Reklama

Mily Pytalska godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Mily Pytalska będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2018-10-22

10:25 Mily Pytalska: Pop art Logo Da Vinci
Opis (streszczenie): Mily musi napisać o kimś wypracowanie, ale cierpi z powodu braku weny. Zastanawia się: jak możemy kogoś przedstawić za pomocą samych słów? W ramach pracy domowej Mily musi narysować albo opisać kogoś, kogo kocha. Postanawia napisać o Popie, ale cierpi z powodu braku weny. Zastanawia się: jak możemy kogoś przedstawić za pomocą samych słów lub obrazów?
Czas trwania: 7min. / program kulturoznawczy

2018-10-23

10:25 Mily Pytalska: Uda ci się! Logo Da Vinci
Opis (streszczenie): Maceo śmieje się z tego, że Mily boi się pająków. Mily myśli, czy odwaga oznacza, że niczego się nie boimy i rzuca Maceo wyzwanie. Maceo śmieje się z tego, że Mily boi się pająków. Mily myśli, czy odwaga oznacza, że niczego się nie boimy i rzuca Maceo wyzwanie.
Czas trwania: 7min. / program kulturoznawczy

2018-10-24

10:25 Mily Pytalska: Zazdrość Logo Da Vinci
Opis (streszczenie): Odkąd starszy brat Luc został gwiazdą festiwalu muzycznego, nikt nie zauważa Mily. Mily nie chce przyznać, że jest zazdrosna o brata. Odkąd starszy brat Luc został gwiazdą lokalnego festiwalu muzycznego, nikt nie interesuje się Mily. Mily nie chce się przyznać do czegoś oczywistego. Jest zazdrosna o brata.
Czas trwania: 7min. / program kulturoznawczy
Reklama

2018-10-25

10:25 Mily Pytalska: Galaktyka emocji Logo Da Vinci
Opis (streszczenie): Mily jest przykro, że nie może zagrać astronoma podczas przedstawienia urodzinowego. Jak ma opanować emocje? Mily chce uczestniczyć w przedstawieniu podczas urodzin taty, ale okazuje się, że nie będzie mogła zagrać astronoma. Jak ma opanować emocje?
Czas trwania: 7min. / program kulturoznawczy

2018-10-26

10:25 Mily Pytalska: Panna Pytalska kontra Pan Mądraliński Logo Da Vinci
Opis (streszczenie): Luc ogłasza, że jest inteligentniejszy od Mily, więc ta postanawia mu pokazać, że nie ma racji. Zastanawia się: co to znaczy być mądrym? Luc ogłasza, że jest inteligentniejszy od Mily, więc ta postanawia mu pokazać, że nie ma racji. Ich pojedynek kończy się w zaskakujący sposób. Mily zastanawia się: co to znaczy być mądrym?
Czas trwania: 7min. / program kulturoznawczy

2018-10-29

10:25 Mily Pytalska: W pojedynkę Logo Da Vinci
Opis (streszczenie): Mily chce odwiedzić Juliette, ale Luc jej nie pozwala, bo nie jest samodzielna. Mily zastanawia się: czym właściwie jest samodzielność? Kiedy rodzice idą do muzeum, Mily postanawia odwiedzić Juliette. Jednak Luc jej na to nie pozwala, bo jeszcze nie jest samodzielna. Mily zastanawia się: czym właściwie jest samodzielność?
Czas trwania: 7min. / program kulturoznawczy

2018-10-30

10:25 Mily Pytalska: Cii! Logo Da Vinci
Opis (streszczenie): Mily będzie musiała deklamować wiersz przed klasą i szuka cichego miejsca do nauki. Zastanawia się: gdzie można znaleźć ciszę? Mily musi się nauczyć wiersza, który będzie deklamować przed klasą. Szukając cichego miejsca, w którym się skoncentruje, zastanawia się: gdzie można znaleźć ciszę?
Czas trwania: 7min. / program kulturoznawczy

2018-10-31

10:25 Mily Pytalska: Przyszłość Logo Da Vinci
Opis (streszczenie): Mily i Pénélope rywalizują o rolę w szkolnym przedstawieniu. Mily chciałaby poznać przyszłość, ale czy można ją przewidzieć? Mily i Pénélope rywalizują o główną rolę w szkolnym przedstawieniu. Nie mogąc się doczekać wyniku, Mily chciałaby poznać przyszłość. Czy naprawdę możemy ją przewidzieć?
Czas trwania: 7min. / program kulturoznawczy

2018-11-01

10:25 Mily Pytalska: Życie jest piękne Logo Da Vinci
Opis (streszczenie): Wszyscy oprócz Mily wyjeżdżają z miasta na ferie wiosenne. Mily zastanawia się: dlaczego wszyscy oprócz mnie są szczęśliwi? Zaczęły się ferie wiosenne, więc wszyscy wyjeżdżają z miasta. Wszyscy poza Mily, która zgodziła się zająć klasową rośliną. Szykują się okropne ferie. Mily zastanawia się: dlaczego wszyscy oprócz mnie są szczęśliwi?
Czas trwania: 7min. / program kulturoznawczy

2018-11-02

10:25 Mily Pytalska: Dotknąć nieba Logo Da Vinci
Opis (streszczenie): Mily i Lola wydają swoje oszczędności na losy na loterię, mając nadzieję na wielką wygraną. Ale czym właściwie jest nadzieja? Mily, Lola i Luc idą do lunaparku, gdzie spotykają Anne, która prowadzi zbiórkę na rzecz „światowego pokoju”. Mily i Lola wydają swoje oszczędności na dwa losy na loterię, mając nadzieję na wielką wygraną. Ale czym właściwie jest nadzieja?
Czas trwania: 7min. / program kulturoznawczy

2018-11-05

10:25 Mily Pytalska: Deszczowe rozważania Logo Da Vinci
Opis (streszczenie): Niektórzy uczniowie chcieliby, żeby odkryto sztuczny sposób na zatrzymanie deszczu, ale Mily nie wierzy, że to możliwe. Kto ma rację? Niektórzy uczniowie chcieliby, żeby odkryto sztuczny sposób na zatrzymanie deszczu. Na jednej z lekcji Mily słyszała, że to naturalne zjawisko, którego nie można zatrzymać. Kto ma rację?
Czas trwania: 7min. / program kulturoznawczy

2018-11-06

10:25 Mily Pytalska: Spokojnie Logo Da Vinci
Opis (streszczenie): Maceo, Mily, Leo i Hugo bawią się w berka, kiedy nagle Maceo i Leo zaczynają się bić. Mily zastanawia się: dlaczego się sprzeczamy? Maceo, Mily, Leo i Hugo bawią się w berka, kiedy nagle Maceo i Leo zaczynają się bić. Mily rozdziela ich i zaczyna się zastanawiać: dlaczego sprzeczamy się z ludźmi, których kochamy?
Czas trwania: 7min. / program kulturoznawczy

2018-11-07

10:25 Mily Pytalska: Ogród tajemnic Logo Da Vinci
Opis (streszczenie): Lola chodzi po domu nago w obecności opiekunki. Luc jest zażenowany, ale Mily tego nie rozumie: skąd się bierze skromność? Lola chodzi po domu nago w obecności opiekunki. Luc jest zażenowany, ale Mily tego nie rozumie: skąd się bierze skromność?
Czas trwania: 7min. / program kulturoznawczy

2018-11-08

10:25 Mily Pytalska: Niewidzialność Logo Da Vinci
Opis (streszczenie): Ćwicząc magiczną sztuczkę, Mily uznaje, że odkryła sekret niewidzialności. Zastanawia się nad granicą między dobrem, a złem. Ćwicząc magiczną sztuczkę, Mily uznaje, że odkryła sekret niewidzialności. Zastanawia się nad granicą między dobrem, a złem.
Czas trwania: 7min. / program kulturoznawczy

2018-11-09

10:25 Mily Pytalska: Czapki z głów Logo Da Vinci
Opis (streszczenie): Mily gubi nakrycie głowy i pyta wszystkich, kiedy miała je ostatnio na sobie. Zaczyna się zastanawiać: czy pamięć może nasz oszukać? Mily gubi nakrycie głowy i pyta wszystkich, kiedy miała je ostatnio na sobie. Słysząc kolejne odpowiedzi, zaczyna się zastanawiać: czy pamięć może nas wprowadzić w błąd?
Czas trwania: 7min. / program kulturoznawczy
Reklama

2018-11-12

10:25 Mily Pytalska: Jak burak Logo Da Vinci
Opis (streszczenie): Przyjaciele wydają własną gazetę, ale Hugo jest z jakiegoś powodu zażenowany. Dlaczego czasem czujemy wstyd i zażenowanie? Przyjaciele postanawiają wydać własną gazetę, ale po jej wydrukowaniu Hugo jest z jakiegoś powodu zażenowany. Dlaczego czasem bez wyraźnego powodu czujemy wstyd i zażenowanie?
Czas trwania: 7min. / program kulturoznawczy

2018-11-13

10:25 Mily Pytalska: Kwietniowy Gaspard Logo Da Vinci
Opis (streszczenie): Przyjaciele chcą z okazji prima aprilis zrobić dowcip Gaspardowi. Tymczasem Gaspard zaskakuje Mily wspaniałym prezentem. Przyjaciele chcą z okazji prima aprilis zrobić dowcip Gaspardowi. Tymczasem Gaspard zaskakuje Mily wspaniałym prezentem. Mily ma dylemat.
Czas trwania: 7min. / program kulturoznawczy

2018-11-14

10:25 Mily Pytalska: Pieskie życie Logo Da Vinci
Opis (streszczenie): Spotykając porzuconego szczeniaczka, Mily przypomina sobie, że czuła się porzucona po narodzinach siostry. Czy kiedyś pokona to uczucie? Mily spotyka porzuconego szczeniaczka i czuje się załamana. Przypomina jej się, jak urodziła się jej siostra. Wtedy też czuła się porzucona. Mily zastanawia się: czy uczucie porzucenia jest tym samym, czym bycie porzuconym? Czy można pokonać to uczucie?
Czas trwania: 7min. / program kulturoznawczy

2018-11-15

10:25 Mily Pytalska: W niebie Logo Da Vinci
Opis (streszczenie): Po śmierci dziadka Juliette bardzo się zmienia. Zastanawia się, jak jedno zdarzenie może odmienić życie. Po śmierci dziadka Juliette bardzo się zmienia. Zastanawia się, jak jedno zdarzenie może odmienić życie.
Czas trwania: 7min. / program kulturoznawczy

2018-11-16

10:25 Mily Pytalska: Właściwe miejsce Logo Da Vinci
Opis (streszczenie): Podczas zabawy w chowanego przyjaciele całkowicie zapominają o Mily. Mily zastanawia się: czego potrzebujemy, żeby nas zauważono? Podczas zabawy w chowanego, nie mogąc znaleźć Mily, przyjaciele całkowicie o niej zapominają. Mily jest urażona i zastanawia się: czego potrzebujemy, żeby nas zauważono?
Czas trwania: 7min. / program kulturoznawczy

2018-11-19

10:25 Mily Pytalska: Babcia na sto dwa Logo Da Vinci
Opis (streszczenie): Babcia Maceo nocuje u Mily i wszystko musi być idealne. Mily zastanawia się, jak to jest być starym. Babcia Maceo nocuje u Mily i wszystko musi być idealne przez szacunek do starszej osoby. Mily zastanawia się, jak to jest być starym.
Czas trwania: 7min. / program kulturoznawczy

2018-11-20

10:25 Mily Pytalska: Szpaner! Logo Da Vinci
Opis (streszczenie): Mily robi rysunek Popa, który chce sprezentować rodzicom, ale zaczyna mieć wątpliwości. Zastanawia się, co decyduje o naszej dumie. Mily robi rysunek Popa, który chce sprezentować rodzicom. Nie jest pewna, czy jej wyszedł, tymczasem Lola jest dumna ze swojego chaotycznego rysunku. Mily zastanawia się, co decyduje o byciu dumnym z pracy.
Czas trwania: 7min. / program kulturoznawczy

2018-11-21

10:25 Mily Pytalska: Pośmiejemy się? Logo Da Vinci
Opis (streszczenie): Próbując jeździć na desce Maceo, Mily uderza w pomnik. Wszyscy się śmieją, ale Mily nie uważa, że to śmieszne. Nie ma poczucia humoru? Próbując jeździć na desce Maceo, Mily traci nad kontrolę i uderza w pomnik. Wszyscy się śmieją, ale Mily nie uważa, że to śmieszne. Nie ma poczucia humoru?
Czas trwania: 7min. / program kulturoznawczy

2018-11-22

10:25 Mily Pytalska: Wielki konkurs Logo Da Vinci
Opis (streszczenie): Tim prosi przyjaciół o zaprojektowanie nowej pary kaloszy. Jakich strategii mogą użyć, aby przekonać resztę do swoich pomysłów? Tim prosi przyjaciół o zaprojektowanie nowej pary kaloszy. Zaczyna się konkurs: kto wygra? I jakich strategii przyjaciele potrzebują, aby przekonać resztę do swoich pomysłów?
Czas trwania: 7min. / program kulturoznawczy

2018-11-23

10:25 Mily Pytalska: Obietnica Logo Da Vinci
Opis (streszczenie): Mily i Lola są rozczarowane, że tata przez prace nie może ich zabrać do lunaparku. Dlaczego ot tak łamie obietnicę? Mily i Lola nie mogą się doczekać wizyty w lunaparku razem z tatą. Kiedy nagle musi wrócić do pracy, są zawiedzione. Dlaczego ot tak łamie obietnicę?
Czas trwania: 7min. / program kulturoznawczy

2018-11-26

10:25 Mily Pytalska: To jest Loli Logo Da Vinci
Opis (streszczenie): Lola nie chce już dzielić pokoju z Mily. Jak Mily ma jej wytłumaczyć, że nie może mieć wszystkiego? Lola nie chce już dzielić pokoju z Mily. Jak Mily ma jej wytłumaczyć, że nie może mieć wszystkiego?
Czas trwania: 7min. / program kulturoznawczy

2018-11-27

10:25 Mily Pytalska: Bajki robota Logo Da Vinci
Opis (streszczenie): Mily nie może zasnąć. Tata zaczyna jej czytać bajki na dobranoc, ale jest tak zmęczony, że sam zasypia. Co teraz? Mily nie może zasnąć. Tata zaczyna jej czytać bajki na dobranoc, ale jest tak zmęczony, że sam zasypia. Mama chce, żeby zastąpił go czytający robot, ale Mily zastanawia się: Czy to będzie to samo?
Czas trwania: 7min. / program kulturoznawczy

2018-11-28

10:25 Mily Pytalska: Niemal idealnie Logo Da Vinci
Opis (streszczenie): Mily i Juliette podziwiają talent gimnastyczny Pénélope i chcą zostać równie dobre. Czy to możliwe? Mily i Juliette podziwiają talent gimnastyczny Pénélope i chcą zostać równie dobre. Anne chce je trenować, ale jak dobre mogą się stać? I czy można idealnie coś opanować?
Czas trwania: 7min. / program kulturoznawczy

2018-11-29

10:25 Mily Pytalska: Do dzieła Logo Da Vinci
Opis (streszczenie): Dwa tygodnie temu rodzice zamówili Mily lornetkę, jednak paczka jeszcze nie przyszła. Mily zastanawia się, czy czekanie może być dobre. Dwa tygodnie temu rodzice zamówili Mily lornetkę, jednak paczka jeszcze nie przyszła. Mily zastanawia się, czy czekanie może mieć jakieś dobre strony.
Czas trwania: 7min. / program kulturoznawczy

2018-11-30

10:25 Mily Pytalska: Esej Logo Da Vinci
Opis (streszczenie): Podczas wycieczki wychowawczyni chce ukarać Mily za to, że o odłączyła się od reszty grupy. Mily się nie zgadza: nie chciała złamać zakazu! W trakcie wycieczki Mily oddala się od reszty uczniów. Wychowawczyni uznaje, że powinna zostać ukarana. Mily się nie zgadza: nie chciała złamać zakazu! Jak ma wyjaśnić, co się stało, żeby pani ją zrozumiała?
Czas trwania: 7min. / program kulturoznawczy
Reklama
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Mily Pytalska. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Mily Pytalska w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Mily Pytalska.

Poprzednie emisje Mily Pytalska

Emisja Mily Pytalska miała miejsce:

2018-10-19, 10:25 Mily Pytalska: Biedna Mily Logo Da Vinci
Opis (streszczenie): Mily chce nową torbę plażową, ale mama mówi, że nie jest jej potrzebna. Mily robi wyprzedaż garażową, żeby zarobić na torbę. Mily chce nową torbę plażową, ale mama mówi, że nie jest jej potrzebna. Mily postanawia zrobić wyprzedaż garażową, żeby zarobić na torbę.
program kulturoznawczy
2018-10-18, 10:25 Mily Pytalska: Dziwne zwierzę Logo Da Vinci
Opis (streszczenie): Suczka broniąca małych zaatakowała Mily. Zwierzę działało instynktownie i Mily zastanawia się: czy ludzie też mają zwierzęce instynkty? Mily została zaatakowana przez suczkę, która właśnie urodziła szczeniaki. Tata wyjaśnia, że zwierzę kierowało się instynktem i Mily zastanawia się: czy ludzie też mają zwierzęce instynkty?
program kulturoznawczy
2018-10-17, 10:25 Mily Pytalska: Panna sprawiedliwa Logo Da Vinci
Opis (streszczenie): Lola jest zła, bo Luke zjadł jej porcję ciasta. Mily chce, żeby zatriumfowała sprawiedliwość i zastanawia się: czym tak właściwie ona jest? Lola jest zła, bo Luke zjadł jej porcję ciasta. Przebrana w togę z dywanika Mily próbuje zaprowadzić sprawiedliwość! Zaczyna się zastanawiać: czym jest sprawiedliwość i jak ją osiągnąć?
program kulturoznawczy
2018-10-16, 10:25 Mily Pytalska: Uwierz w siebie Logo Da Vinci
Opis (streszczenie): Mily została kapitanem drużyny koszykówki i zastanawia się, czy potrafi poprowadzić ją do zwycięstwa. Mily została kapitanem drużyny koszykówki i zastanawia się, czy potrafi poprowadzić ją do zwycięstwa. Jak możemy uwierzyć w siebie?
program kulturoznawczy
2018-10-15, 10:25 Mily Pytalska: Potwór Logo Da Vinci
Opis (streszczenie): Mily i Juliette zauważają w parku potwora. Uciekając, orientują się, że zostawiły tornistry… Powinny wrócić? Mily i Juliette zauważają w parku dziwną parę oczu, która według nich należy do potwora. Uciekając, orientują się, że zostawiły tornistry… Powinny wrócić i ryzykować życiem?
program kulturoznawczy
2018-10-12, 10:25 Mily Pytalska: To sen Logo Da Vinci
Opis (streszczenie): Gdy Mily przyśnił się zmyślony przyjaciel Loli, Pan Mydełko, nasza bohaterka zaczyna się zastanawiać: skąd się biorą sny? Lola ma zmyślonego przyjaciela, Pana Mydełko. Jest dla niej bardzo ważny i Mily czuje się ignorowana. Kiedy Mily zaczyna śnić o Panie Mydełko, zaczyna się zastanawiać: skąd się biorą sny?
program kulturoznawczy
2018-10-11, 10:25 Mily Pytalska: Kpiny Logo Da Vinci
Opis (streszczenie): Mily sepleni, bo wypadł jej ząb. Boi się, że podczas gry w parku będzie obiektem kpin i zastanawia się: dlaczego naśmiewamy się z ludzi? Mily sepleni, bo wypadł jej ząb. Boi się, że podczas gry w parku będzie obiektem kpin i zastanawia się: dlaczego naśmiewamy się z ludzi?
program kulturoznawczy
2018-10-10, 10:25 Mily Pytalska: Awaryjny nauczyciel Logo Da Vinci
Opis (streszczenie): Wychowawczyni choruje i Mily zaczyna się zastanawiać, co by się stało, gdyby nigdy nie wróciła. Czy chodzenie do szkoły miałoby sens? Wychowawczyni choruje i Mily zaczyna się zastanawiać, co by się stało, gdyby nigdy nie wróciła. Czy chodzenie do szkoły miałoby sens? A może mogłaby się uczyć sama?
program kulturoznawczy
2018-10-09, 10:25 Mily Pytalska: Właściwa chwila Logo Da Vinci
Opis (streszczenie): Mily wygrywa w wesołym miasteczku zegarek, mimo że chciała latawiec. Zastanawia się: dlaczego właściwie musimy wiedzieć, która jest godzina? Mily wygrywa w wesołym miasteczku zegarek, ale jest zawiedziona, bo chciała latawiec. Rozgoryczona zastanawia się: dlaczego właściwie musimy wiedzieć, która jest godzina?
program kulturoznawczy
2018-10-08, 10:25 Mily Pytalska: Duch zespołu Logo Da Vinci
Opis (streszczenie): Mily nie może zagrać z przyjaciółmi w piłkę nożną i zastanawia się, dlaczego dorośli nie rozumieją, jakie to frustrujące. Przez stan boiska Mily nie może zagrać z przyjaciółmi w piłkę. Dorośli nie rozumieją, jakie to dla nich ważne i Mily zastanawia się: dlaczego dzieci nie mają żadnej władzy? Czemu nikt ich nie słucha?
program kulturoznawczy
2018-10-05, 10:25 Mily Pytalska: Nierozłączki Logo Da Vinci
Opis (streszczenie): Mily i Juliette nie pamiętają kwestii na szkolne przedstawienie i wzajemnie się oskarżają. Mily zastanawia się: jak wygląda dobra przyjaźń? Mily i Juliette nie pamiętają swoich kwestii na szkolne przedstawienie, przez co próba kończy się chaosem. Zaczynają się wzajemnie oskarżać i Mily zastanawia się: jak wygląda dobra przyjaźń?
program kulturoznawczy
2018-10-04, 10:25 Mily Pytalska: Po równo Logo Da Vinci
Opis (streszczenie): Mily musi się podzielić ciastem z trójką przyjaciół i Popem, ale nie jest pewna, jak je podzielić. Na pięć czy sześć części? Mily musi się podzielić ciastem z trójką przyjaciół i Popem. Nie może się doczekać, ale nie ma pewności, jak to zrobić. Części ma być pięć czy sześć? I kto dostanie szóstą?
program kulturoznawczy
2018-10-03, 10:25 Mily Pytalska: Recepta na sukces Logo Da Vinci
Opis (streszczenie): Kiedy Mily dostaje w szkole dobre oceny, jej tata mówi, że może odnieść w życiu duży sukces. Mily zastanawia się: z czym wiąże się sukces? Mily dostała bardzo w szkole bardzo dobre oceny i rodzice są z niej dumni. Tata mówi, że może odnieść w życiu duży sukces, jednak Mily zastanawia się: z czym wiąże się sukces?
program kulturoznawczy
2018-10-02, 10:25 Mily Pytalska: A, E, I, O, U Logo Da Vinci
Opis (streszczenie): Mily ma walczyć z Maceo podczas konkursu ortograficznego, ale męczy ją ból zęba. Zastanawia się: dlaczego czujemy ból? Mily ma walczyć z Maceo podczas konkursu ortograficznego, ale męczy ją ból zęba. Nie chce iść do dentysty, żeby nie ominął jej konkurs i zastanawia się: dlaczego tak właściwie czujemy ból?
program kulturoznawczy
2018-10-01, 10:25 Mily Pytalska: Do pracy Logo Da Vinci
Opis (streszczenie): Mily robi z mamą przyjęcie na urodziny Loli, gdy nagle do mamy dzwoni ktoś z pracy. Mily zastanawia się: dlaczego praca jest taka ważna? Mily robi z mamą przyjęcie na urodziny Loli, gdy nagle do mamy dzwoni ktoś z pracy. Co za pech! Mily zastanawia się: dlaczego praca jest taka ważna?
program kulturoznawczy
2018-09-28, 10:25 Mily Pytalska: Właściwe słowa Logo Da Vinci
Opis (streszczenie): Do pokoju Mily wlatuje papuga, przez co Mily zastanawia się: czy papugi rozmawiają tak jak ludzie? Jeśli tak, to jakim mówią językiem? Do pokoju Mily wlatuje papuga, przez co Mily zastanawia się: czy papugi rozmawiają tak jak ludzie? Jeśli tak, to jakim mówią językiem?
program kulturoznawczy
2018-09-27, 10:25 Mily Pytalska: Zabawna rodzinka Logo Da Vinci
Opis (streszczenie): Mama prosi dzieci, żeby napisały do cioci list na dzień babci, ale Mily czegoś nie rozumie: przecież ciocia nie jest prawdziwą babcią. Mama prosi dzieci, żeby napisały do cioci list na dzień babci, ale Mily czegoś nie rozumie: przecież ciocia nie jest prawdziwą babcią. Co w takim razie decyduje o pokrewieństwie?
program kulturoznawczy
2018-09-26, 10:25 Mily Pytalska: Zepsuty robot Logo Da Vinci
Opis (streszczenie): Mily psuje robota należącego do Maceo, więc ten każe jej go naprawić. Mily zastanawia się: jak wykorzystać wyobraźnię na naszą korzyść? Mily psuje robota należącego do Maceo, więc ten każe jej go naprawić. Mily stara się jak może, żeby udobruchać Maceo i zastanawia się: jak wykorzystać wyobraźnię na naszą korzyść?
program kulturoznawczy
2018-09-25, 10:25 Mily Pytalska: Wehikuł czasu Logo Da Vinci
Opis (streszczenie): Gaspard wymyślił niesamowitą machinę, przez którą Mily się zastanawia: jak postrzegamy czas i radzimy sobie z jego upływem? Mily nie może się skupić na pracy domowej. Dołącza do Juliette, mając nadzieję, że pomoże jej się skoncentrować. Wracając, spotyka Gasparda, który wymyślił niesamowitą machinę.
program kulturoznawczy
2018-09-24, 10:25 Mily Pytalska: Wszystko nie tak Logo Da Vinci
Opis (streszczenie): Leo nie ćwiczy do szkolnego biegu przełajowego. Jest pewny, że ludzie o innym kolorze skóry są silniejsi, więc Gaspard i tak wygra. Leo nie ćwiczy do szkolnego biegu przełajowego. Jest pewny, że ludzie o innym kolorze skóry zawsze będą silniejsi i Gaspard dzięki temu wygra. Mily to nie przekonuje.
program kulturoznawczy
2018-09-21, 10:25 Mily Pytalska: Wolność! Logo Da Vinci
Opis (streszczenie): Mily nagrywa film, w którym główną rolę gra Pop, ale mama chce, żeby wzięła prysznic. Mily jest zła: dlaczego zawsze musi słuchać mamy? Mily nagrywa film, w którym główną rolę gra Pop, ale mama chce, żeby zamiast tego wzięła prysznic. Przez zamieszanie nie może się skupić na pracy. Mily jest zła: dlaczego zawsze musi słuchać mamy?
program kulturoznawczy
2018-09-20, 10:25 Mily Pytalska: Młody, mały czy niski? Logo Da Vinci
Opis (streszczenie): Mily ma pójść ze znajomymi na rolki, ale orientuje się, że ma za mały kask. Jak to możliwe? Mily umówiła się ze znajomymi na rolki, ale nie może znaleźć kasku. Kiedy w końcu jej się udaje, okazuje się, że zrobił się za mały. Czyżby urosła? Jak to możliwe?
program kulturoznawczy
2018-09-19, 10:25 Mily Pytalska: Absurd Logo Da Vinci
Opis (streszczenie): Znajomi Mily nazywają ją królową absurdu, bo wymyśliła zabawę. Mily zastanawia się, co jest w tym takiego absurdalnego. Mily denerwuje się, bo Luc nagrał ją, jak gra w wymyśloną zabawę. Teraz znajomi się z niej śmieją i nazywają ją królową absurdu. Mily zastanawia się, co jest bardziej absurdalne: jej zmyślona zabawa, czy gumowe buty wynalezione przez tatę?
program kulturoznawczy
2018-09-18, 10:25 Mily Pytalska: Znajdź błąd Logo Da Vinci
Opis (streszczenie): Mily i Juliette bawią się latawcami, kiedy latawiec Mily zostaje zniszczony. Mily oskarża przyjaciółkę. Czy za szybko dokonała osądu? Mily i Juliette bawią się latawcami, kiedy latawiec Mily zostaje zniszczony. Mily oskarża przyjaciółkę. Czy za szybko dokonała osądu?
program kulturoznawczy

Emisja w stacjach

Mily Pytalska można obejrzeć w:

Emisje w: Da Vinci

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info