Reklama

Elżbieta Czyżewska - seriale, filmy i programy TV w telewizji - emisje w TV, gdzie i kiedy obejrzeć

Na tej stronie znajdują się informacje na temat programów TV, filmów, seriali, w których Elżbieta Czyżewska występuje jako aktor lub reżyser.

Reklama
Reklama
Reklama

Elżbieta Czyżewska do zobaczenia przed lub za kamerą w: Gdzie jest generał, Giuseppe w Warszawie, Godzina pąsowej róży, Kapitan Sowa na tropie, Klub profesora Tutki, Małżeństwo z rozsądku, Milczenie (film 1963), Mąż swojej żony, Pierwszy dzień wolności, Rękopis znaleziony w Saragossie, Samotność w sieci, Szczur, Wszystko na sprzedaż, Zaduszki, Żona dla Australijczyka.

Osoby wielokrotnie współpracujące z Elżbieta Czyżewska


Kliknięcie w Imię i nazwisko osoby powoduje przejście na stronę zawierającą informacje na temat tej osoby wraz z listą emisji programów. filmów i seriali, w których jest obsadzie. Klik w etykietę Razem przenosi na stronę pokazująca wspólne projekty Elżbieta Czyżewska z wymienioną na liście osobą.

Stacje

Elżbieta Czyżewska do obejrzenia na antenie stacji: CANAL+, CANAL+ 1, CANAL+ DOKUMENT, Kino Polska, Polsat Film, Polsat Play, Polsat Seriale, Stopklatka TV, Super Polsat, TVP1 HD, TVP Historia, TVP Kultura, TVP Polonia

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry