Reklama

PrzeTwórcy godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

PrzeTwórcy w TV - najbliższe emisje

+ Obserwuj

W najbliższym czasie nie ma w telewizji żadnych emisji: PrzeTwórcy

Uwaga! Informacje na temat poprzednich emisji znajdują się niżej na stronie.

Reklama
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla PrzeTwórcy. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku PrzeTwórcy w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji PrzeTwórcy.

Poprzednie emisje PrzeTwórcy w telewizji


Emisja PrzeTwórcy miała miejsce:

2020-03-14 08:00 PrzeTwórcy, odc. 10 Logo METRO

Opis (streszczenie): „Upcycling" to więcej niż recykling: to tworzenie czegoś nowego i cennego z rzeczy pozornie bez wartości. Jak można przekształcić stary, niepotrzebny przedmiot w coś użytecznego?

/ Polska / program
2020-03-07 08:00 PrzeTwórcy, odc. 9/10 Logo METRO
Polska / program
Reklama
2020-02-29 08:00 PrzeTwórcy, odc. 8/10 Logo METRO
Polska / program
2020-02-22 06:00 PrzeTwórcy, odc. 7/10 Logo METRO
Polska / program
2020-02-15 06:00 PrzeTwórcy, odc. 6/10 Logo METRO
Polska / program
2020-02-08 06:00 PrzeTwórcy, odc. 5/10 Logo METRO
Polska / program
2020-02-01 06:00 PrzeTwórcy, odc. 4/10 Logo METRO

Opis (streszczenie): „Upcycling" to więcej niż recykling: to tworzenie czegoś nowego i cennego z rzeczy pozornie bez wartości. Jak można przekształcić stary, niepotrzebny przedmiot w coś użytecznego? W czwartym odcinku poznamy trzy wyjątkowe dziewczyny - „Majsterki”, które uczą, jak dawać przedmiotom nowe życie i jak otaczać się unikalnymi rzeczami. Dziewczyny tworzą, odnawiają i majsterkują. Wykonują meble i akcesoria do wnętrz i ogrodów. Zobaczymy, jak odnawiają krzesło znalezione na śmietniku i jak ze starej walizki robią wyjątkowy stół. Odwiedzimy także miejsca w Warszawie, gdzie Majsterki szukają materiałów do swoich projektów. W drugiej części odcinka poznamy Magdę, która robi biżuterię z talerzy. Razem z nią odwiedzimy targ antyków, na którym szuka materiałów do swych prac. Magda zrobi zegar, kolczyki i pierścionek. Na koniec pojedziemy do Krościenka nad Dunajcem, gdzie kolejny bohater, Maciek, nabywa stare łodzie, które pływały po Dunajcu. Maciek przekształca je w niezwykłe meble i lampy. Będziemy mu towarzyszyć podczas tworzenia jednej z takich lamp. Zobaczymy także jego inne prace wykonane ze starych łodzi.

/ Polska / program
2020-01-25 06:00 PrzeTwórcy, odc. 3/10 Logo METRO

Opis (streszczenie): „Upcycling" to więcej niż recykling: to tworzenie czegoś nowego i cennego z rzeczy pozornie bez wartości. Jak można przekształcić stary, niepotrzebny przedmiot w coś użytecznego? W trzecim odcinku poznamy dwóch braci z Kościeliska i ich firmę - Braty i Kompany. W swoim rodzinnym mieście budują oryginalne place zabaw dla dzieci i obiekty małej architektury. W swojej pracy używają drewna akacjowego - uważanego przez stolarzy za złej jakości i bezwartościowe. W odcinku pokażemy ich dzieła, wykonane z dużą dawką kreatywności. Dla braci drewno to część tradycji kulturowej, dlatego przywiązują wagę do tego, aby dzieci miały kontakt z naturalną i tradycyjną estetyką od najmłodszych lat. Ceniąc sobie wolność w swojej pracy artystycznej, bracia zwracają baczną uwagę na każdy etap projektu, od wyboru właściwego drewna, po prace koncepcyjne i wykończeniowe. Pokażemy ich najnowsze kreacje i spytamy, co jest najważniejsze w ich pracy. Okazuje się, że dbałość o zanikającą tradycję jest dla nich równie ważna jak zabawa i wolność artystyczna przy tworzeniu nowych projektów. Nie nazywają siebie artystami, wolą, gdy ludzie nazywają ich rzemieślnikami, a ich kreacje, które niewątpliwie mają wartość artystyczną, są również utylitarne. W drugiej części odcinka odwiedzimy Ideacarton - mały warsztat prowadzony przez Roberta Chruściela, który wykonuje meble z tektury falistej. Robert stworzył kolekcję mebli o wyjątkowym kształcie i strukturze, która zwraca uwagę swoim niezwykłym charakterem. Zanim wykonał swój pierwszy mebel, pomyślał o alternatywnych zastosowaniach kartonu. Do jego pierwszych dzieł należą kapcie, wieszaki na ubrania, ozdoby i inne podobne rzeczy. Używa głównie tektury falistej, którą nabywa od lokalnych firm. W odcinku zobaczymy, w jaki sposób powstają tekturowe krzesła, od zakupu materiału po produkt końcowy. Poznamy również Magdę Olearczyk - Porębską, która stworzyła markę Trashki. Magda tworzy torby z banerów. Produkt szybko stał się popularny w Polsce i słynie z niezwykłej trwałości. Jej torby są również rodzajem manifestu ekologicznego, który stał się trendem - są bardzo wygodne i mogą być używane przez wiele lat. Magda pokaże, jak usuwa i transportuje transparenty, a także jak wybiera odpowiednią część, z której zostanie wykonana torba. Przedstawi nam rzemieślników, z którymi współpracuje i oprowadzi po pracowni swojego pierwszego nauczyciela.

/ Polska / program
2020-01-18 06:00 PrzeTwórcy, odc. 2/10 Logo METRO

Opis (streszczenie): „Upcycling" to więcej niż recykling: to tworzenie czegoś nowego i cennego z rzeczy pozornie bez wartości. Jak można przekształcić stary, niepotrzebny przedmiot w coś użytecznego? W drugim odcinku poznamy Agnieszkę i Anitę. Agnieszka zawsze chciała zostać projektantką mody, ale brakowało jej energii, którą Anita wniosła do zespołu. Dziewczęta zorganizowały pokaz mody prezentujący stroje z odpadków, które samodzielnie projektują i tworzą. Prowadzą warsztaty dla dzieci i dorosłych w szkołach i przedszkolach, biorą także aktywny udział w wielu wydarzeniach ekologicznych. Dziewczyny chcą pokazać, że zwykłe resztki mogą być inspiracją dla wszystkich, aby tworzyć nowe i piękne rzeczy. Odwiedzimy ich pracownię, w której przyjrzymy się z bliska procesowi projektowania i tworzenia tych wyjątkowych ubrań. Będziemy świadkami przygotowań do pokazu mody, a podczas wydarzenia będziemy mieli okazję podziwiać te unikatowe ubrania – efekt końcowy recyklingu. Kolejne bohaterki to matka i córka, które wymyśliły i stworzyły torby TRYKOT („TRICOT”). Szycie toreb to hobby obu pań. Pomysł na firmę pojawił się przypadkiem. Kiedyś Iza wróciła do domu z laptopem w plastikowej torbie, a matka zaproponowała, że może uszyć jej torbę. I tak pomysł zwrócił uwagę wielu ludzi. W ten sposób Iza namówiła matkę do stworzenia własnej firmy. Ewa lubi szyć w tradycyjny sposób, we własnym domu, na starej maszynie do szycia z lat 60-tych. W odcinku będziemy mieli okazję zobaczyć cały proces tworzenia toreb, od wizyty na warszawskim jarmarku antyków i w palarni kawy - gdzie kobiety nabywają materiały, aż po dom Ewy, gdzie szyte są torby. Ostatnie bohaterki odcinka to Ola i Patrycja - Pracownia PP („PP Workshop”). Dziewczęta są projektantkami wnętrz i tworzą projekty upcyclingu w minimalistycznej i naturalnej estetyce. Inspirują się surowymi loftami i przestrzeniami przemysłowymi. Tworzą gustowne dekory i meble własnego projektu, m. in. stoły i siedzenia z tektury falistej, którą nabywają w lokalnych fabrykach. Dziewczyny również odwiedzają lokalne targi antyków. Będziemy im towarzyszyć podczas jednej z takich wizyt i pokażemy, jak pozornie stare i zużyte przedmioty mają szansę stać się czymś wyjątkowym w ich pracowni. W odcinku pokażemy cały proces tworzenia mebli, od wyboru odpowiednich materiałów po dopracowywanie szczegółów.

/ Polska / program
2020-01-11 06:00 PrzeTwórcy, odc. 1/10 Logo METRO

Opis (streszczenie): „Upcycling" to więcej niż recykling: to tworzenie czegoś nowego i cennego z rzeczy pozornie bez wartości. Jak można przekształcić stary, niepotrzebny przedmiot w coś użytecznego? W pierwszym odcinku poznamy Bartosza Kolbusza o pseudonimie „Bury” - artystę tworzącego rzeźby i maszyny z odpadów. Razem z żoną prowadzą restaurację „Bury Miś” w Bukowinie Tatrzańskiej. W tym malowniczym miejscu Bartosz ma również swoją pracownię. To właśnie tam w bardzo kreatywny sposób przekształca kawałki metalu w rzeźby, a na swoim podwórku wzniósł latarnię morską wykonaną w 100% z metalowych resztek. Bury opowie o swoich korzeniach i pokaże, jak jego praca przeplata się z życiem górala. Pokaże cały proces twórczy w najdrobniejszych szczegółach, od pojedynczego elementu aż do sfinalizowania umowy z klientami. Wraz z Burym odwiedzimy lokalne złomowisko, gdzie znajduje materiały do swoich prac. Kolejni bohaterowie są członkami „Recycling band”. To zespół młodych, utalentowanych, profesjonalnych muzyków, których wszystkie instrumenty pochodzą z recyklingu. Jako studenci nie mieli funduszy na własne instrumenty muzyczne, więc postanowili stworzyć je sami. Pierwszym instrumentem zrobionym przez lidera zespołu, Kamila, była gitara wykonana z butelki, kawałka drewna i miotły. Sam zebrał części i stworzył instrument, który brzmi prawie tak dobrze, jak Fenders. Chłopaki zamienili swój brak funduszy w atut - okazało się, że razem potrafią stworzyć instrumenty niezbędne do istnienia zespołu. Zbudowali Klawiszon (odpowiednik keyboardu), perkusję i pozostałe instrumenty. Pokażemy ich pracę nad repertuarem, próbę i sposób, w jaki składają części w całość.

/ Polska / program
Reklama
2020-01-06 05:00 PrzeTwórcy, odc. 4/10 Logo METRO
Polska / program
2020-01-03 05:00 PrzeTwórcy, odc. 3/10 Logo METRO
Polska / program
2019-12-27 05:00 PrzeTwórcy, odc. 2/10 Logo METRO
Polska / program
2019-12-20 05:00 PrzeTwórcy, odc. 1/10 Logo METRO
Polska / program
2019-08-11 15:00 PrzeTwórcy, odc. 10 Logo METRO
Polska / program
2019-08-11 02:00 PrzeTwórcy, odc. 10 Logo METRO
Polska / program
2019-08-09 17:00 PrzeTwórcy, odc. 10 Logo METRO
Polska / program
2019-08-07 19:40 PrzeTwórcy, odc. 10 Logo METRO
Polska / program
2019-08-04 15:00 PrzeTwórcy, odc. 9/10 Logo METRO
Polska / program
2019-08-04 01:50 PrzeTwórcy, odc. 9/10 Logo METRO
Polska / program
2019-08-02 17:00 PrzeTwórcy, odc. 9/10 Logo METRO
Polska / program
2019-07-31 19:40 PrzeTwórcy, odc. 9/10 Logo METRO
Polska / program
2019-07-28 15:00 PrzeTwórcy, odc. 8/10 Logo METRO
Polska / program
2019-07-28 01:35 PrzeTwórcy, odc. 8/10 Logo METRO
Polska / program
2019-07-26 17:00 PrzeTwórcy, odc. 8/10 Logo METRO
Polska / program
Reklama
2019-07-24 19:40 PrzeTwórcy, odc. 8/10 Logo METRO
Polska / program
2019-07-21 15:00 PrzeTwórcy, odc. 7/10 Logo METRO
Polska / program
2019-07-21 01:35 PrzeTwórcy, odc. 7/10 Logo METRO
Polska / program
2019-07-19 17:00 PrzeTwórcy, odc. 7/10 Logo METRO
Polska / program
2019-07-17 19:40 PrzeTwórcy, odc. 7/10 Logo METRO
Polska / program
2019-07-14 15:00 PrzeTwórcy, odc. 6/10 Logo METRO
Polska / program
2019-07-14 01:10 PrzeTwórcy, odc. 6/10 Logo METRO
Polska / program
2019-07-12 17:00 PrzeTwórcy, odc. 6/10 Logo METRO
Polska / program
2019-07-10 19:40 PrzeTwórcy, odc. 6/10 Logo METRO
Polska / program
2019-07-07 15:00 PrzeTwórcy, odc. 5/10 Logo METRO
Polska / program
2019-07-07 01:35 PrzeTwórcy, odc. 5/10 Logo METRO
Polska / program
2019-07-05 17:00 PrzeTwórcy, odc. 5/10 Logo METRO
Polska / program
2019-07-03 19:40 PrzeTwórcy, odc. 5/10 Logo METRO
Polska / program
2019-06-30 15:00 PrzeTwórcy, odc. 4/10 Logo METRO
Polska / program
2019-06-28 17:00 PrzeTwórcy, odc. 4/10 Logo METRO
Polska / program
Reklama
2019-06-28 00:55 PrzeTwórcy, odc. 4/10 Logo METRO
Polska / program
2019-06-26 19:40 PrzeTwórcy, odc. 4/10 Logo METRO
Polska / program
2019-06-23 15:00 PrzeTwórcy, odc. 3/10 Logo METRO
Polska / program
2019-06-21 17:00 PrzeTwórcy, odc. 3/10 Logo METRO
Polska / program
2019-06-19 19:40 PrzeTwórcy, odc. 3/10 Logo METRO
Polska / program
2019-06-16 15:00 PrzeTwórcy, odc. 2/10 Logo METRO
Polska / program
2019-06-14 17:00 PrzeTwórcy, odc. 2/10 Logo METRO
Polska / program
2019-06-12 19:40 PrzeTwórcy, odc. 2/10 Logo METRO
Polska / program
2019-06-09 15:00 PrzeTwórcy, odc. 1/10 Logo METRO
Polska / program
2019-06-07 17:00 PrzeTwórcy, odc. 1/10 Logo METRO
Polska / program

PrzeTwórcy gdzie obejrzeć?


PrzeTwórcy można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: METRO

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Obsada (osoby)


Lista zwiera odnośniki do stron osób związanych z produkcją (aktorzy, reżyser):

Lata produkcji

Lista zawiera lata, w których powstawała audycja:

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry