Reklama

Nowe życie na Karaibach godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Nowe życie na Karaibach

+ Obserwuj

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Nowe życie na Karaibach będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 2020-01-22
14:55 Nowe życie na Karaibach, odc. 10/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Piaszczyste plaże, błękitne morze, wypoczynek pod palmami. Któż z nas nie marzył o tym, żeby zamieszkać w karaibskim raju? W miejscu, gdzie można odpocząć od codziennej gonitwy i miejskiego zgiełku oraz cieszyć się pięknymi widokami. Gdzieś, gdzie w końcu można znaleźć czas dla siebie lub dla rodziny.Program „Nowe życie na Karaibach” opowiada historie osób, które postawiły wszystko na jedną kartę i postanowiły przeprowadzić się na Karaiby, aby zacząć nowe życie. Widzowie razem z nimi będą szukać ich nowego miejsca na ziemi. W każdym odcinku odwiedzimy kilka różnych nieruchomości. Białe, piaszczyste plaże, turkusowe morze, i zachwycające domy... Czy któryś z nich przypadnie do gustu bohaterom programu? Okazuje się, że marzenie o mieszkaniu w raju można spełnić nawet bez milionów na koncie. Kuszące? Jim i Christine zakochali się w Roatan w Hondurasie, w czasie ich dwutygodniowego urlopu. Teraz są gotowi, by zrezygnować z gorączkowego życia i zamieszkać na Karaibach. Mają nadzieję, że 150 tys. dolarów wystarczy, aby znaleźć dom z dużą działką.

/ USA / program
15:25 Nowe życie na Karaibach, odc. 9/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Piaszczyste plaże, błękitne morze, wypoczynek pod palmami. Któż z nas nie marzył o tym, żeby zamieszkać w karaibskim raju? W miejscu, gdzie można odpocząć od codziennej gonitwy i miejskiego zgiełku oraz cieszyć się pięknymi widokami. Gdzieś, gdzie w końcu można znaleźć czas dla siebie lub dla rodziny.Program „Nowe życie na Karaibach” opowiada historie osób, które postawiły wszystko na jedną kartę i postanowiły przeprowadzić się na Karaiby, aby zacząć nowe życie. Widzowie razem z nimi będą szukać ich nowego miejsca na ziemi. W każdym odcinku odwiedzimy kilka różnych nieruchomości. Białe, piaszczyste plaże, turkusowe morze, i zachwycające domy... Czy któryś z nich przypadnie do gustu bohaterom programu? Okazuje się, że marzenie o mieszkaniu w raju można spełnić nawet bez milionów na koncie. Kuszące? Helena i Alexis od 20 lat mieszkają w Miami na Florydzie. Wraz z dwójką nastoletnich dzieci są jednak gotowi, by rozpocząć kolejny rozdział swojego życia na swojej rodzimej wyspie Puerto Rico. Odwiedzili wyspę wiele razy i to zainspirowało ich, aby stać się znów częścią tej społeczności. Na nowy dom mogą przeznaczyć maksymalnie 375 tys. dolarów.

/ USA / program
Reklama
Program TV na 2020-01-25
20:30 Nowe życie na Karaibach, odc. 10/14 Logo HGTV
USA / program
Program TV na 2020-01-29
14:55 Nowe życie na Karaibach, odc. 11/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Piaszczyste plaże, błękitne morze, wypoczynek pod palmami. Któż z nas nie marzył o tym, żeby zamieszkać w karaibskim raju? W miejscu, gdzie można odpocząć od codziennej gonitwy i miejskiego zgiełku oraz cieszyć się pięknymi widokami. Gdzieś, gdzie w końcu można znaleźć czas dla siebie lub dla rodziny.Program „Nowe życie na Karaibach” opowiada historie osób, które postawiły wszystko na jedną kartę i postanowiły przeprowadzić się na Karaiby, aby zacząć nowe życie. Widzowie razem z nimi będą szukać ich nowego miejsca na ziemi. W każdym odcinku odwiedzimy kilka różnych nieruchomości. Białe, piaszczyste plaże, turkusowe morze, i zachwycające domy... Czy któryś z nich przypadnie do gustu bohaterom programu? Okazuje się, że marzenie o mieszkaniu w raju można spełnić nawet bez milionów na koncie. Kuszące? Pam i Kevin to deweloperzy rynku nieruchomości z Kalifornii. Są gotowi zamienić pustynne ciepło na odświeżające wody Karaibów. Para odkryła Roatan w Hondurasie podczas nurkowania z akwalungiem i jest gotowa, aby zwolnić i zacząć nowe życie na wyspie. Mają nadzieję znaleźć dom przy plaży z dostępem do doków, aby zmieścić tam łódź, o której zawsze marzyli. Czy 500 tys. dolarów wystarczy?

/ USA / program
15:25 Nowe życie na Karaibach, odc. 10/14 Logo HGTV
USA / program
Program TV na 2020-02-01
20:30 Nowe życie na Karaibach, odc. 11/14 Logo HGTV
USA / program
Program TV na 2020-02-03
08:55 Nowe życie na Karaibach, odc. 1/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Piaszczyste plaże, błękitne morze, wypoczynek pod palmami. Któż z nas nie marzył o tym, żeby zamieszkać w karaibskim raju? W miejscu, gdzie można odpocząć od codziennej gonitwy i miejskiego zgiełku oraz cieszyć się pięknymi widokami. Gdzieś, gdzie w końcu można znaleźć czas dla siebie lub dla rodziny. Program „Nowe życie na Karaibach” opowiada historie osób, które postawiły wszystko na jedną kartę i postanowiły przeprowadzić się na Karaiby, aby zacząć nowe życie. Widzowie razem z nimi będą szukać ich nowego miejsca na ziemi. W każdym odcinku odwiedzimy kilka różnych nieruchomości. Białe, piaszczyste plaże, turkusowe morze, i zachwycające domy... Czy któryś z nich przypadnie do gustu bohaterom programu? Okazuje się, że marzenie o mieszkaniu w raju można spełnić nawet bez milionów na koncie. Kuszące? Shawna i Chris szukają domu na wyspie St. John, należącej do archipelagu wysp dziewiczych. Od dawna marzyli by tu zamieszkać. Kiedy trafili na ofertę sprzedaży wypożyczalni aut nie wahali się zbyt długo. Firma pozwoli im utrzymać się w nowym miejscu.

/ USA / program
Program TV na 2020-02-04
08:55 Nowe życie na Karaibach, odc. 2/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Piaszczyste plaże, błękitne morze, wypoczynek pod palmami. Któż z nas nie marzył o tym, żeby zamieszkać w karaibskim raju? W miejscu, gdzie można odpocząć od codziennej gonitwy i miejskiego zgiełku oraz cieszyć się pięknymi widokami. Gdzieś, gdzie w końcu można znaleźć czas dla siebie lub dla rodziny. Program „Nowe życie na Karaibach” opowiada historie osób, które postawiły wszystko na jedną kartę i postanowiły przeprowadzić się na Karaiby, aby zacząć nowe życie. Widzowie razem z nimi będą szukać ich nowego miejsca na ziemi. W każdym odcinku odwiedzimy kilka różnych nieruchomości. Białe, piaszczyste plaże, turkusowe morze, i zachwycające domy... Czy któryś z nich przypadnie do gustu bohaterom programu? Okazuje się, że marzenie o mieszkaniu w raju można spełnić nawet bez milionów na koncie. Kuszące? Jason i Kelly przenoszą się z Florydy na wyspę St. John. Chcą żyć spokojniej i nie czekać do emerytury by móc cieszyć się życiem.

/ USA / program
Program TV na 2020-02-05
08:50 Nowe życie na Karaibach, odc. 3/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Piaszczyste plaże, błękitne morze, wypoczynek pod palmami. Któż z nas nie marzył o tym, żeby zamieszkać w karaibskim raju? W miejscu, gdzie można odpocząć od codziennej gonitwy i miejskiego zgiełku oraz cieszyć się pięknymi widokami. Gdzieś, gdzie w końcu można znaleźć czas dla siebie lub dla rodziny. Program „Nowe życie na Karaibach” opowiada historie osób, które postawiły wszystko na jedną kartę i postanowiły przeprowadzić się na Karaiby, aby zacząć nowe życie. Widzowie razem z nimi będą szukać ich nowego miejsca na ziemi. W każdym odcinku odwiedzimy kilka różnych nieruchomości. Białe, piaszczyste plaże, turkusowe morze, i zachwycające domy... Czy któryś z nich przypadnie do gustu bohaterom programu? Okazuje się, że marzenie o mieszkaniu w raju można spełnić nawet bez milionów na koncie. Kuszące? Bill i Ali z Nowego Jorku poznali się na plaży, gdzie oboje pracowali jako ratownicy. Ocean to ich pasja, dlatego też w końcu decydują się na przeprowadzkę w miejsce, gdzie żeglować można cały rok. Razem z czwórką swoich dzieci szukają domu, w którym zamieszkają.

/ USA / program
Reklama
14:55 Nowe życie na Karaibach, odc. 12/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Piaszczyste plaże, błękitne morze, wypoczynek pod palmami. Któż z nas nie marzył o tym, żeby zamieszkać w karaibskim raju? W miejscu, gdzie można odpocząć od codziennej gonitwy i miejskiego zgiełku oraz cieszyć się pięknymi widokami. Gdzieś, gdzie w końcu można znaleźć czas dla siebie lub dla rodziny.Program „Nowe życie na Karaibach” opowiada historie osób, które postawiły wszystko na jedną kartę i postanowiły przeprowadzić się na Karaiby, aby zacząć nowe życie. Widzowie razem z nimi będą szukać ich nowego miejsca na ziemi. W każdym odcinku odwiedzimy kilka różnych nieruchomości. Białe, piaszczyste plaże, turkusowe morze, i zachwycające domy... Czy któryś z nich przypadnie do gustu bohaterom programu? Okazuje się, że marzenie o mieszkaniu w raju można spełnić nawet bez milionów na koncie. Kuszące? Aaron i Jennifer, para z Kanady, mogą wreszcie zacząć prowadzić swój biznes zdalnie. Decydują się na dużą zmianę w swoim życiu – chcą przeprowadzić się na Dominikanę, by spędzać więcej czasu razem. Czy 350 tys. dolarów wystarczy, bo zamieszkać w pobliżu jednego z pośród 27 wodospadów?

/ USA / program
15:25 Nowe życie na Karaibach, odc. 11/14 Logo HGTV
USA / program
Program TV na 2020-02-06
08:55 Nowe życie na Karaibach, odc. 4/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Piaszczyste plaże, błękitne morze, wypoczynek pod palmami. Któż z nas nie marzył o tym, żeby zamieszkać w karaibskim raju? W miejscu, gdzie można odpocząć od codziennej gonitwy i miejskiego zgiełku oraz cieszyć się pięknymi widokami. Gdzieś, gdzie w końcu można znaleźć czas dla siebie lub dla rodziny. Program „Nowe życie na Karaibach” opowiada historie osób, które postawiły wszystko na jedną kartę i postanowiły przeprowadzić się na Karaiby, aby zacząć nowe życie. Widzowie razem z nimi będą szukać ich nowego miejsca na ziemi. W każdym odcinku odwiedzimy kilka różnych nieruchomości. Białe, piaszczyste plaże, turkusowe morze, i zachwycające domy... Czy któryś z nich przypadnie do gustu bohaterom programu? Okazuje się, że marzenie o mieszkaniu w raju można spełnić nawet bez milionów na koncie. Kuszące? Beth i Steve na wyspie St. Maarten byli wielokrotnie, ale tylko turystycznie. Po dwudziestu latach odwiedzin, kiedy ich dzieci są już dorosłe i mają własne rodziny, postanowili przenieść się tu na stałe. Szukają domu z trzema sypialniami. Obojętne jest im czy będzie się znajdował po stronie francuskiej czy holenderskiej, choć nie ukrywają, że francuska jest im nieco bliższa.

/ USA / program
Program TV na 2020-02-07
08:55 Nowe życie na Karaibach, odc. 5/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Piaszczyste plaże, błękitne morze, wypoczynek pod palmami. Któż z nas nie marzył o tym, żeby zamieszkać w karaibskim raju? W miejscu, gdzie można odpocząć od codziennej gonitwy i miejskiego zgiełku oraz cieszyć się pięknymi widokami. Gdzieś, gdzie w końcu można znaleźć czas dla siebie lub dla rodziny. Program „Nowe życie na Karaibach” opowiada historie osób, które postawiły wszystko na jedną kartę i postanowiły przeprowadzić się na Karaiby, aby zacząć nowe życie. Widzowie razem z nimi będą szukać ich nowego miejsca na ziemi. W każdym odcinku odwiedzimy kilka różnych nieruchomości. Białe, piaszczyste plaże, turkusowe morze, i zachwycające domy... Czy któryś z nich przypadnie do gustu bohaterom programu? Okazuje się, że marzenie o mieszkaniu w raju można spełnić nawet bez milionów na koncie. Kuszące? Robin i Brett zawsze marzyli o przeprowadzce w cieplejszy klimat, gdzieś gdzie mogliby uciec od stresującej pracy Bretta. Razem ze swoimi 8-letnimi bliźniakami szukają domu na St. Croix.

/ USA / program
Program TV na 2020-02-08
20:30 Nowe życie na Karaibach, odc. 12/14 Logo HGTV
USA / program
Program TV na 2020-02-10
08:55 Nowe życie na Karaibach, odc. 6/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Piaszczyste plaże, błękitne morze, wypoczynek pod palmami. Któż z nas nie marzył o tym, żeby zamieszkać w karaibskim raju? W miejscu, gdzie można odpocząć od codziennej gonitwy i miejskiego zgiełku oraz cieszyć się pięknymi widokami. Gdzieś, gdzie w końcu można znaleźć czas dla siebie lub dla rodziny. Program „Nowe życie na Karaibach” opowiada historie osób, które postawiły wszystko na jedną kartę i postanowiły przeprowadzić się na Karaiby, aby zacząć nowe życie. Widzowie razem z nimi będą szukać ich nowego miejsca na ziemi. W każdym odcinku odwiedzimy kilka różnych nieruchomości. Białe, piaszczyste plaże, turkusowe morze, i zachwycające domy... Czy któryś z nich przypadnie do gustu bohaterom programu? Okazuje się, że marzenie o mieszkaniu w raju można spełnić nawet bez milionów na koncie. Kuszące? Bob i Dru planowali przeprowadzkę od prawie 20 lat. Po wielu podróżach postanowili w końcu, że chcą zamieszkać na St. Croix. Z pomocą agenta nieruchomości będą szukać domu z dostępem do plaży.

/ USA / program
Program TV na 2020-02-11
08:55 Nowe życie na Karaibach, odc. 7/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Piaszczyste plaże, błękitne morze, wypoczynek pod palmami. Któż z nas nie marzył o tym, żeby zamieszkać w karaibskim raju? W miejscu, gdzie można odpocząć od codziennej gonitwy i miejskiego zgiełku oraz cieszyć się pięknymi widokami. Gdzieś, gdzie w końcu można znaleźć czas dla siebie lub dla rodziny. Program „Nowe życie na Karaibach” opowiada historie osób, które postawiły wszystko na jedną kartę i postanowiły przeprowadzić się na Karaiby, aby zacząć nowe życie. Widzowie razem z nimi będą szukać ich nowego miejsca na ziemi. W każdym odcinku odwiedzimy kilka różnych nieruchomości. Białe, piaszczyste plaże, turkusowe morze, i zachwycające domy... Czy któryś z nich przypadnie do gustu bohaterom programu? Okazuje się, że marzenie o mieszkaniu w raju można spełnić nawet bez milionów na koncie. Kuszące? Ken i Jen przeprowadzają się z nieznośnych upałów Arizony na St. Croix, gdzie klimat jest o wiele bardziej przyjazny. Ken, który jest pilotem helikopterów w końcu spełni swoje marzenie o zbudowaniu własnego hangaru.

/ USA / program
Program TV na 2020-02-12
08:50 Nowe życie na Karaibach, odc. 8/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Piaszczyste plaże, błękitne morze, wypoczynek pod palmami. Któż z nas nie marzył o tym, żeby zamieszkać w karaibskim raju? W miejscu, gdzie można odpocząć od codziennej gonitwy i miejskiego zgiełku oraz cieszyć się pięknymi widokami. Gdzieś, gdzie w końcu można znaleźć czas dla siebie lub dla rodziny. Program „Nowe życie na Karaibach” opowiada historie osób, które postawiły wszystko na jedną kartę i postanowiły przeprowadzić się na Karaiby, aby zacząć nowe życie. Widzowie razem z nimi będą szukać ich nowego miejsca na ziemi. W każdym odcinku odwiedzimy kilka różnych nieruchomości. Białe, piaszczyste plaże, turkusowe morze, i zachwycające domy... Czy któryś z nich przypadnie do gustu bohaterom programu? Okazuje się, że marzenie o mieszkaniu w raju można spełnić nawet bez milionów na koncie. Kuszące? Patty i Steve prowadzą własną firmę i nie mają czasu na przyjemności. Aby w końcu nie co zwolnić postanawiają przeprowadzić się na Jamajkę.

/ USA / program
14:55 Nowe życie na Karaibach, odc. 13/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Piaszczyste plaże, błękitne morze, wypoczynek pod palmami. Któż z nas nie marzył o tym, żeby zamieszkać w karaibskim raju? W miejscu, gdzie można odpocząć od codziennej gonitwy i miejskiego zgiełku oraz cieszyć się pięknymi widokami. Gdzieś, gdzie w końcu można znaleźć czas dla siebie lub dla rodziny.Program „Nowe życie na Karaibach” opowiada historie osób, które postawiły wszystko na jedną kartę i postanowiły przeprowadzić się na Karaiby, aby zacząć nowe życie. Widzowie razem z nimi będą szukać ich nowego miejsca na ziemi. W każdym odcinku odwiedzimy kilka różnych nieruchomości. Białe, piaszczyste plaże, turkusowe morze, i zachwycające domy... Czy któryś z nich przypadnie do gustu bohaterom programu? Okazuje się, że marzenie o mieszkaniu w raju można spełnić nawet bez milionów na koncie. Kuszące? Lynette i Ralph mieszkają wraz z trójką dzieci na przedmieściach Kenshaw w stanie Georgia. Decydują się na przeprowadzkę na Dominikanę, jednak decyzję i formalności przejmuje na siebie Lynette. Ralph, z powodu swojej odpowiedzialnej pracy, będzie wtedy poza domem, jednak liczy, że gdy skończy się jego kontrakt, będzie mógł odpocząć w nowym domu. Mają nadzieję znaleźć dom z dużym ogrodem dla dzieci za około 400 tys. dolarów.

/ USA / program
Reklama
15:25 Nowe życie na Karaibach, odc. 12/14 Logo HGTV
USA / program
Program TV na 2020-02-13
08:55 Nowe życie na Karaibach, odc. 9/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Piaszczyste plaże, błękitne morze, wypoczynek pod palmami. Któż z nas nie marzył o tym, żeby zamieszkać w karaibskim raju? W miejscu, gdzie można odpocząć od codziennej gonitwy i miejskiego zgiełku oraz cieszyć się pięknymi widokami. Gdzieś, gdzie w końcu można znaleźć czas dla siebie lub dla rodziny. Program „Nowe życie na Karaibach” opowiada historie osób, które postawiły wszystko na jedną kartę i postanowiły przeprowadzić się na Karaiby, aby zacząć nowe życie. Widzowie razem z nimi będą szukać ich nowego miejsca na ziemi. W każdym odcinku odwiedzimy kilka różnych nieruchomości. Białe, piaszczyste plaże, turkusowe morze, i zachwycające domy... Czy któryś z nich przypadnie do gustu bohaterom programu? Okazuje się, że marzenie o mieszkaniu w raju można spełnić nawet bez milionów na koncie. Kuszące? Marie pierwszy raz była na Jamajce jako dziecko. Po wielu ostrych kanadyjskich zimach postanawia przenieść się tam na stałe by w końcu nacieszyć się słońcem.

/ USA / program
Program TV na 2020-02-14
08:55 Nowe życie na Karaibach, odc. 10/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Piaszczyste plaże, błękitne morze, wypoczynek pod palmami. Któż z nas nie marzył o tym, żeby zamieszkać w karaibskim raju? W miejscu, gdzie można odpocząć od codziennej gonitwy i miejskiego zgiełku oraz cieszyć się pięknymi widokami. Gdzieś, gdzie w końcu można znaleźć czas dla siebie lub dla rodziny. Program „Nowe życie na Karaibach” opowiada historie osób, które postawiły wszystko na jedną kartę i postanowiły przeprowadzić się na Karaiby, aby zacząć nowe życie. Widzowie razem z nimi będą szukać ich nowego miejsca na ziemi. W każdym odcinku odwiedzimy kilka różnych nieruchomości. Białe, piaszczyste plaże, turkusowe morze, i zachwycające domy... Czy któryś z nich przypadnie do gustu bohaterom programu? Okazuje się, że marzenie o mieszkaniu w raju można spełnić nawet bez milionów na koncie. Kuszące? Ron i Sharon mają dość zakorkowanego Nowego Jorku i postanawiają przeprowadzić się na Karaiby. Razem z synem wybrali wyspę Curacao, łączy ich pasja do nurkowania a tamtejsze wody są wprost idealne.

/ USA / program
Program TV na 2020-02-15
20:30 Nowe życie na Karaibach, odc. 13/14 Logo HGTV
USA / program
Program TV na 2020-02-17
08:55 Nowe życie na Karaibach, odc. 11/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Piaszczyste plaże, błękitne morze, wypoczynek pod palmami. Któż z nas nie marzył o tym, żeby zamieszkać w karaibskim raju? W miejscu, gdzie można odpocząć od codziennej gonitwy i miejskiego zgiełku oraz cieszyć się pięknymi widokami. Gdzieś, gdzie w końcu można znaleźć czas dla siebie lub dla rodziny. Program „Nowe życie na Karaibach” opowiada historie osób, które postawiły wszystko na jedną kartę i postanowiły przeprowadzić się na Karaiby, aby zacząć nowe życie. Widzowie razem z nimi będą szukać ich nowego miejsca na ziemi. W każdym odcinku odwiedzimy kilka różnych nieruchomości. Białe, piaszczyste plaże, turkusowe morze, i zachwycające domy... Czy któryś z nich przypadnie do gustu bohaterom programu? Okazuje się, że marzenie o mieszkaniu w raju można spełnić nawet bez milionów na koncie. Kuszące? Todd i Crystal zostawiają za sobą ostre zimy północnego Teksasu i przenoszą się na wyspę Curacao. Oboje kochają przygody, szukają domu blisko plaży z pięknym widokiem.

/ USA / program
Program TV na 2020-02-18
08:55 Nowe życie na Karaibach, odc. 12/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Piaszczyste plaże, błękitne morze, wypoczynek pod palmami. Któż z nas nie marzył o tym, żeby zamieszkać w karaibskim raju? W miejscu, gdzie można odpocząć od codziennej gonitwy i miejskiego zgiełku oraz cieszyć się pięknymi widokami. Gdzieś, gdzie w końcu można znaleźć czas dla siebie lub dla rodziny. Program „Nowe życie na Karaibach” opowiada historie osób, które postawiły wszystko na jedną kartę i postanowiły przeprowadzić się na Karaiby, aby zacząć nowe życie. Widzowie razem z nimi będą szukać ich nowego miejsca na ziemi. W każdym odcinku odwiedzimy kilka różnych nieruchomości. Białe, piaszczyste plaże, turkusowe morze, i zachwycające domy... Czy któryś z nich przypadnie do gustu bohaterom programu? Okazuje się, że marzenie o mieszkaniu w raju można spełnić nawet bez milionów na koncie. Kuszące? Susan mimo, że od wielu lat pracuje na rzecz ochrony środowiska to z samą naturą nie miała zbyt wiele wspólnego. Ponieważ zakochała się w uroczym miasteczku Vieques na Puerto Rico, postanowiła znaleźć w nim swój nowy dom i przeprowadzić się by w końcu móc się nacieszyć pięknem przyrody.

/ USA / program
Program TV na 2020-02-19
08:50 Nowe życie na Karaibach, odc. 13/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Piaszczyste plaże, błękitne morze, wypoczynek pod palmami. Któż z nas nie marzył o tym, żeby zamieszkać w karaibskim raju? W miejscu, gdzie można odpocząć od codziennej gonitwy i miejskiego zgiełku oraz cieszyć się pięknymi widokami. Gdzieś, gdzie w końcu można znaleźć czas dla siebie lub dla rodziny. Program „Nowe życie na Karaibach” opowiada historie osób, które postawiły wszystko na jedną kartę i postanowiły przeprowadzić się na Karaiby, aby zacząć nowe życie. Widzowie razem z nimi będą szukać ich nowego miejsca na ziemi. W każdym odcinku odwiedzimy kilka różnych nieruchomości. Białe, piaszczyste plaże, turkusowe morze, i zachwycające domy... Czy któryś z nich przypadnie do gustu bohaterom programu? Okazuje się, że marzenie o mieszkaniu w raju można spełnić nawet bez milionów na koncie. Kuszące? Pamela i Chris przez całe życie mieszkali w Ontario w Kanadzie. Ponieważ chcieliby cieszyć się ładną pogodą przez 365 dni w roku postanowili przeprowadzić się na Puerto Rico.

/ USA / program
14:55 Nowe życie na Karaibach, odc. 14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Piaszczyste plaże, błękitne morze, wypoczynek pod palmami. Któż z nas nie marzył o tym, żeby zamieszkać w karaibskim raju? W miejscu, gdzie można odpocząć od codziennej gonitwy i miejskiego zgiełku oraz cieszyć się pięknymi widokami. Gdzieś, gdzie w końcu można znaleźć czas dla siebie lub dla rodziny.Program „Nowe życie na Karaibach” opowiada historie osób, które postawiły wszystko na jedną kartę i postanowiły przeprowadzić się na Karaiby, aby zacząć nowe życie. Widzowie razem z nimi będą szukać ich nowego miejsca na ziemi. W każdym odcinku odwiedzimy kilka różnych nieruchomości. Białe, piaszczyste plaże, turkusowe morze, i zachwycające domy... Czy któryś z nich przypadnie do gustu bohaterom programu? Okazuje się, że marzenie o mieszkaniu w raju można spełnić nawet bez milionów na koncie. Kuszące? Nicole i Dough, para z Los Angeles, z sześcioma dorosłymi dziećmi i trzema wnukami przenoszą się do St. Thomas, by cieszyć się wspaniałymi plażami i nieco zwolnić szalone tempo życia. Mają nadzieję znaleźć dom z dostępem do wody i wystarczającą ilością miejsca dla całej rodziny.

/ USA / program
Reklama
15:25 Nowe życie na Karaibach, odc. 13/14 Logo HGTV
USA / program
Program TV na 2020-02-20
08:55 Nowe życie na Karaibach, odc. 14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Piaszczyste plaże, błękitne morze, wypoczynek pod palmami. Któż z nas nie marzył o tym, żeby zamieszkać w karaibskim raju? W miejscu, gdzie można odpocząć od codziennej gonitwy i miejskiego zgiełku oraz cieszyć się pięknymi widokami. Gdzieś, gdzie w końcu można znaleźć czas dla siebie lub dla rodziny. Program „Nowe życie na Karaibach” opowiada historie osób, które postawiły wszystko na jedną kartę i postanowiły przeprowadzić się na Karaiby, aby zacząć nowe życie. Widzowie razem z nimi będą szukać ich nowego miejsca na ziemi. W każdym odcinku odwiedzimy kilka różnych nieruchomości. Białe, piaszczyste plaże, turkusowe morze, i zachwycające domy... Czy któryś z nich przypadnie do gustu bohaterom programu? Okazuje się, że marzenie o mieszkaniu w raju można spełnić nawet bez milionów na koncie. Kuszące? Teri i Jon kochają góry Północnej Karoliny, mimo to marzy im się życie w cieplejszym klimacie. Chcąc odkryć nieznane im do tej pory tereny postanowili przeprowadzić się na Roatan w archipelagu wysp Bahia.

/ USA / program
Program TV na 2020-02-21
08:55 Nowe życie na Karaibach, odc. 1/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Piaszczyste plaże, błękitne morze, wypoczynek pod palmami. Któż z nas nie marzył o tym, żeby zamieszkać w karaibskim raju? W miejscu, gdzie można odpocząć od codziennej gonitwy i miejskiego zgiełku oraz cieszyć się pięknymi widokami. Gdzieś, gdzie w końcu można znaleźć czas dla siebie lub dla rodziny. Program „Nowe życie na Karaibach” opowiada historie osób, które postawiły wszystko na jedną kartę i postanowiły przeprowadzić się na Karaiby, aby zacząć nowe życie. Widzowie razem z nimi będą szukać ich nowego miejsca na ziemi. W każdym odcinku odwiedzimy kilka różnych nieruchomości. Białe, piaszczyste plaże, turkusowe morze, i zachwycające domy... Czy któryś z nich przypadnie do gustu bohaterom programu? Okazuje się, że marzenie o mieszkaniu w raju można spełnić nawet bez milionów na koncie. Kuszące? Bob i Leigh Brightwell są zmęczeni długimi zimami w Ohio i szukają słonecznego nieba w St. Croix. Bob i Leigh. Będą mogli praktykować medycynę na wyspie, jest to więc idealny czas na przprowadzkę. Brightwell'owie poszukują dużego domu (który będą dzielić ze swoją dużą rodziną), z basenem i pięknym widokiem. Z pomocą agenta, Chris'a Hanley'a, para liczy urzeczywistnić swoje marzenia o życiu na wyspie.

/ USA / program
Program TV na 2020-02-22
20:30 Nowe życie na Karaibach, odc. 14 Logo HGTV
USA / program
Program TV na 2020-02-24
08:55 Nowe życie na Karaibach, odc. 2/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Piaszczyste plaże, błękitne morze, wypoczynek pod palmami. Któż z nas nie marzył o tym, żeby zamieszkać w karaibskim raju? W miejscu, gdzie można odpocząć od codziennej gonitwy i miejskiego zgiełku oraz cieszyć się pięknymi widokami. Gdzieś, gdzie w końcu można znaleźć czas dla siebie lub dla rodziny. Program „Nowe życie na Karaibach” opowiada historie osób, które postawiły wszystko na jedną kartę i postanowiły przeprowadzić się na Karaiby, aby zacząć nowe życie. Widzowie razem z nimi będą szukać ich nowego miejsca na ziemi. W każdym odcinku odwiedzimy kilka różnych nieruchomości. Białe, piaszczyste plaże, turkusowe morze, i zachwycające domy... Czy któryś z nich przypadnie do gustu bohaterom programu? Okazuje się, że marzenie o mieszkaniu w raju można spełnić nawet bez milionów na koncie. Kuszące? Nicole Reed przez lata pracowała w Atlancie w Georgii. Po odwiedzeniu St. Croix z okazji ślubu przyjaciela, zrozumiała, że musi dokonać zmiany. Nicole zawsze była zainteresowana planowaniem imprez, a nowe życie na nowej wyspie pozwoliłoby na rozpoczęcie nowej kariery. Z pomocą swojej najlepszej przyjaciółki, Julii, Nicole szuka dużego domu, w którym mogłaby prowadzić swoją firmę z niesamowitym basenem i patio, gdzie można urządzać najlepsze imprezy na Karaibach. Broker Kerri Hanley zmierzy się z nie lada wyzwaniem, ponieważ wybredny gust Nicole, szczególnie w przypadku mebli z ciemnego drewna, może utrudnić znalezienie idealnego domu.

/ USA / program
Program TV na 2020-02-25
08:55 Nowe życie na Karaibach, odc. 3/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Piaszczyste plaże, błękitne morze, wypoczynek pod palmami. Któż z nas nie marzył o tym, żeby zamieszkać w karaibskim raju? W miejscu, gdzie można odpocząć od codziennej gonitwy i miejskiego zgiełku oraz cieszyć się pięknymi widokami. Gdzieś, gdzie w końcu można znaleźć czas dla siebie lub dla rodziny. Program „Nowe życie na Karaibach” opowiada historie osób, które postawiły wszystko na jedną kartę i postanowiły przeprowadzić się na Karaiby, aby zacząć nowe życie. Widzowie razem z nimi będą szukać ich nowego miejsca na ziemi. W każdym odcinku odwiedzimy kilka różnych nieruchomości. Białe, piaszczyste plaże, turkusowe morze, i zachwycające domy... Czy któryś z nich przypadnie do gustu bohaterom programu? Okazuje się, że marzenie o mieszkaniu w raju można spełnić nawet bez milionów na koncie. Kuszące? Bruce i Melissa są dumni, że pochodzą z Zachodniej Wirginii. Kochają podróże i Karaiby. Oni i trójka ich dzieci, które mają obsesję na punkcie selfie, Savannah, Sheridan i Nick, są podekscytowani zakupem domu w miejscu, w którym słońce świeci przez 365 dni w roku, a temperatura wynosi 31 stopni C. Urocza i kochająca zabawę rodzina jest gotowa żeglować, pływać i nurkowa gdy tylko kupią dom na St. Croix. Z pomocą maklera supergwiazdy, Kerri Hanley, nie minie dużo czasu, zanim to marzenie się spełni.

/ USA / program
Program TV na 2020-02-26
08:50 Nowe życie na Karaibach, odc. 4/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Piaszczyste plaże, błękitne morze, wypoczynek pod palmami. Któż z nas nie marzył o tym, żeby zamieszkać w karaibskim raju? W miejscu, gdzie można odpocząć od codziennej gonitwy i miejskiego zgiełku oraz cieszyć się pięknymi widokami. Gdzieś, gdzie w końcu można znaleźć czas dla siebie lub dla rodziny. Program „Nowe życie na Karaibach” opowiada historie osób, które postawiły wszystko na jedną kartę i postanowiły przeprowadzić się na Karaiby, aby zacząć nowe życie. Widzowie razem z nimi będą szukać ich nowego miejsca na ziemi. W każdym odcinku odwiedzimy kilka różnych nieruchomości. Białe, piaszczyste plaże, turkusowe morze, i zachwycające domy... Czy któryś z nich przypadnie do gustu bohaterom programu? Okazuje się, że marzenie o mieszkaniu w raju można spełnić nawet bez milionów na koncie. Kuszące? Producent muzyczny Jason i jego żona Erikka urodzili się i wychowali na Kajmanach i przenieśli się do Los Angeles by rozwijać swoje kariery zawodowe. Ale teraz, gdy zostali rodzicami dla bliźniaków, są gotowi wrócić do domu. Erikka pragnie domu wystarczająco dużego dla dzieci, a Jason chce, by dom był w pobliżu oceanu, a także by znalazła się w nim przestrzeń na własne studio nagrań. Pozostaje liczyć, że agent nieruchomości, Tony Ashmore, znajdzie dom, który spełni te wszystkie oczekiwania.

/ USA / program
14:55 Nowe życie na Karaibach, odc. 2/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Piaszczyste plaże, błękitne morze, wypoczynek pod palmami. Któż z nas nie marzył o tym, żeby zamieszkać w karaibskim raju? W miejscu, gdzie można odpocząć od codziennej gonitwy i miejskiego zgiełku oraz cieszyć się pięknymi widokami. Gdzieś, gdzie w końcu można znaleźć czas dla siebie lub dla rodziny.Program „Nowe życie na Karaibach” opowiada historie osób, które postawiły wszystko na jedną kartę i postanowiły przeprowadzić się na Karaiby, aby zacząć nowe życie. Widzowie razem z nimi będą szukać ich nowego miejsca na ziemi. W każdym odcinku odwiedzimy kilka różnych nieruchomości. Białe, piaszczyste plaże, turkusowe morze, i zachwycające domy... Czy któryś z nich przypadnie do gustu bohaterom programu? Okazuje się, że marzenie o mieszkaniu w raju można spełnić nawet bez milionów na koncie. Kuszące? Brian i Leigh to para księgowych, którzy poznali się przez wspólnych znajomych w malowniczym Grand Cayman. Od tamtej pory marzą, by zamieszkać wspólnie na Karaibach, bo oboje kochają lokalny styl życia. Nowa praca daje im możliwość przeniesienia się do St. Croix na Wyspach Dziewiczych Stanów Zjednoczonych, ale pozostaje jeszcze znalezienie odpowiedniego domu. Czy znajdą nieruchomość, która spodoba się obojgu?

/ USA / program
15:25 Nowe życie na Karaibach, odc. 14 Logo HGTV
USA / program
Program TV na 2020-02-27
08:55 Nowe życie na Karaibach, odc. 5/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Piaszczyste plaże, błękitne morze, wypoczynek pod palmami. Któż z nas nie marzył o tym, żeby zamieszkać w karaibskim raju? W miejscu, gdzie można odpocząć od codziennej gonitwy i miejskiego zgiełku oraz cieszyć się pięknymi widokami. Gdzieś, gdzie w końcu można znaleźć czas dla siebie lub dla rodziny. Program „Nowe życie na Karaibach” opowiada historie osób, które postawiły wszystko na jedną kartę i postanowiły przeprowadzić się na Karaiby, aby zacząć nowe życie. Widzowie razem z nimi będą szukać ich nowego miejsca na ziemi. W każdym odcinku odwiedzimy kilka różnych nieruchomości. Białe, piaszczyste plaże, turkusowe morze, i zachwycające domy... Czy któryś z nich przypadnie do gustu bohaterom programu? Okazuje się, że marzenie o mieszkaniu w raju można spełnić nawet bez milionów na koncie. Kuszące? Miłośniczki oceanu, Georgiann i Steph są podekscytowane opuszczeniem stałego lądu, aby rozpocząć nowe życie na St. Croix. Panie nie chcą jednak rozbijać banku - pragną mieszkania w stylu karaibskim za mniej niż 250 000 dolarów, wystarczająco blisko morza, aby usypiać przy dźwięku fal. Ponieważ przed przeprowadzką para odwiedzi wyspę tylko jeden raz, ich pośrednik Chris Hanley zmierzy się z nie lada wyzwaniem.

/ USA / program
Program TV na 2020-02-28
08:55 Nowe życie na Karaibach, odc. 6/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Piaszczyste plaże, błękitne morze, wypoczynek pod palmami. Któż z nas nie marzył o tym, żeby zamieszkać w karaibskim raju? W miejscu, gdzie można odpocząć od codziennej gonitwy i miejskiego zgiełku oraz cieszyć się pięknymi widokami. Gdzieś, gdzie w końcu można znaleźć czas dla siebie lub dla rodziny. Program „Nowe życie na Karaibach” opowiada historie osób, które postawiły wszystko na jedną kartę i postanowiły przeprowadzić się na Karaiby, aby zacząć nowe życie. Widzowie razem z nimi będą szukać ich nowego miejsca na ziemi. W każdym odcinku odwiedzimy kilka różnych nieruchomości. Białe, piaszczyste plaże, turkusowe morze, i zachwycające domy... Czy któryś z nich przypadnie do gustu bohaterom programu? Okazuje się, że marzenie o mieszkaniu w raju można spełnić nawet bez milionów na koncie. Kuszące? Prawnicy Molly i Ken Thomas dali złapać się w wyścig szczurów na Florydzie, jednak wiedzą, że muszą dokonać zmiany ze względu na dwoje ich małych dzieci. Po weekendowym wypadzie do światowej sławy Seven Mile Beach, znaleźli swój idealny raj na Grand Cayman. Uzbrojeni w długą listę życzeń, powierzyli agentowi George'owi Davidsonowi nie lada wyzwanie: znaleźć dużą posiadłość nad wodą z przestronnym podwórkiem za mniej niż 2 miliony dolarów.

/ USA / program
Program TV na 2020-02-29
20:30 Nowe życie na Karaibach, odc. 2/14 Logo HGTV
USA / program
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Nowe życie na Karaibach. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Nowe życie na Karaibach w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Nowe życie na Karaibach.

Poprzednie emisje Nowe życie na Karaibach


Emisja Nowe życie na Karaibach miała miejsce:

2020-01-18 20:30 Nowe życie na Karaibach, odc. 9/14 Logo HGTV
USA / program
2020-01-15 15:25 Nowe życie na Karaibach, odc. 8/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Piaszczyste plaże, błękitne morze, wypoczynek pod palmami. Któż z nas nie marzył o tym, żeby zamieszkać w karaibskim raju? W miejscu, gdzie można odpocząć od codziennej gonitwy i miejskiego zgiełku oraz cieszyć się pięknymi widokami. Gdzieś, gdzie w końcu można znaleźć czas dla siebie lub dla rodziny.Program „Nowe życie na Karaibach” opowiada historie osób, które postawiły wszystko na jedną kartę i postanowiły przeprowadzić się na Karaiby, aby zacząć nowe życie. Widzowie razem z nimi będą szukać ich nowego miejsca na ziemi. W każdym odcinku odwiedzimy kilka różnych nieruchomości. Białe, piaszczyste plaże, turkusowe morze, i zachwycające domy... Czy któryś z nich przypadnie do gustu bohaterom programu? Okazuje się, że marzenie o mieszkaniu w raju można spełnić nawet bez milionów na koncie. Kuszące? Jenie i Frank to para mieszkająca w pobliżu plaży w New Jersey. Niesprzyjająca zimowa aura sprawia, że marzą o ciepłym piasku i wakacjach przez cały rok. Decydują się rozpocząć nowy rozdział w swoim życiu i przenieść się do Puerto Rico. Czy 225 tys. dolarów wystarczy, by uciec przed zimą?

/ USA / program
2020-01-15 14:55 Nowe życie na Karaibach, odc. 9/14 Logo HGTV
USA / program
2020-01-11 20:30 Nowe życie na Karaibach, odc. 8/14 Logo HGTV
USA / program
2020-01-08 15:25 Nowe życie na Karaibach, odc. 7/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Piaszczyste plaże, błękitne morze, wypoczynek pod palmami. Któż z nas nie marzył o tym, żeby zamieszkać w karaibskim raju? W miejscu, gdzie można odpocząć od codziennej gonitwy i miejskiego zgiełku oraz cieszyć się pięknymi widokami. Gdzieś, gdzie w końcu można znaleźć czas dla siebie lub dla rodziny.Program „Nowe życie na Karaibach” opowiada historie osób, które postawiły wszystko na jedną kartę i postanowiły przeprowadzić się na Karaiby, aby zacząć nowe życie. Widzowie razem z nimi będą szukać ich nowego miejsca na ziemi. W każdym odcinku odwiedzimy kilka różnych nieruchomości. Białe, piaszczyste plaże, turkusowe morze, i zachwycające domy... Czy któryś z nich przypadnie do gustu bohaterom programu? Okazuje się, że marzenie o mieszkaniu w raju można spełnić nawet bez milionów na koncie. Kuszące? Susan i Rafael, para z Florydy, są gotowi przenieść się z powrotem do rodzinnego miasta Cabo Rojo w Puerto Rico. Mają nadzieję, że za 400 tys. dolarów znajdą dom z czterema sypialniami i mnóstwem miejsca na zewnątrz, aby każdy mógł cieszyć się naturalnym pięknem wyspy.

/ USA / program
2020-01-08 14:55 Nowe życie na Karaibach, odc. 8/14 Logo HGTV
USA / program
2020-01-04 20:30 Nowe życie na Karaibach, odc. 7/14 Logo HGTV
USA / program
2019-12-28 20:30 Nowe życie na Karaibach, odc. 6/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Piaszczyste plaże, błękitne morze, wypoczynek pod palmami. Któż z nas nie marzył o tym, żeby zamieszkać w karaibskim raju? W miejscu, gdzie można odpocząć od codziennej gonitwy i miejskiego zgiełku oraz cieszyć się pięknymi widokami. Gdzieś, gdzie w końcu można znaleźć czas dla siebie lub dla rodziny.Program „Nowe życie na Karaibach” opowiada historie osób, które postawiły wszystko na jedną kartę i postanowiły przeprowadzić się na Karaiby, aby zacząć nowe życie. Widzowie razem z nimi będą szukać ich nowego miejsca na ziemi. W każdym odcinku odwiedzimy kilka różnych nieruchomości. Białe, piaszczyste plaże, turkusowe morze, i zachwycające domy... Czy któryś z nich przypadnie do gustu bohaterom programu? Okazuje się, że marzenie o mieszkaniu w raju można spełnić nawet bez milionów na koncie. Kuszące? Tim i Carol do tej pory prowadzili intensywne życie w Nowym Jorku, ale są zmęczeni zimą i jazdą metrem. Jako, ze Tim może pracować zdalnie z dowolnego miejsca na świecie, zdecydowali, że poszukają domu na stałe na wyspie Grand Cayman i wychowają tu swoją 7-miesięczną córkę. Czy 700 tys. dolarów wystarczy, by kupić dom marzeń?

/ USA / program
2019-12-21 20:30 Nowe życie na Karaibach, odc. 5/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Piaszczyste plaże, błękitne morze, wypoczynek pod palmami. Któż z nas nie marzył o tym, żeby zamieszkać w karaibskim raju? W miejscu, gdzie można odpocząć od codziennej gonitwy i miejskiego zgiełku oraz cieszyć się pięknymi widokami. Gdzieś, gdzie w końcu można znaleźć czas dla siebie lub dla rodziny.Program „Nowe życie na Karaibach” opowiada historie osób, które postawiły wszystko na jedną kartę i postanowiły przeprowadzić się na Karaiby, aby zacząć nowe życie. Widzowie razem z nimi będą szukać ich nowego miejsca na ziemi. W każdym odcinku odwiedzimy kilka różnych nieruchomości. Białe, piaszczyste plaże, turkusowe morze, i zachwycające domy... Czy któryś z nich przypadnie do gustu bohaterom programu? Okazuje się, że marzenie o mieszkaniu w raju można spełnić nawet bez milionów na koncie. Kuszące? Brad i Carly i ich dwoje dzieci są zmęczeni ciągłymi podróżami na Grand Cayman. Gotowi są zainwestować w wakacyjny dom, by spędzać więcej czasu razem. Na swoje wakacyjne rodzinne gniazdko mogą przeznaczyć maksymalnie 600 tys. dolarów.

/ USA / program

Emisje archiwalne Nowe życie na Karaibach


Emisja Nowe życie na Karaibach miała miejsce:

2019-12-18 15:25 Nowe życie na Karaibach, odc. 4/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Piaszczyste plaże, błękitne morze, wypoczynek pod palmami. Któż z nas nie marzył o tym, żeby zamieszkać w karaibskim raju? W miejscu, gdzie można odpocząć od codziennej gonitwy i miejskiego zgiełku oraz cieszyć się pięknymi widokami. Gdzieś, gdzie w końcu można znaleźć czas dla siebie lub dla rodziny.Program „Nowe życie na Karaibach” opowiada historie osób, które postawiły wszystko na jedną kartę i postanowiły przeprowadzić się na Karaiby, aby zacząć nowe życie. Widzowie razem z nimi będą szukać ich nowego miejsca na ziemi. W każdym odcinku odwiedzimy kilka różnych nieruchomości. Białe, piaszczyste plaże, turkusowe morze, i zachwycające domy... Czy któryś z nich przypadnie do gustu bohaterom programu? Okazuje się, że marzenie o mieszkaniu w raju można spełnić nawet bez milionów na koncie. Kuszące? Jon i Lorena to para z Wirginii. Są zmęczeni życiem w pobliżu dużego miasta i stara się przenieść na spokojne Wyspy Dziewicze. Po wakacjach na wyspie St. John, wiedzieli już, że znaleźli spokój, którego tak długo szukali. Chcą kupić dom z jedną sypialnią i niesamowitymi widokami na wodę. Przeznaczyli na to 400 tys. dolarów.

/ USA / program
2019-12-18 14:55 Nowe życie na Karaibach, odc. 5/14 Logo HGTV
USA / program
2019-12-14 20:30 Nowe życie na Karaibach, odc. 4/14 Logo HGTV
USA / program
2019-12-11 15:25 Nowe życie na Karaibach, odc. 14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Piaszczyste plaże, błękitne morze, wypoczynek pod palmami. Któż z nas nie marzył o tym, żeby zamieszkać w karaibskim raju? W miejscu, gdzie można odpocząć od codziennej gonitwy i miejskiego zgiełku oraz cieszyć się pięknymi widokami. Gdzieś, gdzie w końcu można znaleźć czas dla siebie lub dla rodziny.Program „Nowe życie na Karaibach” opowiada historie osób, które postawiły wszystko na jedną kartę i postanowiły przeprowadzić się na Karaiby, aby zacząć nowe życie. Widzowie razem z nimi będą szukać ich nowego miejsca na ziemi. W każdym odcinku odwiedzimy kilka różnych nieruchomości. Białe, piaszczyste plaże, turkusowe morze, i zachwycające domy... Czy któryś z nich przypadnie do gustu bohaterom programu? Okazuje się, że marzenie o mieszkaniu w raju można spełnić nawet bez milionów na koncie. Kuszące?

/ USA / program
2019-12-11 14:55 Nowe życie na Karaibach, odc. 4/14 Logo HGTV
USA / program
2019-12-07 20:30 Nowe życie na Karaibach, odc. 14 Logo HGTV
USA / program
2019-12-04 15:25 Nowe życie na Karaibach, odc. 13/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Piaszczyste plaże, błękitne morze, wypoczynek pod palmami. Któż z nas nie marzył o tym, żeby zamieszkać w karaibskim raju? W miejscu, gdzie można odpocząć od codziennej gonitwy i miejskiego zgiełku oraz cieszyć się pięknymi widokami. Gdzieś, gdzie w końcu można znaleźć czas dla siebie lub dla rodziny.Program „Nowe życie na Karaibach” opowiada historie osób, które postawiły wszystko na jedną kartę i postanowiły przeprowadzić się na Karaiby, aby zacząć nowe życie. Widzowie razem z nimi będą szukać ich nowego miejsca na ziemi. W każdym odcinku odwiedzimy kilka różnych nieruchomości. Białe, piaszczyste plaże, turkusowe morze, i zachwycające domy... Czy któryś z nich przypadnie do gustu bohaterom programu? Okazuje się, że marzenie o mieszkaniu w raju można spełnić nawet bez milionów na koncie. Kuszące? Amy, zapracowana prawniczka z Nowego Jorku zostawia swoje stresujące życie biurowe, by pracować zdalnie ze słonecznej plaży Aruby. Uwielbia gościć i bawić przyjaciół i rodzinę, dlatego szuka domu z wystarczającą ilością miejsca dla gości, swoich dwóch kotów i przestrzenią na małe biuro.

/ USA / program
2019-12-04 14:55 Nowe życie na Karaibach, odc. 14 Logo HGTV
USA / program
2019-11-30 20:30 Nowe życie na Karaibach, odc. 13/14 Logo HGTV
USA / program
2019-11-27 15:25 Nowe życie na Karaibach, odc. 12/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Piaszczyste plaże, błękitne morze, wypoczynek pod palmami. Któż z nas nie marzył o tym, żeby zamieszkać w karaibskim raju? W miejscu, gdzie można odpocząć od codziennej gonitwy i miejskiego zgiełku oraz cieszyć się pięknymi widokami. Gdzieś, gdzie w końcu można znaleźć czas dla siebie lub dla rodziny.Program „Nowe życie na Karaibach” opowiada historie osób, które postawiły wszystko na jedną kartę i postanowiły przeprowadzić się na Karaiby, aby zacząć nowe życie. Widzowie razem z nimi będą szukać ich nowego miejsca na ziemi. W każdym odcinku odwiedzimy kilka różnych nieruchomości. Białe, piaszczyste plaże, turkusowe morze, i zachwycające domy... Czy któryś z nich przypadnie do gustu bohaterom programu? Okazuje się, że marzenie o mieszkaniu w raju można spełnić nawet bez milionów na koncie. Kuszące? Sue i Steve, para z Kandy, chce zamienić zimną pogodę na plaże skąpane w ciepłym słońcu na wyspach Turks i Caicos. Sue marzy, by otworzyć tu wellness spa, aby podzielić się uzdrawiającą pozytywną energią wyspy, ale najpierw para musi znaleźć nieruchomość z wystarczającą ilością miejsca dla swojej rodziny.

/ USA / program

Nowe życie na Karaibach gdzie obejrzeć?


Nowe życie na Karaibach można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: HGTV

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry