Reklama

Medium z Long Island godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Medium z Long Island

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Medium z Long Island będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2018-10-22

01:30 Medium z Long Island: Jak córka nie tego ojca Logo TLC
Opis (streszczenie): Spotkania z medium z Long Island, Theresą Caputo, która próbuje pogodzić rodzinne życie z pracą zawodową polegającą na nawiązywaniu kontaktu ze zmarłymi.
06:00 Medium z Long Island: Kontakt z przyjaciółmi Logo ID
Opis (streszczenie): Theresa planuje wycieczkę do winiarni, aby nawiązać kontakt z przyjaciółmi, ale pojawienie się sceptyka niszczy całą atmosferę. Małżeństwo szuka kontaktu z bliskim znajomym.
14:00 Medium z Long Island: Biedny Petey Logo ID
Opis (streszczenie): Theresa ma lepszy kontakt z duchami niż z psami. Zabiera chorego psa do weterynarza, a cała wizyta zamienia się w spotkanie, które nie ma nic wspólnego ze zwierzętami.
Reklama
14:30 Medium z Long Island: Świąteczny duch Logo ID
Opis (streszczenie): Jest Boże Narodzenie i Theresa wraz z całą swoją rodziną pomaga wydawać jedzenie w kuchni dla bezdomnych. Niepodziewanie pojawia się duch, który wprowadza spore zamieszanie.
15:00 Medium z Long Island: Walka o samochód Logo ID
Opis (streszczenie): Victoria używa wszystkich swoich wdzięków, aby pożyczyć samochód rodziców. Theresa jest przeciwna, ale jej mąż nie ma zdania. Theresa pomaga kobiecie nawiązać kontakt z ojcem.
15:30 Medium z Long Island: Duch al dente Logo ID
Opis (streszczenie): Theresa ma już dość wiecznych narzekań rodziny na jej gotowanie. Postanawia udowodnić, że świetnie radzi sobie w kuchni i zapisuje się na lekcje sztuki kulinarnej.

2018-10-23

06:00 Medium z Long Island: Nowoczesny sprzęt Logo ID
Opis (streszczenie): Theresa pomaga kobiecie, która chce zamknąć sprawy po śmierci siostry. Dzieci postanawiają zmodernizować narzędzie pracy matki i kupują jej nowoczesny dyktafon.
14:00 Medium z Long Island: Tak jak ja Logo ID
Opis (streszczenie): Przyjaciółka Theresy zwraca się o pomoc, ponieważ jej syn też widzi duchy. Jednak spotkanie z potencjalnym podopiecznym kończy się niezwykłym odkryciem.
14:30 Medium z Long Island: Przedziwne machinacje Logo ID
Opis (streszczenie): Theresa testuje swoje wychowawcze taktyki i prosi Victorię, aby zaczęła coś robić w domu. Theresa pomaga kobiecie, która nie potrafi pogodzić się ze śmiercią babci.
15:00 Medium z Long Island: Romans na Long Island Logo ID
Opis (streszczenie): Zbliżają się walentynki i Larry planuje romantyczny wieczór, choć okazuje się to trudnym zadaniem. Theresa spotyka się z jednym z największych sceptyków w swojej karierze.
15:30 Medium z Long Island: Baby shower Logo ID
Opis (streszczenie): Larry junior nie do końca popiera udział matki w imprezie z okazji narodzin dziecka. Czy przyszła matka będzie chciała zaprosić medium na swoje przyjęcie?

2018-10-24

06:00 Medium z Long Island: Błogosławieństwo czy klątwa Logo ID
Opis (streszczenie): Theresa pomaga kobiecie nawiązać kontakt z jej zmarłym ojcem. Jednak jej zaangażowanie w sprawy klientów i świat duchowy niszczy rodzinne relacje.
14:00 Medium z Long Island: Weź się do roboty! Logo ID
Opis (streszczenie): Theresa i Larry próbują przekonać córkę, aby skończyła college, ale Victoria nie jest w stanie poradzić sobie ze szkolną presją. Tym razem Theresa wystąpi w roli sceptyka.
14:30 Medium z Long Island: Trudne pytanie Logo ID
Opis (streszczenie): Podczas wystąpienia w lokalnej stacji radiowej Theresa zostaje zaskoczona pytaniem na temat jej mediumicznych zdolności. Razem ze swoim mężem Larrym odwiedza salon tatuażu.
15:00 Medium z Long Island: Duch w mieście Logo ID
Opis (streszczenie): Przy okazji grupowego seansu w Nowym Jorku Theresa zabiera na wycieczkę całą rodzinę. Czy wielkomiejski mętlik i hałas nie zakłóci Theresie pracy?
Reklama
15:30 Medium z Long Island: Powrót do domu Logo ID
Opis (streszczenie): Theresa pomaga matce, która nie potrafi się pozbierać po śmierci córki. Larry junior kończy college. Czy Theresa przekona syna, aby z powrotem zamieszkał w domu?

2018-10-25

06:00 Medium z Long Island: Theresa wszystko wyjaśni Logo ID
Opis (streszczenie): Theresa i jej rodzina odpowiadają na pytania dotyczące bezpośrednio jej pracy oraz jej roli jako medium i jako matki. Dowiemy się też, co Theresa sądzi o sceptykach.
14:00 Medium z Long Island: Niespodzianka dla medium Logo ID
Opis (streszczenie): Larry planuje imprezę niespodziankę z okazji urodzin Theresy. Czy duchy dadzą spokój solenizantce? Erna ma nadzieję, że nawiąże kontakt ze swoją zmarłą córką.
14:30 Medium z Long Island: Zatrudnię pomoc Logo ID
Opis (streszczenie): Dan i Helen proszą o prywatny seans z nadzieją, że nawiążą kontakt ze zmarłym synem Alexem. Theresa zastanawia się, czy zatrudnić asystenta.
15:00 Medium z Long Island: Księżniczka i jej bal Logo ID
Opis (streszczenie): Theresa musi sama wykończyć balową suknię Victorii, ponieważ krawcowa zajęta jest rozmowami ze zmarłym mężem. Czy Kristine nawiąże kontakt ze zmarłą siostrą?
15:30 Medium z Long Island: Dwóch Larrych w powietrzu Logo ID
Opis (streszczenie): Theresa zostaje poproszona o oczyszczenie z duchów restauracji, ale sceptycznie nastawiony kierownik wprowadza wiele złej energii.

2018-10-26

06:00 Medium z Long Island: Spotkanie z rodzicami Logo ID
Opis (streszczenie): Theresa nie potrafi wyłączyć się jako medium. Kiedy Victoria zaprasza swojego chłopaka z rodzicami, prosi matkę, aby ta nawiązała kontakt z duchami.
14:00 Medium z Long Island: Konfiskata kluczyków Logo ID
Opis (streszczenie): Renee marzy, aby porozmawiać z dawno zmarłym przyjacielem. Czy Theresa umożliwi jej ten kontakt? Po dwóch stłuczkach w tygodniu Theresa zabiera Victorii kluczyki od samochodu.
14:30 Medium z Long Island: Dzień na plaży Logo ID
Opis (streszczenie): Wdowa jest w szoku, kiedy Theresa nawiązuje kontakt z jej zmarłym mężem. Czy teraz Jenn będzie w stanie rozpocząć nowy etap życia? Dzień na plaży nie przebiega zgodnie z planem.
15:00 Medium z Long Island: Absolwent Logo ID
Opis (streszczenie): Podczas pedicure'u Theresie udaje się nawiązać kontakt ze zmarłą matką klientki. Czy Michelle otrzyma odpowiedzi na swoje pytania? Victoria kończy szkołę.
15:30 Medium z Long Island: Rodzinna fotografia Logo ID
Opis (streszczenie): Lisa straciła brata w wypadku samochodowym i tęskni za rozmową z nim. Czy Theresie uda się nawiązać kontakt? Nadchodzi czas na rodzinne zdjęcie.

2018-10-27

16:00 Medium z Long Island: Puk, puk! Tu Theresa! Logo ID
Opis (streszczenie): Theresa Caputo to zwyczajna amerykańska matka z Long Island, z jednym wyjątkiem - rozmawia ze zmarłymi i przekonała już niejednego sceptyka.

2018-10-28

10:00 Medium z Long Island: W drodze: Floryda Logo ID
Opis (streszczenie): Przedstawiamy losy medium Theresy, do której w kolejce trzeba czekać dwa lata. Nawróciła wielu sceptyków, pomagając im nawiązać kontakt z bliskimi, którzy odeszli.
11:00 Medium z Long Island: Dusza w raju Logo ID
Opis (streszczenie): Poznajcie niezwykłe medium - Theresę Caputo, która dzięki swoim zdolnościom przekonała do siebie wielu sceptyków, a kolejka chętnych na prywatny seans z nią sięga dwóch lat.

2018-10-29

06:00 Medium z Long Island: Superwizja Logo ID
Opis (streszczenie): Theresa wciąż jest bardzo zapracowana i postanawia poddać się superwizji. Zaprasza swoją duchową uzdrowicielkę Pat, która kiedyś pomogła jej uświadomić sobie, że jest medium.
Reklama
14:00 Medium z Long Island: Sceptyczny Joe Logo ID
Opis (streszczenie): Theresa i Larry idą na kolację ze swoim sceptycznym przyjacielem Joe. Czy Theresie uda się go nawrócić? Zdesperowani rodzice próbują nawiązać kontakt ze swoim zmarłym synem.
14:30 Medium z Long Island: Najczęściej zadawane pytania Logo ID
15:00 Medium z Long Island: Pierwszy raz w życiu Logo ID
15:30 Medium z Long Island: Duch Halloween Logo ID

2018-10-30

06:00 Medium z Long Island: Załamanie Logo ID
Opis (streszczenie): Duchy przeszkadzają Theresie podczas treningu w siłowni. Kobieta słyszy głosy zmarłego męża. Theresa załamuje się podczas jednego z seansów.
14:00 Medium z Long Island: Theresa i namiot Logo ID
14:30 Medium z Long Island: Jak córka nie tego ojca Logo ID
15:00 Medium z Long Island: Witaj uczelnio Logo ID
15:30 Medium z Long Island: Tęsknota za córką Logo ID
Opis (streszczenie): Córka Theresy, Victoria wpada z krótką wizytą z college'u. Jej niegrzeczne zachowanie wprawia rodziców w zakłopotanie. Czy dziewczyna zbyt wcześnie poczuła smak wolności?

2018-10-31

06:00 Medium z Long Island: Biedny Petey Logo ID
14:00 Medium z Long Island: Theresa walczy z nadwagą Logo ID
Opis (streszczenie): Theresa od zawsze miała problemy z nadwagą. Teraz z pomocą męża Larry'ego postanawia zrzucić kilka zbędnych kilogramów.
14:30 Medium z Long Island: Królewski poker Logo ID
Opis (streszczenie): Podczas prywatnego seansu zaskoczona Theresa doświadcza spotkania z duchem, z którym wcześniej nigdy nie miała do czynienia.
15:00 Medium z Long Island: Duch huraganu Sandy Logo ID
Opis (streszczenie): Huragan Sandy pozostawił straszliwe spustoszenia. Theresa stara się pocieszyć mieszkańców Long Island i pomaga im nawiązać kontakt ze zmarłymi.
15:30 Medium z Long Island: Hazardzistka Logo ID
Opis (streszczenie): Larry junior organizuje w domu partię pokera i Theresa postanawia się dołączyć. Podczas grupowego seansu młoda dziewczyna słyszy niesamowite oświadczenie jej zmarłego brata.

2018-11-01

14:00 Medium z Long Island: Dlaczego ja? Logo ID
Opis (streszczenie): Theresa Caputo jest na co dzień zwykłą kobietą. Odbiera córkę ze szkoły i podaje mężowi obiad, kiedy ten wraca z pracy. Ma jednak ukryty talent - potrafi rozmawiać ze zmarłymi.
14:30 Medium z Long Island: Zaginięcie Louie Logo ID
Opis (streszczenie): Theresa Caputo jest na co dzień zwykłą obietą. Odbiera córkę ze szkoły i podaje mężowi obiad, kiedy ten wraca z pracy. Ma jednak ukryty talent - potrafi rozmawiać ze zmarłymi.
15:00 Medium z Long Island: Tapir i bingo Logo ID
Opis (streszczenie): Theresa Caputo, medium z Long Island, pomaga klientom nawiązać kontakt z ukochanymi zmarłymi. Jej rodzina nie do końca docenia te nadprzyrodzone zdolności.
15:30 Medium z Long Island: Poduszeczka do szpilek Logo ID

2018-11-02

14:00 Medium z Long Island: Duch na zboczach Logo ID
14:30 Medium z Long Island: Babski wieczór Logo ID
15:00 Medium z Long Island: Niewidzialny Logo ID

2018-11-03

16:00 Medium z Long Island: To taki guzek Logo ID
Opis (streszczenie): Theresa Caputo spotyka się z projektantem Carsonem Kressleyem. Potem podczas rutynowej mammografii lekarze wykrywają u Theresy niepokojące zgrubienia.

2018-11-04

10:00 Medium z Long Island: To taki guzek Logo ID
11:00 Medium z Long Island: Znowu biopsja Logo ID
Opis (streszczenie): Na spotkanie z medium Theresą Caputo czeka się dwa lata. Swoimi zdolnościami przekonała już nie jednego najbardziej zatwardziałego sceptyka, umożliwiając mu kontakt ze zmarłymi.

2018-11-05

14:00 Medium z Long Island: Pacjent Logo ID
14:30 Medium z Long Island: Idź precz, duchu Logo ID
15:00 Medium z Long Island: Maminsynek Logo ID
Opis (streszczenie): Theresa Caputo, medium z Long Island, pomaga klientom nawiązać kontakt ze zmarłymi. Przekonała już tak wielu sceptyków, że dziś na spotkanie z nią czeka się ponad dwa lata.
15:30 Medium z Long Island: Porzucony duch Logo ID

2018-11-06

14:00 Medium z Long Island: Wskoczyć do środka Logo ID
14:30 Medium z Long Island: Gdy jest testament... Logo ID
15:00 Medium z Long Island: Tylka ja i V Logo ID
15:30 Medium z Long Island: Miłość do króliczka Logo ID

2018-11-07

14:00 Medium z Long Island: Gotowy do wyjścia Logo ID
14:30 Medium z Long Island: Ponowna wizyta Logo ID
15:00 Medium z Long Island: Nowe seanse Logo ID

2018-11-08

14:00 Medium z Long Island: Powrót do normalności Logo ID
15:00 Medium z Long Island: Gwiazdka u Caputo Logo ID

2018-11-09

14:00 Medium z Long Island: W trasie: Floryda Logo ID
15:00 Medium z Long Island: W trasie: Chicago Logo ID
Opis (streszczenie): Medium Theresa Caputo podróżuje po Stanach Zjednoczonych i pomaga ludziom nawiązać kontakt ze zmarłymi bliskimi. Dziś odwiedza Chicago.

2018-11-10

16:00 Medium z Long Island: Znowu biopsja Logo ID

2018-11-11

10:00 Medium z Long Island: Badanie Larry'ego Logo ID
Opis (streszczenie): Theresa spotyka się z kobietą, która twierdzi, że również ma nadprzyrodzone zdolności. Tymczasem Larry poddaje się przekładanemu już od dłuższego czasu badaniu mózgu.
11:00 Medium z Long Island: Koniec ze szkołą Logo ID
Opis (streszczenie): Podczas grupowego spotkania pojawia się mężczyzna, który chce nawiązać kontakt z kolegami z wojska. Tymczasem Victoria zaskakuje rodzinę informacją, że rezygnuje ze szkoły.

2018-11-12

14:00 Medium z Long Island: W trasie: Filadelfia Logo ID
Opis (streszczenie): Medium Theresa Caputo wyrusza w trasę. W Filadelfii pomaga matce pogodzić się z tragiczną śmiercią syna. Wdowa nawiązuje kontakt ze zmarłym mężem.
15:00 Medium z Long Island: W trasie: Niagara Logo ID
Opis (streszczenie): Medium Theresa Caputo wyrusza w trasę. Dziś pomaga pogrążonej w smutku matce nawiązać kontakt z tragicznie zmarłą córką.

2018-11-13

14:00 Medium z Long Island: Po spotkaniu Logo ID
Opis (streszczenie): Spotkania z byłymi klientami medium Theresy Caputo. Jak pomoc Theresy zmieniła życie tych pogrążonych w smutku ludzi?
15:00 Medium z Long Island: Po spotkaniu, część 2 Logo ID
Opis (streszczenie): Spotkanie z byłymi klientami medium Theresy Caputo. Jak pomoc Theresy zmieniła życie tych borykających się z różnymi problemami ludzi?

2018-11-14

14:00 Medium z Long Island: Po spotkaniu, część 3 Logo ID
Opis (streszczenie): Spotkania z byłymi klientami medium Theresy Caputo. Jak pomoc Theresy zmieniła życie tych ludzi, borykających się z różnymi problemami?
15:00 Medium z Long Island: Superwizja Logo ID
15:30 Medium z Long Island: Załamanie Logo ID

2018-11-15

14:00 Medium z Long Island: Biedny Petey Logo ID
14:30 Medium z Long Island: Świąteczny duch Logo ID
15:00 Medium z Long Island: Chiński Nowy Rok Logo ID
Opis (streszczenie): Theresa dzielnie walczy z syndromem pustego gniazda. Po raz pierwszy w życiu chce wziąć udział w obchodach chińskiego Nowego Roku.
15:30 Medium z Long Island: Walentynkowy wieczór Logo ID
Opis (streszczenie): W tym roku Theresa postanawia przejąć kontrolę nad obchodami Walentynek. Czy nadprzyrodzone siły nie zniszczą romantycznego wieczoru Larry'emu i Theresie?

2018-11-16

14:00 Medium z Long Island: Theresa w więzieniu Logo ID
Opis (streszczenie): Theresa jest bardzo wzruszona, kiedy pomaga kobiecie, której syn zmarł więzieniu. Postanawia zorganizować grupowe spotkania w zakładzie karnym.
14:30 Medium z Long Island: Porządki na strychu Logo ID
Opis (streszczenie): W domu rodziny Caputo trwają wiosenne porządki, ale Theresa nie potrafi się rozstać z niektórymi rzeczami. Później przekazuje szokującą informację jednej ze swoich klientek.
15:00 Medium z Long Island: Zmiana miejsc Logo ID
Opis (streszczenie): Larry ma już dość rozrzutności Theresy i proponuje, aby na jeden dzień zamienili się rolami. Theresa pomaga młodej kobiecie nawiązać kontakt z matką.
15:30 Medium z Long Island: Modlitwy dla Peteya Logo ID
Opis (streszczenie): Pewna rodzina staje przed trudną decyzją, kiedy ich ukochany pies Petey zaczyna poważnie podupadać na zdrowiu. Podczas wizyty u weterynarza Theresa czyni cuda.

2018-11-17

16:00 Medium z Long Island: Badanie Larry'ego Logo ID

2018-11-18

10:00 Medium z Long Island: Test Victorii Logo ID
Opis (streszczenie): Na seansie u Theresy pojawia się sceptyczny ojciec, który niedawno stracił syna. Tymczasem Victoria, która rzuciła szkołę kosmetyczną, traktuje rodzinę jak króliki doświadczalne.
11:00 Medium z Long Island: Czy to naprawdę talent? Logo ID
Opis (streszczenie): Theresa poddaje się badaniu rezonansu magnetycznego z nadzieją, że lekarzom uda się zaobserwować, co dzieje się w jej głowie podczas nawiązywania kontaktów z duchami.

2018-11-19

14:00 Medium z Long Island: Przedstawienie musi toczyć się dalej! Logo ID
Opis (streszczenie): Theresa przeprowadza sesję na cele charytatywne. Włącza się też w akcję ratowania upadającgo starego teatru. Kobieta nawiązuje kontakt ze swoim tragicznie zmarłym ojcem.
15:00 Medium z Long Island: Szałwia to szał Logo ID
Opis (streszczenie): Theresa postanawia sprawić niespodziankę swojemu bratu, który właśnie kupił nowe mieszkanie. Chce pojawić się na parapetówce bez zapowiedzi i odprawić pewien rytuał.
15:30 Medium z Long Island: I w sztukę się obrócisz! Logo ID
Opis (streszczenie): Kiedy Theresa i Larry planują swoje pogrzeby, Larry'emu przychodzi do głowy pomysł na nowy biznes. Chce, aby ludzie mogli farbować prochy zmarłych i tworzyć dzieła sztuki.

2018-11-20

14:00 Medium z Long Island: Małżeński portret Logo ID
Opis (streszczenie): Theresa i Larry chcą, aby artysta namalował ich wspólny portret, ale nie mogą się zdecydować, w jakiej pozie powinni zostać uchwyceni. Nie wiedzą też, gdzie potem powieszą obraz.
14:30 Medium z Long Island: Wrota zaświatów Logo ID
Opis (streszczenie): Theresa obawia się swojej pierwszej kolonoskopii. Zdecyduje się na nią czy stchórzy? W programie także sprawa mężczyzny chcącego nawiązać kontakt ze zmarłą żoną.
15:00 Medium z Long Island: Hełmiasty Logo ID
Opis (streszczenie): Larry bierze udział w charytatywnym zjeździe motocyklowym, ale Theresa boi się jeździć na tylnym siodełku. Medium pomoże także mężczyźnie, który wini się za śmierć syna.
15:30 Medium z Long Island: Włóż pierścionek Logo ID
Opis (streszczenie): Kiedy Larry Jr informuje, że wprowadza się ze swoją dziewczyną, Theresa nalega, aby para najpierw się zaręczyła. Później Theresa przekazuje wiadomości od ducha.

2018-11-21

14:00 Medium z Long Island: Stary pies, nowe sztuczki Logo ID
Opis (streszczenie): Cała rodzina jest wciąż zasmucona z powodu utraty psa Peteya. Następnie Theresa pomaga sceptycznej kobiecie, która straciła obydwoje rodziców.
14:30 Medium z Long Island: Brzydki przewóz Logo ID
Opis (streszczenie): Theresa postanawia wyremontować zdezelowaną ciężarówkę jej ojca. Zaszokuje także pewnego mechanika swoimi niesamowitymi zdolnościami.
15:00 Medium z Long Island: Impreza hawajska Logo ID
Opis (streszczenie): Larry Jr chce zaprosić przyjaciół na małego grilla w nowym ogródku, tymczasem Theresa ma całkiem inny pomysł.
15:30 Medium z Long Island: Jeździeckie szaleństwa Logo ID
Opis (streszczenie): Gdy Larry postanawia powrócić do swojej pasji z dzieciństwa, czyli jazdy konnej, Theresa niechętnie zgadza się mu towarzyszyć. Następnie Theresa spotyka pewną kobietę z mężem.

2018-11-22

14:00 Medium z Long Island: Na ryby Logo ID
Opis (streszczenie): W zeszłym roku Larry ustąpił Theresie w sprawie basenu. Teraz on chciałby, aby ona zgodziła się na zbiornik wodny z karpiami koi.
14:30 Medium z Long Island: Gotowa do walki Logo ID
Opis (streszczenie): Larry zachęca Theresę, aby zapisała się na kurs samoobrony. Kobieta pomaga instruktorowi nawiązać kontakt z bliską osobą.
15:00 Medium z Long Island: W drodze: Las Vegas, część 1 Logo ID
Opis (streszczenie): Theresa wyrusza w trasę objazdową. W Las Vegas zaskakuje fanów swoimi wyznaniam. Towarzyszy jej cała rodzina, która świetnie bawi się w mieście rozpusty.

2018-11-23

14:00 Medium z Long Island: W drodze - Las Vegas, część 2 Logo ID
Opis (streszczenie): Teresa jest wciąż w drodze. Tym razem zaskakuje fanów w Las Vegas. Musi szybko działać, gdy kobieta, którą ma zaskoczyć, niespodziewanie przybywa wcześniej na spotkanie.
15:00 Medium z Long Island: Kulisy seansu Logo ID
Opis (streszczenie): Poznaj prawdziwe medium Theresę Caputo i jej barwną rodzinę. Theresa nawróciła już wielu sceptyków, a w kolejce na jej seans czeka się 2 lata.

2018-11-24

16:00 Medium z Long Island: Koniec ze szkołą Logo ID

2018-11-25

10:00 Medium z Long Island: Atak paniki Logo ID
Opis (streszczenie): Theresa dostaje zaskakujące wyniki badań skanu mózgu. Podczas grupowego seansu Theresa przekonuje uczestników, że nasi bliscy, choć odeszli, wciąż są z nami.
11:00 Medium z Long Island: Ogłaszam Was... Logo ID
Opis (streszczenie): Para, która poznała się podczas grupowego seansu u Theresy, prosi ją, aby udzieliła im ślubu. Kobieta z Wall Street jest pod wrażeniem nadprzyrodzonych zdolności Theresy.

2018-11-26

14:00 Medium z Long Island: W drodze: Waszyngton Logo ID
15:00 Medium z Long Island: Przedstawienie musi toczyć się dalej! Logo ID

2018-11-27

14:00 Medium z Long Island: Modlitwy dla Peteya Logo ID
14:30 Medium z Long Island: Powrót do korzeni Logo ID
Opis (streszczenie): Ojciec Theresy znajduje album z pamiątkami rodzinnymi. Theresa, zainspirowana odkryciem, udaje się do genealoga, żeby poznać historię swojego rodu. Prawda może być szokująca.
15:00 Medium z Long Island: Nie rezygnuj z pracy Logo ID
Opis (streszczenie): Theresa odwiedza z Larrym fryzjera i postanawia zapisać się do szkoły kosmetycznej. Następnie pomaga kobiecie skontaktować się z synem.
15:30 Medium z Long Island: Powrót kapeli Logo ID
Opis (streszczenie): Theresa w czasie charytatywnej zbiórki pieniędzy dla przyjaciela z dzieciństwa, postanawia wystąpić z dawną kapelą folkową. Następnie pomaga mężczyźnie skontaktować się z matką.

2018-11-28

14:00 Medium z Long Island: Dusza i sushi Logo ID
Opis (streszczenie): Theresa przeprowadza seans z udziałem strażaka, który martwi się o syna. Podczas zajęć z przyrządzania sushi w Theresie i Larrym budzi się chęć współzawodnictwa.
14:30 Medium z Long Island: Trenerka Teresa Logo ID
Opis (streszczenie): Theresa i Larry odwiedzają restaurację, do której chodzili na randki. Następnie Theresa pomaga zmagającej się z depresją kobiecie.
15:00 Medium z Long Island: Nie ma tego złego... Logo ID
Opis (streszczenie): Larry junior wyprowadził się z domu. Theresa postanawia wyremontować jego pokój. Później pomaga ciężarnej kobiecie skontaktować się z bliską osobą.
15:30 Medium z Long Island: Romans na wrotkach Logo ID
Opis (streszczenie): Theresa i Larry wspominają lata 80., jeżdżąc na wrotkach. Następnie Theresa, wraz z pewną rodziną z Long Island, przygotowują seans-niespodziankę.

2018-11-29

14:00 Medium z Long Island: Powrót za kratki Logo ID
Opis (streszczenie): Theresa ponownie spotyka się z młodą kobietą, którą poznała w zakładzie karnym, a następnie postanawia pomóc więźniowi.
14:30 Medium z Long Island: Za kulisami Logo ID
Opis (streszczenie): W programie zobaczymy Theresę podróżującą w przebraniu, jej zakulisowe potknięcia i nerwy... Sprawdźcie jak kręcono odcinek specjalny na żywo.
15:00 Medium z Long Island: Pierwszy raz na własne oczy Logo ID
Opis (streszczenie): Theresa pomaga parze nawiązać kontakt z córką, którą zabrała choroba Crohna. Mężczyzna, który stracił ojca, w końcu odnajduje spokój.

2018-11-30

14:00 Medium z Long Island: W drodze: Teksas Logo ID
Opis (streszczenie): Podobno w Teksasie wszystko odbywa się z większą pompą. Podczas podróży Theresa przekona się o tym na własnej skórze. W trakcie spotkań z fanami czeka ją wiele niespodzianek.
15:00 Medium z Long Island: W drodze: Floryda Logo ID
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Medium z Long Island. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Medium z Long Island w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Medium z Long Island.

Emisja w stacjach

Medium z Long Island można obejrzeć w:

Emisje w: ID, TLC

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info