Reklama

Zagubieni godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Zagubieni będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2018-10-22

15:55 Zagubieni II, odc. 12/24 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Charlie ma bardzo żywy i surrealistyczny sen. Mężczyzna zaczyna podejrzewać, ze syn Claire, Aaron może być w niebezpieczeństwie. Locke uważa, że Charlie znów bierze narkotyki. Tymczasem Sawyer zachęca Hurleya do starania się o Libby. "Fire + Water"
/ USA / serial

2018-10-23

15:55 Zagubieni II, odc. 13/24 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Rozbitkowie obawiają się, że „Inni” mogli powrócić po tym, jak Sun zostaje ranna podczas nieudanej próby porwania. Tymczasem Sawyer z rozbawieniem i zaciekawieniem przygląda się napiętej sytuacji pomiędzy Jackiem, Lockiem, Kate i Aną Lucią. "The Long Con"
/ USA / serial

2018-10-24

15:55 Zagubieni II, odc. 14/24 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Gdy Rousseau pokazuje Sayidowi tajemniczego więźnia, mężczyzna czuje, że musi konieczne dowiedzieć się, czy więzień jest jednym z „Innych”. Tymczasem Sawyer odkrywa, że Hurley z dużym prawdopodobieństwem zawiódł zaufanie rozbitków i postanawia go szantażować. Zmusza mężczyznę do pomocy w szukaniu nieuchwytnego tworu wyspy, który nie daje Sawyerowi spokoju. "One of Them"
/ USA / serial
Reklama

2018-10-25

15:55 Zagubieni II, odc. 15/24 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Zdesperowana Claire chce wrócić na miejsce porwania. Towarzyszą jej Kate i Rousseau. Claire wierzy, że znajdzie tam lekarstwo na tajemniczą chorobę małego Aarona. Tymczasem Jack i Locke muszą ukrywać swojego więźnia przed resztą rozbitków. "Maternity Leave"
/ USA / serial

2018-10-26

15:55 Zagubieni II, odc. 16/24 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Sun zastanawia się, czy nie zdradzić Jinowi sekretu, który może zachwiać równowagę w całej grupie. Tymczasem Locke angażuje Anę Lucię do przesłuchania więźnia. Uważa, że kobieta jest w stanie wyciągnąć więcej informacji niż on i Jack. "The Whole Truth"
/ USA / serial

2018-10-29

15:55 Zagubieni II, odc. 17/24 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Bunkier nagle zaczyna żyć własnym życiem, a Locke zmuszony jest poprosić o pomoc nieoczekiwanego sojusznika. Tymczasem Ana Lucia, Sayid i Charlie wyruszają do dżungli, aby odkryć prawdę o Henrym. "Lockdown"
/ USA / serial

2018-10-30

15:55 Zagubieni II, odc. 18/24 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Libby pomaga Hurleyowi, który uważa, że wyspa ma na niego dziwny wpływ. Locke popada w zwątpienie, gdy więzień wyjawia nowe informacje na temat bunkra. "Dave"
/ USA / serial

2018-10-31

08:40 Zagubieni, odc. 1/25 Logo METRO
Opis (streszczenie): W ciemności, pierwsze co Jack (Matthew Fox) odczuwa to ból. Później palące słońce. Bambusowy las. Dym. Krzyki. Nagle zdaje sobie sprawę, że samolot, którym leciał rozbił się na Pacyfiku. Później wspomnienia są zamazane, ale przemawia jego instynkt lekarski: ludzie potrzebują pomocy. Pozbawieni wszystkiego, 48 ocalałych zabiera co się da z samolotu, by przetrwać. Niektórzy panikują. Inni mają nadzieję na ratunek. Kilku znajduje wewnętrzną siłę, o której nie wiedzieli - jak Kate (Evangeline Lilly), która, bez przeszkolenia medycznego, zszywa rany lekarza. Hurley (Jorge Garcia) - człowiek z ciepłym poczuciem humoru, pomimo rozpaczliwej sytuacji robi wszystko, aby zachować zimną krew i pomaga przetrwać ludziom wokół niego. Charlie (Dominic Monaghan), jest byłą gwiazdą rockową, która skrywa bolesną tajemnicę. Sayid (Naveen Andrews) z Bliskiego Wschodu zmaga się z dyskryminacją rasową skierowanej do niego przez niektórych z ocalałych kolegów. Jin (Daniel Dae Kim) i Sun (Yunjin Kim) to koreańska para, których tradycje, wartości i język są dla reszty obce. Sawyer (Josh Holloway) jest przekonany, że otacza go niebezpieczeństwo, a jego poczucie nieufności może okazać się zgubne dla reszty rozbitków. Po śmierci jego byłej żony, Michael’owi (Harold Perrineau) właśnie przyznano opiekę nad 9-letnim synem, Waltem (Malcolm David Kelley). Locke (Terry O'Quinn) to tajemniczy człowiek, który zatrzymuje wszystko dla siebie. Egocentryczka Shannon (Maggie Grace), która pośród chaosu zabiera się za pedicure i jej władczy brat Boone (Ian Somerhalder) ciągle się kłócą i muszą nauczyć się dogadywać, jeśli mają przetrwać. A młoda Claire (Emilie de Ravin) w ósmym miesiącu ciąży, jest zupełnie nieprzygotowana do trudów macierzyństwa - zwłaszcza na bezludnej wyspie. Ocalali z katastrofy samolotu na środku Pacyfiku wylądowali na trudnej do przetrwania wyspie o okrutnej pogodzie i mrocznych sekretach oraz przerażającym stworzeniem kryjącym się w dżungli. Wszyscy są sobie obcy, nawet ci związani krwią, a ich przeszłość - moralność, religia, poglądy i postawy - stanowi zagrożenie dla możliwości przetrwania. Jednak dzięki spokojnemu przewodnictwu i trzeźwemu myśleniu Jack’a i zrównoważonej Kate, grupa ma nadzieję na przetrwanie i ratunek.
/ USA / serial
15:55 Zagubieni II, odc. 19/24 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Ku zaskoczeniu niektórych Rose zaciekle sprzeciwia się planowi nadania sygnału S.O.S. przez Bernarda. Jack i Kate wyruszają do dżungli, aby zaproponować „Innym” dobicie targu. W trakcie wyprawy okazuje się, że romantyczne uczucia wcale nie wygasły. Locke zaczyna wątpić, czy jego wiara w wyspę ma sens. "S.O.S."
/ USA / serial

2018-11-01

08:40 Zagubieni, odc. 2/25 Logo METRO
Opis (streszczenie): Odkrycie modemu wśród szczątek samolotu rodzi nadzieję, że pomoc może być już blisko. Tajemnica wyspy jednak nie przestaje zaskakiwać- rozbitkowie znajdują kajdanki, broń i zwierzę, które nie mogłoby przeżyć w tropikach.
/ USA / serial

2018-11-02

08:40 Zagubieni, odc. 3/25 Logo METRO
Opis (streszczenie): Jack i Hurley odkrywają tajemnicę Kate. Życie marszałka stoi pod znakiem zapytania. Tymczasem Kate, Charlie, Sawyer, Sayid, Bonne i Shannon rozmyślają nad tajemnicą wyspy i martwią się, że ujawnienie jej reszcie ocalonych wywoła panikę. Michaelowi przeszkadza to, że Locke zaprzyjaźnia się z Waltem.
/ USA / serial

2018-11-05

08:40 Zagubieni, odc. 4/25 Logo METRO
Opis (streszczenie): Ocalonych w środku nocy zrywa ze snu dzika bestia, która wtargnęła do obozowiska. Kate i Michael dołączają do tajemniczego Lockea w poszukiwaniu pożywienia- szokujący sekret Lockea wychodzi na jaw. Tymczasem niektórzy rozbitkowie są przerażeni planem Jacka na pozbycie się ciał, które zostały wśród szczątek samolotu. Jack widzi w dżungli kogoś, kogo mogło wcale nie być w samolocie.
/ USA / serial

2018-11-06

08:40 Zagubieni, odc. 5/25 Logo METRO
Opis (streszczenie): Próba poradzenia sobie Jacka z przyczynami poprowadzącymi go do Australii, które w efekcie uwięziły go na wyspie oraz brak snu omal nie doprowadziły go do delirium. Tymczasem Boone zostaje złapany w zdradliwą pułapkę, a stan ciężarnej Claire się pogarsza. Ostatnie butelki z wodą zostały ukradzione.
/ USA / serial

2018-11-07

08:40 Zagubieni, odc. 6/25 Logo METRO
Opis (streszczenie): Walt i cała reszta są zszokowani brutalnym pobiciem Michaela, jednak tylko Jin i Sun, którzy nie potrafią się porozumieć z resztą, znają prawdę o ataku. Tymczasem Kate, Jack, Sawyer i Sayid kłócą się o miejsce obozowiska: na plaży, gdzie łatwiej byłoby ich zauważyć czy w dolinie w głębi lądu z dostępem do pitnej wody. Locke odkrywa sekret Charlie.
/ USA / serial

2018-11-08

08:40 Zagubieni, odc. 7/25 Logo METRO
Opis (streszczenie): Charlie rozpoczyna trudne odstawienie narkotyków z niespodziewanym wsparciem Locke’a, którego motywy pomocy nie są znane. Tymczasem ocaleni uporczywie szukają Jacka po tym jak został żywcem pochowany w zapadniętej jaskini. Ktoś potajemnie blokuje Sayida, Kate i Boone’a gdy próbują wcielić w życie plan odnalezienia źródła francuskiej transmisji.
/ USA / serial
Reklama

2018-11-09

08:40 Zagubieni, odc. 8/25 Logo METRO
Opis (streszczenie): Gdy Shannona dopada atak astmy do Jacka i Sayida dociera, że tylko przemocą mogliby zmusić Sawyera do podzielenia się lekiem ratującym życie. Tymczasem Sun waha się czy posłuchać męża i nie wtrącać się w awantury, a Kate odkrywa szokujący sekret o Sawyerze.
/ USA / serial

2018-11-12

08:40 Zagubieni, odc. 9/25 Logo METRO
Opis (streszczenie): Jack, Kate i Charlie zastanawiają się czy koszmary Claire o jej nienarodzonym dziecku mogą się ziścić i zagrozić jej życiu, a zaginiony rozbitek powraca z przerażającą wiadomością o tym co kryje się za wzgórzami.
/ USA / serial

2018-11-13

08:40 Zagubieni, odc. 10/25 Logo METRO
Opis (streszczenie): Sayid staje przed śmiertelnym zagrożeniem po tym jak natknął się na źródło tajemniczej transmisji francuskiej. Tymczasem Hurley ma lekko absurdalny plan ucywilizowania życia na wyspie, który o dziwo ma szansę powodzenia.
/ USA / serial

2018-11-14

08:40 Zagubieni, odc. 11/25 Logo METRO
Opis (streszczenie): Ocaleni zastanawiają się dlaczego Charlie i ciężarna Claire zostali porwani – i przez kogo – więc, by ich uratować, wyruszają w głąb zdradzieckiej dżungli. Tymczasem w Jacku odzywają się wewnętrzne demony przywołujące jego ojca, a Bonne i Locke napotykają kolejną tajemnicę wyspy.
/ USA / serial

2018-11-15

08:40 Zagubieni, odc. 12/25 Logo METRO
Opis (streszczenie): Jack, Kate i Sawyer walczą o tajemniczą, nowo odkrytą aktówkę, która może wyjaśnić zagadkową przeszłość Kate. Tymczasem Sayid prosi niechętną Shannon o przetłumaczenie notatek, które należą do Francuzki. Zbliżający się przypływ zagraża kadłubowi i całemu obozowisku, a zniknięcie Charlie zbliża Rose i zrozpaczonego Charliego.
/ USA / serial

2018-11-16

08:40 Zagubieni, odc. 13/25 Logo METRO
Opis (streszczenie): Kiedy Locke dowiaduje się, że Boone chce powiedzieć o swojej tajemnicy Shannon, jej życie jest w niebezpieczeństwie, a szokująca prawda o przeszłości z Boonem zostaje ujawniona. Tymczasem Kate jest zaskoczona tajemniczym zachowaniem Sun, a głodny Hurley musi spłacić dług wobec Jin.
/ USA / serial

2018-11-19

08:40 Zagubieni, odc. 14/25 Logo METRO
Opis (streszczenie): Przemoc narasta, a tajemnicza bestia pojawia się ponownie, gdy Michael i Locke spierają się o wychowanie Walta. Tymczasem Charlie kusi przeczytanie zagubionego pamiętnika Claire, a Sayid werbuje Shannon do pomocy przy rozszyfrowywaniu mapy Francuzki.
/ USA / serial

2018-11-20

08:40 Zagubieni, odc. 15/25 Logo METRO
Opis (streszczenie): Po tym jak Claire wraca i nie pamięta nic sprzed pechowego lotu Oceanica 815, Jack i Locke myślą nad planem pojmania porywacza, tajemniczego Ethana, który grozi zabić pozostałych rozbitków chyba, że Claire zostanie mu zwrócona.
/ USA / serial

2018-11-21

08:40 Zagubieni, odc. 16/25 Logo METRO
Opis (streszczenie): Kate i Sawyer ujawniają przed sobą mroczne tajemnice podczas tropienia dzika renegata - Sawyer jest przekonany, że celowo go nęka. Tymczasem Hurley i Sayid martwią się, że Charlie wariuje po jego zbliżeniu ze śmiercią i szokująca, wcześniejsza relacja między Sawyerem i Jackiem zostaje ujawniona.
/ USA / serial

2018-11-22

08:40 Zagubieni, odc. 17/25 Logo METRO
Opis (streszczenie): Gdy tratwa, którą ocaleni budowali zostaje tajemniczo podpalona, Michael jest przekonany, że to Jin jest odpowiedzialny za sabotaż, co tylko podgrzewa ich rywalizację. Tymczasem Sun zaskakuje wszystkich swoją rewelacją, a Boone ostrzega Sayida przed Shannon.
/ USA / serial

2018-11-23

08:40 Zagubieni, odc. 18/25 Logo METRO
Opis (streszczenie): Kiedy Hurley wpada w obsesję na punkcie Francuzki i zapuszcza się wgłąb dżungli, aby ją odnaleźć, Jack, Sayid i Charlie nie mają wyboru i idą za nim. Tymczasem Locke prosi Claire o pomoc przy budowie tajemniczego przedmiotu.
/ USA / serial

2018-11-26

08:45 Zagubieni, odc. 19/25 Logo METRO
Opis (streszczenie): Boone jest zaniepokojony problemami psychicznymi Locke’a, podczas gdy starają się znaleźć drogę do tajemniczego luku. Tymczasem Jack niechętnie pomaga, gdy Sawyer zaczyna mieć ogromne bóle głowy, a Michael i Jin mają problem z komunikacją przy budowie tratwy.
/ USA / serial

2018-11-27

08:40 Zagubieni, odc. 20/25 Logo METRO
Opis (streszczenie): Claire zaczyna rodzić, a bezradny Charlie wpada w panikę. Tymczasem Locke jest zaginiony, a Jack pielęgnuje ocalałych. Sayid robi Shannon romantyczną niespodziankę.
/ USA / serial

2018-11-28

08:40 Zagubieni, odc. 21/25 Logo METRO
Opis (streszczenie): Po pogrzebaniu jednego ze swoich, gdy opadły emocje, zaczynają się szerzyć podejrzenia, a jeden z ocalałych przysięga zemstę. Tymczasem Claire i Charlie starają się uspokoić noworodka.
/ USA / serial

2018-11-29

08:40 Zagubieni, odc. 22/25 Logo METRO
Opis (streszczenie): Jack podejrzewa nieczystą grę, gdy Michael gwałtownie zachorował podczas budowy tratwy. Tymczasem tajemnica z przeszłości Kate wychodzi na jaw, kilku ocalałych odkrywa luk, a Walt daje Locke'owi ostrzeżenie.
/ USA / serial
Reklama

2018-11-30

08:40 Zagubieni, odc. 23/25 Logo METRO
Opis (streszczenie): Francuzka- Rousseau- szokuje rozbitków, pokazując się z przerażającym ostrzeżeniem o "innych". Tymczasem Michael i Jin przygotowują tratwę do żeglugi.
/ USA / serial
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Zagubieni. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Zagubieni w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Zagubieni.

Poprzednie emisje Zagubieni

Emisja Zagubieni miała miejsce:

2018-10-19, 15:55 Zagubieni II, odc. 11/24 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Jack, Locke i Sawyer ruszają za Michaelem, który w poszukiwaniu Walta wchodzi do dżungli i podąża w kierunku budzących przerażenie „Innych”. Tymczasem Sun w zaskakujący sposób reaguje na wieść, że Jin chce dołączyć do grupy poszukiwawczej. Hurley i Charlie wdają się w filozoficzną dyskusję na temat tego, czego pragną kobiety. "The Hunting Party"
USA / serial
2018-10-18, 15:55 Zagubieni II, odc. 10/24 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Mr. Eko wypytuje Charliego o figurkę Najświętszej Panienki. Claire zaczyna tracić wiarę w Charliego, gdy poznaje jego sekret. Jack z zainteresowaniem przygląda się, jak Kate obcina włosy powracającemu do zdrowia Sawyrerowi. "The 23rd Psalm"
USA / serial
2018-10-17, 15:55 Zagubieni II, odc. 9/24 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Dowiadujemy się, jakie przestępstwo popełniła Kate i co zmusiło ją do uciekania przed wymiarem sprawiedliwości. Tymczasem rozbitkowie muszą pożegnać przyjaciela. Kate czuwa przy chorym Sawyerze, a Mr. Eko ma dla Locke'a niespodziankę związaną z bunkrem. "What Kate Did"
USA / serial
2018-10-16, 15:55 Zagubieni II, odc. 8/24 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Dochodzi do spięć, gdy Ana Lucia i jej ludzie spotykają Sayida i pozostałych rozbitków. "Collision"
USA / serial
2018-10-15, 15:55 Zagubieni II, odc. 7/24 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Dowiadujemy się, jakie wstrząsające rzeczy działy się z rozbitkami z tylnej części samolotu w ciągu 48 dni od katastrofy. "The Other 48 Days"
USA / serial
2018-10-12, 15:55 Zagubieni II, odc. 6/24 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Sawyer, Michael i Jin prowadzą rozbitków z tylnej części samolotu przez dżunglę. Rana Sawyera goi się źle i życie mężczyzny wisi na włosku. Tymczasem Shannon znów ma halucynacje z Waltem, a Charlie staje się zazdrosny, po tym jak Locke okazuje Claire zainteresowanie. "Abandoned"
USA / serial
2018-10-11, 15:55 Zagubieni II, odc. 5/24 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Michael wyrusza do dżungli w poszukiwaniu Walta, ale wkrótce odkrywa, że nie jest sam. Tymczasem oprawcy Sawyera i Jina zmuszają mężczyzn, aby zabrali ich do obozu rozbitków. Sun desperacko szuka zgubionej obrączki ślubnej. "... and Found"
USA / serial
2018-10-10, 15:55 Zagubieni II, odc. 4/24 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Hurley ma zadanie do wykonania we wnętrzu bunkra, ale wspomnienia z przeszłości bardzo mu je utrudniają. Tymczasem Sawyer, Michael i Jin dowiadują się kim są ich oprawcy. Claire odkrywa zaskakującą prawdę o losie rozbitków z tratwy. "Everybody Hates Hugo"
USA / serial
2018-10-09, 15:55 Zagubieni II, odc. 3/24 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Jack, Locke i Kate poznają kolejne sekrety bunkra. Tymczasem Sawyer, Michael i Jin zostają brutalnie zaatakowani i uwięzieni. Zastanawiają się, czy ich oprawcami są nieznani rozbitkowie, czy „Inni”, którzy wzbudzają u wszystkich ogromny strach. "Orientation"
USA / serial
2018-10-08, 15:55 Zagubieni II, odc. 2/24 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Walt został uprowadzony, a tratwa zniszczona. Michael, Sawyer i Jin walcząc o życie, odkrywają, że w zmąconych wodach czai się nieznane dotąd nagrożenie. Tymczasem w bunkrze znika jeden z rozbitków i Locke musi wejść do środka. "Adrift"
USA / serial
2018-10-05, 15:55 Zagubieni II, odc. 1/24 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Aby przetrwać, grupa składająca się z członków rodziny, przyjaciół, wrogów i zupełnie nieznanych sobie osób musi wspólnie stawić czoła bezlitosnej pogodzie i trudnym warunkom. Jednak po ponad 40 dniach na wyspie wiadomo, że niebezpieczeństwo i tajemnice czają się wszędzie, a osoby, którym ufają mogą obrócić się przeciwko nim. Nawet bohaterowie skrywają tajemnice. "Man of Science, Man of Faith"
USA / serial
2018-10-04, 15:55 Zagubieni, odc. 25 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Na tratwie, rozbitkowie są zaskoczeni przez coś, czego nie spodziewali. Tymczasem pozostali na wyspie próbują otworzyć właz, a gość w obozie może być zagrożeniem dla synka Claire.
USA / serial
2018-10-03, 15:55 Zagubieni, odc. 24/25 Logo TVN 7
USA / serial
2018-10-02, 15:55 Zagubieni, odc. 23/25 Logo TVN 7
USA / serial
2018-10-01, 15:55 Zagubieni, odc. 22/25 Logo TVN 7
USA / serial
2018-09-28, 15:55 Zagubieni, odc. 21/25 Logo TVN 7
USA / serial
2018-09-27, 15:55 Zagubieni, odc. 20/25 Logo TVN 7
USA / serial
2018-09-26, 15:55 Zagubieni, odc. 19/25 Logo TVN 7
USA / serial
2018-09-25, 15:55 Zagubieni, odc. 18/25 Logo TVN 7
USA / serial
2018-09-24, 15:55 Zagubieni, odc. 17/25 Logo TVN 7
USA / serial
2018-09-21, 15:55 Zagubieni, odc. 16/25 Logo TVN 7
USA / serial
2018-09-20, 15:55 Zagubieni, odc. 15/25 Logo TVN 7
USA / serial
2018-09-19, 15:55 Zagubieni, odc. 14/25 Logo TVN 7
USA / serial
2018-09-18, 15:55 Zagubieni, odc. 13/25 Logo TVN 7
USA / serial
Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info