Reklama

Gabriela Kownacka - seriale, filmy i programy TV w telewizji - emisje w TV, gdzie i kiedy obejrzeć

Na tej stronie znajdują się informacje na temat programów TV, filmów, seriali, w których Gabriela Kownacka występuje jako aktor lub reżyser.

Reklama
Reklama

Emisje archiwalne - programy, filmy z udziałem Gabriela Kownacka

Gabriela Kownacka do zobaczenia przed lub za kamerą w: Bo oszalałem dla niej, Ciuciubabka, Dzieci i ryby, Fuks, Hallo Szpicbródka, Hallo Szpicbródka, czyli ostatni występ króla kasiarzy, Jak się pozbyć czarnego kota, Kapitał, czyli jak zrobić pieniądze w Polsce, Kapitał, czyli jak zrobić pieniądze w Polsce..., Kobiety polskiego filmu - Bo oszalałem dla niej, Kobiety polskiego filmu - Trędowata, Nadzór, Nieproszony gość, Pas de deux, Przypadki Piotra S., Pułapka (spektakl 1990), Rodzina zastępcza, Sauna, Smacznego, telewizorku, Spokojne lata, Trędowata, Urodziny młodego warszawiaka, Zamiana.

Osoby wielokrotnie współpracujące z Gabriela Kownacka


Kliknięcie w Imię i nazwisko osoby powoduje przejście na stronę zawierającą informacje na temat tej osoby wraz z listą emisji programów. filmów i seriali, w których jest obsadzie. Klik w etykietę Razem przenosi na stronę pokazująca wspólne projekty Gabriela Kownacka z wymienioną na liście osobą.

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną osobą:

Kraje osoby

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną osobą:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry