Reklama

Pani Gadżet godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Pani Gadżet będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2019-03-21

22:25 Pani Gadżet, sez. 17, odc. 3/12 Logo TVN Style
Opis (streszczenie): „Pani Gadżet” to nowoczesny program dla wszystkich kobiet, zarówno tych robiących karierę w wielkim mieście, jak i tych, które dbają o domowe ognisko. Anna Nowak-Ibisz opowie gadżetach, które każda z nas powinna mieć w swoim domu, biurze lub torebce. Anna Nowak - Ibisz przetestuje każdy z nich na własnej skórze. Dzięki temu z pełną odpowiedzialnością podpowie kobietom, który z nich jest tylko piękną zabawką, a który po prostu trzeba mieć. Sprawdzimy więc, czy pieczenie chleba w domu jest rzeczywiście wygodne oraz czy można zmieścić wszystkie drobiazgi potrzebne do makijażu w jednym futerale. W kolejnych odcinkach prowadząca dowie się, czy istnieje sprzęt do fitnessu, który będzie ćwiczył za nas oraz jak można zrobić pyszne espresso w mini ekspresie ciśnieniowym. Anna Nowak – Ibisz wybada, którą z wielofunkcyjnych suszarek warto kupić oraz jak działają najnowsze zabawki technologiczne sprzedawane z konsolami do gier. Dzięki programowi życie każdej kobiety stanie się prostsze, a nowoczesne gadżety sprawią, że będzie miała więcej czasu dla siebie.
/ Polska / magazyn

2019-03-22

17:25 Pani Gadżet, sez. 15, odc. 3/22 Logo TVN Style
Opis (streszczenie): Piętnasty sezon „Pani Gadżet" wcale nie oznacza, że Anna Nowak-Ibisz nie ma pomysłów na nowe propozycje. Wręcz przeciwnie! Wiedząc o gadżetach wszystko i trochę więcej, nieustraszona poszukiwaczka najciekawszych i najbardziej przydatnych rzeczy ma asa w rękawie: potrafi znaleźć tylko te najlepsze! W nowych odcinkach „Pani Gadżet" nie będzie rzeczy byle jakich, nudnych, przeciętnych. Zamiast tego, zobaczycie wszystko to, co wyjątkowe, innowacyjne, przełomowe! A co konkretnie? Na przykład smycz dla psa, której nie trzeba trzymać. Powerbank, którym naładujecie telefon, a chwilę później... akumulator w samochodzie. Boicie się smogu? Musicie mieć przenośny oczyszczacz powietrza. Nie kupujecie gotowego jedzenia? Jogurtownica i serowar będą właśnie dla Was. Nie chcecie dziurawić ścian? Użyjcie samoprzylepnych gwoździ. Szukacie prawdziwych gadżetów? Sprawdźcie, jak wyglądają papierowe zegarki. Ania Nowak-Ibisz może tak bez końca, na pewno trochę ją już poznaliście! To oczywiście zaledwie wycinek tego, co „Pani Gadżet" pokaże w piętnastym sezonie. Ania Nowak-Ibisz nie zwalnia tempa i zrobi wszystko, żeby jej program był niezmiennie taki jak ona: wiarygodny, pomocny i niezastąpiony! Lampy ze sznurka, zegarki z papieru? U Pani Gadżet wszystko jest możliwe! W najnowszym odcinku Ania Nowak-Ibisz pokaże Wam piękne pomysły na oświetlenie, czyli ultrasłodką lampkę dla dzieci z miękkiego materiału i lampy, które można formować w dowolne kształty. Zobaczycie też najnowszą szczoteczkę soniczną do zębów, detektor płodu – rewelacyjne rozwiązanie dla każdej ciężarnej – i podwójny laktator. Dla miłośników nowinek i uwieczniania wszystkiego co dzieje się wokół, Pani Gadżet ma kamerę, która nagrywa obraz w 360 stopniach! A na koniec – zegarek z materiału jak papier w pięknych wzorach. Pani Gadżet nigdy nie zawodzi, jeśli chodzi o najlepsze rzeczy!
/ Polska / magazyn

2019-03-23

15:40 Pani Gadżet, sez. 17, odc. 3/12 Logo TVN Style
Polska / magazyn
Reklama
16:10 Pani Gadżet, sez. 15, odc. 4/22 Logo TVN Style
Opis (streszczenie): Piętnasty sezon „Pani Gadżet" wcale nie oznacza, że Anna Nowak-Ibisz nie ma pomysłów na nowe propozycje. Wręcz przeciwnie! Wiedząc o gadżetach wszystko i trochę więcej, nieustraszona poszukiwaczka najciekawszych i najbardziej przydatnych rzeczy ma asa w rękawie: potrafi znaleźć tylko te najlepsze! W nowych odcinkach „Pani Gadżet" nie będzie rzeczy byle jakich, nudnych, przeciętnych. Zamiast tego, zobaczycie wszystko to, co wyjątkowe, innowacyjne, przełomowe! A co konkretnie? Na przykład smycz dla psa, której nie trzeba trzymać. Powerbank, którym naładujecie telefon, a chwilę później... akumulator w samochodzie. Boicie się smogu? Musicie mieć przenośny oczyszczacz powietrza. Nie kupujecie gotowego jedzenia? Jogurtownica i serowar będą właśnie dla Was. Nie chcecie dziurawić ścian? Użyjcie samoprzylepnych gwoździ. Szukacie prawdziwych gadżetów? Sprawdźcie, jak wyglądają papierowe zegarki. Ania Nowak-Ibisz może tak bez końca, na pewno trochę ją już poznaliście! To oczywiście zaledwie wycinek tego, co „Pani Gadżet" pokaże w piętnastym sezonie. Ania Nowak-Ibisz nie zwalnia tempa i zrobi wszystko, żeby jej program był niezmiennie taki jak ona: wiarygodny, pomocny i niezastąpiony! Ulubione zajęcie? Jeśli od razu odpowiadacie: spanie, musicie obejrzeć ten odcinek „Pani Gadżet”! A jeśli pomyśleliście o czymś innym, te gadżety na pewno i tak przekonają do położenia się pod kołdrę. Co powiecie na przykład na kołdrę wypełnioną naturalnym włóknem alpaki? To będzie bardzo miłe doświadczenie… Ania Nowak-Ibisz znalazła dla Was też poduszki ekologiczne i budzik, który potrafi naśladować światło słoneczne. A żeby w sypialni (albo w innym pomieszczeniu) było jeszcze milej? W tym pomogą lampy zapachowe w pięknych kształtach. Bądźcie z „Panią Gadżet” w środę o 22:25!
/ Polska / magazyn
20:15 Pani Gadżet, sez. 13, odc. 9/12 Logo TVN Style
Opis (streszczenie): Ania Nowak-Ibisz jest przewodnikiem po gadżetach już od dwunastu sezonów. Nadal, nie tylko nie brakuje jej pomysłów, ale… ona ma ich coraz więcej! Nie boi się testowania gadżetów dziwnych, śmiesznych, a czasem nawet niebezpiecznych. Pokazuje widzom rzeczy tanie i bardzo drogie, niezbędne i te luksusowe. Jedno jest pewne! Z „Panią Gadżet“ nie ma nudy! W trzynastym sezonie programu, „Pani Gadżet“ z zapałem przystąpi do wielkich, wiosennych porządków. Który robot lepiej posprząta? Czy istnieje szmatka, która wyczyści każde zabrudzenie? Jaki płyn lepiej usunie plamy? Czysty dom to jedno, ale o ogród też trzeba zadbać. Nie zabraknie więc narzędzi i akcesoriów, które „Pani Gadżet“ poddała wyczerpującym i dokładnym testom. Tej wiosny hitem będą narzędzia akumulatorowe. Jesteście ciekawi jak sprawdzą się nożyce do żywopłotu i pilarka łańcuchowa? Przekonacie się niebawem! Na wiosnę warto pomyśleć także o swojej formie fizycznej. Często męczymy się, by po zimie zrzucić zbędne kilogramy. Anna Nowak – Ibisz sprawdzi ile warte są przeznaczone do tego aplikacje, elektroniczne opaski i sprytne ubrania. Wyruszacie już na rower? Wystawiliście dwa kółka z piwnicy? Jeśli tak, to nie mogliście lepiej trafić niż na ten odcinek „Pani Gadżet”! Ania Nowak-Ibisz ma bowiem kilka gadżetów rowerowych, które na pewno Wam się przydadzą. Zobaczycie odblaski rowerowe montowane na magnes, kask z łącznością Bluetooth i lampkę, bez której nie można bezpiecznie wyruszyć na przejażdżkę. A każdą z takich wypraw na pewno dokumentujecie za pomocą smartfona… jeśli więc selfie ma być udane, na pewno przyda Wam się obudowa z lampką. Do naładowania telefonu posłuży Wam powerbank z lusterkiem, a przed katastrofą w postaci utraty telefonu uchroni etui „wszystkoodporne”. Pani Gadżet sprawdzi też z czym najlepiej wybrać się na zakupy i odwiedzi jedną z warszawskich restauracji w poszukiwaniu noża idealnego. Znalazła też taki… dla dzieci. Zobaczcie, ile nowości zmieściło się w jednym odcinku!
/ Polska / magazyn

2019-03-24

20:05 Pani Gadżet, sez. 17, odc. 3/12 Logo TVN Style
Polska / magazyn
20:40 Pani Gadżet, sez. 15, odc. 4/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn

2019-03-25

14:25 Pani Gadżet, sez. 15, odc. 4/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn
21:55 Pani Gadżet, sez. 17, odc. 3/12 Logo TVN Style
Polska / magazyn

2019-03-26

12:45 Pani Gadżet, sez. 17, odc. 3/12 Logo TVN Style
Polska / magazyn
13:20 Pani Gadżet, sez. 15, odc. 4/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn

2019-03-28

22:25 Pani Gadżet, sez. 17, odc. 4/12 Logo TVN Style
Polska / magazyn

2019-03-29

17:20 Pani Gadżet, sez. 15, odc. 4/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn

2019-03-30

15:10 Pani Gadżet, sez. 15, odc. 5/22 Logo TVN Style
Opis (streszczenie): Piętnasty sezon „Pani Gadżet" wcale nie oznacza, że Anna Nowak-Ibisz nie ma pomysłów na nowe propozycje. Wręcz przeciwnie! Wiedząc o gadżetach wszystko i trochę więcej, nieustraszona poszukiwaczka najciekawszych i najbardziej przydatnych rzeczy ma asa w rękawie: potrafi znaleźć tylko te najlepsze! W nowych odcinkach „Pani Gadżet" nie będzie rzeczy byle jakich, nudnych, przeciętnych. Zamiast tego, zobaczycie wszystko to, co wyjątkowe, innowacyjne, przełomowe! A co konkretnie? Na przykład smycz dla psa, której nie trzeba trzymać. Powerbank, którym naładujecie telefon, a chwilę później... akumulator w samochodzie. Boicie się smogu? Musicie mieć przenośny oczyszczacz powietrza. Nie kupujecie gotowego jedzenia? Jogurtownica i serowar będą właśnie dla Was. Nie chcecie dziurawić ścian? Użyjcie samoprzylepnych gwoździ. Szukacie prawdziwych gadżetów? Sprawdźcie, jak wyglądają papierowe zegarki. Ania Nowak-Ibisz może tak bez końca, na pewno trochę ją już poznaliście! To oczywiście zaledwie wycinek tego, co „Pani Gadżet" pokaże w piętnastym sezonie. Ania Nowak-Ibisz nie zwalnia tempa i zrobi wszystko, żeby jej program był niezmiennie taki jak ona: wiarygodny, pomocny i niezastąpiony! Niektórzy lubią rozpieszczać siebie, niektórzy wolą rozpieszczać swoje zwierzęta. Dla obu grup Pani Gadżet znalazła coś ciekawego! Jeśli wolicie kupować prezenty czworonogom, spodoba Wam się legowisko z trzema funkcjami, smycz bez trzymania (może bardziej dla Was…) i śmieszne przebranie dla psa. Zabawę zapewni wskaźnik laserowy – myszka. Jeśli wolicie robić przyjemność sobie, pomyślcie o zakupie szczotki do włosów z jonizacją albo o lusterku, które pozwoli na umalowanie się w świetle dziennym… nawet gdy go zabraknie! Dla miłośników kuchni będą noże z wbudowaną ostrzałką, sprytny tłuczek do ziemniaków i „samoprzylepna” podkładka pod gorące naczynia. A jeśli gubicie się w ciemnościach… co powiecie na lampkę do papieru toaletowego? Bo Ania Nowak-Ibisz i taką znalazła. Zobaczcie ją koniecznie w czwartek o 22:25!
/ Polska / magazyn
15:40 Pani Gadżet, sez. 17, odc. 4/12 Logo TVN Style
Polska / magazyn
Reklama
20:15 Pani Gadżet, sez. 13, odc. 10/12 Logo TVN Style
Opis (streszczenie): Ania Nowak-Ibisz jest przewodnikiem po gadżetach już od dwunastu sezonów. Nadal, nie tylko nie brakuje jej pomysłów, ale… ona ma ich coraz więcej! Nie boi się testowania gadżetów dziwnych, śmiesznych, a czasem nawet niebezpiecznych. Pokazuje widzom rzeczy tanie i bardzo drogie, niezbędne i te luksusowe. Jedno jest pewne! Z „Panią Gadżet“ nie ma nudy! W trzynastym sezonie programu, „Pani Gadżet“ z zapałem przystąpi do wielkich, wiosennych porządków. Który robot lepiej posprząta? Czy istnieje szmatka, która wyczyści każde zabrudzenie? Jaki płyn lepiej usunie plamy? Czysty dom to jedno, ale o ogród też trzeba zadbać. Nie zabraknie więc narzędzi i akcesoriów, które „Pani Gadżet“ poddała wyczerpującym i dokładnym testom. Tej wiosny hitem będą narzędzia akumulatorowe. Jesteście ciekawi jak sprawdzą się nożyce do żywopłotu i pilarka łańcuchowa? Przekonacie się niebawem! Na wiosnę warto pomyśleć także o swojej formie fizycznej. Często męczymy się, by po zimie zrzucić zbędne kilogramy. Anna Nowak – Ibisz sprawdzi ile warte są przeznaczone do tego aplikacje, elektroniczne opaski i sprytne ubrania. Wiosna wszędzie, a razem z wiosną… komunie! Pani Gadżet w tym odcinku pokaże Wam świetny pomysł na prezent na tę okazję. Będzie też gadżet, dzięki któremu szybko wyprasujecie eleganckie ubrania i nie tylko. A jeśli wybieracie się na wakacje lub dłuższy weekend, musicie zobaczyć pomysłowe torby i walizki. Bo jak inaczej nazwać walizkę, z której możemy zrobić dwa podręczne bagaże, albo torby, które można złożyć do minimalnych rozmiarów? A skoro majówka, to… ciepłe dni i potrzeba jedzenia lodów i picia zimnych napojów. Domowa mrożona herbata będzie najlepsza, a zrobiona oczywiście w gadżeciarskiej butelce. Domowe lody zrobicie podczas zabawy piłką, a nałożycie je… podgrzewaną łyżką. Wiosenna „Pani Gadżet” czeka na Was!
/ Polska / magazyn

2019-03-31

20:05 Pani Gadżet, sez. 17, odc. 4/12 Logo TVN Style
Polska / magazyn

2019-04-01

15:00 Pani Gadżet, sez. 13, odc. 10/12 Logo TVN Style
Polska / magazyn
21:55 Pani Gadżet, sez. 17, odc. 4/12 Logo TVN Style
Polska / magazyn

2019-04-02

12:45 Pani Gadżet, sez. 17, odc. 4/12 Logo TVN Style
Polska / magazyn

2019-04-04

22:25 Pani Gadżet, sez. 17, odc. 5/12 Logo TVN Style
Polska / magazyn

2019-04-06

15:10 Pani Gadżet, sez. 15, odc. 6/22 Logo TVN Style
Opis (streszczenie): Piętnasty sezon „Pani Gadżet" wcale nie oznacza, że Anna Nowak-Ibisz nie ma pomysłów na nowe propozycje. Wręcz przeciwnie! Wiedząc o gadżetach wszystko i trochę więcej, nieustraszona poszukiwaczka najciekawszych i najbardziej przydatnych rzeczy ma asa w rękawie: potrafi znaleźć tylko te najlepsze! W nowych odcinkach „Pani Gadżet" nie będzie rzeczy byle jakich, nudnych, przeciętnych. Zamiast tego, zobaczycie wszystko to, co wyjątkowe, innowacyjne, przełomowe! A co konkretnie? Na przykład smycz dla psa, której nie trzeba trzymać. Powerbank, którym naładujecie telefon, a chwilę później... akumulator w samochodzie. Boicie się smogu? Musicie mieć przenośny oczyszczacz powietrza. Nie kupujecie gotowego jedzenia? Jogurtownica i serowar będą właśnie dla Was. Nie chcecie dziurawić ścian? Użyjcie samoprzylepnych gwoździ. Szukacie prawdziwych gadżetów? Sprawdźcie, jak wyglądają papierowe zegarki. Ania Nowak-Ibisz może tak bez końca, na pewno trochę ją już poznaliście! To oczywiście zaledwie wycinek tego, co „Pani Gadżet" pokaże w piętnastym sezonie. Ania Nowak-Ibisz nie zwalnia tempa i zrobi wszystko, żeby jej program był niezmiennie taki jak ona: wiarygodny, pomocny i niezastąpiony! Kobieco, bardziej kobieco i najbardziej kobieco! Tak będzie w nowym odcinku „Pani Gadżet”. Panowie, jeśli szukacie pomysłu na prezent – musicie go też obejrzeć. A co pokaże Ania Nowak-Ibisz tym razem? Drobiazgi do torebki i kosmetyczki, takie jak zabawny pojemnik na soczewki i mini golarki. Na pewno zmieści się tam też kieszonkowa szczotka do włosów. Jeśli macie problem z narysowaniem prostych kresek eyelinerem, przyda się do tego specjalny stempel. Pani Gadżet odwiedziła też miejsce, w którym powstają polskie kosmetyki mineralne, i znalazła system do pielęgnacji twarzy, który o wszystkim pomyśli za nas. Prawdziwym hitem jest też pędzel, który… sam maluje. Można? Można!
/ Polska / magazyn
15:40 Pani Gadżet, sez. 17, odc. 5/12 Logo TVN Style
Polska / magazyn
20:15 Pani Gadżet, sez. 13, odc. 11/12 Logo TVN Style
Opis (streszczenie): Ania Nowak-Ibisz jest przewodnikiem po gadżetach już od dwunastu sezonów. Nadal, nie tylko nie brakuje jej pomysłów, ale… ona ma ich coraz więcej! Nie boi się testowania gadżetów dziwnych, śmiesznych, a czasem nawet niebezpiecznych. Pokazuje widzom rzeczy tanie i bardzo drogie, niezbędne i te luksusowe. Jedno jest pewne! Z „Panią Gadżet“ nie ma nudy! W trzynastym sezonie programu, „Pani Gadżet“ z zapałem przystąpi do wielkich, wiosennych porządków. Który robot lepiej posprząta? Czy istnieje szmatka, która wyczyści każde zabrudzenie? Jaki płyn lepiej usunie plamy? Czysty dom to jedno, ale o ogród też trzeba zadbać. Nie zabraknie więc narzędzi i akcesoriów, które „Pani Gadżet“ poddała wyczerpującym i dokładnym testom. Tej wiosny hitem będą narzędzia akumulatorowe. Jesteście ciekawi jak sprawdzą się nożyce do żywopłotu i pilarka łańcuchowa? Przekonacie się niebawem! Na wiosnę warto pomyśleć także o swojej formie fizycznej. Często męczymy się, by po zimie zrzucić zbędne kilogramy. Anna Nowak – Ibisz sprawdzi ile warte są przeznaczone do tego aplikacje, elektroniczne opaski i sprytne ubrania. To już ten moment – czas korzystać ze świeżego powietrza! Tak samo uważa Pani Gadżet i w tym odcinku zabierze Was na piknik. Na łonie natury pokaże gadżety, bez których żadne przyjęcie na trawie nie może się odbyć! Zobaczycie między innymi wodoodporne koce, torbę z pełnym wyposażeniem piknikowym i zestaw naczyń spakowany w małe pudełko. Dla chcących skorzystać z napojów, będzie składany kieliszek i torba do przewozu wina, a dla transportujących delikatne jedzenie na pewno idealne będą lodówki turystyczne. Nie lubicie siedzieć na trawie? Nie ma problemu, Ania Nowak-Ibisz znalazła wygodny rozkładany stolik. Uwaga! Musicie zobaczyć, kto pomoże jej go rozłożyć... A ponieważ pogoda nas nie rozpieszcza, Pani Gadżet przygotowała też specjalny ogrzewający parasol. To będzie najlepszy piknik, na jakim byliście!
/ Polska / magazyn

2019-04-07

20:05 Pani Gadżet, sez. 17, odc. 5/12 Logo TVN Style
Polska / magazyn

2019-04-08

15:00 Pani Gadżet, sez. 13, odc. 11/12 Logo TVN Style
Polska / magazyn
21:55 Pani Gadżet, sez. 17, odc. 5/12 Logo TVN Style
Polska / magazyn

2019-04-09

12:45 Pani Gadżet, sez. 17, odc. 5/12 Logo TVN Style
Polska / magazyn

2019-04-11

22:25 Pani Gadżet, sez. 17, odc. 6/12 Logo TVN Style
Polska / magazyn

2019-04-13

15:10 Pani Gadżet, sez. 15, odc. 7/22 Logo TVN Style
Opis (streszczenie): Piętnasty sezon „Pani Gadżet" wcale nie oznacza, że Anna Nowak-Ibisz nie ma pomysłów na nowe propozycje. Wręcz przeciwnie! Wiedząc o gadżetach wszystko i trochę więcej, nieustraszona poszukiwaczka najciekawszych i najbardziej przydatnych rzeczy ma asa w rękawie: potrafi znaleźć tylko te najlepsze! W nowych odcinkach „Pani Gadżet" nie będzie rzeczy byle jakich, nudnych, przeciętnych. Zamiast tego, zobaczycie wszystko to, co wyjątkowe, innowacyjne, przełomowe! A co konkretnie? Na przykład smycz dla psa, której nie trzeba trzymać. Powerbank, którym naładujecie telefon, a chwilę później... akumulator w samochodzie. Boicie się smogu? Musicie mieć przenośny oczyszczacz powietrza. Nie kupujecie gotowego jedzenia? Jogurtownica i serowar będą właśnie dla Was. Nie chcecie dziurawić ścian? Użyjcie samoprzylepnych gwoździ. Szukacie prawdziwych gadżetów? Sprawdźcie, jak wyglądają papierowe zegarki. Ania Nowak-Ibisz może tak bez końca, na pewno trochę ją już poznaliście! To oczywiście zaledwie wycinek tego, co „Pani Gadżet" pokaże w piętnastym sezonie. Ania Nowak-Ibisz nie zwalnia tempa i zrobi wszystko, żeby jej program był niezmiennie taki jak ona: wiarygodny, pomocny i niezastąpiony! Wiosna jest już naprawdę blisko, czujecie? A dla Pani Gadżet wiosna to... kwiaty! Nareszcie można udekorować dom roślinami i odpowiednio o nie zadbać. Pomogą w tym specjalne nożyczki sprężynowe i czujnik wilgoci – dzięki niemu już nigdy nie zapomnicie o podlewaniu! A jeśli wolicie być obdarowywane różami, na pewno przyda się... ściągacz do kolców. Zobaczycie też gadżety, dzięki którym choć trochę można zadbać o nasze środowisko – szczoteczki z wymiennymi końcówkami, kosz na śmieci który od razu zmniejszy ich objętość i jogurtownicę, bo po co kupować gotowe produkty w plastikowych kubeczkach? Ania Nowak-Ibisz sprawdziła też, jak działa odkurzacz z wyjątkowymi funkcjami i czy Justin Bieber może zachęcić do mycia zębów... Jesteście ciekawi? Obejrzyjcie „Panią Gadżet" w czwartek o 22:25!
/ Polska / magazyn
15:40 Pani Gadżet, sez. 17, odc. 6/12 Logo TVN Style
Polska / magazyn
20:15 Pani Gadżet, sez. 13, odc. 12 Logo TVN Style
Opis (streszczenie): Ania Nowak-Ibisz jest przewodnikiem po gadżetach już od dwunastu sezonów. Nadal, nie tylko nie brakuje jej pomysłów, ale… ona ma ich coraz więcej! Nie boi się testowania gadżetów dziwnych, śmiesznych, a czasem nawet niebezpiecznych. Pokazuje widzom rzeczy tanie i bardzo drogie, niezbędne i te luksusowe. Jedno jest pewne! Z „Panią Gadżet“ nie ma nudy! W trzynastym sezonie programu, „Pani Gadżet“ z zapałem przystąpi do wielkich, wiosennych porządków. Który robot lepiej posprząta? Czy istnieje szmatka, która wyczyści każde zabrudzenie? Jaki płyn lepiej usunie plamy? Czysty dom to jedno, ale o ogród też trzeba zadbać. Nie zabraknie więc narzędzi i akcesoriów, które „Pani Gadżet“ poddała wyczerpującym i dokładnym testom. Tej wiosny hitem będą narzędzia akumulatorowe. Jesteście ciekawi jak sprawdzą się nożyce do żywopłotu i pilarka łańcuchowa? Przekonacie się niebawem! Na wiosnę warto pomyśleć także o swojej formie fizycznej. Często męczymy się, by po zimie zrzucić zbędne kilogramy. Anna Nowak – Ibisz sprawdzi ile warte są przeznaczone do tego aplikacje, elektroniczne opaski i sprytne ubrania. Kto wybiera się na camping z Panią Gadżet? Musicie być odpowiednio przygotowani, czyli... zabezpieczyć wszystko to, co na biwaku się przyda. Pomysły znajdziecie w tym odcinku! Ania Nowak-Ibisz pokaże Wam kamper, który może stać się Waszym wakacyjnym domem. Będą też nietłukące naczynia i gadżety dla miłośników wakacji pod namiotem: podświetlane taśmy, dmuchana lampka, plecak z krzesełkiem i patent na stworzenie siedziska z materaca. Do samochodu przyda Wam się specjalna mata, a jeśli zostaniecie bez dostępu do kuchenki, prądu i gorącej wody, na pewno skorzystacie z jedzenia w samopodgrzewającej się puszce. Jeśli podróżujecie z dziećmi, idealne będą dla Was łóżeczko turystyczne i wkładka do fotelika pozwalająca się mniej pocić. A na każde skaleczenie pomoże plaster-bandaż. Z takim ekwipunkiem każdy biwak będzie najlepszy pod słońcem!
/ Polska / magazyn

2019-04-14

20:05 Pani Gadżet, sez. 17, odc. 6/12 Logo TVN Style
Polska / magazyn

2019-04-15

15:00 Pani Gadżet, sez. 13, odc. 12 Logo TVN Style
Polska / magazyn
21:55 Pani Gadżet, sez. 17, odc. 6/12 Logo TVN Style
Polska / magazyn

2019-04-16

12:45 Pani Gadżet, sez. 17, odc. 6/12 Logo TVN Style
Polska / magazyn

2019-04-20

16:40 Pani Gadżet, sez. 15, odc. 8/22 Logo TVN Style
Opis (streszczenie): Piętnasty sezon „Pani Gadżet" wcale nie oznacza, że Anna Nowak-Ibisz nie ma pomysłów na nowe propozycje. Wręcz przeciwnie! Wiedząc o gadżetach wszystko i trochę więcej, nieustraszona poszukiwaczka najciekawszych i najbardziej przydatnych rzeczy ma asa w rękawie: potrafi znaleźć tylko te najlepsze! W nowych odcinkach „Pani Gadżet" nie będzie rzeczy byle jakich, nudnych, przeciętnych. Zamiast tego, zobaczycie wszystko to, co wyjątkowe, innowacyjne, przełomowe! A co konkretnie? Na przykład smycz dla psa, której nie trzeba trzymać. Powerbank, którym naładujecie telefon, a chwilę później... akumulator w samochodzie. Boicie się smogu? Musicie mieć przenośny oczyszczacz powietrza. Nie kupujecie gotowego jedzenia? Jogurtownica i serowar będą właśnie dla Was. Nie chcecie dziurawić ścian? Użyjcie samoprzylepnych gwoździ. Szukacie prawdziwych gadżetów? Sprawdźcie, jak wyglądają papierowe zegarki. Ania Nowak-Ibisz może tak bez końca, na pewno trochę ją już poznaliście! To oczywiście zaledwie wycinek tego, co „Pani Gadżet" pokaże w piętnastym sezonie. Ania Nowak-Ibisz nie zwalnia tempa i zrobi wszystko, żeby jej program był niezmiennie taki jak ona: wiarygodny, pomocny i niezastąpiony! To będzie pięknie oświetlony i bardzo dobrze wyposażony odcinek „Pani Gadżet"! Lampa w kształcie księżyca – to brzmi ciekawie, prawda? Ania Nowak-Ibisz znalazła taką i inne w wielu ciekawych kształtach! Będzie też pomysł na idealne oświetlenie ogrodu lub balkonu – ciepłe wieczory nadchodzą. A co w kwestii wyposażenia? Kuchnia! Zestaw misek z dopasowaną przykrywką zagwarantuje porządek w kuchni nawet podczas miksowania, a nóż strunowy to gadżet niezbędny dla miłośników wypieków. Nowy odcinek w środę o 22:25!
/ Polska / magazyn

2019-04-25

22:25 Pani Gadżet, sez. 17, odc. 7/12 Logo TVN Style
Polska / magazyn

2019-04-27

15:10 Pani Gadżet, sez. 15, odc. 9/22 Logo TVN Style
Opis (streszczenie): Piętnasty sezon „Pani Gadżet" wcale nie oznacza, że Anna Nowak-Ibisz nie ma pomysłów na nowe propozycje. Wręcz przeciwnie! Wiedząc o gadżetach wszystko i trochę więcej, nieustraszona poszukiwaczka najciekawszych i najbardziej przydatnych rzeczy ma asa w rękawie: potrafi znaleźć tylko te najlepsze! W nowych odcinkach „Pani Gadżet" nie będzie rzeczy byle jakich, nudnych, przeciętnych. Zamiast tego, zobaczycie wszystko to, co wyjątkowe, innowacyjne, przełomowe! A co konkretnie? Na przykład smycz dla psa, której nie trzeba trzymać. Powerbank, którym naładujecie telefon, a chwilę później... akumulator w samochodzie. Boicie się smogu? Musicie mieć przenośny oczyszczacz powietrza. Nie kupujecie gotowego jedzenia? Jogurtownica i serowar będą właśnie dla Was. Nie chcecie dziurawić ścian? Użyjcie samoprzylepnych gwoździ. Szukacie prawdziwych gadżetów? Sprawdźcie, jak wyglądają papierowe zegarki. Ania Nowak-Ibisz może tak bez końca, na pewno trochę ją już poznaliście! To oczywiście zaledwie wycinek tego, co „Pani Gadżet" pokaże w piętnastym sezonie. Ania Nowak-Ibisz nie zwalnia tempa i zrobi wszystko, żeby jej program był niezmiennie taki jak ona: wiarygodny, pomocny i niezastąpiony! Kobiety kochają brylanty... a gdy już je otrzymają, muszą mieć miejsce, żeby je trzymać! O brylanty niech zadba on, a o gadżety zadba Ania Nowak-Ibisz. W tym odcinku „Pani Gadżet" pokaże Wam specjalne pojemniki, nesesery i uchwyty na biżuterię najróżniejszego rodzaju. Żeby nie było tylko tak kobieco, na pewno każdemu przypadną do gustu gadżety do prasowania i nowe patenty na zmywanie – bo jak wiecie, wszystko może wyglądać lepiej. Na planie będzie też gość specjalny, czyli... półroczna Michalina, która sprawdzi, czy może już gryźć jarmuż i arbuza, oraz przetestuje nowy przewijak. A na koniec zjecie pyszne mięso, prosto ze... szponów!?
/ Polska / magazyn
15:40 Pani Gadżet, sez. 17, odc. 7/12 Logo TVN Style
Polska / magazyn
20:15 Pani Gadżet, sez. 11, odc. 1/13 Logo TVN Style
Opis (streszczenie): „Pani Gadżet” jest zawsze na bieżąco ze wszystkimi nowinkami. Toster do jajek, zestaw do domowej uprawy warzyw, czajnik sterowany aplikacją. W nowym sezonie Anna Nowak-Ibisz podda trudnym testom podobne do siebie gadżety. Która walizka wyjdzie z ekstremalnej podróży w lepszym stanie? „Pani Gadżet” wraca z nowymi odcinkami i nowymi gadżetami! W pierwszym odcinku wiosennej serii Anna Nowak-Ibisz zapewni Wam porządną dawkę witamin, porówna bowiem trzy wyciskarki do owoców. Obok nich zobaczycie magiczny piasek… kinetyczny. Będzie też składany kubek – kto bierze kawę na wynos? Nie zabraknie Waszych ulubionych testów. A w nich: suszarki do sałaty – tańsze, droższe i z wyjątkowym mechanizmem, oraz walizki poddane ekstremalnej próbie. Tej premiery po prostu nie można przegapić!
/ Polska / magazyn

2019-04-28

20:05 Pani Gadżet, sez. 17, odc. 7/12 Logo TVN Style
Polska / magazyn

2019-04-29

15:00 Pani Gadżet, sez. 11, odc. 1/13 Logo TVN Style
Polska / magazyn
21:55 Pani Gadżet, sez. 17, odc. 7/12 Logo TVN Style
Polska / magazyn

2019-04-30

12:45 Pani Gadżet, sez. 17, odc. 7/12 Logo TVN Style
Polska / magazyn
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Pani Gadżet. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Pani Gadżet w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Pani Gadżet.

Poprzednie emisje Pani Gadżet

Emisja Pani Gadżet miała miejsce:

2019-03-19, 13:20 Pani Gadżet, sez. 15, odc. 3/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn
2019-03-19, 12:45 Pani Gadżet, sez. 17, odc. 2/12 Logo TVN Style
Polska / magazyn
2019-03-18, 21:55 Pani Gadżet, sez. 17, odc. 2/12 Logo TVN Style
Polska / magazyn
2019-03-18, 14:25 Pani Gadżet, sez. 15, odc. 3/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn
2019-03-17, 20:40 Pani Gadżet, sez. 15, odc. 3/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn
2019-03-17, 20:05 Pani Gadżet, sez. 17, odc. 2/12 Logo TVN Style
Polska / magazyn
2019-03-16, 20:15 Pani Gadżet, sez. 13, odc. 8/12 Logo TVN Style
Opis (streszczenie): Ania Nowak-Ibisz jest przewodnikiem po gadżetach już od dwunastu sezonów. Nadal, nie tylko nie brakuje jej pomysłów, ale… ona ma ich coraz więcej! Nie boi się testowania gadżetów dziwnych, śmiesznych, a czasem nawet niebezpiecznych. Pokazuje widzom rzeczy tanie i bardzo drogie, niezbędne i te luksusowe. Jedno jest pewne! Z „Panią Gadżet“ nie ma nudy! W trzynastym sezonie programu, „Pani Gadżet“ z zapałem przystąpi do wielkich, wiosennych porządków. Który robot lepiej posprząta? Czy istnieje szmatka, która wyczyści każde zabrudzenie? Jaki płyn lepiej usunie plamy? Czysty dom to jedno, ale o ogród też trzeba zadbać. Nie zabraknie więc narzędzi i akcesoriów, które „Pani Gadżet“ poddała wyczerpującym i dokładnym testom. Tej wiosny hitem będą narzędzia akumulatorowe. Jesteście ciekawi jak sprawdzą się nożyce do żywopłotu i pilarka łańcuchowa? Przekonacie się niebawem! Na wiosnę warto pomyśleć także o swojej formie fizycznej. Często męczymy się, by po zimie zrzucić zbędne kilogramy. Anna Nowak – Ibisz sprawdzi ile warte są przeznaczone do tego aplikacje, elektroniczne opaski i sprytne ubrania. W tym odcinku „Pani Gadżet” Ania Nowak-Ibisz pokaże Wam rzeczy przydatne podczas pracy w każdym biurze: zobaczycie między innymi filtr na monitor, który ukryje Wasze dane, i specjalną rolkę do maskowania informacji wydrukowanych. Dla tych, którzy pracują mobilnie, najlepsza będzie na pewno teczka z powerbankiem. A po pracy… czas na gotowanie, i to z użyciem świeżych ziół! Idealna do nich będzie szatkownica, a posypiecie nimi pyszną włoską sałatkę przygotowaną za pomocą specjalnej krajalnicy. Pani Gadżet sprawdzi też, jakich noży warto używać, a w tym teście pomoże jej profesjonalny szef kuchni. Będzie też świetny patent na domową depilację – i to trwałą! „Pani Gadżet” czeka na Was jak w każdy czwartek o 22:25.
Polska / magazyn
2019-03-16, 16:10 Pani Gadżet, sez. 15, odc. 3/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn
2019-03-16, 15:40 Pani Gadżet, sez. 17, odc. 2/12 Logo TVN Style
Polska / magazyn
2019-03-15, 17:25 Pani Gadżet, sez. 15, odc. 2/22 Logo TVN Style
Opis (streszczenie): Piętnasty sezon „Pani Gadżet" wcale nie oznacza, że Anna Nowak-Ibisz nie ma pomysłów na nowe propozycje. Wręcz przeciwnie! Wiedząc o gadżetach wszystko i trochę więcej, nieustraszona poszukiwaczka najciekawszych i najbardziej przydatnych rzeczy ma asa w rękawie: potrafi znaleźć tylko te najlepsze! W nowych odcinkach „Pani Gadżet" nie będzie rzeczy byle jakich, nudnych, przeciętnych. Zamiast tego, zobaczycie wszystko to, co wyjątkowe, innowacyjne, przełomowe! A co konkretnie? Na przykład smycz dla psa, której nie trzeba trzymać. Powerbank, którym naładujecie telefon, a chwilę później... akumulator w samochodzie. Boicie się smogu? Musicie mieć przenośny oczyszczacz powietrza. Nie kupujecie gotowego jedzenia? Jogurtownica i serowar będą właśnie dla Was. Nie chcecie dziurawić ścian? Użyjcie samoprzylepnych gwoździ. Szukacie prawdziwych gadżetów? Sprawdźcie, jak wyglądają papierowe zegarki. Ania Nowak-Ibisz może tak bez końca, na pewno trochę ją już poznaliście! To oczywiście zaledwie wycinek tego, co „Pani Gadżet" pokaże w piętnastym sezonie. Ania Nowak-Ibisz nie zwalnia tempa i zrobi wszystko, żeby jej program był niezmiennie taki jak ona: wiarygodny, pomocny i niezastąpiony! Składane, rozkładane, mniejsze lub większe na życzenie – takie będą gadżety w tym odcinku „Pani Gadżet”! Zobaczycie plac zabaw dla dzieci, wyprodukowany w Polsce i pomyślany tak, by… chował się, gdy jest niepotrzebny. Będzie też kask rowerowy, który można mieć zawsze przy sobie – na wszelki wypadek – bo składa się go do rozmiaru książki! Z łatwością powiększycie lub pomniejszycie też deski-puzzle, podobnie jak legowisko dla psa. Ruchoma będzie kołyska dla dziecka dostawiana do łóżka rodziców i łóżeczko, które z łatwością przeistoczy się w krzesełko. A dla relaksu… coś dla każdego miłośnika wieczorów na kanapie z pyszną herbatą i przekąskami. Ten odcinek „Pani Gadżet” już w środę o 22:25!
Polska / magazyn
2019-03-14, 22:25 Pani Gadżet, sez. 17, odc. 2/12 Logo TVN Style
Polska / magazyn
2019-03-12, 13:15 Pani Gadżet, sez. 15, odc. 2/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn
2019-03-12, 12:40 Pani Gadżet, sez. 17, odc. 1/12 Logo TVN Style
Opis (streszczenie): W tym odcinku po zimowej przerwie Ania Nowak-Ibisz sprawdzi, co nowego pojawiło się w świecie gadżetów! Na pierwszy ogień – albo na pierwszy wiosenny deszcz – pójdą parasole. Pani Gadżet znalazła ich aż kilka: ultralekki, elektryczny, płaski... Kolejny gadżet zadba o narażone na przemoczenie buty, ale to niejedyny temat w tym odcinku! Musicie zobaczyć, jakie nowości można znaleźć w kuchni „Pani Gadżet" – a są to najlepsze obieraczki do warzyw, urządzenie do robienia klopsików i gadżet do gotowania jajek w koszulkach. A dodatkowo zobaczycie sprytny gadżet wspomagający kąpiel małych dzieci i bezprzewodowe słuchawki – najlepsze do wiosennych treningów.
Polska / magazyn
2019-03-11, 21:55 Pani Gadżet, sez. 17, odc. 1/12 Logo TVN Style
Polska / magazyn
2019-03-11, 14:25 Pani Gadżet, sez. 15, odc. 2/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn
2019-03-10, 20:40 Pani Gadżet, sez. 15, odc. 2/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn
2019-03-10, 20:05 Pani Gadżet, sez. 17, odc. 1/12 Logo TVN Style
Polska / magazyn
2019-03-09, 20:15 Pani Gadżet, sez. 13, odc. 7/12 Logo TVN Style
Opis (streszczenie): Ania Nowak-Ibisz jest przewodnikiem po gadżetach już od dwunastu sezonów. Nadal, nie tylko nie brakuje jej pomysłów, ale… ona ma ich coraz więcej! Nie boi się testowania gadżetów dziwnych, śmiesznych, a czasem nawet niebezpiecznych. Pokazuje widzom rzeczy tanie i bardzo drogie, niezbędne i te luksusowe. Jedno jest pewne! Z „Panią Gadżet“ nie ma nudy! W trzynastym sezonie programu, „Pani Gadżet“ z zapałem przystąpi do wielkich, wiosennych porządków. Który robot lepiej posprząta? Czy istnieje szmatka, która wyczyści każde zabrudzenie? Jaki płyn lepiej usunie plamy? Czysty dom to jedno, ale o ogród też trzeba zadbać. Nie zabraknie więc narzędzi i akcesoriów, które „Pani Gadżet“ poddała wyczerpującym i dokładnym testom. Tej wiosny hitem będą narzędzia akumulatorowe. Jesteście ciekawi jak sprawdzą się nożyce do żywopłotu i pilarka łańcuchowa? Przekonacie się niebawem! Na wiosnę warto pomyśleć także o swojej formie fizycznej. Często męczymy się, by po zimie zrzucić zbędne kilogramy. Anna Nowak – Ibisz sprawdzi ile warte są przeznaczone do tego aplikacje, elektroniczne opaski i sprytne ubrania. Dla Pani Gadżet nie ma rzeczy niemożliwych! Nawet zmywanie może być zajęciem lekkim i przyjemnym. Spytacie: jak? Dzięki gadżetom! Łóżeczko dla zmywaka, szczotka do kieliszków i specjalna szczotka z rączką sprawią, że będzie przynajmniej trochę łatwiej stać przy zlewie. A żeby było trochę przyjemniej, zobaczycie też najnowsze gadżety do dbania o urodę i ekspres do kawy. A jeśli dbacie też o zapach, na pewno przypadnie Wam do gustu aromatyzer, który zrelaksuje Was też… muzyką. Pani Gadżet znalazła też przenośny odświeżacz do rąk dla wszystkich, którzy dbają o higienę w każdej sytuacji. A na deser podlejecie kwiatki z Anią Nowak-Ibisz – i to przy pomocy chmurki!
Polska / magazyn
2019-03-09, 16:10 Pani Gadżet, sez. 15, odc. 2/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn
2019-03-09, 15:40 Pani Gadżet, sez. 17, odc. 1/12 Logo TVN Style
Polska / magazyn
2019-03-08, 17:25 Pani Gadżet, sez. 15, odc. 1/22 Logo TVN Style
Opis (streszczenie): Piętnasty sezon „Pani Gadżet" wcale nie oznacza, że Anna Nowak-Ibisz nie ma pomysłów na nowe propozycje. Wręcz przeciwnie! Wiedząc o gadżetach wszystko i trochę więcej, nieustraszona poszukiwaczka najciekawszych i najbardziej przydatnych rzeczy ma asa w rękawie: potrafi znaleźć tylko te najlepsze! W nowych odcinkach „Pani Gadżet" nie będzie rzeczy byle jakich, nudnych, przeciętnych. Zamiast tego, zobaczycie wszystko to, co wyjątkowe, innowacyjne, przełomowe! A co konkretnie? Na przykład smycz dla psa, której nie trzeba trzymać. Powerbank, którym naładujecie telefon, a chwilę później... akumulator w samochodzie. Boicie się smogu? Musicie mieć przenośny oczyszczacz powietrza. Nie kupujecie gotowego jedzenia? Jogurtownica i serowar będą właśnie dla Was. Nie chcecie dziurawić ścian? Użyjcie samoprzylepnych gwoździ. Szukacie prawdziwych gadżetów? Sprawdźcie, jak wyglądają papierowe zegarki. Ania Nowak-Ibisz może tak bez końca, na pewno trochę ją już poznaliście! To oczywiście zaledwie wycinek tego, co „Pani Gadżet" pokaże w piętnastym sezonie. Ania Nowak-Ibisz nie zwalnia tempa i zrobi wszystko, żeby jej program był niezmiennie taki jak ona: wiarygodny, pomocny i niezastąpiony! Czekacie na powrót Pani Gadżet? To idealnie się składa, bo mamy dla Was pierwszy odcinek nowego sezonu! Ania Nowak-Ibisz wraca z jeszcze większą energią. Co zobaczycie w pierwszym odcinku? Nowości, oczywiście! Będą sprzęty łazienkowe z chowanymi elementami: suszarka bez wiszącego kabla i składana lokówka. Będzie też patent na drobne i szybkie naprawy, czyli magiczna masa naprawcza, i gwóźdź dla tych, którzy z majsterkowaniem są na bakier, bo… nie trzeba go przybijać! Ania wybrała się też do Rzymu, żeby sprawdzić możliwości najnowszej pralki. A na imprezę przyda się odwrócony kieliszek – będziecie nim zaskoczeni! Oglądajcie nowe odcinki w czwartek o 22:25.
Polska / magazyn
2019-03-07, 22:25 Pani Gadżet, sez. 17, odc. 1/12 Logo TVN Style
Polska / magazyn
2019-03-05, 13:20 Pani Gadżet, sez. 15, odc. 1/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn
2019-03-05, 12:45 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 20/22 Logo TVN Style
Opis (streszczenie): Uwaga gadżeciarze! Ania Nowak – Ibisz, niezastąpiona Pani Gadżet, przebrnie przez ogrom sklepowych propozycji, przetestuje, przebierze, sprawdzi i doradzi. Zwróci uwagę na nowinki i pokaże wiele niezastąpionych gadżetów, nie tylko do użytku codziennego. Jeśli nie macie zielonego pojęcia „co w nowych gadżetach piszczy", lub jeśli zastanawiacie się co wybrać bo ilość gadżetów przyprawia Was o ból głowy – zaufajcie Pani Gadżet! Macie tak, że zakup najmniejszego drobiazgu do domu poprawia Wam humor? „Pani Gadżet" też to kocha! Dlatego w tym odcinku zobaczycie niewidzialną półkę, regał, który pasuje do różnych pomieszczeń, i modułowe skrzynki na różne drobne przedmioty. Zobaczycie też mechanizm, który sam otworzy zmywarkę po skończonej pracy, i nowoczesne szczoteczki do zębów. Ania Nowak-Ibisz przypomina Wam też o zdrowym stylu życia, a jego ważnym elementem jest stałe nawodnienie! Jaki gadżet zaproponuje tym razem? Wszystko, co ważne dla Was, w tym odcinku „Pani Gadżet"!
Polska / magazyn
2019-03-04, 21:55 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 20/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn
2019-03-04, 15:00 Pani Gadżet, sez. 13, odc. 6/12 Logo TVN Style
Opis (streszczenie): Ania Nowak-Ibisz jest przewodnikiem po gadżetach już od dwunastu sezonów. Nadal, nie tylko nie brakuje jej pomysłów, ale… ona ma ich coraz więcej! Nie boi się testowania gadżetów dziwnych, śmiesznych, a czasem nawet niebezpiecznych. Pokazuje widzom rzeczy tanie i bardzo drogie, niezbędne i te luksusowe. Jedno jest pewne! Z „Panią Gadżet“ nie ma nudy! W trzynastym sezonie programu, „Pani Gadżet“ z zapałem przystąpi do wielkich, wiosennych porządków. Który robot lepiej posprząta? Czy istnieje szmatka, która wyczyści każde zabrudzenie? Jaki płyn lepiej usunie plamy? Czysty dom to jedno, ale o ogród też trzeba zadbać. Nie zabraknie więc narzędzi i akcesoriów, które „Pani Gadżet“ poddała wyczerpującym i dokładnym testom. Tej wiosny hitem będą narzędzia akumulatorowe. Jesteście ciekawi jak sprawdzą się nożyce do żywopłotu i pilarka łańcuchowa? Przekonacie się niebawem! Na wiosnę warto pomyśleć także o swojej formie fizycznej. Często męczymy się, by po zimie zrzucić zbędne kilogramy. Anna Nowak – Ibisz sprawdzi ile warte są przeznaczone do tego aplikacje, elektroniczne opaski i sprytne ubrania.
Polska / magazyn
2019-03-04, 14:25 Pani Gadżet, sez. 15, odc. 1/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn
2019-03-03, 20:40 Pani Gadżet, sez. 15, odc. 1/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn
2019-03-03, 20:05 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 20/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn
2019-03-02, 20:15 Pani Gadżet, sez. 13, odc. 6/12 Logo TVN Style
Polska / magazyn
2019-03-02, 16:10 Pani Gadżet, sez. 15, odc. 1/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn
2019-03-02, 15:40 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 20/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn
2019-02-28, 22:25 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 20/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn
2019-02-27, 22:25 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 19/22 Logo TVN Style
Opis (streszczenie): Uwaga gadżeciarze! Ania Nowak – Ibisz, niezastąpiona Pani Gadżet, przebrnie przez ogrom sklepowych propozycji, przetestuje, przebierze, sprawdzi i doradzi. Zwróci uwagę na nowinki i pokaże wiele niezastąpionych gadżetów, nie tylko do użytku codziennego. Jeśli nie macie zielonego pojęcia „co w nowych gadżetach piszczy", lub jeśli zastanawiacie się co wybrać bo ilość gadżetów przyprawia Was o ból głowy – zaufajcie Pani Gadżet! „Pani Gadżet" szykuje siebie i Was na jesień! W tym odcinku pokaże zestawy i zaparzacze do kawy i herbaty oraz stoliki, przy których dobrze będzie usiąść i poczuć się jak w kawiarni.. Ale jesień to niestety też słaba pogoda, pamiętacie? I dlatego Ania Nowak-Ibisz znalazła też gadżety przeciwdeszczowe, czyli parasolki i inne akcesoria. Wszystko to zobaczycie w nowym odcinku „Pani Gadżet"!
Polska / magazyn
2019-02-27, 14:55 Pani Gadżet, sez. 13, odc. 5/12 Logo TVN Style
Opis (streszczenie): Ania Nowak-Ibisz jest przewodnikiem po gadżetach już od dwunastu sezonów. Nadal, nie tylko nie brakuje jej pomysłów, ale… ona ma ich coraz więcej! Nie boi się testowania gadżetów dziwnych, śmiesznych, a czasem nawet niebezpiecznych. Pokazuje widzom rzeczy tanie i bardzo drogie, niezbędne i te luksusowe. Jedno jest pewne! Z „Panią Gadżet“ nie ma nudy! W trzynastym sezonie programu, „Pani Gadżet“ z zapałem przystąpi do wielkich, wiosennych porządków. Który robot lepiej posprząta? Czy istnieje szmatka, która wyczyści każde zabrudzenie? Jaki płyn lepiej usunie plamy? Czysty dom to jedno, ale o ogród też trzeba zadbać. Nie zabraknie więc narzędzi i akcesoriów, które „Pani Gadżet“ poddała wyczerpującym i dokładnym testom. Tej wiosny hitem będą narzędzia akumulatorowe. Jesteście ciekawi jak sprawdzą się nożyce do żywopłotu i pilarka łańcuchowa? Przekonacie się niebawem! Na wiosnę warto pomyśleć także o swojej formie fizycznej. Często męczymy się, by po zimie zrzucić zbędne kilogramy. Anna Nowak – Ibisz sprawdzi ile warte są przeznaczone do tego aplikacje, elektroniczne opaski i sprytne ubrania. To już kolejny odcinek „Pani Gadżet” w wiosennym wydaniu! Tym razem możecie przygotować się na wizytę niespodziewanych gości - Ania Nowak-Ibisz pokaże Wam materace i pufy, na których każdy przenocuje wygodnie. Będzie też puf zmieniający się w łóżko i biurko z regulowaną wysokością dla lepszej pracy. Jeśli chcecie pić wodę z kranu, ale trochę się boicie – na pewno spodoba Wam się butelka z filtrem. Dla lepszej kontroli codziennego picia wody także wymyślono gadżet i również go zobaczycie. Ania pokaże Wam sposób na szybkie pozbycie się odrostów przed wyjściem z domu. Nie zabraknie też wiosennych porządków! Pani Gadżet przetestowała dla Was nowe odkurzacze. Jednym słowem, w tym odcinku każdy znajdzie coś dla siebie!
Polska / magazyn
2019-02-26, 13:05 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 18/22 Logo TVN Style
Opis (streszczenie): Uwaga gadżeciarze! Ania Nowak – Ibisz, niezastąpiona Pani Gadżet, przebrnie przez ogrom sklepowych propozycji, przetestuje, przebierze, sprawdzi i doradzi. Zwróci uwagę na nowinki i pokaże wiele niezastąpionych gadżetów, nie tylko do użytku codziennego. Jeśli nie macie zielonego pojęcia „co w nowych gadżetach piszczy", lub jeśli zastanawiacie się co wybrać bo ilość gadżetów przyprawia Was o ból głowy – zaufajcie Pani Gadżet! Gdzie gadżety przydają się codziennie? W kuchni! „Pani Gadżet” wie o tym najlepiej i w tym odcinku pokaże Wam parę drobiazgów, które dobrze mieć pod ręką albo w szufladzie. Przydadzą się również tym z Was, którzy robią przetwory w ostatniej chwili! Zobaczycie też wielofunkcyjne meble dla dzieci i parownicę do ubrań. A na deser: nowoczesne kosmetyki i odkrycia Ani Nowak-Ibisz, które działają cuda za niewielkie pieniądze. „Pani Gadżet” zna się na rzeczy!
Polska / magazyn
2019-02-26, 12:30 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 17/22 Logo TVN Style
Opis (streszczenie): Uwaga gadżeciarze! Ania Nowak – Ibisz, niezastąpiona Pani Gadżet, przebrnie przez ogrom sklepowych propozycji, przetestuje, przebierze, sprawdzi i doradzi. Zwróci uwagę na nowinki i pokaże wiele niezastąpionych gadżetów, nie tylko do użytku codziennego. Jeśli nie macie zielonego pojęcia „co w nowych gadżetach piszczy", lub jeśli zastanawiacie się co wybrać bo ilość gadżetów przyprawia Was o ból głowy – zaufajcie Pani Gadżet! W tym odcinku „Pani Gadżet" Anna Nowak-Ibisz pokaże Wam, jak łatwo ożywić kuchnię. Co jest potrzebne? Wystarczy ładna doniczka wypełniona świeżymi ziołami i wszystko wygląda inaczej! Ale, oczywiście, doniczki nie będą zwyczajne, tylko... gadżeciarskie. W pozostałych wnętrzach dobrze odnajdą się: toaletka, którą można dopasować do własnych potrzeb, i nowoczesna wersja fotela bujanego! Dla szczęśliwych posiadaczy ogródków będą natomiast gadżety, które ułatwią życie wśród jesiennych liści; dla mniej szczęśliwych posiadaczek puszących się włosów – szczotka, która je szybko wyprostuje!
Polska / magazyn
2019-02-25, 21:55 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 18/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn
2019-02-25, 13:55 Pani Gadżet, sez. 14, odc. 6/12 Logo TVN Style
Opis (streszczenie): Tej jesieni "Pani Gadżet" wraca ze zdwojoną siłą! Obok nowej serii, "Pani Gadżet 2.0", zobaczycie też regularne odcinki czternastego już sezonu. Nasza prowadząca nie zwalnia tempa, wręcz przeciwnie: zrobi dla Was i pokaże jeszcze więcej! Anna Nowak-Ibisz zaproponuje między innymi najnowsze gadżety dla rodziców najmłodszych dzieci (znacie kółka do fotelika?) i niezwykłe pomysły na segregację śmieci. Będzie też coś dla miłośniczek życia fit, dla zapalonych cukierniczek (jak wyrobić ciasto bez miksera nie brudząc rąk i blatu?) oraz oczywiście dla wielbicielek zakupów (koniec z niewygodnym pakowaniem wózka!). Jesienna "Pani Gadżet" jeszcze raz udowodni Wam, że świat gadżetów to nieskończona skarbnica pomysłów! Nowa porcja gadżetów czeka na Was jak zawsze w studiu niezastąpionej „Pani Gadżet"! Tym razem Ania Nowak-Ibisz poruszy temat ważny dla każdego gospodarstwa domowego, czyli segregację śmieci. Zobaczycie specjalny kosz z przegródkami, klipsy do worków i kompostownik, który zajmie niewiele miejsca. Będzie też drobiazg idealny na wieczory z herbatą i ciastkiem, a dla aktywnych – ekologiczne maty do jogi i shaker z miejscem na odżywkę. Ania Nowak-Ibisz sprawdziła też, jak prasuje najnowsze żelazko i jak sprawują się najnowsze samochodowe ładowarki do smartfonów.
Polska / magazyn
2019-02-25, 13:20 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 17/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn
2019-02-24, 20:35 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 18/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn
2019-02-24, 20:00 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 17/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn
2019-02-23, 16:15 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 17/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn
2019-02-23, 15:40 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 18/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn
2019-02-21, 22:25 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 18/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn
2019-02-20, 22:25 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 17/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn
2019-02-20, 14:55 Pani Gadżet, sez. 13, odc. 4/12 Logo TVN Style
Opis (streszczenie): Ania Nowak-Ibisz jest przewodnikiem po gadżetach już od dwunastu sezonów. Nadal, nie tylko nie brakuje jej pomysłów, ale… ona ma ich coraz więcej! Nie boi się testowania gadżetów dziwnych, śmiesznych, a czasem nawet niebezpiecznych. Pokazuje widzom rzeczy tanie i bardzo drogie, niezbędne i te luksusowe. Jedno jest pewne! Z „Panią Gadżet“ nie ma nudy! W trzynastym sezonie programu, „Pani Gadżet“ z zapałem przystąpi do wielkich, wiosennych porządków. Który robot lepiej posprząta? Czy istnieje szmatka, która wyczyści każde zabrudzenie? Jaki płyn lepiej usunie plamy? Czysty dom to jedno, ale o ogród też trzeba zadbać. Nie zabraknie więc narzędzi i akcesoriów, które „Pani Gadżet“ poddała wyczerpującym i dokładnym testom. Tej wiosny hitem będą narzędzia akumulatorowe. Jesteście ciekawi jak sprawdzą się nożyce do żywopłotu i pilarka łańcuchowa? Przekonacie się niebawem! Na wiosnę warto pomyśleć także o swojej formie fizycznej. Często męczymy się, by po zimie zrzucić zbędne kilogramy. Anna Nowak – Ibisz sprawdzi ile warte są przeznaczone do tego aplikacje, elektroniczne opaski i sprytne ubrania. Dla kogo będzie ten odcinek „Pani Gadżet”? Dla wszystkich miłośników sportu, designu, urody i kwiatów! Ania Nowak-Ibisz odwiedziła wyjątkowy salon, w którym przetestowała najnowsze gadżety do zdobienia paznokci. Była też w pięknym miejscu pełnym oryginalnych roślin – i oczywiście, tam również sprawdziła działanie kilku przedmiotów! W studiu Pani Gadżet zobaczycie natomiast lampy, z których można ułożyć dowolny napis, i panele świetlne sterowane za pomocą… smartfona. Jeśli planujecie już pierwsze wiosenne treningi, musicie zobaczyć odblaski na buty, świecącą czapkę i adaptery do słuchawek. A na koniec gadżet dla wszystkich, którzy nie lubią sprzątać wyjątkowo nieprzyjemnych rzeczy… Musicie zobaczyć to na własne oczy!
Polska / magazyn
2019-02-19, 13:05 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 16/22 Logo TVN Style
Opis (streszczenie): Uwaga gadżeciarze! Ania Nowak – Ibisz, niezastąpiona Pani Gadżet, przebrnie przez ogrom sklepowych propozycji, przetestuje, przebierze, sprawdzi i doradzi. Zwróci uwagę na nowinki i pokaże wiele niezastąpionych gadżetów, nie tylko do użytku codziennego. Jeśli nie macie zielonego pojęcia „co w nowych gadżetach piszczy", lub jeśli zastanawiacie się co wybrać bo ilość gadżetów przyprawia Was o ból głowy – zaufajcie Pani Gadżet! Relaks według „Pani Gadżet"? To może być na przykład czas spędzony na tarasie, z dobrą książką, przy lampce... Dlatego w tym odcinku Ania Nowak-Ibisz pokaże Wam wyjątkowy patent na przestrzeń na zewnątrz domu lub mieszkania, a dodatkowo – lupę do czytania i lampkę-książkę. Będą też gadżeciarskie kosmetyczki – na podróż lub do torebki – i wygodny kosz na bieliznę do każdej łazienki. Zobaczycie też nowoczesny odkurzacz do wielu rodzajów podłóg i... zabawkowe ogony. Ciekawi? Na pewno! Musicie obejrzeć „Panią Gadżet"!
Polska / magazyn
2019-02-19, 12:30 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 15/22 Logo TVN Style
Opis (streszczenie): Uwaga gadżeciarze! Ania Nowak – Ibisz, niezastąpiona Pani Gadżet, przebrnie przez ogrom sklepowych propozycji, przetestuje, przebierze, sprawdzi i doradzi. Zwróci uwagę na nowinki i pokaże wiele niezastąpionych gadżetów, nie tylko do użytku codziennego. Jeśli nie macie zielonego pojęcia „co w nowych gadżetach piszczy", lub jeśli zastanawiacie się co wybrać bo ilość gadżetów przyprawia Was o ból głowy – zaufajcie Pani Gadżet! Planujecie jakąś małą albo dużą imprezę? A może pizzaparty? Obejrzyjcie „Panią Gadżet", bo tu znajdziecie inspirację! Na każdym przyjęciu sprawdzi się kran do owoców, a gdy robicie włoską specjalność, nóż-rower będzie niezastąpiony do serwowania równych kawałków. Przy deserze sprawdzi się kawa z nowego ekspresu! A po gościach... posprzątacie magiczną myjką, płaskim mopem lub sprzętem do mycia twardych podłóg, za którym nie ciągnie się kabel. Macie ochotę na coś tylko dla siebie? Ania Nowak-Ibisz poleca głośnik do łazienki i przenośny, osobisty... oczyszczacz powietrza. To będzie strzał w dziesiątkę - tak jak nowy odcinek „Pani Gadżet"!
Polska / magazyn
2019-02-18, 21:55 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 16/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn
2019-02-18, 13:55 Pani Gadżet, sez. 14, odc. 5/12 Logo TVN Style
Opis (streszczenie): Tej jesieni "Pani Gadżet" wraca ze zdwojoną siłą! Obok nowej serii, "Pani Gadżet 2.0", zobaczycie też regularne odcinki czternastego już sezonu. Nasza prowadząca nie zwalnia tempa, wręcz przeciwnie: zrobi dla Was i pokaże jeszcze więcej! Anna Nowak-Ibisz zaproponuje między innymi najnowsze gadżety dla rodziców najmłodszych dzieci (znacie kółka do fotelika?) i niezwykłe pomysły na segregację śmieci. Będzie też coś dla miłośniczek życia fit, dla zapalonych cukierniczek (jak wyrobić ciasto bez miksera nie brudząc rąk i blatu?) oraz oczywiście dla wielbicielek zakupów (koniec z niewygodnym pakowaniem wózka!). Jesienna "Pani Gadżet" jeszcze raz udowodni Wam, że świat gadżetów to nieskończona skarbnica pomysłów! Zastanawiacie się, czego jeszcze brakuje Wam w kuchni? Pani Gadżet przychodzi z rozwiązaniem! Na pewno nie macie worków do wyrabiania ciasta, dzięki którym i ręce, i blat pozostaną czyste. Do precyzyjnego odmierzania składników przyda się waga kuchenna z różnymi miarkami. Ania Nowak-Ibisz zadba też o Wasze oczy dzięki lampce montowanej na okulary i o dom: nastrój stworzy wielofunkcyjna lampa LED, a o najlepsze powietrze zadba nawilżacz z funkcją oczyszczacza. Pani Gadżet nie zapomni też o piciu wody – bardzo ważnym! – bo znalazła gadżet do przypominania o nawadnianiu organizmu. A jeśli jednak wolicie piec, to na pewno spodoba Wam się test gadżetów do pieczenia.
Polska / magazyn
2019-02-18, 13:20 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 15/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn
2019-02-17, 20:35 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 16/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn
2019-02-17, 20:00 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 15/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn

Emisja w stacjach

Pani Gadżet można obejrzeć w:

Emisje w: TVN Style

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info