Reklama

Gustaw Lutkiewicz - seriale, filmy i programy TV w telewizji - emisje w TV, gdzie i kiedy obejrzeć

Na tej stronie znajdują się informacje na temat programów TV, filmów, seriali, w których Gustaw Lutkiewicz występuje jako aktor lub reżyser.

Reklama
Reklama
Reklama

Poprzednie emisje - programy, filmy z udziałem Gustaw Lutkiewicz

Emisje archiwalne - programy, filmy z udziałem Gustaw Lutkiewicz

Gustaw Lutkiewicz do zobaczenia przed lub za kamerą w: Alternatywy 4, Awans, Ballada o Januszku, Barbara i Jan, Cześć, kapitanie!, Daleko od szosy, Dekameron 40, czyli cudowne przytrafienie pewnego nieboszczyka, Dokąd człowieku, Dom, Don Gabriel, Fachowiec, Gangsterzy i filantropi, Gorzka miłość, Grzech Antoniego Grudy, Hanuszkiewicz, Kanclerz, Klub profesora Tutki, Koniec sezonu na lody, Koty to dranie, Lekcja martwego języka, Leśmian, Lokis. Rękopis profesora Wittembacha., Lustro, Misja specjalna, Mistrz tańca, Na niebie i na ziemi, Na odsiecz Wiedniowi, Najdłuższa wojna nowoczesnej Europy, Nowy Jork - czwarta rano, Parada oszustów, Pogranicze w ogniu, Przeklęte oko proroka, Pułapka (spektakl 1990), Romeo i Julia z Saskiej Kępy, Rycerze i rabusie, Spiskowcy, Syzyfowe prace (serial 1998), Teatr Telewizji, Virtuti, Wiatraki z Ranley, Wielka wsypa, Zaduszki, Zaklęty Dwór, Zakole, Zbrodniarz i panna, Zmiennicy, Znachor, Śnić we śnie, Życie za życie. Maksymilian Kolbe.

Osoby wielokrotnie współpracujące z Gustaw Lutkiewicz


Kliknięcie w Imię i nazwisko osoby powoduje przejście na stronę zawierającą informacje na temat tej osoby wraz z listą emisji programów. filmów i seriali, w których jest obsadzie. Klik w etykietę Razem przenosi na stronę pokazująca wspólne projekty Gustaw Lutkiewicz z wymienioną na liście osobą.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry