Reklama

Siesta Z godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Siesta Z w TV - najbliższe emisje

+ Obserwuj
Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Siesta Z będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 11 lipca 2020 (Sobota)
15:50 Siesta Z: „Epos o Gilgameszu” nieznanego autora Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Siesta śni o Gilgameszu i Enkidu. Po śmierci Enkidu Gilgamesz i Siesta udają się do Utnapisztima, nieśmiertelnego mędrca. Siesta śni o Gilgameszu, potężnym władcy. Razem odnajdują Enkidu, który z rywala staje się ich przyjacielem. Gdy Enkidu ginie w walce z Bykiem Niebiańskim, Gilgamesz i Siesta udają się do Utnapisztima, nieśmiertelnego mędrca, który daje im wieczną młodość.

Czas trwania: 13min. / program o sztuce
Program TV na 12 lipca 2020 (Niedziela)
15:50 Siesta Z: „Wir” José Eustasio Rivery Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Sieście śnią się Arturo i jego dziewczyna Alicia, która zostaje schwytana. Siesta i Arturo muszą ją uratować. Siesta, Arturo i jego dziewczyna Alicia przedzierają się przez dżunglę. Uciekają przed rodziną Alici i Barrerą, który chce odebrać ją Arturowi. Mimo wysiłków Siesty i Artura udaje mu się z nią uciec. Teraz muszą ją uratować.

Czas trwania: 13min. / program o sztuce
Reklama
Program TV na 13 lipca 2020 (Poniedziałek)
11:50 Siesta Z: „Tragedia Hamleta, księcia Danii” Williama Szekspira Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Siesta śni o Hamlecie, któremu pomaga pomścić śmierć ojca. Jego wuj, król Klaudiusz, zastawia na nich pułapkę, z której nie mają jak uciec. Siesta zapada w sen i śni o tym, jak pomaga księciu Hamletowi pomścić śmierć ojca, króla Hamleta. Hamlet planuje zabić swojego wuja Klaudiusza, który teraz nosi koronę. Gdy Klaudiusz dowiaduje się o tym, zastawia pułapkę na Siestę i Hamleta.

Czas trwania: 13min. / program o sztuce
18:35 Siesta Z: „Tragedia Romea i Julii” Williama Szekspira Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Romeo i Julia są zakochani. Siesta pomaga Julii upozorować własną śmierć. Romeo myśli, że naprawdę nie żyje i rozgrywa się tragedia. Siesta śni o dziejach Romea i Julii. Pomaga Julii upozorować własną śmierć i zjednoczyć się z wygnanym kochankiem. Romeo sądzi, że Julia naprawdę nie żyje i popełnia samobójstwo. Gdy Julia się budzi, postanawia też się zabić.

Czas trwania: 13min. / program o sztuce
Program TV na 18 lipca 2020 (Sobota)
15:50 Siesta Z: „Issun-boshi” nieznanego autora Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Sieście śni się Issun-Boshi, chłopiec wielkości kciuka. Pomaga mu stać się odważnym. Podczas swojej wyprawy spotykają księżniczkę i potwora. Sieście śni się mały Issun-Boshi, chłopiec wielkości kciuka. Pomaga mu spełnić marzenie o staniu się odważnym. Zostawiają dom i wyruszają do miasta. Siesta i Issun-Boshi spotykają księżniczkę, która oferuje im pracę, oraz potwora, który wystawia na próbę ich odwagę.

Czas trwania: 13min. / program o sztuce
Program TV na 19 lipca 2020 (Niedziela)
15:50 Siesta Z: „Moby Dick” Hermana Melville'a Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Sieście śni się kapitan Ahab i jego załoga, która szuka Moby Dicka, białego wieloryba. Przez obsesję kapitana wszyscy wpadną w tarapaty. Sieście śni się, że pomaga kapitanowi Ahabowi i jego załodze, Izmaelowi i Queequegowi, w szukaniu Moby Dicka, białego wieloryba. Kapitan stracił przez niego nogę. Jego obsesja przywiedzie grupę do zguby. Wieloryb niszczy statek i zaciąga Ahaba na dno oceanu.

Czas trwania: 12min. / program o sztuce
Program TV na 20 lipca 2020 (Poniedziałek)
11:50 Siesta Z: „Tragedia Romea i Julii” Williama Szekspira Logo Da Vinci
18:35 Siesta Z: „Upiór rodu Canterville'ów” Oscara Wilde'a Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Siesta i duch sir Simona Canterville'a próbują pozbyć się nowych mieszkańców zamku, ale jest pewien problem – ci nie boją się duchów! Siesta śni o duchu sir Simona Canterville'a, który wiedzie spokojny żywot w zamku. Wszystko zmienia się, gdy do budynku wprowadza się rodzina Otisów. Upiór rodu Canterville'ów i Siesta robią, co mogą, żeby pozbyć się nowych właścicieli, ale ci nie boją się duchów!

Czas trwania: 13min. / program o sztuce
Reklama
Program TV na 25 lipca 2020 (Sobota)
15:50 Siesta Z: „Frankenstein” Mary Shelley Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Dr Frankenstein stwarza potwora. Zaczyna się go bać i wyrzuca go. Czy Siesta zdoła powstrzymać potwora, który szuka zemsty? Sieście śni się, że razem z doktorem Frankensteinem powołuje do życia potwora. Doktor zaczyna się go bać i wyrzuca go z laboratorium. Siesta i potwór uczą się, jak przetrwać. Potwór staje się silniejszy i zaczyna szukać zemsty. Czy Siesta zdoła go powstrzymać?

Czas trwania: 13min. / program o sztuce
Program TV na 26 lipca 2020 (Niedziela)
15:50 Siesta Z: „Dracula” Brama Stokera Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Sieście śni się, że wampir Dracula zakochuje się. Siesta pomaga mu zdobyć serce Miny i pozbyć się jej chłopaka. Sieście śni się wampir Dracula, który mieszka w zamku i pije krew. Dracula zakochuje się w dziewczynie Jonathana Harkera, Minie. Siesta pomaga mu zdobyć jej serce i pozbyć się Harkera. Plany pokrzyżuje im doktor Van Helsing, specjalista od wampirów.

Czas trwania: 13min. / program o sztuce
Program TV na 27 lipca 2020 (Poniedziałek)
11:50 Siesta Z: „Upiór rodu Canterville'ów” Oscara Wilde'a Logo Da Vinci
18:35 Siesta Z: „Sandokan, Tygrys z Malezji” Emilia Salgariego Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Siesta i Sandokan próbują odbić więźnia, którego pojmał James Brooke. Sandokan musi zmierzyć się z Brookiem, żeby uwolnić całą grupę. Siesta i Sandokan próbują uwolnić Tremal-Naika, którego pojmał James Brooke, pogromca piratów. Siesta odnajduje więźnia, ale zostaje schwytana i Sandokan musi zmierzyć się z Jamesem Brookiem. Od wyniku starcia zależy wszystko, nawet wolność Siesty.

Czas trwania: 13min. / program o sztuce
Program TV na 1 sierpnia 2020 (Sobota)
15:50 Siesta Z: Przemiana Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Siesta poznała Gregora Samsę, karalucha, który zmienia się w człowieka! Jego rodzina nie jest zachwycona przemianą. Wszystko staje na głowie – Siesta poznał Gregora Samsę, karalucha, który zmienia się w człowieka! Nasza bohaterka pomaga mu ukryć się przed rodziną, która nie jest zachwycona przemianą.

Czas trwania: 12min. / program o sztuce
Program TV na 2 sierpnia 2020 (Niedziela)
15:50 Siesta Z: Baśnie tysiąca i jednej nocy Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Szeherezada opowiada swojemu mężowi sułtanowi co noc zajmujące historie, zresztą z pomocą Siesty. Nie kończy żadnej do rana, dzięki czemu unika śmierci. Siesta poznaje sułtana Szachrijara, który zabija wszystkie swoje żony. Obecna, Szeherezada, opowiada mu co noc zajmujące historie, zresztą z pomocą Siesty. Nie kończy żadnej do rana, dzięki czemu unika śmierci.

Czas trwania: 12min. / program o sztuce
Program TV na 3 sierpnia 2020 (Poniedziałek)
11:50 Siesta Z: „Sandokan, Tygrys z Malezji” Emilia Salgariego Logo Da Vinci
17:10 Siesta Z: „Król Edyp” Sofoklesa Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Siesta pomaga Edypowi znaleźć zabójcę Lajosa, poprzedniego króla. Odwiedza Tejrezjasza, który ujawnia straszliwą prawdę. Siesta śni o Edypie, królu Teb. Pomaga mu zbadać sprawę morderstwa poprzedniego króla, Lajosa. Żeby ocalić swój lud, Edyp musi znaleźć zabójcę. Siesta odwiedza Tejrezjasza, który ujawnia straszliwą prawdę: mordercą jest sam Edyp.

Czas trwania: 13min. / program o sztuce
Program TV na 4 sierpnia 2020 (Wtorek)
17:10 Siesta Z: „Iliada” Homera Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Siesta i Achajowie najeżdżają na Troję, żeby odbić Helenę. Achilles nie chce walczyć. Czy Siesta przekona go, żeby wziął udział w walce? Sieście śni się, że wraz Achajami najeżdża na Troję, żeby uratować Helenę, która uciekła z księciem Parysem. Achilles, najdzielniejszy wojownik, nie chce walczyć. Trojanom pomaga nieustraszony Hektor. Czy Siesta przekona Achillesa, żeby włączył się do bitwy?

Czas trwania: 13min. / program o sztuce
Reklama
Program TV na 5 sierpnia 2020 (Środa)
17:10 Siesta Z: „Odyseja” Homera Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Siesta pływa po morzach z Odyseuszem, który chce dotrzeć do Itaki, gdzie czeka na niego Penelopa. Muszą pokonać wiele niebezpieczeństw. We śnie Siesta pływa po morzach z Odyseuszem, który chce wrócić do Itaki. Jego żona Penelopa czeka na niego mimo plotek, że zginął na wojnie. Zalotnicy nalegają, by Penelopa ponownie wyszła za mąż, a Siesta i Odyseusz pokonują wiele niebezpieczeństw, by dotrzeć do domu.

Czas trwania: 13min. / program o sztuce
Program TV na 6 sierpnia 2020 (Czwartek)
17:10 Siesta Z: „Dawid i Goliat” z „Księgi Samuela” w Starym Testamencie Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Sieście śni się Dawid, młody pasterz. Izraelitów atakują Filistyni. Tylko Dawid i Siesta ośmielają się zmierzyć z olbrzymim Goliatem. Siesta zasypia i śni jej się Dawid, młody pasterz. Izraelitów atakują Filistyni. Dawid jest zbyt młody, żeby walczyć, ale gdy zjawia się olbrzymi Goliat, tylko on i Siesta ośmielają się z nim zmierzyć.

Czas trwania: 13min. / program o sztuce
Program TV na 7 sierpnia 2020 (Piątek)
17:10 Siesta Z: „Makbet” Williama Szekspira Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Gdy Siesta spotyka Makbeta, trzy wiedźmy przepowiadają, że zostanie królem. Siesta przekonuje go, żeby zabił króla Dunkana i przejął władzę. Sieście śni się, że spotyka Makbeta, któremu trzy wiedźmy przepowiadają, że zostanie królem. Siesta przekonuje go, żeby zabił króla Dunkana i przejął władzę. Makbet ulega jej namowom, ale zemsty szukają Malkolm i Makduf.

Czas trwania: 13min. / program o sztuce
Program TV na 8 sierpnia 2020 (Sobota)
15:50 Siesta Z: Dzwonnik z Notre Dame Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Quasimodo i Frollo zakochali się Esmeraldzie. Problemy zaczynają się, gdy Siesta pomaga ją zdobyć temu pierwszemu. Quasimodo i Frollo zakochali się Esmeraldzie. Problemy zaczynają się, gdy Siesta pomaga temu pierwszemu ją zdobyć. Ta historia miłosna nie ma szczęśliwego finału.

Czas trwania: 12min. / program o sztuce
Program TV na 9 sierpnia 2020 (Niedziela)
15:50 Siesta Z: Boska komedia Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Siesta udaje się w zaświaty wraz z Dantem, który szuka swojej ukochanej Beatrycze. W drodze przez piekło poznają wiele przerażających postaci. Siesta udaje się w zaświaty wraz z Dantem, który szuka swojej ukochanej Beatrycze. W drodze przez piekło poznają wiele przerażających postaci. Muszą się wykupić, żeby wyjść stamtąd cało...

Czas trwania: 13min. / program o sztuce
Program TV na 10 sierpnia 2020 (Poniedziałek)
11:50 Siesta Z: „Król Edyp” Sofoklesa Logo Da Vinci
17:10 Siesta Z: „Podróże Guliwera. Podróż do krainy Liliputów” Jonathana Swifta Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Siesta i Guliwer zostają uwięzieni przez karzełki z krainy Liliputów. Udaje im się uwolnić, ale król ma wobec nich inne plany. Sieście śni się, że ona i Guliwer są rozbitkami i zostają uwięzieni przez karzełki z królestwa Liliputów. Udaje im się uwolnić, jednak król chce ich wykorzystać, żeby podbić sąsiednią krainę Blefuscu.

Czas trwania: 13min. / program o sztuce
Program TV na 11 sierpnia 2020 (Wtorek)
11:50 Siesta Z: „Iliada” Homera Logo Da Vinci
Reklama
17:10 Siesta Z: „Mit o Dedalu i Ikarze” nieznanego autora Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Sieście śni się, że Dedal, sławny wynalazca, jest zazdrosny o swojego siostrzeńca. Pozbywa się go i ucieka wraz z synem Ikarem i Siestą. Sieście śni się, że Dedal zabija swojego siostrzeńca, po czym ucieka wraz z nią i synem Ikarem. Na wygnaniu budują labirynt dla króla Minosa, który postanawia ich uwięzić. Dedal konstruuje skrzydła, dzięki którym cała trójka ucieka, ale Ikar wzlatuje zbyt blisko słońca.

Czas trwania: 12min. / program o sztuce
Program TV na 12 sierpnia 2020 (Środa)
11:50 Siesta Z: „Odyseja” Homera Logo Da Vinci
17:10 Siesta Z: „Faust” by Johanna Wolfganga Von Goethego Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Sieście śni się „Faust” Goethego. Przekonuje Fausta, żeby zawarł pakt z diabłem w zamian za młodość, bogactwo i miłość. Cena jest wysoka. Sieście śni się dramat Goethego „Faust” i starcie dobra ze złem. Przekonuje Fausta, żeby zawarł pakt z diabłem w zamian za młodość, bogactwo i miłość. Faust i Siesta wszystko to dostają, ale cena okazuje się bardzo wysoka, zwłaszcza dla Fausta.

Czas trwania: 13min. / program o sztuce
Program TV na 13 sierpnia 2020 (Czwartek)
11:50 Siesta Z: „Dawid i Goliat” z „Księgi Samuela” w Starym Testamencie Logo Da Vinci
17:10 Siesta Z: „Tezeusz i Minotaur” nieznanego autora Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Siesta śni o Tezeuszu. Żeby uratować jego lud, razem wyruszają do labiryntu, w którym mieszka potwór. Czy wyjdą z tego żywi? Siesta śni o odważnym Tezeuszu. Żeby uratować jego lud, razem wyruszają do labiryntu, w którym mieszka straszliwy potwór. Żywi się młodymi ludźmi. Siesta i Tezeusz wchodzą do labiryntu, z którego nie da się wyjść. Czy przeżyją?

Czas trwania: 13min. / program o sztuce
Program TV na 14 sierpnia 2020 (Piątek)
11:50 Siesta Z: „Makbet” Williama Szekspira Logo Da Vinci
17:10 Siesta Z: „Zew krwi” Jacka Londona Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Sieście śni się Buck, pies, który dotychczas wiódł spokojne życie. Oboje zostają schwytani i uczą się, jak przetrwać w dziczy. Sieście śni się Buck, pies, który wiódł spokojne życie, dopóki nie zjawiła się Siesta. Zostają schwytani i Buck przekonuje się, że nie może ufać ani ludziom, ani psu Spitzowi, przywódcy stada. Krok po kroku uczy się przetrwania i w końcu powraca do dziczy.

Czas trwania: 13min. / program o sztuce
Program TV na 15 sierpnia 2020 (Sobota)
15:50 Siesta Z: Podróż do wnętrza Ziemi Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Axel, jego wujek oraz Siesta wchodzą do wulkanu i zaczynają poszukiwania wnętrza Ziemi. Axel, jego wujek oraz Siesta wchodzą do wulkanu i zaczynają poszukiwania wnętrza Ziemi. Nie znajdują go, ale dowiadują się wielu rzeczy i uchodzą z tej przygody z życiem.

Czas trwania: 13min. / program o sztuce
Program TV na 16 sierpnia 2020 (Niedziela)
15:50 Siesta Z: Jądro ciemności Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Marlow i Siesta mają tajną misję. Ruszają do Afryki w poszukiwaniu pan Kurtza. Który, jak się okazuje na miejscu, oszalał… Marlow i Siesta mają tajną misję. Ruszają do Afryki w poszukiwaniu pan Kurtza, który pracuje w tej samej kompanii handlowej, co Marlow. Na miejscu okazuje się, że Kurtz oszalał…

Czas trwania: 13min. / program o sztuce
Program TV na 17 sierpnia 2020 (Poniedziałek)
11:50 Siesta Z: „Podróże Guliwera. Podróż do krainy Liliputów” Jonathana Swifta Logo Da Vinci
17:10 Siesta Z: „Epos o Gilgameszu” nieznanego autora Logo Da Vinci
Program TV na 18 sierpnia 2020 (Wtorek)
11:50 Siesta Z: „Mit o Dedalu i Ikarze” nieznanego autora Logo Da Vinci
17:10 Siesta Z: „Wir” José Eustasio Rivery Logo Da Vinci
Program TV na 19 sierpnia 2020 (Środa)
11:50 Siesta Z: „Faust” by Johanna Wolfganga Von Goethego Logo Da Vinci
17:10 Siesta Z: „Issun-boshi” nieznanego autora Logo Da Vinci
Program TV na 20 sierpnia 2020 (Czwartek)
11:50 Siesta Z: „Tezeusz i Minotaur” nieznanego autora Logo Da Vinci
17:10 Siesta Z: „Moby Dick” Hermana Melville'a Logo Da Vinci
Program TV na 21 sierpnia 2020 (Piątek)
11:50 Siesta Z: „Zew krwi” Jacka Londona Logo Da Vinci
17:10 Siesta Z: „Frankenstein” Mary Shelley Logo Da Vinci
Program TV na 22 sierpnia 2020 (Sobota)
15:50 Siesta Z: Oliver Twist Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Oliver to sierota. Ma dziewięć lat, a jest zmuszany do pracy. Ucieka wraz ze Siestą, wpada w łapy Fagina, a w końcu ratuje go pan Brownlow. Oliver jest sierotą. Ma zaledwie dziewięć lat, a jest zmuszony do pracy. Ucieka wraz ze Siestą, ale wpadają w łapy Fagina. Przestępca każe im kraść. Zanim uratuje ich pan Brownlow, będą musieli się wykazać.

Czas trwania: 13min. / program o sztuce
Program TV na 23 sierpnia 2020 (Niedziela)
15:50 Siesta Z: Wojna światów Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Siesta poznaje bohatera tej historii w chwili najazdu kosmitów na Ziemię. Razem walczą z najeźdźcami. Siesta poznaje bohatera tej historii w chwili najazdu kosmitów na Ziemię. Razem szukają jego żony i walczą z najeźdźcami. Bohater znajduje żonę, a wszyscy kosmici giną.

Czas trwania: 12min. / program o sztuce
Program TV na 24 sierpnia 2020 (Poniedziałek)
11:50 Siesta Z: „Epos o Gilgameszu” nieznanego autora Logo Da Vinci
17:10 Siesta Z: „Dracula” Brama Stokera Logo Da Vinci
Program TV na 25 sierpnia 2020 (Wtorek)
11:50 Siesta Z: „Wir” José Eustasio Rivery Logo Da Vinci
17:10 Siesta Z: Przemiana Logo Da Vinci
Program TV na 26 sierpnia 2020 (Środa)
11:50 Siesta Z: „Issun-boshi” nieznanego autora Logo Da Vinci
17:10 Siesta Z: Baśnie tysiąca i jednej nocy Logo Da Vinci
Program TV na 27 sierpnia 2020 (Czwartek)
11:50 Siesta Z: „Moby Dick” Hermana Melville'a Logo Da Vinci
17:10 Siesta Z: Dzwonnik z Notre Dame Logo Da Vinci
Program TV na 28 sierpnia 2020 (Piątek)
11:50 Siesta Z: „Frankenstein” Mary Shelley Logo Da Vinci
17:10 Siesta Z: Boska komedia Logo Da Vinci
Program TV na 29 sierpnia 2020 (Sobota)
15:50 Siesta Z: Zbrodnia i kara Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Siesta ma sen: wraz z niejakim Raskolnikowem morduje wredną staruszkę. Raskolnikow zakochuje się w Sonii i w końcu przyznaje się do zbrodni. Siesta ma sen, w którym poznaje niejakiego Raskolnikowa. Ten wściekły młodzieniec morduje wredną staruszkę. Wkrótce potem zakochuje się w Sonii i zaczyna mieć wielkie wyrzuty sumienia. Przyznaje się do zbrodni i idzie do więzienia. Sonia czeka, aż odsiedzi wyrok..

Czas trwania: 13min. / program o sztuce
Program TV na 30 sierpnia 2020 (Niedziela)
15:50 Siesta Z: Don Kichot z La Manchy Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Alonso to starszy mężczyzna, który uważa się za dzielnego rycerza, Don Kichota. Wraz ze Siestą rusza na ratunek pięknej Dulcynei. Alonso to starszy mężczyzna, który uważa się za dzielnego rycerza, Don Kichota. Wraz ze Siestą rusza na ratunek pięknej Dulcynei. Jego siostrzenica wysyła za nim posłańca, aby nakłonić „rycerza” do powrotu do domu.

Czas trwania: 13min. / program o sztuce
Program TV na 31 sierpnia 2020 (Poniedziałek)
11:50 Siesta Z: „Dracula” Brama Stokera Logo Da Vinci
17:10 Siesta Z: Podróż do wnętrza Ziemi Logo Da Vinci
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Siesta Z. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Siesta Z w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Siesta Z.

Poprzednie emisje Siesta Z w telewizji

Emisja Siesta Z miała miejsce:

2020-07-06 18:35 Siesta Z: „Tragedia Hamleta, księcia Danii” Williama Szekspira Logo Da Vinci
2020-07-06 11:50 Siesta Z: Don Kichot z La Manchy Logo Da Vinci
2020-07-05 15:50 Siesta Z: „Zew krwi” Jacka Londona Logo Da Vinci
2020-07-04 15:50 Siesta Z: „Tezeusz i Minotaur” nieznanego autora Logo Da Vinci
2020-06-29 18:35 Siesta Z: Don Kichot z La Manchy Logo Da Vinci

Siesta Z gdzie obejrzeć?

Siesta Z można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: Da Vinci

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry