i zastawia w lombardzie mieszkanie. Kiedy Adek idzie obejrzeć nieruchomość, okazuje się, że mieszkanie zajmuje babcia Jarka. Zawiadamia ojca, gdyż ma pewne obawy co do tego biznesu. Kazimierz wie, że jeśli transakcja się nie uda, babcia straci dach nad głową. Finalnie Jarkowi udaje się przekonać właściciela lombardu do pożyczki, ale znacznie mniejszej niż oczekiwał. Adek również chce zainwestować w akcje na giełdzie i wykorzystać pewne informacje klienta. Wkrótce okazuje się, że policja zainteresowała się dziwną transakcją na giełdzie i Jarek trafia do więzienia. Czy Kazimierz i Adek pomogą chłopakowi?

08:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 219: 219 Logo TV Puls
15:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 1, odc. 29: 29 Logo TV Puls
18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 219: 219 Logo TV Puls
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 220: 220 Logo TV Puls

Opis odcinka serialu (streszczenie): 30-letnia Basia zrywa z narzeczonym i oddaje mu pierścionek. Mężczyzna jest w szoku – nic nie zapowiadało tego rozstania. Kiedy mężczyzna jakiś czas później trafia w lombardzie na pierścionek, który dał Basi podczas oświadczyn, postanawia dowiedzieć się co tak naprawdę wpłynęło na decyzję jego byłej narzeczonej. Mimo ochrony danych, udaje mu się dowiedzieć, że kobieta, która go przyniosła zniknęła. Co stoi za dziwnym i niepokojących zachowaniem Basi? Czy mężczyźnie uda się ją odnaleźć i przekonać, by do niego wróciła?

20:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 209: 209 Logo PULS 2
Program TV na 2019-10-04
01:45 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 1, odc. 30: 30 Logo PULS 2

Opis odcinka serialu (streszczenie): Anna jest ciężko chora. Jej syn Adaś postanawia zastawić swoje książki ze szkoły, aby zdobyć pieniądze na leki. Chłopiec pojawia się w lombardzie, ale Kazimierz i Andżelika nie chcą przyjąć przedmiotów, w zamian za to, oferują swoje wsparcie. Chłopiec postanawia działać na własną rękę. Próbuje sprzedać książki na ulicy. Jego działalność zainteresowała strażników miejskich. To dopiero początek jego kłopotów. Kazimierz postanawia mu pomóc. Posłużą mu do tego pieniądze uzyskane ze sprzedaży niespodziewanego zastawu podstarzałego hipisa Morisa, który zostawił w lombardzie głośniki i gramofon. Zastaw ten kryje w sobie pewną niespodziankę, którą odkrywa – tuż przed przyjściem policji Mariusz…

08:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 220: 220 Logo TV Puls
15:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 1, odc. 30: 30 Logo TV Puls
18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 220: 220 Logo TV Puls
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 221: 221 Logo TV Puls

Opis odcinka serialu (streszczenie): Bartek to 25-latek, który wychowywał się w biednej rodzinie. Chłopak marzy więc o lepszym życiu. Kiedy przygotowuje się do walki bokserskiej z byłym mistrzem Polski, jego trener ma pretensje, że Bartek łatwo daje się sprowokować. Agresja Bartka przeszkadza również jego dziewczynie, która chce, aby jej ten skończył z boksem. Stawia go przed wyborem – ona albo sport. Jaką decyzje podejmie Bartek? Czy powodem jego agresji, jest jego charakter, czy może zupełnie coś innego?

20:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 210: 210 Logo PULS 2
21:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 211: 211 Logo PULS 2
Program TV na 2019-10-05
02:05 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 1, odc. 31: 31 Logo PULS 2

Opis odcinka serialu (streszczenie): Pan Przemysław chce zastawić w lombardzie samochód z lat 70, który jak się okazuje, wcześniej obiecał synowi. Kazimierz rozpoznaje w nim dawnego kierowcę rajdowego. Czy przez to będzie traktowany inaczej niż reszta klientów? Do lombardu przychodzi także Ziutek, tym razem z prostownicą. Dawno go nie było, bo zastawiał przedmioty u konkurencji. Co na to jego żona?

14:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 217: 217 Logo TV Puls
15:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 218: 218 Logo TV Puls
16:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 219: 219 Logo TV Puls
17:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 220: 220 Logo TV Puls
18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 221: 221 Logo TV Puls
Program TV na 2019-10-06
18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 212: 212 Logo PULS 2
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 213: 213 Logo PULS 2
20:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 214: 214 Logo PULS 2
21:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 215: 215 Logo PULS 2
22:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 216: 216 Logo PULS 2
Program TV na 2019-10-07
08:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 221: 221 Logo TV Puls
15:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 1, odc. 31: 31 Logo TV Puls
18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 221: 221 Logo TV Puls
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 222: 222 Logo TV Puls

Opis odcinka serialu (streszczenie): Operator koparki Jan Woś wykopuje podczas pracy na budowie niewielką metalową szkatułkę. W lombardzie dowiaduje się, że może być to XVII-wieczny zabytek. Czy rzeczywiście szkatułka ma wartość muzealną? Na jakie problemy, w związku z jej wykopaniem narażeni są: znalazca, deweloper orazpracownicy lombardu?

20:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 211: 211 Logo PULS 2
Program TV na 2019-10-08
01:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 1, odc. 32: 32 Logo PULS 2

Opis odcinka serialu (streszczenie): W lombardzie zjawia się mężczyzna, który chce zastawić bmx-a syna. Twierdzi, że w ten sposób zmotywuje go do nauki. Prawda jest jednak inna – klient potrzebuje pieniędzy, żeby mieć za co grać na maszynach. Kiedy sytuacja mężczyzny komplikuje się coraz bardziej, o jego kłopotach w końcu dowiaduje się syn i żona. Czy mężczyźnie uda się uratować rodzinę? Andżelika i Mariusz czują się nieswojo po tym, co zaszło między nimi. W końcu postanawiają to sobie wyjaśnić.

08:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 222: 222 Logo TV Puls
15:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 1, odc. 32: 32 Logo TV Puls
18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 222: 222 Logo TV Puls
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 223: 223 Logo TV Puls

Opis odcinka serialu (streszczenie): Pani Kapuścińska jest fanką zakupów na promocjach. Pod wpływem impulsu kobieta kupuje bardzo drogi masażer. Kiedy sąsiadka mówi jej, że taki sam można kupić o wiele taniej, Kapuścińska mdleje. Okazuje się, że starsza pani, ulegając akwizytorowi, wydała wszystkie oszczędności. Jej sytuacją finansową zaskoczony jest wnuk, który obiecuje babci, że odzyska pieniądze. Kapuścińska nie wie, że za jej zakupami kryje się większy przekręt. Jaki i kto jest wmieszany w tę aferę?

20:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 212: 212 Logo PULS 2
Program TV na 2019-10-09
01:40 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 1, odc. 33: 33 Logo PULS 2

Opis odcinka serialu (streszczenie): Pan Lucjan dostaje list od firmy windykacyjnej - ma do spłaty 3 tysiące złotych kredytu, który wziął na kartę debetową wiele lat temu. Jedynym rozwiązaniem w tej sytuacji jest wizyta w lombardzie. Mariusz pomaga Lucjanowi przewieźć telewizor, laptop i sprzęt DVD, które Lucjan dostał w prezencie od córki Wiktorii. Nie będzie ona zadowolona, kiedy się o wszystkim dowie. W międzyczasie w sklepie zjawia się Ziutek, przychodzi zastawić kolejny sprzęt z domu – tym razem to poważna sprawa, chce kupić żonie pierścionek na 35 rocznicę ślubu.

08:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 223: 223 Logo TV Puls
15:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 1, odc. 33: 33 Logo TV Puls
18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 223: 223 Logo TV Puls
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 224: 224 Logo TV Puls

Opis odcinka serialu (streszczenie): Monika to atrakcyjna, choć nieco neurotyczna 39-latka. Kiedy po raz kolejny zdradza swojego męża Wiktora, on dowiaduje się o tym i pakuje walizki żony. Wkrótce Monika niespodziewanie oznajmia mu, że jest seksoholiczką. To nie jest jedyna tajemnica, z którą weszła w małżeństwo… O czym jeszcze nie wie Wiktor i czy wybaczy jej zdrady?

20:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 213: 213 Logo PULS 2
Program TV na 2019-10-10
01:45 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 1, odc. 34: 34 Logo PULS 2

Opis odcinka serialu (streszczenie): Do lombardu przychodzą znajomi Adka z klubu sztuk walki – trener ze swoim synem. Panowie chcą zastawić auto, bo potrzebują pieniędzy na treningi ze znanym zawodnikiem MMA – Wileckim. Czy po starej znajomości uda im się wynegocjować lepszą cenę? W sklepie zjawia się także Ziutek, ale tym razem z Grażyną. Kobieta chce zastawić pierścionek od męża, by w zamian odzyskać parowar. W międzyczasie Karol jest świadkiem, jak chłopak Marty całuje się z inną dziewczyną. Czy będzie miał odwagę, by coś z tym zrobić?

08:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 224: 224 Logo TV Puls
15:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 1, odc. 34: 34 Logo TV Puls
18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 224: 224 Logo TV Puls
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 225: 225 Logo TV Puls

Opis odcinka serialu (streszczenie): W okolicy dochodzi do kradzieży i wyłudzeń na emerytkach. Ofiarami padają panie Rozalia i Wiesława. Ta pierwsza zostaje oszukana metodą „na wnuczka” przez młodego chłopaka o imieniu Stasiek, natomiast drugą okrada Jarosław podający się za jej sąsiada. Emerytki nawet nie przypuszczają, że za tymi kradzieżami stoi ktoś, kogo dobrze znają. Kto to taki?

20:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 214: 214 Logo PULS 2
Program TV na 2019-10-11
01:45 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 1, odc. 35: 35 Logo PULS 2

Opis odcinka serialu (streszczenie): W lombardzie zjawia się Ziutek z dwoma nowymi znajomymi – Ryśkiem i Jankiem, którzy chcą zastawić trumnę swojej matki . Starsza kobieta została źle zdiagnozowana przez lekarkę pogotowia i „ożyła” w kostnicy. Mimo wątpliwości pracownicy lombardu przyjmują dziwny zastaw, a znajomi Ziutka dostają pieniądze, które przeznaczają na suto zakrapianą imprezę. Kiedy niedoszła nieboszczka, pani Jadwiga, odkrywa, że jej trumna zniknęła z domu, zaczyna okupację lombardu. W międzyczasie Karolowi udaje się ochronić biznes Kazimierza przed oszustem, który chce sprzedać używane garnki, wciskając je jako komplet wart dziesięć tysięcy. Niestety szef i tak postanawia zwolnić Lolka, ponieważ ten wdaje się w bójkę z chłopakiem Marty.

08:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 225: 225 Logo TV Puls
15:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 1, odc. 35: 35 Logo TV Puls
18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 225: 225 Logo TV Puls
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 226: 226 Logo TV Puls

Opis odcinka serialu (streszczenie): Porzucona przez męża dla dużo młodszej kochanki Michalina zostaje bez środków do życia. Mimo przeciwności losu, 45-latka nie poddaje się i znajduje pracę w cukierni – bardzo szybko okazuje się, że o jej torty i ciasta biją się klienci. Z kolei ona sama staje się obiektem zainteresowania ze strony szefa. Tymczasem w życiu jej męża, nie wszystko idzie zgodnie z planem. Czy młodsza kochanka jest na pewno tym, czego Bogdanowi brakowało w życiu?

20:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 215: 215 Logo PULS 2
21:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 5, odc. 216: 216 Logo PULS 2
Program TV na 2019-10-12
01:55 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 1, odc. 36: 36 Logo PULS 2

Opis odcinka serialu (streszczenie): Sąsiadka Andżeliki kradnie akordeon romskiego muzyka, który dostał zawału, kiedy grał na jej podwórku. Instrument trafia do lombardu. Czy ekipa powinna go przyjąć? Lolek po przebytej operacji leży w śpiączce w szpitalu. Cała załoga lombardu jest tym przybita. Do sklepu przychodzi Ziutek i przynosi manekina, którego chce zastawić. Kiedy dowiaduje się o Lolku, przejęty, oświadcza, że będzie pił za jego zdrowie. Kazimierz skruszony drze wymówienie Lolka. Mariusz zauważa Nikę czatującą pod lombardem. Kazimierz, przeglądają wiadomości dziewczyny orientuje się, że chłopak jego córki grał na dwa fronty i mówi o tym Marcie.

Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Lombard. Życie pod zastaw. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Lombard. Życie pod zastaw w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Lombard. Życie pod zastaw.
W zestawieniu planu emisji można znaleźć opisy odcinków serialu Lombard. Życie pod zastaw. W opisach odcinków mogą znaleźc się informacje na temat tego co się wydarzy lub się wydarzyło w serialu. Jeśli w ramówce zaplanowane są odcinki premierowe umieszczone na stronie opisy pozwolą znaleźć odpowiedź na pytanie Lombard. Życie pod zastaw, co się wydarzy w następny odcinku serialu?. Streszczenia odcinków pozwalają na poznanie tego co się wydarzyło oraz wydarzy.

Emisja w stacjach


Lombard. Życie pod zastaw można obejrzeć w:

Emisje w: PULS 2, TV Puls

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry