Reklama

Starsza pani musi fiknąć godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Starsza pani musi fiknąć w TV - najbliższe emisje

+ Obserwuj

W najbliższym czasie nie ma w telewizji żadnych emisji: Starsza pani musi fiknąć

Uwaga! Informacje na temat poprzednich emisji znajdują się niżej na stronie.

Reklama
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Starsza pani musi fiknąć. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Starsza pani musi fiknąć w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Starsza pani musi fiknąć.

Poprzednie emisje Starsza pani musi fiknąć w telewizji


Emisja Starsza pani musi fiknąć miała miejsce:

2020-01-25 17:00 Starsza pani musi fiknąć, odc. 8 Logo TVN

Opis (streszczenie): Mistrzyni świata w boksie tajskim zorganizowała pełną niecodziennych atrakcji wycieczkę do Meksyku. Joanna już od dłuższego czasu namawiała mamę na wspólny wyjazd, ale jak dotąd nie było okazji. Program „Starsza pani musi fiknąć” jest doskonałym pretekstem do tego, by spędzić razem egzotyczne wakacje. Ale nie będzie to taki typowy wypoczynek. Skoro mama nie widziała nigdy ani jednej walki swojej córki, to ta podróż będzie idealnym zadośćuczynieniem. Anna Jędrzejczyk, wspólnie z Joanną, przeżyje mnóstwo szalonych i budzących grozę chwil, w których adrenalina wyzwala się z prędkością światła. Motyw przewodni wyprawy? Oczywiście walka. Zaskoczeni? No po bokserskiej mistrzyni, chyba nikt by się tego nie spodziewał. A wszystko to przy dźwiękach ulubionej piosenki Anny - „La Cucaracha” w wykonaniu meksykańskich Mariachi. Na początek miejsce, w którym organizatorka wycieczki odnajduje się doskonale. A mianowicie – ring. Ale mama nie będzie musiała oglądać walki Joanny, tylko… sama stanie na deskach i zmierzy się z zawodowymi meksykańskimi zawodnikami wrestlingu. Poczuje te emocje, które wyzwalają się w córce, gdy stoi w ringu. Jak poradzi sobie w walce wręcz? Meksykańską dżunglę panie będą eksplorować z różnej perspektywy. Najpierw podczas jazdy monster truckiem. Nie będzie to jednak spokojna podróż, gdyż turystki zostaną zaatakowane przez nietypowe stwory! Czy wygrają walkę z przerażającymi zombie? Odwiedzą również ekstremalny park rozrywki, w którym z ogromnej wysokości, w bardzo szybkim tempie, można rzucić okiem na dżunglę. Uzbrojone w uprząż panie, najpierw musiały wspiąć się na sam szczyt wieży, a później zjechać z niej wisząc w powietrzu. Takiego zwiedzania Meksyku mama Joasi chyba się nie spodziewała… Po mocnych atrakcjach, córka obieca Ani relaks. Perspektywa pluskania się w krystalicznej wodzie, w zapierającej dech w piersiach jaskini, rozluźni nieco mamę. Ale tylko na chwilę. Gdy Anna zobaczy z jakiej wysokości będzie musiała skoczyć, odechce się jej kąpieli. Po znalezieniu się krok nad przepaścią nawet nieustraszonej zawodniczce MMA zmiękną nogi. Czy obie panie skoczą? Czy może jednak zadowolą się pięknymi widokami w jaskini? Podejście drugie do wodnych atrakcji, też okaże się hardcorowe. Mama pójdzie na pierwszy ogień. Rejs w wodnej kapsule w kształcie orki sunącej po falach z zawrotną prędkością może podnieść ciśnienie. Emocje sięgną zenitu!

/ Polska / program
2020-01-18 17:00 Starsza pani musi fiknąć, odc. 7/8 Logo TVN

Opis (streszczenie): Tomasz Szczepanik z zespołu Pectus zabierze swoją mamę w egzotyczną podróż do Tajlandii. Pani Bogusia nigdy nie wyjeżdżała na ekskluzywne wakacje. No to teraz atrakcji urlopowych będzie miała z nawiązką. Syn z początku pełen obaw, czy mama odnajdzie się w tak odmiennym dla siebie miejscu, z każdą chwilą będzie się utwierdzał w przekonaniu, że jednak ta wyprawa może być dla niej… lekkim szokiem. Najpierw motoryzacyjne doznania. Przejażdżka po ulicach Bangkoku to prawdziwa szkoła przetrwania. Zasada ruchu drogowego jest jedna: nie ma zasad. Jak Pani Bogusia zniesie ten rajd z synem za kierownicą, który po raz pierwszy będzie prowadził samochód w ruchu lewostronnym? Czy ma do niego zaufanie? A to będzie tylko jazda próbna. Główna atrakcja tego dnia to kurs w bangkokańskiej szkole jazdy. Dodamy tylko, że będzie to level hard! Tor wyścigowy stanie się polem manewrowym, a prywatnym instruktorem nauki jazdy Tomka i Bogusi zostanie mistrz rajdowy. Reakcja mamy na szybką jazdę zaskoczy syna… Po scenach rodem z filmu „Szybki jak błyskawica”, czas na wizytę na boisku. Rozgrywki tajskiej ligi futbolowej to dość oryginalny widok. Mama skwituje tę atrakcję jednym zdaniem: „to jest najgłupszy mecz jaki widziałam”. Czy stanie ramię w ramię z synem w jednej drużynie, by stoczyć bój z tutejszymi futbolistami? Ale żeby pobyt w Tajlandii nie był tylko wypełniony sportem i wysiłkiem fizycznym, Tomasz pomyślał również o przyjemnościach kulinarnych. Doznania smakowe będą dla Bogusi wielkim zaskoczeniem, a reakcja daleka od entuzjazmu. Wizyta w restauracji z latającymi kurczakami odbierze im nie tylko mowę, ale również apetyt. Miało być smacznie, a pozostanie niesmak… A może do tutejszej kuchni przekona Bogusię wspólne kucharzenie z miejscowymi ekspertami od osobliwych dań na talerzu? Czy specjały w postaci robactwa wszelakiej maści posmakują lubującej się w tradycyjnej kuchni mamie Tomka? Wśród tych wszystkich egzotycznych atrakcji, znajdzie się jednak coś, co wyzwoli u Bogusi ogromną dawkę endorfin. Coś, co ją uskrzydli i sprawi, że ten dzień zapamięta do końca życia. Taniec i śpiew to jej żywioł. Tomek postanowił więc zafundować mamie występ w tradycyjnym tajskim teatrze. Bogusia będzie pierwszym obcokrajowcem, który stanął na tej scenie i wziął udział w spektaklu przyciągającym tłumy na widownię. Jak mama Tomka poradzi sobie w blasku reflektorów? Czy będzie miała tremę? Jaką rolę powierzą jej twórcy spektaklu? No i gdy już zrobi się bardzo miło, Tomek wyskoczy z kolejną sportową atrakcją. Podróż łódką i parasailing, czyli latanie nad wodą ze spadochronem. Te propozycje zszargają Bogusi nerwy. Woda to żywioł, który ją przeraża ze względu na bardzo drastyczne doświadczenia w przeszłości. Obrazi się na syna i dalsza zabawa w Tajlandii stanie pod znakiem zapytania… jak zakończy się ich pobyt w Azji?

/ Polska / program
Reklama
2020-01-11 17:00 Starsza pani musi fiknąć, odc. 6/8 Logo TVN

Opis (streszczenie): Przygotowana przez Pawła Fajdka, mistrza świata w rzucie młotem, podróż dla taty Waldka, będzie małą zemstą za wychowanie go twardą ręką. Nieświadomy wielu wyzwań, jakim będzie musiał stawić czoło ojciec, ucieszy się na wiadomość o wspólnej męskiej wyprawie do Jordanii, gdyż panowie już dawno nie mieli okazji spędzić trochę czasu tylko we dwóch. Radość jednak okaże się przedwczesna… Bo ta rodzinna wycieczka z sielanką będzie miała niewiele wspólnego! Jedno jest pewne. Tej przygody obaj nie zapomną do końca życia. Zanim Paweł przejdzie do serwowania tacie przygód rodem z filmów z Indianą Jonesem, trzeba będzie zapewnić mu odpowiednią garderobę, gdyż na lotnisku przydarzy im się dość niefortunny wypadek. A mianowicie, wizyta w arabskim kraju zacznie się od zgubionego bagażu pana Waldka. Jednak nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Dzięki temu wypadkowi losowemu tata będzie mógł wyposażyć się w ubrania odpowiednie do tutejszych warunków. A czeka ich między innymi noc spędzona na pustyni, więc przyda się ciepłe odzienie… Parada atrakcji rozpocznie się od dość trudnej dyscypliny sportowej, a mianowicie flyboardu. Gdy pan Waldek zobaczy unoszących się nad wodą sportowców, lekko się skonsternuje i przestraszy, ale podejmie rękawicę. Ta zabawa będzie dla niego mocno stresująca na tyle, że stojący na brzegu syn, zacznie się martwić o zdrowie taty. A po wodnych akrobacjach, ich oczom ukaże się bezkres pustyni… Kilkaset kilometrów drogi, która prowadzi do obozu Beduinów, gdzie panowie spędzą urozmaicony wieloma atrakcjami wieczór oraz całą noc. A szlak ten pokonywać będą aż trzema środkami lokomocji: samochodem, wiatrakowcem i … na wielbłądzie. Ten ostatni transport okaże się dość niekomfortowy… Dla kogo? Wspólne spacery po pustynnych, skalistych bezdrożach okraszone mnóstwem wspomnień z dziecięcych lat Pawła – to będzie chwila oddechu i przerwa od nadmiaru ekstremalnych przygód. To czas prawdziwych męskich rozmów i wzruszeń, na które w codziennym, szybkim życiu, panowie rzadko sobie pozwalają. Poznamy młodzieńczą, naszpikowaną wybrykami przeszłość Pawła, która dzięki ojcu, nie wpłynęła negatywnie na dorosłe życie sportowego mistrza. Siłowanie się na rękę z arabskim mistrzem, bujanie się na wielkiej huśtawce i wiele innych niecodziennych doznań zakosztują Paweł Fajden oraz jego tata Waldemar. Co będzie wyzwaniem, a co przyjemnością? Na jakie wyznania zdobędzie się tata Pawła Fajdka?

/ Polska / program
2020-01-08 16:55 Starsza pani musi fiknąć, odc. 8 Logo TVN Style
Polska / program
2020-01-05 18:50 Starsza pani musi fiknąć, odc. 8 Logo TVN Style
Polska / program
2020-01-04 17:00 Starsza pani musi fiknąć, odc. 5/8 Logo TVN

Opis (streszczenie): Tadeusz Müller jako dziecko mało czasu spędzał z mamą. Znana restauratorka Magda Gessler była bardzo zapracowaną kobietą, która musiała zapewnić byt rodzinie. Teraz, w dorosłym życiu, obydwoje próbują ten czas nadrobić. Dlatego też syn postanowił zabierać ją w wyjątkową podróż do egzotycznego kraju - Gwatemali. Ta wyprawa nie będzie w stylu Magdy. Tadeusz zaplanuje ją na własnych warunkach. Atrakcje, które zorganizuje będą powrotem do dzieciństwa. Takiego dzieciństwa, jakiego mu brakowało. Czy ta koncepcja stylistyczna, brutalnie przyziemna, surowa i pozbawiona jakichkolwiek luskusów, przypadnie do gustu szalonej artystce? Nigdy nie spędzili więcej niż dwa dni razem, to co dopiero cały tydzień? Ich tryb życia różni się diametralnie, więc ta wycieczka będzie arcyciekawa. Aby mama nie przeżyła szoku, pobyt w Gwatemali rozpocznie się luksusowo. Potem będzie już coraz bardziej survivalowo. Spacer po dżungli, pierwszy w życiu biwak Magdy nad brzegiem jeziora, rozkładanie namiotu, śniadanie prosto z lasu – to dla mamy absolutna nowość. Te atrakcje wywołają dość stanowcze protesty u kobiety lubującej się w luksusach. Czy jednak ulegnie synowi i przystanie na jego warunki? Wygody, do których przyzwyczajona jest mama, zejdą na plan dalszy i Tadeusz postawi na turystykę plecakową. Jazda zatłoczonym chicken busem będzie dla Magdy nie lada wydarzeniem. Ten sposób podróżowania podsumuje jednym zdaniem: „ja bym zwariowała”. Przejażdżka lokalnym środkiem lokomocji będzie jednak tylko preludium do smakowania lokalnego, gwatemalskiego życia. Daniem dnia będzie wizyta w typowej, tutejszej jadłodajni. Tadeusz chciał, żeby mama poczuła się w swoim żywiole. „Chyba najbrudniejsza restauracja, jaką widziałam w moim życiu”- skwituje Magda już w pierwszych minutach pobytu w kuchni. Czy wymagająca restauratorka zdecyduje się na wspólne gotowanie w restauracji, którą ochrzci mianem „antychrysta”? Czy może rozpocznie kuchenne rewolucje? Tadeusz zorganizuje też wyprawę na czynny wulkan oraz zapewni mamie artystyczne, szalone doznania z odrobiną dreszczyku. Pod osłoną nocy Magda będzie balansować na granicy prawa, malując graffiti na murach. Wiele nietypowych dla Magdy Gessler atrakcji, zaskakujące miejsca, ludzie i sytuacje. Będzie to podróż pełna wspomnień, rozliczeń z przeszłością i opowieść o miłości i pięknej relacji matki z artystyczną duszą i rozsądnego, pragmatycznego syna.

/ Polska / program
2020-01-01 15:35 Starsza pani musi fiknąć, odc. 7/8 Logo TVN Style
Polska / program
2019-12-29 15:35 Starsza pani musi fiknąć, odc. 7/8 Logo TVN Style
Polska / program
2019-12-25 19:40 Starsza pani musi fiknąć, odc. 5/8 Logo TVN Style
Polska / program
2019-12-22 15:35 Starsza pani musi fiknąć, odc. 5/8 Logo TVN Style
Polska / program
2019-12-21 17:00 Starsza pani musi fiknąć, odc. 4/8 Logo TVN

Opis (streszczenie): Pełna wzruszeń i pięknych chwil podróż Anny Dereszowskiej i jej taty Krzysztofa do Korei Południowej! „Wojownicza córeczka”, która walczyła o prawo do zabawy, teraz przygotuje wypełnioną szalonymi przygodami wycieczkę. Tata nie pamięta kiedy spędził z Anią sam na sam więcej czasu. Dzięki udziałowi w programie „Starsza Pani musi fiknąć”, szykuje się świetna okazja, by to nadrobić. „Może odkryjemy siebie na nowo. Obyśmy tylko wrócili razem” – śmieje się Ania. Tata Anny Dereszowskiej, emerytowany lekarz ginekolog podczas tej wyprawy zmierzy się wielokrotnie ze swoim lękiem wysokości. Zacznie od skromnych 80 metrów, a zakończy na bagatela 236-metrowej wieży. Jednak to nie koniec wysokościowych atrakcji. Czeka go również wizyta w szkole latania, szybki kurs pilotażu i szybowanie w przestworzach. Początki mogą być trudne, zwłaszcza gdy maszyna już na samym początku odmawia posłuszeństwa pilotowi. Ania zaniepokoi się nieco i będzie gotowa zrezygnować. Czy tata poprze jej decyzję? Czy jednak zdecyduje się oderwać od ziemi, by podziwiać koreańskie krajobrazy z lotu ptaka? Krzysztof w młodości marzył o karierze aktorskiej. Życie potoczyło się co prawda inaczej, ale marzenia należy spełniać. I córka postanowiła właśnie podczas pobytu w Korei przypomnieć tacie o jego niezrealizowanej pasji. I to bez żadnej taryfy ulgowej. Jak się bawić, to się bawić. Scena jednego z najbardziej popularnych teatrów komediowych w Seulu należy do Krzysztofa. Czy nie zje go trema? Co o jego aktorskiej kreacji powie sam reżyser spektaklu? Na koniec należy dodać, że nie będzie to występ dla znajomych czy ekipy kręcącej ten program. Na sztukę przyjdą widzowie, którzy zakupili bilety. Spacer po starym mieście w tradycyjnych królewskich strojach koreańskich skłoni Anię i jej tatę do wspomnień z dzieciństwa. Opowiedzą o ciężkich chwilach i przykrych wydarzeniach, które ich dotknęły. Ale też sprawiły, że mają dziś jedyną w swoim rodzaju, pełną miłości, przyjaźni i szacunku więź. Podczas tych emocjonalnych rozmów popłyną łzy… Czas zabawy i radości. Czas wspomnień i refleksji. Czas, którego nikt im nie odbierze.

/ Polska / program
Reklama
2019-12-18 15:05 Starsza pani musi fiknąć, odc. 6/8 Logo TVN Style
Polska / program
2019-12-15 15:35 Starsza pani musi fiknąć, odc. 6/8 Logo TVN Style
Polska / program
2019-12-14 17:00 Starsza pani musi fiknąć, odc. 3/8 Logo TVN

Opis (streszczenie): Lot na paralotni, zawrotna prędkość na motorze, balansowanie nad przepaścią oraz chrzest w Jordanie! To niektóre z atrakcji, jakich zakosztują bohaterki programu TVN „Starsza Pani Musi Fiknąć”. Joannę Krupę i jej mamę łączy wyjątkowa więź. Są jak przyjaciółki. Wiedzą o sobie wszystko. W końcu 39 lat wspólnego mieszkania robi swoje. Jednak ta wspólna sielanka niebawem się kończy. Jolanta przeprowadza się z Los Angeles do Chicago i córka nie będzie już mieć jej na oku. To będzie dla Joanny bardzo trudny krok, gdyż bardzo troszczy się o mamę i często nawet bywa nadopiekuńcza. Postanowiła więc przygotować Jolantę do samodzielnego i odpowiedzialnego życia. Izraelski survival ma uspokoić Joasię i utwierdzić ją w przekonaniu, że mama będzie bezpieczna bez swojej córeczki u boku. Jak się później okaże, uczeń przerośnie mistrza. Podczas gdy inicjatorka tych wyzwań będzie wycofywać się rakiem, Jolanta będzie ochoczo wykonywać nawet nadprogramowe zadania, czym przyprawi córkę o palpitację serca. Joanna to żywiołowa i spontaniczna kobieta, którą trudno okiełznać. Ale jej mama? To temperament córki razy dwa. Wulkan energii, odważna i przedsiębiorcza kobieta, oddana rodzinie i zawsze na pierwszym miejscu stawiająca dobro swoich dwóch córek. Informacja o samym celu podróży, bardzo ucieszy Jolantę, gdyż od zawsze marzyła, żeby pojechać do Izraela. Jednak atrakcje, jakie wymyśli dla niej córka, nie do końca będą takie, jakie można spotkać w katalogach biur podróży. I już na początku zacznie się od ostrej jazdy. Motocyklowy gang porwie Joannę i jej mamę na wycieczkę. Skąd pomysł córki na taką rozrywkę? Podobno mama lubi „facetów na motorach”. A ta widząc, co się kroi, bardzo krótko skwituje: „Chce mi dać wycisk na motorze. To małpa jedna“. Podczas wizyty w jednym z najpiękniejszych miejsc na świecie, czyli Jaskini Keshet, zrobi się gorąco! A może raczej lodowato, zważywszy na fakt, że Joannę obleją zimne poty i ogarnie ją mnóstwo wątpliwości co do wyzwania, które przygotowała dla Jolanty. Ekstremalny rappelling, czyli zwisanie na linie nad przepaścią, wydawało się chyba o wiele mnie niebezpieczne na zdjęciach niż na żywo. Popłyną nawet łzy. Joanna podbiegnie do przepaści i będzie odradzać mamie wykonanie tego zadania. Jak zakończy się ta próba charakteru? Szkolenie w izraelskiej armii będzie nie lada wyzwaniem. Tylko dla kogo? Czy dla nieuznających zbytniej życiowej dyscypliny Joanny i Jolanty, czy może jednak dla kapitana, który chyba jeszcze nigdy nie szkolił tak niesubordynowanych podopiecznych? Oprócz atrakcji podnoszących adrenalinę, będą też chwile pełne wzruszeń, magii i mistycyzmu. Jola przez całe życie marzyła, żeby przyjechać do Jerozolimy. Dla osoby tak głęboko wierzącej, to coś dużo więcej niż turystyczna przygoda. A do tego Joanna przygotuje jej kilka naprawdę zapierające dech w piersiach niespodzianek. Otwarcie bazyliki grobu pańskiego przed świtem tylko dla Jolanty oraz chrzest w Jordanie - te chwile Jolanta z pewnością zapamięta na zawsze. Dwie niesamowite kobiety w wyjątkowej podróży swoje życia! Dużo emocji, radości, ale też wzruszeń, wspomnień i wspólnych historii. Tylko w programie „Starsza Pani Musi Fiknąć”!

/ Polska / program
2019-12-11 15:10 Starsza pani musi fiknąć, odc. 4/8 Logo TVN Style
Polska / program
2019-12-08 15:30 Starsza pani musi fiknąć, odc. 4/8 Logo TVN Style
Polska / program
2019-12-07 16:55 Starsza pani musi fiknąć, odc. 2/8 Logo TVN

Opis (streszczenie): Na podróż życia nigdy nie jest za późno. Z takiego założenia wyszedł też muzyk Andrzej Piaseczny, organizując 81-letniej mamie wyprawę do Namibii. Wszystkie atrakcje utrzymywał przed nią w ścisłej tajemnicy. Panią Alicję czeka więc podróż pełna niespodzianek. Czy wszystkie przypadną jej do gustu? Czy może trafią się atrakcje, które wywołają porządny dreszczyk emocji? Andrzej zadbał o to, by jego mama zakosztowała różnych przeżyć. Często dla niej szokujących. Okaże się jednak również, że ta wyprawa i dla samego Andrzeja będzie bardzo ważna, pełna wzruszeń oraz niesamowitych doznań. Podobno koleżanki Pani Alicji odradzały jej tę wyprawę. Jednak Andrzej jest przekonany, że po obejrzeniu tego show, zmienią zdanie. Mama artysty to pełna ciepła i humoru kobieta, z apetytem na życie. Jak sama mówi, nie liczy lat. Uwielbia podróżować, a ta wycieczka z synem do serca Afryki, będzie najbardziej wyjątkową w jej życiu. Podróż, która rozpocznie się od spotkania z plemieniem Himba, nazywanym ostatnim plemieniem tradycyjnej Afryki, okaże się niesamowitym przeżyciem. Mieszkańcy wioski wprowadzą Andrzeja i jego mamę w tajniki swoich obrzędów oraz dadzą zakosztować ich codziennego życia. Higiena oparta na dymie zamiast wody, poduszka z drewna, czy szamańskie rytuały - ten świat zrobi niesamowite wrażenie na pani Alicji. A sam Andrzej przyzna, że jeszcze nigdy nie widział mamy bardziej zdziwionej. Każdego dnia na panią Alicję będzie czekać zupełnie inna, zaskakująca atrakcja. Podróż quadem zakończona wizytą w kolebce ludzkości, czyli Spitzkoppe, gdzie znajdują się rysunki na skale liczące sobie 4000 lat. Rajd po wydmach, lot helikopterem, safari i podziwianie przepięknych dzikich zwierząt w ich naturalnym środowisku, zakończone spotkaniem oko w oko z lwem! Jedna z tych niespodzianek wywoła takie emocje, że usłyszymy krzyk pani Alicji. Z radości czy przerażenia? Oprócz atrakcji związanych z afrykańskim kontynentem, Andrzej zabierze ze sobą bardzo osobisty prezent dla mamy, który wykonał w Polsce. Ten podarunek wywoła ogromne wzruszenie zarówno u pani Alicji, jak i samego autora tego pomysłu. I to nie będą jedyne pełne miłości, wdzięczności i rodzinnego ciepła chwile. Poznamy wiele opowieści, wspomnień i anegdot z życia Andrzeja oraz jego mamy. O tym jak mama śpiewała kołysanki i dlaczego Andrzej z bratem uważali to za najgorszy pomysł na usypianie dziecka? Po kim Andrzej odziedziczył talent muzyczny? Kogo mu bardzo brakuje? Czym mama potrafi wyprowadzić z równowagi syna?

/ Polska / program
2019-12-04 15:05 Starsza pani musi fiknąć, odc. 3/8 Logo TVN Style
Polska / program
2019-12-01 15:30 Starsza pani musi fiknąć, odc. 3/8 Logo TVN Style
Polska / program
2019-11-30 17:00 Starsza pani musi fiknąć, odc. 1/8 Logo TVN

Opis (streszczenie): DAWID KWIATKOWSKI ZABIERA MAMĘ NA EKSTREMALNE WAKACJE! Oko w oko z rekinami, rajd po pustyni, kulinarne szaleństwo, lot w przestworzach! „Kwiat, zabiję cię” – skwituje każdą z atrakcji Agnieszka Kwiatkowska. Uwielbiany przez nastolatki muzyk i wokalista Dawid Kwiatkowski postanowił zafundować mamie wczasy wypełnione ekstremalnymi przygodami. Ponieważ Pani Agnieszka nie podróżowała zbyt wiele po świecie, jej syn zabierze ją na sam kraniec kontynentu afrykańskiego. Republika Południowej Afryki, Kapsztad – tam mama Dawida zakosztuje atrakcji, o jakich nie śniła. Chociaż o niektórych może i tak, ale tylko w najgorszych koszmarach!!! I choć wszystkie te wyzwania będą bezpieczne, pani Agnieszka niejednokrotnie poczuje się, jakby balansowała na granicy życia i śmierci. Dziś spełniony artysta, a kiedyś rozrabiaka i buntownik, którego trzeba było gonić do nauki, planując pobyt mamy na wakacjach jej życia, wróci do tych szalonych dziecięcych lat. Z szelmowskim uśmiechem na twarzy będzie każdego dnia ich wspólnej wyprawy, informował ją o coraz to śmielszych i przerażających wyzwaniach. Jednak pojawią się momenty, w których wymyślone przez Dawida zadania przerosną i jego samego. Nogi zrobią się jak z waty, w głowie zacznie się kręcić i artysta też naje się strachu. Jazda rajdowa samochodem po wydmach będzie preludium do gwoździa programu dnia pierwszego. Premierowa jazda na sandboardingu dla starszej kobiety może być nie lada wyczynem. Bez zbędnych przygotowań na sucho! W końcu suchy będzie piasek i to ma pani Agnieszce wystarczyć. Wykwintna, ale też skierowana do wytrawnych smakoszy atrakcja kulinarna, będzie kolejnym punktem planu Dawida. Obiad z ostrygami w roli głównej mama zapamięta na długo. Ceremonia jedzenia tych owoców morza wzbudzi w niej ciekawość, ale czy sprawi jej również przyjemność? „Zatoka rekinów“ to miejsce, do którego pani Agnieszka trafiłaby w swoim najgorszym koszmarze. Te drapieżniki wywołują w niej paraliżujący strach. Dlatego, aby przed dotarciem na miejsce nie chciała zawrócić, sprytny syn przemilczy nazwę tego miejsca do samego końca wyprawy. Jak zareaguje mama po dotarciu do celu, na informację o spotkaniu oko w oko z tymi zwierzętami? Te wakacje pani Agnieszka z pewnością zapamięta do końca życia. Syn zabawi się w pana doktora i zafunduje jej szokową terapię lęku wysokości. „Chciałbym, żeby mama poczuła się panią swojego życia“ – Dawid tak skwituje swój nadzwyczaj karkołomny pomysł. Gdy przybędą na miejsce, okaże się, że lot więcej wątpliwości wywoła u inicjatora tej przygody niż u głównej beneficjentki tej atrakcji. Czy pomysłodawca wycieczki paralotniami, po prezentacji live sam się nie wycofa? Ale, żebyście drodzy Państwo nie pomyśleli sobie, że ten wyjazd będzie dla Agnieszki Kwiatkowskiej wyłącznie festiwalem tortur. Pobyt w Republice Południowej Afryki będzie też obfitował w chwile refleksji, wzruszeń, niezapomnianych rozmów i przede wszystkim bliskości, o którą w tym zagonionym świecie XXI wieku tak trudno! To będzie dla nich wyjątkowy i również bardzo osobisty wyjazd.

/ Polska / program
2019-11-27 15:40 Starsza pani musi fiknąć, odc. 2/8 Logo TVN Style
Polska / program
2019-11-24 15:35 Starsza pani musi fiknąć, odc. 2/8 Logo TVN Style
Polska / program
Reklama
2019-11-20 15:45 Starsza pani musi fiknąć, odc. 1/8 Logo TVN Style
Polska / program
2019-11-17 15:35 Starsza pani musi fiknąć, odc. 1/8 Logo TVN Style
Polska / program
2019-10-27 18:00 Starsza pani musi fiknąć, odc. 8 Logo TVN
Polska / program
2019-10-23 21:30 Starsza pani musi fiknąć, odc. 8 Logo TVN
Polska / program
2019-10-20 18:00 Starsza pani musi fiknąć, odc. 7/8 Logo TVN
Polska / program
2019-10-16 21:30 Starsza pani musi fiknąć, odc. 7/8 Logo TVN
Polska / program
2019-10-13 18:00 Starsza pani musi fiknąć, odc. 6/8 Logo TVN
Polska / program
2019-10-09 21:30 Starsza pani musi fiknąć, odc. 6/8 Logo TVN
Polska / program
2019-10-06 18:00 Starsza pani musi fiknąć, odc. 5/8 Logo TVN
Polska / program
2019-10-02 21:30 Starsza pani musi fiknąć, odc. 5/8 Logo TVN
Polska / program
2019-09-29 18:00 Starsza pani musi fiknąć, odc. 4/8 Logo TVN
Polska / program
2019-09-25 21:30 Starsza pani musi fiknąć, odc. 4/8 Logo TVN
Polska / program
2019-09-22 18:00 Starsza pani musi fiknąć, odc. 3/8 Logo TVN
Polska / program
2019-09-18 21:30 Starsza pani musi fiknąć, odc. 3/8 Logo TVN
Polska / program
2019-09-15 18:00 Starsza pani musi fiknąć, odc. 2/8 Logo TVN
Polska / program
2019-09-11 21:30 Starsza pani musi fiknąć, odc. 2/8 Logo TVN
Polska / program
2019-09-08 16:00 Starsza pani musi fiknąć, odc. 1/8 Logo TVN
Polska / program
2019-09-04 21:30 Starsza pani musi fiknąć, odc. 1/8 Logo TVN
Polska / program

Starsza pani musi fiknąć gdzie obejrzeć?


Starsza pani musi fiknąć można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: TVN, TVN Style

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry