Reklama

Podróż na sto stóp godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Zdjęcie Podróż na sto stóp
Plakat Podróż na sto stóp

Podróż na sto stóp w TV - najbliższe emisje

+ Obserwuj

W najbliższym czasie nie ma w telewizji żadnych emisji: Podróż na sto stóp

Uwaga! Informacje na temat poprzednich emisji znajdują się niżej na stronie.

Reklama

Opis filmu Podróż na sto stóp

Dystyngowana Madame Mallory (Helen Mirren) od lat kieruje cenioną restauracją w niewielkiej miejscowości na południu Francji. Sława jej potraw wykracza daleko poza lokalną społeczność. A przyznana lokalowi prestiżowa gwiazdka w słynnym Przewodniku Michelina napawa dumą wszystkich mieszkańców. Pewnego dnia w miasteczku osiada rodzina emigrantów z Bombaju. Gdy przybysze otwierają skromny lokal vis a vis renomowanej restauracji, Madame Malory nie kryje oburzenia wobec ich kulinarnego nieokrzesania. Unoszące się w powietrzu zmysłowe nuty curry, kardamonu i kminu sprawiają jednak, że nowa knajpka zaczyna cieszyć się coraz większym zainteresowaniem. Czy uwodzicielskie smaki Orientu przekonają do życzliwych Hindusów również kuchenną arystokratkę?
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Podróż na sto stóp. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Podróż na sto stóp w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Podróż na sto stóp.

Poprzednie emisje Podróż na sto stóp w telewizji

Emisja Podróż na sto stóp miała miejsce:

2020-03-28 00:10 Podróż na sto stóp Logo TVP2 HD

Opis (streszczenie): Nominacja do Złotego Globu dla Helen Miren za rolę Mallory. Rodzina Kadamów o wielkich tradycjach kulinarnych opuszcza rodzinne Indie i jedzie do Francji. Otwierają lokal na przeciwko słynnej restauracji Madame Mallory.

Czas trwania: 117min. / Indie, USA, Zjednoczone Emiraty Arabskie / 2014 / komedia
2020-03-25 22:40 Kino relaks - Podróż na sto stóp Logo TVP2 HD
Czas trwania: 117min. / Indie, USA, Zjednoczone Emiraty Arabskie / 2014 / komedia
Reklama
2019-10-30 17:30 Podróż na sto stóp Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Ekranizacja bestsellerowej powieści wyprodukowana przez OPRAH WINFREY i STEVENA SPIELBERGA. W reżyserii Lasse Hallströma, twórcy m.in. „Co gryzie Gilberta Grape’a”, „Wbrew regułom” oraz „Czekolady”. Dystyngowana Madame Mallory (Helen Mirren) od lat kieruje cenioną restauracją w niewielkiej miejscowości na południu Francji. Sława jej potraw wykracza daleko poza lokalną społeczność. A przyznana lokalowi prestiżowa gwiazdka w słynnym Przewodniku Michelina napawaja dumą wszystkich mieszkańców. Pewnego dnia w miasteczku osiada rodzina emigrantów z Mumbaju. Gdy przybysze otwierają skromny lokal vis a vis renomowanej restauracji, Madame Mallory nie kryje oburzenia wobec ich kulinarnego nieokrzesania. Unoszące się w powietrzu zmysłowe nuty curry, kardamonu i kminu sprawiają jednak, że nowa knajpka zaczyna cieszyć się coraz większym zainteresowaniem. Czy uwodzicielskie smaki Orientu przekonają do życzliwych Hindusów również kuchenną arystokratkę? Po tym filmie Twoje życie nabierze smaku. Hassan Kadam (Manish Dayal) to prosty i skromny kucharz, który uważa gotowanie za jedną z największych życiowych przyjemności. Jego rodzina, z patriarchą Papą (Om Puri) na czele, musiała wyjechać z rodzimych Indii, by poszukać dla siebie lepszego miejsca na świecie. Postanawiają osiąść w położonym na południu Francji urokliwym miasteczku Saint-Antonin-Noble-Val i założyć restaurację z kuchnią indyjską. Gdy Maison Mumbai, bo tak zostaje ten przybytek smakowych rozkoszy nazwany, zyskuje coraz większą popularność wśród miejscowej ludności, nie jest to w smak dystyngowanej Madame Mallory (Helen Mirren). Jej uhonorowana gwiazdką, w prestiżowym Przewodniku Michelina, restauracja Le Saule Pleurer była dotychczas jedyną przystanią dla wszystkich koneserów dobrego smaku. Co więcej, kobieta, która poświęciła restauracji całe swoje życie, nie potrafi sobie wyobrazić, by kuchnia indyjska mogła w jakikolwiek sposób konkurować z elegancją oraz formą klasycznej kuchni francuskiej. Niespodziewane pojawienie się kulinarnego konkurenta na sto stóp (trzydzieści metrów) od Le Saule Pleurer doprowadza Madame Mallory do szewskiej pasji. Między obiema restauracjami wywiązuje się konflikt, który zostaje zażegnany dopiero gdy Madame Mallory uświadamia sobie miłość Hassana do tradycyjnej francuskiej haute cuisine oraz zauważa rosnące uczucie między młodym Hindusem a pracującą w Le Saule Pleurer Marguerite (Charlotte Le Bon). „Podróż na sto stóp” wypełniają smaki całego świata, które rozluźniają języki i przełamują kulturowe bariery, sprawiając, że każdy, kto obejrzy film, będzie natychmiast chciał zaprosić bliskie osoby do restauracji na noc kulinarnych szaleństw. Uznany reżyser Lasse Hallström przedstawia opowieść o starciu dwóch kultur i sposobach myślenia oraz niezwykłej podróży i pasji do gotowania, które zmienią na zawsze życie młodego człowieka.

/ USA, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Indie / 2014 / film komedia
2019-10-24 17:30 Podróż na sto stóp Logo TVN Fabuła
2019-07-06 20:00 Podróż na sto stóp Logo TVN
2019-03-24 12:40 Podróż na sto stóp Logo TVN 7
2019-03-22 21:00 Podróż na sto stóp Logo TVN 7
2019-03-10 17:35 Podróż na sto stóp Logo TVN Fabuła
2018-12-29 22:15 Podróż na sto stóp Logo TVN
2018-08-30 17:30 Podróż na sto stóp Logo TVN Fabuła
2018-08-25 18:30 Podróż na sto stóp Logo TVN Fabuła
2017-12-29 21:00 Podróż na sto stóp Logo TVN Fabuła
2017-12-24 23:20 Podróż na sto stóp Logo TVN Fabuła
2017-09-15 00:50 Podróż na sto stóp Logo TVN
USA/Zjednoczone Emiraty Arabskie/Indie / 2014 film komedia
2017-09-09 21:45 Podróż na sto stóp Logo TVN
Reklama

Zwiastuny, zapowiedzi, wideo Podróż na sto stóp

Podróż na sto stóp gdzie obejrzeć?

Film Podróż na sto stóp można obejrzeć w programie stacji:

Emisje filmu miały lub będą miały miejsce w: TVN, TVN 7, TVN Fabuła, TVP2 HD

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Lata produkcji

Lista zawiera lata, w których powstawała audycja:

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry