Reklama

Lombard. Życie pod zastaw godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć, opisy odcinków serialu, streszczenia

Najbliższe emisje Lombard. Życie pod zastaw

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Lombard. Życie pod zastaw będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2018-11-18

18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 142 Logo PULS 2
Opis odcinka serialu (streszczenie): Do lombardu przychodzi Wilczyński, aby zastawić cenny obraz z dwudziestolecia międzywojennego – „Sen dziewczynki” znanej malarki Tatiany Leniwskiej. Niedługo później w lombardzie pojawia się Michalski, żeby sprzedać samochód. Pieniądze są mu potrzebne, ponieważ rodzinna poniemiecka willa, w której mieszka z żoną wymaga remontu. W czasie wypełniania dokumentów Michalski zauważa „Leniwską” wiszącą na ścianie biura. Jest w szoku i twierdzi, że to jego obraz i przekazuje informację, która jest dowodem na to, że mówi prawdę… W jaki sposób obraz zginął z domu Michalskiego? Skąd wziął się u Wilczyńskiego?
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 143 Logo PULS 2
Opis odcinka serialu (streszczenie): 35-letni January Wiśniewski, właściciel małej restauracji wygrywa prestiżowy konkurs kulinarny. Wygrana wzbudza zazdrość jego równolatka i konkurenta z branży – niejakiego Kubackiego, który próbuje podważać renomę lokalu zdolności kulinarne „kolegi”. Restauracja Januarego jednak od momentu uzyskania nagrody przeżywa prawdziwe oblężenie. January musi zatrudnić kogoś do pomocy w kuchni. Kiedy do pracy zgłasza się Jolka, która jest nie tylko ładna, ale ma niezbędne i aktualne badania, a przy tym wie co się deglasuje i co zrobić, żeby buraki nie straciły koloru w czasie gotowania, January przyjmuje ją od razu do pracy. Tego samego dnia, w którym pojawia się Jolka jeden z klientów lokalu doznaje zatrucia pokarmowego... Czy pojawienie się dziewczyny ma coś wspólnego z zatruciem?
20:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 144 Logo PULS 2
Opis odcinka serialu (streszczenie): „Polski Szlachcic” to pseudonim młodego videoblogera, który w swoich filmikach udziela porad jak małym wysiłkiem żyć i mieć wszystko. Chłopak, który lubi występować na tle ekskluzywnej posiadłości, nad basenem w otoczeniu pięknych dziewczyn, zarabia krocie, żerując na naiwności młodych ludzi. Pewnego dnia postanawia we właściwy sobie sposób uszczęśliwić potrzebujących - udaje się przed lombard, gdzie rozdaje przechodniom na chybił trafił, z dużego kartonu różne gadżety – słuchawki, wazoniki, multitool, budzik, notes, packę na muchy, czajnik czy trzepaczkę. Ci, którzy brali prezenty od razu przychodzą do lombardu i sprzedają podarunki. Nie wszyscy też są zadowoleni, z faktu, że nie mogą sobie wybrać podarków. Jak potraktują chłopaka? Jak zareagują na ten dziwny proceder pracownicy lombardu?
Reklama
21:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 145 Logo PULS 2
Opis odcinka serialu (streszczenie): 31-letnia Ula mieszka ze schorowaną matką – 70-letnią Romą, kobietą o stanowczym i apodyktycznym charakterze. Po śmierci ojca opiekuje się nią praktycznie sama, ponieważ jej starsza siostra Halina ma trudną sytuację – troje dzieci i męża po zawale. Po kolejnym groźnym ataku astmy Roma trafia do szpitala. Aby zdobyć pieniądze na leki i fizjoterapię matki, Ula decyduje się zastawić w lombardzie zabytkowy sekretarzyk. Roma kategorycznie sprzeciwia się jego sprzedaży i żąda, aby mebel wrócił na miejsce. Dlaczego starsza pani tak emocjonalnie reaguje na brak sekretarzyka? Jaką kryje w sobie tajemnicę i czy uda się ja ukryć przed Ulą?
22:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 146 Logo PULS 2
Opis odcinka serialu (streszczenie): Martyna to spokojna siedemnastolatka. Kiedy jej rodzice wyjeżdżają na kilka dni postanawia zorganizować w mieszkaniu imprezę. Zabawę kończy niespodziewany nocny powrót rodziców. Następnego dnia Sylwia, matka Martyny spostrzega brak cennej mapy na ścianie w gabinecie. Wspólnie z Arturem, ojcem dziewczyny, oskarżają Martynę, że na pewno ukradł ją ktoś z grupy jej imprezowiczów. Nakazują córce, żeby natychmiast odzyskała przedmiot, który od pokoleń jest w rodzinie Sylwii. Martyna podejrzewa Marcina, chłopaka spoza jej kręgu towarzyskiego, który przyplątał się na imprezę. Chłopak miał już wcześniej zatargi z prawem. Razem z innym kolegą, Ignacym, postanawiają namierzyć miejsce zamieszkania Marcina, aby go śledzić. Kiedy widzą, że Marcin przynosi do lombardu pod pachą jakiś przedmiot wywołują awanturę. Czy to Marcin ukradł mapę i zaniósł ją do lombardu? Co szokującego, co dotyczy jej ojca Martyna odkryje w lombardzie?

2018-11-19

08:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 44 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Daria budzi się w towarzystwie striptizera – Radka. Oboje mało pamiętają z wieczoru panieńskiego. Dziewczyna boi się, że doszło do zdrady. Kiedy przychodzi Aśka - koleżanka Darii, Radek domaga się dodatkowych pieniędzy, gdyż poprzedniej nocy stracił dwa zlecenia. Dostaje pierścionek zaręczynowy Darii, który zastawia w lombardzie. Po kłótni z narzeczonym dziewczyna próbuje odebrać biżuterię z lombardu. Okazuje się, że może zrobić to tylko Radek. „Zdradzony” chłopak nie tylko zauważa brak pierścionka, ale też odkrywa zdjęcia Darii śpiącej ze striptizerem. Zrywa zaręczyny i idzie po pierścionek do lombardu. Adek kontaktuje się z Radkiem, aby ustalić czyj jest pierścionek. Spotkanie obu panów kończy się awanturą. Daria analizuje całą sytuację i dochodzi do wniosku, że jej przyjaciółka ma powód, żeby rozdzielić ją i jej narzeczonego…
15:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 102 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Klomb i Dzida to „kibolska” para, zaangażowana w chuligańską działalność dwóch nienawidzących się klubów. Swój związek muszą utrzymywać w tajemnicy. Kiedy podczas jednej z ustawek, Dzida pokonuje w walce kilku chłopaków z ekipy Klomba, ci w odwecie napadają na nią dwukrotnie. Klomb dowiaduje się od swoich nie tylko o zajściu, ale jeszcze o czymś, co jest ważne dla niego i jego dziewczyny…
18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 44 Logo TV Puls
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 45 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Do schorowanej Elżbiety dzwoni wnuczek, Krzysio. Chce pożyczyć pieniądze. Przejęta telefonem kobieta zanosi do lombardu złoty lichtarz, aby zdobyć pieniądze. Pracownicy lombardu są przekonani, że starsza pani padła ofiarą przekrętu „na wnuczka”. Obserwują ją i obezwładniają mężczyznę, z którym się spotkała. Elżbieta ląduje w szpitalu. Wnuczek okazuje się być prawdziwy i wnosi zarzut o napaść. Kiedy idzie poinformować opiekunkę, że babcia jest w szpitalu odkrywa, że mieszkanie zostało okradzione, zniknęły też pieniądze. Krzysiek postanawia ustalić, czy babcia była stałą klientką lombardu. Andżelika sprawdza umowy i próbuje przekonać mężczyznę, żeby wycofał zarzuty przeciw Lolkowi. Kiedy Lolek idzie do mieszkania Elżbiety, żeby przeprosić Krzyśka zastaje podejrzanie zachowującą się opiekunkę…
22:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 42 Logo PULS 2
Opis odcinka serialu (streszczenie): Szef fabryki produkującej kryształy od pół roku wynagradza swoich pracowników swoimi produktami. Pani Jadwiga strajkuje przed zakładem wraz z innymi pracownikami. Próbuje zamienić w lombardzie swoją „pensję” na złotówki. Nie wie, że wcześniej w tym samym miejscu był jej szef, który chciał spieniężyć kryształy, żeby mieć na wypłaty. Kazimierz nie może kupić od niej niczego, bo wcześniej dokonał zakupu od Grzybowskiego. Załamana Jadwiga i jej mąż spotykają się z szefem związku zawodowego – okazuje się, że mimo uzyskania pieniędzy z lombardu, pensji nie dostał żaden z pracowników. Grzybowski oszukał Kazimierza. Pracownicy postanowili sami osądzić szefa.

2018-11-20

08:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 45 Logo TV Puls
15:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 103 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Nastoletni Krystian, który już nie raz był w lombardzie przynosi kolejne fanty. Nie wie, że pomagając koledze kręci lewe interesy.
18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 45 Logo TV Puls
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 46 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Małgosia to kobieta w średnim wieku, porzucona przez matkę i wychowująca się w domu dziecka. Od wielu lat, przy wsparciu swojego syna Wiktora, bezskutecznie próbuje odnaleźć rodzinę. Przypadkiem, dzięki złotemu kolczykowi wystawionemu w lombardzie trafia na trop Brygidy, która okazuje się być jej starszą siostrą. Brygida ma swój bardzo istotny powód, aby utrzymywać kontakt z odnalezioną siostrą. Małgosia jednak ma do niej żal, że mimo iż wiedziała o jej istnieniu nigdy jej nie odszukała. Postanawia jednak dać im szansę.
22:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 43 Logo PULS 2
Opis odcinka serialu (streszczenie): Paweł – ojciec Liliany, koleżanki Lolka z podstawówki, jest poszukiwaczem skarbów. Podczas jednej z wypraw badawczych, ze swoim wspólnikiem Sebastianem, ulega wypadkowi i w stanie śpiączki trafia do szpitala. Lilka znajduje w jego ubraniu złotą monetę i kontaktuje się z Lolkiem. Kiedy wspólnie ustalają pochodzenie monety, postanawiają na własną rękę dowiedzieć się co wydarzyło się w na miejscu wypadku. Nie wiedzą, że obserwuje ich Sebastian, który nie ma dobrych intencji. Niewinna wyprawa do bunkra Lilki i Lolka zamienia się w koszmar.
Reklama

2018-11-21

08:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 46 Logo TV Puls
15:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 104 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Gosię i Anitę, niegdyś przyjaciółki, obecnie łączy głęboka niechęć. Przestały się przyjaźnić, kiedy pewnego dnia ojciec Anity, szanowany profesor, zostawił dla Gosi rodzinę. Po śmierci mężczyzny następuje dalsza eskalacja konfliktu pomiędzy kobietami. Kością niezgody jest ukochane pianino profesora.
18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 46 Logo TV Puls
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 47 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Karolina poznaje na portalu randkowym Johna – amerykańskiego żołnierza stacjonującego w Afganistanie. Mimo, że „spotykają się” tylko wirtualnie, zakochuje się w nim bez pamięci. Monika, jej córka jest pewna, że internetowy znajomy matki to oszust. Karolina jednak jest tak zadurzona, że wierzy we wszystko, co pisze John. Kiedy kobieta pojawia w lombardzie, aby zastawić cenne rzeczy, które wyniosła z domu. Córka Karoliny i Andżelika zaczynają działać, aby doprowadzić do zdemaskowania Johna.
22:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 44 Logo PULS 2

2018-11-22

08:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 47 Logo TV Puls
15:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 105 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Przemysław - przemytnik na usługach grupy przestępczej - wpadł na pomysł przeszmuglowania diamentu w brzuchu jednego z psów, które miał przewieźć na wystawę w Antwerpii. Niestety wystraszony czworonóg ucieka. Odnajduje go wolontariuszka, która, widząc, że zwierzak wymaga pomocy lekarskiej, zanosi go do weterynarza. Jego zdziwienie jest bezgraniczne, kiedy z brzucha pacjenta wyjmuje diament. Co zrobi z tym znaleziskiem?
18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 47 Logo TV Puls
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 48 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Mateusz od roku przebywa zarobkowo w Irlandii, ale mimo, że nie znalazł pracy, odwleka moment powrotu. Jego żona, Hanka, podejrzewa, że powodem jest inna kobieta. Ich syn Michał, który wierzy w uczciwość ojca, chce polecieć do niego, żeby sprawdzić co się dzieje. Próbuje różnymi sposobami zdobyć pieniądze na bilet, między innymi zastawiając w lombardzie kolekcję kapsli swojego ojca, ale niestety wzięcie towaru od małoletniego jest niezgodne z prawem. Kazimierz znajduje w lombardzie zagubiony przez Michała jeden kapsel. Zaintrygowany oddaje go rzeczoznawcy do ekspertyzy.
22:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 45 Logo PULS 2

2018-11-23

08:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 48 Logo TV Puls
15:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 106 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Wacław szuka pomocy u swojego syna Bartosza, jednak ten nie chce go znać. Kiedy Bartosz, jego żona Aneta i ich córeczka Basia wracają z wakacji, dowiadują się, że Bartosza poszukuje pracownica MOPS-u. Okazuje się, że sprawa dotyczy ojca Bartosza, Wacława. Aneta jest w szoku.
18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 48 Logo TV Puls
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 49 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): W czasie obławy na niebezpiecznych przestępców życie traci jeden z bandziorów oraz policjant Kamil. Wyrzuty sumienia dowódcy operacji, Sławka sprawiają, że odchodzi z policji i zaczyna mieć poważne problemy z alkoholem. Żeby zdobyć pieniądze na picie, wyprzedaje część domowych sprzętów w lombardzie. Staczanie się funkcjonariusza obserwuje jeden z bandziorów uczestniczących w feralnej akcji – Szpryca, brat zabitego gangstera. Wykupuje zastawione przez Sławka w lombardzie przedmioty, w tym także jego komórkę, mając nadzieję, że uda mu się wykorzystać je przeciwko byłemu policjantowi. Kiedy gangsterzy popełniają nowe przestępstwo, okazuje się, że podejrzany jest nie tylko Sławek, ale także były mąż Andżeli, Jacek. Tylko Darek może udowodnić ich niewinność…
20:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 46 Logo PULS 2
Reklama
21:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 47 Logo PULS 2

2018-11-24

10:05 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 45 Logo TV Puls
11:05 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 46 Logo TV Puls
12:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 47 Logo TV Puls
13:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 48 Logo TV Puls
14:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 49 Logo TV Puls

2018-11-25

18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 40 Logo PULS 2
Opis odcinka serialu (streszczenie): Barbara cierpi na depresję po porodzie. Jej mąż Michał pracuje za granicą, a w domu z Barbarą mieszka jego matka – Wanda, która nie przepada za synową. Pewnego dnia Barbara przychodzi do lombardu, aby sprzedać biżuterię i telefon komórkowy. Po jej wyjściu okazuje się, że zostawiła coś jeszcze – wózek z dzieckiem. Pracownicy wzywają policję i pogotowie. Rozpoczynają się poszukiwania Barbary. Z Niemiec wraca jej mąż…
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 41 Logo PULS 2
Opis odcinka serialu (streszczenie): Malwina, która kiedyś chciała zakupić ekspres pozostawiony w lombardzie, uwolniła się od męża tyrana i spełniła swoje marzenie. Kobieta otworzyła kawiarnię, w której podaje ekskluzywną kawę z Indonezji, Kopi Luwak. Interes kwitnie. Niestety, jej kawiarnia zostaje okradziona. Sprawcą kradzieży okazał się Waldi – złodziej, przestępca i były kolega „z branży” Jacka – męża Andżeliki. Kiedy pojawia się w lombardzie, aby spieniężyć łupy, trafia na Jacka, który rozpoznaje byłego wspólnika i wyrzuca go z lombardu. Złodziej przez przypadek zostawia w środku lombardu kawę Kopi Luwak. Pracownicy postanawiają odnaleźć właścicielkę ekskluzywnego napoju.
20:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 42 Logo PULS 2
21:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 43 Logo PULS 2
22:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 44 Logo PULS 2

2018-11-26

08:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 49 Logo TV Puls
15:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 107 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Basia, znajoma Beni, interesuje się rozwojem osobistym. Kobieta wpada w sidła Adama – charyzmatycznego trenera personalnego. W lombardzie chce kupić czytnik do e-booków, aby czytać książki Adama. Benia dość szybko stwierdza, że to naciąganie. Czy znajdzie sposób, żeby przekonać Basię, że padła ofiarą oszustwa? Czy naciągacze pozwolą, żeby kobieta przejrzała na oczy?
18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 49 Logo TV Puls
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 50 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Sprawa oskarżenia Adka o gwałt wciąż jest w toku. Marta ma pretensje do rodziców, że nie powiedzieli jej nic o sytuacji z bratem. W lombardzie zjawia się policjant Darek z informacjami, które mogą być kluczowe w śledztwie. W zamian oczekuje od Kazimierza pewnych informacji. Ten jednak nie mówi całej prawdy…
22:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 47 Logo PULS 2

2018-11-27

08:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 50 Logo TV Puls
15:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 108 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Witold Chełmoński prowadzi prywatny zakład kamieniarski. Coraz trudniej utrzymać mu się na rynku z powodu zalania rynku byle jakimi, tanimi kamieniami z Chin, oferowanymi przez „sieciówki”. Kiedy trafia mu się nieuczciwy klient, który nie chce zapłacić za całą usługę, sugerując, że nie została wykonana prawidłowo, 14-letni Michał, syn Chełmońskiego, postanawia pomoc tacie. Czy to właśnie chłopiec znajdzie metodę na uchylającego się od płatności Białostockiego? Jaki finał będzie miało mieszanie się nastolatka w sprawy dorosłych?
18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 50 Logo TV Puls
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 51 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Pięćdziesięcioletnia wdowa, Halina, mdleje na ulicy. Z pomocą przychodzi jej mężczyzna podający się za uzdrowiciela. Diagnozuje raka i oferuje leczenie. Kobieta, zrażona do lekarzy, którzy nie potrafili stwierdzić co jej dolega, postanawia mu zaufać. Aby zdobyć pieniądze na leczenie, zastawia w lombardzie biżuterię i przedmioty kuchenne. Lolek i Marta martwiąc się o życie Haliny, postanawiają sprawdzić „uzdrowiciela”.
22:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 48 Logo PULS 2

2018-11-28

08:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 51 Logo TV Puls
15:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 109 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Do Lombardu przychodzi mężczyzna, który potrzebuje pieniędzy na remont barki. Kazimierz nie wierzy w powodzenie jego planów, ale determinacja i zaangażowanie mężczyzny robią na nim wrażenie. Postanawia mu pomóc.
18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 51 Logo TV Puls
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 52 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Stary dorożkarz postanawia przejść na emeryturę. Chce zastawić w lombardzie zabytkowy pojazd, a uzyskane pieniądze przeznaczyć na lekarstwa i opiekę dla wysłużonego konia Kubusia, którego traktuje jak członka rodziny. Kazimierz umawia eksperta do wyceny dorożki, jednak ten znając sytuację dorożkarza, proponuje mu zaniżoną cenę. Mężczyzna z powodu silnych emocji dostaje zawału serca i trafia do szpitala. Kazimierz z ekipą postanawiają mu pomóc. W opiekę nad koniem angażuje się także Ziutek.
22:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 49 Logo PULS 2

2018-11-29

08:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 52 Logo TV Puls
15:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 110 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Emerytka Władysława Radczewska oddaje pod zastaw swój zabytkowy zegar. Wezwany rzeczoznawca Kawecki zabiera zabytek do wyceny. Do Władysławy wraca jej wnuczek Robert - oficjalnie z pracy za granicą, nieoficjalnie - z więzienia. Kiedy dowiaduje się, że babcia oddała zegar do lombardu, zaczyna się denerwować. Czyżby wnuczek ukrywał jakąś tajemnicę? Jaki to ma związek z zabytkowym zegarem? Czy Robert wplątał się w jakąć aferę i grozi mu niebezpieczeństwo?
18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 52 Logo TV Puls
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 53 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Agnieszce oświadcza się młodszy od niej Robert, który roztaczając w lombardzie atmosferę luksusu chce sprzedać ekskluzywny serwis do kawy. Mężczyzna nawiązuje znajomość z biznesmenką - Rudzką. Mówi Agnieszce, że zrobi z nią „interes życia”. Potrzebuje jednak gotówki i namawia narzeczoną na zastawienie grafiki. Do Agnieszki przychodzi detektyw z informacją, że Robert oszukał jego klientkę. Agnieszka nie wierzy mu, ale dla pewności postanawia sprawdzić mieszkanie Roberta pod adresem, który dostała od detektywa. Dziewczyna doznaje wstrząsu, kiedy okazuje się, że trafiła do meliny…
22:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 50 Logo PULS 2

2018-11-30

08:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 53 Logo TV Puls
15:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 111 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): 15-latki Asia i Michalina to koleżanki z jednej, prywatnej szkoły. Asia jest zakompleksiona, nieśmiała i preferuje styl „emo”, Michalina to jej zupełne przeciwieństwo. Dziewczyny za sobą nie przepadają, a Asia jest szykanowana przez „koleżanki” za swoją odmienność. W szatni Michalina odkrywa, że ktoś ukradł jej telefon. Główną podejrzaną jest oczywiście Asia, którą Michalina i jej „kumpele” napadają w szkolnej toalecie... Co w odwecie zrobi Asia? Jaki związek z Asią mają okrutne filmiki znalezione w jej komórce? Czy fala hejtu, która wylewa się na Asię nie popchnie jej do zrobienia sobie krzywdy?
18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 53 Logo TV Puls
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 54 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Kalina, młoda dziewczyna z prowincji pracuje w biurze wyborczym lokalnego polityka i biznesmena. Dziewczyna jest utrzymanką Ryszarda, bez pamięci w nim zakochaną. O romansie tych dwojga dowiaduje się żona Ryszarda, Ida, która stawia mężowi ultimatum. Zwolnioną przez polityka, zrozpaczoną dziewczyną zajmuje się jej kolega z biura, Tadek. Jest nią zauroczony. Chce jej pomóc i spieniężyć laptopa należącego do szefa. Lombard przyjmuje sprzęt, jednocześnie zwracając Tadkowi wyjętą z jednego z gniazd kartę pamięci. Gdy polityk orientuje się, że z mieszkania zajmowanego przez Kalinę znika komputer, wpada w szał i próbuje odzyskać laptopa. Wezwany na pomoc Kazimierz poznaje w feralnym kliencie polityka znanego z plakatów wyborczych. Kazimierz zgadza się na polubowne załatwienie sprawy, ale Ryszard musi zapłacić zastaw za komputer. Polityk przeżywa szok, gdy spostrzega brak karty pamięci. Polityk ma nagrania, które mogą go skompromitować i na zawsze pogrzebać jego karierę jeśli o wszystkim dowiedzą się media. Jedyną osobą, poza nim, która wie co zawierał laptop, jest Tadek…
20:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 51 Logo PULS 2
21:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 52 Logo PULS 2

2018-12-01

10:05 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 50 Logo TV Puls
11:05 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 51 Logo TV Puls
12:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 52 Logo TV Puls
12:55 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 53 Logo TV Puls
13:55 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 54 Logo TV Puls

2018-12-02

18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 45 Logo PULS 2
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 46 Logo PULS 2
20:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 47 Logo PULS 2
21:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 48 Logo PULS 2
22:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 49 Logo PULS 2

2018-12-03

08:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 54 Logo TV Puls
15:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 112 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Do lombardu wraca Lolek (Jerzy Górski). Kazimierz (Zbigniew Buczkowski) przydziela go do pary z nową pracownicą. Wspólną pracę zaczynają od pojawienia się kobiety, która chce zastawić uszkodzony naszyjnik. Niedługo później w lombardzie zjawia się Beton poszukujący uciekinierki z więzienia. Czy kobiety mają ze sobą coś wspólnego?
18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 54 Logo TV Puls
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 55 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Dźwiękowiec, pracownik prywatnego studia filmowego, po powrocie ze zdjęć w Tajlandii, przynosi do lombardu przywiezioną pamiątkową figurkę. Reżyser, który uczestniczył w tym samym wyjeździe, jest zaniepokojony, że bagaż dźwiękowca był szczegółowo sprawdzany na lotnisku. Tajska figurka wzbudziła podejrzenia odpowiednich służb i jest pod obserwacją policji. Reżysera nachodzi Zlatan, boss narkotykowy, który chce odzyskać przemycony towar. Gangster będzie mógł odebrać figurkę zawierającą narkotyk w odpowiednim czasie w lombardzie. Reżyser wpadł na pomysł, że zorganizuje plan zdjęciowy u Kazimierza i w czasie zamieszania wykradnie cenny przedmiot. Operację kradzieży figurki przez reżysera przypadkowo odkrywa montażystka. Kobieta stawia mu warunek, że nie powiadomi policji, jeśli on natychmiast odda figurkę. Przy pomocy nieświadomego niczego Ziutka, reżyser oddaje figurkę do lombardu. Tylko on wie, co naprawdę znajduje się w tajskiej rzeźbie, na którą czeka gangster Zlatan. Całą sytuację obserwuje policja.
22:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 52 Logo PULS 2

2018-12-04

08:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 55 Logo TV Puls
15:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 113 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Mieczysław to dobry, choć niezbyt urodziwy mężczyzna, który mimo 45 lat nadal pozostaje pod dużym wpływem matki. Żeby znaleźć ujście swojej samotności zaprzyjaźnia się z… manekinem, któremu daje na imię Klara. Kiedy pewnego dnia Mieczysław poznaje Kasię, musi się zdecydować z którą z „kobiet” chce być. Czy zdąży, zanim Kasia dowie się o Klarze i zanim jego matka znów wmiesza się w relację z nową kobietą?
18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 55 Logo TV Puls
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 56 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Podczas nieobecności mafiosa Koksa, kwitnie romans jego narzeczonej Dżesiki i młodszego brata Maxa. Kochankowie postanawiają uciec za granicę i odciąć się od mafijnej rodzinki. Dżesika i Max zanoszą do lombardu jedną ze sztabek złota inwestycyjnego, wykradzionego z sejfu. Mariusz dzwoni po Kazimierza, który zgadza się tylko na zastaw sztabki. Kiedy Dżesika i Max wracają do domu po paszport dziewczyny, okazuje się że w domu czeka Koks. W lombardzie pojawia się Korynt – obaj z Kazimierzem umoczyli na sztabkach złota, bo okazuje się, że Dżesika z Maxem przyszli też do niego, żeby upłynnić trefny towar. Kazimierz, Mariusz oraz Korynt spotykają się w domu mafijnej rodziny. Jest tam też Dżesika, Max i Koks...
22:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 53 Logo PULS 2

2018-12-05

08:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 56 Logo TV Puls
15:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 114 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Ania i Mirek to dojrzałe małżeństwo. Kobieta uważa, że mąż powinien poświęcać jej więcej czasu. Niestety, on częściej niż do sypialni zagląda na łowiska ryb. Ania, podjudzana przez sąsiadkę, zaczyna śledzić męża. Wkrótce, w akcie desperacji zastawia w lombardzie kosztowne, robione na zamówienie wędki. Czy upodobanie do łowienia ryb, to na pewno jedyny powód, dla którego mężczyzna więcej czasu spędza „na rybach”, niż we wspólnej sypialni?
18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 56 Logo TV Puls
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 57 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Krzesimir i Olga byli uczestnikami erotycznej imprezy dla singli. Po upojnej nocy mężczyzna chce sprzedać w lombardzie maskę wenecką. Adek nie chce jej przyjąć, ale Marzena wbrew Adkowi, godzi się na zastaw. Wika, która chce odebrać tablet, zauważa maskę. Wraca do lombardu z Olgą, która dopytuje o mężczyznę, który ją przyniósł. Chce dowiedzieć się kim jest i gdzie mieszka ten mężczyzna. Marzena, obiecuje kobiecie, że jej pomoże - przekazuje namiary na klienta i pożycza maskę. Olga postanawia zrobić nieznajomemu niespodziankę. Ubrana w suknię, z zasłoniętą twarzą puka do drzwi mężczyzny, które otwiera… jego przerażona żona. Wściekły Krzesimir pojawia się w lombardzie. Przez pożyczoną maskę Marzena i Adek mają kłopoty.
22:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 54 Logo PULS 2

2018-12-06

08:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 57 Logo TV Puls
15:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 115 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Leon Radecki jest nauczycielem historii w liceum. Jeden z jego uczniów, Karol, przyłapuje go na randce z innym mężczyzną. Kiedy Leon zauważa, że Karol nagrywa spotkanie, rusza za nim w pościg. Niestety chłopak wpada pod samochód… Jego kumpel, Rudy namawia poszkodowanego w wypadku Karola, żeby zaszantażował swojego nauczyciela… Zdesperowany Leon, aby zdobyć pieniądze przynosi do lombardu dobry aparat fotograficzny i laptop. Jego partner namawia go jednak, żeby zgłosił szantaż na policję. Czy filmik trafi do sieci? Co zrobi Leon – czy za wszelką cenę, będzie chciał ukryć w szkole, że jest w związku z mężczyzną, czy wręcz przeciwnie?
18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 57 Logo TV Puls
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 58 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Mariola, atrakcyjna 35-latka odkrywa, że jej mąż zakupił do sypialni budzik z kamerką. Zaszokowana, oddaje znalezisko do lombardu. Kiedy Krzysztof, który jest kierowcą TIRa, wraca z trasy jest wściekły, że żona pozbyła się zakupu. Podejrzewa ją o romans, ona zaś uważa go za chorobliwego zazdrośnika. Mężczyzna nie poddaje się i kupuje w lombardzie kolejną kamerkę. W czasie transakcji wpada mu w oko Wiolka. Lombardowa, przelotna znajomość ma ciąg dalszy i konsekwencje - kobieta okazuje się być prostytutką wynajętą przez Mariolę, aby udowodnić Krzysztofowi jego zdrady. Kiedy małżonkowe obrzucają się nawzajem oskarżeniami, ich 10-letni synek Stasio, który ma dosyć kłótni rodziców, ucieka z domu. Mariola i Krzysztof są przerażeni i robią wszystko, aby go odnaleźć. Do lombardu przychodzi Andrzej i jego, łudząco podobny, brat bliźniak Paweł. Mariusz z Andżeliką nie mogą się połapać, kto jest kim. Andrzej w trosce o zdrowie brata zastawia jego fatbaike’a. Kiedy Darek przepytuje Andżelikę, czy miała kontakt ze swoim mężem Jackiem, Marysia spotyka się potajemnie z tatą. Dziewczynka nie wie, że jest śledzona przez Darka i Betona.
22:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 55 Logo PULS 2

2018-12-07

08:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 58 Logo TV Puls
15:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 3, odc. 116 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Ogrodnik Olaf ma kłopoty - wdał się w romans ze swoją klientką, a następnie został oskarżony przez nią o gwałt. Mąż rzekomej ofiary jest prawnikiem i robi wszystko, by zniszczyć mężczyznę. Czy kobieta rzeczywiście została zgwałcona, czy mija się z prawdą? Czy, doprowadzony na skraj bankructwa ogrodnik, zdoła odzyskać swój sprzęt? Czy znajdzie się ktoś, kto mu pomoże?
18:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 58 Logo TV Puls
19:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 59 Logo TV Puls
Opis odcinka serialu (streszczenie): Rafał ma 19 lat i właśnie zdał prawo jazdy. Chciałby jeżdzić sportowym samochodem ojca, ale ten pozwala mu na to tylko w jego towarzystwie. Kiedy rodzice wyjeżdżają, chlopak bez ich wiedzy pożycza auto. W czasie popisów na parkingu przed klubem nocnym, zarysowuje samochód. Niestety, Rafał ma podwójnego pecha - przy okazji obtarł też samochód Ryżego. Gangster zarządza poszukiwania sprawcy. Jego kompani po nitce do kłębka trafiają do ojca Rafała. Wybucha afera. Z pomocą niespodziewanie przychodzi... Adek. Niesforny syn Kazimierza odetchnął z ulgą po odebraniu zawiadomienia z prokuratury o umorzeniu śledztwa. Ostatnie wydarzenia spowodowały, że przestał imprezować, twierdząc, że się ustatkował. Kazimierz przyjmuje te deklaracje z nieufnością, ale i nadzieją.Do lombardu przychodzi Hofer z wielką, gadającą papugą. Chce ją zastawić, ale trafia na opór. Adek, Kazimierz i Marzeną podejmują decyzję o sprzedaży papugi, którą mężczyzna ukrył w magazynie. Kilka dni później w lombardzie pojawia się jednocześnie klient i prawowity właściel egzotycznego ptaka.
20:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 56 Logo PULS 2
21:00 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 2, odc. 57 Logo PULS 2
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Lombard. Życie pod zastaw. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Lombard. Życie pod zastaw w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Lombard. Życie pod zastaw.
W zestawieniu planu emisji można znaleźć opisy odcinków serialu Lombard. Życie pod zastaw. W opisach odcinków mogą znaleźc się informacje na temat tego co się wydarzy lub się wydarzyło w serialu. Jeśli w ramówce zaplanowane są odcinki premierowe umieszczone na stronie opisy pozwolą znaleźć odpowiedź na pytanie Lombard. Życie pod zastaw, co się wydarzy w następny odcinku serialu?. Streszczenia odcinków pozwalają na poznanie tego co się wydarzyło oraz wydarzy.
Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info