Reklama

Ricky Bobby: Demon prędkości godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Ricky Bobby: Demon prędkości

+ Obserwuj

W najbliższym czasie nie ma żadnych emisji pozycji programowych: Ricky Bobby: Demon prędkości

Uwaga! Informacje na temat poprzednich emisji znajdują się niżej na stronie.

Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Ricky Bobby: Demon prędkości. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Ricky Bobby: Demon prędkości w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Ricky Bobby: Demon prędkości.

Emisje archiwalne Ricky Bobby: Demon prędkości


Emisja Ricky Bobby: Demon prędkości miała miejsce:

2019-09-07 21:00 Ricky Bobby: Demon prędkości Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Ricky Bobby, kierowca wyścigów serii Nascar, jest narodowym bohaterem z powodu jego podejścia do wyścigów. On i jego partner Cal Naughton Jr. będący zarazem przyjacielem z dzieciństwa, są nieustraszoną parą, walczącą o zwycięstwa, z tym, że Ricky z reguły jest pierwszy na mecie, a Cal kończy na drugim miejscu. Gdy Jean Girard, francuski kierowca Formuły 1, wyzywa ich na pojedynek o supremację w Nascar, Ricky musi stanąć twarzą w twarz z własnymi demonami i podjąć walkę z francuskim kierowcą...

/ USA / 2006 / komedia
2019-09-05 22:00 Ricky Bobby: Demon prędkości Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Ricky Bobby, kierowca wyścigów serii Nascar, jest narodowym bohaterem z powodu jego podejścia do wyścigów. On i jego partner Cal Naughton Jr. będący zarazem przyjacielem z dzieciństwa, są nieustraszoną parą, walczącą o zwycięstwa, z tym, że Ricky z reguły jest pierwszy na mecie, a Cal kończy na drugim miejscu. Gdy Jean Girard, francuski kierowca Formuły 1, wyzywa ich na pojedynek o supremację w Nascar, Ricky musi stanąć twarzą w twarz z własnymi demonami i podjąć walkę z francuskim kierowcą... udogodnienia dla niepełnosprawnych: napisy (N)

/ USA / 2006 / komedia

Ricky Bobby: Demon prędkości gdzie obejrzeć?


Ricky Bobby: Demon prędkości można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: PULS 2, TV Puls

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Obsada (osoby)


Lista zwiera odnośniki do stron osób związanych z produkcją (aktorzy, reżyser):

Lata produkcji

Lista zawiera lata, w których powstawała audycja:

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry