Reklama

Międzynarodowi poszukiwacze domów godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Międzynarodowi poszukiwacze domów

+ Obserwuj

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Międzynarodowi poszukiwacze domów będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 2020-01-21
21:30 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 3/13 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Międzynarodowi łowcy domów do remontów przekraczają wszystkie granice, by znaleźć wymarzony dom - nawet jeśli jest w rozsypce i wymaga totalnej renowacji nie poddadzą się, gdy już znajdą ten jedyny. Nie straszne im trudne lokalizacje, przestarzałe zabudowy i zagracone pomieszczenia. Z pomocą wyspecjalizowane floty agentów nieruchomości odwiedzają cudowne miejsca, którym brakuje jedynie konkretnego remontu. Szukanie domów na taką skalę jest niezwykłym wyzwaniem, zapraszamy do inspirującej podróży po światowych nieruchomościach! Anne z pomocą przyjacióki szuka nowego miesjca zamieszakania w Budpeszcie. Kobieta jest byłą tancerką baletową i obecnie wolniejszy styl życia jest jej marzeniem. Ma nadzieję na znalezienie domu blisko centrum miasta.

/ Polska / program
Program TV na 2020-01-22
01:50 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 108 Logo Travel Channel

Opis (streszczenie): Para dostaje możliwość przeprowadzki do Okinawy w Japonii i wiedzą, że to wspaniała okazja. Jednak ich syn właśnie idzie do ostatniej klasy i nie chce żegnać się z przyjaciółmi i przenosić do innego kraju.

/ USA / program
Reklama
02:20 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 108 Logo Travel Channel

Opis (streszczenie): Rick i Ron zakochali się w Weronie i są gotowi kupić tam dom. Rick nastawiony jest na apartament z włoskim klimatem w sercu miasta, jednak Ron woli bardziej nowoczesne mieszkanie na obrzeżach.

/ USA / program
11:50 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 108 Logo Travel Channel

Opis (streszczenie): Po otwierającym oczy wypadku, Wendy i Simon decydują się podążyć za marzeniami i przeprowadzić się na Karaiby. Decydują się na Panamę, gdzie mają możliwość otworzenia biznesu. On marzy o romantycznym hostelu typu B&B na plaży, ona jednak woli przede wszystkim trzymać się ustalonego budżetu.

/ USA / program
12:20 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 108 Logo Travel Channel

Opis (streszczenie): Scott rzadko opuszcza Stany Zjednoczone, jednak właśnie otrzymał awans, który wiąże się z przeprowadzką do Berlina. Scott często daje się ponieść marzeniom, więc na poszukiwana domu zabiera przyjaciela, który dopilnuje, by trzymał się budżetu.

/ USA / program
12:50 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 1/13 Logo Travel Channel

Opis (streszczenie): Para Kanadyjczyków po podróży poślubnej w Amsterdamie, marzy o przeprowadzce do tego holenderskiego miasta. Teraz oferta pracy pozwala im spełnić marzenie! On chce się trzymać znanych, podmiejskich standardów, jednak ona i córka marzą o czymś bardziej europejskim. Czy uda im się znaleźć kompromis?

/ USA / program
Program TV na 2020-01-23
01:50 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 108 Logo Travel Channel

Opis (streszczenie): Po utracie pracy w Teksasie, małżeństwo wraz z dwójką córek postanawia przenieść się do Castelli Romani we Włoszech. Czy uda im się znaleźć lokum idealne, przy okrojonych dochodach?

/ USA / program
02:20 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 108 Logo Travel Channel

Opis (streszczenie): Gretchen i Rob chcą kupić dom wakacyjny w Meksyku, w którym będą mogli spokojnie się zestarzeć. Rob pragnie wygodnego życia, jednak Gretchen woli pilnować budżetu. Czy uda im się znaleźć złoty środek?

/ USA / program
Reklama
11:50 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 108 Logo Travel Channel
USA / program
12:20 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 108 Logo Travel Channel
USA / program
12:50 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 2/13 Logo Travel Channel

Opis (streszczenie): Para nowożeńców z Teksasu otrzymała życiową szansę przeprowadzki do Londynu. Teraz po raz pierwszy wybierają się za granicę, gdzie czeka ich wiele niespodzianek. Ona chce wszystkiego, co Londyn ma do zaoferowania, z ekskluzywnym mieszkaniem w Notting Hill, jednak jemu nie podoba się pomysł mieszkania w tak drogiej dzielnicy.

/ USA / program
Program TV na 2020-01-24
01:50 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 109 Logo Travel Channel

Opis (streszczenie): Międzynarodowi łowcy domów do remontów przekraczają wszystkie granice, by znaleźć wymarzony dom - nawet jeśli jest w rozsypce i wymaga totalnej renowacji nie poddadzą się, gdy już znajdą ten jedyny. Nie straszne im trudne lokalizacje, przestarzałe zabudowy i zagracone pomieszczenia. Z pomocą wyspecjalizowane floty agentów nieruchomości odwiedzają cudowne miejsca, którym brakuje jedynie konkretnego remontu. Szukanie domów na taką skalę jest niezwykłym wyzwaniem, zapraszamy do inspirującej podróży po światowych nieruchomościach! Po utracie pracy na Maui, para postanawia przenieść się z małej, spokojnej wyspy do tłocznego Sydney, w Australii. On ma wysokie wymagania, ona jednak pilnuje, by trzymać się budżetu.

/ USA / program
02:20 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 109 Logo Travel Channel

Opis (streszczenie): Międzynarodowi łowcy domów do remontów przekraczają wszystkie granice, by znaleźć wymarzony dom - nawet jeśli jest w rozsypce i wymaga totalnej renowacji nie poddadzą się, gdy już znajdą ten jedyny. Nie straszne im trudne lokalizacje, przestarzałe zabudowy i zagracone pomieszczenia. Z pomocą wyspecjalizowane floty agentów nieruchomości odwiedzają cudowne miejsca, którym brakuje jedynie konkretnego remontu. Szukanie domów na taką skalę jest niezwykłym wyzwaniem, zapraszamy do inspirującej podróży po światowych nieruchomościach! Żołnierz namawia swoją rodzinę na przeprowadzkę do Brukseli. Jego głównym wymaganiem jest bezproblemowy transport, jednak jego żona jest dużo bardziej wymagająca. Znalezienie złotego środka będzie należało do agenta nieruchomości.

/ USA / program
11:50 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 108 Logo Travel Channel
USA / program
12:20 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 108 Logo Travel Channel
USA / program
12:50 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 3/13 Logo Travel Channel

Opis (streszczenie): Zauroczona wyspą Norfolk para, postanawia przeprowadzić się tam na stałe, opuszczając swój dom w ruchliwym Sydney. Wyspa jest piękna, ale niewielka, i para szybko dostrzega, że opcje domów, z zapierającym dech w piersiach widokiem, są ograniczone. Dodatkowo na ich liście widnieje domowe studio i ogródek. Z takimi wymaganiami może nie być łatwo.

/ USA / program
Program TV na 2020-01-25
01:50 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 109 Logo Travel Channel

Opis (streszczenie): Międzynarodowi łowcy domów do remontów przekraczają wszystkie granice, by znaleźć wymarzony dom - nawet jeśli jest w rozsypce i wymaga totalnej renowacji nie poddadzą się, gdy już znajdą ten jedyny. Nie straszne im trudne lokalizacje, przestarzałe zabudowy i zagracone pomieszczenia. Z pomocą wyspecjalizowane floty agentów nieruchomości odwiedzają cudowne miejsca, którym brakuje jedynie konkretnego remontu. Szukanie domów na taką skalę jest niezwykłym wyzwaniem, zapraszamy do inspirującej podróży po światowych nieruchomościach! Nowa praca w Melbourne, w Australii, wyciąga pochodzącą z Nashville rodzinę z ich strefy komfortu. Teraz próbują pogodzić swój budżet z wymarzonym domem na plaży.

/ USA / program
Reklama
02:20 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 109 Logo Travel Channel

Opis (streszczenie): Międzynarodowi łowcy domów do remontów przekraczają wszystkie granice, by znaleźć wymarzony dom - nawet jeśli jest w rozsypce i wymaga totalnej renowacji nie poddadzą się, gdy już znajdą ten jedyny. Nie straszne im trudne lokalizacje, przestarzałe zabudowy i zagracone pomieszczenia. Z pomocą wyspecjalizowane floty agentów nieruchomości odwiedzają cudowne miejsca, którym brakuje jedynie konkretnego remontu. Szukanie domów na taką skalę jest niezwykłym wyzwaniem, zapraszamy do inspirującej podróży po światowych nieruchomościach! Para z dwójką dzieci planuje uciec z męczącego Los Angeles i spędzić roczne wakacje w Turynie. Po przybyciu do Włoch szybko okazuje się, że oboje mają nieco inny pomysł na życie.

/ USA / program
Program TV na 2020-01-26
01:05 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 3/13 Logo HGTV
Polska / program
Program TV na 2020-01-27
11:50 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 109 Logo Travel Channel
USA / program
12:20 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 109 Logo Travel Channel
USA / program
12:50 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 4/13 Logo Travel Channel

Opis (streszczenie): Występujący od lat odtwórca Franka Sinatry opuszcza Vegas. Na prośbę żony, przenosi ich dom do Puerto Morelos, w Meksyku, gdzie artystów nigdy nie brakuje. Chciałby znaleźć dom w pobliżu lotniska Cancun, jednak jej marzy się życie blisko plaży.

/ USA / program
Program TV na 2020-01-28
01:50 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 109 Logo Travel Channel

Opis (streszczenie): Międzynarodowi łowcy domów do remontów przekraczają wszystkie granice, by znaleźć wymarzony dom - nawet jeśli jest w rozsypce i wymaga totalnej renowacji nie poddadzą się, gdy już znajdą ten jedyny. Nie straszne im trudne lokalizacje, przestarzałe zabudowy i zagracone pomieszczenia. Z pomocą wyspecjalizowane floty agentów nieruchomości odwiedzają cudowne miejsca, którym brakuje jedynie konkretnego remontu. Szukanie domów na taką skalę jest niezwykłym wyzwaniem, zapraszamy do inspirującej podróży po światowych nieruchomościach! Marty i Jen postanawiają opuścić Stany Zjednoczone i przenieść się do Barcelony, gdzie Jen dostała pracę. W zamian za poświęcenie, Marty żąda mieszkania z wystarczającą ilością miejsca na sztuki walki.

/ USA / program
02:20 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 109 Logo Travel Channel

Opis (streszczenie): Międzynarodowi łowcy domów do remontów przekraczają wszystkie granice, by znaleźć wymarzony dom - nawet jeśli jest w rozsypce i wymaga totalnej renowacji nie poddadzą się, gdy już znajdą ten jedyny. Nie straszne im trudne lokalizacje, przestarzałe zabudowy i zagracone pomieszczenia. Z pomocą wyspecjalizowane floty agentów nieruchomości odwiedzają cudowne miejsca, którym brakuje jedynie konkretnego remontu. Szukanie domów na taką skalę jest niezwykłym wyzwaniem, zapraszamy do inspirującej podróży po światowych nieruchomościach! Para z Teksasu postanawia skorzystać z oferty pracy w Anglii i pokazać swoim dzieciom nową kulturę. Jednak oboje mają zupełnie inne priorytety - ona chce mieszkać w nowoczesnym domu blisko centrum, a on woli coś bardziej tradycyjnego. Czy uda im się odnaleźć złoty środek?

/ USA / program
10:55 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 3/13 Logo HGTV
Polska / program
11:50 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 109 Logo Travel Channel
USA / program
12:20 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 109 Logo Travel Channel
USA / program
12:50 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 5/13 Logo Travel Channel

Opis (streszczenie): Para marzycieli z Kalifornii postanawia przeprowadzić się do Włoch. Wnuczek sycylijskiego imigranta zawsze czuł głęboką więź ze swoimi włoskimi korzeniami i para przeznaczyła każde wakacje na zwiedzanie tego wspaniałego kraju. Teraz gotowi są przenieść się na stałe do pięknego regionu Chianti.

/ USA / program
Reklama
21:30 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 5/13 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Międzynarodowi łowcy domów do remontów przekraczają wszystkie granice, by znaleźć wymarzony dom - nawet jeśli jest w rozsypce i wymaga totalnej renowacji nie poddadzą się, gdy już znajdą ten jedyny. Nie straszne im trudne lokalizacje, przestarzałe zabudowy i zagracone pomieszczenia. Z pomocą wyspecjalizowane floty agentów nieruchomości odwiedzają cudowne miejsca, którym brakuje jedynie konkretnego remontu. Szukanie domów na taką skalę jest niezwykłym wyzwaniem, zapraszamy do inspirującej podróży po światowych nieruchomościach! Patrick i Beata postanawiają przenieść się na Maltę, aby móc podziwiać zapierające dech w piersiach krajobrazy. Do tego konkretnego miejsca przyciągają ich również obiecujące mozliwości biznesowe. Mają jednak długą listę życzeń, co może wiązać się wyzwaniami nie do pokonania. Czy uda im się znaleźć dom blisko centrum jednocześnie z tradycyjnymi maltańskimi cechami?

/ Polska / program
Program TV na 2020-01-29
01:50 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 109 Logo Travel Channel

Opis (streszczenie): Międzynarodowi łowcy domów do remontów przekraczają wszystkie granice, by znaleźć wymarzony dom - nawet jeśli jest w rozsypce i wymaga totalnej renowacji nie poddadzą się, gdy już znajdą ten jedyny. Nie straszne im trudne lokalizacje, przestarzałe zabudowy i zagracone pomieszczenia. Z pomocą wyspecjalizowane floty agentów nieruchomości odwiedzają cudowne miejsca, którym brakuje jedynie konkretnego remontu. Szukanie domów na taką skalę jest niezwykłym wyzwaniem, zapraszamy do inspirującej podróży po światowych nieruchomościach! Nowożeńcy Meghan i Jason przenoszą się z Nashville do Antwerpii, w Belgii, by spełnić europejskie marzenia Meghan. Czy ich poślubne poszukiwanie domu zakończy się sukcesem, czy porażką?

/ USA / program
02:20 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 109 Logo Travel Channel

Opis (streszczenie): Międzynarodowi łowcy domów do remontów przekraczają wszystkie granice, by znaleźć wymarzony dom - nawet jeśli jest w rozsypce i wymaga totalnej renowacji nie poddadzą się, gdy już znajdą ten jedyny. Nie straszne im trudne lokalizacje, przestarzałe zabudowy i zagracone pomieszczenia. Z pomocą wyspecjalizowane floty agentów nieruchomości odwiedzają cudowne miejsca, którym brakuje jedynie konkretnego remontu. Szukanie domów na taką skalę jest niezwykłym wyzwaniem, zapraszamy do inspirującej podróży po światowych nieruchomościach! Maja, Jack i ich siedmioro dzieci są muzykalną rodziną, która pragnie przenieść się do Walencji. Ona chce być otoczona przez hiszpański urok, jednak mając tyle osób do wykarmienia, on bardziej martwi się o budżet.

/ USA / program
11:50 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 109 Logo Travel Channel
USA / program
12:20 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 109 Logo Travel Channel
USA / program
12:50 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 6/13 Logo Travel Channel

Opis (streszczenie): Po siedemnastu wspólnie spędzonych latach, reporter sportowy i nauczycielka ekonomii przenoszą się z Nowego Jorku do angielskiego Surrey, wraz z dwoma nastoletnimi córkami. Liczą na spokojniejsze życie w urokliwym domku na angielskiej wsi.

/ USA / program
Program TV na 2020-01-30
01:50 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 109 Logo Travel Channel

Opis (streszczenie): Międzynarodowi łowcy domów do remontów przekraczają wszystkie granice, by znaleźć wymarzony dom - nawet jeśli jest w rozsypce i wymaga totalnej renowacji nie poddadzą się, gdy już znajdą ten jedyny. Nie straszne im trudne lokalizacje, przestarzałe zabudowy i zagracone pomieszczenia. Z pomocą wyspecjalizowane floty agentów nieruchomości odwiedzają cudowne miejsca, którym brakuje jedynie konkretnego remontu. Szukanie domów na taką skalę jest niezwykłym wyzwaniem, zapraszamy do inspirującej podróży po światowych nieruchomościach! Podróżnik Chris uwielbia deski i psy, więc ostatnie lata poświęcał trenowaniu swoich ulubionych zwierząt na wodzie. Teraz gotowy jest na stałe osiąść w australijskim Seventeen Seventy. Jego celem jest znalezienie czegoś odpowiedniego dla swojego biznesu.

/ USA / program
02:20 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 109 Logo Travel Channel

Opis (streszczenie): Międzynarodowi łowcy domów do remontów przekraczają wszystkie granice, by znaleźć wymarzony dom - nawet jeśli jest w rozsypce i wymaga totalnej renowacji nie poddadzą się, gdy już znajdą ten jedyny. Nie straszne im trudne lokalizacje, przestarzałe zabudowy i zagracone pomieszczenia. Z pomocą wyspecjalizowane floty agentów nieruchomości odwiedzają cudowne miejsca, którym brakuje jedynie konkretnego remontu. Szukanie domów na taką skalę jest niezwykłym wyzwaniem, zapraszamy do inspirującej podróży po światowych nieruchomościach! Po dwudziestu latach spędzonych w Ameryce, Jacky gotowa jest powrócić na brytyjską wyspę Wight, by zaopiekować się mamą. Czy jej mężowi uda się ją przekonać, że dla widoków warto wydać trochę więcej pieniędzy?

/ USA / program
11:50 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 109 Logo Travel Channel
USA / program
12:20 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 109 Logo Travel Channel
USA / program
12:50 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 7/13 Logo Travel Channel

Opis (streszczenie): Samotna matka chce powrócić na wyspę Wielkiej Bahamy, po tym jak mieszkała tam kilka lat temu. Chce zacząć nowy biznes, więc szuka domu, który będzie w pełni gotowy do szybkiej przeprowadzki.

/ USA / program
Program TV na 2020-01-31
01:50 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 109 Logo Travel Channel

Opis (streszczenie): Międzynarodowi łowcy domów do remontów przekraczają wszystkie granice, by znaleźć wymarzony dom - nawet jeśli jest w rozsypce i wymaga totalnej renowacji nie poddadzą się, gdy już znajdą ten jedyny. Nie straszne im trudne lokalizacje, przestarzałe zabudowy i zagracone pomieszczenia. Z pomocą wyspecjalizowane floty agentów nieruchomości odwiedzają cudowne miejsca, którym brakuje jedynie konkretnego remontu. Szukanie domów na taką skalę jest niezwykłym wyzwaniem, zapraszamy do inspirującej podróży po światowych nieruchomościach! Po przeprowadzce do Mediolanu, młoda matka zdaje sobie sprawę, że nie jest fanką wielkiego miasta i zachęca męża do zamieszkania nad romantycznym jeziorem Como.

/ USA / program
Reklama
02:20 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 109 Logo Travel Channel

Opis (streszczenie): Międzynarodowi łowcy domów do remontów przekraczają wszystkie granice, by znaleźć wymarzony dom - nawet jeśli jest w rozsypce i wymaga totalnej renowacji nie poddadzą się, gdy już znajdą ten jedyny. Nie straszne im trudne lokalizacje, przestarzałe zabudowy i zagracone pomieszczenia. Z pomocą wyspecjalizowane floty agentów nieruchomości odwiedzają cudowne miejsca, którym brakuje jedynie konkretnego remontu. Szukanie domów na taką skalę jest niezwykłym wyzwaniem, zapraszamy do inspirującej podróży po światowych nieruchomościach! Lara i jej mąż Chad wracają z dwójką dzieci do Londynu. Rodzina koncentruje się na zachodniej części miasta, która jest blisko pracy Chada. Jednak Larę kuszą niesamowita architektura i historia centralnego Londynu, a to niestety generuje wysokie koszty.

/ USA / program
11:50 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 109 Logo Travel Channel
USA / program
12:20 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 109 Logo Travel Channel
USA / program
12:50 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 8/13 Logo Travel Channel

Opis (streszczenie): Para rusza do Cambridge, w Anglii, by on mógł zrobić doktorat. Nigdy nie wyobrażał sobie przeprowadzki ze Stanów Zjednoczonych, więc chciałby znaleźć nowoczesne mieszkanie, które będzie przypominać dawny dom. Jednak w tak starym mieście, może to nie być takie łatwe.

/ USA / program
Program TV na 2020-02-01
01:50 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 109 Logo Travel Channel

Opis (streszczenie): Międzynarodowi łowcy domów do remontów przekraczają wszystkie granice, by znaleźć wymarzony dom - nawet jeśli jest w rozsypce i wymaga totalnej renowacji nie poddadzą się, gdy już znajdą ten jedyny. Nie straszne im trudne lokalizacje, przestarzałe zabudowy i zagracone pomieszczenia. Z pomocą wyspecjalizowane floty agentów nieruchomości odwiedzają cudowne miejsca, którym brakuje jedynie konkretnego remontu. Szukanie domów na taką skalę jest niezwykłym wyzwaniem, zapraszamy do inspirującej podróży po światowych nieruchomościach! Miłośnicy fitnessu, Jeff i Carol, są gotowi opuścić chłodną Pensylwanię dla tropikalnego życia w Kostaryce. Jeff chce mieszkać blisko plaży i surfować przez cały dzień, ale Carol ma na uwadze ich rodzinę w USA. Co zwycięży, dostęp do plaży czy miejsce dla wszystkich członków rodziny?

/ USA / program
02:20 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 110 Logo Travel Channel

Opis (streszczenie): Międzynarodowi łowcy domów do remontów przekraczają wszystkie granice, by znaleźć wymarzony dom - nawet jeśli jest w rozsypce i wymaga totalnej renowacji nie poddadzą się, gdy już znajdą ten jedyny. Nie straszne im trudne lokalizacje, przestarzałe zabudowy i zagracone pomieszczenia. Z pomocą wyspecjalizowane floty agentów nieruchomości odwiedzają cudowne miejsca, którym brakuje jedynie konkretnego remontu. Szukanie domów na taką skalę jest niezwykłym wyzwaniem, zapraszamy do inspirującej podróży po światowych nieruchomościach! Marzenie kobiety o życiu w Hiszpanii spełnia się, gdy jej mąż postanawia rozszerzyć swój biznes na przybrzeżną Denię. Kobieta chciałaby mieszkać w domu na plaży, ale ich skromny budżet będzie dużym utrudnieniem.

/ USA / program
Program TV na 2020-02-02
01:05 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 5/13 Logo HGTV
Polska / program
Program TV na 2020-02-03
12:50 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 9/13 Logo Travel Channel

Opis (streszczenie): Ze względów zawodowych rodzina przenosi się do Antwerpii w Belgii. Kate chce domu z belgijskim urokiem w centrum, ale Dave szuka domu na przedmieściach, który gwarantuje krótkie dojazdy i więcej czasu dla rodziny.

/ USA / program
Program TV na 2020-02-04
01:50 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 8/13 Logo Travel Channel
USA / program
12:50 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 10/13 Logo Travel Channel

Opis (streszczenie): Po 13-godzinnej przesiadce w Amsterdamie, kobieta wyciąga swojego męża ze strefy komfortu i wciąga w nową przygodę. Znalazła pracę i chce przeprowadzić się właśnie do tego miasta. On jednak wciąż szuka zatrudnienia i martwi się o przeprowadzkę.

/ USA / program
21:30 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 2/13 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Międzynarodowi łowcy domów do remontów przekraczają wszystkie granice, by znaleźć wymarzony dom - nawet jeśli jest w rozsypce i wymaga totalnej renowacji nie poddadzą się, gdy już znajdą ten jedyny. Nie straszne im trudne lokalizacje, przestarzałe zabudowy i zagracone pomieszczenia. Z pomocą wyspecjalizowane floty agentów nieruchomości odwiedzają cudowne miejsca, którym brakuje jedynie konkretnego remontu. Szukanie domów na taką skalę jest niezwykłym wyzwaniem, zapraszamy do inspirującej podróży po światowych nieruchomościach! Dayhanna i Peter to para z Florydy gotowa na zmianę otoczenia i przeprowadzkę do Budapesztu. Muszą zdecydować, na jakie kompromisy sa gotowi. Szukają cichego mieszkania w pobliżu miasta z wystarczającą ilością miejsca do pracy zdalnej z domu.

/ Polska / program
Program TV na 2020-02-05
01:50 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 9/13 Logo Travel Channel
USA / program
12:50 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 11/13 Logo Travel Channel

Opis (streszczenie): Kobieta, która zakochała się w atmosferze Edynburgu, dostała ofertę pracy w wymarzonym mieście. Jej mąż jest niechętny do przeprowadzki, jednak ostatecznie zgadza się zostawić wszystko, by ona mogła podążać za marzeniami. Ona chciałaby znaleźć dom z widokiem na wodę, którego nie mogła dostać w Stanach, ale z jedną pensją może nie być łatwo.

/ USA / program
Program TV na 2020-02-06
01:50 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 10/13 Logo Travel Channel
USA / program
12:50 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 12/13 Logo Travel Channel

Opis (streszczenie): Matt i Aimee zakochali się w kulturze Ekwadoru i zdecydowali się na przeprowadzkę. Oboje boją się oceanu, jednak on jest gotowy stawić czoła słabościom i kupić dom na plaży, ale ona woli znaleźć coś w głąb lądu.

/ USA / program
Program TV na 2020-02-07
01:50 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 11/13 Logo Travel Channel
USA / program
12:50 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 13 Logo Travel Channel

Opis (streszczenie): Rodzina z New Jersey sprzedaje cały swój dobytek i przenosi się do rajskiej Placencii, w Belize. Szukają idealnego domu, w którym będą mogli spokojnie wychować syna. Czy są gotowi wydać więcej niż początkowo zamierzali?

/ USA / program
Program TV na 2020-02-08
01:50 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 12/13 Logo Travel Channel
USA / program
Program TV na 2020-02-09
01:05 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 2/13 Logo HGTV
Polska / program
Program TV na 2020-02-10
12:50 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 1/13 Logo Travel Channel

Opis (streszczenie): Młoda para postanawia odmienić swoje życie i przenieść się, wraz z dwuletnią córką, z Nowego Jorku do Grenady w Hiszpanii. Choć koszty życia są niższe, utrzymanie się na comiesięcznej pensji może stanowić wyzwanie.

/ USA / program
Program TV na 2020-02-11
01:50 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 13 Logo Travel Channel
USA / program
12:50 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 2/13 Logo Travel Channel

Opis (streszczenie): Po przeczytaniu o życiu we Włoszech, kobieta z San Antonio postanawia sprzedać swój dobytek i przenieść się do małego miasteczka Abbateggio. Decyzja była spontaniczna, ale kobieta ma u swojego boku najlepszą przyjaciółkę do pomocy.

/ USA / program
21:30 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 6/13 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Międzynarodowi łowcy domów do remontów przekraczają wszystkie granice, by znaleźć wymarzony dom - nawet jeśli jest w rozsypce i wymaga totalnej renowacji nie poddadzą się, gdy już znajdą ten jedyny. Nie straszne im trudne lokalizacje, przestarzałe zabudowy i zagracone pomieszczenia. Z pomocą wyspecjalizowane floty agentów nieruchomości odwiedzają cudowne miejsca, którym brakuje jedynie konkretnego remontu. Szukanie domów na taką skalę jest niezwykłym wyzwaniem, zapraszamy do inspirującej podróży po światowych nieruchomościach! Vanessa i Mark wraz z dwójką małych synów chcą zmienić przeciekające przez palce życie w Wielkiej Brytanii, aby spędzać więcej czasu na Maltańskich plażach. Para musi pójść na kompromis z powodu chęci połączenia nowoczesnego domu i miłości do historycznej architektury.

/ Polska / program
Program TV na 2020-02-12
01:50 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 1/13 Logo Travel Channel
USA / program
12:50 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 3/13 Logo Travel Channel

Opis (streszczenie): Rodzina korzysta z możliwości przeniesienia się do niemieckiego Kaiserslauten. By złagodzić ból przeprowadzki, mama szuka idealnego domu z ogródkiem dla dzieci, ale tata chciałby mieszkać bliżej miasta.

/ USA / program
Program TV na 2020-02-13
01:50 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 2/13 Logo Travel Channel
USA / program
12:50 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 4/13 Logo Travel Channel

Opis (streszczenie): Podczas wizyty w Madrycie, małomiasteczkowy Trey zakochał się w Mario i wreszcie nadszedł koniec związku na odległość. Szukają więc wspólnego domu w hiszpańskim mieście - Mario chce żyć przytulnie i wygodnie, ale Trey martwi się o pieniądze. Podczas podejmowania tak ważnej decyzji, para poznaje się lepiej niż kiedykolwiek.

/ USA / program
Program TV na 2020-02-14
01:50 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 3/13 Logo Travel Channel
USA / program
12:50 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 5/13 Logo Travel Channel

Opis (streszczenie): Kiedy Cressida uznała, że jej praca w Londynie jej nie satysfakcjonuje, postanowiła sprzedać swoje mieszkanie i przeprowadzić się do Portugalii. Odkrywa, że jej prawdziwą pasją jest ogrodnictwo i gotowanie, więc postanawia przekształcić swój dom w ośrodek wakacyjny.

/ USA / program
Program TV na 2020-02-15
01:50 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 4/13 Logo Travel Channel
USA / program
Program TV na 2020-02-16
01:05 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 6/13 Logo HGTV
Polska / program
Program TV na 2020-02-17
12:50 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 6/13 Logo Travel Channel

Opis (streszczenie): Medellin, w Kolombii, zmieniła się nie do poznania, odkąd Kelly wyprowadziła się, by uciec od przestępstw i przemocy w mieście. Teraz, Kelly i jej mąż Jarrod, gotowi są powrócić do miejsca, w którym się wychowała.

/ USA / program
Program TV na 2020-02-18
01:50 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 5/13 Logo Travel Channel
USA / program
12:50 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 7/13 Logo Travel Channel

Opis (streszczenie): Para podróżników podejmuje spontaniczną decyzję przeprowadzki z Teksasu do Darwin, w Australii. Ona szuka czegoś z widokiem na morze, ale on chce być blisko biura. Oboje natomiast zgadzają się, co do tego, że potrzebują miejsca dla swoich dwóch psów.

/ USA / program
21:30 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 8/13 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Międzynarodowi łowcy domów do remontów przekraczają wszystkie granice, by znaleźć wymarzony dom - nawet jeśli jest w rozsypce i wymaga totalnej renowacji nie poddadzą się, gdy już znajdą ten jedyny. Nie straszne im trudne lokalizacje, przestarzałe zabudowy i zagracone pomieszczenia. Z pomocą wyspecjalizowane floty agentów nieruchomości odwiedzają cudowne miejsca, którym brakuje jedynie konkretnego remontu. Szukanie domów na taką skalę jest niezwykłym wyzwaniem, zapraszamy do inspirującej podróży po światowych nieruchomościach! Kiedy Frank zakochał się w Lence, swojej nauczycielce języka czeskiego, nie spodziewał się, że na stałe zamieszka w Czechach. Teraz rodzina szuka domu, w którym mogą wychowywać swoją mała córeczkę. Z dość niskim budżetem i sporą listą życzeń, Frank i Lenka będą musieli pójśc na kompromis, aby kupić swój wymarzony dom.

/ Polska / program
Program TV na 2020-02-19
01:50 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 6/13 Logo Travel Channel
USA / program
12:50 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 8/13 Logo Travel Channel

Opis (streszczenie): Para z Nowego Meksyku postanawia przenieść się do Holandii, gdzie on dostał ofertę pracy w siłach powietrznych. Jednak podczas gdy on chce nowoczesnego domu blisko centrum, jej marzy się stary dom gospodarczy na wsi. Specjalista od nieruchomości spróbuję znaleźć równowagę między dwoma sprzecznymi wymaganiami.

/ USA / program
Program TV na 2020-02-20
01:50 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 7/13 Logo Travel Channel
USA / program
12:50 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 9/13 Logo Travel Channel

Opis (streszczenie): Ambitna para decyduje się wyprowadzić ze słonecznej Kalifornii to belgijskiej Gandawy, z powodu awansu. On chce mieszkania w centrum miasta, jej natomiast marzy się przyjazny dla środowiska dom na wsi z mnóstwem miejsca dla jej kotów.

/ USA / program
Program TV na 2020-02-21
01:50 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 8/13 Logo Travel Channel
USA / program
12:50 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 10/13 Logo Travel Channel

Opis (streszczenie): Para korzysta z niemieckiego obywatelstwa mężczyzny i przenosi rodzinę z Seattle do Berlina. Ponieważ on będzie wciąż prowadził swoją audycję radiową, szuka domu ze studio, najlepiej z dostępem do licznych atrakcji miasta. Ona natomiast woli dom, który będzie bliżej szkoły dzieci, nawet jeśli oznacza większy dystans od centrum.

/ USA / program
Program TV na 2020-02-22
01:50 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 9/13 Logo Travel Channel
USA / program
Program TV na 2020-02-23
01:05 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 8/13 Logo HGTV
Polska / program
Program TV na 2020-02-24
12:50 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 11/13 Logo Travel Channel

Opis (streszczenie): Para przeprowadza się do Włoch, wykorzystując swoje oszczędności na otworzenie pensjonatu. Jedno z nich chce kupić gotowy dom i zacząć biznes jak najszybciej, natomiast drugie chce trochę popracować nad domem, by bardziej trafiał w ich gust.

/ USA / program
Program TV na 2020-02-25
01:50 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 10/13 Logo Travel Channel
USA / program
12:50 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 12/13 Logo Travel Channel

Opis (streszczenie): Niedawno owdowiała kobieta chce zacząć od nowa w pięknym Tulum, w Meksyku. Do pomocy w szukaniu idealnego domu zabiera bratową.

/ USA / program
21:30 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 12/13 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Międzynarodowi łowcy domów do remontów przekraczają wszystkie granice, by znaleźć wymarzony dom - nawet jeśli jest w rozsypce i wymaga totalnej renowacji nie poddadzą się, gdy już znajdą ten jedyny. Nie straszne im trudne lokalizacje, przestarzałe zabudowy i zagracone pomieszczenia. Z pomocą wyspecjalizowane floty agentów nieruchomości odwiedzają cudowne miejsca, którym brakuje jedynie konkretnego remontu. Szukanie domów na taką skalę jest niezwykłym wyzwaniem, zapraszamy do inspirującej podróży po światowych nieruchomościach! Stephanie i Andrew to nowożeńcy z Nowego Jorku, którzy sa gotowi na przerowadzkę do Pragi w Czechach. Szukają przetronnego apartamentu z historycznym akcentem, a ich długa lista zyczeń zawiera między innymi centralną lokalizację w pobliżu pracy Andrew. Para będzie musiała jednak pójść na kompromis, by pogodzić wszystkie swoje zyczenia

/ Polska / program
Program TV na 2020-02-26
01:50 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 11/13 Logo Travel Channel
USA / program
12:50 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 13 Logo Travel Channel

Opis (streszczenie): Młoda kobieta zostawia swoje życie w Bostonie i szuka oświecenia i nowych doświadczeń w tajskim Chiang Mai. Do pomocy w szukania idealnego domu przy skromnym budżecie, zabiera swoją przyjaciółkę.

/ USA / program
Program TV na 2020-02-27
01:50 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 12/13 Logo Travel Channel
USA / program
12:50 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 1/13 Logo Travel Channel

Opis (streszczenie): Agenci nieruchomości pomagają śmiałkom, którzy postanowili przeprowadzić się do obcego kraju. Każdy z nich otrzyma trzy propozycje nieruchomości, z których wybierze dom swoich marzeń.

/ USA / program
Program TV na 2020-02-28
01:50 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 13 Logo Travel Channel
USA / program
12:50 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 2/13 Logo Travel Channel
USA / program
Program TV na 2020-02-29
01:50 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 1/13 Logo Travel Channel
USA / program
Program TV na 2020-03-01
01:05 Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 12/13 Logo HGTV
Polska / program
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Międzynarodowi poszukiwacze domów. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Międzynarodowi poszukiwacze domów w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Międzynarodowi poszukiwacze domów.

Międzynarodowi poszukiwacze domów gdzie obejrzeć?


Międzynarodowi poszukiwacze domów można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: HGTV, Travel Channel

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry