Reklama

Polowanie na wodne potwory godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Polowanie na wodne potwory

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Polowanie na wodne potwory będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2019-04-21

23:00 Polowanie na wodne potwory, odc. 7 - Olbrzym z Nilu Logo National Geographic Wild
Opis (streszczenie): Jednym z głównych wodnych drapieżników Afryki jest okoń nilowy. Ryba ta osiąga potężne rozmiary, nawet do dwóch metrów długości. Czy Zebowi uda się upolować tę groźną, słodkowodną bestię?
Czas trwania: 60min. / USA / 2009 / serial przyrodniczy

2019-04-22

06:00 Polowanie na wodne potwory, odc. 1 - Ryby wampiry Logo National Geographic Wild
Opis (streszczenie): Tym razem Zeb Hogan wybiera się na poszukiwanie jednej z najbardziej dziwacznych ryb słodkowodnych na świecie. Chce odnaleźć przedstawiciela gatunku Hydrolycus scomberoides, zwanego rybą wampirem. Stworzenia te osiągają wagę do 18 kilogramów, polują jak żarłacze białe i poruszają się jak tarpony. Najbardziej przerażające są jednak ich 15-centymetrowe kły. Aby spotkać się oko w oko z rybą wampirem, Zeb przeszukuje rzeki w Gujanie w Ameryce Południowej.
Czas trwania: 50min. / USA / 2015 / serial przyrodniczy
Reklama
07:00 Polowanie na wodne potwory, odc. 2 - 200-kilogramowa płaszczka Logo National Geographic Wild
Opis (streszczenie): Zeb Hogan schwytał okazy dwóch spośród największych gatunków słodkowodnych płaszczek na świecie. Teraz chce dopaść jeszcze jedną ogromną płaszczkę - Potamotrygon brachyura. Podróżnik prowadzi poszukiwania w wodach rzek północnej Argentyny. Pomagają mu miejscowi przewodnicy i rybacy. Pływając po Paranie, Zeb napotyka wiele gatunków charakterystycznych dla Ameryki Południowej - od pięknie ubarwionych, lecz niebezpiecznych piranii, po najbardziej toksyczne ryby na planecie. Korzystając z lokalnych sztuczek, Hogan chwyta kilka płaszczek. W końcu natrafia na ważący prawie 200 kg okaz. Tajemniczy potwór nie zamierza dać się wyciągnąć na powierzchnię bez walki.
Czas trwania: 50min. / USA / 2015 / serial przyrodniczy
23:00 Polowanie na wodne potwory, odc. 8 - Prehistoryczna bestia Logo National Geographic Wild
Opis (streszczenie): Biolog Zeb Hogan wyrusza na poszukiwania wiosłonosa, jednej z największych i najstarszych ryb słodkowodnych żyjących na ziemi.
Czas trwania: 60min. / USA / 2009 / serial przyrodniczy

2019-04-23

06:00 Polowanie na wodne potwory, odc. 3 - Ogromny sum zabójca Logo National Geographic Wild
Opis (streszczenie): Zeb Hogan chce przekonać się, ile prawdy jest w opowieściach o olbrzymich sumach pożerających psy, a nawet atakujących ludzi. Zamierza schwytać monstrualną rybę z tego gatunku i przekonać się, co naprawdę jedzą te stworzenia. Podróżnik wybiera się na południe Francji, aby odnaleźć największego słodkowodnego drapieżnika Europy - suma pospolitego. Przy okazji staje się świadkiem niezwykłego polowania na gołębie w wykonaniu tych ryb. Z pomocą miejscowych naukowców i wędkarzy Zebowi udaje się schwytać ogromną sztukę, ważącą ponad 90 kilogramów i długą na prawie dwa i pół metra.
Czas trwania: 50min. / USA / 2015 / serial przyrodniczy
07:00 Polowanie na wodne potwory, odc. 4 - Granik itajar w menu rekina Logo National Geographic Wild
Opis (streszczenie): Ichtiolog Zeb Hogan schwytał przedstawicieli największych gatunków ryb na świecie, jednak nie miał dotąd okazji zapolować na olbrzymiego granika. W tym celu podróżnik przeszukuje tropikalne wody Florydy. Z pomocą przychodzą mu czołowi naukowcy i miejscowy rybacy. Zeb pływa po wodach północnego Atlantyku i Zatoki Meksykańskiej, aby namierzyć te bezwzględne drapieżniki. Po wyczerpujących dwutygodniowych poszukiwaniach Hogan w końcu dopada 140- kilogramowego granika, mierzącego ponad 2 metry. Spotkanie oko w oko z tym wodnym potworem okazuje się niebezpieczną przygodą.
Czas trwania: 50min. / USA / 2015 / serial przyrodniczy
23:00 Polowanie na wodne potwory, odc. 9 - Postrach Himalajów Logo National Geographic Wild
Opis (streszczenie): Zeb Hogan wybiera się do indyjskiej części Himalajów, by sprawdzić, czy doniesienia o gigantycznym sumie, który atakuje ludzi są prawdziwe.
Czas trwania: 55min. / USA / 2009 / serial przyrodniczy

2019-04-24

06:00 Polowanie na wodne potwory, odc. 5 - Czerwone, białe i wielkie Logo National Geographic Wild
Opis (streszczenie): Amerykańskie akweny zamieszkują bestie. U wybrzeży Pacyfiku można spotkać stuletnie jesiotry, a na Florydzie rzeczne rekiny.
Czas trwania: 59min. / USA / 2015 / serial przyrodniczy
Reklama
07:00 Polowanie na wodne potwory, odc. 6 - Wodne olbrzymy z Tajlandii Logo National Geographic Wild
Opis (streszczenie): Tajlandia to skupisko największych ryb na świecie. Wśród tutejszych okazów są m.in. gigantyczne karpie, gustujące w psach sumy oraz słodkowodne płaszczki.
Czas trwania: 59min. / USA / 2015 / serial przyrodniczy
23:00 Polowanie na wodne potwory, odc. 10 - Olbrzym z Kamczatki Logo National Geographic Wild
Opis (streszczenie): Biolog Zeb Hogan wyrusza na półwysep Kamczatka, aby przyjrzeć się bliżej spektakularnej wędrówce łososi na tarło. Aby zbadać przyczyny tego zjawiska i lepiej poznać tamten obszar postanawia poprosić o pomoc grupę doświadczonych kajakarzy oraz miejscowych rybaków. Na jego drodze stają liczne przeszkody, w tym niedźwiedzie, rwące nurty i wulkany.
Czas trwania: 55min. / USA / 2009 / serial przyrodniczy

2019-04-25

06:00 Polowanie na wodne potwory, odc. 7 - Australijskie poczwary Logo National Geographic Wild
Opis (streszczenie): Australia pełna jest zagrożeń, nie ma tu więc miejsca dla słabeuszy. Rzeki zamieszkują agresywne rekiny i dwumetrowe ryby z piłą zamiast nosa.
Czas trwania: 59min. / USA / 2015 / serial przyrodniczy
07:00 Polowanie na wodne potwory, odc. 8 - To dopiero ryby! Logo National Geographic Wild
Opis (streszczenie): Zeb Hogan prezentuje dziesięć największych, najsilniejszych oraz najdziwniejszych złowionych przez siebie ryb.
Czas trwania: 59min. / USA / 2015 / serial przyrodniczy
23:00 Polowanie na wodne potwory, odc. 11 - Król buszu Logo National Geographic Wild
Opis (streszczenie): Zeb Hogan rusza na wyprawę po Australii, aby przyjrzeć się życiu pięciu niezwykłych wodnych drapieżników. Razem z lokalnymi przewodnikami szuka odpowiedzi na pytanie, w jaki sposób te niezwykłe stworzenia są w stanie przetrwać w niesprzyjających im warunkach.
Czas trwania: 55min. / USA / 2009 / serial przyrodniczy

2019-04-26

06:00 Polowanie na wodne potwory, odc. 9 - Wybryki natury Logo National Geographic Wild
Opis (streszczenie): Wśród dziwnych ryb-potworów można znaleźć takie, które chodzą po lądzie oraz takie, które wyglądają jak tygrys szablozębny.
Czas trwania: 59min. / USA / 2015 / serial przyrodniczy
07:00 Polowanie na wodne potwory, odc. 10 - Światowej klasy olbrzymy Logo National Geographic Wild
Opis (streszczenie): Zeb zalicza kontynenty - odwiedza tajemne laguny w Amazonii, w Afryce przemierza pełen krokodyli Nil, zaś w Australii mierzy się z rekinami.
Czas trwania: 58min. / USA / 2015 / serial przyrodniczy
Reklama
23:00 Polowanie na wodne potwory, odc. 12 - Gigantyczne węgorze Logo National Geographic Wild
Opis (streszczenie): Zeb Hogan rusza w kierunku wód południowego Oceanu Spokojnego, aby odszukać największe na świecie węgorze. Populacja tego gatunku dramatycznie maleje.
Czas trwania: 55min. / USA / 2009 / serial przyrodniczy

2019-04-27

09:15 Polowanie na wodne potwory: Olbrzymi sum, odc. 2 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Tym razem Zeb Hogan udaje się do południowo-wschodniej części Stanów Zjednoczonych, chcąc zweryfikować liczne mity na temat olbrzymich sumów, żyjących w tamtejszych wodach. Na bagnach i pośród starorzeczy krąży wiele opowieści o rybach wielkości samochodu, potrafiących połknąć człowieka w całości. Wraz z barwnymi postaciami, jakie można spotkać jedynie na Południu, Zeb wyrusza na wyprawę, aby przekonać się, ile prawdy jest w tych legendach.
Czas trwania: 44min. / USA / 2013 / serial przyrodniczy
23:00 Polowanie na wodne potwory, odc. 13 - Niebezpieczne antypody Logo National Geographic Wild
Opis (streszczenie): Tajemnicze zniknięcie dorszy z wód rzeki Murray budzi wiele wątpliwości. Doktor Zeb Hogan rozpoczyna prywatne śledztwo wśród ekologów i wędkarzy, aby poznać przyczyny nagłego braku ryb.
Czas trwania: 55min. / USA / 2009 / serial przyrodniczy

2019-04-28

09:15 Polowanie na wodne potwory: Wielkie szczęki, odc. 3 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Żarłoczny, drapieżny sum grasuje w rzekach Azji Południowo-Wschodniej. Dorastający do dwóch metrów i osiągający ponad 80 kg wagi wallago to mięsożerca, wyposażony w potężne szczęki i podwójny rząd zębów, przypominających piłę. Z pomocą miejscowych rybaków Zeb Hogan zapuszcza się do malezyjskiej dżungli, gdzie według rozmaitych opowieści wallago bez trudu połykają małpy, jeżozwierze, a nawet warany. Poszukiwania prowadzą ekstremalnego wędkarza w odległe, tajemnicze rejony Borneo, zamieszkane przez plemię, którego członkowie niegdyś budzili postrach jako łowcy głów.
Czas trwania: 44min. / USA / 2013 / serial przyrodniczy
23:00 Polowanie na wodne potwory, odc. 1 - Zielony goliat Logo National Geographic Wild
Opis (streszczenie): Wybrzeże Północno-Zachodnie w USA znane jest z rzeczy wielkich, m.in. strzelistych sekwoi i olbrzymich migracji łososi. Zeb Hogan poszukuje nieuchwytnego rzecznego giganta - jesiotra zielonego, wodnego potwora, który osiąga ponad dwa metry długości i może dożyć 70 lat. Gatunek ten pamięta czasy dinozaurów. Na świecie żyje ok. 30 gatunków jesiotra, z których wiele jest zagrożonych wyginięciem. Jesiotry zielone wymykają się badaczom. Są tak tajemnicze i trudne do znalezienia, że nikt nie wie, jaka jest ich kondycja. Chcąc się tego dowiedzieć, Zeb łączy siły z biologami, przewodnikami wędkarskimi i plemiennymi rybakami.
Czas trwania: 60min. / USA / 2013 / serial przyrodniczy

2019-04-29

19:00 Polowanie na wodne potwory, odc. 1 - Zielony goliat Logo National Geographic Wild
Czas trwania: 60min. / USA / 2013 / serial przyrodniczy
20:00 Polowanie na wodne potwory, odc. 2 - Rzeczny rekin Logo National Geographic Wild
Opis (streszczenie): Zeb Hogan przybywa na Florydę, nad brzeg laguny Indian River, by zweryfikować opowieści o grasujących tu ludojadach. Analiza relacji o wielkich rekinach, żyjących w słodkiej wodzie daleko od oceanu, wskazuje na żarłacze tępogłowe. Zeb podchodzi sceptycznie do tych rewelacji, choć historie naocznych świadków wydają się wiarygodne. Te pradawne drapieżniki były widywane w bardzo nietypowych miejscach, daleko w głębi lądu, np. w okolicach Saint Louis i ponad 3000 kilometrów w górę Amazonki. Aby oddzielić fakty od fikcji, Hogan w towarzystwie miejscowych ekspertów wybiera się na wyprawę w poszukiwaniu rekina rzecznego.
Czas trwania: 60min. / USA / 2013 / serial przyrodniczy
23:00 Polowanie na wodne potwory, odc. 2 - Rzeczny rekin Logo National Geographic Wild
Czas trwania: 60min. / USA / 2013 / serial przyrodniczy

2019-04-30

03:00 Polowanie na wodne potwory, odc. 1 - Zielony goliat Logo National Geographic Wild
Czas trwania: 60min. / USA / 2013 / serial przyrodniczy
04:00 Polowanie na wodne potwory, odc. 2 - Rzeczny rekin Logo National Geographic Wild
Czas trwania: 60min. / USA / 2013 / serial przyrodniczy
23:00 Polowanie na wodne potwory, odc. 3 - Olbrzymi sum Logo National Geographic Wild
Czas trwania: 60min. / USA / 2013 / serial przyrodniczy

2019-05-01

06:00 Polowanie na wodne potwory, odc. 1 - Olbrzymie pstrągi z Mongolii Logo National Geographic Wild
Opis (streszczenie): Ekspert w dziedzinie biologii ryb oraz ich ochrony, dr Zeb Hogan, poszukuje słynnego mongolskiego pstrąga, którego rozmiary sięgają nawet do dwóch metrów.
Czas trwania: 60min. / USA / 2009 / serial przyrodniczy
07:00 Polowanie na wodne potwory, odc. 2 - Ryba piła Logo National Geographic Wild
Opis (streszczenie): Zeb Hogan wyrusza na północ Australii, aby przyjrzeć się rybom z rodziny piłowatych, gatunkowi, który łączy cechy rekinów, płaszczek i ryb pił.
Czas trwania: 60min. / USA / 2009 / serial przyrodniczy
23:00 Polowanie na wodne potwory, odc. 4 - Łosoś gigant Logo National Geographic Wild
Opis (streszczenie): Zeb Hogan wybiera się na Alaskę, by spotkać się z legendą - największym łososiem na świecie. Aby go schwytać, bohater programu musi stawić czoło dzikiej przyrodzie, lodowatym wodom i głodnym niedźwiedziom. Żyjące w tamtejszych rzekach różne gatunki łososi są ważne dla gospodarki całego regionu. Zarówno stali mieszkańcy, jak i urlopowicze są podekscytowani perspektywą migracji olbrzymich ryb w górę rzek. Da się zauważyć wpływ tego zjawiska przyrodniczego na miejscową sztukę, jedzenie, sport i handel. Towarzyszymy Zebowi, który wyrusza na poszukiwania gigantów.
Czas trwania: 60min. / USA / 2013 / serial przyrodniczy

2019-05-02

06:00 Polowanie na wodne potwory, odc. 3 - Ogromna płaszczka Logo National Geographic Wild
Opis (streszczenie): Rzeki w Tajlandii zamieszkiwane są przez największe na świecie ryby słodkowodne - ogromne płaszczki, których rozpiętość płetw osiąga cztery metry.
Czas trwania: 60min. / USA / 2009 / serial przyrodniczy
07:00 Polowanie na wodne potwory, odc. 4 - Wielki jesiotr biały Logo National Geographic Wild
Opis (streszczenie): Zeb Hogan wyrusza na poszukiwania potwora z północnoamerykańskich rzek. Chce odnaleźć ogromnych rozmiarów jesiotra, który rzekomo może żyć nawet 100 lat.
Czas trwania: 60min. / USA / 2009 / serial przyrodniczy
23:00 Polowanie na wodne potwory, odc. 5 - Wielkie szczęki Logo National Geographic Wild
Czas trwania: 60min. / USA / 2013 / serial przyrodniczy

2019-05-03

23:00 Polowanie na wodne potwory, odc. 6 - Monstrualna złota rybka Logo National Geographic Wild
Opis (streszczenie): Tym razem ruszamy tropem złotej rybki wielkości... krowy - karpia syjamskiego, który może dorastać do 3 metrów długości i ważyć nawet 270 kilogramów. Bardzo trudno schwytać okaz tego gatunku, żyjącego tylko w trzech południowoazjatyckich rzekach. To dziwaczne stworzenie ma monstrualną głowę, wielką paszczę i lśniące łuski, które są wielkości dziecięcej dłoni. Zeb Hogan podróżuje do Tajlandii i Kambodży, gdzie te gigantyczne ryby są czczone i cenione, a jednocześnie zagrożone wyginięciem.
Czas trwania: 60min. / USA / 2013 / serial przyrodniczy

2019-05-04

09:20 Polowanie na wodne potwory: Rzeczny rekin, odc. 4 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 44min. / USA / 2013 / serial przyrodniczy

2019-05-05

09:20 Polowanie na wodne potwory: Łosoś gigant, odc. 5 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Zeb Hogan wybiera się na Alaskę, by spotkać się z legendą – największym łososiem na świecie. Aby go schwytać, bohater programu musi stawić czoło dzikiej przyrodzie, lodowatym wodom i głodnym niedźwiedziom. Żyjące w tamtejszych rzekach różne gatunki łososi są ważne dla gospodarki całego regionu. Zarówno stali mieszkańcy, jak i urlopowicze są podekscytowani perspektywą migracji olbrzymich ryb w górę rzek. Da się zauważyć wpływ tego zjawiska przyrodniczego na miejscową sztukę, jedzenie, sport i handel. Towarzyszymy Zebowi, który wyrusza na poszukiwania gigantów.
Czas trwania: 44min. / USA / 2013 / serial przyrodniczy

2019-05-06

19:00 Polowanie na wodne potwory, odc. 3 - Olbrzymi sum Logo National Geographic Wild
Czas trwania: 60min. / USA / 2013 / serial przyrodniczy
20:00 Polowanie na wodne potwory, odc. 4 - Łosoś gigant Logo National Geographic Wild
Czas trwania: 60min. / USA / 2013 / serial przyrodniczy

2019-05-07

03:00 Polowanie na wodne potwory, odc. 3 - Olbrzymi sum Logo National Geographic Wild
Czas trwania: 60min. / USA / 2013 / serial przyrodniczy
04:00 Polowanie na wodne potwory, odc. 4 - Łosoś gigant Logo National Geographic Wild
Czas trwania: 60min. / USA / 2013 / serial przyrodniczy

2019-05-08

06:00 Polowanie na wodne potwory, odc. 1 - Inwazja na amerykańskie rzeki Logo National Geographic Wild
Opis (streszczenie): Ekolog Zeb Hogan zastanawia się, jak zatrzymać niekontrolowaną inwazję pochodzących z Azji tołpyg białych na amerykańskie rzeki.
Czas trwania: 60min. / USA / 2009 / serial przyrodniczy
07:00 Polowanie na wodne potwory, odc. 2 - Ryba jak aligator Logo National Geographic Wild
Opis (streszczenie): Jesiotry białe osiągają potężne rozmiary - ważą ponad 800 kilogramów przy długości ciała przekraczającej 6 metrów. Są również długowieczne, spotyka sie osobniki, które dawno przekroczyły setny rok życia. Na spotkanie z tymi wielkimi rybami wyrusza Zeb Hogan.
Czas trwania: 60min. / USA / 2009 / serial przyrodniczy

2019-05-09

06:00 Polowanie na wodne potwory, odc. 3 - Dzika Amazonka Logo National Geographic Wild
Opis (streszczenie): Zeb z kajakarzem Tripem Jenningsem wyrusza do Amazonii, aby ocenić wpływ działalności człowieka na populację ryb w tym rejonie świata.
Czas trwania: 60min. / USA / 2009 / serial przyrodniczy
07:00 Polowanie na wodne potwory, odc. 4 - Tajski eden Logo National Geographic Wild
Opis (streszczenie): Zeb udaje się do Tajlandii, by zidentyfikować jak najwięcej gatunków występujących tam gigantycznych ryb.
Czas trwania: 60min. / USA / 2009 / serial przyrodniczy

2019-05-10

06:00 Polowanie na wodne potwory, odc. 5 - Tajemnice Mekongu Logo National Geographic Wild
Opis (streszczenie): Ichtiolog dr Zeb Hogan wybiera się do wodospadu Khone w Laosie, aby obserwować, w jaki sposób ryby pokonują wysokie kaskady.
Czas trwania: 55min. / USA / 2009 / serial przyrodniczy
07:00 Polowanie na wodne potwory, odc. 6 - Niebezpieczny sum Logo National Geographic Wild
Opis (streszczenie): Zeb Hiogan jedzie do Hiszpanii, aby zebrać jak najwięcej informacji o sumie pospolitym, który zdaniem biologów zagraża ekosystemowi w Stanach Zjednoczonych.
Czas trwania: 60min. / USA / 2009 / serial przyrodniczy
23:00 Polowanie na wodne potwory, odc. 1 - Rzeczne rekiny Logo National Geographic Wild
Czas trwania: 60min. / USA / 2013 / serial przyrodniczy

2019-05-11

23:00 Polowanie na wodne potwory, odc. 2 - Największa ogończa świata Logo National Geographic Wild
Opis (streszczenie): W Tajlandii i Australii żyją ogromne ogończe, które ważą więcej, niż pół tony, i mierzą niemalże pięć metrów. Są to największe ryby słodkowodne.
Czas trwania: 60min. / USA / 2009 / serial przyrodniczy

2019-05-12

23:00 Polowanie na wodne potwory, odc. 3 - Elektryczne ryby Logo National Geographic Wild
Opis (streszczenie): Elektryczne węgorze potrafią porazić prądem o mocy 5 razy większej, niż ten, który znajduje się w gniazdkach. W tym odcinku Zeb Hogan przyjrzy się niebezpiecznym rybom w czasie połowów w Amazonii.
Czas trwania: 60min. / USA / 2009 / serial przyrodniczy

2019-05-13

06:00 Polowanie na wodne potwory, odc. 7 - Olbrzym z Nilu Logo National Geographic Wild
Czas trwania: 60min. / USA / 2009 / serial przyrodniczy
07:00 Polowanie na wodne potwory, odc. 8 - Prehistoryczna bestia Logo National Geographic Wild
Czas trwania: 60min. / USA / 2009 / serial przyrodniczy
19:00 Polowanie na wodne potwory, odc. 5 - Wielkie szczęki Logo National Geographic Wild
Czas trwania: 60min. / USA / 2013 / serial przyrodniczy
20:00 Polowanie na wodne potwory, odc. 6 - Monstrualna złota rybka Logo National Geographic Wild
Czas trwania: 60min. / USA / 2013 / serial przyrodniczy
23:00 Polowanie na wodne potwory, odc. 4 - Rzeczny wilk Logo National Geographic Wild
Opis (streszczenie): Haimara, czyli ryba wilk, mierzy jeden metr. Niektórzy mówią, że poluje na ludzi. W tym odcinku Zeb Hogan będzie poszukiwał tego agresywnego zwierzęcia.
Czas trwania: 60min. / USA / 2009 / serial przyrodniczy

2019-05-14

03:00 Polowanie na wodne potwory, odc. 5 - Wielkie szczęki Logo National Geographic Wild
Czas trwania: 60min. / USA / 2013 / serial przyrodniczy
04:00 Polowanie na wodne potwory, odc. 6 - Monstrualna złota rybka Logo National Geographic Wild
Czas trwania: 60min. / USA / 2013 / serial przyrodniczy
06:00 Polowanie na wodne potwory, odc. 9 - Postrach Himalajów Logo National Geographic Wild
Czas trwania: 55min. / USA / 2009 / serial przyrodniczy
07:00 Polowanie na wodne potwory, odc. 10 - Olbrzym z Kamczatki Logo National Geographic Wild
Czas trwania: 55min. / USA / 2009 / serial przyrodniczy
23:00 Polowanie na wodne potwory, odc. 5 - Bestia z rzeki Logo National Geographic Wild
Opis (streszczenie): Ryba z rodziny żmijogłowowatych, która żyje w Tajlandii, może poruszać się zarówno po wodzie, jak i po lądzie. Prawdopodobnie obecnie mieszka już w amerykańskich rzekach.
Czas trwania: 60min. / USA / 2009 / serial przyrodniczy

2019-05-15

06:00 Polowanie na wodne potwory, odc. 11 - Król buszu Logo National Geographic Wild
Czas trwania: 55min. / USA / 2009 / serial przyrodniczy
07:00 Polowanie na wodne potwory, odc. 12 - Gigantyczne węgorze Logo National Geographic Wild
Czas trwania: 55min. / USA / 2009 / serial przyrodniczy
23:00 Polowanie na wodne potwory, odc. 6 - Król tarponów Logo National Geographic Wild
Opis (streszczenie): Zeb wyrusza do lasów deszczowych. Tam poszukuje ryby, która waży 140 kilogramów. Prawdopodobnie występuje ona w wodach największego z jezior, jakie leżą na terenie Ameryki Środkowej.
Czas trwania: 60min. / USA / 2009 / serial przyrodniczy

2019-05-16

06:00 Polowanie na wodne potwory, odc. 13 - Niebezpieczne antypody Logo National Geographic Wild
Czas trwania: 55min. / USA / 2009 / serial przyrodniczy
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Polowanie na wodne potwory. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Polowanie na wodne potwory w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Polowanie na wodne potwory.

Poprzednie emisje Polowanie na wodne potwory

Emisja Polowanie na wodne potwory miała miejsce:

2019-04-21, 09:15 Polowanie na wodne potwory: Monstrualna złota rybka, odc. 1 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Tym razem ruszamy tropem złotej rybki wielkości... krowy – karpia syjamskiego, który może dorastać do 3 metrów długości i ważyć nawet 270 kilogramów. Bardzo trudno schwytać okaz tego gatunku, żyjącego tylko w trzech południowoazjatyckich rzekach. To dziwaczne stworzenie ma monstrualną głowę, wielką paszczę i lśniące łuski, które są wielkości dziecięcej dłoni. Zeb Hogan podróżuje do Tajlandii i Kambodży, gdzie te gigantyczne ryby są czczone i cenione, a jednocześnie zagrożone wyginięciem.
USA / 2013 / serial przyrodniczy
2019-04-20, 23:00 Polowanie na wodne potwory, odc. 6 - Niebezpieczny sum Logo National Geographic Wild
USA / 2009 / serial przyrodniczy
2019-04-19, 23:00 Polowanie na wodne potwory, odc. 5 - Tajemnice Mekongu Logo National Geographic Wild
USA / 2009 / serial przyrodniczy
2019-04-18, 23:00 Polowanie na wodne potwory, odc. 4 - Tajski eden Logo National Geographic Wild
USA / 2009 / serial przyrodniczy
2019-04-17, 23:00 Polowanie na wodne potwory, odc. 3 - Dzika Amazonka Logo National Geographic Wild
USA / 2009 / serial przyrodniczy
2019-04-16, 23:00 Polowanie na wodne potwory, odc. 2 - Ryba jak aligator Logo National Geographic Wild
USA / 2009 / serial przyrodniczy
2019-04-15, 23:00 Polowanie na wodne potwory, odc. 1 - Inwazja na amerykańskie rzeki Logo National Geographic Wild
USA / 2009 / serial przyrodniczy
2019-04-12, 07:00 Polowanie na wodne potwory, odc. 6 - Król tarponów Logo National Geographic Wild
USA / 2009 / serial przyrodniczy
2019-04-12, 06:00 Polowanie na wodne potwory, odc. 5 - Bestia z rzeki Logo National Geographic Wild
USA / 2009 / serial przyrodniczy
2019-04-11, 07:00 Polowanie na wodne potwory, odc. 4 - Rzeczny wilk Logo National Geographic Wild
USA / 2009 / serial przyrodniczy
2019-04-11, 06:00 Polowanie na wodne potwory, odc. 3 - Elektryczne ryby Logo National Geographic Wild
USA / 2009 / serial przyrodniczy
2019-04-10, 07:00 Polowanie na wodne potwory, odc. 2 - Największa ogończa świata Logo National Geographic Wild
USA / 2009 / serial przyrodniczy
2019-04-10, 06:00 Polowanie na wodne potwory, odc. 1 - Rzeczne rekiny Logo National Geographic Wild
USA / 2009 / serial przyrodniczy

Emisja w stacjach

Polowanie na wodne potwory można obejrzeć w:

Emisje w: FOKUS TV, National Geographic Wild

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Lata produkcji

Lista zawiera lata, w których powstawała audycja:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info