Reklama

Operacja Auć godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Operacja Auć w TV - najbliższe emisje

+ Obserwuj

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Operacja Auć będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 4 lipca 2020 (Sobota)
06:20 Zakończone  Operacja Auć: Dlaczego niektórzy ludzie są szybsi od innych? Logo Da Vinci
Program TV na 5 lipca 2020 (Niedziela)
06:20 Operacja Auć: Czy w moim ciele płynie prąd? Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Dr Chris i dr Xand pokażą, w jaki sposób mózg panuje nad ciałem. Dr Ronx uczy podstaw pierwszej pomocy weterynaryjnej. Dr Chris i dr Xand pokażą, w jaki sposób mózg panuje nad ciałem. Dr Ronx uczy podstaw pierwszej pomocy weterynaryjnej. Ponadto sztuczka na wzmocnienie mięśni ramion oraz wizyta na SOR-ze: zapalenie wyrostka robaczkowego i upadek z trampoliny.

Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
Reklama
Program TV na 6 lipca 2020 (Poniedziałek)
11:15 Operacja Auć: Kwas żołądkowy i odgłosy brzuszne Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Lekarze eksperymentują z kwasem żołądkowym, aby pokazać, jak wygląda trawienie. Zaś na ostrym dyżurze: wypadek na rowerze. Lekarze eksperymentują z kwasem żołądkowym, aby pokazać, jak wygląda trawienie. Dr Chris tłumaczy, że słuch jest ściśle związany z wiekiem. Na ostrym dyżurze: pacjent potknął się na ulicy i złamał sobie rękę, a drugi uderzył głową o kierownicę roweru.

Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
18:00 Operacja Auć: Odkaszlnij! Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Lekarze pokażą, co wylatuje nam z ust, kiedy kaszlemy. Zaś na ostrym dyżurze: obolała głowa i mała moneta, która utkwiła w nosie. Lekarze pokażą, co wylatuje nam z ust, kiedy kaszlemy. Dr Xand ogląda operację. Tymczasem na ostrym dyżurze: obolała głowa i mała moneta, która utkwiła w nosie.

Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
Program TV na 7 lipca 2020 (Wtorek)
11:15 Operacja Auć: Linie papilarne płuc Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Lekarze odkrywają, że każdy z nas ma inny oddech. Na planie serialu sprawdzą, jakim cudem wypadki w telewizji wyglądają tak realistycznie. Lekarze odkrywają, że oddech jest równie wyjątkowy, jak nasze odciski palców. Na planie serialu medycznego sprawdzą, jakim cudem wypadki w telewizji wyglądają tak realistycznie. Na prawdziwym ostrym dyżurze: komuś coś utkwiło w uchu.

Czas trwania: 26min. / program o zdrowiu
18:00 Operacja Auć: Smakowanie nosem Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Lekarze tłumaczą, że smak czujemy zarówno za pomocą języka, jak i nosa. Dr Chris tworzy replikę swojej czaszki w drukarce 3D. Lekarze tłumaczą, że smak czujemy zarówno za pomocą języka, jak i nosa. Dr Chris tworzy replikę swojej czaszki w drukarce 3D. Na ostrym dyżurze: ktoś spadł ze szczudeł i rozciął sobie łuk brwiowy, a kto inny czeka na operację ręki.

Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
Program TV na 8 lipca 2020 (Środa)
11:15 Operacja Auć: Ciało, które samo się goi Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Lekarze pokazują łatwą do powtórzenia sztuczkę i podziwiają zdolności regeneracyjne ciała. Ponadto: najlepsze sceny z poprzednich odcinków. Dr Chris i dr Xand pokazują sztuczkę, którą jak najbardziej można powtórzyć w domu. Dowodzą też, że ciało niezwykle skutecznie leczy się samodzielnie. Na koniec oglądają najlepsze sceny z dotychczasowych odcinków.

Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
18:00 Operacja Auć: Opróżnianie pęcherza Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Lekarze opili się, żeby pokazać, jak wygląda pęcherz podczas siusiania. Dr Chris poznaje robota, który walczy ze złymi komórkami. Lekarze opili się „po brzegi”, żeby pokazać, co dzieje się z pęcherzem podczas siusiania. Dr Chris poznaje robota, który walczy ze złymi komórkami. Tymczasem na ostrym dyżurze: zapalenie stawów palca i połknięta moneta.

Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
Reklama
Program TV na 9 lipca 2020 (Czwartek)
11:15 Operacja Auć: Potęga wiatru Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Lekarze odkrywają potęgę bąków, dr Chris ma pacjentów roboty, zaś Auciobil rusza w pierwszą trasę. Dr Chris i dr Xand spoglądają na bąki z naukowego punktu widzenia. Uruchamiają Auciobil – przychodnię na kółkach. Dr Chris uczy się pielęgniarskiego fachu na oddziale pełnym pacjentów robotów. Tymczasem na ostrym dyżurze: rozcięty nos i oparzona dłoń.

Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
18:00 Operacja Auć: Oszukana temperatury i wielkie kłamstwa Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Lekarze próbują zmanipulować temperaturę swoich ciał. Dr Chris chce oszukać wykrywacz kłamstw. A na ostrym dyżurze: bóle brzucha. Lekarze próbują zmanipulować temperaturę swoich ciał. Dr Chris stara się nauczyć swój organizm oszukać wykrywacz kłamstw. Tymczasem na ostrym dyżurze: tajemnicze bóle brzucha i noga zraniona podczas upadku z roweru.

Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
Program TV na 10 lipca 2020 (Piątek)
11:15 Operacja Auć: Serce: niebywała pompa Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Lekarze zaglądają do serca, dr Xand spotyka psa ratownika. Tymczasem na ostrym dyżurze: ropień zęba i opuchlizna. Lekarze pokażą, jak daleko serce potrafi przepompować krew. Dr Xand poznaje psa ratownika, a dr Chris jedzie Auciobilem. Zaś na ostrym dyżurze: pacjent z twarzą opuchniętą z powodu ropienia zęba oraz pacjentka, która rozcięła sobie palec.

Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
18:00 Operacja Auć: Bakterie w ciele i bioniczne oko Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Lekarze robią ser z bakterii znalezionych w ciele dr. Xanda. Dr Chris spotyka faceta z bionicznym okiem. Lekarze robią ser z bakterii znalezionych w ciele dr. Xanda. Pokażą też, co zrobić, gdy ktoś złamie nogę. Dr Chris spotyka faceta z bionicznym okiem. Tymczasem na ostrym dyżurze: kontuzja podczas stania na rękach oraz paskudnie złamana ręka.

Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
Program TV na 11 lipca 2020 (Sobota)
06:20 Operacja Auć: Wycieczka po ludzkim ciele! (to, co najlepsze) Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Lekarze wybierają się w podróż po ludzkim ciele, aby zwiedzić je od stóp do głów. Lekarze wybierają się w podróż po ludzkim ciele i zwiedzają je od stóp do głów. Dostrzegają podobieństwo między sercem a bolidem Formuły 1, tłumaczą też, dlaczego mycie rąk po skorzystaniu z toalety jest takie ważne. A na koniec żegnają się z pacjentami.

Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
Program TV na 12 lipca 2020 (Niedziela)
06:20 Operacja Auć: Gala rozdania Auci! (odcinek specjalny) Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Odcinek specjalny, w którym lekarze ogłaszają laureatów pierwszych Auciów! - nagród za odwagę i dzielną walkę z chorobami. Odcinek specjalny, w którym lekarze ogłoszą pierwszych laureatów Auciów! Zaskoczą pacjentów w domach i szpitalach, wręczając im te wyjątkowe nagrody. Aucie! przyznajemy za odwagę bohaterom, którzy radzili sobie z chorobami i pomagali innym.

Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
Program TV na 13 lipca 2020 (Poniedziałek)
11:15 Operacja Auć: Odkaszlnij! Logo Da Vinci
Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
18:00 Operacja Auć: Podpalanie jedzenia Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Lekarze podpalają jedzenie, a Dr Xand odwiedza klinikę leczenia astmy. Tymczasem na ostrym dyżurze: ktoś spadł ze zjeżdżalni. Lekarze podpalają jedzenie, oczywiście w imię nauki. Dr Xand odwiedza klinikę leczenia astmy. Auciobil jest gotowy do pracy. Tymczasem na ostrym dyżurze: jedna osoba spadła ze zjeżdżalni i złamała nadgarstek, druga ma zwichnięte kolano.

Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
Reklama
Program TV na 14 lipca 2020 (Wtorek)
11:15 Operacja Auć: Smakowanie nosem Logo Da Vinci
Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
18:00 Operacja Auć: Zatkane naczynia krwionośne Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Lekarze sprawdzą, jak wygląda zator w naczyniu krwionośnym. Dr Xand idzie na fizjoterapię, Dr Chris leczy ból klatki piersiowej. Lekarze ścigają się, aby pokazać, co się dzieje, kiedy w naczyniu krwionośnym powstaje zator. Dr Xand idzie na fizjoterapię, Dr Chris pomaga mężczyźnie, którego boli klatka piersiowa. Na ostrym dyżurze są ofiary rugby i zabawy w superbohaterów.

Czas trwania: 26min. / program o zdrowiu
Program TV na 15 lipca 2020 (Środa)
11:15 Operacja Auć: Opróżnianie pęcherza Logo Da Vinci
Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
18:00 Operacja Auć: Pierwsza pomoc przy zakrztuszeniach Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Dr Chris i dr Xand pokażą, jak uratować kogoś, kto się krztusi. Ponadto: najlepsze sceny z poprzednich odcinków „Operacji Auć”. Dr Chris i dr Xand prowadzą kurs pierwszej pomocy przy zakrztuszeniach. Auciobil rozwiązuje medyczne zagadki. Ponadto: najlepsze sceny z poprzednich odcinków „Operacji Auć”.

Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
Program TV na 16 lipca 2020 (Czwartek)
11:15 Operacja Auć: Oszukana temperatury i wielkie kłamstwa Logo Da Vinci
Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
18:00 Operacja Auć: Prędkie nerwy i brudne ręce Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Lekarze odkrywają szybkość pracy nerwów oraz powiększają tort. Dr Xand sprawdza, czym grozi nieumycie rąk. Lekarze odkrywają szybkość pracy nerwów oraz testują sztuczkę do powiększenia tortu. Dr Xand sprawdza, czym grozi nieumycie rąk. W szpitalu: jeden pacjent ze spuchniętym uchem i drugi z cukierkiem w nosie.

Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
Program TV na 17 lipca 2020 (Piątek)
11:15 Operacja Auć: Bakterie w ciele i bioniczne oko Logo Da Vinci
Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
18:00 Operacja Auć: Produkcja krwi i niezwykła sztuczka Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Lekarze pokażą, skąd bierze się krew. Dr Chris rozmawia z pacjentem przed operacją mózgu. Ponadto: trik na koncentrację. Lekarze pokażą, skąd bierze się krew. Dr Chris rozmawia z pacjentem przed operacją mózgu. Ponadto: zakręcony trik sprawdzający siłę koncentracji oraz wizyta w szpitalu i ofiara upadku z konia.

Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
Program TV na 18 lipca 2020 (Sobota)
06:20 Operacja Auć: Porady życiowe (odcinek specjalny) Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Odcinek specjalny, w którym lekarze, z drobną pomocą youtuberów, udzielają rad na temat codziennych problemów. Odcinek specjalny, który lekarze wypełnili radami na temat codziennych problemów – w sferach takich jak miłość, sen, technologia i postrzeganie własnego ciała. Porady podrzucają też youtuberzy: Mimi Missfit, Luke Cutforth oraz DJ Yasmin Evans.

Czas trwania: 29min. / program o zdrowiu
Reklama
Program TV na 19 lipca 2020 (Niedziela)
06:20 Operacja Auć: Praca mięśni i niecodzienna terapia Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Dr Chris i dr Xand oglądają mięśnie oraz robaki, które pomagają ranie się zagoić. Na ostrym dyżurze czekają na nich młodzi pacjenci. Dr Chris i dr Xand eksperymentują na własnych mięśniach, aby pokazać ich działanie. Dr Chris ogląda robaki, które pomagają ranie się zagoić, zaś dr Xand jest na ostrym dyżurze: jeden pacjent ma w głowie odłamek, a drugiego boli kark.

Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
Program TV na 20 lipca 2020 (Poniedziałek)
11:15 Operacja Auć: Podpalanie jedzenia Logo Da Vinci
Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
18:00 Operacja Auć: Mięśnie operowe i mleko truskawkowe Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Lekarze z pomocą śpiewaczki operowej odkrywają mięsień, który umożliwia oddychanie. Dr Xand stosuje DNA, aby złapać złodzieja mleka. Lekarze z pomocą śpiewaczki operowej odkrywają mięsień, który umożliwia oddychanie. Sięgają po niezwykłą sztuczkę, a Dr Xand stosuje DNA, aby ustalić, kto ukradł mu mleko. Auciobil działa, a w szpitalu ktoś załatwił sobie palec zszywaczem.

Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
Program TV na 21 lipca 2020 (Wtorek)
11:15 Operacja Auć: Zatkane naczynia krwionośne Logo Da Vinci
Czas trwania: 26min. / program o zdrowiu
18:00 Operacja Auć: Bez zawrotów głowy Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Dr Chris i dr Xand badają biegunkę. Dr Xand dowiaduje się, jak robić piruety na łyżwach bez zawrotów głowy. Dr Chris i dr Xand badają biegunkę. Dr Xand pyta gwiazdy łyżwiarstwa, dlaczego nie kręci im się w głowie podczas piruetów. Auciobil działa, a w szpitalu: złamana ręka i bolący paluch u nogi.

Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
Program TV na 22 lipca 2020 (Środa)
11:15 Operacja Auć: Pierwsza pomoc przy zakrztuszeniach Logo Da Vinci
Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
18:00 Operacja Auć: Pomarszczona skórka w kąpieli Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Lekarze sprawdzają, dlaczego skóra marszczy się w kąpieli. Dr Chris spotyka pacjenta, który bierze udział w niezwykłych badaniach. Dr Chris i dr Xand sprawdzają, dlaczego skóra marszczy się podczas kąpieli. Dr Chris spotyka pacjenta, który bierze udział w badaniach na temat serca. Lekarze wykonują sztuczkę-łamigłówkę, zaś w szpitalu: obolała głowa i wybita żuchwa.

Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
Program TV na 23 lipca 2020 (Czwartek)
11:15 Operacja Auć: Prędkie nerwy i brudne ręce Logo Da Vinci
Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
18:00 Operacja Auć: Nerki, maszyna oczyszczająca Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Lekarze badają oczyszczającą moc nerek, zaś Auciobil czeka na medyczne zagadki. Lekarze badają oczyszczającą moc nerek, zaś Auciobil czeka na medyczne zagadki. Dr Xand wkłada nietypowe okulary. W szpitalu: nietypowe złamanie oraz kamień, który utkwił w uchu.

Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
Program TV na 24 lipca 2020 (Piątek)
11:15 Operacja Auć: Produkcja krwi i niezwykła sztuczka Logo Da Vinci
Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
18:00 Operacja Auć: Mały Xand i trawienie Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Lekarze za pomocą Xanda-lalki pokazują proces odżywiania. Dr Chris walczy z chorobami zakaźnymi. Lekarze za pomocą Xanda-lalki pokazują proces odżywiania. Dr Chris walczy z chorobami zakaźnymi. W Auciobilu – nietypowe zapalenie, w szpitalu – rana na głowie oraz skrzywiony palec.

Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
Program TV na 25 lipca 2020 (Sobota)
06:20 Operacja Auć: Dzieje kichania Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Doctorzy Chris i Xand pokażą nam, co dzieje się, gdy kichamy. Zajrzą też do ludzkiego mózgu. Doctorzy Chris i Xand pokażą, co dzieje się, gdy kichamy. Chris zajrzy też do ludzkiego mózgu. Ponadto na ostrym dyżurze: jeden pacjent ma haczyk wbity w dłoń, drugiemu zdaje się, że obcięty paznokieć utkwił mu w nosie.

Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
Program TV na 26 lipca 2020 (Niedziela)
06:20 Operacja Auć: Ruchy ciała i oszukiwanie mózgu Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Dr Chris i dr Xand pokażą, na czym polegają ruchy ciała. Chris przykłada sobie do ramienia pijawkę, obaj zajrzą też na ostry dyżur. Dr Chris i dr Xand pokażą nam, dlaczego ruchy ciała zależą od „oszukiwania” mózgu. Chris przykłada sobie do ramienia pijawkę, zaś na ostrym dyżurze: jeden pacjent z zakleszczoną szczęką, drugi z raną wymagającą zszycia.

Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
Reklama
Program TV na 27 lipca 2020 (Poniedziałek)
11:15 Operacja Auć: Mięśnie operowe i mleko truskawkowe Logo Da Vinci
Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
18:00 Operacja Auć: Pierwsze niezwykłe narządy Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Lekarze odkrywają narządy, które utrzymywały cię przy życiu przed twoimi narodzinami. Dr Xand odwiedza pacjentów w klinice oparzeniowej. Lekarze pokazują narządy, które utrzymywały cię przy życiu przed twoimi narodzinami. Dr Xand odwiedza pacjentów w klinice oparzeniowej, a Dr Chris próbuje zwieść widzów. Na ostrym dyżurze – pacjent, który dostał w głowę kijem do krykieta.

Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
Program TV na 28 lipca 2020 (Wtorek)
11:15 Operacja Auć: Bez zawrotów głowy Logo Da Vinci
Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
18:00 Operacja Auć: Kaszel raz jeszcze – lista przebojów Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): W ostatnim odcinku lekarze robią przegląd ulubionych sytuacji sezonu, m.in. eksperyment z kaszlem i operacja na uszach. W ostatnim odcinku lekarze robią przegląd ulubionych sytuacji sezonu, m.in. eksperyment z kaszlem czy operacja, dzięki której pacjent zaczął słyszeć po raz pierwszy w życiu. Ponadto: nowy niesamowity trik i Auciobil w akcji.

Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
Program TV na 29 lipca 2020 (Środa)
11:15 Operacja Auć: Pomarszczona skórka w kąpieli Logo Da Vinci
Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
18:00 Operacja Auć: Nie panikuj z powodu dojrzewania Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Lekarze sprawdzą, co i dlaczego dzieje się z ciałem w okresie dojrzewania. Mówią o pryszczach, pocie i niechęci do wstawania rano. Dr Chris i dr Xand sprawdzą, co i dlaczego dzieje się z twoim ciałem w okresie dojrzewania. Opowiadają o pryszczach, pocie i niechęci do porannego wstawania. Mają dla ciebie surwiwalowe porady na temat dojrzewania. Ponadto odwiedzają nietypowych pacjentów.

Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
Program TV na 30 lipca 2020 (Czwartek)
11:15 Operacja Auć: Nerki, maszyna oczyszczająca Logo Da Vinci
Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
18:00 Operacja Auć: Powrót do przeszłości Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Dr Chris i dr Xand cofają się w czasie, by zobaczyć lekarstwa stosowane w trakcie I wojny światowej. Dr Chris i dr Xand cofają się w czasie, by zobaczyć lekarstwa stosowane w trakcie I wojny światowej. Przyglądają się stworzeniom, od których aż roiło się w okopach oraz przeprowadzają eksperyment, demonstrujący z czym musieli się mierzyć żołnierze z tamtych lat.

Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
Program TV na 31 lipca 2020 (Piątek)
11:15 Operacja Auć: Mały Xand i trawienie Logo Da Vinci
Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
18:00 Operacja Auć: Leczenie śmiechem i ścięgna Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Dr Chris i dr Xand prezentują siłę ścięgien i powietrzną karetkę. Dr Xand sprawdza, czy da się leczyć śmiechem. Dr Chris i dr Xand prezentują siłę ścięgien i powietrzną karetkę. Dr Xand sprawdza, czy da się leczyć śmiechem. Zapytamy pacjentów, jak to jest być w szpitalu. Taniec zaprowadzi kogoś na ostry dyżur.

Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
Program TV na 1 sierpnia 2020 (Sobota)
06:20 Operacja Auć: Sprawdzamy odporność na ból Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Dr Chris i dr Xand badają swoją wytrzymałość na ból i to, jak buty wpływają na nasz chód. Na ostrym dyżurze: podejrzenie złamania ręki. Dr Chris i dr Xand badają swoją wytrzymałość na ból. Dr Xand pokazuje, jak bardzo buty wpływają na nasz chód. Tymczasem na ostrym dyżurze: podejrzenie złamania ręki oraz przytrzaśnięcie palca przez drzwi samochodu.

Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
Program TV na 2 sierpnia 2020 (Niedziela)
06:20 Operacja Auć: Podróż z ust do żołądka Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Lekarze łączą jamę ustną, nos i żołądek. Dr Xand marznie w chłodni, zaś dr Chris spotyka chirurga-robota. Nasi lekarze demonstrują fakt, że jama ustna, nos i żołądek są ze sobą połączone. Dr Xand odwiedza chłodnię, zaś dr Chris spotyka chirurga-robota. Tymczasem na ostrym dyżurze: jeden pacjent z kamieniem w uchu, drugi ze złamanym łokciem.

Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
Program TV na 3 sierpnia 2020 (Poniedziałek)
11:15 Operacja Auć: Pierwsze niezwykłe narządy Logo Da Vinci
Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
Program TV na 4 sierpnia 2020 (Wtorek)
11:15 Operacja Auć: Kaszel raz jeszcze – lista przebojów Logo Da Vinci
Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
Program TV na 5 sierpnia 2020 (Środa)
11:15 Operacja Auć: Nie panikuj z powodu dojrzewania Logo Da Vinci
Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
Program TV na 6 sierpnia 2020 (Czwartek)
11:15 Operacja Auć: Powrót do przeszłości Logo Da Vinci
Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
Program TV na 7 sierpnia 2020 (Piątek)
11:15 Operacja Auć: Leczenie śmiechem i ścięgna Logo Da Vinci
Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
Program TV na 8 sierpnia 2020 (Sobota)
06:20 Operacja Auć: Od choroby lokomocyjnej po dobrze przespane noce Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Lekarze tłumaczą, czym jest choroba lokomocyjna i po co nam sen. Tymczasem na ostrym dyżurze: kłopoty żołądkowe. Dr Chris i dr Xand wyjaśniają, na czym polega choroba lokomocyjna i badają, jak ważny jest sen. Tymczasem na ostrym dyżurze: kłopoty żołądkowe i kontuzja dłoni.

Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
Program TV na 9 sierpnia 2020 (Niedziela)
06:20 Operacja Auć: Fałdy głosowe i rollercoastery Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Lekarze sprawdzają, co dzieje się z naszym ciałem na rollercoasterze. Dr Chris obnaża fałdy głosowe, pojawia się też złamany łokieć. Dr Chris i dr Xand sprawdzają, co dzieje się z naszym ciałem na rollercoasterze. Dr Chris obnaża fałdy głosowe, zaś na ostrym dyżurze czeka ktoś, kto złamał łokieć w tańcu.

Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
Program TV na 10 sierpnia 2020 (Poniedziałek)
11:15 Operacja Auć: Słuchaj radia przez ucho Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Doktorzy badają słuch i odwiedzają szpitalną rozgłośnię radiową. Dr Chris prezentuje pracę anestezjologów. Doktorzy zbadają bębenek ucha i zmysł słuchu, jak również odwiedzą szpitalną rozgłośnię radiową. Dr Chris prezentuje pracę anestezjologów. Na ostry dyżur trafią pacjenci z rozciętą ręką i z kontuzją odniesioną na boisku piłkarskim.

Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
Program TV na 11 sierpnia 2020 (Wtorek)
11:15 Operacja Auć: Pancerz z chrząstki Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Dr Chris i dr Xand badają chrząstkę. Zostają też tragarzami i spotykają niezwykłego psa! Dr Chris i dr Xand zaprezentują funkcje chrząstki za pomocą zbroi. Dowiedzą się, jak to jest być tragarzem i poznają szpitalnego psa. Pomogą też wyleczyć pacjenta, który ma sprężynę w kciuku!

Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
Program TV na 12 sierpnia 2020 (Środa)
11:15 Operacja Auć: Kwestia tlenu i wypadki Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Doktorzy wyjaśniają, do czego potrzebny nam tlen oraz poznają ostry dyżur od strony dyspozytorów. Doktorzy wyjaśniają, do czego potrzebny nam tlen oraz poznają ludzi odbierających zgłoszenia wypadków. Dr Xand sprawdza, czy technologie wyścigowe da się wykorzystać w szpitalach. Na ostrym dyżurze nowi pacjenci: jeden spadł z roweru, a drugi uszkodził nadgarstek.

Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
Program TV na 13 sierpnia 2020 (Czwartek)
11:15 Operacja Auć: Niesamowita ślina i priorytety leczenia Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Dr Chris i dr Xand wyjawiają tajemnice śliny oraz prezentują ptaki drapieżne, pracujące dla szpitali. Dr Chris i dr Xand wyjawiają tajemnice śliny oraz prezentują ptaki drapieżne, pracujące dla szpitali. Dowiadują się też, w jaki sposób lekarze z ostrego dyżuru decydują, kogo leczyć najpierw. Jeden z pacjentów przyleci do szpitala karetką powietrzną.

Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
Program TV na 14 sierpnia 2020 (Piątek)
11:15 Operacja Auć: Kątem oka Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Doktorzy badają komórki oka i poznają szpitalnego pocieszacza. Dr Chris obserwuje proces tworzenia krwi z komórek macierzystych. Doktorzy badają komórki oka i poznają szpitalnego pocieszacza. Dr Chris obserwuje proces tworzenia krwi z komórek macierzystych. Na ostrym dyżurze nowe problemy: rozcięcie na klatce piersiowej i kontuzja głowy, wywołana przez uderzenie w słupek bramki.

Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
Program TV na 15 sierpnia 2020 (Sobota)
06:20 Operacja Auć: Czy pijesz dostatecznie dużo wody? Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Lekarze sprawdzają swój mocz oraz badają jad węża. Tymczasem na ostrym dyżurze: podbite oko i uraz głowy. Lekarze tłumaczą, jak po wyglądzie moczu stwierdzić, czy piliście dostatecznie dużo. Dr Chris sprawdza, jak jad węża uszkadza organizm. Tymczasem na ostrym dyżurze: jeden pacjent uderzył głową o poręcz, drugi ma wielkie limo.

Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
Program TV na 16 sierpnia 2020 (Niedziela)
06:20 Operacja Auć: Czerwona krew i stare kości Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Lekarze sprawdzają, co robi tlen we krwi. Dr Xand przygląda się chorym kościom i narządom, a dr Chris zajmuje się urazami. Lekarze sprawdzają, co właściwie robi tlen we krwi. Dr Xand przygląda się chorym kościom i narządom. Na ostrym dyżurze: ofiara wypadku na rowerze i pacjent z zakażonym palcem.

Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
Program TV na 17 sierpnia 2020 (Poniedziałek)
11:15 Operacja Auć: Armia immunologiczna Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Dr Chris i dr Xand prezentują pogromców zarazków oraz uczą się czyścić inkubator dla wcześniaków. Dr Chris i dr Xand prezentują pogromców zarazków, czyli nasz system immunologiczny, oraz uczą się czyścić inkubator dla wcześniaków. Dr Xand poznaje Alexa, który ma autyzm oraz pacjentów Holly i Haiden. Na ostrym dyżurze trzeba komuś zszyć nos.

Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
Program TV na 18 sierpnia 2020 (Wtorek)
11:15 Operacja Auć: Zajrzeć do środka Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Lekarze odkrywają dlaczego nam się odbija oraz czego wymaga praca kierowcy karetki. Dr Xand odwiedza oddział radiologii. Lekarze odkrywają dlaczego nam się odbija, a nawet nagrywają ten proces od środka! Poznają też kierowcę ambulansu. Dr Xand odwiedza oddział radiologii, by sprawdzić, co mamy w środku. Poznamy też pacjenta, który trafił na ostry dyżur prosto z lekcji plastyki.

Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
Program TV na 19 sierpnia 2020 (Środa)
11:15 Operacja Auć: Trzustka i listonosz Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Doktorzy wyjaśniają pracę trzustki i poznają szpitalnego listonosza. Dr Xand bada bioszkło. Doktorzy wyjaśniają pracę trzustki i poznają szpitalnego listonosza. Dr Xand bada, jak powstaje bioszkło oraz pomaga nastawiać złamane kości. Na ostry dyżur trafia pacjent, który przewrócił się na kolczaste ogrodzenie.

Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
Program TV na 20 sierpnia 2020 (Czwartek)
11:15 Operacja Auć: Moc szczęki i sprawy żywieniowe Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Dr Chris i dr Xand demonstrują niesamowitą siłę szczęki i gotują ze szpitalnymi kucharzami. Dr Xand odwiedza oddział laryngologii. Dr Chris i dr Xand demonstrują niesamowitą siłę szczęki i gotują ze szpitalnymi kucharzami. Dr Xand odwiedza oddział laryngologii, a dr Chris po raz ostatni rusza Auciobusem w teren. Na ostry dyżur trafia pacjent z rozciętą stopą.

Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
Program TV na 21 sierpnia 2020 (Piątek)
11:15 Operacja Auć: Praca mięśni i niecodzienna terapia Logo Da Vinci
Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
Program TV na 22 sierpnia 2020 (Sobota)
06:20 Operacja Auć: Widok z wnętrza brzucha Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Dr Chris pokazuje nam swój układ pokarmowy od środka, Dr Xand rozmawia z uczonym, który hoduje kości. Zaś na urazówce: problemy z okiem. Dr Chris pokazuje nam wnętrze swojego układu pokarmowego za pomocą kamery w pigułce. Dr Xand rozmawia z uczonym, który hoduje kości. Zaś na urazówce: złamany łokieć i zadrapane oko.

Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
Program TV na 23 sierpnia 2020 (Niedziela)
06:20 Operacja Auć: Oddajemy krew Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Lekarze przeprowadzają eksperyment z kupą. Dr Xand oddaje krew. Tymczasem na ostrym dyżurze: rana ręki i rozbity łuk brwiowy. Dr Chris i dr Xand przeprowadzają eksperyment: jak różne pokarmy wpłynęły na kształt i wygląd ich kup? Dr Xand oddaje krew i dowiaduje się, co się z nią potem dzieje. Na ostrym dyżurze: rana ręki i rozbity łuk brwiowy.

Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
Program TV na 24 sierpnia 2020 (Poniedziałek)
11:15 Operacja Auć: Dzieje kichania Logo Da Vinci
Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
Program TV na 25 sierpnia 2020 (Wtorek)
11:15 Operacja Auć: Ruchy ciała i oszukiwanie mózgu Logo Da Vinci
Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
Program TV na 26 sierpnia 2020 (Środa)
11:15 Operacja Auć: Sprawdzamy odporność na ból Logo Da Vinci
Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
Program TV na 27 sierpnia 2020 (Czwartek)
11:15 Operacja Auć: Podróż z ust do żołądka Logo Da Vinci
Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
Program TV na 28 sierpnia 2020 (Piątek)
11:15 Operacja Auć: Od choroby lokomocyjnej po dobrze przespane noce Logo Da Vinci
Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
Program TV na 29 sierpnia 2020 (Sobota)
06:20 Operacja Auć: Śluz i haust świeżego powietrza Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Lekarze tłumaczą jak i po co oddychamy. Przyglądają się smarkom, śluzowi i skórze. Na ostrym dyżurze: wstrząs mózgu. Lekarze tłumaczą jak i po co oddychamy. Dr Chris przyjrzy się smarkom i śluzowi. Zbadamy też największy narząd ciała – skórę. Zaś na ostrym dyżurze: paskudny uraz oka oraz wstrząs mózgu.

Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
Program TV na 30 sierpnia 2020 (Niedziela)
06:20 Operacja Auć: Genialna skóra i sztuczki ciałem Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Lekarze przyglądają się uważnie skórze i pokazują ciekawą sztuczkę. Tymczasem na ostrym dyżurze: oparzenie i złamana ręka. Lekarze pokażą, jak wspaniale skóra chroni całe ciało. Zaprezentują też ciekawą sztuczkę. Tymczasem na ostrym dyżurze: pacjent ma dziwne złamanie ręki, a pacjentka mocno sparzyła się w stopę.

Czas trwania: 26min. / program o zdrowiu
Program TV na 31 sierpnia 2020 (Poniedziałek)
11:15 Operacja Auć: Fałdy głosowe i rollercoastery Logo Da Vinci
Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Operacja Auć. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Operacja Auć w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Operacja Auć.

Poprzednie emisje Operacja Auć w telewizji


Emisja Operacja Auć miała miejsce:

2020-07-04 06:20 Operacja Auć: Dlaczego niektórzy ludzie są szybsi od innych? Logo Da Vinci
Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
2020-07-03 18:00 Operacja Auć: Serce: niebywała pompa Logo Da Vinci
Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
2020-07-03 11:15 Operacja Auć: Odkurzacz na wszy Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Lekarze znajdują w naszych ciałach atrament sympatyczny. Dr Xand ogląda, jak ktoś pozbywa się wszy z głowy za pomocą specjalnego odkurzacza. Lekarze wykażą, że mamy w ciele atrament sympatyczny. Dr Xand ogląda, jak ktoś pozbywa się wszy z głowy za pomocą specjalnego odkurzacza. Tymczasem na ostrym dyżurze: komuś utkwił w uchu kawałek kredki.

Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
2020-07-02 18:00 Operacja Auć: Potęga wiatru Logo Da Vinci
Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
2020-07-02 11:15 Operacja Auć: Niezwykły świat wątroby Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Lekarze pokazują, jak działa wątroba. Dr Chris zbiera smarki w celu wykonania doświadczenia. A na ostrym dyżurze: operacja nosa. Lekarze pokazują, jak niezwykłym narządem jest wątroba i jak działa. Dr Chris zbiera smarki od publiczności, aby przeprowadzić doświadczenie. Zaś na ostrym dyżurze: jedna osoba ma opuchnięte usta i reakcję alergiczną, druga idzie na operację złamanego nosa.

Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu

Operacja Auć gdzie obejrzeć?


Operacja Auć można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: Da Vinci

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry