Reklama

Szkoła przetrwania godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Szkoła przetrwania

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Szkoła przetrwania będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2018-10-24

05:10 Szkoła przetrwania: Lasy deszczowe Kostaryki Logo Animal Planet
Opis (streszczenie): Bear Grylls udowodni nam, że można przetrwać w dżungli. W lasach deszczowych Kostaryki wspina się na 30-metrowe drzewa, pokonuje 40-metrowe wodospady i przeprawia się przez rzeki.
06:50 Szkoła przetrwania: Pierścień ognia, część 2 Logo DTX
Opis (streszczenie): Bear Grylls kontynuuje tygodniowy pobyt na skamieniałych mokradłach w regionie zwanym pacyficznym pierścieniem ognia. To rejon zniszczony w 2004 roku przez tsunami.

2018-10-25

05:10 Szkoła przetrwania: Pustynia Moab Logo Animal Planet
Opis (streszczenie): Na pustyni Moab w stanie Utah Bear Grylls spotyka grzechotniki i przeprawia się przez ruchome piaski. Pokaże nam, jak można przeżyć w tak ekstremalnych warunkach.
Reklama
06:50 Szkoła przetrwania: Alabama Logo DTX
Opis (streszczenie): W lasach Alabamy Bear Grylls pływa tratwą po rwącej rzece i przebija się przez tereny trawione pożarem. Musi wydostać się z ogromnej, wapiennej jaskini.

2018-10-26

05:10 Szkoła przetrwania: Sierra Nevada Logo Animal Planet
Opis (streszczenie): Co roku ponad 100 alpinistów wzywa pomoc w górach Sierra Nevada. Bear Gryll wspina się po urwistych zboczach i lata na spadochronie. Czy uda mu się przetrwać?
06:50 Szkoła przetrwania: Koło podbiegunowe północne Logo DTX
Opis (streszczenie): Bear Grylls staje przed najtrudniejszym zadaniem w swojej karierze. W najzimniejszym miejscu na ziemi poluje na renifery, pokonuje zamarznięte wodospady i... próbuje przeżyć.

2018-10-27

05:12 Szkoła przetrwania: W górach Alaski Logo Animal Planet
Opis (streszczenie): Bear Grylls mierzy się z oblodzonymi szczytami gór Chugach na Alasce. Co roku miejsce to odwiedza ponad milion ludzi, a około 500 z nich wymaga ratunku.

2018-10-28

05:00 Szkoła przetrwania: Mount Kilauea Logo Animal Planet
Opis (streszczenie): Bear Grylls jedzie na Hawaje, aby pokazać, że można przetrwać w jednym z najniebezpieczniejszych miejsc na ziemi - na najbardziej aktywnym wulkanie świata Kilauea.

2018-10-29

05:12 Szkoła przetrwania: Bezludna wyspa Logo Animal Planet
Opis (streszczenie): Bear udowodni nam, że można przetrwać na bezludnej wyspie. Pokaże nam, jak omijać toksyczne koralowce, zabijać harpunem ryby, zbudować sobie schronienie i zaplanować ucieczkę.
06:50 Szkoła przetrwania: Wietnam Logo DTX
Opis (streszczenie): W samym środku wietnamskiej dżungli Bear Grylls musi poradzić sobie z groźnymi pijawkami i plującą kobrą. Leśny skorpion znajdzie się na talerzu mistrza sztuki przetrwania.

2018-10-30

05:10 Szkoła przetrwania: Afrykańska sawanna Logo Animal Planet
Opis (streszczenie): Bear podróżuje przez afrykańskie równiny, prezentując podstawowe techniki szkoły przetrwania. Buduje sobie schronienie, łapie małe ptaki i przedziera się przez gęste zarośla.
06:50 Szkoła przetrwania: Teksas Logo DTX
Opis (streszczenie): W zachodnim Teksasie Bear Grylls zostanie zrzucony na spaloną słońcem pustynię Chihuahua. Potem pokona kilka głębokich kanionów, gdzie spotka groźnego grzechotnika.

2018-10-31

05:10 Szkoła przetrwania: Park Narodowy Everglades Logo Animal Planet
Opis (streszczenie): Bear pływa po rozlewiskach Narodowego Parku Everglades. Tym razem postanawia sprawdzić samego siebie i wskakuje do rzeki pełnej aligatorów.
06:50 Szkoła przetrwania: Alaska Logo DTX
Opis (streszczenie): W Chugach Mountains w południowej Alasce Bear Grylls musi stawić czoła nie tylko pogodzie, ale pokonać lasy zamieszkałe przez groźne niedźwiedzie brunatne.

2018-11-01

05:10 Szkoła przetrwania: Ekwador Logo Animal Planet
Opis (streszczenie): Bear podróżuje przez najbardziej nieprzyjazne rejony Ekwadoru, prezentując techniki przetrwania. Pokaże nam, jak można szybko zbudować bambusowy most i jak omijać piranie.
Reklama
06:50 Szkoła przetrwania: Od kulis Logo DTX
Opis (streszczenie): Podczas swoich niebezpiecznych wypraw Bear Grylls nigdy nie jest sam. Zawsze towarzyszy mu pełna oddania i poświęcenia ekipa techniczna i kamerzyści.

2018-11-02

05:10 Szkoła przetrwania: Meksyk Logo Animal Planet
Opis (streszczenie): Bear Grylls prezentuje techniki przetrwania w ekstremalnych warunkach w kanionie Copper w Meksyku. Buduje prosty kompas, wspina się na skały i oczyszcza wodę za pomocą kaktusa.
06:50 Szkoła przetrwania: Wyspy Australii i Oceanii Logo DTX
Opis (streszczenie): Bear zostaje wrzucony do Morza Panamskiego i szybko dociera do wybrzeża, gdzie buduje tratwę i uzdatnia słona wodę. Czy gwałtowna burza zatopi jego łódź?

2018-11-03

05:12 Szkoła przetrwania: Islandia Logo Animal Planet
Opis (streszczenie): Podróżnik Bear Grylls sprawdza techniki szkoły przetrwania w ekstremalnych warunkach w Islandii. Pokaże, jak wykopać w śniegu jaskinię, gdzie znaleźć wodę i jak unikać odmrożeń.

2018-11-04

05:12 Szkoła przetrwania: Szkocja Logo Animal Planet
Opis (streszczenie): W Szkocji, w Parku Narodowym Cairngorm, Bear Grylls sprawdza techniki przetrwania w ekstremalnych warunkach. Nauczy nas, jak odnaleźć drogę wykorzystując formacje z lodu i śniegu.

2018-11-05

05:12 Szkoła przetrwania: Sahara, część 1 Logo Animal Planet
Opis (streszczenie): Bear Grylls próbuje nas przekonać, że można przetrwać w najbardziej nieprzyjaznych miejscach na ziemi. Tym razem jest na Saharze, gdzie w upalnym słońcu żywi się skorpionami.
06:50 Szkoła przetrwania: Kraina wielkiego nieba Logo DTX
Opis (streszczenie): Bear uprawia paragliding w Górach Skalistych, pokonuje ogromne wodospady i głębokie wąwozy, a także wskakuje do jadącego pociągu.

2018-11-06

05:10 Szkoła przetrwania: Sahara, część 2 Logo Animal Planet
Opis (streszczenie): Bear Grylls kontynuuje swoją wyprawę przez Saharę. Tym razem w jego menu pojawiło się mięso z wielbłąda, a to oznacza obdarcie ze skóry i wypatroszenie zwierzaka.
06:50 Szkoła przetrwania: Chiny Logo DTX
Opis (streszczenie): Bear jest na terytorium słynącym z tajfunów, gdzie pokonuje wezbrane rzeki i wspina się na wysokie wodospady. Czy uda mu się upolować nietoperze na kolację?

2018-11-07

05:10 Szkoła przetrwania: Panama, część 1 Logo Animal Planet
Opis (streszczenie): W Panamie Bear Grylls przedziera się przez lasy namorzynowe, mokradła i dżunglę. Pogryziony przez ponad sto komarów chce nam udowodnić, że człowiek przetrwa w każdych warunkach.
06:50 Szkoła przetrwania: Gwatemala Logo DTX
Opis (streszczenie): Bear Grylls przedziera się przez pola lawy na aktywnym wulkanie. Odkrywa podziemny wodospad. Swoje legowisko dzieli ze żmiją, a wyprawę kończy wśród ruin z epoki Majów.

2018-11-08

05:10 Szkoła przetrwania: Panama, część 2 Logo Animal Planet
Opis (streszczenie): Bear Grylls kontynuuje wyprawę przez namorzynowe mokradła i dżungle Panamy w Ameryce Południowej. Pogryziony przez komary udowodni nam, że człowiek przetrwa w równikowym upale.
06:50 Szkoła przetrwania: Betonowa dżungla Logo DTX
Opis (streszczenie): Bear pokazuje, jak techniki przetrwania w dziczy mogą przydać się w mieście, szczególnie po katastrofie, gdy wszelkie udogodnienia cywilizacyjne uległy awarii lub zniszczeniu.

2018-11-09

05:10 Szkoła przetrwania: Patagonia, część 1 Logo Animal Planet
Opis (streszczenie): Bear Grylls wyrusza w niebezpieczne i nieprzyjazne człowiekowi rejony Patagonii. Przeprawia się przez zamarznięte bagna i lodowate rzeki. W lasach bukowych szuka jedzenia.
06:50 Szkoła przetrwania: Miejskie strategie Logo DTX
Opis (streszczenie): W kanadyjskich Górach Skalistych Bear Grylls zostaje przysypany lawiną. Pływa pod lodem, który pokrywa jezioro. W końcu po niefortunnym upadku trafia do szpitala.
Reklama

2018-11-10

05:12 Szkoła przetrwania: Patagonia, część 2 Logo Animal Planet
Opis (streszczenie): Bear doświadcza ekstremalnych warunków panujących w Panamie. Stawi czoła upałowi i wysokiej wilgotności powietrza, a także ogromnym wodospadom i osuwiskom błotnym.

2018-11-11

05:12 Szkoła przetrwania: Syberia, część 1 Logo Animal Planet
Opis (streszczenie): Bear Grylls postanawia nas przekonać, że można przetrwać nawet syberyjską zimę. Dzielnie znosi temperatury poniżej minus trzydziestu stopni Celsjusza i pokonuje lodowate rzeki.

2018-11-12

05:12 Szkoła przetrwania: Syberia, część 2 Logo Animal Planet
Opis (streszczenie): Kolejne spotkanie z Bearem Gryllsem na Syberii. Grylls rozgrzewa się napojem z krwi jaka i buduje schronienie, aby przetrwać noc w temperaturze poniżej -30 stopni Celsjusza.
06:50 Szkoła przetrwania: Ekipa dzielnego podróżnika Logo DTX
Opis (streszczenie): Zapraszamy na spotkanie z ekipą filmową, która towarzyszy Bearowi Gryllsowi podczas jego ekstremalnych wypraw do najbardziej niebezpiecznych zakątków na ziemi.

2018-11-13

05:10 Szkoła przetrwania: Człowiek w dziczy: Co można zjeść? Logo Animal Planet
Opis (streszczenie): Co zjeść, by nie skonać z głodu w środku kompletnej dziczy? Bear pokazuje jedzenie, dzięki któremu można przeżyć - od żab po chrząszcze i pozyskiwanie wody z żołądka wielbłąda.
06:50 Szkoła przetrwania: Afryka Północna Logo DTX
Opis (streszczenie): Bear Grylls szuka pitnej wody i wyrusza na wybrzeże. Łowi ośmiornicę. Buduje schronienie z drzewa akacjowego i zjada posiłek z szarańczy i ciem.

2018-11-14

05:10 Szkoła przetrwania: Namibia Logo Animal Planet
Opis (streszczenie): Ekspert sztuki przetrwania Bear Grylls zaprezentuje nam jak można przeżyć w najbardziej gorących i suchych miejscach na ziemi, takich jak namibijska pustynia.
06:50 Szkoła przetrwania: 25 najlepszych momentów Logo DTX
Opis (streszczenie): Dwadzieścia pięć najciekawszych przygód Beara Gryllsa.

2018-11-15

05:10 Szkoła przetrwania: Zambia Logo Animal Planet
Opis (streszczenie): Bear Grylls udowodni nam, że można przetrwać w zambijskim buszu. Pokaże nam, jak poradzić sobie z najsilniejszymi na świecie prądami w rzece.
06:50 Szkoła przetrwania: Gruzja Logo DTX
Opis (streszczenie): Bear Grylls jest w górach Kaukazu w Gruzji. Jego pierwszym pojazdem podczas tej wyprawy jest skuter śnieżny, razem z którym zostaje zrzucony z helikoptera.

2018-11-16

05:10 Szkoła przetrwania: Pierścień ognia, część 1 Logo Animal Planet
Opis (streszczenie): Bear Grylls rozpoczyna tygodniowy pobyt na skamieniałych mokradłach w regionie zwanym pacyficznym pierścieniem ognia. To rejon zniszczony w 2004 roku przez tsunami.
06:50 Szkoła przetrwania: Cieśnina Torresa Logo DTX
Opis (streszczenie): Bear Grylls jest na bezludnej wyspie na południe od Papui-Nowej Gwinei. Uzbrojony tylko w kij musi pokonać zatokę pełną groźnych rekinów i wspiąć się na wulkaniczne skały.
21:06 Szkoła przetrwania Logo TVP3 Warszawa
Czas trwania: 5min. / Polska / 2017 / magazyn

2018-11-17

05:12 Szkoła przetrwania: Pierścień ognia, część 2 Logo Animal Planet

2018-11-18

05:12 Szkoła przetrwania: Alabama Logo Animal Planet
10:04 Szkoła przetrwania Logo TVP3 Warszawa
Czas trwania: 5min. / Polska / 2017 / magazyn
18:20 Szkoła przetrwania Logo TVP3 Warszawa
Czas trwania: 5min. / Polska / 2017 / magazyn

2018-11-19

05:12 Szkoła przetrwania: Koło podbiegunowe północne Logo Animal Planet
06:50 Szkoła przetrwania: Północna Australia Logo DTX
Opis (streszczenie): Bear Grylls zostaje zrzucony ze spadochronem na Terytorium Północne. Udowodni nam, że można przetrwać w wyjątkowo wysokich temperaturach, w towarzystwie stu tysięcy krokodyli.
20:01 Szkoła przetrwania Logo TVP3 Warszawa
Czas trwania: 5min. / Polska / 2017 / magazyn

2018-11-20

05:10 Szkoła przetrwania: Wietnam Logo Animal Planet
06:50 Szkoła przetrwania: Pustynia Mojave Logo DTX
Opis (streszczenie): Na pustyni Mojave Bear Grylls wystawia swój organizm na ostateczną próbę. Robi wszystko, aby przetrwać w temperaturach, które wahają się od minus 4 do plus 40 stopni Celsjusza.

2018-11-21

05:10 Szkoła przetrwania: Teksas Logo Animal Planet
06:50 Szkoła przetrwania: Fan w dziczy Logo DTX
Opis (streszczenie): Bear Grylls zabiera dwójkę kompletnie niedoświadczonych widzów w sam środek kanadyjskiej dziczy. Udowodni im, że człowiek jest w stanie przetrwać w każdych warunkach.

2018-11-22

05:10 Szkoła przetrwania: Alaska Logo Animal Planet
06:50 Szkoła przetrwania: Najciekawsze fragmenty, część 2 Logo DTX
Opis (streszczenie): Zapraszamy na spotkanie z ekipą filmową programów z serii "Szkoła przetrwania". Zobaczymy, kto naprawdę ryzykuje życie i zdrowie filmując niewiarygodne przygody Beara Gryllsa.

2018-11-23

05:10 Szkoła przetrwania: Od kulis Logo Animal Planet
06:50 Szkoła przetrwania: Szkocja Logo DTX
Opis (streszczenie): Bear jest w Szkocji u wybrzeży przylądka Cape Wrath. Sprawia sobie kombinezon z martwej foki i mało nie pada ofiarą zawalenia się klifu. Następnie biwakuje w odwróconej łodzi.

2018-11-24

05:12 Szkoła przetrwania: Wyspy Australii i Oceanii Logo Animal Planet

2018-11-25

05:12 Szkoła przetrwania: Kraina wielkiego nieba Logo Animal Planet

2018-11-26

05:12 Szkoła przetrwania: Chiny Logo Animal Planet
06:50 Szkoła przetrwania: Norwegia Logo DTX
Opis (streszczenie): Bear Grylls udowodni nam, że przetrwa w każdych warunkach. W tym odcinku ten doświadczony były żołnierz i zdobywca Mount Everestu stawi czoła kolejnemu wyzwaniu.

2018-11-27

05:10 Szkoła przetrwania: Gwatemala Logo Animal Planet
06:50 Szkoła przetrwania: Sky Islands w Arizonie Logo DTX
Opis (streszczenie): Bear Grylls jest w Arizonie, w krainie Apaczów. Udowodni nam, że można przetrwać w tych bezludnych rejonach bezkresnych pustyń i górskich szczytów.

2018-11-28

05:10 Szkoła przetrwania: Betonowa dżungla Logo Animal Planet
06:50 Szkoła przetrwania: Dżungla na Borneo Logo DTX
Opis (streszczenie): Spuszczony na linie w gąszcz dżungli na Borneo Bear Grylls musi poradzić sobie z niebezpiecznymi wężami i pijawkami. W ulewnym deszczu próbuje pokonać strome skały.

2018-11-29

05:10 Szkoła przetrwania: Miejskie strategie Logo Animal Planet
06:50 Szkoła przetrwania: Archipelag Malajski Logo DTX
Opis (streszczenie): Tym razem Bear Grylls walczy o przeżycie na wyspach u wybrzeży Borneo. Przemierza gęste dżungle i pokonuje wysokie skarpy. Jednocześnie musi znaleźć coś do jedzenia.

2018-11-30

05:10 Szkoła przetrwania: Ekipa dzielnego podróżnika Logo Animal Planet
06:50 Szkoła przetrwania: Przewodnik po świecie Logo DTX
Opis (streszczenie): Bear Grylls podróżuje po różnych zakątkach świata i próbuje nam udowodnić, że człowiek jest w stanie przetrwać w każdych warunkach, od tropików po regiony skute lodem.
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Szkoła przetrwania. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Szkoła przetrwania w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Szkoła przetrwania.

Emisja w stacjach

Szkoła przetrwania można obejrzeć w:

Emisje w: Animal Planet, DTX, TVP3 Warszawa

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info