Reklama

No to lecę! godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

No to lecę! w TV - najbliższe emisje

+ Obserwuj

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja No to lecę! będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 24 lipca 2020 (Piątek)
09:55 No to lecę!, odc. 1/4 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Tysiące wylatanych kilometrów, ulubione miejsca w każdej największej stolicy świata, nigdy nie schodzący z twarzy uśmiech, ale też ogromna odpowiedzialność każdego dnia. ,,No to lecę!’’ to program, który przybliży Wam zawód stewardessy i stewarda- pokażemy ich codzienną pracę na pokładzie. Ile kilometrów w ciągu rejsu pokonują pieszo? Gdzie śpią podczas długich lotów? Jak wygląda dyscyplina mundurowa? Odpowiedzi na te wszystkie pytania znajdziecie w naszym programie! Widzowie zobaczą jak przygotowywany jest catering w samolocie i poznają triki stewardess na jet lag czy pakowanie walizki. W ,,No to lecę!’’ Travel Channel pokaże też jak załoga pokładowa spędza wolny czas między lotami. Bohaterowie serii zabiorą nas w swoje ulubione miejsca i pokażą światowe stolice swoimi oczami. W pierwszym odcinku stewardessy Monika, Olga i Olha wraz ze stewardem Michałem zabiorą Was w podróż po Seulu – stolicy Korei Południowej, który jest jedną z największych i najbogatszych metropolii na świecie. Przewodnikiem będzie Olga, która zdobyła tytuł Miss Polski 2018. Jest absolwentką prawa i kocha podróżować. Widzowie poznają również Monikę, która marzyła o lataniu od dziecka i pracuje w tym zawodzie już od 18 lat. Kolejna bohaterka programu – Olha ukończyła aktorstwo, a Michał w przyszłości chciałby zostać pilotem. Jesteście gotowi? Pasy zapięte? No to lecimy!

/ Polska / program
Program TV na 27 lipca 2020 (Poniedziałek)
09:55 No to lecę!, odc. 2/4 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Tysiące wylatanych kilometrów, ulubione miejsca w każdej największej stolicy świata, nigdy nie schodzący z twarzy uśmiech, ale też ogromna odpowiedzialność każdego dnia. ,,No to lecę!’’ to program, który przybliży Wam zawód stewardessy i stewarda- pokażemy ich codzienną pracę na pokładzie. Ile kilometrów w ciągu rejsu pokonują pieszo? Gdzie śpią podczas długich lotów? Jak wygląda dyscyplina mundurowa? Odpowiedzi na te wszystkie pytania znajdziecie w naszym programie! Widzowie zobaczą jak przygotowywany jest catering w samolocie i poznają triki stewardess na jet lag czy pakowanie walizki. W ,,No to lecę!’’ Travel Channel pokaże też jak załoga pokładowa spędza wolny czas między lotami. Bohaterowie serii zabiorą nas w swoje ulubione miejsca i pokażą światowe stolice swoimi oczami. Zawód stewardessy i stewarda to ciężka i odpowiedzialna praca. Przewodnikami po lotniczym świecie będą: Olga, Kacper, Michał i Monika. W tym odcinku załoga pokaże nam swoje ulubione miejsca w Singapurze - podobno najbardziej zielonym mieście na świecie. Zanim jednak załoga doleci do destynacji, czeka ich długi i wyczerpujący lot. 250 pasażerów na pokładzie i aż 11,5 godziny w powietrzu. Jak wygląda odprawa ekipy przed lotem? Na jakich pozycjach pracują nasi bohaterowie i za co są odpowiedzialni? Poznajcie prace stewardessy od kulis!

/ Polska / program
Reklama
Program TV na 28 lipca 2020 (Wtorek)
09:55 No to lecę!, odc. 3/4 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Tysiące wylatanych kilometrów, ulubione miejsca w każdej największej stolicy świata, nigdy nie schodzący z twarzy uśmiech, ale też ogromna odpowiedzialność każdego dnia. ,,No to lecę!’’ to program, który przybliży Wam zawód stewardessy i stewarda- pokażemy ich codzienną pracę na pokładzie. Ile kilometrów w ciągu rejsu pokonują pieszo? Gdzie śpią podczas długich lotów? Jak wygląda dyscyplina mundurowa? Odpowiedzi na te wszystkie pytania znajdziecie w naszym programie! Widzowie zobaczą jak przygotowywany jest catering w samolocie i poznają triki stewardess na jet lag czy pakowanie walizki. W ,,No to lecę!’’ Travel Channel pokaże też jak załoga pokładowa spędza wolny czas między lotami. Bohaterowie serii zabiorą nas w swoje ulubione miejsca i pokażą światowe stolice swoimi oczami. W tym odcinku załoga Polskich Linii Lotniczych LOT leci do Astany - mroźnej stolicy Kazachstanu. W tajniki pracy na pokładzie wprowadzą nas: Marta, Iwona i Kacper. Lot zajmie tylko 4,5 godziny co nie znaczy, że załoga będzie się nudzić. Na tym locie ekipa ma wyjątkowego pasażera, tzw. UMkę - czym jest ,,uemka'' i jak dba o nią ekipa? Jakie stewardesy mają sposoby na jet lag i jak spędzają czas między lotami, a także co dzieje się, kiedy lot zostaje odwołany? Na te wszystkie pytania znajdziecie odpowiedz w 3 odcinku ,,No to lecę!''.

/ Polska / program
Program TV na 29 lipca 2020 (Środa)
09:55 No to lecę!, odc. 4 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Tysiące wylatanych kilometrów, ulubione miejsca w każdej największej stolicy świata, nigdy nie schodzący z twarzy uśmiech, ale też ogromna odpowiedzialność każdego dnia. ,,No to lecę!’’ to program, który przybliży Wam zawód stewardessy i stewarda- pokażemy ich codzienną pracę na pokładzie. Ile kilometrów w ciągu rejsu pokonują pieszo? Gdzie śpią podczas długich lotów? Jak wygląda dyscyplina mundurowa? Odpowiedzi na te wszystkie pytania znajdziecie w naszym programie! Widzowie zobaczą jak przygotowywany jest catering w samolocie i poznają triki stewardess na jet lag czy pakowanie walizki. W ,,No to lecę!’’ Travel Channel pokaże też jak załoga pokładowa spędza wolny czas między lotami. Bohaterowie serii zabiorą nas w swoje ulubione miejsca i pokażą światowe stolice swoimi oczami. W tym odcinku Karolina, Iwona i Olha, lecą do Los Angeles - amerykańskiej stolicy showbiznesu. Przed 12 godzinnym lotem załoga spotyka się na odprawie, na której razem z szefem pokładu ustalają, kto będzie za co odpowiedzialny. Iwona i Karolina będą odpowiadały za klasę biznes a Olha będzie pracowała w klasie ekonomicznej. Czym różnią się te dwa serwisy? Którą klasę bardziej lubią stewardesy? Zobaczycie to w 4 odcinku ,,No to lecę!''. W Los Angeles ekipa chce jak najwięcej zobaczyć, ale też odpocząć. Dziewczyny wybierają się na wycieczkę do Narodowego Parku Sekwoi. Czy wszystko pójdzie zgodnie z ich planem?

/ Polska / program
Program TV na 30 lipca 2020 (Czwartek)
10:00 No to lecę!, sez. 2, odc. 1/5 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Po sukcesie pierwszej serii „No to lecę!” Travel Channel wraz z bohaterami programu wyruszą w kolejną podniebną podróż. Stewardessy i stewardzi zabiorą nas w swoje ulubione miejsca i zobaczymy największe miasta ich oczami. Odwiedzimy kraj kwitnącej wiśni, przejdziemy ulicami Nowego Jorku i odkryjemy największe atrakcje Toronto. Spędzimy też kilka dni w Miami, ale przede wszystkim podejrzymy pracę na pokładzie samolotu. Przygotujcie się na podróż pełną niezapomnianych wrażeń i emocji! Po niemal dziesięciogodzinnym locie załoga dociera do Nowego Jorku, czyli największego miasta w Stanach Zjednoczonych. Nasi bohaterowie zagłębiają się w prawdziwą mieszankę kultur, języków i kuchni z całego świata. Zwiedzanie najludniejszej aglomeracji rozpoczynają od rejsu po rzece Hudson, podczas którego wspominają historię awaryjnego lądowania kapitana Sullenberga. W trakcie wycieczki przepływają pod Statuą Wolności, by z bliska obejrzeć najpopularniejszy pomnik w Nowym Jorku. Po rejsie wybierają się do Chinatown, gdzie trwają obchody Chińskiego Nowego Roku. Dla Kostka najważniejszym punktem podróży jest jednak… wizyta w legendarnym miejscu, gdzie podają słynne na całym świecie pastrami. Czy wszystkim posmakuje? Oglądajcie koniecznie!

/ Polska / program
Program TV na 31 lipca 2020 (Piątek)
09:55 No to lecę!, sez. 2, odc. 2/5 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Po sukcesie pierwszej serii „No to lecę!” Travel Channel wraz z bohaterami programu wyruszą w kolejną podniebną podróż. Stewardessy i stewardzi zabiorą nas w swoje ulubione miejsca i zobaczymy największe miasta ich oczami. Odwiedzimy kraj kwitnącej wiśni, przejdziemy ulicami Nowego Jorku i odkryjemy największe atrakcje Toronto. Spędzimy też kilka dni w Miami, ale przede wszystkim podejrzymy pracę na pokładzie samolotu. Przygotujcie się na podróż pełną niezapomnianych wrażeń i emocji! Kacper, Olga i Olha zabierają widzów do Toronto, czyli wielokulturowego i największego miasta w Kanadzie. Pierwszym i obowiązkowym punktem na mapie zwiedzania jest Wodospad Niagara, który tym razem podziwiamy w zimowej odsłonie. Wraz z bohaterami udajemy się do miasta Niagara Falls w poszukiwaniu słynnej przekąski poutine. Czy wszystkim posmakuje potrawa, powszechnie uważana za królową kanadyjskiej kuchni? Załoga sprawdzi też swoich sił na lodzie. Oglądajcie „No to lecę!” i sprawdźcie, jak bohaterowie radzą sobie w hokeja!

/ Polska / program
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla No to lecę!. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku No to lecę! w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji No to lecę!.

Poprzednie emisje No to lecę! w telewizji


Emisja No to lecę! miała miejsce:

2020-06-17 23:10 No to lecę!, sez. 2, odc. 5 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Po sukcesie pierwszej serii „No to lecę!” Travel Channel wraz z bohaterami programu wyruszą w kolejną podniebną podróż. Stewardessy i stewardzi zabiorą nas w swoje ulubione miejsca i zobaczymy największe miasta ich oczami. Odwiedzimy kraj kwitnącej wiśni, przejdziemy ulicami Nowego Jorku i odkryjemy największe atrakcje Toronto. Spędzimy też kilka dni w Miami, ale przede wszystkim podejrzymy pracę na pokładzie samolotu. Przygotujcie się na podróż pełną niezapomnianych wrażeń i emocji! Ekipa „No to lecę” tym razem wybiera się do stolicy Indii- New Delhi. Ola, Karolina, Aneta i Kostek spędzą w tej ogromnej aglomeracji dwa bardzo intensywne dni. W tej pełnej ulicznego zgiełku podróży doskonałą pomocą dla ekipy będzie Aneta- stewardessa, której tata pochodzi z New Delhi. Dzięki jej doświadczeniu i znajomości kultury reszta załogi doskonale poradzi sobie w Indiach. Wezmą udział w wyjątkowym święcie, sprawdzą na czym dokładnie polega narodowy sport Indii „mud wrestling” (najbardziej przekona się o tym oczywiście Kostek :)), sprawdzą jaka jest popularna rozrywka mieszkańców Delhi i co mają z nią wspólnego gołębie. Będą tańczyć, serwować posiłki w świątyni no i oczywiście jeść! Tym razem menu wyłącznie wegetariańskie- jak poradzi sobie z tym kochający mięso Kostek?

/ Polska / program
2020-06-16 20:25 No to lecę!, sez. 2, odc. 5 Logo TVN Style
Polska / program
Reklama
2020-06-13 21:25 No to lecę!, sez. 2, odc. 5 Logo TVN Style
Polska / program
2020-06-10 23:10 No to lecę!, odc. 4 Logo TVN Style
Polska / program
2020-06-09 20:25 No to lecę!, odc. 4 Logo TVN Style
Polska / program
2020-06-06 21:25 No to lecę!, odc. 4 Logo TVN Style
Polska / program
2020-06-03 23:10 No to lecę!, odc. 3/4 Logo TVN Style
Polska / program
2020-06-02 20:25 No to lecę!, odc. 3/4 Logo TVN Style
Polska / program
2020-05-30 21:25 No to lecę!, odc. 3/4 Logo TVN Style
Polska / program
2020-05-29 09:55 No to lecę!, odc. 4 Logo TVN Style
Polska / program
2020-05-28 09:55 No to lecę!, odc. 3/4 Logo TVN Style
Polska / program
2020-05-27 23:10 No to lecę!, odc. 2/4 Logo TVN Style
Polska / program
2020-05-27 09:55 No to lecę!, odc. 2/4 Logo TVN Style
Polska / program
2020-05-26 20:25 No to lecę!, odc. 2/4 Logo TVN Style
Polska / program
2020-05-26 09:55 No to lecę!, odc. 1/4 Logo TVN Style
Polska / program
2020-05-23 21:25 No to lecę!, odc. 2/4 Logo TVN Style
Polska / program
2020-05-20 23:10 No to lecę!, odc. 1/4 Logo TVN Style
Polska / program
Reklama
2020-05-19 20:25 No to lecę!, odc. 1/4 Logo TVN Style
Polska / program
2020-05-16 21:25 No to lecę!, odc. 1/4 Logo TVN Style
Polska / program
2020-05-13 23:10 No to lecę!, sez. 2, odc. 4/5 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Po sukcesie pierwszej serii „No to lecę!” Travel Channel wraz z bohaterami programu wyruszą w kolejną podniebną podróż. Stewardessy i stewardzi zabiorą nas w swoje ulubione miejsca i zobaczymy największe miasta ich oczami. Odwiedzimy kraj kwitnącej wiśni, przejdziemy ulicami Nowego Jorku i odkryjemy największe atrakcje Toronto. Spędzimy też kilka dni w Miami, ale przede wszystkim podejrzymy pracę na pokładzie samolotu. Przygotujcie się na podróż pełną niezapomnianych wrażeń i emocji! Kostek, Olha, Monika i nowy bohater Maciej zabierają widzów w podróż po słonecznej Florydzie. Po jedenastogodzinnym locie bohaterowie docierają do skąpanego w słońcu Miami, skąd udają się na oddalony o 250 km Key West. Co oferuje to malownicze miasto? Monika i Maciek zwiedzają okolicę na rowerach, a Kostek i Olha jadą eksplorować dno oceanu! Wybierzemy się też do rezerwatu Indian, gdzie dowiemy się, jak wygląda życie rdzennych mieszkańców Ameryki. W Miami przejdziemy popularną ulicą Ocean Drive i zrelaksujemy się na plaży South Beach. Jesteście gotowi na podróż wysokich lotów? No to lecimy!

/ Polska / program
2020-05-12 20:25 No to lecę!, sez. 2, odc. 4/5 Logo TVN Style
Polska / program
2020-05-09 21:25 No to lecę!, sez. 2, odc. 4/5 Logo TVN Style
Polska / program
2020-05-06 23:10 No to lecę!, sez. 2, odc. 3/5 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Po sukcesie pierwszej serii „No to lecę!” Travel Channel wraz z bohaterami programu wyruszą w kolejną podniebną podróż. Stewardessy i stewardzi zabiorą nas w swoje ulubione miejsca i zobaczymy największe miasta ich oczami. Odwiedzimy kraj kwitnącej wiśni, przejdziemy ulicami Nowego Jorku i odkryjemy największe atrakcje Toronto. Spędzimy też kilka dni w Miami, ale przede wszystkim podejrzymy pracę na pokładzie samolotu. Przygotujcie się na podróż pełną niezapomnianych wrażeń i emocji! Japonia to nie tylko sushi! Załoga leci do Tokio w czasie Sakury, czyli w najpiękniejszym okresie kwitnienia wiśni. Pierwszego dnia ekipa spaceruje po mieście Narita, gdzie odwiedza słynną restaurację z najsmaczniejszym ramenem w okolicy. Po sycącym obiedzie bohaterowie udają się na zwiedzanie miejscowych świątyń oraz zaglądają do interaktywnego muzeum świateł, które na wszystkich robi ogromne wrażenie! Aby w pełni poczuć japoński klimat, dziewczyny udają się na ceremonię parzenia herbaty, a Kostek postanawia spróbować swoich sił jako sushi master. Czy zdobędzie dyplom mistrza rolowania? Oglądajcie koniecznie!

/ Polska / program
2020-05-05 20:25 No to lecę!, sez. 2, odc. 3/5 Logo TVN Style
Polska / program
2020-05-02 21:25 No to lecę!, sez. 2, odc. 3/5 Logo TVN Style
Polska / program
2020-04-29 23:10 No to lecę!, sez. 2, odc. 2/5 Logo TVN Style
Polska / program
2020-04-28 20:25 No to lecę!, sez. 2, odc. 2/5 Logo TVN Style
Polska / program
2020-04-25 21:25 No to lecę!, sez. 2, odc. 2/5 Logo TVN Style
Polska / program
2020-04-22 23:10 No to lecę!, sez. 2, odc. 1/5 Logo TVN Style
Polska / program
2020-04-21 19:41 No to lecę!, sez. 2, odc. 1/5 Logo TVN Style
Polska / program
Reklama
2020-04-19 18:30 No to lecę!, sez. 2, odc. 5 Logo TVN Style
Polska / program
2020-04-18 21:30 No to lecę!, sez. 2, odc. 5 Logo TVN Style
Polska / program
2020-04-16 15:55 No to lecę!, sez. 2, odc. 5 Logo TVN Style
Polska / program
2020-04-15 19:55 No to lecę!, sez. 2, odc. 5 Logo TVN Style
Polska / program
2020-04-13 15:55 No to lecę!, sez. 2, odc. 5 Logo TVN Style
Polska / program
2020-03-04 19:50 No to lecę!, odc. 5 Logo Travel Channel
Polska / program
2020-03-03 21:50 No to lecę!, odc. 5 Logo Travel Channel
Polska / program
2020-03-02 19:50 No to lecę!, odc. 5 Logo Travel Channel
Polska / program
2020-03-01 21:50 No to lecę!, odc. 5 Logo Travel Channel
Polska / program
2020-02-29 20:50 No to lecę!, odc. 5 Logo Travel Channel
Polska / program
2020-02-26 19:50 No to lecę!, odc. 4/5 Logo Travel Channel
Polska / program
2020-02-25 21:50 No to lecę!, odc. 4/5 Logo Travel Channel
Polska / program
2020-02-24 19:50 No to lecę!, odc. 4/5 Logo Travel Channel
Polska / program
2020-02-23 21:50 No to lecę!, odc. 4/5 Logo Travel Channel
Polska / program

No to lecę! gdzie obejrzeć?


No to lecę! można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: Travel Channel, TVN Style

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry