Reklama

Patent na kasę godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Patent na kasę


Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Patent na kasę będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 2019-09-23
06:10 Patent na kasę, odc. 5/26 Logo TTV

Opis (streszczenie): Bohaterowie nowego programu są sprytni, przedsiębiorczy i potrafią zaoszczędzić pieniądze tam, gdzie inni bezmyślnie je trwonią. Teraz ich sposoby na oszczędzanie pozna cała Polska. Jak wynika z badań, 15 milionów Polaków nie ma żadnych oszczędności. „Patent na kasę” to program, dzięki któremu widzowie poznają metody na zmniejszenie kosztów życia. Pokażemy najsprytniejsze i porażająco skuteczne sposoby na to, jak zatrzymać gotówkę przy sobie i płacić niższe rachunki. Zaprezentujemy patenty z życia wzięte, jak zrobić wrażenie na pierwszej randce nie wydając złotówki. Dowiemy się, ile można zaoszczędzić na stacji benzynowej. Zdradzimy sposób na bycie modną bez wydawania grosza. „Patent na kasę” to niecodzienny przewodnik po współczesnych sposobach na oszczędzanie. W tym odcinku "Patent na kasę" dowiesz się jak można zarobić na wizycie w hotelu, czy dieta fit może być tania, ile można zaoszczędzić nie wyrzucając resztek oraz poznamy dumnego taksówkarza, który nie da się puścić w skarpecie.

/ Polska / program
Program TV na 2019-09-24
06:10 Patent na kasę, odc. 19/26 Logo TTV

Opis (streszczenie): Bohaterowie nowego programu są sprytni, przedsiębiorczy i potrafią zaoszczędzić pieniądze tam, gdzie inni bezmyślnie je trwonią. Teraz ich sposoby na oszczędzanie pozna cała Polska. Jak wynika z badań, 15 milionów Polaków nie ma żadnych oszczędności. „Patent na kasę” to program, dzięki któremu widzowie poznają metody na zmniejszenie kosztów życia. Pokażemy najsprytniejsze i porażająco skuteczne sposoby na to, jak zatrzymać gotówkę przy sobie i płacić niższe rachunki. Zaprezentujemy patenty z życia wzięte, jak zrobić wrażenie na pierwszej randce nie wydając złotówki. Dowiemy się, ile można zaoszczędzić na stacji benzynowej. Zdradzimy sposób na bycie modną bez wydawania grosza. „Patent na kasę” to niecodzienny przewodnik po współczesnych sposobach na oszczędzanie. W odcinku podpowiedź, jak nie stracić zdobytych pieniędzy, jak tanio gotować, jak obniżyć koszt ubezpieczenia auta, jak ponownie wykorzystać worki foliowe oraz jak oprzeć się zakupowym pokusom.

/ Polska / program
Reklama
Program TV na 2019-09-25
01:15 Patent na kasę, odc. 5/26 Logo TTV
Polska / program
Program TV na 2019-10-01
06:05 Patent na kasę, odc. 16/26 Logo TTV

Opis (streszczenie): Bohaterowie nowego programu są sprytni, przedsiębiorczy i potrafią zaoszczędzić pieniądze tam, gdzie inni bezmyślnie je trwonią. Teraz ich sposoby na oszczędzanie pozna cała Polska. Jak wynika z badań, 15 milionów Polaków nie ma żadnych oszczędności. „Patent na kasę” to program, dzięki któremu widzowie poznają metody na zmniejszenie kosztów życia. Pokażemy najsprytniejsze i porażająco skuteczne sposoby na to, jak zatrzymać gotówkę przy sobie i płacić niższe rachunki. Zaprezentujemy patenty z życia wzięte, jak zrobić wrażenie na pierwszej randce nie wydając złotówki. Dowiemy się, ile można zaoszczędzić na stacji benzynowej. Zdradzimy sposób na bycie modną bez wydawania grosza. „Patent na kasę” to niecodzienny przewodnik po współczesnych sposobach na oszczędzanie. W odcinku tanie sposoby na piękną figurę, środki czyszczące, swobodne poruszanie się po mieście, degustowanie piwa, sprytne zakupy oraz darmowe przekąski.

/ Polska / program
Program TV na 2019-10-02
01:20 Patent na kasę, odc. 6/26 Logo TTV

Opis (streszczenie): Bohaterowie nowego programu są sprytni, przedsiębiorczy i potrafią zaoszczędzić pieniądze tam, gdzie inni bezmyślnie je trwonią. Teraz ich sposoby na oszczędzanie pozna cała Polska. Jak wynika z badań, 15 milionów Polaków nie ma żadnych oszczędności. „Patent na kasę” to program, dzięki któremu widzowie poznają metody na zmniejszenie kosztów życia. Pokażemy najsprytniejsze i porażająco skuteczne sposoby na to, jak zatrzymać gotówkę przy sobie i płacić niższe rachunki. Zaprezentujemy patenty z życia wzięte, jak zrobić wrażenie na pierwszej randce nie wydając złotówki. Dowiemy się, ile można zaoszczędzić na stacji benzynowej. Zdradzimy sposób na bycie modną bez wydawania grosza. „Patent na kasę” to niecodzienny przewodnik po współczesnych sposobach na oszczędzanie. W tym odcinku "Patentu na kasę" dowiesz się jak w obrotny sposób mieć darmowy Internet, jak rozbić orzechowe ekopranie za pół darmo, poznasz sposób jak uzyskać zysk z głębokiego oleju, czy za darmo otrzymasz wodę destylowaną.

/ Polska / program
Program TV na 2019-10-07
06:10 Patent na kasę, odc. 17/26 Logo TTV

Opis (streszczenie): Bohaterowie nowego programu są sprytni, przedsiębiorczy i potrafią zaoszczędzić pieniądze tam, gdzie inni bezmyślnie je trwonią. Teraz ich sposoby na oszczędzanie pozna cała Polska. Jak wynika z badań, 15 milionów Polaków nie ma żadnych oszczędności. „Patent na kasę” to program, dzięki któremu widzowie poznają metody na zmniejszenie kosztów życia. Pokażemy najsprytniejsze i porażająco skuteczne sposoby na to, jak zatrzymać gotówkę przy sobie i płacić niższe rachunki. Zaprezentujemy patenty z życia wzięte, jak zrobić wrażenie na pierwszej randce nie wydając złotówki. Dowiemy się, ile można zaoszczędzić na stacji benzynowej. Zdradzimy sposób na bycie modną bez wydawania grosza. „Patent na kasę” to niecodzienny przewodnik po współczesnych sposobach na oszczędzanie. W odcinku patenty na ekologiczne jaja, domowej roboty kapsułki z kawą, oszczędne oświadczyny, rybi pedicure, darmowe ciasto i miejskie skarby.

/ Polska / program
Program TV na 2019-10-08
06:10 Patent na kasę, odc. 18/26 Logo TTV

Opis (streszczenie): Bohaterowie nowego programu są sprytni, przedsiębiorczy i potrafią zaoszczędzić pieniądze tam, gdzie inni bezmyślnie je trwonią. Teraz ich sposoby na oszczędzanie pozna cała Polska. Jak wynika z badań, 15 milionów Polaków nie ma żadnych oszczędności. „Patent na kasę” to program, dzięki któremu widzowie poznają metody na zmniejszenie kosztów życia. Pokażemy najsprytniejsze i porażająco skuteczne sposoby na to, jak zatrzymać gotówkę przy sobie i płacić niższe rachunki. Zaprezentujemy patenty z życia wzięte, jak zrobić wrażenie na pierwszej randce nie wydając złotówki. Dowiemy się, ile można zaoszczędzić na stacji benzynowej. Zdradzimy sposób na bycie modną bez wydawania grosza. „Patent na kasę” to niecodzienny przewodnik po współczesnych sposobach na oszczędzanie. W odcinku metody na tanie pozyskiwanie złota, kolekcjonowanie win, zastosowanie starych gazet, oszczędzanie prądu, niższe rachunki w restauracjach.

/ Polska / program
Program TV na 2019-10-09
01:15 Patent na kasę, odc. 7/26 Logo TTV

Opis (streszczenie): Bohaterowie nowego programu są sprytni, przedsiębiorczy i potrafią zaoszczędzić pieniądze tam, gdzie inni bezmyślnie je trwonią. Teraz ich sposoby na oszczędzanie pozna cała Polska. Jak wynika z badań, 15 milionów Polaków nie ma żadnych oszczędności. „Patent na kasę” to program, dzięki któremu widzowie poznają metody na zmniejszenie kosztów życia. Pokażemy najsprytniejsze i porażająco skuteczne sposoby na to, jak zatrzymać gotówkę przy sobie i płacić niższe rachunki. Zaprezentujemy patenty z życia wzięte, jak zrobić wrażenie na pierwszej randce nie wydając złotówki. Dowiemy się, ile można zaoszczędzić na stacji benzynowej. Zdradzimy sposób na bycie modną bez wydawania grosza. „Patent na kasę” to niecodzienny przewodnik po współczesnych sposobach na oszczędzanie. W tym odcinku poznasz patenty na bardziej ponętne usta, dowiesz się jak zaoszczędzić na biletach na koncert czy zrobić tanie pranie, oraz poznasz sposób na odgrzewanie obiadu za free.

/ Polska / program
Reklama
Program TV na 2019-10-14
06:10 Patent na kasę, odc. 21/26 Logo TTV

Opis (streszczenie): Bohaterowie nowego programu są sprytni, przedsiębiorczy i potrafią zaoszczędzić pieniądze tam, gdzie inni bezmyślnie je trwonią. Teraz ich sposoby na oszczędzanie pozna cała Polska. Jak wynika z badań, 15 milionów Polaków nie ma żadnych oszczędności. „Patent na kasę” to program, dzięki któremu widzowie poznają metody na zmniejszenie kosztów życia. Pokażemy najsprytniejsze i porażająco skuteczne sposoby na to, jak zatrzymać gotówkę przy sobie i płacić niższe rachunki. Zaprezentujemy patenty z życia wzięte, jak zrobić wrażenie na pierwszej randce nie wydając złotówki. Dowiemy się, ile można zaoszczędzić na stacji benzynowej. Zdradzimy sposób na bycie modną bez wydawania grosza. „Patent na kasę” to niecodzienny przewodnik po współczesnych sposobach na oszczędzanie. W odcinku poznamy sposoby na to, jak w domu i ogrodzie używać popiołu z korzyścią dla portfela, jak wygrać walkę o przeceniony towar na wielkiej wyprzedaży oraz jak prawie za darmo iść do kina.

/ Polska / program
Program TV na 2019-10-15
06:10 Patent na kasę, odc. 22/26 Logo TTV

Opis (streszczenie): Bohaterowie nowego programu są sprytni, przedsiębiorczy i potrafią zaoszczędzić pieniądze tam, gdzie inni bezmyślnie je trwonią. Teraz ich sposoby na oszczędzanie pozna cała Polska. Jak wynika z badań, 15 milionów Polaków nie ma żadnych oszczędności. „Patent na kasę” to program, dzięki któremu widzowie poznają metody na zmniejszenie kosztów życia. Pokażemy najsprytniejsze i porażająco skuteczne sposoby na to, jak zatrzymać gotówkę przy sobie i płacić niższe rachunki. Zaprezentujemy patenty z życia wzięte, jak zrobić wrażenie na pierwszej randce nie wydając złotówki. Dowiemy się, ile można zaoszczędzić na stacji benzynowej. Zdradzimy sposób na bycie modną bez wydawania grosza. „Patent na kasę” to niecodzienny przewodnik po współczesnych sposobach na oszczędzanie. W odcinku poznamy patenty na tanie taksówki (ale bynajmniej nie dla klienta), oszczędne usługi fryzjersko-kosmetyczne oraz na to, jak na lojalności zbić kokosy.

/ Polska / program
Program TV na 2019-10-16
01:15 Patent na kasę, odc. 8/26 Logo TTV

Opis (streszczenie): Bohaterowie nowego programu są sprytni, przedsiębiorczy i potrafią zaoszczędzić pieniądze tam, gdzie inni bezmyślnie je trwonią. Teraz ich sposoby na oszczędzanie pozna cała Polska. Jak wynika z badań, 15 milionów Polaków nie ma żadnych oszczędności. „Patent na kasę” to program, dzięki któremu widzowie poznają metody na zmniejszenie kosztów życia. Pokażemy najsprytniejsze i porażająco skuteczne sposoby na to, jak zatrzymać gotówkę przy sobie i płacić niższe rachunki. Zaprezentujemy patenty z życia wzięte, jak zrobić wrażenie na pierwszej randce nie wydając złotówki. Dowiemy się, ile można zaoszczędzić na stacji benzynowej. Zdradzimy sposób na bycie modną bez wydawania grosza. „Patent na kasę” to niecodzienny przewodnik po współczesnych sposobach na oszczędzanie. W tym odcinku poznasz patent pewnej krawcowej na faszyn from Raszyn, jak zrobić bolonese za bezcen, czy jak zaoszczędzić na świetle. Zaczynamy!

/ Polska / program
Program TV na 2019-10-21
06:10 Patent na kasę, odc. 23/26 Logo TTV

Opis (streszczenie): Bohaterowie nowego programu są sprytni, przedsiębiorczy i potrafią zaoszczędzić pieniądze tam, gdzie inni bezmyślnie je trwonią. Teraz ich sposoby na oszczędzanie pozna cała Polska. Jak wynika z badań, 15 milionów Polaków nie ma żadnych oszczędności. „Patent na kasę” to program, dzięki któremu widzowie poznają metody na zmniejszenie kosztów życia. Pokażemy najsprytniejsze i porażająco skuteczne sposoby na to, jak zatrzymać gotówkę przy sobie i płacić niższe rachunki. Zaprezentujemy patenty z życia wzięte, jak zrobić wrażenie na pierwszej randce nie wydając złotówki. Dowiemy się, ile można zaoszczędzić na stacji benzynowej. Zdradzimy sposób na bycie modną bez wydawania grosza. „Patent na kasę” to niecodzienny przewodnik po współczesnych sposobach na oszczędzanie. W odcinku zobaczymy patent na darmowe prezenty dla wymagających przyjaciół, sposób na bezpłatne wyposażenie kuchni oraz na najoszczędniejszy salon fryzjerski.

/ Polska / program
Program TV na 2019-10-22
06:10 Patent na kasę, odc. 24/26 Logo TTV

Opis (streszczenie): Bohaterowie nowego programu są sprytni, przedsiębiorczy i potrafią zaoszczędzić pieniądze tam, gdzie inni bezmyślnie je trwonią. Teraz ich sposoby na oszczędzanie pozna cała Polska. Jak wynika z badań, 15 milionów Polaków nie ma żadnych oszczędności. „Patent na kasę” to program, dzięki któremu widzowie poznają metody na zmniejszenie kosztów życia. Pokażemy najsprytniejsze i porażająco skuteczne sposoby na to, jak zatrzymać gotówkę przy sobie i płacić niższe rachunki. Zaprezentujemy patenty z życia wzięte, jak zrobić wrażenie na pierwszej randce nie wydając złotówki. Dowiemy się, ile można zaoszczędzić na stacji benzynowej. Zdradzimy sposób na bycie modną bez wydawania grosza. „Patent na kasę” to niecodzienny przewodnik po współczesnych sposobach na oszczędzanie. W odcinku dowiemy się, jak się lansować nie wydając przy tym majątku, jak mieć piękne włosy za parę groszy oraz ile warta jest hojna babcia.

/ Polska / program
Program TV na 2019-10-23
01:15 Patent na kasę, odc. 9/26 Logo TTV

Opis (streszczenie): Bohaterowie nowego programu są sprytni, przedsiębiorczy i potrafią zaoszczędzić pieniądze tam, gdzie inni bezmyślnie je trwonią. Teraz ich sposoby na oszczędzanie pozna cała Polska. Jak wynika z badań, 15 milionów Polaków nie ma żadnych oszczędności. „Patent na kasę” to program, dzięki któremu widzowie poznają metody na zmniejszenie kosztów życia. Pokażemy najsprytniejsze i porażająco skuteczne sposoby na to, jak zatrzymać gotówkę przy sobie i płacić niższe rachunki. Zaprezentujemy patenty z życia wzięte, jak zrobić wrażenie na pierwszej randce nie wydając złotówki. Dowiemy się, ile można zaoszczędzić na stacji benzynowej. Zdradzimy sposób na bycie modną bez wydawania grosza. „Patent na kasę” to niecodzienny przewodnik po współczesnych sposobach na oszczędzanie. W tym odcinku poznasz sekrety jak mieć jasno w pokoju, nie zapalając światła, dowiesz się jak pójść do kina bez biletu oraz poznasz oszczędny patent na trzy portfele.

/ Polska / program
Program TV na 2019-10-28
06:10 Patent na kasę, odc. 25/26 Logo TTV

Opis (streszczenie): Bohaterowie nowego programu są sprytni, przedsiębiorczy i potrafią zaoszczędzić pieniądze tam, gdzie inni bezmyślnie je trwonią. Teraz ich sposoby na oszczędzanie pozna cała Polska. Jak wynika z badań, 15 milionów Polaków nie ma żadnych oszczędności. „Patent na kasę” to program, dzięki któremu widzowie poznają metody na zmniejszenie kosztów życia. Pokażemy najsprytniejsze i porażająco skuteczne sposoby na to, jak zatrzymać gotówkę przy sobie i płacić niższe rachunki. Zaprezentujemy patenty z życia wzięte, jak zrobić wrażenie na pierwszej randce nie wydając złotówki. Dowiemy się, ile można zaoszczędzić na stacji benzynowej. Zdradzimy sposób na bycie modną bez wydawania grosza. „Patent na kasę” to niecodzienny przewodnik po współczesnych sposobach na oszczędzanie. W odcinku poznamy patent na tanie sprzątanie, buty za grosze oraz darmową kosmetyczkę i fryzjerkę.

/ Polska / program
Program TV na 2019-10-29
06:10 Patent na kasę, odc. 26 Logo TTV
Polska / program
Reklama
21:05 Patent na kasę, odc. 1/26 Logo TTV

Opis (streszczenie): "Patent na kasę", czyli jak oszczędzać pieniądze Bohaterowie nowego programu "Patent na kasę" są sprytni, przedsiębiorczy i potrafią zaoszczędzić pieniądze tam, gdzie inni bezmyślnie je trwonią. Teraz ich sposoby na oszczędzanie pozna cała Polska. Jak wynika z badań, 15 milionów Polaków nie ma żadnych oszczędności. „Patent na kasę” to program, dzięki któremu widzowie poznają metody na zmniejszenie kosztów życia. Pokażemy najsprytniejsze i porażająco skuteczne sposoby na to, jak zatrzymać gotówkę przy sobie i płacić niższe rachunki. Zaprezentujemy patenty z życia wzięte, jak zrobić wrażenie na pierwszej randce nie wydając złotówki. Dowiemy się, ile można zaoszczędzić na stacji benzynowej. Zdradzimy sposób na bycie modną bez wydawania grosza. „Patent na kasę” to niecodzienny przewodnik po współczesnych sposobach na oszczędzanie. W tym odcinku poznasz różne sposoby na oszczędności. Zaradny student Adrian, przedstawi jak potrafi zabalować totalnie za free. Martyna, właścicielka salonu fryzjerskiego i miłośniczka wielorazowych gum do żucia. A rolnik Marian, który ma swój patent na rozmnożenie najważniejszego z papierów wartościowych.

/ Polska / program
Program TV na 2019-10-30
01:15 Patent na kasę, odc. 10/26 Logo TTV

Opis (streszczenie): Bohaterowie nowego programu są sprytni, przedsiębiorczy i potrafią zaoszczędzić pieniądze tam, gdzie inni bezmyślnie je trwonią. Teraz ich sposoby na oszczędzanie pozna cała Polska. Jak wynika z badań, 15 milionów Polaków nie ma żadnych oszczędności. „Patent na kasę” to program, dzięki któremu widzowie poznają metody na zmniejszenie kosztów życia. Pokażemy najsprytniejsze i porażająco skuteczne sposoby na to, jak zatrzymać gotówkę przy sobie i płacić niższe rachunki. Zaprezentujemy patenty z życia wzięte, jak zrobić wrażenie na pierwszej randce nie wydając złotówki. Dowiemy się, ile można zaoszczędzić na stacji benzynowej. Zdradzimy sposób na bycie modną bez wydawania grosza. „Patent na kasę” to niecodzienny przewodnik po współczesnych sposobach na oszczędzanie. W tym odcinku "Patent na kasę" dowiesz się jak można zaoszczędzić 4000 złotych w miesiącu na lansowaniu się, poznasz tajniki przedłużenia życia choinki, aby służyła na długie lata, oraz poznasz patent na bilet komunikacyjny za free. Zapraszamy!

/ Polska / program
06:10 Patent na kasę, odc. 1/26 Logo TTV
program ,Polska, brak
21:05 Patent na kasę, odc. 2/26 Logo TTV

Opis (streszczenie): "Patent na kasę", czyli jak oszczędzać pieniądze Bohaterowie nowego programu "Patent na kasę" są sprytni, przedsiębiorczy i potrafią zaoszczędzić pieniądze tam, gdzie inni bezmyślnie je trwonią. Teraz ich sposoby na oszczędzanie pozna cała Polska. Jak wynika z badań, 15 milionów Polaków nie ma żadnych oszczędności. „Patent na kasę” to program, dzięki któremu widzowie poznają metody na zmniejszenie kosztów życia. Pokażemy najsprytniejsze i porażająco skuteczne sposoby na to, jak zatrzymać gotówkę przy sobie i płacić niższe rachunki. Zaprezentujemy patenty z życia wzięte, jak zrobić wrażenie na pierwszej randce nie wydając złotówki. Dowiemy się, ile można zaoszczędzić na stacji benzynowej. Zdradzimy sposób na bycie modną bez wydawania grosza. „Patent na kasę” to niecodzienny przewodnik po współczesnych sposobach na oszczędzanie. W tym odcinku "Patent na kasę" dowiesz się jak przygotować wykwintną kolacje dla 6 osób za jedyne 46 złotych. Poznasz kilka skutecznych pomysłów na to jak zaoszczędzić na kosmetykach. A jeżeli uwielbiasz podróżować po świecie zobacz jak to zrobić za grosze i eurocenty. No to w drogę!

/ program ,Polska, brak
Program TV na 2019-10-31
00:45 Patent na kasę, odc. 1/26 Logo TTV
Polska / program
06:10 Patent na kasę, odc. 2/26 Logo TTV
program ,Polska, brak
21:05 Patent na kasę, odc. 3/26 Logo TTV

Opis (streszczenie): "Patent na kasę", czyli jak oszczędzać pieniądze Bohaterowie nowego programu "Patent na kasę" są sprytni, przedsiębiorczy i potrafią zaoszczędzić pieniądze tam, gdzie inni bezmyślnie je trwonią. Teraz ich sposoby na oszczędzanie pozna cała Polska. Jak wynika z badań, 15 milionów Polaków nie ma żadnych oszczędności. „Patent na kasę” to program, dzięki któremu widzowie poznają metody na zmniejszenie kosztów życia. Pokażemy najsprytniejsze i porażająco skuteczne sposoby na to, jak zatrzymać gotówkę przy sobie i płacić niższe rachunki. Zaprezentujemy patenty z życia wzięte, jak zrobić wrażenie na pierwszej randce nie wydając złotówki. Dowiemy się, ile można zaoszczędzić na stacji benzynowej. Zdradzimy sposób na bycie modną bez wydawania grosza. „Patent na kasę” to niecodzienny przewodnik po współczesnych sposobach na oszczędzanie. W tym odcinku "Patent na kasę" dowiemy się jak wzbogacić się na honorowym oddawaniu krwi, ile razy można zaparzyć jedną torebkę herbaty, ile możesz zaoszczędzić na trenerze personalnym, a może darmowy obiad w supermarkecie? Te i inne patenty poznasz w tym odcinku. Zapraszamy!

/ program ,Polska, brak
Program TV na 2019-11-01
00:35 Patent na kasę, odc. 2/26 Logo TTV
Polska / program
01:05 Patent na kasę, odc. 3/26 Logo TTV
program ,Polska, brak
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Patent na kasę. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Patent na kasę w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Patent na kasę.

Poprzednie emisje Patent na kasę


Emisja Patent na kasę miała miejsce:

2019-09-18 01:15 Patent na kasę, odc. 4/26 Logo TTV

Opis (streszczenie): Bohaterowie nowego programu są sprytni, przedsiębiorczy i potrafią zaoszczędzić pieniądze tam, gdzie inni bezmyślnie je trwonią. Teraz ich sposoby na oszczędzanie pozna cała Polska. Jak wynika z badań, 15 milionów Polaków nie ma żadnych oszczędności. „Patent na kasę” to program, dzięki któremu widzowie poznają metody na zmniejszenie kosztów życia. Pokażemy najsprytniejsze i porażająco skuteczne sposoby na to, jak zatrzymać gotówkę przy sobie i płacić niższe rachunki. Zaprezentujemy patenty z życia wzięte, jak zrobić wrażenie na pierwszej randce nie wydając złotówki. Dowiemy się, ile można zaoszczędzić na stacji benzynowej. Zdradzimy sposób na bycie modną bez wydawania grosza. „Patent na kasę” to niecodzienny przewodnik po współczesnych sposobach na oszczędzanie. W tym odcinku "Patent na kasę" dowiecie się jak zaoszczędzić na lodówce, poznacie sekrety ecodrivingu, kelnera, który nie wlewa za kołnierz, czy jak chodzić na siłkę za free.

/ Polska / program
Reklama
2019-09-17 06:10 Patent na kasę, odc. 10/26 Logo TTV
Polska / program
2019-09-16 06:10 Patent na kasę, odc. 4/26 Logo TTV
Polska / program
2019-09-11 01:10 Patent na kasę, odc. 3/26 Logo TTV
Polska / program
2019-09-10 06:10 Patent na kasę, odc. 20/26 Logo TTV

Opis (streszczenie): Bohaterowie nowego programu są sprytni, przedsiębiorczy i potrafią zaoszczędzić pieniądze tam, gdzie inni bezmyślnie je trwonią. Teraz ich sposoby na oszczędzanie pozna cała Polska. Jak wynika z badań, 15 milionów Polaków nie ma żadnych oszczędności. „Patent na kasę” to program, dzięki któremu widzowie poznają metody na zmniejszenie kosztów życia. Pokażemy najsprytniejsze i porażająco skuteczne sposoby na to, jak zatrzymać gotówkę przy sobie i płacić niższe rachunki. Zaprezentujemy patenty z życia wzięte, jak zrobić wrażenie na pierwszej randce nie wydając złotówki. Dowiemy się, ile można zaoszczędzić na stacji benzynowej. Zdradzimy sposób na bycie modną bez wydawania grosza. „Patent na kasę” to niecodzienny przewodnik po współczesnych sposobach na oszczędzanie. W odcinku patenty na tanie wojażowanie, zdobywanie nowych ubrań, darmowe parkowanie i różnorakie wykorzystanie piasku.

/ Polska / program
2019-09-09 06:10 Patent na kasę, odc. 3/26 Logo TTV
Polska / program
2019-09-04 01:45 Patent na kasę, odc. 2/26 Logo TTV
Polska / program
2019-09-03 06:10 Patent na kasę, odc. 26 Logo TTV
Polska / program
2019-09-02 06:15 Patent na kasę, odc. 23/26 Logo TTV
Polska / program
2019-09-02 02:25 Patent na kasę, odc. 2/26 Logo TTV
Polska / program
2019-09-01 17:05 Patent na kasę, odc. 26 Logo TTV
Polska / program
2019-08-31 13:35 Patent na kasę, odc. 18/26 Logo TTV
Polska / program
2019-08-31 01:35 Patent na kasę, odc. 21/26 Logo TTV
Polska / program
2019-08-31 01:05 Patent na kasę, odc. 6/26 Logo TTV
Polska / program
2019-08-29 20:30 Patent na kasę, odc. 2/26 Logo TTV
Polska / program
2019-08-29 20:00 Patent na kasę, odc. 23/26 Logo TTV
Polska / program
2019-08-28 20:30 Patent na kasę, odc. 21/26 Logo TTV
Polska / program
2019-08-28 20:00 Patent na kasę, odc. 6/26 Logo TTV
Polska / program
2019-08-27 20:30 Patent na kasę, odc. 18/26 Logo TTV
Polska / program
2019-08-27 20:00 Patent na kasę, odc. 5/26 Logo TTV
Polska / program
Reklama
2019-08-25 17:05 Patent na kasę, odc. 24/26 Logo TTV
Polska / program
2019-08-24 13:35 Patent na kasę, odc. 25/26 Logo TTV
Polska / program
2019-08-24 01:40 Patent na kasę, odc. 24/26 Logo TTV
Polska / program
2019-08-24 01:10 Patent na kasę, odc. 1/26 Logo TTV
Polska / program
2019-08-22 20:30 Patent na kasę, odc. 17/26 Logo TTV
Polska / program
2019-08-22 20:00 Patent na kasę, odc. 1/26 Logo TTV
Polska / program
2019-08-21 19:15 Patent na kasę, odc. 26 Logo TTV
Polska / program
2019-08-20 20:30 Patent na kasę, odc. 25/26 Logo TTV
Polska / program
2019-08-20 20:00 Patent na kasę, odc. 24/26 Logo TTV
Polska / program

Emisje archiwalne Patent na kasę


Emisja Patent na kasę miała miejsce:

2019-08-18 17:05 Patent na kasę, odc. 16/26 Logo TTV
Polska / program
2019-08-17 13:40 Patent na kasę, odc. 19/26 Logo TTV
Polska / program
2019-08-17 01:40 Patent na kasę, odc. 9/26 Logo TTV
Polska / program
2019-08-17 01:10 Patent na kasę, odc. 20/26 Logo TTV
Polska / program
2019-08-14 20:30 Patent na kasę, odc. 9/26 Logo TTV
Polska / program
2019-08-14 20:00 Patent na kasę, odc. 20/26 Logo TTV
Polska / program
2019-08-13 20:30 Patent na kasę, odc. 19/26 Logo TTV
Polska / program
2019-08-13 20:00 Patent na kasę, odc. 16/26 Logo TTV
Polska / program
2019-08-11 17:05 Patent na kasę, odc. 10/26 Logo TTV
Polska / program
2019-08-10 13:40 Patent na kasę, odc. 15/26 Logo TTV

Opis (streszczenie): Bohaterowie nowego programu są sprytni, przedsiębiorczy i potrafią zaoszczędzić pieniądze tam, gdzie inni bezmyślnie je trwonią. Teraz ich sposoby na oszczędzanie pozna cała Polska. Jak wynika z badań, 15 milionów Polaków nie ma żadnych oszczędności. „Patent na kasę” to program, dzięki któremu widzowie poznają metody na zmniejszenie kosztów życia. Pokażemy najsprytniejsze i porażająco skuteczne sposoby na to, jak zatrzymać gotówkę przy sobie i płacić niższe rachunki. Zaprezentujemy patenty z życia wzięte, jak zrobić wrażenie na pierwszej randce nie wydając złotówki. Dowiemy się, ile można zaoszczędzić na stacji benzynowej. Zdradzimy sposób na bycie modną bez wydawania grosza. „Patent na kasę” to niecodzienny przewodnik po współczesnych sposobach na oszczędzanie. W odcinku metody na tanie plombowanie, darmowe trenowanie, oszczędzanie opon, odnawialne zeszyty, niskobudżetowe prezenty i gry planszowe.

/ Polska / program
2019-08-10 01:40 Patent na kasę, odc. 13/26 Logo TTV

Opis (streszczenie): Bohaterowie nowego programu są sprytni, przedsiębiorczy i potrafią zaoszczędzić pieniądze tam, gdzie inni bezmyślnie je trwonią. Teraz ich sposoby na oszczędzanie pozna cała Polska. Jak wynika z badań, 15 milionów Polaków nie ma żadnych oszczędności. „Patent na kasę” to program, dzięki któremu widzowie poznają metody na zmniejszenie kosztów życia. Pokażemy najsprytniejsze i porażająco skuteczne sposoby na to, jak zatrzymać gotówkę przy sobie i płacić niższe rachunki. Zaprezentujemy patenty z życia wzięte, jak zrobić wrażenie na pierwszej randce nie wydając złotówki. Dowiemy się, ile można zaoszczędzić na stacji benzynowej. Zdradzimy sposób na bycie modną bez wydawania grosza. „Patent na kasę” to niecodzienny przewodnik po współczesnych sposobach na oszczędzanie. W odcinku patenty na happy hour na siłowni, basenie, w kręgielni i koktajl barze, darmowy parking, zarabianie na turystach, tanie gotowanie i czytanie.

/ Polska / program
2019-08-10 01:10 Patent na kasę, odc. 12/26 Logo TTV

Opis (streszczenie): Bohaterowie nowego programu są sprytni, przedsiębiorczy i potrafią zaoszczędzić pieniądze tam, gdzie inni bezmyślnie je trwonią. Teraz ich sposoby na oszczędzanie pozna cała Polska. Jak wynika z badań, 15 milionów Polaków nie ma żadnych oszczędności. „Patent na kasę” to program, dzięki któremu widzowie poznają metody na zmniejszenie kosztów życia. Pokażemy najsprytniejsze i porażająco skuteczne sposoby na to, jak zatrzymać gotówkę przy sobie i płacić niższe rachunki. Zaprezentujemy patenty z życia wzięte, jak zrobić wrażenie na pierwszej randce nie wydając złotówki. Dowiemy się, ile można zaoszczędzić na stacji benzynowej. Zdradzimy sposób na bycie modną bez wydawania grosza. „Patent na kasę” to niecodzienny przewodnik po współczesnych sposobach na oszczędzanie. W odcinku poznamy patenty na tanie podróżowanie, muzykowanie, ogrzewanie, zbieranie gadżetów i parkowanie.

/ Polska / program
2019-08-08 20:30 Patent na kasę, odc. 15/26 Logo TTV
Polska / program
2019-08-08 20:00 Patent na kasę, odc. 14/26 Logo TTV

Opis (streszczenie): Bohaterowie nowego programu są sprytni, przedsiębiorczy i potrafią zaoszczędzić pieniądze tam, gdzie inni bezmyślnie je trwonią. Teraz ich sposoby na oszczędzanie pozna cała Polska. Jak wynika z badań, 15 milionów Polaków nie ma żadnych oszczędności. „Patent na kasę” to program, dzięki któremu widzowie poznają metody na zmniejszenie kosztów życia. Pokażemy najsprytniejsze i porażająco skuteczne sposoby na to, jak zatrzymać gotówkę przy sobie i płacić niższe rachunki. Zaprezentujemy patenty z życia wzięte, jak zrobić wrażenie na pierwszej randce nie wydając złotówki. Dowiemy się, ile można zaoszczędzić na stacji benzynowej. Zdradzimy sposób na bycie modną bez wydawania grosza. „Patent na kasę” to niecodzienny przewodnik po współczesnych sposobach na oszczędzanie. W odcinku sposoby na tanie słodycze, darmowe gazety, ćwiczenie języków obcych, skuteczną depilację, oszczędzanie baterii i sprytne wynajmowanie.

/ Polska / program
2019-08-07 20:30 Patent na kasę, odc. 13/26 Logo TTV
Polska / program
2019-08-07 20:00 Patent na kasę, odc. 12/26 Logo TTV
Polska / program
2019-08-06 20:30 Patent na kasę, odc. 11/26 Logo TTV

Opis (streszczenie): Bohaterowie nowego programu są sprytni, przedsiębiorczy i potrafią zaoszczędzić pieniądze tam, gdzie inni bezmyślnie je trwonią. Teraz ich sposoby na oszczędzanie pozna cała Polska. Jak wynika z badań, 15 milionów Polaków nie ma żadnych oszczędności. „Patent na kasę” to program, dzięki któremu widzowie poznają metody na zmniejszenie kosztów życia. Pokażemy najsprytniejsze i porażająco skuteczne sposoby na to, jak zatrzymać gotówkę przy sobie i płacić niższe rachunki. Zaprezentujemy patenty z życia wzięte, jak zrobić wrażenie na pierwszej randce nie wydając złotówki. Dowiemy się, ile można zaoszczędzić na stacji benzynowej. Zdradzimy sposób na bycie modną bez wydawania grosza. „Patent na kasę” to niecodzienny przewodnik po współczesnych sposobach na oszczędzanie. W tym odcinku dowiesz się jak oszczędzać na własnej krwi, jak sprawić by w baku zawsze było pełno i nigdy nie ubywało, oraz patent dla właścicieli psów, jak je karmić nie płacąc fortuny.

/ Polska / program
2019-08-06 20:00 Patent na kasę, odc. 10/26 Logo TTV
Polska / program
2019-08-04 17:05 Patent na kasę, odc. 4/26 Logo TTV
Polska / program
2019-08-03 13:40 Patent na kasę, odc. 8/26 Logo TTV
Polska / program
2019-08-03 01:40 Patent na kasę, odc. 7/26 Logo TTV
Polska / program

Emisja w stacjach


Patent na kasę można obejrzeć w:

Emisje w: TTV

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry