Reklama

Odwróceni. Ojcowie i córki godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Odwróceni. Ojcowie i córki

+ Obserwuj

W najbliższym czasie nie ma żadnych emisji pozycji programowych: Odwróceni. Ojcowie i córki

Uwaga! Informacje na temat poprzednich emisji znajdują się niżej na stronie.

Reklama

Audycje powiązane z Odwróceni. Ojcowie i córki


Odwróceni
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Odwróceni. Ojcowie i córki. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Odwróceni. Ojcowie i córki w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Odwróceni. Ojcowie i córki.

Emisje archiwalne Odwróceni. Ojcowie i córki


Emisja Odwróceni. Ojcowie i córki miała miejsce:

2019-09-02 21:00 Odwróceni. Ojcowie i córki, odc. 8 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Sikora boi się o życie Lidki, namawia ją do zmiany zawodu. Morderca wciąż jest na wolności. Nie wiadomo, kiedy znowu zaatakuje ani kto będzie jego kolejną ofiarą. Gołąbek nie jest już przekonany, że za zabójstwami stoi Mnich. Lidka mimo tymczasowego zwolnienia ze służby, nie może przestać tropić mordercy i prowadzi własne śledztwo. Także Sikora usiłuje powiązać sprzeczne tropy w logiczną całość. Wpada na pewien pomysł. Terapia komisarza kończy się. Sikora czuje, że także jego żałoba po śmierci Piotrka staje się już przeszłością. Czy teraz uda mu się znaleźć seryjnego mordercę i rozwiązać zagadkę?

/ Polska / serial
2019-09-02 20:00 Odwróceni. Ojcowie i córki, odc. 7/8 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Daniel mówi Kaśce prawdę. Kaśka po wyznaniu Daniela nie wie, co robić dalej, prosi o pomoc Lidkę. Daniel opuszcza miasto. Gołąbek ma nowe informacje w sprawie Gzymsa, poleca Lacie je sprawdzić. Lato jest tym zaskoczony i niechętnie rusza tropem zaproponowanym przez Gołąbka. Wygląda na to, że ma rację, to może być ślepy trop. Kaśka jedzie zobaczyć się z Danielem. Spotykają się w domu w lesie, w którym Kaśka spędziła kawał dzieciństwa – tam policja ukrywała Blachę i jego rodzinę, kiedy został świadkiem koronnym.

/ Polska / serial
Reklama
2019-08-26 21:00 Odwróceni. Ojcowie i córki, odc. 6/8 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Gołąbek jest nadal przekonany, że to nie Mnich stoi za zabójstwami byłych gangsterów. Lato namierza ciężarówkę, która zepchnęła Blachę i Kaśkę z drogi. Daniel proponuje Kaśce, żeby razem gdzieś daleko zaczęli nowe życie. Lidka przeprasza swojego partnera Latę za to, że nie mówiła mu pewnych rzeczy. Lato przyjmuje przeprosiny, razem przeglądają raz jeszcze nagranie z dworca. Laura postanawia sprzedać firmę – Daniel prosi ją, żeby się jeszcze zastanowiła. Stan Laury ciągle się pogarsza – Kaśka robi wszystko, żeby Laura wyzdrowiała.

/ Polska / serial
2019-08-26 20:00 Odwróceni. Ojcowie i córki, odc. 5/8 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Blacha uważa, że mordercą jest Mnich. Podobnie myśli Sikora. Szukając sposobu, żeby to potwierdzić, Sikora idzie do swojego dawnego przyjaciela, speca od podsłuchów Ucho. Gołąbek by zdobyć dowody obciążające Blachę, odwiedza Mirę w domu. Laura wpada w coraz silniejszą depresję – troskliwie opiekuje się nią Kaśka. Także Blacha dużo pije, przestaje się kontrolować. W pewnym momencie przez sen zwraca się do Pati imieniem swojej byłej żony – przepraszam Mirunia.

/ Polska / serial
2019-08-19 21:00 Odwróceni. Ojcowie i córki, odc. 4/8 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Blacha (Robert Więckiewicz) zostaje zatrzymany za zabójstwo Kowala (Andrzej Grabowski). Prokurator Gołąbek (Olaf Lubaszenko) jest przekonany o winie Blachy. Blacha ma alibi, ale nie może go ujawnić ze względu na Mirę (Małgorzata Foremniak). Cyga (Wojciech Zieliński) uważa natomiast, że Kowala zabił Mnich (Andrzej Zieliński). Mówi mu to prosto w oczy. W rewanżu Mnich przekazuje Cydze informację, która nim wstrząsa. Prokurator Gołąbek nie odpuszcza Blasze, przesłuchuje jego byłą żonę Mirę i obecną żonę Pati (Małgorzata Mikołajczak), wzywając je do prokuratury na tę samą godzinę. Usprawiedliwia się błędem sekretarki. Kasia (Eliza Rycembel), za radą swojego promotora, który zgodził się być adwokatem Blachy, wyjeżdża z Danielem (Tomasz Ziętek) na Mazury. Tam czekają na nich Marek (Marcel Sabat) i Karol (Bartosz Gelner). Lidka (Joanna Balasz) i Lato (Tomasz Schuchardt) prowadzą śledztwo w sprawie Kowala – technik policyjny, który potwierdził, że Kowala zabito z broni Blachy, mówi im, że wciąż coś się w tej sprawie nie zgadza, lecz nie potrafi wyjaśnić co. Lidka i Lato odkrywają, co robił Blacha w czasie zabójstwa Kowala. Laura (Anna Dereszowska) w sprawach biznesowych wysyła Cygę do Krakowa.

/ Polska / serial
2019-08-19 20:00 Odwróceni. Ojcowie i córki, odc. 3/8 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Po śmierci Kowala (Andrzej Grabowski), Blacha (Robert Więckiewicz) staje się głównym podejrzanym. Wskazuje na niego część dowodów, ma jednak alibi, podobnie jak inni starzy pruszkowscy. Prokurator Gołąbek (Olaf Lubaszenko) jest przekonany o winie Blachy. Sikora (Artur Żmijewski) uważa, że ktoś Blachę wrabia. Prosi Lidkę (Joanna Balasz), która z Lato (Tomasz Schuchardt) prowadzi śledztwo w tej sprawie, żeby na jakiś czas przetrzymała w tajemnicy dowody obciążające Blachę. Lato nie jest z tego zadowolony. Pati (Małgorzata Mikołajczak) pyta Skuchę (Mirosław Zbrojewicz) dlaczego nie mogła dodzwonić się do męża, w czasie, kiedy zamordowany został Kowal. Skucha nie wie, co odpowiedzieć. Blacha mówi Pati, że rozmawiał w tym czasie z Cygą (Wojciech Zieliński). Cyga potwierdza to na przesłuchaniu. Rysiek (Janusz Chabior) mówi Sikorze i Lidce o propozycji, którą złożył jemu i Kowalowi Mnich (Andrzej Zieliński) – odświeżenia starego kanału transportu kokainy z Medellin. Sugeruje, że to Mnich stoi za śmiercią Kowala, lecz Mnich także ma niepodważalne alibi. Sikora chodzi na terapię grupową. Wciąż nie może sobie poradzić z traumą po śmierci 15-letniego syna Piotrka. Konfliktuje się też z Lidką o Blachę. Mira (Małgorzata Foremniak) po wiadomości o śmierci Kowala martwi się o bezpieczeństwo Kaśki (Eliza Rycembel). Chce ją zabrać do siebie z mieszkania, które kupił córce Blacha. Kaśka opiera się matce, spędza czas z Danielem (Tomasz Ziętek). Równocześnie świeżo upieczona pani magister przyjmuje od Laury (Anna Dereszowska) i Cygi propozycję pracy w ich firmie. Technikowi policyjnemu nie daje spokoju ułożenie pocisku w głowie zastrzelonego Kowala. Uważa, że coś jest nie tak, ale nie potrafi wyjaśnić co. Czy Lidka i Lato odkryją, kto stoi za zabójstwem byłego gangstera?

/ Polska / serial
2019-08-12 21:00 Odwróceni. Ojcowie i córki, odc. 2/8 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Sprytny prokurator Adam Gołąbek (Olaf Lubaszenko) próbuje dopaść i aresztować świadka koronnego numer jeden w Polsce. Blasze (Robert Więckiewicz), głównie dzięki pomocy Sikory (Artur Żmijewski), na razie udaje się wyprzedzać jego ruchy. Z powodu medialnych oskarżeń o zabójstwo Blacha ma kłopoty także w pracy – jego partnerzy biznesowi chcą, żeby odsprzedał swoje udziały w firmie do czasu, kiedy jego sytuacja się unormuje. Gołąbek usiłuje zastawić sieci również na Sikorę, ale nie ma czego się złapać. Jego malownicze prowokacje nie przynoszą efektów. Córkę Sikory, Lidkę (Joanna Balasz), martwi samotność ojca. Mnich (Andrzej Zieliński), jeden ze starych pruszkowskich, proponuje dwóm innym byłym gangsterom, Kowalowi (Andrzej Grabowski) i Ryśkowi (Janusz Chabior), odświeżenie kanału przemytu kokainy z Kolumbii. Ci się nie zgadzają, wolą nadal handlować kwiatami. Kasia (Eliza Rycembel) po epizodzie narkotykowym wychodzi ze szpitala i wyprowadza się od Miry (Małgorzata Foremniak) do mieszkania, które kupił jej Blacha. Niespodziewanie ginie jeszcze jeden gangster, tym razem znienawidzony przez Blachę stary pruszkowski. Okazuje się więc, że oskarżenie świadka koronnego o morderstwo sprzed siedmiu lat było dopiero preludium jego kłopotów.

/ Polska / serial
2019-08-12 20:00 Odwróceni. Ojcowie i córki, odc. 1/8 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Paweł Sikora (Artur Żmijewski), były policjant - legenda, wiedzie spokojne życie emeryta. Dniami, a często i nocami opiekuje się wnuczką. Jego córka Lidka (Joanna Balasz) pracuje na okrągło. Razem ze swoim partnerem Lato (Tomasz Schuchardt) prowadzi angażujące śledztwo w sprawie serii morderstw na starszych, samotnych kobietach. Policjanci wiedzą, kto morduje, ale nie mają dowodów. Kolejne okrutne zabójstwo powoduje, że Lidka postanawia zdobyć te dowody przez bezpośrednią konfrontację z mordercą. Blacha (Robert Więckiewicz), świadek koronny numer jeden w Polsce, składa w tym czasie kolejne zeznanie w sądzie przeciw mafii. Nie narzeka na życie, jest biznesmenem i literatem. Nagrywa audiobooki, jego książki o byłych kolegach sprzedają się świetnie. Ma nową piękną żonę, Patrycję (Małgorzata Mikołajczak). Z byłą piękną żoną Mirą (Małgorzata Foremniak) jest w dobrych relacjach. Ich córka Kasia (Eliza Rycembel) właśnie skończyła z wyróżnieniem prawo – po egzaminie cała rodzina spotyka się w eleganckiej restauracji, żeby to uczcić. Słowem - idylla, gdyby nie przeszłość, która niespodziewanie dopada Blachę. W mediach nagle pojawia się informacja, że Blacha zabił kogoś, będąc już świadkiem koronnym. To oskarżenie chwieje nie tylko programem ochrony świadków koronnych w Polsce, ale całym nowym życiem Blachy i Sikory. Sikora, choć obiecał sobie, że nigdy już nie spotka się z Blachą, musi go odnaleźć. Blacha także nie ma wyjścia - prosi Sikorę o pomoc. Czy eks-policjant zgodzi się pomóc byłemu gangsterowi?

/ Polska / serial
Reklama
2019-04-19 00:30 Odwróceni. Ojcowie i córki, odc. 8 Logo TVN
Polska / serial
2019-04-15 21:30 Odwróceni. Ojcowie i córki, odc. 8 Logo TVN
Polska / serial
2019-04-12 01:15 Odwróceni. Ojcowie i córki, odc. 7/8 Logo TVN
Polska / serial
2019-04-08 21:30 Odwróceni. Ojcowie i córki, odc. 7/8 Logo TVN
Polska / serial
2019-04-05 00:30 Odwróceni. Ojcowie i córki, odc. 6/8 Logo TVN
Polska / serial
2019-04-01 21:30 Odwróceni. Ojcowie i córki, odc. 6/8 Logo TVN
Polska / serial
2019-03-29 00:45 Odwróceni. Ojcowie i córki, odc. 5/8 Logo TVN
Polska / program
2019-03-25 21:30 Odwróceni. Ojcowie i córki, odc. 5/8 Logo TVN
Polska / program
2019-03-22 00:35 Odwróceni. Ojcowie i córki, odc. 4/8 Logo TVN
Polska / program
2019-03-18 21:30 Odwróceni. Ojcowie i córki, odc. 4/8 Logo TVN
Polska / program
2019-03-15 00:20 Odwróceni. Ojcowie i córki, odc. 3/8 Logo TVN
Polska / program
2019-03-11 21:30 Odwróceni. Ojcowie i córki, odc. 3/8 Logo TVN
Polska / program
2019-03-08 00:40 Odwróceni. Ojcowie i córki, odc. 2/8 Logo TVN
Polska / program
2019-03-04 21:30 Odwróceni. Ojcowie i córki, odc. 2/8 Logo TVN
Polska / program
2019-03-01 00:20 Odwróceni. Ojcowie i córki, odc. 1/8 Logo TVN
Polska / program
2019-02-25 21:30 Odwróceni. Ojcowie i córki, odc. 1/8 Logo TVN
Polska / program
2019-02-14 19:50 Odwróceni – ojcowie i córki – premiera serialu, odc. 2 Logo TVN
program
2019-02-14 19:30 Odwróceni – ojcowie i córki – premiera serialu, odc. 1/2 Logo TVN
program

Odwróceni. Ojcowie i córki gdzie obejrzeć?


Odwróceni. Ojcowie i córki można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: TVN, TVN 7

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry