Reklama

Lombard. Życie pod zastaw godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć, opisy odcinków serialu, streszczenia

Najbliższe emisje Lombard. Życie pod zastaw


Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Lombard. Życie pod zastaw będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 2019-07-17
15:00 Trwa...  Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 121 Logo TV Puls

Opis odcinka serialu (streszczenie): Bogumił mieszka z synem Kostkiem i synową Elżunią. Pewnego dnia mężczyzna dowiaduje się o odnalezieniu przez archeologów IPN, zapomnianych grobów partyzanckich z okresu II wojny światowej. Podejrzewa, że może to być mogiła, w której miał spoczywać jego cudownie ocalony w egzekucji ojciec. Wzruszony odkryciem grobu Bogumił, postanawia upamiętnić miejsce kaźni odpowiednim obeliskiem. Jednak wszystkie oszczędności, jakie miał, przekazał synowi na zakup mieszkania… W jaki sposób starszy pan zdobędzie pieniądze na obelisk?

18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 143 Logo TV Puls

Opis odcinka serialu (streszczenie): 35-letni January Wiśniewski, właściciel małej restauracji wygrywa prestiżowy konkurs kulinarny. Wygrana wzbudza zazdrość jego równolatka i konkurenta z branży – niejakiego Kubackiego, który próbuje podważać renomę lokalu zdolności kulinarne „kolegi”. Restauracja Januarego jednak od momentu uzyskania nagrody przeżywa prawdziwe oblężenie. January musi zatrudnić kogoś do pomocy w kuchni. Kiedy do pracy zgłasza się Jolka, która jest nie tylko ładna, ale ma niezbędne i aktualne badania, a przy tym wie co się deglasuje i co zrobić, żeby buraki nie straciły koloru w czasie gotowania, January przyjmuje ją od razu do pracy. Tego samego dnia, w którym pojawia się Jolka jeden z klientów lokalu doznaje zatrucia pokarmowego... Czy pojawienie się dziewczyny ma coś wspólnego z zatruciem?

Reklama
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 144 Logo TV Puls

Opis odcinka serialu (streszczenie): „Polski Szlachcic” to pseudonim młodego videoblogera, który w swoich filmikach udziela porad jak małym wysiłkiem żyć i mieć wszystko. Chłopak, który lubi występować na tle ekskluzywnej posiadłości, nad basenem w otoczeniu pięknych dziewczyn, zarabia krocie, żerując na naiwności młodych ludzi. Pewnego dnia postanawia we właściwy sobie sposób uszczęśliwić potrzebujących - udaje się przed lombard, gdzie rozdaje przechodniom na chybił trafił, z dużego kartonu różne gadżety – słuchawki, wazoniki, multitool, budzik, notes, packę na muchy, czajnik czy trzepaczkę. Ci, którzy brali prezenty od razu przychodzą do lombardu i sprzedają podarunki. Nie wszyscy też są zadowoleni, z faktu, że nie mogą sobie wybrać podarków. Jak potraktują chłopaka? Jak zareagują na ten dziwny proceder pracownicy lombardu?

20:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 134 Logo PULS 2

Opis odcinka serialu (streszczenie): 16-letni Adam jest lekkoatletą – trenuje biegi. Jego ojciec, Waldemar, to były zawodnik, którego karierę przerwał wypadek. Teraz trenuje Adama i ma ambicję, by zrobić z niego mistrza.

Program TV na 2019-07-18
01:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 121 Logo PULS 2
08:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 144 Logo TV Puls
15:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 122 Logo TV Puls

Opis odcinka serialu (streszczenie): Kuba Lisicki zarabia trenując postaci w grze internetowej. Jego „pracy” i opuszczania szkoły nie popierają rodzice, szczególnie ojciec. Pewnego dnia dochodzi między nimi do bójki, po której chłopak ucieka z domu, zabierając przedmioty ojca. Postanawia zastawić je w lombardzie. Czy rodzice znajdą miejsce, w którym się ukrywa ich syn? Jakie tajemnice wyjdą na jaw?

18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 144 Logo TV Puls
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 145 Logo TV Puls

Opis odcinka serialu (streszczenie): 31-letnia Ula mieszka ze schorowaną matką – 70-letnią Romą, kobietą o stanowczym i apodyktycznym charakterze. Po śmierci ojca opiekuje się nią praktycznie sama, ponieważ jej starsza siostra Halina ma trudną sytuację – troje dzieci i męża po zawale. Po kolejnym groźnym ataku astmy Roma trafia do szpitala. Aby zdobyć pieniądze na leki i fizjoterapię matki, Ula decyduje się zastawić w lombardzie zabytkowy sekretarzyk. Roma kategorycznie sprzeciwia się jego sprzedaży i żąda, aby mebel wrócił na miejsce. Dlaczego starsza pani tak emocjonalnie reaguje na brak sekretarzyka? Jaką kryje w sobie tajemnicę i czy uda się ja ukryć przed Ulą?

Reklama
20:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 135 Logo PULS 2

Opis odcinka serialu (streszczenie): 70-letnia Bożena jest fotografką i właścicielką najstarszego zakładu fotograficznego w mieście. Niestety, czasy się zmieniły, technologia poszła do przodu i coraz mniej osób przychodzi do niej, aby zrobić zdjęcie. Starsza pani popada w kłopoty finansowe. Ścigana przez komornika postanawia sprzedać w lombardzie cały swój sprzęt. Komornik, który pojawia się w jej zakładzie jest wściekły na jej samowolkę. Twierdzi, że nie miała prawa sprzedać sprzętu, bo decyzją sądu już nie była jego właścicielką, dlatego decyduje się zająć jej rzeczy osobiste… Kto pomoże starszej pani w kłopotach z bezwzględnym urzędnikiem. Czy uda się ocalić zabytkowy sprzęt i zakład fotograficznym, który jest częścią historii miasta?

Program TV na 2019-07-19
01:35 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 122 Logo PULS 2
08:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 145 Logo TV Puls
15:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 123 Logo TV Puls

Opis odcinka serialu (streszczenie): U państwa Przyłuskich giną drogocenne kolczyki. Podejrzenie pada na sprzątającą w domu Ukrainkę – 19-letnią Lenę. Okazuje się, że Przyłuscy mają jednak większy problem. O co może chodzić? Czy Lena rzeczywiście zabrała kolczyki?

18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 145 Logo TV Puls
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 146 Logo TV Puls

Opis odcinka serialu (streszczenie): Martyna to spokojna siedemnastolatka. Kiedy jej rodzice wyjeżdżają na kilka dni postanawia zorganizować w mieszkaniu imprezę. Zabawę kończy niespodziewany nocny powrót rodziców. Następnego dnia Sylwia, matka Martyny spostrzega brak cennej mapy na ścianie w gabinecie. Wspólnie z Arturem, ojcem dziewczyny, oskarżają Martynę, że na pewno ukradł ją ktoś z grupy jej imprezowiczów. Nakazują córce, żeby natychmiast odzyskała przedmiot, który od pokoleń jest w rodzinie Sylwii. Martyna podejrzewa Marcina, chłopaka spoza jej kręgu towarzyskiego, który przyplątał się na imprezę. Chłopak miał już wcześniej zatargi z prawem. Razem z innym kolegą, Ignacym, postanawiają namierzyć miejsce zamieszkania Marcina, aby go śledzić. Kiedy widzą, że Marcin przynosi do lombardu pod pachą jakiś przedmiot wywołują awanturę. Czy to Marcin ukradł mapę i zaniósł ją do lombardu? Co szokującego, co dotyczy jej ojca Martyna odkryje w lombardzie?

20:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 136 Logo PULS 2

Opis odcinka serialu (streszczenie): 8-letnia Matylda rozmawia przez komunikator z tatą Jakubem, który wyjechał do pracy w Anglii. Dziewczynka bardzo za nim tęskni i na wieść o tym, że przyjedzie dopiero na święta, wybiega z płaczem z pokoju. Jej mama także bardzo cierpi, dlatego postanawia, że zrobią Jakubowi niespodziankę i przylecą do niego. Aby mieć pieniądze na bilety do Londynu, Żaneta zastawia w lombardzie biżuterię. Udaje im się zebrać gotówkę wystarczającą na bilety w jedną stronę. Kiedy docierają do mieszkania, gdzie mieszka tata Matyldy, drzwi otwiera nieznajoma kobieta. Kim jest i dlaczego mieszka z jej mężem? Czy Jakub wróci do Polski? Czy Matylda odzyska tatę?

21:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 137 Logo PULS 2

Opis odcinka serialu (streszczenie): 24 letni Kuba jedzie szosą, gdy nagle z lasu wybiega mu wprost pod koła młoda piękna dziewczyna. Pod pachą ściska laptop i wygląda na mocno przerażoną. Zaskoczony Kuba zabiera ją do samochodu i wiezie do swojego domu. Przez całą drogę „pasażerka na gapę” nie odzywa się ani słowem – nadal wygląda na otępiałą i nieobecną. Gdy dziewczyna zasypia na kanapie, Kuba, przy pomocy znajomego hakera Krakena włamuje się do jej komputera… Co w nim znajdzie? Do lombardu przychodzi Kornecki, który chce zastawić pełen osprzęt i piankę do nurkowania. Maciek zachwyca się sprzętem i zazdrości mężczyźnie barwnego życia – przygód, podróżowania po świecie i nurkowania w pięknych miejscach. Dlaczego mężczyzna chce sprzedać sprzęt?

Program TV na 2019-07-20
02:50 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 123 Logo PULS 2
10:05 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 142 Logo TV Puls

Opis odcinka serialu (streszczenie): Do lombardu przychodzi Wilczyński, aby zastawić cenny obraz z dwudziestolecia międzywojennego – „Sen dziewczynki” znanej malarki Tatiany Leniwskiej. Niedługo później w lombardzie pojawia się Michalski, żeby sprzedać samochód. Pieniądze są mu potrzebne, ponieważ rodzinna poniemiecka willa, w której mieszka z żoną wymaga remontu. W czasie wypełniania dokumentów Michalski zauważa „Leniwską” wiszącą na ścianie biura. Jest w szoku i twierdzi, że to jego obraz i przekazuje informację, która jest dowodem na to, że mówi prawdę… W jaki sposób obraz zginął z domu Michalskiego? Skąd wziął się u Wilczyńskiego?

11:05 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 143 Logo TV Puls
12:05 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 144 Logo TV Puls
13:05 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 145 Logo TV Puls
14:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 146 Logo TV Puls
Program TV na 2019-07-21
18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 137 Logo PULS 2
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 138 Logo PULS 2

Opis odcinka serialu (streszczenie): 30-letni Błażej wraca z Norwegii – jest szczęśliwy, bo za granicą udało mu się zarobić pieniądze na mieszkanie. Chłopak podczas kolacji z rodzicami swojej dziewczyny Renaty prosi ich o jej rękę. Ta jednak odrzuca zaręczyny i jest agresywna w stosunku do wszystkich. Następnego dnia oświadcza, że chce się wyprowadzić z domu. Czym spowodowane jest zachowanie Renaty? Dokąd się wyprowadzi? Skąd weźmie pieniądze na nowe życie?

20:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 139 Logo PULS 2

Opis odcinka serialu (streszczenie): 17-letni Piotrek trenuje tańce towarzyskie – nie tylko kocha to, co robi, ale jest w tym świetny. Jego ojczym, 40-letni Jerzy Matecki nie podziela jego zainteresowania i zmusza do trenowania boksu. Mężczyzna tyranizuje całą rodzinę, bije także matkę Piotrka, kiedy ta staje w obronie syna. Tydzień przed turniejem despotyczny ojczym oddaje buty do tańca do lombardu. Czy matka Piotrka zdecyduje się odejść od kata? Czy Piotrek odzyska swoje buty i wolność?

21:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 140 Logo PULS 2

Opis odcinka serialu (streszczenie): Blisko 40-letnia Matylda, mimo brania leków i poddaniu się serii bolesnych zabiegów, nie może zajść w ciążę. Jej partner Szymon proponuje, aby spróbowali metody in vitro, ale kobieta uważa, że nie stać ich na taki kosztowny zabieg. Matylda chciałaby adoptować dziecko, ale temu, z kolei sprzeciwia się Szymon. Matka mężczyzny – Jadwiga, sugeruje swojemu synowi, że problemem jest wiek Matyldy i odmawia pożyczenia pieniędzy na zabieg in vitro. Skąd „młodzi’ wezmą pieniądze na zabieg? A może Matylda i Szymon zdecydują się na wspólną adopcję?

22:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 141 Logo PULS 2

Opis odcinka serialu (streszczenie): Alex, Cichy i Buba tworzą zespół rockowy i jak na rockmanów przystało – żyją szybko, burzliwie i nie przejmują się dniem jutrzejszym. Kiedy pewnego ranka budzą się w pokoju hotelowym po grubszej imprezie, okazuje się, że całonocna zabawa kosztowała ich kilkadziesiąt tysięcy złotych - dochód za dwa miesiące koncertowania. Okazało się, też, że muzycy nie zdemolowali restaurację i zrobili bałagan w pokoju, a pieniądze zniknęły... Hotel grozi im karami. Co się stało z pieniędzmi i czy uda im się je odnaleźć?

Program TV na 2019-07-22
08:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 146 Logo TV Puls
15:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 124 Logo TV Puls

Opis odcinka serialu (streszczenie): Daniel to nauczyciel języka polskiego. Mężczyzna jest ojcem dwójki dzieci – trzecie jest „w drodze”. Daniel ma poważny problem – z powodu redukcji etatów został zwolniony ze szkoły, ale ponieważ nie chce stresować swojej ciężarnej żony, która rodzi lada dzień, codziennie udaje, że wychodzi do pracy. W jaki sposób Daniel zdobędzie zastrzyk gotówki? Czy Karolina dowie się, że jej mąż stracił pracę?

18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 146 Logo TV Puls
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 147 Logo TV Puls

Opis odcinka serialu (streszczenie): Trzech dziewiętnastolatków wraca nad ranem z imprezy. Wpadają na pomysł, aby ukraść samochód. Nie spodziewają się, że ten „czasowy zabór mienia” będzie początkiem ich wielkich kłopotów... Mniej więcej w tym samym czasie zostaje okradziona willa przyjaciela Kazimierza (Zbigniew Buczkowski). Giną antyki, w tym bardzo cenna ikona. Czy kradzieży dokonała trójka imprezowiczów? Wszystko wskazuje, że to oni, ale czy na pewno?

20:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 137 Logo PULS 2
Program TV na 2019-07-23
01:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 124 Logo PULS 2
08:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 147 Logo TV Puls
15:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 125 Logo TV Puls

Opis odcinka serialu (streszczenie): Marianna to 45-letnia położna i wolontariuszka w ośrodku preadopcyjnym, dokąd przychodzi przytulać dzieci czekające na adopcję. Jedno z dzieci, Staś, staje się szczególnie bliskie jej sercu. Kiedy Marianna dowiaduje się, że biologiczni rodzice chłopca zmienili zdanie i chcą odzyskać synka, doznaje wstrząsu i postanawia jak najszybciej wcielić w życie swój plan... Co zrobi zdeterminowana kobieta, niespełniona jako matka? Czy jej plan zostanie udaremniony? Jaką rolę w wyścigu z czasem, kiedy na szali jest życie dziecka, odegra Kazimierz (Zbigniew Buczkowski)?

18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 147 Logo TV Puls
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 148 Logo TV Puls

Opis odcinka serialu (streszczenie): Lucyna w dniu swojego ślubu przyłapuje świeżo upieczonego małżonka Edwarda na zdradzie. Jest zdruzgotana, ale nie mówi nic nikomu, tylko poprzysięga zemstę. Wyobraźnia kobiety, żeby dopiec niewiernemu mężowi, nie zna granic. Co zrobi, żeby „odwdzięczyć” mu się za upokorzenie na weselu? Jak skończy się doprowadzanie męża na skraj przepaści życiowej? Kto niespodziewanie pomoże przerażonemu mężczyźnie?

20:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 138 Logo PULS 2
Program TV na 2019-07-24
01:35 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 125 Logo PULS 2
08:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 148 Logo TV Puls
15:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 126 Logo TV Puls

Opis odcinka serialu (streszczenie): Jarek i Gawron ścigają się ze sobą nocą ulicami. Ich szaleńczą jazdę obserwuje świadek, który spisuje numery rejestracyjne. Następnego dnia obok auta pojawia się policja, która zabiera Jarkowi dowód rejestracyjny i nakazuje wymienić zbyt głośny tłumik. W jaki sposób zdobędą pieniądze na naprawę auta? Co zrobi Anita, na którą jest zarejestrowany samochód, kiedy dowie się, że Jarek chce nim wystartować w nielegalnych wyścigach?

18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 148 Logo TV Puls
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 149 Logo TV Puls

Opis odcinka serialu (streszczenie): Łucja to atrakcyjna samotna matka z dwójką dzieci. Kobieta została wybrana do programu telewizyjnego, w którym remontuje się domy uczestników. Podczas pierwszej wspólnej kolacji w nowym domu nagle gaśnie światło. Łucja prosi o pomoc sąsiada, Bogusława, który mówi, że spaliła się skrzynka elektryczna i wycenia naprawę na tysiąc złotych. Za źle podłączoną instalację oskarża ekipę remontową z programu. Łucja, aby mieć znów w domu prąd, zastawia w lombardzie laptop, który dostała w programie. Rano dochodzi do kolejnej awarii zagrażającej życiu domowników. Co stało się tym razem? Czy Bogusław, którego żona oskarża o uwodzenie sąsiadki, znów pomoże Łucji? Czy winę za awarię naprawdę ponosi ekipa z programu?

20:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 139 Logo PULS 2
Program TV na 2019-07-25
01:05 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 126 Logo PULS 2
08:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 149 Logo TV Puls
15:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 127 Logo TV Puls

Opis odcinka serialu (streszczenie): 13-letniej Lidii Antonowicz, Białorusince z polskimi korzeniami, grozi zupełna ślepota. Na refundowaną przez NFZ operację musi czekać aż 11 miesięcy. Jeśli nie podda się jej szybciej – straci wzrok i być może już go nie odzyska. Zdesperowani rodzice – Kosma i Natalia decydują się na płatną operację. Kiedy Natalia chce wpłacić zaliczkę, okazuje się, że komornik zajął ich konto i przyszedł także do mieszkania, aby zabrać co cenniejsze przedmioty. Jedyne, czego nie zabiera to prawosławna korona – pamiątka, która jest w rodzinie od stu lat… Czy zdesperowanym rodzicom uda się zebrać potrzebne pieniądze i ocalić wzrok córki?

18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 149 Logo TV Puls
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 150 Logo TV Puls

Opis odcinka serialu (streszczenie): 49-letnia Wioletta podczas porządków na strychu w domu swojego ojca odkrywa tubę ze starymi obrazami. Ponieważ starszy pan cierpi na demencję, szansa, że dowie się od niego kto jest ich autorem i skąd wzięły się w domu, jest zerowa. Kobieta postanawia zanieść dzieła do lombardu, licząc, że uzyska informację, kto je namalował, czy to oryginały i ile są warte. Lolek (Jerzy Górski) początkowo stawia mylną diagnozę, ale gdy przygląda się bliżej obrazom dochodzi do zdumiewających wniosków. Aby mógł potwierdzić swoje przypuszczenia, niezbędna jest konsultacja z dyrektorem muzeum… Jaką tajemnicę kryją dzieła, które przyniosła Wioletta?

20:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 140 Logo PULS 2
Program TV na 2019-07-26
01:35 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 127 Logo PULS 2
08:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 150 Logo TV Puls
15:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 128 Logo TV Puls

Opis odcinka serialu (streszczenie): 32-letnia Blanka samotnie wychowuje 10-letnią córkę Milenę. Kiedy po odprowadzeniu jej do szkoły, wraca do domu, zastaje splądrowane mieszkanie, które i tak było dosyć biednie wyposażone. Złodziej nie zabrał jednak ani telewizora, ani komputera, tylko drogi i profesjonalny sprzęt do robienia manicure’u. Aby go kupić, kobieta pożyczyła pieniądze od pary przyjaciół - Aldony i Remka, którzy żądają od niej spłaty na czas zaciągniętego długu. Czy zrozpaczona Blanka zbierze całą i niemałą kwotę długu? Czy ktoś jej pomoże w tej trudnej sytuacji? Kim okazał się partner Aldony i czym tak bardzo przeraził Blankę?

18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 150 Logo TV Puls
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 151 Logo TV Puls

Opis odcinka serialu (streszczenie): Miron, młody zawodnik kadry Taekwondo, przygotowuje się do startu w mistrzostwach Europy. Na treningu doznaje bardzo poważnej kontuzji. Nadzieją jest leczenie w prywatnej klinice, ale koszt operacji jest bardzo wysoki. Mironowi i jego rodzinie ktoś niespodziewanie oferuje finansową pomoc… Kim jest ten wątpliwy „Święty Mikołaj” i dlaczego oznacza to kłopoty?

20:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 141 Logo PULS 2
21:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 142 Logo PULS 2
Program TV na 2019-07-27
02:50 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 128 Logo PULS 2
10:10 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 147 Logo TV Puls
11:10 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 148 Logo TV Puls
12:05 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 149 Logo TV Puls
13:05 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 150 Logo TV Puls
14:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 151 Logo TV Puls
Program TV na 2019-07-28
18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 142 Logo PULS 2
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 143 Logo PULS 2
20:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 144 Logo PULS 2
21:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 145 Logo PULS 2
22:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 146 Logo PULS 2
Program TV na 2019-07-29
08:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 151 Logo TV Puls
15:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 129 Logo TV Puls

Opis odcinka serialu (streszczenie): 18-letni Mikołaj dostaje pracę jako boy w renomowanym hotelu. Jest szczęśliwy i przekonany, że chwycił Pana Boga za nogi. Dosyć szybko okazuje się, nowa praca nie jest aż tak niezwykła jak myślał. Chłopak wpada na pomysł, w jaki sposób pozyska dodatkowe pieniądze… Co to jest i dlaczego są one mu potrzebne?

18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 151 Logo TV Puls
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 152 Logo TV Puls

Opis odcinka serialu (streszczenie): Julita to bardzo szczupła 17-latka. Jej matka – Teresa – niepokoi się o córkę i podejrzewa, że nastolatka ma początki anoreksji. Ojciec dziewczyny bagatelizuje problem. Kiedy dochodzi do kolejnego incydentu, matka Julity postanawia zrobić wszystko, aby umieścić córkę w prywatnej klinice leczenia anoreksji. Czy uda jej się przekonać, że to konieczne? W jaki sposób zdobędzie pieniądze na terapię? Jaka straszna tajemnica rodzinna stoi za głodzeniem się Julity?

20:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 142 Logo PULS 2
Program TV na 2019-07-30
01:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 129 Logo PULS 2
08:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 152 Logo TV Puls
15:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 130 Logo TV Puls

Opis odcinka serialu (streszczenie): 32-letnia Mirka niedawno stoczyła walkę z rakiem piersi - wygrała ją, ale jest po mastektomii i nie umie tego zaakceptować. Postanawia zrobić sobie rekonstrukcję piersi, ale jej mąż, Borys się sprzeciwia. Mirka jest tak bardzo nieszczęśliwa, że nie cofnie się przed niczym, żeby zdobyć pieniądze na operację. Ile przeszkód musi pokonać po drodze, co z tym zrobi Borys i czy w końcu uda jej się przeprowadzić operację?

18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 152 Logo TV Puls
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 153 Logo TV Puls

Opis odcinka serialu (streszczenie): 55-letni Edmund i 50-letnia Maria to małżeństwo rolników. Mężczyzna od lat oddawał plony zaprzyjaźnionej jadłodajni dla bezdomnych, prowadzonej przez księdza. Urząd skarbowy dopatrzył się jednak nieścisłości w jego działaniach i prawomocnym wyrokiem sądu mężczyzna musi zapłacić wysoką karę. Aby spłacić należność małżonkowie zastawiają część rzeczy w lombardzie. Po resztę przychodzi w towarzystwie policji komornik. Zdesperowany Edmund zrywa zabezpieczenia i samowolnie wynosi rzeczy do lombardu. Czy za zerwanie pieczęci poniesie odpowiedzialność karną? Czy małżeństwu uda się zebrać całą kwotę dla komornika? Kto im pomoże?

20:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 143 Logo PULS 2
Program TV na 2019-07-31
01:35 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 130 Logo PULS 2
08:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 153 Logo TV Puls
15:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 131 Logo TV Puls

Opis odcinka serialu (streszczenie): Edmund Chodkiewicz to dynamiczny 45-letni właściciel firmy budowlanej, który jest bliski bankructwa z powodu nieuczciwych wierzycieli. Aby przypomnieć jednemu z nich, że jest mu winny pieniądze, przy pomocy koparki zrzuca mu betonowy blok przed bramą posesji. Mężczyzna ma problemy nie tylko z pracownikami, ale także z policją z powodu incydentu. Czy uda mu się w końcu odzyskać należne mu pieniądze, a robotnicy zostaną w jego firmie?

18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 153 Logo TV Puls
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 154 Logo TV Puls

Opis odcinka serialu (streszczenie): Do lombardu przychodzi znany podróżnik – 55-letni Ryszard. Mężczyzna zbiera pieniądze na kosztowną terapię. Okazuje się, że w lombardzie jest już rzecz, która należała kiedyś do niego... Jaki związek ma z przeszłością mężczyzny? Jakie tajemnice wyjdą na jaw?

20:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 144 Logo PULS 2
Program TV na 2019-08-01
02:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 131 Logo PULS 2
08:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 154 Logo TV Puls
15:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 132 Logo TV Puls

Opis odcinka serialu (streszczenie): Monika, energiczna 32-letnia pielęgniarka środowiskowa, opiekuje się starszym małżeństwem. Kiedy podczas pielęgnacji 80-latka dostaje ataku rwy kulszowej, dziewczyna dzwoni po swojego brata, aby jej pomógł i zawiózł ją do szpitala. Czy on, recydywista po odsiadce za rozboje, kradzieże i pobicia pomoże jej w opiece nad staruszkami? Skąd mężczyzna weźmie pieniądze na oddanie długu? Kto stanie w jego obronie, gdy gangsterzy będą chcieli go zastraszyć?

18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 154 Logo TV Puls
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 155 Logo TV Puls

Opis odcinka serialu (streszczenie): Skromny, niczym nie wyróżniający się 39-letni Kotowski przynosi do lombardu kolię wartą kilkadziesiąt tysięcy złotych. To wzbudza podejrzenia Mariusza (Michał Chorosiński). Pod byle pretekstem zatrzymuje klienta w lombardzie, a sam ustala pochodzenie biżuterii. Okazuje się, że kolia została skradziona podczas napadu na jubilera dwa lata wcześniej, a podczas rabunku zastrzelona została ekspedientka. Andżelika (Dominika Skoczylas) i Mariusz mają odmienne zdania na temat mężczyzny, który twierdzi, że kolię wykopał w ogródku własnego domu. Jaka jest prawda?

20:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 145 Logo PULS 2
Program TV na 2019-08-02
01:35 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 132 Logo PULS 2
08:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 155 Logo TV Puls
15:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 133 Logo TV Puls

Opis odcinka serialu (streszczenie): Bartek i Dorota marzą o nowym mieszkaniu. Wpłacili już na nie zaliczkę, ale nie mają pieniędzy na zapłacenie pierwszej raty, ponieważ bank odmówił im kredytu. Jeśli nie uzbierają na czas wymaganej kwoty, przepadnie im i zaliczka i mieszkanie. Ich jedyną szansą jest sprzedaż rodzinnej parceli. Bartek jedzie na nią z chętnym klientem, aby pokazać mu istny „raj na ziemi”. Kiedy dojeżdżają na miejsce, okazuje się, że sąsiad Wiesiek zamknął szlabanem przejazd przez część drogi, którą uważa za swoja własność i żąda 10 tysięcy opłaty za jej używanie. Czy uparty chłop odpuści swoje żądania niezgodne z prawem? Czy Dorota i Bartek zdążą na czas z wpłatą raty na mieszkanie?

18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 155 Logo TV Puls
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 156 Logo TV Puls

Opis odcinka serialu (streszczenie): Do lombardu przychodzi 18-letnia Joanna. Dziewczyna jest baletnicą, ale nienawidzi tańca, do którego czuje się zmuszana całe życie przez matkę. Joanna postanawia, że po osiągnięciu osiemnastu lat, tuż przed maturą, rzuci szkołę baletową i wyjedzie do Nowej Zelandii, gdzie na stałe mieszka jej ojciec. Jak zareaguje jej matka Aldona, kiedy dowie się o planach córki? Czy Joanna będzie mogła w końcu sama decydować o sobie i swoim życiu?

20:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 146 Logo PULS 2
21:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 147 Logo PULS 2
Program TV na 2019-08-03
02:45 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 133 Logo PULS 2
10:05 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 152 Logo TV Puls
11:05 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 153 Logo TV Puls
12:05 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 154 Logo TV Puls
13:05 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 155 Logo TV Puls
14:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 156 Logo TV Puls
Program TV na 2019-08-04
18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 147 Logo PULS 2
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 148 Logo PULS 2
20:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 149 Logo PULS 2
21:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 150 Logo PULS 2
22:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 151 Logo PULS 2
Program TV na 2019-08-05
08:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 156 Logo TV Puls
15:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 134 Logo TV Puls
18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 157 Logo TV Puls

Opis odcinka serialu (streszczenie): 28-letnia atrakcyjna Monika Majewska żyje w toksycznym związku z mężem tyranem. Ucieczką jest przelotny związek z kolegą z pracy. Wkrótce sprawy przybierają jednak nieoczekiwany obrót. Do czego posunie się Monika? Co kobieta przyniesie do lombardu?

19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 158 Logo TV Puls

Opis odcinka serialu (streszczenie): 70-letni Maurycy Serafinowicz choruje na raka płuc. Jest podróżnikiem i pomimo ciężkiej choroby ma zamiar zrealizować dawno zaplanowany spływ kajakiem. Mężczyzna chce dotrzeć aż do Morza Czarnego. Rodzina jest jednak przeciwna. Wyjątek stanowią zafascynowane trybem życia dziadka wnuczęta – Asia i Kornel. Jak pomogą dziadkowi w spełnieniu marzenia? Czy reszta rodziny nie zablokuje wyprawy Maurycego?

20:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 147 Logo PULS 2
Program TV na 2019-08-06
01:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 134 Logo PULS 2
08:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 158 Logo TV Puls
15:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 135 Logo TV Puls
18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 159 Logo TV Puls

Opis odcinka serialu (streszczenie): Rajmund, opiekujący się poruszającą się na wózku żoną Jadwigą, doznaje udaru i trafia do szpitala. Przerażona niepewną przyszłością kobieta z trudem dociera do lombardu, aby wyprzedać rzeczy i mieć pieniądze potrzebne na rehabilitację męża. Poruszona ich sytuacją Marta (Agata Szafrańska) przekonuje Kazimierza (Zbigniew Buczkowski) i Lolka (Jerzy Górski), aby pomóc starszemu małżeństwu. Znajdują fundację „Pod dębem” i pomagają małżeństwu przygotować dokumentację. Prezes fundacji, Erin odwiedza Jadwigę i Rajmunda. Weryfikuje zgłoszenie i obiecuje pomoc. Jadwiga przyjeżdża do lombardu na nowym wózku elektrycznym.

19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 160 Logo TV Puls

Opis odcinka serialu (streszczenie): Tadeusz dziedziczy po wuju stary dom, jednak jego żona Aleksandra nie jest zadowolona z pomysłu, żeby tam zamieszkać. Niespodziewanie pojawia się była żona mężczyzny, która żąda pięćdziesięciu tysięcy złotych za, jej zdaniem, należący do niej dom. Czy Tadeusz i Aleksandra dogadają się w kwestii domu? Skąd wezmą pieniądze na spłatę Judyty?

20:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 148 Logo PULS 2
Program TV na 2019-08-07
01:40 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 135 Logo PULS 2
08:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 160 Logo TV Puls
15:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 136 Logo TV Puls
18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 161 Logo TV Puls

Opis odcinka serialu (streszczenie): Samotna wdowa Marlena, poznaje Adama, który szybko ją w sobie rozkochuje. Przychodzą razem do lombardu, aby zastawić motorówkę z przyczepą, należące do jej zmarłego męża kobiety. Adam dostaje ofertę inwestycji, na której można sporo zarobić, ale nie ma pieniędzy na wkład. Czy Marlena pożyczy kochankowi pieniądze? Dlaczego i jakie kłopoty będzie miała przez Adama Andżelika (Dominika Skoczylas)?

19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 162 Logo TV Puls

Opis odcinka serialu (streszczenie): Paweł Sochacki prowadzi firmę handlowo usługową. Pewnego dnia odwiedzają go podejrzanie wyglądający mężczyźni i proponują udział w „karuzeli vatowskiej”. W nocy ktoś włamuje się do jego biura i kradnie z sejfu dokumenty potwierdzające legalność dokonywanych przez firmę transakcji i udziału w publicznych przetargach. Skradziony zostaje też, zostawiony na biurku przez Pawła, cenny zegarek, który włamywacze zastawiają w lombardzie. Nazajutrz w biurze Pawła pojawiają się funkcjonariusze CBA z nakazem przeszukania… Czy ich wizyta ma związek z włamaniem i odmową biznesmena udziału w lewych transakcjach? Jak Paweł udowodni swoją niewinność?

20:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 149 Logo PULS 2
Program TV na 2019-08-08
01:35 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 136 Logo PULS 2
08:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 162 Logo TV Puls
15:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 137 Logo TV Puls
18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 163 Logo TV Puls

Opis odcinka serialu (streszczenie): Marcelina i Jarek to para zakochanych w sobie trzydziestolatków – oboje w rozmiarze XXL. Pewnego dnia Marcelina odkrywa, że Jarek chudnie i nie chce się do tego przyznać. Namówiona przez swoją matkę, postanawia sprawdzić, co mężczyzna robi po pracy. Ślad prowadzi ją do lombardu i … Beni (Rita Weinar). Czy coś ich łączy?

19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 164 Logo TV Puls

Opis odcinka serialu (streszczenie): Bronek jest streetworkerem – pedagogiem ulicznym pracującym z trudną młodzieżą w jej naturalnym otoczeniu. Każdy z grupy jego podopiecznych ma problemy w domu i w szkole i tylko ogromne zaangażowanie Bronka chroni ich przed większymi tarapatami. Niespodziewanie sytuacja ulega nagłemu pogorszeniu, gdy z więzienia wychodzi ojciec jednego z chłopców, który do swoich ciemnych interesów ma zamiar wykorzystać syna i jego kolegów. W jaki sposób? Jakie kłopoty przez Waldka będzie miał Bronek?

20:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 150 Logo PULS 2
Program TV na 2019-08-09
01:35 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 137 Logo PULS 2
08:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 164 Logo TV Puls
15:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 138 Logo TV Puls
18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 165 Logo TV Puls

Opis odcinka serialu (streszczenie): Włodkowski, właściciel firmy transportowej ma kłopoty finansowe. Jednemu z kierowców, który szykuje transport do Niemiec oznajmia, że musi zastawić jego samochód w lombardzie, bo naciskają na niego windykatorzy. Kazimierz (Zbigniew Buczkowski) przyjmuje zastaw i umieszcza ciężarówkę na parkingu przy hurtowni swojego znajomego. Następnego dnia do Kazimierza dzwoni właściciel hurtowni i twierdzi, że z wnętrza ciężarówki dochodzą jakieś odgłosy. Jaka tajemnicę skrywa samochód?

19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 166 Logo TV Puls

Opis odcinka serialu (streszczenie): Danuta Walecka próbuje zdobyć pieniądze na remont i wyposażenie mieszkania komunalnego, w którym mieszka razem z mężem Wiktorem. Kobieta zastawia w lombardzie wisiorek i kilka książek. W jednej z nich znajduje się tajemniczy list. Jego treść zdenerwowany Wiktor próbuje ukryć za wszelką cenę przed Danutą. Dlaczego i co takiego zawiera list?

20:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 151 Logo PULS 2
21:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 4, odc. 152 Logo PULS 2
Program TV na 2019-08-10
02:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 138 Logo PULS 2
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Lombard. Życie pod zastaw. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Lombard. Życie pod zastaw w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Lombard. Życie pod zastaw.
W zestawieniu planu emisji można znaleźć opisy odcinków serialu Lombard. Życie pod zastaw. W opisach odcinków mogą znaleźc się informacje na temat tego co się wydarzy lub się wydarzyło w serialu. Jeśli w ramówce zaplanowane są odcinki premierowe umieszczone na stronie opisy pozwolą znaleźć odpowiedź na pytanie Lombard. Życie pod zastaw, co się wydarzy w następny odcinku serialu?. Streszczenia odcinków pozwalają na poznanie tego co się wydarzyło oraz wydarzy.

Emisja w stacjach


Lombard. Życie pod zastaw można obejrzeć w:

Emisje w: PULS 2, TV Puls

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry