Reklama

Pani Gadżet godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Pani Gadżet


Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Pani Gadżet będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 2019-07-18
22:25 Pani Gadżet, sez. 17, odc. 3/12 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): „Pani Gadżet” to nowoczesny program dla wszystkich kobiet, zarówno tych robiących karierę w wielkim mieście, jak i tych, które dbają o domowe ognisko. Anna Nowak-Ibisz opowie gadżetach, które każda z nas powinna mieć w swoim domu, biurze lub torebce. Anna Nowak - Ibisz przetestuje każdy z nich na własnej skórze. Dzięki temu z pełną odpowiedzialnością podpowie kobietom, który z nich jest tylko piękną zabawką, a który po prostu trzeba mieć. Sprawdzimy więc, czy pieczenie chleba w domu jest rzeczywiście wygodne oraz czy można zmieścić wszystkie drobiazgi potrzebne do makijażu w jednym futerale. W kolejnych odcinkach prowadząca dowie się, czy istnieje sprzęt do fitnessu, który będzie ćwiczył za nas oraz jak można zrobić pyszne espresso w mini ekspresie ciśnieniowym. Anna Nowak – Ibisz wybada, którą z wielofunkcyjnych suszarek warto kupić oraz jak działają najnowsze zabawki technologiczne sprzedawane z konsolami do gier. Dzięki programowi życie każdej kobiety stanie się prostsze, a nowoczesne gadżety sprawią, że będzie miała więcej czasu dla siebie. W tym odcinku „Pani Gadżet” Ania Nowak-Ibisz pokaże pomysły dla tych z Was, którzy lubią jeść i pić to, co sami sobie przygotują. Butelka z kryształem napełni wodę dobrą energią, a w składanym lunchboxie zmieści się każdy domowy posiłek. A zwłaszcza warzywa, obrane wcześniej jedną z gadżeciarskich obieraczek przetestowanych przez Anię! W tym odcinku będą też gadżety dla dzieci, takie jak rozwijająca tablica manipulacyjna i łóżeczko, dzięki któremu niemowlak będzie zawsze blisko rodzica. Znajdzie się też gadżet dla pasażerów z tylnego siedzenia. A na koniec słoń, który… ładuje telefony. „Pani Gadżet” znowu Was zaskoczy w czwartek o 22:25!

/ Polska / magazyn
Program TV na 2019-07-20
15:10 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 8/22 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Uwaga gadżeciarze! Ania Nowak – Ibisz, niezastąpiona Pani Gadżet, przebrnie przez ogrom sklepowych propozycji, przetestuje, przebierze, sprawdzi i doradzi. Zwróci uwagę na nowinki i pokaże wiele niezastąpionych gadżetów, nie tylko do użytku codziennego. Jeśli nie macie zielonego pojęcia „co w nowych gadżetach piszczy", lub jeśli zastanawiacie się co wybrać bo ilość gadżetów przyprawia Was o ból głowy – zaufajcie Pani Gadżet! U „Pani Gadżet” co chwila coś nowego, i o to chodzi! W tym odcinku Ania Nowak-Ibisz zabierze Was do świata lunchboxów, czyli najlepszych patentów na zabranie własnego jedzenia z domu do pracy albo w podróż. A skoro o podróży mowa, to nie może obejść się bez gadżetów do samochodu. Zobaczycie na przykład powerbank, który wspomoże rozładowany akumulator, i siedzisko dla dziecka, które w awaryjnych sytuacjach może zastąpić fotelik. Ale to nie koniec – będą też gadżety łazienkowe, czyli… dmuchana miska do pedicure i klamra do pasty do zębów. „Pani Gadżet” pomoże Wam w znalezieniu najlepszych nowości, to pewne!

/ Polska / magazyn
Reklama
15:45 Pani Gadżet, sez. 17, odc. 3/12 Logo TVN Style
Polska / magazyn
Program TV na 2019-07-21
20:05 Pani Gadżet, sez. 17, odc. 3/12 Logo TVN Style
Polska / magazyn
Program TV na 2019-07-22
21:55 Pani Gadżet, sez. 17, odc. 3/12 Logo TVN Style
Polska / magazyn
Program TV na 2019-07-23
12:45 Pani Gadżet, sez. 17, odc. 3/12 Logo TVN Style
Polska / magazyn
Program TV na 2019-07-25
22:25 Pani Gadżet, sez. 17, odc. 4/12 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): „Pani Gadżet” to nowoczesny program dla wszystkich kobiet, zarówno tych robiących karierę w wielkim mieście, jak i tych, które dbają o domowe ognisko. Anna Nowak-Ibisz opowie gadżetach, które każda z nas powinna mieć w swoim domu, biurze lub torebce. Anna Nowak - Ibisz przetestuje każdy z nich na własnej skórze. Dzięki temu z pełną odpowiedzialnością podpowie kobietom, który z nich jest tylko piękną zabawką, a który po prostu trzeba mieć. Sprawdzimy więc, czy pieczenie chleba w domu jest rzeczywiście wygodne oraz czy można zmieścić wszystkie drobiazgi potrzebne do makijażu w jednym futerale. W kolejnych odcinkach prowadząca dowie się, czy istnieje sprzęt do fitnessu, który będzie ćwiczył za nas oraz jak można zrobić pyszne espresso w mini ekspresie ciśnieniowym. Anna Nowak – Ibisz wybada, którą z wielofunkcyjnych suszarek warto kupić oraz jak działają najnowsze zabawki technologiczne sprzedawane z konsolami do gier. Dzięki programowi życie każdej kobiety stanie się prostsze, a nowoczesne gadżety sprawią, że będzie miała więcej czasu dla siebie. Ten odcinek „Pani Gadżet” to skarbnica wiedzy dla miłośniczek kosmetyków, pieczenia, gadżetów do pracy i… wiedzy o zdrowiu. Ania Nowak-Ibisz pokaże Wam gadżety do pieczenia – od dzisiaj wałek będzie służył do przygotowania pysznych ciast, a torba silikonowa pomoże w stworzeniu ich kształtu. Zobaczycie też kosmetyki do pielęgnacji, które można dopasować do indywidualnych potrzeb skóry, i chusteczki do demakijażu, które działają terapeutycznie przeciw nużycy. Jeśli nie rozstajecie się z laptopem, idealnym rozwiązaniem będzie dla Was przenośny stolik, a w podróży niezastąpiona okaże się teczka z powerbankiem. Ania Nowak-Ibisz spotkała się też ze specjalistką od dbania o dziecięce stopy i przekaże Wam całą swoją wiedzę. „Pani Gadżet” – nowy sezon w czwartek o 22:25!

/ Polska / magazyn
Program TV na 2019-07-27
15:10 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 9/22 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Uwaga gadżeciarze! Ania Nowak – Ibisz, niezastąpiona Pani Gadżet, przebrnie przez ogrom sklepowych propozycji, przetestuje, przebierze, sprawdzi i doradzi. Zwróci uwagę na nowinki i pokaże wiele niezastąpionych gadżetów, nie tylko do użytku codziennego. Jeśli nie macie zielonego pojęcia „co w nowych gadżetach piszczy", lub jeśli zastanawiacie się co wybrać bo ilość gadżetów przyprawia Was o ból głowy – zaufajcie Pani Gadżet! Lubicie domowe remonty i drobne naprawy, ale te śrubki są zawsze gdzieś indziej? Musicie obejrzeć „Panią Gadżet”, bo Ania Nowak-Ibisz ma na to sposób, i to bardzo wygodny! Dzięki niej możecie też skorzystać z pięknej polskiej jesieni i wyjść na rower, bo przygotowała gadżety i z tego tematu. Rękawiczek z kierunkowskazem na pewno jeszcze nie widzieliście! A jeśli wolicie ćwiczyć w domu, nowoczesna i nieduża bieżnia załatwi sprawę. Po treningu idealnie sprawdzi się ręcznik chłodzący, a wszystko inne wyprasujecie nowym żelazkiem. Jeśli to jeszcze za mało gadżetów, to poczekajcie do końca: wtedy zobaczycie szkło w płynie.

/ Polska / magazyn
15:45 Pani Gadżet, sez. 17, odc. 4/12 Logo TVN Style
Polska / magazyn
Program TV na 2019-07-28
20:05 Pani Gadżet, sez. 17, odc. 4/12 Logo TVN Style
Polska / magazyn
Program TV na 2019-07-29
21:55 Pani Gadżet, sez. 17, odc. 4/12 Logo TVN Style
Polska / magazyn
Reklama
Program TV na 2019-07-30
12:45 Pani Gadżet, sez. 17, odc. 4/12 Logo TVN Style
Polska / magazyn
Program TV na 2019-08-01
22:25 Pani Gadżet, sez. 17, odc. 5/12 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): „Pani Gadżet” to nowoczesny program dla wszystkich kobiet, zarówno tych robiących karierę w wielkim mieście, jak i tych, które dbają o domowe ognisko. Anna Nowak-Ibisz opowie gadżetach, które każda z nas powinna mieć w swoim domu, biurze lub torebce. Anna Nowak - Ibisz przetestuje każdy z nich na własnej skórze. Dzięki temu z pełną odpowiedzialnością podpowie kobietom, który z nich jest tylko piękną zabawką, a który po prostu trzeba mieć. Sprawdzimy więc, czy pieczenie chleba w domu jest rzeczywiście wygodne oraz czy można zmieścić wszystkie drobiazgi potrzebne do makijażu w jednym futerale. W kolejnych odcinkach prowadząca dowie się, czy istnieje sprzęt do fitnessu, który będzie ćwiczył za nas oraz jak można zrobić pyszne espresso w mini ekspresie ciśnieniowym. Anna Nowak – Ibisz wybada, którą z wielofunkcyjnych suszarek warto kupić oraz jak działają najnowsze zabawki technologiczne sprzedawane z konsolami do gier. Dzięki programowi życie każdej kobiety stanie się prostsze, a nowoczesne gadżety sprawią, że będzie miała więcej czasu dla siebie.

/ Polska / magazyn
Program TV na 2019-08-03
15:10 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 10/22 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Uwaga gadżeciarze! Ania Nowak – Ibisz, niezastąpiona Pani Gadżet, przebrnie przez ogrom sklepowych propozycji, przetestuje, przebierze, sprawdzi i doradzi. Zwróci uwagę na nowinki i pokaże wiele niezastąpionych gadżetów, nie tylko do użytku codziennego. Jeśli nie macie zielonego pojęcia „co w nowych gadżetach piszczy", lub jeśli zastanawiacie się co wybrać bo ilość gadżetów przyprawia Was o ból głowy – zaufajcie Pani Gadżet! Ten odcinek „Pani Gadżet” zaczniemy od pięknych mebli i dodatków. Dla dzieci idealne będą taborety z funkcją regału, a dla dorosłych – lustro z bonusem, takim jak zegar albo półka. Dla prawdziwych miłośników naturalnych materiałów Ania Nowak-Ibisz przygotowała za to wygodny, drewniany organizer. A może szykujecie imprezę? Na pewno jadalne bańki zrobią furorę – możecie do nich dodać jakikolwiek napój. O muzykę zadba głośnik w kształcie… samochodu, a przekąski podacie w sprytnym zestawie naczyń. Pani Gadżet zajrzy też do lodówki, ale nie w poszukiwaniu jedzenia, oczywiście! Po prostu ma parę świetnych patentów na organizację tego miejsca. Zobaczycie też nową kamerę domową z funkcją niani i zabawkę, którą pokochają Wasze dzieci – bo to jajko ze stworkiem w środku!

/ Polska / magazyn
15:45 Pani Gadżet, sez. 17, odc. 5/12 Logo TVN Style
Polska / magazyn
Program TV na 2019-08-04
20:00 Pani Gadżet, sez. 17, odc. 5/12 Logo TVN Style
Polska / magazyn
Program TV na 2019-08-05
21:55 Pani Gadżet, sez. 17, odc. 5/12 Logo TVN Style
Polska / magazyn
Program TV na 2019-08-06
12:50 Pani Gadżet, sez. 17, odc. 5/12 Logo TVN Style
Polska / magazyn
Program TV na 2019-08-08
22:25 Pani Gadżet, sez. 17, odc. 6/12 Logo TVN Style
Polska / magazyn
Program TV na 2019-08-10
15:10 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 11/22 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Uwaga gadżeciarze! Ania Nowak – Ibisz, niezastąpiona Pani Gadżet, przebrnie przez ogrom sklepowych propozycji, przetestuje, przebierze, sprawdzi i doradzi. Zwróci uwagę na nowinki i pokaże wiele niezastąpionych gadżetów, nie tylko do użytku codziennego. Jeśli nie macie zielonego pojęcia „co w nowych gadżetach piszczy", lub jeśli zastanawiacie się co wybrać bo ilość gadżetów przyprawia Was o ból głowy – zaufajcie Pani Gadżet! Miłośnicy zwierząt i gadżetów, łączcie się! W tym odcinku „Pani Gadżet” będzie coś właśnie dla Was. I obiecujemy – Ania Nowak-Ibisz pogodzi kociarzy i psiarzy, bo dla każdego ma coś ciekawego. A dla miłośników pysznych śniadań – kto ich nie kocha?! – będzie maszyna do robienia puszystych gofrów. I w kuchni zostaniecie na dłuższą chwilę, bo przed Panią Gadżet misja: sprawdzenie, która wyciskarka zrobi najlepszy sok. To nie koniec gadżetów – zobaczycie też świetne butelki turystyczne i taką, która ma miejsce na leki. Ania Nowak-Ibisz czeka z nowym odcinkiem!

/ Polska / magazyn
15:45 Pani Gadżet, sez. 17, odc. 6/12 Logo TVN Style
Polska / magazyn
Program TV na 2019-08-11
20:00 Pani Gadżet, sez. 17, odc. 6/12 Logo TVN Style
Polska / magazyn
Program TV na 2019-08-12
21:55 Pani Gadżet, sez. 17, odc. 6/12 Logo TVN Style
Polska / magazyn
Program TV na 2019-08-13
13:00 Pani Gadżet, sez. 17, odc. 6/12 Logo TVN Style
Polska / magazyn
Program TV na 2019-08-15
22:25 Pani Gadżet, sez. 17, odc. 7/12 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): „Pani Gadżet” to nowoczesny program dla wszystkich kobiet, zarówno tych robiących karierę w wielkim mieście, jak i tych, które dbają o domowe ognisko. Anna Nowak-Ibisz opowie gadżetach, które każda z nas powinna mieć w swoim domu, biurze lub torebce. Anna Nowak - Ibisz przetestuje każdy z nich na własnej skórze. Dzięki temu z pełną odpowiedzialnością podpowie kobietom, który z nich jest tylko piękną zabawką, a który po prostu trzeba mieć. Sprawdzimy więc, czy pieczenie chleba w domu jest rzeczywiście wygodne oraz czy można zmieścić wszystkie drobiazgi potrzebne do makijażu w jednym futerale. W kolejnych odcinkach prowadząca dowie się, czy istnieje sprzęt do fitnessu, który będzie ćwiczył za nas oraz jak można zrobić pyszne espresso w mini ekspresie ciśnieniowym. Anna Nowak – Ibisz wybada, którą z wielofunkcyjnych suszarek warto kupić oraz jak działają najnowsze zabawki technologiczne sprzedawane z konsolami do gier. Dzięki programowi życie każdej kobiety stanie się prostsze, a nowoczesne gadżety sprawią, że będzie miała więcej czasu dla siebie. Moda na weganizm dotarła do Polski i ma się całkiem dobrze. I my to w „Pani Gadżet” szanujemy! Dlatego Ania Nowak-Ibisz pokaże w tym odcinku wegańską kosmetyczkę (z ananasa!) i pędzle do makijażu. Zupełnie niewegańskie są za to białka jaj, które Ania szybko ubije w gadżecie bez użycia prądu. Sowa do porcjowania ciasta może Wam posłużyć też do takiego, w którym nie ma jaj, a łyżką do lodów nałożycie wszystkie smaki. A jeśli brakuje Wam nowości do sprzątania, to na pewno spodoba Wam się test kilku odkurzaczy. „Pani Gadżet” wie, co w trawie piszczy.

/ Polska / magazyn
Program TV na 2019-08-17
15:10 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 12/22 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Uwaga gadżeciarze! Ania Nowak – Ibisz, niezastąpiona Pani Gadżet, przebrnie przez ogrom sklepowych propozycji, przetestuje, przebierze, sprawdzi i doradzi. Zwróci uwagę na nowinki i pokaże wiele niezastąpionych gadżetów, nie tylko do użytku codziennego. Jeśli nie macie zielonego pojęcia „co w nowych gadżetach piszczy", lub jeśli zastanawiacie się co wybrać bo ilość gadżetów przyprawia Was o ból głowy – zaufajcie Pani Gadżet! Co łączy biżuterię i codzienne, domowe naprawy? To, że gadżety z obu tych kategorii pokaże „Pani Gadżet”! W tym odcinku będzie kopertówka i kasetka do przechowywania kolczyków, pierścionków, bransoletek i nie tylko. Zobaczycie też uniwersalne wkrętaki i klucze, bardzo potrzebne w każdym domu. A może nie w każdym, ale na pewno w wielu domach doceniony zostanie nowoczesny stojak na wino. Z rzeczy praktycznych Ania Nowak-Ibisz ma też dla Was kosze do prania – kilka do wyboru! – i szczotkę prostującą do ujarzmienia kręconych włosów. Taka porcja gadżetów czeka na Was w nowej „Pani Gadżet”!

/ Polska / magazyn
15:45 Pani Gadżet, sez. 17, odc. 7/12 Logo TVN Style
Polska / magazyn
Program TV na 2019-08-18
20:00 Pani Gadżet, sez. 17, odc. 7/12 Logo TVN Style
Polska / magazyn
Program TV na 2019-08-19
21:55 Pani Gadżet, sez. 17, odc. 7/12 Logo TVN Style
Polska / magazyn
Program TV na 2019-08-20
12:50 Pani Gadżet, sez. 17, odc. 7/12 Logo TVN Style
Polska / magazyn
Program TV na 2019-08-22
22:25 Pani Gadżet, sez. 17, odc. 8/12 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): „Pani Gadżet” to nowoczesny program dla wszystkich kobiet, zarówno tych robiących karierę w wielkim mieście, jak i tych, które dbają o domowe ognisko. Anna Nowak-Ibisz opowie gadżetach, które każda z nas powinna mieć w swoim domu, biurze lub torebce. Anna Nowak - Ibisz przetestuje każdy z nich na własnej skórze. Dzięki temu z pełną odpowiedzialnością podpowie kobietom, który z nich jest tylko piękną zabawką, a który po prostu trzeba mieć. Sprawdzimy więc, czy pieczenie chleba w domu jest rzeczywiście wygodne oraz czy można zmieścić wszystkie drobiazgi potrzebne do makijażu w jednym futerale. W kolejnych odcinkach prowadząca dowie się, czy istnieje sprzęt do fitnessu, który będzie ćwiczył za nas oraz jak można zrobić pyszne espresso w mini ekspresie ciśnieniowym. Anna Nowak – Ibisz wybada, którą z wielofunkcyjnych suszarek warto kupić oraz jak działają najnowsze zabawki technologiczne sprzedawane z konsolami do gier. Dzięki programowi życie każdej kobiety stanie się prostsze, a nowoczesne gadżety sprawią, że będzie miała więcej czasu dla siebie. Pamiętacie, że w zdrowym ciele zdrowy duch? A jeśli brakuje Wam czasu, a masaże u profesjonalistów też nie są dla Was, to Ania Nowak-Ibisz ma na to sposób. W tym odcinku „Pani Gadżet” Ania pokaże aż trzy gadżety do domowego masażu całego ciała – od stóp do (prawie) głów! A jeśli o głowie mowa, to będą też nowoczesne sprzęty do modelowania włosów, w sam raz na wyjątkowe okazje i na co dzień. A jeśli to będzie jakaś okazja, to może przyda Wam się pomysł na oryginalny prezent, czyli… drzewko? Niekoniecznie bambus, ale to z bambusa jest zrobiony wielorazowy kubek do kawy, który też zobaczycie. W „Pani Gadżet” jak w życiu – wszystko jest połączone!

/ Polska / magazyn
Program TV na 2019-08-24
15:10 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 13/22 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Uwaga gadżeciarze! Ania Nowak – Ibisz, niezastąpiona Pani Gadżet, przebrnie przez ogrom sklepowych propozycji, przetestuje, przebierze, sprawdzi i doradzi. Zwróci uwagę na nowinki i pokaże wiele niezastąpionych gadżetów, nie tylko do użytku codziennego. Jeśli nie macie zielonego pojęcia „co w nowych gadżetach piszczy", lub jeśli zastanawiacie się co wybrać bo ilość gadżetów przyprawia Was o ból głowy – zaufajcie Pani Gadżet! Macie problem z ogarnięciem rzeczywistości już przy wejściu do domu? Po tym odcinku problem zniknie, bo Pani Gadżet ma już na wszystko sposób. Zobaczcie, jakie pomysłowe i ładne wieszaki pomogą w uporządkowaniu codzienności. Dla miłośników kawy będzie młynek, bo ta świeżo zmielona jest przecież najlepsza; dla tych, którzy wolą herbatę, Ania Nowak-Ibisz przygotowała specjalny pojemnik na różne jej rodzaje. Pani Gadżet pokaże też urządzenie do zbierania nieczystości zwierząt (to konieczne!) i gadżeciarską smycz, oraz żelazko z generatorem pary. A jeśli jest Wam coraz chłodniej w domach, to pomyślcie o zakupie wentylatora ciepła. Mała rzecz, a bardzo cieszy! Jak bardzo? Przekonacie się już w tym odcinku „Pani Gadżet”!

/ Polska / magazyn
15:45 Pani Gadżet, sez. 17, odc. 8/12 Logo TVN Style
Polska / magazyn
Program TV na 2019-08-25
20:00 Pani Gadżet, sez. 17, odc. 8/12 Logo TVN Style
Polska / magazyn
Program TV na 2019-08-26
21:55 Pani Gadżet, sez. 17, odc. 8/12 Logo TVN Style
Polska / magazyn
Program TV na 2019-08-27
12:50 Pani Gadżet, sez. 17, odc. 8/12 Logo TVN Style
Polska / magazyn
Program TV na 2019-08-29
22:25 Pani Gadżet, sez. 17, odc. 9/12 Logo TVN Style
Polska / magazyn
Program TV na 2019-08-31
15:05 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 14/22 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Uwaga gadżeciarze! Ania Nowak – Ibisz, niezastąpiona Pani Gadżet, przebrnie przez ogrom sklepowych propozycji, przetestuje, przebierze, sprawdzi i doradzi. Zwróci uwagę na nowinki i pokaże wiele niezastąpionych gadżetów, nie tylko do użytku codziennego. Jeśli nie macie zielonego pojęcia „co w nowych gadżetach piszczy", lub jeśli zastanawiacie się co wybrać bo ilość gadżetów przyprawia Was o ból głowy – zaufajcie Pani Gadżet! Jesień za pasem, i czego macie już dosyć? Mokrych śladów w przedpokoju! Pani Gadżet ma na sposób, i to prosty. Musicie zobaczyć magiczną wycieraczkę i wygodny ociekacz do butów. Do przechowywania kurtek i drobiazgów idealna będzie mini garderoba. A jeśli już podłoga się zabrudzi, na pewno uratuje ją urządzenie czyszczące do podłóg różnego rodzaju! Ania Nowak-Ibisz zadba też o urodę. Odrosty zamaskuje specjalnym retuszerem, a o cerę zadba maseczkami z… warzyw i specjalnym sprzętem do peelingu ultradźwiękowego. To będzie bardzo dobra jesień z Panią Gadżet!

/ Polska / magazyn
15:40 Pani Gadżet, sez. 17, odc. 9/12 Logo TVN Style
Polska / magazyn
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Pani Gadżet. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Pani Gadżet w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Pani Gadżet.

Poprzednie emisje Pani Gadżet


Emisja Pani Gadżet miała miejsce:

2019-07-16 12:45 Pani Gadżet, sez. 17, odc. 2/12 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): „Pani Gadżet” to nowoczesny program dla wszystkich kobiet, zarówno tych robiących karierę w wielkim mieście, jak i tych, które dbają o domowe ognisko. Anna Nowak-Ibisz opowie gadżetach, które każda z nas powinna mieć w swoim domu, biurze lub torebce. Anna Nowak - Ibisz przetestuje każdy z nich na własnej skórze. Dzięki temu z pełną odpowiedzialnością podpowie kobietom, który z nich jest tylko piękną zabawką, a który po prostu trzeba mieć. Sprawdzimy więc, czy pieczenie chleba w domu jest rzeczywiście wygodne oraz czy można zmieścić wszystkie drobiazgi potrzebne do makijażu w jednym futerale. W kolejnych odcinkach prowadząca dowie się, czy istnieje sprzęt do fitnessu, który będzie ćwiczył za nas oraz jak można zrobić pyszne espresso w mini ekspresie ciśnieniowym. Anna Nowak – Ibisz wybada, którą z wielofunkcyjnych suszarek warto kupić oraz jak działają najnowsze zabawki technologiczne sprzedawane z konsolami do gier. Dzięki programowi życie każdej kobiety stanie się prostsze, a nowoczesne gadżety sprawią, że będzie miała więcej czasu dla siebie. Lubicie być eko i dbać o planetę? Ania Nowak-Ibisz przywiązuje do tego ogromną wagę i wie, że mogą w tym pomóc odpowiednie gadżety. Ale nie zachowa ich dla siebie! W „Pani Gadżet" zobaczycie wielorazową słomkę i sposoby na ekologiczne pakowanie kanapek: organiczną bawełnę i wegańskie owijki. Dla miłośników prasowania Ania Nowak-Ibisz znalazła żelazko zintegrowane z deską, a dla miłośników klimatów szpiegowskich ładowarkę z wbudowaną... kamerą. Będą też gadżety dla tych z Was, którzy lubią odświeżać pokój dziecięcy – na przykład ramki-balony i pojemniki na drobiazgi.

/ Polska / magazyn
2019-07-15 21:55 Pani Gadżet, sez. 17, odc. 2/12 Logo TVN Style
Polska / magazyn
2019-07-14 20:05 Pani Gadżet, sez. 17, odc. 2/12 Logo TVN Style
Polska / magazyn
2019-07-13 15:45 Pani Gadżet, sez. 17, odc. 2/12 Logo TVN Style
Polska / magazyn
2019-07-13 15:10 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 7/22 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Uwaga gadżeciarze! Ania Nowak – Ibisz, niezastąpiona Pani Gadżet, przebrnie przez ogrom sklepowych propozycji, przetestuje, przebierze, sprawdzi i doradzi. Zwróci uwagę na nowinki i pokaże wiele niezastąpionych gadżetów, nie tylko do użytku codziennego. Jeśli nie macie zielonego pojęcia „co w nowych gadżetach piszczy", lub jeśli zastanawiacie się co wybrać bo ilość gadżetów przyprawia Was o ból głowy – zaufajcie Pani Gadżet! W tym odcinku „Pani Gadżet” zobaczycie rzeczy do dbania o siebie i swoich bliskich. Nawilżenie swojej skóry można zbadać specjalnym testerem, a blask włosów idealnie odświeży… koktajl. A jak już będzie piękny kolor, to można je wyprostować. Dla dzieci idealna będą szczoteczka soniczna i gryzaki w kształcie naszyjnika. Będzie też gadżet do dbania o urodę mężczyzn, czyli trymer próżniowy. A poza tym? Ania Nowak-Ibisz pokaże, jak samodzielnie przenosić ciężkie meble, jak zawsze mieć pod ręką wieszak do ubrań i jak sprawić, że każda szuflada w domu będzie oświetlona! Na deser jak zawsze gadżeciarski drobiazg, czyli słuchawki, które mogą być bransoletką. „Pani Gadżet” czeka na Was o 22:25 w czwartek!

/ Polska / magazyn
2019-07-11 22:25 Pani Gadżet, sez. 17, odc. 2/12 Logo TVN Style
Polska / magazyn
2019-07-06 15:10 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 6/22 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Uwaga gadżeciarze! Ania Nowak – Ibisz, niezastąpiona Pani Gadżet, przebrnie przez ogrom sklepowych propozycji, przetestuje, przebierze, sprawdzi i doradzi. Zwróci uwagę na nowinki i pokaże wiele niezastąpionych gadżetów, nie tylko do użytku codziennego. Jeśli nie macie zielonego pojęcia „co w nowych gadżetach piszczy", lub jeśli zastanawiacie się co wybrać bo ilość gadżetów przyprawia Was o ból głowy – zaufajcie Pani Gadżet! Im więcej odcinków „Pani Gadżet”, tym więcej gadżetów – to jest prosty rachunek! Dlatego Ania Nowak-Ibisz nie zwalnia tempa i ma dla Was kolejne propozycje. Zachwyci Was to, co i ją zachwyciło, czyli ręcznie robiona ceramika w kilku odsłonach. W ogarnięciu domowych (i nie tylko!) spraw pomogą Wam sprytne patenty, takie jak automatyczna kołyska do wózka, mop obrotowy albo przybory do pisania z wbudowaną pamięcią. Nie zabraknie też czegoś, w czym Pani Gadżet czuje się świetnie, czyli gotowania – tym razem stawia na sałatki – i nowości z zakresu bezpieczeństwa w domu, czyli magnetycznej blokady do okien. Te gadżety trzeba zobaczyć na własne oczy!

/ Polska / magazyn
2019-07-02 12:45 Pani Gadżet, sez. 17, odc. 1/12 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): „Pani Gadżet” to nowoczesny program dla wszystkich kobiet, zarówno tych robiących karierę w wielkim mieście, jak i tych, które dbają o domowe ognisko. Anna Nowak-Ibisz opowie gadżetach, które każda z nas powinna mieć w swoim domu, biurze lub torebce. Anna Nowak - Ibisz przetestuje każdy z nich na własnej skórze. Dzięki temu z pełną odpowiedzialnością podpowie kobietom, który z nich jest tylko piękną zabawką, a który po prostu trzeba mieć. Sprawdzimy więc, czy pieczenie chleba w domu jest rzeczywiście wygodne oraz czy można zmieścić wszystkie drobiazgi potrzebne do makijażu w jednym futerale. W kolejnych odcinkach prowadząca dowie się, czy istnieje sprzęt do fitnessu, który będzie ćwiczył za nas oraz jak można zrobić pyszne espresso w mini ekspresie ciśnieniowym. Anna Nowak – Ibisz wybada, którą z wielofunkcyjnych suszarek warto kupić oraz jak działają najnowsze zabawki technologiczne sprzedawane z konsolami do gier. Dzięki programowi życie każdej kobiety stanie się prostsze, a nowoczesne gadżety sprawią, że będzie miała więcej czasu dla siebie. W tym odcinku po zimowej przerwie Ania Nowak-Ibisz sprawdzi, co nowego pojawiło się w świecie gadżetów! Na pierwszy ogień – albo na pierwszy wiosenny deszcz – pójdą parasole. Pani Gadżet znalazła ich aż kilka: ultralekki, elektryczny, płaski... Kolejny gadżet zadba o narażone na przemoczenie buty, ale to niejedyny temat w tym odcinku! Musicie zobaczyć, jakie nowości można znaleźć w kuchni „Pani Gadżet" – a są to najlepsze obieraczki do warzyw, urządzenie do robienia klopsików i gadżet do gotowania jajek w koszulkach. A dodatkowo zobaczycie sprytny gadżet wspomagający kąpiel małych dzieci i bezprzewodowe słuchawki – najlepsze do wiosennych treningów.

/ Polska / magazyn
2019-07-01 21:55 Pani Gadżet, sez. 17, odc. 1/12 Logo TVN Style
Polska / magazyn
2019-06-30 20:05 Pani Gadżet, sez. 17, odc. 1/12 Logo TVN Style
Polska / magazyn
2019-06-29 15:45 Pani Gadżet, sez. 17, odc. 1/12 Logo TVN Style
Polska / magazyn
2019-06-29 15:10 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 5/22 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Uwaga gadżeciarze! Ania Nowak – Ibisz, niezastąpiona Pani Gadżet, przebrnie przez ogrom sklepowych propozycji, przetestuje, przebierze, sprawdzi i doradzi. Zwróci uwagę na nowinki i pokaże wiele niezastąpionych gadżetów, nie tylko do użytku codziennego. Jeśli nie macie zielonego pojęcia „co w nowych gadżetach piszczy", lub jeśli zastanawiacie się co wybrać bo ilość gadżetów przyprawia Was o ból głowy – zaufajcie Pani Gadżet! Kto ma wyjazd w planach, musi obejrzeć tę dawkę gadżetów od Ani Nowak-Ibisz! Na pewno przyda Wam się składany, przenośny regał i powerbank z wtyczkami pasującymi do kontaktów w innych państwach. A w podróży sprawdzą się walizki… już zniszczone, dzięki czemu więcej się nie zniszczą. Będą też lampki z funkcjami specjalnymi – takie do szuflady i z głośnikiem, oraz taśma do klocków, która rozwinie wyobraźnię każdego dziecka. A skoro o dzieciach mowa, to na pewno rodzicom spodoba się coś, co ochroni stół przed zabrudzeniem i patent na przechowywanie dziecięcych drobiazgów w samochodzie. Nowa „Pani Gadżet” już w środę o 22:25!

/ Polska / magazyn
2019-06-27 22:25 Pani Gadżet, sez. 17, odc. 1/12 Logo TVN Style
Polska / magazyn
2019-06-25 12:55 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 22 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Uwaga gadżeciarze! Ania Nowak – Ibisz, niezastąpiona Pani Gadżet, przebrnie przez ogrom sklepowych propozycji, przetestuje, przebierze, sprawdzi i doradzi. Zwróci uwagę na nowinki i pokaże wiele niezastąpionych gadżetów, nie tylko do użytku codziennego. Jeśli nie macie zielonego pojęcia „co w nowych gadżetach piszczy", lub jeśli zastanawiacie się co wybrać bo ilość gadżetów przyprawia Was o ból głowy – zaufajcie Pani Gadżet! W tym odcinku "Pani Gadżet" zobaczycie gadżety, które można zmieniać jak się chce! Będą torebki z wymiennymi klapkami w różnych wzorach, etui na telefon z lampkami i kosmetyki z... magnesem w opakowaniu. Wszystko idealne na prezent dla kobiety! A co z prezentami dla innych? Dla dzieci Ania Nowak-Ibisz pokaże klocki, z których będą mogły zbudować samych siebie i koszulkę edukacyjną. A do tego wszystkiego zobaczycie też szczoteczki soniczne i perfumy z feromonami. „Pani Gadżet" na pewno Was zainspiruje!

/ Polska / magazyn
2019-06-24 21:55 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 22 Logo TVN Style
Polska / magazyn
2019-06-23 19:55 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 22 Logo TVN Style
Polska / magazyn
2019-06-22 20:10 Pani Gadżet, sez. 9, odc. 14 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): „Pani Gadżet” zaprasza na odcinek wszystkich, którzy kochają nowości! Tym razem Ania Nowak-Ibisz zabiera w podróż dzieci, a pomogą jej w tym: hulajnoga dwa w jednym, przenośny sterylizator i organizer, który sprawi, że podróż samochodem nie będzie uciążliwa. Dla najmłodszych pokaże natomiast sposób na niewygodne pasy w fotelikach. A jeśli szukacie gadżetów do swojego smartfona, to nie mogliście trafić lepiej! Tylko w „Pani Gadżet” ładowarki jak tasiemki, wodoodporne głośniki w kolorach tęczy i przedmiot, dzięki któremu będziecie mogli oglądać telewizję nawet… pod namiotem. Pani Gadżet porównała też najciekawsze modele stacji parowych i sprawdziła, jak jeździ się autem, które… robi prawie wszystko samo!

/ Polska / magazyn
2019-06-22 15:45 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 22 Logo TVN Style
Polska / magazyn
2019-06-22 15:10 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 4/22 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Uwaga gadżeciarze! Ania Nowak – Ibisz, niezastąpiona Pani Gadżet, przebrnie przez ogrom sklepowych propozycji, przetestuje, przebierze, sprawdzi i doradzi. Zwróci uwagę na nowinki i pokaże wiele niezastąpionych gadżetów, nie tylko do użytku codziennego. Jeśli nie macie zielonego pojęcia „co w nowych gadżetach piszczy", lub jeśli zastanawiacie się co wybrać bo ilość gadżetów przyprawia Was o ból głowy – zaufajcie Pani Gadżet! Kto kocha pizzę? Chyba wszyscy się zgłosiliście, prawda? Pani Gadżet też uwielbia i od czasu do czasu sprawdza gadżety do jej przygotowania. Po pizzy każdemu przyda się kubek gorącej herbaty, a będzie pyszna! Świeżo ze specjalnego filtra, zaparzona w gadżeciarskich zaparzaczach i torebkach. W tym odcinku dowiecie się też, jakie są najnowsze trendy w dbaniu o urodę, i jak zadbać o porządek w butach w przedpokoju bez kupowania kolejnego mebla. A potem to już tylko czas na relaks z kubełkiem świeżego, ciepłego… popcornu! Pani Gadżet wie, jak o Was zadbać.

/ Polska / magazyn
2019-06-20 22:25 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 22 Logo TVN Style
Polska / magazyn
2019-06-20 16:20 Pani Gadżet, sez. 15, odc. 22 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Piętnasty sezon „Pani Gadżet" wcale nie oznacza, że Anna Nowak-Ibisz nie ma pomysłów na nowe propozycje. Wręcz przeciwnie! Wiedząc o gadżetach wszystko i trochę więcej, nieustraszona poszukiwaczka najciekawszych i najbardziej przydatnych rzeczy ma asa w rękawie: potrafi znaleźć tylko te najlepsze! W nowych odcinkach „Pani Gadżet" nie będzie rzeczy byle jakich, nudnych, przeciętnych. Zamiast tego, zobaczycie wszystko to, co wyjątkowe, innowacyjne, przełomowe! A co konkretnie? Na przykład smycz dla psa, której nie trzeba trzymać. Powerbank, którym naładujecie telefon, a chwilę później... akumulator w samochodzie. Boicie się smogu? Musicie mieć przenośny oczyszczacz powietrza. Nie kupujecie gotowego jedzenia? Jogurtownica i serowar będą właśnie dla Was. Nie chcecie dziurawić ścian? Użyjcie samoprzylepnych gwoździ. Szukacie prawdziwych gadżetów? Sprawdźcie, jak wyglądają papierowe zegarki. Ania Nowak-Ibisz może tak bez końca, na pewno trochę ją już poznaliście! To oczywiście zaledwie wycinek tego, co „Pani Gadżet" pokaże w piętnastym sezonie. Ania Nowak-Ibisz nie zwalnia tempa i zrobi wszystko, żeby jej program był niezmiennie taki jak ona: wiarygodny, pomocny i niezastąpiony! Kochasz biwak, przyrodę, życie pod namiotem? A może życie pod namiotem, ale… na samochodzie? Tak, takie cuda znajduje Pani Gadżet! W tym odcinku Ania Nowak-Ibisz zabiera wszystkich na przejażdżkę w teren. Malutki ekspres do kawy, namiot stawiany na dachu auta, apteczka schowana w latarce, podwójny śpiwór… to tylko niektóre z gadżetów, które tam się przydadzą. Będzie też coś na typowe problemy dzikiej natury, czyli zestaw do pozbycia się kleszczy i przyrząd do łamania gałęzi. Ale to oczywiście nie wszystko. Resztę zobaczycie w nowym odcinku „Pani Gadżet” w środę o 22:25!

/ Polska / magazyn
2019-06-20 15:50 Pani Gadżet, sez. 13, odc. 12 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Ania Nowak-Ibisz jest przewodnikiem po gadżetach już od dwunastu sezonów. Nadal, nie tylko nie brakuje jej pomysłów, ale… ona ma ich coraz więcej! Nie boi się testowania gadżetów dziwnych, śmiesznych, a czasem nawet niebezpiecznych. Pokazuje widzom rzeczy tanie i bardzo drogie, niezbędne i te luksusowe. Jedno jest pewne! Z „Panią Gadżet“ nie ma nudy! W trzynastym sezonie programu, „Pani Gadżet“ z zapałem przystąpi do wielkich, wiosennych porządków. Który robot lepiej posprząta? Czy istnieje szmatka, która wyczyści każde zabrudzenie? Jaki płyn lepiej usunie plamy? Czysty dom to jedno, ale o ogród też trzeba zadbać. Nie zabraknie więc narzędzi i akcesoriów, które „Pani Gadżet“ poddała wyczerpującym i dokładnym testom. Tej wiosny hitem będą narzędzia akumulatorowe. Jesteście ciekawi jak sprawdzą się nożyce do żywopłotu i pilarka łańcuchowa? Przekonacie się niebawem! Na wiosnę warto pomyśleć także o swojej formie fizycznej. Często męczymy się, by po zimie zrzucić zbędne kilogramy. Anna Nowak – Ibisz sprawdzi ile warte są przeznaczone do tego aplikacje, elektroniczne opaski i sprytne ubrania. Kto wybiera się na camping z Panią Gadżet? Musicie być odpowiednio przygotowani, czyli... zabezpieczyć wszystko to, co na biwaku się przyda. Pomysły znajdziecie w tym odcinku! Ania Nowak-Ibisz pokaże Wam kamper, który może stać się Waszym wakacyjnym domem. Będą też nietłukące naczynia i gadżety dla miłośników wakacji pod namiotem: podświetlane taśmy, dmuchana lampka, plecak z krzesełkiem i patent na stworzenie siedziska z materaca. Do samochodu przyda Wam się specjalna mata, a jeśli zostaniecie bez dostępu do kuchenki, prądu i gorącej wody, na pewno skorzystacie z jedzenia w samopodgrzewającej się puszce. Jeśli podróżujecie z dziećmi, idealne będą dla Was łóżeczko turystyczne i wkładka do fotelika pozwalająca się mniej pocić. A na każde skaleczenie pomoże plaster-bandaż. Z takim ekwipunkiem każdy biwak będzie najlepszy pod słońcem!

/ Polska / magazyn
2019-06-18 12:45 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 21/22 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Uwaga gadżeciarze! Ania Nowak – Ibisz, niezastąpiona Pani Gadżet, przebrnie przez ogrom sklepowych propozycji, przetestuje, przebierze, sprawdzi i doradzi. Zwróci uwagę na nowinki i pokaże wiele niezastąpionych gadżetów, nie tylko do użytku codziennego. Jeśli nie macie zielonego pojęcia „co w nowych gadżetach piszczy", lub jeśli zastanawiacie się co wybrać bo ilość gadżetów przyprawia Was o ból głowy – zaufajcie Pani Gadżet! Zmywanie! Nawet jeśli macie zmywarkę, na pewno czasami myjecie ręcznie. I dlatego Ania Nowak-Ibisz ma dla Was specjalnie do tego stworzone rękawice i rozkładaną suszarkę do naczyń. Będą też małe lampki, najlepsze do czytania i nie tylko. A jeśli martwi Was stan powietrza, na pewno musicie obejrzeć test oczyszczaczy. „Pani Gadżet" zna się na tym temacie i na pewno przekaże Wam całą wiedzę. A na koniec – drobiazg, czyli nóż składany. Mała rzecz, a cieszy... To tak jak każdy nowy odcinek „Pani Gadżet"!

/ Polska / magazyn
2019-06-17 21:55 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 21/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn
2019-06-17 15:00 Pani Gadżet, sez. 9, odc. 13/14 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Czas na przygotowania do wakacji należy uznać za rozpoczęty! W tym odcinku „Pani Gadżet” znajdą się pomysły dla tych, którzy lubią wypoczywać pod namiotem i dla tych, którzy podróżują z dziećmi. Na biwaku nie obejdziecie się przecież bez kompletu naczyń turystycznych, multifunkcyjnego narzędzia mieszczącego się w kieszeni czy… turystycznej pralki! A dla rodziców Ania Nowak-Ibisz przygotowała między innymi inhalator idealny na wakacje i saszetki do przygotowania pysznych musów owocowych. W odcinku zobaczycie także pomysłowe deski kuchenne do wiosenno-letnich sałatek i wyjątkową płetwę rekina… Uwaga: będzie też coś dla prawdziwych mężczyzn, czyli ultranowoczesna golarka!

/ Polska / magazyn
2019-06-16 20:00 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 21/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn

Emisje archiwalne Pani Gadżet


Emisja Pani Gadżet miała miejsce:

2019-06-15 20:10 Pani Gadżet, sez. 9, odc. 13/14 Logo TVN Style
Polska / magazyn
2019-06-15 15:45 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 21/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn
2019-06-15 15:10 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 3/22 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Uwaga gadżeciarze! Ania Nowak – Ibisz, niezastąpiona Pani Gadżet, przebrnie przez ogrom sklepowych propozycji, przetestuje, przebierze, sprawdzi i doradzi. Zwróci uwagę na nowinki i pokaże wiele niezastąpionych gadżetów, nie tylko do użytku codziennego. Jeśli nie macie zielonego pojęcia „co w nowych gadżetach piszczy", lub jeśli zastanawiacie się co wybrać bo ilość gadżetów przyprawia Was o ból głowy – zaufajcie Pani Gadżet! Pani Gadżet potrafi sprawić, że wszystko jest wyraźniejsze i… jaśniejsze. I to dosłownie! W tym odcinku zobaczycie między innymi bezprzewodową lampkę i żarówkę, którą będziecie sterować za pomocą pilota. A jak już będzie jaśniej, to zrobi się też wygodniej – a to za sprawą słuchawek bez żadnego kabelka! Ania Nowak-Ibisz pokaże też, jak szybko wydrukować ulubione zdjęcie ze smartfona i jak uporządkować dziecięcy „bałagan” w łazience. A skoro o łazience mowa… to robimy się na bóstwo! Profesjonalne lokówki i szczotka elektryczna, choć brzmią poważnie, są idealne do użytku w domu. A na koniec – mała rzecz, a cieszy, czyli solniczka i pieprzniczka obsługiwane za pomocą sznurka. Pani Gadżet znajduje nawet takie cuda!

/ Polska / magazyn
2019-06-13 22:25 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 21/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn
2019-06-11 12:40 Pani Gadżet, sez. 17, odc. 12 Logo TVN Style
Polska / magazyn
2019-06-10 21:55 Pani Gadżet, sez. 17, odc. 12 Logo TVN Style
Polska / magazyn
2019-06-10 15:00 Pani Gadżet, sez. 9, odc. 12/14 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Pierwsze ciepłe dni to idealny moment na przygotowanie się do sezonu… rowerowego! Tak też zrobiła „Pani Gadżet” i zgromadziła w studiu niezbędnik rowerzysty. Rzepowe taśmy na nogawki, spray do natychmiastowej naprawy dętki i lampka solarna to tylko niektóre z jego elementów. Ponadto Anna Nowak-Ibisz zaprosi Was na pięknie udekorowany taras, a tam: niezniszczalne donice, klimatyczne lampki i… donice podświetlane. A skoro o świeżym powietrzu mowa, to będą też gadżety do zabawy dla całej rodziny! Podróżny zestaw do badmintona i ekstremalne bańki mydlane to tylko przykłady. To nie koniec gadżetów! Dla dbających o zdrowie w domu Pani Gadżet pokaże filtry do zmiękczania wody, a dla miłośniczek pięknych drobiazgów – etui na smartfony z… lusterkiem. To trzeba zobaczyć!

/ Polska / magazyn
2019-06-09 20:05 Pani Gadżet, sez. 17, odc. 12 Logo TVN Style
Polska / magazyn
2019-06-08 20:10 Pani Gadżet, sez. 9, odc. 12/14 Logo TVN Style
Polska / magazyn
2019-06-08 15:40 Pani Gadżet, sez. 17, odc. 12 Logo TVN Style
Polska / magazyn

Emisja w stacjach


Pani Gadżet można obejrzeć w:

Emisje w: TVN Style

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry