Reklama

Sportowe laboratorium godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Sportowe laboratorium w TV - najbliższe emisje

+ Obserwuj
Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Sportowe laboratorium będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 9 lipca 2020 (Czwartek)
11:50 Sportowe laboratorium: Skok wzwyż Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Nykeem i Jaden, młoda gwiazda lekkoatletyki, udoskonalają technikę skoku wzwyż. Dr Heather tłumaczy jej naukowe podstawy. Nykeem i Jaden, młoda gwiazda lekkoatletyki, ćwiczą skok wzwyż. Dr Heather tłumaczy naukowe podstawy techniki zwanej Fosbury flop. Jillian, zawodowa sportsmenka, pomoże Jaden wskoczyć na wyższy poziom.

Czas trwania: 10min. / program o zdrowiu
16:45 Sportowe laboratorium: Skok wzwyż Logo Da Vinci
Reklama
16:55 Sportowe laboratorium: Narty wodne Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Dr Heather i Charlie, dzisiejszy zawodowiec, uzmysławiają naszej ekipie, że dzięki sile dośrodkowej można pędzić szybciej niż motorówka. Nykeema czeka szalona jazda na nartach wodnych z młodym pasjonatem tej dyscypliny, Russellem. Dr Heather i Charlie Newlands, dzisiejszy zawodowiec, uzmysławiają naszej parze, że dzięki sile dośrodkowej mogą pędzić szybciej niż motorówka.

Czas trwania: 10min. / program o zdrowiu
Program TV na 10 lipca 2020 (Piątek)
11:50 Sportowe laboratorium: Narty wodne Logo Da Vinci
16:45 Sportowe laboratorium: Piłka nożna Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Legendarny Dwayne De Rosario pokazuje, jak kopać piłkę. Dr Heather opisuje energię kinetyczną, dzięki której Dwayne kopie tak mocno. Legendarny zawodowiec Dwayne De Rosario pokazuje jak kopać piłkę Sophie, jedenastoletniej miłośniczce futbolu. Dr Heather objaśnia, czym jest energia kinetyczna, dzięki której Dwayne kopie tak mocno.

Czas trwania: 10min. / program o zdrowiu
16:55 Sportowe laboratorium: Lekkoatletyka Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Młoda sprinterka Anjelina chce szybciej ruszać z bloków. Dr Heather opowiada o środku ciężkości i nagle bieganie staje się lżejsze! Anjelina to młoda sprinterka, która chce szybciej ruszać z bloków. Ashlea, zawodowa lekkoatletka, ma dla niej kilka świetnych rad, a dr Heather opowiada o środku ciężkości. Dzięki tej wiedzy bieganie staje się nagle lżejsze!

Czas trwania: 10min. / program o zdrowiu
Program TV na 11 lipca 2020 (Sobota)
13:55 Sportowe laboratorium: Trampolina Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Młoda gimnastyczka Nya poznaje trampolinę od naukowej strony. Pomagają jej Nykeem, dr Heather i Thomas, zawodowy gimnastyk. Młoda gimnastyczka Nya korzysta z okazji, żeby poznać trampolinę od naukowej strony. Pomagają jej Nykeem, dr Heather i Thomas, zawodowy gimnastyk. A prawo Hooke’a sprawia, że wszyscy czworo mocno się sprężą.

Czas trwania: 10min. / program o zdrowiu
19:35 Sportowe laboratorium: Curling Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Dr Heather wie, do kogo się zwrócić: do Abbie, zawodniczki curlingu. Nykeem i Emily dowiadują się, jak ważna na lodzie jest siła tarcia. Emily chce lepiej grać w curling, a dr Heather wie, kto jej pomoże. Abbie uprawia tę dyscyplinę zawodowo. Umie nieźle podkręcić kamienie, a Nykeem i Emily dowiadują się, jak ważna na lodzie jest siła tarcia.

Czas trwania: 10min. / program o zdrowiu
Program TV na 12 lipca 2020 (Niedziela)
13:55 Sportowe laboratorium: Breakdance Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Logan, młody ambitny tancerz, oraz Jim “JFX” Han, prawdziwy breakdancer, pokazują Nykeemowi swoje obłędne triki. Logan, młody ambitny tancerz, oraz Jim “JFX” Han, prawdziwy zawodowiec , pokazują Nykeemowi swoje obłędne triki. Dr Heather odkrywa, że kwygrana w konkursie breakdancu niemal całkowicie zależy od siły dośrodkowej.

Czas trwania: 10min. / program o zdrowiu
Reklama
19:35 Sportowe laboratorium: Siatkówka Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Siatkarka Kira i młoda Megan przyglądają się serwom od strony naukowej. Dr Heather opowiada o zasadach dynamiki Izaaka Newtona. Siatkarka Kira wraz z Nykeemem i Megan, przyszłą gwiazdą tej dyscypliny, przyglądają się serwom od strony naukowej. Dr Heather opowiada o zasadach dynamiki Izaaka Newtona, a nasza ekipa wyskakuje na boisko.

Czas trwania: 10min. / program o zdrowiu
Program TV na 13 lipca 2020 (Poniedziałek)
16:45 Sportowe laboratorium: Bejsbol Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Dr Heather odkrywa, że Bryce, zawodowy bejsbolista, dzięki łańcuchowi kinetycznemu mocniej odbija piłki. Młody Porter jest pod wrażeniem. Dr Heather odkrywa, że Bryce, zawodowy bejsbolista, dzięki łańcuchowi kinetycznemu wybija piłki ze zdwojoną siłą. Porter, jego młodszy brat, staje z kolei naprzeciw miotacza – naszego gospodarza, Nykeema.

Czas trwania: 10min. / program o zdrowiu
16:55 Sportowe laboratorium: Jazda na desce Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): David, młody skate, chce robić lepsze triki. On, Nykeem i gość programu, Erik, dowiadują się, czym jest siła ciągu i opór powietrza. David to młody deskorolkowiec, który chce robić lepsze triki. Wraz z Nykeemem i gościem programu, Erikiem, spędza aktywny dzień w skateparku. Przy okazji dowiaduje się, czym jest siła ciągu i opór powietrza.

Czas trwania: 10min. / program o zdrowiu
Program TV na 14 lipca 2020 (Wtorek)
16:45 Sportowe laboratorium: Krykiet Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Darius D’Souza, gwiazda krykieta, uczy parę przyjaciół, zafascynowanych tą dyscypliną. Dr Heather analizuje mocarny zamach Dariusa. Darius D’Souza, gwiazda krykieta, jest mentorem dla Abrahama i Delaine, przyjaciół zafascynowanych tą dyscypliną. Dr Heather analizuje mocarny zamach Dariusa, a dzieciaki wracają na boisko z przydatną wiedzą na temat przepływu powietrza.

Czas trwania: 10min. / program o zdrowiu
16:55 Sportowe laboratorium: Tenis Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Dzięki radom zawodowego tenisty Daniela oraz naukowym uwagom dr Heather w laboratorium, młoda Chloe będzie nie do zatrzymania na korcie. Nykeem gra w debla z Chloe, młodą miłośniczką tenisa, która chce poprawić swój topspin. Dzięki radom Daniela, naszego gościa i zawodowego gracza, oraz naukowym uwagom dr Heather w laboratorium, Chloe będzie nie do zatrzymania na korcie.

Czas trwania: 10min. / program o zdrowiu
Program TV na 15 lipca 2020 (Środa)
16:45 Sportowe laboratorium: Ujeżdżanie Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Nykeem spotyka Tai-Lee i jej konia Geralda, aby odkryć naukowe podstawy ujeżdżania. Kluczowa jest biomechanika, o której opowie dr Heather. Nykeem spotyka się z Tai-Lee i jej koniem Geraldem, aby odkryć naukowe podstawy ujeżdżania. Kluczowa jest biomechanika. Dr Heather opowie o niej na przykładzie jazdy Olivii i jej klaczy Zeezee.

Czas trwania: 10min. / program o zdrowiu
16:55 Sportowe laboratorium: Tenis stołowy Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Bliźnięta uczą się jeszcze lepiej grać w pingponga od zawodowca. Dr Heather tłumaczy im, na czym polega pamięć mięśni. Bliźnięta Antong i Anda chc grać jeszcze lepiej w pingponga. Uczy je zawodowiec, czyli nasz gość Jimmy. Nykeem i dzieciaki prężą muskuły, gdy dr Heather tłumaczy im, na czym polega pamięć mięśni.

Czas trwania: 10min. / program o zdrowiu
Reklama
Program TV na 16 lipca 2020 (Czwartek)
11:50 Sportowe laboratorium: Piłka nożna Logo Da Vinci
16:45 Sportowe laboratorium: Trampolina Logo Da Vinci
16:55 Sportowe laboratorium: Breakdance Logo Da Vinci
Program TV na 17 lipca 2020 (Piątek)
11:50 Sportowe laboratorium: Lekkoatletyka Logo Da Vinci
16:45 Sportowe laboratorium: Curling Logo Da Vinci
16:55 Sportowe laboratorium: Siatkówka Logo Da Vinci
Program TV na 18 lipca 2020 (Sobota)
13:55 Sportowe laboratorium: Curling Logo Da Vinci
19:35 Sportowe laboratorium: Hokej Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Nasza ekipa wjeżdża na lód i poznaje naukowe tajniki „uderzenia z kija”, gdy dr Heather tłumaczy, czym są zderzenia sprężyste. Nykeem wjeżdża na lód z młodym Chase'em i Seanem, zawodowym hokeistą. Ekipa poznaje naukowe tajniki „uderzenia z kija”, gdy dr Heather tłumaczy, czym są zderzenia sprężyste.

Czas trwania: 10min. / program o zdrowiu
Program TV na 19 lipca 2020 (Niedziela)
13:55 Sportowe laboratorium: Siatkówka Logo Da Vinci
19:35 Sportowe laboratorium: Squash Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Noah chce jeszcze lepiej grać w squasha. Dowiaduje sie, jak wiele zależy od odkształcenia piłeczki. Młody Noah chce jeszcze lepiej grać w squasha. Dr Heather błyskawicznie wysyła do niego Marię, która uprawia tę dyscyplinę zawodowo. Noah i Nykeem, gospodarz programu, dowiadują sie, jak wiele zależy od odkształcenia piłeczki.

Czas trwania: 10min. / program o zdrowiu
Program TV na 20 lipca 2020 (Poniedziałek)
16:45 Sportowe laboratorium: Hokej Logo Da Vinci
16:55 Sportowe laboratorium: Squash Logo Da Vinci
Program TV na 21 lipca 2020 (Wtorek)
16:45 Sportowe laboratorium: Pływanie Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Dajemy nura do „naukowego basenu”. Dr Heather opowiada o zjawisku zwanym oporem, a trójka uczestników szaleje w wodzie. Emma Sproule, zawodowa pływaczka, wraz z młodym Tyrusem i gospodarzem programu Nykeemem dają nura do „naukowego basenu”. Dr Heather opowiada o zjawisku zwanym oporem, a nasza trójka szaleje w wodzie.

Czas trwania: 10min. / program o zdrowiu
Reklama
16:55 Sportowe laboratorium: Kręgle Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Melissa, zawodowo grająca w kręgle, pokazuje Jennifer i Nykeemowi świetną technikę rzutu. Dr Heather opowiada o sile bezwładności. Jennifer to młoda, niezwykle utalentowana adeptka kręgli. Melissa, zawodowo uprawiająca tę dyscyplinę, pokazuje Jennifer i Nykeemowi świetną technikę rzutu. Dr Heather opowiada przy tej okazji o sile bezwładności.

Czas trwania: 10min. / program o zdrowiu
Program TV na 22 lipca 2020 (Środa)
16:45 Sportowe laboratorium: Łyżwiarstwo figurowe Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Łyżwiarz Bryce motywuje młodą Giulianę. Pomaga jej też dr Heather, opowiadając o momencie pędu. Bryce Davison, zawodowy łyżwiarz figurowy, motywują młodą Giulianę, która ćwiczy podwójny skok. Na lodzie robi się gorąco, gdy dr Heather opowiada o momencie pędu.

Czas trwania: 10min. / program o zdrowiu
16:55 Sportowe laboratorium: Koszykówka Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Zawodowy koszykarz Myck podpowiada naszemu duetowi, jak rzucać wolne. Dr Heather tłumaczy, jak wygląda właściwa parabola lotu piłki. Ahriahna, młoda gwiazda koszykówki, daje sobie świetnie w grze jeden na jeden z Nykeemem. Myck, goszczący w programie zawodowy gracz, podpowiada obojgu, jak najlepiej rzucać wolne. Dr Heather dokłada asystę, tłumacząc, jak wygląda właściwa parabola lotu piłki.

Czas trwania: 10min. / program o zdrowiu
Program TV na 23 lipca 2020 (Czwartek)
11:50 Sportowe laboratorium: Bejsbol Logo Da Vinci
16:45 Sportowe laboratorium: Snowboard Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Młody snowboardzista William próbuje opanować skok z obrotem o 360 stopni. Dr Heather wyjaśnia, że kluczem jest moment siły. Młody snowboardzista William próbuje opanować skok z obrotem o 360 stopni. Dr Heather wyjaśnia, że kluczem jest moment siły. Na pomoc Willowi wysyła na stok Coulton, prawdziwego zawodowca.

Czas trwania: 10min. / program o zdrowiu
16:55 Sportowe laboratorium: Hokej na sledgach Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Bracia Cooper i Cole uwielbiają hokeja na siedząco. Wraz z zawodowcem Jordanem dowiadują się sporo o trzeciej zasadzie dynamiki Newtona. Bracia Cooper i Cole uwielbiają hokeja na sankach. Wraz z zawodowcem Jordanem opowiadają Nykeemowi, gospodarzowi programu, o tej świetnej dyscyplinie. Przy okazji dowiadują się tego i owego o trzeciej zasadzie dynamiki Newtona.

Czas trwania: 10min. / program o zdrowiu
Program TV na 24 lipca 2020 (Piątek)
11:50 Sportowe laboratorium: Jazda na desce Logo Da Vinci
16:45 Sportowe laboratorium: Paraolimpijskie narciarstwo alpejskie Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Erin, zawodowa narciarka z niepełnosprawnością ruchową, zjeżdża slalom. Dr Heather opowie, jaką rolę w zjazdach odgrywa opór powietrza. Erin, zawodowa narciarka, spotyka na trasie slalomu Nykeema i Sarah, zawziętą młodą alpejkę z niepełnosprawnością ruchową. Dr Heather tłumaczy, jaką rolę w zjazdach odgrywa opór powietrza.

Czas trwania: 10min. / program o zdrowiu
16:55 Sportowe laboratorium: Narciarstwo dowolne Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Charlie chce skoczyć jak najwyżej w half-pipe'ie. Pomoże mu narciarz Drew, przydadzą się też rady na temat przyspieszenia dośrodkowego. Nykeem spotyka na stoku Charliego, młodego adepta narciarstwa dowolnego, który chce skoczyć jak najwyżej w half-pipe'ie. Pomoże mu zawodowy narciarz Drew, w locie przydadzą się też rady dr Heather dotyczące przyspieszenia dośrodkowego.

Czas trwania: 10min. / program o zdrowiu
Program TV na 25 lipca 2020 (Sobota)
13:55 Sportowe laboratorium: Hokej Logo Da Vinci
19:35 Sportowe laboratorium: Pływanie Logo Da Vinci
Program TV na 26 lipca 2020 (Niedziela)
13:55 Sportowe laboratorium: Squash Logo Da Vinci
Reklama
19:35 Sportowe laboratorium: Kręgle Logo Da Vinci
Program TV na 27 lipca 2020 (Poniedziałek)
16:45 Sportowe laboratorium: Lacrosse Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Lindyn, młoda nadzieja lacrosse'a, uczy się od Kelsey, jak moment siły i rotacja wpływają na siłę strzału. Nykeem i Lindyn, młoda nadzieja lacrosse'a, próbują poprawić celność strzałów. Dr Heather posyła na pomoc Kelsey, zawodowo uprawiającego tę dyscyplinę. Dowiemy się, jak moment siły i rotacja wpływają na siłę uderzenia.

Czas trwania: 10min. / program o zdrowiu
16:55 Sportowe laboratorium: Futbol amerykański Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): John chce idealnie podkręcić piłkę. Dr Heather wysyła na pomoc futbolistę Johna Williamsa, który doradzi, jak zmniejszyć opór powietrza. John to dwunastoletni rozgrywający, który chce rzucić idealnie podkręconą piłkę. Dr Heather wysyła mu na pomoc zawodowego futbolistę Johna Williamsa, który doradzi, jak zmniejszyć opór powietrza. Tymczasem Nykeem z pewnymi oporami rozpoczyna ciężki trening.

Czas trwania: 10min. / program o zdrowiu
Program TV na 28 lipca 2020 (Wtorek)
16:45 Sportowe laboratorium: Skok wzwyż Logo Da Vinci
16:55 Sportowe laboratorium: Narty wodne Logo Da Vinci
Program TV na 29 lipca 2020 (Środa)
16:45 Sportowe laboratorium: Piłka nożna Logo Da Vinci
16:55 Sportowe laboratorium: Lekkoatletyka Logo Da Vinci
Program TV na 30 lipca 2020 (Czwartek)
11:50 Sportowe laboratorium: Krykiet Logo Da Vinci
16:45 Sportowe laboratorium: Bejsbol Logo Da Vinci
16:55 Sportowe laboratorium: Jazda na desce Logo Da Vinci
Program TV na 31 lipca 2020 (Piątek)
11:50 Sportowe laboratorium: Tenis Logo Da Vinci
16:45 Sportowe laboratorium: Krykiet Logo Da Vinci
16:55 Sportowe laboratorium: Tenis Logo Da Vinci
Program TV na 1 sierpnia 2020 (Sobota)
13:55 Sportowe laboratorium: Pływanie Logo Da Vinci
19:35 Sportowe laboratorium: Łyżwiarstwo figurowe Logo Da Vinci
Program TV na 2 sierpnia 2020 (Niedziela)
13:55 Sportowe laboratorium: Kręgle Logo Da Vinci
19:35 Sportowe laboratorium: Koszykówka Logo Da Vinci
Program TV na 3 sierpnia 2020 (Poniedziałek)
16:45 Sportowe laboratorium: Ujeżdżanie Logo Da Vinci
16:55 Sportowe laboratorium: Tenis stołowy Logo Da Vinci
Program TV na 4 sierpnia 2020 (Wtorek)
16:45 Sportowe laboratorium: Trampolina Logo Da Vinci
16:55 Sportowe laboratorium: Breakdance Logo Da Vinci
Program TV na 5 sierpnia 2020 (Środa)
16:45 Sportowe laboratorium: Curling Logo Da Vinci
16:55 Sportowe laboratorium: Siatkówka Logo Da Vinci
Program TV na 6 sierpnia 2020 (Czwartek)
11:50 Sportowe laboratorium: Ujeżdżanie Logo Da Vinci
16:45 Sportowe laboratorium: Hokej Logo Da Vinci
16:55 Sportowe laboratorium: Squash Logo Da Vinci
Program TV na 7 sierpnia 2020 (Piątek)
11:50 Sportowe laboratorium: Tenis stołowy Logo Da Vinci
16:45 Sportowe laboratorium: Pływanie Logo Da Vinci
16:55 Sportowe laboratorium: Kręgle Logo Da Vinci
Program TV na 8 sierpnia 2020 (Sobota)
13:55 Sportowe laboratorium: Łyżwiarstwo figurowe Logo Da Vinci
19:35 Sportowe laboratorium: Snowboard Logo Da Vinci
Program TV na 9 sierpnia 2020 (Niedziela)
13:55 Sportowe laboratorium: Koszykówka Logo Da Vinci
19:35 Sportowe laboratorium: Hokej na sledgach Logo Da Vinci
Program TV na 10 sierpnia 2020 (Poniedziałek)
16:45 Sportowe laboratorium: Łyżwiarstwo figurowe Logo Da Vinci
16:55 Sportowe laboratorium: Koszykówka Logo Da Vinci
Program TV na 11 sierpnia 2020 (Wtorek)
16:45 Sportowe laboratorium: Snowboard Logo Da Vinci
16:55 Sportowe laboratorium: Hokej na sledgach Logo Da Vinci
Program TV na 12 sierpnia 2020 (Środa)
16:45 Sportowe laboratorium: Paraolimpijskie narciarstwo alpejskie Logo Da Vinci
16:55 Sportowe laboratorium: Narciarstwo dowolne Logo Da Vinci
Program TV na 13 sierpnia 2020 (Czwartek)
16:45 Sportowe laboratorium: Lacrosse Logo Da Vinci
16:55 Sportowe laboratorium: Futbol amerykański Logo Da Vinci
Program TV na 14 sierpnia 2020 (Piątek)
16:45 Sportowe laboratorium: Skok wzwyż Logo Da Vinci
16:55 Sportowe laboratorium: Narty wodne Logo Da Vinci
Program TV na 15 sierpnia 2020 (Sobota)
13:55 Sportowe laboratorium: Snowboard Logo Da Vinci
19:35 Sportowe laboratorium: Paraolimpijskie narciarstwo alpejskie Logo Da Vinci
Program TV na 16 sierpnia 2020 (Niedziela)
13:55 Sportowe laboratorium: Hokej na sledgach Logo Da Vinci
19:35 Sportowe laboratorium: Narciarstwo dowolne Logo Da Vinci
Program TV na 17 sierpnia 2020 (Poniedziałek)
16:45 Sportowe laboratorium: Piłka nożna Logo Da Vinci
16:55 Sportowe laboratorium: Lekkoatletyka Logo Da Vinci
Program TV na 18 sierpnia 2020 (Wtorek)
16:45 Sportowe laboratorium: Bejsbol Logo Da Vinci
16:55 Sportowe laboratorium: Jazda na desce Logo Da Vinci
Program TV na 19 sierpnia 2020 (Środa)
16:45 Sportowe laboratorium: Krykiet Logo Da Vinci
16:55 Sportowe laboratorium: Tenis Logo Da Vinci
Program TV na 20 sierpnia 2020 (Czwartek)
16:45 Sportowe laboratorium: Ujeżdżanie Logo Da Vinci
16:55 Sportowe laboratorium: Tenis stołowy Logo Da Vinci
Program TV na 21 sierpnia 2020 (Piątek)
16:45 Sportowe laboratorium: Trampolina Logo Da Vinci
16:55 Sportowe laboratorium: Breakdance Logo Da Vinci
Program TV na 22 sierpnia 2020 (Sobota)
13:55 Sportowe laboratorium: Paraolimpijskie narciarstwo alpejskie Logo Da Vinci
19:35 Sportowe laboratorium: Lacrosse Logo Da Vinci
Program TV na 23 sierpnia 2020 (Niedziela)
13:55 Sportowe laboratorium: Narciarstwo dowolne Logo Da Vinci
19:35 Sportowe laboratorium: Futbol amerykański Logo Da Vinci
Program TV na 24 sierpnia 2020 (Poniedziałek)
16:45 Sportowe laboratorium: Curling Logo Da Vinci
16:55 Sportowe laboratorium: Siatkówka Logo Da Vinci
Program TV na 25 sierpnia 2020 (Wtorek)
16:45 Sportowe laboratorium: Hokej Logo Da Vinci
16:55 Sportowe laboratorium: Squash Logo Da Vinci
Program TV na 26 sierpnia 2020 (Środa)
16:45 Sportowe laboratorium: Pływanie Logo Da Vinci
16:55 Sportowe laboratorium: Kręgle Logo Da Vinci
Program TV na 27 sierpnia 2020 (Czwartek)
16:45 Sportowe laboratorium: Łyżwiarstwo figurowe Logo Da Vinci
16:55 Sportowe laboratorium: Koszykówka Logo Da Vinci
Program TV na 28 sierpnia 2020 (Piątek)
16:45 Sportowe laboratorium: Snowboard Logo Da Vinci
16:55 Sportowe laboratorium: Hokej na sledgach Logo Da Vinci
Program TV na 29 sierpnia 2020 (Sobota)
13:55 Sportowe laboratorium: Lacrosse Logo Da Vinci
19:35 Sportowe laboratorium: Skok wzwyż Logo Da Vinci
Program TV na 30 sierpnia 2020 (Niedziela)
13:55 Sportowe laboratorium: Futbol amerykański Logo Da Vinci
19:35 Sportowe laboratorium: Narty wodne Logo Da Vinci
Program TV na 31 sierpnia 2020 (Poniedziałek)
16:45 Sportowe laboratorium: Paraolimpijskie narciarstwo alpejskie Logo Da Vinci
16:55 Sportowe laboratorium: Narciarstwo dowolne Logo Da Vinci
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Sportowe laboratorium. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Sportowe laboratorium w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Sportowe laboratorium.

Poprzednie emisje Sportowe laboratorium w telewizji

Emisja Sportowe laboratorium miała miejsce:

2020-07-08 16:55 Sportowe laboratorium: Futbol amerykański Logo Da Vinci
2020-07-08 16:45 Sportowe laboratorium: Lacrosse Logo Da Vinci
2020-07-07 16:55 Sportowe laboratorium: Narciarstwo dowolne Logo Da Vinci
2020-07-07 16:45 Sportowe laboratorium: Paraolimpijskie narciarstwo alpejskie Logo Da Vinci
2020-07-06 16:55 Sportowe laboratorium: Hokej na sledgach Logo Da Vinci

Sportowe laboratorium gdzie obejrzeć?

Sportowe laboratorium można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: Da Vinci

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry