Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Reklama

Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii w TV - najbliższe emisje

+ Obserwuj
Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 29 maja 2025 (Czwartek)
11:30 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii - Stary Sącz Logo TVP Historia

Opis (streszczenie): W kolejnym odcinku cyklu odwiedzimy Stary Sącz, staropolskie miasto o średniowiecznej genezie i skali, powiązane integralnie z zespołem klasztornym sióstr klarysek ufundowanym przez księżnę Kingę, żonę księcia Bolesława Wstydliwego. Postać św. Kingi w sposób szczególny wiąże się ze Starym Sączem poprzez obecność zarówno w kulcie religijnym, jak i w żywej tradycji historycznej oraz legendach, sztuce i literaturze. Już w 1715 r. papież Benedykt XIII ogłosił bł. Kingę patronką Królestwa Polskiego i Litwy. W 1901 r. biskup Leon Wałęga obrał bł. Kingę patronką diecezji tarnowskiej. Powszechne znaczenie osoby i kultu tej świętej zostało potwierdzone dobitnie przez św. Jana Pawła II, który jako papież 16 czerwca 1999 r. kanonizował ją podczas pielgrzymki do Polski, w uroczystej mszy św. w Starym Sączu.

Czas trwania: 7min. / 2019 / reportaż
Program TV na 30 maja 2025 (Piątek)
15:15 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Krzeszów Logo TVP Historia

Opis (streszczenie): Wszystko rozpoczęło się 1242 roku, gdy po tragicznej bitwie na Legnickim Polu, wdowa po Henryku Pobożnym Anna Przemyślidka, sprowadziła do Krzeszowa benedyktynów. Tych wkrótce zastąpili cystersi i pozostali na kilkaset lat. Dziś w tym miejscu możemy podziwiać wspaniale zachowany pocysterski kompleks, który dosłownie, nie ma przed nami żadnych tajemnic. Na turystów czekają ukryte klatki schodowe, strychy oraz podziemia. Do najcenniejszych obiektów w Krzeszowie należy barokowy kościół, dzieło architektów z kręgu Kiliana Ignaca Dientzenhofera. Powstał w 1735 roku na miejscu dawnej średniowiecznej świątyni. Rzeźbioną fasadę z dwiema wieżami wykonał Ferdynand Maksymilian Brokoff i jego uczeń Anton Dorasil. Krzeszowski kościół znalazł się na ministerialnej liście pomników historii.

Czas trwania: 7min. / 2017 / reportaż
Reklama
19:20 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii - Krzemionki Logo TVP3 Kraków

Opis (streszczenie): W 1922 roku geolog profesor Jan Samsonowicz kilka kilometrów od Ostrowca Świętokrzyskiego odkrył neolityczne kopalnie krzemienia. Było to niezwykłe znalezisko: na obszarze długości kilku kilometrów zlokalizowano ponad 4 tysiące kopalń - od bardzo prostych szybów jamowych i niszowych po skomplikowane podziemne obiekty komorowe. Kopalnie krzemienia pasiastego w Krzemionkach są jedynym Pomnikiem Historii w województwie świętokrzyskim, a także największym i najlepiej zachowanym obiektem na świecie, związanym z pradziejowym górnictwem. Gośćmi odcinka będą archeolodzy: Kamil Kaptur i Grzegorz Kończyk.

Czas trwania: 6min. / 2017 / reportaż
Program TV na 31 maja 2025 (Sobota)
17:15 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Nysa Logo TVP Historia

Opis (streszczenie): Program prezentuje najciekawsze pomniki i zabytki polskiej kultury. Nysa należała do najważniejszych ośrodków kulturalnych i politycznych Śląska. Jej znaczenie wiązało się z pełnieniem funkcji stolicy Księstwa Nyskiego ustanowionego w XIII w. przez Henryka Probusa. Kościół św. Jakuba Starszego Apostoła i św. Agnieszki Dziewicy i Męczennicy w Nysie jest jednym z najwybitniejszych późnogotyckich kościołów halowych Europy Środkowej. Bryła kościoła przywołuje na myśl słynną strzechę parlerowską, czyli gotycką szkołę znaną ze znakomitych realizacji na terenie Czech i Niemiec Południowych. O randze artystycznej nyskiej fary świadczy też jej wyposażenie.

Czas trwania: 5min. / 2015 / reportaż
19:19 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii - Kraków Logo TVP3 Kraków

Opis (streszczenie): Zamek królewski na Wawelu, zabudowa średniowiecznego miasta, przedmieście Stradom i dawna żydowska dzielnica Kazimierz to miejsca, które prezentujemy w kolejnym odcinku programu. Kraków to miasto pełne obiektów o wysokich walorach artystycznych. Miasto jest siedzibą jednego z najstarszych uniwersytetów Europy. Spuścizną minionych stuleci jest jedyny w swoim rodzaju zespół zabytków zachowanych w oryginalnej postaci, w którym w harmonijny sposób nawarstwiły się kolejne epoki w swym doskonałym kształcie. W odcinku naszymi przewodnikami po mieście są prof. Jacek Purchla, dyrektor Międzynarodowego Centrum Kultury w Krakowie i Michał Niezabitowski, dyrektor Muzeum Historycznego Miasta Krakowa.

Czas trwania: 8min. / 2017 / reportaż
Program TV na 2 czerwca 2025 (Poniedziałek)
14:15 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Bochnia Logo TVP3 Szczecin

Opis (streszczenie): Była tak cenna, że toczono o nią wojny, a władcy chętnie ustanawiali państwowy monopol na jej uzyskiwanie. W średniowieczu nazywano ją "białym złotem", była środkiem płatniczym i symbolem bogactwa. Sól. Pierwsza jej kopalnia powstała w XIII wieku. A wszystko dzięki cystersom, którzy sprowadzeni do Bochni z Wąchocka, pokierowali budową pierwszego szybu i umożliwili wydobywanie soli kamiennej na dużą skalę. Dziś bocheńska kopalnia to fenomenalny zabytek techniki. Po kopalni oprowadzi nas Katarzyna Sanocka.

Czas trwania: 6min. / 2016 / reportaż
14:15 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Bochnia Logo TVP3 Lublin
14:15 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Bochnia Logo TVP3 Kielce
15:15 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Gostyń Logo TVP Historia

Opis (streszczenie): W kolejnym odcinku cyklu Pomniki Historii odwiedzimy Gostyń. Ta niewielka miejscowość znajduje się 70 kilometrów od Poznania, 37 km od Jarocina, 34 km od Leszna i 100 km od Wrocławia. Na wzniesieniu zwanym Świętą Górą położony jest zespół kościelno - klasztorny Filipinów. Jego główna część to kościół Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny i św. Filipa Neri zbudowany na wzór weneckiej bazyliki Santa Maria della Salute w Wenecji. Świątynie zaprojektował Baltazar Longhena, a ufundowała ją rodzina Konarzewskich. Ten Pomnik Historii to największe sanktuarium Maryjne w Wielkopolsce. W rozmowie z księdzem Markiem Dudkiem, przełożonym kongregacji Oratorium św. Filipa Neri dowiemy się dlaczego świątynia powstała właśnie tutaj, skąd się wzięli Filipini oraz świadkiem jakich ciekawych wydarzeń była Święta Góra. Z kolei Wojciech Czeplik, skrzypek, członek Kapeli Świętogórskiej opowie nam co szczególnie cennego znajduje się w archiwach klasztornych, kim był Józef Zajdler i dlaczego uważano go za polskiego Mozarta. Zwiedzimy wnętrze świątyni, zajrzymy do zakrystii, przyjrzymy się bliżej niezwykłym freskom pod kopułą i odwiedzimy podziemia bazyliki. Przewodnikiem po tym miejscu będzie Krzysztof Grzybowski.

Czas trwania: 9min. / 2017 / reportaż
Reklama
Program TV na 3 czerwca 2025 (Wtorek)
08:40 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Frombork Logo TVP3 Warszawa

Opis (streszczenie): Program przedstawia najciekawsze pominiki i zabytki polskiej kultury. Tym razem oko kamery skierowane jest na zespół katedralny we Fromborku. Oryginalna więźba dachowa z XIV i XVI wieku. Bogato zdobione barokowe organy. Gotycki ołtarz z XVI wieku czy stalla siedziskowa fundowana przez biskupa Watzenrode, wuja Mikołaja Kopernika. To tylko niektóre skarby, jakie kryje katedra we Fromborku. Ten Pomnik Historii łączy cechy architektury krzyżackiej, cysterskiej i nadreńskiej.

Czas trwania: 6min. / 2015 / reportaż
08:40 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Frombork Logo TVP3 Kraków
08:40 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Frombork Logo TVP3 Gorzów Wlkp.
17:45 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii - Kraków Logo TVP3 Kraków
Program TV na 6 czerwca 2025 (Piątek)
19:22 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii Logo TVP3 Kraków

Opis (streszczenie): Program o ważnych miejscach na mapie Polski nawiązujących do historii naszego kraju, polskiej literaturze.

Czas trwania: 4min. / 2025 / reportaż
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii.

Poprzednie emisje Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii w telewizji

Emisja Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii miała miejsce:

2025-05-27 17:42 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii - Racławice Logo TVP3 Kraków

Opis (streszczenie): Wolność, całość, niepodległość. Tymi słowami, 24 marca 1794 roku na rynku w Krakowie, generał Tadeusz Kościuszko wezwał do broni wszystkich mieszkańców miast i wsi. Polsce groził bowiem trzeci rozbiór z rąk Rosji, Austrii i Prus i skreślenie z map Europy. Najważniejsza dla całej insurekcji kościuszkowskiej bitwa rozegrała się pod Racławicami. Pole walki za Pomnik Historii zostało uznane w 2004 roku.

Czas trwania: 6min. / 2016 / reportaż
2025-05-27 08:40 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Żyrardów Logo TVP3

Opis (streszczenie): Żyrardów wymyślono w 1829 roku. Najpierw stanęła tu lniarska fabryka, zaraz potem trzeba było zbudować osadę - miejsce do życia dla robotników. Stworzyli ją Niemcy z Moraw: Karol August Dittrich i Karol Hille. Miasto - ogród w 1900 roku wyróżniono złotym medalem na Światowej Wystawie w Paryżu. W tym samym czasie nagrodzono silnik Rudolfa Diesla i zupy w puszkach firmy Campbell. Dziś Żyrardów możemy oglądać właściwie niezmieniony. I to robi ogromne wrażenie.

Czas trwania: 6min. / 2016 / reportaż
2025-05-27 08:40 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Żyrardów Logo TVP3 Białystok
2025-05-27 08:40 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Żyrardów Logo TVP3 Bydgoszcz
2025-05-27 08:40 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Żyrardów Logo TVP3 Gdańsk
Reklama
2025-05-27 08:40 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Żyrardów Logo TVP3 Gorzów Wlkp.
2025-05-27 08:40 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Żyrardów Logo TVP3 Katowice
2025-05-27 08:40 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Żyrardów Logo TVP3 Kielce
2025-05-27 08:40 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Żyrardów Logo TVP3 Kraków
2025-05-27 08:40 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Żyrardów Logo TVP3 Lublin
2025-05-27 08:40 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Żyrardów Logo TVP3 Łódź
2025-05-27 08:40 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Żyrardów Logo TVP3 Olsztyn
2025-05-27 08:40 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Żyrardów Logo TVP3 Opole
2025-05-27 08:40 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Żyrardów Logo TVP3 Poznań
2025-05-27 08:40 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Żyrardów Logo TVP3 Rzeszów
2025-05-27 08:40 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Żyrardów Logo TVP3 Szczecin
2025-05-27 08:40 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Żyrardów Logo TVP3 Warszawa
2025-05-27 08:40 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Żyrardów Logo TVP3 Wrocław
2025-05-26 14:15 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Twierdza Srebrna Góra Logo TVP3 Białystok

Opis (streszczenie): Twierdza Srebrna Góra. Prace przy jej budowie trwały 12 lat. Od końca XVIII w strzegła południowych granic rosnącego w siłę królestwa Prus. Broniąc przeprawy z Czech w głąb Śląska przez Przełęcz Srebrną, odstraszała przede wszystkim Austriaków. Dzięki swej monumentalnej, naskalnej konstrukcji szybko zyskała miano śląskiego Gibraltaru. Twierdza Srebrna Góra - forteca, która w zamyśle architektów miała być nie do zdobycia. Wzniesiona z rozkazu króla Fryderyka II zwanego Wielkim należała w XVIII wieku do najnowocześniejszych tego typu budowli nie tylko w Prusach, ale i w Europie. Do dzisiaj zachowała swą integralność i pierwotną formę. Dzięki temu stanowi wyjątkowy w skali europejskiego dziedzictwa kulturowego obiekt i Pomnik Historii o światowej randze.

Czas trwania: 6min. / 2015 / reportaż
Reklama
2025-05-26 14:15 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Twierdza Srebrna Góra Logo TVP3 Kraków
2025-05-26 14:15 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Twierdza Srebrna Góra Logo TVP3 Poznań
2025-05-26 08:50 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii - Arkadia Nieborów Logo TVP Historia

Opis (streszczenie): Zespół pałacowo - ogrodowy w Nieborowie i znajdujący się nieopodal ogród sentymentalno - romantyczny w Arkadii powiązane są w ramach jednego założenia w aspekcie historycznym, artystycznym, a także własnościowym i funkcjonalnym. Zabytki te należą do elitarnej w skali kraju grupy autentycznych przykładów wiejskiej rezydencji magnackiej skupiającej w swoich granicach rozwiązania o charakterze reprezentacyjnym, gospodarczym i przemysłowym. Mają one wyjątkowe znaczenie dla kultury narodowej, przede wszystkim, ze względu na stan zachowania oraz związek z wybitnymi postaciami historycznymi.

Czas trwania: 7min. / 2019 / reportaż
2025-05-25 19:21 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii - Łańcut Logo TVP3 Kraków

Opis (streszczenie): W kolejnym odcinku "Pomników Historii" wybierzemy się do Łańcuta. Znajduje się tam zespół zamkowo - parkowy, wyjątkowa w skali Polski wielka rezydencja magnacka. Wyróżnia się rozmachem kompozycji przestrzennej, wysoką klasą artystyczną zabytkowych budynków, wyjątkowym wystrojem i wyposażeniem wnętrz oraz unikatowymi zbiorami muzealnymi. Przez lata właścicielami rezydencji byli Stanisław Lubomirski, Izabela z Czartoryskich Lubomirska oraz członkowie rodu Potockich. Na listę pomników historii zespół zamkowo - parkowy został wpisany w 2005 roku. Zamek w Łańcucie był przez lata miejscem spotkań towarzyskich. Bywali tu przedstawiciele rodów królewskich, arystokracja polska i zagraniczna oraz politycy. Pałacowe wnętrza podziwiał m.in. król rumuński Ferdynand z małżonką oraz Jerzy, książę Kentu z żoną i przyjaciółmi. Niedaleko zamku znajdują się dwa imponujące budynki neobarokowych stajni i modernistycznej z elementami klasycystycznymi wozowni. Choć tworzą one oddzielny kompleks hippiczny - tak jak za właścicieli - stanowią cześć łańcuckiej rezydencji.

Czas trwania: 7min. / 2016 / reportaż
2025-05-23 19:19 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii - Zamość Logo TVP3 Kraków

Opis (streszczenie): Perła renesansu, Padwa północy, prywatne miasto zbudowane od podstaw przez włoskiego architekta dla polskiego magnata. I jeden z najwspanialszych układów urbanistycznych na świecie. To Zamość - kolejne z miejsc, jakie odwiedzimy w ramach cyklu "Pomniki historii". Idealne pod względem struktury przestrzennej i organizacyjnej miasto Zamość założył w 1580 roku kanclerz wielki koronny hetman Jan Zamoyski. Szybko stało się ono niedoścignionym wzorem dla innych miast Rzeczpospolitej. Zespół zabytkowy obejmuje układ miasta wraz z fortyfikacjami ukształtowanymi od XVI do XIX wieku. Już latach 30. XX wieku Zamość uznano oficjalnie za zabytek i objęto ścisłą ochroną konserwatorską. Przeprowadzona po II wojnie światowej kompleksowa restauracja poskutkowała wpisaniem Zamościa na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO. Dziś o randze miasta decydują nie tylko niekwestionowane walory architektoniczno urbanistyczne, ale też wyjątkowa otwartość zamojszczan, świadomych dziedzictwa wielkiej tradycji.

Czas trwania: 7min. / 2016 / reportaż
2025-05-22 14:10 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Nikiszowiec Logo TVP Wilno

Opis (streszczenie): Na liście pomników historii są miejsca zupełnie unikatowe. Do takich z całą pewnością należy górnicze osiedle Nikiszowiec położone na południu Katowic. To kwintesencja śląskości! Składa się z 9 dużych bloków z osobnymi podwórkami. Przypomina odrębne miasteczko otoczone murem. Drugiego takiego Nikisza nie ma na całym świecie! Nikiszowiec był osiedlem samowystarczalnym ze szkołami, miejscami noclegowymi dla nauczycieli, konzomami, czyli sklepami i administracją. Na podwórkach gromadziły się kobiety pilnujące dzieci czy cerujące odzież. Każda rodzina miała prawo do hodowli zwierząt królików, gołębi czy prosiąt. Mieszkańcy tworzyli wspólnotę ludzi - z tymi samymi zainteresowaniami i rytmem życia. Po niezwykłym Nikiszu oprowadzi nas Katarzyna Sanocka.

Czas trwania: 7min. / 2016 / reportaż
2025-05-22 08:55 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Łęknica Logo TVP Historia

Opis (streszczenie): Łęknica - Park Mużakowski: Prawdziwy park krajobrazowy to taki, który konno można objeżdżać przez dwie godziny i nie napotkać takiego samego widoku. Tak podobno mawiał książę Herman von Pueckler założyciel Parku Mużakowskiego uznawanego za arcydzieło geniuszu ludzkiego. Te słowa to nie przesada. Jego dzieło wywarło ogromny wpływ na rozwój europejskiej sztuki ogrodowej i wyznaczyło w niej nowe trendy. Park Mużakowski to jedyne w swoim rodzaju połączenie natury i sztuki ogrodniczej. Leży nad Nysą Łużycką, na terenach Polski i Niemiec. Po stronie zachodniej zlokalizowana jest jego centralna część - z rezydencją i ogrodami. Po stronie polskiej znajduje się natomiast naturalistyczny park o powierzchni ok. 500 hektarów. Obie części łączą dwa mosty: Most Podwójny oraz Most Angielski.

Czas trwania: 7min. / 2017 / reportaż
2025-05-20 17:48 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii - Stary Sącz Logo TVP3 Kraków
2025-05-20 08:40 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Leżajsk Logo TVP3 Lublin

Opis (streszczenie): W tym odcinku odwiedzimy zespół klasztorno - kościelny w Leżajsku. Został on wzniesiony w drugiej ćwierci XVII w. przez starostę leżajskiego Łukasza Opalińskiego i jego żonę Annę z Pileckich. Motywem fundacji miała być wdzięczność za zwycięstwo odniesione nad rezydującym w Łańcucie starostą Stanisławem Stadnickim, zwanym z powodu dokonywanych rozbojów diabłem łańcuckim. O powstaniu tego miejsca zdecydowały nadzwyczajne wydarzenia. Legenda głosi że w doborze lokalizacji pomogły kępki rumianku, które w cudowny sposób wskazały teren budowy świątyni. Dziś manierystyczno - barokowy zespół kościoła i klasztoru w Leżajsku należy do najwybitniejszych dzieł architektury sakralnej na Podkarpaciu. Do dziś miejscem tym opiekują się bernardyni. O zespole klasztorno - kościelnym w Leżajsku opowiedzą: ojciec Joachim Ciupa, kustosz Sanktuarium oraz Andrzej Efrem Obruśnik z Muzeum Prowincji Ojców Bernardynów. Rozmawiać z nimi będzie Katarzyna Sanocka.

Czas trwania: 6min. / 2016 / reportaż
2025-05-20 08:40 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Leżajsk Logo TVP3 Łódź
2025-05-20 08:40 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Leżajsk Logo TVP3 Olsztyn
2025-05-20 08:40 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Leżajsk Logo TVP3 Opole
2025-05-20 08:40 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Leżajsk Logo TVP3 Poznań
2025-05-20 08:40 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Leżajsk Logo TVP3 Rzeszów
2025-05-20 08:40 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Leżajsk Logo TVP3 Szczecin
2025-05-20 08:40 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Leżajsk Logo TVP3 Warszawa
2025-05-20 08:40 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Leżajsk Logo TVP3 Wrocław

Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii gdzie obejrzeć?

Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: TVP3, TVP3 Białystok, TVP3 Bydgoszcz, TVP3 Gdańsk, TVP3 Gorzów Wlkp., TVP3 Katowice, TVP3 Kielce, TVP3 Kraków, TVP3 Łódź, TVP3 Lublin, TVP3 Olsztyn, TVP3 Opole, TVP3 Poznań, TVP3 Rzeszów, TVP3 Szczecin, TVP3 Warszawa, TVP3 Wrocław, TVP Historia, TVP Wilno

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Obsada (osoby)

Lista zwiera odnośniki do stron osób związanych z produkcją (aktorzy, reżyser):

Lata produkcji

Lista zawiera lata, w których powstawała audycja:

Reklama
© 2016-2025 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry