Reklama

Wpuszczony w kanał godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Wpuszczony w kanał

+ Obserwuj

W najbliższym czasie nie ma żadnych emisji pozycji programowych: Wpuszczony w kanał

Uwaga! Informacje na temat poprzednich emisji znajdują się niżej na stronie.

Reklama
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Wpuszczony w kanał. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Wpuszczony w kanał w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Wpuszczony w kanał.

Poprzednie emisje Wpuszczony w kanał


Emisja Wpuszczony w kanał miała miejsce:

2020-03-21 18:15 Wpuszczony w kanał Logo Super Polsat

Opis (streszczenie): Animacja. Roddy (głos Jacek Bończyk) to rozpieszczona, opływająca w luksusy mieszczańska mysz domowa, która na dobre zagnieździła się w apartamencie w Kingston. Pewnego dnia, pod nieobecność właścicieli mieszkania, z kranu w jednej z łazienek, do których rości sobie prawo Roddy wyskakuje Sid (głos Sławomir Pacek). Szczur, który do tej pory zamieszkiwał kanały, nie może uwierzyć, jak wygodne może być życie myszy. Jednak Roddy nie zamierza dzielić się luksusem. Aby pozbyć się nieproszonego gościa, proponuje mu kąpiel w muszli klozetowej, obiecując niezapomniane wrażenia. Sprytnemu szczurowi udaje się jednak przechytrzyć Roddy'ego i to on zostaje spuszczony w rurę kanalizacyjną. W ten sposób trafia do podziemnej metropolii, w której mieszka Rita (głos Edyta Olszówka), inteligentna, ale biedna jak mysz kościelna szczurzyca. Rita ma na głowie całą domagającą się jedzenia rodzinę i poluje na spuszczony do ścieku rubin, który mógłby zapewnić jej utrzymanie. Roddy przekonuje ją, że rubin to fałszywka i obiecuje znaleźć prawdziwy w zamian za pomoc w powrocie do domu. Plany próbuje im pokrzyżować przebiegły Al Ropuch (głos Andrzej Chudy)...   Dla małoletnich od lat 7

/ USA, Wielka Brytania / 2006
2020-01-28 13:00 Wpuszczony w kanał Logo Polsat Film
USA, Wielka Brytania / 2006
Reklama
2020-01-22 12:25 Wpuszczony w kanał Logo Polsat Film
USA, Wielka Brytania / 2006
2019-06-08 08:30 Wpuszczony w kanał Logo Polsat Film
USA, Wielka Brytania / 2006
2019-06-02 10:45 Wpuszczony w kanał Logo Polsat Film
USA, Wielka Brytania / 2006
2019-04-28 13:50 Wpuszczony w kanał Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Roddy'emu, rozpieszczonej myszy domowej, wydaje się, że świat został stworzony specjalnie dla niego. Kiedy, jednak zamieszkujący w kanałach ściekowych szczur Sid wyłania się ze zlewu i decyduje, że właśnie nadeszła jego kolej na cieszenie się luksusem, Roddy zamierza pozbyć się szkodnika zwabiając go do łazienki, aby tam wciągnął go "wir" w toalecie. Plan Roddy'ego spala jednak na panewce, bo to właśnie on staje się tym, który zostaje spuszczony z wodą do podziemnego, pełnego zgiełku świata. Tam, Roddy odkrywa pulsującą metropolię, w której spotyka Ritę, bystrą szczurzycę. Roddy ma zamiar wrócić do domu, jednak na jego drodze staje nikczemna żaba Al Ropuch... Roddy St. James (Hugh Jackman) to rozpieszczona mysz domowa, której wydaje się, że świat został stworzony specjalnie dla niej. Kiedy, jednak zamieszkujący w kanałach ściekowych szczur Sid (Shane Richie) wyłania się ze zlewu i decyduje, że właśnie nadeszła jego kolej na cieszenie się luksusem, Roddy zamierza pozbyć się szkodnika zwabiając go do toalety, aby tam wciągnął go "wir" w toalecie. Plan Roddy'ego spala jednak na panewce, bo to właśnie on staje się tym, który zostaje spuszczony z wodą do podziemnego, pełnego zgiełku świata. Tam, Roddy odkrywa pulsującą metropolię, w której spotyka Ritę (Kate Winslet), bystrą szczurzycę oddaną własnej misji. Jeśli Roddy ma zamiar wrócić do domu, wspólnie z Ritą będą musieli wyrwać się ze szpon nikczemnego, gardzącego gryzoniami Al Ropucha (Ian McKellen). Wysyła on swoich dwóch nieszczęsnych popleczników - szczury Szpenka (Andy Serkis) i Chloriana (Bill Nighy), a także kuzyna - Deja Bę (Jean Reno) - aby dopilnowali, by Roddy i Rita zostali... zamrożeni.

/ USA, Wielka Brytania / 2006 / film komedia
2018-12-01 15:25 Wpuszczony w kanał Logo TVN 7
USA, Wielka Brytania / 2006 film komedia
2018-07-13 20:00 Wpuszczony w kanał Logo TVN 7
USA, Wielka Brytania / 2006 film komedia
2018-07-07 13:25 Wpuszczony w kanał Logo TVN 7
USA, Wielka Brytania / 2006 film komedia
2018-03-31 14:50 Wpuszczony w kanał Logo TVN 7
USA, Wielka Brytania / 2006 film komedia
2018-03-24 17:15 Wpuszczony w kanał Logo TVN 7
USA, Wielka Brytania / 2006 film komedia
2017-10-14 11:00 Wpuszczony w kanał Logo TVN Fabuła
USA/Wielka Brytania / 2006 film komedia
2017-10-09 15:00 Wpuszczony w kanał Logo TVN Fabuła
USA/Wielka Brytania / 2006 film komedia

Wpuszczony w kanał gdzie obejrzeć?


Wpuszczony w kanał można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: Polsat Film, Super Polsat, TVN 7, TVN Fabuła

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Obsada (osoby)


Lista zwiera odnośniki do stron osób związanych z produkcją (aktorzy, reżyser):

Lata produkcji

Lista zawiera lata, w których powstawała audycja:

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry