Reklama

Ostatni bastion Hitlera godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Ostatni bastion Hitlera w TV - najbliższe emisje

+ Obserwuj
Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Ostatni bastion Hitlera będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 8 sierpnia 2020 (Sobota)
20:50 Premiera Ostatni bastion Hitlera, sez. 1, odc. 2 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Aliancka ofensywa została zatrzymana pół roku po lądowaniu w Normandii. Wojska sprzymierzonych znajdowały się blisko granicy Niemiec, co nastręczało problemów z dostarczaniem zaopatrzenia. Zimowe warunki pogodowe jedynie pogarszały sytuację. Amerykańska elitarna formacja lekkiej piechoty musiała zdobyć wzgórze numer 400, leżące kilometr na wschód od wioski Bergstein. Stanowiło ono bowiem doskonały punkt obserwacyjny, z którego można było śledzić ruchy wroga, zwłaszcza koncentrację wojsk przed bitwą o Ardeny.

Czas trwania: 44min. / Kanada / 2018 / serial dokumentalny
Program TV na 15 sierpnia 2020 (Sobota)
20:50 Premiera Ostatni bastion Hitlera, sez. 1, odc. 3 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): W Caen toczyły się zacięte walki z Niemcami w ramach alianckiej inwazji we Francji w 1944 roku. Plan zakładał zdobycie miasta już w pierwszym ataku. Niestety, jeszcze przez miesiąc nie osiągnięto celu. Ponieważ ważny węzeł komunikacyjny był pod panowaniem nazistów, tysiące żołnierzy nie mogły ruszyć z przyczółków na plażach. 8 lipca 1944 roku kanadyjskiemu pułkowi powierzono zadanie zdobycia zabudowań opactwa położonego nieopodal Caen. Strategicznego miejsca bronili żołnierze 12 Dywizji Pancernej SS, którzy dopuścili się potem kolejnej zbrodni wojennej.

Czas trwania: 44min. / Kanada / 2018 / serial dokumentalny
Program TV na 22 sierpnia 2020 (Sobota)
20:50 Premiera Ostatni bastion Hitlera, sez. 1, odc. 4 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): W ostatnich dniach wojny, kiedy Niemcy tracą nadzieję na zwycięstwo, Führer popełnia samobójstwo. Niedługo po tym wydarzeniu amerykański dowódca czołgu wraz ze swoją załogą kieruje się w stronę zamku Itter położonego w austriackich Alpach. Mają za zadanie odbić trzymanych tam w niewoli Francuzów; polityków i generałów. Pojazd zostaje jednak wzięty w krzyżowy ogień. Żołnierze SS ruszają do ataku, a życie pancernych znajduje się w poważnym zagrożeniu. Wywiązuje się krwawa walka.

Czas trwania: 44min. / Kanada / 2018 / serial dokumentalny
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Ostatni bastion Hitlera. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Ostatni bastion Hitlera w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Ostatni bastion Hitlera.

Poprzednie emisje Ostatni bastion Hitlera w telewizji

Emisja Ostatni bastion Hitlera miała miejsce:

2020-08-01 20:50 Premiera Ostatni bastion Hitlera, sez. 1, odc. 1 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Po inwazji w Normandii celem aliantów było zdobycie portu w Breście, który Niemcy zajęli w 1940 roku. Dzięki temu łatwiej byłoby dostarczać zaopatrzenie i żołnierzy. Oblężenie trwało miesiąc. W tym czasie 116 Pułk Piechoty USA próbował zdobyć zaminowany fort, który broniły elitarne oddziały spadochroniarzy. W końcu zapadła decyzja o użyciu ładunków wybuchowych. Liczono, że dzięki temu uda się skruszyć mury twierdzy.

Czas trwania: 44min. / Kanada / 2018 / serial dokumentalny

Ostatni bastion Hitlera gdzie obejrzeć?

Ostatni bastion Hitlera można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: FOKUS TV

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Lata produkcji

Lista zawiera lata, w których powstawała audycja:

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry