Reklama

Prosto w serce godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Prosto w serce

+ Obserwuj

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Prosto w serce będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 2020-01-23
07:35 Prosto w serce, odc. 44/196 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Monika i Artur spędzają wspólnie czas na swojej pierwszej randce w pizzerii. Artur wyznaje Monice, że wraca na tor, ma wziąć udział w jeździe testowej nowego samochodu. Monika daje mu na szczęście łańcuszek swojej mamy i umawia z nim na kolejny wieczór. W firmie, wiadomość o powrocie Artura do ścigania wzbudza euforię. Okazuje się, że jedna z telewizji będzie transmitować wydarzenie. Monika denerwuje się i martwi o Artura, nie jest w stanie oglądać transmisji. Basia, która ogląda wyścig w telewizji jest przerażona. Mówi Monice, że Artur miał wypadek.

/ Polska / serial obyczajowy
08:10 Prosto w serce, odc. 45/196 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Monika wybiega z firmy i jedzie do szpitala. Tymczasem Feliks zbiera wszystkich pracowników firmy. Mówi im o smutnej wiadomości. Wszyscy są poruszeni wypadkiem Artura, nawet Rafał i Robert. Basia słyszy rozmowę Rafała i Roberta. Słysząc pojedyncze zdania, dochodzi do wniosku, że Rafał i Robert chcą bardzo skrzywdzić Artura. Basia mówi o tym dziewczynom. Razem uprowadzają Artura ze szpitala. Kiedy Konstancja orientuje się, że sala Artura jest pusta, wzywa policję.

/ Polska / serial obyczajowy
Reklama
12:25 Prosto w serce, odc. 46/196 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Dziewczyny zabierają Czarka z łóżka Moniki i na wózku zostawiają go w Sali Prób. Tymczasem Konstancja szuka z policjantami kamienicy Moniki. Artur budzi się w nocy w pokoju Moniki. Pyta dziewczyn - co się stało i jak się tu znalazł. Dziewczyny tłumaczą mu sytuację. Artur nie może uwierzyć w to, że Rafał mógł mieć zamiar go zabić.

/ Polska / serial obyczajowy
12:55 Prosto w serce, odc. 47/196 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Artur dochodzi do siebie po wypadku na torze. Opiekuje się nim Monika, co wzbudza wściekłość zazdrosnej Konstancji. Cezary próbuje dociec co zaszło w trakcie mocno zakrapianej nocy. Aneta zaczyna podejrzewać, że Rafała i Roberta łączy coś więcej niż wspólne interesy. Do kamienicy przyjeżdża z USA MC Jagódka - znany raper.

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-01-24
07:35 Prosto w serce, odc. 46/196 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
08:10 Prosto w serce, odc. 47/196 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
12:25 Prosto w serce, odc. 48/196 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Cezary wyzywa Jagódkę na pojedynek we free style'u, który przegrywa. Wisi nad nim groźba, że Jagódka wyjawi Monice, w jaki sposób Cezary usiłował ją kiedyś zdobyć.Monika jest skłócona z Arturem. Artur robi wszystko, by jak najdłużej zatrzymać ją w firmie. Monika otrzymuje od Jagódki propozycję wyjazdu z nim do Los Angeles. Do Artura przychodzi Konstancja, która dostała informację od Rafała, że to najlepszy moment, by zaczęła Artura pocieszać.

/ Polska / serial obyczajowy
12:55 Prosto w serce, odc. 49/196 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Jagódka odpuszcza Czarkowi, bo wierzy w jego uczucie do Moniki. Monika dowiaduje się o ich zakładzie o nią. Tymczasem Artur obawia się, że Monika naprawdę może wyjechać z Jagódką do Stanów. Niezawodna Konstancja "przyjacielsko" podtrzymuje Artura na duchu, zostając u niego na noc. Kuba znowu wagaruje, tym razem jest z Gośką na castingu. Ich namiętny pocałunek podoba się reżyserowi.

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-01-27
07:35 Prosto w serce, odc. 48/196 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
Reklama
08:10 Prosto w serce, odc. 49/196 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
12:25 Prosto w serce, odc. 50/196 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Artur jest wściekły na Monikę za to, że nie upilnowała Gośki, która całowała się z Kubą. W firmie trwają przygotowania do Świąt. Feliks próbuje zbliżyć się do Anety. Wiki ma dla Basi niespodziankę - organizuje dla niej imprezę urodzinową w klubie ze striptizem, na którą wstęp mają tylko kobiety. Do Artura dociera, że musi odzyskać Monikę. Postanawia z nią porozmawiać, jednak jedynym sposobem, by to zrobić, jest udanie się do klubu z męskim striptizem…

/ Polska / serial obyczajowy
12:55 Prosto w serce, odc. 51/196 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Monika nie przyjmuje przeprosin Artura, choć jego rozbierany występ zrobił na niej wrażenie. Ubawiona Aneta całuje Feliksa. Artur zabiera dzieci na świąteczne zakupy. W ich trakcie Laura spotyka Sabrinę - dawno niewidzianą koleżankę z domu dziecka. Sabrina jest w potrzebie, prosi Laurę o pomoc. Monika i Nina szykują świąteczne potrawy. Monika wspomina swoje ostatnie święta w domu dziecka.

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-01-28
07:35 Prosto w serce, odc. 50/196 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
08:10 Prosto w serce, odc. 51/196 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
12:25 Prosto w serce, odc. 52/196 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): W firmie trwają przygotowania do świąt. Aneta i Feliks oszukują się nawzajem, że tego roku czekają ich wspaniałe rodzinne święta, po czym spotykają się na ulicy, gdzie oboje spacerują samotnie. Konstancja szykuje się do Wigilii w domu Artura zastępując Krystynę, która pojechała z Kacprem do rodziny.

/ Polska / serial obyczajowy
12:55 Prosto w serce, odc. 53/196 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): W momencie, w którym między Arturem a Moniką prawie dochodzi do pocałunku Feliks otwiera drzwi windy, w której oboje byli uwięzieni. Cezary po rozmowie z Konstancją żąda od Moniki, by powiedziała mu, co ją łączy z Arturem. Aneta spędza noc z Feliksem. Rozmawiają na temat Wandy i Feliks wyjawia, że Wanda ma problemy psychiczne.

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-01-29
07:35 Prosto w serce, odc. 52/196 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
08:10 Prosto w serce, odc. 53/196 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
12:25 Prosto w serce, odc. 54/196 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Artur nie chce lecieć z Konstancją do Vegas i jasno jej to komunikuje. Rafał próbuje zmienić decyzję brata manipulując jego emocjami. Artur nie ulega naciskom Rafała i proponuje wyjazd Wiki. Sabrina naciskana przez kolegów z dzielnicy pomaga im okraść dom Artura. Artur wybiega z firmy tuż po bardzo emocjonalnej rozmowie z Rafałem. Rafał jest przekonany, że jego argumenty zadziałały. Na lotnisku Konstancja nie może się doczekać Artura, za to Wiki i jej wielka waliza są gotowe na wspólną przygodę w Las Vegas.

/ Polska / serial obyczajowy
Reklama
12:55 Prosto w serce, odc. 55/196 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Okazuje się, że policjanci zamiast włamywaczy aresztowali Kubę i Kacpra. Artur jedzie do aresztu wyjaśnić sprawę. Laura martwi się, że wydani przez Sabrinę włamywacze mogą teraz zrobić dziewczynie krzywdę. Do firmy przychodzi Wanda. Jest w trakcie terapii, której częścią ma być pogodzenie się z demonami przeszłości. Czarek przyjeżdża do domu Artura z dokumentami.

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-01-30
07:35 Prosto w serce, odc. 54/196 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
08:10 Prosto w serce, odc. 55/196 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
12:25 Prosto w serce, odc. 56/196 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Cezary dochodzi do wniosku, że daleko mu do Artura i że musi czymś zaimponować Monice. Laura postanawia pomóc Sabrinie. Wspiera ją w tym Monika i Artur. Rafał wpada na pomysł, by wziąć udział w przetargu na budowę parkingów wokół stadionu. Artur dowiaduje się, że Kuba ma poważne problemy w szkole.

/ Polska / serial obyczajowy
12:55 Prosto w serce, odc. 57/196 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Cezary organizuje Monice tajemniczą niespodziankę. Artur przychodzi do szkoły. Na dywaniku u wychowawczyni Kuby dowiaduje się, że Kuba jest zagrożony z dwóch przedmiotów i ma masę innych problemów w szkole. Rafał spotyka się z Wandą. Okłamuje ją, że Feliksa i Anetę łączy płomienne uczucie. Wanda przychodzi do firmy i robi Anecie aferę. Feliks rozdziela kobiety i prosi Wandę, żeby wyszła z firmy.

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-01-31
07:35 Prosto w serce, odc. 56/196 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
08:10 Prosto w serce, odc. 57/196 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
12:25 Prosto w serce, odc. 58/196 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Rafał przygotowuje prezentację na przetarg. W międzyczasie nasyła na Anetę wściekłą Wandę. Wanda osacza Anetę, prowokuje ją, czym doprowadza Anetę do rozpaczy. Laura chce poprawić los Sabriny. Informuje ją, że czeka na nią praca, a ona sama może zamieszkać na jakiś czas w domu Artura. Rafał i Artur wygrywają przetarg. Okazuje się, że w przetargu bierze udział Tamara, dawna znajoma Artura i prawdziwa piękność.

/ Polska / serial obyczajowy
12:55 Prosto w serce, odc. 59/196 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Monika i Cezary opuszczają restaurację, w której spotkali Artura i Tamarę. Monika przeprasza Cezarego, że zepsuła kolację, którą zaplanował dla nich. Kuba i Laura kłócą się z powodu Sabriny, która mieszka w domu Artura. Laura jedzie z Sabriną na rozmowę kwalifikacyjną do agencji aktorskiej. Aneta zostaje w domu po ostatniej konfrontacji z Wandą. Tamara zamiast wylecieć do Stanów zostaje w Polsce i przychodzi do firmy. Prosi Artura o możliwość popracowania przez parę godzin w sali konferencyjnej. Monika jest zła, ze Tamara kręci się ciągle po firmie.

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-03
07:35 Prosto w serce, odc. 58/196 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
Reklama
08:10 Prosto w serce, odc. 59/196 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
12:25 Prosto w serce, odc. 60/196 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Monika widzi pocałunek Artura z Tamarą i zbulwersowana wybiega z firmy prosto w objęcia Czarka. Artur ma żal do Tamary, ona udaje skruchę i kłamie, że źle zrozumiała ich relację. Monika jest rozczarowana Arturem i uznaje swoje zauroczenie nim za kompletnie utopijne. Czarek oświadcza się Monice w bardzo romantycznych warunkach.

/ Polska / serial obyczajowy
12:55 Prosto w serce, odc. 61/196 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Czarek z entuzjazmem i przy wsparciu Niny zabiera się za przygotowania do ślubu i wesela. Gośka krytykuje decyzję Moniki, Basia uważa, że to rozsądny krok ku stabilizacji. Potwierdzają się podejrzenia Rafała co do bankructwa Tamary. Rafał próbując wyczuć zamiary Tamary wygaduje się, że szanse Artura na adopcję znacznie wzrosną, gdy się ożeni.

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-04
07:35 Prosto w serce, odc. 60/196 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
08:10 Prosto w serce, odc. 61/196 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
12:25 Prosto w serce, odc. 62/196 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Artur jest zaskoczony propozycją ślubu z Tamarą. Konstancja podejmuje desperacką próbę stworzenia koalicji z Moniką przeciwko nowej rywalce. Okazuje się, że Wiki wygrała w Las Vegas sporą sumę pieniędzy w kasynie. Osobą, która szczególnie interesuje się wygraną, jest oczywiście Rafał. Cezary zajęty jest przygotowaniami do ślubu. Cały czas uzgadnia z Moniką kolejne szczegóły: listę gości, dom weselny, projekty zaproszeń… Wieczorem do Moniki przyjeżdża Artur. Tymczasem Rafał robi wszystko co w jego mocy, żeby zdyskredytować Tamarę. Przedstawia Arturowi dowody na to, że Tamara chciała go oszukać.

/ Polska / serial obyczajowy
12:55 Prosto w serce, odc. 63/196 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Tamara próbuje szantażować Artura. Cezary dowiaduje się, że został zaproszony do eliminacji teleturnieju telewizyjnego. Kuba, mimo starań, nie zdaje egzaminu z chemii i fizyki. Monika dowiaduje się, gdzie pracuje Gośka. To lokal okryty złą sławą. Monika próbuje przemówić jej do rozsądku.

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-05
07:35 Prosto w serce, odc. 62/196 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
08:10 Prosto w serce, odc. 63/196 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
12:25 Prosto w serce, odc. 64/196 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Monika z Gośką próbują wydostać się z klubu, jednak są świadkami rozmowy szefa klubu o jego szemranych interesach. W tym czasie Czarek bierze udział w teleturnieju - chce wygrać pieniądze na wesele - mówi o tym na nagraniu, pozdrawiając przy okazji swoją narzeczoną Monikę Milewską.

/ Polska / serial obyczajowy
12:55 Prosto w serce, odc. 65/196 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Monika i Gośka siedzą w domu porywaczy. Gośce udaje się uwolnić i sprowadza policję. Wiki przywozi Konstancję do kamienicy, bo ma dla Basi prezent, który kupiła w Las Vegas. Konstancja nie chce wchodzić do mieszkania Moniki i zostaje na klatce, gdzie spotyka ją Cezary. Artur uwalnia Monikę z rąk porywaczy i zawozi do domu.

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-06
07:35 Prosto w serce, odc. 64/196 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
08:10 Prosto w serce, odc. 65/196 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
12:25 Prosto w serce, odc. 66/196 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Monika obiecuje Arturowi, że niedługo wyjaśni swoją sytuację osobistą i wtedy będą mogli być razem. Monika szykuje się do zerwania z Cezarym. Nina prosi Cezarego by powiedział jej, że o mało nie zdradził jej z Konstancją, ale Cezary markuje tę rozmowę, nie wyjawiając tak naprawdę niczego. Odbywa się rozprawa adopcyjna, po której Artur mówi Rafałowi, że głównym problemem dla sędziego jest to, że Artur nie ma żony i że Kuba uczy się coraz gorzej. Konstancja wpada na pomysł, że będzie udawać przyjaciółkę rodziny i nauczy Kubę chemii, co pozwoli jej zyskać w oczach Artura.

/ Polska / serial obyczajowy
Reklama
12:55 Prosto w serce, odc. 67/196 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Monika próbuje zerwać z Czarkiem, ale ten jest zbyt zajęty ukrywaniem kajdanek, żeby jej wysłuchać. Monika idzie z Arturem na kolację w ambasadzie. Kolacja w ambasadzie jest pasmem niezręczności Moniki i kończy się skandalem. Artur jest jednak zachwycony urokiem i temperamentem Moniki. Tabloidowa prasa drukuje zdjęcia i zjadliwe komentarze z wydarzeń w ambasadzie.

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-07
07:35 Prosto w serce, odc. 66/196 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
08:10 Prosto w serce, odc. 67/196 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
12:25 Prosto w serce, odc. 68/196 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Rafał i Robert mają pomysł, jak poróżnić Monikę i Artura. Zatrudniają Żonkila - atrakcyjnego podrywacza, którego zadaniem jest uwiedzenie Moniki. Artur oczekuje od Moniki poważniejszej deklaracji. Konstancja w pomysłowy sposób uczy Kubę przedmiotów ścisłych.

/ Polska / serial obyczajowy
12:55 Prosto w serce, odc. 69/196 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Okazuje się, że Czarek nie słyszał Moniki, która mówiła o ich rozstaniu - bo zasnął. Konstancja idzie z Kubą na egzamin. Artur próbuje dowiedzieć się, dlaczego Monika go unika. Żonkilowi udaje się urobić Monikę i zabiera ją na basen. Artur idzie za nimi.

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-10
07:35 Prosto w serce, odc. 68/196 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
08:10 Prosto w serce, odc. 69/196 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
12:25 Prosto w serce, odc. 70/196 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Artur wyciąga Monikę z basenu, potem wynajmuje pokój w hotelu, żeby mogli się osuszyć. Żonkil wraca do firmy i informuje Rafała i Roberta o nieudanej misji. Po takiej wiadomości Robert i Rafał mówią Czarkowi o tym, że Monika jest sam na sam z Arturem w hotelu.

/ Polska / serial obyczajowy
12:55 Prosto w serce, odc. 71/196 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Monika wybiega z firmy i jedzie do kamienicy, gdzie razem z Niną znajdują list od Cezarego. Laura wyjawia Konstancji, że jest gnębiona w szkole przez dziewczyny z klasy. Konstancja szuka sposobu jak pomóc dziewczynie. Robert i Rafał spotykają się z Sebastianem Zadwornym, który żąda pieniędzy w zamian za to, że nie oskarży Artura o pobicie. Monika odbywa rozmowę z Niną i mówi jej, że nie wyjdzie za Cezarego. Monika udaje się do Artura, by powiedzieć mu prawdę, że Cezary nie jest jej bratem.

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-11
07:35 Prosto w serce, odc. 70/196 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
08:10 Prosto w serce, odc. 71/196 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
12:25 Prosto w serce, odc. 72/196 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Monika domyśla się jaki jest powód zatrzymania Artura przez policję i udaje się po poradę do Kazika na komisariat. Rafał i Robert dzwonią do Jadwigi Broniec, która przyjeżdża do domu Artura i rozmawia z Konstancją. Konstancja wbrew planom Rafała, deklaruje że dotąd dokąd sprawa zatrzymania się nie wyjaśni, to ona będzie zajmować się dziećmi. Artur dzwoni do Roberta i prosi, żeby ten wyciągnął go z aresztu. Robert mówi że zrobi co w jego mocy, jednak nie zapowiada się żeby miał podjąć jakieś działania. Wiki podejmuje decyzję, że od poniedziałku rozpocznie pracę w firmie.

/ Polska / serial obyczajowy
12:55 Prosto w serce, odc. 73/196 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Artur siedzi w areszcie. Poznaje tam współwięźnia. Przeprowadza z nim długą i szczerą rozmowę, która nieco zmieni jego spojrzenie na życie. Tymczasem w firmie zbiera się rada nadzorcza. Rafał z jednej strony broni dobrego imienia Artura, z drugiej jednak próbuje go skompromitować w oczach rady nadzorczej. Monika postanawia uwolnić Artura.

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-12
07:35 Prosto w serce, odc. 72/196 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
08:10 Prosto w serce, odc. 73/196 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
12:25 Prosto w serce, odc. 74/196 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Feliks próbuje namówić Artura i zachęcić do walki o prezesurę, ale Artur podejmuje inną decyzję. Artur bierze Monikę na spacer i wyznaje, że jest dla niego bardzo ważna. Później w domu mówi Krystynie i dzieciom, że chce wziąć ślub. Artur wybiera się do Moniki, żeby jej się oświadczyć, w tym czasie załamana Konstancja ogląda telewizję. Ku jej uciesze okazuje się, że jest emitowany teleturniej, w którym występuje Czarek i pozdrawia swoją narzeczoną Monikę.

/ Polska / serial obyczajowy
12:55 Prosto w serce, odc. 75/196 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Artur nie przychodzi do Moniki na kolację i spędza wieczór w garażu z Mateuszem. Monika nie może się do niego dodzwonić. Rano Monika idzie wyjaśnić sytuację i wyjawia Arturowi prawdę o sobie i Czarku. Rafał i Konstancja organizują rozległą intrygę chcąc przekonać Artura, że Czarek i Monika od początku spiskowali przeciwko niemu dla pieniędzy. Czarek uzmysławia sobie, że uczucie do Konstancji to tylko chemia i żałuje rozstania z Moniką.

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-13
07:35 Prosto w serce, odc. 74/196 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
08:10 Prosto w serce, odc. 75/196 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
12:25 Prosto w serce, odc. 76/196 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Artur nie może dojść do siebie po tym, jak zobaczył Monikę całującą Cezarego. Monika wie, że zraniła Artura i, być może, straciła go na zawsze. Czarek postanawia wykorzystać obecną sytuację i zbliżyć się do Moniki. Spotyka jednak Konstancję. To spotkanie ma nieoczekiwany koniec.

/ Polska / serial obyczajowy
12:55 Prosto w serce, odc. 77/196 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Cezary postanawia zająć się Moniką, która zemdlała po spotkaniu z Arturem. Tymczasem w firmie roznosi się wiadomość, że zasłabnięcie Moniki może mieć zupełnie inny powód...

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-14
07:35 Prosto w serce, odc. 76/196 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
08:10 Prosto w serce, odc. 77/196 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
12:25 Prosto w serce, odc. 78/196 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Monika rozdziela Artura i Cezarego. Wyjaśnia całą sytuację i informuje, że nie jest w ciąży. Rafał próbuje przekonać Artura, że należy pozbyć się Moniki z firmy. Artur nie zgadza się. Prosi Anetę, żeby wzięła Monikę pod swoje skrzydła. W tym czasie Konstancja próbuje odzyskać zaufanie Artura. Przychodzi do domu Sagowskiego i spędza z nim romantyczny wieczór.

/ Polska / serial obyczajowy
12:55 Prosto w serce, odc. 79/196 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Aneta nie pozwala Monice zwolnić się z firmy. Monika decyduje się znosić szykany Rafała dla dobra przyjaciół i żeby nie zawieść Anety. Żonkil zbliża się do Anety. Konstancja mota intrygę, w wyniku której Monika interweniuje w szkole Laury i zostaje oskarżona o rzecz, której nie zrobiła.

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-17
07:35 Prosto w serce, odc. 78/196 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
08:10 Prosto w serce, odc. 79/196 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
12:25 Prosto w serce, odc. 80/196 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Monika jest załamana po tym, jak Artur powiedział jej, żeby trzymała się z daleka od dzieci. Tymczasem Laura próbuje wyjaśnić Arturowi, że Monika nie zrobiła niczego złego, a za całym pomysłem sprowadzenia Milewskiej do szkoły stoi Konstancja. Przed szkołą Daniela znowu zaczepia Kubę i Laurę.

/ Polska / serial obyczajowy
12:55 Prosto w serce, odc. 81/196 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Artur idzie do szkoły wytłumaczyć nieporozumienie z koleżanką Laury - Danielą. Maciej "Żonkil" Kwiatkowski adoruje Anetę. Feliks z wściekłością patrzy na rozkwitający romans. W domu Artura znowu pojawia się z wizytacją Pracownica 0środka Adopcyjnego.

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-18
07:35 Prosto w serce, odc. 80/196 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
08:10 Prosto w serce, odc. 81/196 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
12:25 Prosto w serce, odc. 82/196 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Laura odwiedza Monikę w kamienicy i przeprasza za zachowanie Artura. Rafał wprowadza do firmy nowe porządki. Chce swoim zachowaniem zniechęcić do pracy przychylnych Arturowi: Anetę i Feliksa. Cezary robi Monice niespodziankę - wynosi z sali prób instrumenty "Czterech serc" i organizuje Monice salkę treningową. Artur odwiedza Monikę, chce się z nią pogodzić, ale dziewczyna nie chce z nim rozmawiać. Czarek znajduje w gazecie ogłoszenie, z którego wynika, że ktoś z rodziny szuka Moniki Milewskiej…

/ Polska / serial obyczajowy
12:55 Prosto w serce, odc. 83/196 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Nina nie chce powiedzieć Monice, że szuka jej rodzina. Tymczasem w firmie jest zamieszanie, w którym uczestniczy Monika. Aneta chce odejść z Sagowski Development i założyć własną firmę razem z Żonkilem. Wiki kręci dla Anety wzruszający film pożegnalny z udziałem pracowników.

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-19
07:35 Prosto w serce, odc. 82/196 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
08:10 Prosto w serce, odc. 83/196 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
12:25 Prosto w serce, odc. 84/196 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Konstancja zgadza się wyjść za Artura na każdych warunkach. Artur informuje o swoich planach dzieci. Niestety okazuje się, że dzieciaki nie są zachwycone wizją mamy - Konstancji. Feliks demaskuje Żonkila. Razem z Anetą dowiadują się na komisariacie, że Kwiatkowski oszukał już kilka innych kobiet. Teraz najprawdopodobniej ucieka za granicę. Monika dowiaduje się o ogłoszeniu zamieszczonym w gazecie.

/ Polska / serial obyczajowy
12:55 Prosto w serce, odc. 85/196 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Monika zdobywa adres kobiety, która poszukiwała ją przez ogłoszenie. Rafał i Robert wpadają na plan, który pozwoli im przejąć firmę Sagowski Development. Konstancja próbuje zakończyć romans z Czarkiem. Artur dowiaduje się, że Monika wychowywała się w domu dziecka i że jedzie odszukać matkę.

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-20
07:35 Prosto w serce, odc. 84/196 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
08:10 Prosto w serce, odc. 85/196 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
12:25 Prosto w serce, odc. 86/196 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Monika zjawia się - jak sądzi - u matki, tej jednak nie ma. Tymczasem Rafał i Robert usiłują skupić z rynku akcje Sagowski Development. Marcin Drozd wspólnie z Zadwornym usiłują się dowiedzieć, co się dzieje w firmie Artura. Szukają okazji, w jaki sposób mogą mu zaszkodzić. Monika boi się spotkania z matką, nie widziała jej tyle lat. Ciotka próbuje ją przekonać, że warto.

/ Polska / serial obyczajowy
12:55 Prosto w serce, odc. 87/196 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Artur i Monika wracają od ciotki. Monika jest smutna, bo nie dowiedziała się o matce zbyt wiele. Marcin Drozd próbuje dotrzeć do Wiki, posiadaczki kluczowego pakietu akcji Sagowski Development. Konstancja chce się zemścić na Monice za wyjazd z Arturem.

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-21
07:35 Prosto w serce, odc. 86/196 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
08:10 Prosto w serce, odc. 87/196 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
12:25 Prosto w serce, odc. 88/196 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Sagowski Development jest spółką akcyjną zagrożoną tzw. wrogim przejęciem. 40 % akcji firmy skupił Sebastian Zadworny, a 60% nadal jest w rękach Sagowskich. Aby Zadworny nie przejął pakietu większościowego, rodzina musi być jednomyślna. Artur jest w coraz trudniejszej sytuacji, a Zadworny przy pomocy Drozda usiłuje kupić brakujące mu udziały od Wiki. Jednak Monika, przy niewielkiej pomocy Anety, znajduje genialne rozwiązanie…

/ Polska / serial obyczajowy
12:55 Prosto w serce, odc. 89/196 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Okazuje się, że Wiki uratowała firmę. Po zebraniu Rady Nadzorczej Artur powraca na stanowisko prezesa. Artur próbuje pogodzić się z Moniką, której pośrednio zawdzięcza uratowanie firmy. Monika ma kłopoty finansowe i rozważa, za namową Gośki, powrót do firmy. Rafał jest wściekły, że wszyscy chętniej widzą Artura na stanowisku prezesa, niż jego. Konstancja przedstawia mu Lamberta Lorka z firmy Lalo Wedding, którego zatrudniła do pomocy przy organizacji wesela.

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-24
07:35 Prosto w serce, odc. 88/196 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
08:10 Prosto w serce, odc. 89/196 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
12:25 Prosto w serce, odc. 90/196 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Cezary bierze udział w konkursie radiowym i wygrywa ekskluzywną wycieczkę. Postanawia jednak sprzedać nagrodę, w zamian za to kupić sobie i Monice bilety lotnicze do Las Vegas. Lalo załatwia na wesele Artura i Konstancji najmodniejsze miejsce w mieście. Monika dowiaduje się o pieniądzach, które Nina dostała od Konstancji. Wieczorem Artur jedzie do Moniki wyjaśnić sytuację. Monika oznajmia mu, że wyjeżdża do Las Vegas. On bierze ślub z Konstancją, więc to koniec ich znajomości…

/ Polska / serial obyczajowy
12:55 Prosto w serce, odc. 91/196 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Artur i Monika rozstają się, ale oboje zaczynają się zastanawiać, czy podjęli słuszne decyzje. Monika ciągle nie wie, czy wyjechać do Vegas… Rafał, widząc wzmożone przygotowania Konstancji do ślubu z Arturem, postanawia ją kontrolować. Rafał postanawia się zbliżyć do Lalo, żeby mieć na oku Konstancję. Stawka rośnie, kiedy okazuje się, że Rafał musi szybko spłacić zaciągnięty przez siebie dług.

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-25
07:35 Prosto w serce, odc. 90/196 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
08:10 Prosto w serce, odc. 91/196 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
12:25 Prosto w serce, odc. 92/196 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Czarek jest załamany, że nie udało mu się zdobyć pieniędzy na wyjazd do Las Vegas. Monika podejmuje decyzję, że będzie walczyć z Panterą, żeby za wygrane pieniądze kupić bilety do Stanów. Kuba planuje romantyczny i nieco naiwny wybieg w stronę Gośki. Przy pomocy Kacpra dowiaduje się o upodobaniach Gośki i zakrada się do jej pokoju, żeby zrobić jej niespodziankę, niestety słyszy również nieprzyjemną dla siebie rozmowę dziewczyn… Rafał i Robert, przy pomocy nagrań głosu Konstancji wyciągniętych z poczty głosowej, umawiają Konstancję i Czarka na randkę…

/ Polska / serial obyczajowy
12:55 Prosto w serce, odc. 93/196 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Rafał szantażuje Konstancję. Nie ujawni jej kompromitujących zdjęć z Czarkiem, jeżeli Konstancja mu za nie zapłaci… Kuba jest coraz bardziej zakochany w Gośce i nie może się pogodzić z faktem, że ona traktuje go jak dziecko. Konstancja wpada na pomysł jak zdobyć pieniądze dla Rafała. Sprzedaje wywiad i sesję zdjęciową Artura Sagowskiego z rodziną do miesięcznika Celebryci. Mimo licznych komplikacji i niechęci Artura do tego przedsięwzięcia, przyszła para młoda i jej prawie adoptowane dzieci siadają przed obiektywem. Sesja nie będzie jednak przebiegała w oczekiwany sposób…

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-26
07:35 Prosto w serce, odc. 92/196 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
08:10 Prosto w serce, odc. 93/196 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
12:25 Prosto w serce, odc. 94/196 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Artur ma dosyć przygotowań ślubnych i ekstrawagancji wymyślanych przez Konstancję i Lalo. Chce skromnego ślubu. Rafał nie potrafi zdobyć pieniędzy, które jest winien wierzycielom, więc postanawia wykorzystać Konstancję. Gośka jest wściekła na Kubę. Nie chce mieć z nim kontaktu. Do Artura przychodzi ciotka Moniki.

/ Polska / serial obyczajowy
12:55 Prosto w serce, odc. 95/196 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Artur postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i doprowadzić do spotkania Moniki z matką. Feliks stara się o względy Anety. Dzięki szalonym pomysłom walczy by zdobyć jej serce. Rafał i Robert chcą się włamać do sejfu Artura. Artur i Monika idą do hotelu, w którym mieszka Elżbieta. Jednak do spotkania nie dochodzi…

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-27
07:35 Prosto w serce, odc. 94/196 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
08:10 Prosto w serce, odc. 95/196 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
12:25 Prosto w serce, odc. 96/196 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Monika nie chce więcej widzieć matki, ale Artur nie daje za wygraną. Postanawia odnaleźć Elżbietę. Gośka coraz cieplej traktuje Kubę. Wierzy, że dzięki jej pomocy chłopak wydorośleje. Rafał jest coraz bliższy całkowitego poddania się. Chowa się przed światem u Wiki.

/ Polska / serial obyczajowy
12:55 Prosto w serce, odc. 97/196 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Monika ucieka z pierwszego spotkania z matką. Czarek prosi Ninę, by dała Monice list, który matka napisała do niej kiedy Monika się urodziła. Kuba załamany historią z Gośka spędza męski wieczór z Arturem. Rafał udaje się na spotkanie z kolegą z liceum, który pracuje jako psychiatra.

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-28
07:35 Prosto w serce, odc. 96/196 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
08:10 Prosto w serce, odc. 97/196 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
12:25 Prosto w serce, odc. 98/196 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Monika spotyka się z matką i dowiaduje się dlaczego oddała ją do domu dziecka. Rafał znowu postanawia zagrać z Zadwornym. Tym razem grają w kosza, w puli są pieniądze Rafała, które chce uzyskać ze sprzedaży rodzinnego domu i wszystkie udziały Zadwornego w Sagowski Development… Monika dowiaduje się od Artura, że jej matka leży w klinice kardiologicznej, jadą do niej oboje. Lekarz nie chce Monice powiedzieć na co konkretnie jej matka jest chora. Tymczasem Basia idzie na randkę z Kazikiem.

/ Polska / serial obyczajowy
12:55 Prosto w serce, odc. 99/196 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Artur namawia Monikę do powrotu do pracy, ta jednak chce skupić się na zbliżającej się walce. Gośka ma kłopot z Kubą, który - zazdrosny o Zbyszka - zaczął ją śledzić. Rafał jest przekonany, że wygrał od Zadwornego akcje Sagowski Development. Jednak ku jego rozczarowaniu Zadworny postanowił wycofać się z umowy i sprzedać je temu, kto więcej zapłaci. Artur chce, żeby Monika wybaczyła matce, wie, że jeśli tego nie zrobi, kiedyś będzie żałowała. Tym bardziej, że z mamą Moniki jest źle.

/ Polska / serial obyczajowy
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Prosto w serce. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Prosto w serce w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Prosto w serce.

Prosto w serce gdzie obejrzeć?


Prosto w serce można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: TVN Fabuła

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry