Reklama

Pani Gadżet godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Pani Gadżet

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Pani Gadżet będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2018-10-22

13:45 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 13/22 Logo TVN Style
Opis (streszczenie): Uwaga gadżeciarze! Ania Nowak – Ibisz, niezastąpiona Pani Gadżet, przebrnie przez ogrom sklepowych propozycji, przetestuje, przebierze, sprawdzi i doradzi. Zwróci uwagę na nowinki i pokaże wiele niezastąpionych gadżetów, nie tylko do użytku codziennego. Jeśli nie macie zielonego pojęcia „co w nowych gadżetach piszczy", lub jeśli zastanawiacie się co wybrać bo ilość gadżetów przyprawia Was o ból głowy – zaufajcie Pani Gadżet! Macie problem z ogarnięciem rzeczywistości już przy wejściu do domu? Po tym odcinku problem zniknie, bo Pani Gadżet ma już na wszystko sposób. Zobaczcie, jakie pomysłowe i ładne wieszaki pomogą w uporządkowaniu codzienności. Dla miłośników kawy będzie młynek, bo ta świeżo zmielona jest przecież najlepsza; dla tych, którzy wolą herbatę, Ania Nowak-Ibisz przygotowała specjalny pojemnik na różne jej rodzaje. Pani Gadżet pokaże też urządzenie do zbierania nieczystości zwierząt (to konieczne!) i gadżeciarską smycz, oraz żelazko z generatorem pary. A jeśli jest Wam coraz chłodniej w domach, to pomyślcie o zakupie wentylatora ciepła. Mała rzecz, a bardzo cieszy! Jak bardzo? Przekonacie się już w tym odcinku „Pani Gadżet”!
/ Polska / magazyn
14:15 Pani Gadżet, sez. 15, odc. 6/22 Logo TVN Style
Opis (streszczenie): Piętnasty sezon „Pani Gadżet" wcale nie oznacza, że Anna Nowak-Ibisz nie ma pomysłów na nowe propozycje. Wręcz przeciwnie! Wiedząc o gadżetach wszystko i trochę więcej, nieustraszona poszukiwaczka najciekawszych i najbardziej przydatnych rzeczy ma asa w rękawie: potrafi znaleźć tylko te najlepsze! W nowych odcinkach „Pani Gadżet" nie będzie rzeczy byle jakich, nudnych, przeciętnych. Zamiast tego, zobaczycie wszystko to, co wyjątkowe, innowacyjne, przełomowe! A co konkretnie? Na przykład smycz dla psa, której nie trzeba trzymać. Powerbank, którym naładujecie telefon, a chwilę później... akumulator w samochodzie. Boicie się smogu? Musicie mieć przenośny oczyszczacz powietrza. Nie kupujecie gotowego jedzenia? Jogurtownica i serowar będą właśnie dla Was. Nie chcecie dziurawić ścian? Użyjcie samoprzylepnych gwoździ. Szukacie prawdziwych gadżetów? Sprawdźcie, jak wyglądają papierowe zegarki. Ania Nowak-Ibisz może tak bez końca, na pewno trochę ją już poznaliście! To oczywiście zaledwie wycinek tego, co „Pani Gadżet" pokaże w piętnastym sezonie. Ania Nowak-Ibisz nie zwalnia tempa i zrobi wszystko, żeby jej program był niezmiennie taki jak ona: wiarygodny, pomocny i niezastąpiony! Kobieco, bardziej kobieco i najbardziej kobieco! Tak będzie w nowym odcinku „Pani Gadżet”. Panowie, jeśli szukacie pomysłu na prezent – musicie go też obejrzeć. A co pokaże Ania Nowak-Ibisz tym razem? Drobiazgi do torebki i kosmetyczki, takie jak zabawny pojemnik na soczewki i mini golarki. Na pewno zmieści się tam też kieszonkowa szczotka do włosów. Jeśli macie problem z narysowaniem prostych kresek eyelinerem, przyda się do tego specjalny stempel. Pani Gadżet odwiedziła też miejsce, w którym powstają polskie kosmetyki mineralne, i znalazła system do pielęgnacji twarzy, który o wszystkim pomyśli za nas. Prawdziwym hitem jest też pędzel, który… sam maluje. Można? Można!
/ Polska / magazyn
21:55 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 14/22 Logo TVN Style
Opis (streszczenie): Uwaga gadżeciarze! Ania Nowak – Ibisz, niezastąpiona Pani Gadżet, przebrnie przez ogrom sklepowych propozycji, przetestuje, przebierze, sprawdzi i doradzi. Zwróci uwagę na nowinki i pokaże wiele niezastąpionych gadżetów, nie tylko do użytku codziennego. Jeśli nie macie zielonego pojęcia „co w nowych gadżetach piszczy", lub jeśli zastanawiacie się co wybrać bo ilość gadżetów przyprawia Was o ból głowy – zaufajcie Pani Gadżet! Jesień za pasem, i czego macie już dosyć? Mokrych śladów w przedpokoju! Pani Gadżet ma na sposób, i to prosty. Musicie zobaczyć magiczną wycieraczkę i wygodny ociekacz do butów. Do przechowywania kurtek i drobiazgów idealna będzie mini garderoba. A jeśli już podłoga się zabrudzi, na pewno uratuje ją urządzenie czyszczące do podłóg różnego rodzaju! Ania Nowak-Ibisz zadba też o urodę. Odrosty zamaskuje specjalnym retuszerem, a o cerę zadba maseczkami z… warzyw i specjalnym sprzętem do peelingu ultradźwiękowego. To będzie bardzo dobra jesień z Panią Gadżet!
/ Polska / magazyn
Reklama

2018-10-23

12:30 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 13/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn
13:00 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 14/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn

2018-10-24

22:25 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 15/22 Logo TVN Style
Opis (streszczenie): Uwaga gadżeciarze! Ania Nowak – Ibisz, niezastąpiona Pani Gadżet, przebrnie przez ogrom sklepowych propozycji, przetestuje, przebierze, sprawdzi i doradzi. Zwróci uwagę na nowinki i pokaże wiele niezastąpionych gadżetów, nie tylko do użytku codziennego. Jeśli nie macie zielonego pojęcia „co w nowych gadżetach piszczy", lub jeśli zastanawiacie się co wybrać bo ilość gadżetów przyprawia Was o ból głowy – zaufajcie Pani Gadżet!
/ Polska / magazyn

2018-10-25

00:25 Pani Gadżet, sez. 3, odc. 1/16 Logo TVN Style
Opis (streszczenie): „Pani Gadżet” ponownie ruszy tropem najciekawszych i najlepszych akcesoriów dla wszystkich kobiet. Pomoże widzkom, które nie wiedzą jak poruszać się w gąszczu nowości. Prowadząca w kolejnym sezonie zainspiruje przyszłe panny młode, postara się ułatwić życie świeżo upieczonym rodzicom oraz pokaże innowacyjne sposoby na zadbanie o swoje ciało po zimowym obżarstwie. Zapraszamy wszystkie gadżeciary do TVN Style! 14 lutego - słynne Święto Zakochanych! Ten dzień to wymarzona okazja, by przetestować akcesoria miłosne. Co jest na topie w sklepach z erotycznymi zabawkami i gadżetami? Ekscytujące gry planszowe, zmysłowe masaże, akcesoria dla niegrzecznych dziewczynek – tego wszystkiego możecie się spodziewać po walentynkowym wydaniu „Pani Gadżet”.
/ Polska / magazyn
22:25 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 16/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn

2018-10-27

15:45 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 16/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn
16:15 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 15/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn

2018-10-28

20:15 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 15/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn
20:45 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 16/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn

2018-10-29

13:45 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 15/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn
14:15 Pani Gadżet, sez. 15, odc. 7/22 Logo TVN Style
Opis (streszczenie): Piętnasty sezon „Pani Gadżet" wcale nie oznacza, że Anna Nowak-Ibisz nie ma pomysłów na nowe propozycje. Wręcz przeciwnie! Wiedząc o gadżetach wszystko i trochę więcej, nieustraszona poszukiwaczka najciekawszych i najbardziej przydatnych rzeczy ma asa w rękawie: potrafi znaleźć tylko te najlepsze! W nowych odcinkach „Pani Gadżet" nie będzie rzeczy byle jakich, nudnych, przeciętnych. Zamiast tego, zobaczycie wszystko to, co wyjątkowe, innowacyjne, przełomowe! A co konkretnie? Na przykład smycz dla psa, której nie trzeba trzymać. Powerbank, którym naładujecie telefon, a chwilę później... akumulator w samochodzie. Boicie się smogu? Musicie mieć przenośny oczyszczacz powietrza. Nie kupujecie gotowego jedzenia? Jogurtownica i serowar będą właśnie dla Was. Nie chcecie dziurawić ścian? Użyjcie samoprzylepnych gwoździ. Szukacie prawdziwych gadżetów? Sprawdźcie, jak wyglądają papierowe zegarki. Ania Nowak-Ibisz może tak bez końca, na pewno trochę ją już poznaliście! To oczywiście zaledwie wycinek tego, co „Pani Gadżet" pokaże w piętnastym sezonie. Ania Nowak-Ibisz nie zwalnia tempa i zrobi wszystko, żeby jej program był niezmiennie taki jak ona: wiarygodny, pomocny i niezastąpiony! Wiosna jest już naprawdę blisko, czujecie? A dla Pani Gadżet wiosna to... kwiaty! Nareszcie można udekorować dom roślinami i odpowiednio o nie zadbać. Pomogą w tym specjalne nożyczki sprężynowe i czujnik wilgoci – dzięki niemu już nigdy nie zapomnicie o podlewaniu! A jeśli wolicie być obdarowywane różami, na pewno przyda się... ściągacz do kolców. Zobaczycie też gadżety, dzięki którym choć trochę można zadbać o nasze środowisko – szczoteczki z wymiennymi końcówkami, kosz na śmieci który od razu zmniejszy ich objętość i jogurtownicę, bo po co kupować gotowe produkty w plastikowych kubeczkach? Ania Nowak-Ibisz sprawdziła też, jak działa odkurzacz z wyjątkowymi funkcjami i czy Justin Bieber może zachęcić do mycia zębów... Jesteście ciekawi? Obejrzyjcie „Panią Gadżet" w czwartek o 22:25!
/ Polska / magazyn
21:55 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 16/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn
Reklama

2018-10-30

12:30 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 15/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn
13:00 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 16/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn

2018-11-01

22:25 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 17/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn

2018-11-03

15:45 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 17/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn

2018-11-04

20:45 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 17/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn

2018-11-05

14:15 Pani Gadżet, sez. 15, odc. 8/22 Logo TVN Style
Opis (streszczenie): Piętnasty sezon „Pani Gadżet" wcale nie oznacza, że Anna Nowak-Ibisz nie ma pomysłów na nowe propozycje. Wręcz przeciwnie! Wiedząc o gadżetach wszystko i trochę więcej, nieustraszona poszukiwaczka najciekawszych i najbardziej przydatnych rzeczy ma asa w rękawie: potrafi znaleźć tylko te najlepsze! W nowych odcinkach „Pani Gadżet" nie będzie rzeczy byle jakich, nudnych, przeciętnych. Zamiast tego, zobaczycie wszystko to, co wyjątkowe, innowacyjne, przełomowe! A co konkretnie? Na przykład smycz dla psa, której nie trzeba trzymać. Powerbank, którym naładujecie telefon, a chwilę później... akumulator w samochodzie. Boicie się smogu? Musicie mieć przenośny oczyszczacz powietrza. Nie kupujecie gotowego jedzenia? Jogurtownica i serowar będą właśnie dla Was. Nie chcecie dziurawić ścian? Użyjcie samoprzylepnych gwoździ. Szukacie prawdziwych gadżetów? Sprawdźcie, jak wyglądają papierowe zegarki. Ania Nowak-Ibisz może tak bez końca, na pewno trochę ją już poznaliście! To oczywiście zaledwie wycinek tego, co „Pani Gadżet" pokaże w piętnastym sezonie. Ania Nowak-Ibisz nie zwalnia tempa i zrobi wszystko, żeby jej program był niezmiennie taki jak ona: wiarygodny, pomocny i niezastąpiony! To będzie pięknie oświetlony i bardzo dobrze wyposażony odcinek „Pani Gadżet"! Lampa w kształcie księżyca – to brzmi ciekawie, prawda? Ania Nowak-Ibisz znalazła taką i inne w wielu ciekawych kształtach! Będzie też pomysł na idealne oświetlenie ogrodu lub balkonu – ciepłe wieczory nadchodzą. A co w kwestii wyposażenia? Kuchnia! Zestaw misek z dopasowaną przykrywką zagwarantuje porządek w kuchni nawet podczas miksowania, a nóż strunowy to gadżet niezbędny dla miłośników wypieków. Nowy odcinek w środę o 22:25!
/ Polska / magazyn
21:55 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 17/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn

2018-11-06

12:50 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 17/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn

2018-11-07

22:25 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 18/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn

2018-11-08

22:25 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 19/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn

2018-11-10

15:45 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 19/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn
16:15 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 18/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn

2018-11-11

20:15 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 18/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn
20:45 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 19/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn

2018-11-12

13:45 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 18/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn
Reklama
14:15 Pani Gadżet, sez. 15, odc. 17/22 Logo TVN Style
Opis (streszczenie): Piętnasty sezon „Pani Gadżet" wcale nie oznacza, że Anna Nowak-Ibisz nie ma pomysłów na nowe propozycje. Wręcz przeciwnie! Wiedząc o gadżetach wszystko i trochę więcej, nieustraszona poszukiwaczka najciekawszych i najbardziej przydatnych rzeczy ma asa w rękawie: potrafi znaleźć tylko te najlepsze! W nowych odcinkach „Pani Gadżet" nie będzie rzeczy byle jakich, nudnych, przeciętnych. Zamiast tego, zobaczycie wszystko to, co wyjątkowe, innowacyjne, przełomowe! A co konkretnie? Na przykład smycz dla psa, której nie trzeba trzymać. Powerbank, którym naładujecie telefon, a chwilę później... akumulator w samochodzie. Boicie się smogu? Musicie mieć przenośny oczyszczacz powietrza. Nie kupujecie gotowego jedzenia? Jogurtownica i serowar będą właśnie dla Was. Nie chcecie dziurawić ścian? Użyjcie samoprzylepnych gwoździ. Szukacie prawdziwych gadżetów? Sprawdźcie, jak wyglądają papierowe zegarki. Ania Nowak-Ibisz może tak bez końca, na pewno trochę ją już poznaliście! To oczywiście zaledwie wycinek tego, co „Pani Gadżet" pokaże w piętnastym sezonie. Ania Nowak-Ibisz nie zwalnia tempa i zrobi wszystko, żeby jej program był niezmiennie taki jak ona: wiarygodny, pomocny i niezastąpiony! Prace w ogrodzie: start! Jeśli Wy też zaczęliście już intensywne działania na terenach zielonych, „Pani Gadżet” jak zwykle przychodzi z pomocą. Ania Nowak-Ibisz pokaże Wam między innymi organizer ogrodowy w pakiecie ze stołkiem, pistolet z wygodnym pojemnikiem i wózek – bo po co dźwigać? Dla tych, którzy wolą posiedzieć w domu, będzie oczyszczacz powietrza, a dla amatorów spacerów z dziećmi – coś dla najmłodszych, czyli rowerek 3 w 1. Pani Gadżet przetestowała też dla Was modne i popularne maseczki na twarz – czy działają tak jak powinny? „Pani Gadżet” w środę o 22:25 jak zawsze pełna atrakcji!
/ Polska / magazyn
21:55 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 19/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn

2018-11-13

12:20 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 18/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn
12:50 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 19/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn

2018-11-14

22:25 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 20/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn

2018-11-15

22:25 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 21/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn

2018-11-17

15:45 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 21/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn
16:15 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 20/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn

2018-11-18

20:15 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 20/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn
20:45 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 21/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn

2018-11-19

13:45 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 20/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn
14:15 Pani Gadżet, sez. 15, odc. 18/22 Logo TVN Style
Opis (streszczenie): Piętnasty sezon „Pani Gadżet" wcale nie oznacza, że Anna Nowak-Ibisz nie ma pomysłów na nowe propozycje. Wręcz przeciwnie! Wiedząc o gadżetach wszystko i trochę więcej, nieustraszona poszukiwaczka najciekawszych i najbardziej przydatnych rzeczy ma asa w rękawie: potrafi znaleźć tylko te najlepsze! W nowych odcinkach „Pani Gadżet" nie będzie rzeczy byle jakich, nudnych, przeciętnych. Zamiast tego, zobaczycie wszystko to, co wyjątkowe, innowacyjne, przełomowe! A co konkretnie? Na przykład smycz dla psa, której nie trzeba trzymać. Powerbank, którym naładujecie telefon, a chwilę później... akumulator w samochodzie. Boicie się smogu? Musicie mieć przenośny oczyszczacz powietrza. Nie kupujecie gotowego jedzenia? Jogurtownica i serowar będą właśnie dla Was. Nie chcecie dziurawić ścian? Użyjcie samoprzylepnych gwoździ. Szukacie prawdziwych gadżetów? Sprawdźcie, jak wyglądają papierowe zegarki. Ania Nowak-Ibisz może tak bez końca, na pewno trochę ją już poznaliście! To oczywiście zaledwie wycinek tego, co „Pani Gadżet" pokaże w piętnastym sezonie. Ania Nowak-Ibisz nie zwalnia tempa i zrobi wszystko, żeby jej program był niezmiennie taki jak ona: wiarygodny, pomocny i niezastąpiony! Bieganie to nowy narodowy sport Polaków – i bardzo dobrze! Ania Nowak-Ibisz również lubi pobiegać i robi to oczywiście z pomocą najlepszych gadżetów. Tym razem pokaże Wam słuchawki, które inteligentnie – i dla bezpieczeństwa – nie odcinają słuchacza zupełnie od świata zewnętrznego. A jeśli wolicie świeże powietrze celebrowane na… kocyku, to na pewno przydadzą się Wam gadżety piknikowe. A na piknik przygotujecie sałatki z użyciem krajalnicy do awokado lub łyżki z tarką… a wymieszacie ją sztućcami 3 w 1. W kuchni przyda Wam się też na pewno blender próżniowy – koktajle owocowe to podstawa na wiosnę! – i sprytne gumki do torebek, do których schowacie resztki… z pikniku. Czwartkowa „Pani Gadżet” czeka o 22:25!
/ Polska / magazyn
21:55 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 21/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn

2018-11-20

12:25 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 20/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn
12:55 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 21/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn

2018-11-21

22:25 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 22 Logo TVN Style
Polska / magazyn

2018-11-22

22:25 Pani Gadżet, sez. 15, odc. 9/22 Logo TVN Style
Opis (streszczenie): Piętnasty sezon „Pani Gadżet" wcale nie oznacza, że Anna Nowak-Ibisz nie ma pomysłów na nowe propozycje. Wręcz przeciwnie! Wiedząc o gadżetach wszystko i trochę więcej, nieustraszona poszukiwaczka najciekawszych i najbardziej przydatnych rzeczy ma asa w rękawie: potrafi znaleźć tylko te najlepsze! W nowych odcinkach „Pani Gadżet" nie będzie rzeczy byle jakich, nudnych, przeciętnych. Zamiast tego, zobaczycie wszystko to, co wyjątkowe, innowacyjne, przełomowe! A co konkretnie? Na przykład smycz dla psa, której nie trzeba trzymać. Powerbank, którym naładujecie telefon, a chwilę później... akumulator w samochodzie. Boicie się smogu? Musicie mieć przenośny oczyszczacz powietrza. Nie kupujecie gotowego jedzenia? Jogurtownica i serowar będą właśnie dla Was. Nie chcecie dziurawić ścian? Użyjcie samoprzylepnych gwoździ. Szukacie prawdziwych gadżetów? Sprawdźcie, jak wyglądają papierowe zegarki. Ania Nowak-Ibisz może tak bez końca, na pewno trochę ją już poznaliście! To oczywiście zaledwie wycinek tego, co „Pani Gadżet" pokaże w piętnastym sezonie. Ania Nowak-Ibisz nie zwalnia tempa i zrobi wszystko, żeby jej program był niezmiennie taki jak ona: wiarygodny, pomocny i niezastąpiony! Kobiety kochają brylanty... a gdy już je otrzymają, muszą mieć miejsce, żeby je trzymać! O brylanty niech zadba on, a o gadżety zadba Ania Nowak-Ibisz. W tym odcinku „Pani Gadżet" pokaże Wam specjalne pojemniki, nesesery i uchwyty na biżuterię najróżniejszego rodzaju. Żeby nie było tylko tak kobieco, na pewno każdemu przypadną do gustu gadżety do prasowania i nowe patenty na zmywanie – bo jak wiecie, wszystko może wyglądać lepiej. Na planie będzie też gość specjalny, czyli... półroczna Michalina, która sprawdzi, czy może już gryźć jarmuż i arbuza, oraz przetestuje nowy przewijak. A na koniec zjecie pyszne mięso, prosto ze... szponów!?
/ Polska / magazyn

2018-11-24

15:45 Pani Gadżet, sez. 15, odc. 9/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn
16:15 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 22 Logo TVN Style
Polska / magazyn

2018-11-25

20:15 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 22 Logo TVN Style
Polska / magazyn
20:45 Pani Gadżet, sez. 15, odc. 9/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn

2018-11-26

13:45 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 22 Logo TVN Style
Polska / magazyn
14:15 Pani Gadżet, sez. 15, odc. 19/22 Logo TVN Style
Opis (streszczenie): Piętnasty sezon „Pani Gadżet" wcale nie oznacza, że Anna Nowak-Ibisz nie ma pomysłów na nowe propozycje. Wręcz przeciwnie! Wiedząc o gadżetach wszystko i trochę więcej, nieustraszona poszukiwaczka najciekawszych i najbardziej przydatnych rzeczy ma asa w rękawie: potrafi znaleźć tylko te najlepsze! W nowych odcinkach „Pani Gadżet" nie będzie rzeczy byle jakich, nudnych, przeciętnych. Zamiast tego, zobaczycie wszystko to, co wyjątkowe, innowacyjne, przełomowe! A co konkretnie? Na przykład smycz dla psa, której nie trzeba trzymać. Powerbank, którym naładujecie telefon, a chwilę później... akumulator w samochodzie. Boicie się smogu? Musicie mieć przenośny oczyszczacz powietrza. Nie kupujecie gotowego jedzenia? Jogurtownica i serowar będą właśnie dla Was. Nie chcecie dziurawić ścian? Użyjcie samoprzylepnych gwoździ. Szukacie prawdziwych gadżetów? Sprawdźcie, jak wyglądają papierowe zegarki. Ania Nowak-Ibisz może tak bez końca, na pewno trochę ją już poznaliście! To oczywiście zaledwie wycinek tego, co „Pani Gadżet" pokaże w piętnastym sezonie. Ania Nowak-Ibisz nie zwalnia tempa i zrobi wszystko, żeby jej program był niezmiennie taki jak ona: wiarygodny, pomocny i niezastąpiony! Jeśli mamy czwartek, to mamy nowy odcinek „Pani Gadżet”! A co zobaczycie? Na początek gadżety do smartfonów, takie jak zestaw do karaoke, etui z naturalnej masy perłowej i rozgałęziacz USB. Ania Nowak-Ibisz zaczyna też sezon grillowy i pokaże Wam najlepsze do tego gadżety! Temperaturę steków zmierzy specjalnym termometrem, przestrzeń rozjaśni wyjątkową lampką, a w grillowaniu pomoże specjalny fartuch. Zobaczycie też test ekspresów do kawy, w którym pomoże profesjonalny barista! To co, widzimy się o 22:25?
/ Polska / magazyn
21:55 Pani Gadżet, sez. 15, odc. 9/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn

2018-11-27

12:35 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 22 Logo TVN Style
Polska / magazyn
13:05 Pani Gadżet, sez. 15, odc. 9/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn

2018-11-28

22:25 Pani Gadżet, sez. 15, odc. 10/22 Logo TVN Style
Opis (streszczenie): Piętnasty sezon „Pani Gadżet" wcale nie oznacza, że Anna Nowak-Ibisz nie ma pomysłów na nowe propozycje. Wręcz przeciwnie! Wiedząc o gadżetach wszystko i trochę więcej, nieustraszona poszukiwaczka najciekawszych i najbardziej przydatnych rzeczy ma asa w rękawie: potrafi znaleźć tylko te najlepsze! W nowych odcinkach „Pani Gadżet" nie będzie rzeczy byle jakich, nudnych, przeciętnych. Zamiast tego, zobaczycie wszystko to, co wyjątkowe, innowacyjne, przełomowe! A co konkretnie? Na przykład smycz dla psa, której nie trzeba trzymać. Powerbank, którym naładujecie telefon, a chwilę później... akumulator w samochodzie. Boicie się smogu? Musicie mieć przenośny oczyszczacz powietrza. Nie kupujecie gotowego jedzenia? Jogurtownica i serowar będą właśnie dla Was. Nie chcecie dziurawić ścian? Użyjcie samoprzylepnych gwoździ. Szukacie prawdziwych gadżetów? Sprawdźcie, jak wyglądają papierowe zegarki. Ania Nowak-Ibisz może tak bez końca, na pewno trochę ją już poznaliście! To oczywiście zaledwie wycinek tego, co „Pani Gadżet" pokaże w piętnastym sezonie. Ania Nowak-Ibisz nie zwalnia tempa i zrobi wszystko, żeby jej program był niezmiennie taki jak ona: wiarygodny, pomocny i niezastąpiony! Ania Nowak-Ibisz czeka na Was z nowym odcinkiem „Pani Gadżet”, a w nim: porządki… kosmetyczne! Zobaczycie, jak wygodnie i szybko wyczyścić pędzle, oraz jak zrobić wielkie porządki z cerą dzięki nowej szczotce. Pani Gadżet zorganizuje Wam też kuchnię, a pomogą jej w tym specjalne podkładki na blat, uchwyty na łyżki i gadżety do lodówki – idealne, żeby przedłużyć świeżość produktów. Ania Nowak-Ibisz odkryła też najnowszy, nowoczesny depilator i silikonowe sznurówki, które dodadzą koloru butom… na wiosnę. „Pani Gadżet” w środę o 22:25!
/ Polska / magazyn

2018-11-29

22:25 Pani Gadżet, sez. 15, odc. 11/22 Logo TVN Style
Opis (streszczenie): Piętnasty sezon „Pani Gadżet" wcale nie oznacza, że Anna Nowak-Ibisz nie ma pomysłów na nowe propozycje. Wręcz przeciwnie! Wiedząc o gadżetach wszystko i trochę więcej, nieustraszona poszukiwaczka najciekawszych i najbardziej przydatnych rzeczy ma asa w rękawie: potrafi znaleźć tylko te najlepsze! W nowych odcinkach „Pani Gadżet" nie będzie rzeczy byle jakich, nudnych, przeciętnych. Zamiast tego, zobaczycie wszystko to, co wyjątkowe, innowacyjne, przełomowe! A co konkretnie? Na przykład smycz dla psa, której nie trzeba trzymać. Powerbank, którym naładujecie telefon, a chwilę później... akumulator w samochodzie. Boicie się smogu? Musicie mieć przenośny oczyszczacz powietrza. Nie kupujecie gotowego jedzenia? Jogurtownica i serowar będą właśnie dla Was. Nie chcecie dziurawić ścian? Użyjcie samoprzylepnych gwoździ. Szukacie prawdziwych gadżetów? Sprawdźcie, jak wyglądają papierowe zegarki. Ania Nowak-Ibisz może tak bez końca, na pewno trochę ją już poznaliście! To oczywiście zaledwie wycinek tego, co „Pani Gadżet" pokaże w piętnastym sezonie. Ania Nowak-Ibisz nie zwalnia tempa i zrobi wszystko, żeby jej program był niezmiennie taki jak ona: wiarygodny, pomocny i niezastąpiony! Planujecie imprezę albo chcecie troszkę odmienić mieszkanie? Świetnie się składa, bo Ania Nowak-Ibisz ma dla Was garść gadżetów właśnie z tym związanych! W tym odcinku „Pani Gadżet” zobaczycie wygodne półki i modną, metalową ramkę na zdjęcia. Będzie też bardzo designerski puf. Dla gości przydadzą się minisztalugi zastępujące wizytówki, (prawie) srebrne zestawy sztućców i komplet butelek, które ozdobią stół. A jeśli macie problem z przenoszeniem notatek i pomysłów do wiadomości elektronicznych, musicie poznać najnowszy notatnik – zrobi to za Was. „Pani Gadżet”, czwartek, 22:25 – widzimy się!
/ Polska / magazyn
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Pani Gadżet. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Pani Gadżet w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Pani Gadżet.

Emisja w stacjach

Pani Gadżet można obejrzeć w:

Emisje w: TVN Style

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info