Reklama

Pani Gadżet godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Pani Gadżet

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Pani Gadżet będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2018-11-15

22:25 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 20/22 Logo TVN Style
Opis (streszczenie): Uwaga gadżeciarze! Ania Nowak – Ibisz, niezastąpiona Pani Gadżet, przebrnie przez ogrom sklepowych propozycji, przetestuje, przebierze, sprawdzi i doradzi. Zwróci uwagę na nowinki i pokaże wiele niezastąpionych gadżetów, nie tylko do użytku codziennego. Jeśli nie macie zielonego pojęcia „co w nowych gadżetach piszczy", lub jeśli zastanawiacie się co wybrać bo ilość gadżetów przyprawia Was o ból głowy – zaufajcie Pani Gadżet!
/ Polska / magazyn

2018-11-17

15:45 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 20/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn
16:15 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 19/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn
Reklama

2018-11-18

20:05 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 19/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn
20:40 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 20/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn

2018-11-19

13:45 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 19/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn
14:15 Pani Gadżet, sez. 15, odc. 18/22 Logo TVN Style
Opis (streszczenie): Piętnasty sezon „Pani Gadżet" wcale nie oznacza, że Anna Nowak-Ibisz nie ma pomysłów na nowe propozycje. Wręcz przeciwnie! Wiedząc o gadżetach wszystko i trochę więcej, nieustraszona poszukiwaczka najciekawszych i najbardziej przydatnych rzeczy ma asa w rękawie: potrafi znaleźć tylko te najlepsze! W nowych odcinkach „Pani Gadżet" nie będzie rzeczy byle jakich, nudnych, przeciętnych. Zamiast tego, zobaczycie wszystko to, co wyjątkowe, innowacyjne, przełomowe! A co konkretnie? Na przykład smycz dla psa, której nie trzeba trzymać. Powerbank, którym naładujecie telefon, a chwilę później... akumulator w samochodzie. Boicie się smogu? Musicie mieć przenośny oczyszczacz powietrza. Nie kupujecie gotowego jedzenia? Jogurtownica i serowar będą właśnie dla Was. Nie chcecie dziurawić ścian? Użyjcie samoprzylepnych gwoździ. Szukacie prawdziwych gadżetów? Sprawdźcie, jak wyglądają papierowe zegarki. Ania Nowak-Ibisz może tak bez końca, na pewno trochę ją już poznaliście! To oczywiście zaledwie wycinek tego, co „Pani Gadżet" pokaże w piętnastym sezonie. Ania Nowak-Ibisz nie zwalnia tempa i zrobi wszystko, żeby jej program był niezmiennie taki jak ona: wiarygodny, pomocny i niezastąpiony! Bieganie to nowy narodowy sport Polaków – i bardzo dobrze! Ania Nowak-Ibisz również lubi pobiegać i robi to oczywiście z pomocą najlepszych gadżetów. Tym razem pokaże Wam słuchawki, które inteligentnie – i dla bezpieczeństwa – nie odcinają słuchacza zupełnie od świata zewnętrznego. A jeśli wolicie świeże powietrze celebrowane na… kocyku, to na pewno przydadzą się Wam gadżety piknikowe. A na piknik przygotujecie sałatki z użyciem krajalnicy do awokado lub łyżki z tarką… a wymieszacie ją sztućcami 3 w 1. W kuchni przyda Wam się też na pewno blender próżniowy – koktajle owocowe to podstawa na wiosnę! – i sprytne gumki do torebek, do których schowacie resztki… z pikniku. Czwartkowa „Pani Gadżet” czeka o 22:25!
/ Polska / magazyn
21:55 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 20/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn

2018-11-20

12:30 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 19/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn
13:00 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 20/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn

2018-11-21

22:25 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 21/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn

2018-11-24

16:15 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 21/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn

2018-11-25

20:05 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 21/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn

2018-11-26

13:45 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 21/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn
14:15 Pani Gadżet, sez. 15, odc. 19/22 Logo TVN Style
Opis (streszczenie): Piętnasty sezon „Pani Gadżet" wcale nie oznacza, że Anna Nowak-Ibisz nie ma pomysłów na nowe propozycje. Wręcz przeciwnie! Wiedząc o gadżetach wszystko i trochę więcej, nieustraszona poszukiwaczka najciekawszych i najbardziej przydatnych rzeczy ma asa w rękawie: potrafi znaleźć tylko te najlepsze! W nowych odcinkach „Pani Gadżet" nie będzie rzeczy byle jakich, nudnych, przeciętnych. Zamiast tego, zobaczycie wszystko to, co wyjątkowe, innowacyjne, przełomowe! A co konkretnie? Na przykład smycz dla psa, której nie trzeba trzymać. Powerbank, którym naładujecie telefon, a chwilę później... akumulator w samochodzie. Boicie się smogu? Musicie mieć przenośny oczyszczacz powietrza. Nie kupujecie gotowego jedzenia? Jogurtownica i serowar będą właśnie dla Was. Nie chcecie dziurawić ścian? Użyjcie samoprzylepnych gwoździ. Szukacie prawdziwych gadżetów? Sprawdźcie, jak wyglądają papierowe zegarki. Ania Nowak-Ibisz może tak bez końca, na pewno trochę ją już poznaliście! To oczywiście zaledwie wycinek tego, co „Pani Gadżet" pokaże w piętnastym sezonie. Ania Nowak-Ibisz nie zwalnia tempa i zrobi wszystko, żeby jej program był niezmiennie taki jak ona: wiarygodny, pomocny i niezastąpiony! Jeśli mamy czwartek, to mamy nowy odcinek „Pani Gadżet”! A co zobaczycie? Na początek gadżety do smartfonów, takie jak zestaw do karaoke, etui z naturalnej masy perłowej i rozgałęziacz USB. Ania Nowak-Ibisz zaczyna też sezon grillowy i pokaże Wam najlepsze do tego gadżety! Temperaturę steków zmierzy specjalnym termometrem, przestrzeń rozjaśni wyjątkową lampką, a w grillowaniu pomoże specjalny fartuch. Zobaczycie też test ekspresów do kawy, w którym pomoże profesjonalny barista! To co, widzimy się o 22:25?
/ Polska / magazyn
Reklama

2018-11-27

12:35 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 21/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn

2018-11-28

22:25 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 22 Logo TVN Style
Polska / magazyn

2018-11-29

22:25 Pani Gadżet, sez. 15, odc. 9/22 Logo TVN Style
Opis (streszczenie): Piętnasty sezon „Pani Gadżet" wcale nie oznacza, że Anna Nowak-Ibisz nie ma pomysłów na nowe propozycje. Wręcz przeciwnie! Wiedząc o gadżetach wszystko i trochę więcej, nieustraszona poszukiwaczka najciekawszych i najbardziej przydatnych rzeczy ma asa w rękawie: potrafi znaleźć tylko te najlepsze! W nowych odcinkach „Pani Gadżet" nie będzie rzeczy byle jakich, nudnych, przeciętnych. Zamiast tego, zobaczycie wszystko to, co wyjątkowe, innowacyjne, przełomowe! A co konkretnie? Na przykład smycz dla psa, której nie trzeba trzymać. Powerbank, którym naładujecie telefon, a chwilę później... akumulator w samochodzie. Boicie się smogu? Musicie mieć przenośny oczyszczacz powietrza. Nie kupujecie gotowego jedzenia? Jogurtownica i serowar będą właśnie dla Was. Nie chcecie dziurawić ścian? Użyjcie samoprzylepnych gwoździ. Szukacie prawdziwych gadżetów? Sprawdźcie, jak wyglądają papierowe zegarki. Ania Nowak-Ibisz może tak bez końca, na pewno trochę ją już poznaliście! To oczywiście zaledwie wycinek tego, co „Pani Gadżet" pokaże w piętnastym sezonie. Ania Nowak-Ibisz nie zwalnia tempa i zrobi wszystko, żeby jej program był niezmiennie taki jak ona: wiarygodny, pomocny i niezastąpiony! Kobiety kochają brylanty... a gdy już je otrzymają, muszą mieć miejsce, żeby je trzymać! O brylanty niech zadba on, a o gadżety zadba Ania Nowak-Ibisz. W tym odcinku „Pani Gadżet" pokaże Wam specjalne pojemniki, nesesery i uchwyty na biżuterię najróżniejszego rodzaju. Żeby nie było tylko tak kobieco, na pewno każdemu przypadną do gustu gadżety do prasowania i nowe patenty na zmywanie – bo jak wiecie, wszystko może wyglądać lepiej. Na planie będzie też gość specjalny, czyli... półroczna Michalina, która sprawdzi, czy może już gryźć jarmuż i arbuza, oraz przetestuje nowy przewijak. A na koniec zjecie pyszne mięso, prosto ze... szponów!?
/ Polska / magazyn

2018-12-01

15:45 Pani Gadżet, sez. 15, odc. 9/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn
16:15 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 22 Logo TVN Style
Polska / magazyn

2018-12-02

20:05 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 22 Logo TVN Style
Polska / magazyn
20:35 Pani Gadżet, sez. 15, odc. 9/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn

2018-12-03

13:45 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 22 Logo TVN Style
Polska / magazyn
14:15 Pani Gadżet, sez. 15, odc. 20/22 Logo TVN Style
Opis (streszczenie): Piętnasty sezon „Pani Gadżet" wcale nie oznacza, że Anna Nowak-Ibisz nie ma pomysłów na nowe propozycje. Wręcz przeciwnie! Wiedząc o gadżetach wszystko i trochę więcej, nieustraszona poszukiwaczka najciekawszych i najbardziej przydatnych rzeczy ma asa w rękawie: potrafi znaleźć tylko te najlepsze! W nowych odcinkach „Pani Gadżet" nie będzie rzeczy byle jakich, nudnych, przeciętnych. Zamiast tego, zobaczycie wszystko to, co wyjątkowe, innowacyjne, przełomowe! A co konkretnie? Na przykład smycz dla psa, której nie trzeba trzymać. Powerbank, którym naładujecie telefon, a chwilę później... akumulator w samochodzie. Boicie się smogu? Musicie mieć przenośny oczyszczacz powietrza. Nie kupujecie gotowego jedzenia? Jogurtownica i serowar będą właśnie dla Was. Nie chcecie dziurawić ścian? Użyjcie samoprzylepnych gwoździ. Szukacie prawdziwych gadżetów? Sprawdźcie, jak wyglądają papierowe zegarki. Ania Nowak-Ibisz może tak bez końca, na pewno trochę ją już poznaliście! To oczywiście zaledwie wycinek tego, co „Pani Gadżet" pokaże w piętnastym sezonie. Ania Nowak-Ibisz nie zwalnia tempa i zrobi wszystko, żeby jej program był niezmiennie taki jak ona: wiarygodny, pomocny i niezastąpiony! Tym razem „Pani Gadżet” pojechała aż do Nowego Sącza, żeby pokazać Wam najlepsze gadżety! W przepięknych okolicznościach przyrody zobaczycie wszystko to, co przyda się w nadchodzącym sezonie. Dla lubiących atrakcje w plenerze: przenośne prysznice, składany grill, dmuchany bagażnik dachowy, pompowana lodówka, składany czajnik. Tak, to wszystko istnieje! Dla kochających wodę: opaska bezpieczeństwa, ręcznik do stóp na basen i skarpetki, dzięki którym dzieci nie będą się ślizgać na basenie. Dla miłośników upojnych wieczorów idealna będzie solarna lampka, a Ania Nowak-Ibisz pamięta też o dbaniu o siebie – tym razem pokaże gadżet do stóp. Nowy odcinek „Pani Gadżet” w środę o 22:25!
/ Polska / magazyn
21:55 Pani Gadżet, sez. 15, odc. 9/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn

2018-12-04

12:35 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 22 Logo TVN Style
Polska / magazyn
13:05 Pani Gadżet, sez. 15, odc. 9/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn

2018-12-05

22:25 Pani Gadżet, sez. 15, odc. 10/22 Logo TVN Style
Opis (streszczenie): Piętnasty sezon „Pani Gadżet" wcale nie oznacza, że Anna Nowak-Ibisz nie ma pomysłów na nowe propozycje. Wręcz przeciwnie! Wiedząc o gadżetach wszystko i trochę więcej, nieustraszona poszukiwaczka najciekawszych i najbardziej przydatnych rzeczy ma asa w rękawie: potrafi znaleźć tylko te najlepsze! W nowych odcinkach „Pani Gadżet" nie będzie rzeczy byle jakich, nudnych, przeciętnych. Zamiast tego, zobaczycie wszystko to, co wyjątkowe, innowacyjne, przełomowe! A co konkretnie? Na przykład smycz dla psa, której nie trzeba trzymać. Powerbank, którym naładujecie telefon, a chwilę później... akumulator w samochodzie. Boicie się smogu? Musicie mieć przenośny oczyszczacz powietrza. Nie kupujecie gotowego jedzenia? Jogurtownica i serowar będą właśnie dla Was. Nie chcecie dziurawić ścian? Użyjcie samoprzylepnych gwoździ. Szukacie prawdziwych gadżetów? Sprawdźcie, jak wyglądają papierowe zegarki. Ania Nowak-Ibisz może tak bez końca, na pewno trochę ją już poznaliście! To oczywiście zaledwie wycinek tego, co „Pani Gadżet" pokaże w piętnastym sezonie. Ania Nowak-Ibisz nie zwalnia tempa i zrobi wszystko, żeby jej program był niezmiennie taki jak ona: wiarygodny, pomocny i niezastąpiony! Ania Nowak-Ibisz czeka na Was z nowym odcinkiem „Pani Gadżet”, a w nim: porządki… kosmetyczne! Zobaczycie, jak wygodnie i szybko wyczyścić pędzle, oraz jak zrobić wielkie porządki z cerą dzięki nowej szczotce. Pani Gadżet zorganizuje Wam też kuchnię, a pomogą jej w tym specjalne podkładki na blat, uchwyty na łyżki i gadżety do lodówki – idealne, żeby przedłużyć świeżość produktów. Ania Nowak-Ibisz odkryła też najnowszy, nowoczesny depilator i silikonowe sznurówki, które dodadzą koloru butom… na wiosnę. „Pani Gadżet” w środę o 22:25!
/ Polska / magazyn

2018-12-08

16:30 Pani Gadżet, sez. 15, odc. 10/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn

2018-12-09

20:00 Pani Gadżet, sez. 15, odc. 10/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn
Reklama

2018-12-10

13:45 Pani Gadżet, sez. 15, odc. 10/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn
14:15 Pani Gadżet, sez. 15, odc. 21/22 Logo TVN Style
Opis (streszczenie): Piętnasty sezon „Pani Gadżet" wcale nie oznacza, że Anna Nowak-Ibisz nie ma pomysłów na nowe propozycje. Wręcz przeciwnie! Wiedząc o gadżetach wszystko i trochę więcej, nieustraszona poszukiwaczka najciekawszych i najbardziej przydatnych rzeczy ma asa w rękawie: potrafi znaleźć tylko te najlepsze! W nowych odcinkach „Pani Gadżet" nie będzie rzeczy byle jakich, nudnych, przeciętnych. Zamiast tego, zobaczycie wszystko to, co wyjątkowe, innowacyjne, przełomowe! A co konkretnie? Na przykład smycz dla psa, której nie trzeba trzymać. Powerbank, którym naładujecie telefon, a chwilę później... akumulator w samochodzie. Boicie się smogu? Musicie mieć przenośny oczyszczacz powietrza. Nie kupujecie gotowego jedzenia? Jogurtownica i serowar będą właśnie dla Was. Nie chcecie dziurawić ścian? Użyjcie samoprzylepnych gwoździ. Szukacie prawdziwych gadżetów? Sprawdźcie, jak wyglądają papierowe zegarki. Ania Nowak-Ibisz może tak bez końca, na pewno trochę ją już poznaliście! To oczywiście zaledwie wycinek tego, co „Pani Gadżet" pokaże w piętnastym sezonie. Ania Nowak-Ibisz nie zwalnia tempa i zrobi wszystko, żeby jej program był niezmiennie taki jak ona: wiarygodny, pomocny i niezastąpiony! Czwartkowa „Pani Gadżet” zrobi imprezę, przejedzie się rowerem, spakuje wszystko to do torby i… oczyści powietrze w mieszkaniu. Oczywiście pomogą jej w tym najlepsze gadżety! Na przykład korek grawitacyjny, pokrowiec na rower i wielofunkcyjny gadżet dla tych, którzy lubią jeździć na wycieczki z dziećmi. Torby z wieloma schowkami pomieszczą wszystko co ważne, oczyszczacz powietrza zadba o jakość życia, a… skarpetki w kształcie pizzy po prostu Was zaskoczą. Czwartek, 22:25 – Ania Nowak-Ibisz o tej godzinie pojawi się w Waszych TV!
/ Polska / magazyn

2018-12-11

12:20 Pani Gadżet, sez. 15, odc. 10/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn

2018-12-12

22:25 Pani Gadżet, sez. 15, odc. 11/22 Logo TVN Style
Opis (streszczenie): Piętnasty sezon „Pani Gadżet" wcale nie oznacza, że Anna Nowak-Ibisz nie ma pomysłów na nowe propozycje. Wręcz przeciwnie! Wiedząc o gadżetach wszystko i trochę więcej, nieustraszona poszukiwaczka najciekawszych i najbardziej przydatnych rzeczy ma asa w rękawie: potrafi znaleźć tylko te najlepsze! W nowych odcinkach „Pani Gadżet" nie będzie rzeczy byle jakich, nudnych, przeciętnych. Zamiast tego, zobaczycie wszystko to, co wyjątkowe, innowacyjne, przełomowe! A co konkretnie? Na przykład smycz dla psa, której nie trzeba trzymać. Powerbank, którym naładujecie telefon, a chwilę później... akumulator w samochodzie. Boicie się smogu? Musicie mieć przenośny oczyszczacz powietrza. Nie kupujecie gotowego jedzenia? Jogurtownica i serowar będą właśnie dla Was. Nie chcecie dziurawić ścian? Użyjcie samoprzylepnych gwoździ. Szukacie prawdziwych gadżetów? Sprawdźcie, jak wyglądają papierowe zegarki. Ania Nowak-Ibisz może tak bez końca, na pewno trochę ją już poznaliście! To oczywiście zaledwie wycinek tego, co „Pani Gadżet" pokaże w piętnastym sezonie. Ania Nowak-Ibisz nie zwalnia tempa i zrobi wszystko, żeby jej program był niezmiennie taki jak ona: wiarygodny, pomocny i niezastąpiony! Planujecie imprezę albo chcecie troszkę odmienić mieszkanie? Świetnie się składa, bo Ania Nowak-Ibisz ma dla Was garść gadżetów właśnie z tym związanych! W tym odcinku „Pani Gadżet” zobaczycie wygodne półki i modną, metalową ramkę na zdjęcia. Będzie też bardzo designerski puf. Dla gości przydadzą się minisztalugi zastępujące wizytówki, (prawie) srebrne zestawy sztućców i komplet butelek, które ozdobią stół. A jeśli macie problem z przenoszeniem notatek i pomysłów do wiadomości elektronicznych, musicie poznać najnowszy notatnik – zrobi to za Was. „Pani Gadżet”, czwartek, 22:25 – widzimy się!
/ Polska / magazyn

2018-12-13

22:25 Pani Gadżet, sez. 15, odc. 12/22 Logo TVN Style
Opis (streszczenie): Piętnasty sezon „Pani Gadżet" wcale nie oznacza, że Anna Nowak-Ibisz nie ma pomysłów na nowe propozycje. Wręcz przeciwnie! Wiedząc o gadżetach wszystko i trochę więcej, nieustraszona poszukiwaczka najciekawszych i najbardziej przydatnych rzeczy ma asa w rękawie: potrafi znaleźć tylko te najlepsze! W nowych odcinkach „Pani Gadżet" nie będzie rzeczy byle jakich, nudnych, przeciętnych. Zamiast tego, zobaczycie wszystko to, co wyjątkowe, innowacyjne, przełomowe! A co konkretnie? Na przykład smycz dla psa, której nie trzeba trzymać. Powerbank, którym naładujecie telefon, a chwilę później... akumulator w samochodzie. Boicie się smogu? Musicie mieć przenośny oczyszczacz powietrza. Nie kupujecie gotowego jedzenia? Jogurtownica i serowar będą właśnie dla Was. Nie chcecie dziurawić ścian? Użyjcie samoprzylepnych gwoździ. Szukacie prawdziwych gadżetów? Sprawdźcie, jak wyglądają papierowe zegarki. Ania Nowak-Ibisz może tak bez końca, na pewno trochę ją już poznaliście! To oczywiście zaledwie wycinek tego, co „Pani Gadżet" pokaże w piętnastym sezonie. Ania Nowak-Ibisz nie zwalnia tempa i zrobi wszystko, żeby jej program był niezmiennie taki jak ona: wiarygodny, pomocny i niezastąpiony! Jeśli zwracacie uwagę na jakość powietrza – a kto dziś o to nie dba! – Pani Gadżet zaskoczy Was nowymi sposobami. Ania Nowak-Ibisz wie, jak ważne jest czyste powietrze, i walczy o nie na każdym kroku. Tym razem pokaże Wam, że można je oczyścić w domu za pomocą specjalnej doniczki, a wszędzie poza domem – wystarczy przenośny oczyszczacz. Co więcej – on sprawdzi też powietrze! A jeśli i Wy walczycie z nadmiarem produktów w kuchni, których nie ma jak przechowywać, na pewno przydadzą Wam się pojemniki z wygodnymi przykrywkami-miarkami i patent na awokado. Zobaczycie też kilka gadżetów, które ogarną przestrzeń w każdym mieszkaniu. Coś na wynos? Nie ma problemu: spakowanie owoców stanie się bułką z masłem dzięki specjalnym pojemnikom. U nas bez zmian – odcinek zawsze pełen najnowszych gadżetów!
/ Polska / magazyn

2018-12-15

15:45 Pani Gadżet, sez. 15, odc. 12/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn
16:15 Pani Gadżet, sez. 15, odc. 11/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn

2018-12-16

20:10 Pani Gadżet, sez. 15, odc. 11/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn
20:45 Pani Gadżet, sez. 15, odc. 12/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn

2018-12-17

13:35 Pani Gadżet, sez. 15, odc. 11/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn
21:55 Pani Gadżet, sez. 15, odc. 12/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn

2018-12-18

12:35 Pani Gadżet, sez. 15, odc. 11/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn
13:05 Pani Gadżet, sez. 15, odc. 12/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn

2018-12-20

22:25 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 1/22 Logo TVN Style
Opis (streszczenie): Uwaga gadżeciarze! Ania Nowak – Ibisz, niezastąpiona Pani Gadżet, przebrnie przez ogrom sklepowych propozycji, przetestuje, przebierze, sprawdzi i doradzi. Zwróci uwagę na nowinki i pokaże wiele niezastąpionych gadżetów, nie tylko do użytku codziennego. Jeśli nie macie zielonego pojęcia „co w nowych gadżetach piszczy", lub jeśli zastanawiacie się co wybrać bo ilość gadżetów przyprawia Was o ból głowy – zaufajcie Pani Gadżet! Koniec wakacji oznacza jedno: Pani Gadżet powraca! Jaki będzie pierwszy jesienny odcinek? Zaczniemy od pięknych dekoracji do domu i mieszkania, czyli: fruwającej (!) doniczki, mchu, który można „hodować” w domu, i pięknych kul, w których najlepiej będą prezentować się rośliny. A jeśli brakuje Wam tzw. ręki do kwiatów, to nic! Ania Nowak-Ibisz pokaże doniczkę, która sama zadba o nawodnienie i naświetlenie na przykład ziół. Wy tylko musicie pamiętać o podlaniu… od czasu do czasu. Będą też rzeczy bardzo praktyczne, jak podstawka na stopę pod prysznic i ekologiczne kosze na śmieci – bo czy może być bardziej eko, niż ten wykonany z kartonu?! A na koniec zobaczycie coś pięknego i polskiego – świece drukowane na drukarkach 3D. U nas jak zawsze – takie rzeczy tylko w Pani Gadżet!
/ Polska / magazyn

2018-12-22

15:45 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 1/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn

2018-12-23

20:45 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 1/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn

2018-12-24

21:55 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 1/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn

2018-12-25

13:05 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 1/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn

2018-12-27

22:25 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 2/22 Logo TVN Style
Opis (streszczenie): Uwaga gadżeciarze! Ania Nowak – Ibisz, niezastąpiona Pani Gadżet, przebrnie przez ogrom sklepowych propozycji, przetestuje, przebierze, sprawdzi i doradzi. Zwróci uwagę na nowinki i pokaże wiele niezastąpionych gadżetów, nie tylko do użytku codziennego. Jeśli nie macie zielonego pojęcia „co w nowych gadżetach piszczy", lub jeśli zastanawiacie się co wybrać bo ilość gadżetów przyprawia Was o ból głowy – zaufajcie Pani Gadżet! Ruszyliście już do pracy pełną parą? Ania Nowak-Ibisz tak, i ma dla Was gadżety, które ułatwią ten powrót! Na początek: lampka z regulacją światła i ładowarką indukcyjną i przedłużacz do ładowarek – bo tego kabla zawsze jest za mało! A jeśli tęsknicie za słonecznymi Włochami i marzycie o pysznym makaronie, to musicie obejrzeć wizytę wyjątkowego gościa: Matteo Brunetti z „MasterChef TVN”! Rodowity Włoch sprawdzi z Anią, czy maszynki do makaronu to dobry patent do domu. Ale patentów będzie więcej! Wymieńmy kilka: klej do materiału, żeby szybko zakryć dziurę; mini kubek na śmieci do samochodu; rolka czyszcząca do auta - to tylko przykłady. Zobaczycie nawet las… zakładek. Nowa „Pani Gadżet” czeka na Was!
/ Polska / magazyn

2018-12-29

15:45 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 2/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn

2018-12-30

20:40 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 2/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn

2018-12-31

14:15 Pani Gadżet, sez. 15, odc. 22 Logo TVN Style
Opis (streszczenie): Piętnasty sezon „Pani Gadżet" wcale nie oznacza, że Anna Nowak-Ibisz nie ma pomysłów na nowe propozycje. Wręcz przeciwnie! Wiedząc o gadżetach wszystko i trochę więcej, nieustraszona poszukiwaczka najciekawszych i najbardziej przydatnych rzeczy ma asa w rękawie: potrafi znaleźć tylko te najlepsze! W nowych odcinkach „Pani Gadżet" nie będzie rzeczy byle jakich, nudnych, przeciętnych. Zamiast tego, zobaczycie wszystko to, co wyjątkowe, innowacyjne, przełomowe! A co konkretnie? Na przykład smycz dla psa, której nie trzeba trzymać. Powerbank, którym naładujecie telefon, a chwilę później... akumulator w samochodzie. Boicie się smogu? Musicie mieć przenośny oczyszczacz powietrza. Nie kupujecie gotowego jedzenia? Jogurtownica i serowar będą właśnie dla Was. Nie chcecie dziurawić ścian? Użyjcie samoprzylepnych gwoździ. Szukacie prawdziwych gadżetów? Sprawdźcie, jak wyglądają papierowe zegarki. Ania Nowak-Ibisz może tak bez końca, na pewno trochę ją już poznaliście! To oczywiście zaledwie wycinek tego, co „Pani Gadżet" pokaże w piętnastym sezonie. Ania Nowak-Ibisz nie zwalnia tempa i zrobi wszystko, żeby jej program był niezmiennie taki jak ona: wiarygodny, pomocny i niezastąpiony! Kochasz biwak, przyrodę, życie pod namiotem? A może życie pod namiotem, ale… na samochodzie? Tak, takie cuda znajduje Pani Gadżet! W tym odcinku Ania Nowak-Ibisz zabiera wszystkich na przejażdżkę w teren. Malutki ekspres do kawy, namiot stawiany na dachu auta, apteczka schowana w latarce, podwójny śpiwór… to tylko niektóre z gadżetów, które tam się przydadzą. Będzie też coś na typowe problemy dzikiej natury, czyli zestaw do pozbycia się kleszczy i przyrząd do łamania gałęzi. Ale to oczywiście nie wszystko. Resztę zobaczycie w nowym odcinku „Pani Gadżet” w środę o 22:25!
/ Polska / magazyn
21:55 Pani Gadżet, sez. 16, odc. 2/22 Logo TVN Style
Polska / magazyn
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Pani Gadżet. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Pani Gadżet w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Pani Gadżet.

Emisja w stacjach

Pani Gadżet można obejrzeć w:

Emisje w: TVN Style

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info