Reklama

Odkrycia Magdy Gessler godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Odkrycia Magdy Gessler

+ Obserwuj

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Odkrycia Magdy Gessler będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 2020-03-01
10:30 Odkrycia Magdy Gessler, odc. 1/3 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Magda Gessler w nowej roli! Najbardziej znana restauratorka rusza w Polskę, żeby pokazać widzom oryginalne restauracje oraz utalentowanych szefów kuchni, o których mało kto wie. Magda przedstawi ich fascynujące historie, namówi na szczere rozmowy, a następnie podejrzy ich pracę w kuchni i spróbuje ich popisowych dań. Skąd czerpią inspiracje? Jak prowadzą restauracje? Czy uda im się zachwycić, a może zaskoczyć ikonę telewizji? W pierwszym odcinku „Odkryć Magdy Gessler” zawitamy do warszawskiej restauracji Zoni. Zaprojektował ją ceniony architekt Mirosław Nizio. Klimat miejsca jest niepowtarzalny. Szefem kuchni jest Aleksander Baron, nazywany kreatorem prawdziwie spektakularnych smaków. Od lat zbiera wiedzę na temat dań, które królowały na polskim stole nawet sto lat temu! Na tej podstawie przygotowuje zaskakujące dania, które łączą nieoczywiste połączenia składników. Co zaserwuje Magdzie Gessler? Będzie to m.in. doskonały chłodnik z wołowiną, wyjątkowy ser dojrzewający w ziemi i podany na torfie, a na deser mus z… mózgiem i wanilią. Czy wszystko przypadnie do gustu Magdzie Gessler?

/ Polska / program
21:25 Odkrycia Magdy Gessler, odc. 2 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Magda Gessler króluje w kulinarnym świecie od lat, a jej programy biją rekordy oglądalności. Czy wiemy o niej już wszystko? Nic bardziej mylnego! Ambasadorka kanału Food Network potrafi zaskoczyć, o czym nieraz mogli przekonać się widzowie programu „Odkrycia Magdy Gessler”! W nowych odcinkach ponownie ruszymy w Polskę, odwiedzimy Piekary Śląski i Kraków, aby odwiedzić utalentowanych szefów kuchni oraz ich oryginalne restauracje. Jak wygląda ich praca? Czy ich popisowe dania zachwycą prowadzącą? Już w pierwszym odcinku wspólnie z Magdą wybierzemy się na… wesele! W poszukiwaniu kolejnych kulinarnych objawień słynna restauratorka uda się do Krakowa. Tam w restauracji Fiorentina skosztuje nowoczesnej polskiej kuchni z włoskim akcentem. Na stół trafi Pstrąg Ojcowski, wędzony dymem z polskiej jabłonki pod cukrową kopułą. Do tego foie gras, czyli kacza wątroba, podana na kształt… owoców wiśni. Do tego konfitura figowa, karmelizowane orzechy i dekoracja z pudru z dyni. Niemałe emocji wzbudzi staropolski żurek na domowym zakwasie żytnim. Soczysta jagnięcina z okolic Nowego Sącza to tylko przedsmak popisowego dania: steka po florencku, typu fiorentina. Jak dania oceni Magda? Czy sprosta zadaniu, które przygotował dla niej szef kuchni?

/ Polska / program
Reklama
Program TV na 2020-03-03
17:20 Odkrycia Magdy Gessler, odc. 1/3 Logo TVN Style
Polska / program
Program TV na 2020-03-04
20:10 Odkrycia Magdy Gessler, odc. 1/3 Logo TVN Style
Polska / program
Program TV na 2020-03-07
12:10 Odkrycia Magdy Gessler, odc. 1/3 Logo TVN Style
Polska / program
Program TV na 2020-03-08
10:30 Odkrycia Magdy Gessler, odc. 2/3 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Magda Gessler w nowej roli! Najbardziej znana restauratorka rusza w Polskę, żeby pokazać widzom oryginalne restauracje oraz utalentowanych szefów kuchni, o których mało kto wie. Magda przedstawi ich fascynujące historie, namówi na szczere rozmowy, a następnie podejrzy ich pracę w kuchni i spróbuje ich popisowych dań. Skąd czerpią inspiracje? Jak prowadzą restauracje? Czy uda im się zachwycić, a może zaskoczyć ikonę telewizji? Magda Gessler wybierze się do warszawskiej restauracji Kanapa, która słynie z ukraińskich specjałów. Szefem kuchni jest tu Dmitrij Babak, a jego dania to ryzykowne połączenia współczesności i tradycji oraz kuchni ukraińskiej ze smakami z całego świata. Czy jego potrawy podbiją serce Magdy Gessler? Czego na miejscu spróbuje ambasadorka Food Network? Galareta z królika z chrzanem i musztardą molekularną, tatar z łososia z guacamole z chipsem z mąki gryczanej, czarne pierogi z sandacza i prawdziwy barszcz ukraiński podany w główce kapusty. Zaskoczeniem będzie z pewnością jadalna… świeczka z masła, czosnku i soli! Jakie smaki przypomną jej dzieciństwo i dania babci? Jak wygląda ukraińska gościnność? Czy wszystko pójdzie zgodnie z planem?

/ Polska / program
Program TV na 2020-03-10
17:25 Odkrycia Magdy Gessler, odc. 2/3 Logo TVN Style
Polska / program
Program TV na 2020-03-11
20:10 Odkrycia Magdy Gessler, odc. 2/3 Logo TVN Style
Polska / program
Program TV na 2020-03-14
12:10 Odkrycia Magdy Gessler, odc. 2/3 Logo TVN Style
Polska / program
Program TV na 2020-03-15
10:30 Odkrycia Magdy Gessler, odc. 3 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Magda Gessler w nowej roli! Najbardziej znana restauratorka rusza w Polskę, żeby pokazać widzom oryginalne restauracje oraz utalentowanych szefów kuchni, o których mało kto wie. Magda przedstawi ich fascynujące historie, namówi na szczere rozmowy, a następnie podejrzy ich pracę w kuchni i spróbuje ich popisowych dań. Skąd czerpią inspiracje? Jak prowadzą restauracje? Czy uda im się zachwycić, a może zaskoczyć ikonę telewizji? W trzecim odcinku programu „Odkrycia Magdy Gessler” ikona telewizji odwiedzi restaurację Casa Pablo. Na widzów czekają gorące rytmy i pikantne historie! Warszawska restauracja Casa Pablo powstała z miłości. Założycielami są Pablo – Hiszpan z Madrytu oraz Grace, Amerykanka polskiego pochodzenia. W tym wyjątkowym miejscu serwują kreatywną kuchnię hiszpańską. W menu znajdziemy tradycyjne dania, jak również potrawy w nowoczesnej aranżacji. Szefem kuchni jest Adam Tusiński. Ambasadorka Food Network na przystawkę spróbuje klasycznych croquetas, czyli krokietów z płynnym beszamelem i Jamón Ibérico – czyli szynkę iberyjską. Zobaczymy co sądzi na temat m.in. zupy rybnej z owocami morza, dania z ośmiornicy oraz turbota z czarnym ryżem. Jak oceni te potrawy? Magda Gessler zaskoczy opowieścią o pierwszym hiszpańskim narzeczonym, doskonałą znajomością języka oraz… flamenco!

/ Polska / program
Program TV na 2020-03-17
17:20 Odkrycia Magdy Gessler, odc. 3 Logo TVN Style
Polska / program
Reklama
Program TV na 2020-03-18
20:10 Odkrycia Magdy Gessler, odc. 3 Logo TVN Style
Polska / program
Program TV na 2020-03-21
12:10 Odkrycia Magdy Gessler, odc. 3 Logo TVN Style
Polska / program
Program TV na 2020-03-22
10:30 Odkrycia Magdy Gessler, sez. 2, odc. 1/2 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Magda Gessler króluje w kulinarnym świecie od lat, a jej programy biją rekordy oglądalności. Czy wiemy o niej już wszystko? Nic bardziej mylnego! Ambasadorka kanału Food Network potrafi zaskoczyć, o czym nieraz mogli przekonać się widzowie programu „Odkrycia Magdy Gessler”! W nowych odcinkach ponownie ruszymy w Polskę, odwiedzimy Piekary Śląski i Kraków, aby odwiedzić utalentowanych szefów kuchni oraz ich oryginalne restauracje. Jak wygląda ich praca? Czy ich popisowe dania zachwycą prowadzącą? Już w pierwszym odcinku wspólnie z Magdą wybierzemy się na… wesele! Magda Gessler odwiedzi Rezydencję Luxury Hotel w Piekarach Śląskich. Przy tworzeniu tego wyjątkowego miejsca, właściciele postanowili czerpać inspirację z… Paryża. Można tu zjeść m.in. regionalne przysmaki we współczesnej interpretacji oraz iście królewskie śniadanie. Szefem kuchni jest Mariusz Malinowski, którego ambasadorka Food Network poznała prawie dziewięć lat temu na planie „Kuchennych rewolucji”. Jego dania są przykładem awangardowej kuchni francusko-śląskiej. Co przygotuje dla Magdy Gessler? Na sam początek zaserwuje tatar ze strusia z galaretką z kiszonej kapusty, czipsami ryżowymi i szczypiorkiem. Na stole wyląduje również tarta z wędzoną słoniną, kacze ozorki, flaki cielęce oraz faszerowana przepiórka z liśćmi kalarepy. Na sam zjawiskowy deser z plastrem miodu. Czy restauratorka odważy się wszystkiego spróbować? Jak zareagują weselni goście hotelu, gdy pojawi się… na parkiecie?

/ Polska / program
Program TV na 2020-03-24
17:25 Odkrycia Magdy Gessler, sez. 2, odc. 1/2 Logo TVN Style
Polska / program
Program TV na 2020-03-25
20:10 Odkrycia Magdy Gessler, sez. 2, odc. 1/2 Logo TVN Style
Polska / program
Program TV na 2020-03-28
12:10 Odkrycia Magdy Gessler, sez. 2, odc. 1/2 Logo TVN Style
Polska / program
Program TV na 2020-03-29
10:30 Odkrycia Magdy Gessler, sez. 2, odc. 2 Logo TVN Style
Polska / program
Program TV na 2020-03-31
17:25 Odkrycia Magdy Gessler, sez. 2, odc. 2 Logo TVN Style
Polska / program
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Odkrycia Magdy Gessler. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Odkrycia Magdy Gessler w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Odkrycia Magdy Gessler.

Poprzednie emisje Odkrycia Magdy Gessler


Emisja Odkrycia Magdy Gessler miała miejsce:

2020-02-28 12:15 Odkrycia Magdy Gessler, odc. 2 Logo Food Network
Polska / program
2020-02-27 22:45 Odkrycia Magdy Gessler, odc. 2 Logo Food Network
Polska / program
2020-02-26 21:15 Odkrycia Magdy Gessler, odc. 2 Logo Food Network
Polska / program
2020-02-24 12:15 Odkrycia Magdy Gessler, odc. 2 Logo Food Network
Polska / program
2020-02-23 21:55 Odkrycia Magdy Gessler, odc. 2 Logo Food Network
Polska / program
2020-02-23 11:45 Odkrycia Magdy Gessler, odc. 2 Logo Food Network
Polska / program
Reklama
2020-02-21 12:15 Odkrycia Magdy Gessler, odc. 1/2 Logo Food Network
Polska / program
2020-02-20 22:45 Odkrycia Magdy Gessler, odc. 1/2 Logo Food Network
Polska / program
2020-02-19 21:15 Odkrycia Magdy Gessler, odc. 1/2 Logo Food Network
Polska / program
2020-02-17 12:15 Odkrycia Magdy Gessler, odc. 1/2 Logo Food Network
Polska / program
2020-02-16 21:55 Odkrycia Magdy Gessler, odc. 1/2 Logo Food Network
Polska / program
2020-02-16 11:45 Odkrycia Magdy Gessler, odc. 1/2 Logo Food Network
Polska / program
2020-02-13 23:15 Odkrycia Magdy Gessler, odc. 2 Logo Food Network
Polska / program
2020-02-06 23:15 Odkrycia Magdy Gessler, odc. 1/2 Logo Food Network
Polska / program
2020-01-30 23:15 Odkrycia Magdy Gessler, odc. 3 Logo Food Network
Polska / program

Emisje archiwalne Odkrycia Magdy Gessler


Emisja Odkrycia Magdy Gessler miała miejsce:

2020-01-23 23:15 Odkrycia Magdy Gessler, odc. 2/3 Logo Food Network
Polska / program
2020-01-16 23:15 Odkrycia Magdy Gessler, odc. 1/3 Logo Food Network
Polska / program
2020-01-06 12:55 Odkrycia Magdy Gessler, sez. 2, odc. 1/2 Logo TVN Style
Polska / program
2020-01-01 19:00 Odkrycia Magdy Gessler, odc. 3 Logo TVN Style
Polska / program
2020-01-01 15:10 Odkrycia Magdy Gessler, odc. 2 Logo Food Network
Polska / program
2020-01-01 14:40 Odkrycia Magdy Gessler, odc. 1/2 Logo Food Network
Polska / program
Reklama
2019-12-31 19:45 Odkrycia Magdy Gessler, odc. 2 Logo Food Network
Polska / program
2019-12-31 19:15 Odkrycia Magdy Gessler, odc. 1/2 Logo Food Network
Polska / program
2019-12-25 14:40 Odkrycia Magdy Gessler, odc. 2 Logo Food Network
Polska / program
2019-12-25 14:10 Odkrycia Magdy Gessler, odc. 1/2 Logo Food Network
Polska / program
2019-12-16 18:55 Odkrycia Magdy Gessler, odc. 1/3 Logo TVN Style
Polska / program
2019-11-24 12:45 Odkrycia Magdy Gessler, odc. 2 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Magda Gessler króluje w kulinarnym świecie od lat, a jej programy biją rekordy oglądalności. Czy wiemy o niej już wszystko? Nic bardziej mylnego! Ambasadorka kanału Food Network potrafi zaskoczyć, o czym nieraz mogli przekonać się widzowie programu „Odkrycia Magdy Gessler”! W nowych odcinkach ponownie ruszymy w Polskę, odwiedzimy Piekary Śląski i Kraków, aby odwiedzić utalentowanych szefów kuchni oraz ich oryginalne restauracje. Jak wygląda ich praca? Czy ich popisowe dania zachwycą prowadzącą? Już w pierwszym odcinku wspólnie z Magdą wybierzemy się na… wesele!

/ Polska / program
2019-11-24 12:15 Odkrycia Magdy Gessler, odc. 1/2 Logo Food Network
Polska / program
2019-11-11 23:15 Odkrycia Magdy Gessler, odc. 2 Logo Food Network
Polska / program
2019-11-11 22:45 Odkrycia Magdy Gessler, odc. 1/2 Logo Food Network
Polska / program
2019-10-25 19:05 Odkrycia Magdy Gessler, odc. 3 Logo TVN Style
Polska / program

Odkrycia Magdy Gessler gdzie obejrzeć?


Odkrycia Magdy Gessler można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: Food Network, TVN Style

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Obsada (osoby)


Lista zwiera odnośniki do stron osób związanych z produkcją (aktorzy, reżyser):

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry