Reklama

Lombard. Życie pod zastaw godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć, opisy odcinków serialu, streszczenia

Najbliższe emisje Lombard. Życie pod zastaw

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Lombard. Życie pod zastaw będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2019-03-20

14:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 1, odc. 39: 39 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Do lombardu przychodzi Darek, który pod pozorem rozmowy z Andżeliką zabiera kubek z odciskami palców Mariusza. Sprawy zaczynają się komplikować – Mariusz ratuje się ucieczką. Pracownicy lombardu dowiadują się kim naprawdę jest… Wraz z Mariuszem znika jego wspólnik, Drozd, czyli adwokat Andżeliki. Dziewczyna musi iść do sądu jedynie w towarzystwie Marysi, która jest zła na matkę, bo nie chce, żeby rodzice się rozwodzili. Jacek czeka przed sądem z kwiatami, ale Andżelika pozostaje chłodna. Nagle przed sądem zjawia się napastnik, który strzela do Jacka i Marysi z rewolweru. Andżelika, widząc to, zasłania ich własnym ciałem.
18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 163 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Marcelina i Jarek to para zakochanych w sobie trzydziestolatków – oboje w rozmiarze XXL. Pewnego dnia Marcelina odkrywa, że Jarek chudnie i nie chce się do tego przyznać. Namówiona przez swoją matkę, postanawia sprawdzić, co mężczyzna robi po pracy. Ślad prowadzi ją do lombardu i … Beni (Rita Weinar). Czy coś ich łączy?
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 164 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Bronek jest streetworkerem – pedagogiem ulicznym pracującym z trudną młodzieżą w jej naturalnym otoczeniu. Każdy z grupy jego podopiecznych ma problemy w domu i w szkole i tylko ogromne zaangażowanie Bronka chroni ich przed większymi tarapatami. Niespodziewanie sytuacja ulega nagłemu pogorszeniu, gdy z więzienia wychodzi ojciec jednego z chłopców, który do swoich ciemnych interesów ma zamiar wykorzystać syna i jego kolegów. W jaki sposób? Jakie kłopoty przez Waldka będzie miał Bronek?
Reklama
20:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 152 Logo PULS 2
Opis odcinka serialu (streszczenie): Julita to bardzo szczupła 17-latka. Jej matka – Teresa – niepokoi się o córkę i podejrzewa, że nastolatka ma początki anoreksji. Ojciec dziewczyny bagatelizuje problem. Kiedy dochodzi do kolejnego incydentu, matka Julity postanawia zrobić wszystko, aby umieścić córkę w prywatnej klinice leczenia anoreksji. Czy uda jej się przekonać, że to konieczne? W jaki sposób zdobędzie pieniądze na terapię? Jaka straszna tajemnica rodzinna stoi za głodzeniem się Julity?
21:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 153 Logo PULS 2
Opis odcinka serialu (streszczenie): 55-letni Edmund i 50-letnia Maria to małżeństwo rolników. Mężczyzna od lat oddawał plony zaprzyjaźnionej jadłodajni dla bezdomnych, prowadzonej przez księdza. Urząd skarbowy dopatrzył się jednak nieścisłości w jego działaniach i prawomocnym wyrokiem sądu mężczyzna musi zapłacić wysoką karę. Aby spłacić należność małżonkowie zastawiają część rzeczy w lombardzie. Po resztę przychodzi w towarzystwie policji komornik. Zdesperowany Edmund zrywa zabezpieczenia i samowolnie wynosi rzeczy do lombardu. Czy za zerwanie pieczęci poniesie odpowiedzialność karną? Czy małżeństwu uda się zebrać całą kwotę dla komornika? Kto im pomoże?

2019-03-21

08:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 164 Logo TV Puls
14:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 40 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Barbara cierpi na depresję po porodzie. Jej mąż Michał pracuje za granicą, a w domu z Barbarą mieszka jego matka – Wanda, która nie przepada za synową. Pewnego dnia Barbara przychodzi do lombardu, aby sprzedać biżuterię i telefon komórkowy. Po jej wyjściu okazuje się, że zostawiła coś jeszcze – wózek z dzieckiem. Pracownicy wzywają policję i pogotowie. Rozpoczynają się poszukiwania Barbary...
18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 164 Logo TV Puls
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 165 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Włodkowski, właściciel firmy transportowej ma kłopoty finansowe. Jednemu z kierowców, który szykuje transport do Niemiec oznajmia, że musi zastawić jego samochód w lombardzie, bo naciskają na niego windykatorzy. Kazimierz (Zbigniew Buczkowski) przyjmuje zastaw i umieszcza ciężarówkę na parkingu przy hurtowni swojego znajomego. Następnego dnia do Kazimierza dzwoni właściciel hurtowni i twierdzi, że z wnętrza ciężarówki dochodzą jakieś odgłosy. Jaka tajemnicę skrywa samochód?
20:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 154 Logo PULS 2
Opis odcinka serialu (streszczenie): Do lombardu przychodzi znany podróżnik – 55-letni Ryszard. Mężczyzna zbiera pieniądze na kosztowną terapię. Okazuje się, że w lombardzie jest już rzecz, która należała kiedyś do niego... Jaki związek ma z przeszłością mężczyzny? Jakie tajemnice wyjdą na jaw?
21:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 155 Logo PULS 2
Opis odcinka serialu (streszczenie): Skromny, niczym nie wyróżniający się 39-letni Kotowski przynosi do lombardu kolię wartą kilkadziesiąt tysięcy złotych. To wzbudza podejrzenia Mariusza (Michał Chorosiński). Pod byle pretekstem zatrzymuje klienta w lombardzie, a sam ustala pochodzenie biżuterii. Okazuje się, że kolia została skradziona podczas napadu na jubilera dwa lata wcześniej, a podczas rabunku zastrzelona została ekspedientka. Andżelika (Dominika Skoczylas) i Mariusz mają odmienne zdania na temat mężczyzny, który twierdzi, że kolię wykopał w ogródku własnego domu. Jaka jest prawda?

2019-03-22

08:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 165 Logo TV Puls
14:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 41 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Malwina, która kiedyś chciała zakupić ekspres pozostawiony w lombardzie, uwolniła się od męża tyrana i spełniła swoje marzenie. Kobieta otworzyła kawiarnię, w której podaje ekskluzywną kawę z Indonezji, Kopi Luwak. Interes kwitnie. Niestety, jej kawiarnia zostaje okradziona. Złodziej przez przypadek zostawia w środku lombardu kawę Kopi Luwak. Pracownicy postanawiają odnaleźć właścicielkę ekskluzywnego napoju.
18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 165 Logo TV Puls
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 166 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Danuta Walecka próbuje zdobyć pieniądze na remont i wyposażenie mieszkania komunalnego, w którym mieszka razem z mężem Wiktorem. Kobieta zastawia w lombardzie wisiorek i kilka książek. W jednej z nich znajduje się tajemniczy list. Jego treść zdenerwowany Wiktor próbuje ukryć za wszelką cenę przed Danutą. Dlaczego i co takiego zawiera list?
Reklama
20:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 156 Logo PULS 2
Opis odcinka serialu (streszczenie): Do lombardu przychodzi 18-letnia Joanna. Dziewczyna jest baletnicą, ale nienawidzi tańca, do którego czuje się zmuszana całe życie przez matkę. Joanna postanawia, że po osiągnięciu osiemnastu lat, tuż przed maturą, rzuci szkołę baletową i wyjedzie do Nowej Zelandii, gdzie na stałe mieszka jej ojciec. Jak zareaguje jej matka Aldona, kiedy dowie się o planach córki? Czy Joanna będzie mogła w końcu sama decydować o sobie i swoim życiu?
21:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 157 Logo PULS 2
Opis odcinka serialu (streszczenie): 28-letnia atrakcyjna Monika Majewska żyje w toksycznym związku z mężem tyranem. Ucieczką jest przelotny związek z kolegą z pracy. Wkrótce sprawy przybierają jednak nieoczekiwany obrót. Do czego posunie się Monika? Co kobieta przyniesie do lombardu?

2019-03-23

10:30 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 162 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Paweł Sochacki prowadzi firmę handlowo usługową. Pewnego dnia odwiedzają go podejrzanie wyglądający mężczyźni i proponują udział w „karuzeli vatowskiej”. W nocy ktoś włamuje się do jego biura i kradnie z sejfu dokumenty potwierdzające legalność dokonywanych przez firmę transakcji i udziału w publicznych przetargach. Skradziony zostaje też, zostawiony na biurku przez Pawła, cenny zegarek, który włamywacze zastawiają w lombardzie. Nazajutrz w biurze Pawła pojawiają się funkcjonariusze CBA z nakazem przeszukania… Czy ich wizyta ma związek z włamaniem i odmową biznesmena udziału w lewych transakcjach? Jak Paweł udowodni swoją niewinność?
11:25 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 163 Logo TV Puls
12:20 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 164 Logo TV Puls
13:15 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 165 Logo TV Puls
14:10 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 166 Logo TV Puls

2019-03-24

18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 157 Logo PULS 2
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 158 Logo PULS 2
Opis odcinka serialu (streszczenie): 70-letni Maurycy Serafinowicz choruje na raka płuc. Jest podróżnikiem i pomimo ciężkiej choroby ma zamiar zrealizować dawno zaplanowany spływ kajakiem. Mężczyzna chce dotrzeć aż do Morza Czarnego. Rodzina jest jednak przeciwna. Wyjątek stanowią zafascynowane trybem życia dziadka wnuczęta – Asia i Kornel. Jak pomogą dziadkowi w spełnieniu marzenia? Czy reszta rodziny nie zablokuje wyprawy Maurycego?
20:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 159 Logo PULS 2
Opis odcinka serialu (streszczenie): Rajmund, opiekujący się poruszającą się na wózku żoną Jadwigą, doznaje udaru i trafia do szpitala. Przerażona niepewną przyszłością kobieta z trudem dociera do lombardu, aby wyprzedać rzeczy i mieć pieniądze potrzebne na rehabilitację męża. Poruszona ich sytuacją Marta (Agata Szafrańska) przekonuje Kazimierza (Zbigniew Buczkowski) i Lolka (Jerzy Górski), aby pomóc starszemu małżeństwu. Znajdują fundację „Pod dębem” i pomagają małżeństwu przygotować dokumentację. Prezes fundacji, Erin odwiedza Jadwigę i Rajmunda. Weryfikuje zgłoszenie i obiecuje pomoc. Jadwiga przyjeżdża do lombardu na nowym wózku elektrycznym.
21:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 160 Logo PULS 2
Opis odcinka serialu (streszczenie): Tadeusz dziedziczy po wuju stary dom, jednak jego żona Aleksandra nie jest zadowolona z pomysłu, żeby tam zamieszkać. Niespodziewanie pojawia się była żona mężczyzny, która żąda pięćdziesięciu tysięcy złotych za, jej zdaniem, należący do niej dom. Czy Tadeusz i Aleksandra dogadają się w kwestii domu? Skąd wezmą pieniądze na spłatę Judyty?
22:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 161 Logo PULS 2
Opis odcinka serialu (streszczenie): Samotna wdowa Marlena, poznaje Adama, który szybko ją w sobie rozkochuje. Przychodzą razem do lombardu, aby zastawić motorówkę z przyczepą, należące do jej zmarłego męża kobiety. Adam dostaje ofertę inwestycji, na której można sporo zarobić, ale nie ma pieniędzy na wkład. Czy Marlena pożyczy kochankowi pieniądze? Dlaczego i jakie kłopoty będzie miała przez Adama Andżelika (Dominika Skoczylas)?

2019-03-25

08:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 166 Logo TV Puls
14:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 42 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Szef fabryki produkującej kryształy od pół roku wynagradza pracowników swoimi produktami. Pani Jadwiga strajkuje przed zakładem wraz z innymi pracownikami. Próbuje zamienić w lombardzie swoją „pensję” na złotówki. Nie wie, że wcześniej w tym samym miejscu był jej szef. Kazimierz nie może kupić od kobiety niczego, bo wcześniej dokonał zakupu od Grzybowskiego. Załamana Jadwiga i jej mąż spotykają się z szefem związku zawodowego – okazuje się, że Grzybowski oszukał Kazimierza.W tym samym czasie do lombardu wpadają zamaskowani mężczyźni i niszczą kryształy. Do akcji wkracza policja.
18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 166 Logo TV Puls
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 167 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Przed wieloma laty kobieta uciekła od agresywnego męża i urządziła sobie od nowa życie - otworzyła salon groomerski. Jednak chce szybko sprzedać dobrze prosperujący biznes, kiedy jej mąż wychodzi na zwolnienie warunkowe i pojawia się u niej. Kiedy Adek (Mateusz Murański) widzi, że kobiecie dzieje się krzywda - przychodzi z pomocą.

2019-03-26

08:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 167 Logo TV Puls
14:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 43 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Paweł – ojciec Liliany, koleżanki Lolka z podstawówki, jest poszukiwaczem skarbów. Podczas jednej z wypraw badawczych, ze swoim wspólnikiem Sebastianem, ulega wypadkowi i w stanie śpiączki trafia do szpitala. Lilka znajduje w jego ubraniu złotą monetę i kontaktuje się z Lolkiem. Kiedy wspólnie ustalają pochodzenie monety, postanawiają na własną rękę dowiedzieć się co wydarzyło się w na miejscu wypadku. Nie wiedzą, że obserwuje ich Sebastian, który nie ma dobrych intencji. Niewinna wyprawa do bunkra Lilki i Lolka zamienia się w koszmar.
18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 167 Logo TV Puls
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 168 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Starzejący się aktor nie może pogodzić się z przemijającym czasem. Wstydzi się, że łysieje i stara się to ukryć, nosząc perukę. Jednak podczas premiery gubi perukę i jego tajemnica wychodzi na jaw. Mężczyzna chce zrobić operacje przeszczepu włosów i zastawia w lombardzie sprzęty. Kiedy jednak dowiaduje się, że jego koleżanka zbiera pieniądze na operację, ratującą życie syna - oddaje jej wszystkie pieniądze. Okazuje się jednak, że los mu sprzyja...

2019-03-27

08:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 168 Logo TV Puls
14:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 44 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Daria budzi się w towarzystwie striptizera – Radka. Oboje mało pamiętają z wieczoru panieńskiego. Dziewczyna boi się, że doszło do zdrady. Kiedy przychodzi Aśka - koleżanka Darii, Radek domaga się dodatkowych pieniędzy, gdyż poprzedniej nocy stracił dwa zlecenia. Dostaje pierścionek zaręczynowy Darii, który zastawia w lombardzie. Po kłótni z narzeczonym dziewczyna próbuje odebrać biżuterię z lombardu. Okazuje się, że może zrobić to tylko Radek. „Zdradzony” chłopak nie tylko zauważa brak pierścionka, ale też odkrywa zdjęcia Darii śpiącej ze striptizerem. Zrywa zaręczyny i idzie po pierścionek do lombardu.
18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 168 Logo TV Puls
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 169 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Benia zostaje odurzona fałszywymi perfumami, a lombard okradziony. W lombardzie pojawia się także starsza Pani, która na "jesieni życia" porządkuje swoje życie i sprzedaje wszystkie swoje rzeczy.
20:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 157 Logo PULS 2
21:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 158 Logo PULS 2

2019-03-28

08:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 169 Logo TV Puls
14:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 45 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Do schorowanej Elżbiety dzwoni wnuczek, Krzysio. Chce pożyczyć pieniądze. Przejęta telefonem kobieta zanosi do lombardu złoty lichtarz, aby zdobyć pieniądze. Pracownicy lombardu są przekonani, że starsza pani padła ofiarą przekrętu „na wnuczka”. Obserwują ją i obezwładniają mężczyznę, z którym się spotkała. Elżbieta ląduje w szpitalu. Wnuczek okazuje się być prawdziwy i wnosi zarzut o napaść. Kiedy idzie poinformować opiekunkę, że babcia jest w szpitalu odkrywa, że mieszkanie zostało okradzione, zniknęły też pieniądze. Krzysiek postanawia ustalić, czy babcia była stałą klientką lombardu. Andżelika sprawdza umowy i próbuje przekonać mężczyznę, żeby wycofał zarzuty przeciw Lolkowi. Kiedy Lolek idzie do mieszkania Elżbiety, żeby przeprosić Krzyśka zastaje podejrzanie zachowującą się opiekunkę…
18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 169 Logo TV Puls
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 170 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Pewien mężczyzna ma kłopoty finansowe i grożą mu bandyci. Zostaje zawinięty w dywan i wywieziony do lasu. Obiecuje oddać wszystkie długi, ale prosi bandytów, żeby wskazali mu miejsce, gdzie został porzucony dywan. Rolecki, zbierając złom znajduje przypadkiem ten dywan i zanosi do lombardu.
20:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 159 Logo PULS 2
21:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 160 Logo PULS 2

2019-03-29

08:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 170 Logo TV Puls
14:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 46 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Małgosia to kobieta w średnim wieku, porzucona przez matkę i wychowująca się w domu dziecka. Od wielu lat, przy wsparciu swojego syna Wiktora, bezskutecznie próbuje odnaleźć rodzinę. Przypadkiem, dzięki złotemu kolczykowi wystawionemu w lombardzie trafia na trop Brygidy, która okazuje się być jej starszą siostrą. Brygida ma swój bardzo istotny powód, aby utrzymywać kontakt z odnalezioną siostrą. Małgosia jednak ma do niej żal, że mimo iż wiedziała o jej istnieniu nigdy jej nie odszukała. Postanawia jednak dać im szansę.
18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 170 Logo TV Puls
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 171 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Do Lombardu przychodzi kobieta, która chce zastawić wózek swojej najmłodszej córki. Okazuje się, że była pozbawiona praw rodzicielskich, a trójka jej dzieci była w domu dziecka. Sad postanowił jednak oddać jej dzieci, które mają już nową rodzinę. Rodzice adopcyjni uważają, że decyzja sądu była błędem. Zbierają dowody na to, że biologiczna matka nieodpowiednio zajmuje się dziećmi.
20:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 161 Logo PULS 2
21:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 162 Logo PULS 2

2019-03-30

10:10 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 167 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Gośka to młoda kobieta, która kilka lat temu uciekła od męża Janusza. Mężczyzna trafił do więzienia, a ona, dzięki wsparciu przyjaciółki otworzyła niewielki zakład groomerski i została „psią fryzjerką”. Interes, mimo iż skromny, wystarczał jej na utrzymanie swoje i córki. Pewnego dnia, Krystyna, która pomogła jej stanąć na nogi zjawia się u niej i prosi, żeby Gośka pożyczyła jej pieniądze. Kiedy kobieta odmawia, Krysia sugeruje, że Janusz niedługo wychodzi z więzienia i na pewno będzie jej szukał… Czy Gośka ugnie się pod presją koleżanki? Czy Janusz po wyjściu z więzienia, odszuka kobietę. Czy faktycznie coś jej grozi z jego strony?
11:10 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 168 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): 55-letni Piotr Nawrot jest znanym aktorem. Jednak od kilku lat mężczyzna nie gra już głównych ról. Okazuje się, że Piotr ma pewien sekret, który stara się ukryć przed światem – jest łysy i nosi perukę. Kiedy podczas teatralnej premiery spada mu ona na scenie, publiczność wybucha śmiechem, a wydarzenie jest szeroko komentowane w mediach. Nawrot postanawia podjąć stanowcze kroki zmierzające do pozbycia się łysiny. Kiedy udaje mu się zebrać kwotę na operację, wydarza się coś niespodziewanego, co staje na drodze w realizacji marzeń o bujnej czuprynie. Co to takiego i co zrobi mężczyzna?
12:05 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 169 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Pod nieobecność Lolka (Jerzy Górski) do lombardu przychodzi 30-letni, elegancki, zadbany mężczyzna – Garecki – który chce sprzedać elektronikę. Proponuje także Beni (Rita Weinar), aby kupiła od niego perfumy, którymi handluje. Chwilę później pracownica lombardu osuwa się na podłogę. Czy utrata przez nią przytomności ma związek z Gareckim? Co się wydarzyło potem? Co zrobi Beton (Dominik Dąbrowski)?
13:05 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 170 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Młody mężczyzna, Marciniak, zostaje napadnięty przez gangsterów, którzy próbują odzyskać od niego dług. Ogłuszonego mężczyznę zawijają w dywan i wywożą do lasu. Porzucony dywan, już bez zawartości znajduje Rolecki, który w tej okolicy akurat szukał złomu. Mężczyzna postanawia sprzedać przedmiot w lombardzie, a stamtąd dywan trafia w ręce licealistów, którzy szukają rekwizytów do przedstawienia. Wkrótce Maciek (Maciej Gisman) na różne sposoby szuka pretekstu do kolejnego kontaktu z licealistami. Jaki ma powód?
14:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 171 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Małżeństwo Stolarskich to dobrze sytuowani 30-latkowie. Para marzy o dzieciach i jest na dobrej drodze, aby adoptować trójkę rodzeństwa, z którymi ma bardzo dobry kontakt: 7-letniego Pawełka, 5-letnią Zosię i trzyletnią Basię. Biologiczna matka dzieci, 30-letnia Halina, razem z konkubentem zamieniła mieszkanie w melinę. Wizja pieniędzy, które może dostać na dzieci powoduje, że przypomina sobie o nich i zabiera je z domu dziecka. Aby mieć pieniądze na jedzenie, zastawia w lombardzie wózek córeczki. Czy Stolarskim uda się adoptować dzieci, mimo iż Halina postanowiła o nie walczyć?

2019-03-31

18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 162 Logo PULS 2
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 163 Logo PULS 2
20:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 164 Logo PULS 2
21:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 165 Logo PULS 2
22:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 166 Logo PULS 2

2019-04-01

08:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 171 Logo TV Puls
14:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 47 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Karolina poznaje na portalu randkowym Johna – amerykańskiego żołnierza stacjonującego w Afganistanie. Mimo, że „spotykają się” tylko wirtualnie, zakochuje się w nim bez pamięci. Monika, jej córka jest pewna, że internetowy znajomy matki to oszust. Karolina jednak jest tak zadurzona, że wierzy we wszystko, co pisze John. Pewnego dnia kobieta pojawia w lombardzie, aby zastawić cenne rzeczy, które wyniosła z domu. Córka Karoliny i Andżelika zaczynają działać, aby doprowadzić do zdemaskowania Johna. Czy im się uda?
18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 171 Logo TV Puls
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 172 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Magdalena Kwiecińska w całości poświęca się wychowaniu swojego niepełnosprawnego syna Grzesia cierpiącego na porażenie mózgowe. Kobieta jest samotną matką żyjącą z renty i datków. Swoją pomoc oferuje, przejęty losem kobiety, Wardecki, przedstawiający się jako przedstawiciel fundacji „Hipcio”. W zbiórkę dla Grzesia angażuje się także lombard, poprzez rozdawanie ulotek i informowanie o akcji. Niespodziewanie zupełnie przypadkiem wychodzi na jaw prawda o Wardeckim. Co zrobią pracownicy lombardu?

2019-04-02

08:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 172 Logo TV Puls
14:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 48 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Mateusz od roku przebywa zarobkowo w Irlandii, ale odwleka moment powrotu. Jego żona, Hanka, podejrzewa, że powodem jest inna kobieta. Ich syn Michał, który wierzy w uczciwość ojca, chce polecieć do niego, żeby sprawdzić co się dzieje. Próbuje różnymi sposobami zdobyć pieniądze na bilet, między innymi zastawiając w lombardzie kolekcję kapsli swojego ojca, ale niestety wzięcie towaru od małoletniego jest niezgodne z prawem. Kazimierz znajduje w lombardzie zagubiony przez Michała jeden kapsel. Zaintrygowany oddaje go rzeczoznawcy do ekspertyzy.
18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 172 Logo TV Puls
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 173 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Akash to Hindus, który wraz z rodzicami prowadzi restaurację. Kiedy idzie ze swoją dziewczyną Mariolą ulicą, zostaje zaatakowany przez łobuzów. Napadają go także później, gdy przywozi jedzenie do lombardu. Dochodzi do bójki, w którą włączają się Lolek (Jerzy Górski) i Benia (Rita Weinar). Czy powodem napaści są względy rasowe, czy może coś innego?

2019-04-03

08:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 173 Logo TV Puls
14:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 49 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): W czasie obławy na niebezpiecznych przestępców życie traci jeden z bandziorów oraz policjant Kamil. Wyrzuty sumienia dowódcy operacji, Sławka sprawiają, że odchodzi z policji i zaczyna mieć poważne problemy z alkoholem. Żeby zdobyć pieniądze na picie, wyprzedaje część domowych sprzętów w lombardzie. Staczanie się funkcjonariusza obserwuje jeden z bandziorów uczestniczących w feralnej akcji – Szpryca, brat zabitego gangstera. Wykupuje zastawione przez Sławka w lombardzie przedmioty, w tym także jego komórkę, mając nadzieję, że uda mu się wykorzystać je przeciwko byłemu policjantowi. Kiedy gangsterzy popełniają nowe przestępstwo, okazuje się, że podejrzany jest nie tylko Sławek, ale także były mąż Andżeli, Jacek. Tylko Darek może udowodnić ich niewinność…
18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 173 Logo TV Puls
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 174 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Michał to 26-latek, który ma problemy z narkotykami. Chłopak, żeby mieć na narkotyki zadłuża się u dealera. Ma jednak kłopot ze spłatą długów, więc wynosi sprzęt fotograficzny ze sklepu, w którym pracuje i zastawia go w lombardzie. Czy Adek (Mateusz Murański) i Maciek (Maciej Gisman) przyjmą sprzęt i czy to jedyna wizyta Michała w lombardzie? Czy chłopak podejmie leczenie, które jest warunkiem jego dziewczyny, aby byli nadal razem?
20:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 162 Logo PULS 2
21:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 163 Logo PULS 2

2019-04-04

08:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 174 Logo TV Puls
14:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 50 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Sprawa oskarżenia Adka o gwałt wciąż jest w toku. Marta ma pretensje do rodziców, że nie powiedzieli jej nic o sytuacji z bratem. W lombardzie zjawia się policjant Darek z informacjami, które mogą być kluczowe w śledztwie. W zamian oczekuje od Kazimierza pewnych informacji. Ten jednak nie mówi całej prawdy…
18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 174 Logo TV Puls
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 175 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Prowadzenie lombardu to zajęcie ciekawe, momentami ekscytujące, ale często i niebezpieczne. Bohaterami serialu są: właściciel Kazimierz Barski, jego rodzina, pracownicy oraz klienci, którzy pojawiają się w lombardzie z powodu różnych życiowych zawirowań. Są to zarówno osoby starsze, potrzebujące środków do życia, jak i młode, które zastawiają na kilka dni laptop czy telefon. Do lombardu równie chętnie zaglądają zwariowani poszukiwacze okazji, złodzieje czy nawet policjanci. Każdy odcinek to nowa, ciekawa historia. Serial z dużą dawką humoru, ale także okazji do wzruszeń i refleksji. udogodnienia dla niepełnosprawnych: napisy (N)
20:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 164 Logo PULS 2
21:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 165 Logo PULS 2

2019-04-05

08:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 175 Logo TV Puls
14:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 51 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Pięćdziesięcioletnia wdowa, Halina, mdleje na ulicy. Z pomocą przychodzi jej mężczyzna podający się za uzdrowiciela. Diagnozuje raka i oferuje leczenie. Kobieta, zrażona do lekarzy, którzy nie potrafili stwierdzić co jej dolega, postanawia mu zaufać. Aby zdobyć pieniądze na leczenie, zastawia w lombardzie biżuterię i przedmioty kuchenne. Lolek i Marta martwiąc się o życie Haliny, postanawiają sprawdzić „uzdrowiciela”.
18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 175 Logo TV Puls
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 176 Logo TV Puls
20:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 166 Logo PULS 2
21:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 167 Logo PULS 2

2019-04-06

10:10 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 172 Logo TV Puls
11:10 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 173 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Karolina kupiła mieszkanie na licytacji komorniczej, lecz, były już właściciel, Wańczak nie chce się wyprowadzić. Mimo interwencji policji i wymiany zamków, kobieta nie może z tym nic zrobić. Zastawia więc w lombardzie biżuterię, aby mieć pieniądze na opłaty i adwokatów. Mężczyzna jednak nadal jest agresywny. Czy Karolinie uda się w końcu pozbyć natręta i kto jej w tym pomoże?
12:05 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 174 Logo TV Puls
13:05 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 175 Logo TV Puls
14:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 176 Logo TV Puls

2019-04-07

18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 167 Logo PULS 2
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 168 Logo PULS 2
20:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 169 Logo PULS 2
21:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 170 Logo PULS 2
22:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 171 Logo PULS 2

2019-04-08

08:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 176 Logo TV Puls
14:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 52 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Stary dorożkarz postanawia przejść na emeryturę. Chce zastawić w lombardzie zabytkowy pojazd, a uzyskane pieniądze przeznaczyć na lekarstwa i opiekę dla wysłużonego konia Kubusia, którego traktuje jak członka rodziny. Kazimierz umawia eksperta do wyceny dorożki, jednak ten znając sytuację dorożkarza, proponuje mu zaniżoną cenę. Mężczyzna z powodu silnych emocji dostaje zawału serca i trafia do szpitala. Kazimierz z ekipą postanawiają mu pomóc. W opiekę nad koniem angażuje się także Ziutek.
18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 176 Logo TV Puls
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 177 Logo TV Puls

2019-04-09

08:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 177 Logo TV Puls
14:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 53 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Agnieszce oświadcza się młodszy od niej Robert, który roztaczając w lombardzie atmosferę luksusu chce sprzedać ekskluzywny serwis do kawy. Mężczyzna nawiązuje znajomość z biznesmenką - Rudzką. Mówi Agnieszce, że zrobi z nią „interes życia”. Potrzebuje jednak gotówki i namawia narzeczoną na zastawienie grafiki. Do Agnieszki przychodzi detektyw z informacją, że Robert oszukał jego klientkę. Agnieszka nie wierzy mu, ale dla pewności postanawia sprawdzić mieszkanie Roberta pod adresem, który dostała od detektywa. Dziewczyna doznaje wstrząsu, kiedy okazuje się, że trafiła do meliny…
18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 177 Logo TV Puls
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 178 Logo TV Puls

2019-04-10

08:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 178 Logo TV Puls
14:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 54 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Kalina, młoda dziewczyna z prowincji pracuje w biurze wyborczym lokalnego polityka i biznesmena. Dziewczyna jest utrzymanką Ryszarda, bez pamięci w nim zakochaną. O romansie tych dwojga dowiaduje się żona Ryszarda, Ida, która stawia mężowi ultimatum. Zwolnioną przez polityka, zrozpaczoną dziewczyną zajmuje się jej kolega z biura, Tadek. Jest nią zauroczony. Chce jej pomóc i spieniężyć laptopa należącego do szefa. Lombard przyjmuje sprzęt, jednocześnie zwracając Tadkowi wyjętą z jednego z gniazd kartę pamięci. Gdy polityk orientuje się, że z mieszkania zajmowanego przez Kalinę znika komputer, wpada w szał i próbuje odzyskać laptopa. Wezwany na pomoc Kazimierz poznaje w feralnym kliencie polityka znanego z plakatów wyborczych. Kazimierz zgadza się na polubowne załatwienie sprawy, ale Ryszard musi zapłacić zastaw za komputer. Polityk przeżywa szok, gdy spostrzega brak karty pamięci. Polityk ma nagrania, które mogą go skompromitować i na zawsze pogrzebać jego karierę jeśli o wszystkim dowiedzą się media. Jedyną osobą, poza nim, która wie co zawierał laptop, jest Tadek…
18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 178 Logo TV Puls
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 179 Logo TV Puls
20:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 167 Logo PULS 2
21:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 168 Logo PULS 2

2019-04-11

08:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 179 Logo TV Puls
14:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 55 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Dźwiękowiec, pracownik prywatnego studia filmowego, po powrocie ze zdjęć w Tajlandii, przynosi do lombardu przywiezioną pamiątkową figurkę. Reżyser, który uczestniczył w tym samym wyjeździe, jest zaniepokojony, że bagaż dźwiękowca był szczegółowo sprawdzany na lotnisku. Tajska figurka wzbudziła podejrzenia odpowiednich służb i jest pod obserwacją policji. Reżysera nachodzi Zlatan, boss narkotykowy, który chce odzyskać przemycony towar. Gangster będzie mógł odebrać figurkę zawierającą narkotyk w odpowiednim czasie w lombardzie. Reżyser wpadł na pomysł, że zorganizuje plan zdjęciowy u Kazimierza i w czasie zamieszania wykradnie cenny przedmiot. Operację kradzieży figurki przez reżysera przypadkowo odkrywa montażystka. Kobieta stawia mu warunek, że nie powiadomi policji, jeśli on natychmiast odda figurkę. Przy pomocy nieświadomego niczego Ziutka, reżyser oddaje figurkę do lombardu. Tylko on wie, co naprawdę znajduje się w tajskiej rzeźbie, na którą czeka gangster Zlatan. Całą sytuację obserwuje policja.
18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 179 Logo TV Puls
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 180 Logo TV Puls
20:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 169 Logo PULS 2
21:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 170 Logo PULS 2

2019-04-12

08:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 180 Logo TV Puls
14:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 56 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Podczas nieobecności mafiosa Koksa, kwitnie romans jego narzeczonej Dżesiki i młodszego brata Maxa. Kochankowie postanawiają uciec za granicę i odciąć się od mafijnej rodzinki. Dżesika i Max zanoszą do lombardu jedną ze sztabek złota inwestycyjnego, wykradzionego z sejfu. Mariusz dzwoni po Kazimierza, który zgadza się tylko na zastaw sztabki. Kiedy Dżesika i Max wracają do domu po paszport dziewczyny, okazuje się że w domu czeka Koks. W lombardzie pojawia się Korynt – obaj z Kazimierzem umoczyli na sztabkach złota, bo okazuje się, że Dżesika z Maxem przyszli też do niego, żeby upłynnić trefny towar. Kazimierz, Mariusz oraz Korynt spotykają się w domu mafijnej rodziny. Jest tam też Dżesika, Max i Koks...
18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 180 Logo TV Puls
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 181 Logo TV Puls
20:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 171 Logo PULS 2
21:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 172 Logo PULS 2
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Lombard. Życie pod zastaw. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Lombard. Życie pod zastaw w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Lombard. Życie pod zastaw.
W zestawieniu planu emisji można znaleźć opisy odcinków serialu Lombard. Życie pod zastaw. W opisach odcinków mogą znaleźc się informacje na temat tego co się wydarzy lub się wydarzyło w serialu. Jeśli w ramówce zaplanowane są odcinki premierowe umieszczone na stronie opisy pozwolą znaleźć odpowiedź na pytanie Lombard. Życie pod zastaw, co się wydarzy w następny odcinku serialu?. Streszczenia odcinków pozwalają na poznanie tego co się wydarzyło oraz wydarzy.
Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info