Reklama

Rodzinny Interes godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Rodzinny Interes

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Rodzinny Interes będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2019-03-21

09:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 13: Zemsta ochroniarza Logo TV Puls
Opis (streszczenie): Robert Wojaczek pracuje jako ochroniarz i kierowca, jednak nie dogaduje się ze swoim szefem, który od kilku miesięcy zalega mu z wypłatą. Kiedy sekretarka rysuje auto właściciela firmy, mężczyzna zrzuca winę na ochroniarza i wyrzuca go z pracy. Robert znajduje jednak sposób, by odzyskać zaległe pieniądze i zemścić się na szefie. Tymczasem w salonie ‘Bella Ella’ pojawia się gwiazda Instagrama Julia. Okazuje się, że ma to zarówno swoje dobre jak i złe strony. W domu Majewskich dochodzi do konfliktu między Wojtkiem a Jolą.
16:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 13: Zemsta ochroniarza Logo TV Puls
17:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 14: Wojna rozwodowa Logo TV Puls
Opis (streszczenie): Ewa Parzycka dzieli się z fryzjerkami swoimi problemami małżeńskimi. Kobieta jest w trakcie rozwodu. Małżonkowie toczą ze sobą wojnę i nie mogą się dogadać w sprawie podziału majątku. Wkrótce przekonają się, jak bardzo byli zaślepieni. W warsztacie ‘Majewski i Wrzosek’ pojawia się była dziewczyna Dawida – Andżelika. W domu Majewskich nadal panuje napięta atmosfera. Jola chce dowiedzieć się czegoś więcej o przeszłości ciotki i o matce Wojtka.
Reklama

2019-03-22

09:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 14: Wojna rozwodowa Logo TV Puls
16:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 14: Wojna rozwodowa Logo TV Puls
17:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 15: Fałszywy przyjaciel Logo TV Puls
Opis (streszczenie): Artur i Piotr przyjaźnią się od dziecka. Pewnego dnia Artur oddaje pożyczony od Piotra samochód w fatalnym stanie. Od tego momentu ich przyjaźń staje pod znakiem zapytania. Do salonu ‘Bella Ella’ przychodzi pani Hanna wraz z wnuczką Dominiką. Fryzjerki próbują się dowiedzieć dlaczego dziewczyna jest opryskliwa i nadąsana. Z kolei Ryszard postanawia spełnić swoje wielkie marzenie z dzieciństwa.

2019-03-23

15:05 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 11: Nawigacja Logo TV Puls
Opis (streszczenie): 22-letnia Patrycja Niepołomska pożycza auto od swojego chłopaka, jednak nie może poradzić sobie z nawigacją, która wywozi ją w okolice warsztatu ‘Majewski i Wrzosek’. Mechanicy pomagają Patrycji, przy okazji odkrywając pewną tajemnicę. Z kolei w salonie ‘Bella Ella’ pojawia się pracowniczka korporacji Agnieszka, która chce sobie zrobić zabieg na zniszczone dłonie. Syn Wojtka i Eli – Sebastian nie może się pogodzić z tym, że Mirelli podoba się młody mechanik Dawid.
16:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 12: Trzy kolory Logo TV Puls
Opis (streszczenie): 18-letnia Marcelina jest gnębiona i szantażowana przez koleżanki z klasy. Dziewczynie z pomocą przychodzi Klaudia, która jest świadkiem dramatu nastolatki. Niestety, interwencja Klaudii tylko pogarsza sytuację Marceliny. Tymczasem do warsztatu przyjeżdża ksiądz, prosząc o jak najszybsze naprawienie swojego samochodu. Jaką tajemnicę kryje auto duchownego?
17:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 13: Zemsta ochroniarza Logo TV Puls
18:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 14: Wojna rozwodowa Logo TV Puls
19:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 15: Fałszywy przyjaciel Logo TV Puls

2019-03-25

09:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 15: Fałszywy przyjaciel Logo TV Puls
16:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 15: Fałszywy przyjaciel Logo TV Puls
17:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 16: 16 Logo TV Puls
Opis (streszczenie): Szczepan, lokalny cwaniaczek, kradnie samochód teściowej i stara się go „zalegalizować” przy pomocy mechaników z warsztatu ‘Majewski i Wrzosek’. Marika wygrywa na loterii pokaźną sumę pieniędzy. Mimo że nie odebrała jeszcze nagrody zadłuża się na parędziesiąt tysięcy. Wojtek chce rozwijać firmę, tymczasem Viola oskarża go o mobbing.
20:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 6: Brzydkie kaczątko Logo PULS 2
Opis (streszczenie): Do Warsztatu ‘Majewski i Wrzosek’ przyjeżdża młoda i sławna Sibilla Koral, która spieszy się na spotkanie z wielbicielami. Mechanicy wyczuwają od niej alkohol. Ściągają na miejsce menagera artystki, który ma wyjaśnić sytuację. Tymczasem do Salonu ‘Bella Ella’ trafia Magda, nastolatka, która niespodziewanie dostała zaproszenie na studniówkę od najprzystojniejszego chłopaka w klasie. Fryzjerki staną na głowie, by z zaniedbanej dziewczyny wydobyć piękno i czar. Nie wszystkim ta zmiana przypadnie do gustu. Wojtkowi Majewskiemu ciotka Jadwiga zdradza fragment rodzinnej tajemnicy.
Reklama
21:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 7: Mała miss Logo PULS 2
Opis (streszczenie): Właścicielki Salonu ‘Bella Ella’ poznają Ilonę i jej małą córeczkę Amelkę. Młoda matka chce, by jej dziecko zrobiło karierę w show biznesie, więc chodzi z nią na wszelkiego typu castingi i zdobywa kolejne kontrakty reklamowe. Tymczasem w Warsztacie ‘Majewski i Wrzosek’ dochodzi do kradzieży. Klient ma pretensje do Ryszarda i Wojtka, że na terenie firmy zginęła kamera z bardzo ważnym nagraniem. Za to Elżbieta zaczyna podejrzewać, że jej mąż może mieć coś na sumieniu. W kobiecie rodzą się podejrzenia.
22:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 8: Auto dla ukochanej Logo PULS 2
Opis (streszczenie): Do Warsztatu ‘Majewski i Wrzosek’ przyjeżdża znajomy Ryszarda, Zbyszek Majak, który prosi o radę w sprawie kupna nowego samochodu. Wszyscy są przekonani, że mężczyzna szykuje prezent dla swojej żony, Mirki. Tymczasem właścicielki Salonu ‘Bella Ella’ decydują się na wzięcie udziału w konkursie fryzjerskim ogłoszonym przez portal branżowy..

2019-03-26

09:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 16: 16 Logo TV Puls
16:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 16: 16 Logo TV Puls
17:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 17: Ostatnia podróż Logo TV Puls
Opis (streszczenie): Waldemar umiera i zostawia testament trójce swoich dzieci. Niestety tylko najmłodszy syn chce spełnić wolę ojca. Tymczasem dzieci Teresy i Marioli planują ślub. Przyszłe teściowe nienawidzą się i prowadzą ze sobą rywalizację. Mirella namawia Sebastiana, żeby podkradł ojcu auto i podwiózł ją w pewne miejsce. Nie zdradza jednak gdzie, a raczej do kogo, ma zawieźć ją Sebastian.
20:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 9: Trudne decyzje Logo PULS 2
Opis (streszczenie): Wiesław ma chore oczy i lekarz zaleca, aby przestał prowadzić samochód. Podobnie uważają żona, syn i wnuczek mężczyzny. Jednak starszy pan nie zamierza zrezygnować z niezależności, jaką daje mu auto. Prawda okazuje się dla niego bolesna. Tymczasem w Salonie ‘Bella Ella’ trwają przygotowania do wyjścia Mirelli do klubu, na wieczorną imprezę. Ela jest zachwycona i ma nadzieję, że jej córka znów zacznie spotykać się ludźmi i zapomni o ucieczce sprzed ołtarza.
21:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 10: Wyjazd integracyjny Logo PULS 2
Opis (streszczenie): Do Salonu ‘Bella Ella’ przychodzi Renata Michalak. Kobieta jest przekonana, że jej mąż chce od niej odejść, bo podczas wyjazdu integracyjnego związał się z koleżanką z pracy. Tym bardziej, że Paweł zachowuje się dziwnie i unika rozmów z żoną. Tymczasem w Warsztacie ‘Majewski i Wrzosek’ Dawid (Patryk Janas) zauroczony sympatyczną klientką Żanetą dokonuje w jej aucie kolejnych napraw, o których nie informuje swoich szefów. Za to Viola (Magdalena Modra-Krupska) zaprasza Dariusza Wittera (Dariusz Kordek) na kawę i próbuje wysondować, czy aktor jest zainteresowany zainwestowaniem w branżę motoryzacyjną…
22:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 11: Nawigacja Logo PULS 2

2019-03-27

09:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 17: Ostatnia podróż Logo TV Puls
16:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 17: Ostatnia podróż Logo TV Puls
17:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 18: Starsza panna młoda Logo TV Puls
Opis (streszczenie): 69-letnia Wanda Klimek, stała klientka salonu ‘Bella Ella’, zakochała się w 67-letnim Kazimierzu. Para postanawia się pobrać, jednak nie podoba się to dzieciom kobiety. Wkrótce Wanda dowiaduje się przykrej prawdy o przeszłości swojego ukochanego… Znajomy mechaników – taksówkarz Krystian – ma kłopoty: ktoś ciągle majstruje w jego aucie. Wkrótce w warsztacie ‘Majewski i Wrzosek’ pojawiają się niechciani goście. W domu Majewskich Jola coraz bardziej ma dość ciotki Jadwigi.

2019-03-28

09:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 18: Starsza panna młoda Logo TV Puls
16:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 18: Starsza panna młoda Logo TV Puls
17:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 19: Pomyłki losu Logo TV Puls
Opis (streszczenie): Magda zawozi syna Kacpra na SOR. Kobieta mówi mężowi, że dziecko zostało pobite w szkole. Okazuje się jednak, że Magda nie mówi całej prawdy. Tymczasem Klaudia odkrywa, że mężczyzna z którym się umawia, jest mężem jej klientki. Jola wspiera Klaudię w trudnych chwilach.

2019-03-29

09:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 19: Pomyłki losu Logo TV Puls
16:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 19: Pomyłki losu Logo TV Puls
17:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 20: 20 Logo TV Puls
Opis (streszczenie): 27-letnia klientka salonu ‘Bella Ella’, Katarzyna Wojtyniuk, wkrótce zamierza wyjść za mąż. Jednak z dnia na dzień rzuca pracę na poczcie i zmienia swoje życie o 180 stopni. Zachowanie kobiety niepokoi jej narzeczonego Piotra. W warsztacie ‘Majewski i Wrzosek’ pojawia się 23-letni Karol. Mechanicy szybko odkrywają, że silnik jego samochodu jest „podkręcany”. Wkrótce dowiadują się też, dlaczego. Tymczasem Wojtek i Dariusz Witter planują wspólny interes, ale Jola nie jest tym zachwycona.

2019-03-30

15:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 16: Wygrana Logo TV Puls
16:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 17: Ostatnia podróż Logo TV Puls
17:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 18: Starsza panna młoda Logo TV Puls
18:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 19: Pomyłki losu Logo TV Puls
19:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 20: Przemiana Logo TV Puls

2019-04-01

09:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 20: Przemiana Logo TV Puls
16:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 20: Przemiana Logo TV Puls
17:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 21: Bursztynowa afera Logo TV Puls
Opis (streszczenie): Sebastian (Jost Sołtysiewicz) przez przypadek odkrywa, że w samochodzie naprawianym w warsztacie jego ojca, ukryty jest bursztyn pochodzący z przemytu. Chłopak, namówiony przez kolegę, postanawia sprzedać trefny towar na czarnym rynku. Nie podejrzewa, że właściciele będą chcieli odzyskać swoją własność. Tymczasem Viola (Magdalena Modra-Krupska) i Rysiek (Ireneusz Dydliński) spędzają całą noc w warsztacie, zamknięci przez nieuważnego pracownika. Sprytna księgowa wykorzystuje tę okoliczność, by zasiać w szefie ziarno niepewności, odnośnie postępowania jego wspólnika…
20:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 11: Nawigacja Logo PULS 2
21:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 12: Trzy kolory Logo PULS 2
22:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 13: Zemsta ochroniarza Logo PULS 2

2019-04-02

09:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 21: Bursztynowa afera Logo TV Puls
16:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 21: Bursztynowa afera Logo TV Puls
17:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 22: Pani Ludwika Logo TV Puls
Opis (streszczenie): W salonie „Bella Ella” pojawia się ekscentryczna Pani Ludwika. Staruszka jest sympatyczna, wygadana, ma nienaganne maniery i ogromne poczucie humoru. Jednak Jola (Marta Zgutczyńska) zaczyna dostrzegać u klientki coraz bardziej niepokojące zachowania. Jaką tajemnicę kryje kobieta? Tymczasem w domu Majewskich eskaluje konflikt pomiędzy Jolą i Jadwigą. Jola powoli traci cierpliwość do wiecznie chorej ciotki…
20:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 14: Wojna rozwodowa Logo PULS 2
21:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 15: Fałszywy przyjaciel Logo PULS 2
22:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 16: Wygrana Logo PULS 2

2019-04-03

09:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 22: Pani Ludwika Logo TV Puls
16:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 22: Pani Ludwika Logo TV Puls
17:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 23: Niezdrowa fascynacja Logo TV Puls
Opis (streszczenie): W warsztacie „Majewski i Wrzosek” pojawia się kobieta, która się chwali, że jej mąż jest strażakiem. Jest z niego dumna i chce, by o jego pracy dowiedział się cały świat. Namawia nawet swoją przyjaciółkę, by przygotowała o nim artykuł. Jak zakończy się ta historia? Czy mężczyzna jest szczery ze swoją żoną? Tymczasem do salonu „Bella Ella” przychodzi Oskar, który prosi, by zrobić mu taką fryzurę, żeby wyglądał jak kobieta. Jego przyjaciel Marcel robi mu zdjęcie i umieszczają je w sieci. W tym samym czasie Bronek (Roman Szczeblewski) obchodzi kolejną rocznicę śmierci swojej ukochanej żony Haliny. Jola (Marta Zgutczyńska) próbuje wymóc na mężu, by ciotka Jadwiga wyprowadziła się z ich sypialni.

2019-04-04

09:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 23: Niezdrowa fascynacja Logo TV Puls
16:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 23: Niezdrowa fascynacja Logo TV Puls
17:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 24: Nowe życie Logo TV Puls
Opis (streszczenie): W salonie „Bella Ella” pojawia się piękna 28-letnia Joanna. Kobieta chce ściąć włosy sięgające do pasa, jednak fryzjerki próbują ją od tego odwieść. Ela (Katarzyna Taracińska) i Jola (Marta Zgutczyńska) dają kobiecie czas do namysłu. Wkrótce okazuje się, jaką tajemnicę skrywa Joanna. Tymczasem do warsztatu „Majewski i Wrzosek” przyjeżdża załamany Mieczysław. Okazuje się, że osiedlowi wandale wciąż niszczą mu auto. Mechanicy podsuwają mu sposób, jak się z nimi rozprawić. Wkrótce mężczyzna odkrywa szokującą prawdę. Przed Mirellą (Marlena Burian) otwierają się nowe perspektywy pracy, a wszystko to za sprawą Dariusza Wittera (Dariusz Kordek). Sebastian (Jost Sołtysiewicz) w końcu zbiera się na odwagę i składa córce Wrzosków propozycję nie do odrzucenia. O co może chodzić?

2019-04-05

09:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 24: Nowe życie Logo TV Puls
16:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 24: Nowe życie Logo TV Puls
17:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 25: Komu bije dzwon Logo TV Puls
Opis (streszczenie): Bronek (Roman Szczeblewski) jest świadkiem kłótni dwóch kierowców, którzy mieli stłuczkę. Jeden z nich, 25-letni Marek, przyjeżdża do warsztatu „Majewski i Wrzosek”, by naprawić swoje auto. Tymczasem w salonie „Bella Ella” między dwojgiem klientów – 45-letnią Sylwią i młodym przystojnym Danielem, rodzi się płomienne uczucie. Jednak dla jednego z nich ta znajomość okaże się pechowa. Ela (Katarzyna Taracińska) pod wpływem rozmowy z księgową Violą (Magdalena Modra-Krupska) zaczyna podejrzewać, że Rysiek (Ireneusz Dydliński) ją zdradza.

2019-04-06

15:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 21: Bursztynowa afera Logo TV Puls
16:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 22: Pani Ludwika Logo TV Puls
17:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 23: Niezdrowa fascynacja Logo TV Puls
18:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 24: Nowe życie Logo TV Puls
19:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 25: Komu bije dzwon Logo TV Puls

2019-04-08

09:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 25: Komu bije dzwon Logo TV Puls
16:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 25: Komu bije dzwon Logo TV Puls
17:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 26: Niebezpieczna miłość Logo TV Puls
Opis (streszczenie): „Rodzinny interes” to serial opowiadający o dwójce przyjaciół z dzieciństwa Wojtku i Ryszardzie (Marek Krupski i Ireneusz Dydliński), którzy wychowali się w domu dziecka, a po latach postanowili otworzyć warsztat samochodowy. Pracuje tu niezawodny duet mechaników: młody Dawid (Patryk Janas), który uczy się fachu przy doświadczonym Bronku (Roman Szczeblewski). Bardzo ważną rolę odegra tajemnicza i przebiegła księgowa, Viola (Magdalena Modra-Krupska). Częstym gościem warsztatu będzie celebryta, Dariusz Witter, który skrywa pewną tajemnicę – w tej roli Dariusz Kordek. Żony właścicieli warsztatu Ela i Jola (Katarzyna Taracińska-Badura i Marta Zgutczyńska) wspólnie prowadzą mały, cieszący się renomą salon fryzjerski „Bella Ella”. Oba zakłady mieszczą się w bliskim sąsiedztwie, przy ulicy Słonecznej. udogodnienia dla niepełnosprawnych: napisy (N)
20:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 16: Wygrana Logo PULS 2
21:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 17: Ostatnia podróż Logo PULS 2
22:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 18: Starsza panna młoda Logo PULS 2

2019-04-09

09:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 26: Niebezpieczna miłość Logo TV Puls
16:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 26: Niebezpieczna miłość Logo TV Puls
17:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 27: 27 Logo TV Puls
20:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 19: Pomyłki losu Logo PULS 2
21:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 20: Przemiana Logo PULS 2
22:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 21: Bursztynowa afera Logo PULS 2

2019-04-10

09:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 27: 27 Logo TV Puls
16:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 27: 27 Logo TV Puls
17:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 28: 28 Logo TV Puls

2019-04-11

09:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 28: 28 Logo TV Puls
16:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 28: 28 Logo TV Puls
17:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 29: 29 Logo TV Puls

2019-04-12

09:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 29: 29 Logo TV Puls
16:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 29: 29 Logo TV Puls
17:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 30: 30 Logo TV Puls
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Rodzinny Interes. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Rodzinny Interes w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Rodzinny Interes.
Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info