Reklama

Grażyna Barszczewska - seriale, filmy i programy TV w telewizji - emisje w TV, gdzie i kiedy obejrzeć

Na tej stronie znajdują się informacje na temat programów TV, filmów, seriali, w których Grażyna Barszczewska występuje jako aktor lub reżyser.

Najbliższe emisje - programy, filmy z udziałem Grażyna Barszczewska

Poprzednie emisje - programy, filmy z udziałem Grażyna Barszczewska

Reklama

Emisje archiwalne - programy, filmy z udziałem Grażyna Barszczewska

Reklama
Reklama

Grażyna Barszczewska do zobaczenia przed lub za kamerą w: 07 zgłoś się, Blisko, coraz bliżej, Droga wewnętrzna, Dyrektorzy, Dzień kobiet, Dziękuję za służbę, Londyńczycy, Na kłopoty... Bednarski, Plebania, Przygrywka, Pseudonim Anoda, S. O. S., Sobie król, Spowiedź dziecięcia wieku, Teatr Telewizji, Urodzony po raz trzeci, W Polskę idziemy... czyli jubileusz Wiesława Gołasa, Wygrany, Wyjdę z siebie, Znaki szczególne, Łabędzi śpiew, Życie na gorąco.

Osoby wielokrotnie współpracujące z Grażyna Barszczewska


Kliknięcie w Imię i nazwisko osoby powoduje przejście na stronę zawierającą informacje na temat tej osoby wraz z listą emisji programów. filmów i seriali, w których jest obsadzie. Klik w etykietę Razem przenosi na stronę pokazująca wspólne projekty Grażyna Barszczewska z wymienioną na liście osobą.

Stacje

Grażyna Barszczewska do obejrzenia na antenie stacji: Ale kino+, Kino Polska, Kino TV, Stopklatka TV, TVP1 HD, TVP2 HD, TVP HD, TVP Historia, TVP Kultura, TVP Polonia, TVP Seriale

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną osobą:

Kraje osoby

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną osobą:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry