Reklama

Rodzinny Interes godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Rodzinny Interes


Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Rodzinny Interes będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 2019-09-18
09:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 44: Trudne powroty Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Weronika od wielu lat wychowuje się w rodzinie zastępczej, prowadzonej przez Olgę i Edwarda. Jej biologiczna matka jest w więzieniu, gdzie odsiaduje wyrok morderstwa. Jednak pewnego dnia kobieta pojawia się w mieście i postanawia spotkać się z córką. Czy ich spotkanie to dobry pomysł? Tymczasem mechanicy z warsztatu „Majewski i Wrzosek” – Bronek (Roman Szczeblewski) i Dawid (Patryk Janas) wykazują się niebywałą odwagą. Dlaczego?Ciotka Jadwiga przychodzi do salonu i prosi Jolę (Marta Zgutczyńska), żeby ta pomogła jej zdobyć wybaczenie Wojtka (Marek Krupski). Okazuje się, że kobieta ma dla niego ważną wiadomość. Jaką? Z kolei w warsztacie pojawia się Witter (Dariusz Kordek), który ma dla Ryszarda (Ireneusz Dydliński) pewną zaskakującą informację. O co może chodzić?

16:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 44: Trudne powroty Logo TV Puls
Reklama
17:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 45: Rozstania Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Mechanicy z warsztatu „,Majewski i Wrzosek” – Bronek (Roman Szceblewski) i Dawid (Patryk Janas) dostają zlecenie poza warsztatem. Nieświadomie zostają przez to wciągnięci w złożone rozgrywki pomiędzy klientem a jego żoną.. Tymczasem w salonie „Bella Ella” pojawia się 8-letni chłopiec – Antek. Zaskoczone jego obecnością fryzjerki postanawiają się nim zająć do czasu pojawienia się jego rodziców. Jednak sprowadzenie opiekunów okazuje się bardziej skomplikowane niż mogłoby się wydawać. Dawid zabiega o kontakt z Mirellą (Marlena Burian). Dziewczyna pojawia się w warsztacie, ale nie jest pewna czy chce spotykać się z młodym mechanikiem. W sprawę angażuje się Viola (Magdalena Modra-Krupska). Czy sprytna księgowa uświadomi dziewczynie, kogo ta naprawdę kocha i z kim będzie szczęśliwa?

Program TV na 2019-09-19
09:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 45: Rozstania Logo TV Puls
16:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 45: Rozstania Logo TV Puls
17:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 46: Zakazany taniec Logo TV Puls

Opis (streszczenie): W salonie „Bella Ella” pojawia się 21-letnia Jagoda, która przygotowuje się do pierwszego w życiu występu w zawodach sportowo-tanecznych. Okazuje się jednak, że dziewczyna ukrywa swoją pasję przed babcią. Dlaczego? Fryzjerki próbują się tego dowiedzieć. Wkrótce Jagoda ulega wypadkowi i prawda wychodzi na jaw. Pan Bronek (Roman Szczeblewski) jest pod coraz większym urokiem matki Dawida (Patryk Janas). Jednak wkrótce sprawy się komplikują. Mirella (Marlena Burian) idzie za głosem serca, co z pewnością nie spodoba się jej rodzicom.

Program TV na 2019-09-20
09:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 46: Zakazany taniec Logo TV Puls
Program TV na 2019-09-21
15:05 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 43: Rajdowiec Logo TV Puls

Opis (streszczenie): W warsztacie „Majewski i Wrzosek” zjawia się znajomy Wojtka (Marek Krupski) – Radek, który przywiózł do naprawy nietypowy pojazd – gokarta swojego syna Natana. Wkrótce mechanicy odkrywają, że ktoś celowo popsuł przewody hamulcowe w pojeździe. Kto jest za to odpowiedzialny i dlaczego? Dawida wciąż prześladują domowe problemy. Kto zdecyduje się pomóc chłopakowi? Tymczasem Wrzoskowie zostają zaproszeni na kolację do domu Witterów. Okazuje się, że po tym spotkaniu wiele się zmieni w ich relacjach? Co takiego się wydarzy?

16:05 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 44: Trudne powroty Logo TV Puls
17:05 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 45: Rozstania Logo TV Puls
18:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 46: Zakazany taniec Logo TV Puls
Reklama
Program TV na 2019-09-23
09:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 46: Zakazany taniec Logo TV Puls
16:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 46: Zakazany taniec Logo TV Puls
17:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 47: Uciekinier Logo TV Puls

Opis (streszczenie): 40-letni Janusz przywozi do warsztatu „Majewski i Wrzosek” samochód dostawczy z plandeką, w którym zepsuło się sprzęgło. Dawid (Patryk Janas) odkrywa, że na pace auta ukrywa się nastolatek – Damian. Chłopak jest zmarznięty i głodny. Mówi, że uciekł z domu dziecka. Dawid bez wahania decyduje się mu pomóc. Czy będzie tego żałował? W salonie „Bella Ella” pojawia się klient, który lubi masaże głowy. Klaudia (Andrea Lasota) i Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) nie spodziewają się kim naprawdę jest. Tymczasem Jola (Marta Zgutczyńska) wraz z Jadwigą wyruszają w podróż, która może zmienić życie całej rodziny Majewskich.

Program TV na 2019-09-24
09:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 47: Uciekinier Logo TV Puls
16:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 47: Uciekinier Logo TV Puls
17:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 48: Opętana Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Edyta zauważa, że jej córka Nadia dziwnie się zachowuje. Dziewczyna tłumaczy to zwykłą chandrą. Kiedy jednak w ataku szału w szkole wybija krzesłem okno i dostaje ataku histerii, jej matka postanawia działać. Edyta postanawia skorzystać z usług znalezionego w internecie egzorcysty. Tymczasem w warsztacie „Majewski i Wrzosek” pojawiają się właściciele niemal identycznych samochodów. Co spowodowało, że chcą sobie skoczyć do gardeł? Pan Bronek (Roman Szczeblewski) coraz lepiej dogaduje się z matką Dawida (Patryk Janas) – Justyną. Para w końcu wybiera się na randkę. Co na to Dawid? Wkrótce w mieszkaniu Bronka pojawia się niespodziewany gość. Kto to i co tam robi? Jak wpłynie to na znajomość Bronka i Justyny?

Program TV na 2019-09-25
09:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 48: Opętana Logo TV Puls
16:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 48: Opętana Logo TV Puls
17:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 49: Zacząć od nowa Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Pan Bronek (Roman Szczeblewski) nie może sobie poradzić po zawodzie miłosnym z Justyną. Aby zająć czymś myśli, zapisuje się na Uniwersytet Trzeciego Wieku. Okazuje się to strzałem w dziesiątkę – Bronek bardzo angażuje się w zajęcia, zyskuje też nowego kolegę – Pana Jurka. W Dawidzie (Patryk Janas), który czuje się odsunięty na boczny tor, narastają coraz większe pretensje do przyjaciela. Tymczasem Klaudia (Andrea Lasota) włącza się w akcję charytatywną, jaką jest zbiórka pieniędzy na terapię odwykową dla młodej narkomanki. Jednak wkrótce Klaudia zaczyna nabierać wątpliwości odnośnie prawdziwego celu zbiórki.Z kolei Jola (Marta Zgutczyńska) prowadzi „negocjacje” między Wojtkiem (Marek Krupski) a ciotką Jadwigą. Co z tego wyniknie?

Program TV na 2019-09-26
09:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 49: Zacząć od nowa Logo TV Puls
16:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 49: Zacząć od nowa Logo TV Puls
17:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 50: Randka w ciemno Logo TV Puls

Opis (streszczenie): 17-letnia Dominika wraz z przyjaciółką Kamą pojawiają się w salonie „Bella Ella”. Okazuje się, że Dominika jest dawną sąsiadką Klaudii (Andrea Lasota). Tata dziewczyny wkrótce po przeprowadzce zmarł, a jej mama nie radzi sobie finansowo. Dominika chcąc rozwiązać swoje problemy, tylko ich sobie przysparza. Na szczęście z pomocą bez wahania przychodzi jej Klaudia. Tymczasem Wojtek (Marek Krupski) wraz z rodziną wyrusza na poszukiwania matki, a Rysiek (Ireneusz Dydliński) dowiaduje się, że jego żona Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) ukrywa przed nim straszną tajemnicę. Jaką i jak ona wpłynie na ich małżeństwo?

Reklama
Program TV na 2019-09-27
09:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 50: Randka w ciemno Logo TV Puls
Program TV na 2019-09-28
15:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 47: Uciekinier Logo TV Puls
16:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 48: Opętana Logo TV Puls
17:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 49: Zacząć od nowa Logo TV Puls
18:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 50: Randka w ciemno Logo TV Puls
Program TV na 2019-09-30
09:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 50: Randka w ciemno Logo TV Puls
16:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 50: Randka w ciemno Logo TV Puls
17:00 Rodzinny interes, sez. 2, odc. 51: 51 Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Kilku wsiom grozi zalanie najniżej położonych gospodarstw. Trzej lokalni rolnicy przywożą do warsztatu „Majewski & Wrzosek” traktor, w którym coś dzieje się z silnikiem. Sytuacja jest bardzo poważna, ponieważ tylko traktor może pomóc im w zabezpieczeniu gospodarstw przed zalaniem. Czasu jest niewiele – fala powodziowa ma wkrótce nadejśćMechanicy Dawidek i Bronek (Patryk Janas, Roman Szczeblewski) godzą się potraktować sprawę priorytetowo, ale w warsztacie pojawia się komornik i zajmuje traktor!

Program TV na 2019-10-01
09:00 Rodzinny interes, sez. 2, odc. 51: 51 Logo TV Puls
16:00 Rodzinny interes, sez. 2, odc. 51: 51 Logo TV Puls
17:00 Rodzinny interes, sez. 2, odc. 52: 52 Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Do warsztatu „Majewski & Wrzosek” przyjeżdżają pracownicy z planu filmu historycznego. Mają prośbę o pilną naprawę zabytkowego motocykla z czasów II wojny światowej. Wkrótce okazuje się, że zaginął aktor odgrywający rolę Niemca, a w okolicy mieszka starszy pan – Jan – który cierpi na demencję starczą, ale w jego rękach znajduje się broń, którą odziedziczył po ojcu i która wciąż jest sprawna.

Program TV na 2019-10-02
09:00 Rodzinny interes, sez. 2, odc. 52: 52 Logo TV Puls
Reklama
16:00 Rodzinny interes, sez. 2, odc. 52: 52 Logo TV Puls
17:00 Rodzinny interes, sez. 2, odc. 53: 53 Logo TV Puls

Opis (streszczenie): 27-letnia Katarzyna poznaje w salonie „Bella Ella” 45-letniego Jakuba, właściciela hotelu oraz stadniny koni. Mężczyzna zaczyna flirtować z Kasią, chociaż ta jest zamężna. Okazuje się jednak, że mąż kobiety – Kamil – to typ Piotrusia Pana. W dodatku mężczyzna nie chce leczyć się z bezpłodności, chociaż wie, że Kasi bardzo zależy na dziecku. Jakub nie ustaje w zdobywaniu nowo poznanej kobiety. W końcu przedstawia jej niemoralną propozycję – może zostać dawcą nasienia, ale… chce przekazać je w sposób tradycyjny! Co więcej, do propozycji dorzuca sporą pomoc finansową dla małżeństwa i wtajemnicza w swoje plany Kamila! Czy Katarzyna i Kamil przyjmą propozycję bogatego mężczyzny? Czy Kasia aż tak bardzo pragnie dziecka, żeby zgodzić się na takie warunki?

Program TV na 2019-10-03
09:00 Rodzinny interes, sez. 2, odc. 53: 53 Logo TV Puls
16:00 Rodzinny interes, sez. 2, odc. 53: 53 Logo TV Puls
17:00 Rodzinny interes, sez. 2, odc. 54: 54 Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Do warsztatu „Majewski & Wrzosek” przyjeżdża 46-letnia Urszulaz uszkodzonym samochodem. Zachowanie klientki wzbudza niepokój mechaników. Bronek (Roman Szczeblewski) podejrzewa, że kobieta jest pod wpływem alkoholu. Okazuje się, że właścicielka samochodu wierzy, że znajduje się pod specjalną ochroną i nie musi przestrzegać prawa.

Program TV na 2019-10-04
09:00 Rodzinny interes, sez. 2, odc. 54: 54 Logo TV Puls
Program TV na 2019-10-05
10:10 Rodzinny interes, sez. 2, odc. 51: 51 Logo TV Puls
11:05 Rodzinny interes, sez. 2, odc. 52: 52 Logo TV Puls
12:05 Rodzinny interes, sez. 2, odc. 53: 53 Logo TV Puls
13:05 Rodzinny interes, sez. 2, odc. 54: 54 Logo TV Puls
Program TV na 2019-10-07
09:00 Rodzinny interes, sez. 2, odc. 54: 54 Logo TV Puls
16:00 Rodzinny interes, sez. 2, odc. 54: 54 Logo TV Puls
17:00 Rodzinny interes, sez. 2, odc. 55: 55 Logo TV Puls

Opis (streszczenie): 40-letnia Iwona prosi właścicielki salonu „Bella Ella”, by mogła zostawić u nich ulotki. Kobieta jest matką 6-letniej Samanty, która porusza się na wózku inwalidzkim. Fryzjerki pomagają matce w zbiórce pieniędzy przeznaczonych na leczenie dziecka. Jednak wkrótce okaże się, że największym problemem będzie dla Iwony osoba, która powinna być dla niej wsparciem.

Program TV na 2019-10-08
09:00 Rodzinny interes, sez. 2, odc. 55: 55 Logo TV Puls
16:00 Rodzinny interes, sez. 2, odc. 55: 55 Logo TV Puls
17:00 Rodzinny interes, sez. 2, odc. 56: 56 Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Grzegorz, po wieloletnim pobycie w Stanach Zjednoczonych, przyjeżdża do Polski. Zatrzymuje się u swojego brata Irka. Ten ze zdziwieniem odkrywa, że jego starszy brat strasznie się „zamerykanizował” – ciągle wtrąca angielskojęzyczne powiedzonka, porównuje warunki życia, na wszystko narzeka. Miarka się przebiera, gdy Irek przypadkowo niszczy ukochany samochód Grzegorza – Forda Mustanga. Tymczasem Jola (Marta Zgutczyńska) farbuje włosy jednej z klientek. Wkrótce fryzjerka zaczyna narzekać na dziwne objawy. Podejrzewa, że może być uczulona na farbę do włosów. Czy ta przypadłość uniemożliwi jej dalsze wykonywanie zawodu? A może przyczyna jest inna?

Reklama
Program TV na 2019-10-09
09:00 Rodzinny interes, sez. 2, odc. 56: 56 Logo TV Puls
16:00 Rodzinny interes, sez. 2, odc. 56: 56 Logo TV Puls
17:00 Rodzinny interes, sez. 2, odc. 57: 57 Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Janek z Magdą od niedawna są parą. Pewnego dnia udają się do salonu „Bella Ella”, w którym spotykają byłą dziewczynę Janka, Annę. Ta oznajmia mu, że jest z nim w ciąży. Tymczasem Magda dostaje smsy z pogróżkami, niedługo potem zostaje pobita. Czy za tragicznymi wydarzeniami kryje się zdradzona przez mężczyznę kobieta?

Program TV na 2019-10-10
09:00 Rodzinny interes, sez. 2, odc. 57: 57 Logo TV Puls
16:00 Rodzinny interes, sez. 2, odc. 57: 57 Logo TV Puls
17:00 Rodzinny interes, sez. 2, odc. 58: 58 Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Do Wojtka (Marek Krupski) przychodzi Jacek i prosi o pracę w warsztacie. Mężczyzna wyszedł z aresztu, do którego trafił po oskarżeniu go o morderstwo. Kilka miesięcy wcześniej żona Jacka została zamordowana i to on stał się głównym podejrzanym. Wojtek pomaga koledze stanąć na nogi i poznać prawdę o losach jego zmarłej żony.

Program TV na 2019-10-11
09:00 Rodzinny interes, sez. 2, odc. 58: 58 Logo TV Puls
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Rodzinny Interes. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Rodzinny Interes w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Rodzinny Interes.

Poprzednie emisje Rodzinny Interes


Emisja Rodzinny Interes miała miejsce:

2019-09-17 17:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 44: Trudne powroty Logo TV Puls
2019-09-17 16:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 43: Rajdowiec Logo TV Puls
2019-09-17 09:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 43: Rajdowiec Logo TV Puls
2019-09-16 17:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 43: Rajdowiec Logo TV Puls
2019-09-16 16:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 42: Podwójna gra Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Do salonu „Bella Ella” przychodzi atrakcyjna kobieta. 30-letnia Gabriela to pracownica korporacji, która postanawia zupełnie odmienić swój wygląd. Tłumaczy, że robi to dla chłopaka, z którym zaczęła się spotykać. Wkrótce Klaudia odkrywa prawdę na temat kobiety. Tymczasem do warsztatu „Majewski i Wrzosek” przyjeżdża starszy mężczyzna. Kiedy Dawid (Patryk Janas) odkrywa w jego aucie damską bieliznę, postanawia o wszystkim powiedzieć jego żonie. Czy wtrącanie się w sprawy innych wyjdzie młodemu mechanikowi na dobre? Wojtek (Marek Krupski) kontynuuje śledztwo w sprawie swojej matki.. Czy uda mu się czegoś dowiedzieć?

2019-09-16 09:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 42: Podwójna gra Logo TV Puls
2019-09-14 18:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 42: Podwójna gra Logo TV Puls
2019-09-14 17:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 41: Ucieczka kochanków Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Tamara i Filip to para zakochanych. Zaborcza matka Tamary, Agata, zupełnie nie akceptuje ich związku. Kochankowie postanawiają więc razem uciec. Niestety, po drodze psuje im się samochód, wskutek czego trafiają do warsztatu „Majewski i Wrzosek”. Tam odnajduje ich matka Tamary. Czy zakochanym uda się przekonać kobietę, by w końcu zaakceptowała ich związek? W tym samym czasie Wojtek (Marek Krupski) postanawia pojechać do domu dziecka, w którym się wychował. Liczy, że dowie się czegoś na temat ciotki Jadwigi. Czy ta podróż do bolesnej przeszłości przyniesie odpowiedzi na jego pytania?

2019-09-14 16:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 40: Irokez Logo TV Puls

Opis (streszczenie): W warsztacie „Majewski i Wrzosek” pojawia się popularny sportowiec, mistrz wodnej Formuły 1 – Bartek Marszałek. Co go sprowadza do warsztatu i jak Rysiek (Ireneusz Dydliński) i Wojtek (Marek Krupski) mu pomogą? Tymczasem mechanika Bronka podrywa Barbara. To dla niego zupełnie nowa sytuacja. Czy Bronek za namową Dawida (Patryk Janas) i Bartka Marszałka zdecyduje się na randkę? Z kolei Dariusz Witter (Dariusz Kordek) proponuje Ryszardowi rozwiązanie sprawy z gangsterami. Czy Wrzosek przyjmie jego pomoc?

2019-09-14 15:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 39: Bezdomny Logo TV Puls

Opis (streszczenie): W warsztacie „Majewski i Wrzosek” pojawia się wyglądający na bezdomnego mężczyzna. Przyjeżdża on jednak bardzo drogim samochodem. Mechanicy zastanawiają się, czy powinni powiadomić policję. Tymczasem jeden z klientów warsztatu zachowuje się bardzo arogancko i domaga się obsłużenia poza kolejką. Ku zdziwieniu mechaników Rysiek (Ireneusz Dydliński) godzi się na jego żądania. Dariusz Witter (Dariusz Kordek) zaprasza małżeństwa Wrzosków i Majewskich na próbę generalną spektaklu „Zemsta”, w którym gra rolę Cześnika. Jednak nie wszystko przebiegnie zgodnie z planem. Co takiego się wydarzy?

2019-09-13 09:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 42: Podwójna gra Logo TV Puls
2019-09-12 17:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 42: Podwójna gra Logo TV Puls
2019-09-12 16:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 41: Ucieczka kochanków Logo TV Puls
2019-09-12 09:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 41: Ucieczka kochanków Logo TV Puls
2019-09-11 17:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 41: Ucieczka kochanków Logo TV Puls
2019-09-11 16:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 40: Irokez Logo TV Puls
2019-09-11 09:00 Rodzinny interes, sez. 1, odc. 40: Irokez Logo TV Puls
Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry