Reklama

Zaklinaczka duchów godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Zaklinaczka duchów w TV - najbliższe emisje

+ Obserwuj
Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Zaklinaczka duchów będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 13 lipca 2020 (Poniedziałek)
10:00 Zaklinaczka duchów, sez. 1, odc. 7 Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Melinda Gordon (Jennifer Love Hewitt) ma niezwykły dar, dzięki któremu może nawiązywać kontakt z duszami zmarłych. Jako pośrednik pomiędzy światem żywych i umarłych kobieta pomaga duszom spokojnie przejść na drugą stronę. Tytuł odcinka: Hope And Mercy Odc. 7. Kiedy Melinda odwiedza w szpitalu swojego męża, niespodziewanie trafia na ducha młodej kobiety. Okazuje się, że zmarła ona z powodu powikłań po zabiegu chirurgicznym. Kobieta chce, aby Melinda pomogła jej mężowi uporać się z jej odejściem.

/ USA / 2006 / fabularny
11:00 Zaklinaczka duchów, sez. 1, odc. 8 Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Melinda Gordon (Jennifer Love Hewitt) ma niezwykły dar, dzięki któremu może nawiązywać kontakt z duszami zmarłych. Jako pośrednik pomiędzy światem żywych i umarłych kobieta pomaga duszom spokojnie przejść na drugą stronę. Tytuł odcinka: On The Wings Of A Dove Odc. 8. Melinda odkrywa, że od pewnego czasu jej mąż jest prześladowany przez ducha mężczyzny, który zginął w wypadku karetki. Okazuje się, że zmarły mężczyzna chce, aby przebaczyli mu rodzice człowieka, którego zamordował. Do tego chce pojednać się ze swoimi najbliższymi. Kobieta postanawia mu pomóc.

/ USA / 2006 / fabularny
Reklama
12:00 Zaklinaczka duchów, sez. 1, odc. 9 Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Melinda Gordon (Jennifer Love Hewitt) ma niezwykły dar, dzięki któremu może nawiązywać kontakt z duszami zmarłych. Jako pośrednik pomiędzy światem żywych i umarłych kobieta pomaga duszom spokojnie przejść na drugą stronę. Tytuł odcinka: Voices Odc. 9. Tym razem Melinda trafia na ducha Lacy – matki nastolatka o imieniu Kirk. Okazuje się, że po śmierci kobiety, jej syn jest załamany. Duch Lacy próbuje skontaktować się z synem. Melinda postanawia pomóc zarówno zmarłej kobiecie, jak i jej synowi.

/ USA / 2006 / fabularny
13:00 Zaklinaczka duchów, sez. 1, odc. 10 Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Melinda Gordon (Jennifer Love Hewitt) ma niezwykły dar, dzięki któremu może nawiązywać kontakt z duszami zmarłych. Jako pośrednik pomiędzy światem żywych i umarłych kobieta pomaga duszom spokojnie przejść na drugą stronę. Tytuł odcinka: Ghost Bride Odc. 10. Duch niedoszłej żony prześladuje nową narzeczoną męża. Martwa kobieta prześladuje dziewczynę, ponieważ nie może znieść myśli, że jej wybranek zakochał się w kimś innym. Nawiedzanie doprowadza do tego, że dziewczyna zaczyna podejrzewać narzeczonego o to, że wciąż kocha zmarłą, która zginęła w wypadku w drodze na wesele. Melinda chce naprawić relacje między przyszłą panną młodą, a jej narzeczonym oraz uświadomić ducha narzeczonej, że powinna pozwolić żyć dalej swojemu ukochanemu, bo to pomoże jej przejść na drugą stronę.

/ USA / 2006 / fabularny
Program TV na 14 lipca 2020 (Wtorek)
10:00 Zaklinaczka duchów, sez. 1, odc. 9 Logo TV Puls
11:00 Zaklinaczka duchów, sez. 1, odc. 10 Logo TV Puls
12:00 Zaklinaczka duchów, sez. 1, odc. 11 Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Melinda Gordon (Jennifer Love Hewitt) ma niezwykły dar, dzięki któremu może nawiązywać kontakt z duszami zmarłych. Jako pośrednik pomiędzy światem żywych i umarłych kobieta pomaga duszom spokojnie przejść na drugą stronę. Tytuł odcinka: Shadow Boxer Odc. 11. Melinda widzi ducha kobiety, która nie może spokojnie przejść do świata zmarłych, ponieważ ciągle martwi się o skłóconego męża i syna. Melinda decyduje się pomóc duchowi kobiety i pogodzić jej najbliższych.

/ USA / 2006 / fabularny
13:00 Zaklinaczka duchów, sez. 1, odc. 12 Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Melinda Gordon (Jennifer Love Hewitt) ma niezwykły dar, dzięki któremu może nawiązywać kontakt z duszami zmarłych. Jako pośrednik pomiędzy światem żywych i umarłych kobieta pomaga duszom spokojnie przejść na drugą stronę. Tytuł odcinka: Undead Comic Odc. 12. Andrea przygotowuje się do występów w miejscowym klubie komediowym. Melinda natomiast spotyka tam grupę martwych komików, którzy przygotowują się do występu komediowego. Jej uwagę przykuwa jeden z komików, ponieważ wygląda na bardzo zmartwionego. Okazuje się, że pragnie on przypomnieć sobie, co doprowadziło go do samobójstwa. Melinda postanawia pomóc mu skomunikować się z jego dziewczyną, aby mógł w spokoju przejść na drugą stronę.

/ USA / 2006 / fabularny
Program TV na 15 lipca 2020 (Środa)
10:00 Zaklinaczka duchów, sez. 1, odc. 11 Logo TV Puls
Reklama
11:00 Zaklinaczka duchów, sez. 1, odc. 12 Logo TV Puls
12:00 Zaklinaczka duchów, sez. 1, odc. 13 Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Melinda Gordon (Jennifer Love Hewitt) ma niezwykły dar, dzięki któremu może nawiązywać kontakt z duszami zmarłych. Jako pośrednik pomiędzy światem żywych i umarłych kobieta pomaga duszom spokojnie przejść na drugą stronę. Tytuł odcinka: Friendly Neighborhood Ghost Odc. 13. Nowy sąsiad Melindy i Jima zachowuje się dość dziwnie. Uważają go za nierozsądnego. Pewnego dnia Melinda widzi ducha i uświadamia sobie, że sąsiad nie tylko jest nawiedzany przez gościa zza światów, ale ten duch próbuje go zabić. Zaklinaczka konfrontuje się z duchem i dowiaduje się, że widmo szuka zemsty na swoim sąsiedzie. Przed Melindą staje bardzo trudne zadanie. Musi przekonać ducha, że sąsiad mówi prawdę i nie doprowadził do niczego złego, jeżeli dojdą do porozumienia to zjawa będzie mogła na zawsze zaznać spokoju.

/ USA / 2006 / fabularny
13:00 Zaklinaczka duchów, sez. 1, odc. 14 Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Melinda Gordon (Jennifer Love Hewitt) ma niezwykły dar, dzięki któremu może nawiązywać kontakt z duszami zmarłych. Jako pośrednik pomiędzy światem żywych i umarłych kobieta pomaga duszom spokojnie przejść na drugą stronę. Tytuł odcinka: Last Execution Odc. 14. Melinda wybiera się na wystawę w lokalnej galerii sztuki. Spotyka tam ducha mężczyzny skazanego na śmierć. Okazuje się, że w galerii są również jego prace. Zmarły mężczyzna chce, aby kobieta odnalazła umowę sprzedaży dzieł, dzięki czemu jego córka mogłaby dostać pieniądze, a on spokojnie przeszedłby do świata zmarłych.

/ USA / 2006 / fabularny
Program TV na 16 lipca 2020 (Czwartek)
10:00 Zaklinaczka duchów, sez. 1, odc. 13 Logo TV Puls
11:00 Zaklinaczka duchów, sez. 1, odc. 14 Logo TV Puls
12:00 Zaklinaczka duchów, sez. 1, odc. 15 Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Melinda Gordon (Jennifer Love Hewitt) ma niezwykły dar, dzięki któremu może nawiązywać kontakt z duszami zmarłych. Jako pośrednik pomiędzy światem żywych i umarłych kobieta pomaga duszom spokojnie przejść na drugą stronę. Tytuł odcinka: Melinda's First Ghost Odc. 15. Do Melindy wraca zagubiona dusza sprzed lat – duch jej zmarłej koleżanki Sarah Applewhite. Okazuje się, że jako dziewczynka Melinda nie była w stanie jej pomóc. Teraz kobieta musi spróbować ponownie przeprowadzić ją do świata zmarłych. Musi tylko doprowadzić do spotkania rodziców zmarłej dziewczynki.

/ USA / 2006 / fabularny
13:00 Zaklinaczka duchów, sez. 1, odc. 16 Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Melinda Gordon (Jennifer Love Hewitt) ma niezwykły dar, dzięki któremu może nawiązywać kontakt z duszami zmarłych. Jako pośrednik pomiędzy światem żywych i umarłych kobieta pomaga duszom spokojnie przejść na drugą stronę. Tytuł odcinka: Dead Man's Ridge Odc. 16. Jeden ze znajomych Andrei zaginął podczas wspinaczki w górach. Duch jego brata próbuje skontaktować się z kobietą, aby przekazać jej informacje o miejscu, w którym znajduje się mężczyzna. Potrzebuje jednak do tego Melindy.

/ USA / 2006 / fabularny
Program TV na 17 lipca 2020 (Piątek)
10:00 Zaklinaczka duchów, sez. 1, odc. 15 Logo TV Puls
11:00 Zaklinaczka duchów, sez. 1, odc. 16 Logo TV Puls
12:00 Zaklinaczka duchów, sez. 1, odc. 17 Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Melinda Gordon (Jennifer Love Hewitt) ma niezwykły dar, dzięki któremu może nawiązywać kontakt z duszami zmarłych. Jako pośrednik pomiędzy światem żywych i umarłych kobieta pomaga duszom spokojnie przejść na drugą stronę. Tytuł odcinka: Demon Child Odc. 17. Podczas zakupu antyków, Melinda spotyka ducha małego chłopca, który zginął w tragicznym wypadku, a teraz chce skrzywdzić swoich najbliższych. Kobieta chce za wszelką cenę pomóc zmarłemu chłopcu i jego najbliższym.

/ USA / 2006 / fabularny
Reklama
13:00 Zaklinaczka duchów, sez. 1, odc. 18 Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Melinda Gordon (Jennifer Love Hewitt) ma niezwykły dar, dzięki któremu może nawiązywać kontakt z duszami zmarłych. Jako pośrednik pomiędzy światem żywych i umarłych kobieta pomaga duszom spokojnie przejść na drugą stronę. Tytuł odcinka: Miss Fortune Odc. 18. W mieście zjawia się cyrk. Podczas odwiedzin w nim, Melinda spotyka ducha magika. Okazuje się, że mężczyzna utonął w trakcie wykonywania trudnej sztuczki z wodą. Zmarły uważa, że zginął przez swojego zazdrosnego brata. Melinda postanawia pomóc mu dowiedzieć się prawdy o jego śmierci.

/ USA / 2006 / fabularny
Program TV na 20 lipca 2020 (Poniedziałek)
10:00 Zaklinaczka duchów, sez. 1, odc. 17 Logo TV Puls
11:00 Zaklinaczka duchów, sez. 1, odc. 18 Logo TV Puls
12:00 Zaklinaczka duchów, sez. 1, odc. 19 Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Melinda Gordon (Jennifer Love Hewitt) ma niezwykły dar, dzięki któremu może nawiązywać kontakt z duszami zmarłych. Jako pośrednik pomiędzy światem żywych i umarłych kobieta pomaga duszom spokojnie przejść na drugą stronę. Tytuł odcinka: Fury Odc. 19. Tym razem Melinda musi zmierzyć się ze sprawą ducha czarnoskórego robotnika, który zginął trzydzieści lat temu z rąk swojego białego współpracownika. Duch mężczyzny próbuje teraz zabić sędziego, który nie chciał wnieść oskarżenia przeciwko winnemu śmierci robotnika. Melinda chce pomóc zmarłemu w dojściu do sprawiedliwości.

/ USA / 2006 / fabularny
13:00 Zaklinaczka duchów, sez. 1, odc. 20 Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Melinda Gordon (Jennifer Love Hewitt) ma niezwykły dar, dzięki któremu może nawiązywać kontakt z duszami zmarłych. Jako pośrednik pomiędzy światem żywych i umarłych kobieta pomaga duszom spokojnie przejść na drugą stronę. Tytuł odcinka: Vanishing, The Odc. 20. Melinda doznaje urazu głowy, przez co przez kilka dni leży w szpitalu w śpiączce. Po powrocie do domu zauważa, że straciła swoją zdolność kontaktu z duchami. Tymczasem pewna młoda dziewczyna prosi kobietę o przekazanie informacji jej zmarłemu narzeczonemu. Czy Melinda będzie mogła pomóc?

/ USA / 2006 / fabularny
Program TV na 21 lipca 2020 (Wtorek)
10:00 Zaklinaczka duchów, sez. 1, odc. 19 Logo TV Puls
11:00 Zaklinaczka duchów, sez. 1, odc. 20 Logo TV Puls
12:00 Zaklinaczka duchów, sez. 1, odc. 21 Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Melinda Gordon (Jennifer Love Hewitt) ma niezwykły dar, dzięki któremu może nawiązywać kontakt z duszami zmarłych. Jako pośrednik pomiędzy światem żywych i umarłych kobieta pomaga duszom spokojnie przejść na drugą stronę. Tytuł odcinka: Free Fall Odc. 21. Melinda w końcu odzyskuje swój dar. Niedługo po tym, kobiecie ukazuje się duch pilota. Okazuje się, że jego samolot nadal znajduje się w powietrzu. Melinda musi spróbować ocalić maszynę.

/ USA / 2006 / fabularny
13:00 Zaklinaczka duchów, sez. 1, odc. 22 Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Melinda Gordon (Jennifer Love Hewitt) ma niezwykły dar, dzięki któremu może nawiązywać kontakt z duszami zmarłych. Jako pośrednik pomiędzy światem żywych i umarłych kobieta pomaga duszom spokojnie przejść na drugą stronę. Tytuł odcinka: One, The Odc. 22. Melinda udaje się na miejsce katastrofy lotniczej, aby pomóc ofiarom przejść spokojnie do świata zmarłych. Niespodziewanie pojawia się tajemniczy mężczyzna, który próbuje namówić dusze do pozostania na ziemi. Wkrótce do kobiety dociera straszna wiadomość.

/ USA / 2006 / fabularny
Program TV na 22 lipca 2020 (Środa)
10:00 Zaklinaczka duchów, sez. 1, odc. 21 Logo TV Puls
Reklama
11:00 Zaklinaczka duchów, sez. 1, odc. 22 Logo TV Puls
12:00 Zaklinaczka duchów, sez. 2, odc. 23 Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Melinda Gordon (Jennifer Love Hewitt) ma niezwykły dar, dzięki któremu może nawiązywać kontakt z duszami zmarłych. Jako pośrednik pomiędzy światem żywych i umarłych kobieta pomaga duszom spokojnie przejść na drugą stronę. Tytuł odcinka: Love Never Dies Odc. 23. Melinda martwi się, że coś uniemożliwia Andrei przejście na drugą stronę. Melinda postanawia odwiedzić mieszkanie przyjaciółki, by czegoś się dowiedzieć. Niespodziewanie spotyka tam tajemniczego mężczyznę w czarnym kapeluszu, który próbuje przeciągnąć Andreę na swoją stronę. Melinda musi odnaleźć przyjaciółkę, dowiedzieć się co ją dręczy oraz pomóc jej spokojnie przejść na drugą stronę.

/ USA / 2006 / fabularny
13:00 Zaklinaczka duchów, sez. 2, odc. 24 Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Melinda Gordon (Jennifer Love Hewitt) ma niezwykły dar, dzięki któremu może nawiązywać kontakt z duszami zmarłych. Jako pośrednik pomiędzy światem żywych i umarłych kobieta pomaga duszom spokojnie przejść na drugą stronę. Tytuł odcinka: Love Still Won't Die Odc. 24. Melinda przyłapuje nastolatka – Neda Banksa – na próbie kradzieży w swoim sklepie. Postanawia porozmawiać z matką chłopca i dowiedzieć się co mogło kierować chłopcem. Tymczasem do Melindy zgłasza się duch mężczyzny, który chce skontaktować się ze swoją żoną.

/ USA / 2006 / fabularny
Program TV na 23 lipca 2020 (Czwartek)
10:00 Zaklinaczka duchów, sez. 2, odc. 23 Logo TV Puls
11:00 Zaklinaczka duchów, sez. 2, odc. 24 Logo TV Puls
12:00 Zaklinaczka duchów, sez. 2, odc. 25 Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Melinda Gordon (Jennifer Love Hewitt) ma niezwykły dar, dzięki któremu może nawiązywać kontakt z duszami zmarłych. Jako pośrednik pomiędzy światem żywych i umarłych kobieta pomaga duszom spokojnie przejść na drugą stronę. Tytuł odcinka: Drowned Lives Odc. 25. W sklepie Melindy pojawia się para, która podejrzewa, że ich nowy dom może być nawiedzony. Wkrótce Melinda i Jim dostają on nich zaproszenie na kolację. Melinda postanawia wykorzystać tę okazję, żeby porozmawiać z duchem siedmiolatki i dowiedzieć się dlaczego prześladuje nowych mieszkańców domu. Wkrótce okazuje się, że o śmierć dziewczynki obwinia się jej brat. Melinda postanawia pomóc zmarłej dziewczynce i nowym mieszkańcom.

/ USA / 2006 / fabularny
13:00 Zaklinaczka duchów, sez. 2, odc. 26 Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Melinda Gordon (Jennifer Love Hewitt) ma niezwykły dar, dzięki któremu może nawiązywać kontakt z duszami zmarłych. Jako pośrednik pomiędzy światem żywych i umarłych kobieta pomaga duszom spokojnie przejść na drugą stronę. Tytuł odcinka: Ghost Within, The Odc. 26. Melinda wybiera się z Delią na pchli targ. Kupuje tam niewielki zestaw ozdób. Zauważa jednak coś dziwnego. Szybko okazuje się, że przedmioty są nawiedzone przez ducha, który nie widzi i nie słyszy Melindy. Wkrótce kobieta doświadcza wizji, która zawiera przesłanie od ducha. Melinda decyduje się ponownie poprosić o pomoc profesora Payne’a.

/ USA / 2006 / fabularny
Program TV na 24 lipca 2020 (Piątek)
10:00 Zaklinaczka duchów, sez. 2, odc. 25 Logo TV Puls
11:00 Zaklinaczka duchów, sez. 2, odc. 26 Logo TV Puls
12:00 Zaklinaczka duchów, sez. 2, odc. 27 Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Melinda Gordon (Jennifer Love Hewitt) ma niezwykły dar, dzięki któremu może nawiązywać kontakt z duszami zmarłych. Jako pośrednik pomiędzy światem żywych i umarłych kobieta pomaga duszom spokojnie przejść na drugą stronę. Tytuł odcinka: Grave Matter, A Odc. 27. Podczas pobytu na cmentarzu, Melinda spotyka ducha mężczyzny, który twierdzi, że został pochowany w niewłaściwym grobie. Duch prosi, aby kobieta odnalazła jego grób. Melinda postanawia pomóc mu spokojnie przejść na drugą stronę. Najpierw musi pogodzić ducha mężczyzny z jego najbliższymi. Nie będzie to jednak łatwe, a na jaw wyjdą kolejne zaskakujące fakty związane ze śmiercią mężczyzny.

/ USA / 2006 / fabularny
13:00 Zaklinaczka duchów, sez. 2, odc. 28 Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Melinda Gordon (Jennifer Love Hewitt) ma niezwykły dar, dzięki któremu może nawiązywać kontakt z duszami zmarłych. Jako pośrednik pomiędzy światem żywych i umarłych kobieta pomaga duszom spokojnie przejść na drugą stronę. Tytuł odcinka: Woman Of His Dreams, The Odc. 28. Melinda postanawia odwiedzić swoją matkę. Pod jej nieobecność, Jim zaprasza do ich domu kolegów. Niespodziewanie zaczynają się dziać dziwne rzeczy. Później mężczyzna zostaje nawiedzony we śnie przez ducha modelki. Okazuje się, że kobieta zmarła podczas operacji. Mężczyzna prosi o pomoc żonę.

/ USA / 2006 / fabularny
Program TV na 27 lipca 2020 (Poniedziałek)
10:00 Zaklinaczka duchów, sez. 2, odc. 27 Logo TV Puls
11:00 Zaklinaczka duchów, sez. 2, odc. 28 Logo TV Puls
12:00 Zaklinaczka duchów, sez. 2, odc. 29 Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Melinda Gordon (Jennifer Love Hewitt) ma niezwykły dar, dzięki któremu może nawiązywać kontakt z duszami zmarłych. Jako pośrednik pomiędzy światem żywych i umarłych kobieta pomaga duszom spokojnie przejść na drugą stronę. Tytuł odcinka: Vicious Cycle, A Odc. 29. Melinda i Jim wybierają się na kemping. Niespodziewanie coś zakłóca ich spokój. Okazuje się, że to duch kobiety, która poszukuje swojej córki. Wkrótce okazuje się, że kobieta porzuciła swojego męża i córkę. Melinda musi pomóc duchowi odnaleźć jej córkę.

/ USA / 2006 / fabularny
Reklama
13:00 Zaklinaczka duchów, sez. 2, odc. 30 Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Melinda Gordon (Jennifer Love Hewitt) ma niezwykły dar, dzięki któremu może nawiązywać kontakt z duszami zmarłych. Jako pośrednik pomiędzy światem żywych i umarłych kobieta pomaga duszom spokojnie przejść na drugą stronę. Tytuł odcinka: Night We Met, The Odc. 30. W miasteczku dochodzi do pożaru chińskiej restauracji, w wyniku którego ginie właściciel lokalu. Duch mężczyzny pojawia się u Melindy i prosi ją o pomoc. Chce, by na jaw wyszła prawda o podpalaczu.

/ USA / 2006 / fabularny
Program TV na 28 lipca 2020 (Wtorek)
10:00 Zaklinaczka duchów, sez. 2, odc. 29 Logo TV Puls
11:00 Zaklinaczka duchów, sez. 2, odc. 30 Logo TV Puls
12:00 Zaklinaczka duchów, sez. 2, odc. 31 Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Melinda Gordon (Jennifer Love Hewitt) ma niezwykły dar, dzięki któremu może nawiązywać kontakt z duszami zmarłych. Jako pośrednik pomiędzy światem żywych i umarłych kobieta pomaga duszom spokojnie przejść na drugą stronę. Tytuł odcinka: Curse Of The Ninth, The Odc. 31. Podczas koncertu w klubie, Melinda spotyka utalentowanego muzycznie kelnera. Okazuje się, że mężczyzna od śmierci swojego przyjaciela nie grał na ulubionej gitarze. Melinda zauważa, że jest on odwiedzany przez dwa duchy – zmarłego przyjaciela oraz ojca. Kobieta musi im pomóc.

/ USA / 2006 / fabularny
13:00 Zaklinaczka duchów, sez. 2, odc. 32 Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Melinda Gordon (Jennifer Love Hewitt) ma niezwykły dar, dzięki któremu może nawiązywać kontakt z duszami zmarłych. Jako pośrednik pomiędzy światem żywych i umarłych kobieta pomaga duszom spokojnie przejść na drugą stronę. Tytuł odcinka: Giving Up The Ghost Odc. 32. Melinda razem z Jimem, Delią i Nedem wybierają się na szkolny mecz baseballu. Spotyka tam złego ducha bejsbolisty. Melinda stara się mu pomóc.

/ USA / 2006 / fabularny
Program TV na 29 lipca 2020 (Środa)
10:00 Zaklinaczka duchów, sez. 2, odc. 31 Logo TV Puls
11:00 Zaklinaczka duchów, sez. 2, odc. 32 Logo TV Puls
12:00 Zaklinaczka duchów, sez. 2, odc. 33 Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Melinda Gordon (Jennifer Love Hewitt) ma niezwykły dar, dzięki któremu może nawiązywać kontakt z duszami zmarłych. Jako pośrednik pomiędzy światem żywych i umarłych kobieta pomaga duszom spokojnie przejść na drugą stronę. Tytuł odcinka: Cat's Claw Odc. 33. Melinda doświadcza dziwnych zjawisk. Niespodziewanie kobieta przenosi się do dżungli. Okazuje się, że to wszystko za sprawą ducha, który chce przekazać jej pewną wiadomość. Jednak okazuje się, że udzielenie mu pomocy będzie dla Melindy prawdziwym wyzwaniem.

/ USA / 2006 / fabularny
13:00 Zaklinaczka duchów, sez. 2, odc. 34 Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Melinda Gordon (Jennifer Love Hewitt) ma niezwykły dar, dzięki któremu może nawiązywać kontakt z duszami zmarłych. Jako pośrednik pomiędzy światem żywych i umarłych kobieta pomaga duszom spokojnie przejść na drugą stronę. Tytuł odcinka: Dead To Rights Odc. 34. Melinda udaje się z wizytą do szpitala. Spotyka w nim ducha postrzelonego mężczyzny, który nie może się wybudzić ze śpiączki i jest zawieszony pomiędzy życiem i śmiercią. Kobieta postanawia mu pomóc.

/ USA / 2006 / fabularny
Program TV na 30 lipca 2020 (Czwartek)
10:00 Zaklinaczka duchów, sez. 2, odc. 33 Logo TV Puls
11:00 Zaklinaczka duchów, sez. 2, odc. 34 Logo TV Puls
12:00 Zaklinaczka duchów, sez. 2, odc. 35 Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Melinda Gordon (Jennifer Love Hewitt) ma niezwykły dar, dzięki któremu może nawiązywać kontakt z duszami zmarłych. Jako pośrednik pomiędzy światem żywych i umarłych kobieta pomaga duszom spokojnie przejść na drugą stronę. Tytuł odcinka: Deja Boo Odc. 35. Melinda spotyka ducha, który ma liczne osobowości, a w dodatku potrafi on przywoływać swoje wcielenia z przeszłości. Tymczasem kobieta podejrzewa, że może być w ciąży.

/ USA / 2006 / fabularny
13:00 Zaklinaczka duchów, sez. 2, odc. 36 Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Melinda Gordon (Jennifer Love Hewitt) ma niezwykły dar, dzięki któremu może nawiązywać kontakt z duszami zmarłych. Jako pośrednik pomiędzy światem żywych i umarłych kobieta pomaga duszom spokojnie przejść na drugą stronę. Tytuł odcinka: Speed Demon Odc. 36. Samochód Melindy psuje się na pustynnej drodze. Na pomoc przychodzi jej młoda kobieta, która jest właścicielką sklepu z autami. Wkrótce Melinda spotyka ducha, który przychodzi do niej jako kościotrup. Melinda podejrzewa, że może on mieć związek z nocnymi nielegalnymi wyścigami samochodowymi.

/ USA / 2006 / fabularny
Program TV na 31 lipca 2020 (Piątek)
10:00 Zaklinaczka duchów, sez. 2, odc. 35 Logo TV Puls
11:00 Zaklinaczka duchów, sez. 2, odc. 36 Logo TV Puls
12:00 Zaklinaczka duchów, sez. 2, odc. 37 Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Melinda Gordon (Jennifer Love Hewitt) ma niezwykły dar, dzięki któremu może nawiązywać kontakt z duszami zmarłych. Jako pośrednik pomiędzy światem żywych i umarłych kobieta pomaga duszom spokojnie przejść na drugą stronę. Tytuł odcinka: Mean Ghost Odc. 37. Melinda przemawia na temat swojej kariery w Grandview High. Podczas przemowy dochodzi do dziwnej sytuacji. Kobieta podejrzewa, że szkoła może być nawiedzona przez ducha cheerleaderki. Melinda postanawia działać.

/ USA / 2006 / fabularny
13:00 Zaklinaczka duchów, sez. 2, odc. 38 Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Melinda Gordon (Jennifer Love Hewitt) ma niezwykły dar, dzięki któremu może nawiązywać kontakt z duszami zmarłych. Jako pośrednik pomiędzy światem żywych i umarłych kobieta pomaga duszom spokojnie przejść na drugą stronę. Tytuł odcinka: Cradle Will Rock, The Odc. 38. Melinda towarzyszy Delii podczas wizyty w lokalnym sklepie jubilerskim. , Podczas niej dochodzi do rozboju z bronią, w wyniku którego ginie sprzedawca sklepu. Wkrótce duch mężczyzny odwiedza Melindę.

/ USA / 2006 / fabularny
Program TV na 3 sierpnia 2020 (Poniedziałek)
10:00 Zaklinaczka duchów, sez. 2, odc. 37 Logo TV Puls
11:00 Zaklinaczka duchów, sez. 2, odc. 38 Logo TV Puls
12:00 Zaklinaczka duchów, sez. 2, odc. 39 Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Melinda Gordon (Jennifer Love Hewitt) ma niezwykły dar, dzięki któremu może nawiązywać kontakt z duszami zmarłych. Jako pośrednik pomiędzy światem żywych i umarłych kobieta pomaga duszom spokojnie przejść na drugą stronę. Tytuł odcinka: Walk-In, The Odc. 39. Melinda szuka ciała, które zniknęło z kostnicy. Wkrótce przychodzi do niej duch osoby, do której należą zwłoki. Medium szuka pomocy u profesora Payne'a i dowiaduje się, że zaginionym ciałem zawładnął inny duch. Okazuje się, że duch zamierza uczestniczyć w licealnym zjeździe.

/ USA / 2006 / fabularny
13:00 Zaklinaczka duchów, sez. 2, odc. 40 Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Melinda Gordon (Jennifer Love Hewitt) ma niezwykły dar, dzięki któremu może nawiązywać kontakt z duszami zmarłych. Jako pośrednik pomiędzy światem żywych i umarłych kobieta pomaga duszom spokojnie przejść na drugą stronę. Tytuł odcinka: Children Of Ghosts Odc. 40. Melinda i Jim zostają tymczasowo rodzicami zastępczymi dla młodej dziewczyny, której matka zaginęła. Wkrótce Melindę odwiedza duch kobiety. Zdradza jej pewien sekret dotyczący przeszłości.

/ USA / 2006 / fabularny
Program TV na 4 sierpnia 2020 (Wtorek)
10:00 Zaklinaczka duchów, sez. 2, odc. 39 Logo TV Puls
11:00 Zaklinaczka duchów, sez. 2, odc. 40 Logo TV Puls
12:00 Zaklinaczka duchów, sez. 2, odc. 41 Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Melinda Gordon (Jennifer Love Hewitt) ma niezwykły dar, dzięki któremu może nawiązywać kontakt z duszami zmarłych. Jako pośrednik pomiędzy światem żywych i umarłych kobieta pomaga duszom spokojnie przejść na drugą stronę. Tytuł odcinka: Delia's First Ghost Odc. 41. Melinda pomaga Nedowi uporać się z duchem. Medium próbuje poradzić sobie również z duchem, który ukazuje się jej bez ubrania. Melinda postanawia także w końcu wyznać Delli prawdę o swoim darze.

/ USA / 2006 / fabularny
13:00 Zaklinaczka duchów, sez. 2, odc. 42 Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Melinda Gordon (Jennifer Love Hewitt) ma niezwykły dar, dzięki któremu może nawiązywać kontakt z duszami zmarłych. Jako pośrednik pomiędzy światem żywych i umarłych kobieta pomaga duszom spokojnie przejść na drugą stronę. Tytuł odcinka: Collector, The Odc. 42. Melinda spotyka mężczyznę o imieniu Gabriel, który ma takie same zdolności do kontaktu ze zmarłymi jak ona. Tymczasem kobieta zgłasza się po pomoc do profesora Payne'a.

/ USA / 2006 / fabularny
Program TV na 5 sierpnia 2020 (Środa)
10:00 Zaklinaczka duchów, sez. 2, odc. 41 Logo TV Puls
11:00 Zaklinaczka duchów, sez. 2, odc. 42 Logo TV Puls
12:00 Zaklinaczka duchów, sez. 2, odc. 43 Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Melinda Gordon (Jennifer Love Hewitt) ma niezwykły dar, dzięki któremu może nawiązywać kontakt z duszami zmarłych. Jako pośrednik pomiędzy światem żywych i umarłych kobieta pomaga duszom spokojnie przejść na drugą stronę. Tytuł odcinka: Prophet, The Odc. 43. Prorok-duch dzieli się z Melindą swoimi wizjami przyszłości. Kobieta martwi się o bezpieczeństwo swoich bliskich. Do tego zaczyna mieć wizje, które wydają się przewidywać śmierć ukochanej osoby.

/ USA / 2006 / fabularny
13:00 Zaklinaczka duchów, sez. 2, odc. 44 Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Melinda Gordon (Jennifer Love Hewitt) ma niezwykły dar, dzięki któremu może nawiązywać kontakt z duszami zmarłych. Jako pośrednik pomiędzy światem żywych i umarłych kobieta pomaga duszom spokojnie przejść na drugą stronę. Tytuł odcinka: Gathering, The Odc. 44. Melinda odwiedza burmistrza Grandview i prosi go o odwołanie wydarzenia poświęconego ofiarom katastrofy lotniczej. Kobieta kontaktuje się z duchem pracownika poczty i szuka młodej dziewczyny o imieniu Kristen, której udało się przeżyć katastrofę. Melinda chce wyjaśnić serię podobnych wypadków i zapobiec śmierci niewinnych ofiar.

/ USA / 2006 / fabularny
Program TV na 6 sierpnia 2020 (Czwartek)
10:00 Zaklinaczka duchów, sez. 2, odc. 43 Logo TV Puls
11:00 Zaklinaczka duchów, sez. 2, odc. 44 Logo TV Puls
12:00 Zaklinaczka duchów, sez. 3, odc. 45 Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Melinda Gordon (Jennifer Love Hewitt) ma niezwykły dar, dzięki któremu może nawiązywać kontakt z duszami zmarłych. Jako pośrednik pomiędzy światem żywych i umarłych kobieta pomaga duszom spokojnie przejść na drugą stronę. Tytuł odcinka: Underneath, The Odc. 45. Melinda spotyka kobietę, która chce sprzedać rzeczy z domu swoich nieżyjących już rodziców. Niebawem będzie musiała jej również pomóc w kontakcie z ojcem, który zmarł, gdy ona byla dzieckiem. Wkrótce na jaw wyjdą zaskakujące fakty.

/ USA / 2008 / fabularny
13:00 Zaklinaczka duchów, sez. 3, odc. 46 Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Melinda Gordon (Jennifer Love Hewitt) ma niezwykły dar, dzięki któremu może nawiązywać kontakt z duszami zmarłych. Jako pośrednik pomiędzy światem żywych i umarłych kobieta pomaga duszom spokojnie przejść na drugą stronę. Tytuł odcinka: Don't Try This At Home Odc. 46. Grupa studentek jest prześladowana przez swoją zmarłą koleżankę. Melinda postanawia im pomóc. Czy uda jej się przeprowadzić Rachel na drugą sronę?

/ USA / 2008 / fabularny
Program TV na 7 sierpnia 2020 (Piątek)
10:00 Zaklinaczka duchów, sez. 3, odc. 45 Logo TV Puls
11:00 Zaklinaczka duchów, sez. 3, odc. 46 Logo TV Puls
12:00 Zaklinaczka duchów, sez. 3, odc. 47 Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Melinda Gordon (Jennifer Love Hewitt) ma niezwykły dar, dzięki któremu może nawiązywać kontakt z duszami zmarłych. Jako pośrednik pomiędzy światem żywych i umarłych kobieta pomaga duszom spokojnie przejść na drugą stronę. Tytuł odcinka: Haunted Hero Odc. 47. Przyjaciel Jima - Matt - wraca z Iraku, gdzie był na misji. Okazuje się, że mężczyzna cierpi na zanik pamięci. Jedyną szansą, by mógł sobie cokolwiek przypomnieć jest Melinda, która musi skontaktować się ze smarłymi kolegami Matta z jednoski.

/ USA / 2008 / fabularny
13:00 Zaklinaczka duchów, sez. 3, odc. 48 Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Melinda Gordon (Jennifer Love Hewitt) ma niezwykły dar, dzięki któremu może nawiązywać kontakt z duszami zmarłych. Jako pośrednik pomiędzy światem żywych i umarłych kobieta pomaga duszom spokojnie przejść na drugą stronę. Tytuł odcinka: No Safe Place Odc. 48. Tym razem Melinda musi pomóc duchowi, który nie może przejść na drugą stronę do momentu, kiedy osoba odpowiedzialna za jego śmierć nie wyraże skruchy. Okazuje się jednak, że nie będzie to tak łatwe jak wcześniej myślała Melinda.

/ USA / 2008 / fabularny
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Zaklinaczka duchów. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Zaklinaczka duchów w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Zaklinaczka duchów.

Poprzednie emisje Zaklinaczka duchów w telewizji

Emisja Zaklinaczka duchów miała miejsce:

2020-07-10 11:00 Zaklinaczka duchów, sez. 1, odc. 7 Logo TV Puls
2020-07-10 10:00 Zaklinaczka duchów, sez. 1, odc. 6 Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Melinda Gordon (Jennifer Love Hewitt) ma niezwykły dar, dzięki któremu może nawiązywać kontakt z duszami zmarłych. Jako pośrednik pomiędzy światem żywych i umarłych kobieta pomaga duszom spokojnie przejść na drugą stronę. Tytuł odcinka: Homecoming Odc. 6. Po pomoc do Melindy zgłasza się duch chłopca o imieniu Jason, który zmarł po użądleniu przez pszczoły. Okazuje się, że chce odnaleźć swoją biologiczną matkę. Melinda postanawia mu pomóc.

/ USA / 2006 / fabularny
2020-07-09 11:00 Zaklinaczka duchów, sez. 1, odc. 6 Logo TV Puls
2020-07-09 10:00 Zaklinaczka duchów, sez. 1, odc. 5 Logo TV Puls

Opis (streszczenie): Melinda Gordon (Jennifer Love Hewitt) ma niezwykły dar, dzięki któremu może nawiązywać kontakt z duszami zmarłych. Jako pośrednik pomiędzy światem żywych i umarłych kobieta pomaga duszom spokojnie przejść na drugą stronę. Tytuł odcinka: Lost Boys Odc. 5. Melinda poznaje duchy trójki chłopców, którzy przed pięćdziesięcioma laty zginęli w pożarze sierocińca. Jeden z nich czuje się odpowiedzialny za śmierć pozostałych. Okazuje się jednak, że za pożar odpowiada ktoś inny. Melinda musi przekonać ducha chłopca, że to nie jego wina i pomóc całej trójce spokojnie przejść do świata zmarłych.

/ USA / 2006 / fabularny
2020-07-08 11:00 Zaklinaczka duchów, sez. 1, odc. 5 Logo TV Puls

Zaklinaczka duchów gdzie obejrzeć?

Zaklinaczka duchów można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: TV Puls

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Obsada (osoby)

Lista zwiera odnośniki do stron osób związanych z produkcją (aktorzy, reżyser):

Lata produkcji

Lista zawiera lata, w których powstawała audycja:

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry