Reklama

Ucieczka z Los Angeles godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Ucieczka z Los Angeles

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Ucieczka z Los Angeles będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2018-10-02

21:55 Ucieczka z Los Angeles Logo TVN 7
Ameryką rządzi nowy prezydent, który postanowił, że jego kraj będzie wzorem doskonałości i cnót. Dlatego każdy, kto ma w sobie odrobinę moralnego zepsucia zostaje "wyeliminowany", czyli zesłany do Los Angeles, enklawy wszelkiego zła i upadku. To doskonałe miejsce do izolowania wyrzutków społeczeństwa. Po ostatnim tragicznym trzęsieniu ziemi, Los Angeles stało się wyspą ruin, otoczoną przez wzburzone wody oceanu. Nikt przy zdrowych zmysłach nie próbowałby się tutaj dostać. Miastem rządzi Cuervo Jones (George Corraface) - zbrodniarz, który okrzyknął się rewolucjonistą i przywódcą miasta. Cuervo zamierza podporządkować sobie cały kraj. W walce o władzę wspiera go zbuntowana córka prezydenta, Utopia (A.J. Langer). Dziewczyna ukradła najniebezpieczniejszą broń z arsenałów państwa i teraz grozi, że jej użyje, aby uwolnić kraj od moralnych tyranów, takich jak jej ojciec i jego zwolennicy. Jeżeli Utopia spełni swoją groźbę, zginą miliony ludzi, a cały kraj zostanie zniszczony. Prezydent postanawia rozprawić się z Cuervo i własną córką. Misję tę zleca Snake'owi. Nie wie jednak, że najbardziej zdeterminowany obrońca prawa i porządku toczy właśnie walkę ze śmiercią. Zarażony nieuleczalną chorobą, Snake ma niewiele czasu, żeby pokonać szaleńców, których nasyła na niego Cuervo, wyeliminować samego przywódcę Los Angeles, Utopię, a także odnaleźć i rozbroić ich tajną broń. , napisy
/ USA / 1996 / film S-F

2018-10-18

22:10 Ucieczka z Los Angeles Logo TVN Fabuła
USA / 1996 film S-F
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Ucieczka z Los Angeles. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Ucieczka z Los Angeles w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 170 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Ucieczka z Los Angeles.

Emisje archiwalne Ucieczka z Los Angeles

Emisja Ucieczka z Los Angeles miała miejsce:

2018-06-20, 23:45 Ucieczka z Los Angeles Logo TVN
USA / 1996 / film S-F
Reklama
2018-02-13, 20:00 Ucieczka z Los Angeles Logo TVN 7
USA / 1996 / film S-F
2017-09-28, 21:00 Ucieczka z Los Angeles Logo TVN Fabuła
USA / 1996 / film S-F

Emisja w stacjach

Ucieczka z Los Angeles można obejrzeć w:

Emisje w: TVN, TVN 7, TVN Fabuła

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info