Reklama

Na wariackich papierach godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Na wariackich papierach

+ Obserwuj

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Na wariackich papierach będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 6 czerwca 2020 (Sobota)
06:00 Na wariackich papierach, sez. 1, odc. 11 Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Maddie Hayes (Cybill Shepherd) jest modelką, która zarobiła fortunę reklamując Szampony firmy Blue Moon. Mieszkała jak królowa. Niestety, jej manager okradł ją i pozbawił rezydencji, basenu oraz wielu innych udogodnień. Na szczęście Maddie zdała sobie sprawę, że jest właścicielem kilku małych firm, w tym agencji detektywistycznej. Niestety, okazało się, że firmy te były przykrywką do przekrętów podatkowych. Jedynym wyjściem z sytuacji okazała się sprzedaż... David Addison (Bruce Willis) zatrudniony w agencji detektywistycznej nie ma zamiaru dać się zwolnić. Maddie i David to klasyczny przypadek przeciwieństw. Nie zgadzają się w każdej możliwej sprawie, ale z czasem zaczynają mieć się ku sobie… Tytuł odcinka: Stara miłość nie rdzewieje Odc. 11. Do agencji zgłasza się była dziewczyna Davida - Jillian. Kobieta potrzebuje ochrony przed mężem, który nie zgadza się na rozwód. Czy pomiędzy Davidem a Jillian odrodzi się uczucie, które kiedyś ich łączyło?

/ USA / 1985 / fabularny
Program TV na 8 czerwca 2020 (Poniedziałek)
02:10 Na wariackich papierach, sez. 3, odc. 48 Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Maddie Hayes (Cybill Shepherd) i David Addison (Bruce Willis) wspólnie prowadzą agencję detektywistyczną Blue Moon. Ona jest byłą modelką traktującą życie bardzo na poważnie, on zwariowanym detektywem, szukającym doskonałej rozrywki. Ta dwójka to klasyczny przypadek przeciwieństw. Nie zgadzają się w każdej możliwej sprawie, ale z czasem zaczynają mieć się ku sobie… Każdy odcinek to odmienna sprawa, zapewniająca ogromne emocje i sporą dawkę dobrego humoru. Tytuł odcinka: Ślady moich łez Odc. 48. Maddie wraca pociągiem do Los Angeles i zastanawia się nad swoją przyszłością. Podczas podróży poznaje sympatycznego Waltera Bishopa. Po drodze zatrzymują się w Las Vegas i podejmują spontaniczną decyzję. Gdy Maddie wraca do Kalifornii, przekazuje Davidowi zaskakujące wieści.

/ USA / 1987 / fabularny
Reklama
Program TV na 13 czerwca 2020 (Sobota)
06:00 Na wariackich papierach, sez. 4, odc. 53 Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Maddie Hayes (Cybill Shepherd) i David Addison (Bruce Willis) wspólnie prowadzą agencję detektywistyczną Blue Moon. Ona jest byłą modelką traktującą życie bardzo na poważnie, on zwariowanym detektywem, szukającym doskonałej rozrywki. Ta dwójka to klasyczny przypadek przeciwieństw. Nie zgadzają się w każdej możliwej sprawie, ale z czasem zaczynają mieć się ku sobie… Każdy odcinek to odmienna sprawa, zapewniająca ogromne emocje i sporą dawkę dobrego humoru. Tytuł odcinka: Łono z widokiem Odc. 53. Dziecko Maddie ma wstęp do swojego przyszłego życia. Stwierdza jednak, że ​​nie jest zadowolone z wszystkich konfliktów pomiędzy Maddie i Davidem. Maddie ma swój baby shower. Nagle kobieta zostaje przewieziona do szpitala.

/ USA / 1988 / fabularny
Program TV na 14 czerwca 2020 (Niedziela)
02:00 Na wariackich papierach, sez. 4, odc. 54 Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Maddie Hayes (Cybill Shepherd) i David Addison (Bruce Willis) wspólnie prowadzą agencję detektywistyczną Blue Moon. Ona jest byłą modelką traktującą życie bardzo na poważnie, on zwariowanym detektywem, szukającym doskonałej rozrywki. Ta dwójka to klasyczny przypadek przeciwieństw. Nie zgadzają się w każdej możliwej sprawie, ale z czasem zaczynają mieć się ku sobie… Każdy odcinek to odmienna sprawa, zapewniająca ogromne emocje i sporą dawkę dobrego humoru. Tytuł odcinka: Żarty na bok

/ USA / 1988 / fabularny
Program TV na 15 czerwca 2020 (Poniedziałek)
01:50 Na wariackich papierach, sez. 4, odc. 55 Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Maddie Hayes (Cybill Shepherd) i David Addison (Bruce Willis) wspólnie prowadzą agencję detektywistyczną Blue Moon. Ona jest byłą modelką traktującą życie bardzo na poważnie, on zwariowanym detektywem, szukającym doskonałej rozrywki. Ta dwójka to klasyczny przypadek przeciwieństw. Nie zgadzają się w każdej możliwej sprawie, ale z czasem zaczynają mieć się ku sobie… Każdy odcinek to odmienna sprawa, zapewniająca ogromne emocje i sporą dawkę dobrego humoru. Tytuł odcinka: Oblicza Maddie

/ USA / 1988 / fabularny
Program TV na 20 czerwca 2020 (Sobota)
06:00 Na wariackich papierach, sez. 4, odc. 56 Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Maddie Hayes (Cybill Shepherd) i David Addison (Bruce Willis) wspólnie prowadzą agencję detektywistyczną Blue Moon. Ona jest byłą modelką traktującą życie bardzo na poważnie, on zwariowanym detektywem, szukającym doskonałej rozrywki. Ta dwójka to klasyczny przypadek przeciwieństw. Nie zgadzają się w każdej możliwej sprawie, ale z czasem zaczynają mieć się ku sobie… Każdy odcinek to odmienna sprawa, zapewniająca ogromne emocje i sporą dawkę dobrego humoru. Tytuł odcinka: Miłość z plastiku Odc. 56. Do agencji zgłasza się Leslie Hunzigner. Mężczyzna chciał odmłodzić się za sprawą operacji plastycznej, ale podczas zabiegu został oszpecony. Niedługo potem dochodzi do morderstwa.

/ USA / 1988 / fabularny
Program TV na 21 czerwca 2020 (Niedziela)
02:20 Na wariackich papierach, sez. 4, odc. 57 Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Maddie Hayes (Cybill Shepherd) i David Addison (Bruce Willis) wspólnie prowadzą agencję detektywistyczną Blue Moon. Ona jest byłą modelką traktującą życie bardzo na poważnie, on zwariowanym detektywem, szukającym doskonałej rozrywki. Ta dwójka to klasyczny przypadek przeciwieństw. Nie zgadzają się w każdej możliwej sprawie, ale z czasem zaczynają mieć się ku sobie… Każdy odcinek to odmienna sprawa, zapewniająca ogromne emocje i sporą dawkę dobrego humoru. Tytuł odcinka: Walka płci Odc. 57. Robin Fuller to piękna i inteligentna kobieta, która osiągnęła wiele sukcesów w swojej branży. Pewnego dnia szef składa jej niemoralną propozycję, a gdy kobieta odmawia, postanawia ją zwolnić. David staje po stronie mężczyzny.

/ USA / 1988 / fabularny
Program TV na 22 czerwca 2020 (Poniedziałek)
01:45 Na wariackich papierach, sez. 4, odc. 58 Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Maddie Hayes (Cybill Shepherd) i David Addison (Bruce Willis) wspólnie prowadzą agencję detektywistyczną Blue Moon. Ona jest byłą modelką traktującą życie bardzo na poważnie, on zwariowanym detektywem, szukającym doskonałej rozrywki. Ta dwójka to klasyczny przypadek przeciwieństw. Nie zgadzają się w każdej możliwej sprawie, ale z czasem zaczynają mieć się ku sobie… Każdy odcinek to odmienna sprawa, zapewniająca ogromne emocje i sporą dawkę dobrego humoru. Tytuł odcinka: Mężowie i żony Odc. 58. Do agencji zgłasza się znany prawnik, który specjalizuje się w sprawach rozwodowych. Mężczyzna prosi detektywów, aby pomogli mu udowodnić jego klientce, że rozstanie z mężem byłoby olbrzymią pomyłką.

/ USA / 1988 / fabularny
Reklama
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Na wariackich papierach. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Na wariackich papierach w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Na wariackich papierach.

Poprzednie emisje Na wariackich papierach


Emisja Na wariackich papierach miała miejsce:

2020-06-01 01:35 Na wariackich papierach, sez. 3, odc. 47 Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Maddie Hayes (Cybill Shepherd) i David Addison (Bruce Willis) wspólnie prowadzą agencję detektywistyczną Blue Moon. Ona jest byłą modelką traktującą życie bardzo na poważnie, on zwariowanym detektywem, szukającym doskonałej rozrywki. Ta dwójka to klasyczny przypadek przeciwieństw. Nie zgadzają się w każdej możliwej sprawie, ale z czasem zaczynają mieć się ku sobie… Każdy odcinek to odmienna sprawa, zapewniająca ogromne emocje i sporą dawkę dobrego humoru. Tytuł odcinka: Dziecięce zauroczenie Odc. 47. Dziecko Maddie jest w drodze. David martwi się, że jeszcze wiele musi się nauczyć.

/ USA / 1987 / fabularny
2020-05-30 06:00 Na wariackich papierach, sez. 1, odc. 10 Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Maddie Hayes (Cybill Shepherd) jest modelką, która zarobiła fortunę reklamując Szampony firmy Blue Moon. Mieszkała jak królowa. Niestety, jej manager okradł ją i pozbawił rezydencji, basenu oraz wielu innych udogodnień. Na szczęście Maddie zdała sobie sprawę, że jest właścicielem kilku małych firm, w tym agencji detektywistycznej. Niestety, okazało się, że firmy te były przykrywką do przekrętów podatkowych. Jedynym wyjściem z sytuacji okazała się sprzedaż... David Addison (Bruce Willis) zatrudniony w agencji detektywistycznej nie ma zamiaru dać się zwolnić. Maddie i David to klasyczny przypadek przeciwieństw. Nie zgadzają się w każdej możliwej sprawie, ale z czasem zaczynają mieć się ku sobie… Tytuł odcinka: Uroczy David Odc. 10. Pianista Clark Greydon zostaje porwany, a jego zamożna matka dostaje od porywaczy list z żądaniem okupu. Zgłasza się do agencji Maddie z prośbą o negocjacje z porywaczami. Obiecuje detektywom dolara, za każde dwa, które uda im się wytargować. W trakcie śledztwa okazuje się, że Clark upozorował swoje porwanie, aby uniknąć płacenia długów. Wkrótce zostaje naprawdę porwany.

/ USA / 1985 / fabularny
2020-05-25 02:25 Na wariackich papierach, sez. 3, odc. 46 Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Maddie Hayes (Cybill Shepherd) i David Addison (Bruce Willis) wspólnie prowadzą agencję detektywistyczną Blue Moon. Ona jest byłą modelką traktującą życie bardzo na poważnie, on zwariowanym detektywem, szukającym doskonałej rozrywki. Ta dwójka to klasyczny przypadek przeciwieństw. Nie zgadzają się w każdej możliwej sprawie, ale z czasem zaczynają mieć się ku sobie… Każdy odcinek to odmienna sprawa, zapewniająca ogromne emocje i sporą dawkę dobrego humoru. Tytuł odcinka: Dwie panie DiPesto Odc. 46. Matka Agnes wraca z wakacji w Meksyku. Okazuje się, że kobieta wpadła w poważne tarapaty. Agnes i Herbert muszą rozwiązać sytuację.

/ USA / 1987 / fabularny
2020-05-23 06:00 Na wariackich papierach, sez. 1, odc. 9 Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Maddie Hayes (Cybill Shepherd) jest modelką, która zarobiła fortunę reklamując Szampony firmy Blue Moon. Mieszkała jak królowa. Niestety, jej manager okradł ją i pozbawił rezydencji, basenu oraz wielu innych udogodnień. Na szczęście Maddie zdała sobie sprawę, że jest właścicielem kilku małych firm, w tym agencji detektywistycznej. Niestety, okazało się, że firmy te były przykrywką do przekrętów podatkowych. Jedynym wyjściem z sytuacji okazała się sprzedaż... David Addison (Bruce Willis) zatrudniony w agencji detektywistycznej nie ma zamiaru dać się zwolnić. Maddie i David to klasyczny przypadek przeciwieństw. Nie zgadzają się w każdej możliwej sprawie, ale z czasem zaczynają mieć się ku sobie… Tytuł odcinka: Marzenie senne zawsze dzwoni dwa razy Odc. 9. Detektywi poznają właściciela klubu nocnego, w którym w latach 40. popełniono tajemniczą zbrodnię.

/ USA / 1985 / fabularny
2020-05-18 02:05 Na wariackich papierach, sez. 3, odc. 45 Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Maddie Hayes (Cybill Shepherd) i David Addison (Bruce Willis) wspólnie prowadzą agencję detektywistyczną Blue Moon. Ona jest byłą modelką traktującą życie bardzo na poważnie, on zwariowanym detektywem, szukającym doskonałej rozrywki. Ta dwójka to klasyczny przypadek przeciwieństw. Nie zgadzają się w każdej możliwej sprawie, ale z czasem zaczynają mieć się ku sobie… Każdy odcinek to odmienna sprawa, zapewniająca ogromne emocje i sporą dawkę dobrego humoru. Tytuł odcinka: Tata dowiaduje się ostatni Odc. 45. Maddie zaczyna gorzej się czuć. Ojciec kobiety postanawia spotkać się z Davidem i z nim porozmawiać.

/ USA / 1987 / fabularny
2020-05-16 06:00 Na wariackich papierach, sez. 1, odc. 8 Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Maddie Hayes (Cybill Shepherd) jest modelką, która zarobiła fortunę reklamując Szampony firmy Blue Moon. Mieszkała jak królowa. Niestety, jej manager okradł ją i pozbawił rezydencji, basenu oraz wielu innych udogodnień. Na szczęście Maddie zdała sobie sprawę, że jest właścicielem kilku małych firm, w tym agencji detektywistycznej. Niestety, okazało się, że firmy te były przykrywką do przekrętów podatkowych. Jedynym wyjściem z sytuacji okazała się sprzedaż... David Addison (Bruce Willis) zatrudniony w agencji detektywistycznej nie ma zamiaru dać się zwolnić. Maddie i David to klasyczny przypadek przeciwieństw. Nie zgadzają się w każdej możliwej sprawie, ale z czasem zaczynają mieć się ku sobie… Tytuł odcinka: Siła pieniędzy Odc. 8. Maddie odkrywa, że jej dawny księgowy za ukradzione pieniądze „kupił” sobie nowe życie w Ameryce Południowej. Postanawia go odnaleźć.

/ USA / 1985 / fabularny
2020-05-11 02:20 Na wariackich papierach, sez. 3, odc. 44 Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Maddie Hayes jest modelką, która zarobiła fortunę reklamując Szampony firmy Blue Moon. Mieszkała jak królowa. Niestety, jej manager okradł ją i pozbawił rezydencji, basenu oraz wielu innych udogodnień. Na szczęście Maddie zdała sobie sprawę, że jest właścicielem kilku małych firm, w tym agencji detektywistycznej. Niestety, okazało się, że firmy te były przykrywką do przekrętów podatkowych. Jedynym wyjściem z sytuacji okazała się sprzedaż... David Addison zatrudniony w agencji detektywistycznej nie ma zamiaru dać się zwolnić, nie bez walki. Maddie i David to klasyczny przypadek przeciwieństw. Nie zgadzają się w każdej możliwej sprawie, ale z czasem zaczynają mieć się ku sobie… Tytuł odcinka: Nieugięty Dave, cz. 2 Odc. 44. David zostaje zwolniony z więzienia. Mężczyzna próbuje porozmawiać z Maddie. Tymczasem Agnes i Herbert szukają Davida.

/ USA / 1987 / fabularny
Reklama
2020-05-09 06:00 Na wariackich papierach, sez. 1, odc. 7 Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Maddie Hayes jest modelką, która zarobiła fortunę reklamując Szampony firmy Blue Moon. Mieszkała jak królowa. Niestety, jej manager okradł ją i pozbawił rezydencji, basenu oraz wielu innych udogodnień. Na szczęście Maddie zdała sobie sprawę, że jest właścicielem kilku małych firm, w tym agencji detektywistycznej. Niestety, okazało się, że firmy te były przykrywką do przekrętów podatkowych. Jedynym wyjściem z sytuacji okazała się sprzedaż... David Addison zatrudniony w agencji detektywistycznej nie ma zamiaru dać się zwolnić, nie bez walki. Maddie i David to klasyczny przypadek przeciwieństw. Nie zgadzają się w każdej możliwej sprawie, ale z czasem zaczynają mieć się ku sobie… Tytuł odcinka: Dama w żelaznej masce Odc. 7. Do agencji zgłasza się tajemnicza kobieta, która nie chce pokazywać swojej twarzy. Prosi detektywów, by odnaleźli mężczyznę, który dawniej oblał ją kwasem.

/ USA / 1985 / fabularny
2020-05-04 02:00 Na wariackich papierach, sez. 3, odc. 43 Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Maddie Hayes jest modelką, która zarobiła fortunę reklamując Szampony firmy Blue Moon. Mieszkała jak królowa. Niestety, jej manager okradł ją i pozbawił rezydencji, basenu oraz wielu innych udogodnień. Na szczęście Maddie zdała sobie sprawę, że jest właścicielem kilku małych firm, w tym agencji detektywistycznej. Niestety, okazało się, że firmy te były przykrywką do przekrętów podatkowych. Jedynym wyjściem z sytuacji okazała się sprzedaż... David Addison zatrudniony w agencji detektywistycznej nie ma zamiaru dać się zwolnić, nie bez walki. Maddie i David to klasyczny przypadek przeciwieństw. Nie zgadzają się w każdej możliwej sprawie, ale z czasem zaczynają mieć się ku sobie… Tytuł odcinka: Nieugięty Dave, cz. 1 Odc. 43. Agnes jest podekscytowana wiadomością o ciąży Maddie. Przekazuje tę informację pozostałym. David chce polecieć do Chicago, jednak natrafia na poważny problem.

/ USA / 1987 / fabularny
2020-05-02 06:00 Na wariackich papierach, sez. 1, odc. 6 Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Maddie Hayes jest modelką, która zarobiła fortunę reklamując Szampony firmy Blue Moon. Mieszkała jak królowa. Niestety, jej manager okradł ją i pozbawił rezydencji, basenu oraz wielu innych udogodnień. Na szczęście Maddie zdała sobie sprawę, że jest właścicielem kilku małych firm, w tym agencji detektywistycznej. Niestety, okazało się, że firmy te były przykrywką do przekrętów podatkowych. Jedynym wyjściem z sytuacji okazała się sprzedaż... David Addison zatrudniony w agencji detektywistycznej nie ma zamiaru dać się zwolnić, nie bez walki. Maddie i David to klasyczny przypadek przeciwieństw. Nie zgadzają się w każdej możliwej sprawie, ale z czasem zaczynają mieć się ku sobie… Tytuł odcinka: Bracie, mógłbyś mi pomóc? Odc. 6. Do miasta przybywa brat Davida – Richie. Mężczyzna beztrosko flirtuje z Maddie i wzbudza tym zazdrość detektywa.

/ USA / 1985 / fabularny
2020-04-27 01:40 Na wariackich papierach, sez. 3, odc. 42 Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Maddie Hayes jest modelką, która zarobiła fortunę reklamując Szampony firmy Blue Moon. Mieszkała jak królowa. Niestety, jej manager okradł ją i pozbawił rezydencji, basenu oraz wielu innych udogodnień. Na szczęście Maddie zdała sobie sprawę, że jest właścicielem kilku małych firm, w tym agencji detektywistycznej. Niestety, okazało się, że firmy te były przykrywką do przekrętów podatkowych. Jedynym wyjściem z sytuacji okazała się sprzedaż... David Addison zatrudniony w agencji detektywistycznej nie ma zamiaru dać się zwolnić, nie bez walki. Maddie i David to klasyczny przypadek przeciwieństw. Nie zgadzają się w każdej możliwej sprawie, ale z czasem zaczynają mieć się ku sobie… Tytuł odcinka: Opowieść w dwóch miastach

/ USA / 1987 / fabularny
2020-04-25 06:00 Na wariackich papierach, sez. 1, odc. 5 Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Maddie Hayes jest modelką, która zarobiła fortunę reklamując Szampony firmy Blue Moon. Mieszkała jak królowa. Niestety, jej manager okradł ją i pozbawił rezydencji, basenu oraz wielu innych udogodnień. Na szczęście Maddie zdała sobie sprawę, że jest właścicielem kilku małych firm, w tym agencji detektywistycznej. Niestety, okazało się, że firmy te były przykrywką do przekrętów podatkowych. Jedynym wyjściem z sytuacji okazała się sprzedaż... David Addison zatrudniony w agencji detektywistycznej nie ma zamiaru dać się zwolnić, nie bez walki. Maddie i David to klasyczny przypadek przeciwieństw. Nie zgadzają się w każdej możliwej sprawie, ale z czasem zaczynają mieć się ku sobie… Tytuł odcinka: Morderstwo w kopercie Odc. 5. David zawiera umowę z agencją windykacyjną, która działa jako ich podwykonawca. W międzyczasie Maddie i David odkrywają ciało człowieka. Tajemnicze odkrycie prowadzi do rozpoczęcia śledztwa, w którym muszą udowodnić tożsamość ofiary.

/ USA / 1985 / fabularny
2020-04-20 01:35 Na wariackich papierach, sez. 3, odc. 41 Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Maddie Hayes jest modelką, która zarobiła fortunę reklamując Szampony firmy Blue Moon. Mieszkała jak królowa. Niestety, jej manager okradł ją i pozbawił rezydencji, basenu oraz wielu innych udogodnień. Na szczęście Maddie zdała sobie sprawę, że jest właścicielem kilku małych firm, w tym agencji detektywistycznej. Niestety, okazało się, że firmy te były przykrywką do przekrętów podatkowych. Jedynym wyjściem z sytuacji okazała się sprzedaż... David Addison zatrudniony w agencji detektywistycznej nie ma zamiaru dać się zwolnić, nie bez walki. Maddie i David to klasyczny przypadek przeciwieństw. Nie zgadzają się w każdej możliwej sprawie, ale z czasem zaczynają mieć się ku sobie… Tytuł odcinka: Ślub odwołany

/ USA / 1987 / fabularny
2020-04-18 06:00 Na wariackich papierach, sez. 1, odc. 4 Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Maddie Hayes jest modelką, która zarobiła fortunę reklamując Szampony firmy Blue Moon. Mieszkała jak królowa. Niestety, jej manager okradł ją i pozbawił rezydencji, basenu oraz wielu innych udogodnień. Na szczęście Maddie zdała sobie sprawę, że jest właścicielem kilku małych firm, w tym agencji detektywistycznej. Niestety, okazało się, że firmy te były przykrywką do przekrętów podatkowych. Jedynym wyjściem z sytuacji okazała się sprzedaż... David Addison zatrudniony w agencji detektywistycznej nie ma zamiaru dać się zwolnić, nie bez walki. Maddie i David to klasyczny przypadek przeciwieństw. Nie zgadzają się w każdej możliwej sprawie, ale z czasem zaczynają mieć się ku sobie… Tytuł odcinka: Morderstwo na następnej stacji Odc. 4. Pani Dipesto jest podekscytowana, gdy dowiaduje się, że zwyciężyła doroczny konkurs eseistyczny w Murder Mystery Magazine. Zwycięzca spędza dokładnie 24 godziny na pokładzie pociągu, w którym odbędzie się zainscenizowane morderstwo. Maddie i David dołączają do Pani Dipesto. Niestety, zostają uwięzieni w pociągu i wmieszani w serię tajemniczych zdarzeń.

/ USA / 1985 / fabularny
2020-04-13 00:40 Na wariackich papierach, sez. 3, odc. 40 Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Maddie Hayes jest modelką, która zarobiła fortunę reklamując Szampony firmy Blue Moon. Mieszkała jak królowa. Niestety, jej manager okradł ją i pozbawił rezydencji, basenu oraz wielu innych udogodnień. Na szczęście Maddie zdała sobie sprawę, że jest właścicielem kilku małych firm, w tym agencji detektywistycznej. Niestety, okazało się, że firmy te były przykrywką do przekrętów podatkowych. Jedynym wyjściem z sytuacji okazała się sprzedaż... David Addison zatrudniony w agencji detektywistycznej nie ma zamiaru dać się zwolnić, nie bez walki. Maddie i David to klasyczny przypadek przeciwieństw. Nie zgadzają się w każdej możliwej sprawie, ale z czasem zaczynają mieć się ku sobie… Tytuł odcinka: Wracaj, mała!

/ USA / 1987 / fabularny
Reklama
2020-04-11 06:00 Na wariackich papierach, sez. 1, odc. 3 Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Maddie Hayes jest modelką, która zarobiła fortunę reklamując Szampony firmy Blue Moon. Mieszkała jak królowa. Niestety, jej manager okradł ją i pozbawił rezydencji, basenu oraz wielu innych udogodnień. Na szczęście Maddie zdała sobie sprawę, że jest właścicielem kilku małych firm, w tym agencji detektywistycznej. Niestety, okazało się, że firmy te były przykrywką do przekrętów podatkowych. Jedynym wyjściem z sytuacji okazała się sprzedaż... David Addison zatrudniony w agencji detektywistycznej nie ma zamiaru dać się zwolnić, nie bez walki. Maddie i David to klasyczny przypadek przeciwieństw. Nie zgadzają się w każdej możliwej sprawie, ale z czasem zaczynają mieć się ku sobie… Tytuł odcinka: Kolejne morderstwo, o którym usłyszysz Odc. 3. Niekonwencjonalni detektywi, Maddie i David, przyjmują ciekawe zlecenie. Rozpoczynają dochodzenie w sprawie tajemniczego morderstwa w radiowym nocnym talk-show. Społeczność słuchająca radia jest zszokowana, gdy dosłownie słyszy na antenie morderstwo. Ofiarą jest popularny gospodarz programu talk-show - Paul McCain…

/ USA / 1985 / fabularny
2020-04-06 01:30 Na wariackich papierach, sez. 3, odc. 39 Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Maddie Hayes jest modelką, która zarobiła fortunę reklamując Szampony firmy Blue Moon. Mieszkała jak królowa. Niestety, jej manager okradł ją i pozbawił rezydencji, basenu oraz wielu innych udogodnień. Na szczęście Maddie zdała sobie sprawę, że jest właścicielem kilku małych firm, w tym agencji detektywistycznej. Niestety, okazało się, że firmy te były przykrywką do przekrętów podatkowych. Jedynym wyjściem z sytuacji okazała się sprzedaż... David Addison zatrudniony w agencji detektywistycznej nie ma zamiaru dać się zwolnić, nie bez walki. Maddie i David to klasyczny przypadek przeciwieństw. Nie zgadzają się w każdej możliwej sprawie, ale z czasem zaczynają mieć się ku sobie… Tytuł odcinka: Wyprawa na księżyc

/ USA / 1987 / fabularny
2020-04-04 06:00 Na wariackich papierach, sez. 1, odc. 2 Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Maddie Hayes jest modelką, która zarobiła fortunę reklamując Szampony firmy Blue Moon. Mieszkała jak królowa. Niestety, jej manager okradł ją i pozbawił rezydencji, basenu oraz wielu innych udogodnień. Na szczęście Maddie zdała sobie sprawę, że jest właścicielem kilku małych firm, w tym agencji detektywistycznej. Niestety, okazało się, że firmy te były przykrywką do przekrętów podatkowych. Jedynym wyjściem z sytuacji okazała się sprzedaż... David Addison zatrudniony w agencji detektywistycznej nie ma zamiaru dać się zwolnić, nie bez walki. Maddie i David to klasyczny przypadek przeciwieństw. Nie zgadzają się w każdej możliwej sprawie, ale z czasem zaczynają mieć się ku sobie… Tytuł odcinka: Czytać w myślach Odc. 2. Maddie i David próbują dowiedzieć się w jaki sposób dochodzi do wycieku informacji w Baker Industries. Tracą przez to pracę, ale nie zamierzają tego tak zostawić. Planują akcję, aby znaleźć źródło przecieku i przez to wpadają w tarapaty.

/ USA / 1985 / fabularny
2020-03-30 01:35 Na wariackich papierach, sez. 2, odc. 38 Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Maddie Hayes jest modelką, która zarobiła fortunę reklamując Szampony firmy Blue Moon. Mieszkała jak królowa. Niestety, jej manager okradł ją i pozbawił rezydencji, basenu oraz wielu innych udogodnień. Na szczęście Maddie zdała sobie sprawę, że jest właścicielem kilku małych firm, w tym agencji detektywistycznej. Niestety, okazało się, że firmy te były przykrywką do przekrętów podatkowych. Jedynym wyjściem z sytuacji okazała się sprzedaż... David Addison zatrudniony w agencji detektywistycznej nie ma zamiaru dać się zwolnić, nie bez walki. Maddie i David to klasyczny przypadek przeciwieństw. Nie zgadzają się w każdej możliwej sprawie, ale z czasem zaczynają mieć się ku sobie… Tytuł odcinka: Ryzykowne poświęcenie

/ USA / 1986 / fabularny
2020-03-28 06:00 Na wariackich papierach, sez. 1, odc. 1 Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Maddie Hayes jest modelką, która zarobiła fortunę reklamując Szampony firmy Blue Moon. Mieszkała jak królowa. Niestety, jej manager okradł ją i pozbawił rezydencji, basenu oraz wielu innych udogodnień. Na szczęście Maddie zdała sobie sprawę, że jest właścicielem kilku małych firm, w tym agencji detektywistycznej. Niestety, okazało się, że firmy te były przykrywką do przekrętów podatkowych. Jedynym wyjściem z sytuacji okazała się sprzedaż... David Addison zatrudniony w agencji detektywistycznej nie ma zamiaru dać się zwolnić, nie bez walki. Maddie i David to klasyczny przypadek przeciwieństw. Nie zgadzają się w każdej możliwej sprawie, ale z czasem zaczynają mieć się ku sobie… Tytuł odcinka: Pojedynek najlepszych Odc. 1. Maddie Hayes i David Addison to nietypowi prywatni detektywi. Jedną z ich pierwszych spraw jest tajemnica dotycząca syna pewnego staruszka. Mężczyzna nie widział syna od wielu lat, a Maddie i David postanawiają go odnaleźć. Nie wiedzą jednak, że szukany przez nich mężczyzna jest płatnym zabójcą.

/ USA / 1985 / fabularny
2020-03-23 02:10 Na wariackich papierach sez. 2, odc. 37 Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Maddie Hayes jest modelką, która zarobiła fortunę reklamując Szampony firmy Blue Moon. Mieszkała jak królowa. Niestety, jej manager okradł ją i pozbawił rezydencji, basenu oraz wielu innych udogodnień. Na szczęście Maddie zdała sobie sprawę, że jest właścicielem kilku małych firm, w tym agencji detektywistycznej. Niestety, okazało się, że firmy te były przykrywką do przekrętów podatkowych. Jedynym wyjściem z sytuacji okazała się sprzedaż... David Addison zatrudniony w agencji detektywistycznej nie ma zamiaru dać się zwolnić, nie bez walki. Maddie i David to klasyczny przypadek przeciwieństw. Nie zgadzają się w każdej możliwej sprawie, ale z czasem zaczynają mieć się ku sobie…

Czas trwania: 48min. / USA / 1986 / fabularny
2020-03-16 02:55 Na wariackich papierach, sez. 2, odc. 36 Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Maddie Hayes jest modelką, która zarobiła fortunę reklamując Szampony firmy Blue Moon. Mieszkała jak królowa. Niestety, jej manager okradł ją i pozbawił rezydencji, basenu oraz wielu innych udogodnień. Na szczęście Maddie zdała sobie sprawę, że jest właścicielem kilku małych firm, w tym agencji detektywistycznej. Niestety, okazało się, że firmy te były przykrywką do przekrętów podatkowych. Jedynym wyjściem z sytuacji okazała się sprzedaż... David Addison zatrudniony w agencji detektywistycznej nie ma zamiaru dać się zwolnić, nie bez walki. Maddie i David to klasyczny przypadek przeciwieństw. Nie zgadzają się w każdej możliwej sprawie, ale z czasem zaczynają mieć się ku sobie… Tytuł odcinka: Niech teraz płacze Maddie

/ USA / 1986 / fabularny
2020-03-09 02:25 Na wariackich papierach, sez. 2, odc. 35 Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Maddie Hayes jest modelką, która zarobiła fortunę reklamując Szampony firmy Blue Moon. Mieszkała jak królowa. Niestety, jej manager okradł ją i pozbawił rezydencji, basenu oraz wielu innych udogodnień. Na szczęście Maddie zdała sobie sprawę, że jest właścicielem kilku małych firm, w tym agencji detektywistycznej. Niestety, okazało się, że firmy te były przykrywką do przekrętów podatkowych. Jedynym wyjściem z sytuacji okazała się sprzedaż... David Addison zatrudniony w agencji detektywistycznej nie ma zamiaru dać się zwolnić, nie bez walki. Maddie i David to klasyczny przypadek przeciwieństw. Nie zgadzają się w każdej możliwej sprawie, ale z czasem zaczynają mieć się ku sobie… Tytuł odcinka: Sam i Dave

/ USA / 1986 / fabularny
2020-03-02 00:50 Na wariackich papierach, sez. 2, odc. 34 Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Maddie Hayes jest modelką, która zarobiła fortunę reklamując Szampony firmy Blue Moon. Mieszkała jak królowa. Niestety, jej manager okradł ją i pozbawił rezydencji, basenu oraz wielu innych udogodnień. Na szczęście Maddie zdała sobie sprawę, że jest właścicielem kilku małych firm, w tym agencji detektywistycznej. Niestety, okazało się, że firmy te były przykrywką do przekrętów podatkowych. Jedynym wyjściem z sytuacji okazała się sprzedaż... David Addison zatrudniony w agencji detektywistycznej nie ma zamiaru dać się zwolnić, nie bez walki. Maddie i David to klasyczny przypadek przeciwieństw. Nie zgadzają się w każdej możliwej sprawie, ale z czasem zaczynają mieć się ku sobie… Tytuł odcinka: Blondynka i blondynka

/ USA / 1986 / fabularny
2020-02-24 02:25 Na wariackich papierach, sez. 2, odc. 33 Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Maddie Hayes jest modelką, która zarobiła fortunę reklamując Szampony firmy Blue Moon. Mieszkała jak królowa. Niestety, jej manager okradł ją i pozbawił rezydencji, basenu oraz wielu innych udogodnień. Na szczęście Maddie zdała sobie sprawę, że jest właścicielem kilku małych firm, w tym agencji detektywistycznej. Niestety, okazało się, że firmy te były przykrywką do przekrętów podatkowych. Jedynym wyjściem z sytuacji okazała się sprzedaż... David Addison zatrudniony w agencji detektywistycznej nie ma zamiaru dać się zwolnić, nie bez walki. Maddie i David to klasyczny przypadek przeciwieństw. Nie zgadzają się w każdej możliwej sprawie, ale z czasem zaczynają mieć się ku sobie… Tytuł odcinka: Duch Dipesto, trzy do zera

/ USA / 1986 / fabularny
2019-07-19 07:00 Na wariackich papierach, sez. 1, odc. 21: Człowiek, który mówił przez sen Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Maddie i David postanawiają uczcić jubileusz pracy w „Blue Moon”. Kiedy Addison zostaje sam w biurze, pojawia się w nim atrakcyjna kobieta, która okazuje się być prostytutką. Szuka pomocy po tym jak jeden z jej klientów podczas snu nieświadomie zdradził jej szczegóły pewnego morderstwa.

/ USA / 1985 / fabularny
2019-07-18 07:00 Na wariackich papierach, sez. 1, odc. 20: Świadek egzekucji Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Do Maddie i Davida zgłasza się dziewięćdziesięcioletni klient, który pragnie umrzeć. Przy życiu staruszka utrzymują głównie maszyny. Mężczyzna mówi detektywom, że jest już gotowy odejść. Chce jednak zostawić coś po sobie swojej rodzinie, dlatego prosi, aby Maddie i David byli świadkami jego śmierci, tak żeby firma ubezpieczeniowa mogła wypłacić pieniądze jego najbliższym.

/ USA / 1985 / fabularny
2019-07-17 07:00 Na wariackich papierach, sez. 1, odc. 19: Córeczka tatusia Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Maddie z niecierpliwością oczekuje wizyty rodziców. Matka kobiety mówi jej o swoich podejrzeniach względem męża i jego długich pobytach poza domem. Obawia się, że mężczyzna może mieć romans. Maddie postanawia odkryć prawdę na temat tego, gdzie chodzi jej ojciec…

/ USA / 1985 / fabularny
2019-07-16 07:00 Na wariackich papierach, sez. 1, odc. 18: Niech Bóg ma nas w opiece Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Maddie i David pomagają wdowie po wielkim artyście. Kobieta jest przerażona i obawia się, że jej zmarły mąż powróci zza grobu, aby ukarać ją za niewierność. Ciało artysty niespodziewanie znika z trumny. Para detektywów wyrusza na poszukiwania…

/ USA / 1985 / fabularny
2019-07-15 07:00 Na wariackich papierach, sez. 1, odc. 17: Dipesto w opałach Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Sekretarkę Agnes Dipesto dopada noworoczna chandra. Uważa, że jej życie jest strasznie nudne i nic się w nim nie dzieje. Maddie postanawia jej pomóc. Chce, by poczuła się lepiej, dlatego wysyła ją na bal. Przypadkowo kobieta zostaje wplątana w niebezpieczną intrygę…

/ USA / 1985 / fabularny
2019-07-12 07:00 Na wariackich papierach, sez. 1, odc. 16: Narzeczona Tuppermana Logo TV Puls

Opis (streszczenie): W „Blue Moon” wszyscy oczekują na nadejście weekendu. Maddie chce wyjść wcześniej z pracy. David proponuje jej, aby spędzili wspólnie wieczór. Niespodziewanie pojawia się klient. Mężczyzna chce, aby Maddie i David pomogli mu odnaleźć kobietę, która ma być kandydatką na jego żonę.

/ USA / 1985 / fabularny
2019-07-11 07:00 Na wariackich papierach, sez. 1, odc. 15: Zdarzyło się przed świętami Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Joseph zeznaje przeciwko koledze i tym samym przyczynia się do jego aresztowania. Po wyjściu na wolność mężczyzna odnajduje go i zabija. Żona Josepha ucieka razem z dzieckiem i trafia do domu sekretarki Agnes Dipesto. Zostawia pod jej opieką swoje dziecko…

/ USA / 1985 / fabularny
2019-07-10 07:00 Na wariackich papierach, sez. 1, odc. 14: Nie ma jak układy Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Złodzieje sprzętu biznesowego rabują firmę należącą do ważnego potentata. Znika też wizytownik, który powinien być przechowywany w firmowym sejfie. Nie ma numerów, nazwisk i adresów najważniejszych ludzi z całego świata. Lou Lasalle jest właściciel największej agencji detektywistycznej w Los Angeles dzwoni do Maddie, ponieważ chce, aby kupić agencję „Blue Moon”. David nie chce się na to zgodzić.

/ USA / 1985 / fabularny
2019-07-09 07:00 Na wariackich papierach, sez. 1, odc. 13: Portret Maddie Logo TV Puls
USA / 1985 fabularny
2019-07-08 07:00 Na wariackich papierach, sez. 1, odc. 12: Gdzieś na końcu tęczy Logo TV Puls
USA / 1985 fabularny
2019-07-05 13:00 Na wariackich papierach, sez. 1, odc. 11: Stara miłość nie rdzewieje Logo TV Puls
USA / 1985 fabularny
2019-07-05 12:00 Na wariackich papierach, sez. 1, odc. 10: Uroczy David Logo TV Puls
USA / 1985 fabularny
2019-07-04 13:00 Na wariackich papierach, sez. 1, odc. 10: Uroczy David Logo TV Puls
USA / 1985 fabularny
2019-07-04 12:00 Na wariackich papierach, sez. 1, odc. 9: Marzenie senne zawsze dzwoni dwa razy Logo TV Puls
USA / 1985 fabularny
2019-07-03 13:00 Na wariackich papierach, sez. 1, odc. 9: Marzenie senne zawsze dzwoni dwa razy Logo TV Puls
USA / 1985 fabularny
2019-07-03 12:00 Na wariackich papierach, sez. 1, odc. 8: Siła pieniędzy Logo TV Puls
USA / 1985 fabularny
2019-07-02 13:00 Na wariackich papierach, sez. 1, odc. 8: Siła pieniędzy Logo TV Puls
USA / 1985 fabularny

Na wariackich papierach gdzie obejrzeć?


Na wariackich papierach można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: TV Puls

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Obsada (osoby)


Lista zwiera odnośniki do stron osób związanych z produkcją (aktorzy, reżyser):

Lata produkcji

Lista zawiera lata, w których powstawała audycja:

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry