Reklama

Nowe życie na Karaibach godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Nowe życie na Karaibach


Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Nowe życie na Karaibach będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 2019-08-28
15:00 Nowe życie na Karaibach, odc. 3/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Piaszczyste plaże, błękitne morze, wypoczynek pod palmami. Któż z nas nie marzył o tym, żeby zamieszkać w karaibskim raju? W miejscu, gdzie można odpocząć od codziennej gonitwy i miejskiego zgiełku oraz cieszyć się pięknymi widokami. Gdzieś, gdzie w końcu można znaleźć czas dla siebie lub dla rodziny.Program „Nowe życie na Karaibach” opowiada historie osób, które postawiły wszystko na jedną kartę i postanowiły przeprowadzić się na Karaiby, aby zacząć nowe życie. Widzowie razem z nimi będą szukać ich nowego miejsca na ziemi. W każdym odcinku odwiedzimy kilka różnych nieruchomości. Białe, piaszczyste plaże, turkusowe morze, i zachwycające domy... Czy któryś z nich przypadnie do gustu bohaterom programu? Okazuje się, że marzenie o mieszkaniu w raju można spełnić nawet bez milionów na koncie. Kuszące? Jessica i Bernie Adams to para z Wirginii. Są gotowi, by trochę zwolnić i zamienić zabieganą codzienność na błogie życie na Wyspach Dziewiczych. Wybierają St. John gdzie mają nadzieję znaleźć idealny dom w pobliżu wszystkich unikalnych zabytków i atrakcji, jakie wyspa ma do zaoferowania. Para ma dwójkę dorosłych dzieci. Liczą na to, że poza odwiedzinami syn i córka będą chcieli zostać tu na dłużej i tak jak oni – zapuścić korzenie. Czy mając 750 tys. dolarów znajdą na tej pięknej wyspie swój dom na zawsze?

/ USA / program
15:30 Nowe życie na Karaibach, odc. 2/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Piaszczyste plaże, błękitne morze, wypoczynek pod palmami. Któż z nas nie marzył o tym, żeby zamieszkać w karaibskim raju? W miejscu, gdzie można odpocząć od codziennej gonitwy i miejskiego zgiełku oraz cieszyć się pięknymi widokami. Gdzieś, gdzie w końcu można znaleźć czas dla siebie lub dla rodziny.Program „Nowe życie na Karaibach” opowiada historie osób, które postawiły wszystko na jedną kartę i postanowiły przeprowadzić się na Karaiby, aby zacząć nowe życie. Widzowie razem z nimi będą szukać ich nowego miejsca na ziemi. W każdym odcinku odwiedzimy kilka różnych nieruchomości. Białe, piaszczyste plaże, turkusowe morze, i zachwycające domy... Czy któryś z nich przypadnie do gustu bohaterom programu? Okazuje się, że marzenie o mieszkaniu w raju można spełnić nawet bez milionów na koncie. Kuszące? Po latach życia w Atlancie, Harrison ma swoją wymarzoną pracę na St. Croix na Wyspach Dziewiczych. Wraz z żoną Andreą i 14-miesięczną córeczką szuka idealnego domu na wyspie. Warunkiem koniecznym jest piękny widok na ocean, duże podwórko i basen. Dysponują budżetem od 300 do 500 tys. dolarów. Czy ta rodzina znajdzie dom swoich marzeń?

/ USA / program
Reklama
Program TV na 2019-09-01
20:00 Nowe życie na Karaibach, odc. 3/14 Logo HGTV
USA / program
Program TV na 2019-09-03
01:00 Nowe życie na Karaibach, odc. 1/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Piaszczyste plaże, błękitne morze, wypoczynek pod palmami. Któż z nas nie marzył o tym, żeby zamieszkać w karaibskim raju? W miejscu, gdzie można odpocząć od codziennej gonitwy i miejskiego zgiełku oraz cieszyć się pięknymi widokami. Gdzieś, gdzie w końcu można znaleźć czas dla siebie lub dla rodziny. Program „Nowe życie na Karaibach” opowiada historie osób, które postawiły wszystko na jedną kartę i postanowiły przeprowadzić się na Karaiby, aby zacząć nowe życie. Widzowie razem z nimi będą szukać ich nowego miejsca na ziemi. W każdym odcinku odwiedzimy kilka różnych nieruchomości. Białe, piaszczyste plaże, turkusowe morze, i zachwycające domy... Czy któryś z nich przypadnie do gustu bohaterom programu? Okazuje się, że marzenie o mieszkaniu w raju można spełnić nawet bez milionów na koncie. Kuszące? Sharla i Pete mieszkali w New Jersey, teraz przenoszą się na Turks i Caicos. Myśleli, że nie stać ich na taką przeprowadzkę, ale ostatnio ceny zmalały i spełnienie marzeń jest w zasięgu ich możliwości. Razem z trójką dzieci szukają nowego domu.

/ USA / program
Program TV na 2019-09-04
15:00 Nowe życie na Karaibach, odc. 1/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Piaszczyste plaże, błękitne morze, wypoczynek pod palmami. Któż z nas nie marzył o tym, żeby zamieszkać w karaibskim raju? W miejscu, gdzie można odpocząć od codziennej gonitwy i miejskiego zgiełku oraz cieszyć się pięknymi widokami. Gdzieś, gdzie w końcu można znaleźć czas dla siebie lub dla rodziny.Program „Nowe życie na Karaibach” opowiada historie osób, które postawiły wszystko na jedną kartę i postanowiły przeprowadzić się na Karaiby, aby zacząć nowe życie. Widzowie razem z nimi będą szukać ich nowego miejsca na ziemi. W każdym odcinku odwiedzimy kilka różnych nieruchomości. Białe, piaszczyste plaże, turkusowe morze, i zachwycające domy... Czy któryś z nich przypadnie do gustu bohaterom programu? Okazuje się, że marzenie o mieszkaniu w raju można spełnić nawet bez milionów na koncie. Kuszące? Alli i Ray to para pracująca jako pielęgniarze. Podczas jednej z podróży zakochali się w małej społeczności wyspiarskiej Utila w Hondurasie i odkryli, że jest to raj dla nurków. Teraz chcą uczynić z niego swoją bazę domową i mają nadzieję znaleźć nieruchomość przy plaży z gankiem i dokiem.

/ USA / program
15:30 Nowe życie na Karaibach, odc. 3/14 Logo HGTV
USA / program
Program TV na 2019-09-06
13:00 Nowe życie na Karaibach, odc. 1/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Piaszczyste plaże, błękitne morze, wypoczynek pod palmami. Któż z nas nie marzył o tym, żeby zamieszkać w karaibskim raju? W miejscu, gdzie można odpocząć od codziennej gonitwy i miejskiego zgiełku oraz cieszyć się pięknymi widokami. Gdzieś, gdzie w końcu można znaleźć czas dla siebie lub dla rodziny. Program „Nowe życie na Karaibach” opowiada historie osób, które postawiły wszystko na jedną kartę i postanowiły przeprowadzić się na Karaiby, aby zacząć nowe życie. Widzowie razem z nimi będą szukać ich nowego miejsca na ziemi. W każdym odcinku odwiedzimy kilka różnych nieruchomości. Białe, piaszczyste plaże, turkusowe morze, i zachwycające domy... Czy któryś z nich przypadnie do gustu bohaterom programu? Okazuje się, że marzenie o mieszkaniu w raju można spełnić nawet bez milionów na koncie. Kuszące? Amanda i Brad chcą uciec od wietrznej i zimnej Oklahomy. Wspólnie z czwórką swoich dzieci chcieliby także poznać kulturę Hondurasu, dlatego zdecydowali się na przeprowadzkę na jedną z wysp tego kraju - Roatan. Znalezienie odpowiedniego domu dla 6-osobowej rodziny wymaga pogodzenia wielu różnych potrzeb. Najważniejsze kryteria to dom z nabrzeżem i wystarczająca ilość pokoi dla każdego. Realizacja takiego wyzwania nie obejdzie sie bez pomocy doświadczonego brokera.

/ USA / program
Program TV na 2019-09-07
20:30 Nowe życie na Karaibach, odc. 1/14 Logo HGTV
USA / program
Program TV na 2019-09-09
13:00 Nowe życie na Karaibach, odc. 2/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Piaszczyste plaże, błękitne morze, wypoczynek pod palmami. Któż z nas nie marzył o tym, żeby zamieszkać w karaibskim raju? W miejscu, gdzie można odpocząć od codziennej gonitwy i miejskiego zgiełku oraz cieszyć się pięknymi widokami. Gdzieś, gdzie w końcu można znaleźć czas dla siebie lub dla rodziny. Program „Nowe życie na Karaibach” opowiada historie osób, które postawiły wszystko na jedną kartę i postanowiły przeprowadzić się na Karaiby, aby zacząć nowe życie. Widzowie razem z nimi będą szukać ich nowego miejsca na ziemi. W każdym odcinku odwiedzimy kilka różnych nieruchomości. Białe, piaszczyste plaże, turkusowe morze, i zachwycające domy... Czy któryś z nich przypadnie do gustu bohaterom programu? Okazuje się, że marzenie o mieszkaniu w raju można spełnić nawet bez milionów na koncie. Kuszące? Lisa to samotna matka, zmęczona ciągłymi nadgodzinami i pracą po 80 godzin tygodniowo. Mieszka w Kolorado i ma już dosyć mroźnych i śnieżnych zim, jakie panują w tym stanie. Lisa chce odmienić swoje życie, dlatego zdecydowała się na przeprowadzkę na Karaiby. Jej wybór padł na wyspę St. Thomas, gdzie szuka nowego domu dla siebie i swojej nastoletniej córki. Marzy o apartamencie, ale i dużym podwórku.

/ USA / program
Reklama
Program TV na 2019-09-10
12:55 Nowe życie na Karaibach, odc. 3/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Piaszczyste plaże, błękitne morze, wypoczynek pod palmami. Któż z nas nie marzył o tym, żeby zamieszkać w karaibskim raju? W miejscu, gdzie można odpocząć od codziennej gonitwy i miejskiego zgiełku oraz cieszyć się pięknymi widokami. Gdzieś, gdzie w końcu można znaleźć czas dla siebie lub dla rodziny. Program „Nowe życie na Karaibach” opowiada historie osób, które postawiły wszystko na jedną kartę i postanowiły przeprowadzić się na Karaiby, aby zacząć nowe życie. Widzowie razem z nimi będą szukać ich nowego miejsca na ziemi. W każdym odcinku odwiedzimy kilka różnych nieruchomości. Białe, piaszczyste plaże, turkusowe morze, i zachwycające domy... Czy któryś z nich przypadnie do gustu bohaterom programu? Okazuje się, że marzenie o mieszkaniu w raju można spełnić nawet bez milionów na koncie. Kuszące? Liz i Steve mieszkają w Amarillo w stanie Tekasas, jednak potrzebują odmiany. Po zwiedzeniu Wysp Dziewiczych zdecydowali, że chcą zacząć nowe życie na Karaibach. Kupili restaurację z grillem na wyspie St. John. Chcą przenieść esencję smaków Teksasu do tego karaibskiego raju. Lokalny agent nieruchomości pomoże im w znalezieniu mieszkania z jak najlepszym dojazdem do ich restauracji. Czy uda im się połączyć pracę z przyjemnością?

/ USA / program
Program TV na 2019-09-11
12:55 Nowe życie na Karaibach, odc. 4/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Piaszczyste plaże, błękitne morze, wypoczynek pod palmami. Któż z nas nie marzył o tym, żeby zamieszkać w karaibskim raju? W miejscu, gdzie można odpocząć od codziennej gonitwy i miejskiego zgiełku oraz cieszyć się pięknymi widokami. Gdzieś, gdzie w końcu można znaleźć czas dla siebie lub dla rodziny. Program „Nowe życie na Karaibach” opowiada historie osób, które postawiły wszystko na jedną kartę i postanowiły przeprowadzić się na Karaiby, aby zacząć nowe życie. Widzowie razem z nimi będą szukać ich nowego miejsca na ziemi. W każdym odcinku odwiedzimy kilka różnych nieruchomości. Białe, piaszczyste plaże, turkusowe morze, i zachwycające domy... Czy któryś z nich przypadnie do gustu bohaterom programu? Okazuje się, że marzenie o mieszkaniu w raju można spełnić nawet bez milionów na koncie. Kuszące? Jake i Kasi mieszkają w Kansas, a na najbliższą plażę muszą jechać aż 14 godzin. Rejs po Karaibach sprawił, że zakochali się w tym miejscu i marzą o domu na plaży, pośród turkusowych wód. Nie boją się wyzwania i są gotowi na nowy etap swojego życia w karaibskim raju.

/ USA / program
14:55 Nowe życie na Karaibach, odc. 2/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Piaszczyste plaże, błękitne morze, wypoczynek pod palmami. Któż z nas nie marzył o tym, żeby zamieszkać w karaibskim raju? W miejscu, gdzie można odpocząć od codziennej gonitwy i miejskiego zgiełku oraz cieszyć się pięknymi widokami. Gdzieś, gdzie w końcu można znaleźć czas dla siebie lub dla rodziny.Program „Nowe życie na Karaibach” opowiada historie osób, które postawiły wszystko na jedną kartę i postanowiły przeprowadzić się na Karaiby, aby zacząć nowe życie. Widzowie razem z nimi będą szukać ich nowego miejsca na ziemi. W każdym odcinku odwiedzimy kilka różnych nieruchomości. Białe, piaszczyste plaże, turkusowe morze, i zachwycające domy... Czy któryś z nich przypadnie do gustu bohaterom programu? Okazuje się, że marzenie o mieszkaniu w raju można spełnić nawet bez milionów na koncie. Kuszące? Młoda rodzina z Utah rozpoczyna nową przygodę w Great Guana Cay po tym, jak Jeff, tata rodziny dostał pracę na Bahamach. Mają nadzieję znaleźć dom w pobliżu miasta z widokiem na piękne błękitne wody, z dobrodziejstwa których mogą korzystać każdego dnia.

/ USA / program
15:25 Nowe życie na Karaibach, odc. 1/14 Logo HGTV
USA / program
Program TV na 2019-09-12
12:50 Nowe życie na Karaibach, odc. 5/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Piaszczyste plaże, błękitne morze, wypoczynek pod palmami. Któż z nas nie marzył o tym, żeby zamieszkać w karaibskim raju? W miejscu, gdzie można odpocząć od codziennej gonitwy i miejskiego zgiełku oraz cieszyć się pięknymi widokami. Gdzieś, gdzie w końcu można znaleźć czas dla siebie lub dla rodziny. Program „Nowe życie na Karaibach” opowiada historie osób, które postawiły wszystko na jedną kartę i postanowiły przeprowadzić się na Karaiby, aby zacząć nowe życie. Widzowie razem z nimi będą szukać ich nowego miejsca na ziemi. W każdym odcinku odwiedzimy kilka różnych nieruchomości. Białe, piaszczyste plaże, turkusowe morze, i zachwycające domy... Czy któryś z nich przypadnie do gustu bohaterom programu? Okazuje się, że marzenie o mieszkaniu w raju można spełnić nawet bez milionów na koncie. Kuszące? Monika urodziła się w Honduras. Do Stanów Zjednoczonych przeprowadziła się kiedy była dzieckiem. Niestety korki, brzydka pogoda i stresujący tryb życia pielęgniarki nie są spełnieniem jej marzeń. Chce wrócić do swoich korzeni i otworzyć bar na plaży.

/ USA / program
Program TV na 2019-09-13
12:55 Nowe życie na Karaibach, odc. 6/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Piaszczyste plaże, błękitne morze, wypoczynek pod palmami. Któż z nas nie marzył o tym, żeby zamieszkać w karaibskim raju? W miejscu, gdzie można odpocząć od codziennej gonitwy i miejskiego zgiełku oraz cieszyć się pięknymi widokami. Gdzieś, gdzie w końcu można znaleźć czas dla siebie lub dla rodziny. Program „Nowe życie na Karaibach” opowiada historie osób, które postawiły wszystko na jedną kartę i postanowiły przeprowadzić się na Karaiby, aby zacząć nowe życie. Widzowie razem z nimi będą szukać ich nowego miejsca na ziemi. W każdym odcinku odwiedzimy kilka różnych nieruchomości. Białe, piaszczyste plaże, turkusowe morze, i zachwycające domy... Czy któryś z nich przypadnie do gustu bohaterom programu? Okazuje się, że marzenie o mieszkaniu w raju można spełnić nawet bez milionów na koncie. Kuszące? Brad i Kristen wychowują swoje dzieci w Katy w Teksasie. Są gotowi kompletnie zmienić styl swojego życia - pierwszym krokiem będzie znalezienie nowego domu na wyspie Utila w Honduras. Do wyboru mają nie tylko domy, ale i piękne działki - mogą więc wybrać gotową posiadłość, albo wybudować własną, dostosowaną do ich potrzeb.

/ USA / program
Program TV na 2019-09-14
20:30 Nowe życie na Karaibach, odc. 2/14 Logo HGTV
USA / program
Program TV na 2019-09-16
12:55 Nowe życie na Karaibach, odc. 7/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Piaszczyste plaże, błękitne morze, wypoczynek pod palmami. Któż z nas nie marzył o tym, żeby zamieszkać w karaibskim raju? W miejscu, gdzie można odpocząć od codziennej gonitwy i miejskiego zgiełku oraz cieszyć się pięknymi widokami. Gdzieś, gdzie w końcu można znaleźć czas dla siebie lub dla rodziny. Program „Nowe życie na Karaibach” opowiada historie osób, które postawiły wszystko na jedną kartę i postanowiły przeprowadzić się na Karaiby, aby zacząć nowe życie. Widzowie razem z nimi będą szukać ich nowego miejsca na ziemi. W każdym odcinku odwiedzimy kilka różnych nieruchomości. Białe, piaszczyste plaże, turkusowe morze, i zachwycające domy... Czy któryś z nich przypadnie do gustu bohaterom programu? Okazuje się, że marzenie o mieszkaniu w raju można spełnić nawet bez milionów na koncie. Kuszące? Jennifer i Keith chcą uciec z Ocean City. Szukają domu na archipelagu Exuma, należącym do Bahamów. To jedyne miejsce na świecie, w którym można wykąpać się z dzikimi świniami! Podobno zwierzęta zostały porzucone na wyspie przez żeglarzy, dla których miały stanowić prowiant po powrocie z rejsu.

/ USA / program
Program TV na 2019-09-17
12:55 Nowe życie na Karaibach, odc. 8/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Piaszczyste plaże, błękitne morze, wypoczynek pod palmami. Któż z nas nie marzył o tym, żeby zamieszkać w karaibskim raju? W miejscu, gdzie można odpocząć od codziennej gonitwy i miejskiego zgiełku oraz cieszyć się pięknymi widokami. Gdzieś, gdzie w końcu można znaleźć czas dla siebie lub dla rodziny. Program „Nowe życie na Karaibach” opowiada historie osób, które postawiły wszystko na jedną kartę i postanowiły przeprowadzić się na Karaiby, aby zacząć nowe życie. Widzowie razem z nimi będą szukać ich nowego miejsca na ziemi. W każdym odcinku odwiedzimy kilka różnych nieruchomości. Białe, piaszczyste plaże, turkusowe morze, i zachwycające domy... Czy któryś z nich przypadnie do gustu bohaterom programu? Okazuje się, że marzenie o mieszkaniu w raju można spełnić nawet bez milionów na koncie. Kuszące? Jena pracuje w branży telewizyjno-filmowej jako modelka i mieszka w Los Angeles. Chciałaby przeprowadzić się na archipelag Exuma. Szuka domu z widokiem na ocean.

/ USA / program
Program TV na 2019-09-18
12:55 Nowe życie na Karaibach, odc. 9/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Piaszczyste plaże, błękitne morze, wypoczynek pod palmami. Któż z nas nie marzył o tym, żeby zamieszkać w karaibskim raju? W miejscu, gdzie można odpocząć od codziennej gonitwy i miejskiego zgiełku oraz cieszyć się pięknymi widokami. Gdzieś, gdzie w końcu można znaleźć czas dla siebie lub dla rodziny. Program „Nowe życie na Karaibach” opowiada historie osób, które postawiły wszystko na jedną kartę i postanowiły przeprowadzić się na Karaiby, aby zacząć nowe życie. Widzowie razem z nimi będą szukać ich nowego miejsca na ziemi. W każdym odcinku odwiedzimy kilka różnych nieruchomości. Białe, piaszczyste plaże, turkusowe morze, i zachwycające domy... Czy któryś z nich przypadnie do gustu bohaterom programu? Okazuje się, że marzenie o mieszkaniu w raju można spełnić nawet bez milionów na koncie. Kuszące? Podczas rodzinnych wakacji Patrick i Alesia odkryli piękną wyspę Exumę. Mają szczęście, praca pozwala im mieszkać gdzie chcą. Bez zastanowienia postanawiają przeprowadzić się w to cudowne miejsce. Tym bardziej, że ich dzieci idą do collage'u.

/ USA / program
14:55 Nowe życie na Karaibach, odc. 3/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Piaszczyste plaże, błękitne morze, wypoczynek pod palmami. Któż z nas nie marzył o tym, żeby zamieszkać w karaibskim raju? W miejscu, gdzie można odpocząć od codziennej gonitwy i miejskiego zgiełku oraz cieszyć się pięknymi widokami. Gdzieś, gdzie w końcu można znaleźć czas dla siebie lub dla rodziny.Program „Nowe życie na Karaibach” opowiada historie osób, które postawiły wszystko na jedną kartę i postanowiły przeprowadzić się na Karaiby, aby zacząć nowe życie. Widzowie razem z nimi będą szukać ich nowego miejsca na ziemi. W każdym odcinku odwiedzimy kilka różnych nieruchomości. Białe, piaszczyste plaże, turkusowe morze, i zachwycające domy... Czy któryś z nich przypadnie do gustu bohaterom programu? Okazuje się, że marzenie o mieszkaniu w raju można spełnić nawet bez milionów na koncie. Kuszące? Ryan, który jest wykonawcą remontów i jego żona Nikki, która kocha projektowanie wnętrz, planują przenieść swój biznes z lodowatej Minnesoty do słonecznej Eleuthera na Bahamach. Na ich liście życzeń znajduje się otwarty plan pomieszczeń, duża kuchnia, bliskość plaży i miasta, a także odrobina cienia na podwórku.

/ USA / program
15:25 Nowe życie na Karaibach, odc. 2/14 Logo HGTV
USA / program
Program TV na 2019-09-19
12:50 Nowe życie na Karaibach, odc. 10/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Piaszczyste plaże, błękitne morze, wypoczynek pod palmami. Któż z nas nie marzył o tym, żeby zamieszkać w karaibskim raju? W miejscu, gdzie można odpocząć od codziennej gonitwy i miejskiego zgiełku oraz cieszyć się pięknymi widokami. Gdzieś, gdzie w końcu można znaleźć czas dla siebie lub dla rodziny. Program „Nowe życie na Karaibach” opowiada historie osób, które postawiły wszystko na jedną kartę i postanowiły przeprowadzić się na Karaiby, aby zacząć nowe życie. Widzowie razem z nimi będą szukać ich nowego miejsca na ziemi. W każdym odcinku odwiedzimy kilka różnych nieruchomości. Białe, piaszczyste plaże, turkusowe morze, i zachwycające domy... Czy któryś z nich przypadnie do gustu bohaterom programu? Okazuje się, że marzenie o mieszkaniu w raju można spełnić nawet bez milionów na koncie. Kuszące? Jez i Lisa przeprowadzili się z Anglii szesnaście lat temu do Austin w Teksasie. Teraz czas ruszyć w dalszą drogę. Chcieliby przenieść się na wyspę Bonaire. Szukają domu, który pozwoli im spędzać dużo czasu na zewnątrz.

/ USA / program
Program TV na 2019-09-20
12:55 Nowe życie na Karaibach, odc. 11/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Piaszczyste plaże, błękitne morze, wypoczynek pod palmami. Któż z nas nie marzył o tym, żeby zamieszkać w karaibskim raju? W miejscu, gdzie można odpocząć od codziennej gonitwy i miejskiego zgiełku oraz cieszyć się pięknymi widokami. Gdzieś, gdzie w końcu można znaleźć czas dla siebie lub dla rodziny. Program „Nowe życie na Karaibach” opowiada historie osób, które postawiły wszystko na jedną kartę i postanowiły przeprowadzić się na Karaiby, aby zacząć nowe życie. Widzowie razem z nimi będą szukać ich nowego miejsca na ziemi. W każdym odcinku odwiedzimy kilka różnych nieruchomości. Białe, piaszczyste plaże, turkusowe morze, i zachwycające domy... Czy któryś z nich przypadnie do gustu bohaterom programu? Okazuje się, że marzenie o mieszkaniu w raju można spełnić nawet bez milionów na koncie. Kuszące? Melissa i Yori spotkali się na Bonaire, kiedy byli dziećmi. Teraz są rodziną i wynajmują tu jedną z nieruchomości. Szukają domu, w którym zamieszkają ze swoim synkiem.

/ USA / program
Program TV na 2019-09-21
20:30 Nowe życie na Karaibach, odc. 3/14 Logo HGTV
USA / program
Program TV na 2019-09-23
12:55 Nowe życie na Karaibach, odc. 12/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Piaszczyste plaże, błękitne morze, wypoczynek pod palmami. Któż z nas nie marzył o tym, żeby zamieszkać w karaibskim raju? W miejscu, gdzie można odpocząć od codziennej gonitwy i miejskiego zgiełku oraz cieszyć się pięknymi widokami. Gdzieś, gdzie w końcu można znaleźć czas dla siebie lub dla rodziny. Program „Nowe życie na Karaibach” opowiada historie osób, które postawiły wszystko na jedną kartę i postanowiły przeprowadzić się na Karaiby, aby zacząć nowe życie. Widzowie razem z nimi będą szukać ich nowego miejsca na ziemi. W każdym odcinku odwiedzimy kilka różnych nieruchomości. Białe, piaszczyste plaże, turkusowe morze, i zachwycające domy... Czy któryś z nich przypadnie do gustu bohaterom programu? Okazuje się, że marzenie o mieszkaniu w raju można spełnić nawet bez milionów na koncie. Kuszące? Dale i Connie marzyli o życiu na Karaibach odkąd byli tu pierwszy raz, trzydzieści lat temu. Mają trójkę dzieci. Chcieliby, aby każdy znalazł w domu trochę przestrzeni dla siebie. Wybrali Dominikanę.

/ USA / program
Program TV na 2019-09-24
01:00 Nowe życie na Karaibach, odc. 4/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Piaszczyste plaże, błękitne morze, wypoczynek pod palmami. Któż z nas nie marzył o tym, żeby zamieszkać w karaibskim raju? W miejscu, gdzie można odpocząć od codziennej gonitwy i miejskiego zgiełku oraz cieszyć się pięknymi widokami. Gdzieś, gdzie w końcu można znaleźć czas dla siebie lub dla rodziny. Program „Nowe życie na Karaibach” opowiada historie osób, które postawiły wszystko na jedną kartę i postanowiły przeprowadzić się na Karaiby, aby zacząć nowe życie. Widzowie razem z nimi będą szukać ich nowego miejsca na ziemi. W każdym odcinku odwiedzimy kilka różnych nieruchomości. Białe, piaszczyste plaże, turkusowe morze, i zachwycające domy... Czy któryś z nich przypadnie do gustu bohaterom programu? Okazuje się, że marzenie o mieszkaniu w raju można spełnić nawet bez milionów na koncie. Kuszące? Al i Leslie są małżeństwem od 25 lat. Mają troje dzieci i spory bagaż doświadczeń. Pragną przeżyć każdy dzień w pełni dlatego postanawiają przenieść się na Karaiby na stałe. Trzy sypialnie, wysokie sufity oraz odpowiednie miejsce do medytacji to ich wymogi.

/ USA / program
12:55 Nowe życie na Karaibach, odc. 13/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Piaszczyste plaże, błękitne morze, wypoczynek pod palmami. Któż z nas nie marzył o tym, żeby zamieszkać w karaibskim raju? W miejscu, gdzie można odpocząć od codziennej gonitwy i miejskiego zgiełku oraz cieszyć się pięknymi widokami. Gdzieś, gdzie w końcu można znaleźć czas dla siebie lub dla rodziny. Program „Nowe życie na Karaibach” opowiada historie osób, które postawiły wszystko na jedną kartę i postanowiły przeprowadzić się na Karaiby, aby zacząć nowe życie. Widzowie razem z nimi będą szukać ich nowego miejsca na ziemi. W każdym odcinku odwiedzimy kilka różnych nieruchomości. Białe, piaszczyste plaże, turkusowe morze, i zachwycające domy... Czy któryś z nich przypadnie do gustu bohaterom programu? Okazuje się, że marzenie o mieszkaniu w raju można spełnić nawet bez milionów na koncie. Kuszące? Greg i Halyna przeprowadzają się z Toronto na Dominikanę. Potrzebują co najmniej dwóch sypialni, dwóch łazienek i wielką kuchnię. Widok na ocean na pewno dodałby miejscu magii.

/ USA / program
Program TV na 2019-09-25
12:55 Nowe życie na Karaibach, odc. 14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Piaszczyste plaże, błękitne morze, wypoczynek pod palmami. Któż z nas nie marzył o tym, żeby zamieszkać w karaibskim raju? W miejscu, gdzie można odpocząć od codziennej gonitwy i miejskiego zgiełku oraz cieszyć się pięknymi widokami. Gdzieś, gdzie w końcu można znaleźć czas dla siebie lub dla rodziny. Program „Nowe życie na Karaibach” opowiada historie osób, które postawiły wszystko na jedną kartę i postanowiły przeprowadzić się na Karaiby, aby zacząć nowe życie. Widzowie razem z nimi będą szukać ich nowego miejsca na ziemi. W każdym odcinku odwiedzimy kilka różnych nieruchomości. Białe, piaszczyste plaże, turkusowe morze, i zachwycające domy... Czy któryś z nich przypadnie do gustu bohaterom programu? Okazuje się, że marzenie o mieszkaniu w raju można spełnić nawet bez milionów na koncie. Kuszące? Kirk zawsze marzył o życiu w raju. Jako nauczyciel podróżował po całym świecie, jednak to właśnie na Dominikanie poczuł się jak w domu. Przeprowadza się tu wraz ze swoim psem.

/ USA / program
14:55 Nowe życie na Karaibach, odc. 4/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Piaszczyste plaże, błękitne morze, wypoczynek pod palmami. Któż z nas nie marzył o tym, żeby zamieszkać w karaibskim raju? W miejscu, gdzie można odpocząć od codziennej gonitwy i miejskiego zgiełku oraz cieszyć się pięknymi widokami. Gdzieś, gdzie w końcu można znaleźć czas dla siebie lub dla rodziny.Program „Nowe życie na Karaibach” opowiada historie osób, które postawiły wszystko na jedną kartę i postanowiły przeprowadzić się na Karaiby, aby zacząć nowe życie. Widzowie razem z nimi będą szukać ich nowego miejsca na ziemi. W każdym odcinku odwiedzimy kilka różnych nieruchomości. Białe, piaszczyste plaże, turkusowe morze, i zachwycające domy... Czy któryś z nich przypadnie do gustu bohaterom programu? Okazuje się, że marzenie o mieszkaniu w raju można spełnić nawet bez milionów na koncie. Kuszące? Chris, Paul i ich pięcioro dzieci szukają domu na Roatan w Hondurasie, gdzie będą mogli spędzić więcej czasu razem jako rodzina. Uwielbiają bujną dżunglę i aktywności w wodzie w okolicy. Planują zakup domu do remontu, ale warunkiem koniecznym są sypialnie dla każdego z dzieci i oczywiście bliskość plaży.

/ USA / program
15:25 Nowe życie na Karaibach, odc. 3/14 Logo HGTV
USA / program
Program TV na 2019-09-26
12:50 Nowe życie na Karaibach, odc. 1/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Piaszczyste plaże, błękitne morze, wypoczynek pod palmami. Któż z nas nie marzył o tym, żeby zamieszkać w karaibskim raju? W miejscu, gdzie można odpocząć od codziennej gonitwy i miejskiego zgiełku oraz cieszyć się pięknymi widokami. Gdzieś, gdzie w końcu można znaleźć czas dla siebie lub dla rodziny. Program „Nowe życie na Karaibach” opowiada historie osób, które postawiły wszystko na jedną kartę i postanowiły przeprowadzić się na Karaiby, aby zacząć nowe życie. Widzowie razem z nimi będą szukać ich nowego miejsca na ziemi. W każdym odcinku odwiedzimy kilka różnych nieruchomości. Białe, piaszczyste plaże, turkusowe morze, i zachwycające domy... Czy któryś z nich przypadnie do gustu bohaterom programu? Okazuje się, że marzenie o mieszkaniu w raju można spełnić nawet bez milionów na koncie. Kuszące? Nicole i Michael są zmęczeni mieszkaniem w dużym mieście, jego zgiełkiem i korkami. Chcieliby spędzać ze sobą więcej czasu w jakiejś ładniejszej okolicy, pełnej słońca i piasku, dlatego szukają dla siebie domu w Belize.

/ USA / program
Program TV na 2019-09-27
12:55 Nowe życie na Karaibach, odc. 2/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Piaszczyste plaże, błękitne morze, wypoczynek pod palmami. Któż z nas nie marzył o tym, żeby zamieszkać w karaibskim raju? W miejscu, gdzie można odpocząć od codziennej gonitwy i miejskiego zgiełku oraz cieszyć się pięknymi widokami. Gdzieś, gdzie w końcu można znaleźć czas dla siebie lub dla rodziny. Program „Nowe życie na Karaibach” opowiada historie osób, które postawiły wszystko na jedną kartę i postanowiły przeprowadzić się na Karaiby, aby zacząć nowe życie. Widzowie razem z nimi będą szukać ich nowego miejsca na ziemi. W każdym odcinku odwiedzimy kilka różnych nieruchomości. Białe, piaszczyste plaże, turkusowe morze, i zachwycające domy... Czy któryś z nich przypadnie do gustu bohaterom programu? Okazuje się, że marzenie o mieszkaniu w raju można spełnić nawet bez milionów na koncie. Kuszące? Norm i Tami to rodzice trzech córek, które są już prawie dorosłe. Cała rodzina ma wspólne upodobania - kochają wodę i słońce, a nienawidzą długich zim, dlatego myślą o przeprowadzce do ciepłego Belize.

/ USA / program
Program TV na 2019-09-28
20:30 Nowe życie na Karaibach, odc. 4/14 Logo HGTV
USA / program
Program TV na 2019-09-30
12:55 Nowe życie na Karaibach, odc. 3/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Piaszczyste plaże, błękitne morze, wypoczynek pod palmami. Któż z nas nie marzył o tym, żeby zamieszkać w karaibskim raju? W miejscu, gdzie można odpocząć od codziennej gonitwy i miejskiego zgiełku oraz cieszyć się pięknymi widokami. Gdzieś, gdzie w końcu można znaleźć czas dla siebie lub dla rodziny. Program „Nowe życie na Karaibach” opowiada historie osób, które postawiły wszystko na jedną kartę i postanowiły przeprowadzić się na Karaiby, aby zacząć nowe życie. Widzowie razem z nimi będą szukać ich nowego miejsca na ziemi. W każdym odcinku odwiedzimy kilka różnych nieruchomości. Białe, piaszczyste plaże, turkusowe morze, i zachwycające domy... Czy któryś z nich przypadnie do gustu bohaterom programu? Okazuje się, że marzenie o mieszkaniu w raju można spełnić nawet bez milionów na koncie. Kuszące? Brian i Mary przez całe życie ciężko pracowali, aby w końcu odłożyć dostateczną sumę pieniędzy pozwalającą im zamieszkać tam, gdzie od zawsze marzyli. Są gotowi na podjęcie tego odważnego kroku, a ich przygody z poszukiwaniem odpowiedniego domu zobaczymy w tym odcinku.

/ USA / program
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Nowe życie na Karaibach. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Nowe życie na Karaibach w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Nowe życie na Karaibach.

Poprzednie emisje Nowe życie na Karaibach


Emisja Nowe życie na Karaibach miała miejsce:

2019-08-25 20:00 Nowe życie na Karaibach, odc. 2/14 Logo HGTV
USA / program
2019-08-21 15:30 Nowe życie na Karaibach, odc. 1/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Piaszczyste plaże, błękitne morze, wypoczynek pod palmami. Któż z nas nie marzył o tym, żeby zamieszkać w karaibskim raju? W miejscu, gdzie można odpocząć od codziennej gonitwy i miejskiego zgiełku oraz cieszyć się pięknymi widokami. Gdzieś, gdzie w końcu można znaleźć czas dla siebie lub dla rodziny.Program „Nowe życie na Karaibach” opowiada historie osób, które postawiły wszystko na jedną kartę i postanowiły przeprowadzić się na Karaiby, aby zacząć nowe życie. Widzowie razem z nimi będą szukać ich nowego miejsca na ziemi. W każdym odcinku odwiedzimy kilka różnych nieruchomości. Białe, piaszczyste plaże, turkusowe morze, i zachwycające domy... Czy któryś z nich przypadnie do gustu bohaterom programu? Okazuje się, że marzenie o mieszkaniu w raju można spełnić nawet bez milionów na koncie. Kuszące? Stan i Lisa to rodzice dorosłych córek z północnej Karoliny. Decydują się na powrót do rodzinnego miasta Stana, Saint Croix na Wyspach Dziewiczych. Z pomocą dobrego przyjaciela i jednocześnie pośrednika nieruchomości, mają nadzieję znaleźć idealny dom z wymarzoną kuchnią i pięknym widokiem na wodę. Ich maksymalny budżet to 825 tys. dolarów. Czy znajdą swoje wymarzone miejsce, o którym marzą od ponad 30 lat?

/ USA / program
2019-08-21 15:00 Nowe życie na Karaibach, odc. 2/14 Logo HGTV
USA / program
2019-08-18 20:00 Nowe życie na Karaibach, odc. 1/14 Logo HGTV
USA / program
2019-08-15 20:30 Nowe życie na Karaibach, odc. 12/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Piaszczyste plaże, błękitne morze, wypoczynek pod palmami. Któż z nas nie marzył o tym, żeby zamieszkać w karaibskim raju? W miejscu, gdzie można odpocząć od codziennej gonitwy i miejskiego zgiełku oraz cieszyć się pięknymi widokami. Gdzieś, gdzie w końcu można znaleźć czas dla siebie lub dla rodziny. Program „Nowe życie na Karaibach” opowiada historie osób, które postawiły wszystko na jedną kartę i postanowiły przeprowadzić się na Karaiby, aby zacząć nowe życie. Widzowie razem z nimi będą szukać ich nowego miejsca na ziemi. W każdym odcinku odwiedzimy kilka różnych nieruchomości. Białe, piaszczyste plaże, turkusowe morze, i zachwycające domy... Czy któryś z nich przypadnie do gustu bohaterom programu? Okazuje się, że marzenie o mieszkaniu w raju można spełnić nawet bez milionów na koncie. Kuszące? Brian i Amy cieszyli się życiem w San Francisco, ale gorączkowy styl życia i wysokie koszty utrzymania zaważyły na decyzji o przeprowadzce. Aby się zrelaksować zaczęli podróżować na Karaiby. Po raz pierwszy odwiedzili Bocas del Toro kilka lat temu, gdzie zatrzymali się w pensjonacie. Natychmiast urzekła ich atmosfera tego miejsca i zdecydowali, że otwarcie własnego hoteliku może być ich szansą na nowe życie. Są podekscytowani współpracą z agentem nieruchomości, Jacy Hefnerem i rozpoczynają poszukiwania swojego kawałka raju.

/ USA / program
2019-08-15 20:00 Nowe życie na Karaibach, odc. 12/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Piaszczyste plaże, błękitne morze, wypoczynek pod palmami. Któż z nas nie marzył o tym, żeby zamieszkać w karaibskim raju? W miejscu, gdzie można odpocząć od codziennej gonitwy i miejskiego zgiełku oraz cieszyć się pięknymi widokami. Gdzieś, gdzie w końcu można znaleźć czas dla siebie lub dla rodziny.Program „Nowe życie na Karaibach” opowiada historie osób, które postawiły wszystko na jedną kartę i postanowiły przeprowadzić się na Karaiby, aby zacząć nowe życie. Widzowie razem z nimi będą szukać ich nowego miejsca na ziemi. W każdym odcinku odwiedzimy kilka różnych nieruchomości. Białe, piaszczyste plaże, turkusowe morze, i zachwycające domy... Czy któryś z nich przypadnie do gustu bohaterom programu? Okazuje się, że marzenie o mieszkaniu w raju można spełnić nawet bez milionów na koncie. Kuszące? Sue i Steve, para z Kandy, chce zamienić zimną pogodę na plaże skąpane w ciepłym słońcu na wyspach Turks i Caicos. Sue marzy, by otworzyć tu wellness spa, aby podzielić się uzdrawiającą pozytywną energią wyspy, ale najpierw para musi znaleźć nieruchomość z wystarczającą ilością miejsca dla swojej rodziny.

/ USA / program
2019-08-15 19:30 Nowe życie na Karaibach, odc. 10/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Piaszczyste plaże, błękitne morze, wypoczynek pod palmami. Któż z nas nie marzył o tym, żeby zamieszkać w karaibskim raju? W miejscu, gdzie można odpocząć od codziennej gonitwy i miejskiego zgiełku oraz cieszyć się pięknymi widokami. Gdzieś, gdzie w końcu można znaleźć czas dla siebie lub dla rodziny.Program „Nowe życie na Karaibach” opowiada historie osób, które postawiły wszystko na jedną kartę i postanowiły przeprowadzić się na Karaiby, aby zacząć nowe życie. Widzowie razem z nimi będą szukać ich nowego miejsca na ziemi. W każdym odcinku odwiedzimy kilka różnych nieruchomości. Białe, piaszczyste plaże, turkusowe morze, i zachwycające domy... Czy któryś z nich przypadnie do gustu bohaterom programu? Okazuje się, że marzenie o mieszkaniu w raju można spełnić nawet bez milionów na koncie. Kuszące? Vin i Toya wraz z czwórką dzieci są gotowi uciec z zimnego Toronto i zamieszkać na ciepłej wyspie. Planują otworzyć luksusowy hotel przy plaży na Dominikanie, ale najpierw muszą znaleźć dom z wystarczającą ilością miejsca dla całej rodziny.

/ USA / program
2019-08-15 19:00 Nowe życie na Karaibach, odc. 7/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Piaszczyste plaże, błękitne morze, wypoczynek pod palmami. Któż z nas nie marzył o tym, żeby zamieszkać w karaibskim raju? W miejscu, gdzie można odpocząć od codziennej gonitwy i miejskiego zgiełku oraz cieszyć się pięknymi widokami. Gdzieś, gdzie w końcu można znaleźć czas dla siebie lub dla rodziny.Program „Nowe życie na Karaibach” opowiada historie osób, które postawiły wszystko na jedną kartę i postanowiły przeprowadzić się na Karaiby, aby zacząć nowe życie. Widzowie razem z nimi będą szukać ich nowego miejsca na ziemi. W każdym odcinku odwiedzimy kilka różnych nieruchomości. Białe, piaszczyste plaże, turkusowe morze, i zachwycające domy... Czy któryś z nich przypadnie do gustu bohaterom programu? Okazuje się, że marzenie o mieszkaniu w raju można spełnić nawet bez milionów na koncie. Kuszące? Anne i Will to para z Minnesoty, która jest przepracowana i ma dość zimnej pogody. Postanawiają przenieść się do Bocas del Toro w Panamie i zapuścić tu korzenie. Zanim jednak będą mogli rozpakować walizki, muszą znaleźć dom na tyle duży, aby mogli stworzyć w nim pensjonat na wynajem.

/ USA / program
2019-08-15 18:30 Nowe życie na Karaibach, odc. 6/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Piaszczyste plaże, błękitne morze, wypoczynek pod palmami. Któż z nas nie marzył o tym, żeby zamieszkać w karaibskim raju? W miejscu, gdzie można odpocząć od codziennej gonitwy i miejskiego zgiełku oraz cieszyć się pięknymi widokami. Gdzieś, gdzie w końcu można znaleźć czas dla siebie lub dla rodziny.Program „Nowe życie na Karaibach” opowiada historie osób, które postawiły wszystko na jedną kartę i postanowiły przeprowadzić się na Karaiby, aby zacząć nowe życie. Widzowie razem z nimi będą szukać ich nowego miejsca na ziemi. W każdym odcinku odwiedzimy kilka różnych nieruchomości. Białe, piaszczyste plaże, turkusowe morze, i zachwycające domy... Czy któryś z nich przypadnie do gustu bohaterom programu? Okazuje się, że marzenie o mieszkaniu w raju można spełnić nawet bez milionów na koncie. Kuszące? Laura i Chad zakochali się w sobie na studiach, a teraz chcą urzeczywistnić swoje marzenia o rajskim życiu na wyspie dzięki przeprowadzce do Bocas del Toro w Panamie. Mają nadzieję znaleźć nieruchomość, która będzie także pensjonatem. Marzą o dużym podwórku, gdzie będą mogli stworzyć boisko do siatkówki i przestrzeń dla swoich psów do biegania i zabawy.

/ USA / program
2019-08-14 15:30 Nowe życie na Karaibach, odc. 14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Piaszczyste plaże, błękitne morze, wypoczynek pod palmami. Któż z nas nie marzył o tym, żeby zamieszkać w karaibskim raju? W miejscu, gdzie można odpocząć od codziennej gonitwy i miejskiego zgiełku oraz cieszyć się pięknymi widokami. Gdzieś, gdzie w końcu można znaleźć czas dla siebie lub dla rodziny.Program „Nowe życie na Karaibach” opowiada historie osób, które postawiły wszystko na jedną kartę i postanowiły przeprowadzić się na Karaiby, aby zacząć nowe życie. Widzowie razem z nimi będą szukać ich nowego miejsca na ziemi. W każdym odcinku odwiedzimy kilka różnych nieruchomości. Białe, piaszczyste plaże, turkusowe morze, i zachwycające domy... Czy któryś z nich przypadnie do gustu bohaterom programu? Okazuje się, że marzenie o mieszkaniu w raju można spełnić nawet bez milionów na koncie. Kuszące? Jennifer jest projektantką wnętrz mieszkającą w Toronto. Wraz z mężem i dwuletnim synkiem chce przenieść się na Wielki Kajman. Z pomocą brata szuka idelanego mieszkania, aby jej rodzina mogła cieszyć się aktywnościami na świeżym powietrzu przez cały rok.

/ USA / program
2019-08-14 15:00 Nowe życie na Karaibach, odc. 1/14 Logo HGTV
USA / program
2019-08-11 20:00 Nowe życie na Karaibach, odc. 14 Logo HGTV
USA / program
2019-08-07 15:30 Nowe życie na Karaibach, odc. 13/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Piaszczyste plaże, błękitne morze, wypoczynek pod palmami. Któż z nas nie marzył o tym, żeby zamieszkać w karaibskim raju? W miejscu, gdzie można odpocząć od codziennej gonitwy i miejskiego zgiełku oraz cieszyć się pięknymi widokami. Gdzieś, gdzie w końcu można znaleźć czas dla siebie lub dla rodziny.Program „Nowe życie na Karaibach” opowiada historie osób, które postawiły wszystko na jedną kartę i postanowiły przeprowadzić się na Karaiby, aby zacząć nowe życie. Widzowie razem z nimi będą szukać ich nowego miejsca na ziemi. W każdym odcinku odwiedzimy kilka różnych nieruchomości. Białe, piaszczyste plaże, turkusowe morze, i zachwycające domy... Czy któryś z nich przypadnie do gustu bohaterom programu? Okazuje się, że marzenie o mieszkaniu w raju można spełnić nawet bez milionów na koncie. Kuszące? Urodzona i wychowana w Kanadzie para ma już dość zimna. Od zawsze marzyli o zamieszkaniu na bajecznych Karaibach. Po operacji zagrażającej życiu para ma nadzieję, że ich marzenia spełnią się na rajskiej wyspie. Teraz albo nigdy!

/ USA / program
2019-08-07 15:00 Nowe życie na Karaibach, odc. 14 Logo HGTV
USA / program
2019-08-04 20:00 Nowe życie na Karaibach, odc. 13/14 Logo HGTV
USA / program
2019-07-31 15:45 Nowe życie na Karaibach, odc. 12/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Piaszczyste plaże, błękitne morze, wypoczynek pod palmami. Któż z nas nie marzył o tym, żeby zamieszkać w karaibskim raju? W miejscu, gdzie można odpocząć od codziennej gonitwy i miejskiego zgiełku oraz cieszyć się pięknymi widokami. Gdzieś, gdzie w końcu można znaleźć czas dla siebie lub dla rodziny.Program „Nowe życie na Karaibach” opowiada historie osób, które postawiły wszystko na jedną kartę i postanowiły przeprowadzić się na Karaiby, aby zacząć nowe życie. Widzowie razem z nimi będą szukać ich nowego miejsca na ziemi. W każdym odcinku odwiedzimy kilka różnych nieruchomości. Białe, piaszczyste plaże, turkusowe morze, i zachwycające domy... Czy któryś z nich przypadnie do gustu bohaterom programu? Okazuje się, że marzenie o mieszkaniu w raju można spełnić nawet bez milionów na koncie. Kuszące? Dawn i Mark są parą zmęczoną mroźnymi zimami w Rogers, w stanie Arkansas. Rozrywkowe małżeństwo postanawia z dnia na dzień przenieść się na wyspę Utila w Honduasie. Są gotowi, aby znaleźć swoje miejsce w raju na ciepłym Morzu Karaibskim.

/ USA / program
2019-07-31 15:15 Nowe życie na Karaibach, odc. 13/14 Logo HGTV
USA / program
2019-07-28 20:00 Nowe życie na Karaibach, odc. 12/14 Logo HGTV
USA / program
2019-07-24 15:45 Nowe życie na Karaibach, odc. 11/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Piaszczyste plaże, błękitne morze, wypoczynek pod palmami. Któż z nas nie marzył o tym, żeby zamieszkać w karaibskim raju? W miejscu, gdzie można odpocząć od codziennej gonitwy i miejskiego zgiełku oraz cieszyć się pięknymi widokami. Gdzieś, gdzie w końcu można znaleźć czas dla siebie lub dla rodziny.Program „Nowe życie na Karaibach” opowiada historie osób, które postawiły wszystko na jedną kartę i postanowiły przeprowadzić się na Karaiby, aby zacząć nowe życie. Widzowie razem z nimi będą szukać ich nowego miejsca na ziemi. W każdym odcinku odwiedzimy kilka różnych nieruchomości. Białe, piaszczyste plaże, turkusowe morze, i zachwycające domy... Czy któryś z nich przypadnie do gustu bohaterom programu? Okazuje się, że marzenie o mieszkaniu w raju można spełnić nawet bez milionów na koncie. Kuszące? Wystarczył tydzień, który przerodził się w miesiąc, aby zakochać się w Hondurasie. Lester przedsiębiorca z Waszyngtonu, stara się opuścić życie w mieście, by relaksować się w Utila. Wciąż chce współpracować z klientami zdalnie, ale także rozwijać nowe przedsięwzięcie biznesowe na wyspie. W dalszych planach ma pomysł na biznes gastronomiczny.

/ USA / program
2019-07-24 15:15 Nowe życie na Karaibach, odc. 12/14 Logo HGTV
USA / program

Emisje archiwalne Nowe życie na Karaibach


Emisja Nowe życie na Karaibach miała miejsce:

2019-07-21 20:00 Nowe życie na Karaibach, odc. 11/14 Logo HGTV
USA / program
2019-07-17 15:45 Nowe życie na Karaibach, odc. 10/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Piaszczyste plaże, błękitne morze, wypoczynek pod palmami. Któż z nas nie marzył o tym, żeby zamieszkać w karaibskim raju? W miejscu, gdzie można odpocząć od codziennej gonitwy i miejskiego zgiełku oraz cieszyć się pięknymi widokami. Gdzieś, gdzie w końcu można znaleźć czas dla siebie lub dla rodziny.Program „Nowe życie na Karaibach” opowiada historie osób, które postawiły wszystko na jedną kartę i postanowiły przeprowadzić się na Karaiby, aby zacząć nowe życie. Widzowie razem z nimi będą szukać ich nowego miejsca na ziemi. W każdym odcinku odwiedzimy kilka różnych nieruchomości. Białe, piaszczyste plaże, turkusowe morze, i zachwycające domy... Czy któryś z nich przypadnie do gustu bohaterom programu? Okazuje się, że marzenie o mieszkaniu w raju można spełnić nawet bez milionów na koncie. Kuszące? Para z Florydy chce zacząć prowadzić zdrowszy tryb zycia, dlatego chcą przenieść się do Roatan w Hondurasie, gdzie będą otoczeni naturalnym pięknem. Po ostatniej wizycie są oczarowani tropikalną florą i fauną, a także krystaliczne czystą wodą. Roatan jest równowagą przyrody i zdrowego trybu zycia o jakim marzyli, więc wkrótce będą mogli urzeczywistnić swoje plany.

/ USA / program
2019-07-17 15:15 Nowe życie na Karaibach, odc. 11/14 Logo HGTV
USA / program
2019-07-14 20:00 Nowe życie na Karaibach, odc. 10/14 Logo HGTV
USA / program
2019-07-10 15:45 Nowe życie na Karaibach, odc. 9/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Piaszczyste plaże, błękitne morze, wypoczynek pod palmami. Któż z nas nie marzył o tym, żeby zamieszkać w karaibskim raju? W miejscu, gdzie można odpocząć od codziennej gonitwy i miejskiego zgiełku oraz cieszyć się pięknymi widokami. Gdzieś, gdzie w końcu można znaleźć czas dla siebie lub dla rodziny.Program „Nowe życie na Karaibach” opowiada historie osób, które postawiły wszystko na jedną kartę i postanowiły przeprowadzić się na Karaiby, aby zacząć nowe życie. Widzowie razem z nimi będą szukać ich nowego miejsca na ziemi. W każdym odcinku odwiedzimy kilka różnych nieruchomości. Białe, piaszczyste plaże, turkusowe morze, i zachwycające domy... Czy któryś z nich przypadnie do gustu bohaterom programu? Okazuje się, że marzenie o mieszkaniu w raju można spełnić nawet bez milionów na koncie. Kuszące? Steve jest zapalonym płetwonurkiem z Atlanty, który jest gotowy na nowy rozdział w życiu. Podczas otatniej wyprawy do Utila w Hondurasie, on i jego synowie odkryli wspaniałe podwodne wyspy i zakochali się w tym regionie. Steve postanawia osiedlić się w idealnym dla niego miejscu, a synowie obiecują odwiedzać go co roku. Ma więc nadzieję, że znajdzie dom nad ocenaem z wystarczającą ilością miejsca dla rodziny i przyjaciół.

/ USA / program
2019-07-10 15:15 Nowe życie na Karaibach, odc. 10/14 Logo HGTV
USA / program
2019-07-07 20:00 Nowe życie na Karaibach, odc. 9/14 Logo HGTV
USA / program
2019-07-03 15:45 Nowe życie na Karaibach, odc. 8/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Piaszczyste plaże, błękitne morze, wypoczynek pod palmami. Któż z nas nie marzył o tym, żeby zamieszkać w karaibskim raju? W miejscu, gdzie można odpocząć od codziennej gonitwy i miejskiego zgiełku oraz cieszyć się pięknymi widokami. Gdzieś, gdzie w końcu można znaleźć czas dla siebie lub dla rodziny.Program „Nowe życie na Karaibach” opowiada historie osób, które postawiły wszystko na jedną kartę i postanowiły przeprowadzić się na Karaiby, aby zacząć nowe życie. Widzowie razem z nimi będą szukać ich nowego miejsca na ziemi. W każdym odcinku odwiedzimy kilka różnych nieruchomości. Białe, piaszczyste plaże, turkusowe morze, i zachwycające domy... Czy któryś z nich przypadnie do gustu bohaterom programu? Okazuje się, że marzenie o mieszkaniu w raju można spełnić nawet bez milionów na koncie. Kuszące? Po obejrzeniu materiału o Bocas del Toro w programie telewizyjnym, Patti i Dennis zostają zainspirowani do opuszczenia gorącego Dallas. Podoba im się połączenie pięknych plaż i dżungli z przygodami, które oferuje Bocas. Para poszukuje domu gotowego do wprowadzenia się z dostępem do plaży.

/ USA / program
2019-07-03 15:15 Nowe życie na Karaibach, odc. 9/14 Logo HGTV
USA / program
2019-06-30 20:00 Nowe życie na Karaibach, odc. 8/14 Logo HGTV
USA / program
2019-06-26 15:45 Nowe życie na Karaibach, odc. 7/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Piaszczyste plaże, błękitne morze, wypoczynek pod palmami. Któż z nas nie marzył o tym, żeby zamieszkać w karaibskim raju? W miejscu, gdzie można odpocząć od codziennej gonitwy i miejskiego zgiełku oraz cieszyć się pięknymi widokami. Gdzieś, gdzie w końcu można znaleźć czas dla siebie lub dla rodziny.Program „Nowe życie na Karaibach” opowiada historie osób, które postawiły wszystko na jedną kartę i postanowiły przeprowadzić się na Karaiby, aby zacząć nowe życie. Widzowie razem z nimi będą szukać ich nowego miejsca na ziemi. W każdym odcinku odwiedzimy kilka różnych nieruchomości. Białe, piaszczyste plaże, turkusowe morze, i zachwycające domy... Czy któryś z nich przypadnie do gustu bohaterom programu? Okazuje się, że marzenie o mieszkaniu w raju można spełnić nawet bez milionów na koncie. Kuszące? Lisa i Dave to kochająca przygody para z Kalifornii, która uwielbia podróżować i jest gotowa na zmiany. Po podróży do Bocas del Toro w Panamie orientują się, że jest to idealne miesjce do rozpoczęcia ich nowej działalności. Mają nadzieję na znalezienie lokalizacji, która pozwolim im na stworzenie kurortu w stylu kalifornijskim.

/ USA / program
2019-06-26 15:15 Nowe życie na Karaibach, odc. 8/14 Logo HGTV
USA / program
2019-06-23 20:00 Nowe życie na Karaibach, odc. 7/14 Logo HGTV
USA / program
2019-06-19 15:45 Nowe życie na Karaibach, odc. 6/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Piaszczyste plaże, błękitne morze, wypoczynek pod palmami. Któż z nas nie marzył o tym, żeby zamieszkać w karaibskim raju? W miejscu, gdzie można odpocząć od codziennej gonitwy i miejskiego zgiełku oraz cieszyć się pięknymi widokami. Gdzieś, gdzie w końcu można znaleźć czas dla siebie lub dla rodziny.Program „Nowe życie na Karaibach” opowiada historie osób, które postawiły wszystko na jedną kartę i postanowiły przeprowadzić się na Karaiby, aby zacząć nowe życie. Widzowie razem z nimi będą szukać ich nowego miejsca na ziemi. W każdym odcinku odwiedzimy kilka różnych nieruchomości. Białe, piaszczyste plaże, turkusowe morze, i zachwycające domy... Czy któryś z nich przypadnie do gustu bohaterom programu? Okazuje się, że marzenie o mieszkaniu w raju można spełnić nawet bez milionów na koncie. Kuszące? Ryan jest kawalerem prowadzacym gorączkowy styl zycia w Miami Beach. Zawsze marzył o tym, aby móc cieszyć się plażami bez walki z tłumem, ale wysoki koszt wielkomiejskich nieruchomości sprawia, że jego cele są poza zasiegiem. Po odkryciu północnego wybrzeża Republiki Dominikańskiej ma nadzieję, że w końcu będzie mógł ogladać codziennie ocean, o którym zawsze marzył.

/ USA / program
2019-06-19 15:15 Nowe życie na Karaibach, odc. 7/14 Logo HGTV
USA / program
2019-06-16 20:00 Nowe życie na Karaibach, odc. 6/14 Logo HGTV
USA / program
2019-06-12 15:45 Nowe życie na Karaibach, odc. 5/14 Logo HGTV
USA / program
2019-06-12 15:15 Nowe życie na Karaibach, odc. 6/14 Logo HGTV
USA / program
2019-06-09 20:00 Nowe życie na Karaibach, odc. 5/14 Logo HGTV
USA / program
2019-06-05 15:45 Nowe życie na Karaibach, odc. 4/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Piaszczyste plaże, błękitne morze, wypoczynek pod palmami. Któż z nas nie marzył o tym, żeby zamieszkać w karaibskim raju? W miejscu, gdzie można odpocząć od codziennej gonitwy i miejskiego zgiełku oraz cieszyć się pięknymi widokami. Gdzieś, gdzie w końcu można znaleźć czas dla siebie lub dla rodziny.Program „Nowe życie na Karaibach” opowiada historie osób, które postawiły wszystko na jedną kartę i postanowiły przeprowadzić się na Karaiby, aby zacząć nowe życie. Widzowie razem z nimi będą szukać ich nowego miejsca na ziemi. W każdym odcinku odwiedzimy kilka różnych nieruchomości. Białe, piaszczyste plaże, turkusowe morze, i zachwycające domy... Czy któryś z nich przypadnie do gustu bohaterom programu? Okazuje się, że marzenie o mieszkaniu w raju można spełnić nawet bez milionów na koncie. Kuszące? Nancy i Francis to para nowożeńców, którzy ze względu na napięty harmonogram pracy nie mają dla siebie czasu, decydują się na przeprowadzkę z Kanady. Republika Dominikańska ma im zapewnić nowe przygody i więcej czasu razem.

/ USA / program
2019-06-05 15:15 Nowe życie na Karaibach, odc. 5/14 Logo HGTV
USA / program

Emisja w stacjach


Nowe życie na Karaibach można obejrzeć w:

Emisje w: HGTV

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry