Reklama

Operacja Auć godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Operacja Auć

+ Obserwuj

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Operacja Auć będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 2020-01-21
07:50 Operacja Auć: Kaszel raz jeszcze – lista przebojów Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): W ostatnim odcinku lekarze robią przegląd ulubionych sytuacji sezonu, m.in. eksperyment z kaszlem i operacja na uszach. W ostatnim odcinku lekarze robią przegląd ulubionych sytuacji sezonu, m.in. eksperyment z kaszlem czy operacja, dzięki której pacjent zaczął słyszeć po raz pierwszy w życiu. Ponadto: nowy niesamowity trik i Auciobil w akcji.

Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
18:00 Operacja Auć: Podpalanie jedzenia Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Lekarze podpalają jedzenie, a Dr Xand odwiedza klinikę leczenia astmy. Tymczasem na ostrym dyżurze: ktoś spadł ze zjeżdżalni. Lekarze podpalają jedzenie, oczywiście w imię nauki. Dr Xand odwiedza klinikę leczenia astmy. Auciobil jest gotowy do pracy. Tymczasem na ostrym dyżurze: jedna osoba spadła ze zjeżdżalni i złamała nadgarstek, druga ma zwichnięte kolano.

Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
Reklama
Program TV na 2020-01-22
07:50 Operacja Auć: Nie panikuj z powodu dojrzewania Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Lekarze sprawdzą, co i dlaczego dzieje się z ciałem w okresie dojrzewania. Mówią o pryszczach, pocie i niechęci do wstawania rano. Dr Chris i dr Xand sprawdzą, co i dlaczego dzieje się z twoim ciałem w okresie dojrzewania. Opowiadają o pryszczach, pocie i niechęci do porannego wstawania. Mają dla ciebie surwiwalowe porady na temat dojrzewania. Ponadto odwiedzają nietypowych pacjentów.

Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
18:00 Operacja Auć: Zatkane naczynia krwionośne Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Lekarze sprawdzą, jak wygląda zator w naczyniu krwionośnym. Dr Xand idzie na fizjoterapię, Dr Chris leczy ból klatki piersiowej. Lekarze ścigają się, aby pokazać, co się dzieje, kiedy w naczyniu krwionośnym powstaje zator. Dr Xand idzie na fizjoterapię, Dr Chris pomaga mężczyźnie, którego boli klatka piersiowa. Na ostrym dyżurze są ofiary rugby i zabawy w superbohaterów.

Czas trwania: 26min. / program o zdrowiu
Program TV na 2020-01-23
07:50 Operacja Auć: Powrót do przeszłości Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Dr Chris i dr Xand cofają się w czasie, by zobaczyć lekarstwa stosowane w trakcie I wojny światowej. Dr Chris i dr Xand cofają się w czasie, by zobaczyć lekarstwa stosowane w trakcie I wojny światowej. Przyglądają się stworzeniom, od których aż roiło się w okopach oraz przeprowadzają eksperyment, demonstrujący z czym musieli się mierzyć żołnierze z tamtych lat.

Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
18:00 Operacja Auć: Pierwsza pomoc przy zakrztuszeniach Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Dr Chris i dr Xand pokażą, jak uratować kogoś, kto się krztusi. Ponadto: najlepsze sceny z poprzednich odcinków „Operacji Auć”. Dr Chris i dr Xand prowadzą kurs pierwszej pomocy przy zakrztuszeniach. Auciobil rozwiązuje medyczne zagadki. Ponadto: najlepsze sceny z poprzednich odcinków „Operacji Auć”.

Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
Program TV na 2020-01-24
07:50 Operacja Auć: Leczenie śmiechem i ścięgna Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Dr Chris i dr Xand prezentują siłę ścięgien i powietrzną karetkę. Dr Xand sprawdza, czy da się leczyć śmiechem. Dr Chris i dr Xand prezentują siłę ścięgien i powietrzną karetkę. Dr Xand sprawdza, czy da się leczyć śmiechem. Zapytamy pacjentów, jak to jest być w szpitalu. Taniec zaprowadzi kogoś na ostry dyżur.

Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
18:00 Operacja Auć: Prędkie nerwy i brudne ręce Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Lekarze odkrywają szybkość pracy nerwów oraz powiększają tort. Dr Xand sprawdza, czym grozi nieumycie rąk. Lekarze odkrywają szybkość pracy nerwów oraz testują sztuczkę do powiększenia tortu. Dr Xand sprawdza, czym grozi nieumycie rąk. W szpitalu: jeden pacjent ze spuchniętym uchem i drugi z cukierkiem w nosie.

Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
Reklama
Program TV na 2020-01-25
10:45 Operacja Auć: Dzieje kichania Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Doctorzy Chris i Xand pokażą nam, co dzieje się, gdy kichamy. Zajrzą też do ludzkiego mózgu. Doctorzy Chris i Xand pokażą, co dzieje się, gdy kichamy. Chris zajrzy też do ludzkiego mózgu. Ponadto na ostrym dyżurze: jeden pacjent ma haczyk wbity w dłoń, drugiemu zdaje się, że obcięty paznokieć utkwił mu w nosie.

Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
15:15 Operacja Auć: Stawy, że szczęka opada Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Dr Chris i dr Xand poznają tajniki pracy w samolocie oraz miażdżą auto, aby zobrazować działanie mazi stawowej. Dr Chris i dr Xand poznają tajniki pracy w samolocie oraz miażdżą auto, aby zobrazować działanie mazi stawowej. Ponadto: jak reagować, gdy kolega połknie coś trującego oraz inne przypadki z oddziału ratunkowego.

Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
16:10 Operacja Auć: Zatkane naczynia krwionośne Logo Da Vinci
Czas trwania: 26min. / program o zdrowiu
18:00 Operacja Auć: Produkcja krwi i niezwykła sztuczka Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Lekarze pokażą, skąd bierze się krew. Dr Chris rozmawia z pacjentem przed operacją mózgu. Ponadto: trik na koncentrację. Lekarze pokażą, skąd bierze się krew. Dr Chris rozmawia z pacjentem przed operacją mózgu. Ponadto: zakręcony trik sprawdzający siłę koncentracji oraz wizyta w szpitalu i ofiara upadku z konia.

Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
Program TV na 2020-01-26
10:45 Operacja Auć: Nerki, maszyna oczyszczająca Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Lekarze badają oczyszczającą moc nerek, zaś Auciobil czeka na medyczne zagadki. Lekarze badają oczyszczającą moc nerek, zaś Auciobil czeka na medyczne zagadki. Dr Xand wkłada nietypowe okulary. W szpitalu: nietypowe złamanie oraz kamień, który utkwił w uchu.

Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
15:15 Operacja Auć: Urzekające uszy Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Lekarze sprawdzają, dlaczego „pyka” nam w uszach i wstawiają swoją pierwszą plombę. Xand poznaje Grace i Scooby’ego, jej psa towarzyszącego. Dr Chris i dr Xand sprawdzają, dlaczego „pyka” nam w uszach i poznają trudny fach dentysty – na swojej pierwszej plombie. Xand poznaje Grace i Scooby’ego, jej wspaniałego psa towarzyszącego. Na ostry dyżur trafia pacjent z krwotokiem z nosa.

Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
18:00 Operacja Auć: Mięśnie operowe i mleko truskawkowe Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Lekarze z pomocą śpiewaczki operowej odkrywają mięsień, który umożliwia oddychanie. Dr Xand stosuje DNA, aby złapać złodzieja mleka. Lekarze z pomocą śpiewaczki operowej odkrywają mięsień, który umożliwia oddychanie. Sięgają po niezwykłą sztuczkę, a Dr Xand stosuje DNA, aby ustalić, kto ukradł mu mleko. Auciobil działa, a w szpitalu ktoś załatwił sobie palec zszywaczem.

Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
Program TV na 2020-01-27
07:50 Operacja Auć: Słuchaj radia przez ucho Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Doktorzy badają słuch i odwiedzają szpitalną rozgłośnię radiową. Dr Chris prezentuje pracę anestezjologów. Doktorzy zbadają bębenek ucha i zmysł słuchu, jak również odwiedzą szpitalną rozgłośnię radiową. Dr Chris prezentuje pracę anestezjologów. Na ostry dyżur trafią pacjenci z rozciętą ręką i z kontuzją odniesioną na boisku piłkarskim.

Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
Reklama
18:00 Operacja Auć: Bez zawrotów głowy Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Dr Chris i dr Xand badają biegunkę. Dr Xand dowiaduje się, jak robić piruety na łyżwach bez zawrotów głowy. Dr Chris i dr Xand badają biegunkę. Dr Xand pyta gwiazdy łyżwiarstwa, dlaczego nie kręci im się w głowie podczas piruetów. Auciobil działa, a w szpitalu: złamana ręka i bolący paluch u nogi.

Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
Program TV na 2020-01-28
07:50 Operacja Auć: Pancerz z chrząstki Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Dr Chris i dr Xand badają chrząstkę. Zostają też tragarzami i spotykają niezwykłego psa! Dr Chris i dr Xand zaprezentują funkcje chrząstki za pomocą zbroi. Dowiedzą się, jak to jest być tragarzem i poznają szpitalnego psa. Pomogą też wyleczyć pacjenta, który ma sprężynę w kciuku!

Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
18:00 Operacja Auć: Pomarszczona skórka w kąpieli Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Lekarze sprawdzają, dlaczego skóra marszczy się w kąpieli. Dr Chris spotyka pacjenta, który bierze udział w niezwykłych badaniach. Dr Chris i dr Xand sprawdzają, dlaczego skóra marszczy się podczas kąpieli. Dr Chris spotyka pacjenta, który bierze udział w badaniach na temat serca. Lekarze wykonują sztuczkę-łamigłówkę, zaś w szpitalu: obolała głowa i wybita żuchwa.

Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
Program TV na 2020-01-29
07:50 Operacja Auć: Kwestia tlenu i wypadki Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Doktorzy wyjaśniają, do czego potrzebny nam tlen oraz poznają ostry dyżur od strony dyspozytorów. Doktorzy wyjaśniają, do czego potrzebny nam tlen oraz poznają ludzi odbierających zgłoszenia wypadków. Dr Xand sprawdza, czy technologie wyścigowe da się wykorzystać w szpitalach. Na ostrym dyżurze nowi pacjenci: jeden spadł z roweru, a drugi uszkodził nadgarstek.

Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
18:00 Operacja Auć: Nerki, maszyna oczyszczająca Logo Da Vinci
Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
Program TV na 2020-01-30
07:50 Operacja Auć: Niesamowita ślina i priorytety leczenia Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Dr Chris i dr Xand wyjawiają tajemnice śliny oraz prezentują ptaki drapieżne, pracujące dla szpitali. Dr Chris i dr Xand wyjawiają tajemnice śliny oraz prezentują ptaki drapieżne, pracujące dla szpitali. Dowiadują się też, w jaki sposób lekarze z ostrego dyżuru decydują, kogo leczyć najpierw. Jeden z pacjentów przyleci do szpitala karetką powietrzną.

Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
18:00 Operacja Auć: Mały Xand i trawienie Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Lekarze za pomocą Xanda-lalki pokazują proces odżywiania. Dr Chris walczy z chorobami zakaźnymi. Lekarze za pomocą Xanda-lalki pokazują proces odżywiania. Dr Chris walczy z chorobami zakaźnymi. W Auciobilu – nietypowe zapalenie, w szpitalu – rana na głowie oraz skrzywiony palec.

Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
Program TV na 2020-01-31
07:50 Operacja Auć: Kątem oka Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Doktorzy badają komórki oka i poznają szpitalnego pocieszacza. Dr Chris obserwuje proces tworzenia krwi z komórek macierzystych. Doktorzy badają komórki oka i poznają szpitalnego pocieszacza. Dr Chris obserwuje proces tworzenia krwi z komórek macierzystych. Na ostrym dyżurze nowe problemy: rozcięcie na klatce piersiowej i kontuzja głowy, wywołana przez uderzenie w słupek bramki.

Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
Reklama
18:00 Operacja Auć: Pierwsze niezwykłe narządy Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Lekarze odkrywają narządy, które utrzymywały cię przy życiu przed twoimi narodzinami. Dr Xand odwiedza pacjentów w klinice oparzeniowej. Lekarze pokazują narządy, które utrzymywały cię przy życiu przed twoimi narodzinami. Dr Xand odwiedza pacjentów w klinice oparzeniowej, a Dr Chris próbuje zwieść widzów. Na ostrym dyżurze – pacjent, który dostał w głowę kijem do krykieta.

Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
Program TV na 2020-02-01
10:45 Operacja Auć: Ruchy ciała i oszukiwanie mózgu Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Dr Chris i dr Xand pokażą, na czym polegają ruchy ciała. Chris przykłada sobie do ramienia pijawkę, obaj zajrzą też na ostry dyżur. Dr Chris i dr Xand pokażą nam, dlaczego ruchy ciała zależą od „oszukiwania” mózgu. Chris przykłada sobie do ramienia pijawkę, zaś na ostrym dyżurze: jeden pacjent z zakleszczoną szczęką, drugi z raną wymagającą zszycia.

Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
16:10 Operacja Auć: Pierwsza pomoc przy zakrztuszeniach Logo Da Vinci
Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
18:00 Operacja Auć: Zdumiewające zastawki Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Lekarze sprawdzają, dlaczego krew napływa nam do głowy, gdy wisimy do góry nogami, ale nie trafia do stóp, gdy twardo stoimy na ziemi. Lekarze sprawdzają, czemu krew napływa nam do głowy, gdy wisimy do góry nogami, ale nie trafia do stóp, gdy twardo stoimy na ziemi. Ponadto: szychta w pralni, zagadki medyczne i wizyta na SOR-ze.

Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
Program TV na 2020-02-02
10:45 Operacja Auć: Mały Xand i trawienie Logo Da Vinci
Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
18:00 Operacja Auć: Piorunujące płytki wzrostu Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Lekarze tłumaczą, w jaki sposób rosną twoje kości, a z nimi cały/a ty. Na jeden dzień zostają położnymi, a dr Chris prowadzi badania. Lekarze tłumaczą, w jaki sposób rosną twoje kości, a z nimi cały/a ty. Na jeden dzień zostają położnymi. Dr Chris podziwia uczonych, którzy badają ludzi przy niedoborach tlenu, aby pomagać obłożnie chorym. Zaś na oddziale ratunkowym – ołówek w uchu.

Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
Program TV na 2020-02-03
07:50 Operacja Auć: Armia immunologiczna Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Dr Chris i dr Xand prezentują pogromców zarazków oraz uczą się czyścić inkubator dla wcześniaków. Dr Chris i dr Xand prezentują pogromców zarazków, czyli nasz system immunologiczny, oraz uczą się czyścić inkubator dla wcześniaków. Dr Xand poznaje Alexa, który ma autyzm oraz pacjentów Holly i Haiden. Na ostrym dyżurze trzeba komuś zszyć nos.

Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
18:00 Operacja Auć: Znakomite zwieracze Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Lekarze opowiadają o mięśniach, które pomagają nam widzieć. Ponadto: metoda na ostrą reakcję alergiczną oraz praca na recepcji. Lekarze opowiadają o mięśniach, które pomagają nam widzieć. Ponadto: przeciwdziałanie ostrej reakcji alergicznej oraz praca na recepcji. Przypadki z SOR-u: upadek w parku trampolin oraz diamenty, które utkwiły w nosie.

Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
Program TV na 2020-02-04
07:50 Operacja Auć: Zajrzeć do środka Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Lekarze odkrywają dlaczego nam się odbija oraz czego wymaga praca kierowcy karetki. Dr Xand odwiedza oddział radiologii. Lekarze odkrywają dlaczego nam się odbija, a nawet nagrywają ten proces od środka! Poznają też kierowcę ambulansu. Dr Xand odwiedza oddział radiologii, by sprawdzić, co mamy w środku. Poznamy też pacjenta, który trafił na ostry dyżur prosto z lekcji plastyki.

Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
18:00 Operacja Auć: Czołem, mocne czaszki! Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Lekarze pokażą, jak czaszka chroni mózg, wcielą się też w szpitalnych fryzjerów. Dr Chris szuka groźnego stworzenia. Lekarze pokażą, w jaki sposób czaszka chroni mózg, wcielą się też w szpitalnych fryzjerów. Dr Chris szuka jednego z najgroźniejszych stworzeń na Ziemi, zaś na SOR-ze: ból oka i złamany nadgarstek.

Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
Program TV na 2020-02-05
07:50 Operacja Auć: Trzustka i listonosz Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Doktorzy wyjaśniają pracę trzustki i poznają szpitalnego listonosza. Dr Xand bada bioszkło. Doktorzy wyjaśniają pracę trzustki i poznają szpitalnego listonosza. Dr Xand bada, jak powstaje bioszkło oraz pomaga nastawiać złamane kości. Na ostry dyżur trafia pacjent, który przewrócił się na kolczaste ogrodzenie.

Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
Reklama
18:00 Operacja Auć: Niezłe łzy Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Dr Chris doprowadza dr. Xanda do płaczu, aby pokazać, jak działają łzy. Lekarze wypływają w morze szalupą, a Xand bada rozmaite miny. Dr Chris doprowadza dr. Xanda do płaczu, aby pokazać, jak działają łzy. Lekarze wypływają w morze szalupą, a Xand bada rozmaite wyrazy twarzy. Na SOR trafia pacjentka, która zraniła sobie dłoń nożem oraz pacjent, który miał wypadek w skateparku.

Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
Program TV na 2020-02-06
07:50 Operacja Auć: Moc szczęki i sprawy żywieniowe Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Dr Chris i dr Xand demonstrują niesamowitą siłę szczęki i gotują ze szpitalnymi kucharzami. Dr Xand odwiedza oddział laryngologii. Dr Chris i dr Xand demonstrują niesamowitą siłę szczęki i gotują ze szpitalnymi kucharzami. Dr Xand odwiedza oddział laryngologii, a dr Chris po raz ostatni rusza Auciobusem w teren. Na ostry dyżur trafia pacjent z rozciętą stopą.

Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
18:00 Operacja Auć: Fenomenalni faworyci (to, co najlepsze) Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Lekarze wybierają ulubione urywki sezonu, badają wytrzymałość ścięgien i wskakują do powietrznej karetki. Lekarze wybierają ulubione urywki sezonu, badają wytrzymałość ścięgien i wskakują do powietrznej karetki. Na oddział ratunkowy trafia pacjentka, która w tańcu uszkodziła sobie biodro.

Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
Program TV na 2020-02-07
07:50 Operacja Auć: Praca mięśni i niecodzienna terapia Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Dr Chris i dr Xand oglądają mięśnie oraz robaki, które pomagają ranie się zagoić. Na ostrym dyżurze czekają na nich młodzi pacjenci. Dr Chris i dr Xand eksperymentują na własnych mięśniach, aby pokazać ich działanie. Dr Chris ogląda robaki, które pomagają ranie się zagoić, zaś dr Xand jest na ostrym dyżurze: jeden pacjent ma w głowie odłamek, a drugiego boli kark.

Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
18:00 Operacja Auć: Zdrowie psychiczne (odcinek specjalny) Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Lekarze tłumaczą, czym jest zdrowie psychiczne, jakie można mieć z nim problemy oraz jak im zaradzić. Lekarze tłumaczą, czym jest zdrowie psychiczne, jakie można mieć z nim problemy oraz jak im zaradzić. Z naukowego punktu widzenia przyjrzymy się najczęstszym czynnikom, które wywołują reakcje na tle nerwowym. Ponadto: raper Jordan Stephens i jego użyteczne wskazówki.

Czas trwania: 29min. / program o zdrowiu
Program TV na 2020-02-08
07:50 Operacja Auć: Praca mięśni i niecodzienna terapia Logo Da Vinci
Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
10:45 Operacja Auć: Sprawdzamy odporność na ból Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Dr Chris i dr Xand badają swoją wytrzymałość na ból i to, jak buty wpływają na nasz chód. Na ostrym dyżurze: podejrzenie złamania ręki. Dr Chris i dr Xand badają swoją wytrzymałość na ból. Dr Xand pokazuje, jak bardzo buty wpływają na nasz chód. Tymczasem na ostrym dyżurze: podejrzenie złamania ręki oraz przytrzaśnięcie palca przez drzwi samochodu.

Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
18:00 Operacja Auć: Co sprawia, że jesteś sobą? Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Lekarze tłumaczą, w jaki sposób geny kształtują każde z nas. Do ekipy dołącza dr Ronx. Ponadto: magiczna sztuczka, czyli dziurawa dłoń. W laboratorium coś gruchnęło: to nasi lekarze tłumaczą, w jaki sposób geny kształtują każde z nas. Do Chrisa i Xanda dołącza dr Ronx. Ponadto: magiczna sztuczka, czyli dziurawa dłoń, oraz prawdziwe urazy – złamana noga i rana ręki.

Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
Program TV na 2020-02-09
07:50 Operacja Auć: Dzieje kichania Logo Da Vinci
Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
10:45 Operacja Auć: Podróż z ust do żołądka Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Lekarze łączą jamę ustną, nos i żołądek. Dr Xand marznie w chłodni, zaś dr Chris spotyka chirurga-robota. Nasi lekarze demonstrują fakt, że jama ustna, nos i żołądek są ze sobą połączone. Dr Xand odwiedza chłodnię, zaś dr Chris spotyka chirurga-robota. Tymczasem na ostrym dyżurze: jeden pacjent z kamieniem w uchu, drugi ze złamanym łokciem.

Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
18:00 Operacja Auć: Dlaczego kości się łamią? Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Lekarze stawiają furgonetkę na czterech kościach ludzkiej nogi – oto, jak mocny jest twój szkielet! Ponadto: trochę „palczastej” magii. Lekarze stawiają furgonetkę na czterech kościach ludzkiej nogi – oto dowód, jak mocny jest twój szkielet! Poznamy też Simone Ming, mistrzynię świata w kalistenice. Przypadki z SOR-u: wybite zęby i rana kolana. I odrobina magii: jak z palców zrobić serdelki.

Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
Program TV na 2020-02-10
07:45 Operacja Auć: Dzieje kichania Logo Da Vinci
Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
11:15 Operacja Auć: Znakomite zwieracze Logo Da Vinci
Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
18:00 Operacja Auć: Co sprawia, że mówisz „fuj”? Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): W laboratorium lekarze sprawdzą, co doprowadza nas do mdłości. Rozwiążą też szereg zagadek medycznych na terenie szpitala. W laboratorium lekarze sprawdzą, co doprowadza nas do mdłości. Rozwiążą też szereg zagadek medycznych. A na oddziale ratunkowym: ręka złamana na rowerze oraz obolała głowa.

Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
Program TV na 2020-02-11
07:45 Operacja Auć: Ruchy ciała i oszukiwanie mózgu Logo Da Vinci
Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
11:15 Operacja Auć: Czołem, mocne czaszki! Logo Da Vinci
Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
18:00 Operacja Auć: Nie rozdrapuj strupów! Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Dr Xand tłumaczy, dlaczego w krwi pojawiają się zakrzepy, dr Ronx opowiada o tym, jak echolokacja pomaga osobom niedowidzącym. Dr Xand tłumaczy, dlaczego w krwi pojawiają się zakrzepy, dr Ronx opowiada o echolokacji – stosowanej przez nietoperze – i jej roli w leczeniu osób niedowidzących. Poznajemy pierwszą osobę nominowaną do Nagrody Auć!. Ponadto: paluszek, który utkwił w ciężarówce.

Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
Program TV na 2020-02-12
07:45 Operacja Auć: Sprawdzamy odporność na ból Logo Da Vinci
Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
11:15 Operacja Auć: Niezłe łzy Logo Da Vinci
Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
18:00 Operacja Auć: Dlaczego kupy są brązowe? Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Lekarze badają kwestię koloru kupy. Dr Xand dowiaduje się, jak bardzo trzeba ćwiczyć oddech, aby nurkować bez butli. Lekarze badają kolor kupy metodą eksperymentalną. Dr Xand dowiaduje się, jak bardzo trzeba ćwiczyć oddech, aby nurkować bez butli. Ponadto: nowa sztuczka oraz skręcona kostka i zwichnięty nadgarstek.

Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
Program TV na 2020-02-13
07:45 Operacja Auć: Podróż z ust do żołądka Logo Da Vinci
Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
11:15 Operacja Auć: Fenomenalni faworyci (to, co najlepsze) Logo Da Vinci
Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
18:00 Operacja Auć: Jak wyhodować mózg Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Lekarze badają małżowiny nosowe, które pomagają nam właściwie oddychać. Ponadto: uczeni hodują sztuczny mózg. Lekarze badają małżowiny nosowe, które pomagają nam dobrze oddychać. Ponadto: uczeni hodują sztuczny mózg. Nie zabraknie też nowej sztuczki oraz wizyty na SOR-ze. A tam: pacjent kopnięty przez konia i kolczyk zagubiony w uchu!

Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
Program TV na 2020-02-14
07:45 Operacja Auć: Od choroby lokomocyjnej po dobrze przespane noce Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Lekarze tłumaczą, czym jest choroba lokomocyjna i po co nam sen. Tymczasem na ostrym dyżurze: kłopoty żołądkowe. Dr Chris i dr Xand wyjaśniają, na czym polega choroba lokomocyjna i badają, jak ważny jest sen. Tymczasem na ostrym dyżurze: kłopoty żołądkowe i kontuzja dłoni.

Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
11:15 Operacja Auć: Zdrowie psychiczne (odcinek specjalny) Logo Da Vinci
Czas trwania: 29min. / program o zdrowiu
18:00 Operacja Auć: Do czego służą kciuki Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Lekarze podejmują wyzwanie „kciukowe” i dowiadują się, dlaczego dzięki dronom ekipy ratunkowe znacznie szybciej docierają do potrzebujących. Lekarze podejmują wyzwanie kciukowe i dowiadują się, dlaczego dzięki dronom ekipy ratunkowe znacznie szybciej docierają do potrzebujących. Rozgryzą też kilka medycznych tajemnic. Tymczasem na SOR-ze: problem z okiem oraz kłopot z ołówkiem.

Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
Program TV na 2020-02-15
11:15 Operacja Auć: Co sprawia, że jesteś sobą? Logo Da Vinci
Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
18:00 Operacja Auć: Dlaczego refleks może uratować ci życie Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Dr Xand wymyśla szalony teleturniej, aby przetestować odruchy i refleks brata. Ponadto D-Low, mistrz beatboxu, i akcja terenowa dr Ronx. Dr Xand wymyśla szalony teleturniej, aby przetestować odruchy i refleks brata. Tymczasem dr Ronx rusza w teren ze służbami ratunkowymi. D-Low popisuje się zdolnościami beatboxera, zaś na oddział ratunkowy trafia ofiara dywanu oraz pacjentka z ukruszonym zębem.

Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
Program TV na 2020-02-16
11:15 Operacja Auć: Dlaczego kości się łamią? Logo Da Vinci
Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
18:00 Operacja Auć: Dlaczego pot jest słony? Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Dr Chris i dr Xand badają sól i pot, zaś dr Ronx poznaje terapię genową – stosowaną przy leczeniu osób z zaburzeniami odporności. Dr Chris i dr Xand badają sól i pot, zaś dr Ronx poznaje terapię genową – stosowaną przy leczeniu osób z zaburzeniami odporności. Ponadto: nowa sztuczka oraz dwa przypadki z oddziału ratunkowego, czyli złamany łokieć i upadek z konia.

Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
Program TV na 2020-02-17
11:15 Operacja Auć: Co sprawia, że mówisz „fuj”? Logo Da Vinci
Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
18:00 Operacja Auć: Rozruszaj swoje ciało! Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Dr Chris i dr Xand miksują smoothie, aby pokazać niezwykłą barierę, która chroni nasz mózg. Kręcą też teledysk. Dr Chris i dr Xand miksują smoothie, aby pokazać niezwykłą barierę, która chroni nasz mózg. Kręcą też teledysk, zaś dr Ronx jedzie do pacjentów z ratownikami. A na SOR-ze: potłuczona głowa i wybity kciuk.

Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
Program TV na 2020-02-18
11:15 Operacja Auć: Nie rozdrapuj strupów! Logo Da Vinci
Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
18:00 Operacja Auć: Dlaczego niektórzy ludzie są szybsi od innych? Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Lekarze badają układ przedsionkowy, dzięki któremu nasz organizm zachowuje wewnętrzną równowagę. Poznają też bardzo szybkiego hokeistę. Lekarze badają układ przedsionkowy, dzięki któremu nasz organizm zachowuje wewnętrzną równowagę. Dowiadują się też, dlaczego najlepsi hokeiści są tacy szybcy. Ponadto: nowa sztuczka oraz wizyta na oddziale ratunkowym, czyli podbite oko i złamana ręka.

Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
Program TV na 2020-02-19
11:15 Operacja Auć: Dlaczego kupy są brązowe? Logo Da Vinci
Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
18:00 Operacja Auć: Czy w moim ciele płynie prąd? Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Dr Chris i dr Xand pokażą, w jaki sposób mózg panuje nad ciałem. Dr Ronx uczy podstaw pierwszej pomocy weterynaryjnej. Dr Chris i dr Xand pokażą, w jaki sposób mózg panuje nad ciałem. Dr Ronx uczy podstaw pierwszej pomocy weterynaryjnej. Ponadto sztuczka na wzmocnienie mięśni ramion oraz wizyta na SOR-ze: zapalenie wyrostka robaczkowego i upadek z trampoliny.

Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
Program TV na 2020-02-20
11:15 Operacja Auć: Jak wyhodować mózg Logo Da Vinci
Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
18:00 Operacja Auć: Wycieczka po ludzkim ciele! (to, co najlepsze) Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Lekarze wybierają się w podróż po ludzkim ciele, aby zwiedzić je od stóp do głów. Lekarze wybierają się w podróż po ludzkim ciele i zwiedzają je od stóp do głów. Dostrzegają podobieństwo między sercem a bolidem Formuły 1, tłumaczą też, dlaczego mycie rąk po skorzystaniu z toalety jest takie ważne. A na koniec żegnają się z pacjentami.

Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
Program TV na 2020-02-21
11:15 Operacja Auć: Do czego służą kciuki Logo Da Vinci
Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
18:00 Operacja Auć: Gala rozdania Auci! (odcinek specjalny) Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Odcinek specjalny, w którym lekarze ogłaszają laureatów pierwszych Auciów! - nagród za odwagę i dzielną walkę z chorobami. Odcinek specjalny, w którym lekarze ogłoszą pierwszych laureatów Auciów! Zaskoczą pacjentów w domach i szpitalach, wręczając im te wyjątkowe nagrody. Aucie! przyznajemy za odwagę bohaterom, którzy radzili sobie z chorobami i pomagali innym.

Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
Program TV na 2020-02-22
11:15 Operacja Auć: Dlaczego refleks może uratować ci życie Logo Da Vinci
Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
18:00 Operacja Auć: Porady życiowe (odcinek specjalny) Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Odcinek specjalny, w którym lekarze, z drobną pomocą youtuberów, udzielają rad na temat codziennych problemów. Odcinek specjalny, który lekarze wypełnili radami na temat codziennych problemów – w sferach takich jak miłość, sen, technologia i postrzeganie własnego ciała. Porady podrzucają też youtuberzy: Mimi Missfit, Luke Cutforth oraz DJ Yasmin Evans.

Czas trwania: 29min. / program o zdrowiu
Program TV na 2020-02-23
11:15 Operacja Auć: Dlaczego pot jest słony? Logo Da Vinci
Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
18:00 Operacja Auć: Stawy, że szczęka opada Logo Da Vinci
Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
Program TV na 2020-02-24
11:15 Operacja Auć: Rozruszaj swoje ciało! Logo Da Vinci
Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
18:00 Operacja Auć: Urzekające uszy Logo Da Vinci
Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
Program TV na 2020-02-25
11:15 Operacja Auć: Dlaczego niektórzy ludzie są szybsi od innych? Logo Da Vinci
Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
18:00 Operacja Auć: Czułe neurony czuciowe Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Dr Chris i dr Xand pływają, aby pokazać, jak działają neurony czuciowe. Trafiają też do brytyjskiej straży wybrzeża i… grzęzną w błocie. Dr Chris i dr Xand pływają, aby pokazać, jak działają neurony czuciowe. Trafiają też do straży wybrzeża i… grzęzną w błocie. Ponadto: co robić, gdy człowiek nie oddycha. Na oddział ratunkowy trafia pacjent – prosto z trampoliny, na której złamał rękę.

Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
Program TV na 2020-02-26
11:15 Operacja Auć: Czy w moim ciele płynie prąd? Logo Da Vinci
Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
18:00 Operacja Auć: Kolosalny kaszel Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Lekarze pokazują, jak wielkie są nasze płuca i tłumaczą, po co kaszlemy. Dr Chris pomoże technikowi kryminalistyki rozwikłać pewną zbrodnię. Lekarze pokazują, jak wielkie są ludzkie płuca i tłumaczą, po co kaszlemy. Dr Chris pomoże technikowi kryminalistyki rozwikłać pewną zbrodnię. Tymczasem na SOR-ze: pacjentka upadła na nadgarstek, a pacjentowi w uchu utkwiła gumka-myszka.

Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
Program TV na 2020-02-27
11:15 Operacja Auć: Wycieczka po ludzkim ciele! (to, co najlepsze) Logo Da Vinci
Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
18:00 Operacja Auć: Zjawiskowe zęby Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Lekarze tłumaczą, po co nam zęby różnej wielkości. Dr Chris zostaje medykiem w brytyjskich siłach powietrznych. Nasi lekarze tłumaczą, po co nam zęby różnej wielkości. Odwiedzają SOR, a dr Chris wstępuje do brytyjskich sił powietrznych, aby sprawdzić, jak leczy się ludzi na pokładzie latającego szpitala polowego.

Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
Program TV na 2020-02-28
11:15 Operacja Auć: Gala rozdania Auci! (odcinek specjalny) Logo Da Vinci
Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
18:00 Operacja Auć: Boskie brwi Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Dr Chris i dr Xand sprawdzają, po co nam brwi. Ponadto: medyczne zagadki oraz gorąca fasolka na nodze Xanda. Dr Chris i dr Xand sprawdzają, po co nam brwi i próbują swoich sił za ladą szpitalnej apteki. Ponadto: medyczne zagadki oraz gorąca fasolka na nodze Xanda. Na SOR trafia pacjent, który uszkodził sobie palec podczas treningu jujitsu.

Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
Program TV na 2020-02-29
11:15 Operacja Auć: Porady życiowe (odcinek specjalny) Logo Da Vinci
Czas trwania: 29min. / program o zdrowiu
18:00 Operacja Auć: Mistrzowskie mózgi Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Lekarze tłumaczą, w jaki sposób mózg uczy się nowych rzeczy. Ponadto: dr Chris leczy oczy i wizyta u służb szybkiego reagowania. Lekarze tłumaczą, w jaki sposób mózg uczy się nowych rzeczy – pomogą im trzy ludzkie „próbki” z lekarskiej szafki, kupa piachu i odrobina wody. Dr Chris leczy „leniwe oko”, a na koniec: wizyta na oddziale ratunkowym.

Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
Program TV na 2020-03-01
11:15 Operacja Auć: Stawy, że szczęka opada Logo Da Vinci
Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
18:00 Operacja Auć: Zdumiewające zastawki Logo Da Vinci
Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
Program TV na 2020-03-02
11:15 Operacja Auć: Urzekające uszy Logo Da Vinci
Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
18:00 Operacja Auć: Piorunujące płytki wzrostu Logo Da Vinci
Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
Program TV na 2020-03-03
11:15 Operacja Auć: Czułe neurony czuciowe Logo Da Vinci
Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
18:00 Operacja Auć: Znakomite zwieracze Logo Da Vinci
Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
Program TV na 2020-03-04
11:15 Operacja Auć: Kolosalny kaszel Logo Da Vinci
Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
18:00 Operacja Auć: Czołem, mocne czaszki! Logo Da Vinci
Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
Program TV na 2020-03-05
11:15 Operacja Auć: Zjawiskowe zęby Logo Da Vinci
Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
18:00 Operacja Auć: Niezłe łzy Logo Da Vinci
Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
Program TV na 2020-03-06
11:15 Operacja Auć: Boskie brwi Logo Da Vinci
Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
18:00 Operacja Auć: Fenomenalni faworyci (to, co najlepsze) Logo Da Vinci
Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
Program TV na 2020-03-07
11:15 Operacja Auć: Mistrzowskie mózgi Logo Da Vinci
Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
18:00 Operacja Auć: Zdrowie psychiczne (odcinek specjalny) Logo Da Vinci
Czas trwania: 29min. / program o zdrowiu
Program TV na 2020-03-08
11:15 Operacja Auć: Zdumiewające zastawki Logo Da Vinci
Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
Program TV na 2020-03-09
11:15 Operacja Auć: Piorunujące płytki wzrostu Logo Da Vinci
Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
18:00 Operacja Auć: Dlaczego kości się łamią? Logo Da Vinci
Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
Program TV na 2020-03-10
11:15 Operacja Auć: Znakomite zwieracze Logo Da Vinci
Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
18:00 Operacja Auć: Co sprawia, że mówisz „fuj”? Logo Da Vinci
Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
Program TV na 2020-03-11
11:15 Operacja Auć: Czołem, mocne czaszki! Logo Da Vinci
Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
18:00 Operacja Auć: Nie rozdrapuj strupów! Logo Da Vinci
Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
Program TV na 2020-03-12
11:15 Operacja Auć: Niezłe łzy Logo Da Vinci
Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
18:00 Operacja Auć: Dlaczego kupy są brązowe? Logo Da Vinci
Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
Program TV na 2020-03-13
11:15 Operacja Auć: Fenomenalni faworyci (to, co najlepsze) Logo Da Vinci
Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
18:00 Operacja Auć: Jak wyhodować mózg Logo Da Vinci
Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
Program TV na 2020-03-14
11:15 Operacja Auć: Zdrowie psychiczne (odcinek specjalny) Logo Da Vinci
Czas trwania: 29min. / program o zdrowiu
18:00 Operacja Auć: Do czego służą kciuki Logo Da Vinci
Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
Program TV na 2020-03-15
11:15 Operacja Auć: Co sprawia, że jesteś sobą? Logo Da Vinci
Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
18:00 Operacja Auć: Dlaczego refleks może uratować ci życie Logo Da Vinci
Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
Program TV na 2020-03-16
11:15 Operacja Auć: Dlaczego kości się łamią? Logo Da Vinci
Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
18:00 Operacja Auć: Dlaczego pot jest słony? Logo Da Vinci
Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
Program TV na 2020-03-17
11:15 Operacja Auć: Co sprawia, że mówisz „fuj”? Logo Da Vinci
Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
18:00 Operacja Auć: Rozruszaj swoje ciało! Logo Da Vinci
Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
Program TV na 2020-03-18
11:15 Operacja Auć: Nie rozdrapuj strupów! Logo Da Vinci
Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
18:00 Operacja Auć: Dlaczego niektórzy ludzie są szybsi od innych? Logo Da Vinci
Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
Program TV na 2020-03-19
11:15 Operacja Auć: Dlaczego kupy są brązowe? Logo Da Vinci
Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
18:00 Operacja Auć: Czy w moim ciele płynie prąd? Logo Da Vinci
Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
Program TV na 2020-03-20
11:15 Operacja Auć: Jak wyhodować mózg Logo Da Vinci
Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
18:00 Operacja Auć: Wycieczka po ludzkim ciele! (to, co najlepsze) Logo Da Vinci
Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
Program TV na 2020-03-21
11:15 Operacja Auć: Do czego służą kciuki Logo Da Vinci
Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
18:00 Operacja Auć: Gala rozdania Auci! (odcinek specjalny) Logo Da Vinci
Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
Program TV na 2020-03-22
11:15 Operacja Auć: Dlaczego refleks może uratować ci życie Logo Da Vinci
Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
18:00 Operacja Auć: Porady życiowe (odcinek specjalny) Logo Da Vinci
Czas trwania: 29min. / program o zdrowiu
Program TV na 2020-03-23
11:15 Operacja Auć: Dlaczego pot jest słony? Logo Da Vinci
Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
18:00 Operacja Auć: Praca mięśni i niecodzienna terapia Logo Da Vinci
Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
Program TV na 2020-03-24
11:15 Operacja Auć: Rozruszaj swoje ciało! Logo Da Vinci
Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
18:00 Operacja Auć: Dzieje kichania Logo Da Vinci
Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
Program TV na 2020-03-25
11:15 Operacja Auć: Dlaczego niektórzy ludzie są szybsi od innych? Logo Da Vinci
Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
18:00 Operacja Auć: Ruchy ciała i oszukiwanie mózgu Logo Da Vinci
Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
Program TV na 2020-03-26
11:15 Operacja Auć: Czy w moim ciele płynie prąd? Logo Da Vinci
Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
18:00 Operacja Auć: Sprawdzamy odporność na ból Logo Da Vinci
Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
Program TV na 2020-03-27
11:15 Operacja Auć: Wycieczka po ludzkim ciele! (to, co najlepsze) Logo Da Vinci
Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
18:00 Operacja Auć: Podróż z ust do żołądka Logo Da Vinci
Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
Program TV na 2020-03-28
11:15 Operacja Auć: Gala rozdania Auci! (odcinek specjalny) Logo Da Vinci
Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
18:00 Operacja Auć: Od choroby lokomocyjnej po dobrze przespane noce Logo Da Vinci
Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
Program TV na 2020-03-29
11:15 Operacja Auć: Porady życiowe (odcinek specjalny) Logo Da Vinci
Czas trwania: 29min. / program o zdrowiu
18:00 Operacja Auć: Fałdy głosowe i rollercoastery Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Lekarze sprawdzają, co dzieje się z naszym ciałem na rollercoasterze. Dr Chris obnaża fałdy głosowe, pojawia się też złamany łokieć. Dr Chris i dr Xand sprawdzają, co dzieje się z naszym ciałem na rollercoasterze. Dr Chris obnaża fałdy głosowe, zaś na ostrym dyżurze czeka ktoś, kto złamał łokieć w tańcu.

Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
Program TV na 2020-03-30
11:15 Operacja Auć: Praca mięśni i niecodzienna terapia Logo Da Vinci
Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
18:00 Operacja Auć: Czy pijesz dostatecznie dużo wody? Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Lekarze sprawdzają swój mocz oraz badają jad węża. Tymczasem na ostrym dyżurze: podbite oko i uraz głowy. Lekarze tłumaczą, jak po wyglądzie moczu stwierdzić, czy piliście dostatecznie dużo. Dr Chris sprawdza, jak jad węża uszkadza organizm. Tymczasem na ostrym dyżurze: jeden pacjent uderzył głową o poręcz, drugi ma wielkie limo.

Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
Program TV na 2020-03-31
11:15 Operacja Auć: Dzieje kichania Logo Da Vinci
Czas trwania: 27min. / program o zdrowiu
18:00 Operacja Auć: Czerwona krew i stare kości Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Lekarze sprawdzają, co robi tlen we krwi. Dr Xand przygląda się chorym kościom i narządom, a dr Chris zajmuje się urazami. Lekarze sprawdzają, co właściwie robi tlen we krwi. Dr Xand przygląda się chorym kościom i narządom. Na ostrym dyżurze: ofiara wypadku na rowerze i pacjent z zakażonym palcem.

Czas trwania: 28min. / program o zdrowiu
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Operacja Auć. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Operacja Auć w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Operacja Auć.

Operacja Auć gdzie obejrzeć?


Operacja Auć można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: Da Vinci

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry