Reklama

Grażyna Barszczewska - seriale, filmy i programy TV w telewizji - emisje w TV, gdzie i kiedy obejrzeć

Na tej stronie znajdują się informacje na temat programów TV, filmów, seriali, w których Grażyna Barszczewska występuje jako aktor lub reżyser.

Reklama

Poprzednie emisje - programy, filmy z udziałem Grażyna Barszczewska

Reklama
Reklama

Grażyna Barszczewska do zobaczenia przed lub za kamerą w: 07 zgłoś się, Blisko, coraz bliżej, Droga wewnętrzna, Dyrektorzy, Dzień kobiet, Dziękuję za służbę, Fryderyk, Londyńczycy, Na kłopoty... Bednarski, Nie opuszczaj mnie (film 2009), Przygrywka, Pseudonim Anoda, S. O. S., Sobie król, Spowiedź dziecięcia wieku, Urodzony po raz trzeci, W Polskę idziemy... czyli jubileusz Wiesława Gołasa, Wesele w Kurnej Chacie, Wygrany, Wyjdę z siebie, Znaki szczególne, Łabędzi śpiew, Życie na gorąco.

Osoby wielokrotnie współpracujące z Grażyna Barszczewska


Kliknięcie w Imię i nazwisko osoby powoduje przejście na stronę zawierającą informacje na temat tej osoby wraz z listą emisji programów. filmów i seriali, w których jest obsadzie. Klik w etykietę Razem przenosi na stronę pokazująca wspólne projekty Grażyna Barszczewska z wymienioną na liście osobą.

Stacje

Grażyna Barszczewska do obejrzenia na antenie stacji: Ale kino+, AMC, Kino Polska, Stopklatka TV, TVP1 HD, TVP2 HD, TVP ABC, TVP HD, TVP Historia, TVP Kultura, TVP Polonia, TVP Seriale

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry